RPG GWA: Championship Scramble 2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gbedas

👑
Katılım
23 Ara 2013
Konular
401
Mesajlar
16,021
Tepkime puanı
456
Puanları
1,235
Yaş
23
Konum
Bursa
Bryan Danielson
-
Öncelikle elinize sağlık.

Balor'u tebrik ederim ama artık yavaştan karakter değişimini ilerletmesi lazım. Wyatt ve Shaw baya iyi ikili olacaklar, kemer ho şimdiden. Page ve Corbin güzel debutlar, güzel şeyler izletebilecek potansiyelde karakterler. Cody'i tebrik ederim zaten belliydi koruyacağı fakat sondaki Orton debutu şaşırtıcı oldu. Cody ve Orton gerçek hayatta da ilişkisi olan karakterler olduğundan baya sağlam feud ortaya çıkacak gibi. ME'e gelirsek ben Janela'yı destekledim açıkçası. Janela'nın kaybetme vakti gelmişti fakat Joe'ya kaybetmesi doğru bir karar mı bilmiyorum. Joe'yu oynayan arkadaşa karşı herhangi bir art niyetim yok fakat aktifliğinin ana kemer taşıyacak düzeyde olmadığını düşünüyorum. Fakat bana kalırsa zaten reign kısa sürecek gibi hissediyorum. Yine de tebrik ederim. Güzel şov oldu elinize sağlık tekrardan.
 
Katılım
27 May 2012
Konular
267
Mesajlar
15,175
Tepkime puanı
1,047
Puanları
1,475
Yaş
26
Konum
Bursa
-
-
Şovu yine takip edemedik, son zamanlarda işlerimin çıkıp durmasından ben de rahatsızım artık kısmet değilmiş diyelim. Yeni şampiyonlara ve yeni debut yapan isimlere hayırlı olsun, şovda da emeği geçen herkesin eline ve emeğine sağlık.
 

Mr.Pacman

Back In Purple
Katılım
27 Ocak 2014
Konular
406
Mesajlar
19,209
Tepkime puanı
630
Puanları
1,255
Yaş
27
Konum
Dirt Sheet Mah., Nitro Sok., Slamtown / ABD
Johnny Gargano
Johnny Mundo
Wyatt'ın Frog Splash yapabildiğine inanamıyorum. Ayrıca ROH zaten yanmış bir tekme de Wyatt'tan gelmiş.

Eski evrende Jimmy Havoc'a karşı kafes tepesinden de yapmıştı reyiz. Galiba PPV Royal Rumble'dı emin değilim.

Epey hoş şov olmuş. Riddle vs Balor bence biraz daha uzayabilirdi ama sonuç gayet güzel. Balor'un karakteri promo kesmesi zor bir karakter ve Gece epey iyi iş çıkarıyordu da değişiklik iyidir. Heel Balor'da daha çok karakter potansiyeli olduğundan Gece iyi iş yapacaktır. Rey Moon epey değişik bitmiş, Rey'in maçı bırakması epey ilginç nereye bağlanacak acaba. Corbin debut hoş. Güzel bir başlangıç olmuş. Cole vs Shaw kesinlikle gecenin maçı. RPG evrenindeki en acayip maç olabilir yazan arkadaşın hayal gücünü tebrik ederim. Sadece bu ayar maçlar çok olmasın çünkü gerçeklik algısı biraz bozuluyor. Maç sonrası Postmortem olayı da çok güzeldi, iki ismi de o takımı da eski evrenden beri çok seviyorum. Leo Kruger veya Paige de gelse offg gene coştum neyse. Best Friends'ın Steinervari promoları epey hoş olmuş. Takım maçı sonrası Thank You Nexus çok güzeldi. Nexus çok güzel yükselip ilerledi ve bu çok güzel bir sahneydi... Ama her güzel şeyin bir sonu var derler:( Bizim maç gayet güzel herkes varlığını sonuna kadar hissetirmiş, aradaki HC olayları da çok yakışmış. Cody zaferi şaşırtmasa da Randy güzel süpriz oldu. Feudları büyük ihtimal Legacy odaklı olacak epey güzel olaylar çıkacaktır. ME gayet güzel Joe çok uzun zamandır hak ettiği/ bana göre birkaç ay önceden alması gereken ünvanına kavuşmuş kendisini tebrik ederim. Ekibin bir kez daha eline sağlık iyi akşamlar.
 
Katılım
19 Ocak 2019
Konular
27
Mesajlar
1,761
Tepkime puanı
13
Puanları
0
Konum
İzmir
Adam Cole
Kısa bir şov inceleme şeysini yapacağımı söylemiştim. Kazananları bir kez daha tebrik ediyorum.

Açılış maçı kalite bakımından gayet iyiydi. Balor'un kazanması ile birlikte hemen olmasa bile ileride yükselişe geçebileceğini düşünüyorum. Riddle için durumlar çok daha kötü hale geldi buradan toparlaması onun adına zor olur.

Moon vs Rey maçı olabilecek en iyi şekilde bitti. İki isim için de kötü olurdu bu maçı kaybetmek. Bence ikisi de birbirlerinden uzaklaşıp farklı senaryolara atılmalılar. İleride kemer potasında görebileceğimiz isimlerden sadece ikisi.

