RPG GWA - Cyber Saturday 2020

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sling Blade

sexual tension
Konular
2,788
-
-
Ekibin eline sağlık bu arada. İnanılmaz yoğun tempoda çalışılıyor bu çok belli. Bir yandan haftalık şovlar bir yandan 6 saatlik bir PPV falan. Gerçekten ne söylesek az. Sanırım rekor bu şovla kırıldı.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
3,109
Edge
Carlito
Şovla ilgili kısaca ama genel bir yorum yapacak olursam beklentimi karşıladı diyebilirim. Hatta içerisinde barındırdığı duygusal ve epik anlarla çekti. Başta Hana mevzusunda ne yalan söyleyeyim biraz şaşırmıştım beklemiyordum. Fakat Io'nun galibiyetine anlam kattı. Tabii artık Io'nun sürekli Hana mevzusu üzerinde durmaması gerektiğini düşünüyorum. Hayat devam ediyor sonuçta. Liv vs Wyatt sinematik olaylar kullanılan müzikler beni film izliyormuş havasına soktu. En sonunda da Rock vs Page patlama noktası oldu.

dwayde

Brock Lesnar fanıyım
Konular
849
Randy Orton
I like that. Hayır Cena seni değil. Bol olaylı şov, nöbetin yarım saati göz gezdirmekle geçti.

Lumis ve Io'ya özelikle tebrikler. WHC maçını çok sevdim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konular
736
Web sitesi
guresturkiye.net
Karrion Kross
-
Harika bir şov olmuş yazar ekibinin eline sağlık. Bol bol WTF moment vardı şovda. Her bir maçı okurken eğlendim.

Konular
17
CM Punk
CM Punk
Ekibin eline sağlık. Tüm feudlar bu ppv'de çok iyi bir şekilde nihayete erdi. Çok dolu, zengin bir şovdu. Kemerimi de kazandım bu da ayrı bi motivasyon oldu.

The Speedrunner

Thanks For The Memories
Konular
1,382
Web sitesi
steamcommunity.com
Utami Hayashishita
Koymuşuz AJ'e. :D Şaka bir yana güzel şov olmuş. Hassan'ın oylamayı kazanmasına şaşırdım. Gerçekten Balor bekliyordum. Bu sürpriz oldu bana. Cody'nin ITA'nın partneri olmasını bekliyordum gerçi ama gruba Liv'in de dahil olup bu kadar mistik bir havaya gireceklerini tahmin edememiştim. Diesel beni çok şaşırttı aslında ama Page kemerini korurken onun tuşu saymasını isterdim. Wade çok iyi momentum kasmış sonda. Punk'a da tebrikler. Zaten ya JoMo koruyacaktı ya da Punk alacaktı. Punk almış. Güzel şov olmuş. Taşınma işleri vs. derken zamanım ve internetim olmadığı için canlı kalamamak beni üzdü.

Mr.Pacman

Back In Purple
Konular
406
Dirt Sheet Mah., Nitro Sok., Slamtown / ABD
Johnny Gargano
Johnny Mundo
Io'nun ve Shaw'ın zaferleri (özellikle Shaw'ın Jordan'a şamarı geçirmesi ) gerçekten çok güzeldi.

Liv ve ITA'dan çok efsane bir ekip doğacak da Cody bu grupta oldukça garip duruyor. Sanırsın Attitude Era Kane, Rosemary'nin yanına EC3 gelmiş kadar sırıtıyor.

ME güzeldi de keşke GWAC maçı ME'de olsaymış. Bence bu şovda GWAC olayları daha etkili idi ve uzun zamandır da GWAC ME'de değildi. Bence konulsa güzel olabilirdi.

Ekibin eline sağlık cidden çok güzel bir şov olmuş.

Bogi

Banned
Konular
571
Şov esnasında uyuya kaldığım için kalanını okuyamadım ama sabahın ilk ışıklarında tamamını okudum. Çok keyifli bol aksiyonlu bir PPV'yi geride bırakmışız. Bizim iş galiba devam edecek gibi. Onun dışında oylamalarda aslında bazı sonuçlar şaşırtıcı olmuş. Maçlar çok keyifli. Arada çok iyi spotlar var. Belki Lumis olur muydu ME diye düşündüm okurken.

Ellerinize sağlık arkadaşlar.

dwayde

Brock Lesnar fanıyım
Konular
849
Randy Orton
I like that. Hayır Cena seni değil. Bol olaylı şov, nöbetin yarım saati göz gezdirmekle geçti.

Lumis ve Io'ya özelikle tebrikler. WHC maçını çok sevdim.

Göz gezdirmeden okumaya ancak geçtim. Fikirlerim sabit, maçların geneli çok iyi yazılmış. Elinize sağlık.

Bir ara fırsat verirlerse konuşma gösterilerine de devam edeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...