RPG GWA - Lord of the Rings 2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Duluth

👑
Konular
84
Mark Haskins
-
Debut zamanından kısa süre önceye kadar belli bir hali ve tavrı olan karakterimin son zamanlarda saf bir şamar oğlan şeklinde booklanması bir hayli üzücü. Hunico'ma tebrikler, elinize sağlık.

Konular
660
Edge
-
Mundo'yu destekliyordum ama Hunico kazanmış. Kazanan arkadaşları tebrik ederiz güzel bir şov olmuş.

Konular
18
Seth Rollins
Takımlar kemerini alıp serüvene başlamışız, Wade'de sayemde korumuş işte kardeşlik buna denir. Sting'in gelişi de memnun etti beni. Galip gelen herkese tebrikler, ekibin de ellerine sağlık.

Code Blue

Punk City
Konular
876
John Cena
John Cena
Hunico'ya tebrikler. Güzel bir şovdu, ekibin eline sağlık.

Mr.Pacman

Back In Purple
Konular
406
Dirt Sheet Mah., Nitro Sok., Slamtown / ABD
Johnny Gargano
Johnny Mundo
Gene yenilmişiz, şovu yeni bitirdim. Açıkçası yenilmeyi hak ettim biraz, son zamanlarda takibim ve promom azdı, P.O.Queens'de çok iyi işler çıkarıyordu onu da tebrik ederim hak etti. Onun adına sevindim. Nexus'un zaferle ayrılacağını bekliyordum zaten şaşırtmadı. Beni şaşırtan Kross oldu. Onurdies'i hep severim ki hep ana kemer almasını istemiştim de Kross için fazla erken bence. 1 ayda ana kemer hangi oyuncu olursa olsun fazla bence. Neyse Punk Jericho sonucu şaşırtmış beklemiyordum. Bundan sonra Punk ya içinde AJ olan bir feuda girecek ya da 2009 misali SES mod açacaktır. Street fightı epey beğendim, Rhodes'un tüm ailesini parçalaması hoşuma gitti. Ekibin eline sağlık.

Konular
507
Sürekli bir şeylerden bahsetmekten felan bıktım ya. Aylardır buradayız, şovların mağara gibi olduğu dönemlerde bile takip yaptık, promo kestik ama karşılığını hiç alamadık. Bir şeyler verilse bile hep geçiştirmelik oldu. The Nest olayları bile istediğimiz gibi yazılmadı, karakter kişileştirmesi istedik hep istediğimizin tersi oldu. Hiçbir zaman en iyi olmanın derdine felan düşmedik. Sadece hak ettiğimiz şeylerin verilmesini istedik ama hep yanlış anlaşıldı. Hep isyankar, hep bir şeyleri beğenmeyen isim olduk. Ya bu oyunun bir kişi etrafında dönmediğini biliyoruz. İstediğimiz şeyler hiçbir zaman olağanüstü şeyler olmadı. Aylar, haftalar geçiyor senaryolar değişiyor. Yeni gelen adamlar güzel işler başarırken biz hep yerimizde saydık, hatta geriye düştük. Nexus olaylarına kadar haftalık şovda çıktığım maç sayısı ikiyi geçmez. Money in the Bank maçına katıldık, dayak yemekten ileriye gidemedik. Haydi hiç tuş olmadık diye onu göz önünde bulundurduk, hafif ön plandaydık diye umutluyduk. Ama o da Nexus maçında hiç edildi. Tamam onu göz ardı etmek için White'a saldırdık, White karşısında üstün çıkıp bir ilerleme kat ederiz dedik. White ile olan feudumuz tamamen arka planda kaldığım bir şekilde geçti. Üç tane Cut-Throat Driver vurduğumuz bir şekilde başlayan feud nasıl bitti anlamadım bile. Numan yakın arkadaşım, o benim daha aktif oluşum sebebiyle bu feuddan üstün çıkıp, yükselişe geçeceğimi düşünüyordu. Sonra bir baktık Atlas şovunda ilginç bir şekilde kaybettim. Tamam dedik posta olayı çıktı, belki önemli bir şeydir onun üzerinden güzel bir senaryo ile yürürüz dedik. Bak her senaryomda böyle sabırla bekledim, hep bir şeyler çıkar güzel şeyler olur zevk alırız dedim ama hep aynı son ile bitti. Posta olayının bu feudu kaybetmemle alakasız bir şey olacağını biliyordum, bunu Numan'a da belirttim. Sonra PPV'de sıradan bir haciz olayı çıktı. Ya cidden söylüyorum, aylardır sırf nickimiz "Attitude Adjustment" diye hep bir şeyler, hep bir şeyler. Şovlarda alay edildi göz yumduk. Şu zamana kadar ne kadar bir şeylere isyan etsek de hep takip yaptık, promo kestik. Ama bizde insanız. Keyif almak için oynadığımız bir oyunu bu kadar çile haline getirilmez. Başkası olsa daha ilk zamanlarda karakterini bırakıp gitmişti. Biz burada aylardır takip yapıp, promo keserken başka birinin gelip daha ilk aylarında bütün spotlarını üstüne çekmesinin sebepleri çok açık bir şekilde belli. GTW'den kalan bir şeylerin olduğu bariz belli, bunu her seferinde dile getirmeme rağmen hep karşıt cevaplar aldım. Sırf bunları yazıyorum, diye bir sürü alıntı yiyeceğimi de biliyorum ama gram umurumda değil. Şu oyunu kaç yıldır oynuyorum, bir oyundan en keyif almadığım en sıkıcı geçen dönemler şu dönemlerdir ya. Hiç bir haftası diğer haftası ile uyumlu olmayan bir haftası diğer haftası ile uyuşmayan bir adam oldu çıktı Mark Briscoe. Tamam yazılması zor, dümdüz bir adam. Ama geçmişte güzel bir örneği olmasa vallahi de billahi bu kadar şikayet etmezdim. Üzüldüğüm tek konu, şu geçen zaman boyunca kestiğim promoların yaptığım takibin, buraya ayırdığım zamanın değer görmemesi. Bende biliyorum, haftada bir defa gelip promo kesmeyi, bende biliyorum her şova sadece üç dört yorum atmayı. Ama biz değer veriyoruz, biliyoruz yazılan şovların, yazılan maçların ne kadar emek istediğini ne kadar zor olduğunu. Hiç kimse bu oyunu ne para için ne de zorunda olduğu için yapıyor, herkes gönüllü olup keyif almak için yapıyor bu işi. Şu haciz olayını gördükten sonra şovun geri kalanını ne yalan söyliyim takip etmek gelmedi içimden.

Şov için elinize emeğinize sağlık.

MG42

slim
Konular
1,484
Brodie Lee
Güzel bir şov oldu bence, elinize sağlık.

Bogi

Banned
Konular
571
Hunico hak etti ya bence. Tebrik ediyorum öncelikle. Ancak okuyabildim keyifli bir şov olmuş bence genel olarak. Şampiyonluk maçında jobber olmuşuz :(. Onun dışında bence Barrett vs Haskins güzel maçtı okurken keyif aldığımı söylemem lazım. Onun dışında Sting'in dönmesi çok nays hareket. Sting'i görünce aklıma eski evrendeki malum Sting senaryosu geldi...

Elinize sağlık arkadaşlar.

Money Makerz

꧁ finest ꧂
Konular
2,522
Cassie Lee
Hunico
Allah bu şovu yazanları ıslah eylesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...