Hero vs Wyatt maçı gerçekten çok iyiydi. Okurken zevk aldığım bir maç oldu. Sonucunun da beklediğim gibi olduğunu söyleyebilirim. Wyatt inanılmaz bir momentum yakalamış durumda. Yakın zamanda kemer veya kemerlerle birlikte görebiliriz.

Shaw vs Cole maçı abartıya kaçmış bir maçtı kesinlikle ancak zevk almadığımı söylersem yanlış olur. Bu zaten bir oyun, her şeyin inanılmaz gerçekçi veya ciddi olmasına da gerek yok. Cole kemeri korusa da Shaw için yeni bir kapı açıldı. Wyatt ile aralarında olan eski hikayelerini pek bilmediğimden çok bir şey diyemeyeceğim. Ancak iki isim de oldukça sağlam ve hoş şeyler izlettirebilirler bize.

Corbin için hayırlısı olsun bir kez daha, fena performans göstermedi Brookes'a karşı ancak karşısında da bir canavar var. Page'in maçtan sonra gelmesi de Brookes'un sıradaki rakibini netleştirmiş gibi duruyor. İkili arasında sağlam bir maç göreceğiz gibi.

Takımlar Şampiyonluğu için olan maçta oldukça zevkliydi. Nexus'un henüz dağılmamış olması da gelecek şovları ilginçleştirecektir.

GWA Championship maçı beklediğimin biraz altında kalsa da heyecan dozu yüksek bir maç olmuş. Maçı sonucu öğrendikten sonra okusam da eğlenceliydi. Orton olayı da hoştu.

Main Event'te gerçekten güzeldi, sağlam bir kapanışı oldu şovun. Martini ve Janela ikilisinin arasındaki yaşanacak olan olaylar ise merak konusu.

Canlı olarak takip ettiğim ilk PPV olarak gerçekten eğlendim. Buradaki ortama da artık alıştım sayılır. Ekibin bir kez daha eline emeğine sağlık, çok iyi şovdu.
 

Mr.Antonio Cesaro

4 Roots 1 Tree
Katılım
12 Ağu 2012
Konular
976
Mesajlar
26,588
Tepkime puanı
1,099
Puanları
1,445
Priscilla Kelly
Joe Gacy
İlaçlar+maçla çakışmasından dolayı bir kısmı kaçırdım. Moxley'den reign izleyemeden Roman kazanmış kemeri. Cody de sıradaki şampiyonlarınız konusunda hep yazılıyordu koruması iyi oldu. Joe ise ben evrene dahil olduğumdan beri takım işleri ileydi hep. Tekli bir kemer iyi olmuş. Adam Cole ve diğer kazanan herkese tebrikler. Randy Orton debutu GWA için bir tehdit demektir.
 

BLACKHEART

The Charismatic Enigma
Katılım
21 Eyl 2018
Konular
22
Mesajlar
514
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
Antalya
Dolph Ziggler
İşte olduğum için takip edemedim fakat sağlam bir şov olmuş. Bütün maçlardan keyif aldım, kimler yazdıysa ellerine sağlık.

+

Ayrıca Adam Cole ve Samoa Joe şovu şampiyon olarak kapatmış, :sansur:sansur
 

Lucifer

Phillip Jack Brooks
Katılım
24 Şub 2012
Konular
491
Mesajlar
14,279
Tepkime puanı
344
Puanları
1,580
Konum
-
CM Punk
John Cena
Şovdaki TEDAŞ esprisi güldürdü doğrusu. Kazananları teker teker tebrik etmek istemiyorum ama Samoa Joe'ya özel bir tebrik etmek isterim, oyuncu olarak da güreşçi olarak da sevdiğim bir isim. Kemer almasına sevindim.

Cody... Aldın başına belayı kardeşim.

Punk'ı bıraktıktan sonra Orton almak istediğimi RPG Müdüriyet aracılığıyla söylemiştim. Sağ olun bu kadar hızlı döndürdüğünüz için. Adım bazı arkadaşlar tarafından torpilfer olarak telaffuz edildi bu sayede ama olsun, sevindim bu duruma. Elinize emeğinize sağlık.
 

Bogi

Banned
Katılım
4 Nis 2017
Konular
571
Mesajlar
8,722
Tepkime puanı
269
Puanları
735
Öncelikle teşekkür eden tüm dostlarıma selam olsun, benim için özel bir maç oldu. Janela çok beğenerek takip ettiğim bir şampiyondu ve açıkçası onun elinden bi tık kendi iç karmaşası da olsa kemeri kazanmış olmak benim için çok büyük mutluluk.

Bunun haricinde takibi şovun uzunluğundan mütevellit zor ancak maçları çok keyifli bir şovu geride bıraktık. Randy Orton ve Baron Corbin ikilisini sahnede görmek keyif verdi. Luci'nin Randy ile çok keyifli bir dönem geçireceğini düşünüyorum, keza evrenin de Randy gibi bir karaktere ihtiyacı vardı. Bunun dışında CS maçı aslında beklediğim gibi Cody zaferiyle sonlandı ancak maç tatmin etti. Mox'un kemer kaybı azıcık talihsiz ama Mox iyi gidiyor yolunu bulacaktır. TT maçı fena değildi, Nexus güzel bir veda çekti, onlar da bu zamana kadar çok iyi geldiler aslında tebrik etmek lazım her birini. IC maçı, OC maçı, Wyatt vs Hero, Balor vs Riddle hepsi çok keyifliydi. Zaman sorunu dışında ellerinize sağlık arkadaşlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst