RPG GWA - Global Warming 2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Patron

Müdüriyet No More
Katılım
5 May 2012
Konular
2,188
Mesajlar
9,701
Tepkime puanı
1,219
Puanları
1,555
-
pbkrdJ.png


Şov Bilgileri GWA Pay Per View Global Warming 23.03.2019 - 17.00 - C Qudos Bank Arena Sydney, Avustralya

Kick Off

Pyrolar patlamıyor, spiker masasındayız.

Buğra Gür: Merhaba GWA severler, ben Buğra Gür! Yeniden karşınızdayım. Hepiniz Global Warming Kick Off'a hoş geldiniz!

The Human Buzzsaw: Ben hoş bulmadım.

Buğra Gür: Neyi hoş bulmadın moruk?

The Human Buzzsaw: Beğenmedim. Kick off ne? Saçma buluyorum.

Buğra döner ve kafasını şöyle bir sallayıp kameraya konuşur.

Buğra Gür: Bu sefer yanımda Erem ve Corey yok. Yanımda, bu şov için spiker kadrosuna katılan bir eleman var. Gördüğünüz gibi The Human Buzzsaw. Kendisi bu gece için yanımda olacak. Her hafta farklı spikerlerle yolumuza devam edeceğiz.

The Human Buzzsaw: Bu sistemi de beğenmedim. Ekipte beyin yok.

Buğra Gür: Tamam moruk uzatma. Maça geçiyoruz.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=yniIGTSBreg[/ame]

Başım Belada!

6aNQdv.png


Hunico girişte görünüyor. Mikrofonuyla geldikten sonra ringdeki elemanlara bakıyor.

Hunico: A**nızı s**eyim Hardcore kemeri rövanşı istedim koydunuz buraya Kick Off'a BE O****U ÇOCUKLARI SİZİ! Kick Off'ta benim ne işim var? Bu aptal çaylakları yenmem bana ne kazandıracak? Benim rövanşımı vermeyen Steph'in de g***nü s***yim, Mr. Dinler'in de a***a sokayım!

Hunico nefretle mikrofonu atıp içeriye giriyor ve maç başlıyor!

Battle Royal Match
Adam Cole vs. TJ Perkins vs. Finn Balor vs. Hunico vs. Jay Briscoe vs. Joey Janela vs. Kairi Sane vs. Rhea Ripley vs. Sheamus vs. Zachary Wentz vs. Dean Ambrose vs. Scott Steiner vs. JBL


Maç başladığında kimse kimse dalmıyor ve herkes önce etrafındakileri bir süzüyor, ardından ilk hamle Sheamus'tan geliyor ve Hunico'ya BROGUE KICK! Bu hamleyle beraber ringin içinde tam anlamıyla kaos çıkıyor ve herkes, herkese dalmaya başlıyor. Dean Ambrose, Jay Briscoe'yu kavrayıp köşeye yolluyor ve ona doğru koşarak Running Corner Clothesleine! Arkasından Steiner yaklaşıyor ve Ambrose'u itip elemeye çalışıyor fakat Ambrose tutunuyor ve elenmekten kurtuluyor. Bu sırada Steiner'i arkadan Kairi Sane itiyor ve Steiner iplerin üstünden Apron tarafına geçiyor, Dean Ambrose bunu gördüğü gibi hemen köşeye çıkıyor. Ambrose'u köşeye çıkarken gören Jay Briscoe ona doğru koşuyor fakat Dean önce Briscoe'nun üzerinden atlıyor ve Steiner'e Top Rope Clothesleine! Fakat Steiner ringin dışına düşmüyor ve aldığı hamleye rağmen kendini hemen içeri atıyor. Ringin diğer köşesinde Hunico ve Finn Balor birbirini yumrukluyor ve en sonunda iki isimde geriliyor ve Double Clothesleine! Ve bu sırada Zachary Wentz ringin içine uzanmış bütün bu kaos arasında uyumaya çalışıyor. Sheamus bunu görüyor ve Wentz'in yanına geliyor ve onu direk yerden sırtına almayı başarıyor ve High Cross pozisyonuna getiriyor, hamleyi yapacakken Wentz yere inmeyi başarıyor. Sheamus bunu görünce hemen bir Chop Block vurmayı deniyor fakat Wentz bu hamleden de sıyrılıyor fakat Sheamus anında bir Side Kick vuruyor ve Wentz'i kafasından kavrayıp dışarı atıyor. Zachary dışarı düşmüyor fakat Apron tarafında ayakta kalıyor. Sheamus bunu görünce geriliyor ve BROGUE KICK!

Elenen: Zachary Wentz Eleyen: Sheamus

Sheamus bunun üzerine savaş çığlığı atıyor ve ringin içine dönüyor anında fakat Kairi Sane onu karşılıyor ve Chop darbeleriyle onu sersemletmeyi deniyor, Sheamus köşeye yaslanıyor fakat en sonunda diz darbesini Sane'in karnına vurarak onun baskısından kurtulmayı başarıyor, Sane'i ise arkasından kavrayan kişi Rhea Ripley! Ripley, rakibini arkasından kavrıyor ve anında German Suplex! Ripley daha yerden kalkmadan COUP DE GRACE! FINN BALOR HİSSETTİRMİYOR BİLE HAMLENİN GELDİĞİNİ! Fakat Balor yerden kalkamadan da LAST SHOT! ADAM COLE MAÇTA OLDUĞUNU HATIRLATIYOR, Ve Adam Cole bu hamleyi yaptığı gibi ayağa kalkıyor fakat CLOTHESLEINE FROM HELL! JBL BU SEFER SAHNEYE ÇIKIYOR! JBL arkasını döndüğünde karşılaştığı RIPTIDE! RIPLEY AFFETMİYOR BU FIRSATI! Fakat aniden de bir DIRTY DEEDS! Ringin içi %100 kaos lafını karşılıyor şu an. Dean Ambrose hamlesini vurduktan sonra yerdeki isimlere bakıp gülümserken STEINER FLATLINER! Scott Steiner bu sefer yapıyor hamleyi ve belkide en son ayakta kalan isim olacak. Scott Steiner etrafını süzerken ringin diğer tarafında başka bir kaos başlıyor.

Hunico ve TJ Perkins birbirlerini yokluyorlar, yumruklamaya çalışıyorlar ama net bir saldırıda yok ortada bu sırada Adam Cole iki isminde kolunu kavrıyor ve iplerden sıçrayarak geri dönüyor, Double Arm Drag! Adam Cole bu hamlenin sonunda destek alırken Finn Balor arkadan onu itmeye çalışıyor fakat Cole çeviriyor ve kendine doğru döndürdüğü Finn Balor'a bir SUPERKICK! Ardından hemen kavrayıp dışarı atmak istiyor fakat Balor iplerden sıçrıyor ve Springboard Elbow Strike! Finn Balor şov yapma ile uğraşmıyor bile ve Adam Cole'a saldırmak yerine ringin diğer tarafında çatışan Rhea Ripley ve Kairi Sane'e karışıyor, iki ismi de yumruklayarak sersemletiyor, fakat en sonunda Ripley ve Sane karşı saldırıya geçiyorlar ve Balor'u tekmeleyerek zayıflatmaya çalışıyorlar, ardından beraber onu iplere yolluyorlar fakat dönüşte Balor ikisininde altından geçiyor. Ripley ve Sane arkasını döndüğünde ise kafalarından kavrıyor ve Double DDT! FAKAT RIPLEY VE SANE, BALOR'UN KOLUNDAN KAVRIYORLAR DÜŞMELERİNE RAĞMEN! ŞİMDİ AYAKLANIYORLAR VE BALOR'U KALDIRARAK DIŞARI ATMAYI DENİYORLAR. BALOR APRON TARAFINDA DURMAYI BAŞARIYOR. Sane ve Ripley aynı anda ona doğru koşup son darbeyi deniyor fakat Balor iplerden sıçrayarak onların arkalarına düşüyor, VE HEMEN ONLARI BACAKLARINDAN KAVRAYIP RİNGİN DIŞINA ATIYOR! VE BAŞARILI!

Elenen: Kairi Sane & Rhea Sipley Eleyen: Finn Balor

Bu elenmenin üzerine Balor hemen yere atıyor kendini ve dinlenmeye çalışyor biraz, bu sırada ringin diğer tarafında Jay Briscoe ve Joey Janela birbirlerini zayıf düşürmeye çalışıyorlar, Joey bir diz darbesinden sonra Suplex pozisyonuna alıyor fakat Jay Briscoe o hamleyi tersine çevirip kendisi Suplex pozisyonuna alıyor ve başarılı. Ardından Janela'yı kaldırıp dışarı yolluyor fakat Janela düşmüyor, Jay tekrar darbe vurmayı deneyince de karnına kafası ile vuruyor ve onu geri çeviriyor, bu sırada JBL, Janela'ya hamleyi yapıyor fakat Janela yine kafasını eğiyor fakat bu sefer vurmak yerine JBL'i kaldırıp dışarı atıyor!

Elenen: JBL Eleyen: Joey Janela

Janela, JBL'in elendiğinden emin olmak için arkasına bakmışken FINN BALOR KOŞUYOR VE SHOTGUN DROPKICK!

Elenen: Joey Janela Eleyen: Finn Balor

Bu sırada Hunico, Balor'u arkasından kavrayıp elemeye çalışıyor fakat Balor, dirseği ile müdahale ediyor ve yere inmeyi başardığı gibi Hunico'yu kavrayıp köşeye atıyor, ona doğru koşsa da Hunico dizleri ile müdahale edip hemen üst iplere çıkıyor. Balor yorgunluktan yere düşmüşken Hunico atlıyor SENTON BOMB! Jay Briscoe, Hunico'nun saniyelik boşluğundan faydalanmak istiyor fakat Hunico anlık gaz ile hemen bir tekme atıyor ve Falling Stunner! Ardından Briscoe'yu kaldırıp iplere yolluyor ve dönüşte tekrar bir tekme ve bu sefer Sit-Out Powerbomb! Ardından Briscoe'yu kaldırıp dışarı atmayı deniyor fakat Briscoe hamleyi tersine çeviriyor ve Hunico'yu dışarı atıyor! Fakat Hunico düşmüyor, bunu gören Briscoe ona doğru koşuyor fakat Hunico kafa atıyor! Ardından, Jay'in kafasından kavrayıp köşeye çarptırıyor Apron tarafından! Jay Briscoe geri sendelerken Hunico köşeye çıkıyor ve Missile Dropkick! Ardından Jay Briscoe'yu kaldırıp dışarı atıyor ve başarılı!

Elenen: Jay Briscoe Eleyen: Hunico

Dean Ambrose ve Scott Steiner bu sırada Apron tarafında birbirlerini dışarı atmaya çalışıyorlar, Hunico bunu görüp önce Steiner'e, ardından Ambrose'a birer Superkick vuruyor ve iki isminde düşmesine sebep oluyor.

Elenen: Scott Steiner & Dean Ambrose Eleyen: Hunico

Ringde sadece 5 kişi kalıyor! Adam Cole, TJ Perkins, Finn Balor, Hunico ve Sheamus. Herkes ayağa kalkıyor. Birbirlerine bakıyorlar, bu sırada Adam Cole ile Finn Balor. TJ Perkins ile de Sheamus kavgaya tutuşuyor. Hunico ise kimseye karışmadan dinlenmeye çalışıyor. Bu sırada Adam Cole, Finn Balor'u Perkins ve Sheamus'un olduğu yere doğru atıyor ve oradaki iki isim refleks olarak beraber Balor'u kaldırıp dışarı atıyorlar fakat Balor, düşmüyor ve hemen köşeye çıkıp ringdeki dört isme doğru Crossbody ile atlıyor! Ardından ayaklanıp Hunico'yu kaldırıyor ve onu iplere yolluyor, ardından dönüşte Jumping DDT! FAKAT HUNICO ONU HAVADA KAVRIYOR VE KÖŞEYE DOĞRU GÖTÜRÜYOR AMA FINN BALOR KÖŞEDEN AYAKLARI İLE DESTEK ALIYOR VE TORNDAO DDT! Bu sırada Sheamus ve TJ Perkins köşede kendi taraflarında ayaklanıyorlar ve birbirleri ile yumruklaşmaya çalışıyorlar, bir Sheamus bir Perkins hamle yapıyor. En sonunda Sheamus art arda seri Chop darbeleri vurduktan sonra Perkins'i köşeye yolluyor, ardından ona doğru koşuyor ama Perkins onun üzerinden atlıyor, Sheamus hemen arkasını dönmek istediğinde önce bir Mid-Kick, ardından ipe doğru koşuyor ve dönüşte Jumping Forearm Smash! Şimdi Sheamus'u ayağa kaldırıyor ve iplere yolluyor, Sheamus iplere tutunuyor. Ardından Perkins ona doğru koşuyor fakat Sheamus eğiliyor ve Perkins'i iplerin üzerinden dışarı yolluyor. TJ Perkins dışarı düşmüyor ve Sheamus'u kavrayıp tekrar vurmasını engelliyor. AMA BU SIRADA ADAM COLE, SHEAMUS'A BİR DROPKICK VURUYOR VE HEM O HEMDE ONU TUTAN TJ PERKINS DIŞARI DÜŞÜYOR!

Elenen: Sheamus & TJ Perkins Eleyen: Adam Cole

Ringde sadece üç isim kaldı! Artık üç isimde işin ciddiyetinin bilincinde ve ilk hamle Cole'dan, Hunico'ya bir Superkick oluyor! Hunico hemen kendini yere bırakıyor ve bu sırada Finn Balor, Cole'u arkadan kavrıyor ve Back Suplex! Fakat bırakmıyor ve tekrar kavrayıp köşeye çarptırıyor! Ardından iplere çarptırıyor ve dönüşte tutunarak Wheelbarrow Suplex! Adam Cole iyice zayıf düşmüşken Balor en sonunda onu bırakıyor ve ringin diğer tarafındaki Hunico'ya dönüyor ama Hunico aniden ayaklanıyor ve önce bir Spear! Ardından ise onu yumruklamaya başlıyor yerde ve en sonunda kaldırıyor, iplere yolluyor fakat Finn Balor alt iplerden çıkarak dışarıda bekliyor bir süre dinlenmek için. Hunico, ona doğru bakarken arkadan Adam Cole onu DIŞARI İTİYOR FAKAT HUNICO, APRON'DA DURMAYI BAŞARIYOR. BU SIRADA FINN BALOR ONU AŞAĞI ÇEKMEK İSTİYOR FAKAT HUNICO ÖNCE ONU TEKMELEYEREK ENGELLİYOR, ARKASINI DÖNDÜĞÜNDE DE ONA DOĞRU KOŞAN ADAM COLE'U BOŞA ÇIKARMAK İÇİN KENDİNİ RİNGİN İÇİNE ATIYOR! Hunico büyük bir tehlikeyi atlattı ve bu sırada iplere son anda yaslanan Adam Cole'a doğru koşuyor ve Clothesleine vuruyor! Adam Cole dışarı düşmüyor FAKAT FINN BALOR ONU DIŞARIDAN, AŞAĞI DOĞRU ÇEKİYOR VE ADAM COLE DÜŞÜYOR!

Elenen: Adam Cole Eleyen: Finn Balor

GERİYE İKİ İSİM KALDI! Hunico, Balor'un dışarıda olduğunu bildiği için alt iplerden hemen kendisi de dışarı çıkıyor ve Balor ile dışarıda kavgaya tutuşuyorlar! İki isimde birbirlerini hırpalıyorlar kazanabilmek için. En sonunda Balor üstün çıkıyor ve Hunico'yu spiker masasına yaslıyor, birkaç kere Chop darbesi vuruyor ve en sonunda üstüne çıkarıyor masanın! Ardından hemen kaldırıyor ve kavrayıp SPANISH FLY! SPİKER MASASI KIRILIYOR! Hunico bunun üzerine hemen ringin altına gidiyor ve bir sandalye çıkarıyor oradan. Balor'a doğru bakarak sandalyeyi vurmaya hazırlanıyor fakat Balor bunu gördüğü gibi hemen ringin içine koşuyor! Hunico'da arkasından giriyor fakat Balor onun kalkmasına izin vermiyor ve Basement Dropkick'i yapıştırıyor! Ardından Hunico'nun elindeki sandalyeyi alıyor ve hemen kuruyor. Ardından Hunico'yu kaldırıyor ve BLOODY SUNDAY! HUNICO'NUN KAFASI SANDALYEYE ÇARPIYOR! Hunico boynunu sakatlamış olabilir! Hunico bu durum üzerine boynunu tutarken Finn Balor hiç beklemiyor bile ve onu kaldırıp dışarı atıyor!

FAKAT HUNICO DÜŞMÜYOR VE İPLERE TUTUNMAYI BAŞARIYOR! FAKAT BUNUN ÜZERİNE FINN BALOR YERDEKİ SANDALYEYİ ONA DOĞRU FIRLATIYOR! HUNICO REFLEKS OLARAK SANDALYEYİ HAVADA TUTUYOR VE BU SIRADA BALOR'DAN SHOTGUN DROPKICK! BU HAMLE SANDALYEYE GELİYOR VE SANDALYE HUNICO'NUN KAFASINA ÇARPINCA HUNICO HAREKETSİZ BİR BİÇİMDE KALIYOR VE YAVAŞÇA AŞAĞI DÜŞÜYOR!

Elenen: Hunico Eleyen Ve Maçı Kazanan: Finn Balor

FINN BALOR BAŞARIYOR! BU ZORLU MAÇTAN GALİP GELEN TARAF OLUYOR! O sevinç gösterisini yaparken kameralar yeniden spiker masasına yöneliyor.

Buğra Gür: Ne maçtı ama? Balor ve Hunico'nun sona kalması ve Balor'un kazanması. Beklemediğim bir hamleydi. Tebrikler Finn Balor.

The Human Buzzsaw: Maçı beğenmedim. Oldukça kötü bir maç oldu. Canım çok sıkıldı hatta, telefona falan baktım.

Buğra Gür: Moruk sen ne beğeniyorsun?

The Human Buzzsaw: Scott Steiner diye bir moruk var onu seviyorum bir tek. Geri kalan kadro beni ilgilendirmiyor. Bok gibiler zaten.

Buğra Gür: Neyse. Daha fazla seyircinin canını sıkmayalım. Bu gece Haskins vs. McIntyre Dünya Ağırsiklet kemeri için karşılaşacak!

qdDz55.png


Buğra Gür: Aynı zamanda bir diğer ana kemer mücadelesi, Miz vs. Ospreay!

XMgZV7.png


Buğra Gür: Ve bir kemerin bu gece inaktif olacağı maç, Moon vs. Cody!

Ll6jBj.png


Buğra Gür: Seni ilgilendirmiyordu ve berbat bir maç olacaktır eminim, ama sence hangi kemer inaktif olur? Bence Ember Moon bu maçı alacaktır.

The Human Buzzsaw: Cody alacaktır ama rezil bir maç olacağına %100 eminim.

Buğra Gür: Çünkü içinde Scott Steiner yok!

The Human Buzzsaw: Sonunda beni anlayan biri...

Spiker masasından arka alana gidiyoruz. Hunico arka alanda öfkeyle yürürken bir anda önünde çıkan isim Ember Moon! Moon, Hardcore kemeriyle orada gözüküyor. Hunico'nun gözleri büyüyor.

Hunico: Ve rövanş hakkım sonunda ayağıma gelir.

Ember Moon: Saldır da senin a***a k***yım yavş** herif seni.

Hunico: Kes lan maymun kadın. Küfretmesini benden öğrendiniz ne anlatıyorsun sen bana belanı s***rim var ya.

Ember Moon: Bak barzo adam. Bu gece kemerimi koruyup Cody'i alaşağı ettikten sonra gelip benimle yüzleşebilirsin. 1 aydır ağlanıp durmana gerek yoktu. Ben sana rövanşını veririm.

Hunico: Kimsin kızım sen Hardcore kemerini ben yarattım BEN! Bu kemer benimle can buldu. Ben rövanş hakkımı kendim de almasını bilirim. Ama size insan gibi davranmamak gerekmiyor. Bu gece kemerimi koru ve inaktif etme sakın. Yoksa senin gelmişini geçmişini yedi sülaleni...

Ember Moon: Yeter senin küfürlerini mi dinleyeceğiz car car ya? Yıl olmuş 2019 hala Tutku marka beyaz atlet giyorsun nasıl bir barzosun sen ya? Gözüm kanadı kaç saniyedir. Çekil yolumdan.

Ember Moon sinirle giderken Hunico kendisini saldırmamak için tutuyor. O giderken arkasından bağırıyor.

Hunico: Siyahi ve isyankar şarkıcı Pop Marley'in benim çok sevdiğim bir sözü var. Ne? "Bir yıldız gibi kayar giderim hayatından, yapacağın tek şey dilek tutmak olur benim arkamdan."

Ember Moon da arkadan bağırıyor.

Ember Moon: Ne alakası var ya?

Böylece Kick Off yayınının sonuna geliyoruz.

Main Show
Şu an yaşadığımız dünya düzeni, insanın tüketimini destekler nitelikte. Öyle ki, üretimin hızlandığı bu devirde tükettikçe tüketmek üreticiler için büyük nimet.

Se68El.png


Her şeyde olduğu gibi tüketimin ve üretimin de fazlası dünyamızı olumsuz etkiliyor. Dünyamız ısınıyor ve yaşamın sonu yaklaşıyor. Bilim adamlarına göre 100 sene sonrasını göremeyeceğiz.

BjLbQy.png


Parfüm kullanmak, yeşilli alanların azalması ve toplu taşıma yerine herkesin kendi aracıyla dışarıya çıkması gibi tercihlerin sera gazlarını artırıp dünyamızı ısıtan nedenler olduğu söylendi. Eğer bu nedenleri engelleyebilirsek daha uzun süre yaşayabilecekmişiz.

PNoIqP.png


Ama bunların hepsi YALAN!

2oTsSL.png


Dünyamızı ısıtan sera gazları değildi! Dünyamız, GWA'daki kızgın rekabetten sonra ısınmaya başladı. Önce The New Beginning, sonra Money In The Bank ve en sonunda World War III. Dünya yeteri kadar ısındı bile. Bu akşam, Miz ve Ospreay, Haskins ve McIntyre, Punk ve Elias, Castle ve Mundo, Wyatt ve O'Reilly, Strong ve Drake, Moon ve Cody, Nest ve Nexus! Hatta ve hatta, Hunico'nun rövanş hakkını arayışı. Bunların hepsi küresel sıcaklığın tavan yapması ve dünyanın dengesinin şaşmasına neden olacak.

pxpQTJ.png


Bu gece, dünya üzerindeki sıcaklık öyle bir yükselecek ki... Bu gece ormanlar yanacak. Bu gece depremler olacak. Bu gece buzullar eriyecek ve dünya sular altında kalacak. Bu gece... Bu gece büyük bir felaketle DÜNYA YOK OLACAK!

xBWpG3.png


Dünyanın son gününe, Küresel Isınma'ya hoş geldiniz!

j.gif


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=H3Ps0kIeusw[/ame]

91e1b0bad6f.png


Dalton Wants It Now! Tüm şatafatıyla girişte gözüküyor. Oğlanlarının birer birer ucundan tuttuğu peleriniyle gösterişli tavuskuşundan hiçbir farkı yok. Ringe kadar kendini izleten yürüyüşünü yapıyor. Oğlanları komutu aldıkları gibi koltuk oluyorlar. Dalton Castle da üzerlerine oturup ukala bir yüz ifadesiyle rakibini bekliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Irq376CIP0s[/ame]

DJ7dv1.png


Eski Pasifik Genel Müdürü Johnny Mundo'nun müziği çalması bile arenayı hareketlendirmeye yetiyor. Çok güzel bir destek geliyor. Johnny Mundo klasik gösterişli girişini yapıyor, en az Dalton Castle kadar. Ringe girdikten sonra köşe gönderinde taunt atıyor. Dalton Castle hiç istifini bozmadan koltuğundan seyrediyor onu. Johnny yanına kadar sokulup bir şeyler söylüyor. Dalton Castle gülmekle yetiniyor. Hakem son hazırlıkları tamamladıktan sonra maçı başlatıyor.

Singles Match
Dalton Castle vs. Johnny Mundo


Zil çaldığı gibi iki güreşçi ringin ortasındaki hayali oval masanın etrafında dönüyorlar. Birden lock-up'a giriyorlar ve Johnny Mundo üstün çıkıyor. Ayakta headlock bağlıyor ve iplerden destek alıp koşuyorlar. Johnny Mundo kilidi bırakıyor. İplerden döndüğü gibi onun bekleyen Dalton'un üzerinden zıplıyor. Tekrar ipe gidiyor. Bu sefer Dalton Castle Mundo'nun üzerinden zıplıyor. Mundo arkasını döndüğü gibi Dalton Castle'dan çok sert bir Enzuigiri! Johnny Mundo hareketin etkisiyle iplerin altından ringin dışına kadar düşüyor. Dalton Castle sırıtarak bakıyor Mundo'ya. Hemen ringin dışındaki oğlanlarına emir yağdırıyor. Oğlanlar saniyesinde ringe girip koltuk oluyorlar. Dalton Castle üstlerine çıkıp bacak bacak üstüne atıyor. Tırnağını törpüler gibi yapıyor. Ringin dışında olanları izleyen Johnny Mundo bu laubaliliğe dayanamıyor. Hemen ringe giriyor. Oğlanlar emir almadıkları için yerlerinden hareket etmiyorlar ama sahipleri öyle düşünmüyor. Dalton Castle Mundo ringe girer girmez üstüne koşuyor. Lakin, Mundo eğiliyor ve hala koltuk vazifesi gören oğlanların üzerine zıplıyor. Şöyle bir sağlamlaştırıyor pozisyonunu ve Moonsault!!! Dalton Castle göğsünü tutarak kalkarken emir veriyor ve oğlanlar sonunda ringden çıkıyorlar. Johnny Mundo iplere koşuyor ve ayağa kalkmaya çalışan Castle'a Hurricanrana!! Dalton dengesini sağlamaya çalışarak ayağa kalkmaya çabalıyor. Mundo üzerine koşuyor. Köşe gönderine çok yakın olan Castle son anda iplerin dışına atıyor kendini. Mundo göğsünü vuruyor köşe gönderine. Dalton Castle aprondan çok sert bir elbow vuruyor. İplerden sekiyor ve Body Splash!!! Tuşa gidiyor. 1 bile olmadan Mundo atıyor.

Castle Mundo'nun saçını çekerek kaldırıyor arkasından. Belinden kavrıyor ve Back Taked- Hayır, Mundo kafasından yakalayıp çekiyor Castle'ı ve yerde Headlock bağlıyor! Yarım dakika kadar yerde kilidi sürdürüyor Mundo. Castle'ın da kurtulma çabalarıyla beraber güzel bir kilit varyasyonu görüyoruz. Castle üstünlüğü tam da ele alacak derken Mundo ani bir manevrayla Koji Clutch'a çeviriyor kilidi!! Castle bir süre enerjisini de korumaya çalışarak kurtulmak için farklı yollar deniyor ama hiçbir katkısı olmuyor bu denemelerin. Johnny Mundo iki el ve iki ayağını da kullanarak mümkün mertebe pes ettirmeye çalışıyor. Dalton Castle tüm gücünü vücudunun üst tarafına verip Mundo'nun üzerine yükleniyor iyice. Hakem tuş için sayıyor. 1... 2... Mundo atıyor ama kilit de bozuluyor doğal olarak. Castle acıyan sol omzunu kontrol ederken Mundo'ya sert bir tekme atıyor. Bir tekme daha vuruyor ardından. Şimdi elbow darbesi. Mundo'yu hemen bacaklarının arasından yakalıyor ve omuzluyor. Mundo direniyor, kurtulmaya çabalıyor. Reverse DDT!!! Hemen tuşa gitmeye çalışıyor ama Castle sürünerek kendini öte tarafa atıyor. Mundo yanına sürüklenip tuş için bacağını yakalıyor Castle'ın. Çok sert bir tekme yiyor ama kafasına. Dalton yerden şık bir hareketle Mundo'yu da sırtlayarak ayağa kalkıyor. Forward Fireman's Carry Slam!! Dalton Castle çok soğukkanlı bir şekilde yerde kıvranan Mundo'yu stomplamaya başlıyor. Stomplaya stomplaya aprona kadar sürüklüyor Mundo'yu. İttirince Mundo yere düşüyor yüz üstü. Dalton Castle ise köşe gönderine doğru yöneliyor ve çıkıyor tepesine. Dengesini kaybeder gibi oluyor tepede ayaklanmaya çalışırken...

Biraz bekledikten sonra Mundo'nun ayağa kalkmasıyla üzerine atlıyor. Double Axe Handle!!! Seyircilerin de yuhalamaları artarken iyice gaza geliyor ve Mundo'ya doğru bağırmaya başlıyor: ''Ne sen ne de Pasifik umrumda değilsiniz. Senin iraden için kılımı kıpırdatacağımı mı sandın?'' Mundo'yu saçından çekerek öfkelendirmeye çalışıyor. Çok sert bir tokat attıktan sonra kaldırıp bariyerlere fırlatıyor. Hakemin saymaya başlamasıyla beraber ringe bir girip çıkıyor. Hakem uyarıyor onu. Castle pek umursamıyor. Mundo'yu kaldırı- derken Mundo kendine geliyor ve çılgınlar gibi yumruklar vurmaya başlıyor Castle'a. Ardından birkaç kez sert elbow'lar geçiriyor. Castle kendini korumak için hemen bacaklarına yapışıyor Mundo'nun. Mundo pozisyonunu ayarlayınca seyircilerin önündeki bariyerlere atıyor kendini. Castle'ın yüzüne çok sert bir tekme. Ardından Slingshot Springboard Knee Strike!!! Hakem 3'ü sayıyor o esnada. Mundo yerden kaldırıp ringe sokuyor Castle'ı. Kendi de aprona çıkıyor ve Dalton'a ''kalk, kalk'' diyor. Dalton Castle kalktığında iplerden sekiyor. Ama inanılmaz bir Discus Elbow!!! Mundo havada sekiyor resmen!!! Dalton Castle Mundo'nun yerde kıvranmasını fırsat bilip bir süre nefes alıyor. Çok da uzatmadan yanına gidiyor ve yarı ayakta olan Mundo'yu Biel Toss ile ringin diğer köşesine doğru fırlatıyor! Kendisi olduğu yerde bekliyor. Mundo kalktığında Big Boot!!! Mundo hareketin etkisiyle düşecek ama arkasındaki köşe gönderine doğru düşünce ayakta kalmayı başarıyor. Castle tekrar üzerine koşuyor. Yüzüne tekmeyi de yiyor ancak! Mundo ikinci iplere çıkıyor. Slingshot Headscissors!! İkinci iplerden!!! Hareketin etkisiyle savrulan Dalton Castle'a doğru koşuyor. Sliding Clothesline!! Tuşa gidiyor. 1... 2...

Dalton Castle kurtuluyor. Johnny Mundo hemen bacaklarına doğru yanaşıyor Castle'ın ve Leg Lock bağlıyor! Castle acı içinde bağırıyor şimdi! Johnny Mundo'nun bu bağırışlarla özgüveni daha da artıyor. İyice sıkıyor kilidi! Dalton Castle acı içinde ne yaptığının farkında bile değil! Johnny Mundo bırakacak gibi değil! Hakem geliyor Dalton Castle'ın yanına ve soruyor. Dalton Castle cevap vermiyor, aniden olduğu yerde timsah misali dönmeye başlıyor. Johnny Mundo da ona eşlik etmeye çalışıyor ama iş işten geçiyor. Dalton Castle kurtarıyor ayağını. Johnny Mundo tekrar yakalamak için yöneliyor ama Dalton Castle iplerin altından onu bekleyen oğlanlarının omuzlarına doğru sürünüyor. Oğlanları onu yakalıyorlar oradan. Bu sefer koltuk olmuyorlar ama yine sahiplerini biraz olsun rahatlattıkları gerçek. Dalton Castle oğlanlarının omuzlarında dinlenirken Johnny Mundo ayağa kalkıyor. Manzarayı görünce hızını alıp iplerden sekiyor ve zıplıyor. Vaultint Plancha!!!!

BELLY TO BELLY SUPLEX!!!!!! OĞLANLARI JOHNNY MUNDO'NUN ÜZERLERİNE KOŞTUĞUNU GÖRÜNCE SAHİPLERİ CASTLE'I HEMEN YERE İNDİRİYOR VE DALTON CASTLE MUAZZAM BİR COUNTER YAPIYOR RİNGİN DIŞINDA!!! Johnny Mundo'dan ses seda çıkmıyor. Öylece yerde yatarken seyircilerden ''Holly Shit'' chantleri atılmaya başlıyor. Dalton Castle Johnny Mundo'yu zar zor ayağa kaldırıp ringe sokuyor. Ardından kendi de giriyor ve tuşa gidiyor. 1... 2... Johnny Mundo kurtuluyor! Dalton Castle inanamıyor! Şok olmuş şekilde saçlarını çekiştirirken yerde ölü gibi yatan Mundo'ya bakıyor. Mundo'ya destek geliyor o esnada: ''Johnny Mundo, clap* clap* clap* clap*'' Bir süre öylece dizlerinin üzerinde oturup olanları gözünün önünden geçiriyor Castle. Mundo'nun kendine gelmemesi için de fazla vakit kaybetmiyor. Ayağa kalkıp Mundo'yu belinden kaldırıyor ve Gutwrench Powerbomb!!! Tuşa gidiyor. 1... 2... 2,5... Johnny Mundo yine atıyor! Dalton Castle öfkeden deliye dönüyor. Artık kabahati hakemde bulmaya başlıyor. İtiraz ediyor ama hakem saydım diyor. Ayağa kalkıp ringde şöyle bir tur atıyor ve taunt'unu atınca seyircilerden yuhalamalar geliyor. Mundo'nun kalktığını görünce yanına gidiyor ama Mundo'dan Discus Elbow! Yere düşmesine izin vermeden Dropkick! Dalton Castle ne olduğunu anlamadan kendini yerde buluyor ama hemen kalkıyor. Johnny Mundo'nun üzerine koştuğunu görünce çömeliyor ve ringin dışına çıkıyor yine. Hemen boo'lar geliyor tabii. Dalton Castle kendisiyle gurur duyarak seyircilere karşı ellerini iki yana açıp tahrik ediyor onları. O esnada Sideways Double Corkscrew Plancha!!!! Johnny Mundo sonunda kendine geliyor. Seyircilerin desteğini de görünce bir tür rahatlama çığlığı atıveriyor. Dalton Castle yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Bunu gören Johnny Mundo odaklanıp üzerine koşuyor. SPEARRR!!! Çelik merdivenlere hem de!!! Dalton Castle içine ıkınarak acısını yaşarken Johnny Mundo çelik merdivenlere vurduğu kafasını kontrol etmekle meşgul. Bir yarım dakika kadar sonra kendine geliyor ve Dalton Castle'ı kaldırıp ringe sokuyor. Apronda yatar vaziyetteyken kafasına sert yumruklar geçiriyor. Sonra ittirip ringin ortasına sürüklüyor. Kendi de ardından giriyor. Dalton'un yarı kalkar pozisyona geldiğini görünce Running Knee Smash!! Köşe gönderine gidiyor vakit kaybetmeden. Son kez hemen arkasında yatan Castle'ı kontrol ediyor ve End of The World!

BOŞA GİDİYOR! ÇÜNKÜ SON ANDA KENARA ÇEKİLİYOR DALTON CASTLE! Johnny Mundo boşa atlamanın verdiği acıyı hissettiği gibi arkasına yapışıyor. Judie Newmar!!! Judie Newmar!!! Köpek gibi sıkıyor!! Johnny Mundo iplere yakın ama dengesini sağlayacak kadar konforlu hissetmiyor! Acı içinde çığlık atıyor. Hakem dibine sokuluyor Mundo'nun. Johnny Mundo iplere yanaşacak gibi olduğunda Dalton bir vücut hareketiyle iplerden uzaklaştırıyor kendilerini. Johnny Mundo sağ elini sıkıyor iyice. Seyirciler gerildi! Johnny Mundo elini kaldırıyor. Ama vurmuyor. Dalton Castle imkanı olsa hareketi maçtan sonra da sürdürebilecek gibi!! Hakem bir kez daha soruyor Mundo'ya. Mundo cevap vermiyor. Yetişti!! Ayağının ucuyla iplere değiyor. Hakem bırakması için sayıyor Castle'a. 1... 2... 3... 4.... Son saniyede bırakıyor istemeye istemeye. Dalton Castle soluklandıktan sonra Mundo'yu dizlerinin üzerine kaldırıyor. Arkasına geçiyor ve belinden kavrıyor eski genel müdürünü. Everest German Suplex!! Tuş için saydırıyor. 1... 2... Mundo atıyor!! Dalton Castle çıldırıyor ama artık hakeme isyan etmekle vakit kaybetmek istemiyor. Hemen ayağa kalkıp Mundo'yu saçından çekiyor. Bacaklarının arasından sırtlıyor Mundo'yu. Bang-A-Rang!!!! Hayır, Mundo'dan muhteşem bir Tornado DDT!!! Mundo ayağa dikilip vakit kaybetmeden yerdeki Castle'ın üzerine atlıyor. Standing Shooting Star Press!!! Tuşa gidiyor. 1... 2... Dalton Castle da atıyor!! Sen atarsan ben daha çok atarım diyor! Mundo dizlerinin üzerinde soluklanıyor. Oğlanları yorgun bakışlarıyla şöyle bir süzüyor ama laf da atma çabasına girmiyor. Dalton Castle'a sert bir tokat atıyor. ''Senin yüzünden kaybettik savaşı. Sen ve senin gibiler yüzünden. Salak!'' Bir tokat daha atıyor. Castle'ı boynundan yakalayıp kaldırıyor ama Castle son gücüyle onu iplere gönderiyor. Kendi de diğer iplere gidiyor ve One Hand Bulldog!!! Johnny Mundo yerde sekip köşe gönderine kadar savruluyor. Dalton Castle Corner Dropkick'le zıplıyor üzerine. Düşmeden yakalıyor. Fair Winds!!!!! Hemen tuşa gidiyor. 1... 2...

Son salisede atıyor Mundo!! Dalton Castle'a artık gına geldi. Johnny'i yerde yüzüstü çevirip üstüne çıkıyor. Modifited Cobra Clutch bağlamaya çalışıyor ve başarıyor da!!! Johnny'nin işi artık çok daha zor! Yine çırpınıp kurtulmaya çalışıyor. Bu sefer iplere de uzakta epey. Neredeyse ringin ortasındalar. Johnny Mundo başlarda var gücüyle çırpınıyor ve isyan ediyor ama bir dakika sonra refleksleri azalıyor. Hakem gelip kontrol ediyor Mundo'yu! Mundo'nun elini kaldırıyor. Bıraktığında Mundo'nun eli yere düşüyor. Tekrar kaldırıyor havaya. Bıraktığında yine yere düşüyor. Son kez kaldırd- Mundo kendine geliyor! Elini hayır anlamında sallıyor. Mundo pes etmiyor!! Tekrar çırpınmaya başlıyor. Dalton Castle biraz daha dayanabilirse pes ettirebileceğini bildiğinden sıkıyor da sıkıyor. Mundo nefes almakta güçlük çekiyor! Ama şöyle bir yerinde dönüyor ve yüzüstü olduğunda dizlerinin üzerinde doğrulabiliyor. Dalton Castle ayağa kalkmaya ramak kalan Mundo'nun sırtından ayrılmıyor. Nuh diyor peygamber demiyor. Fakat, Mundo sırtında çeviriyor Castle'ı ve saniyeler içerisinde Avalanche Gutbuster!!! Yerdeki Castle'ı köşe gönderine sürükleyip iplerin desteğiyle zıplıyor. End of The World!!! Hemen tuşa gidiyor. 1... 2...

3!

Kazanan: Johnny Mundo

Johnny Mundo cepheyi terk eden askerini yenmeyi başarıyor! Öylece oturuyor Dalton Castle'ın başında. Arena çıldırıyor bu galibiyetle. Herkes ayakta. Mundo'ya tezahüratlar başlıyor. Mundo düşünceli bir ifadeyle ayağa kalkıyor ve artık sevinmeye başlıyor. Haklı olarak. Köşe gönderine çıkıp taunt'unu atıyor. Seyircilerden inanılmaz güzel bir cheer geliyor. Mundo'nun sevinciyle kameralar kapanıyor.

j.gif


aa36abb5700.jpeg


Kameralar açıldığında Broken Matt Hardy'i Hardy Compound'un önünde elleri açık bir vaziyette görüyoruz.

Broken Matt Hardy: YEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Küresel Isınma için START çoktan verildi. Siz faniler, endişeleniyor olmalısınız. ENDİŞELENMEYİN! Ancak torunlarınızın torunları yediğiniz haltların cezasını çekecekler. Şimdilik rahatsınız. WONNNNNDERFULLLLLL!

Broken Matt kameraya bomboş ifadeyle bakıyor. Demir kapının diğer tarafında ayak sesleri duyuluyor. Broken Sabian omzunda kemeriyle demir kapının arkasında gözüküyor.

Broken Sabian: Felaket hepiniz için uzak ama bazıları için bir o kadar yakın. Atlas Okyanus'unda yaşayan milyonlarca türden bilyonlarca sayıda HAYVANIN döktüğü gelecek kaygısı temalı gözyaşlarının hiçbir faydası yok. Son pişmanlık neye yarar? Divine Union ekibi çoktan kıçlarının üstüne oturup tarihi geçmiş meditasyonlarından medet umuyor...

Broken Matt Hardy: Meditasyon mu? Hani, biraz olsun para kırmak için saf insanları kandıran sözde dindar geometri hocamın uydurduğu zırvalık mı? OBSOLETE! Ona inanan kaldı mı ya?

Broken Sabian: Sizi inancınız bile kurtaramayacak. Temizlik için...

Broken Matt Hardy: 'Atlas' Okyanusu'nda buluşalım.

Broken Matt Hardy'nin dişlerini gıcırdattığı görüntülerle ringe dönüyoruz.

j.gif


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=s1WUlwKzz0A&t=7s[/ame]

6n7qQ7.png


KOCOMBAT! Kyle O'Reilly seyircinin desteğiyle ringdeki yerini alıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=7JvncMrze5U[/ame]

7PNlgv.png


Live in Fear! Okyanuslar şampiyonu Bray Wyatt da ringe giriyor. Hakem son hazırlıklarını yapıyor ve maç başlıyor!

GWA Oceans Championship
Bray Wyatt(c) vs Kyle O'Reilly


Zil çalar çalmaz Kyle'dan bir Running dropkick geliyor. Wyatt'a kalkma şansı vermeden karşı köşeye atıyor ve corner knee strike. Çekiliyor ve bir tane daha. Throat Choke uyguluyor iplere dayanarak. Hakem sayıyor ve O'Reilly bırakıyor. Şimdi Kyle çekildi. Tekrar hamle yapmak istiyor fakat Wyatt'dan bir open hand uppercut. Bir tane daha. İplerden sekiyor ve Lari- Calf Kick O'Reilly'den. Asla pes etmiyor. Snapmare uyguladı ve Shining Wizard! 1...2... sonuç yok. Hemen bir Snap Suplex yaptı. İplerden gerildi ve Knee Drop. 1... Wyatt hemen attı. Koluna bir knee drop yapıyor. Şimdi kaldırıyor. Wristlock. Wyatt dizinin üstünde. O'reilly'den bir shoot kick. Bir shoot kick daha. İplerden gerildi ama back body drop. Wyatt sonunda momentumu kesti. Wyatt yavaş yavaş kalkıyor ve elbow drop tam göğsüne Kyle'ın. Kalktı ve bir tane daha. Şimdi köşeye attı. Body Avalanche. Kolundan tuttu karşı köşeye atacak iken hızla aynı köşeye çarpıyor. Şimdi köşeye çıkarıyor Kyle'ı. Superplex mi deniyor? Super- O'Reilly attı Wyatt'ı yere. Şimdi ona bakıyor ve köşeden shotgun dropkick. Wyatt darbenin etkisiyle aprona kadar geldi. O'reilly yerden kalkıyor. İplerden sekiyor ve aprondaki Wyatt'a spe- APRON DDT! WYATT ÇOK ANİ BİR ŞEKİLDE APRON DDT YAPIYOR!

Buğra Gür: İşte bahsettiğim şey bu. Wyatt asla O'Reilly'e o momentumu vermeyecek.

The Human Buzzsaw: Beğenmedim.

Wyatt hemen içeri giriyor. O'reilly'nin koluna knee drop. Bir tane daha. Üçüncüyü de vurdu. Arm claw yapıyor şimdi. O'reilly kurtulmaya çalışıyor. İplere gidiyor pulling necbreaker. Wyatt izin vermedi. Şimdi kavrıyor O'reilly'i ve body slam. 1...2... Kyle kurtuldu. Kaldırdı yerden. Short-arm Clothesline. Şimdi bir de back suplex. Kyle arkaya düştü. Wyatt'ın haberi yok ve discus forearm smash enseye. Kyle bütün kuvvetini koluna verdi ve sendeliyor. Şimdi yerdeki Wyatt'ı tutuyor ve deadlift german sup- yapamadı. Kolundan dolayı tam kuvveti sağlayamadı O'reilly. Wyatt şimdi tutuyor ve Vertical Suplex. 1...2... Bitmedi diyor Kyle. Wyatt işareti veriyor şimdi. Köşeye gitti ve Spider walk. Kalktı. O'reilly'i kavrıyor ve Sister Abi- Kyle dirsekledi. Bir tane daha. Bir de Enziguri patlattı. Şimdi iplerden sekiyor ve Running Knee Strik- Uranage! HAYIR ARMAGEDDON! COUNTER ÜSTÜNE COUNTER GÖRDÜK VE ŞİMDİ OKYANUSLAR ŞAMPİYONU ZOR DURUMDA! Wyatt ulaşmaya çalışıyor ipe. Wyatt ulaşmak üzere. Fakat O'reilly kolu bıraktı ve Ankle Lock! Bu sefer bacağa sardı. Wyatt'ın eli gidiyor! Yeni şampiyon mu geliyor?

Hayır! Wyatt şimdi iplere doğru gidiyor ve ulaştı! Hakem hareketi bıraktırıyor O'reilly'e. Son anda kurtuluyor Wyatt! Şimdi yavaş yavaş iki isim de ringin karşı köşelerine çekildiler. Wyatt gülerken O'Reilly de bir şeyler söylüyor ona. Şimdi ikisi de hızla kalktı ve Double Clothesline! Yıkılmadı iki isim de. Wyatt'dan bir Open Hand Uppercut. O'reilly thrust kick ile karşılık veriyor. Wyatt'dan bir Uppercut daha. O'Reilly de discus f- back suplex. Wyatt bu sefer izin vermiyor. İplerden geriliyor ve body splash. 1...2... attı üstünden. Wyatt şimdi saçından sürükleyerek dışarı çıkarıyor. Kucağına aldı ve mermi gibi çarptı Kyle'ın belini bariyere. Şimdi demir merdivenlere getirdi. Seyircilerin yuhalamaları eşliğinde ddt yapıyor! O'Reilly'nin başı ezildi adeta. İçeri alıyor ve 1...2... son anda! Kalan tek nefesiyle kurtuldu Kyle. Wyatt bu sefer işi bitirmek için Sister Abigail pozisyonuna aldı. Kyle'ı öpüyor alnından ve Sister Abi- Crucifix Driver! ÇOK ANİ! 1...2... Wyatt kurtuluyor. Şimdi hemen kalktı. O'reilly'e yönelmek istiyor ama Roundhouse Kick. Wyatt yerinden sayarken leg drop bulldog. Wyatt dizleri üstünde. O'reilly bağırıyor ve shoot kick. No, Wyatt alttan kavrıyor ve Pumphandle Slam. İplerden geriliyor fakat O'reilly tekrar ayakta ve Discus Forearm Smas- Wyatt eliyle bloke etti. Ve Uranage! Şimdi kaldırıyor ve Sister Abigail! Sister Abigail! 1...2...

AYAK İPLERDE! İNANILMAZ! Bütün seyircilerin desteği daha çok hissediliyor Kyle'ın arkasında. Wyatt köşeye gidiyor ve oturarak düşünüyor. O'reilly de yavaş yavaş kalkıyor. Şimdi köşeden koşuyor ve Running Lariatoooo! Şimdi köşeye fırlattı. Body Avalanche. Bir de Uppercut. Köşeye çıkardı. Yakaladı iyice. Arkasına bakıyor ve Superp- O'reilly alta indi. Wyatt'ı yakaladı ve Snap Powerbomb! Alkışlar eşliğinde tuşa gidiyor 1...2... olmadı! Yine olmuyor. Sinirlendi ve hemen Double Foot Stomp yapıyor. Oklahama Roll yaptı fakat tuşa gitmiyor ve ayağa kalktı! Bray Wyatt'ı fireman's carry pozisyonunda kaldırıyor inanılmaz! Şimdi bir rolling firemans carry slam yapıyor. İplere çıktı ve Back Senton. Şimdi işareti veriyor. Brainbuster için kaldırdı ama hayır, elini tutuyor. Az önce çok güç sarfetti. Hakem kontrol ediyor ve devam edeceğini söylüyor Kyle. Şimdi Wyatt'a doğru yaklaşıyor ve Sister Abigail! Çok ani! Wyatt bitirdi! Wyatt ortaya çekiyor bu sefer ve kemerini korumaya gidiyor. 1...2...

Fakat birden ışıklar gidiyor!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=w7rcsgXBAsU[/ame]

Ürpertici seslerin eşiğinde loş bir ışık ringin köşesini aydınlatıyor.

Buğra Gür: YÜCE İSA AŞKINA!

The Human Buzzsaw: Karanlıktan hiç hoşlanmam. Bok gibi ortam.

Köşede.. köşede başında duvak, elinde bir demet çiçekle bir gelin var. Ama... ölü gibi.

Buğra Gür: BU... BU YOKSA SISTER ABIGAIL Mİ?

Wyatt yavaş yavaş onu yaklaşıyor şimdi. İyice dibine geliyor. Aralarında sadece ring ipi var. Fakat derken ışıklar geliyor ve o kadın yokoluyor. Geri kalan sadece o bir demet çiçek oluyor. Wyatt demeti eline alıyor. Derken ensesinde ani bir sıcaklık hissediyor.

YAKUZAAAA KIIIIIICK! O'REILLY GÖMÇÜRÜYOR TEKMEYİ! WYATT PARAMPARÇA OLDU! WYATT'I KALDIRIYOR VE BRAINBUSTER! TUTTU VE BİR BRAINBUSTER DAHA! KYLE ŞİMDİ BİR ASLAN GİBİ KÜKRÜYOR! WYATT'I SON KEZ TUTTU VEEEEE REGALPLEX! REGALPLEX! BİTTİ BU İŞ! YENİ BİR ŞAMPİYONUMUZ VAR 1...2...

3!

Kazanan ve yeni GWA Okyanuslar Şampiyonu: Kyle O'Reilly

O'Reilly başarıyor O'Reilly tahtı ele geçiriyor. Poseidon'un mirasının yeni sahibi benim diyor. Kemerini köşede seyircilerin desteğiyle kaldırırken Global Warming de tüm hızıyla devam ediyor.

j.gif


705faf10a94.jpeg


Kayla Braxton: Bayanlar ve baylar... Elias.

Elias: Şşş. Her zaman beni böyle bölmek zorunda mısın. Burada hazırlanıyorum görmüyor musun? CM Punk. Gitarımın bu akorunu senin için ayarlıyorum. Çünkü bugün senin son şarkın çalacak. Her zaman en iyisi olduğundan bahsediyorsun. Ama tarih en iyiyim diye ağlayanları değil, ilkleri ve en iyileri yazar. İlk olan benim. En iyi? Senin olmadığın kesin. GWA, sanat ile ilerlerken herkes mutluydu. Senin savaş isteğin bütün düzeni bozdu. Artık bu yüzden ekstra mesai yapmam gerekiyor. Sen ve senin gibileri düzeltmek için. Elias'ın sanatın en büyük elçisi olduğunu anlayabilmeniz için. Ancak senin işin, ben daha mesaiye kalmadan bitecek ve bütün umutların seninle değil, benimle yürüyecek.

Elias, gitarının son ayarlarını yaptıktan sonra ayağa kalkar ve kameraya doğru bakmaya başlar. Bir süre sonra da kamera kapanır.

j.gif


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5evCVwPFKT8[/ame]

DY1YN1.jpg


Mr. Money in the Bank'i görüyoruz rampada. Girişte çantasını kaldırarak ringe ilerliyor. Ringe girdiği esnada BU ELI DRAKE!! ARKADAN GELİP RODERICK STRONG'A SALDIRIYOR! Seri bir şekilde Strong'un üzerine çıkıp yumruklamaya başlıyor. Ardından Roderick Strong'u kaldırıyor ve demir merdivenlere atıyor. Sonrasında bir kere daha kaldırıyor ve bariyerlere atıyor Roderick Strong'u. Yuhalamalar eşliğinde Eli Drake seyircilere bakarak tauntunu yapıyor. Roderick Strong'u da ringin içine attıktan sonra hakemin maçı başlatmasını bekliyor. Hakem, Strong'un kontrollerini yaptıktan sonra maça çıkabileceğine karar verip maçı başlatıyor.

Singles Match
Mr. MITB Roderick Strong vs Eli Drake


Eli Drake maç başladığı gibi yaptığı saldırıya kaldığı yerden devam ediyor. Hızlıca Irish Wipe'ye yolluyor Roderick Strong'u. Strong geldiğinde Eli Drake'ten Skyward Slam! Eli Drake, Roderick Strong'u ringin dışına çıkarıyor. Ardından Roderick Strong'u kolundan kavrıyor ve ring direğine çarptırıyor. Eli Drake hoyrat bir şekilde bağıra bağıra gülüyor. Eli Drake İspanyol Spiker Masasından bir mikrofon alıyor ve ringin içine girip konuşmaya başlıyor.

Eli Drake: Siz İspanyolların dili zaten berbat. En azından bu insanlara bir iyilik yapıyorum ve mikrofonunuzu alıyorum. (Boo) Zaten konumuz bu değil. Bakın Roderick Strong isimli arkadaşımıza. Bu adam 2 ay önce neydi şimdi ne. Ben söyleyeyim mi? O bir DUMMY! YEAH! Bu adam her zaman bir DUMMY oldu. Her zaman o yolda gitti. Eğer Roderick Strong, her aptalca bir şey yaptığında kenara bir Pound atsaydım şu anda Mr. Dinler'den daha zengin olurdum. Bu DUMMY, kazandığı Money in the Bank'i kullanmayı bile hak etmiyor ki. Bence bu maçta Money in the Bank ortada olmalı ki GWA daha izlenebilir bir yer olsun. Sadece sen değil senin çocuğun da ayrı bir DUMMY! YEAH! (Boo) Kısacası çocuğun da tam bir...

SICK KICK! ELI DRAKE ÇOK KONUŞTU! Roderick Strong öyle bir oturttu ki Eli Drake ringin dışına üst iplerden uçtu! Roderick Strong ringin içinde sinir küpü gibi Eli Drake'ye bakmaya başlıyor. Şimdi kendisi de ringin dışına çıkıyor. Eli Drake'in kafasından kavrıyor ve bariyerin üst kısmına çarptırıyor onu. Bunu bir kaç kez daha yapıyor Roderick Strong. Sonrasında Eli Drake'i tutuyor ve spiker masasına fırlatıyor. Roderick Strong da spiker masasının üstüne çıkıyor. Belinden kavrıyor Eli Drake'i. Sidewalk Slam! Başarılı. Masa kırılmasa da Eli Drake'in beli şimdiden kırılmış olabilir. Hakem o esnada count out'ta yarıya geldi. Roderick Strong ringe girmek üzere; ancak ringe girmeden önce Eli Drake'ye bir kez bakıyor. Ringe girmekten vazgeçip Eli Drake'i de alıyor. Önce onu ringe sokuyor. Ardından kendisini ringe sokuyor. ELI DRAKE ROLL UP'A GİDİYOR 1.....2.....3!

Roderick Strong son anda atıyor! İkisi de son hızla kalkıyor; ancak Eli Drake'ten Blunt Force Trauma için sert bir diz darbesi; ama Roderick Strong'tan da bir Jumping Knee Strike. Ardından Discus Elbow! Şimdi sırtlıyor Eli Drake'i ve DEATH BY RODERICK!! Bu iş burada biter. Şeytanın bacağını kırmak için tuşa gidiyor Roderick Strong 1......2.....

Bu sefer de Eli Drake atıyor! Roderick Strong seri şekilde Stomplamaya başlıyor Eli Drake'i. Sinirden Eli Drake'in kollarından tutuyor Roderick Strong ve kafasını stomplamaya başlıyor. Öyle bir stomplıyor ki Eli Drake'in resmen kafası ring zemininde sekiyor. Hakem araya giriyor zorla. Roderick Strong umursamıyor bile. Hakem son uyarısını yaptığında Roderick Strong bırakıyor bu sefer onu. Hızlıca kaldırıyor Eli Drake'i ve Half Nelson Backbreaker'ı patlatıyor. Roderick Strong yerdeki Eli Drake'ye bakıyor. Yerden kaldırmadan beline giriyor Eli Drake'in ve DEADLIFT OLYMPIC SLAM!! Roderick Strong tuşa gidiyor; fakat Eli Drake çok gücüyle kendisini ringin dışına bırakıyor. Roderick Strong da yorgunluktan yavaş yavaş ringin dışına doğru gidiyor. Aprondaki iplerden yaslanarak Eli Drake'in kafasından tutuyor. Ancak Eli Drake'ten bir Stun Gun geliyor aprondaki iplere. Eli Drake hiç vakit kaybetmeden ringe giriyor ve BLUNT FORCE TRAUMA'YI PATLATIYOR RODERICK STRONG'A! ELI DRAKE ZORLANARAK DA OLSA RODERICK STRONG'U AYAĞA KALDIRIYOR. SIRTLIYOR VE GRAVY TRAIN!!! TUŞA GİDİYOR ELI DRAKE 1.....2.....3!

Kazanan: Eli Drake

Eli Drake galibiyetinin sevinci ve yorgunluğuyla ringten çıkıyor ve tauntlarını yaparak arka alana dönüyor. Roderick Strong ise çok üzgün. Spiker masasından bir mikrofon ve çantasını alıyor ve ringin ortasında bağdaş kurarak seyircilere bakıyor. Moral bozukluğu yüzünden çok net bir şekilde okunuyor. Etrafa üzgün bir şekilde bakarak konuşmaya başlıyor.

26z1A0.jpg


???: Roderick Strong! (Strong gelen sesin nereden geldiğini anlamak için etrafa bakıyor.) Bugün Dünyanın son günü Roderick ve sen seçildin. Her parlayan Güneş er ya da geç sönecek ve hepsinin sonu Süpernova olacak. Senin Süpernovan da geldi Roderick. Seni izliyordum. Üçüncü Dünya Savaşında da seni izliyordum. Hart Warming Connection'un kıyameti kehanetini kulaklarına fısıldarken de seni izliyordum. Kıyametin yaklaştı Roderick. Global Wrestling Alliance'ta kıyamete ulaşacak ikinci kişi sensin. Peki ben? Ben kimim Roderick? Zamanın en tepesindeki şirketin ortalama bir güreşçisi mi? Bağımsız güreş federasyonlarının bilindik bir masal anlatıcısı mı? Hayır hayır hayır Roderick. Ben...

Işıklar kapanıyor aniden. Işıklar açıldığında ringin ortasında bağdaş kuran birisi daha var. Elinde de Roderick Strong'un Money in the Bank çantası var. BU KILLER KROSS!!! KILLER KROSS GWA'DA!!!!

Ba7PYj.jpg


Killer Kross: The Tollman'im. When the time comes, everyone pays the toll!

Roderick Strong soğukkanlı bir şekilde Killer Kross'a bakıyor. Killer Kross'ta aynı şekilde Roderick Strong'a bakıyor. Bağdaş halinde face to face yapıyorlar. Killer Kross aniden çantayı Roderick Strong'un yüzüne atıyor ve Roderick Strong'u itekleyerek ona takla attırıyor. Roderick Strong kalktığında Killer Kross onu kavrıyor ve çok sert bir Overhead Belly to Belly Suplex!! Roderick Strong yerdeyken Killer Kross onu yerden kaldırıyor ve Gutwrench Suplex! Hayır! Roderick Strong direniyor. Killer Kross bir yumruk sallıyor Roderick Strong'a. Strong eğiliyor, iplerden sekiyor ve SICK KICK'i patlatıyor Roderick Strong!

ANCAK KILLER KROSS ETKİLENMİYOR BİLE! ÖFKELİ BİR ŞEKİLDE RODERICK STRONG'A BAKIYOR SADECE! Killer Kross aniden çok sert bir Lariat çıkarıyor!! Roderick Strong takla atarak düşüyor. Killer Kross ringin ortasında klasikleşen cut throat tauntunu yapıyor. Roderick Strong'u arkadan kavrıyor ve DOOMSDAY SAITO!!! Killer Kross yerde ölü gibi yatan Roderick Strong'a bakıyor. Onu bırakıp ringten çıkıyor. HAYIR!! KILLER KROSS GERİ DÖNÜP RODERICK STRONG'U AYAĞINDAN TUTUP RİNGİN DIŞINA ÇEKİYOR.

grM8m2.jpg


Roderick Strong'un üzerine çıkarak çok sert bir şekilde yumrukluyor. STRONG'UN KAŞI AÇILDI! KROSS DURMUYOR AMA! Yumruklamaya devam ediyor. Hızlıca spiker masasının üzerindekileri temizliyor Killer Kross. Şimdi Roderick Strong'u bir kez daha kavrıyor ve BU SEFER DE SPİKER MASASINA DOOMSDAY SAITO!!!! MASA, RODERICK STRONG İLE BİRLİKTE YERLE BİR OLDU! Killer Kross tauntunu yaparak bir ayağını Roderick Strong'un göğsüne koyuyor. Kameralar Killer Kross'u çekerken biz de reklamlara gidiyoruz.

j.gif


Kameralarımız arka alanda açılıyor, bir isimin yürüdüğünü görüyoruz. Bu isim başka birini görünce duruyor ve kamera bu sırada anlıyor ki yürüyen isim The Rock, gördüğü isimde Shawn Michaels. The Rock sesleniyor:

The Rock: Sen güreşi bırakmadın mı?

Shawn Michaels: Sevdiğim işi yapmayı özlemiştim, bu özlemi gidermek için geri geldim.

The Rock: Fakat yaşlı kalabilirsin dostum, şimdilerde uçamayanı üst kademe maçlara almıyorlar.

Bu sırada kadraja giren bir isim daha var ve bu isimse JBL! Oda muhabbete giriyor:

JBL: Eski kafalar toplanmışsınız, GWA is War mı çekiyoruz?

Shawn Michaels: Faarooq olmadan tek başına iş göreceğini sanmam.

The Rock: Neyse baylar tatlı muhabbetiniz güzel fakat yapılacak işlerim var.

The Rock bunu söyledikten sonra orayı terk ediyor, JBL ve Shawn Michaels'ta birbirlerine bakıyorlar fakat herhangi bir fiziksel temas olmuyor aralarında. Kameralarda bu sırada kapanıyor...

j.gif


[ame]https://youtu.be/RWDz0uLAkH4[/ame]

J2Ds5P.jpg


Kingdom! GWA Internet Champion Cody Rhodes, yanında eşi Brandi Rhodes ve dostu Nick Jackson ile girişte görünüyor. İhtişamlı bir giriş gerçekleştiriyorlar ve Ember Moon'u beklemeye başlıyorlar.

[ame]https://youtu.be/OiG8RDY5NYw[/ame]

Free The Flame çalmaya başlar başlamaz arena kıpkırmızı oluyor. Şarkı bir süre çalmaya devam ediyor ama Ember Moon ortalarda yok. Cody ve diğerleri girişe sabırsız bir şekilde bakıyorlar...

Ama o esnada ringin altından birisi çıkıyor! BU EMBER MOON! Ember Moon ringin altından çıkıyor ve Brandi Rhodes'u ayaklarından tutup dışarı çekiyor ve direk bariyerlere bodoslama gömüyor. Hemen ardından Nick Jackson müdahale etmek için ringden dışarı çıkıyor ama Ember bir hamleyle aprona zıplayıp aşağıdaki Nick'in suratına back kick vuruyor ve atağını MOONSAULT ile tamamlıyor. Cody olanları şaşırmış ve korkmuş bir şekilde takip ederken Ember Moon Cody'nin yanında getirdiği iki büyük avantajı elinden aldı. Şimdi Ember Moon yavaş yavaş ringe giriyor ve Cody'ye is pis sırıtarak hakemin maçı başlatmasını bekliyor.

Kaybedenin Kemeri İnaktif Olur
Ember Moon (Hardcore Champion) vs. Cody Rhodes (Internet Champion) (w. Brandi Rhodes and Nick Jackson)


Zil çalar çalmaz Cody ringden iniyor ve az önce alev alev olan ortamın biraz soğumasını istiyor. Yerde yatan eşine ve arkadaşına bakıyor, onlarla ilgileniyormuş gibi yapıyor. Ember Moon hala sırıtarak bakıyor ona ve "korkunun ecele faydası yok" deyip ringden çıkıyor ve Cody'nin peşinden koşuyor. Cody hemen bulunduğu yerden kaçıp ringe giriyor, Moon da peşinden giriyor ama Cody Moon'un kafasına sert bir stomp vuruyor fırsattan istifade. Cody, Moon'u kaldırıp Irish Whip ile köşeye yollamak istiyor ama Moon reverseliyor. Cody köşede kendisine doğru gelen Moon'un suratına bir tekme atıp orta iplerde duruyor ve Flying European Uppercut vurmak istiyor ama Moon bu hamleden kaçınca Cody direk yere yapışıyor. Moon yerdeki Cody'nin kalkmasına izin vermeden yerde sert yumruklar vuruyor. Cody kaçmaya çalışırcasına ayağa kalkıp kendini köşeye atıyor ve hakem ayırıyor. Moon diğer köşeye gidiyor ve hakem aradan çekilir çekilmez köşedeki Cody'ye Handspring Elbow Smash! Cody yere yığılıyor. Moon hızlıca tuşa gidiyor. 1-2-....

Ama Cody pek hasar almadığından kurtulmayı başarıyor. Moon Cody'yi kaldırıp Irish whip ile iplere yolluyor, Cody dönerken kendine geliyor ve Running Crossbody yapmak istiyor ama Moon yakaladı! MOON'DAN FALLAWAY SLAM! Moon resmen god mode açtı yardırıyor. Moon ayağa kalktığında Cody'nin dışarı çıktığını görüyor. Cody ayaklanmaya başlayan yancılarının yanına gidip onlardan destek alarak kalkıyor. BU SIRADA HEPSİNE BİRDEN CROSSBODY! Ember Moon ring köşesinden üçüne birden uçarak geldi. Moon hemen Cody'yi ringe sokup Eclipse için köşeye tırmanıyor. Cody'nin biraz ayaklanmasını bekliyor ve daha sonra ECLIPSE!

Ama Cody kendini çekmeyi başarıyor o bölgeden. Moon ise hasar almadan iki ayağının üzerine düşmeyi başarıyor bu olayı öngörüp ama dengesini kaybetmiş oluyor. Cody bu fırsatı değerlendiriyor ve Moon'un dizinin arkasına omzuyla dalıyor ve Moon acı içinde yere yığılıyor. Cody Moon'u kenara getirip iplerden destek alarak defalarca jumping stomp vuruyor rakibinin dizine. Moon bu darbelere karşı hiçbir şey yapamıyor ve çaresizce inliyor. Cody önce yerdeki rakibinin suratına, sonra da dizine knee droplar vuruyor. Ember Moon yerde acı içinde kıvranırken Cody ringden dışarı bakıp Brandi Rhodes ve Nick Jacson'ı kontrol ediyor. Yavaş yavaş ayaklanmakta olduklarını görünce Ember Moon'a dönüyor. Moon Cody'nin dikkat dağınıklığını fırsat bilip bir anda kalkıp elbow smash'ler vurmaya başlıyor ama Cody üstünlüğü fazla vermeden Moon'un karnına sert bir diz geçirip ringin dışına, Nick Jackson ve Brandi Rhodes'un yanına fırlatıyor. Sonra o tarafa doğru gitmeye çalışınca hakem Cody'yi uyarmak için Moon'un olduğu tarafa sırtını dönüyor. Ve bu tabii ki Nick Jackson ve Brandi Rhodes bu fırsatı kaçırmıyorlar ve Moon'a delicesine saldırıyorlar. Moon hareket edemeyecek hale gelene kadar dövüyorlar ve sonra bırakıyorlar. Hakem de artık Cody'yi uyarmayı bırakıyor ve count-out için sayıyor. 1-2-3-4-5.... Moon hala yerde. 6-7-8... Dizlerinin üstünde doğruluyor. 9... 10!

Ama 10 diyen hakem değil seyirciler! Ember Moon son saniyede kendisini ringin içine atmayı başarıyor. Cody direk Moon'un dizine çalışmaya başlıyor tekrar. Kaldırıp köşeye yaslıyor, bir süre kahkaha atarak bakıyor ona. Sonra kafasını tutup "Sen de fena hatun değilsin, kemerini kaybettikten sonra otel odama gel sana güreşmekten daha çok uyacağın bir iş vereyim." diyor ve kahkaha atmaya devam ediyor. Ama bu cümleyi duyan Moon aşırı sinirleniyor ve Cody'nin suratına çok sert bir rolling back elbow! Cody adeta nakavt oldu! Yere yığılıyor Cody! Moon köşede oturup bir süre kendine gelmeyi bekliyor ve sonra köşeye çıkıyor. Cody ayağa kalkıyor ve Moon'dan Missile Dropkick! Cody yerde hareketsiz yatarken Moon da sakat bacağı yere sert çarptığı için acı içinde kıvranıyor. Moon gaza geliyor şimdi ve bağırarak Kip Up yapıyor! Seyirci de gaz vermeye başlıyor Moon'a ve Moon köşeye Eclipse için tırmanıyor! Cody'nin kalkmasını bekliyor ve ECLIPSE!

BU SEFER GERÇEKTEN ECLIPSE! AMA YANLIŞ KİŞİYE! Cody kendine gelen Moon'u görüyor ve araya hakemi koyuyor ve Eclipse'i hakem yiyor. Moon ne olduğuna anlam verememiş ve dehşet içinde kalmış bir biçimde dururken Cody onu tutuyor ve CROSS RHODES! Şimdi içeri Nick Jackson da giriyor ve hakemin baygınlığını fırsat bilerek Ember Moon'un haşatını çıkarmaya başlıyorlar yine. Cody Moon'u kaldırıyor ve arkasından kollarını tutarak Nick Jackson'a super kick vurmasını söylüyor. Jackson gülerek kabul ediyor bu teklifi, ayaklarını yere vurarak hazırlanıyor ve SUPER KICK! Ama Cody'ye! Ember Moon kafasını son anda indirerek tekmenin Cody'ye gelmesine sebep oluyor! Ember biraz kendine gelecek gibi olsa da pek iyi durumda değil. Nick Jackson şaşkınlığını üzerinden atıyor ve Ember Moon'a super kick vurmak için hazırlanıyor. Ve Super Kick! ANCAK YERE İKİSİ DE YIĞILIYOR! Görüntülerin tekrarını izlerken aynı anda Ember Moon'un da super kick vurduğunu görüyoruz! Ring içinde bulunan herkes hareketsiz bir biçimde yerde yatıyor. Bu sırada yeni bir hakem koşarak ringe geliyor...

O HAKEMLE BİRLİKTE RİNGE DALAN BİR KİŞİ DAHA VAR. BRANDI RHODES EMBER MOON'U TUŞ POZİSYONUNA GETİRİYOR! Hakem ilk başta Brandi'nin ne yaptığına anlam veremiyor ama Brandi "Hardcore için say" diye bağırıyor. Hakem isteksiz olsa da yere yatıyor ve sayıyor!

Hardcore Championship
Ember Moon (c) vs. Brandi Rhodes


1-2-....

3!

Yeni Hardcore Şampiyonu: Brandi Rhodes

An itibariyle ring kenarında ortalık karışıyor! Yetkililer ne yapacaklarını bilemez bir şekilde kemer değişiminin geçerli olup olmadığını tartışırlarken yanlarına hakem de geliyor. Onlara durumu açıklıyor ve anonsörden bir anons yapmaını istiyor.

Anonsör: Bayanlar ve baylar, karşınızda yeni Hardcore Şampiyonu Brandi Rhodes!

Brandi Rhodes kemeri eline alıyor ve sevinmeye başlıyor. O esnada spiker devam ediyor.

Anonsör: Hardcore Championship artık Ember Moon'un olmadığı için bu maç Internet Championship olarak devam edecektir!

Brandi Rhodes kemeri bir omzuna atıp diğer omzuyla da Nick Jackson'a destek oluyor ve ikili arka alana gidiyorlar. Cody Rhodes, Ember Moon'la baş başa kalıyor. Yeni gelen hakem ikisinin kalkması için beklerken, iki güreşçi de neredeyse aynı anda ayağa kalkıyorlar.

Moon sakat bacağıyla zar zor Cody'nin üzerine gelirken Cody direk iplere gidiyor ve Beautiful Disaster! Cody az önce yaşananlardan dolayı kafası karışık bir şekilde ring girişine doğru bakıyor, ama sonra dikkatini toparlayıp Moon'a dönüyor. Cody taunt atıyor ve Inverted Indian Deathlock bağlıyor! Moon bacağından dolayı çok zor durumda, acı içinde kıvranıyor! Moon iplere yaklaşmaya çalıştıkça Cody daha da sıkıyor kilidi ve Moon'un rope break yapamaması için neredeyse tüm enerjisini harcıyor. Cody Moon'un pes etmeyeceğini anlayınca artık bırakıyor. Ancak bu sırada Moon'un adeta ruhu çekilmiş gibi, herhangi bir yaşam belirtisi göstermiyor. Cody artık maçtan sıkılmışçasına hareketler sergileyerek acımasız bir şekilde Moon'u kaldırıyor ve CROSS RHODES!!! Tuşa gidiyor. 1-2-....

Kick out! Ember Moon hala maçta! Cody dehşet içinde bakıyor ve kızgın bir şekilde çığlık atıp Moon'u kaldırıyor ve köşeye oturtuyor. Arkasından kendisi de tırmanıyor ve köşeden Cross Rhodes yapmak için tutuyor! Ama bunu yaparsa ikisi de ölür! Cody aşağıyı şöyle bir kontrol ediyor ve aşağıya CROSS RHODES!

HAYIR DEĞİL! Ember Moon direnip düşmedi ve Cody dengesini kaybederek ringin içine düştü! Ember Moon son enerjisini doğrulmak için kullanıyor ve ECLIPSE! ECLIPSE! ECLIPSE! 1-2-3...

Ama bu sayılan sayılar tuş için değil! Ember Moon hareketi vurduktan sonra Cody'nin uzağına düşüyor ve ona doğru hareket edecek gram gücü yok. Aynı şekilde Cody de yerde ölü bir şekilde yatıyor. Hakem ise beraberlik için saymaya devam ediyor. 4-5-6-7-8-9-10!

Sonuç: Beraberlik

Hala Internet Champion: Cody Rhodes

Bu olaylı maçın sonucu beraberlik oluyor! İki güreşçinin de canlarını ortaya koyduğu maçta Cody kemerini korurken, Ember Moon elindekini kaybetmiş oluyor. Ancak Hardcore Championship artık Brandi Rhodes'un ellerinde olduğundan inaktif olmamış oluyor ve iki unvan da hala varlıklarına devam ediyor. Arenadaki seyirciler "That was awesome" tezahüratları yaparken hala ne Cody'den bir hareket var ne de Ember Moon'dan. Sağlık görevlileri gelip iki isimle ilgilenirlerken ve sedyeyle arka alana taşırlarken kameralar başka bir yere dönüyor.

j.gif


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=CY2g-jJpffE[/ame]

q75IQu.png


Buğra Gür: GWA’nın genel müdiresi açıklama için ringe geliyor. Bakalım bu sansasyonel açıklama ne olacak?

The Human Buzzsaw: Benim merak ettiğim, son haftalarda yaşanan ahlaksızlıkları nasıl açıklayabilecek?

Buğra Gür: O senin de patronun moruk. Doğru düzgün konuş.

The Human Buzzsaw: Paramızı Mr. Dinler ödüyor ve onun da bu durumdan memnun olduğunu zannetmiyorum.

Buğra Gür: Onun memnuniyetsizliği genel.

The Human Buzzsaw: Ayrıca ekip bu senaryoda sıçıp sıvamıştır.

Buğra Gür: Ne diyorsun moruk sen? Ağzının ayarı kaçtı yine.

Stephanie McMahon artık ringde ve kendisine karışık tepkiler var. Kenardan bir mikrofon istiyor.

Stephanie McMahon: Global Warming’den memnun muyuz GWA Evreni? Daha şovun sadece bir kısmını gördünüz. Bundan sonrası çok daha iyi olacak. Ancak bundan sonra göremeyeceğiniz bir şey var. O da benim. Son dönemde yaşananlar çok… Zorluydu, acımasızdı ve ben kendimi kaybettim. Bu kafayla yöneticilik yapamayacağımı da görmüş oldum. Önceki hafta Mr. Dinler’le görüştüm ve istifamı sundum. Benden bugüne kadar işe devam etmemi rica etti, Global Warming’i atlatmamı istedi. Atlattığımıza göre artık ayrılma vakti geldi. Bir gün tekrar görüşünceye dek hoşçakalın.

Stephanie McMahon mikrofonu bırakıyor ve ringden ayrılmaya hazırlanıyor. Aprondayken
duruyor ve başını iplere koyuyor. Ağlamaya başlıyor. Seyircinin reaksiyonu giderek daha olumlu hale geliyor. Stephanie McMahon hüngür hüngür ağlıyor şu anda.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=hezg-gKEDPY[/ame]

NDzJdg.png


Triple H görünüyor girişte! Elinde bir mikrofon ve yüzünde anlayışlı bir ifade var. Ringin kenarına kadar geliyor.

Triple H: Hadi ama Steph, bu kadar kendini salmamalısın. Sen hala büyük bir iş kadınısın ve benim çocuklarımın annesisin. Birbirimizi çok yıprattık ve bütün bunları yaparken GWA’yi de yıprattık ama bu artık bitmeli. Boşanma işlemlerimiz gerçekleşti artık önümüze bakmamız gerekiyor. Bunun için güçlü olmak gerek ve sen benim hayatımda tanıdığım en güçlü kadınsın. Hadi artık, ağlamaktan vazgeç.

Stephanie McMahon bir süre ona bakıyor ve ağlamasını zorla durdurduktan sonra ringden iniyor. Triple H kollarını açınca ona sarılıyor yavaşça. Seyirciler deli gibi tezahürat yapmaya başlıyorlar.

BİR TEKME VE PEDIGREE! HHH ne olduğunu bile fark ettirmeden bir Pedigree’yle yere seriyor Stephanie McMahon’ı. Gülmeye başlıyor. Kahkahalarla gülerken mikrofonu alıyor eline.

Triple H: Kalan hayatında başarılar Steph. Buraya bir daha adım atarsan ne olacağını sakın unutma.

Triple H yuhalamalar altında ringi terk ediyor.

j.gif


[ame]https://youtu.be/2aJUnltwsqs[/ame]

5NVxeUJl_o.png


The Aerial Assasin! Will Ospreay ringe kararlı adımlarla ilerliyor.

[ame]https://youtu.be/VOICjK4XAJo[/ame]

9a1B3O.png


Şampiyon The Miz de ringde gözüküyor. Son hazırlıklarını yapıyor ve artık maç başlıyor

GWA Championship
The Miz(c) vs Will Ospreay


Zil çalıyor ve ikili ringin ortasına geliyorlar. Bir şeyler söylüyorlar birbirlerine. Miz ani bir tokat atıyor. Ospreay gülüyor ve Clothesline deniyor. Miz sıyrıldı iplere gidiyor ve dönüşte ducking. Arkasina da Leapfro- Hurricanranna! Ospreay güzel yakaladı. Miz şimdi köşede. Running Branco Buster. Ortaya getirdi. 1..2.. Miz kurtuldu. Ospreay hemen bir Snapmare yaptı. Dönüşte Low Dropkick. Tekrar tuş denemesi ama Miz hemen attı. Şimdi köşeye attı yine. Running back elbow. İplere çıkardı. Superplex denemek istiyor lâkin Miz attı. Ospreay tekrar tepedeki Miz'e hareketlenmek istiyor ama Diving Clothesline. Şimdi momentum Miz'de. Miz hemen kalkan Ospreay'e bir Clothesline daha çakıyor. Beklemeden leg Drop. Kalkti ve bir leg drop daha. Köşeye gönderiyor ve body Avalanche. Dışarı attı. Kendisi de iniyor. Bariyerlere hızla atıyor Ospreay'i. Hemen arkasına knee strike. Diğer bariyere de atıyor ve bir knee Strike daha!

Mauro Ranallo: Ospreay için bu gece acı bir deneyim olacak gibi.

Buğra Gür: Daha çok erken.

Miz Ospreay'i içeri alıyor. Tuş denemesi... başarısız. Hemen bir Side Headlock bağlıyor. Ospreay kurtulmaya çalışıyor. Miz kilidi sıkıyor ama Ospreay ayağa kalktı. Lakin hemen bir Takover ile tekrar kilidi lehine çevirdi. Hakem soruyor ama pes etmiyor Ospreay. Şimdi geri geri gidiyor ve ayağını ipe koyuyor. Hakem kilidi bıraktırıyor. Miz bir koşu Ospreay'i köşeye fırlatıyor. Koşuyor ama Ospreay son anda aprona kaçtı ve Enziguri. Bir tane daha. Miz'i kontrol etti ve Slingshot Springboard Crossbody! 1...2... sonuç yok. Ospreay hemen iplere atıyor fakat Miz counter attı Ospreay'i gönderdi. Dönüşte duck deniyor ama Ospreay, Miz'in belinin üstünden yuvarlandı. Miz arkasına bakıyor ve Back flip Hurricanranna! Seyircilerden alkış alıyor bu hareket. Ospreay hemen kalkıp Wristlock bağlıyor. Bileği iyice sıktı. Şimdi iplere gidiyor ve rope bounce armd- Miz izin vermedi! Kendine çekiyor ve short-arm Clothesline! İplere gidiyor ve Springboard leg Drop. Yetmedi. İplere gönderdi dönüşte Big Boot! 1...2...

Ospreay attı. Miz sinirleniyor bu duruma. Enseye kavrıyor. Ve Swinging Neckbraker. 1... Ospreay kurtuldu. The Miz şu dakikalarda çok aceleci gözüküyor. İplere attı. Dönüşte Lariat denemesi ama Spanish Fly! Ospreay son anda çevirdi. Şimdi Miz'in kalkmasını bekliyor veeee falling corkscrew Roundhouse kick! Kucakladı ve inverted suplex sit out driver. 1...2... Şampiyon ayakta. Ospreay Miz'i ölçtü ve standing Moonsault. O pozisyonda Miz'e deadlift yapıyor ve buckle fallaway slam. Miz darbenin etkisiyle ring dışına çıktı. Ospreay kontrol etti ve Sasukeeeeee Speciaaaaaaaal! Seyircilerden büyük destek var kendisine. Şimdi bariyerlere atıyor ve yakuza kick. Kaldırdı. Knife edge chop. Bir tane daha. Aprona attı. Üzerine koşuyor ama tekme Miz'den. Hemen de bir Neckbraker dışarıda. İki isim de yerde. Hakem sayıyor. Derken Miz kalktı ve içeri girdi. Hakem hâla sayıyor. 8....9....

Ospreay içeride! Son anda attı kendini. Miz sinirler içerinde yat yere diyerek Ospreay'i kaldırdı ve Bulldog! Köşeye attı. Karşıya çekiliyor ve Awesome Clo- Superkick! Ospreay'den Superkick. Şimdi köşeye çıktı ve Phoenix Splash! 1...2... Miz tekrar atıyor. Ospreay sinirinden ring zeminine vurdu. Köşeye attı. Running Corner Dropkick. Hemen yakaladı ve bir de impaler ddt. OsCutter'a hazırlanıyo Miz kalktı ve OsCutte- hakem! Miz hakemi çekti ve OsCutter'ı yiyen hakem oldu. Ospreay durumu çözmeye çalışırken Miz'den bir low blow geliyor. İki isim pardon üç isim de yerde şimdi!

The Miz ilk kalkan isim oluyor. Hakemi kontrol ediyor. O sırada Ospreay'i kaldırıyor ama Cutter! Ospreay ani bir Cutter vurdu. Hareketin etkisiyle Miz ring dışına çıkıyor. Ospreay hakem ile ilgileniyor şimdi. Yavaş yavaş kalkıyor hakem. Ospreay dışarıdaki Miz'e bakıyor ve Suicide Dive- kemer! Miz kemerle vurdu. Hakem görmedi. Miz hemen Ospreay'i içeri sokuyor. 1...2...

AMA OSPREAY KURTULMAYI BAŞARIYOR! Miz inanamıyor yaşananlara. İtiraz ediyor ama yersiz. Hemen işe koyuluyor. Ospreay'i köşeye atıyor ve Awesome Clothesline! Bu sefer başarılı. Snapmere. İplerden sekiyor ve Low Angle Big boot. 1...2... olmadı. İşareti veriyor. Skull Crashing Finale için tuttu Ospreay'i. Ve Skull Cr- Ospreay kurtuldu hareketten. Enziguri hemen. Bir de Bicyle Kick. Miz'i tutuyor ve rope run dd- hayır Miz iterek kurtuldu hareketten. Şimdi bir oklahoma roll deniyor ama Ospreay kurtuldu hemen. Ospreay dizi üstündeyken Snap DDT! İplere gönderdi ama handspring pele kick. Tuttu ve Brainbuster. 1...2... champ hâla hayatta. Ospreay sinirinden yerleri yumrukluyor artık. Inverted front suplex yapıyor. Köşeye çıkıyor ve Corkscrew SSP! Bir daha köşeye çıkıyor ve bir SSP daha. Şimdi bir daha çıktı ve Phoenix Splash! Ospreay bitirdi! Ospreay bitirdi! 1...2...

THE MİZ KURTULMAYI BAŞARIYOR İNANILIR GİBİ DEĞİL! Ospreay, Miz'i hemen kaldırdı gene ve shoot kick. Bir tane daha. Bir shoot kick daha denemek istiyor ama Miz sıyrıldı ve Ospreay'i iplere attı. Lâkin Ospreay'den bir Handspring Pele K- MIZ KAVRADI! MIZ KAVRADI BACAĞI VE FIGURE FOUR LEG LOCK! MIZ ÇOK KÖTÜ YAKALADI OSPREAY ZOR DURUMDA OSPREAY ZOR DURUMDA ELİ GİDİYOR OSPREAY PES EDECEK!

AMA TERSİNE ÇEVİRDİ! Ospreay kilidi tersine çevirdi. Şimdi Miz'in hayatı kayıyor. Lâkin GWA şampiyonu hemen sürükledi kendini ve iplere tutunmaya başardı. İki adamın da bacakları hasar almış durumda ama hâla iki saat daha güreşecek gibiler. Ospreay, Miz'in yanına gidiyor ama ani bir elbow yiyor kulağına bir tane daha Miz şimdi bir Knee Lift vuruyor. İplerden sekiyor ve Running Neckbraker. Şimdi bir kez daha işareti verdi ve Skull Crashing Final- Cutter Ospreay'den ani bir Cutter. Şimdi Miz'i kaldırıyor ve bir OsCutter! Bu sefer yaptı. Bir OsCutter daa vurdu. Şimdi Miz'i kaldırıyor ve StormBreaker! OSPREAY BİTİRDİ OSPREAY KEMERE GİDİYOR 1...2...

AYAĞI İPLERDE! İnanılmaz ayağı iplerde Miz'in!

Buğra Gür: LAN KICK OUTU GEÇTİM AYAĞI KOYACAK ENERJİYİ NEREDEN BULDUN O KADAR HAREKETTEN SONRA *MK

Ospreay kafayı yedi resmen. Hemen Kalktı. Bir Scissors Kick. Bir tane daha. Üçüncüyü de vurdu. Miz'i kontrol ediyor ve OsCutter! Hayır Miz yakaladı. Yakaladı ve Skull Crashing Finale! Çok ani! Çok ani! Şampiyon kemerini korumaya gidiyor. 1...2...

3!

Kazanan ve hâla GWA Şampiyonu: The Miz

The Miz başarıyor. Ölüp ölüp dirildiği maçta kemerini korumayı başarıyor. Dışarı inip hemen kemerine sarılırken bu görüntülerle reklama gidiyoruz.

j.gif


tXMAFI.png


Nexus üyeleri omuz omuza arka alanda bekliyorlar. Bir süredir süregelen sessizliği John Cena bozuyor.

John Cena: Bu işe bir son vermenin zamanı geldi. Vakit, bizim vaktimiz. Savaş, bizim savaşımız ve bu savaşı sadece bir ekip kazanabilir. O da Nexus! Çünkü biz biriz. Birliğiz. Ya insanlar bizden...

Tyler Black: Ya da bize karşı. Bugün, bize karşı olanları cezalandıracağız. Onların yaptıklarını onlara ödeteceğiz. Gerektiğinde yıkacağız, gerektiğinde parçalayacağız. Gerekirse herkes gidecek...

Wade Barrett: Nexus kalacak! Bunlarla işimiz bittiğinde aslında Nexus'un ne olduğunu ve nerede olduğunu herkes bilecek. Bu amatörlere gerçek bir takım nasıl olunur eğer birsek bir yuvaya ihtiyacımız olmadığını onlar acı çekerek öğrenecek. İntikam alınacak ve domine etmeye devam edeceğiz! Hadi gidelim.

Bu kısa konuşmadan sonra herkes son hazırlıklarını yapar ve ringe doğru beraberce yol alırlar.

j.gif


[ame="https://www.youtube.com/watch?v=O6wF999NaOg"]https://www.youtube.com/watch?v=O6wF999NaOg[/ame]

tXMAFI.png


The Nexus sahnede beliriyor! Gördüğümüz isimler Tyler Black ve Wade Barrett! İkili beraber sakin adımlarla ringe giriyorlar ve rakiplerini beklemeye başlıyorlar...

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=wapOqjQ4r_M"]https://www.youtube.com/watch?v=wapOqjQ4r_M[/ame]

The Nest sahnede! Mark Briscoe ve Jay White'da pek sinirli olmayan adımlar ile ringe giriyorlar, karşılarındaki iki isim ile bir süre bakıştıktan sonra kendi köşelerine çekiliyorlar. Hakem ise son kontrolleri yapıp maçı başlatıyor.

2 on 2 Tag Team Match
The Nexus vs. The Nest


Maça Nexus'tan Tyler Black, Nest'ten Mark Briscoe başlıyor. İki Lock-Up'a giriyor ve burada Briscoe üstün çıkıyor, rakibini iplere yolluyor ve dönüşte Overhead Belly-To-Belly Suplex! Fakat Tyler Black yere düştüğü gibi aniden ayaklanıyor ve direk Barrett'a Tag veriyor. Mark Briscoe arkasını döndüğünde ise BULL HAMMER! Bu çok ani oldu. Wade Barrett hemen tuşa gidiyor, 1-2- Kickout! Mark Brisoce kurtulmayı başarıyor ve direk White'a Tag vermek için sıçrıyor, Tag başarılı oluyor ve Jay White içeri girip Barrett'ın boğazına yumruk atıyor ve o sendeleyince kafasından kavrayıp Jumping DDT! Jay White hamleyi yaptıktan sonra aniden arkasını dönüyor ve Tyler Black'e bir yumruk atıp onun dışarı düşmesine sebebiyet oluyor. Şimdi tekrar ringe bakıyor ve yerdeki Barrett'ı kaldırıp iplere yolluyor, dönüşte Wade Barrett bir tekme vuruyor ve White'ı Suplex pozisyonuna alıyor, fakat yaptığı hareket Brainbuster! Barrett dışarı çıkıyor ve Tyler Black'in tekrar yerine çıkmasına yardım ediyor fakat bu sırada MARK BRISCOE İKİLİYE DOĞRU KOŞUYOR VE DOUBLE FRONT-FLIP CLOTHESLEINE! Mark Briscoe'dan pek sık görünen bir hareket olmamakla birlikte seyircilerden destek topluyor bu hareket sonrası. Mark Briscoe hiç beklemeden Barrett'ı kaldırıp ringe atıyor ve ringin içinde Jay White, onu kavrıyor ve SAITO SUPLEX! Jay White tuşa gidiyor, 1-2-

Kickout! Barrett tuştan atıyor fakat White, onu tuştan attığına pişman edercesine tekrar kaldırıyor ve BLADE RUNNER! AMA BARRETT KURTULUYOR! Barrett hemen kendini dışarı atıyor, soluklanmaya çalışıyor fakat Mark Briscoe bu sırada tekrar saldırıyor fakat Barrett eğiliyor ve TYLER BLACK'TEN SUPERKICK! Wade Barrett aniden Briscoe'yu arkasından kavrıyor ve Apron'a doğru Back Suplex! Jay White bu sırada dışarı çıkıyor, FAKAT BICYCLE KICK! TYLER BLACK BUNU DA ENGELLİYOR! Jay White tekrar ringin içine düşerken Barrett ringe girip Tyler Black'e Tag veriyor! Tyler hemen köşeye çıkıyor ve ringin içindeki White'a doğru Frog Splash! Tyler Black şimdi tuşa gidiyor, 1-2- Kickout! Tyler Black durmuyor ve tekrar kaldırıyor rakibini, iplere yolluyor fakat Jay White iplere tutunuyor, Black ona doğru koşarken White önce iplerden destek alarak rakibinin üstünden sıçrıyor ve dönüşte hızlı bir Side Kick! Ardından iplere koşuyor ve gelen hamle Running Forearm Smash! Jay White rakibini tekrar kaldırıyor ve köşeye yolluyor, ardından ona doğru koşarak Stinger Splash! Tyler Black ileri doğru sendelemişken White onu hızlıca kavrıyor ve BLADE RUNNER! FAKAT TYLER BLACK HAMLEYİ TERSİNE ÇEVİRİYOR VE SLING BLADE AMA HAYIR WHITE TUTUNUYOR VE BLACK'I TEKRAR KENDİNE ÇEKİP BLADE RUNNER! JAY WHITE SONUNDA HAMLEYİ YAPMAYI BAŞARIYOR VE HEMEN TUŞA GİDİYOR, 1-2-

BARRETT TUŞU BOZUYOR! Barrett tuşu bozduğu gibi Black'i kavrıyor ve kendi köşesine çekiyor, ardından Apron'a dönüyor ve Tag'ı alıyor. Sonra hemen ringe giriyor ve Jay White'a doğru koşsa da White eğiliyor ve BRISCOE KAFASFIYLA VURUYOR! Jay White ise dönüşte sırıtna bir diz darbesinin ardından Reverse DDT uyguluyor. Güzel bir takım çalışması, White tuşa gitmek yerine Briscoe'ya tag veriyor. Briscoe ringe giriyor ve beraber Barrett'ı kaldırıp Double Suplex! Bırakmak yerine bir daha kaldırıyorlar ve üstüne birde Double DDT! Mark Briscoe tuşa gidiyor, 1-2- Kickout! Wade Barrett kurtuluyor bu hamleden, Briscoe şimdi rakibini kaldırıyor ve köşeye yolluyor, koşarak bir Elbow Strike! Ardından hemen rakibini üst iplere çıkartıyor, Superplex pozisyonuna alıyor, JAY WHITE'TA RİNGE GİRİYOR VE BRISCOE'YA YARDIM EDEREK DOUBLE SUPERPLEX'E HAZIRLIK YAPIYOR, BU SIRADA TYLER BLACK'TE RİNGE GİRİYOR VE HEM BRISCOE'YU HEM WHITE'I BACAKLARINDAN KAVRAYIP ONLAR DOUBLE SUPERPLEX YAPARKEN ODA DOUBLE POWERBOMB YAPIYOR KENDİ BAŞINA! Tarihe geçebilecek Tower of Doom'lardan birini gördük belki de, Tyler Black ayaktaki tek kişi ve önce White'ı kaldırıp kavrıyor ve dışarı atıyor. Ardından Briscoe'yu kaldırıp arkasından kavrıyor ve PAROXYSM! PAROXYSM! PAROXYSM! TYLER BLACK, BARRETT'I KALDIRIP BRISCOE'NUN ÜZERİNE ATIYOR VE HAKEMİN TUŞU SAYMASINI SAĞLIYOR, 1-2-

KICKOUT! MARK BRISCOE BU HAMLEDEN SAĞ ÇIKMAYI BAŞARDI! Tyler Black büyük bir hayal kırıklığına uğramış gibi, Barrett bu sırada hafiften ayaklanıyor ve Briscoe'yu kaldırıp köşeye yolluyor, Barrett'ın yorgunluğu belli olmasına rağmen durmuyor ve koşarak Stinger Splash! Ardından da Body Slam! Şimdi gidip Tyler Black'e Tag veriyor. Tyler enerjik bir biçimde ringe giriyor, yerdeki Briscoe'ya arkasını dönüyor ve Standing Moonsault! Ardından hemen köşeye çıkıyor ve 450 Splash! Tyler Black bu hareketler dizisini seri bir biçimde yapıyor, şimdi rakibini tekrar kaldırıyor ve Powerbomb pozisyonuna getiriyor, koşuyor ve TURNBUCKLE POWERBOMB, BRISCOE YERE DÜŞMEDEN TEKRAR KAVRIYOR VE GOD'S LAST GIFT! TYLER BLACK TUŞA GİDEMEDEN RİNGE JAY WHITE GİRİYOR VE SLING BLADE! Wade Barrett'ta bu durumun üzerine ringe giriyor ve White'a doğru BULL HAMMER! WHITE DÜŞMEDEN ONU KAVRAYIP DIŞARI ATIYOR! Mark Briscoe'da, Barrett'ı arkasından kavrayıp dışarı atıyor bunun üzerine. FAKAT TYLER BLACK ARKADA BEKLİYOR! MARK BRISCOE DÖNEMEDEN KAVRAYIP 2. PAROXYSM! HAYIR BRISCOE KAÇMAYI BAŞARIYOR, HEMEN RAKİBİNİ OMUZUNA ALIYOR VE CUT THROAT DRIVER!

HAYIR! HAYIR! HAYIR! TYLER BLACK AYAKTA KALIYOR VE BRISCOE BUNU FARK EDEMEDEN GOD'S LAST GIFT! YETMİYOR VE KALDIRIP İKİNCİ GOD'S LAST GIFT! Tyler Black bu sırada dışarıda hafiften ayaklanan Jay White'ı görüyor. Tyler Black, Wade Barrett'a Tag veriyor ve kendisi iplere koşuyor, dışarıdaki Jay White'a doğru TOPE CAN HILO! BARRETT BU SIRADA RİNGİN İÇİNDE BEKLİYOR VE BRISCOE AYAKLANIRKEN BULL HAMMER! WADE BARRETT TUŞA GİDİYOR, 1-2-

3!

Kazanan: The Nexus

The Nexus bu temposu yüksek maçtan galip çıkmayı başarıyor. Wade Barrett ve Tyler Black, sevinç gösterilerinin ardından aşağı iniyorlar, o sırada yanlarına John Cena geliyor ve beraber arka alanın yolunu tutuyorlar mutlu bir şekilde. Bu sırada ise ringin içinde beraber ayaklanan Mark Brisoce ve Jay White var, iki isim birbirleri kontrol ediyorlar bir sıkıntıları var mı diye...

FAKAT MARK BRISCOE BU SIRADA WHITE'I OMUZUNA ALIYOR VE DÜŞÜNMEDEN CUT THROAT DRIVER! Mark Briscoe hemen tekrar ayağa kalkıyor ve White'a sinirli bir biçimde bakıyor. Ardından White'ı tekrar kaldırıyor ve onun suratına bakıyor bir süre, ve 2. CUT THROAT DRIVER! MARK BRISCOE DURMUYOR VE WHITE'I TEKRAR KALDIRIP 3. CUT THROAT DRIVER! Belkide Jay White'ı öldürmeye çalıştı bilemiyoruz. Mark Briscoe büyük bir sinirle arka alanın yolunu tutarken Jay White yerde hareketsiz bir biçimde yatıyor. Kameralarda bu görüntüler ile kapanıyor...

j.gif


WkzAqL.png


Samoa Joe: Zamanında bir figürdüm. Otorite figürü, mafya figürü, yönetme figürü. Artık değilim. Ben bir figür değilim. Ben Dwayne Johnson gibi her kalıba sığacak birisi değilim. Diş perisi olamam. Dinazorları sevmem. Aslına bakılacak olursa, insanları da sevmem. İnsanlar çoğunlukla biat etmeleri gereken varlıklardır. Bazı insanlar da vardır. Vasıflı olan, vasıflı doğan. Eğer kral olma vasfı olan birisini arıyorsanız Samoa Joe burada. Dövüşe hazır. GWA beni kullanamadı. Artık benim onu kullanma zamanım geldi. Gerçek Samoa Joe'yu görme zamanınız geldi. Herkes metafor kullanmayı sever; lakin eğer ringteyseniz, kral benim.

Samoa Joe aniden bağırmaya başlar ve kamerayı bir yumruk atarak indirir.

j.gif


Gereksiz her şeyden arındırılmış boş bir alanda 9 tane aracın yan yana park ettiğini görüyoruz. Elias araçların bir tanesinin kaputuna oturmuş etraftaki insanlarla konuşuyor. O esnada birinin öfkeli adımlarını işitiyoruz. Elias'ın önündeki kalabalık dağılıyor. Karanlıktan çıkan CM Punk koşarak saldırıyor Elias'a.

Parking Lot Brawl
CM Punk vs. Elias


CM Punk'ın ani atağıyla far görmüş tavşan gibi kalakalan Elias yumruklara karşı koyamıyor. CM Punk onu arabaya yatırıp kafasına kafasına yumruk vuruyor. Elias çırpınıyor ve bir süre kör dövüşü izliyoruz. Elias üstün geliyor. CM Punk'ı arabanın kaputuna çarptırıyor. Ardından kafasını vuruyor oraya. Birkaç yumruk atıyor ve Punk'ı bir limuzine yolluyor ama Punk son saniyede döndürüyor vücudunu. Elias'ı gönderiyor. Elias limuzine tam çarpacakken durmayı başarıyor. Fakat, Rondhouse Kick!! Elias arabanın üzerine yatıyor. Punk üzerine çıkıp yumruk manyağı yapıyor Elias'ı. Bir sağ, bir sol, bir sağ, bir sol. Elias yetersiz savunmayı bırakıp üzerinden ittiriyor Punk'ı ve Punk arabanın üstünden dengesiz bir şekilde yere düşüyor. Elias arabanın üzerinden Double Axe Handle'la atlıyor! Yerde tekmelemeye başlıyor Punk'ı. Üzerindeki tişörtü hala çıkartmamış olan Punk'ın tişörtünü yırtarak kenara savuruyor. Sert ama ağır yumruklarla afallatıyor. Kenardaki insanlardan her yumruk veya tekmeden sonra hareketi beğenip beğenmediklerini belli eden uğultular yükseliyor: ''aaaaa, oooo, yeeeee'' Elias Punk'ı kavrıyor ve arkası arabanın kaputuna gelecek şekilde duruyor. Suplex!!! Arabanın camı çatlıyor Punk'ın ayaklarından dolayı. Elias tuşa gidiyor. 1... 2...

Punk atıyor! Attığı gibi de yere düşüyor sürünmenin etkisiyle. Elias kafasına kafasına tekme çalışıyor şimdi. Park etmiş araçların biraz arkasında kalan konteynırları fark ediyor. Punk'ı kaldırıyor ve konteynırlara fırlatıyor! Punk acı içinde zedelenen omzunu tutarak yere yığılırken Elias bağırmaya başlıyor ona: ''Bu maç bir şampiyonluk maçı değil. Mutlu musun? Hepsi senin yüzünden seni aşağılık herif. Kendini lider mi sanıyorsun?'' Bir yumruk atıyor Punk'a. Ardından kafasından yakalayıp konteynırın üst zeminine vurduracakken Punk dirsek darbeleriyle kurtarıyor canını! Elias'ın karnına karnına çalışıyor. Onun az önce yapmayı planladığı şeyi yapıyor. Elias'ın kafasını çelik konteynırlara çarptırıyor. Üç kere tekrarladıktan sonra Elias'ı konteynırların üzerine kaldırıp uzanmasını sağlıyor. Sonra konteynırların bir ucuna geçip arabaya doğru sürmeye başlıyor! Gidiyor, gidiyor ve arabanın kıçı paramparça! Elias da arka cama savruluyor. Camdan içeri girdi!!! Elias camı kırmakla kalmadı, içeri de giriyor küçük cam parçalarıyla beraber. Olanları izleyenlerden çığlıklar yükselmeye başlıyor ilk defa. CM Punk arabanın arka kapısına yönelip içeri bakıyor. Elias öylece yatıyor ama Punk'ın istediği de bu. Kapıyı açıp içeri giriyor o da! Elias'ı yarını yokmuşçasına yumruklamaya başlıyor. İçerideki küçük cam parçalarını hiçe sayarak boğuşmaya başlıyorlar. Tam olarak neler yaşandığını göremiyoruz. Punk altına aldığı savunasız Elias'ı pataklıyor gördüğümüz kadarıyla. Arbedenin etkisiyle klasik model araba sallanmaya başlıyor. Eğer uzaktan geçen biri olsaydınız gördüklerinizi farklı yorumlayabilirdiniz. Yaşanan hengamede Punk üstünlüğü bırakmıyor. Artık sıkıldığından olsa gerek Elias'ı epey dezavantajlı durumundan kurtarıp arabadan dışarı atıyor. Koşup tuşa gidiyor Punk. 1.. 2...

Elias tuştan kurtulduğu gibi yüzünü anca görüyoruz. Kan revan içinde kalmış. Kollarında ve yüzünde yaralar var. Yerden kalkıp Punk'ın tükenmek bilmeyen saldırılarından biraz olsun kaçmaya çalışıyor. Punk da peşinden koşuyor. Elias arabaların arasından sıvışıp soluklanmaya başlıyor. Punk da yeni yeni yetişiyor oraya. Bir yumruk savuruyor ama Elias havada kapıyor kolunu ve gardı düşmüş Punk'a yumruğu o vuruyor. Ensesinden kavrıyor. Arabanın yüzeyine sert bir ivmeyle vurmaya başlıyor. Bir.. İki... Üç... Dört.. Beş... Altı... Yedi... Elias çıldırıyor adeta! Punk'ın kaşında deformasyon beliriyor. Punk'ın yorgun bedenini ittiriyor Elias. Punk yere düşüyor yüz üstü. İki arabanın arasında dar bir yerdeler. Elias bir arabanın kapısını açıyor sonuna kadar. Punk'ı kapının altına denk gelecek şekilde hizalıyor. Bir bacağını kavrıyor şimdi. Single Leg Crab!!! NE YAPIYORSUN ELİAS??!! Hareketin bizzat kendi acısına mukabil araba kapısının altından sırtına bıçak etkisi yiyen Punk acıyla bağırıyor! Punk'ın pes edip etmediğini anlamak için hakem heyecanla dibine kadar sokuluyor. Elias öte tarafta hareketi sürdürmeye devam ediyor. Punk pes etmiyor şimdilik ama fikri her an değişebilir. Ayağından değil de sırtından daha çok zorlanıyor gibi görünüyor. Punk elini kaldırıyor. Pes ediyor Punk!!!

Hayır, yerden destek almak için iki elini birden kullanmaya çalışıyor ama faydası yok. Sırtına giyotin gibi inen kapı hareket alanını iyice kısıtlıyor Punk'ın. Boşta kalan ayağıyla Elias'a gelişine tekmeler savurmaya başlıyor. Başarılı da oluyor! Elias göğsüne yediği darbelerden rahatsız oluyor ve bırakıyor kilidi. Punk sürünerek kurtarıyor ayaklarını. Elias fazla kaçmaması için arkasından koşmaya başlıyor. FAKAT, PUNK TAM O ANDA ARABANIN KAPISINI AÇIYOR. ELIAS ARABANIN KAPISINA ÇOK SERT DENGESİZ BİÇİMDE ÇARPIYOR! Elias ıkınarak yaşıyor acısını ama bağırması fazla sürmüyor. Punk Elias'ı saçından çekerek kaldırıyor ve Swinging Neckbreaker!! Tuşa gidiyor. 1... 2... Kurtuluyor Elias! Punk vakit kaybetmeden Elias'ı çekiyor kendine. Bir yumruk attıktan sonra sırtlıyorrr ama Elias debelenerek kurtarıyor kendini. Punk'a çok sert bir Lariat yerleştiriyor!! Düşmemesi için kolundan tutuyor ve onu kavrıyor şimdi. Backdrop Backbreaker!!! Tuşa gidecek gibi oluyor ama bir şey arıyormuş gibi soran gözlerle etrafa bakıyor Elias. Köşede bir adamın sandalyenin üzerinde oturmuş onları izlediğini görüyor. Hızlı adımlarla yanına gidiyor ve istemesine gerek kalmadan adam sandalyeden kalkıyor. Elias alıyor sandalyeyi ve Punk'ın sırtına bir tane indiriyor. Bir tane daha. Bir tane daha!!! Tuşa gidiyor. 1... 2... Punk atıyor yine! Elias bıkkınlıkla isyankarlık arasında gidip geliyor ama hiçbir tepki veremiyor neticede. Sandalyeyi eline alıyor tekrar. Punk'ın çenesine ayağını yerleştirip kaldırmaya çalışıyor. Punk tam kalktığında sandalyeyi üzerine fırlatıyor. Kendi de zıplıyor. Jumping Knee Strike!!!! Sandalyenin üzerinden!!!! Elias tuşa gidiyor hemen. 1... 2...

SON SANİYEDE YİNE ATIYOR PUNK!!! Elias hakemin üzerine yürüyor. Hakem de atarlı atarlı ben saydım diyor. Son derece kondisyon isteyen çok zor bir tempoda devam ettiği için Elias fazla tepki gösteremiyor bile. Konuşmaya takati yok. Bir süre eğilip nefes almaya çalışıyor. Punk sürüne sürüne aralarına bir araba girecek şekilde kaçmaya yelteniyor o esnada. Elias bir süre seyretmekle yetiniyor. Ardından peşinden yürümeye başlıyor. Springboard Clothesline!! Arabanın üzerinden!!! Punk birden arabanın öte tarafından beliriyor!!! Elias'ın üzerine çömelip maçın en başından beri yaptığı şeyi yapıyor: ONU YUMRUK MANYAĞI EDİYOR!!! Bir sağ, bir sol yumruk, yorulmak bilmeden yumrukluyor Punk. Elias'ı kaldırıyor ve arabanın üzerine fırlatıyor. Elias darbeyle yere düşüyor. Akabinde diğer arabalara görece yüksek bir aracın tepesine çıkıyor Punk. Konsantre olduktan sonra atlıyor. Diving Elbow Drop!!!! Elias göğsünü, Punk da olan kolunu tutarak kıvranıyorlar yerde. Hakem gelip ikisi için de saymaya başlıyor. 1.... 2.... 3.... 4.... 5.... 6.... CM Punk ayağa kalkıyor ve Go To Sleep taunt'u atıyor şimdi. Elias'ı kaldırıyor ve sırtlıyor... Go To Sleep!!!! Tuşa gidiyor hemen. 1... 2...

3!

Kazanan: CM Punk

CM Punk kazandığı gibi bir süre soluklanıyor. Hakem koluna girip anons etme gayretinde ama Punk ivedilikle kolunu geri alıyor. Elias'ın dibine girip çömeliyor.

CM Punk: WHO WANTS TO SLEEP WITH ELIAS?

Punk terini siliyor.

CM Punk: Kemerim yok ama ben hala bir şampiyonum. Senin aksine... Çünkü sende şampiyonluk karizması yok. Sende şampiyon olmak için gereken her şey asgari düzeyde. Bense en iyisiyim. Buradaki, WWE'deki, indy'lerdeki, toprak altındaki herkesten... Ben en iyisiyim. Ben, CM Punk'ım... Hadi, hadi, uyan. Mesai saatlerin mi çakışıyor anlamadım ki?

Punk sırıtarak ayrılıyor oradan. Elias ise öylece yatıyor yerde.

j.gif


9aZoL9.jpg


The Miz: Ospreay, Ospreay, Ospreay. Lanetler, büyüler falan filan. Kolaysın. Gayet kolaysın Will Ospreay. Gerçekten. Gerçekten buna inandın mı? Beni yenebileceğine. A-Lister'a karşı koyabileceğine? Ben bu kemeri maymun gibi ağaçtan ağaca zıplayarak kazanmadım. Öyle birine de kaybetmeyeceğim. Benim karşıma gelebilecek rakiplerin bir efsane olması lazım. Güreş efsanesi, benim gibi bir güreş gurusu olması lazım. Yani GWA'ta benim dışımda olmayanında. Belki de başka bir şirkette savunurum kemerimi, belki de hiç savunmam. Belki de benim çok çok alt seviyemdekilere karşı savunurum bu kemeri ve hiç kaybetmem.

The Miz: Ama bilirsiniz ki Dünya'da her şeyin bir sonu vardır. The Miz ise en muhteşem sona layıktır. Çünkü ben GWA'a muhteşemliği tattırdım. Bu kemerin benimle emekli olması Mr. Dinler'in bana borcudur. Şimdi arabama gideceğim ve her zaman yaptığım şeyi yapacağım. Muhteşem olacağım!

The Miz kameraya göz kırpıyor. Ardından arabasına binip kemerini havaya kaldırarak gözlerden uzaklaşıyor.

j.gif


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=cxYL-Mp_Qmo&t=1s[/ame]

8RLNUa.jpg


Nowhere to Hide! Şampiyon Mark Haskins de girişte görünüyor. Kemerini kaldırarak ringe giriyor. Köşede de bir sefer kemerini kaldırdıktan sonra köşesine çekiliyor ve rakibini bekliyor.

[ame]https://youtu.be/jMxU2ToSunY[/ame]

8d3ff9d25bc.jpeg


Miss Murder! Drew McIntyre ve Adam Cole ciddi adımlarla ringe geliyorlar, Drew ileride, Cole daha geride olmak üzere ringin önüne geliyorlar. Drew ringe geliyor ve ciddi bir surat ifadesiyle Haskins'i süzüyor. Bu sırada iki ismin de kemer maçı tanıtımlarını izliyoruz. Kısa bir süre sonra da maç başlıyor.

World Heavyweight Championship
Mark Haskins (c) vs Drew McIntyre


Zilin çalmasıyla birlikte hem Drew hem de Haskins birbirlerini gözleriyle süzmeye başlıyorlar, kısa bir süre sonra da ilk hamle geliyor ikisinden, lock up alıyorlar. Bu lock up daha sonrasında Test of Strength’e dönüşüyor ve iki isim de birbirlerine üstünlük kurma çalışmalarına devam ediyor. Bir süre sonra Drew kas gücünü daha çok kullanmaya başlıyor ve Haskins’i Test of Strength’de yere yıkmayı başarıyor. İki omzunu da yere koyuyor ve böylece bir tuş girişimi deniyor. 1... 2. Haskins iki omzunu da aynı anda havaya kaldırmayı başarıyor ancak Drew bırakacak gibi durmuyor, biraz daha güç kullanıp tekrardan Haskins’in iki omzunu yere koyuyor. 1... 2. Haskins bu sefer daha hızlı bir şekilde omuzlarını kaldırmayı başarıyor. Şimdi Haskins de gücünü toplamaya başlıyor ve pozisyonunu alıp Drew’ın karnına tekmeyi geçiriyor. Drew karnını tutarken kendisi de ayaklanıyor ve bir Arm Drag ile Drew’ı fırlatıyor, sonrasında ise Drew’ın kolunu bırakmadan basit bir armbar’a alıyor Haskins. Drew hızlıca bu kilitten kurtulmayı başarıyor, şu anda iki isim de ayakta. Ancak bu durum uzun sürmüyor, Drew’ın saldırısına Haskins eğilerek bir Legsweep ile karşılık veriyor, sonrasında ise Drew doğrulur doğrulmaz bir Schoolboy Roll-up yapıyor. 1... 2...

Drew bu hızlı tuş denemesinden kolayca atıyor, daha sonrasında ise kalkıp bir Big Boot vurmak istiyor ama Haskins bu hamleden de sıyrılmayı başarıyor ve Drew’ın arkasına geçiyor, Sit-out Rear Mat Slam ile Drew’ı bir kez daha yere vuruyor. Haskins tempoyu artırmak için en üst köşeye çıkıyor, Drew’ın ayaklanmasını bekliyor ve Diving Double Axe Handle ile atlıyor. Drew yere düşer düşmez Haskins de Drew’ı bir kez daha tuşluyor. 1... 2... Drew’dan bir kez daha bir kick-out izliyoruz. Şimdi Haskins Drew’ın kalkmasına izin vermeyecekmiş gibi stomplamaya başlıyor. Bir süre sonra ise stompları bırakıp Drew’ı köşeye doğru sürüklüyor. Daha sonrasında ise orada ayağa kaldırıp yumruklamaya başlıyor. Drew yumruklara daha fazla dayanamayıp yere düşüyor ama bu sefer de Haskins tekmelemeye başlıyor Drew’ı. Drew kendisini adeta ringin zemini ile bütünleşmiş halde bulurken Haskins de Drew’ın üzerinden bir kez daha tuşa gidiyor. 1... 2... Hayır, Drew yine ve yeniden atıyor. Haskins morali bozulmuş bir şekilde ayakta dolanırken Drew hemen ayağa kalkıyor. Haskins ne oluyor demeye kalmadan Drew’dan bir Big Boot. Drew bir kez daha tuş denemesinde. 1... 2...

Haskins’den bir kick-out daha. Drew ise bu kick-out'tan sonra bile temposunu düşürmüyor ve bu sefer de kendisi Mark Haskins’i stomplamaya başlıyor. Drew şimdi Haskins’i kaldırıyor ve Irish Whip ile ringin köşesine doğru fırlatıyor. Daha sonrasında kendisi de Haskins’in üzerine doğru koşuyor ve Corner Clothesline’ı vuruyor. Bununla da yetinmiyor ve şimdi de Haskins’i aynı şekilde bu sefer karşı köşeye doğru fırlatıyor. Drew bir kez daha Mark Haskins’in üzerine doğru koşuyor ve yine Corner Clothesline’ı vurmayı başarıyor. Haskins yuvarlanarak ringin ortasına doğru ilerlerken Drew da köşeye kendisi geçiyor ve fırsatı beklemeye başlıyor. Haskins ayağa kalkar kalkmaz Drew da Claymore’u vurmak için koşuyor ama Haskins Drew koşmadan önce kendisi de hareketleniyor ve Lariat’ı vuruyor. Şu an hem Haskins hem de Drew yerdeler ve Haskins yavaşça kendisini ringin dışına doğru bırakıyor. Drew ise ringin içinde kalmayı tercih ediyor. Haskins ile Cole ringin dışında sözlü bir atışmaya giriyorlar, bu sırada Drew da ringin dışına çıkıp Haskins’e saldırıyor ve onu tekrardan ringin içine doğru sokuyor. Şimdi Drew Haskins’i tutup Scot Drop’ı vuruyor ve tuşa giden taraf yine kendisi oluyor. 1... 2...

Haskins maçı bırakmıyor ve tuştan atıyor. Drew ise moralsiz bir şekilde bu tuştan Haskins’in nasıl attığını anlamaya çalışıyor olmalı. Drew buna rağmen Haskins’in ayağa kalkmasına müsaade ediyor ama tek bir şartla, Haskins’i bir kez daha tutuyor ve ringin dışına fırlatıyor. Bu sefer Cole ile Haskins arasında bir atışma olmuyor, zaten Drew da Haskins’i Cole’un bulunduğu yerden farklı bir yere fırlatıyor. Şimdi Drew da Haskins’in yanına gidiyor ve onu tutup bariyerlere doğru fırlatıyor. Haskins’i oradan da alıp bu sefer aprona doğru adeta uçuruyor. Haskins adeta zorlu bir dayaktan çıkmamış gibi bu sefer de Drew’ın kendisini tutup ring post’a vurmasına engel olamıyor. Drew şimdi Haskins’in saçlarından tutarken diğer yandan da tauntunu atmaya başlıyor. Drew şimdi Haskins’i saçlarından kaldırmaya çalışıyor ancak Haskins Drew’ın karnına yumruklar, sonrasında ise tekmeler vurarak ondan kurtulmayı başarıyor ve ringin içine girmeyi başarıyor. Drew da Haskins’in hemen arkasından ringe giriyor ama girer girmez Haskins Drew’ı tutuyor ve Painkiller! Painkiller geliyor Mark Haskins’den Drew McIntyre’a! Haskins kemerini korumanın sevinciyle tuşa gidiyor. 1...... 2......

DREW’DAN BİR KICK-OUT! DREW PAINKILLER’DAN ATMAYI BAŞARIYOR! Haskins şaşkınlıkla ring iplerine doğru çekiliyor, yüzünde adeta Wrestlemania 19’daki The Rock’ın surat ifadesi var. Haskins yine de toparlanmayı başarıyor ve Drew’ı bir kez daha Painkiller için ayağa kaldırmaya çalışıyor. Kaldırmayı başarıyor, arkasından da Pumphandle’a alıyor Drew’ı. Ancak Haskins Drew’ı tam anlamıyla Painkiller için havaya kaldırdığı sırada Drew bir Crossbody ile Haskins’in üzerine düşüyor ve bu şekilde de tuşa gidiyor. 1... 2... Haskins tuştan atıyor, şu anda iki isim de ayakta ve bir anda iki isim de birbirlerine doğru koşup aynı anda Clothesline’ı vuruyor. Hem Drew hem de Haskins yerdeler ve iki güreşçi için de Avustralya seyircisi adeta çıldırmış durumda ve tempo tutturuyorlar. Önce Drew iplere doğrularak kalkıyor, daha sonrasında ise Haskins de kalkıyor. İki isim de yüz yüze geliyorlar. AMA DREW’DAN ANİ BİR CELTIC KISS GELİYOR, HASKINS NE OLDUĞUNU ŞAŞIRMIŞ VAZİYETTE. DREW ŞİMDİ HASKINS’İN KARNINA BİR TEKME ATIP DOUBLE UNDERHOOK’A ALIYOR VE FUTURE SHOCK DDT! DREW GERÇEKTEN DE ŞOK EDİCİ BİR TUŞA GİDİYOR VE KEMERİ KAZANIYOR. 1...... 2......

BU SEFER DE HASKINS’DEN BİR KICK-OUT GÖRÜYORUZ, İKİ İSİM DE RAKİPLERİNİN BİTİRİCİ HAREKETLERİNDEN KURTULMAYI BAŞARIYORLAR. Drew bu durumdan oldukça mutsuz olmalı ki Haskins’e saldırmayı bile düşünmeden ringin ortasında öylece dönüp duruyor. Şimdi Haskins kalkmak istiyor ama Drew ona izin vermiyor, bir tekme vurarak Haskins’i tekrardan yere düşürüyor. Şimdi Haskins bir kez daha ayağa kalkmak istiyor ama Drew bir kez daha tekme atarak Haskins’i düşürüyor. Haskins tekrardan ayağa kalkıyor, ancak bu sefer Drew onu tekmelemek yerine daha hızlı ayağa kaldırıyor, bununla da yetinmiyor ve çok sert bir tokat atıyor. Haskins’i adeta aşağılamak isterken Haskins bir anda Drew’ı itiyor, itmesiyle birlikte de Superkick’i vurması bir oluyor. Drew sersemliyor ama düşmüyor da. Haskins de bunun üzerine bir Small Package yaparak yeniden bir tuş deniyor. 1... 2...

Haskins Small Package'dan da atmayı başarıyor, hem şampiyon hem de şampiyon adayı gerçekten her şeyini veriyorlar Dünya Ağırsiklet kemeri için. Drew gözlerinden ateşler çıkarırcasına Haskins'i kaldırıyor ve suratına doğru bağırıyor, adeta kemerin kendisine ait olduğunu söylüyor. Haskins Drew'ı itiyor ve Superkick deniyor ama Drew Haskins'in bu hamlesini engellemeyi başarıyor. Haskins'in bacağından tutup onu yere düşürüyor. Daha sonrasında ise Haskins'in ayağa kalkmasını bekleyerek Claymore için koşmaya başlıyor. AMA HASKINS KENDİSİNİ YERE ATIYOR, NE OLDUĞUNU BİZ ANLAYAMIYORUZ ANCAK HASKINS ANLIYOR. DREW ADETA BOŞA UÇUYOR VE AYAKLARINI RİNGİN KÖŞESİNE VURUYOR HASKINS'İN SURATINA VURMAK YERİNE. HASKINS TOPARLANIYOR VE DREW'IN DA AYAĞA KALKMASINI BEKLİYOR. DREW KALKINCA DA HASKINS DREW'I TUTUP PUMPHANDLE'A ALIYOR VE PAINKILLER! BİR KEZ DAHA PAINKILLER'I VURUYOR! HASKINS TÜM VÜCUDUNU ZORLUKLA DREW'IN ÜZERİNE DOĞRU KOYUYOR. 1..... 2.....

3!

Kazanan ve hala Dünya Ağırsiklet Şampiyonu: Mark Haskins

İki isim de bugün inanılmaz bir efor sarf etti ancak bir kazanan olacaktı ve o isim de Mark Haskins oldu. Hem Haskins hem de Drew yerde yatıyorlar. Şimdi Çole ringin içine giriyor ve Haskins ile bakışıyor. Ama herhangi bir olay yaşanmadan Haskins'i kaldırıyor, sonrasında Drew'ı da ayağa kaldırıyor ve iki isim sarılıyorlar.

The Human Buzzsaw: Bu nasıl bir iş ya? Resmen bayağılık kokuyor.

Buğra Gür: Bir susar mısın güzel kardeşim?

Şimdi Drew ve Cole Haskins'in elini kaldırıp onu kendileri galip ilan ediyorlar. Haskins kemerini alıp oradan ayrılıyor ve girişe doğru yöneliyor. Girişte bir kez daha kemerini kaldırıyor.

BİRDEN BARRETT ARKADAN MARK HASKINS'E SALDIRIYOR! HASKINS SENDELİYOR AMA DÜŞMÜYOR, O DA BARRETT'A KARŞILIK VERMEYE ÇALIŞIYOR, BİR YUMRUK VURUYOR. BARRETT ÇEKİLİYOR AMA ÇEKİLMESİYLE BİRLİKTE TYLER BLACK'DEN SUPERKICK! BU HASKINS'I TAMAMEN YIKAN BİR HAMLE OLUYOR. ŞİMDİ JOHN CENA DA ORAYA GELİYOR VE HASKINS'I KALDIRIYOR, AA'E DE ALIYOR. BARRETT TOPARLANIYOR VE HASKINS'E BULLHAMMER, CENA'DAN DA HEMEN ARKASINDAN ATTITUDE ADJUSMENT! DREW VE COLE BU DURUMA RİNGİN İÇİNDEN BAKMAKLA YETİNİYORLAR. DREW ŞİMDİ NEXUS'A TEHDİTLER SAVURMAYA BAŞLIYOR...

BİR SUPERKICK DAHA! AMA BU SEFER ADAM COLE'DAN DREW MCINTYRE'A! DREW HAREKETSİZ BİR ŞEKİLDE YERDE YATARKEN COLE'UN BOŞ BAKIŞLARLA DREW'A BAKTIĞINI GÖRÜYORUZ. ŞİMDİ COLE RİNGDEN AYRILIYOR VE NEXUS ÜYELERİNİN YANINA GELİYOR...

GELMESİ İLE BİRLİKTE DE BARRETT'DAN NEXUS KOLLUĞUNU ALMASI BİR OLUYOR, ADAM COLE ARTIK NEXUS'UN YENİ BİR ÜYESİ! TÜM ŞAŞKIN BAKIŞLAR ALTINDA COLE BÜTÜN NEXUS ÜYELERİYLE TOKALAŞIRKEN GLOBAL WARMING SONA ERİYOR.

GLOBAL WARMING GWA Entertainment TM & © 2019 All Rights Reserved
 

AlperMizanin

Kayıtlı Üye
Katılım
30 Ocak 2013
Konular
511
Mesajlar
8,970
Tepkime puanı
183
Puanları
1,230
Bryan Danielson
Sami Zayn
Gelebilirsem takip edeceğim, umarım kemerle ayrılırım şovdan.
 

Lucifer

Phillip Jack Brooks
Katılım
24 Şub 2012
Konular
491
Mesajlar
14,279
Tepkime puanı
344
Puanları
1,580
Konum
-
CM Punk
John Cena
Takipte olacağım.
 

Gece

Night God
Katılım
23 Şub 2018
Konular
462
Mesajlar
11,586
Tepkime puanı
55
Puanları
535
Konum
-
Finn Balor
Takipteyim.
 

Styles Clash

This Is The Way
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,109
Mesajlar
63,366
Tepkime puanı
4,831
Puanları
1,630
Yaş
27
Konum
İzmir
Edge
Carlito
Çalışma saatlerim ile çakıştığı için takip edemeyeceğim.
 

Birazvodka

Kayıtlı Üye
Katılım
24 Şub 2012
Konular
316
Mesajlar
21,034
Tepkime puanı
2,528
Puanları
1,765
John Cena
-
Takipteyim.
 

Ensiferum

Днепропетровск
Katılım
4 Tem 2013
Konular
631
Mesajlar
12,906
Tepkime puanı
1,083
Puanları
1,370
Bray Wyatt
Bray Wyatt
Saat uygun, buradayım.
 
Katılım
16 Şub 2015
Konular
507
Mesajlar
12,344
Tepkime puanı
201
Puanları
995
Haftalık şovlarda olduğu gibi PPV şovlarındaki yerimizi de alacağız. Bekliyoruz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst