RPG GWA - Cyber Saturday 2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Patron

Müdüriyet No More
Katılım
5 May 2012
Konular
2,188
Mesajlar
9,701
Tepkime puanı
1,219
Puanları
1,555
-
10.png


Şov Bilgileri GWA Pay Per View Cyber Saturday 25.05.2019 (Cumartesi) - 16.00 - C Cenevre Stadyumu Bern, İsviçre

Ihım... Ihım... Ihım...

Aiden English ve Jinder Mahal titantron'un altına nazik adımlarla geliyor. Yuhalamalar kendini göstermeye başlıyor hemen.

HN0qZF.png


Aiden English: Aklıma düşünce ismin,
Kalbim atar pır pır,
Seni bize komadılar,
İlahi kardeş Luke Harper.

Aiden'in dörtlüğüne boo'lar gelirken ikili memnuniyetsiz tavırlarla ringe giriyorlar.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=f3WAIYjB3PY[/ame]

Buğra Gür: Bu kim moruk?

8d3ff9d25bc.jpeg
04e13396a8.png


The Domination!

Drew McIntyre ve Samoa Joe ilk kez takım olarak girişlerini gerçekleştiriyorlar. Ringin içinde onları bekleyen Divine Union'a soğukkanlı ve tehditkar bakışlar atıp köşe gönderlerine çıkıyorlar. Taunt'larını attıktan sonra...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=O6wF999NaOg[/ame]

WE ARE ONE!

tXMAFI.png


GWA Tag Team Şampiyonları John Cena ve Tyler Black üzerlerinde klasikleşmiş Nexus tişörtleriyle beraber titantron'un altında beliriyorlar. Seyircilerden yoğun bir protesto var kendilerine. Onları tınlamadan, bilakis eğlenerek ringe girip sırayla rakipleriyle buram buram testosteron akan face to face'lerini gerçekleştiriyorlar. O esnada anket sonuçlarının duvara yansıdığını görüyoruz.

Believe Dean: İzmir gelsin.

bRB5ZE.jpg


Tornado Match! Seyirciler memnun olduklarını belli eden bir alkış tutuyorlar sonuca. Güreşçiler de manidar ifadelerle son ısınma hareketlerini yaparken hakem kemeri tanıtıp maçı başlatıyor.

GWA Tag Team Championship Three Way Tornado Match
Nexus (c) vs. Divine Union vs. The Domination


Zil çaldığında biri hariç diğer üç köşe gönderinde pusan takımlar temkinli davranıyor derken Nexus ekibi hemen ringin dışına iniyor. Samoa Joe'nun keyfi kaçıyor bu durumda. Aiden English ve Jinder ise olumsuz anlamda kafalarını sallıyorlar. Sözlü bir münakaşa başlıyor Divine Union ile ringin dışındaki Nexus arasında... Aiden ve Jinder enselerindeki nefesi hissedince arkaya dönüyorlar ve döndükleri gibi karşılarında zebellah gibi dikilmiş The Domination'u görüyorlar. Kaçmaya çalışıyorlar ama geç kalınca iplere yollanıyorlar. Aiden English iplerden döndüğünde Drew'den Tilt-A-Whirl Backbreaker yemekten alıkoyamıyor kendini. Jinder Mahal ise iplere gidiyor ama ringin dışından Tyler ve John çelme takınca yere düşüyor. Bileklerinden ringin dışına sürüklenince dengesiz biçimde zemine çarpıyor Hintli güreşçi. Nexus hemen başına üşüşüp tekme tokat saldırmaya başlıyor ona. Öte yandan Samoa Joe Jinder'i üzerine geleceğini beklerken olanları görünce rotayı değiştiriyor. Drew'in köşe gönderinde chop'larla çığlık attırdığı Aiden English'e Multiple Strike Combo vuruyor. Arkasını dönüp gider gibi yapıyor ama CCS Enzuigiri'yi de çakmaktan alıkoyamıyor kendini! Yere yığılan Aiden'ın yüzüne botunun tabanını öptüren Drew sıkıca bastırıyor iyice. Ringin dışında Tyler'ın Jinder'ı kaldırıp Cena'ya doğru ittirdiğini görüyoruz. Dropkick!! Cena'dan sert bir Dropkick yiyen Jinder geri geri düşüyo- Tyler arkadan kavrıyor onu ve Cradle Backb- Jinder Mahal son saniyede kurtuluyor kollarından ve Tyler'a Clothesline! Arkasını döndüğünde Cena'dan Shoulder Bl- Jinder kenara çekilince Cena köşe direğine fena halde vuruyor omzunu. Cena omzunun acısını yaşarken Jinder'dan Big Boot! Terör estiriyor adeta!

Kemer sahiplerini yere seren Jinder arkadaşını kurtarmak için hızla ringe giriyor. Samoa Joe onu fark edip üzerine koşuyor ama Jinder eğiliyor. İplerden sekiyor ve döndüğünde Leg Sweep! Ama Samoa Joe'dan! Jinder yüz üstü yere düşünce dudağını kanatıyor. Drew hemen Aiden'ı oracıkta bırakıp Jinder'ın yanına geliyor. Kaldırıyor ve Belly to Back Suplex! Tuşa gidiyor 1... 2... Jinder atıyor! Samoa Joe hemen yardıma geliyor ve Drew'la beraber Jinder'ı kaldırıp köşe gönderine kuvvetle fırlatıyorlar. Hatta çarptırıyorlar desek yeridir. Jinder göğsünü sert bir şekilde köşe gönderine vurup yere düşüyor. Drew ve Samoa Joe şöyle bir birbirine bakıyor. Ardından iki farklı kenardan ringin dışına çıkıyorlar. Tyler Black ve Cena ayaklanıyorlar o esnada. Sağ tarafta Drew, solda Joe'yu görünce ilk başta ne yapacaklarını şaşırıyorlar ama geri durmuyorlar. Birden çok sert bir brawl oluyor orada. Tyler Black Samoa'yla, Cena Drew'la yumruklaşmaya başlıyorlar deli gibi. Tyler bir ara geri çekiliyor ve Superkick! Şimdi üzerine koşuyor Joe'nun ama... Joe havada yakalıyor Tyler'ı ve... Hayır, istediğini yapamıyor. Çünkü Tyler kafasına çalışıyor onun. Yumruklarla Joe'yu afallatıyor. Kucağından düşünce bir adım geri basıyor ve bir Superkick daha! Kolundan yakalıyor Joe'yu ve Crossface! Tyler pozisyonunu iyi ayarlıyor ve kilidi başarıyla bağlıyor! Joe acı çekiyor yüz ifadesinden anladığımız kadarıyla ama şu da gerçek ki ringin dışındayken pes etse de bir şey olmaz şu anda! Diğer tarafta ise Cena üstün geliyor ve Drew'i bariyerlere fırlatıyor. Koşarak tekme atıyor yerdeyken. Aniden öfkelenmiş gibi vites arttırıp seri yumruklar geçiriyor nereye geleceğini düşünmeden. Cena çıldırmış gibi yumruk manyağı yapıyor Drew'i. Seyircilerden inanılmaz derecede yuhalamalar yükselince duruyor ve mana vermeye çalışırcasına sözlü münakaşaya giriyor öndeki seyircilerle. Tartışma bittiğinde Drew'i ringe sokmak için yanına gidiyor. Lariat! Cena'ya tır çarpıyor adeta! Drew dağılan saçlarını şöyle bir geriye atıyor ve gelen reaksiyonu dinliyor. Arkasını döndüğünde Suicide Dive'la üzerine uçan Tyler Black'i görüyor ama çok geç! Drew'i yıkıyor dostu Cena'nın yanına. Ayağa kalkıp ringe giriyor hızını alıp. Jinder karşılıyor onu. Khallas!! Jinder tuşa gidecek gibi oluyor ama Aiden English'in ona seslendiğini görünce kenara çekiliyor. Aiden English derin bir nefes alıp atlıyor. That's a Wrap!!!

Believe Dean: Yok artık.

Tyler Black dizlerini kaldırınca Aiden kötü vaziyette düşüyor! Jinder vakit geçmeden Tyler üzerinden tuşa gidiyor. 1... 2... Tyler Black atıyor! Jinder öfkelenmemeye çalışırken Aiden'in yanına gidip durumunu soruyor. Aiden English sırt acısından cevap bile veremeyince Jinder hemen Tyler'ın yanına gidiyor. Fakat, gözünün ucuyla Samoa Joe'nun aprona çıktığını fark ediyor. Hemen yanına koşuyor. Roundhouse Kick!! Jinder Mahal kafasını tutarak çekilirken Joe hızla ringe giriyor ve Shoulder Block! Jinder yere düşüyor. Joe başında dikiliyor ve zıplıyor. Senton Bomb! Aiden'in ayaklandığını görünce üzerine doğru koşuyor ama Aiden kenara çekilince ring post'a omuzlarını vuruyor!! Aiden English Joe'yu kendine çekiyor. Spinning Leg Bulldog!! Yerde birkaç kez stompladıktan sonra çevre kontrolü yapıyor hızlıca. Kimseyi göremeyince taunt'unu atıyor ve olumsuz tepkileri çekince ardı ardına Pointed Elbow'larla Joe'ya çalışıyor. 1 kez... 2 kez... 3 kez... 4 kez... 5 kez... Artık seyirciler de katılıyor sayıma. 6 kez... 7 kez... 8 kez... 9 kez... 10 kez... Pointed Elbow partisi düzenliyor Aiden English!! Fakat, kendisi pek de mutlu gözükmüyor. ''Hepsi kardeşim Luke Harper için!'' diye bağırıyor seyircilere. Yuhalamalar tavan yapıyor. Aiden artık Joe'yu bırakıp arkasını dönünce Shoulder Block'u yiyor... Cena'dan. Cena iplere gidiyor. Bir tane Shoulder Block daha. Bir kez daha iplere gidiyor ve bir tane daha! Aiden afallıyor iyice ama yine de cılız bir yumruk sallıyor. Cena eğiliyor ve Protobomb!! Cena eğiliyor ve Aiden'a karşı ''You can't see me!'' İplere gidip dönüyor ve Five Knuckle Shuffle!!! Cena Attitude Adjustmend için bekliyor Aiden'ı. Zamanı gelince sırtlıyor onu vee Attitude Ad- Claymore!!!

Buğra Gür: Dinini imanını unuttu herif.

Drew hızır gibi yetişiyor. Hem Cena hem de omzundaki Aiden English yere yıkılıyorlar. Drew tuş etmek için eğiliyor ama Cena son anda iplerin altından ringin dışına düşüyor Aiden'la beraber. Öfkeyle ardından bakıyor Drew ama peşinden gitmiyor. Etrafına bakmak için kafasını çevirdiğinde Tyler'in üzerine zıpladığını görüyor yine. Slingshot Springboard Knee Strike! Hemen iplere koşuyor Tyler ve bir kez dah- Glaskow Kiss!! Yere düşürmeden ittiriyor onu köşe gönderine ve Overhead Belly to Belly Suplex!! Acıyla ringin öteki tarafına savrulan Tyler'ı görünce Drew'in kireç yüzü biraz olsun gülüyor. Etrafta hiçbir tehdit olmadığını anlayınca çömeliyor ve Tyler'a ayağa kalması için bağırıyor! Tyler zar zor tutunarak kalkmaya başlıyor. Sabırsızlanan Drew çabuk olması için bağırıyor ona hala. Tyler kalkınca Drew harekete geçmek için ilk adımını atıyor ama Jinder aprondan sert bir yumruk atıyor ona. Drew acıdan ziyade öfkeyle refleks gösteriyor ve Glaskow Kiss!! Jinder ringin dışına düşüyor! Drew ona bakmadan Tyler'ın üzerine Claymor- Slingblade! Slingblade! Tyler Black kendine geliyor sonunda. Fakat, Drew'i pek etkilemişe benzemiyor hareket. Hemen kalkıyor ayağa. Tyler de üzerine koşuyor ve kolundan kavrayıp köşe gönderine fırlatıyor onu. İstediğinin tam tersi oluyor. Drew gücünü kullanıp fırlatıyor bu sefer Tyler'ı köşe gönderine. Kendi de ardından koşuyor. Fakat, yüzüne tekmeyi yiyor. Tyler ikinci iplere çıkıyor, Middle Rope Blockbuster! Drew'i kolundan tutup kendine çeviriyor. Ripcord Knee! Tuşa gidiyor Tyler. 1... 2... Jinder Mahal yetişiyor! Sırtına sırtına geniş yumruklar savuruyor. Tyler ayağa kalkmak için debeleniyor bir süre. Jinder iplere gidiyor ve Running Knee! Tyler Black düştü düşecek... Gamengiri!! Jinder yere düşüyor kafasına aldığı darbeyle. Tyler hemen kenarda bekliyor bir süre ve Curb Stomp!!!

2dcf6921a48.jpeg


Hemen tuşa gidiyor Black. Ringe girmeye çalıştığını görüyoruz Aiden'in... 1... 2...

Yetişemiyor Aiden! Fakat, kameranın çekmediği taraftan Samoa Joe fırlıyor ve bozuyor tuşu son salisede! Aiden English ona yetişemiyor ama Joe'ya yetişiyor. Sert bir yumruk vurduktan sonra kavrıyor ve Delayed Vertical Suplex için baş üstü havaya kaldırıyor?!?! Joe gibi kilolu bir adamı kaldırmak gerçekten büyük bir başarı. Zaten fazla kaldıramıyor. Aiden belini tutarak bırakıyor Joe'yu yere. Joe bir elbow ve Multiple Strike Combo'dan sonra iplerden sektiriyor onu. Ve Uranage Slam!!! Joe tuşa gidiyor. 1... 2... Aiden'ın bacakları ipte!! Cena tuşa yetişemese de ayaklarına yetişiyor. Joe onu dışarda öyle görünce öfkeden deliye dönüyor. İplerden geriliyor ve ringin dışına uçmak için koşuyor. Suicide Elbow Smash!!! Cena kaçamıyor hareketten ve spiker masasının üzerine kadar savruluyor. Joe ise yerde çömelip tansiyonunun kendine gelmesini bekliyor. Slingshot Springboard Clothesline!! Tyler Black ringin içinden dışarısına doğru havada süzülüyor adeta! Joe hiç beklemiyordu bunu. Cena'nın yanına doğru savrulurken kafasını da spiker masasına çarpıyor. Tyler Black alev alıyor!! İçerdeyse Drew McIntyre ringe girip Jinder'ın ayağa kalkmasını bekliyor tüm bunlar yaşanırken. Jinder ayağa kalktığında Claymore!! Tuşa gidiyor Drew. Tyler da şimdi fark ediyor tuşu. 1... 2...

Believe Dean: Yetişemezse futbolu bıraksın.

3!

Kazanan ve Yeni GWA Tag Team Şampiyonları: The Domination

Tyler Black yetişemiyor! Yetişemiyor çünkü yerde kendine gelmeye çalışan Aiden English'in üzerinden geçerken ayaklanmasıyla ayağı takılıyor ve sekiyor. Tuşa yetişemiyor! Hakem tuşu saydığı ve zili çaldırmasına rağmen tuşu bozuyor. Hakemin çoktan maçı bitirdiğini görünce kuduruyor. Üzerine yürüyor hakemin. Hakem tuşun gerçekleştiğini söylüyor söylemesine ama Tyler boğazına yapışıyor iki eliyle de. Sarsıyor şöyle ve bağırıp çağırıyor. Tüm açıklamaları yapmasına rağmen bir şey anlamayan Tyler'den umudunu kesen hakem artık durumu açıklamaya çabalamıyor bile. Bir el Tyler'ı kendine çeviriyor. Claymore!!! Claymore!!! Drew McIntyre çıldırdı! Drew McIntyre kudurdu! Drew McIntyre azdı! Drew McIntyre pisliğin teki çıktı! Tyler Black de diğer 5 isim gibi hayal dünyasına misafir ediliyor bir sürelik. Drew hakemin kemerleri getirmesi esnasında dışarı çıkıp Joe'yu ringe sokuyor ve kendine gelmesini umarak bakıyor ona. Hakem kemerleri getirip veriyor ikiliye ve ellerini kaldırıyor. The Domination ilk resmi maçında GWA Tag Team Şampiyonu olmayı başarıyor! Kameralar ringin dışını gösteriyor. Bir tek Jinder kendine gelebilmiş. Üzgün bir ifadeyle ringdekilere bakıyor. Drew ve Samoa Joe kemerlerine ilk defa kendi gözleriyle bakıyorlar. Onlar galibiyetlerini coşkuyla kutlarken kameralarımız kapanıyor.

blueline.gif


Toplantı odasındayız. Miz ve Steiner takım elbiseleriyle bir adamın karşısındalar. Adam oldukça sakin bir şekilde onları dinliyor.

Scott Steiner: Bu GM Pro 1.0'ı sen yaptın yani, değil mi?

The IT Guy: Evet, tüm kodlarını bizzat ben yazdım.

The Miz: Harika!

The IT Guy: Tam olarak ne istiyordunuz benden?

Scott Steiner: Bir ricamız olacaktı senden.

The Miz cebinden bir çek çıkartıp uzatıyor.

The Miz: Reddedilemez bir teklif diyelim biz ona.

Adam çeki alıyor ve...

Ağzı açık kalıyor.

The IT Guy: Dinliyorum, şevkle, aşkla. Buyurun efendimisss.

The Miz: Tamam, tapmana gerek yok. Senden istediğimiz, şu makinenin sistemine girmen. Bunu yapabilecek misin?

The IT Guy: Bana bunun için bu rakamı mı veriyorsunuz?

Scott Steiner: Rakam değil, sayı evlat. Evet, bu parayı veriyoruz.

The IT Guy: Çocuk oyuncağı. Hemen 1 saatte halledebileceğim bir şey.

The Miz: Muazzam! Koş o zaman, hemen bu işi hallet.

Adam kalkıyor masadan.

The IT Guy: Tabii efendim, ben sizi bir saat sonra arar yanıma çağırırım.

Adam hızla odadan çıkarken Miz ve Steiner ellerini birbirlerine çakıyorlar.

blueline.gif


Ringe görevliler geliyor. İpleri çıkarıp yerine dikenli telleri çekiyorlar. Hakem yukarıdan bir kanca çekiyor ringde ve sözleşmeyi yerleştiriyor. Etrafta merdivenler bulunurken müzik duyuluyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=RWDz0uLAkH4[/ame]

lBNUQw.png


The American Nightmare! Cody ringe giriş yapıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=CFl_0KBxo9Y&t=167s[/ame]

05OT4p.jpg


Black Earth! Darby Allin histerik bir gülüşle içeri giriyor ve zil çalıyor.

Ladder Match
Cody vs Darby Allin


Allin hemen dışarı çıkıp merdivenlere yöneliyor. Cody onu takip ediyor ve ters taraftan karşısına çıkıyor. İki isim karşı karşıya geliyor. Bir şeyler söylüyorlar birbirine ve iki isim ortada yumruklaşmaya başlıyor. Allin, Cody'i itiyor bir süre sonra. Cody Lariat için koşuyor. Allin sıyrılıyor arkasına. Bariyere çıkıp Roundhouse Kick yapıştırıyor! Ama Cody de sıyrılıyor. Düşen Allin'e dropkick vuruyor. Bariyerlere gönderiyor ve Big Boot koyuyor. Şimdi içeri atıyor Allin'i. Merdiven koyuyor içine. Cody içeri giriyor ama ALLIN CODY'İ ANİDEN TELLERE ÇARPTIRIYOR!

Buğra Gür: Ooov. Moruk içim kaldıramayacak bu maçı.

Believe Dean: O zaman yak bir sigara!

Cody acıyla diz çöküyor. Allin merdiveni tutuyor ve ÜSTÜNE DDT! Allin tekrar Cody'i tellere gönderiyor ve arkasına Cactus Clothesline. Köşeye çıktı ve Moonsault Plancha! Şimdi içeri girdi. Merdiveni kuruyor. Tırmanmaya başlıyor. Son basamaklarda! Fakat Cody merdiveni düşüyor. ALLIN TELLERE DÜŞMEDEN ATLIYOR YAN TARAFA! Allin şimdi Shotgun dropkick için koşuyor Cody sıyrıldı ve Allin'i tele atıyor Allin çarpınca ARKASINA GERMAN SUPLEX MERDİVENLERE! Cody, Allin'in kafasını koyuyor merdiven arasına ve çarpıyor! Bir kez daha! Şimdi dışarı iniyor tekrar bir merdiven alıyor. Bu sırada Allin yavaştan kalkmaya başlıyor. Cody merdiveni kuruyor. Allin'e dönüyor ve stomplamaya başlıyor. Şimdi kaldırdı. Tellere bakıyor. Yollamak istiyor ama Allin izin vermeyip ani bir European Uppercut vuruyor. Bir tane daha. Şimdi bacaklardan tutup düşürüyor Cody'i. Tellerin altına getiriyor.

Buğra Gür: YAPMA LAN YAPMA!

Believe Dean: YAP LAN YAP!

CATAPULT! CATAPULT! CODY'NİN BOĞAZI TELLERİN ARASINA SIKIŞIYOR! KANAMA VAR!

Allin gülerek karşılıyor seyircilerin tepkisini. Teli tutuyor ve iyice Cody'nin boğazına sıkıştırıyor. Cody nefesssizlikten debelenip duruyor. Sonunda bırakıp Cody'nin getirdiği merdiveni kurmaya başlıyor. Çıkıyor yavaş yavaş. Bu sırada Cody de içerideki diğer merdiveni kuruyor. Şimdi tırmanıp Allin'e yetişiyor. İkili kontrata uzanmaya çalışıyorlar iki taraftan. Derken Cody, ayağıyla Allin'in merdiveni itmeye çalışıyor. Allin'in de Cody'nin merdiveni itmeye çalışıyor. DERKEN İKİ İSİM DE DÜŞÜYOR VE YÜZLERİNİ TELLERE ÇARPIYORLAR!

İki isim de merdivenlerden tellere düşüyorlar. Şimdi ilk kalkan Cody oluyor. Merdiveni kurmaya çalışıyor. Allin de kalkıyor ve Cody'nin başını merdivene çarptırıyor. Bırakmıyor ve Crucifix pozisyonuna alıyor! OMG! Allin tellere bakıyor VE CRUCIFIX TOSS! DİKENLİ TELLERE! Hemen bunu fırsat bilip Cody'nin açtığı merdivene koşuyor. Bu sırada Cody de merdiveni tekmelemeye çalışıyor. Allin bu sayede kontrolü sağlayamıyor. Baktı olacak gibi değil Cody'e göz gezdiriyor VE CROSSBODY İLE AŞAĞI ATLIYOR! FAKAT CODY ÇEKİLDİ! Cody düşen Allin'i tutuyor ve OVERHEAD CHOKE SUPLEX! TELLERE! İki ismin de sırtlarında USA haritası beliriyor artık o derece.

Cody dışarı çıkıyor. Bir merdiven daha alıyor. O merdiveni ortaya kuruyor. Diğer iki merdivenden birini tellerle merdiven arasına köprü şeklinde kuruyor. Diğer merdiveni de yine aynı şekilde diğer tarafına kuruyor ortadaki merdivenin. Böylece merdivenin iki tarafına da köprü kuruluyor. Şimdi Allin'e tekme vuruyor. Merdivene tırmanmaya başlıyor. Allin de köprülerden birine çıkıyor. Şimdi merdivendeki Cody'e shoot kick. Bir shoot kick daha. Cody bakıyor ve MERDİVEN ÜSTÜNE TORNADO DDT İLE ATLIYOR! Allin kafa gömülüyor merdiven arasına. Cody ringde Allin merdiven üstünde. Şimdi Cody, Allin'in yanına çıkıyor. Yumruk atıyor. Suratını tuttu şimdi. Yüzüne karşı bir şeyler söylüyor. DERKEN ALLIN'DEN BİR TEKME VE BLACK EARTH! BLACK EARTH! MERDİVEN PARÇALANDI PARÇALANACAK! Allin şimdi merdivene çıkmaya başlıyor. Elini sözleşmeye götürüyor. Ve çıkarıyor!

Believe Dean: ÇIKAR LAN!

Cody! Allin'in ayağını yumrukluyor. Allin'in dengesini bozmaya çalışıyor. Allin bir türlü yumruklarla baş edemiyor. CODY! CODY ALTINA GEÇİP TUTUYOR VE POWERBOMB! MERDİVENE POWERBOMB! DÜMDÜZ OLUYOR MERDİVEN!

Believe Dean: Pff.

Seyircilerden HOLLY SHIT seslerini duyuyoruz bu saniyelerde. Cody kalkıyor ve Allin'i köşeye atıyor. Üstüne gidiyor ve Clothesline. Şimdi en tepeye çıkarmak istiyor. Arkasını kontrol ediyor kırık merdivene bakarak. Allin'i kucaklıyor. SUPERPLEX! Allin izin vermiyor. Cody iyice yumrukluyor karnını rakibinin ve bir kez daha deniyor. Lâkin Allin teli tutup Cody'nin beline sürtüyor dehşetle. Cody kontrolü Allin'e mi veriyor? Allin bir de headbutt vurdu. Bir tane daha. Şimdi Cody'i DDT POZİSYONUNA ALDI VE DİKENLİ TEL ÜZERİNE DDT! WHAT THE HELL!

Cody yüzünü tutuyor yerde. Alnında açılma var evet! Allin Double Foot Stomp yapıyor hemen. Dışarı çıkıyor. Bir merdiven daha atıyor ringe. Şimdi yerdeki parçalanmış merdiveni de dışarı atıyor. Diğer merdivenin karşısına kuruyor. Şimdi çıkıyor ve kontrata doğru gidiyor! Kontrata uzanmak istiyor! Cody arkasında! Allin bıkıyor bu durumdan adeta. Lâkin Allin yine tekmeliyor. Şimdi Cody'e bakıyor ve Diving Headscissors!!! Tellerin üstüne savruldu ve asılı kaldı orada Cody. ALLIN HIZLA KOŞUYOR DROPKICK İÇİN VE DROP- CODY TUTTU ! CODY TUTTU VE CROSS RHODES! TELİN ÜZERİNE CROSS RHODES!

İki güreşçi de darbe aldı ve kıvranıyorlar yerde. Seyircilerden Fight Forever tezahüratları geliyor. İki isim de uzun bir süre yattıktan sonra kalkıyorlar ayağa. Allin, köprü ile bağlantılı merdiven tarafından geliyor. Cody de az önce Allin'in getirdiği merdivenden çıkıyor. İki isim de merdivenler bitişik bir biçimde birbirlerine hınçla bakıyorlar. Allin tokat atıyor. Cody karşılık veriyor. Allin bir tokat daha atıyor. Cody gene karşılık veriyor. Allin bir t- Cody yakaladı. Merdivene çarptırıyor. Bir kez daha. Bir de headbutt vurdu şimdi. Allin'in alttan ayaklarını kavrıyor. Ne yapıyor bu adam? Cody ayakları birleştiriyor ve MERDİVENLER ARASI INDIAN DEATHLOCK! CODY ADETA SANAT İCRA EDİYOR ŞU AN! ALLIN ÇOK KÖTÜ YAKALANIYOR YAPABİLECEĞİ BİR ŞEY YOK! CODY KİLİDİ SIKTIKÇA SIKIYOR! ŞİMDİ BIRAKIYOR! ALLIN ORADA ASILDI! CODY KALKIYOR! KONTRATI ÇEKİYOR!

HAYIR! Allin son kuvvetle kalktı ve Cody'nin karnını yumrukluyor. Bir daha! Şimdi az önceki pozisyondan kurtuluyor ve o kontrata uzanmaya çalışıyor. Cody de tokat ile karşılık veriyor. İki isim de pes edecek gibi değil. Cody şimdi bir tokat daha atıyor. Allin Uppercut denemek istiyor ama Cody parmağı yakaladı ve FINGER SNAP! Allin kötü darbe aldı. Cody bir de headbutt patlatıyor. Şimdi Cody merdivenin en tepesine çıktı. Allin'i tutuyor! YAPMA! Cody Allin'i belinden tutuyor VE SUNSET FLIP POWERBOMB TELLERİN ÜZERİNE SUNSET FLIP POWERBOMB! ALLIN!!! TELİN İÇİNE SAPLANIP GİRDİ RESMEN! MIHLANIP KALIYOR ALLIN İNANILMAZ!

Buğra Gür: Ne yapıyorsun olm?

Believe Dean: Angelico'yu arıyorum.

Cody şimdi o köprü merdivende ayağa kalkıyor. Cody başaracak mı? Allin'e bakıyor. Zafere inanmış bir şekilde gülümsüyor. Şimdi yükseliyor. Kontrata uzanıyor. Kontratı kancasından çıkarıyor!

Çıkardı!

Kazanan: "The American Nightmare" Cody

Cody başardı. Bu vahşet içerikli maçtan galibiyetle ayrılıyor! Kontratı alıyor ve gülerek bakıyor. Allin'e göz gezdiriyor. Kenardan mikrofon istiyor.

Cody: Demek... sana ne istersem yapabileceğim Darby Allin. Aslında şu an sana yapabileceğim her şeyi yaptım. Ama madem ki bu kadar cömertsin, istediğim şey aklıma geldiğinde seni haberdar ederim. Şimdilik bana borçlu kalmaya devam et bakalım Darby.

Cody gülüyor. Kontratı, Darby'nin yanındaki dikenli tellerden birine takıyor. Daha sonra girişte tauntunu atarak ayrılıyor.

blueline.gif


Rey Mysterio: Bak. Senin adın da Rey, benim adım da. Bundan sonra senin adın Rey Fenix olsun.

Rey Fenix: Benim adım zaten Rey Fenix.

Rey Mysterio: Şaka yapayım dedim de beceremedim bro. Çok konuşan biri değilim, konuşmaya konuşmaya yaşamayı unuttuk.

Rey Fenix: Ben senin aksine ciddiyim bro. Abim bu şirkette değil. Ben de takım divizyonunda boy göstermeye razıyım. Ne diyorsun? Yeni takım arkadaşım olacak mısın?

Rey Mysterio: Dostum, benim için büyük bir onu...

Ace Austin: Beni de alın.

Fenix ve Mysterio birbirlerine bakıyorlar. Bu sırada Ace Austin, arka alandaki sandıklardan birinin üstüne koşarak çıkıyor, sonra da sıçrıyor ve Rey'lerin önüne düşüyor.

Ace Austin: Bakın, sizden farkım yok. Alın beni de. Birlikte harika bir takım oluruz. Divine Union'u her hafta ezeriz.

Rey Fenix: Onlar hep eziliyor.

Ace Austin: Ya tamam, ne fark eder? Nexus'u yeneriz. Size müthiş maçlar yaşatırım, seyir zevkimiz olur. Takımımız dillere desten ring içini sergiler. Harika olacağız! Hadi alın beni de, ne olur?

Rey Mysterio: Bak amigo. Biz iki kişilik bir takım olacağız. Üçüncüyü düşünmemiştik, şimdi lütfen bizi rahat bırak.

Ace Austin: Aman ya, size kaldım sanki.

Ace Austin koşarak oradan giderken Fenix ve Mysterio ona bakıyorlar. Sonra da el sıkışıyorlar.

blueline.gif


Sıradaki maçımız Hardcore Championship için! Şampiyon Adam Cole, anket sonucunda göre belirlenen rakibine karşı unvanını savunacak.

[ame]https://youtu.be/O6wF999NaOg[/ame]

WE ARE ONE! BAY BAY!

tXMAFI.png


Hardcore Şampiyonu Adam Cole özgüvenli bir şekilde ringe ilerliyor. Ringe girdikten sonra kemerini havaya kaldırıyor ve beklemeye başlıyor.WE ARE ONE! BAY BAY!

Şimdi sırada Adam Cole’un rakibinin kim olacağı var. Ve işte anketin kazananı:

l9LM6P.jpg


[ame]https://youtu.be/pEd6i5r014s[/ame]

TERMINATOR!

7MN57r.png


Mark Briscoe girişte! Hırslı bir şekilde, Cole’a odaklanarak ringe ilerliyor. Briscoe ringe girdikten sonra hakemden hemen başlatmasını istiyor. Hakem kimseyi daha fazla bekletmek istemiyor ve kemeri havaya kaldırıp köşeye teslim ettikten sonra maçı başlatıyor.

Hardcore Championship
Adam Cole (c) vs Mark Briscoe


Adam Cole ve Mark Briscoe birbirlerine yaklaşıp yüz yüze geliyorlar. Briscoe’nun Cole’a sövdüğünü görüyoruz. Cole da “ağla *mk fakiri” diye karşılık veriyor Briscoe’nun dediklerine ve Briscoe birden delirip ardı ardına yumruklar ve forearm smashler vurmaya başlıyor. Cole bu darbelere karşılık veremiyor ve köşeye kadar geldikten sonra hemen kendini dışarı atıyor. Briscoe da peşinden gidiyor hemen ve şimdi ringin çevresinde bir kovalamaca başlıyor. Cole son sürat kaçarken Briscoe da yakalamaya çalışıyor. Cole hemen ringe giriyor, Briscoe da giriyor derken Cole hemen bir stomp geçirmek istiyor kafasına ama Briscoe bu tehlikeyi önceden hissedip girmekten vazgeçiyor ve ringin altını karıştırıp bir kendo stick çıkarıyor. Cole tedirgin tedirgin bakarken Briscoe elindeki kendo sticki Cole’a atıyor ve kendisi için de bir tane çıkarıyor! Briscoe şimdi ringe giriyor ve ikili tekrar yüzleşiyorlar. Cole Briscoe’ya bir saniye diyor ve şortunun içinden bir şey çıkartıyor.

Bir şey değil birkaç tane şey çıkarıyor. Bunlar yaklaşık 10-20 tane 1 Dolar. Cole parayı elinde sallıyor ve Briscoe’nun suratına fırlatıyor. Seyirciler “ooo” çekerken Briscoe çıldırıyor ve bir anda elindeki kendo ile Cole’a dalıp aşırı sert darbeler vuruyor. Cole’un sırtı saniyeler içinde kıpkırmızı oluyor. Briscoe son darbesini Cole’un kafasına vuruyor ve kendo Cole’un kafasında parçalanıyor! Briscoe yerdeki paralara bakıyor. Hemen etrafa saçılmış olanları topluyor. Yerde yatan Cole’un yanına eğiliyor ve paraları Cole’un ağzına tıkıyor! İşini bitirdikten sonra iplerden sekerek geliyor ve Running Knee Strike! Paralar Cole’un ağzından havaya saçıldı! Briscoe tuşa gitmeden Cole’u ring dışına atıyor. Kendisi de çıkıyor ve hemen ringin altından bir masa çıkarıp kuruyor. Briscoe, Cole’u masanın üzerine yatırdıktan sonra ringe dönüyor ve aprona geçiyor. Briscoe apronda geriliyor ve masada yatan Cole’a Bang Bang!

Cole son anda çekiliyor ve Briscoe masaya çakılıyor! Briscoe dirseğini tutarak yerde acı içinde kıvranırken bu sefer Cole ayaklanıyor. Ringin altından bir sandalye alıyor ve Briscoe’nun hasarlı dirseğini sıkıştırıyor sandalyeye. Kaldırıyor ve çok sert şekilde bariyerlere çarpıyor. Briscoe’nun kolu artık muhtemelen işlevsiz. Cole sandalyeyi çıkarmadan bir sandalye daha alıyor ve bu sefer Briscoe’nun sırtına sırtına vuruyor acımadan. İkinci sandalyeyi de Briscoe’nun boynuna yerleştiriyor ve ring direğine çarptırıyor! Briscoe yerde bilinçsiz yatarken Cole’un işi daha bitmedi. Tekrar ringin altını karıştırmaya başlayıp bir tane zincir çıkarıyor. Önce bu zincirle ne yapsam diye düşündükten sonra zinciri dizine sarmaya karar veriyor. Sardıktan sonra Briscoe’yu kaldırıyor ve ZİNCİRLİ DİZİNİ KULLANARAK LAST SHOT!!! Cole ringin dışında tuşa gidiyor! 1-2-.. Briscoe kurtulmayı başardı! Cole şaşkınlık içinde bakıyor ama çabuk toparlanıp hemen ayağa kalkıyor ve Briscoe’nun sakat dirseği ile boynuna stomplar vuruyor. Briscoe karşılık veremeden öylece yatıyor. Cole bu sefer rakibini ringe sokmayı tercih ediyor ve tekrar ringe dönüyoruz. Cole az önce verdiği ölümcül hasarlara rağmen Briscoe’nun devam edebilmesine şaşırdığı için bir süre ne yapsam diye düşünüyor ve sırıtarak dizindeki zinciri düzeltiyor! Cole Shining Wizard vuracak! Köşede Briscoe’nun oturur pozisyona gelmesini bekliyor ve zincirli diziyle Shining Wiza... HAYIR BRISCOE SON ANDA KENARA KAÇIYOR VE COLE ONA DÖNER DÖNMEZ LEG HOOK BRAINBUSTER! BRISCOE TÜM ENERJİSİNİ HARCAYARAK SON ANDA BELKİ DE ŞARTLARI EŞİTLİYOR!! Briscoe son bir gayretle kolunu rakibinin üzerine atıyor. 1-2-...

Şimdi kurtulan isim Cole oluyor! Kemerini bırakmamakta kararlı. Briscoe sürünerek ringin dışına çıkıyor ve ringin altından bir merdiven alıyor. Merdiveni zar zor ringe soktuktan sonra kendisi de giriyor ve merdiveni kuruyor. Cole kaldırıp kafasını merdivene birkaç kez vuruyor ve tekrar yere bırakıyor. Briscoe yerde yatan Cole’a öylece bakıyor, sonra bir de merdivenin tepesine bakıyor... Tırmanıyor Briscoe! Gözlerini yerde yatan Cole’a sabitlemiş bir şekilde tırmanıyor. Merdivenin tepesine ulaştıktan sonra bir süre soluklanıyor. Kollarını havaya kaldırıyor ve FROGGY BOW! HAYIR OLMADI! Cole son anda ayağıyla merdivene tekme atarak Briscoe’nun dengesini bozuyor! Briscoe yere lönk diye düştü adeta. Seyirciler ve hakem endişeyle Briscoe’ya bakarken Cole piç piç sırıtmakla yetiniyor. Cole dışarı çıkıp tekrar ringin altını karıştırıyor ve bir tane küçük torba buluyor. Tahmin edebileceğiniz üzere bu torbanın içinde raptiyeler var! Cole sırıta sırıta raptiyelerin tamamını ring köşesine yakın bir yere döküyor. Briscoe’yu da oraya sürükledikten sonra ikinci ipe çıkıyor. YOKSA PANAMA CITY DESTROYER MI GELECEK!? Briscoe kalkıyor. Adam Cole kollarını havaya kaldırıyor, “Adam Cole Bay Bay!” diye bağırıyor ve PANAMA CITY DESTROYER! BRISCOE RAPTİYELERE GÖMÜLÜYOR KAFASI KANLAR İÇİNDE!!! AMA...

AMA BRISCOE HAREKETİ SATMIYOR! BRISCOE AYAKTA! HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ AYAKTA! DEHŞET İÇİNDE KALAN COLE’A DOĞRU BAĞIRARAK KOŞUYOR BİR ANDA KALDIRIYOR VE YIKILMIŞ MERDİVENİN ÜZERİNE CUT THROAT DRIVER!!! BRISCOE KENDİNİ COLE’UN ÜZERİNE BIRAKIYOR...

BLACK MASS!!! BLACK MASS!! BU ALEISTER BLACK!!! BLACK ANSINIZ GELDİ. COLE ÜZERİNDEN TUŞA GİTMEK İÇİN HAZIR!!

ECLIPSE!!!! EMBER MOON’DAN ALEISTER BLACK’E ECLIPSE!! NELER OLUYOR YARABBİ! RİNGDE HERKES YERDE, AYAKTA BİR TEK EMBER MOON VAR! Ember Moon ayaklanmakta olan Cole bakıyor. Köşeye tırmanıyor ve Eclipse için bekliyor. Eclipse gelecek mi! Cole kalkıyor ve ECLIPSE!!!

SUUUUUPPPPPEEEEERRRR KIIIIICCCCKKKK!!!!! ADAM COLE’DAN HAVADAKİ EMBER MOON’A MUHTEŞEM BİR SUPER KICK! Adam Cole kendini artık ölmüş bir halde Ember Moon’un üzerine bırakıyor. 1-2-...

FROGGY BOOOOOOWWWW!! MARK BRISCOE GÖKLERDEN SÜZÜLEREK COLE’UN ÜZERİNE YILDIRIM GİBİ DÜŞTÜ! BRISCOE MERDİVENİ COLE’UN ÜZERİNE KOYUP TUŞA GİDİYOR! BU SEFER OLDU! 1-2-...

3!

Kazanan ve Yeni Hardcore Şampiyonu: Mark Briscoe

Mark Briscoe başarıyor! Zor günlerin ardından Hardcore Kemerini eline geçirmeyi başarıyor Mark Briscoe! Ancak kutlayacak hali yok. Zar zor ayağa kalkıyor ve hakem kemeri teslim edip kolunu havaya kaldırıyor. Bu sırada ringe doğru birileri geliyor... Birkaç tane takım elbiseli adam geliyor. Aralarında Briscoe’nun tanıdığı birisi de var. Bu Sussexli Jeffrey.

Briscoe yorgun argın bir şekilde gelenlere bakarken gelen adamlar ile Sussexli Jeffrey birer mikrofon alıyorlar.

Adamlardan Biri: Merhaba Bay Briscoe. Ben Haciz Memuru Daniel Christopher.

Jefrrey bir anda lafa giriyor.

Sussexli Jeffrey: Memur Bey bu adam bana saldırdı! Borçları var. Ödemek için de hiçbir şey yapmıyor. Her şeyini elinden alın!

Daniel Christopher: Sakin olun beyefendi. İncelemelerimizde Bay Briscoe’nun haczedilecek bir malı olmadığını gördük.

Sussexli Jeffrey: İşte elinde duruyor ya! Kemerini alın! Bu çulsuzun böyle süslü şeylerle işi ne!

Daniel Christopher ve yanındakiler bir süre münakaşa ediyorlar. Mark Briscoe o kadar bitkin bir halde ki hiçbir tepki veremiyor.

Daniel Christopher: Bay Briscoe. Elinizdeki kemere el koyuyoruz.

Mark Briscoe bu sözleri duyar duymaz dizlerinin bağı çözülüyor ve yere düşüyor. Memurlar pek zorlanmadan kemeri alırlarken Briscoe boş boş bir noktaya bakıyor. Memurlar kemerle birlikte ayrılıyorlar, Sussexli Jeffrey de onların peşine takılıp gidiyor. Mark Briscoe öylece yerde otururken reklamlara gidiyoruz.

blueline.gif


Kameralarımız arka alanda açılıyor ve gördüğümüz kadarı ile Nexus bir toplantının ortasında.

Wade Barrett: Arkadaşlar kendimize gelmemiz lazım, durum 0-2 şu anda. Biz bu kadar zayıf bir grup değildik neler oluyor böyle? Kyle, sen ve ben maçlarımızı almak zorundayız, eğer ki grubun sözünün geçmesine devam etmek istiyorsak.

Kyle O'Reilly: Merak etme Wade, o illüzyonist herif beni bu sefer oyunlarıyla kandıramayacak. Benden net galibiyet çıkacağına emin olabilirsiniz.

Wade Barrett: Bende kendime güveniyorum Kyle, ama demek istediğim şu: Ekibin tamamının herhangi bir duruma karşı hazırlıklı olması gerekiyor. (Gülümsüyor) Bilirsiniz.

Bunu duyduktan sonra ekibinin tamamının suratına bir gülümseme yerleşiyor, hepsi planı anlamış gibi kafalarını sallıyor ve bu sırada kamera kapanıyor...

blueline.gif


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=N06xLO1I_mY&t=2s[/ame]

oEz5b9.png


Chris Jericho! Y2J güzel bir destekle ringe geliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=KSjnYQXjvWg[/ame]

5JDuEz.png


CM Punk! Ringdeki Jericho'ya bakıyor. İçeri girip zili bekliyor.

Şimdi anket sonuçları geliyor ekrana.

F0Mhfh.jpg

Ambulance Match
Chris Jericho vs CM Punk


Zil çalar çalmaz Punk Dropkick ile yıkıyor Jericho'yu. Hemen tutuyor ve ringin dışına bırakıyor. Hazırlanıyor ve Pescado ile atlıyor Jericho'nun üstüne. Şimdi bariyerlere de yolluyor. Koşuyor ve Running Knee Lift. Punk'a destekler büyüyor ilk dakikalarda. Seyircilerden birinin suyunu alıyor. Şimdi kapağını açıyor. Jericho'ya tükürmek isterken Jericho yumruk atıyor ve Punk başka tarafa tükürüyor. Şimdi Chris yerden şişeyi alıyor ve Punk'a vuruyor kafası ile. Tutuyor arkadan, Backstabber! Şimdi momentum el değiştiriyor maçta. Ring altından bir sandalye çıkarıyor. Punk'ın kalkmasını bekliyor ve SANDALYE İLE CODEBRAKER! Punk acı içinde düşüyor.

Jericho toparlanıyor ve Punk'ı art arda sandalye darbeleri indiriyor. Onu girişteki ambulans yanına kadar götürüyor. Sandalyeyi bir kenara bırakıyor şimdi. Punk'ın kafasını açtığı sandalyenin arasına koyuyor. Seyircilere bakıyor ve SANDALYEYİ KAPATIYOR! PUNK'IN BAŞI ARADA SIKIŞIYOR! Jericho gülerek Punk'ı kaldırıyor şimdi. Ambulansın kapısını açıyor. Fakat Punk kendisini sıkıyor. Jericho atmak istiyor ama Punk gene izin vermiyor. Şimdi dirsek atarak karşı saldırıya geçiyor. Bir dirsek darbesi daha vuruyor. Gerileyen Jericho, Punk'a koşuyor fakat PUNK AMBULANS KAPISINI SURATINA VURUYOR! Jericho burnunu tutarken Punk bir de Dropkick ile yıkıyor. Şimdi Ambulans kapısını açıyor. Jericho'yu içeri atıyor!

Hayır! Jericho da kapıyı tutarak Punk'ı engellemeye çalışıyor. Şimdi Punk onu yumrukluyor tekrardan. Dışarı çıkarıyor. Sırtlıyor GTS için. Ama Jericho arkaya düştü. Bir tekme vuruyor. Double Underhook'a alıyor ve Backbreaker. Şimdi tekrar denemek istiyor. Fakat Punk ambulansa çarptırıyor belini. Pozisyondan kurtuluyor ve Enziguri patlatıyor hemen. Bariyerlere yolluyor ve arkasına Yakuza Kick. Şimdi Jericho'nun koluna dirsekleri geçiriyor Punk. Wristlock yapıyor. Bariyer üstüne çıktı. Ne yapacak? Seyirciler desteklerini arttırıyor. Punk tutuy- Hayır! Jericho kendine çekti! Sırtına alıyor ve TKO! TKO! Şimdi gerildi. Bariyerlere koşuyor ve Lionsault! Jericho kontrolü eline alıyor tekrar!

Koydu! Ama Kapıyı kapatamıyor çünkü Punk tekmeliyor Jericho'yu. Seyirciler tezahürat yaparak Punk'a destek olmaya çalışıyor. Punk şimdi ambulansın içinden lou thesz press ile üstüne atlıyor ve yumruklamaya başlıyor. Uzun bir süre yumrukluyor Jericho'yu. Şimdi ambulansın şoför kapısına doğru sürüklüyor Jericho'yu. Kapısını açıyor ve steteskop buluyor! Yüzünde bir gülümseme oluyor. Jericho'ya doğru gidiyor AMA LOW BLOW! Jericho low blow yapıyor. Şimdi Jericho, Punk'ı alıyor ve BAŞINI ARABANIN CAMINA VURUYOR! CAM KIRILIYOR! PUNK PERT! Ölü gibi yatıyorken Jericho toparlanmaya çalışıyor. Şimdi ambulansın ön kısmına götürüyor Punk'ı. Kaportayı açıyor. Punk'ın kafasını yerleştiriyor. Seyircilere bakıyor.

Buğra Gür: YETER BE ALLAHIN CEZASI ADAM!

VE KAPORTAYI KAPATIYOR!

HAYIR! PUNK SON ANDA ÇEKİYOR! JERICHO ÜSTÜNE YÜRÜYOR VE HEADBUTT! ŞİMDİ JERICHO'NUN KAFASINI KOYUYOR VE KAPORTAYI HIZLA VURUYOR! BIR TANE DAHA! BIR TANE DAHA! VE BİR TANE DAHA VURUYOR! Jericho Ölü Salih gibi çöküyor yere. Punk da yerde nefes nefese kalıyor. Jericho'dan hâla bir hareket belirtisi yok. Şimdi Punk kalkıyor ayağa. Jericho'yu kavrıyor ve Back Suplex Lift into facebuster! Kaportaya Facebuster yapıyor. Rampaya çıkarıyor Punk şimdi. Jericho'ya hızla koşuyor ve SHOTGUN DROPKICK! Jericho yuvarlanıyor yerde! Punk kafasından tutuyor. Bir şeyler fısıldıyor ve Clothesline ile ambulansın arka kapısına kadar götürüyor onu. Şimdi sırtladı tekrar. GTS için tutuyor ve GTS! HAYIR JERICHO ARKAYA DÜŞTÜ VE PUNK BAKAR BAKMAZ CODEBREAKER! NO! PUNK O POZİSYONDA TUTUYOR JERICHO'YU VE AMBULANSIN İÇİNE KOYUYOR! ŞİMDİ HEMEN İÇİNDEN ÇIKIYOR VE KAPIYI KAPATIYOR!

HAYIR JERICHO DİZİNİ KOYUYOR SAKATLANMA PAHASINA VE KAPI TAM OLARAK KAPANMIYOR! Jericho acıyla bağırırken Punk bir kez daha kapıyı vuruyor üstüne ama Jericho ayağını çekip diğer ayağıyla kapıyı Punk'ın suratına kapıyor. Şimdi sendeleyerek çıkıyor içeriden. Punk'u tutuyor ve CODEBREAKER! BAŞARILI! Punk'ı sürükleye sürükleye kaportanın üstüne çıkarıyor. Kendisi de çıkıyor. Fakat Punk bir Forearm Smash vurdu ve Ambulansın tepesine çıktı! Şimdi Jericho da geliyor. Punk'dan bir back kick. Bir tane daha. Şimdi Piledriver için tekrar pozisyona getiriyor Punk! Tutuyor Jericho'yu ve Pile- NO! JERICHO REVERSE EDİYOR WALLS OF JERICHO'YA ŞİMDİ WALLS OF JERICHO UYGULUYOR TEPESINDE AMBULANSIN! PUNK ACI İÇİNDE KIVRANIYOR! JERICHO KİLİDİ SIKTIKÇA SIKIYOR VE PUNK... DAYANAMAYIP BAYILIYOR! Jericho bunu farkediyor ve kilidi bırakıyor. Şimdi Punk'ın başını tutatak kaldırıyor. Tokat atarak gülüyor onun yüzüne. AMA PUNK ONU SIRTLIYOR! PUNK JERICHO'YU SIRTLIYOR VE GO TO SLEEP! GO TO SLEEP VURUYOR VE JERICHO AMBULANSIN TEPESINDEN AŞAĞI DÜŞÜYOR!!! O MAY GAT!

Believe Dean: Punk, Jericho'ya bayıldığını zannettirerek müthiş bir taktiğe imza attı.

JERICHO! KÜT DİYE DÜŞTÜ AŞAĞI! Punk kalkıyor. Aşağı bakıyor. Şimdi seyircilere dönüyor ve Randy Savage tauntu atıyor. Jericho'ya bakıyor ve DIVING ELBOW DROP! DIVING ELBOW DROP! KABURGALAR PATLADI! Punk "fatality" açıyor resmen. Seyircilerden tezahüratlar iyice yükseliyor. Punk şimdi yavaş yavaş kalkıyor. Fakat işi bitmemiş gibi duruyor. Az önceki çıkan steteskopu alarak seyirciye gösteriyor. Şimdi Jericho'yu tutuyor. Steteskopu sarıyor VE ANACONDA VISE STETESKOP İLE ANACONDA VISE! HUNHARCA BAĞIRIYOR PUNK! ÇOK FECİ BİÇİMDE SIKIYOR KİLİDİ! Yaklaşık 30 saniyeden sonra bırakıyor kilidi. Şimdi Jericho'yu tutuyor. Ambulansa koyuyor. Kapısını tuttu ve kapatıyor!

KAPANDI!

AMA IŞIKLAR! IŞIKLAR KAPANIYOR ANİDEN!

Işıklar geri geldiğinde hiç kimse yok! Sadece Punk... Punk yerde yatıyor. Doğrulmaya çalışıyor fakat... kalkamıyor. Punk'ın bütün staminası aniden yok oldu! Yere düşe düşe kalkmaya çalışıyor. Gözleri çökmüş vaziyette. Ne oldu bu adama? Şimdi kapıyı kapatmaya çalışıyor ama kapıyı ittiremiyor bile! Kuvvet uygulayamıyor!

Buğra Gür: Sanki adamın bütün enerjisi çekilmiş gibi.

Punk kapıyor ittiremeden çöküyor yere. Dili damağı kurumuş bir biçimde oturuyor hele. Şimdi Jericho! Jericho çıkıyor ambulansın içinden. Yerdeki sandalyeyi alıyor ve ambulansa yaslanan Punk'a sertçe vuruyor. Bir tane daha! Bir tane daha! Ve bir tane daha! Kafasını sandalyeye geçiriyor ve hızlıca ambulansa çarptırıyor tekrar. Şimdi kapıyı açıyor. Punk'ı tutuyor ve ambulansa koyuyor. Kapıyı da kapatıyor!!!

Kapattı!

Kazanan: Chris Jericho

Jericho kazanıyor. Chris Jericho, CM Punk'ı son saniyeleri gizemli geçen ambulans maçında yeniyor. Jericho galibiyetini kutlarken akıllarda tek bir soru var! CM Punk'a ne oldu?

blueline.gif


Miz'in odasındayız.

Scott Steiner: Tamam geliyoruz.

Steiner telefonu kapatıyor. Arayan The IT Guy.

The Miz: Tamam mı?

Scott Steiner: Gel, gidip şuna bir bakalım.

Miz ve Steiner hızla odadan çıkıp adamın odasına doğru gidiyorlar. Birkaç dakika sonra odaya giriyorlar.

The IT Guy: Aman efendim, kimler gelmiş?

The Miz: Hallettin mi?

The IT Guy: Hallettim efendim.

Adam sözüne devam ediyor.

The IT Guy: Ama bunu bitmeyecek.

The Miz: Bu nasıl halletmek?

The IT Guy: Sisteme girmek üzere hazırım, ama Mr. Dinler sanırım ürünü aldıktan sonra bir güvenlik sistemi daha eklemiş. Bir firewall var, onu kısa sürede aşmam zor. Bana bir hafta verin, size sistemi açayım.

The Miz: Lanet olsun! Sana niye para verdik?

Steiner araya giriyor.

Scott Steiner: Tamam evlat, sakın işini aksatma. Sadece buna odaklan. Diğer işleri alttaki elemanlara ver. Bize en kısa sürede o sisteme giriş iznini sağla. Anlaştık mı?

The IT Guy: Hemen çalışmaya başlıyorum.

Miz öfkeyle odadan çıkarken Steiner arkasından gidiyor.

blueline.gif


Believe Dean: Ben bir araya gidiyorum moruk. Buralara mukayet ol.

Buğra Gür: Az iç şu zıkkımı.

Believe Dean oradan ayrılırken...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5JwMjx6sr-U[/ame]

The Aerial Assasin!

5NVxeUJl_o.png


Will Ospreay girişte görünüyor. Ospreay hızla tauntlarını atıp ringe giriyor. Enerjik bir şekiilde seyircileri selamlarken tauntlarını atmaya devam ediyor. Biraz sonra...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=O6wF999NaOg[/ame]

WE ARE ONE!

tXMAFI.png


Kyle O'Reilly en başta olmak üzere tüm Nexus kadrosu girişte görünüyor. Grup tauntlarını sinirli bir şekilde atarken Kyle O'Reilly dönüyor ve ekrana bakıyor. Aynı anda Ospreay de ekrana bakıyor. Ve sonuç....

hzoN6N.jpg


NEXUS KENARDAN YASAKLI! Küfürler eden grup üyeleri sinirle oradan ayrılırken Ospreay gülüyor. Kyle O'Reilly ise kemeriyle kendinden emin bir şekilde ringe ilerliyor, sonra da hakem maçı başlatıyor.

Oceans Championship
Kyle O'Reilly (c) vs. Will Ospreay


Maç başlar başlamaz, Kyle rakibine saldırmayı deniyor ama daha kilide alamadan Ospreay hemen kurtuluyor. Kyle bir kere daha deniyor ama Ospreay bu kez de kurtulup Kyle'ın bacağına bir tekme atıyor. Kyle bu sefer sinirle kilide almaya çalışıyor ama Ospreay bir kere daha kurtuluyor. Bir kere daha rakibinin bacağına tekmeyi atıyor. Kyle iyice sinirleniyor ve bir anda Ospreay'a tokat atıyor. Ospreay sendeliyor am Kyle üzerine geldiğinde çekilip arkasına geçiyor. İplere gidiyor, Kyle arkasını döndüğünde suratına bir dirsek geçiriyor. Tekrar iplere gidiyor ve dönüşünde yakalıyor, One Armed Swinging Neckbreaker! Ayağa kalkıyor ve Standing Shooting Star Press! Ospreay, çok hızlı bir tuşa gidiyor, 1... 2...

Kyle O'Reilly kurtuluyor. Ama Ospreay'ın bu nasıl bir maça başlamaktır! Durmuyor, rakibini köşeye çekiyor ve kendisi de tırmanıyor. Ama Kyle bir anda kalkıyor ve onun ayaklarına vuruyor. Ospreay köşeye otururken Kyle bir de Step Up Enzuigiri vuruyor tersten! Ospreay önce aprona, oradan da dışarı yuvarlandı! Kyle peşinden çıkıyor ve Ospreay'ı kaldırıyor. Ospreay bir anda Roundhouse Kick deniyor ama Kyle fark edip kurtuluyor. Ospreay'ı kaldırıyor ve bariyerlerin üzerine bırakıyor ama Ospreay ayaklarının üzerinde durmayı başarıyor ve geriye doğru sıçrıyor, Diving Cutter! Dışarıda yaptı bunu bir de! Ospreay rakibini kaldırıp içeri sokuyor. Arkasından da kendi giriyor ama girdiği anda Kyle onun bileğine yapışıyor Ankle Lock! Ospreay çırpınarak ipleri yakalamaya çalışıyor ama Kyle onu hemen ringin ortasına çekiyor Ospreay kurtulmak için dönüyor ve ayaklarıyla itmek istiyor ama Kyle bir anda bırakınca ayakları boşa gidiyor, Kyle bundan yararlanıyor ve Armageddon! Kyle bu kez kurtulmaması için sıkıyor. Ospreay acı çekiyor gibi görünüyor, elini yere...

Vurmuyor! Ospreay sürünmeye başlıyor ve ipleri tutuyor. Kyle çok ani yakaladı onu. Hakem ayırınca da bir adın geriye atıyor ve rakibini tekmelemeye başlıyor. Hakem yine ayırıyor. Kyle tekrar üzerine gidiyor ve onu kaldırıyor ama Ospreay'dan bir Superkick! Kyle iki metre yere uzanıyor. Ospreay köşeye çıkıyor, bu defa bitirmeye kararlı, Corksprew Shooting Star Press ama Kyle dizlerini kaldırıyor. Ospreay acıyla ringin diğer köşesine bırakıyor kendini. Kyle O'Really kalkıyor ve hakeme Ospreay'ın sakatlandığını söylüyor. Hakeme maçı bitirmesi için kontrol etmesini söylüyor. Hakem Ospreay'a gidiyor ve ona soruyor. Ospreay hayır diyor ama hakem ona inandı mı?


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=O6wF999NaOg[/ame]

WE ARE ONE!

tXMAFI.png


BUNLAR NEXUS!

Buğra Gür: Bunlar maçtan yasaklı değil mi moruk?

Believe Dean koltuğa oturuyor.

Believe Dean: Tam zamanında geldim.

Buğra Gür: Hoş geldin moruk. Otur otur.

Nexus girişte görünüyor! Hakem öfkeyle onlara bakarken def olup gitmelerini söylüyor. Bu maçın özel kuralı, Nexus'un bulunmaması! Ama Nexus girişten koşarak gelip ringin etrafını sarmış durumda! Hakem öfkeyle bağırırken KYLE O'REILLY HAKEME BİR ROUNDHOUSE KICK GEÇİRİYOR! HAKEM YERDE! Ospreay şimdi Nexus'un eline düştü! Nexus ağır ağır aprona çıkıyor ve...

BİR ANDA TÜM EKİP APRONDAN İNİP BİRBİRİNE GİRİYOR! BARRETT VE COLE ÖLÜMÜNE KAPIŞIRKEN CENA İLE BLACK DE BİRBİRİNE GİRİYOR! NEXUS KENDİ ARASINDA BOĞUŞUYOR! KYLE O'REILLY AĞZI AÇIK BİR ŞEKİLDE OLANLARI İZLİYOR! BU SIRADA BİR SÜRÜ HAKEM KOŞARAK GELİYOR VE KAVGAYI AYIRMAYA ÇALIŞIYORLAR.

Buğra Gür: İt iti ısırdı.

Will Ospreay bu sırada gözlerini kapatmış, sağ eli de ileride. Ospreay, sanrı yoluyla Nexus'u birbirine düşürürken hakemler az sonra kavgayı ayırmak için Nexus'un arasına giriyor.

KYLE O'REILLY ŞAŞKINLIKLA OSPREAY'E DÖNERKEN BİR ANDA DONUP KALIYOR! WILL OSPREAY İPLERE KOŞUYOR. KYLE O'REILLY ONU GÖRSE DE HAREKET EDEMİYOR! OSPREAY SIÇRIYOR VE OSCUTTER! OSCUTTER GELDİ! KYLE O'REILLY ÖYLECE YERDE YATIYOR. GÖZLERİ AÇIK BİR ŞEKİLDE DURURKEN WILL OSPREAY HEMEN TUŞA GİDİYOR! KAVGAYI AYIRMAYA GELEN HAKEMLERDEN BİRİ GİRİYOR VE SAYIYOR! 1........2................

3!

Kazanan ve yeni Oceans Şampiyonu: Will Ospreay

OSPREAY BAŞARDI! Will Ospreay Oceans kemerinin yeni sahibi. Köşeye doğru çıkıyor Ospreay ve tauntlarını atıyor. Kemer sevincini yaşıyor. Bu sırada Kyle O'Reilly sadece gözleri açık bir şekilde onu izliyor. Hiçbir tepki veremese de biraz sonra gözlerinden bir damla yaş süzülüyor. Ospreay ise bu sırada dönüyor ve kemerini ona doğru kaldırıyor.

EBof4M.jpg


blueline.gif


Ne için yaşıyorsun? Onur, para, güç?

Başka bir şey?


Советский Союз!!
Советский Союз!!
Советский Союз!!
Niye yaşıyorsun?

Dünya durmadan hareket ediyor diye eşlik etmek zorunda değilsin.

Dur, düşün...


Bir mikrofon alıp konuşmak için seyircinin susmasını bekliyor ama beklediğinin tersine, daha da bağırıyorlar.

сатин!
сатин!
сатин!
Ben kanım için yaşarım.

Россия!
Россия!
Россия!
Россия!
Россия!
Ben renk için yaşarım.

Sarı...


СВОБОДА! СВОБОДА! СВОБОДА! СВОБОДА!

Arka alandayız ama her yerden seyircilerin sesi geliyor.
ve Kırmızı için...

blueline.gif


Şimdi sırada Intercontinental Championship maçı var. Şampiyon Finn Balor unvanını Dalton Castle'a karşı savunacak. Bu maçla alakalı seyircilerimize sorulan soru "Hakem kim olsun?" idi. Seçenekler şu şekildeydi:

Adil Oğlan
Avcı Oğlan
Olay Yeri İnceleme Oğlan

İşte anketin kazananı!

27ugkq.jpg


OLAY YERİ İNCELEME OĞLAN!

Olay Yeri İnceleme Oğlan heyecanlı bir şekilde görünüyor. Hoplayıp zıplayarak ringe geliyor. Bir süre ringin iplerine bakıyor ve tatmin olmamış bir surat ifadesi takınıyor. Olay Yeri İnceleme Oğlan şimdi birden ringin iplerini sökmeye başlıyor! Bütün ipleri söktükten sonra yanında getirdiği bel çantasından bir şey çıkarıyor.

Bu bir Olay Yeri İnceleme şeridi. Olay Yeri İnceleme Oğlan iplerin yerine “OLAY YERİ İNCELEME GİRİLMEZ” yerleştiriyor ve artık görünüşe göre tatmin oldu artık. Kenara işaret veriyor ve artık katılımcıların gelebileceklerini söylüyor.

[ame]https://youtu.be/H3Ps0kIeusw[/ame]

YQAWZa.jpg


Dalton Castle tüm ihtişamıyla girişte görünüyor. Ancak yalnız değil. Arkasında resmen bir Oğlan ordusuyla geliyor ringe Dalton. Tüm oğlanlar Castle’ın üzerinde oturduğu tahtı ringe kadar taşıyorlar ve sonra inmesine yardım ediyorlar. Castle ringe girdikten sonra klasik bir şekilde oğlanları onun tavuskuşu kostümü çıkartıyorlar görsel bir şölenle. Castle Olay Yeri İnceleme Oğlanı’nın yanına gidip onu alnından öpüyor ve Finn Balor’u beklemeye koyuluyor.

[ame]https://youtu.be/Z9iQhlYAFdk[/ame]

d0a368f161.png


Şimdi de Intercontinental Champion büyük seyirci desteğiyle girişte gözüküyor. Seyircilerle koreografik bir şekilde geliyor o da yine. Oğlanlar Balor ringe gireceği sırada bir anda o bölgeyi kapatıp Balor’a sert bakışlarla bakıyorlar. Balor bir şey yapmadan öylece bekliyor. En sonunda Castle oğlanlarına çekilmeleri için işaret verince oğlanlar çekiliyorlar ve Balor ringe girişini tamamlıyor. Olay Yeri İnceleme Oğlan kemeri aldıktan sonra Castle’a bakıp “kaçayım mı?” diye işaret yapıyor ama Castle maçı başlatmasını söylüyor. Olay Yeri İnceleme Oğlan kemeri teslim ettikten sonra maçı başlatıyor.

Intercontinental Championship
Finn Balor ( c ) vs Dalton Castle


Artık iki taraf da hazır. Lock up yapıyorlar ve Castle ağır olan taraf olması sebebiyle Balor’u köşeye kadar ittiriyor. Olay Yeri İnceleme Oğlan 3’e kadar saydıktan sonra Castle’dan özür dileyerek ayrılmasını talep ediyor. Ayrıldıktan sonra tekrar lock up geliyor, bu sefer Balor üstün çıkarak köşeye kadar ittiriyor. Olay Yeri İnceleme Oğlan hiç saymadan sert bir şekilde Balor’u itekleye itekleye ayırıyor. Balor bu duruma sinirlense de Oğlan göğüs bölgesindeki GWA logosunu göstererek “burada patron benim” mesajı veriyor. Balor Olay Yeri İnceleme Oğlana odaklandığı sırada arkasından Castle yakalıyor ve waist lock’a alıyor. Balor bir süre kurtulmayı deniyor ama Castle kilidi daha da fazla sıkıyor ve en sonunda kaldırıp rakibini yüz üstü yere çarpıyor ve aşağılayıcı bir şekilde kalkmasını söylüyor şimdi. Balor sinirli bir halde kalkıyor, hemen bir yumruk sallıyor ama Castle o yumruğu bloklayıp Balor’un suratına bir diz darbesi geçiriyor ve ensesinden tutup ringin dışına, oğlan ordusunun yanına atıyor. Castle bir süre bekleyip şimdi Suicide Dive için geliyor ama atlamayıp şeritlerden geriliyor ve büyük adımlar attıktan sonra ringin ortasında kollarını açarak tavuskuşu tauntunu yapıyor.

Balor hemen dalıyor ringe ve bu sefer Castle’ı yakalayıp sert yumruklar atmaya başlıyor. Castle da bu yumruklara karşılık vermeye çalışıyor ama Balor daha üstün olan taraf diyebiliriz. Castle Balor’u ittiriyor, bir diz darbesi geçirmek istiyor ama Balor bu darbeden sıyrılıp çok sert bir tekme kombosu yapıyor. Yere yığılan Castle hemen hakemi yanına çağırıyor ve Balor’u uzakta tutmasını talep ediyor. Balor saldırmak istiyor ama Olay Yeri İnceleme Oğlan buna izin vermiyor. Castle ayaklanıp kendine gelir gelmez Balor’a tekrar saldırıyor ama Balor bunu bekliyor olacak ki Castle’ı alt ediyor ve Pele Kick’i patlatıyor! Oğlanlar dehşet içinde yerde yatan Castle’a bakıyorlar. Balor Castle’ın kalkmasını bekliyor ve kalktığı gibi tutup Lifting İnverted DDT vuruyor. Balor tuşa gidiyor. Olay Yeri İnceleme Oğlan isteksizce sayıyor. 1-2-...

Castle kurtuluyor rahat bir şekilde. Balor Castle’ı dövmeye devam etmek için kafasından tutuyor ama hakem buna izin vermiyor. Balor hakemle uğraşırken Castle dışarıdaki oğlan ordusunun yanına yuvarlanıyor. Balor bunu görüp ringin kenarına Castle’a Pescado yapmak için geliyor ama Castle hemen oğlanların arkasına saklanıyor. Balor iyice sinirleniyor ve bu sefer daha fazla geriliyor ve TOPE CON HİLO!!! TÜM OĞLANLARIN ÜZERİNE ATLADI! Ortalık darma duman oldu resmen. Ancak görünüşe göre Castle bu hareketten etkilenmedi. Balor ayağa kalktığı anda Castle onu ensesinden tutuyor ve ring direğine çok sert çarptırıyor. Sonra tekrar kaldırıyor ve arkasından yakalayıp bariyerlere German Suplex ile atıyor! Balor çok üstünken bir anda geriye düştü. Castle yerdeki Balor’a sert stomplar vuruyor. Kaldırıyor ve bariyerlere yasladıktan sonra Running High Knee geçiriyor. Hemen içeri sokuyor, yakalıyor ve Fair Winds! Castle tuşa giderken Olay Yeri İnceleme Oğlan hızlıca sayıyor. 1-2-...

Bu sefer de Balor kurtulmayı başardı. Castle Oğlanına kızıyor daha hızlı sayması için. Castle Balor’u tutup art arda çeşitli suplexler vuruyor. En sonunda Bridging Northern Lights Suplex ile tuş deniyor. 1-2-... Balor gene kurtuluyor. Castle ne yapsam diye düşündükten sonra oğlanlarının ring zili masasında duran Intercontinental Title’ı aldığını görüyor. Oğlanlar kemeri hemen ringdeki Castle’a teslim ediyorlar. Castle bir süre düşündükten sonra kemeri Balor’un kafasına geçir... Geçiremiyor çünkü Adil Oğlan kemeri tutuyor! Adil Oğlan ringe dalıp Castle’ın Balor’a vurmasını engelliyor! Castle buna iyice sinirleniyor ve Adil Oğlan’ı kaldırdığı gibi BANG A RANG! Dalton Castle Adil Oğlanını resmen ringe gömdü! Castle tekrar kemeri almak için ayağa kalkıyor ama BALOR’DAN RUNNING DROP KICK! HEMEN DEVAMINDA BRAINBUSTER! BALOR’A BUNLAR YETMİYOR RESMEN ÇILDIRDI! KALDIRIYOR VE BİR DE 1916! BİTTİ BU İŞ! BALOR TUŞA GİDİYOR!

ANCAK BİR ANDA RİNGE OĞLAN ORDUSU GİRİYOR VE BALOR’UN ÜZERİNE ÇULLANIYORLAR! Bu sırada Olay Yeri İnceleme Oğlan bir sorun olduğunu düşündüğü Olay Yeri İnceleme Girilmez Şeritlerini inceliyor. Oğlan Ordusu Balor’u resmen haşat ediyor hem tekme hem yumruklarla. Balor çok fazla oldukları için karşılık veremeden öylece dayağını yiyor. Castle yediği büyük darbeden sonra pek kolay olmasa da toparlanmaya başlıyor ve ayağa kalkınca o da Balor’a tekme atmaya başlıyor. Sonra oğlanlarının ringden çıkmalarını emrediyor. Castle yerdeki Balor’a acıyarak baktıktan sonra kaldırıyor ve BANG A RANG!

Hayır dönüş esnasında Balor’dan bir counter geliyor ve Sling Blade! Balor durmuyor ve hemen bir SHOTGUN DROPKICK! Castle yerle bir oldu! Balor maçı kazanmaya çok yakın çünkü köşeye tırmanıyor! Coup De Grace gelecek! Balor tırmanıyor ve COUP DE GRACE!

OLMADI! Son Atlas’takine benzer bir şekilde Balor yere düşüyor ve kafasını çok sert bir şekilde yere çarpıyor. Ama bu seferki düşme sebebi Avcı Oğlanlar değil Olay Yeri İnceleme Şeritleri! Şeritler Balor’un ağırlığını kaldıramamış ve kopmuş az önce yaşananların tekrarını izlerken gördüğümüz kadarıyla! Olay Yeri İnceleme Oğlan yerde kıvranan Balor’a sırıtarak bakıyor ve Castle’a yardım ediyor kalkması için. Castle Olay Yeri İnceleme Oğlanının başını okşuyor ve daha sonra Balor’u kaldırıyor. Pozisyona sokuyor ve... BANG A RANG! Castle tuşa gidiyor. 1-2...

3!

Kazanan ve Yeni Intercontinental Champion: Dalton Castle

Dalton Castle başarıyor. Finn Balor’un başına tam bir bela olduğu sürecin sonunda Intercontinental Championship’i de kazanmayı başarıyor. Bütün oğlanlar kutlamak üzere ringe dalıyorlar ve Castle’ı omuzlarının üzerine alıp tavuskuşu dilinde şarkılar söylüyorlar. Sonra arka alana doğru ilerliyorlar bu şekilde. Girişte Castle kemerini son bir kez kaldırıp arenayı selamlıyor ve bu segment burada sona eriyor.

blueline.gif


Giriş rampasının kenarında içi kazılmış mezarda tarih 25 Mayıs 2019'u gösteriyor. Onun hemen dibinde içi toprak dolu bir ağızla bekleyen kocaman bir kepçe duruyor. Kamera oraya yoğunlaşırken bir müzik duyuluyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=7JvncMrze5U&t=3s[/ame]

PBrykQ.png


Live in Fear! Bray Wyatt her zaman ki sakinliğiyle elinde ışık tutarak ringe geliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=eB9Uti76usw[/ame]

38mccb.jpg


They Are Lost! Tommaso Ciampa yüzündeki hınçla ringe doğru ilerli-

DERKEN WYATT HIZLA KOŞUYOR VE İKİLİ YUMRUKLAŞMAYA BAŞLIYOR!

Buried Alive Match
Bray Wyatt vs Tommaso Ciampa


İki isim duraksamadan yumrukluyorlar birbirini. Wyatt, Ciampa'yı çeviriyor ve aprona atıyor. Üstüne koşuyor ama Ciampa'dan diz darbesi. Bir daha vuruyor. Wyatt'ı tutuyor ve çelik merdivene yolluyor!!! Wyatt çok kötü çarptı sırtını. Şimdi bir headbutt vuruyor. Bariyere çarpıyor. Sakalından tutuyor ve bir headbutt daha. Şimdi sürüklüyor iyice. Tekrar çelik merdivene gidiyor ve Body Slam! ÇELİK MERDİVEN ÜSTÜNE! Ciampa bir köşeye çöküyor soluklanmak için. Wyatt'ı tekrar kavrıyor. Yumruklarla rampaya doğru götürüyor FAKAT WYATT ANİDEN TEKME VURUYOR VE DDT! RAMPANIN ÜSTÜNDE! İKİ İSİM DE YERDE!

Wyatt kalkıyor. Ciampa'yı tutuyor ve bir Uppercut. Bir tane daha. Ciampa'yı tutuyor o da mezara doğru sürüklüyor. Fakat Ciampa onu seyircilerin olduğu bölüme atıyor. HAYIR! Wyatt reverse etti ve onu gönderdi. Üstüne bir de body avalanche. Ciampa düşmemek için zorluyor kendini. Wyatt rampaya getiriyor onu. Kaldırdı ve Uranage! Ciampa yavaş yavaş yuvarlanıyor ringe doğru. Wyatt nefesini kontrol ediyor. Gücünü dengeliyor. Yerde yatan Ciampa'ya bakıyor. Hızla koşuyor ve BODY SPLASH! BODY SPLASH!

HAYIR CIAMPA SON ANDA ÇEKTİ KENDİNİ WYATT BOŞA ATLIYOR! Seyircilerin çoğunun yüreği kaldırmıyor. Wyatt acı içinde kıvranıyor. Ciampa gülerek ona bakıyor şimdi. Wyatt'ı ringe atıyor. İçeri girdi kendisi de. İplere yolluyor ve Big Boot. Oturur pozisyona getiriyor. İplerden geriliyor ve Knee Strike! Wyatt'ın başı dört döndü. Şimdi Double Underhook'a alıyor. Kontrol ediyor ve Fairytale Ending miiiii hayır Wyatt kolunu kavradı ve Short-arm Clothesline. Son saniye hamlesi resmen. Maçı kurtardı Wyatt. İki isim de enerjilerini korumaya çalışıyor bu dakikalarda. Wyatt kalkıyor yerinden. Front Suplex yapıyor. Dışarı çıktı. Ringin altını arıyor ve masa çıkardı. Seyirciler istediğini bulmuş gibi. Şimdi aprona çıktı. FAKAT CIAMPA WYATT'İ TUTTU VE ROPE HUNG DDT! KURULMAMIŞ MASA ÜSTÜNE!

Wyatt ölü gibi yatıyor. Ciampa hemen masayı kurmaya başlıyor. Köşenin altına yerleştirdi. Şimdi Wyatt'a bir forearm çaktı. Köşeye getirdi. Ciampa ikinci turnbuckle'a çıkıyor. Ciampa o pozisyonda Wyatt'ı tutuyor ve masa üstüne Fairy- hayır. Wyatt izin vermiyor. Şimdi o pozisyonda onu masaya atmaya çalışıyor. Fakat Ciampa da izin vermiyor. Bir tekme attı. Bir tane daha. Wyatt geriye sendeleyerek masayı deviriyor. Şimdi Ciampa tuttu ve Tornado DDT! Başarılı. Wyatt yerdeyken Ciampa tekrar masayı kuruyor. Bu sefer de köşeye yatırıyor. Wyatt'ı alıyor. Powerbomb pozisyonuna kaldırmak istiyor. Fakat Wyatt direndi. Bir kez daha deniyor. Olmadı. Üçüncü kez deniyor ve başarılı. Şimdi Wyatt'ı tutuyor ve MASAYA POWERBOMB!

HAYIR WYATT ARKASINA DÜŞTÜ! CIAMPA DÖNÜYOR VE SPEAR WYATT CIAMPA'YI MASAYA SPEARLADI OMG! Seyirciler iyice maçın içine giriyorlar. Wyatt bu enkazdan kalkan ilk isim. Ciampa'yı ayağıyla itiyor dışarıya. Kendisi de iniyor. Tuttu tekrardan ve dışarıda Snap suplex vurdu Ciampa'ya. Wyatt bir an mezarın oraya bakıyor. Mesafeyi fazla bulmuş olacak ki oradaki el arabasını alıyor. Ciampa'nın yanına geliyor. Onu arabaya yüklüyor. Bütün gücü kuvvetiyle mezara doğru sürüklüyor arabayı. Ciampa'yı mezara doğru bırakıyor!

HAYIR! Ciampa tekmeyle Wyatt'ı engelledi. Wyatt arabayı bırakmak zorunda kalıyor. Ciampa arabanın üstüne çıkıyor ve Superkick. Wyatt Superkick ile yıkılıyor. Ciama el arabasını da kaldırıyor ve Wyatt'ım üstüne bırakıyor! Wyatt araba altında ezildi adeta. Ciampa şimdi Wyatt'ı mezarın içine bırakıyor ve toprak atmaya başlıyor!

Buğra Gür: Bu el arabasının plakası nerede?

Fakat Ciampa üstünü tam örtemediği için Wyatt bu sırada ayağa kalkıyor. Ciampa'nın dizini tutup çekiyor ve o da mezara yuvarlanıyor Wyatt'ın yanına. İki isim de yumrukluyor birbirini. Seyirciler de eşlik ediyor bu iki adama. Derken Wyatt bir anda Ciampa'nın kel kafasını ısırıyor. Bir de Lariat gömüyor. Dışına çıkıyor mezarın. El arabasını da Ciampa'nın üstüne yuvarlıyor. Şimdi kepçenin üstüne çıkıyor. Kabinin içine giriyor. Kepçenin ağzındaki toprağı Ciampa üstüne bırakıyor!

Hayır! Ciampa çıkıyor içinden mezarın. Wyatt durduruyor döküm işlemini. Şimdi içinden çıkıyor kepçenin. Ciampa'yı tutuyor ve Neckbraker. Tekrardan kalkıp Ciampa'yı içine atmak istiyor fakat Ciampa reverse ile Wyatt'ı kepçeye yolladı. Şimdi kepçeye binmeye çalışıyor. Wyatt da orada. O da Ciampa'yı takip ediyor. Kepçe kabinin içinde yumruklaşıyorlar. Derken Wyatt Ciampa'yı itiyor ve CIAMPA KEPÇEDEN AŞAĞI DÜŞÜYOR! WYATT AŞAĞIYA BAKIYOR VE HEMEN ARKASINA BODY SPLASH İLE ATLIYOR! AMAN YARABBİ!

İki isim de kıvrana kıvranan bir hâl oluyor. Seyirciler "Fight Forever" diye bağırıyorlar. İki isim son enerjilerini de tüketerek kalkıyorlar. Ciampa Superkick ile Wyatt'ı dizleri üstüne yıkıyor. Kepçeye biniyor. Wyatt da onunla birlikte. İki isim bu sefer kabin yerine toprak dolu kepçenin ağız kısmına geliyorlar. Wyatt headbutt atıyor. Ciampa da yumrukla karşılık veriyor. Aşağıya düşmemek için cambaz oluyorlar adeta. Wyatt şimdi tuttu. Wyatt tutuyor ve Sister Abigail! Hayır! Ciampa çevirdi ve FAIRYTALE ENDING MEZARIN İÇİNE FAIRYTALE ENDING! LOVE OF GOD AMBULANSI GETİRİN! CIAMPA İŞİ BİTİRİYOR! CIAMPA DIŞARI ÇIKIP KÜREK İLE WYATT'IN ÜSTÜNÜ ÖRTÜYOR! BU İŞ BİTER!

WYATT! Küreği kavradı. Ciampa'nın karnına ittiriyor ve sapı Ciampa'ya çarpıyor. Wyatt hemen kavrıyor küreği. Çeviriyor VE CIAMPA'NIN KAFASINA VURUYOR!

Believe Dean: Anan s***m adamın kafa yarıldı!

KÜREK PARÇALANIYOR CIAMPA'NIN KAFASINDA VE SU GİBİ KAN AKIYOR! WYATT'IN ÜZERİNE DÜŞÜYOR! WYATT ONU DÜŞMEDEN YAKALIYOR VE SISTER ABIGAIL! SISTER ABIGAIL! CIAMPA ÖLÜ! WYATT ŞİMDİ KEPÇEYE ÇIKIYOR! KONTROL EDİYOR VE TOPRAKLARI CIAMPA'NIN ÜSTÜNE DÖKÜYOR!

Döktü!

Kazanan: Bray Wyatt

Wyatt kazanıyor. Wyatt, Ciampa'yı canlı canlı gömüyor. Ciampa güneşi bir daha asla göremiyor. Korkunun Yeni Yüzü belki de en can alıcı düşmanlarından birini yenmeyi başarıyor. Kepçe içinde galibiyeti tatmaya başlarken Live in Fear arenada yankılanıyor .

blueline.gif


Fark etmediğimi mi sanıyorsunuz?

ПОБЕЙ ЕГО! ПОБЕЙ ЕГО! ПОБЕЙ ЕГО!

Farklı olduğum için dışladığınızı...

Çoğu ülkede azınlığız, medya düşmanın silahı...

Müziğin çalmasıyla inanılmak bir boo geliyor Damien'a. Girişte durup şöyle bir etrafı küçümser gözlerle süzen Damien kendine fırlatılmaya başlayan maddeleri eliyle savuşturuyor. Rus seyircisinin aniden taraftara evrilmesiyle Damien Sandow çareyi hızla ringe girmekte buluyor.

Buğra Gür: İşler pisleşmeye başladı.

Corey Graves: Aman Tanrım!

Eremnur: Demin koltuk mu fırlattıla-

Блядь капитализм!!
Блядь капитализм!!
Блядь капитализм!!


b08837d7d4.png

7,5 milyar insana sorsanız işleyişin bayağılığından dem vurur ama hayal kurmak için onları motive ettiğinizde fakirlere özgü bir umutsuzlukla teşviğinize karşı çıkarlar...

Dünya, sadece hayal kurma cesareti gösterenlerin büyük ihtimalle kaybettiği yerdir...

Блядь Дэмиен!!
Блядь Дэмиен!!
Блядь Дэмиен!!

Hayal kurma cesaretinizi harekete geçme cesaretinizle pekiştirmelisiniz...

Yoksa Sanayi Devrimi'ne çanak tutan fakirlerden ne farkınız kalır?..

Birileri size sormadan dünyayı değiştiriyor ve bilinçsizce hoş karşılıyorsunuz...

Alçaklar...


Tüyleri diken diken edecek muhteşem bir destek geliyor İlja'ya! Büyük bir konsantrasyon ve gururla ringe doğru ilerliyor.

Блядь ему, Ильи!!
Блядь ему, Ильи!!
Блядь ему, Ильи!!


Ringe girdiğinde SSCB bayrağının olduğu göndere çıkıyor ve bayrağı bir kere öpüyor. Mükemmel bir destek geliyor. Arenada hemen hemen herkes ayakta!

Küresel çaptaki devrimin temsilcisiyim...

Bana katılın yoldaşlar...


blueline.gif


Kameralarımız açıldığında ringdeyiz, Stage kısmında Adam Cole, Joey Janela ve Sting'in beklediğini görüyoruz. 3 isim de anketin sonuçlarını beklerken bu sırada bir müzik çalıyor:

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=yniIGTSBreg"]https://www.youtube.com/watch?v=yniIGTSBreg[/ame]

515e6c42424.jpeg


Hunico! Kendinden emin bir şekilde bisikletiyle sahneye çıkıyor, kenarda bekleyen 3 isme bir göz gezdiriyor ardından hafif sinirli ve sakin bir biçimde bisikletten iniyor ve adımlarını ringin içine doğru yönlendiriyor. O ringe girdiği anda başka bir müzik çalıyor:

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=O6wF999NaOg"]https://www.youtube.com/watch?v=O6wF999NaOg[/ame]

WE ARE ONE

tXMAFI.png


Wade Barrett! Omuzunda kemeri, gözlerinde ise o kendinden emin ifadesi çok net bir şekilde seçilirken önce kenardaki isimlere bakıyor. Ardından Adam Cole'un yanına gidip onla selamlaşıyor ve ringe doğru yürümeye başlıyor. Ringin içine girdikten sonra biraz bekliyor ve anketin sonuçları ekrana geliyor:

BXd7kJ.jpg


ADAM COLE! Maçın 3. katılımcısı Adam Cole oluyor, hem kendisi hemde Wade Barrett sevinçli bu duruma. Adam Cole mutlu bir ifade ile ringe girerken SUPERKI- STING ENGELLİYOR. Joey Janela, Cole'un suratına tekmeyi geçirecekken Sting onun ayağını havada yakalıyor. Ardından yere bırakıyor fakat Janela aldığı hızın etkisi ile ayağı yere indiği gibi Superkick'i Sting'in üzerinde patlatıyor bu sefer. Sting yerde yatarken Janela sinirli bir biçimde ''Yapacağınız işin a**** k******'' diyor ve orayı terk ediyor. Adam Cole bu sırada ringe giriyor ve hakem son kontrolleri yapıp maçı başlatıyor:

