RPG GWA - Final Breath 2018

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

déadlyonévicé

Hollywood, we never going down.
Katılım
4 Ocak 2016
Konular
196
Mesajlar
9,815
Tepkime puanı
431
Puanları
850
-
-
Okuma fırsatı elde ettim, genel anlamda kaliteli bir şov olmuş. ME biraz kısa sürmüş gibi, TTC için kurgulanan senaryoyu merak ediyorum açıkçası GoD tarafından bir şeyler çıkacaktır. Miz vs Eli güzel bir mücadeleye imza atmış. İki ismin ring içi performansı dışında mikrofon performansının da etkili olması güzel detay bence. Chris Jericho maç öncesinde çok sağlam promo kesmiş olmasına rağmen maç içinde sıfır etki olması bence biraz yanlış olmuş. Devamı için senaryo olabilir çokta emin konuşmamak lazım. Dediğim gibi kaliteli bir şov olmuş ekibin eline emeğine sağlık.
 

Styles Clash

This Is The Way
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,109
Mesajlar
63,366
Tepkime puanı
4,831
Puanları
1,630
Yaş
27
Konum
İzmir
Edge
Carlito
Mesaiden yazıyorum kazanmışım mutluyum. Tebrik eden herkese teşekkür ederim.
 

Ensiferum

Днепропетровск
Katılım
4 Tem 2013
Konular
631
Mesajlar
12,906
Tepkime puanı
1,083
Puanları
1,370
Bray Wyatt
Bray Wyatt
Ekibin emeğine sağlık. Güzel bir PPV olmuş.
 

RebelVoice

Emekli
Katılım
25 Tem 2012
Konular
5,749
Mesajlar
19,369
Tepkime puanı
604
Puanları
1,630
Konum
Eskişehir
-
-
Ya işim çıktı takip edemedim. Şampiyon dediğin Twitter anketi yapar, instadan yayın açar. BIAT EDIN!
 

The Vuslat

Loup À Crinière
Katılım
28 Ocak 2014
Konular
693
Mesajlar
17,986
Tepkime puanı
195
Puanları
0
Konum
Preston, Lancashire
Wade Barrett
Vay be ne şov olmuş ama çok beğendim okurken. Triple H ve CC arasında yaşanılanlar acayip sürpriz oldu benim için daha bu şoku atlatamazken Steph geldi daha da ayrı şok oldum. ME ise beklediğim gibi geçmiş Elias'ın kemeri koruyacağını düşünüyordum ki öyle oldu zaten. Maç kazanan arkadaşlara tebrikler ekibinde ellerine sağlık tekrar belirtecek olursam şahane bir şov olmuş darısı BITW'a.
 

AlperMizanin

Kayıtlı Üye
Katılım
30 Ocak 2013
Konular
511
Mesajlar
8,970
Tepkime puanı
183
Puanları
1,230
Bryan Danielson
Sami Zayn
Bence şaşırtıcı bir sonuç yoktu takımlar şampiyonluğu maçı haricinde, güzel kurgulanmış feudlarda zevke getirdi beni özellikle Christian'ın yaptıkları. Nest'in bir ihanetle kazanacağı çok belliydi ama bunun Christian tarafından olması beklediğim son şeylerden biriydi, onun dışında Internet Şampiyonluğu maçında Eli'nin korumasını bekliyordum ki bence Miz pas geçecek kemeri, oradan da yol alır gibi duruyor. Takımlar maçının sonucu cidden şaşırtıcı ama şovları iyi okuduğumuzda da beklenilmeyecek bir olay değil gibiydi. Main Event kısmında ise Jeff'in üstüne öyle bir underdog senaryosu atıldı ki sabaha kadar yürür bence bu senaryo. Ama sonunda kemeri aldığında -ki çok uzun sürmez bence- cidden baya güzel tepkiler alabilir.

dip not: yav Cody kardeşim o kadar komik bir şey mi söyledik sanki yaw alla alla.
 

Code Blue

Punk City
Katılım
10 Eyl 2016
Konular
876
Mesajlar
16,414
Tepkime puanı
80
Puanları
0
John Cena
John Cena
Güzel bir şovdu, ekibin eline sağlık.
 
Katılım
16 Şub 2015
Konular
507
Mesajlar
12,344
Tepkime puanı
201
Puanları
995
Final dönemine girildiğinden pek takip edemedim. Final sonrası yüzde yüz kendimi vermeye başlayacağım şovlara. Şovu şimdi okuma fırsatı bulabildim. Öncelikle White ve Scurll'ın MITB eleme maçlarına girmesi güzel, bana da EC3 çıkmış. Şanslar eşit gibi duruyor. Umarım kazanıp kendimizi oraya yazdırırız. Omega bu sefer alır diye düşünüyordum ama Aries güzel maçta kemerini korumayı başarmış. Maç olağanüstü geçmiş. Aries'ın bu unvanı kaybettikten sonra ana unvana oynayacağı aşikar. Rock'ın bu sefer kaybetmeyeceğini düşünüyordum, öyle de olmuş. Maç öncesi Jericho baya içini dökmüş ama Rock maçta affetmemiş. TT maçı baya ??? işareti uyandırdı kafamda ileri ki şovlarda ne olacağı belli olur. Bizim maçta ise Christian'ın hiç böyle bir şey yapabileceğini beklemiyordum baya ters köşe olmuş. Kazanmak güzel oldu, HHH & Balor & Kane üçgeni bitmiştir umarım bizim için. Steph'in ise yeni GM olması baya şaşırttı. Bizim maç baya ters köşe geçmiş. Main Event'de Elias'ın kazanmasını bekliyordum, tam olarak Elias'ın kaybetme zamanı gelmedi çünkü. Jeff Hardy iyi rakip ancak o kemeri alacak düzeye daha gelemedi bence, Elias'ın koruması isabet olmuş. Cody'de ayıp olmasın diye görünmüş işte şovda. Şov genel olarak güzel geçmiş, ekibin ellerine sağlık.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst