RPG GWA - Final Breath 2018

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

déadlyonévicé

Hollywood, we never going down.
Konular
196
-
-
Okuma fırsatı elde ettim, genel anlamda kaliteli bir şov olmuş. ME biraz kısa sürmüş gibi, TTC için kurgulanan senaryoyu merak ediyorum açıkçası GoD tarafından bir şeyler çıkacaktır. Miz vs Eli güzel bir mücadeleye imza atmış. İki ismin ring içi performansı dışında mikrofon performansının da etkili olması güzel detay bence. Chris Jericho maç öncesinde çok sağlam promo kesmiş olmasına rağmen maç içinde sıfır etki olması bence biraz yanlış olmuş. Devamı için senaryo olabilir çokta emin konuşmamak lazım. Dediğim gibi kaliteli bir şov olmuş ekibin eline emeğine sağlık.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
3,109
Edge
Carlito
Mesaiden yazıyorum kazanmışım mutluyum. Tebrik eden herkese teşekkür ederim.

Ensiferum

Днепропетровск
Konular
631
Bray Wyatt
Bray Wyatt
Ekibin emeğine sağlık. Güzel bir PPV olmuş.

RebelVoice

Emekli
Konular
5,749
-
-
Ya işim çıktı takip edemedim. Şampiyon dediğin Twitter anketi yapar, instadan yayın açar. BIAT EDIN!

The Vuslat

Loup À Crinière
Konular
693
Wade Barrett
Vay be ne şov olmuş ama çok beğendim okurken. Triple H ve CC arasında yaşanılanlar acayip sürpriz oldu benim için daha bu şoku atlatamazken Steph geldi daha da ayrı şok oldum. ME ise beklediğim gibi geçmiş Elias'ın kemeri koruyacağını düşünüyordum ki öyle oldu zaten. Maç kazanan arkadaşlara tebrikler ekibinde ellerine sağlık tekrar belirtecek olursam şahane bir şov olmuş darısı BITW'a.

AlperMizanin

Kayıtlı Üye
Konular
511
Bryan Danielson
Sami Zayn
Bence şaşırtıcı bir sonuç yoktu takımlar şampiyonluğu maçı haricinde, güzel kurgulanmış feudlarda zevke getirdi beni özellikle Christian'ın yaptıkları. Nest'in bir ihanetle kazanacağı çok belliydi ama bunun Christian tarafından olması beklediğim son şeylerden biriydi, onun dışında Internet Şampiyonluğu maçında Eli'nin korumasını bekliyordum ki bence Miz pas geçecek kemeri, oradan da yol alır gibi duruyor. Takımlar maçının sonucu cidden şaşırtıcı ama şovları iyi okuduğumuzda da beklenilmeyecek bir olay değil gibiydi. Main Event kısmında ise Jeff'in üstüne öyle bir underdog senaryosu atıldı ki sabaha kadar yürür bence bu senaryo. Ama sonunda kemeri aldığında -ki çok uzun sürmez bence- cidden baya güzel tepkiler alabilir.

dip not: yav Cody kardeşim o kadar komik bir şey mi söyledik sanki yaw alla alla.

Code Blue

Punk City
Konular
876
John Cena
John Cena
Güzel bir şovdu, ekibin eline sağlık.

Konular
507
Final dönemine girildiğinden pek takip edemedim. Final sonrası yüzde yüz kendimi vermeye başlayacağım şovlara. Şovu şimdi okuma fırsatı bulabildim. Öncelikle White ve Scurll'ın MITB eleme maçlarına girmesi güzel, bana da EC3 çıkmış. Şanslar eşit gibi duruyor. Umarım kazanıp kendimizi oraya yazdırırız. Omega bu sefer alır diye düşünüyordum ama Aries güzel maçta kemerini korumayı başarmış. Maç olağanüstü geçmiş. Aries'ın bu unvanı kaybettikten sonra ana unvana oynayacağı aşikar. Rock'ın bu sefer kaybetmeyeceğini düşünüyordum, öyle de olmuş. Maç öncesi Jericho baya içini dökmüş ama Rock maçta affetmemiş. TT maçı baya ??? işareti uyandırdı kafamda ileri ki şovlarda ne olacağı belli olur. Bizim maçta ise Christian'ın hiç böyle bir şey yapabileceğini beklemiyordum baya ters köşe olmuş. Kazanmak güzel oldu, HHH & Balor & Kane üçgeni bitmiştir umarım bizim için. Steph'in ise yeni GM olması baya şaşırttı. Bizim maç baya ters köşe geçmiş. Main Event'de Elias'ın kazanmasını bekliyordum, tam olarak Elias'ın kaybetme zamanı gelmedi çünkü. Jeff Hardy iyi rakip ancak o kemeri alacak düzeye daha gelemedi bence, Elias'ın koruması isabet olmuş. Cody'de ayıp olmasın diye görünmüş işte şovda. Şov genel olarak güzel geçmiş, ekibin ellerine sağlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...