RPG GWA - Money In The Bank 2020

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mr.Pacman

Back In Purple
Konular
406
Dirt Sheet Mah., Nitro Sok., Slamtown / ABD
Johnny Gargano
Johnny Mundo
Bence birbirinize bir şans vermelisiniz.
Ya knk affedersin de adam bi rövanş hakkı diye:
Lord Of The Ring ünvanını çaldı,
Kemerimi aldı,
İnsanlara bakamaz oldum isim değiştirdim,
Üzerine de rövanş hakkımı vermedi... Tüm suç onda.

OnurDies

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konular
205
Eddie Guerrero
Truth Martini
Ya knk affedersin de adam bi rövanş hakkı diye:
Lord Of The Ring ünvanını çaldı,
Kemerimi aldı,
İnsanlara bakamaz oldum isim değiştirdim,
Üzerine de rövanş hakkımı vermedi... Tüm suç onda.

Bunlar ufak tefek şeyler. Birbirinize iyilik yaıpn la.

Konular
272
John Cena
-
Truth Martini ve çetesi yargı dağıtmış. Jacobs çanta için beklenmedik bir isimdi. Ekibin ellerine sağlık güzel bir şov oldu. Geri dönmek için sabırsızlanıyorum.

Zargothrax

Emekli
Konular
794
IYO SKY
-
AÖF sınavı üstüne elektrik kesintisi üstüne de internet kesintisi... Şu an bile telefon internetiyle bağlandım bilgisayara etkinlik haftası konuları ve logoları için. Gerçekten çok özür diliyorum ekipten de oynayan arkadaşlardan da. Allah beni kahretsin gerçekten istenileni veremiyorum. CM Punk ile bir feud'a gireceğim sanırım ama bir halt yiyemeyeceğim büyük ihtimalle. Tekrardan özür dilerim herkesten. Daha önce de anneannem vefat etmişti... Aksilik üstüne aksilik.

AJKOY2J

Acknowledge Him
Konular
201
AJ Styles
-
RPG'de MITB şovları hep büyük olaylara sahne oluyor. İhanetler, geri dönüşler, hak ettiği mertebeye ulaşan underdog isimler... Sürprizlerle dolup taşıyor şovlar. Tabi bunda şovun temasını oluşturan merdiven maçlarının büyük etkisi var. Çoklu maçlar her zaman daha aksiyonlu ve daha heyecan vericidir. Bir de üstüne işin ucunda galibini doğrudan kemer maçına götüren MITB çantası olunca keyif katlanıyor haliyle. Delilik derecesinde epik maçlar izliyoruz. Bu maçların havası şovun kalanına da sıçrıyor genellikle. RPG'nin 4 büyük PPV'ünden biri niteliğinde MITB. Royal Rumble'dan sonra okuması, takip etmesi en keyifli şov benim için. MITB 2020'yi okurken de içimde o rol yapma ateşini tekrar hissettim.

Rosterda Hunico gibi ticket seller diyebileceğimiz türden oyuncuların hala bulunuyor olması sevindirdi. Üstat Ensiferum da tam gaz devam ediyor anlaşılan Wyatt'ı ile. Cody karakteri de bayağıdır buralarda gördüğüm kadarıyla, böyle devam ederse şirketin ilk HOF larından olabilir.

Best Friends adlı ekip büyük bir iz bırakmış. Kemerleri Curse'den daha uzun süre tutmuş olmaları hiç hoşuma gitmedi açıkçası. Yine de sahipleri Taylan ve Ekrem'in ne kadar iyi oyuncular olduğunu bildiğimden o kadar da isyan etmiyorum bu duruma.d

Chris Brookes'u normalde hiç sevmem ama sahibinin iyi performans gösteriyor olduğuna eminim, çifte zaferi için tebrik ederim kendisini.

Çok güzel bir şov olmuş. Tekrar oynayasımı getirdi bu şovu okumak. Maçlar epikti. İlgimi çekecek storylinelar da bolca var gibi. Şovları takip ettikçe kafamda her şey daha da netleşecektir. Ellerinize sağlık.

Mamy D Way

Undisputed Era
Konular
42
Adam Cole
Chris Hero
Mitb sürecinde promo kesebilsem de pek aktif olamadığım şovlar oldu. Genelde zaten şovlarda bulunmadım, 2 şovda gözüktüm. Olabilir tabii, birileri de şans elde etmeli elbet. Sadece şans bulmak istediğim bir ppv di ona üzüldüm. Jacobs şaşırtıcı bir etki yarattı ama muhtemelen ters köşe yapacaktır diye düşünüyorum. Elinize sağlık iyi geceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...