Wade Barrett vs. Hunico vs. Adam Cole | World Heavyweight Championship

Hunico içinde olduğun durumun farkında gibi, Cole ve Barrett aynı anda ona doğru koşup Double Clothesleine deniyor fakat Hunico eğilyor ve ikisinin de sırtına bir dirsek darbesi vuruyor. Adam Cole bunun üstüne Barrett'ı beklemiyor ve direk koşup bir Superkick deniyor fakat Hunico yine eğiliyor fakat BULL HAMMER! WADE BARRETT ÇOK ANİ BİR BİÇİMDE İNDİRİYOR HUNICO'YU! Ardından onu kaldırıp dışarı atıyor ve Adam Cole'un yanına gittikten sonra beraber aşağı iniyorlar. Hunico bu sırada ikisine doğru koşuyor fakat Double Back Body Drop! Ardından Adam Cole, Hunico'yu kaldırıp bariyerlere doğru fırlatıyor, üstüne birde koşup Superkick! Wade Barrett ise bu sırada kenardan bir sandalye alıyor ve Cole, Hunico'yu tutarken oda vurmak istiyor fakat Hunico çekiliyor ve sandalye Cole'un kafasında patlıyor. Wade Barrett şaşkınlıkla bakarken Hunico bu boşluğu çok iyi değerlendiriyor ve sandalyeyi eline alıp Barrett'ın kafasına indiriyor. Ardından ise Barrett'ı tekrar kaldırıyor ve ringin köşe demirlerine fırlatıyor. Üstüne Adam Cole'u kaldırıyor ve ringin içine atıyor, kendisi de giriyor. Fakat Adam Cole o geldiği gibi Corona Kick deniyor fakat Hunico çekiliyor ve iplere koşuyor dönüşte Single Leg Dropkick! Şimdi tuşa gidiyor, 1-2-

Kickout! Wade Barrett bu sırada ringe giriyor ve Hunico fark edemeden arkasından koşup Bulldog! Şimdi Adam Cole'u kaldırıyor ve Hunico'yu yerde tekmelemeye başlıyorlar. Hunico bir süre bu darbelere dayanmaya çalışıyor fakat en sonunda iyice baygın düşüyor. Bu sırada Wade Barrett onu kaldırıp köşeye fırlatıyor, Adam Cole ise Barrett'ı kavrayıp Hunico'nun üzerine atıyor ve Running Corner Elbow! Şimdi Barrett, Cole'u kavrıyor ve Hunico'nun üzerine fırlatıyor fakat Hunico bacaklarını kaldırarak dizini Cole'un suratı ile buluşturuyor. Adam Cole yere düşerken Barrett, Hunico'ya doğru koşuyor fakat Hunico bir hamle ile 2. iplerin üstüne çıkıyor ve Barrett ona ulaşmadan Hunico ona doğru atlıyor, Crossbody! Şimdi tekrar iplerin üstüne çıkıyor Hunico ve FALLING STAR! YENİ BİR ŞAMPİYON MU GELİYOR? Hunico tuşa gidiyor, 1-2- COLE SON ANDA YETİŞİYOR! Fakat yetiştiği gibi tekrar yorgun düşüyor, Hunico sinirleniyor bu duruma ve savurduğu bazı küfürleri biz duyuyoruz. Wade Barrett'ı tekrar kaldırıp dışarı atıyor Hunico. Ardından ise Cole'u kaldırıyor ve iplere yolluyor, dönüşte ise Jumping DDT! Hemen kalkıyor ve iplere doğru koşuyor Hunico, dönüşte ise dışarıdaki Barrett'a doğru TOPE CON HILO! Ardından hemen tekrar ringe giriyor Hunico ve salise harcamadan Cole'a doğru koşuyor fakat Adam Cole'dan bir SUPERKICK! Şimdi Hunico sendelerken o hızlıca 2. iplere çıkıyor ve Hunico'nun boynunu eğdiği bir saniyede PANAMA'S SUNRISE! 2. KEZ, YENİ BİR ŞAMPİYON MU GELİYOR? ADAM COLE HEMEN TUŞA GİDİYOR, 1-2-

KICKOUT! Wade Barrett bu sırada aniden ringe giriyor ve maçın bitmediğini görünce derin bir nefes veriyor. Hunico'yu kaldırıyor Barrett ve hemen kavrayıp WASTELAND! Şimdi onu tekrar kaldırıyor ve ringin dışına atıyor. Cole'u kaldırıp bir süre bakışıyorlar birbirlerine.

Adam Cole: Sanırım artık yüzleşmenin zamanı geldi.

Wade Barrett: Galiba haklısın.

Adam Cole elini uzatıyor Barrett'a, Wade Barrett bir süre bekliyor ve ardından onun elini tutuyor ve el sıkışıyorlar, iki isim de 1-2 adım geri atıyor. Ve o sırada Lock-Up'a giriyorlar!

Lock-Up'tan üstün çıkan taraf Barrett, Cole'u iplere gönderiyor fakat Adam Cole dönüşte onun bacaklarının altından kayarak geçiyor. Ardından hemen bir Back Dropkick ve Barrett ileri sendeliyor, arkasını döndüğünde Adam Cole hemen bir Superkick deniyor fakat Barrett onun bacağını tutuyor ve boşa çıkarıyor. O sırada boş olan eliyle BULL HAMMER AMA COLE ONUN KOLUNU TUTUYOR BU SEFER. Adam Cole onun kolunu boşa çıkarıyor şimdi de. İki isim tekrar uzaklaşıyor birbirlerinden, ikisinin de suratında hafif bir gülümseme var. Ve tekrar birbirlerine yaklaşıyorlar, Barrett hemen kafa atıyor Cole'a. Adam Cole yere düşüyor fakat düştüğü gibi hemen kalkıyor. Barrett 2. kafa darbesini hedefliyor fakat Adam Cole çekiliyor ve hemen bir Low Kick! Barrett dizlerinin üstüne düşmüşken gerilip LAST SHOT! ÇOK ANİ GELİYOR HAMLE. Adam Cole tuşa gitmek istemiyor yine de. Bu sırada Hunico'da ringe giriyor zaten, Hunico direk Adam Cole'a doğru koşuyor. Adam Cole kendini kenara atmayı başarıyor fakat Hunico yine de durmuyor ve iplere yönelip yerdeki Barrett'a doğru Springboard Moonsault! Ardından ona arkasından koşan Adam Cole'u fark etmiş gibi yerde ters takla atıyor ve Cole'un kolunun altından geçiyor. Adam Cole daha arkasını dönemeden onu kavrayıp School Boy Roll-Up, hakem tuşu saymaya çalışıyor fakat Hunico tuşa gitmek yerine onu o pozisyonda kaldırıyor ve Deadlift Powerbomb! Şimdi tuşa gidiyor Hunico, 1-2-

Kickout! Adam Cole tuştan kurtulmayı başarıyor fakat Hunico durmak bilmiyor ve hemen köşeye çıkıyor, TEKRAR FALLING STAR MI DERKEN BARRETT ONA DOĞRU KOŞUYOR FAKAT HUNICO ONUN KAFASININ ÜZERİNDEN SIÇRIYOR VE COLE'A FALLING STAR! Barrett hemen ona doğru koşuyor fakat Hunico onu kolundan kavrıyor ve köşeye yolluyor, Barrett sert çarpıyor köşeye ve geri doğru sendeliyor. Hunico ise onu bu sırada kavrıyor ve Dragon Suplex! Şimdi onu kaldırıp ringin dışına atıyor ve kendisi köşeye çıkıyor. Adam Cole daha ayaklanamadan YİNE FALLING STAR! HUNICO KEMERİ KAZANMIŞ OLABİLİR, 1-2-

KICKOUT! KICKOUT! KICKOUT! ADAM COLE BUNDAN DA KURTULUYOR! Hunico artık iyice sinir küpüne dönüyor ve Adam Cole'u kaldırıp ringin dışında Barrett'ın yanına atıyor, belki bu çok iyi bir tercih değildi ama bu sırada Hunico iplere koşup dönüşte SUICIDE DIVE AMA HAYIR SUPERKICK VE BULL HAMMER! HUNICO ÖLMÜŞ OLABİLİR! TARİHİN EN İYİ COMBOSUNU İZLEMİŞ DE OLABİLİRİZ! Şimdi Barrett ve Cole beraber Hunico'yu kaldırıp ringin içine atıyor, ve beraber ringe giriyorlar. Şimdi Adam Cole, Hunico'yu kaldırıp Barrett'a doğru atıyor fakat Hunico Sling Blade vurmayı başarıyor. Wade Barrett yere yığılırken Adam Cole, Hunico'ya doğru koşuyor ve Shotgun Dropkick! Hunico yere düşüyor fakat yine de hızlı kalkıyor, Barrett'ta ayaklanıyor bu sırada ve Hunico'yu arkasından kavrıyor. Adam Cole ise bu fırsatı değerlendiriyor ve SUPERKICK! AMA HAMLE BARRETT'A GELİYOR! WADE BARRETT BAYGIN DÜŞÜYOR BELKİ DE VE YERDE HAREKETSİZ BİR BİÇİMDE YATIYOR. Adam Cole dostunu kontrol etmek istiyor fakat Hunico ona bu izini vermiyor ve onu kendisine doğru çeviriyor ve ani bir Cutter? Hayır Adam Cole onu ileri doğru itiyor ve ona doğru koşup tekrar SUPERKICK! FAKAT ADAM COLE'DA TUŞA GİDEMEYİP YERE YIĞILIYOR!

ADAM COLE YAN TARAFA DOĞRU YERDE İLERLİYOR VE BACAĞINI TUTUYOR! Sanki bir sakatlık yaşamış gibi, Cole gözlerinden düşen birkaç damlaya hakim olamıyor. Acı ile bağırıyor ve bacağını tutuyor hala. Barrett, yerde yatan Hunico'ya aldırmıyor ve sürünerek onun yanına gidiyor, hakeme sesleniyor:

Wade Barrett: Ne duruyorsun aptal herif, ambulans çağır çabuk.

Hakem kendisine edilen hakareti umursamıyor ve yardım çağırıyor. Birkaç hakem daha geliyor ve bir sedye getiriyorlar. Wade Barrett, Adam Cole'un sedyeye yatmasına yardım ediyor ve o giderken ona sesleniyor:

Wade Barrett: Bu maçı senin için kazanacağım dostum hiç merak etme.

Adam Cole belki maçtan çıkmanın zorunluluğunun verdiği hissiyatla gözyaşlarına biraz daha hakim olamıyor fakat dostuna güveni tam.

Hunico, bu sırada olanları yeni yeni fark ediyor ve Barrett'ın hala giden Adam Cole'a baktığını fark edince sinsice arkasından yaklaşıyor ve ROLL-UP! HAKEM SAYIYOR, 1-2-

KICKOUT! WADE BARRETT SON ANDA KURTULUYOR VE HIZLICA RİNGİN DIŞINA ÇIKIYOR. HUNICO İPLERE KOŞUYOR FAKAT BARRETT BU SIRADA RİNGE GİRİYOR VE BULL HAMMER! Hunico yıkılmıyor, Wade Barrett tekrar geriliyor ve 2. BULL HAMMER! HUNICO ORTA PARMAĞINI KALDIRIYOR VE SENDELİYOR HALA, WADE BARRETT BUNU UMURSAMIYOR VE 3. BULL HAMMER! WADE BARRETT ŞİMDİ TUŞA GİDİYOR, 1-2-

3!

Kazanan: Wade Barrett

WADE BARRETT KEMERİNİ KORUMAYI BAŞARIYOR! Bu zorlu ve olaylı mücadelenin ardından kazanmanın verdiği mutluluğu bir kenara bırakıp direk aşağı iniyor ve dostu Adam Cole'un yanına gitmek istiyor Wade Barrett. O, hafif hızlı adımlar ile ilerlerken bizimde kameralarımız kapanıyor.

blueline.gif


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Irq376CIP0s[/ame]

DJ7dv1.png


Slamtown'un valisi kemere ulaşmak için son dönemeçte ve büyük destekler altında ringe giriyor.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=hJQFbOsD5sw"]https://www.youtube.com/watch?v=hJQFbOsD5sw[/ame]

QL9ZQA.jpg


GWA Şampiyonu da kemerini korumak için ringe doğru ilerliyor ancak bu sırada yuhalamaları da alıyor. Daha sonrasında Kross ile Mundo son kez yüzleşiyorlar. Bu sırada da titantron açılıyor ve gecenin son anketinin sonucu da görünüyor.

3idklT.jpg


GWA Şampiyonluk Maçında 30 dakika içinde en fazla skor yapan isim maçı kazanmış olacak. İki isim de köşelerine çekilip hazırlanıyorlar ve zil çalıyor, maç başlıyor.

30 Minute Iron Man Match for GWA Championship
Johnny Mundo vs Killer Kross (c)


Kross Mundo’ya doğru hızla koşuyor ancak Mundo da Kross’dan sıyrılmayı başarıyor ve hemen bir Schoolboy ile tuş deniyor. 1... Kross çabasız bir şekilde 1’de atıyor. Şimdi de Mundo Kross’a bir yumruk sallıyor ama bu sefer de Kross Mundo’nun arkasına geçiyor, iki kolunu kavrıyor ve bir Backslide yapıyor Mundo’ya, Kross da tuş deniyor. 1... Bu sefer de Mundo tuşu rahatça 1’de atmayı başarıyor. İki isim bir kez daha ayakta, Mundo şimdi bir Legsweep yapıyor, yaptıktan hemen sonra üzerine atlıyor Kross’un ve bir kez daha tuş deniyor. 1... 2. Kross için bir kez daha tuştan atma vakti. Kross ile Mundo bir kez daha ayağa kalkıyorlar ancak bu sefer birbirlerini tuşlamak için o kadar da acele etmiyor gibi görünüyorlar. Mundo şimdi Kross’u lock-up'a davet ediyor ancak Kross buna o kadar da olumlu yaklaşmayıp Mundo’nun karnına bir tekme atıyor ve Powerbomb için tutmak istiyor ancak Mundo da Kross’da kendisini hızlıca kurtarıp ringin dışına çıkıyor. Bir süre dinlendikten sonra ise geri dönüyor ve Kross’a bir Hurricanrana yapıyor. Kross bir kez daha ayağa kalktığında ise Sunset Flip Pin ile tuş deniyor. 1... 2...

Kalan Süre: 26.39

Kross biraz zorlansa da tuştan atmayı başarıyor ancak Mundo da yerden kalkmak üzere olan Kross’a Headlock’u bağlıyor. Mundo şimdi rakibini Headlock bağlamış haldeyken alıp köşelerden birisine çarptırmak istiyor ama Kross da Mundo’yu tutuyor ve Back Suplex ile Mundo’yu yere vuruyor. Kross hızlıca Mundo’ya doğru hareket ediyor ve yine bir tuş denemesinde bulunuyor. 1... 2... Mundo’dan bir kez daha bir kick-out izliyoruz. Kross şimdi Mundo’yu kaldırıyor, bir yumruk attıktan sonra tutuyor ve köşeye doğru fırlatıyor. Mundo fırlatılmanın hızıyla köşeye çarpıp yere düşüyor. Kross daha sonrasında Mundo’yu bir kez daha karşı köşeye çok hızlı bir şekilde fırlatıyor ve Mundo yine köşeye çarpıp yere düşüyor. Kross rahat bir şekilde Mundo’yu kaldırırken bir anda Mundo Jawbreaker ile Kross’dan kurtuluyor, daha sonrasında ise en üst köşeye büyük bir çeviklikle zıplayıp Seated Senton ile Kross’un üzerine atlıyor ve bir kez daha tuşa gidiyor. 1... 2... Kross rahat bir biçimde atıyor ancak kendisi ayağa kalkamadan Mundo bir kez daha Kross’un üzerinden tuşa gidiyor. 1... 2...

Kalan Süre: 22.10

Kross’dan bir kez daha bir kick-out izliyoruz. Şimdi Mundo bir kez daha Kross’u Headlock’a alıyor ve bu sefer rakibini ayağa kaldırdığı gibi hızlıca koşturup ringin köşesine Kross’un kafasını çarptırıyor ancak buna rağmen Kross’u Headlock’da tutmaya devam ediyor. Şimdi de ringin ortasına doğru getiriyor ve bir Headlock Driver yapıyor. Mundo rahat tavırlarla tuşa gitmek istiyor ama Kross’dan Mundo’ya ani bir Triangle Choke. Mundo önvelikle kilitten kurtulmak istiyor ancak kısa süre sonra normal bir şekilde kurtulamayacağını anlıyor ve iyice zorlayarak Kross’u tuş pozisyonuna getiriyor. 1... 2... Kross zorlanarak da olsa atıyor ve yaptığı kilidi de bozmak zorunda kalıyor. Mundo köşeye doğru nefes nefese çekilmek zorunda kalırken Kross da hızla ayağa kalkıp Mundo’ya doğru koşuyor ancak Mundo da son anda çekiliyor ve Kross gövdesini köşeye çok kötü vuruyor. Mundo da fırsat bu fırsat Kross’un arkasına çekiliyor ve yine bir Schoolboy izliyoruz. 1... 2...

Kalan Süre: 18.15

Kross’dan bir kick-out daha. Mundo Kross’un yine kick-out yapmış olmasından ötürü bir endişe içinde. Kross da ayağa kalktığı gibi Mundo’nun peşine düşüyor. Mundo ringin dışına çıkıyor, Kross da Mundo’nun hemen arkasından ringden çıkıyor. Mundo son hızıyla koşturuyor ama Kross ondan daha hızlı ve Mundo’yu ensesinden yakalamayı başarıyor. Kross şimdi Mundo’yu tuttuğu gibi ring post’a vuruyor. Daha sonrasında ise bariyerlerin izini Mundo’nun sırtında çıkarttıktan sonra en son olarak da spiker masasına vuruyor Mundo’yu. Kross şimdi zavallı haldeki Mundo’yu içeriye sokuyor ancak bir süre kendisi girmiyor, onun yerine seyircilere karşı taunt atmayı tercih ediyor. Kross şimdi ringe giriyor, kahkahalar eşliğinde Mundo’yu kaldırıyor ve kafasından tutuyor, sonrasında ise Saito Suplex için hazırlıyor ama Mundo izin vermiyor, hatta Small Package ile roll-up'a alıyor. 1... 2...

3!

Johnny Mundo: 1
Killer Kross: 0

Kalan Süre: 15.07

Mundo bu sefer başarıyor ve maçta öne geçiyor. Kross şaşkın ama şaşkın olduğu kadar da kızgın. Kendine bu tuşu atamadığı için kızıyor ama artık önemsiz, Johnny Mundo 1-0 önde. Mundo kendisini bir kez daha ringin dışına atmak istiyor ama Kross bu sefer Mundo’nun ayaklarından tutup onu tekrardan ringin ortasına doğru sürüklüyor. Mundo çabalasa da Kross’dan kurtulamıyor. Kross ile Mundo’yu ayağa kaldırıyor ve hızlıca Powerbomb’a alıyor ve sert bir şekilde Powerbomb ile yere vurmayı başarıyor. Mundo sırtını tutarak kendisini bir kez daha ringin dışına çıkarmaya çalışıyor ve bu sefer başarıyor da. Kross ise Mundo’nun hemen arkasından ringin dışına çıkıyor ve Mundo’yu tutuyor. Bu sefer de demir basamakları gözüne kestiriyor ve Mundo’yu demir basamaklara fırlatıyor. Kross öfkesini daha kaybetmeden Mundo’yu tekrardan ringe sokuyor. Kendisi de ringe girdikten sonra Mundo’yu kaldırıp pozisyonuna getiriyor ve Exploder Suplex. Kross şimdi tuşa gidiyor. 1... 2...

Kalan Süre: 12.03

Mundo atmayı başarıyor. Kross iyice kendisini kaybediyor ve yerdeki Mundo’ya yumruklarıyla saldırmaya başlıyor. Üst üste yumruklardan sonra Kross ayağa kalkıyor ve bu sefer de tekmelerine ve stomp darbelerine güvenircesine Mundo’yu stomplamaya başlıyor. Kross Mundo’yu ayağa kaldırıyor, bileğindne tutuyor ve Short-arm Clothesline vuruyor. Mundo ayağa kalkmaya çalışıyor ama Kross bir kez daha Mundo’yu kavrayıp Short-arm Clothesline yapıyor ve Mundo bir kez daha yerde. Kross Mundo’nun üstünden bir kez daha tuşa gidiyor. 1... 2... Mundo yine atıyor. Kross şimdi Mundo’yu köşeye doğru fırlatıyor, Mundo bu sefer yere düşmüyor ama köşede kalıyor. Kross Mundo’nun üzerine doğru koşuyor ve Body Avalanche.

Believe Dean: Ring sallanıyor, deprem oluyor.

Buğra Gür: Bir dur moruk, sadece maçın hara...

Believe Dean: KENDİMİZİ KORUYALIM!

Believe Dean spiker masasının altına saklanırken ringde de mücadele devam ediyor. Mundo perti çıkmış bir şekilde yere düşerken Kross Mundo’yu bir kez daha kaldırıyor ve Powerbomb. Ancak Kross bırakmıyor ve bir kez daha Powerbomb. Kross üçüncü Powerbomb’ı da vuruyor ve tuşa gidiyor. 1... 2...

Kalan Süre: 09.10

Mundo’dan bir kez daha bir kick-out izliyoruz, kendisi Kross’un onca saldırısına karşılık pes etmiyor ve hala önde. Kross oldukça kızgın ve burnundan soluyor. Şimdi Mundo’yu kaldırdı Kross, tuttuğu gibi ringin dışına doğru uçurdu bile. Seyircilerden yuhalamalar izliyoruz bu durum karşısında, Kross ise bu yuhalamalara aldırış etmeden ringden çıkıyor ve Mundo’yu bir kez daha kaldırıp bu sefer de seyircilerin arasına doğru fırlatıyor. Kross şimdi tauntunu atıyor, bu sırada ise yuhalamalar daha da yükseliyor. Kross seyircilere tauntunu atmaya devam ederken Mundo da tuparlanıyor ve Flying Chuck. Kross nereden geldiğini anlamadı bile. Mundo şimdi Kross’u yumruklayarak ringin içine sokuyor, kendisi de giriyor hemen arkasından. Kross hızla kaçmaya çalışıyor ancak Mundo onu yakalayıp kendisine doğru çekiyor ve Jumping Reverse STO. Şimdi Mundo End of the World için hazırlanıyor, Kross’un hareket etmediğini görüyor ve End of the World! Mundo’dan ani bir kontra ve ikinci puan için tuşa gidiyor. 1... 2...

Kalan Süre: 06.01

Kross End of the World’den atmayı başarıyor, bu sefer de şaşırma sırası Mundo’ya geldi. Mundo da Kross’un kendisine yaptığı şeylerin aynısını yapmak istiyor, ilk aşama olarak da Kross’u tekmelemeye başlıyor. Mundo daha sonrasında ise en üst köşeye ters bir şekilde tırmanıyor, bu Moonsault anlamına geliyor. Mundo şimdi hazırlanıyor ve Corkscrew Moonsault ile atlıyor ama başarısız, Kross dizlerini koyuyor ve Mundo karnını tutarak gidiyor oradan. Kross şimdi hızla koşuyor ve Lariat Mundo’ya. Mundo’nun kafasını uçurdu. Kross bununla da yetinmiyor ve Mundo’ya önce bir Overhead Belly to Belly Suplex yapıyor, daha sonrasında ise bu sefer arkasından tutuyor ve bir de Back Suplex’i geçiriyor. Son olarak da final hamlesini yapmak için hazırlanıyor, Doomsday için Mundo’yu tutuyor. Ancak Mundo buna karşılık olarak Kross’dan kurtulmasının hemen arkasından bir Superkick vuruyor. Bir kez daha Jumping Reverse STO için hamle yapıyor Mundo ama Kross izni vermiyor, tuttuğu gibi de Doomsday’e alıyor ve Doomsday! Doomsday! Bu iş burada biter. Kross beraberliği getirebilmek için tuşa gidiyor. 1... 2...

Kalan Süre: 2.53

MUNDO’NUN AYAĞI İPLERDE! MUNDO SON ANDA AYAĞINI İPLERE KOYMAYI BAŞARIYOR VE TUŞ OLMUYOR. Kross hala olayın farkında değil gibi, bu yüzden hakemle tartışmaya giriyor, bu sırada ise Mundo’nun bir kez daha ringden çıktığını ve GWA kemerinin olduğu yere doğru ilerliyor. Kross da bunun üzerine ringden çıkıyor ve Mundo’yu Powerbomb’a alıyor ve spiker masasının oraya doğru ilerliyor.

Buğra Gür: Kalk moruk, başına bir iş gelecek şimdi.

Believe Dean: Ya deprem hala devam etmiyor mu?

Spiker masasına doğru Powerbomb! Spiker masası kırılıyor ve hem Mundo hem de Believe Dean iptal oluyor. Kross son hızla Mundo’yu ringin içine sokuyor, kendisi de giriyor ve Mundo’yu kaldırmak istiyor ama Mundo ayağa kalktığı gibi Kross’u bir kez daha Small Package’a alıyor, kendisi maçtaki tek tuşu böyle kazanmıştı. 1... 2...

Kalan Süre: 1.42

Kick-out! Kross son anda atıyor. Maç hala 1-0 ancak Kross’un da çok fazla hamle imkanı kalmamış gibi görünüyor. Yine de Kross bir kez daha Doomsday yapabilmek için Mundo’yu tutuyor, Mundo da zorlanarak da olsa Kross’dan kurtuluyor ve bir Superkick daha. Ancak Kross ayakta kalmayı başarıyor, Mundo’nun da boğazına yapışıyor ve Chokeslam! İki isim de hareketsiz ve süre işliyor ancak son bir hamleyle Kross Mundo’nun üzerine yığılıyor ve tuşa gidiyor. 1... 2...

Kalan Süre: 0.32

Tuş başarısız ancak Kross da bu süreçte zamanın geçtiğini anlıyor olacak ki hızlı bir Triangle Choke bağlıyor. Mundo’nun bütün enerjisi çekilmiş vaziyette ve güçsüz hamlelerle karşılık vermeye çalışıyor. Süre Kross’un aleyhine işlemeye devam ediyor ama Mundo da pes etmek üzere. Mundo elini yere vurmak üzere.

Kalan Süre: 0:00

Kazanan ve yeni GWA Şampiyonu: Johnny Mundo

Johnny Mundo: 1
Killer Kross: 0

MUNDO ELİNİ BİRKAÇ SANİYE ERKEN YERE VURSAYDI BİZ BAMBAŞKA ŞEYLER KONUŞUYOR OLURDUK ANCAK MUNDO SKOR ÜSTÜNLÜĞÜNÜ KAYBETMİYOR VE MAÇI KAZANIP KEMERİN YENİ SAHİBİ OLUYOR. KROSS DA KENDİSİNİ YERE BIRAKIYOR, GALİBİYET EN AZ ONUN DA HAKKI ANCAK TEK BİR GALİP OLABİLİRDİ VE O DA JOHNNY MUNDO OLUYOR. HAKEM KEMERİ KENDİSİNE TESLİM EDİYOR. MUNDO ÜSTÜNDE BIRAKILMIŞ GWA KEMERİYLE BİRLİKTEYKEN GÖZ YAŞLARI TER DAMLALARINA KARIŞIYOR!

1bb9f18c1e5.jpeg


GİRİŞTEN İNSAN YIĞINI GELMEYE BAŞLIYOR RİNGE DOĞRU. BUNLAR DA KİM DEMEYE KALMADAN SLAMTOWN HALKI VE TÜRK BAYRAĞINI GÖRÜNCE DURUMU ANLIYORUZ. KALABALIK BİR EKİP RİNGE GİRİYOR. RİNGDE YER KALMAYINCA DIŞARIDAKİ PLATFORMDA DİKİLİYOR BAZILARI DA. MUAZZAM BİR DESTEK VAR MUNDO'YA. SIRTLIYORLAR MUNDO'YU VE HAVAYA ATIYORLAR. HALKI VE VALİSİ İÇ İÇE ÇOK GÜZEL BİR GÖRÜNTÜ ÇIKIYOR ORTAYA. ONLAR ÖZEL ANLARINI YAŞARKEN SEYİRCİLER DE ALKIŞ TUTUYOR. JOHNNY MUNDO'NUN GÖZYAŞLARIYLA GÜZELLEŞEN GÜLÜŞÜYLE CYBER SATURDAY SONA ERİYOR.

CYBER SATURDAY GWA Entertainment TM & © 2019 All Rights Reserved
 

Mr.Antonio Cesaro

4 Roots 1 Tree
Katılım
12 Ağu 2012
Konular
976
Mesajlar
26,588
Tepkime puanı
1,099
Puanları
1,445
Priscilla Kelly
Joe Gacy
Umarım iyi bir katılım olur.
 

Ben Kero

Kayıtlı Üye
Katılım
1 May 2014
Konular
422
Mesajlar
14,634
Tepkime puanı
211
Puanları
1,070
Konum
İstanbul
CM Punk
Montez Ford
Dershanede olacağım, büyük ihtimalle ikinci çeyreğine doğru yetişirim.
 

Birazvodka

Kayıtlı Üye
Katılım
24 Şub 2012
Konular
316
Mesajlar
21,034
Tepkime puanı
2,528
Puanları
1,765
John Cena
-
TTC'yi almanın vakti geldi.
 

Gece

Night God
Katılım
23 Şub 2018
Konular
462
Mesajlar
11,586
Tepkime puanı
55
Puanları
535
Konum
-
Finn Balor
Takipteyim.
 

Code Blue

Punk City
Katılım
10 Eyl 2016
Konular
876
Mesajlar
16,414
Tepkime puanı
80
Puanları
0
John Cena
John Cena
Takip etmeye çalışırım.
 

dwayde

Brock Lesnar fanıyım
Katılım
15 Ara 2010
Konular
849
Mesajlar
25,477
Tepkime puanı
1,056
Puanları
1,790
Randy Orton
AJ'in yasaklı olduğu maçta Punk'ı tekrar rezil edeceğim şov. Gelsin.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst