RPG GWA - Lord of the Rings 2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Patron

Müdüriyet No More
Katılım
5 May 2012
Konular
2,188
Mesajlar
9,701
Tepkime puanı
1,219
Puanları
1,555
-
9azE69.png


Şov Bilgileri GWA Pay Per View Lord of the Rings 20.04.2019 - 17.00 - C Borg El Arab Stadium Kahire, Mısır


Herkes dışarıda farklı işlerin peşinde koşturuyor.

u4vZql.png


Kimisi valisi olduğu halkının refahı için uğraşıyor.

DJ7dv1.png


Kimisi kendisini terk eden kadının yolunu gözlüyor.

6aNQdv.png


Kimisi kendi gezegeninden gelip yeni bir düzen kurmaya çalışıyor.

al6MrR.jpg


Kimisi yıllardır tarihin içinde gezen ruhuna huzurlu bir yuva bulmak istiyor.

Z3b4Xk.png


Kimisi ise insanları 7 günahtan arındırmak istiyor.

og.png


Ama burada herkesin tek bir amacı var, o da Ringlerin Efendisi olmak!

6FrguP.png


Bu gece sadece bir kişi bu emele ulaşabilecek! Johnny Mundo mu? Hunico mu? Ringlerin Efendisi'nin belli olacağın bu şova, Lord of the Rings'e hepiniz hoş geldiniz!

jgoldg.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=hJQFbOsD5sw[/ame]

bVXbA0.jpg


Killer Kross şovu açan isim oluyor. Ağır yuhalamalar eşliğinde girişte gözüküyor. Yüzü donuk bir şekilde yavaş yavaş ringe giriyor. İçeri girdiğinde kendisini çeken kameraya bakarak cut throat yapıyor. Ardndan ringin ortasına geçiyor ve girişte beklemeye başlıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5nBH3A2XKwo[/ame]

9a1B3O.png


GWA Ağırsiklet Şampiyonu rampada. Karışık bir tepki alıyor arenada. Girişte kemerini havaya kaldırıyor ve seri adımlarla ringe giriyor. Ringe girdiği gibi Killer Kross ile face to face yapıyor. İkisi de birbirlerine hararetli bir şekilde kilitlenmiş durumda. The Miz, Killer Kross'un dibinde kemerini havaya kaldırıyor. Killer Kross tam elini havaya kaldırdığında...

GM Pro 1.0: Hey...hey....hey...
Bir...maç...tüm...katılımcıları...olmadan...
BAŞLAYAMAZ...
Kontrat...töreninde...size...rakibinizi...açıklayacağımı...söylemiştim...
Bundan...sonra...
İstediğinizi....yapın...
Bayanlar...ve...baylar...karşınızda...GWA...Ağırsiklet...Şampiyonu....maçının...
Son....katılımcısı...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=JMfcIiH_OBw[/ame]

NAX6DN.png


SAMOA JOE! Uzun zamandır sessiz sedasız takılan Samoa Joe, maçın son katılımcısı oluyor! Samoa Joe dev ekrana bakarak kafa sallıyor ve güç gösterisi yaparak ringe giriyor. Seyircilerin "Joe" chantleri arenada resmen baş ağrısına sebebiyet veriyor. Köşesine geçip çömelerek ringte duran ikiliye bakıyor. Herkes son hazırlıklarını yaparken Killer Kross ile Miz hala birbirlerine bakmaya devam ediyor.

GWA Championship
The Miz (c) vs Killer Kross vs Samoa Joe


Zil çaldığı gibi üçlü ringin ortasına geliyor ve birbirlerini bakışlarıyla tartıyorlar. The Miz ile Killer Kross birbirine dönük bir vaziyette bakıyorlar. Samoa Joe ikisine baktıktan sonra o da Killer Kross'a dönerek bakmaya başlıyor. Seyirciden epey bir destek alıyor bu hareketiyle Joe. Killer Kross ikisine bakarak ısınma hareketleri yapıp kendi suratını tokatlıyor ve bağırıyor. Joe ile Miz, Kross'un üzerine gidince Kross hızlıca ringten dışarı çıkıyor ve bunun adil olmadığını düşünüyor ve ikisini işaret edip birbirleriyle güreşmelerini söylüyor. Joe ile Miz birbirlerine bakmaya başlıyor; ama aynı zamanda gözleri Killer Kross'ta. Miz ile Joe ringi turlayarak pozisyon alıyorlar ve lock upa tutuşuyorlar. Samoa Joe cüssesini kullanarak üstün çıkıyor ve Headlock ile Miz'i kıstırmaya çalışıyor. Miz iplere giderek durumdan kurtulmaya çalışıyor. İplerden sekip Samoa Joe'yu Irish Wipe ile yollamaya çalışıyor; fakat Samoa Joe dizinin üzerine çökerek Miz'i de yere indiriyor. Killer Kross ise ringin dışını turlayarak doğru bir pozisyon arıyor ringe girebilmek için. Samoa Joe, Headlock'ı sıkmaya devam ediyor. Miz bir süre sonra dirseklerle kilidi gevşetiyor. Tam kilit gevşediği esnada Samoa Joe hızlıca Killer Kross'un üzerine koşuyor; fakat Killer Kross yeniden ringten kaçıyor. Samoa Joe sinirli bir şekilde Killer Kross'a bakarken Miz arkadan chop block ile Samoa Joe'nun ayağına vuruyor. Ardından Miz, Samoa Joe'nun sırtına darbeler ile onu zorluyor. Miz geriliyor ve Flying Forearm Smash ile Joe'yu ringin köşesine yolluyor. Miz ise karşı köşede ipleri tutarak kendisini geriyor ve koşarak Joe'nun üzerine atlıyor; fakat Killer Kross o kadar seri giriyor ki ringe, Miz'i o hızla bir de havada kapıyor onu ve köşedeki Joe'nun üzerine Overhead Belly to Belly Suplex ile fırlatıyor. Joe ise kendisine çarpan Miz'den dolayı sersemliyor. Kross bu sefer de Joe'yu kavrıyor ve Relase Northern Lights Suplex ile zemine indiriyor! Killer Kross seri bir şekilde Joe üzerinden tuşa gidiyor 1.....2.... Joe atıyor!

Killer Kross eliyle kafasını göstererek işte zeka bu gibisinden hareketler yapıyor seyircilere bakarak. Samoa Joe'yu yerden kaldırıyor ve köşeye atıyor. Köşede yumruklamaya başlıyor onu. European Uppercutlar ile Samoa Joe'yu sersemletiyor. Killer Kross şimdi karşı köşeye hızla gidiyor. Corner Dropkick Miz'den geliyor Killer Kross'a! Ardından kendisine özgü Jumping Corner Clothesline ile Joe'ya atlıyor. Sonrasında bir kez daha Kross'a gidiyor ve Kross'a da bu sefer Jumping Corner Clothesline yapıyor. Bir kez daha Samoa Joe'ya yöneliyor Corner Dropkick için; fakat Samoa Joe, Miz'i havada kavrıyor ve Uranage ile yere yapıştırıyor Miz'i. Hızla Kross'un üzerine koşuyor CCS! Bir de Enzuigiri! Killer Kross yere ineceği esnada bacaklarının arasına alıyor onu Samoa Joe. Aldığı gibi hızlıca havaya kaldırıyor ve Powerbomb! Ayaklarını bırakmadan tuşa gidiyor 1.....2.... Kross tuştan kurtuluyor; ancak STF'ten kurtulamıyor! Killer Kross iplere yakın; ama çok ters bir pozisyonda yakalandı. Boştaki ayağıyla ipleri yoklarken STF'i bırakıyor ve Boston Crab'e çeviriyor pozisyonu. Samoa Joe, Killer Kross kaçmasın diye sırtına oturuyor onun. Killer Kross zor durumda. Samoa Joe'nun gözü aynı zamanda kalkmak üzere olan Miz'de. Joe, Kross'u çeviriyor ve Ankle Lock'a çeviriyor bu sefer hareketini. Miz o esnada ayağa kalkıyor. Miz'in ayağa kalktığını gören Samoa Joe hızlıca ona gidiyor ve Miz'i zıplatıp Reverse Atomic Drop yapıyor. Gerilip Big Boot'u indiriyor. Miz, Kross'un yanında yerde şu an. Samoa Joe iplerden sekiyor ve ikisinin üzerine Jumping Senton ile iniyor. Samoa Joe maçı domine ediyor şu an.

Samoa Joe aprondaki iplere yaslanıp tauntunu yapıyor ve ringin köşesini gösteriyor. Killer Kross'u ayağa kaldırıyor ve ringin köşesine çıkartıyor. Kross karşı koymaya çalışıyor; ancak Samoa Joe köşedeki Kross'a seri yumruklar çıkartıyor. Bir de üzerine çok sert bir Knife Edge Chop vuruyor. Killer Kross sersemliyor. Samoa Joe, Killer Kross'u omuzluyor şimdi. Yoksa Muscle Buster mı geliyor? Samoa Joe kaldırdı ve Muscle Buster! Hayır Miz geliyor ve Samoa Joe'yu Big Boot ile indiriyor. Killer Kross ayakları üzerine düşüyor, onu da Big Boot ile Samoa Joe'nun olduğu köşeye atıyor. Hızlıca geriliyor Miz ve ikisi arka arkayayken onlara Jumping Corner Clothesline! Samoa Joe'yu kavrıyor, arkasına geçiyor ve Snap Reverse DDT ile indiriyor. Miz ise gelen Kross'u takedown ile indirip seri yumruklar atmaya başlıyor. Miz aniden yanmaya başladı ve çok sert, çok hızlı darbeler atıyor Kross'a. Hızlıca ringin dışına atıyor Kross'u. Kross ringe girmek isterken Baseball Slide ile Kross'un ringe girmesini engelliyor. Miz kafasından tutuyor Kross'u ve spiker masasına çarptırıyor. Ardından bariyerlerin dışına atıyor Killer Kross'u. Miz seyircilerin arasında Kross'a vura vura yukarıya çıkartıyor. Maç umurlarında bile değil. Miz projeksiyonun olduğu masaları görünce aniden duraksıyor. Killer Kross boşluktan yararlanıp hızlıca kavrıyor Miz'i; ancak Miz kaçıyor ve Kross'u arkadan kavrayarak kafasını direğe çarptırıyor. O esnada hakem saymaya başlıyor; fakat Samoa Joe ringten çıkıp geri giriyor ve sayımı durduruyor. Miz, Kross'u bariyerlerden içeriye atıyor. Kross'un arkasına geçip Skull Crushing Finale deneyecek. Full Nelson'a aldı Kross'u ve Skull Crushing Finale! Hareket başarılı; fakat Samoa Joe arkadan Suicide Dive ile Miz'i de aşağıya indirdiği için başarılı. Samoa Joe hiç vakit kaybetmeden Miz'i ringin içine sokuyor ve Coquina Clutch! Samoa Joe çılgınlar gibi boğuyor Miz'i hem de. Yeterince dinlenmiş olmalı ki maça yeni başlamış gibi sıkıyor Samoa Joe. Miz elini havaya kaldırıyor. FAKAT MİZ'İN ELİ YERE İNİYOR! MİZ BAYILIYOR! HAKEM MİZ'İ KONTROL EDİYOR VE EVET MİZ BAYILIYOR!!

3c5608dc3e.png


Ancak Killer Kross güç bela hakemi Joe'nun üzerine itiyor ve kilidin bozulmasına sebep oluyor. Samoa Joe o kadar çok yaklaşmıştı ki! Killer Kross yavaş yavaş kendisini ringe atıyor. Joe hakemi iki tokat çekip uyandırmaya çalışıyor. Hakemi kaldırıyor ve apron iplerine yaslıyor. Sonrasında ringe giren Killer Kross'u kapıyor ve bu sefer de onu boğmaya başlıyor. Samoa Joe o kadar sert sıkıyor ki kendisi çatlamak üzere. Killer Kross'un nefesinin gittiğini görüyoruz; ancak Killer Kross gülmeye başlıyor. Samoa Joe istifini bozmadan sıkmaya devam ediyor. Killer Kross gülmeye devam ediyor. Ardından gülüşü birden soluyor Kross'un. Kapalı olan gözleri açılıyor ve bağırmaya başlayarak elleriyle Joe'nun kilidi yaptığı ellerini kavrıyor ve o elleri ayırmaya başlıyor! Hiç zorlanmamışçasına kilidi bozuyor ve aniden ayaklanıp Samoa Joe'ya bakıyor. Ağzından salyalar dökülüyor resmen Kross'tan. Samoa Joe da temkinli bir şekilde ayağa kalkıyor. Face to face yapıyor ikili. Samoa Joe bir yumruk atıyor. Kross cevap vermiyor ve dahasını da istiyor. Yumruklar tokatlar sallıyor Kross'a. İplerden sekiyor şimdi Samoa Joe geri geldiğinde ise Killer Kross'tan Roundhouse Kick!

Samoa Joe'nun suratına gerilip sert bir tane de tokat atıyor. Samoa Joe kıç üstü ring köşesine doğru düşüyor. Killer Kross, Samoa Joe'nun kafasını tekmelemeye başlıyor. Hakem Kross'un ayırmaya geldiğinde Killer Kross, Samoa Joe'yu ringin ortasına çekiyor. Kavrıyor ve Float-Over Snap Suplex. Suplex Hold'u bırakmıyor Killer Kross. Samoa Joe'nun arkasına geçiyor ve bu sefer de German Suplex! Trifecta için bu kez Samoa Joe'nun kolunun altına geçiyor ve boynundan başlayarak cut throat tauntunu yapıyor Killer Kross. Doomsday, Samoa Joe için mi geliyor yoksa? FAKAT MİZ ANİDEN KROSS'UN ARKASINA GEÇİP ONU KAVRIYOR! KAVRADIĞI GİBİ SKULL CRUSHİNG FİNALE! MİZ KEMERİNİ KORUMAYA GİDİYOR 1......2....

OvmVpZ.jpg


KROSS ATIYOR!! Miz şaşırmaya vakit dahi ayırmadan Joe'ya yöneliyor. Miz, Joe kavrıyor ve ona Snap DDT'yi patlatıyor. Tuşa gidiyor Miz 1....2.... Joe atıyor bu sefer de. Miz vakit kaybetmeden Joe'yu güç bela ringin köşesine çıkartıyor. Miz sırtını tutmaya başlıyor! Samoa Joe bir tekme ile Miz'i savuşturuyor. Joe köşeden inmeye çalışırken Miz onun üzerine atlıyor ve seri yumruklarla Joe'yu yormayı başarıyor. Superplex için köşenin ikinci yastığına çıkıyor Miz. Joe'ya birkaç kere daha yumruk atıyor yapabileceğinden emin olabilmek için. Şimdi köşenin üçüncü yastığına çıkıyor Miz. Suplex için tutuyor Joe'yu. Ancak yapamıyor. Çok zorlanıyor. Tüm gücüyle Joe'yu kaldırmayı bir kez daha deniyor. Başarmak üzere. Ancak Kross kalkmış ve Miz'i Powerbomb pozisyonuna alıyor ve TOWER OF DOOM! Kross bu durumdan karlı çıksa da tuşa gidemiyor bile. İplere yaslanarak kalkmaya çalışıyor. Güç bela kalkmayı başarıyor Kross ve bu saatten sonra tuşa gitse bile tuşun gelmeyeceğine inanarak kendisini dinlendirmeyi seçiyor. Ayağa yavaş yavaş kalkıyor Killer Kross. Ayağa kalkarken etrafını da kolaçan ediyor aynı zamanda. Şimdi Miz'i kavrıyor Killer Kross. Doomsday geliyor galiba ve DOOMSDAY!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5evCVwPFKT8[/ame]

LlmZyV.jpg


BU MR. MONEY IN THE BANK! KROSS MÜZİĞİ DUYUNCA HAREKETİ UYGULAMADAN BIRAKIYOR MİZ'İ Roderick Strong kafa sallayarak elinde çantasıyla ringteki Killer Kross'a bakıyor. Killer Kross ise yorgun gözlerle Roderick Strong'a bakıyor. Strong'un eline bir mikrofon da var. Yavaş yavaş spiker masasına doğru yürüyor ve spiker masasına geçtikten sonra konuşmaya başlıyor.

Roderick Strong: Bu kadar kolay mı zannediyordun Kross? Bana vurup kaçarak bundan karlı mı çıkabileceğini düşündün. Eğer öyle düşünüyorsan yanılıyorsun. İntikamımı senden söke söke alacağımı söylemiştim. Artık zamanı geldi.

Seyirciler bu cümleyi duyunca Strong'u cheer yağmuruna tutuyorlar resmen.

Roderick Strong: Ya da sen Miz? Bana yaptığın o kalleş saldırıdan kendini sıyırabileceğini zannediyorsan sen de yanılıyorsun. Hatta şöyle diyelim; Lord of the Rings'ten şampiyon olarak çıkabileceğine inanıyorsan şansına küs. Çünkü ben kazanacağım. AN İTİBARİYLE BU MAÇ FATAL 4 WAY BİR MAÇTIR! ÇANTAMI KULLANIYORUM!

Çantayı hakeme teslim ediyor Roderick Strong ve resmi olarak maça dahil oluyor!

GWA Championship
The Miz (c) vs Killer Kross vs Samoa Joe vs Roderick Strong


Roderick Strong maça girdiği gibi Killer Kross'u Sick Kick ile indiriyor! Samoa Joe'yu arkadan kaldırarak Olympic Slam ile resmen uçuruyor! Vakit kaybetmeden Samoa Joe'ya bir de Half Nelson Backbreaker yapıyor! Roderick Strong maçtaki tek enerjik adam şu anda. Miz'i de takedown ile indiriyor. Çok seri ve çok sert yumruklar atıyor Miz'e. Miz'in kafasına kafasına vuruyor şu an Roderick Strong. Miz'i ayağa kaldırıyor ayağa kaldırdığı gibi Jumping High Knee'yi patlatıyor suratına. Miz yere inmeden omuzluyor Roderick Strong onu ve Death by Roderick! Samoa Joe'yu bir kez daha kaldırıyor Roderick Strong VE ONA DA DEATH BY RODERICK!! Killer Kross'a yöneliyor bu sefer de. Killer Kross'u kaldırıyor ve END OF HEARTACHE!!! RODERICK STRONG ŞAMPİYONLUĞA GİDİYOR!! KROSS ÜZERİNDEN LEG HOOK İLE TUŞA GİDİYOR RODERİCK STRONG 1.......2.....

oXo0Rm.jpg


KROSS ATIYOR!! BUNU DA ATTI KROSS! Roderick Strong gözlerine inanamıyor. Öylece kalakalıyor. Bu sefer Kross'un ayaklarından kavrıyor Strong ve Strong Hold'u bağlıyor! Killer Kross'un dayanacak mecali kalmadı. Killer Kross tam pes edeceği esnada MİZ STRONG'U KAVRIYOR VE SKULL CRUSHİNG FİNALE!! MİZ KEMERİNİ KORUMAYA GİDİYOR 1......2.... SAMOA JOE SON GÜCÜYLE BOZUYOR ONLARI! Killer Kross kendisini ringin dışına bırakıyor. Miz ile Joe aynı anda kalkıyorlar ve birbirlerini yumruklamaya başlıyorlar. İkisi de maça ruhlarını vermiş durumda. Joe, Clothesline deniyor aniden; fakat Miz arkasına geçiyor ve Inverted Backbreaker! Üzerine de bir Neckbreaker'ı patlatıyor. Miz hemen Joe'yu kaldırıyor. İplerden sekiyor ve sert bir Knee Smash vurdu Joe'ya. Reality Check deniyor ve STRONG ANIDEN İKİSİNE DE SICK KICK'İ PATLATIYOR!! STRONG TUŞA GİDİYOR 1.....2.....

KİLLER KROSS TUTTU! RODERİCK STRONG'U ARKASINDAN ÖYLECE TUTUYOR VE DOOMSDAY!! MİZ AYAKLANIYOR ŞİMDİ ONU DA KAVRIYOR KİLLER KROSS VE BİR DOOMSDAY DE ONA!! Kross çıldırmış bir şekilde Samoa Joe'ya bakıyor. Cut throat tauntunu yapıyor ona doğru ve onu da kavrıyor. SAMOA JOE'YA DA BİR DOOMSDAY! KİLLER KROSS KENDİSİNİ SAMOA JOE'NUN ÜZERİNE BIRAKIYOR 1......2......

3!

Kazanan ve yeni GWA Şampiyonu: Killer Kross

0R6Djo.jpg


Killer Kross çoğunluğunu geride götürdüğü maçı son saniyede kopartarak kazanıyor! Zar zor ayağa kalkıyor Killer Kross ve kemerini alıyor. Seyircilerin yuhalamaları eşliğinde kemerini havaya kaldırıyor. Herkesin bir şeyi feda ettiği maçta Killer Kross kendi deyimiyle herkese bedel ödetiyor. Killer Kross ringten çıkıp girişe gidiyor. Kemerini boynuna takıyor Killer Kross ve ringtekilere son bir kez daha bakıp cut throat yaptıktan sonra gözden yavaşça uzaklaşıyor.

jgoldg.png


17 Nisan 2019 Atlas şovu, Jay White vs Mark Briscoe öncesi,

Mark Briscoe'yu odasında görüyoruz. Kum torbasını yumruklayarak gelecek maçına hazırlanıyor. Derken kapısı tıklanıyor.

Briscoe kapıyı açıyor. Bu bir postacı.

Postacı: Mark Briscoe?

Mark Briscoe: Evet.

Postacı: Adınıza tebligat var beyfendi. Şurayı imzalarsanız.

Mark ben imza bilmem diyor ve parmak basıyor. Tebligatı alıyor. Açıp okumaya başlıyor.

Delaware 89. İcra Müdürlüğü
Esas No: 2019/946


Haciz Bildirimidir

Sandy Fork, Dalawere çiftliğine aşağıda yazılan gün ve saatte bildirilen borç tutarını ödemediğiniz için hacize gelinecektir.

Asıl Borç - 150.000 USD
Yasal Faiz - 50.000 USD
Toplam Borç - 200.000 USD

Haciz Tarihi: 20 Nisan 2019


Yüz ifadesi birden değişiyor. Gözleri büyüyor ve şaşırıyor. Ağzından tek kelime çıkıyor.

"Ne?"

jgoldg.png


[ame="https://www.youtube.com/watch?v=H3Ps0kIeusw"]https://www.youtube.com/watch?v=H3Ps0kIeusw[/ame]

YQAWZa.jpg


Dalton Castle! Kemer maçı için motive olmuş bir biçimde klasik hareketleri ile beraber ringe giriyor. Bir süre etrafı süzdükten sonra ise rakibini beklemeye başlıyor...

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=Z9iQhlYAFdk"]https://www.youtube.com/watch?v=Z9iQhlYAFdk[/ame]

7gbPJl.png


Demon Finn Balor! Finn Balor bu maç için özel görünümü ile gözüküyor Stage'de. Klasik şeytani hareketleri ile beraber ringe girip Castle'ın karşısına dikiliyor. O sırada ise başka bir müzik çalıyor...

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=11rwudCQaeQ"]https://www.youtube.com/watch?v=11rwudCQaeQ[/ame]

m5dNr4.png


The Rock! Intercontinental kemerinin sahibi sahnede gözüküyor. Her zamanki seyirciyi çıldırtan hareketlerin yanı sıra daha ciddi bir tavırla ringe giriyor bu sefer. Ringdeki üç isimde birbirlerine bakarken hakem son kontrolleri yapıyor ve maçı başlatıyor...

The Rock (C) vs. Dalton Castle vs. Finn Balor | Triple Threat Match For Intercontinental Championship

Üç isimde birbirlerini yokluyorlar maçın başında. Sonrasında The Rock ringin dışına çıkıyor. Dalton Castle bunu görünce oda dışarı çıkmak istiyor fakat bir ayağını dışarı atarken Finn Balor onu arkasından kavrıyor direk ve German Suplex! Hemen tuşa gidiyor, 1-2- Kickout! Dalton Castle erken mağlubiyetten hızlı kurtuluyor ve daha o ayaklanmadan The Rock ringe giriyor ve Balor'a saldırıyor. Onu seri yumruklar ile sersemlettikten sonra köşeye yolluyor ve koşup Running Corner Elbow! Dalton Castle fark ettirmeden dışarı çıkıyor bu sırada. The Rock ise Balor'u alıp en üst iplere çıkartıyor. Ardından ise Superplex pozisyonuna alıyor, o hareketi tam yapacakken Apron tarafından Dalton Castle oraya müdahale ediyor. Rock'a arkasından saldırıyor ve onu sersemletiyor. Şimdi hem Rock'ı hem Balor'u kavrıyor Castle. Belkide imkansızı deneyecek, ama ROCK İLE BALOR KAVRIYOR VE DIŞARI DOĞRU SUPERPLEX! Dalton Castle sırtını tutuyor acı ile ve bu sırada Balor ile Rock aynı anda ayağa kalkıp birbirlerine girişiyor. Balor burada üstün çıkıyor ve Rock'ı içeri yolluyor ardından kendisi de giriyor. Rock'ı kaldırıp iplere yolluyor ama Rock'tan dönüşte Float-Over DDT! Finn Balor hamleyi yediği gibi sürünerek dışarı atıyor kendini. Rock ona bakıyor yukarıdan ama BU SIRADA ARKASINDAN CASTLE GELİYOR VE HEMEN ROCK'IN KARNINA BİR TEKME ATIYOR, O EĞİLİNCE DE KAVRAYIP EVEREST GERMAN SUPLEX! Ve onu bırakmıyor, tekrar kaldırıp üstüne birde Pumphandle Suplex! Dalton Castle TUŞA GİDİYOR, 1-2-

Kickout! Rock kemerini kaybetmekten kurtuluyor. COUP DE GRACE! BALOR TEPEDEN ANİDEN ATLIYOR! Dalton Castle'ın karnına tam geliyor bu hamle ve onu kaldırdığı gibi dışarı atıyor Balor. Ardından Rock'ı kaldırıyor ve gerilip Sling Blade! Rock hemen ayaklanıyor fakat 2. Sling Blade! Ardından Rock tekrar ayaklanıyor ama Front Dropkick ve Rock köşeye yaslanıyor, Balor geriliyor ve birde Corner Dropkick! Balor tekrar koşacakken Castle arkadan ona saldırıyor ve kalkmasına izin vermeden yerde yumruklamaya başlıyor. Bir süre sonra onu kaldırıyor ve FAIR WINDS! Ani bir hamle! Ama Rock devamına fırsat vermeden Castle'ı kavrıyor ve ROCK BOTTOM! Tuşa gidiyor, 1-2- Balor bozuyor! The Rock şimdi Balor'u kaldırıyor ve köşeye yolluyor. Ardından Castle'ı da kaldırıyor ve onuda Balor'un olduğu köşeye yolluyor. Ama Balor ayaklarını kaldırarak Castle'ın gelmesini engelliyor. Bunu gören Rock ona doğru koşuyor ama tekrar Sling Blade! Ama Balor hızını kesmiyor ve ringin içinde kalktığı gibi iplere doğru koşuyor ve dönüşte yavaştan dışarı çıkan Castle'a doğru atlıyor TOPE CAN HILO! Castle orada yerde bırakıyor. Ardından tekrar ringin içine giriyor hızlıca Finn Balor. Üstünlüğü sağlamak adına Rock'ı hemen kaldırıp iplere yolluyor fakat dönüşte Rock onu kavrıyor ve ROCK BOTTOM! THE ROCK ÇOK ANİ VURUYOR HAMLEYİ VE TUŞA GİDİYOR, BOZACAK BİRİSİ YOK! 1-2- KICKOUT! FINN BALOR KURTULUYOR HAMLLEDEN, DİREK KALKMAYA YELTENİYOR AMA TEKRAR ROCK BOTTOM! THE ROCK KEMERİNİ KORUMAYA ÇOK YAKIN, 1-2-

KICKOUT! Finn Balor son anda atıyor tuşu, tuşu attığı gibi Rock nefes aldırmıyor ve yumruklayarak baskıyı sürdürüyor. Bir süre sonra Balor'u kaldırıp iplere yolluyor ve dönüşte Back Body Drop ama Sunset-Flip Powerbomb! Finn Balor güzel çeviriyor hamleyi. Finn Balor hemen tuşa gitmek istiyor, 1-2- ANCHORS AWAY! DALTON CASTLE GÖKLERDEN SÜZÜLEREK GELDİ, ROCK RİNGİN DIŞINA DÜŞERKEN O BALOR'UN ÜZERİNDEN TUŞA GİDİYOR! 1-2-

KICKOUT! Finn Balor kemeri kazanma şansını kaybetmemeye çok ısrarlı. Dalton Castle hayal kırıklığına uğruyor bu kickout ile beraber. Yavaş yavaş ayaklanacakken Rock ringin içine bir sandalye ile giriyor ve hem Castle'a hem Balor'a acımadan vurmaya başlıyor. İki isme de üçer kere vurduktan sonra Castle'a 4. kere vuracakken Dalton Castle onun karnına bir tekme atıyor ardından ise sandalyeyi eline geçiriyor, intikamı alırmış gibi Rock'a hiç acımadan birkaç kere vuruyor sandalye ile ve en sonunda sandalyeyi kurup onun üzerine DDT yapıyor. Rock kafasını tutarken o sırada Balor onun arkasından koşup Castle'a hiç dokunmadan Rock'ı kavrıyor ve REVERSE BLOODY SUNDAY! The Rock yerde hareketsiz yatarken Dalton Castle ve Finn Balor birbirlerine saldırıyorlar. Yumruklaşma faslından sonra Castle bir Spinning Back Kick vuruyor ve ardından Jumping DDT! Finn Balor yerde kalıp biraz soluklanmak istiyor ama Dalton Castle buna izin verecek gibi değil çünkü onu tekrar kaldırıyor ve bu sefer köşeye yolluyor. Ardından ona doğru koşuyor ama Balor dizlerini kaldırarak buna müsaade vermiyor. Finn direk köşeye çıkıyor destek alarak ve hızlıca atlıyor Top Rope Senton! Ardından iplere koşuyor ve Castle hafif ayaklanırken Front Flip Neckbreaker! Ama Castle çekiliyor ve Finn Balor bir bakıma kendi kendini yere atıyor. Dalton Castle hafif sırıtırken yavaşça Balor'u kaldırıyor ama Finn Balor ciddi bir şekilde karnına Forearm darbeleri geçirerek onu zayıflatmaya çalışıyor ve en sonunda kavrayıp Brainbuster yapıştırıyor! Finn Balor şimdi köşeye çıkıyor ve Coup De Grace için hazırlanıyor. Tam atlayacakken Rock ringe giriyor, Rock köşede olan Balor'a doğru koşuyor AMA BALOR ONUN ÜZERİNDEN ATLIYOR VE COUP DE GRACE VE HIZ KESMEDEN İPLERE KOŞUYOR ROCK'A DA SLING BLADE! The Rock yerde ve Finn Balor, Dalton Castle üzerinden tuşa gidiyor. 1-2-

Kickout! Dalton Castle son anda atıyor tuşu ve direk dışarı çıkmak istese de Finn Balor onu diz darbeleri ile olduğu yerde tutmak istiyor. Bir süre boyunca rakibini sersemletmeye oynayan Finn Balor en sonunda onu kaldırıyor ve köşeye yolluyor. Ardından ona doğru koşup Running Corner Elbow ama Castle çekiliyor ve bu hamle köşeye geliyor. Balor dirseğini tutarken Castle onu kavrıyor ve Arm Drag! Ardından kaldırıp köşeye yolluyor ve Corner Forearm Smash! Ve kavrayıp birde iplerin üstünden dışarı atıyor. Kendisi de dışarı çıkarken The Rock onu orada yalnız bırakmıyor ve Castle'ı kaldırıp bariyerlere atıyor. Finn Balor ise Rock'ı arkasından kavrayıp Castle'ın üzerine doğru fırlatıyor. Ardından Finn Balor koşuyor ve iki isme de vurmak için ama Rock onu kaldırıyor ve Balor inerken bacaklarını Castle'ın kafasına dolayıp Headscissors Hurricanrana! Dalton Castle bu hamleyi beklemiyor olsa gerek karşılık veremiyor ve o yere serilirken Rock, Balor'u arkasından kavrayıp bariyerlere doğru Back Suplex! Bırakmıyor ve üstüne birde Side Slam!

Şimdi Dalton Castle'ın yanına gitmek istiyor Rock ama Castle tabiri caizse bir kedi gibi üstüne atlıyor ve onu yerde hırpalamaya başlıyor aniden. Bir süre bunu yaptıktan sonra hemen ringe koşuyor ve hızını kesmeden iplere koşup dönüşte SUICIDE DIVE! Rock yere iyice kıvrılmışken Finn Balor onları yalnız bırakmıyor ve Castle'a arkasından bir dirsek darbesi vurup ringin içine sokuyor. Kendisi de giriyor ama Castle o kalkamadan kavrayıp Swinging Neckbreaker vuruyor. Ardından tekrar kavramak için kaldırıyor ama o sırada Rock ringe giriyor, Castle bununla birlikte Balor'u bırakıp ona doğru koşuyor ama Rock'tan bir Samoan Drop! Dalton Castle'ı bu durdurmuyor ve hızlıca kalkmasına rağmen karşılaştığı şey 2. Samoan Drop! Kalkmak yerine dışarı bırakıyor kendini Castle. Rock ise bu sırada Balor'u kaldırıp ROCK BOTTOM AMA JUMPING REVERSE STO! Finn Balor güzel sıyrılıyor hamleden, Rock hemen ayaklanıp Balor'a karşı koymak istiyor fakat üstüne birde Double Knee Gutbuster! Finn Balor tuşa gidemeden Dalton Castle tekrar ringe giriyor ve koşup Bicycle Kick! Finn Balor dışarı düşerken Castle ise Rock'ı kaldırıyor ve BANG-A-RANG! DALTON CASTLE KEMERİ KAZANMAK İÇİN TUŞA GİDİYOR, 1-2-

KICKOUT! ROCK SON ANDA ATIYOR TUŞU, CASTLE ONU TEKRAR KALDIRMAK İSTİYOR FAKAT ROCK KALDIRILIRKEN SON ANDA TERSİNE ÇEVİRİYOR VE ROCK BOTTOM! O DAHA KALKAMADAN COUP DE GRACE! FINN BALOR, ROCK'IN TAM BOYUN KISMINA YAPIYOR HAREKETİ! FINN BALOR KEMERİ KAZANMAK İÇİN HEMEN TUŞA GİDİYOR, 1-2-

3!

Kazanan ve yeni Intercontinental şampiyonu: Finn Balor

V6ABdr.png


FINN BALOR BAŞARIYOR! BU ZORLU VE OLDUKÇA ÇETİN GEÇEN MÜCADELENİN ARDINDAN GALİBİYETE KAVUŞMAYI BAŞARIYOR VE INTERCONTINENTAL KEMERİNİN YENİ SAHİBİ OLUYOR! Onun ciddi ve mutlu karması tavırlarını izlerken bizde reklamlara gidiyoruz...

jgoldg.png


T7nAk9.png


Bray Wyatt dolunayın gökyüzünü kapladığı bir gecede yine her şeyin başladığı yere dönüyor. O malikaneyi baştan aşağı süzüyor. Derin bir nefes alıyor. Ve içeri giriyor. Holün hemen karşısındaki küçük salonda bir adam görüyor.

Tommaso Ciampa bir koltuğa oturmuş. Önündeki sehpada taşları oynamayı bekleyen bir satranç tahtası var. Karşısında da bir sandalye.

Tommaso Ciampa: Demek bir şekilde değişmeye başlıyorsun Bray. Senin daima zeki bir adam olduğunu biliyordum. Otursana.

Wyatt feneri bir kenara koyuyor. Sandalyeye oturuyor.

Bray Wyatt: Bana bu evde, şu an, şu saniyede seni öldürmemem için bir sebep söyle.

Tommaso Ciampa: Zeki bir adamsın bunu biliyorsun. Beni öldürmek istesen çoktan yapardın. Fakat, sen buraya gelmeyi tercih ettin. Çünkü en derinliklerinde biliyorsun ki sen de bana inanıyorsun Bray. Söylediklerim seni etkilemese çoktan kıçıma tekmeyi basmıştın. Fakat inanmak için bir sebebin var.

Ciampa bunu söyledikten sonra bir piyonu ilerletiyor ve oyuna başlıyor. Birkaç dakika boyunca oynamaya devam ediyor ikili.

Bray Wyatt: Eğer hâla size inandığımı gösteren bir ego tatminine bürünmüşseniz bay Ciampa bunun aleyhinize işlediğini bildirmek isterim.

Tommaso Ciampa: Odaklanmıyorsun değil mi? Aklında o belirsizlik var. Bir yandan sağlam gözükmeye çalışıyorsun ama zayıfsın.

Bray Wyatt gülüyor.

Bray Wyatt: Evet, beni ilk bölümde alt ettiniz ama oyun hâla bitmedi.

Tommaso Ciampa: Bitmedi. Fakat ben sana karşı öyle oynadığımda hep kazanacağım Bray. Senin defektini biliyorum. Kusurlusun ve bunu kabul etmek istemiyorsun.

Ciampa koltuğun arkasına uzanıyor ve bir fotoğraf çıkarıyor. Bu evin içinde asılı olan, Wyatt'ın önceden geldiğinde baktığı üç küçük çocuk ve bir kadının olduğu çerçeveli fotoğraf.

Tommaso Ciampa: Tanıdık geldi değil mi? Evet, göz bebeklerin şimdiden büyüdü Bray. Dikkatini veremiyorsun. Terlemeye başladın. Peki bir oyunu kazanmak için bu fotoğrafı gözden çıkarır mısın? Gözlerini kaçırıyorsun. Korkuyorsun. Neden korkuyorsun Bray? Yoksa bütün her şeye göğüs geremiyor musun? Ben de korkuyorum biliyor musun? Bu fotoğrafın düşmesinden ve çerçevenin kırılmasından korkuyorum. Tıpkı şimdi olduğu gibi.

Ciampa parmaklarını gevşetiyor ve çerçeve düşüyor.

DUR!

Wyatt birden bağırıyor ve Ciampa çerçeveyi bırakmıyor. Wyatt fotoğrafı hemen alıp yerinden kalkıyor ve asıyor ve tekrar yerine oturuyor.

Tommaso Ciampa: Asla istediğin gibi olamayacaksın Bray. Asla istediğin sıfatın hakkını veremeyeceksin.

Ciampa bir hamle daha yapıyor oyunda.

Tommaso Ciampa: Şah-mat. Gördün mü? Tıpkı böyle olduğu gibi. Yine yenildin. Yine kaybettin. Seni gene alt ettim. Çünkü onlar olduğu sürece, onlar bir parçan olduğu sürece sen asla Korkunun Yeni Yüzü olamayacaksın. Fakat ben biliyorum. Kurtuluşunu biliyorum. Çok basit. Sadece iki kelime.

Ciampa iyice Wyatt'a yaklaşıyor.

Tommaso Ciampa: Kurtul onlardan. Bütün herkesten. Bütün geçmişinden. Kurtul onlardan.

"ÇAT"

Wyatt arkasına bakıyor ve az önce aştığı çerçeveli fotoğraf düşüp parçalanmış. Önüne bakıyor ama Ciampa'dan eser yok.

jgoldg.png


[ame="https://www.youtube.com/watch?v=O6wF999NaOg"]https://www.youtube.com/watch?v=O6wF999NaOg[/ame]

WE ARE ONE!

tXMAFI.png


John Cena ve Tyler Black girişte görünüyorlar, ikisi de Nexus tauntlarını attıktan sonra ringe koşarak giriyorlar ve ringin içinde bir kez daha taunt atıyorlar.

Ihım... Ihım... Ihım...

KsiXJ6.png


Divine Union'ın üç üyesi de ringin kenarındalar ve Aiden English bir kez daha mikrofonu alıyor eline.

Aiden English: Ayrılık ne tuhaf
Ah yaralı bir taraf
Herkese güneş doğuyor
Bize karanlık her taraf

Aşkımız artık Allah’a emanet
Sana ben kıymam sevdim kabul et
Şu koca dünya yalandan ibaret
Yerini bulacak ilahi adalet
Gün günü kovaladı kalmadı dirlik
İşte geldi çattı 'İlahi Birlik'

Divine Union bu sözlerin arkasından ringe doğru ilerliyorlar. Mahal ringin kenarında kalırken English ve Harper ringe giriyorlar.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Vy2CzgOK98k[/ame]

YEAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHOHOOHHOHOHOOHHHOHOHOHOH!

rNdMf3.png
byWJLj.png


Broken Brothers girişte kemerlerini kaldırıyorlar ve ringe giriyorlar. Son hazırlıklar yapılıyor ve maç başlıyor.

GWA Tag Team Championship
Nexus vs Divine Union vs Broken Brothers (c)


Ringin ortasında Broken Sabian, Aiden English ve John Cena bulunuyorlar, bu üçlü maça başlayacak olan isimler. Üç isim de birbirlerini gözetliyorlar. Ancak ilk atağa başlayan isim John Cena oluyor ve önce Sabian’ı sonra da Aiden’ı sert Lariat darbeleri ile yere seriyor ve ringin içinde ayaktaki tek isim oluyor. Darbeleri yiyenlerden ilk tepki gösteren Sabian oluyor ve Matt’e tag veriyor. Matt ringe girdiği anda ‘DELETE’ tauntlarını atmaya başlıyor. Cena ise buna karşılık olarak ‘You Can’t See Me’ diyecek gibi oluyor ama bunu yapmayıp Matt’e de saldırıyor. Ancak Matt Cena’nın bu saldırısından başarıyla sıyrıldıktan sonra onun karnına bir tekme vuruyor ve Twist of Fate? Matt Twist of Fate’i başarıyla yapamıyor çünkü bunu engelleyen ise English’den tag alan Luke Harper. Harper Matt’e saldırıyor ve rakibini boş bir köşeye alıp stompluyor. Onu bölen ise tekrardan John Cena oluyor ve Cena şimdi Harper’ı yumruklamaya başlamışken Matt Cena’yı kendisine doğru çekiyor ve Side Effect için tutuyor. Sonrasında Harper da Matt’in yanına gidiyor ve o da hamleden nasibini alıyor, Double Side Effect. Matt şimdi Harper’ın üzerinden tuşa gidiyor. 1... 2...

Cena tuşu bozuyor. Cena tuşu bozduğu gibi Matt’in üzerine atlıyor ve onu yerde yumruklamaya başlıyor. Daha sonrasında ise Matt’i alıp kendi köşesine doğru fırlatıyor. Cena şimdi Black’e tag veriyor. Cena ile Black aynı anda ringdeler, Cena şimdi Matt’e bir Fisherman Suplex vuruyor, hemen arkasından ise Black koşuyor ve yine Matt’e Standing Shooting Star Press ile atlıyor ve bu sefer de kendisi tuşa gidiyor. 1... 2... Matt kolayca tuştan atıyor. Black Matt’i alıyor ve bu sefer ringin boş köşesine fırlatıyor. Daha sonrasında ise Corner Forearm Smash için koşuyor ama Harper da bu sırada toparlanmış oluyor ve Black’e bir Big Boot vuruyor. Harper bununla da yetinmiyor ve Matt’e kendisi ayrıca bir Corner Big Boot vuruyor. Matt yerdeyken Harper da kendi köşesine çekiliyor ve English’e tag veriyor. Şimdi ikili tekrardan Matt’in yanına geliyorlar ancak Matt’den iki isme de Double Jawbreaker geliyor. Matt şimdi Sabian’a tag veriyor. Matt ile Sabian Harper ile English’in yanına geliyorlar, Sabian English’e bir Jumping Neckbreaker yaparken Matt de Harper’a bir Birdging Northern Lights Suplex yapıyor ve bu halde tuşa gidiyor. 1... 2...

Bu sefer de tuşu bozan isim Nexus’dan Tyler Black oluyor. Black son anda tuşu bozar bozmaz önce Divine Union üyelerini tekmelerle ringin dışına doğru sürüklüyor. Sonrasında ise Sabian’ı tutuyor ve bir Suplex yapıyor. Sabian’ı bırakmadan kaldırıyor ve bir de Falcon Arrow. 1... 2... Matt tuşu bozmayı başarıyor ancak Black hala tüm temposunu kaybetmiş durumda değil. Black ayağa kalkıyor. Matt’in kendisine yapmak istediği Big Boot’dan da sıyrılıyor ve Suplex için tutuyor ancak bu sefer de tek bacaktan da tutuyor, bunun anlamı God’s Last Gift! Ama yapamıyor çünkü Matt de Black’i ısırıyor. Matt Black’i suratından ısırıyor. Black acı içinde oradan kaçmaya çalışırken maçın hakemi Matt’i yanına çağırıyor. Matt ise buna aldırış etmeden Black’in üzerine doğru koşuyor ama Cena atağa geçiyor ve önce Matt’e sonrasında ise Sabian’a Leaping Shoulder Block vuruyor. Daha sonrasında ise sırasıyla iki isme de Protobomb uygulayıp Double Five Knuckle Shuffle ile hamlelerini tamamlıyor. Şimdi Cena resmi olarak Black’den tag alıyor ve Matt’i Fireman’s Carry’e alıyor. Bu sırada Black de en üst köşeye çıkıyor ve Diving Curb Stomp için bekliyor...

Ama önce Black’i sonra da Cena’yı English ve Harper engelliyor. English Matt’i Cena’nın omuzlarından indirdikten sonra Matt’e bir Director’s Cut yapabilmek için tutuyor. Ama sonrasında onu bırakıp Cena’nın karnına bir tekme atıyor ve bu sefer de ona bir Director’s Cut yapmak için hazırlanıyor. Diğer tarafta ise Harper Black’in üzerine çullanıyor ve ikili ringin köşesinde birbirlerini yumruklamaya başlıyorlar. Bu yumruklaşmadan galip ayrılan ise Luke Harper oluyor. Harper şimdi Black’i bir Superplex yapmak için hazırlamaya başlıyor. Bu sırada ise English, Cena ve Matt de o köşeye doğru gidiyorlar ve neredeyse herkes ringin o köşesinde birbirleriyle yumruklaşmaya başlıyor. Şu anda Sabian da geliyor ve oradaki karmaşanın en altından herkesi söküp alacakmış gibi bir görüntü çiziyor ve bunu da başarıyor, 6 kişilik bir Tower of Doom! Şu anda ringdeki herkes yerde, Sabian hariç. Şimdi Sabian da en üst köşeye çıkıyor ve Harper’ı nişanlıyor, Broken Jeez Stomp! Bu iş burada bitecek mi? Sabian şimdi Harper’ın üzerinden tuşa gidiyor. 1... 2...

AMA TUŞU BOZAN İSİM MAÇTAKİ HİÇBİR KİMSE DEĞİL, JINDER MAHAL! Mahal son anda ortaya çıkıyor ve tuşu bozuyor. Hakem her ne kadar mahal tuşu bozsa da ona herhangi bir yaptırım uygulayamaz, Mahal da bundan cesaret alıyor ve English ile Harper’ı da toplayıp ringdeki diğer isimlere saldırmaya başlıyorlar ancak Broken Brothers ve Nexus da atağa kalkıyorlar ve şu anda ringdeki 7 isim de birbirini yumruklamaya başlıyorlar. Kavga çok uzun bir süre devam ediyor, en sonunda ringde sadece Broken Brothers ve John Cena kalıyor. Şimdi Matt önce Sabian’dan bir kez daha tag alıyor, sonrasında ise Cena’yı bir Twist of Fate yapabilmek için tutarken diğer taraftan da Sabian Broken Jeez Stomp için köşeye tırmanmaya başlıyor. Ancak tam da bu sırada Divine Union Sabian’ı tutup ringin dışına düşürmeye çalışıyor, Matt ise Sabian’ı ringde tutmak için Divine Union ile çekişmeye başlıyor. Ancak kendisi bir anda arkaya doğru çekiliyor. Cena’dan Matt’e Schoolboy geliyor. 1... 2...

3!

Kazanan ve yeni GWA Tag Team Şampiyonları: Nexus

Çok ani bir bitiriş ve artık yeni takım şampiyonlarımız var. Nexus karışık tepkiler arasında kendilerini hızla seyircilerin arasına atarken Matt gözlerini açmış, şaşkın şaşkın bakınmaktan başka bir şey yapamıyor. Cena ve Black kemerlerini teslim alıyorlar ve seyircilerin arasında havaya kaldırıyorlarken reklamlara gidiyorlar.

jgoldg.png


Sıradan insanlarla dolu bir soyunma odasındayız. Herkes kenetlenmiş bir şekilde karşılarında yüksek bir noktada duran Johnny Mundo'yu dinliyor.

10bac8e9a1b.jpeg


Johnny Mundo: Halkım, Slamtown şehri için tarihi günlerden birini yaşıyoruz. İyi gün, kötü gün demeden, hatta bir adım öteye taşıyalım, savaşta bile bir olduk, iri olduk, diri olduk. Her zaman sizin gibi değerli bir halkın başında olmaktan gurur duydum. Tecrübelerimiz hepimize çok şey kattı. Bugünü özel kılan şey ise size olduğu gibi, bu ringlere karşı bağlılığım ve vefa borcumu tescil ettirme fırsatını bulmam. Biliyorum ki, bugün Slamtown halkının kalbi benim için atacak. Valiliğimin yanına lordluk unvanımı da ekleyeceğim. Çünkü lider ruhlu olmak bunu gerektirir. Çünkü cesur olmak bunu gerektirir. Çünkü vefa bunu gerektirir. Çünkü otorite boşluğundan doğan kaos bunu gerektirir. Değerli Slamtown halkı üyeleri, bu gece Slamtown'u GWA'in başkenti ilan edeceğiz! Zaferimiz kutlu olsun!

Johnny Mundo cümlelerini bitirir bitirmez bir alkış kıyamet kopuyor.

SLAMTOWN! SLAMTOWN! SLAMTOWN! SLAMTOWN!

Küçücük odada onlarca Slamtown yerlisi tezahüratlara başlıyorlar. Johnny Mundo'yu omuzlarına alıp havaya fırlatıyorlar. Mundo ne kadar yalvarsa yakarsa da saçma bir neşe yayılıyor etrafa.

jgoldg.pngThe Aerial Assasin!

5NVxeUJl_o.png


Will Ospreay girişte görünüyor. Ospreay hızla tauntlarını atıp ringe giriyor. Enerjik!


KOCOMBAT!

6n7qQ7.png


Kyle O'Reilly girişte görünüyor! Kyle tauntlarını atıyor ve ringe giriyor. Hakem biraz sonra son kontrollerini yaptıktan sonra maç başlıyor!

Oceans Championship
Kyle O'Reilly (c) vs. Will Ospreay


Maç başlıyor ama Kyle O'Reilly ringin ortasında öylece kalakalıyor! Kyle O'Reilly kendisini kassa da hareket edemiyor! Will Ospreay hemen iplere koşuyor, zıplıyor ve OSCUTTER! OSCUTTER GELDİ! HEMEN TUŞA GİDİYOR OSPREAY! 1........2........3!

Kazanan ve yeni Oceans Şampiyonu: Will Ospreay

EBof4M.jpg


WILL OSPREAY BAŞARDI! Ospreay maçı kazanarak tarihi bir başarıya imza atıyor! Kyle O'Reilly yerde ve hala kıpırdayamıyor! Öylece yattığı yerden Ospreay'in kemeri kaldırışını izliyor. Ospreay köşede ve tauntlarını atıyor!

Kyle O'Reilly nefes nefese ayağa kalkıyor! Soyunma odasının ortasında öylece oturan Kyle O'Reilly, beyninin içinde yaşadığı az önceki sanrıyı yaratan kişiye bakıyor, Will Ospreay!

Will Ospreay: Anlaşılan Bray Wyatt'tan aldığın eğitim yeterli olmamış.

Kyle O'Reilly ter su içinde Will Ospreay'e bakıyor. Oldukça savunmasız bir şekilde soruyor.

Kyle O'Reilly: Ne istiyorsun?

Will Ospreay: Senden ne istediğimi mi soruyorsun yoksa evrenden ne istediğimi mi? Ne önemi var ki? İstediğimi elde ettikten sonra kimse ne olduğunu anlayamayacak. Ama senden istediğim şeyi aldıktan sonra herkeste bir farkındalık oluşacağı kesin. Senden istediğim açık, gücümü görüyorsun. Ringde güçlü olduğum kadar insanların düşüncelerini kontrol etmekte de ustayım. Sana sadece gelecekten bir spoiler getirdim Kyle, kısa ama öz bir sahne gösterdim. Yakında o kemeri elde ettikten sonra bu evrende biraz daha ciddiye alınabileceğim, bundan emin ol.

jgoldg.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=KSjnYQXjvWg[/ame]

Cult of Personality!

vZo25R.png


CM Punk ilk gelen isim. Olabildiğince ciddi bir surat ifadesiyle ringe doğru ilerliyor ve taunt atmadan rakibini bekliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=fZGi6okEU2Q[/ame]

Break The Walls Down!

lEzXMr.png


Chris Jericho da aynı ciddiyetle ringe ilerliyor ve Punk'ın karşısına dikiliyor. Bu sırada da zil çalıyor.

Best in the World vs Best in the World
CM Punk vs Chris Jericho


Zil çalıyor ve CM Punk ile Chris Jericho’yu bir kez daha aynı ringde maça başlarken görüyoruz. Jericho Punk’ın üzerine hızla koşuyor ve Codebreaker? Punk Jericho’ya izin vermiyor ve onu havada tutmayı başarıyor. Jericho ise bu durum karşısında hemen Punk’dan kurtuluyor ve tekrardan ringe iniyor. Daha sonrasında ise Punk ve Jericho arasında bir lock-up izleyecek gibi oluyoruz ama bu sefer de Punk bu olaya izin vermiyor ve Jericho’yu sert biçimde itiyor. Jericho bu durum karşısında kötü adam sırıtışı atıyor, Punk ise Jericho’nun bu sırıtışına iyice sinirleniyor ve Jericho’ya karşı saldırıya geçiyor. Onu köşeye kadar yumrukluyor, bir süre de köşede yumruklarına devam ediyor. Punk şimdi karşı köşeye geçip hazırlanıyor ve Jericho’ya karşı Corner Step Up High Knee için koşmaya başlıyor ancak Jericho da atağa geçiyor ve Punk yolun ortasındayken onu yakalayıp bu sefer de kendisi yumruklamaya başlıyor. Jericho Punk’ı Irish Whip ile ringin köşesine fırlatıyor, sonrasında ise hızla koşuyor ve bir Corner Clothesline vuruyor. Daha sonrasında ise Punk ringin ortasına doğru ilerleyince de atağa kalkıp Spinning Heel Kick vuruyor ve bu sefer tuşa gidiyor. 1... 2...

Punk tuştan atıyor. Jericho şimdi Punk’ı kaldırıp tutuyor ve ringin dışına fırlatmak istiyor ama Punk Jericho’nun bu hamlesini son anda terse çeviriyor ve Jericho ringin dışında. Şimdi Punk da iplerden geriliyor ve Suicide Dive için uçmak istiyor ama Jericho son anda yetişiyor ve Punk’a iplerin arasındayken bir Forearm Smash vuruyor. Jericho bu darbesinden sonra ringe geri dönüyor ve Punk’ı tutup bir Swinging Neckbreaker yapıyor. Bununla da yetinmeyip ikinci ipe doğru koşuyor ve Lionsault deniyor ama Punk dizini koyuyor ve Jericho karnını tutarak ayağa kalkıyor. Punk da bu sırada ayaklanıyor ve bir Dropkick vuruyor. Punk Jericho’yu tuş için yatıramadan Jericho kendisini tekrardan ringin dışına yuvarlıyor. Punk bu sefer Suicide Dive için uçmak yerine sakince ringin dışına çıkıyor ve Jericho’yu tekrardan ayağa kaldırıp yumruklamaya başlıyor. Daha sonrasında ise tutup karnını aprona vuruyor ve Jericho’yu tekrardan ringe sokuyor. Kendisi bu sefer ringe tamamen girmiyor, onun yerine yavaşça en üst köşeye doğru çıkıyor. Randy Savage’ın meşhur tauntunu atıyor ve Diving Elbow Drop. Punk şimdi tuşa gidiyor. 1... 2...

Jericho atıyor. Punk bu tuş denemesinden hemen sonra bir kez daha en üst köşeye çıkıp yine bir Diving Elbow Drop yapabilmek için hazırda bekliyor ama Jericho atağa kalkıyor, Punk uçuşuna başlamadan onun dengesini bozuyor. Punk turnbuckle’a oturur oturmaz o da Punk’ın yanına tırmanmaya başlıyor ve Punk’ı Superplex ile ringin zeminine vurmak için rakibini tutuyor ancak Punk da buna karşılık olarak Jericho’yu yumruklamaya başlıyor. Birkaç yumruktan sonra birkaç tane de Headbutt vuruyor ve en sonunda Jericho yere düşüyor ve yerde de kalıyor. Punk bir kez daha toparlanıyor ve bu sefer tauntunu atmadan Diving Elbow Drop için uçuyor ama Jericho son anda Punk’ın atlayacağı yerden kaçmayı başarıyor ve Punk yere çok kötü düşüyor. Şimdi Jericho koşup bir kez daha ikinci ipten atlıyor ve Lionsault. Bu sefer yapıyor Jericho. Şimdi son bir hamle için Punk’ı iki bacağından tutuyor ve Walls of Jericho! Jericho’dan Punk’a harika bir kontra ve Punk çok kötü bir durumda kalıyor. Buna rağmen Punk pes etmiyor ve ring iplerine ulaşmaya çalışıyor. Ancak Jericho da buna karşılık olarak Punk’ı iyice ringin ortasına doğru çekiyor. Punk’ın çektiği acı yüzünden belli oluyor, pes etmek üzere...

Hayır, Punk tüm çektiği acıya rağmen iplere doğru sürünmeyi ve iplere tutunmayı başarıyor. Jericho hakem 4’ü sayasıya kadar Punk’ı bırakmıyor ve bu durumdan dolayı da olumsuz tepkileri üzerine alıyor. Bununla da yetinmiyormuş gibi Jericho hakeme de sataşıyor ve ikisi arasında bir itişme meydana geliyor. Punk da bu sırada yavaşça ayağa kalkıyor ve Jericho’yu kendisine doğru çekip Sleeper Hold bağlıyor. Jericho bu durumdan kurtulabilmek için Judo Throw yapsa da ikisi de ayakta olduğu anda Punk’dan Jericho’ya bir Dropkick. Bununla da yetinmiyor ve Jericho’yu bir Clothesline ile ringin dışına yolluyor, yolladığı Jericho’nun üzerine de son olarak bir Suicide Dive ile uçuyor. Punk şimdi Jericho’yu bir kez daha ringin içine sokuyor ve kendisi de hemen arkasından kendisi de ringe giriyor. Şimdi bir taunt atıyor Punk, Jericho kalktığı anda da Go To Sleep için omuzluyor. Havaya fırlatıyor ama Jericho bir anda yere inmeyi başarıyor, indiği anda da zıplıyor ve Codebreaker! Codebreaker! Jericho tuşa gidiyor. 1... 2...

Ama tuş geçerli olmuyor çünkü Punk son anda iplere ayağını koymuş ve hakem de bunu görmüştü. Jericho bu durumu fark edince de hakeme daha sert bir şekilde sataşıyor ancak maçı kaybetmemek uğruna fiziksel mücadeleye girmiyor. Jericho şimdi Punk’ın yanına gidiyor, onun kafasını kaldırıyor ve bir tokat atıyor. Şimdi Jericho Punk’ı aşağılarcasına tokatlamaya ve Punk’a hakaret etmeye başlıyor, Punk’ın ise yapabilecek hiçbir şeyi yok. Punk kendisini bile koruyamayacak hale gelirken Jericho ise Punk’ı tamamen ayağa kaldırıp onu ringin köşesine götürüyor. Daha sonrasında ise koşuyor ve Jericho’dan bir Corner Clothesline. Jericho şimdi Punk’ı tekrardan ringin ortasına yolluyor ve kendisi de yanına gidip Step Up Enzugiri yapıyor. Punk tekrardan yerde. Jericho şimid Punk’ın tekrardan ayağa kalkmasını bekliyor. Ama Punk ayağa kalkar kalkmaz da Jericho’ya bir Roundhouse Kick vuruyor, şimdi omuzluyor ve Go To Sleep!

Punk sonunda Go To Sleep’i vuruyor ama Punk bir türlü tuşa gitmiyor. Jericho’nun ayağa tekrardan kalmasını beklerken diğer yandan da GTS tauntunu atmaya başlıyor.

BU SIRADA TİTANTRON AÇILIYOR VE BİR ODADA İKİ KİŞİYİ GÖRÜYORUZ. BU İSİMLERDEN BİRİSİNİN SURATINI GÖREMİYORKEN DİĞER İSMİ İSE RAHATLIKLA SEÇEBİLİYORUZ. BU İSİM AJ LEE! BU SIRADA HAL VE TAVIRLARINDAN PSİKOLOG OLDUĞUNU ANLADIĞIMIZ KİŞİ SİGARA PAKETİNDEN BİR ADET SİGARA ALIYOR VE YAKIYOR. AYNI ŞEYİ AJ LEE'NİN DE YAPTIĞINI GÖRÜYORUZ, AJ LEE DE SİGARA ALIP YAKMAYA BAŞLIYOR.

Psikolog: Bayan Brooks, belki bu yaptığımız sağlığınıza iyi gelmeyecek ama umarım sizi ruhen rahatlatmıştır.

AJ Lee: Bana önerdiğiniz bu şey gerçekten insanın sinirlerini alan, ruhsal olarak rahatlatan bir şey. Belki de benim gerçekten buna ihtiyacım vardı.

Psikolog: Sizin ailevi durumunuzu anlayabiliyorum, özellikle de kocanızın felsefesini. Ancak siz bir Straight Edge değilsiniz, sizi bu felsefeye katılmaya zorlayamaz.

AJ Lee: Size ne kadar teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Ne de olsa kararında bir kırmızı şarabın kalbe iyi geldiği de günümüzde herkesin bildiği bir şey.

Psikolog: Neredeyse unutuyordum ama iyi ki hatırlattınız. Benim çok sevdiğim bir kırmızı şarap şişem vardı. Size de ondan ikram edeyim.

Bu görüntüler eşliğinde kameralar kapanıyor ancak gördüğümüz kadarıyla Punk'ın devreleri de kapanıyor. Şaşkınlık ve öfkeyle arkasını dönüyor ancak dönmesiyle birlikte Jericho'dan bir Codebreaker! Punk'ın işi bitti. Jericho tuşa gidiyor. 1... 2...

3!

Kazanan: Chris Jericho

Maçın bitiş ziliyle birlikte Jericho hızla ringden ayrılıyor ve hiçbir şey olmamış gibi oradan ayrılıyor. Punk ise hala yerde ve uzun bir süre de kalkabilir mi, şüpheli.

jgoldg.png


Karanlık bir yerdeyiz. Gelen börtü böcek sesleri dışarıda olduğumuzu gösteriyor. Derken bir kibrit çakılıyor ve bir sigara yakılıyor.

Bu Darby Allin! Yürüyerek konuşmaya başlıyor.

Darby Allin: Dünya, kendini yiyip bitiren bir kara delik gibi. İnsanlar her yerde kara deliklerin evreni nasıl yerle bir edeceğindem bahsediyor fakat dünya kara deliğin ta kendisi. Bütün insanlar yozlaşmışlığın, kokuşmuşluğun kısacası günahlara boğulmuş bu durumda. Dünya belki 1.5 milyar sonra yok olacak ama insanlar kendilerini ruhani olarak çoktan bitirdi bile.

Ve o, işte bunu gördü ve beni gönderdi. Beni vekili olarak bu dünyaya gönderdi. Bütün insanların ruhunu, benliğini ve bütün haklarını satın alıp ipotek koydurmak istiyor. Ve öylece bütün bu evren onun istediği biçime dönecek: Black Earth. Kötülüğün adımlarının teker teker boy gösterdiği ve bütün fanilerin içinin kötülükle dolduğu, bir kişiye taptıkları her şeyin merhametsiz, günahkar olduğu bir toplum. Ve Black Earth tamamlandığında, ben bütün herkesin ruhlarını kurtardığımda o gelecek. Müvekkilim. Peki müvekkilim kim mi?

Duraklıyor. Sigarasını yere atıyor. Derken etraf bir anda yanmaya başlıyor. Kamera geniş açıya geçiyor ve Darby Allin kollarını açarak arkasındaki ateşle yazılan yazının önünde duruyor.

"Lucifer"

jgoldg.png


Wrestling has more than one...

ROYAL FAMILY!


[ame]https://youtu.be/RWDz0uLAkH4[/ame]

H45xhE.jpg


İnternet Şampiyonu Cody Rhodes soğukkanlı bir şekilde girişte görünüyor. Hiç kimseyi umursamadan tam konsantre ringe yürüyor ve girdikten sonra köşesinde Nick Jackson'ı beklemeye başlıyor.

[ame]https://youtu.be/x8sMOe1qRQc[/ame]

ep6soi.jpg


Ve şimdi de Hardcore Şampiyonu Nick Jackson yanında Brandi Rhodes ile geliyor. Brandi Nick'e her zamanki gibi yanaşmaya çalışıyor ama Nick hiç oralı değil. Direk ringe girip Cody'nin karşısında kemerini kaldırıyor ve Brandi Rhodes'un taşıdığı çantayı istiyor. Bu ne ola ki? Nick Jackson çantadan iki tane özel tasarlanmış bot çıkarıyor.

BUNLARIN ALTINA RAPTİYELER DÖŞENMİŞ!! YÜZLERCE VAR! Nick botları sırıtarak köşeye koyuyor. Arkasını dönüyor ama döner dönmez Cody ona doğru uçarak geliyor! STINGER SPLASH! Hakem maçı vakit kaybetmeden başlatıyor.

Championship Unification Match: Internet vs Hardcore
Street Fight
Cody Rhodes vs Nick Jackson


Nick splash'in etkisiyle şoka uğruyor ve yere yığılıyor. Cody yerde sayısız yumruk geçiriyor Nick'in kafasına. Daha sonra kalkıp tekmeler atmaya başlıyor ve bir de köşeye yaslanacak şekilde yere oturtup Knee Strike geçiriyor! Nick Jackson kendinden geçmiş bir halde yerde hareketsiz yatıyor. Cody hemen dışarı çıkıyor ve ringin altından 4 tane sandalye çıkarıp hepsini ringe sokuyor. Cody tekrar ringe girmek için hareketleniyor ama bu sırada Brandi Rhodes ringin karşı tarafında Cody'nin getirdiği sandalyelerden ikisini dışarı çekiyor. Cody Brandi'ye sadece sövmekle yetiniyor ve yerdeki sandalyelerden birini alıp köşesiyle Nick Jackson'ın kafasına birkaç darbe geçiriyor ve şimdi de boğuyor sandalyenin kenarı ile. Nick iyice kendinden geçiyor. Cody Brandi'ye doğru bakıp "bana tercih ettiğin adam bu mu?" diye bağırıyor, Brandi hiçbir şey demeden nefret ederek bakıyor Cody'ye. Cody kahkaha atarak diğer bir sandalyeyi alıyor ve köşeye sıkıştırıyor. Nick Jackson'ı kaldırıp ensesinden tutuyor ve çok sert bir şekilde köşedeki sandalyeye fırlatıyor ama Nick çarpmadan önce kendisini frenledi! Nick hemen Cody'ye saldırmak için dönüyor ama Cody'den gelişine Running Dropkick! Nick Jackson bu darbe ile sırtını köşedeki sandalyeye çarpıyor ve yere yığılıyor. Bu sırada Cody ayağa kalkıyor ve taytının içinden bir şey çıkarıyor...

Hayır iki şey çıkarıyor. Cody Rhodes'un elinde iki tane muşta var! Birini sağ birini sol eline takıyor ve Nick Jackson'a küfrede küfrede yanaşıyor. Kaldırıp köşeye yaslıyor ve Nick Jackson'dan kendisine vurmasını istiyor. Nick ilk başta mecali olmasa da Cody onun ailesine küfredince birden gaza geliyor ve yumruğu gömüyor Cody'nin suratına. Halsiz halde olan Nick Jackson pek kuvvetli bir yumruk vuramamış olsa gerek ki Cody bundan pek etkilenmiyor ve Nick'ten bir kez daha vurmasını istiyor. Nick bir yumruk daha patlatıyor, ve ardından dört beş tane daha geçirip Cody'yi karşı köşeye kadar götürüyor. Cody muşta ile bir yumruk sallıyor ama Nick onun altından geçtiği gibi Step Up Enzuigiri vuruyor! Cody kendisini iplerin üzerinden dışarı atıyor. Nick Jackson seyirciden tempo istiyor ve iplerden gerilip Suicide Dive... Hayır yapamıyor ÇÜNKÜ CODY NICK JACKSON İPLERİN ARASINDAYKEN MUŞTAYI KAFASINA PATLATTI! Nick Jackson tepetaklak yere kapaklanıyor ve kafası kan revan içinde kalıyor. Cody Rhodes gülerek başında kahkaha atıyor. Brandi Rhodes gelip Nick Jackson'ı kendine getirmeye çalışıyor. Bu sırada Cody kenarda duran Hardcore Championship'i alıyor ve havaya kaldırıyor. Daha sonra tatmin olmamış gibi kafasını sallıyor ve Nick Jackson'ın başına gelip kemeri Nick Jackson'ın kanlı kafasına sürüyor ve kemeri resmen kırmızıya boyuyor. Cody şimdi kemeri kaldırıyor büyük bir gururlar. Bu sırada Brandi Rhodes...

Brandi Rhodes Cody'ye yumruklar atmaya başlıyor ama Cody etkilenmiyor. Brandi'yi bir kenara itip Nick Jackson'ı kaldırıyor ve ringe sokuyor. Kendisi de girerken karşısına tekrar dikilen Brandi'yle yüz yüze geliyor. Brandi Cody'nin Nick'e yaklaşmasına izin vermiyor, resmen yeni erkeğini koruyor! Cody Brandi'yi tekrar kenara itmeye çalışıyor ama bu sefer Brandi'den Cody'ye tokat! Cody sinirleniyor ama aynı zamanda sakin kalmaya çalıştığını görüyoruz. Cody hiç umursamadan ringden çıkıyor ve ringin altından BENZİN BİDONU ÇIKARIYOR! CODY RİNGE GİRDİĞİ GİBİ BİDONUN İÇİNDEKİ BENZİNİ NICK'İN ÜZERİNE DÖKÜYOR! BRANDI'YE ÇEKİLMEZSE ALEVE VERECEĞİNİ SÖYLÜYOR!!!

Bu tehditi duyan Brandi Rhodes çaresizce çekiliyor oradan. Cody Rhodes muştayla Nick Jackson'ın suratına birkaç darbe daha patlatıyor ve akan kanın miktarını arttırıyor. Cody Rhodes sandalyeyi alıp Nick Jackson'ın boynuna geçiriyor. Pozisyona alıyor ve CROSS RHODES!!!

DEĞİL!! BRANDI RHODES'TAN CODY'YE LOW BLOW!!! Cody acı içinde yere yığılıyor ve Brandi sandalyeyi alıp Cody'ye defalarca vuruyor sandalyeyle. Brandi şimdi Nick Jackson'ı kendine getirmeye çalışıp suratını kandan temizliyor. Nick Jackson yavaş yavaş kendine gelip yerde hareketsiz yatan Cody'ye bakıyor ancak bakışları şimdi başka bir yere kayıyor. Nick Jackson'ın gözü köşedeki raptiyeli botlarda! Nick Jackson yorgun argın botlardan birini alıyor ve zar zor ayağına giyiyor. Yavaş yavaş, zorlana zorlana ayağa kalkıyor ve artık bu botla Cody'nin suratını dağıtmaması için hiçbir sebep yok! Nick Jackson Cody'nin kalkmasını bekliyor. Cody kalkıyor ve RAPTİYELİ BOTLARLA SUPERKICK!

eIQM5A.png


HAYIR CODY EĞİLDİ! VE Cody Nick Jackson'ın dikkatinin dağılmasını fırsat bilerek Beautiful Disaster'ı patlatıyor! Cody hemen Nick'i ringin ortasına çekiyor ve American Dream bağlıyor!! Nick Jackson acı içinde ve iplere sürünebilecek halde değil. Cody kilidi sıktıkça sıkıyor, Nick Jackson'ın ayağını çektikçe çekiyor... VE O KADAR ÇOK ÇEKİYOR Kİ NICK JACKSON'IN RAPTİYELİ BOTU CODY'NİN ELİNDE KALIYOR! Cody birden kilidi bırakıp elinde botla ayağa kalkıyor ve pis pis sırıtmaya başlıyor. Ayağına botu geçiriyor, Nick Jackson'a yaklaşıyor... Ama bu yine Brandi Rhodes...

Brandi Rhodes: O hareketi yapman ve bu iki kemeri kazanmak için önce beni ezip geçmelisin!

Cody "tamam sen kazandın" dercesine birkaç adım geri atıyor ve Brandi'nin içi biraz olsun rahatlıyor.

CODY'DEN BIG BOOT!!! BRANDI RHODES'UN TAM SURATINA RAPTİYELİ BOTU GEÇİRDİ!!! BRANDI RHODES SURATI KANLAR İÇİNDE YERDE KALIYOR! Cody onu hiç umursamadan Nick Jackson'ın kollarından tutup suratına raptiyeli botla defalarca stomp vuruyor! Artık kandan Nick Jackson'ın suratının hiçbir detayı belli olmuyor. Cody yorulunca duruyor ve Nick Jackson'ı kaldırıyor. Kafasından kavrıyor ve... CROSS RHODES! Cody şampiyonluk için tuşa gidiyor! 1-2...

3!

Kazanan ve yeni Unified Hardcore & Internet Şampiyonu: Cody Rhodes

Cody Rhodes resmen vahşet yaşatarak kazandı maçı! Yerde kanlar içinde yatan Brandi'ye hiç acımadan ve üzülmeden bakıp hakemden kemerlerini istiyor. Cody iki kemerini de omzuna atıyor ve pek coşkulu bir sevinç yaşamadan yerde yatan Nick'in suratına tükürüyor ve arka alanın yolunu tutuyor.

jgoldg.png


IiF9EZ.png


Lafayette'in serin havası güneşin ışıltıları arasında kaybolurken Bray Wyatt önceki gece yaşadıklarından sonra doğduğu yerdeki havadan bile daha soğuk bir hâlde ilerliyor. Bu sessiz ve canlı doğadaki yapay tek ses kaynağına doğru ilerliyor: sallanan bir sandalye gıcırtısına.

Kesimhane görünümlü odaya giriyor. Yine en dipte aynı adam pencereden dışarıya bakıyor sandalyesinde. Wyatt yanına yaklaşıyor. Konuşmak istiyor fakat aniden bir yere bakarak duruyor.

Baktığı yerde bir balta var.

"Kurtul onlardan"
"Kurtul onlardan"


Kulaklarında çınlayan sese aldırış etmeden kafasını iki yana sallayıp konuşuyor.

"Kurtul onlardan"
"Zayıfsın"
"Ancak böyle korkunun yeni yüzü olabilirsin"


Wyatt ilerliyor. Baltayı alıyor. Adama doğru ilerliyor.

"Kurtul"
"Öldür"
"Öldür"


Wyatt baltayı kaldırıyor ve adama doğru indiriyor!

Tam kafasına vuracakken duruyor. Soluk soluğa kalıyor. Baltayı gidiyor ve tekrar yerine bırakıyor. Sandalyedeki adama bakıyor. Ve oradan ayrılıyor.

Ama sandalyedeki adam kalkıyor birden. Bu Tommaso Ciampa! Wyatt arkasına dönük giderken sandalyeyi alıyor ve Wyatt'ın sırtında patlatıyor! Wyatt yere düşüyor. Ciampa hıncını alamıyor ve bir daha vuruyor. Ve bir daha. Ve bir daha. Sandalyenin tüm parçalarını Wyatt'ın üzerinde kırmak istiyor sanki. Birkaç darbeden sonra duruyor.

Tommaso Ciampa: Ahhh Bray, bu kadar aptal olabileceğini tahmin etmemiştim. Ben herkesin bir şansı hakettiğini düşünen bir adamım. Fakat aynı zamanda herkesin hata yapabileceğini de kabullenen bir adamım. Fakat üçüncü defa, üçüncü defa Bray... artık tahammülüm yoktur. Sen en tepeye ulaşabilirdin fakat şimdi toprak ile bütünleşmeye hazır olacaksın. Seni, bütün sevdiklerini ve bütün yaşadıklarını ebediyen tarihin derinliklerine gömeceğim. Artık... bu oyunun son bölümündeyiz.

jgoldg.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=sJuG8TOhb9E[/ame]

Gallantry!

8d3ff9d25bc.jpeg


The Scottish Psychopath is here! Drew McIntyre ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor. Yuhalayanlar ağır bassa da bir kesim tarafından destek geliyor kendisine.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=cxYL-Mp_Qmo[/ame]

Nowhere to Hide!

f26d9253dc.png


Global Warming'den kısa süre sonra haftalık şovda kemerini kaybeden Mark Haskins yadigarını tekrar sırtlamak için çarpışacak bu akşam! Ringe doğru ilerliyor. Çok iyi bir destek var gerçekten kendisine. Enerjik, motive ve tüm konsantrasyonuyla köşe gönderine çıkıp taunt'unu atıyor. Ringin dışında Drew'le soğuk bir bakışma cereyan ediyor aralarında. O esnada...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=O6wF999NaOg[/ame]

We Are One!

tXMAFI.png


İnanılmaz derece yuhalanıyorlar. Önde Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Wade Barrett, arkasında günün taze şampiyonlarından John Cena omzunda GWA Takım Kemeriyle gözüküyor. Adam Cole da görünüyor şimdi. Tyler Black gözükmüyor. Zaten sevincini de kutlayamamıştı yaşadığı sakatlıktan dolayı. Üçü birlikte ringe doğru ilerliyorlar. Büyük bir özgüvenle megaloman adımlarla ringe giriyor Wade Barrett. Taunt'larını atıyorlar. O esnada Drew ve Adam Cole aralarında sözlü münakaşaya giriyor. Hakem şampiyonluk kemerinin sunumunu yaptıktan sonra maçı başlatıyor.

GWA World Heavyweight Championship
Wade Barrett (c) w/ John Cena, Adam Cole vs. Mark Haskins w/ Drew McIntyre


Zil çaldığı gibi Mark Haskins Wade'in üzerine koşuyor! Monkey Flip! Wade Barrett ne olduğunu anlayamadan Haskins yakalıyor onu. Powerslam! Zıplıyor ve Jumping Senton! Yerde çeviriyor Wade'i yüzüstü. Bridging Armbar!! Bridging Armbar!! Seyirciler çıldırdı! Haskins çok pis bilenmiş! Wade Barrett ne olduğunu anlayamadı! Acı içinde hareketten kurtulmaya çalışıyor. Hakem dibine girip soruyor durumunu Wade'e. Wade pes etmiyor. Haskins iyice geriyor kolu! Wade Barrett kolu gerilince gözlerini yumuyor acıdan! Hakeme bir şeyler söylüyor!!

Fakat, söylediği şey 'pes'ten farklı bir şey olacak ki hakem bitirmiyor maçı. Wade Barrett acıyla bağırıyor. Haskins inadına daha da geriyor hareketi. Adam Cole aprona çıkıyor hemen! Onu gören Haskins hemen hareketi bırakıyor ve Running Knee Strike! Adam Cole ringin dışına düşüyor. Arkasını döndüğünde Wade'den Cloth- Running Knee Strike!! Haskins çıldırdı şampiyonluk istiyor! Tuşa gidiyor hemen. 1... 2...

2'de atıyor Wade Barrett. Haskins hemen üzerine çıkıp yumruklamaya başlıyor Wade'i. 1-2 yumruk yiyince Wade artık harekete geçiyor. Üzerinden fırlatıyor Haskins'i. Yerde debeleniyorlar. En sonunda Wade attığı tekmeyle Haskins'i fırlatıyor uzağına. İkisi de ayağa kalkıyorlar. Haskins dropkick için zıplıyor ama havadayken Reverse Elbow! Haskins yere düşüyor. Wade yerden kalkmasına izin vermeden parmaklarına bastırıyor. Hakem gelip uyarıyor Wade'i. Bir şey yapmamış gibi ellerini iki yana açıp kendini savunuyor. Haskins'in iplere yaslanarak kalkmaya çalıştığını görünce kafasına tekme atıyor ve iplere doğru bastırıyor boğazından! Haskins nefes alamıyor! Hakem iyice kızıyor Wade'e ve geri sayıma başlıyor. 1... 2... 3... 4... 5 olmadan bırakıyor Wade. Artan yuhalamalara laubali gülüşüyle karşılık veriyor Nexus'un lideri. Nefes almaya çabalayan Haskins'i saçından çekince yumruk yiyor yüzüne. Bir yumruk daha. Haskins'ten bir yumruk daha. Ardından tekme. Bir tekme de Wade Barrett'ten. Kavrıyor Haskins'i ve Snap Suplex! Hemen ardından koşuyor ve yüzüne doğru bastırıyor kolunun kemikli tarafıyla. Haskins acı içinde kıvranıyor. Wade de fazla sürdürmüyor hareketi. Nefretle sertçe yere çarptırıyor kafasını Haskins'in. Arkasına geçip sırtına oturmak istiyor ama Haskins onun bacaklarının altından sıyrılıyor. Sıyrılırken de Wade'e çelme takıyor. Wade düşünce bacaklarından yakalıyor onu ve Cloverleaf! Cloverleaf bağlıyor! Seyirci hareketlendi! Wade'in çektiği acı yüzünden okunuyor! İplere yakınlar ama ipe yakın olan taraf Haskins. Wade iplere bakıyor ama ihtimali olmadığını anlayınca farklı yollar deniyor. Kendine gelmiş Adam Cole ve Cena ringin kenarında dikkatle izliyorlar maçı. Drew da onları kontrol ediyor herhangi bir müdahaleye karşın. Wade sürünüyor var gücüyle. Ringin ortasına doğru birkaç metre gittiklerinde Haskins bırakıyor hareketi. Wade'in ayağa kalkmasını bekliyor. Vertical Suplex Powerslam için kavrıyooorr mu? Hayır, aprona çıkmış John Cena Wade'i bacaklarından çekiyor ve kurtarıyor. Wade Cena'nın yanına, aprona iniyor kontrollü şekilde. Haskins arkasını döndüğünde Wade'den bir elbow! Sarsılan Haskins'i aprondan yakalıyor ve ringin dışına suplex için kaldırıyoor ama Haskins havadayken diziyle vuruyor Wade'in kafasına! Wade bırakıyor şimdi onu. Haskins'ten hem Wade'e hem Cena'ya Jumping Double Knee Strike!!!

İkisi de ringin dışına doğru bayılıyorlar resmen! Haskins etrafı kolaçan ediyor. İplere gidiyor ve ringin dışındaki Nexus üçlüsüne doğru Tope Suicida!!!

Buğra Gür: Haskins'in finisher'ı geldi moruk.

Çok fena gaza geldi Haskins! Seviniyor, taunt atıyor, seyirciyle kucaklaşıyor ama bunu uzun sürdürmüyor. Wade'i kaldırıyor ve hemen ringe sokuyor. Kendi de köşe gönderine çıkıyor. Wade kalktığında zıpl- Zıplamasına kalmadan Wade yetişiyor ve sert bir yumruk geçiriyor Haskins'e. Haskins darbenin etkisiyle köşe gönderine oturuyor. Wade de çıkıyor şimdi yanına. Sert yumruklar vuruyor rakibine. Şimdi sırtına sırtına geniş yumruklar sallıyor. Haskins iyice sendeliyor. Wade şimdi kendiyle beraber onu da ayağa kaldırıyor iyice. En üste çıkartıyor vee Butterfly Superplex!!!!! Haskins diğer köşe gönderine kadar uçuyor! Wade de sırt ağrısını yaşamakla meşgul!!! Seyirciler chant atmaya başlıyorlar. Wade sürünüyor, sürünüyor ve elini Haskins'in üzerine atıyor. 1... 2... Haskins atıyor! Wade yorgunluktan tepki bile veremiyor ama. Enteresandır, ilk kalkan Haskins oluyor. Köşe gönderine tutuna tutuna doğruluyor. Fakat, Wade aniden kalkıyor ve üzerine koşuyor. Elbow! Haskins'ten! Haskins hemen ikinci iplere çıkıyor ve Tornado DDT!! İkisi de yerde! Birkaç saniye seyircinin alkışlarla tuttuğu tempoyla ikisi de kendine gelemiyor. Hakem iki güreşçi için de sayıyor. 1... 2... 3... Haskins kalkıyor yine. Çok geçmeden Wade de kalkıyor. İki sarhoş gibi karşı karşıya dikiliyorlar. Haskins'ten yumruk. Wade cevap veriyor bir başka yumrukla. Haskins'ten bir yumruk daha! Wade yine cevap veriyor! Haskins şimdi Headbutt vuruyor! Wade vites arttırıyor ve European Uppercut! Sesi daha buraya kadar geldi!! Haskins sarsılıyor ciddi anlamda. Fakat, birden Bicycle Kick! Düşmeden arkasından yakalıyor. Release German Suplex!! Haskins tuşa gidiyor!! 1... 2...

Son saniyede atıyor Wade Barrett! Haskins alev alev yanıyor şu an! Ayağa kalkıp Wade'in kendine gelmesini bekliyor. Wade kalktığında yakalı- Wade yerden roll-up'a alıyor! 1... 2... 3 olmuyor! İkisi de bekleme yapmadan ayağa kalkıyorlar. Haskins daha atik davranıyor. Wade'i yakalıyor ve Painkiller!!! Düşmeden arkasından yakalıyor. German Release Suplex!!!

HAYIR, Wade çömelince sırtına düşüyor Haskins. Wade sırtlıyor şimdi Haskins'i. Wasteland!!! Tuşa gidiyor! 1... 2...

Haskins atıyor bu sefer de!!! Seyirciler çıldırdı! Haskins çıldırdı! Wade çıldırdı! Ringin dışında Nexus çıldırdı! Hakemle münakaşaya giriyor Wade artık son çare olarak. Üzerine üzerine yürüyor. Bağırarak konuşuyor ama hakemin de altta kalır yanı yok. 3 olmadı diye kesinkez ifade ediyor. Wade Barrett sıradaki hamlesini düşünürken hakem aniden karnını tutuyor ve Wade'e kaçamak bir şeyler söyleyip ringin dışına çıkıyor. Wade ellerini iki yana açıp neler olduğunu anlamaya çalışıyor. Hakemse ringin dışında kıpkırmızı kesilmiş şekilde çömeliyor olduğu yere. Helada pozisyon alır gibi duruyor öylece. Wade ve Drew soran gözlerle ona bakıyorlar. Hakem sıçıyor galiba! Evet, hakem sıçıyor!! Paçalarından düşmesinler diye paçalarını tutarak arka alana doğru koşuyor hakem!! O esnada Adam Cole ve Cena'nın saldırmak için üzerine geldiğini gören Drew'den Glasgow Kiss!!! Cena öpücüğün tadına bakıyor!!! Cena'nın aksine Adam Cole seri yumruklarla Drew'a vuruyor. Birkaç seri ama cılız yumruk atıyor. Drew derisi zırhtan yapılmışçasına hissetmiyor bile yumrukları. Body Toss'la üzerinden savuşturuyor Adam Cole'u. Wade Barrett hemen oraya yöneliyor ama çok geç!!! CLAYMORE!!!! Adam Cole'a!

7551e8671cb.jpeg


ADAM COLE BAY BAY!!!! Wade Barrett Drew'in onu farkettiğini görünce frenliyor kendini. Drew büyük bir soğukkanlılıkla üzerine doğru yürüyor Wade'in. O esnada başka bir hakem koşarak ringe doğru geliyor! Hakem ringe girerken Wade Barrett ve Drew ringin etrafında 11'er oynamaya başlıyorlar. Hakem count out için saymaya başlıyor. 1... 2... 3... 4... 5... Wade ve Drew'i ikaz etmek için aşağıya iniyor. Wade hala kaçıyor Drew'dan. Hakem tam önüne geldiğin Wade'i ringe doğru ittiriyor! Arkasında Drew McIntyre yetişiyor. SUPERKICK!!! HAKEMDEN DREW MCINTYRE'A GELİŞİNE SUPERKICK!!!! Wade ise ringe giriyor hakemin darbesiyle. Ringe girdiğinde Haskins onu bekliyor. PUMPHANDLE DRIVER!!!!!

HAYIR! Wade Barrett yaka paça kurtarıyor kendini. Haskins Wade'i elinden düşürdüğü gibi hakemden Haskins'e Superkick!!!! Wade düşmesine izin vermeden Bull Hammer!!!! Wade tuşa gidiyor! 1.2.

3!

Kazanan ve Hala GWA Dünya Ağırsiklet Şampiyonu: Wade Barrett

O kadar hareketin üzerine hakem de saniyeleri ışık hızıyla sayıyor! Neredeyse ama neredeyse tüm arena yuhalarken We Are One çalıyor. Wade Barrett gülerek hakeme bakıyor. Hakem kenarda görevlilerden kemeri istiyor ve Wade'e veriyor. Kamera Wade'den çok hakeme odaklanınca hakemin yüzünü kazıdığını görüyoruz? Yüz makyajının altındaki isim Tyler Black! Wade Barrett'la kahkahalar atarak ringin ortasında sarılıyorlar. John Cena ve Adam Cole da birazdan katılıyor onlara. John Cena kenardan GWA Takım Şampiyonluklarını da getiriyor. Nexus bugün parıl parıl! Ortada GWA Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu'yla Wade Barrett, bir yanında Adam Cole, iki yanlarında GWA Takım Şampiyonlukları ile John Cena ve Tyler Black... Nexus'un gövde gösterisiyle kameralar kapanıyor ve tabii yuhalamalarla.

jgoldg.png


İnek mölemelerin tavuk gıdaklamaların bizi karşıladığı yerdeyiz. Evet, Sandy Fork'da.

Mark Briscoe saman balyasınım üstüne oturmuş bekliyor. Derken küçük bir kamyonetin içinde iki adam geliyor. Mark Briscoe tırpanı kaparak onların yanına gidiyor.

İki adam kamyonetten iniyor. Birinin elinde dava dosyası gibi bir şey var. Diğeri ise daha çok şoför tipli.

Briscoe kapıda karşılıyor adamları.

İcra Memuru: Iıı... Sandy Fork burası mı?

Mark Briscoe: Evet.

İcra Memuru: Ben icra memuruyum beyfendi. Borcunuz ödenmediği için hacize geldik.

Mark Briscoe: Ne borcu mu? Kimin?

İcra Memuru: Hemen bakalım... (dosyayı açıyor) Papa Briscoe'nun. Sussex'li Jeffrey Carter.

Mark Briscoe: Kumar borcu yani?

İcra Memuru: Ben bilemem efendim.

Birkaç saniye sessizlik oluyor.

İcra Memuru: İsterseniz biz bir içeri girelim.

Mark Briscoe: HAYIR!

Memur korkudan geri çekiliyor.

Mark Briscoe: Ben bu borcu öderim. Siz iki dallama buradan *iktir olup gideceksiniz şimdi. Anlaşıldı mı?

İcra Memuru: Peki ödeyin efendim ama bizim gene de hacize geldiğimize dair not düşmemiz gerekiyor. İşte şu kadar inek, bu kadar saman var vs...

Mark Briscoe gülüyor.

Mark Briscoe: Şu tırpanı *ötüne sokayım istersen? Daha inandırıcı olur burada ne olduğunu anlamaları.

İcra Memuru: Peki... ne zaman bu borcu ödeyeceksiniz? Faizi de artıyor gittikçe.

Mark Briscoe: *ikecem borcunu da ödeyeceğiz işte en kısa zamanda. Dağılın lan. Dağılın!

Mark Briscoe tırpanı kaldırır gibi oluyor. Adamlar hemen topuklayıp kamyona binip gazlıyorlar. Mark da onların gittiğinden emin olduktan sonra tırpanı kenara atıp içeri giriyor.

jgoldg.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=znntko1n0Wk[/ame]

6aNQdv.png


Hunico girişte görünüyor. Kimi grup Hunico'ya tezahüratlar eşliğinde destek oluyor kimileri ise yuhalıyor. Hunico ise kimseye aldırmadan bisikletini sürüyor ve ilerliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Irq376CIP0s[/ame]

End of the World!

DJ7dv1.png


Johnny Mundo girişte görünüyor. Mundo rampada belirir belirmez Slamtown'dan geldiği görülen bir gruptan tezahürat var. JOHNNY WRESTLING! JOHNNY WRESTLING Mundo gülümseyerek o gruba yanıt veriyor ve sonra da ağır adımlarla ringe ilerliyor. Hakem biraz sonra maçı başlatıyor.

Lord of the Rings Final Match
Johnny Mundo vs. Hunico


İkili önce birbirlerine bakıyor, sonra da yakınlaşıyorlar ve lock up ile maç başlıyor! Hunico ve Mundo bir süre lock up'a devam ederken Mundo onu ittiriyor ve Hunico takla atarak geri düşüyor, sonra da kalkıyor ve iplerden sekip hızla koşarak bir Lariat deniyor. Vuruyor ama Mundo da iplerden sekip koşarak geliyor ve koşarak harika bir diz darbesi geçiriyor. Hunico karnını tutarken Mundo onu Gutwrench pozisyonuna alıp Suplex ile atmak istiyor ama Hunico ayaklarının üstüne düşüyor, iplere koşuyor ve Moonsault! Mundo yere yıkılıp hızla kalkarken Hunico çabucak köşeye çıkıyor ve Mundo ona koşarken atlıyor, Crossbody! Fakat Mundo devriliyor, kalkıyor ve kalkarken Hunico'yu da tutarak kaldırıyor, sonra da Exploder Suplex ile atıyor! Mundo gülerken Hunicu bu sırada küfrediyor: "Belim gitti ananı s***yim." Mundo yakınlaşıyor ve tahrik ediyor: "Yakında g**ün de Slamtown'un tapulu malı olacak." Sonra da tuşa gidiyor. 1.... Hunico hemen atıyor ve hızla yanındaki Mundo'nun ayağını tutmaya çalışıyor ama Mundo kalkıyor, Hunico koşuyor ve Mundo'dan Flying Chuck! Tuşa gidiyor hemen! 1........2........

Atıyor Hunico! Mundo hızla kalkıyor ve Super Kick için Hunico'yu bekliyor. Hunico ağır ağır kalkıyor ve dönüyor, Mundo yavaşça hizaya alıyor ve Suuppppeeeerrrr Kicc... Hayır! Hunico kalkıp bir Dropkick çakıyor ve Mundo yere çakılıyor. Hunico hızla gidiyor ve Mundo'nun kolunu tutup Armbar bağlıyor! Hunico sıkıyor ama Mundo biraz sonra iplere yaklaşıyor ve tutunarak bu kilidi bozmayı başarıyor. Hunico hakeme küfrederek kilidi bırakırken Mundo ağır ağır kalkıyor. Hunico hemen koşuyor ve kalkan Mundo'ya bir Running DDT çakmak istiyor ama çakamıyor, Mundo onu tutuyor ve Backbreaker! Hunico belini tutarak yerde kıvranırken Mundo ağır ağır kalkmaya çalışıyor. Hunico da biraz sonra kalkarken Mundo gidiyor ve kalkan Hunico'nun kafasından tutmaya çalışıyor ama Hunico onu tutuyor ve köşeye çarptırıyor. Mundo'nun kafası allak bullak olmuşken Hunico onu tutuyor ve iplere gönderiyor. Gelirken iplere koşuyor ve harika bir Moonsault! Hunico şimdi köşeye çıkıyor ve Mundo yerdeyken zıplamak için hazırlanıyor! Tam hazır olduğu anda...

Özledin mi beni o***pu evladı!

Girişe bakıyoruz. Titantronda Joey Janela'yı görüyoruz. Janela kameraya çok yakın.

Joey Janela: N'aber cabrom? Beni yenip finale çıktığın maç umarım güzel gidiyordur. Ama benim için hayat her zaman o kadar iyi gitmiyor. Mutsuzum, bir alkol şişesi alacak bile param yok. Ben de kolay yoldan mutlu olmaya gidiyorum. Elbette sevişmeye! Ama o da zor be cabrom. 1 saatin parası 50 dolar olur mu? Olmamalı! Olmamalı! İşte bu yüzden bunu bedava yapmak zorundasın. Ben de tanıdığım en kaliteli bedava hatunları arıyorum. Ve bir tanesini buldum.

Janela gülüyor.

Joey Janela: Metreler kısalıyor, mesafeler azalıyor. Bense bulunduğun arenaya yaklaşıyorum. Yanımda getirdiğim hatun o kadar iyi ki, işim bittikten sonra senle paylaşmak istiyorum. Adı Estela, kütür kütür bir şey. Görünce sen de seveceksin. Aaa, bir saniye. Yoksa bu Estela senin eski hatun muydu? Ooof. İşte şimdi tadından yenmeyecek! Haydi ben kaçtım, birazdan ordayım.

Ekran kapanırken Hunico'nun çoktan aşağıya inmiş olduğunu görüyoruz. Küfrederek iplerin ordan olanları izlerken arkasını dönüyor Hunico. Johnny Mundo pozisyonu almış ve SUPER KICK! JOHNNY MUNDO TUŞA GİDİYOR! 1.........2.......

ATIYOR HUNICO! Johnny Mundo şaşırsa da Hunico bu tuşu atıyor. Mundo ağır ağır kalkarken Hunico'nun da beyaz atletinden tutup kaldırıyor. Hunico kalkarken bir anda Small Package! 1.........2........ Mundo son anda atıyor! İkisi de bir anda kalkıyorlar ve Mundo koşarak Clothesline vurmak isterken Hunico tutuyor ve Reverse STO ile yere seriyor onu! Ardından döndürüyor ve Koji Clutch! Koji Clutch bağlıyor Hunico! Mundo oldukça zorlanıyor nefes almakta. İplere doğru uzanmaya çalışıyor ama nafile! Kendini döndürüyor en sonunda Mundo ve bir şekilde iplere ayağını koymayı başarıyor! Mundo derin bir nefes alırken Hunico hemen aşağıya iniyor ve o bacaktan tuttuğu gibi yere fırlatıyor Munod'yu. Mundo yere düşerken Hunico gidiyor ve onu tutuyor, önce köşedeki direğe sonra da bariyerlere fırlatıyor. Hakemin çağrısıyla ringe bir saniyeliğine girip çıkıyor ve yeniden Mundo'nun yanına gidiyor, sonra da tuttuğu gibi bariyerlere fırlatıyor! Mundo dışarıda feci bir şekilde dayak yemiş ve yerde yatarken Hunico biraz sonra onu ringe sokuyor ve derhal tuş deniyor! 1............2.......... Atıyor Mundo! Biraz sonra Hunico ağır ağır kalkıyor ve Mundo'nun kalkmasını bekliyor. Mundo da ağır ağır kalkarken Hunico gidiyor ve iplere koşuyor. Mundo'nun kafasına koşuyor ve SHINING WIZARD! MUNDO YERDE! Şimdi Hunico hızla köşeye çıkıyor ve atlıyor FALLING STAR! HEMEN TUŞA GİDİYOR HUNICO! 1........2........

ATIYOR MUNDO! O atar atmaz bir ses duyuluyor.

Hunico, geldim abisi.

Hunico ekrana dönüp bakıyor. Janela yine ekrana çok yakın.

Joey Janela: Geldim bro. Nerdesin? Hala kaybetmedin mi? Neyse, gelemiyorsan sorun yok. Sonuçta bu hatunu tek başıma götürmek daha eğlenceli olacaktır. Biz odandayız, bizi rahatsız etme, tamam mı?

Joey Janela kamerayı masanın üstüne sabitleyerek koyuyor ve uzaklaşıyor. Ağzı ve elleri bağlı Estela'yı yatakta görüyoruz. Estela ağlayarak yatarken Joey Janela yavaşça arkasına geçiyor. Sonra da yakınlaşıyor.

Joey Janela: Estela, bebeğim. Sakin ol.

Tam bu anda ekran kapanıyor. Hunico öfkeden deliye dönmüş bir şekilde koşarak ringden iniyor ve "LAAAAAAAAANNNNNNNNNNN" diye bağırarak arka alana doğru koşuyor! TAM BU SIRADA IŞIKLAR KAPANIYOR!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2nvsXEsyn34[/ame]

nLo1Q5.png


STING BURADA! STING BURADA! STING DÖNÜYOR! STING GİRİŞTE GÖRÜNÜYOR!

Hunico duruyor ve Sting'e bakıyor önce, sonra da sağ elinde tuttuğu Janela'ya. Janela oldukça sağlam dayak yemiş bir şekilde öylece duruyor. Sting tutuyor onu ve fırlatıp rampadan Hunico'nun önüne atıyor. Hunico Sting'e bakıyor. Sting, Hunico'nun yanına gidiyor ve konuşuyor.

Sting: O arkada ve güvende.

Sting Hunico'nun omzuna vuruyor ve ağır adımlarla arka alana gidiyor.

Hunico, Sting gider gitmez Janela'nın yakasından tutuyor ve çeşitli küfürler saçarak yerde yumruklamaya başlıyor. Bu sırada hakemler gelip Hunico'yu ayırmaya çalışıyor. Ringdeki hakem ise sayıyor. 1! 2! 3! 4! Mundo dönüyor ve hakeme bakıyor. 5! 6! 7! Mundo sert bir yumruk çakıyor ve hakemi yere düşürüyor! Sonra da yerdeki hakeme bağırıyor. "Görmüyor musun mevzuyu?" Mundo ringde kalabalığın dağılması ve Hunico'nun maça dönmesi için bekliyor. Hakemler Hunico'yu Janela'dan ayırıyorlar ve Janela'yı yavaş yavaş arka alana götürüyorlar. Bu sırada bazı hakemler Hunico'ya ringe dönmesini söylüyorlar. Hunico arkasına bakıyor ve bekleyen Johnny Mundo'yu görüyor. Mundo gelmesini işaret ediyor. Hunico koşarak içeriye giriyor!

Hunico giriyor ve Mundo'ya bakıyor. "Eyvallah." diyor Hunico. Mundo ise elini uzatıyor. Hunico gelip elini sıkıyor ve sonra da döndürüyor, "Ama buraya kadar." Enzuigir yapıştırıyor! Mundo yere düşerken Hunico iplere koşuyor ve Running Knee! Johnny Mundo şimdi yerde! Hunico hemen köşeye çıkıyor ve hızla atlıyor FALLING STAR! HAYIR! MUNDO AYAKLARINI KOYUYOR VE HUNICO BELİNİ TUTARAK YERE ÇAKILIYOR. HUNİCO AĞIR AĞIR KALKARKEN MUNDO DÖNÜYOR VE SUPER KICK! HUNICO YERDEYKEN MUNDO KÖŞEYE GİDİYOR VE END OF THE WORLD! HEMEN TUŞA GİDİYOR MUNDO! 1...............2................................

HUNICO AYAKLARINI İPLERE KOYUYOR! İNANILMAZ! Mundo hayret içinde Hunico'nun ayaklarına bakarken Hunico öylece yerde uzanıyor. Mundo biraz sonra şaşkınlıkla Hunico'yu kaldırıyor ve iplere yolluyor! Hunico iplerden dönmüyor ve takılı kalıyor. Mundo koşuyor sonrasında ama Hunico son gücüyle ipleri çekiyor ve Mundo apronda kalıyor. Hunico kafasını tutuyor Mundo'nun ve Rope Hung DDT! Ardından Hunico hızla köşeye çıkıyor. Mundo öylece yerde yatarken bakıyor ve atlıyor, FALLING STAR! HEMEN TUŞA GİDİYOR HUNICO! 1...............2......................

ATIYOR MUNDO! MUNDO KENDİ İRADESİYLE BU TUŞU ATIYOR! HUNİCO AĞZI AÇIK BİR ŞEKİLDE MUNDO'NUN ATIŞINI İZLERKEN AYAĞA KALKMAYA ÇALIŞIYOR, AMA PEK HALİ YOK. Hunico doğrulmak için zorlanırken biraz sonra Mundo da ayağa kalkıyor. İkisi de ayrı köşelerde! Biraz sonra Hunico hızla köşeye koşuyor ve Mundo'ya bir yumruk çakıyor! Mundo köşedeyken Hunico kaldırıyor ve onu köşeye çıkarıyor. Yavaşça köşeye çıkan ikiliden Mundo üst üste yumruklar atsa da Hunico biraz sonra bir headbutt çakıyor ve kontrolü ele alıyor. En sonunda tutuyor onu ve AVALANCHE VICTORY ROLL! HUNICO HEMEN TUŞA GİDİYOR! 1.........2........

3!

Kazanan ve Ringlerin Efendisi: Hunico

Hunico kazanıyor! Hunico, Ringlerin Efendisi olmayı başarıyor! Hunico’nun müziği arenada yankılanırken Hunico, hakemin ellerini kaldırmasıyla beraber tauntlarını atıyor. Biraz sonra rampada bir isim beliriyor, Estela! Tüm arena Hunico'yu alkışlarken Estela ona sadece bakıyor. Hunico hemen aşağıya iniyor, sonra da koşarak rampaya gidiyor. Estela'nın yanına gidiyor. Kameradan duyduğumuz kadarıyla Hunico, Estela'ya şunları söylüyor.

Özledim seni, Estela...

Estela gayet ciddi bir şekilde bakarak bir tokat patlatıyor Hunico'ya. Hunico, yanağını tutarak Estela'ya dönüyor. Gözleri dolsa da belli etmemeye çalışıyor. Estela, arka alandaki görevlilerle beraber orayı terk ederken Garipler arenada yankılanıyor. Hunico, arkasını dönüyor ve seyirciye baktıktan sonra bisikletine binerek oradan ayrılıyor. Şov bu görüntülerle sona eriyor.

LORD OF THE RINGS GWA Entertainment TM & © 2019 All Rights Reserved
 

Lucifer

Phillip Jack Brooks
Katılım
24 Şub 2012
Konular
491
Mesajlar
14,279
Tepkime puanı
344
Puanları
1,580
Konum
-
CM Punk
John Cena
Heyecanla bekliyoruz. Müsait olmaya çalışacağım.
 

LeonardoAraujo

Urgan İpi
Katılım
26 Ara 2015
Konular
320
Mesajlar
18,575
Tepkime puanı
208
Puanları
15
Raven
Adam "Hangman" Page
Şov akşamı dışarıda işlerim var. Sonlara belki yetişebilirim.
 

The Vuslat

Loup À Crinière
Katılım
28 Ocak 2014
Konular
693
Mesajlar
17,986
Tepkime puanı
195
Puanları
0
Konum
Preston, Lancashire
Wade Barrett
Bilgisayarın başında ki gibi takip yapamasam da mobilden elimden geldiğince takip etmeye çalışacağım.
 

Zargothrax

now, rot
Katılım
29 Haz 2010
Konular
794
Mesajlar
18,952
Tepkime puanı
3,111
Puanları
1,945
Yaş
30
Konum
İstanbul
Roman Reigns
-
Yarın oynadığım oyunda "Raid" yapacağım o yüzden takip etmem zor, ara ara bakmaya çalışacağım. Zaten bir aksiyonda olacağımı da düşünmüyorum. Hunico ne yapacak onun için bakacağım arkasındayız reisin.
 

dwayde

Brock Lesnar fanıyım
Katılım
15 Ara 2010
Konular
849
Mesajlar
25,477
Tepkime puanı
1,056
Puanları
1,790
Randy Orton
Önce City tokat yiyor hemen ardından da Punk. Müthiş bir gün.
 

Believe Dean

halkımızın morali bozulsun
Katılım
24 Kas 2014
Konular
423
Mesajlar
10,563
Tepkime puanı
560
Puanları
1,105
Yaş
23
Konum
Erzurum
Angelico
-
Haftalık Playstation saatime şov koymuşsunuz ama.. :/ Neyse elimden geldiğince burada olacağım.
 

Gece

Night God
Katılım
23 Şub 2018
Konular
462
Mesajlar
11,586
Tepkime puanı
55
Puanları
535
Konum
-
Finn Balor
Takip ederim.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst