RPG GWA - Money In The Bank 2021

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Patron

Müdüriyet No More
Katılım
5 May 2012
Konular
2,188
Mesajlar
9,701
Tepkime puanı
1,219
Puanları
1,555
-
MITB 2021 - KICK OFF

MoneyInTheBank.png


Şov Bilgileri:

GWA Money In The Bank
28 Şubat 2021 - 19.00
Arlington, Texas
AT&T StadiumPyrolar patlıyor ve her şeyin büyük olduğu eyaletten, Texas'tan, sizlere çok büyük bir şov için bağlanıyoruz! Tema şarkılarımız çalarken AT&T Stadyum'da biletler tükenmiş durumda! Hemen açılış için Kick-off paneline bağlanıyoruz. Tazz, Buğra Gür, Jeremy Borash ve Mauro Ronallo bizi bekliyor. Sürpriz bir konukları da var!

Tazz: Bayanlar baylar, GWA ailesi AT&T Stadyum'dan selamlarını iletiyor. Ne diyebilirim ki bugün Texas'ta muazzam bir atmosfer var!

Mauro Ronallo: Kesinlikle öyle, Tazz. Şahit olacağımız şeyleri görmek için sabırsızlanıyorum!

Tazz: O takdirde başlamadan önce yanımdaki beyefendileri tanıtmama izin verin. Mauro Ronallo!Jeremy Borash: Neden hala en azından bir papyon almadın ki?..

Tazz: Yanımdaki bir diğer beyefendi ise Bay Ronallo'nun kravatının en büyük düşmanı, Jeremy Borash!Tazz: Şimdi de bu gece Kick-Off panelindeki en önemli misafirimizi tanıtmama izin verin!

*Keyifli Kişneme Sesleri*

Tazz: İsmet bizimle! Nasılsın İsmet?

İsmet: *Heyecanlı ve mutlu kişneme sesleri*

Mauro Ronallo: İsmet'e katılmamak elde değil! Bu gece bizi bekleyen birbirinden heyecanlı maçlarımız var! Bu senenin Money in the Bank çantasının kazanan ismi belirl...

Buğra Gür: Hııığh ne? Geldik mi?

Tazz: Ha bir de... Buğra Gür burada...

Jeremy Borash: Peki çantanın gelecekteki sahibi olarak kimi görüyorsunuz beyler?Tazz: Bilirsin Borash, Kane bu maç için en büyük adaylardan biri. Son haftalarda yükselen bir ivmesi var ve ringe girecek diğer isimler için yıkılması imkansız bir engel olacaktır. Benim adayım kesinlikle Kane.

Mauro Ronallo: İtiraz etmek zorundayım Tazz çünkü bu maç, güçten çok çeviklik ve atletizm gerektiren bir maç. GWA evreninin biricik manyağı Liv Morgan, bu maçtan çantayla ayrılmak için gereken tüm özelliklere sahip.

Jeremy Borash: Aldığım cevapların beni şaşırttığını söylemeden edemeyeceğim. Maçın içinde birkaç hafta önce GWA Şampiyonu'nu alt etmiş bir isim var! Tommaso Ciampa! Seth Rollins'i yendiği gibi ringdeki diğer rakiplerine de acımayacaktır.

Tazz: Ya sen kimin kazanacağını düşünüyorsun Gür?

Buğra Gür: Sadece sizin yanlış tahminlerinize gülüyorum çünkü R-Truht'un bu maçı kaybetmesinin imkanı yok!

Mauro Ronallo: Gür... R-Truth maçta değil, hatta geçen şovda gömüldüğünü gördük...

Buğra Gür: Pekalaaaa... Bana bir saniye verin...

Buğra Gür, İsmet'in kulağına fısıldamaya başlıyor.

Buğra Gür: İsmet! Maçı kim kazanır hemen bana tahminini söylemelisin!

İsmet: *Dikkatlice cevap veren kişneme sesleri*

Buğra Gür: İsmet haklı! Kesinlikle Adam Page! Maçın içinden geçecek ve kemeri kazanacaktır!

Mauro Ronallo: Gür... Page de maçta değil ve bu maç kemer için de değ...Tazz: Her neyse beyler. Sıradaki maçımıza geçelim mi? Birazdan Jeff Hardy ve Brock Lesnar'ın birbirleriyle mücadele edeceğini göreceğiz. Favoriniz kim?

Mauro Ronallo: Brock Lesnar

Jeremy Borash: Brock Lesnar

Buğra Gür: Brock Lesnar

İsmet: *Cevap veren kişneme sesleri*

Mauro Ronallo: O zaman bu gece savunulacak ilk kemer hakkındaki analizlerinize geçelim. Sizce Baron Corbin, yükselişteki dev, Mark Henry'i durdurup kemerini koruyabilecek mi?Tazz: İşler Hardcore olduğunda Corbin'in önünde durabilecek bir güç olduğuna inanmıyorum Ronallo, Corbin bu maçtan galip ayrılacaktır.

Jeremy Borash: Kesinlikle reddediyorum. Mark Henry, zayıf halkaları eledikten sonra çok daha güçlü şekilde küllerinden doğdu. Öfkesini buradan bile hissedebiliyoruz. Bu gece eli boş dönmesi mümkün değil!

Buğra Gür: Aynen.

Tazz: Ne aynen Gür?

Buğra Gür: Aynen.

İsmet: *Kıkırdayarak cevap veren kişneme sesleri*

Tazz: Haydi biraz sert çocuklar hakkında konuşalım! Heath Slater, üç aşamalı bir maçta kemerini Corey Graves'e karşı koruyacak. Kimin kazanacağını düşünüyorsunuz?Mauro Ronallo: İlk maça bir kolu bağlı başlayacak ve ikinci maçta da kurallar tamamen onun aleyhine işleyecek. Kimsenin böylesine bir handikaptan başarılı çıkacağını sanmıyorum Tazz. Kemerini korumak Slater için rahat olacaktır.

Jeremy Borash: Ben Corey Graves diyorum dostum, bazı zamanlar zayıf ata oynaman gerekir.

İsmet: *Kızgın kişneme sesleri*

Jeremy Borash: Çok özür dilerim İsmet, seni kast etmemiştim...

Tazz: Maalesef burada Ronallo'ya katılmak durumdayım Borash. Graves'in bu savaştan canlı çıkması mümkün değil!

Buğra Gür: ***Savaşları büyük şirketler açar ama maalesef sadece vatandaş geberir***

Tazz: Gür... Yine ne diyorsun?

Buğra Gür: Aynen.

Jeremy Borash: İsmet bana kızgın değilsin değil mi?..

İsmet: *Küskün kişneme sesleri*

Jeremy Borash: Çünkü sonraki maçımız seni de ilgilendiriyor! Evet beyler Takım Şampiyonluğu maçını kimin kazanacağını düşünüyorsunuz?Tazz: Açıkçası Team Kaju büyük bir çıkış yakal...

İsmet'in kızgın şekilde masadakilere baktığını görüyoruz ve tüm spikerlerimizi bir korku kaplıyor

Tüm Spikerler Hep Bir Ağızdan: House of Truth Kazanacaktır.

Buğra Gür: Lütfen bize çifte atma...

İsmet: *Keyifli kişneme sesleri*

Mauro Ronallo: Iıııı gergin anları geride bıraktıysak... Gecenin ana maçını kimin kazanacağını düşünüyorsunuz? Seth Rollins kemerini çok zorlu iki rakibe karşı savunacak.Tazz: Seth Rollins, kemerini koruyacaktır Ronallo buna şüphe yok. Perşembe günü olanları gördün. Bu rekabetten orada nasıl üstün çıktıysa performansını koruyacaktır.

Jeremy Borash: Bu maçı Jericho'dan başkasının kazanmasına nasıl ihtimal veriyorsunuz beyler? Jericho kesinlikle endüstrinin en iyisi! Fazla yaşına rağmen aynı mikrofonda yaptığı gibi rakiplerini tokatlayıp geçecektir.

Mauro Ronallo: Açıkçası bu cevapları beklemiyordum. Benim gözümde New World Order'ın bu geceden iki kemerle ayrılacağı kesin gibi! John Cena yıllardır bu şirkette sabit olarak en büyük isimlerden biri ve kemeri ele geçireceği şov da bugün olacaktır!

İsmet: *Yorum yapan kişneme sesleri*

Buğra Gür: Aaa aya bakın...

ayrac.png


DevotedPaltryEidolonhelvum-small.gif


Sonu hissettiğimizde hep gökyüzüne bakmışızdır, değil mi? Her zaman göklere bakarız. Mutsuz olduğumuz zamanlar, mutlu olduğumuz zamanlar... Hep gökyüzüne bakmışızdır. Yıldızlar ne anlatır insanlara? Çok gerçek dışı görünmüyorlar mı? Peki gerçek dışı olmak mutluluğa engel midir? Parıltıların ötesindeki mutluluk. Bu sefer gözlerinizi kapatarak başını yukarı çevirin. Sadece bakmayın olur mu? Gökyüzünü hissedin.

d58d27a22ad556f21e20f79235ea9b17.gif


Tüm dünya gözlerini doğrultuyor. Uzay boşluğunun içinde, parıldayan yıldızların her birisi bir ruh gibi bakıyor bize.. Elini son bir kez havaya kaldırıp tepeye yükselmiş bir ruh. Hareket ettikleri zaman yol gösteriyorlar bize. Bir sonraki yolcuğun izi. Parlıyorlar gecenin karanlığında, gülümsüyorlar bize karşı. Hepsinin içinde bir mesaj gizli. Herkes için ayrı bir mesaj. Gözlerini doğrultup bakıyorlar.

RN1a.gif


Artık ay gecenin karanlığını aydınlatmak için parıldamıyor. Geceyi getirmiyor sizlere. Ay ışıldıyor ve içinden çıkartıyor tüm günahlarını. Tepeye yükselen ruhlar tüm günahları ile aya ulaşmaya çalışıyorlar. Kayan bir yıldız ilerliyor ayın esas parıltısına doğru. Ulaşmak için savaşıyorlar, gösteriyorlar çabalarını. Kafanızı gökyüzüne kaldırın ve tekrar bakın. Size anlattıklarını düşünün. Kimin veya kimlerin orada olduğunu düşünün. Ay kendine yaklaşan yıldızları geri itiyor. Çakıyor şimşekler, bağırıyor gök, savaşıyor sonsuzluk.

56VG.gif


Renkler, o saf ve güzel renkler. Gökyüzü ışıltıları iniyor zemine. Toz taneleri döküldükçe yerlere mesajlar daha anlaşılır bile durumu geliyor. Sessizliğin hakim olduğu gecenin en derin vaktinde bir yıldız gökyüzünden iniyor. Yavaşça kayıyor ve aydan uzaklaşıyor. Ağaçların yapraklarının hışırtısı, kendisine temas eden ince rüzgar ve toprağın kokusu karşılıyor onu. İçinde artık rengarenk bir parıltı var. Göklerden gelme amacını arıyor. İlerliyor arkasına bakmadan. Yakıyor ona dokunan herkesi. Yakacak onu istemeyen her şeyi.

ayrac.png


EL2t-mKWsAAdr6L.jpg


Kameralarımız Derin Güreş stüdyolarında açılıyor. Ahmet Çakar'ı DJ setinde görüyoruz ve kendisi No Way Jose'nin şarkısını çalıyor. Masanın diğer isimleri ise tren biçiminde birlikte dans ediyorlar. Bir süre sonra kendilerini kameraların çektiğini fark edince şarkı duruyor ve herkes yerine geçiyor.

Onur Yıldız: Evet sevgili seyirciler Pay Per View'ların yeni klasiği olan Derin Güreş'e hoş geldiniz. Ahmet Çakar, Sinan Engin, Abdulkerim Durmaz, Rasim Ozan Kütahyalı ve ben Onur Yıldız, Derin Güreş ile karşınızdayız. Evet. Hoş geldiniz beyler.

Sinan Engin: Hocam sence Fenerbahçe - Trabzonspor maçını kim alır? Bence Trabzon alır o VAKAYEME var ya insan değil hocam.

Ahmet Çakar: Bence Fenerbahçe yenilmez.

1463.png


Abdulkerim Durmaz birden Ahmet Çakar'ın kelinden öpmeye başlıyor.

Rasim Ozan: NELER OLUYOR YAAAUUUUV?

Onur Yıldız: Sinan abi yine programları mı karıştırdın? Güreş konuşacağız abi.

Sinan Engin: O-

Abdulkerim Durmaz: Allah razı olsun hocam.

Rasim Ozan: Hocam söz vermiştin geçen ay. Süt oğlan Martini ile olan anılarını anlatacaktın. Var mı anıların hocam?

Ahmet Çakar: Martini'yi geçelim de. Geçen gün bir at gördüm. Çok güzel bir at. Onu oğlum gibi hissettim. Ve isminin İsmet olduğunu öğrendim. İsmet benim kaybolan oğluma koyduğum isimdi. Bu yüzden onunla çok özel şeyler yaşadım.

1457.png


Ekrana birden bir görüntü geliyor.

Rasim Ozan: AAAAAAAA HOCAM BİNİCİİİİİİİİİİİİİİİİİİ!!!!

Sinan Engin: İsm-

Abdulkerim Durmaz: Çok güzel at biliyor musun hocam? Bununla Olimpiyatlara katılsana hocam.

Ahmet Çakar: Acaba oğlum nerelerde?

Onur Yıldız: Bu gece olacaklar hakkında konuşmaya başlayalım mı?

1464.png


Herkes gece için konuşmaya hazırlanıyor.

Abdulkerim Durmaz: Bu gece çok güzel şeyler izleyeceğiz gibi.

Rasim Ozan: Benim ufak bir işim var hemen geliyorum.

Sinan Engin: Nereye Rasim?

Ahmet Çakar: Bu gece yine elimi birisine öptüreceğim galiba.

Abdulkerim Durmaz: Yine ne kehanetin var hocam?

Onur Yıldız: Bak yine unuttum. Ana konumuza geçmeden önce Instagram adreslerimizi hatırlatalım. Sinan Engin'in adresi Sinan Engin. Rasim Ozan'ın Instagram adre-

Abdulkerim Durmaz: Pardon telefonum çalıyor. Ne!? Ciddi misin? Ahmet Çakar'ın kayıp oğlunu mu buldun?

Herkes Bir Ağızdan: NE!?

ahmet-cakar-bu-hareketi-ile-yine-alay-konusu-oldu-big.jpg


Rasim Ozan kucağında Chucky ile birlikte geliyor.

Ahmet Çakar: Oğlum. İsmet'im.

Chucky: Babacığım.

Ahmet Çakar ve Chucky İsmet sarılıyor. Hasret gideriyorlar.

Sinan Engin: Hoca-

Abdulkerim Durmaz: Hocam senin oğlan bu mu ya?

Onur Yıldız: Beklenen kavuşma gerçekleşti ve Chucky ile Ahmet Çakar buluştu. Bir dakika. Hindistan'dan görüntüler gelecek. Kuti Mysterio bizlere bir açıklama yapmış.

Sinan Engin: O ölmedi mi ya?

Rasim Ozan: Ne? NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!?

Abdulkerim Durmaz: Emin misin hocam eski bir müzik grubuyla çıkıyordu bu çocuk.

1461.png


Kameralar Hindistan'a gittiğinde Kuti Mysterio'yu 619 çekerken görüyoruz. 619 gören yorumcularımız ayağa kalkıyorlar. Kuti Mysterio kameranın yakınına geliyor ve konuşmaya başlıyor.

Kuti Mysterio: Sevgili Derin Güreş yorumcuları. Sizler güreşi bilmiyorsunuz. Yarın Hindisatan'a gelin de size güreş öğreteyim. PW Cahilleri. Bakın ben baron değilim. Ben iki güreşçinin oğluyum. Ben Taç Mahal çocuğuyum. Annem ölçtürmüştü benim IQ'um 619. Eğer PW Cahili olmaya devam ederseniz sizi yerinizden ederim.

Yorumcular ayağa kalkıyor ve hep bir ağızdan bağırmaya başlıyorlar. Onur Yıldız herkesi susturmaya çalışıyor ancak başarılı olamaz.

Rasim Ozan: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

1473.png


Ahmet Çakar bir anda Chucky'nin yanına geçiyor ve ağlamaya başlıyor.

Ahmet Çakar: Görüyor musun oğlum babana neler neler diyorlar. Doktor adamım cahil oldum.

Sinan Engin: Yorum yok.

Rasim Ozan: HOCAM AĞLAMAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Abdulkerim Durmaz: Hocam istersen Chucky İsmet'i arka odaya geçirsinler gel.

Chucky İsmet'i görevliler arka odaya götürüyorlar. Chucky gidince Ahmet Çakar kendine gelmeye başlıyor. Bu esnada Kuti Mysterio'nun bir görüntüsü ekrana veriliyor.

maxresdefault.jpg


Ahmet Çakar: Bakın ben korkmaya başladım bu adamdan. Bizi yerimizden edecekmiş bak. Sen kimsin lan Kuti? Sen kimsin Lan bizi yerimizden edeceksin? 619'un üzerine bir 619 daha koy benim zekatım etmez zekatım.

Rasim Ozan: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Sinan Engin: Hocam ne diyorsun ya?

Abdulkerim Durmaz: Çok ağır girdin hocam ya.

Ahmet Çakar: Sen Taç Mahal Çocuğuysan bende Serencebey Beşiktaş Çocuğuyum.

Abdulkerim Durmaz: Bende Karagümrük çocuğuyum.

Sinan Engin: Bende Gültepe ço-

Rasim Ozan: Ben bilmemne çocuğu muyum?

Onur Yıldız: Neyse bunu geçelim. Sami Callihan'ın bu aralar morali biraz düzgün. Kendisi evlenmek istediğini açıklamış.

evlenmekistirem.png


Rasim Ozan: HAYDAAAAAAAAAAAAAA. Esra Rol ile Evlen Benimle'ye katılsın.

Onur Yıldız: Neden Rasim'ciğim?

Rasim Ozan: Kuaförüm Sensin'e mi katılacak? Gerçi ihtiyacı var ama evlenmek istiyorsa yeri Esra Erol ile Evlen Benimle.

Ahmet Çakar: Bir adam evlenmek istiyorum diyorsa özellikle Callihan gibi bir adam. Bakın ben size onun son 6 ayını anlatayım. Genç bir adam üstelik Dünyadaki tek güreş şirketinin en ünlü güreşçilerinden üstelik bir beyaz üstelik DOMUZ gibi kuvvetli üstelik adı da Cal-Lihan. Son 6 ayı öyle kötü yaşamış ki. Öyle şeyler yaşamış ki. Önce şirkette hırlar çıkardı. Sonra şampiyonluk potasından düştü. Sebebi; vücut gitmiyor artık hiç bir şeyi kalmadı çünkü Callihan akmaya başladı.

Abdulkerim Durmaz: Akarsu mu bu hocam nereye aktı?

Ahmet Çakar: Bilgisayar oyunlarına. Bak şimdi kaleyi aldığı veya alamadığı gecenin sabahında kahvaltı yaparken düşünüyor. Bugün yine şov var. Vücut gitmiyor artık. Her yeri ağrıyor. Üzeri leş gibi ketçap sos. Oyun oynarken yemek yemekten. Ulan diyor bu hayat böyle gitmez. Param var yaşım şu kadar artık GWA'de de gitmiyor vücut ulan böyle hayatın içine tüküreyim diyor şirkete gidiyor geliyor erken uyumak istiyor ama saat 9'da şeytan ona diyor ki-

Rasim Ozan: Karı istirem.

1475.png


Sinan Engin bardağı kapıp çığlık atmaya başlıyor.

Sinan Engin: Ya yeter ya. Hep yıllar önce yaptığımız şeyleri tekrar ediyoruz sanki yeter ya. Hocam senin bu oğlun yıllar önce de kayboluduktan sonra bulunmamış mıydı ya? Emenike ne zaman Callihan oldu da tekrar karı istiyor yeter ya.

Rasim Ozan: Abi kendine gel yapma.

Onur Yıldız: O zaman maç tahminine geçelim mi abi?

Herkes bir ağızdan: Geçelim.

Onur Yıldız: Hepinizin önünde bir tahta var.

Rasim Ozan: Ne bu aklımızdaki eksik tahta mı?

Onur Yıldız: Şimdi Money In The Bank maçını sizce kim kazanır onu yazacaksınız maçta olan isimleri biliyorsunuz zaten.

Ekranda MITB maçı için ufak bir video klip döndükten sonra Rasim Ozan tahtayı karalamaya çalışıyor.

Rasim Ozan: Bu kalem Sikdursun gibi çalışmıyor bana çalışan bir kalem verin.

1478.png


Herkes tahminini yazdıktan sonra tahtaları ters çeviriyorlar.

Onur Yıldız: Hazır mısınız? Sinan Engin ile başlayalım. Sinan Engin kaldırıyor. Sinan Engin kaldırıp göstericek şimdi.

Herkes kahkahalara boğuluyor ve bir süre sonra herkes normale dönüyor. Herkes aynı anda tahtaları kaldırıyor ama kameralar tahtaları göstermiyor.

Onur Yıldız: Herkes aynı kişinin galip geleceğini düşünüyor. Ben de o kişinin galip geleceğini düşünüyorum. Gecenin ilk maçını konuşmaya geçelim şimdi de. Brock Lesnar, Jeff Hardy karşısına çıkacak. Neler düşünüyorsunuz?

Ahmet Çakar: Bu Brock Lesnar insan azmanı.

Rasim Ozan: HAYDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Abdulkerim Durmaz: Pehlivan gibi adam zaten olimpik güreşten çıkma kendisi.

Sinan Engin: Bu adam VAKAYEME'nin beyazı gibi. İnsan değil.

Ahmet Çakar: Ama bu Jeff Hardy var ya. HOKKABAZIN TEKİ!

Rasim Ozan: HOAYDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Sinan Engin: Hocam ne diyorsun ya!

jeff-sting.jpg


Birden ekrana Jeff Hardy'nin bir görüntüsü geliyor.

Ahmet Çakar: Bu nasıl bir tip lan! Ara gazlı Rep yapıyor. Hap Hup geçiyor bir de maça mı çıkacak? İptal edin maçı. Bu maç Lesnar'a hakaret. Böyle bir hokkabaz kaç yıllık koskoca GWA'de maça çıkamaz!

Onur Yıldız: Süremiz bitmiş arkadaşlar çabuk maça geçin.

Sinan Engin: Durduramıyoruz hocayı.

Rasim Ozan: Hocam tama-

Yayın birden kesiliyor ve kameralarımız kapanıyor.

ayrac.png


z700F9.jpg


Görkemli bir şekilde pyrolar patlamaya başlıyor. Seyirciler kafalarını çeviriyorlar ve pyro gösterisini seyrediyorlar. Girişte hazırlık var. Pyro gösterisi bittikten sonra kısa bir sessizlik oluşuyor. Aniden bir müzik duyuluyor...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=kOqNR7wzjlI[/ame]
ZMqvgZ.jpg


Titantron'a ''Beast Incarnate'' yazısı geliyor. Aniden ekran çatlıyor ve görüntüler değişiyor. Kameralar bir lunapark'ın içinde açılıyor. Etraf yıkılmış durumda ve kaçışan insanlar var. Kırık makinelerin ve yıkılmış duvarların ardında arkası dönük bir adam görüyoruz. Bu isim Brock Lesnar! Brock Lesnar kafasını çeviriyor ve sinirli bir surat ifadesiyle adeta kükreyerek bağırıyor. Görüntüler aniden gidiyor.

YWpVJH.jpg


Girişte pyrolar patlamaya başlıyor. Brock Lesnar girişte görünüyor! Kısa bir süre girişte bekliyor ve seyircilere bakıyor. Şimdi ise taunt atıyor ve hızlı adımlarla ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Brock Lesnar ringe ilerlerken kameralar seyircileri çekiyor. Bazı seyircilerin elinde Brock Lesnar'a destek pankartları var. Bazıları ise Lesnar'ı yoğun bir şekilde yuhalıyorlar ve üzerlerindeki Jeff Hardy tişörtlerini gösteriyorlar.Brock Lesnar ringin önüne geliyor. Ringin etrafında birkaç tur atıyor. Ön tarafta kendisini yuhalayan yeşil tişörtlü bir adamın boğazına yapışıyor ve bağırarak bir şeyler söylüyor. Şimdi adamı bırakıyor ve gülümsemeye başlıyor. Brock Lesnar arkasına dönüyor ve aprona zıplıyor. Paralel iplerden geçiyor ve ringe giriyor. Brock Lesnar ringe girer girmez kollarını havaya kaldırıyor ve tekrar pyrolar patlıyor. Brock Lesnar olduğu yerde dört dönüyor ve rakibi Jeff Hardy'i bekliyor.Aniden titantron açılıyor. Bir odanın içerisinde, duvarda ne anlama geldiği anlaşılmayan bazı yazılar görüyoruz. Birisi aniden yazıların üzerini yeşil bir boya ile boyuyor. Yazılar kaybolurken aniden görüntüler karıncalanmaya başlıyor.

jDBW0u.jpg


Görüntüler tekrar geldiğinde karşımıza Jeff Hardy çıkıyor. Hareketsiz bir şekilde sadece ekrana bakıyor. Jeff Hardy geri geri gidiyor ve suratındaki boyanın rengi arka arkaya değişiyor. Birden gözlerini açıyor ve kameraya doğru hızla yaklaşıyor. Jeff Hardy hiçbir şey söylemeden sadece kameraya bakıyor. Şimdi ağır ağır kafasını sallıyor.

Jeff Hardy: Daha fazla konuşmak. Senin için geliyorum.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=C8mFcUAxFlo[/ame]
W8Jo7P.jpg


Girişte görkemli bir şekilde pyrolar patlıyor. Jeff Hardy pyroların arasında çıkıyor ve girişte gözüküyor. Klasik hareketlerini yapıyor ve şimdi seyircilere dönerek taunt atıyor. Jeff Hardy kollarını iki yana açıyor ve ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Seyircilerden muhteşem bir destek var. Herkes hep bir ağızdan Jeff Hardy'nin ismini haykırıyor. Jeff Hardy seyirciler ile tokalaşarak ringe doğru ilerlemeye devam ediyor.

s1wS1c.jpg


Jeff Hardy çelik merdivenlerden çıkıyor ve ardından ringin köşesine çıkıyor. Ringin köşesinde taunt atıyor. Pyrolar tekrar patlıyor. Brock Lesnar kenarda dikkatli gözlerle Jeff Hardy'e bakarken, Jeff Hardy köşede taunt atmaya devam ediyor. Şimdi köşeden iniyor ve Brock Lesnar'ın karşısına dikiliyor. Brock Lesnar birkaç adım atarak Jeff Hardy'e iyice yaklaşıyor. İkili face to face yapıyorlar. Oldukça gergin bir hava hakim. Hakem aniden ortaya giriyor ve ikiliyi birbirinden uzaklaştırıyor. Şimdi son kontroller yapılıyor. Herkes hazır durumda. Zil çalıyor ve maç başlıyor!

Singles Match
Brock Lesnar vs. Jeff Hardy

Brock Lesnar ve Jeff Hardy ikilisi birbirlerine bakıyorlar. Jeff Hardy birden seyircilere dönüyor ve taunt atıyor. Brock Lesnar, Jeff Hardy'nin bu hareketine gülerek karşılık veriyor. Jeff Hardy şimdi dönüyor ve Brock Lesnar'ın üzerine gitmek istiyor. Brock Lesnar aniden hamle yapıyor. Shoulder Thrust! Brock Lesnar, Jeff Hardy'i köşeye alıyor. Şimdi köşede Shoulder Thrusts darbelerine devam ediyor. Brock Lesnar dirsek darbeleri vurmaya başlıyor. Jeff Hardy'nin kafasından tutuyor ve ringin ortasına doğru fırlatıyor. Jeff Hardy ayaklanmaya çalışıyor. Brock Lesnar üzerine koşuyor. Jeff Hardy eğildi! Geri geri gidiyor. Brock Lesnar dönüyor ve tekrar koşuyor. Jeff Hardy'den Back Body Drop ringin dışına doğru! Seyirciler maçın ilk dakikalarında müthiş bir reaksiyon koparıyorlar bu hareketin ardından. Brock Lesnar hızla kalkıyor. Ringe girmek istiyor fakat Jeff Hardy'den Baseball Slide! Brock Lesnar bariyerlere doğru uçuyor ve yerde kalıyor. Şimdi Jeff Hardy'den Slingshot Splash!

Jeff Hardy ayağa kalkıyor. Brock Lesnar aynı şekilde yediği darbeye rağmen hızla ayağa kalkmaya çalışıyor. Jeff Hardy şimdi aprona zıplıyor. Brock Lesnar tamamen ayaklanınca atlıyor ve Apron Double Axe Hand! Hayır! Brock Lesnar aniden omuzlayarak yakalıyor Jeff Hardy'i. Şimdi omuzundan seyircilerin arasına doğru fırlatıyor Jeff Hardy'i! Jeff Hardy birkaç seyirci ile birlikte yere yığılıyor. Brock Lesnar ringin dışında kenarda birkaç tur atıyor. Şimdi sinirle çelik merdiveni yerinden söküyor ve kaldırıp bir kenara fırlatıyor. Brock Lesnar, Jeff Hardy'nin seyircilerin arasından çıkıp bariyerlerden atladığını görünce birden koşuyor. Bir diz darbesi patlatıyor Jeff Hardy'nin karnına. Şimdi Jeff Hardy'i kafasından tutuyor ve ringin köşesindeki demir kısma çarptırıyor. Brock Lesnar şimdi Jeff'i ringe sokuyor. Brock Lesnar birkaç Stomp darbesi vuruyor. Jeff Hardy bu darbelerden kaçamıyor. Brock Lesnar Stomp darbelerine devam ederken Jeff Hardy birden Brock Lesnar'ın ayağını tutuyor. Brock Lesnar biraz şaşırıyor. Şimdi ayağıyla bastırmaya çalışıyor. Jeff Hardy, Lesnar'ın ayağını tutmaya devam ediyor. Birden Lesnar'ı itiyor ve ayağa kalkıyor. Brock Lesnar dönüp Clothesline yapıştırmak istiyor. Jeff Hardy eğiliyor ve köşeye doğru gidiyor. Brock Lesnar şimdi koşuyor derken Jeff Hardy'den Corner Big Boot! Brock Lesnar geri geri gidiyor. Jeff Hardy üzerine gidiyor ve Inverted Atomic Drop! Jeff Hardy şimdi Brock Lesnar'ı yatırıyor yere ve Basement Front Dropkick! Jeff Hardy yatıyor ve tuşa gidiyor.

Brock Lesnar, Jeff Hardy'i üzerine yattığı an aniden havaya doğru fırlatıyor. Birden ayaklanıyor. Hakem daha tuşu saymaya yatamadan, Brock Lesnar ayağa kalkıyor. Jeff Hardy'nin suratında korku ve şaşkınlık ifadesi hakim. Brock Lesnar birden koşuyor Jeff Hardy'nin üzerine ve köşede diz darbeleri! Lesnar çekiyor Jeff'i kendisine ve çeviriyor. German Suplex! Brock Lesnar bırakmadan önce bir daha kaldırıyor ve bir German Suplex daha! Brock Lesnar tekrar kaldırıyor ve üçüncü German Suplex'i vuruyor. Brock Lesnar şimdi bırakıyor ve ayaklanmaya çalışan Jeff Hardy'e bakıyor. Jeff Hardy kalkıyor ve Brock Lesnar'ın üzerine doğru koşuyor. Brock Lesnar'dan Hip Toss! Jeff Hardy havada bir güvercin gibi takla atıp yere yapışıyor. Brock Lesnar kaldırıyor Jeff Hardy'i ve German Suplex! Tekrar kaldırıyor ve German Suplex! Brock Lesnar German Suplexlere başladı! Jeff Hardy bu sefer kolay kolay kalkamıyor yerinden. Brock Lesnar olduğu yerde sekerek Jeff Hardy'nin ayaklanmasını bekliyor.

Jeff Hardy ayaklanıyor ve Brock Lesnar onun üzerine gidiyor tekrar. Tam bu sırada Jeff Hardy'den Sit-Out Jawbreaker! Brock Lesnar geri geri gidiyor. Birden dönüyor ve tekrar Jeff Hardy'e hamle yapıyor. Jeff Hardy tekme sallıyor fakat Brock Lesnar yakalıyor. Jeff Hardy Mule Kick ile karşılık veriyor. Brock Lesnar köşeye doğru fırlıyor. Jeff Hardy köşeye doğru koşuyor ve Body Avalanche! Brock Lesnar birden Jeff Hardy'i kavrıyor ve Overhead Belly to Belly Suplex ringin dışına doğru! Jeff Hardy ringin dışına uçuyor ve kafasının üzerine yere düşüyor. Seyircilerden Holy Shit chantleri yükselirken Brock Lesnar kafasını çeviriyor ve yerde yatan Jeff Hardy'e bakıyor. Brock Lesnar ringin kenarına tükürüyor. Şimdi sinirli bir surat ifadesiyle ringin dışına çıkıyor. Spiker masasını dağıtmaya başlıyor. Monitörlerden birisini alıyor ve hızla fırlatıyor kenara. Brock Lesnar şimdi Jeff Hardy'e doğru yöneliyor. Jeff Hardy'i kaldırıyor ve spiker masasına doğru götürüyor. Kafasını birkaç defa spiker masasına doğru vuruyor Jeff'in hemen ardından ise spiker masasının üzerine çıkartıyor. Brock Lesnar şimdi spiker masasının üzerinde omuzluyor Jeff Hardy'i ve F-5 pozisyonuna alıyor! Şimdi ise F-5!

HAYIR! HAYIR! HAYIR! Jeff Hardy aniden çekiliyor. Spiker masasından iniyor ani bir hamle. Brock Lesnar peşinden gidiyor. Jeff Hardy tekmeler atıyor Brock Lesnar'a. Brock Lesnar, Jeff Hardy'nin tekmelerinden birini yakalıyor. Birden Jeff'i döndürüyor, arkasından kavrıyor ve German Suplex! Brock Lesnar kaldırıyor Jeff Hardy'i ve bir kez daha German Suplex! Bu kez Suplexler ringin dışında yapılıyor ve sertliği çok daha yüksek. Brock Lesnar şimdi kaldırıyor Jeff Hardy'i ve ringe sokuyor. Jeff Hardy yerde kıvranırken Brock Lesnar'dan Deadlift German Suplex geliyor. Hemen ardından Gutwrench Suplex! Brock Lesnar, Jeff Hardy'e doğru tükürüyor. Şimdi kaldırıyor onu tekrar yerden ve Backbreaker Drop! Brock Lesnar yere bırakmıyor Jeff Hardy'i kalkıyor ve Fallaway Slam ile fırlatıyor. Brock Lesnar şimdi Jeff Hardy'i yerden kaldırıyor ve omuzluyor! Ardından ise F-5! F-5! BAŞARILI! Brock Lesnar yerde hareketsiz yatan Jeff Hardy'e bakıyor. Fakat tuşa gitmek yerine eldivenlerini çıkartıyor ve seyircilere doğru fırlatıyor.

SKDu1D.jpg


Brock Lesnar şimdi çıkıyor Jeff Hardy'nin üzerine ve yumruklar vurmaya başlıyor. Brock Lesnar adeta kum torbası yumruklar gibi yumrukluyor Jeff Hardy'i arka arkaya durmadan ve inanılmaz sert darbelerle. Jeff Hardy'nin burnundan kan gelmeye başlıyor. Hakem, Lesnar'ı durdurmaya çalışıyor. Brock Lesnar hakemi dinlemiyor ve yumruklar vurmaya devam ediyor. Jeff Hardy iyice hareketsiz kalıyor. Yumruklardan korunmuyor bile. Brock Lesnar şimdi Jeff Hardy'i bırakıyor ve ayağa kalkıyor. Jeff Hardy'nin burnundan akan kanlar ringe damlarken hareketsiz bedeni bir ceset gibi yerde. Hakem şimdi Jeff Hardy'nin durumuna bakıyor. Hakem, Jeff Hardy'nin kolunu kaldırıyor havaya doğru. Şimdi yere doğru bırakıyor. Jeff Hady'nin kolu bilinçsizce yere düşüyor...

HAYIR! JEFF HARDY ANİDEN KOLUNU KALDIRIYOR HAVAYA. ŞİMDİ İSE AYAĞA KALKIYOR! FAKAT İLK BAŞTA AYAKTA DURAMIYOR VE TEKRAR YIKILIYOR. Şimdi iplere doğru sürüklüyor kendini. İplere doğru tutunarak tekrar ayağa kalkıyor. Kendini köşeye doğru atıyor ve soluklanmaya başlıyor. Jeff Hardy elinin tersiyle burnundan akan kanı siliyor. Şimdi Brock Lesnar'a bakıyor. Brock Lesnar bağırarak Jeff Hardy'nin üzerine koşuyor! Jeff Hardy aniden tekme yapıştırıyor! Şimdi ise Twist of Fate! Hayır! Hayır! Brock Lesnar reverseliyor ve Jeff Hardy'i arkasından kavrıyor. Arka arkaya 3 defa German Suplex ile yere gömüyor Jeff Hardy'i! Brock Lesnar saçlarından tutarak ayağa kaldırıyor Jeff Hardy'i ve omuzluyor. Brock Lesnar, Jeff Hardy omuzundayken seyircilere bakıyor bir süre. Şimdi ise F-5! Başarılı! Brock Lesnar yatıyor ve tuşa gidiyor: 1...2...

3!

BROCK LESNAR BAŞARDI! BROCK LESNAR KAZANDI!

AMA DURUN BİR DAKİKA! HAKEM ANİDEN AYAĞA KALKIYOR VE BİR ŞEY GÖSTERİYOR. JEFF HARDY'NIN AYAĞI! JEFF HARDY'NİN AYAĞI İPLERDE! ROPE BREAK!

Brock Lesnar kafasını çeviriyor ve sinirli bir şekilde hakeme bakıyor. Şimdi tekrar Jeff Hardy'e dönüyor. Jeff Hardy'i kaldırıyor ve Delayed Vertical Suplex! Brock Lesnar yerde kıvranan Jeff Hardy'nin kafasına tekmeler atıyor. Adeta dalga geçer gibi hafif tekmeler ile hasar vermeye çalışıyor. Şimdi Jeff Hardy'i kaldırıyor ve kafasından tutup ringin dışına doğru fırlatıyor. Jeff Hardy çakılıyor ringin dışına. Brock Lesnar kaldırıyor Jeff Hardy'i ve bariyerlere doğru fırlatıyor. Jeff Hardy sırtını bariyerlere çarpıp yerde kalıyor. Brock Lesnar bariyerlere doğru yaslanmış Jeff Hardy'nin boynuna doğru birkaç diz darbesi vurduktan sonra bariyerlerden çekiyor. Brock Lesnar şimdi Jeff Hardy'i kaldırıp ringin içine atıyor. Ardından kendisi ringe gireceği sırada birden kafasını ön taraftaki seyircilerden birisine çeviriyor. Bu Brock Lesnar'ın girişi esnasında hırpaladığı yeşil tişörtlü adam! Brock Lesnar'a küfürler savuruyor. Güvenlik görevlileri araya girmek istiyor ama Lesnar güvenlik görevlilerine engel oluyor. Adamı dinlemeye devam ediyor ve bir yandan gülüyor. Yeşil tişörtlü adam, Brock Lesnar'ın kahkahaları karşısında deliye dönüyor. Birden elindeki Pepsi marka kola şişesini Brock Lesnar'ın suratına döküyor! Brock Lesnar suratını tutuyor ve öfkeden deliye dönüyor. Şimdi güvenlik görevlileri araya giriyor ve yeşil tişörtlü adamı uzaklaştırıyor. Brock Lesnar bağırıyor ve gözleri adamı arıyor. Fakat Brock Lesnar bunlarla uğraşırken unuttuğu bir şey var...

HAVADAN JEFF HARDY DÜŞÜYOR! DIVING SPLASH!

Hardy! Hardy! Hardy! Hardy!

Brock Lesnar yediği darbeye rağmen Jeff Hardy'den daha önce ayağa kalkmaya başarıyor. Brock Lesnar aniden Jeff'e doğru hamle yapmak istiyor fakat Jeff Hardy aprona doğru atlıyor. Şimdi aprondan Lesnar'a atlıyor ve Apron Diving Tornado DDT! Brock Lesnar kalkmaya çalışıyor. Jeff Hardy koşuyor ve Dropkick! Darbeyi yiyen Brock Lesnar kenarda duran çelik merdivenlere çarpıyor ve merdivenlerin üzerinden kenara fırlıyor. Jeff Hardy seyircilere doğru dönüyor ve taunt atıyor. Brock Lesnar aprona çıkıyor ve ringe girmek istiyor. Jeff Hardy aniden çelik merdivenlere doğru atlıyor. Şimdi merdivenlerden aprona atlıyor ve Brock Lesnar'ın karşısına geliyor. Brock Lesnar'ın karnına bir tekme yapıştırıyor ve apronda Twist Of Fate! İkili ringin dışına düşüyorlar. Seyircilerden tekrar Holy Shit chantleri yükselmeye başlıyor. Birkaç saniye yerde kalıyorlar. Jeff Hardy şimdi Brock Lesnar'ı kaldırıyor ve spiker masasının önüne doğru getiriyor. Brock Lesnar'ı yatırıyor spiker masasına. Jeff Hardy şimdi ringin köşesine çıkıyor!

Fakat aniden vazgeçiyor. Bunun yerine kenarda duran merdivenlere kafasını çeviriyor. Jeff Hardy şimdi merdiveni hızlı bir şekilde ringe sokuyor. Ringin içinde merdiveni açıyor ve tırmanmaya başlıyor. Tüm arena ayaklanmış durumda. Jeff Hardy bunu gerçekten yapacak mı? Jeff Hardy bunu başarabilecek mi? Brock Lesnar apronda yediği Twist Of Fate'in etkisiyle hala toparlayamamış durumda ve spiker masasının üzerinde yatıyor. Spikerler kaçışıyorlar. Arena hep bir ağızdan Jeff Hardy'nin ismini haykırıyor. Jeff Hardy şimdi merdivene çıkıyor iyice ve taunt atıyor!

gliScU.jpg


OH MY FUCKING GOD! HOLY FUCKING SHIT! JEFF HARDY ŞİMDİ MERDİVENİN TEPESİNDEN ATLIYOR VE SWANTON BOMB! SWANTON BOMB! MASA PARAMPARÇA OLUYOR! SEYİRCİLERDEN OLAĞANÜSTÜ BİR REAKSİYON VAR! BROCK LESNAR VE JEFF HARDY KIRIK MASA PARÇALARININ ARASINDA YERDELER. HAREKET DAHİ EDEMİYORLAR.

HOLY SHIT! HOLY SHIT! HOLY SHIT! HOLY SHIT! HOLY SHIT!

BU ARADA HAKEM SAYIYOR. GÜREŞÇİLER HALA YERDE.

2.....3......4......5......6......7......8......

9......

10!

Kazanan: Draw - double countout

Kalkamıyorlar! Hakem 10'a kadar sayıyor ve maç sonuçsuz bitiyor. Sağlık görevlileri hızla alana geliyorlar ve ikilinin durumlarına bakıyorlar. Jeff Hardy için bir sedye geliyor. Brock Lesnar'a ise boyunluk takıyorlar. Kargaşa var. Maçın tekrar görüntüleri ekranlara geliyor.

Sağlık görevlileri ikili arka alana doğru götürmeye çalışırken Brock Lesnar aniden ayaklanıp Jeff Hardy'e ulaşmak istiyor fakat aldığı darbelerden ötürü kıpırdayamıyor bile yere yıkılıyor. Brock Lesnar agresif bir şekilde bakarken ve bir yandan sağlık görevlilerine küfürler savururken Jeff Hardy öylece sedye üzerinde yatıyor. Kick Off bu görüntüler ile sonlanıyor.

21.00'de ana şovda görüşmek üzere. Herkesi burada görmek istiyoruz!

ayrac.png

MITB 2021 - ANA ŞOV!

Din, aşk, ideoloji, eğitim, kültür, endüstri, sanat.. Niteliği fark etmeksizin bütün alanlar tek bir şeyin karşısında boyun eğmek zorundadır..

e5a5b641e155541428d17730ff14e929.gif


Yoksul bir adamın hayalleri nereye kadar zıplayabilir? İnanmak, şayet paranız yoksa başarmanın yarısı eder mi? Yetenek, çalışma ve kararlılık eğer size gerekli imkanları sağlayacak kadar paranız yoksa ne getirebilir? Sanıyor musunuz ki neyi sevdiğinizin, neyi yapmaktan hoşlandığınızın bir önemi var? Eğer yeşile yeteri kadar yakın değilseniz, hayatta hiç bir zaman istediğiniz şeyi istediğiniz zamanda yapamazsınız!

HRMAI.jpg


Adına mesai dediğimiz şeyin karşısında diz çökmemizin, her sabah bizden daha zengin insanların bizim için kurmuş olduğu düzene gitmek için ayağa dikilmemizin, ne kadar harcıyorsak o kadar saygı göstermemizin tek bir sebebi var: Para, her şeyden büyüktür. Parayla yaşar, parayla nefes alır ve parayla ölürüz.

HRbnc.jpg


Şimdi ise, GWA'de paranın konuşulduğu geceye geldik. Bu alemde, maddiyat değil yetenek ve cesaret konuşur. Ama sadece tek bir gecede sadece para önemlidir. Sadece tek bir Şubat gecesinde, para hariç hiç bir şeyin önemi kalmaz. Tek bir gece, o gecenin sonunda bir çanta sahibi ve elinde GWA'deki tüm kapıları açmaya yarayan anahtar: Çantadaki Para! Bayanlar ve baylar, Money in the Bank'e hoş geldiniz!

ayrac.png


00Mf1o.jpg


Charly Caruso ringin içinde. Bir anons için hazırlanıyor...

Charly Caruso: Bayanlar ve baylar, lütfen merhaba deyin, bugün sizler için buraya gelen, bir çok albümü bulunan grup, eşi benzeri olmayan grup, John Cooper, Korey Cooper, Seth Morrison, Jen Ledger! Skillet!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Su_64bHjGjk[/ame]


Despair,
You come to me.
With your poison and your misery.
Oh oh death,
You come sting.
With your posion and your misery.


Death!
Death!
Death!
Death!

Dealth surrounds me!
Sing it me softly.
Death the shadow,
Spreads it's wings around me.
ın the night, close your eyes,
Calling me to come and,

This is how it feels when you're bent and broken.
This is how it feels when your dignity's stolen.

In the night, close your eyes!
Calling me to come and,
Ican feel the shadow creeping though my mind.

Don't close your eyes!
Skillet ekibi şimdi girişte görünüyor. Seyirciler çoşkuyla çığlıklar atıyorlar. Seth Morrison gitarını havaya kaldırıyor. Hemen arkasında Jen Ledger, John Cooper ve Korey Cooper ikilisi var. Girişte alevler yükseliyor ve arka arkaya pyrolar patlıyor. Seth Morrison birkaç gitar vuruşu yapıyor. Şimdi kısa bir sessizlik oluşuyor. Seth Morrison mikrofona yaklaşıyor ve eliyle birkaç defa vurup gülümsüyor.Death surrounds
My heartbeat's slowing down
I won't take this world's abuse
I won't give up, I refuse
This is how it feels when you're bent and broken
This is how it feels when your dignity's stolen
When everything you love is leaving
You hold on to what you believe in


The last thing I heard was you whispering goodbye
And then I heard you flat line


John Cooper öne çıkıyor. Seyircileri daha fazla çoşturmak için hareketler yapıyor. Şimdi olduğu yerde zıplıyor. Seyirciler bir yandan şarkıya eşlik ediyorlar. Muhteşem bir atmosfer var. Seyirciler girişe doğru bira fırlatıyorlar. John Cooper birayı tutup açıyor ve kafasına döküyor.

No, not gonna die tonight
We're gonna stand and fight forever
(Don't close your eyes)
No, not gonna die tonight
We're gonna fight for us together
No, we're not gonna die tonight!
Seyirciler ellerini havaya kaldırarak şarkıya eşlik etmeye devam ediyorlar. Spiker masasında Buğra Gür ve Tazz ikilisi aynı şekilde ayağa kalkıp şarkıya eşlik ediyorlar. Jeremy Borash ve Mauro Ranallo ikilisi ayrı bir masada bunlar ne yapıyor bakışı atıyor. Kameralar seyircileri çekiyor. Herkesin elleri havada ve telefonların ışıkları yanıyor.

Break their hold
'Cause I won't be controlled
They can't keep their chains on me
When the truth has set me free
This is how it feels when you take your life back
This is how it feels when you finally fight back
When life pushes me I push harder
What doesn't kill me makes me stronger
The last thing I heard was you whispering goodbye
And then I heard you flat line
John Cooper seviyeyi iyice yükseltiyor. Dumanlar yükseliyor girişte. Jen Ledger'ın bateri şovu ve Seth Morrison, Korey Cooper gitar performansıyla gösteri devam ediyor!

No, not gonna die tonight
We're gonna stand and fight forever
(Don't close your eyes)
No, not gonna die tonight
We're gonna fight for us together
No, we're not gonna die tonight

Don't you give up on me
You're everything I need
This is how it feels when you take your life back
This is how it feels when you fight back
Konser devam ederken ekranlara bazı posterler geliyor ve seyircilerin açtığı pankartlar!

WYATT IS COMING
H.O.T Always Win
Seth F' Rollins
JERICHO > GWA
NWO!


No, not gonna die tonight
We're gonna stand and fight forever
(Don't close your eyes)
No, not gonna die tonight
We're gonna fight for us together

No, we're not gonna die tonight
No, we're not gonna die tonight
Not gonna die
(Not gonna die)
Not gonna die
(Not gonna die)
Not gonna die tonight!
Müzik sonlanıyor. Seyirciler çığlıklar atarken John Cooper ve Korey Cooper ikilisi öpüşüyorlar. Skillet ekibi yavaş yavaş sahneyi terk ederken ekrana MITB şovunun tanıtımı geliyor ve pyrolar daha görkemli bir şekilde patlamaya başlıyor. Bayanlar ve baylar, Money In The Bank 2021'e tekrar hoş geldiniz!

ayrac.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=pNbfvy4dYnQ&ab_channel=Saint[/ame]
Christocontrol!

giphy.gif


En az Texas kadar büyük bir tezahürat dolduruyor arenayı çünkü Corey Graves görünüyor girişte! Ceketini çıkardıktan sonra şöyle bir durup devasa arenayı süzüyor. Seyircilerin tezahüratlarının her birini aynı anda duyuyor ve hissediyor gibi duygulu ve bir o kadar da kararlılığın derin sükunetine dalmış gözleri. Ringe adımı attığında farklı kamera açılarından görüyoruz Corey Graves'i. İplere yaslanıyor ve karşılaşacağı her şeye hazır şekilde kaşlarını kaldırıp son kez süzüyor kendisi için bağıran insanları.

giphy.gif


Graves bir köşeye yaslanıyor ve keskin bakışlarla girişe döndürüyor tüm dikkatini.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=IU0XrJDyYY8&feature=emb_logo&ab_channel=GlobalWrestlingAlliance[/ame]
giphy.gif


"New World Order"

Tüm arenanın ışıklarını kapanıp açılıyor çünkü artık burada yepyeni bir düzen var! Heath Slater ise o düzenin tiranı olarak ihtişamli bir görünüş yapıyor girişte!

giphy.gif


Coşkulu şekilde ringde keskin gözlerle kendisiyle savaşmayı bekleyen Corey Graves'e bakıyor ve gülüyor Slater. Burası onun sahası ve Heath Slater deplasmanda olmadığının farkında!

Ringe girdiğinde kemerini hakeme teslim ediyor ve görevliler Graves'in bir kolunu bağlarken sırıtarak izliyor onu. Corey Graves'in vahşi bakışları ise hiç kesilmeden sadece Slater'a ve onun getirdiği kemere odaklanmış! Graves'in kolu bağlandıktan sonra hakem diğer kontrolleri yerine getiriyor ve maça start veriyor!

Intercontinental Championship Match
2 out of 3 Match

Heath Slater (c) vs Corey Graves

Match 1
One Arm Trapped Match


giphy.gif


MAÇ BAŞLAR BAŞLAMAZ TEK KOLU İLE KNEE CHOP BLOCK VURUYOR COREY GRAVES! SLATER NEYE UĞRADIĞINI ANLAYAMADI! HEMEN ARDINDAN HİÇ HIZ KESMEDEN LUCKY 13 BAĞLIYOR! BU KADAR HIZLI MI?! SLATER RİNGİN ORTASINDA ACI İÇİNDE KIVRANIYOR VE DİRENMEYE ÇALIŞIYOR SLATER, DARBE YİYEN DİZİNİ TUTMAYA ÇALIŞIYOR VE ACI İÇİNDE BAĞIRIYOR. KENDİSİNİ SAĞA SOLA DÖNDÜRMEYE ÇALIŞIYOR AMA ÇARE YOK! PES ETMEK ÜZERE!

Kurtulmak için son çareyi dirsekleri üstünde geriye sürünmekte buluyor Slater ve bir şekilde iplere ulaşmayı başarıyor. Graves son saniyeye kadar bırakmıyor rakibini ve Heath Slater bacağı yüzünden doğrulmakta bile zorlanarak kalkıyor. Slater'ı ringden dışarı atacak bir Running Clothesline için koşuyor Graves ama Slater eğildi! Graves kendisini ringin dışında bulan isim oluyor ve tek kolu olduğu için düşüşünü yumuşatabilmiş değil! Corey, Graves tek kolla kalkmaya çalışırken Slater da seke seke ringin dışına iniyor ve bariyerlere fırlatıyor Corey Graves'i! Ardından hakemin saymaya başladığını fark ediyor ve önce rakibini ardından kendisini ringin içine sokuyor. Graves acı içinde tek kolla kalkmaya çalışıyor ama bu tahmin ettiğinden daha zor. O ESNADA KÖŞEDE BEKLEYEN SLATER'DAN PUNT KICK! GRAVES'İ İLK MAÇTAN KOMAYA SOKUYOR! Tuşa gidiyor Heath Slater! 1...2...

Ama Graves atmayı başardı! Graves'te hala yaşam kırıntıları var! Öfkeyle yerde yatan rakibine bakıyor Slater. Şimdi de kaldırıyor Graves'i kafasını kollarının arasına sıkıştırarak. Sadist gözlerle seyircilere bakıyor ve E-Minor! HAYIR! Graves tek koluyla döndürdü ve Twisted DDT! Kendini hemen yuvarlayarak iplerin altına atıyor Corey Graves. Rakibinin yeni yeni ayaklandığını görünce birden fırsatı fark ediyor ve tek eliyle iplere tutunarak köşeye tımanıyor. AMA SLATER'DAN AVALANCHE SCOOP POWERSLAM! Corey Graves bu maçı tek eliyle götüremiyor gibi görünüyor! Çarpmanın etkisiyle ancak dizlerinin üstüne çıkabilecek kadar toparlanabilen Graves'in yanında beliriyor şimdi Heath Slater ve SNAPMARE DRIVER! BU BİR MAÇ DEĞİL İŞKENCE! Ölü gibi yığılan Graves'i ittirerek tuşa gidiyor şimdi Heath Slater! 1...2...

GRAVES YİNE ATTI!

Tazz: Bu adamın devrilmesi için ne gerekiyor beyin sarsıntısı mı?

Mauro Ronallo: Sanmıyorum Tazz çünkü beyin sarsıntısını bence çoktan geçirdi!

Slater şok olmuş gözlerle bakıyor yerde yatan Graves'e Şimdi rakibinin bilinçsizce yere yığılmaması için büyük efor sarf ederek ayağa kaldırıyor Graves'i ve bir adım geriliyor. Derken Roll-up! Graves'ten yaşam belirtisi! Tek elle Roll-up'a aldı Slater'ı. 1... Slater hızlı şekilde döndürüyor ve Graves'i kaldırıyor. Fisherman Suplex! Yere çarptığı gibi acıdan bağırarak ipleri tutuyor Corey Graves ve kendisini ringin dışına bırakıyor. Acı içinde başını demir basamaklara yasladığını ve dinlendiğini görüyoruz. Nitekim Heath Slater'ın tek kollu rakibini bırakmaya niyeti yok! Hemen tek hamlede ringin dışına atıyor kendini VE GRAVES'İN BAŞINI BASAMAKLARA VURACAK ŞEKİLDE KNEE STRIKE! COREY GRAVES'IN KAFASI SLATER'IN DİZİ VE BASAMAKLAR ARASINA EZİLDİ! HALA BİR KAFATASI VARSA BİLE BİLİNCİNİN YERİNDE OLMASI ÇOK ZOR! Slater ceset torbası gibi kaldırıyor ve ringe sokuyor Graves'i. Biraz ittiriyor ve hemen tuşa gidiyor. 1...2...3!

Ama zil çalmıyor! Corey Graves'in tek ayağı ipte! Slater şok içinde bakıyor çünkü ayağını kaldırabilecek bilinci olmamalıydı Corey Graves'in! Graves'in kafatasını tamamen paramparça etmek için son bir DDT kolluyor şimdi de. Ama Graves son gücüyle köşeye vuruyor rakibini! Yine de o kadar darbe aldı ki rakibini vurduğu yerde kendisi de kalakaldı. Gel gör ki Slater oldukça taze! Belinin köşeye çarpmasına aldırmadan Graves'i ringin ortasına getiriyor ve kafasına kafasına diz darbeleri gömmeye başlıyor. DERKEN GRAVES BİRDEN KALDIRDI VE KNEE BREAKER! Hemen ardından FLIPPING LEG SNAP! Maçın başında darbeyi vurduğu dizi kopararak kazanmaya kararlı Graves! kafasına akan kanları açıkta olan koluyla terini siler gibi siliyor ve LEG BREAKER! BU DİZİN İŞİ BURADA BİTTİ! COREY GRAVES HİÇ DURMADAN AYNI BACAĞI YAKALIYOR VE STANDING FIGURE FOUR LOCK! BU NASIL BİR KİLİT?! SLATER'IN PES ETMEKTEN BAŞKA ÇARESİ YOK!

Bir şekilde iki eliyle Corey Graves'in ensesinden yakalamayı başardı Slater ve üst üste yumruklar vuruyor rakibinin suratına! Bir yandan Graves'in suratının her yumrukta kanla kaplandığını görüyoruz bir yandan da Slater'ın kopmakta olan bacağı için gözlerinden yaşlar gelerek haykırdığını! Bir noktada artık Graves, yumruk darbelerine dayanamıyor ve kilidi bozup yığılıyor yere! Slater, bir eliyle dizini bir eliyle ipleri tutarak ağır ağır kalkıyor. Eğilmiş şekilde ayaklarının üstünde duran Graves'e koşuyor ve SWEETNESS! COREY GRAVES HAREKETİ YEDİĞİ GİBİ BİR ŞEKİLDE DAHA HIZLI DOĞRULDU VE LUCKY 13 BAĞLIYOR! BU ADAM BİR MUTANT! SLATER'IN İPLERE UZANMASI İMKANSIZ! PES ETMEK İÇİN ELİNİ KALDIRIYOR!

AMA O ELİYLE YERE BASIYOR VE VÜCUDUNU KALDIRMAYI BAŞARIYOR SLATER! Dönerek kilidi bozuyor ve yavaş yavaş sallanarak toparlanan Corey Graves'e JUMPING NECKBREAKEEEEEEERRR!! Tuşa gidiyor Slater! 1...2...

3!

İlk Maçın Kazananı: Heath Slater

Slater ilk maçtan galip ayrılmasını biliyor! Kemerini başarılı şekilde korumaktan sadece tek maç uzakta! Graves kanlar içindeki kafasını zemine sürüye sürüye ayağa kalkmayı başardığında hakem ikinci maç için zili çalıyor.

Match 2
No Disqualification - Graves Yabancı Cisim Kullanırsa Kaybeder


Slater'dan ORDER KICK! Yerde kalan Graves'i tuş etmeyi deniyor. 1...2 Ama Graves ikinci maça tutunacak! Slater, topallaya topallaya rakibini ringden çıkarıyor. Spiker masasının oradan bir sandalye kapıyor şimdi ve kapattığı gibi Graves'in kanlar içindeki kafasına geçiriyor! Bu adamın hiç mi hiç acıması yok! Graves ölü gibi yatarken kafasının arkasına sandalye darbelerini arka arkaya gömüyor Slater. Graves'in ayağının kesilmiş koyun gibi birkaç kere titremesi dışında tepki bile veremiyor! Slater, sadist şekilde güldükten sonra rakibinin kafasında yamulttuğu kanlı sandalyeyi Graves'in kafasına geçiriyor ve sakat diziyle topallaya topallaya köşeye çıkıyor. ORADAN GRAVES'İN KAFASINA ATLARSA GRAVES'İN HAYATTA KALMA İHTİMALİ YOK!

COREY GRAVES! MUAZZAM BİR ATLETİKLİK İLE TIRMANIYOR KÖŞEYE RİNGİN DIŞINA DOĞRU SUPERPLEX! İki isim de çok çok büyük hasar aldı! Omurgalarının bir daha aynı olması mümkün değil! Graves son canıyla sürüne sürüne ve gözünün önüne gelen kanları sile sile Slater'a ilerlemek istiyor ama Slater'dan Chair Shot! Graves'in tüm beyin hücrelerini öldürmeye kararlı Slater! Yavaş yavaş direğe tutunuyor şimdi ama yerdeki Graves, tekrar atılıp o direğe yapıştırıyor Slater'ı! Kafasını defalarca kez direğe vuruyor! En sonunda Slater ellerini kana bulayan bir Eye Poke ile kurtulsa da omurilik soğanı karamelize olmuş halde! Şimdi gözlerini tutarak barikatların önünde duran ve kandan hiçbir şey göremeyen Corey Graves'e bakıyor Heath Slater VE BARİKATLARI YIKAN BİR SPEAR BU İNANILMAZ!

HOLY SHIT! HOLY SHIT! HOLY SHIT! HOLY SHIT!
FIGHT FOREVER! FIGHT FOREVER! FIGHT FOREVER! FIGHT FOREVER!


Seyirciler, eğer seri katil falan değillerse böylesine bir vahşete bu kadar yakından tekrar şahit olmaları imkansız! İki isim de o kadar zarar gördü ki sadece, tembel hayvanımsı hareketlerle kıpırdayabiliyor. Heath Slater'ın, Graves'in üstünden bile zor düştüğü acılı dakikaların ardından ilk kendini uzağa atmayı başaran Heath Slater oluyor. Kendini uzun süre ringe kadar sürüklüyor ve ringin altına giriyor. Yavaş yavaş ayaklanırken ringin altından eline doladığı zincirle çıktığını görüyoruz. Kafasındaki artık kurumuş kanlarla beraber yıkık bariyerlere tutunarak ayağa kalkan Corey Graves'in kafasına geçiriyor zinciri! Slater, sadizmin doruklarını yaşıyor bu gece! ŞİMDİ DE ZİNCİRİ GRAVES'İN BOYNUNA DOLUYOR! BU GÜREŞ DEĞİL, CİNAYET! O şekilde sürüklüyor Graves'i ringe doğru ve asarmışçasına yukarı çekerek ringe çıkartıyor. Graves ringde acı içinde kan öksürürken Slater tekrar ringin altına gidiyor ve bu sefer bir sprey boyayla çıkıyor oradan. Nefes alıp hayatta kalmaya çalışan Corey Graves'in üstüne nWo yazıyor kahkahalar atarak!

LOW BLOW! LOW BLOW! Graves hayatta olduğunu Slater'ın testislerinde 40 tane Victoria Secret mankeninin yaratamayacağı bir şok yaratarak gösteriyor! VE TEKRAR LOW BLOW! Slater'ın umarız gerçekten çocukları vardır çünkü görünüşe göre bundan sonra yeni çocuğu olmayacak! Graves tırmanarak acıdan gözlerinden yaş gelen Slater'ın üstüne tırmanıyor ve son gücüyle rakibini kavrıyor. GROUDBUSTEEEAAAĞĞĞRRRR! ZİNCİRLERİN ÜSTÜNE GÖMDÜ SLATER'I! Kendisi de acılar içindeyken tekrar son bir güçle kalkıyor ve tekrar kavrıyor Heath Slater'ı DEATH VALLEY DRIVEERRRRR! Graves olanların ancak ayırdına varabildiğinde köşede boğazını tutmuş durumda. O anda fırsatı fark ediyor! Zar zor kalkan Slater'a doğru koşuyor AMA POP-UP NECKBREAKER! BİTİRİCİ HAREKETİ VURMANIN BUNDAN DAHA İYİ BİR YOLU OLAMAZ! GRAVES ÜÇÜNCÜ MAÇI GÖREMİYOR! Tuşa giden isim Heath Slater! 1...2...

KICK OUT!

Buğra Gür: Ananı avradını-

Tazz: Attı! Attı! Attı!

Mauro Ranallo: MAMMA MIAAA!

giphy.gif


Seyirciler şaşkın, Slater şaşkın, spikerler şaşkın, biz şaşkınız, eminim bir yerlerde İsmet bile şaşkındır çünkü Graves bir şekilde maçta kalmayı başardı! Normal bir insanın hayatta çıkamayacağı bu mücadelede henüz kaybeden isim değil ve görünüşe göre olmayacak! Slater kafayı yemiş durumda ve hınçla sağa sola koşuyor. Bu adamın aklından yine dünyanın en sadist fikirlerinin çıkacağı kesin! Lütfen biri bunu durdursun... Slater şimdi maçın öncesinde Corey Graves'i boğduğu zinciri ayağına sarıyor. Bu adamın aklında ne var?! PUNT KICK TUANTLARI ATIYOR! SLATER BU İKİNCİ PUNT KICK'İ AYAĞINDAKİ ZİNCİRLE VURURSA GRAVES'İN YÜZÜ TÜM HAYATIYLA BİRLİKTE DAĞILIR! SLATER KOŞUYOR VE PUNT KICK!

Jeremy Borash: Ben bakamayacağım! Olamaz!

HAYIR GRAVES YAKALADI ONU! ZİNCİRLE BERABER LUCKY 13 BAĞLIYOR ŞİMDİ! BU HAREKET TEK BAŞINA YETERİ KADAR KORKUNÇ DEĞİLMİŞ GİBİ ZİNCİRLE KIRIYOR RAKİBİNİN BACAĞINI! KORKUNÇ! SLATER PES Mİ EDECEK?!

VE ETTİ SLATER PES EDİYOR!

İkinci Maçı Kazanan: Corey Graves

Graves, nasıl yaptıysa ikinci maçtan da hayatta çıktı! Ringdeki iki adam bugün uzuvlarının çoğunu Kıtalararası Şampiyonu olmak için feda etti ama kemere kim ulaşacak? Cevabı tarihin en ölümcül maçı olan Texas Deathmatch'te! Üçüncü maçta!

Buğra Gür: Az önce gördükleriniz biraz sonra göreceklerinizin yarısı bile değil!

Tazz: Bu ne demek Gür?

Buğra Gür: Çocuklarınızı ekranlardan uzaklaştırın! Sadece yetişkinler izlesin!

Match 3
Texas Deathmatch


İki isim de tamamen tükenmiş halde iki isim de zaten ölüme yaklaşmış durumda! Kim galip ayrılacak? İki isim kalan son güçleri ile yumruklaşmaya başlıyorlar. Graves aldığı kafa darbeleri yüzünden, Slater ise direkt ayakta durmasını sağlayan uzvu korkunç hasar gördüğünden sallanıyor yumruklaşırken. En sonunda Corey Graves'ten gelen sert bir Clothesline ile ikisi de ringin dışına uçuyor! İkisi de aprona tutunarak ayağa kalkmaya çalışıyorlar ve yine ikisi birden ringin altından sopa çıkartıyor! Orta Çağ'dan kalma iki şövalyenin kılıç çarpıştırdığı gibi sopalarını birbirlerine sallıyorlar ve tahtalar havada kırılıyor! O darbeler bir insan vücuduna çarpsaydı neler olacağını siz düşünün... Sopasının kırıldığını gören Graves, sopayı tuttuğu yer ile Slater'ın ağzına vuruyor! Bu dudağını patlatmış olmalı! Slater titantrona kadar gerilediğinde ise dizine sert bir darbe vurarak dizlerinin üstüne düşürüyor. Graves şimdi yaklaşıp Slater'ın saçlarından tutuyor ama... LOW BLOW! BU İKİ İSİM DAHA NE KADAR DÜŞECEK?!

Heath Slater şimdi testislerine aldığı darbenin etkisiyle üstüne düşen rakibini sırtlıyor ve titantron'a götürüyor. Lütfen düşündüğümüz şey olmasın! İki isim girişte şimdi! HEATH SLATER SIRTINDAKİ RAKİBİ İLE BERABER TITANTRON'DAN SAMOA DROP İLE AŞAĞI ATLIYOR! ORADAKİ MASAYI DA BEDENLERİYLE PARAMPARÇA EDİYORLAR! İki ismin de artık yattıkları yerde can çekiştiklerini görüyoruz! Slater, acıdan ve saatlerdir içinde olduğu şiddetten titreyerek artık ölü olması gereken Corey Graves'i kaldırıyor. Hatta rakibinin kafasını çekip hayatta olup olmadığını kontrol ettiğini bile görebiliyoruz ki Slater bundan şüphelenmekte kesinlikle haklı! Şimdi gücü yettiği kadar kaldırıyor Graves'i ama bu kaldırma kendi iyiliğine olmayacak! ÇÜNKÜ SLATER'IN KAFASINI TUTUP SPOT IŞIĞINA GÖMÜYOR GRAVES! IŞIĞIN SLATER'IN YÜZÜNDE PATLADIĞINI GÖREBİLİYORUZ! KAFASI SPOTUN İÇİNDEYKEN LUCKY 13 BAĞLIYOR! VE SLATER PES EDİYOR!

Ama bu hiçbir şey ifade etmiyor çünkü ringden çok ama çok uzaktalar! Graves, Slater'ın içindeki tüm kemikleri parçaladığına emin olduğu bacağından tutuyor ve arka alana doğru sürüklemeye başlıyor şimdi! Hakem ve kameraman ordusu tarafından takip ediliyor bu dehşet görüntüleri! Graves arka alana geldiklerinde duvara asılı devasa bir ekran ve altında ise bir koltuk görüyor. Ardından Slater'ı bırakıp koltuğu bağırarak ters çeviriyor. Bu arada kameralarımız fırsattan istifade Slater'ın sağlığını kontrol eden hakemlerden gücü yettiği kadar Slater'ın yanmış yüzünü görüntülüyor! Graves'in aklından ne geçiyor peki?! SLATER'IN BOĞAZINI KOLTUĞUN AYAKLARINDAN BİRİNİN ÜSTÜNE KOYUYOR VE EKRANI İNDİRİYOR! FRANSIZ İHTİLALİ'NDE BÖYLE ADAM İDAM EDİYORLARDI! SLATER'IN YA BOYNU KIRILMIŞ OLMALI YA DA BOĞAZI DELİNMİŞ!

Bu olaydan sonra hakemler kameralarımızı engelledikleri için görüntü alamıyor ve zorunlu bir reklam arasına gidiyoruz.Kameralarımız açıldığında Slater'ın bir ambulansa yerleştiğini görüyoruz. Böyle ölümcül bir maçın sonuca ulaşması imkansızdı zaten. Ambulansın uzaklaştığını görüyoruz...

DERKEN BİR BALYOZ SÜRÜCÜ CAMINI PARÇALIYOR! BU COREY GRAVES! YÜZÜNDEKİ KANLARLA BERABER SİZİ ÖLDÜRECEĞİ KESİN BİR CANAVARA BENZİYOR! Ambulans şoförünü çekip atıyor ambulansın içinden. Şimdi kendisinin bindiğini görüyoruz sürücü koltuğuna. BU ADAM NE PLANLIYOR?!

giphy.gif


CİDDİ OLAMAZSIN! COREY GRAVES CİNAYETTEN YARGILANMALI! Slater'ın canına kast ettikten sonra elindeki balyozla hasta kabinine geçmek için yarıyor ambulansı ve sonunda Slater'a ulaşmayı başarıyor! Slater'ı sedyeden söküp alıyor ve sürükleyerek asansöre doğru götürüyor. Ama rakibini asansöre koyarken ayağı kapıda kalacak şekilde bırakıyor ve Slater'ın bacağı defalarca kapının arasında sıkışıyor! Bir daha yürümesi mümkün olacak mı?! Graves bir noktada bu işkenceye son veriyor ve kameralarımızın kadrajından çıkıyorlar. Bir süre ikilinin arenanın neresinde olduğunu tespit dahi edemiyoruz.

Kameralarımız açıldığında Graves, yorgun argın girişe doğru sürüklüyor Slater'ı. En sonunda ringdeki kameralarımıza geri döneceğiz! Girişe gelmelerine ramak kala çıktıkları merdivendeyken HEATH SLATER'DAN JUMPING NECKBREAKER! GRAVES'IN KAFASI MERDİVEN BASAMAĞININ KESKİN TARAFINA ÇARPARAK TEKRAR YARILIYOR! Slater tek ayağı ile sürüklemeye çalışıyor Corey Graves'i girişe ve sonunda başarıyor. İki isim ne olursa olsun bu maça bir son vermek için geri döndüler ama artık ringe dönecek enerjileri bile yok! Titantron'a ve oradaki Money in the Bank yazısına tutunarak ayağa kalkmaya çalışıyor Corey Graves ama unuttuğu bir şey var... O DA TEK AYAĞI İLE BİLE KENDİSİNE MIZRAK GİBİ UÇABİLECEK BİR HEATH SLATER! TITANTRON'A DOĞRU SPEAARRRR! IŞIKLAR KAPANIYOR TITANTRON'DA!

giphy.gif


Tüm arena şok ve dehşet içinde! Derin bir sessizlik hakim oluyor tüm arenaya ve sanki tüm Texas ölüm sessizliğine gömülüyor. İki savaşçı da yerde öylece kalmış durumda kalkamıyorlar... Bir noktada hareketlenmelerin başlamasına kadar dakikalar geçiyor...

İkili nihayet hakemlerin yardımıyla kalktıkları gibi ilk işleri birbirlerinin üstüne atılmak oluyor! Bu maç devam edecek! Yumruklaşa yumruklaşa ringe doğru ilerliyorlar ama işin doğrusu yaşamaya bile mecalleri kalmamış durumda! En sonunda yumruklaşırken ringe çarpıyorlar. Slater, Graves'i ringe sokmaya çalışıyor ama bacağı buna izin vermiyor. Bunu fırsat bile Corey Graves'ten KNEE CHOP BLOCK! Acı içindeki Slater'ı ringe sokuyor. Kendisi de sürüklenerek geldiğinde onu karşılayan bir sürpriz var TEK AYAĞIYLA TÜM BEDENİNİ UÇURAN SLATER'DAN JUMPING NECKBREEAAAKERRR! TUŞA GİDİYOR SLATER! 1...2...

KICK OUT!

GRAVES BİR ŞEKİLDE HAYATTA! Slater ne yapacağını bilemez halde! Bu adam hastane yatağında olmalıydı! Slater son kez ringden dışarı fırlatıyor kendini ve işi sanki daha dehşetli hale getirebilecekmiş gibi ringin altından bir şeyler aramaya koyuluyor! Ve sonunda şovun ismine yakışır şekilde devasa bir merdiven çıkartıyor! Ringe girdiği gibi ayaklanmış olan Graves'in kafasına gömüyor merdiveni! Graves'in kafası bir insanın alabileceğinden çok daha fazla merdivene maruz kaldı bugün! Yetmezmiş gibi merdivenlerin basamaklarının arasına sıkıştırıyor şimdi Graves'in kafasını Slater! ORADA SIKIŞMIŞKEN JUMPING NECKBREAKER!

HAYIR GRAVES KAFASININ SIKIŞTIĞI MERDİVENİ VURMAYI BAŞARIYOR SLATER'A! KAFASINI KURTARDIKTAN SONRA İSE MERDİVENİ BİR KARGI GİBİ SLATER'IN DİZİNE GEÇİRİYOR! Ardından merdiveni kuruyor ve merdivene doğru SUPLEX! Slater'ın bacağı, merdivenin basamaklarının arasında kalıyor. O anda ise Graves'in gözü maçın ortalarında kullanılan zincire erişiyor! ZİNCİRLE SLATER'IN BACAĞINI MERDİVENE BAĞLIYOR VE O HALDEKİ BACAĞA LUCKY 13 BAĞLIYOR! SLATER'IN BİR DAHA YÜRÜMESİ BİLE ÇOK ZOR! Hakem pes etmesi için yalvarıyor Slater'a...

VE SLATER PES EDİYOR! YENİ ŞAMPİYON YENİ ŞAMPİYON!

Kazanan ve Yeni Kıtalararası Şampiyon: Corey GravesGraves bu ölüm kalım karşılaşmasından kemerle ayrılmayı başarıyor! Bir şekilde Slater'ı mağlup ediyor ve hayatta kalıyor! Tüm Texas bu dehşet verici karşılaşmanın şokunu atlatmaya çalışırken Graves, yeni kemerine sarılıp ağlıyor. Bu ağlama acıdan mı yoksa bu muazzam maçı kazanmaktan mı geliyor bilinmez ama kesin olan tek şey GWA'nın yeni bir Kıtalararası Şampiyonu olduğu!

ayrac.png


HRi7D.png


Shane McMahon düşünceli. Etrafını çevirmiş olan görevliler konuşma halindeyken Shane yere bakıyor. Söze girmesiyle görevliler ona dönüyor.

Shane McMahon: Baylar, büyük geceye hazır mıyız?

Görevliler hep bir ağızdan gaza gelmiş şekilde söze girince Shane irkiliyor.

Shane McMahon: Tamam lan o kadar da hazır olmayın. Şimdi, bu gece her şeyin sorunsuz ilerlemesi için hepimize büyük görevler düşüyor. Görev dağılımını yaptık, her şey kontrolümüz altında. Değil mi Norbert?

Norbert: Evet efendim, her şey istediğiniz gibi olacak efendim.

Shane McMahon: Ya sen Stu? Son şov çok hazır görünmüyordun?

Stu: Hazırım Bay McMahon.

Shane McMahon: Güzel. Hareketli bir gece bizi bekliyor ve bu harekete cevap verebilmek için gözünüzün açık olmasını istiyorum. Karınızı, evinizi ya da mesainin ne zaman biteceğini düşünmenizi istemiyorum. Çakal gibi gözleriniz açık olacak, anlaşıldı mı?

"Emredersiniz" sesleri arasında Shane başını sallıyor.

Shane McMahon: Bu gece bu şirket için büyük hadiseyi duyurma görevi bana düşüyor biliyorsunuz.

Görevlilerin gözü Shane'in yanı başında duran dolu bir çuvala takılıyor.

Shane McMahon: Evet, şirketin çehresi dramatik bir şekilde değişecek bu gece. Ama hepinizin bildiği üzere, ne yapıyorsak bu şirketin menfaati için yapıyoruz. Bu gece de öyle olacak. İyi nöbetler beyler.

Shane oradan ayrılıyor. Giderken içi dolu çuvala yaklaşıyor kamera. Bu görüntülerle reklamlara gidiyoruz.

ayrac.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=JJnzfT44KXI&ab_channel=WWEMusic[/ame]
"Who do you think you are?"

giphy.gif


Baron Corbin girişte gözüküyor kemeriyle! Kemerini kaldırıyor gururla ve emin adımlarla ringe ilerliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=nJ0dfAREvAc&ab_channel=Saint[/ame]
"Somebody gon' get they ass kicked"

giphy.gif


Mark Henry burada! GWA'in canavarı arkasında Teddy Long ile beraber tüm haşmetiyle arenaya adımını atıyor. Teddy Long ile giriş rampası boyunca yürüyorlar ve girişte Long beklerken Henry, üst ipten ringe girip Corbin'in dibine geliyor. Hakem laf dalaşı yapan ikiliyi ayırdıktan sonra Corbin'den kemeri teslim alıyor ve maçın başlama sinyalini veriyor.

Hardcore Championship Match
Baron Corbin (c) vs Mark Henry

Maç başladığı gibi Corbin bir Clothesline ile saldırıyor Henry'e ama etki etmedi bile. Bir güvercinin gökdelene çarpması gibi adeta. Bina dimdik ayakta! Mark Henry şimdi ittiriyor Corbin'i ve Baron Corbin yere yapışıyor! Corbin, götün götün köşeye kadar geldikten sonra tekrar ayaklanıyor ve gözünü Mark Henry'den ayırmadan çevresinde dönüyor şimdi. Mark Henry'e tekrar koşmaya çalışıyor ama bir ittirmenin sonunda tekrar yerde Corbin! Teddy Long ringin dışında sevinçle zıplıyor. Corbin düştüğü gibi kendisini ringin diğer tarafına yuvarlıyor. Biraz toplandıktan sonra ringe atlayıp koşuyor ama bu sefer Mark Henry'nin kucağına düştü kucağına! WORLD'S STRONGEST SLAMM!!!! Bu kadar kolay mıydı? Henry hemen tuş deniyor! 1...2...

Corbin attı! Corbin bir şekilde kemerini koruyor ama yaşadığı şok gözlerinden okunur halde! Henry, belini tutan rakibini ensesinden yakalıyor ve köşeye gönderiyor şimdi. Köşedeyken üstüne koşuyor ama Big Boot ile yakaladı Corbin! Birkaç adım geriliyor Henry ve tekrar Rope-Assisted Big Boot! Corbin koşuyor ve Shoulder Block! Sendeletti Henry'i! İplerden sekiyor şimdi ve ikinci Shoulder Block! İplere gönderiyer Henry'i ve Northern Lariat ile indirdi! Devi düşürmeyi başarıyor Corbin! Şimdi ayağından tutuyor Henry'i ve kendisini ringden aşağı bırakarak aprona çarptırıyor! Henry bacağından yaralandı! Ringde acı içinde bacağını tutarak kıvranırken Corbin hızla giriyor ringe ve Heel Lock'ı bağlıyor! Mark Henry ringin ortasında! Pes mi edecek?!

Mark Henry güçlü kolları ile bedenini rakibi ile beraber sürüklemeyi ve iplere tutunmayı biliyor! Corbin Henry'i bırakmak zorunda şu an. Hemen köşeye geçiyor ve ani fırsatlar kolluyor, Zar zor ayakta doğrulan deve doğru Knee Chop! Aynı dize çalışıyor Baron Corbin! Şimdi diğer iplerden sekiyor ve Big Boot! Hayır! Mark Henry havada yakalıyor rakibini! Tekmeyi de keyifle omzunun üstüne alıyor! Powerbomb! Corbin darbenin etkisiyle yuvarlandığı gibi tekrar rakibinin kafasını bacaklarının arasına sıkıştırıyor ve ikinci Powerbomb! Corbin doğrulmakta zorlanıyor bu sefer! Henry boynunu kıtlatıyor önce ardından AT&T Arena'dan gelen coşkuya bakıyor ve Jackhammer için kaldırıyor rakibini! Tüm ringi geziyorlar ve JACKHAMMER! Tuşa gidiyor! 1...2...

Corbin attı! Corbin bir şekilde kurtuluyor! Mark Henry'nin burnundan soluduğunu görebiliyoruz adeta! Corbin kendini ringin dışına sürüklemeye çalışırken bacağından tutup çekiyor onu içeri. Ardından yakasına yapışıp köşeye götürüyor ve köşede küfrede küfrede sırtını köşeye çarptıra çarptıra aşağılıyor Corbin'i. Ama Corbin'de bunlardan yılacak göz yok! Headbutt ile kaşını yarıyor Henry'nin! Açılan kaşını tutan rakibine köşeden gelen bir Big Boot şimdi! Sendeleyen Mark Henry'e tekrar koşuyor ve ikinci Big Boot! Henry yıkıldı tekrar! Şimdi Baron Corbin, Mark Henry'nin üstüne çıkıyor ve TKO vermesi için hazır olmasını emrediyor hakeme. Ardından üst üste yumruklar vuruyor Mark Henry'nin suratına! Eski boksör rakibinin suratını dağıtıncaya kadar darbeler indirmeye kararlı! Her yumruğunda elinin daha fazla kırmızı kalktığını görüyoruz Corbin'in ve bu korkunç! Hakem kontrol ediyor TKO için...

Ama hakem geldiği gibi mezarından çıkan hortlak misali iki eliyle boğazına yapıştı Henry rakibinin! Two-Handed Chokeslam! Henry ayağa kalktı ama çok fazla kan kaybetmiş durumda! Bir köşeye oturuyor ve Teddy Long'dan havlu istiyor. Suratındaki kanları silmeye çalışırken Corbin'in de yavaştan ayaklandığını görüyoruz. Mark Henry! Kanlı havlusunu Corbin'in suratına atıyor ve Corbin birkaç saniyeliğine önünü göremeden yürüyorken Uranage! Yerde acı içinde yatan Corbin'in üstüne basıp geçiyor Henry! 181 kilo ağırlığı kaldırmak zorunda Corbin'ın omurgası! Şimdi saçından tutarak kaldırıyor Corbin'i ve devasa bir oyuncak bebekmişçesine döndürerek omzuna alıyor. RUNNING POWERSLAM! Henry, Corbin'in bilinçli olup olmadığını kontrol edercesine bir bakış attıktan sonra tuşa gidiyor 1...2...

3!

Ama Corbin'in ayağı iplerde maç devam ediyor! Henry öfkeyle Corbin'in bacağını iplerden almak isterken o bacak kendi dizine çok sert bir tekme atıyor şimdi! Corbin böylesine iri bir cüssenin bacaklarına çalışması gerektiğini biliyor! Henry tekrar ayaklanmaya çalışıyor ve ikinci bir tekme! Şimdi dizlerinin üstüne düşen Henry'e birden Hell's Gate! Henry zaten kafasına bu kadar darbe aldıktan sonra dayanabilecek mi bu kilide?! Zar zor ayağa kalkıyor Mark Henry ve... Ve sonunda Corbin'i yere çarparak kilidi bozmayı başarıyor! İki isim de acı içerisinde ringin farklı kenarlarına dağılıyorlar. Birbirlerine doğru yalpalayan adımlar attıklarında ise devasa bir yumruklaşma başlıyor. Mark Henry'nin gücü mü üstün çıkacak yoksa eski altın eldiven Baron Corbin'in tekniği mi? Dudakların patladığı ve kaşların yarıldığı yumruklar iniyor suratlara. Her yumrukta ring sarsılıyor adeta! Mark Henry üst üste iki yumruk atmayı başarabilen ilk isim oluyor bu aşırı sert kavgada. En sonunda devasa cüssesiyle beraber hızlanarak geliyor Corbin'in üstüne ve...


END OF DAYS!

CORBIN BUNU NASIL YAPTI?! DEVASA BİR CÜSSEYE BU HAREKETİ UYGULAMAK İNANILMAZ!

Bu arada kameralarımız birden ringin diğer tarafına dönüyor ve Teddy Long hakemin donunu indiriveriyor. Hakem mahrem yerlerini elleriyle kapatmaya çalışırken tüm arenadan kahkahalar yükseliyor.Jeremy Borash: Ne derler bilirsiniz arkadaşlar, GWA ringine adım atmak için büyük toplarınız olmalı...

Buğra Gür: Gülen kişneme sesi hahahahahaha

Tazz: Sen yapınca hiç olmadı biliyon mu?..

Hakem donunu kaldırmaya çalışadursun ringin diğer tarafında Mark Henry, kaldırıyor Corbin'i ve WORLD'S STRONGEST SLAM! TUŞA GİDİYOR!

Ama tuşu sayacak kimse yok! Hakem donuyla uğraşıyor, Henry şaşırmış şekilde hakeme gidip saymasını söylüyor ama hakemin derdi bambaşka. Şimdi Mark Henry, donunu giymesi için yardım ediyor hakeme o anda o da ne?!

LOW BLOW! İKİNCİ END OF DAYS'İ VURUYOR CORBİN! HAKEME SAYMASI İÇİN BAĞIRIYOR VE HAKEM GELDİ SONUNDA! 1...2...

3!

Kazanan ve hala Hardcore Şampiyonu: Baron CorbinBir şekilde kemerini korumayı başarıyor Corbin! Kemerini kaptığı gibi kahkahalar atarak giriş rampasına kaçarken Mark Henry sinirden kuduruyor ringde!

ayrac.png


Ters dönmüş kameralar üst üste binmiş koyun pisliklerinin olduğu bir ormana yöneliyor. Dışkıların üzerinde gezen sinekler minik parçalar alırken, bir sürünme sesi duyuluyor. Sürünme seslerine bir kadının hıçkırığı ve yalvarmaları eşlik ederken, kaba erkek sesleri onunla alay eder gibi cevap veriyor. Sürünme sesleri sonunda ağır bir vurma sesiyle sonlanırken manzaraya şahit olan erkekler alaycı kahkahalar atıyor. Kamera aniden tersine dönüyor ve orman açıklığında tanıdık bir sima görüyoruz.

Hr1ui.jpg


Bray Wyatt: "Biz geliyoruz" demek isterdim, ama başından beri burada olan bir kişi, nasıl "geliyorum" diyebilir? Atlas'ta görüşmek üzere.

Wyatt tiyatrocu selamı verirken kameralar kapanıyor.

ayrac.png
Maçın ardından arka alana giden Mark Henry etrafı dağıtıyor. Önüne ne gelirse yıkıp geçiyor. Görevlilerden birisini havaya kaldırıyor ve kenarda duran yemek masasına doğru fırlatıyor. Başka bir görevlinin kafasından tutuyor ve kapıya doğru fırlatıyor. Kapı paramparça oluyor ve korkuyla saklanan Teddy Long karşımıza çıkıyor. Mark Henry onun üzerine yürüyor.

Teddy Long: Mark lütfen. Hatamı telafi edeceğim. Sana söz veriyorum. Sen bir yıkım makinesisin ve buradaki en güçlü adamsın. Bak bana. Ben senin sadece dostunum. İntikam alman gereken bir düşmanın değil.

Mark Henry: Seni p*ç herif.

Teddy Long: Lütfen!

Mark Henry: Kapa çeneni!

Mark Henry aniden Teddy Long'un omzuna alıyor ve arka alanda otopark'a doğru götürüyor. Mark Henry şimdi bir arabanın önüne getiriyor. Arabanın kapısını açıyor ve Teddy Long'u içine atıyor. Mark Henry arabanın kapısını kilitliyor.Şimdi arabayı aniden kaldırıyor ve ters çeviriyor. Arabanın içinde Teddy Long'un korkudan çıldırmış surat ifadesini görüyoruz. Mark Herny arabayı sanki damacana su kaldırıyormuş gibi kaldırıp atıyor kenara. Görevliler alana geliyor ve Mark Henry'i sakinleştirmeye çalışıyorlar. Kameralar kapanıyor.

ayrac.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=3DpYYUEhoUM[/ame]
040_RAW_07092018ej_0770--c0566167171d71a4e672c07da253803c_350x200.jpg


No Way Jose'nin müziği çalmaya başlıyor ve seyirciler organize bir şekilde dans etmeye başlıyor. Bir süre sonra No Way Jose girişte görünüyor. Dans ede ede yavaşça ringe doğru hareketleniyor. Bu esnada arkasından büyük bir kalabalık alana akın ediyor ve Jose'nin girişine eşlik ediyorlar. Jose ringin önüne gelince arkasındaki kalabalık bir anda Jose'yi sırtlıyor ve götürmeye başlıyor. Kalabalık dans ede ede ringin etrafından bir tur attıktan sonra Jose'yi aprona bırakıyor ve dans ede ede seyircilerin arasına karışıyorlar. Bu esnada Jose de dans etmeye devam ediyor. Bir süre sonra başka bir müzik çalmaya başlıyor.


[ame]https://youtu.be/Yevs_uu465Q[/ame]
4up05Q.jpg


Return Of The Fire arena boyunca yankılanmaya başlıyor ve Cesaro'yu girişte görüyoruz. Seyirciler Cesaro'yu görür görmez ufak "CESARO SECTION" pankartlarını çıkarıyor ve havaya kaldırıyorlar. Cesaro girişte bekleyip bir süre seyircilere bakıyor ve tauntunu atıyor. Ardından merdivenlerin birisine yaklaşıyor ve merdivene vurmaya başlıyor. Keline de birkaç tokat attıktan sonra ceketini çıkarıyor ve seyircilere doğru atıyor.

download.jpg


Ardından elini yumruk şeklinde yapıp ileriye atan Cesaro oldukça yavaş bir şekilde ringe doğru yol alıyor. Ringin etrafını turlamaya başlayan Cesaro spiker masasına yaklaşıyor ve Taz'e bir şeyler söylüyor. Ardından ayakta olan bir merdiveni düşürüyor ve basamaklardan aprona çıkıyor. Seyircilere dönüp yumruğunu havaya kaldırdıktan sonra Cesaro ringe giriyor. Kısa bir süre Jose ile bakışan Cesaro iplere doğru yönelip bir kez daha taunt atıyor ve bu esnada müziği bitiyor. Kısa bir süre sonra başka bir müzik çalıyor.

[ame]https://youtu.be/FRhZbW3OGYU[/ame]
jMa92n.jpg


Shinsuke Nakamura'yı müziği eşliğinde girişte görüyoruz. Işıklar açılıp kapanıyor ve bu esnada Nakamura yerlere yatıyor. Pyrolar patladıktan sonra ışıklar açık kırmızıya dönüyor ve Nakamura da ayağa kalkıyor. Merdivenlere bir süre bakan Nakamura kendine has pozlarla ringe doğru yol alıyor. Ringe doğru gelirken üzerindeki ceketi de yere bırakıyor. Ringin etrafını turlayacakmış gibi yapıyor ancak yarı yolda dönüyor ve aprona çıkıyor.

Shinsuke_Nakamura_bio-3c650eaea1b5721f81044fed17f543fd.jpg


Apronda "KAMOON" işaretini yapıyor ve ringe giriyor. Kendisi ringe girdikten sonra ışıklar bir kez daha yanıp sönmeye başlıyor ve Nakamura ipleri tutarak yere yatıyor yine. Pyrolar bir kez daha patlıyor. Işıklar normale döndükten sonra Nakamura ayağa kalkıyor ve Cesaro'ya dik dik bakıyor. Ardından aprona çıkan kameramanın kamerasını tutup sallıyor ve Japonca bir şeyler söylemeye başlıyor. Ardından ışıklar tamamen düzeliyor ve Nakamura'nın müziği de bitiyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0JJep6j9Vbg[/ame]
Dustin-Rhodes-en-Double-or-Nothing-AEW_350x200.jpg


NATURAL bütün arena boyunca yankılanıyor ve Dustin Rhodes kısa bir süre sonra girişte görünüyor. Seyircilerin biri "TEAM GOLDIE" pankartı çıkarıyor. Seyircilerin geneli ise "SEVEN" diye haykırıyor. Dustin seyircileri bir süre izledikten sonra merdivenlerden birisine dokunarak ringe doğru ilerlemeye başlıyor ancak birden çöküyor ve ringteki isimleri izliyor. Bu esnada Pyrolar patlamaya başlıyor. Pyrolar patladıktan sonra Dustin ayaklanıyor ve ringe doğru yol alıyor.

dustin_350x200.jpg


Ringin etrafında bir tur attıktan sonra aprona çıkıyor ve ringe giriyor. Ringe girdikten sonra her rakibine uzun uzun bakan Dustin bir süre sonra köşeye çıkıyor ve taunt atmaya başlıyor. Seyirciler çıldırıyor ve aynı anda pyrolar da patlamaya başlıyor. Pyrolar bittikten sonra Dustin ringe iniyor ve herkesle tekrardan bakışıyor. Bu esnada ışıklar kararıyor ve başka bir müzik duyuluyor.

[ame]https://youtu.be/UlLGAP7A2Xc[/ame]
1a929ee21bf61560016b3da4307ca818.jpg


NO ONE WILL SURVIVE eşliğinde Tommaso Ciampa'yı girişte görüyoruz. Işık sadece onu gösteriyor ama Ciampa taunt yapınca pyro patlıyor ve ışıkta biraz normalleşiyor. Ciampa ringe doğru yürürken maskesini çıkarıyor ve ceketini yere atıyor. Oldukça sinirli olduğunu görüyoruz yüz ifadesinden Ciampa'nın. Ciampa bir süre daha ilerliyor ve ringin önünde öylece duruyor Ciampa.

5s0Pvn.jpg


Ringteki rakiplerine bakıyor bir süre. Özellikle Dustin'e çok sert bir bakış atıyor. Dustin de aynı şekilde karşılık veriyor. Ciampa ringi turlamak yerine aprona çıkıp direk ringe giriyor. Ringte de herkesle bakışıyor. Dustin ile ise bir şeyler konuşuyorlar oldukça gerginler. Hakem ayırırken ikiliyi başka bir müziği duyuyoruz.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=MVij3rcjjfE[/ame]
5cda22452100002f00807faa.jpg


Lacey Evans'ı girişte görüyoruz. Lacey oldukça soğukkanlı bir şekilde girişte görünüyor ve bir anda girişteki merdivenlerden birisine tırmanıyor. Taunt attıktan sonra pyrolar patlamaya başlıyor. Lacey merdivenden indikten sonra yavaşça ringe doğru yürürken No Way Jose oldukça tedirgin bir şekilde ringten iniyor ve spikerlerin yanına geçiyor.

lacey-evans-448-600x375_350x200.jpg


Lacey herkese baktıktan sonra ringi turlamaya başlıyor. Spiker masasının önünden geçerken Jose bir anda kendisini ringe atıyor. Lacey yavaş bir şekilde aprona çıkıyor ve taunt attıktan sonra pyrolar patlıyor ve seyirciler çılgına dönüyor. Lacey ringe girdikten sonra başka bir müzik duyulmaya başlıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=lw2aL98OfPU[/ame]
liv-morgan-7_350x200.jpg


Işıklar kararıyor. Müzik eşliğinde ışıklara bir şeyler oluyor ve yoğun bir pyro atışı yapılıyor rampada bile pyro atılıyor. Ardından Liv Morgan girişte görünüyor. Liv Morgan ringe doğru dik dik bakıyor ve rakipleri de aynı şekilde bakıyor. Liv Morgan ringe doğru hızlı adımlarla yürüyor. Ringteki rakiplerine bakarak ringi turluyor. En sonunda spiker masasına dik dik bakıyor.

Liv-Morgan-WWE-Main-Event-4-16-2020_350x200_1.jpg


Ardından aprona çıkıp ringe giriyor Liv. Liv ringte de rakiplerine tek tek bakıyor. Dustin üzerine yürüyor ama hakem araya giriyor. Liv tekrardan aprona geçiyor ve tauntunu attıktan sonra bir kez daha pyro atışı yapılıyor. Bu esnada Alevler patlıyor ve müzik bir anda değişiyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=l9e4FToaASc[/ame]

KaneEntrancev2.png


Müziğin değişmesiyle ışıklar kopkoyu bir kırmızı renge bürünüyor ve her yerden alevler yükseliyor. Alevlerin sesinden müziği bile duymak zorlaşıyor. Kane bir süre sonra girişte görünüyor. Kane ringe doğru yürüyor ve herkes oldukça gergin. Kane oldukça yavaş bir şekilde ringe doğru yürüyor. Ringin önünde geldikten sonra ellerini havaya kaldırıp yere vuruyor ve her yerdeki alevler oldukça yükseğe çıkıyor.

005_WWF00087--813dfa5a26a944de3ad8c9a434dc735a_350x200.jpg


Alevler söndükten sonra Kane kendini aprona atıyor ardından üst iplerin üzerinden ringe geçiyor. Kane doğrudan Dustin Rhodes'un önüne geçiyor ve ikili burun buruna geliyor. Kane ellerini havaya kaldırıyor ve bir kez daha yere vuruyor. Alevler bir kez daha yükseliyor. En sonunda da ışıklar düzeliyor. Herkes ringin içine yayılıyor ve hakem maçın başlaması için işareti veriyor.

🌟
8 Person Ladder Match for The Money In The Bank Briefcase
Kane vs Dustin Rhodes vs Liv Morgan vs Shinsuke Nakamura vs Tommaso Ciampa vs Cesaro vs Lacey Evans vs No Way Jose

Zil çalıyor ve herkes birbirine bakıyor. Jose bir anda Evans'a doğru koşuyor ama Evans'tan ani bir WOMAN'S RIGHT! Jose yere düştükten sonra kendisini dışarı atıyor. Herkes şaşkın bir şekilde Lacey'e bakıyor. Bir süre sonra herkes Lacey'nin etrafını sarmaya başlıyor. Ve en sonunda da herkes Evans'a dalıyor. Herkes tekmelerle yumruklarla dalıyor Lacey'e. En sonunda onu kaldırıp dışarı atıyorlar. Jose bu esnada dışarıda zar zor ayağa kalkıyor ve ufak bir merdiveni kapıp Lacey'nin kafasına fırlatıyor. Ringteki herkes de ringin farklı kısımlarından ringin dışına çıkıyor ve merdivenleri kapıp Lacey'nin üzerine atıyorlar. Kane dışarıdan aldığı bir merdiven ile ringe giriyor ve merdiveni kaldırıp dışarıdaki Lacey'nin üzerine fırlatıyor. Lacey tamamen merdivenlerin altında kalıyor ve görünmüyor bile. Liv Morgan spiker masasına yöneliyor ve Gür'ün sandalyesini kapıyor. Ardından o sandalyeyi de merdivenlerin üzerine fırlatıyor.

Herkes yavaş yavaş ringe girmeye başlıyor. Kane ve Dustin Rhodes bir anda dışarıda yumruklaşmaya başlıyor. Cesaro, Jose ve Nakamura ringe giriyor. Ciampa ve Liv ise ringin altında merdiven arıyorlar. Jose köşeye geçiyor ve Cesaro bir anda Uppercut çakıyor ona. Karşı köşeye doğru koşmaya başlıyor ama Nakamura bir anda Cesaro'nun karnına bir tekme tekme atıyor. Ancak Cesaro birden Nakamura'yı deviriyor ve Swing yapmaya başlıyor. Her turda seyirci var gücüyle bağırıyor. 1-2-3-4-5-6- Cesaro birden Nakamura'yı fırlatıyor. Nakamura ringin dışına yuvarlanırken Cesaro, Jose'yi düşürüyor ve ona Swing yapmaya başlıyor. İlk başta çevirmekte zorlanıyor ama bir süre sonra Jose'yi de çevirmeyi başarıyor. Seyirciler tekrardan sayıyor. 1-2-3-4-5-6-7- Liv Morgan bir anda ringe giriyor ve Cesaro'ya bir High Knee çakıyor. Cesaro iplere doğru gidiyor. Bu esnada Jose ringin dışına yuvarlıyor kendini. Liv, Cesaro'ya koşup bir Clothesline yapıyor ve ikisi de ringin dışına düşüyor.

Ciampa bir merdiveni kapıyor ve ringe doğru fırlatıyor. Kendisi ringe girerken Nakamura da ringe sokuyor kendisini. İkili aynı anda ayağa kalkıyor ve karşı karşıya geliyor. Bir süre birbirleriyle bakıştıktan sonra ikili yumruklaşmaya başlıyor. Bu yumruklaşma uzun sürmüyor ve Ciampa, Nakamura'nın karnına bir tekme atıyor. Ciampa iplerden sekiyor ama Nakamura zıplayarak bir tekme vuruyor. Ardından Nakamura ringteki merdiveni alıyor ve çantanın altına yerleştiriyor. Nakamura merdiveni tırmanmaya başlıyor. Kane ve Dustin ise bir anda seyircilerin arasına dalıyor ve orada yumruklaşmaya devam ediyorlar. Nakamura merdivenin tepesine yaklaşırken Ciampa da merdiveni tırmanmaya başlıyor. Bu esnada Jose spiker masasının yakınında beklerken Cesaro, Liv'i havaya atıp Uppercut yapmak istiyor fakat Liv aprona uçuyor ve Cesaro'ya sert bir tekme atıyor. Jose bir anda Lacey'nin üzerindeki merdivenlerden birisini alıp ringteki merdivenin ortasına monte ediyor. Ardından Cesaro'ya doğru yöneliyor. Nakamura merdivenin tepesine çıkıp çantaya uzanmaya çalışıyor ancak Ciampa birden onu karnına bir yumruk atıyor ve onu birden sırtlıyor ve arkasındaki merdivene doğru AIR RAID CRASH! MERDİVEN PARAMPARÇA! CIAMPA SIRTINI TUTARAK YERDE YUVARLANIYOR! NAKAMURA İSE ÖLÜ GİBİ YATIYOR! LIV BİR ANDA RİNGE DALIYOR VE CIAMPA'YI KALDIRARAK BİR FLATLINER ÇAKIYOR! ARDINDAN HIZLICA MERDİVENİ TIRMANIYOR VE TEPEYE ÇIKTIKTAN SONRA ÇANTAYA UZANIYOR...

AMA BİRDEN KAFASINA BİR MERDİVEN FIRLIYOR VE LIV MERDİVENLERLE BİRLİKTE RİNGE DÜŞÜYOR! MERDİVENİ FIRLATAN LACEY EVANS! LACEY MERDİVENLERİ ÜZERİNDEN FIRLATIP AYAKLANIYOR VE BİR ANDA LIV'İN KAFASINA BİR MERDİVENİ FIRLATIYOR! Jose ve Cesaro üzerine geliyor. Ama Lacey bir merdiven kapıp onların üzerine fırlatıyor. Ardından Nakamura'yı ringten çekiyor ve onu bariyerlere fırlatıyor. Ardından ringe giriyor ve Liv'i kaldırıp dışarı atıyor. Ardından kendisi de ringin dışına çıkıyor ve Liv'in üzerine attığı sandalyeyi kapıyor. Lacey sandalye ile birlikte koşuyor ve Liv'in üzerine atlıyor. Lacey ayağa kalkarken Cesaro ringe giriyor. Cesaro merdiveni çantanın altına dikmeye çalışırken Lacey ringe giriyor ve Cesaro'ya SPEAR! Lacey merdiveni dikmek yerine dışarı çıkıyor ve bariyerlere tutunmuş olan Nakamura'ya doğru koşmaya çalışıyor ama Jose bir anda tutuyor onu. Lacey'den Jose'ye bir WOMAN'S RIGHT geliyor. Ardından Lacey, Nakamura'ya doğru koşuyor ve SPEAR! BARİYERLER KIRILIYOR! NAKAMURA VE LACEY YERDE! LIV MORGAN BİR ANDA AYAĞA KALKIYOR VE EN UZUN MERDİVENİ KAPIP LACEY İLE NAKAMURA'NIN ÜZERİNE BIRAKIYOR!

Kane ve Dustin'i seyircilerin arasında yumruklaşırken görüyoruz. Portatif tuvaletlerin yanına geliyorlar. Dustin, Kane'i tuvaletlere doğru fırlatmak istiyor ancak Kane onu tuvaletlere fırlatıyor. İkili tekrar yumruklaşmaya başlıyor ve ikili yumruklaşarak bariyerlere yakın bir yere geliyorlar. Kane bir anda Dustin'i boğazlıyor. Chokeslam yapmak istiyor ancak başarılı olamıyor. Dustin'i bir anda Kane'i yakalıyor ve bariyerlere doğru koşuyor. Ve bariyerleri yıkıyorlar. İkili yerde yumruklaşmaya devam ederken Liv Morgan ringe giriyor. Ciampa da ayaklanıyor. İkili göz göze geliyorlar ve yumruklaşmaya başlıyorlar. Bir süre sonra Liv, Ciampa'yı iplere atıyor. Ciampa iplerden sekiyor ama Liv'den Dropkick geliyor. Bu esnada Dustin ve Kane ayağa kalkıyor. Ve Ciampa ile Liv de aynı anda ayağa kalkıyor. Ciampa'dan bir anda Superkick geliyor. Ciampa bir anda iplere yakın bir yere kuruyor ve iplerden sektikten sonra merdivenin arasından Kane ve Dustin'in üzerine SUICIDE DIVE ile atlıyor! Bu esnada Liv ayağa kalkıyor ve Lacey de ringe giriyor. İkili göz göze geliyor ve bakışıyorlar...

✨✨✨✨✨✨✨ Aniden ışıklar sönüyor. ✨✨✨✨✨✨✨

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ItR9zDvblHo[/ame]
stardust-wwe.jpg


Köşelerden ringe altın renginde tozlar dökülüyor. Liv ve Lacey ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Bir süre sonra ışıklar geri geliyor ve STARDUST!

STARDUST! SEYİRCİLER ÇILGINA DÖNÜYOR! STARDUST İLE LİV GÖZ GÖZE GELİYOR! LİV OLDUKÇA ŞAŞKIN VE KORKMUŞ BİR ŞEKİLDE STARDUST'A BAKIYOR! STARDUST, LİV'E DOĞRU YAVAŞ YAVAŞ ADIMLIYOR AMA BİR ANDA LACEY'E BİR TEKME ATIYOR! STARDUST, LACEY'İ TUTUYOR VE CROSS RHODES! STARDUST, LACEY'İ KALDIRIYOR VE DIŞARI ATIYOR! STARDUST BİR ANDA ÇANTANIN ALTINA MERDİVENİ KURUYOR! LİV HALA ŞAŞKIN BİR ŞEKİLDE STARDUST'I İZLİYOR. STARDUST, LİV'İ TUTUP SARSIYOR VE LİV ANCAK KENDİNE GELİYOR VE MERDİVENİ TIRMANMAYA BAŞLIYOR! STARDUST BU ESNADA APRONA ÇIKAN CESARO'YA BİR SUPERKICK ÇAKIYOR! LIV MERDİVENİN TEPESİNE ÇIKIYOR VE ÇANTAYA UZANIYOR!

Buğra Gür: Liv çantayı aldı! Aman tanrım.

Jeremy Borash: Bu yaşananlar...

Tazz: Yorumsuz!

STARDUST BİR ANDA MERDİVENİ TUTUP İTİYOR! LIV İPLERE TAKILARAK RİNGİN DIŞINA UÇUYOR! STARDUST RİNGİN DIŞINA ÇIKIYOR VE LIV'İ SAÇLARINDAN YAKALIYOR! STARDUST, LIV'İ SAÇLARINDAN ÇEKE ÇEKE ALANDAN UZAKLAŞMAYA BAŞLIYOR!

Bu esnada Dustin ringe giriyor ve iplerde Stardust'a doğru bakıyor. Kane de bir anda ringe giriyor ve elini havaya kaldırarak Dustin'i bekliyor. Dustin arkasını dönünce Kane, Dustin'i boğazlıyor ve Chokeslam için hamle yapıyor ancak başarılı olamıyor. Dustin, Kane'in bacağına bir tekme atarak engel oluyor ona. Ardından Kane'i kaldırıyor ve SUPLEX NECKBREAKER! Cesaro ringe dalıyor ancak Dustin onu yakalıyor ve CROSS RHODES! Jose ringe giriyor ama Dustin ona da POWERSLAM yapıyor! Nakamura ringe giriyor ama Dustin onu yakalayıp Atomic Drop & Rhodes Uppercut yapıyor. Lacey ringe giriyor ama Dustin ona da Back Body Drop yapıyor ve Lacey merdivene uçuyor! Dustin merdiveni kurup tırmanmaya başlarken herkes dışarıya toplanmaya başlıyor!

Ciampa birden merdiveni tırmanıyor ve Dustin ile merdivenin tepesinde yumruklaşmaya başlıyor. Ciampa bir süre sonra Dustin'e karşı üstünlüğü kuruyor ve onu bir süre yumrukladıktan sonra onu sırtlamaya çalışıyor ve en sonunda da onu sırtlamaya başlıyor ve ringin dışındaki kalabalığın üzerine AIR RAID CRASH ile atlıyor! Herkes yerlerde! Ciampa'nın yaptığı Air Raid Crash'in tekrarını izliyoruz. Tekrarı izledikten sonra Ciampa'yı ayağa kalkarken görüyoruz. Ciampa, No Way Jose'yi kaldırıp ringe atıyor. Ardından kendisi de ringe giriyor. Ciampa, Jose'nin karnına bir tekme atıyor ve merdivene doğru Powerbomb yapıyor! Ardından merdiveni açıyor ve Jose'yi içine koyup merdiveni sert bir şekilde kapatıyor! Ardından ufak bir merdiveni kapıp köşeye çıkıyor ve Jose'nin üzerine Splash ile atlıyor! Ciampa, Jose'nin üzerine birkaç ufak merdiven daha bırakıyor. Bu esnada Dustin köşeye çıkıyor. Ancak Ciampa hızlı davranıyor ve o da köşeye çıkıyor ikili tekrardan yumruklaşıyor ama Ciampa bir kez daha üstün çıkıyor ve Dustin'i Jose ile merdivenlerin üzerine doğru SUPERPLEX ile atıyor!

Cesaro ve Nakamura farklı noktalardan ringe giriyor ve ringteki merdivenleri temizlemeye başlıyorlar. Ardından Ciampa ve Dustin'i ringin dışına atıyorlar. Ardından Jose'yi de merdivenden kurtarıyorlar ve Cesaro bir anda Jose'ye Swing yapmaya başlıyor ve seyirciler her turda sayıyorlar. 1-2-3-4-5-6- Yedinci tur dönerken Nakamura iplerden sekiyor ve Jose'ye Kinshasa vuruyor! Jose ringin dışına yuvarlanırken Cesaro ve Nakamura göz göze geliyorlar ve bir süre sonra Lockup yapmaya başlıyorlar. Cesaro kısa bir süre sonra Nakamura'yı iplere atıyor ve Back Body Drop yapıyor ancak Nakamura ayakları üzerine düşüyor. Nakamura, Cesaro'ya bir Superkick atmaya çalışıyor ancak Cesaro onun ayağını yakalıyor ve Ankle Lock yapmaya başlıyor. Ancak Nakamura hızlı bir şekilde diğer ayağıyla Cesaro'nun kafasına bir tekme atıyor ve kilitten kurtuluyor. Nakamura bir merdiveni çantanın altına kuruyor ve tırmanmaya başlıyor ama Cesaro da hızlı bir şekilde tırmanıyor merdivene ve ikili yumruklaşmaya başlıyor!

Kane ringin altından oldukça büyük bir merdiven çıkarıyor. Normal merdivenlerin iki katı büyüklüğünde bu merdiveni ringe sokan Kane ringe girince merdiveni kaptığı gibi Cesaro ve Nakamura'nın üzerinde olduğu merdivene çakıyor ve Cesaro ile Nakamura merdiven ile birlikte ringe düşüyor. Kane elindeki merdiveni çantanın altına kuruyor. Ancak merdivene çıkmıyor. Düşürdüğü merdiveni alıyor ve kurduğu merdivenin arasına geçiriyor. Ardından üzerine gelen Nakamura'yı boğazlıyor ve yatan merdivene doğru CHOKESLAM! Nakamura acıyla bağırarak ringin dışına atıyor kendisini. Cesaro, Kane'e bir Uppercut çakıyor ancak Kane etkilenmiyor ve Cesaro'yu da boğazlıyor. Ve onu da dışarıdaki merdiven yığınının üzerine Chokeslamliyor! Jose sürüne sürüne ringe giriyor. Ancak Kane onu da yakalıyor ve kırık merdivenin üzerine TOMBSTONE PILDRIVER! Kane merdiveni tırmanmaya başlıyor ve seyircilerin tezahüratları eşliğinde çantayı söküyor!

HAYIR SÖKEMİYOR! DUSTIN RHODES BİR ANDA UFAK BİR MERDİVEN KAPIP KÖŞEYE ÇIKIYOR VE KANE'İN ÜZERİNE ATLIYOR! KANE ÇANTAYA UZANAMIYOR AMA MERDİVENDEN DE DÜŞMÜYOR! Dustin merdiveni tırmanyaya başlıyor ve Kane ile yüz yüze geliyor! İkili merdivenin tepesinde birbiriyle bakışıyor bir süre ardından yumruklaşmaya başlıyorlar. Bu yumruklaşma çok uzun sürüyor! Ancak birisi merdiveni sallamaya başlıyor! BU LACEY EVANS! LACEY MERDİVENİ SALLIYOR VE BİR SÜRE SONRA MERDİVENİ İTMEYİ BAŞARIYOR VE KANE İLE DUSTIN RİNGE DÜŞÜYOR! Lacey merdiveni geri dikiyor ancak çantayı almak için merdivene tırmanmak yerine ringin dışına çıkıyor ve Cesaro ile Nakamura'yı kaldırıyor. Ve ikisini de bariyerlere gömüyor. Lacey birkaç merdiveni Cesaro ve Nakamura'nın üzerine birkaç merdiven fırlattıktan sonra Jose'yi de tutup ikilinin üzerine fırlatıyor! Ardından Gür'ün sandalyesini alıyor Lacey ve onu da Jose'nin kafasına fırlatıyor! Lacey ringe giriyor ve merdiveni tırmanmaya başlıyor. Merdiveni tamamen tırmandıktan sonra çantaya uzanıyor!

ANCAK KANE VE DUSTIN RHODES MERDİVENİ İKİ TARAFINDAN YAKALIYOR VE MERDİVENİ RİNGİN KENARINA DOĞRU TAŞIYORLAR! CIAMPA DA BAŞKA BİR MERDİVEN KAPIYOR! Ardından Kane, Dustin ve Ciampa merdiveni tutuyorlar ve o merdiven ile birlikte Lacey'nin olduğu merdiveni itiyorlar! Merdiven ringten düşmüyor ama LACEY EVANS SPİKER MASASINA UÇUYOR! Kane, Dustin ve Ciampa baş başa kalıyorlar. Üçü de birbirini kolluyor. Bir süre sonra Dustin ve Ciampa aynı anda Kane'e doğru koşuyor ancak Kane ikisini de boğazlıyor ve DOUBLE CHOKESLAM! Kane ufak merdiveni yere koyuyor ve yerdeki iki isme bakıyor. Kısa bir süre sonra Dustin Rhodes'u kaldırıyor ve merdivenin üzerine TOMBSTONE PILDRIVER! Kane, Dustin'i ringin dışına yolluyor ve ringn kenarındaki dev merdiveni ringin ortasına getiriyor ve merdiveni tırmanmaya başlıyor. Merdivenin tepesine çıkıp çantaya uzanıyor ancak Ciampa bir anda merdiveni tırmanmaya başlıyor ve Kane'i çok hızlı bir şekilde yumrukluyor. Kane bu yumruklarla başa çıkamamaya başladığı anda Ciampa'yı ani bir şekilde boğazlıyor ancak Ciampa parmağını Kane'in gözüne sokuyor ardından Kane'e bir tekme sallıyor ve KANE RİNGE DÜŞÜYOR! CIAMPA MERDİVENİN EN TEPESİNE ÇIKIYOR HERKESİ İYİCE KONTROL EDİYOR! HERKESİN BİTİK BİR DURUMDA OLDUĞUNA KANAAT GETİRDİĞİ AN YAVAŞÇA ELİNİ ÇANTAYA DOĞRU UZATIYOR! KANCAYI AÇIYOR! VE OLDUKÇA SOĞUKKANLI VE YAVAŞ BİR ŞEKİLDE ÇANTAYI KANCADAN ÇIKARIYOR!

Kazanan: Tommaso Ciampa

CIAMPA BAŞARIYOR! 8 KİŞİLİK DEV MERDİVEN MAÇINDA MONEY IN THE BANK ÇANTASINI KAZANMAYI BAŞARIYOR! CIAMPA ÇANTAYI HAVAYA KALDIRIRKEN MAÇTAN KESİTLER İZLİYORUZ! KESİTLER BİTTİKTEN SONRA CIAMPA'YI YAVAŞ YAVAŞ MERDİVENİN TEPESİNDEN İNERKEN GÖRÜYORUZ! CIAMPA MERDİVENİN TEPESİNDEN İNDİKTEN SONRA BELİNİ GÖSTEREREK KEMER İŞARETİ YAPIYOR VE ARKA ALANA DOĞRU YOL ALIYOR! CIAMPA GİRİŞ KISMINDAYKEN SON KEZ RİNGE DOĞRU BAKIYOR. KAMERA HERKESİ TEK TEK ÇEKİYOR CIAMPA SON KEZ ÇANTAYI HAVAYA KALDIRIRKEN KAMERALAR KAPANIYOR!

ayrac.png
Arka alanda İsmet ve Adam Page'i yürürlerken görüyoruz. Tıngır mıngır giderlerken karşılarına Chris Jericho çıkıyor.

Chris Jericho: Heeeeeyy naber ahbap? Bugünkü maçında başarılar dilerim! Her zamanki gibi harika olacağına eminim.

Adam Page: Teşekkür ederim dostum, kemer toplayıcısına olan hayranlığın hoşuma gitti ve...

Chris Jericho: Hı hı sana da merhaba Page...

Chris Jericho: Neyse İsmet, sonra görüşürüz adamım seviyorum seni.

İsmet: *Mutlu kişneme sesleri*

Adam Page: Son zamanlarda bu şirkette benden çok kredin varmış gibi hissediyorum İsmet...

İsmet: *Dalga geçen kişneme sesleri*

Adam Page: Ha ha... Çok komik...

O esnada Karl Anderson yanlarına yaklaşıyor.

Karl Anderson: Hey hey naber partner maçımıza hazır mısın?

Adam Page: Hazır olmaz mıyım Karl? Her zamank...

Karl Anderson: Hııı... Evet Page, merhaba

Anderson İsmet'e dönüyor.

Karl Anderson: Bugünkü maç harika olacak. Unutma İsmet planladığımız gibi

İsmet başını sallarken Page biraz mutsuz...ayrac.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=NSkhzqjCJ8s&ab_channel=Jackofalltracks[/ame]
H
O
T
Say it!
Truth Martini, Adam "Hangman" Page, Karl Anderson ve tabii ki İSMET girişte gözüküyorlar. House of Truth'un muazzam eğlenceli ve seksi giriş şarkısı eşliğinde dans ederek ringe geliyorlar. Tabii Page hariç, o biraz mutsuz... İsmet fanlarıyla fotoğraflar çektirirken Martini, İsmet'in hayranı olan kızlara yürüyor. Page ve Anderson da ringdeki yerlerini alıyorlar.


"Kış günleri buz etti içimi...
Bu illet kırdı kalbimi çok yoruldum...
Dört duvara tıkıldım yetti mi?
Şiirler yazdım bir sürü Mecnun gibi...
Tadım Kuruyemiş sponsorluğunda Team KAJU burada! Ryback neşeyle geliyor ringe ve "TADIMIZ YERİNE GELDİ" diye bağırarak kaju paketlerini seyircilere dağıtıyor. Kaju paketlerini bitirdikten sonra beraber ringe giriyorlar.

Hakem iki tarafa da son kontrolleri yaptıktan sonra kemeri kaldırıyor ve maç başlıyor.

Tag Team Championship Match
The House of Truth (c) vs Team KAJU

Scott ve Anderson başlıyorlar maça. Maç başladığı gibi girdikleri Lock-up'tan Anderson üstün çıkıyor kolaylıkla. Rakibini arkadan kavrıyor ve hızlı bir German Suplex! Hemen tekrar arkasına geçiyor ve Headlock'a alıyor rakibini. Scott, Anderson'ın parmaklaırnı ittirerek kilidi bozmaya çalışıyor ve Anderson kendisi bırakıp oturur pozisyondaki rakibine hızlı bir Head Kick vuruyor! Kafasını tutarak yere eğilen Scott'a taramalı tüfek tauntları atıyor şimdi ve iplerden Rocket Kick için geliyor! Ama Scott, eliyle parryliyor Anderson'ın tekmesini. Standing 630 Senton! Vurduğu gibi karnını tutarak tag veriyor Scott. Ryback belini tutarak karşısına dikilen Karl Anderson'la karşılaştığında hepimiz duyacağımız cümleleri biliyoruz.

Ryback: Şimdi sakatladım oğlum seni!

Ryback hızlı ringe giriyor ve Meat Hook ile adeta kellesini alıyor Karl Anderson'ın! Karl Anderson havada bir takla atarak düşüyor yere! Ryback şimdi karnına kadar çektiği ayaklarını ringin tabanına vurarak bağırıyor.

FEED ME WITH KAJU
FEED ME WITH KAJU
FEED ME WITH KAJU


Shellshocked için Anderson'ı omuzlarına alıyor ama "Henüz çok erken" diyor Karl Anderson! Düştüğü gibi Knife Chops vuruyor Ryback'in göğsüne! Ryback sersemledikçe bunlar European Uppercutlara dönüşüyor. Şimdi Page'in olduğu köşeye Irish Whip ve onu takip eden Rope-Assited One-Legged Rocket Kick! Köşede Ryback sersemlemişken Page'e tag veriyor Anderson. Beraber iplere gönderiyorlar Ryback'i ve dönüşte Double Jumping Knee Strike! House of Truth neler yapıyor bu gece?! Şimdi ringde kalan isimler, yerde kalan Ryback ve Page. Page Ryback'in yattığı yeri güzelce ayarlıyor ve köşeye çıkıyor üstüne atlamak için Moonsault için dönüyor ve... RYBACK'TEN AVALANCHE BACK SCOOP POWERSLAM! BU ŞEKİLDE HAVUZA BİLE DÜŞSENİZ İÇ KANAMA YAŞARSINIZ! Tuşa gidiyor Ryback 1...2...

KARL ANDERSON! BİR AYAĞIYLA ISAIAH SCOTT'A ROCKET KICK VURDUKTAN SONRA RYBACK'İN ÜSTÜNE DÜŞEREK TUŞU BOZUYOR! Ryback çok öfkeli şekilde kalkıyor ayağa ama Anderson, ringden tüymeye çalışıyor. Ryback hemen arkasından koşuyor ve ringin etrafında kovalamaca başlıyor. Ta ki Ryback İsmet'le çarpışıncaya dek...

Tazz: Perşembe günü Shane'in dediklerini unutmayın. Eğer İsmet maça karışsa bile, bu maçı bitirmeyecek!

Ryback şimdi İsmet'ten özürler dileyerek geri adımlar atmaya çalışıyor, hatta donundan kaju çıkartıp İsmet'e rüşvet vermeye kalkışıyor.

İsmet: *Öfke dolu ama bir o kadar da karizmatik kişneme sesleri*

Şimdi Anderson, İsmet'in sırtına atlıyor ve İsmet, Anderson'ı Page'den tag alabileceği yere yetiştiriyor. Ryback de bir daha ring kenarına inmemek üzere rahatlamış şekilde ringe giriyor. Anderson ve Ryback bu sefer ringde yüz yüze karşılaştıkları gibi büyük bir yumruklaşma başlıyor! Ryback, Forearm darbeleri; Anderson ise European Uppercutlar vuruyor. İki adam da demirden yapılmış gibi oldukları için tık etmiyor sanki! Ryback şimdi aşırı sert bir Irish Whip ile köşeye gönderiyor Karl Anderson'ı! Çarpmanın sesi kulaklarımızda yankılandı kulaklarımızda! Ama Anderson'a bir şey olmamış gibi! Basement Drop Kick! Dizlerinin üstüne çöken Ryback'e Kneeling Super Kick! Taramalı tüfek tauntları atıyor Anderson ve o son tauntta Scott'u seçiyor! One Rope Assisted Rocket Kick! Scott uçarak düştü aşağı ama o da ne?! DÖNÜŞÜNDE RYBACK'TEN MEAT HOOK! Bu sefer bayılmış olmalı Anderson! Ryback, tuşa gidiyor 1...2...

KICKED OUT!

Anderson House of Truth'u maçta tutmayı başarıyor! Ryback öfkeli şekilde sürüklüyor Anderson'ı kendi köşesine ve Isaiah Scott'a tag veriyor. Anderson'ı dizinin üstüne koyup aşağı atlaması için Scott'a bağırıyor Scott köşeye tırmanıyor AMA PAGE! AVALANCHE DEATH VALLEY DRIVER! RYBACK VE ANDERSON'IN ÜSTÜNE! ANDERSON'IN OMURGASI İKİYE AYRILMIŞKEN SCOTT'IN KAFASI YERE ÖYLE BİR ÇARPIYOR Kİ BÜYÜK İHTİMALLE BUNDAN SONRA ANCAK İSMET KADAR KONUŞABİLECEK!!! DÖRT İSİM DE YERDE!

Ayağa kalkmayı ilk başaranlar Page ve Ryback oluyor. Birbirlerine dalmayı Mart ayındaki kedilerden daha çok isteseler de maçta olan isimler değiller. Bu yüzden hakem ikisini köşelerine gönderiyor ve ringi haşatı çıkmış Anderson ve Scott ikilisine bırakıyorlar. İki isim de tag vermeye çalışıyor, iki isim de Ryback ve Page'in birbirleriyle şiddet dolu kavuşmasını gerçeğe dönüştürmek istiyor ve tagler başarılı! Ryback Meat Hook ile geliyor ama Page eğildi! Springboard Corner Moonsault! Ama Ryback'in kucağına! Running Powerslam! Running Powerslam! Çok sert vurdu! AMA PAGE KIP-UP İLE KALKIYOR!

Tazz: X-Man gerçek olsa da şu adamı GWA'den oraya göndersek... Gerçek bir MUTANT!

Buğra Gür: (ağlamaklı bir sesle) X-Man... X-Man gerçek değil miydi?..

Page, "Nasıl kalktım ama" der gibi Ryback'e bakıyor ve hızlı bir yumruklaşma başlıyor. Ryback'in kas gücü karşısında durmayı başaramayan Page iplere kadar geriliyor ve Ryback'ten Clothesline! Hayır! Page ipleri aşağı çekerek düşürüyor Ryback'i. Page de ringin dışına iniyor ve Ryback ayağa kalkıp etrafına bakındığından acı gerçeğin farkına varıyor. Etrafı Page, Anderson ve İsmet üçlüsü tarafından çevrilmiş durumda Karl Anderson, İsmet'e bakıyor ve başını aşağı indirip gülerek idam emrini veriyor. İsmet arkasını dönüyor...

İSMET'TEN ÇİFTE! TARİH BOYUNCA ONBİNLERCE İNSAN BU YÜZDEN ÖLDÜ!

AMA ADAM PAGE'E! NE?!

ADAM PAGE KANLAR İÇİNDE KALIYOR İSMET'İN ÇİFTESİNDEN SONRA! ŞİMDİ KARL ANDERSON KALDIRIYOR KAN REVAN İÇİNDEKİ TAKIM ARKADAŞINI VE BASAMAKLARA GUN STUN! NEDEN İSMET?! NEDEN KARL?!

Karl Anderson. Ölü gibi olan Page'i ceset gibi ittire kaktıra ringe atıyor. Şok içinde onlara bakan Ryback'e bağırıyor tuş etmesi için. Ryback ringe giriyor ve olayın şokunu atlatamadığından hala bir Anderson'a bir hakeme bakıyor. Sonunda tuşa gidiyor 1...2...3!

Kazanan ve Yeni GWA Takım Şampiyonları: Team KAJU

Tadımız yerine geldi! Team KAJU, iki aylık mücadeleden, kajudan ve kişneme sesinden sonra takım kemerlerine kavuşmayı başarıyorlar. İki isim yarı şaşkın yarı sevinçli kemerleri alıp titantrona doğru giderken kameralarımız ringe çevriliyor.Page yaşadıklarının şoku içinde kanlar içinde yerde. O esnada takım arkadaşı Karl Anderson geliyor ringe elinde Oceans kemeri ile! Kemeri Page'in üstüne bırakıyor ve yerde kan içinde yatan Page'i donuk ve sert gözlerle süzüyor. Ardından pek umursamadan İsmet'e işaret veriyor ve İsmet'e binerek arenayı terk ediyor. Biz de reklamlara gitmek için kısa bir süreliğine atımıza binip AT&T Arena'yı terk ediyoruz.

ayrac.png


Spot ışıkları spiker masasına düşüyor ve seyircilerin mırıltıları yavaş yavaş kesilirken Buğra Gür ayağa kalkıyor elinde mikrofonla. Kadrajlar ona dönüyor.

Buğra Gür: Her şeyden önce, tüm GWA evrenine bu güzel gecede bizleri yalnız bırakmadıkları için şükranlarımızı sunuyoruz.

Gür olumlu tepki alıyor.

Buğra Gür: Bu gece herkesin duyması gereken heyecan verici bir havadis daha var. Bunun ne olduğunu inanın biz de bilmiyoruz, ancak Bay Shane McMahon'ın söylediklerinden yola çıkacak olursak, şimdiye kadar izledikleriniz, birazdan duyacağınız haberin yanında hiç bir şey.

Heyecanlı bir uğultu oluşurken Gür başını sallayarak söylediklerini tasdikliyor adeta.

Buğra Gür: Şimdi, haberi duyduğunuza göre sözü taşıyıcıya bırakalım. Bayanlar ve baylar, para geliyor, karşınızda Shane McMahon!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=HMuYfScGpbE[/ame]
HRjwe.jpg


Here Comes the Money!

Shane McMahon elinde büyük bir çuvalla girişte görünüyor. Olumlu tepkiler arasında ringe ilerliyor ve içeri giriyor Shane. Mikrofon istiyor.

Shane McMahon: Paranın konuşulduğu bir gecede arka alanda saklanmak doğru olmazdı!

Heyecanlı mırıltılar duyuluyor. Shane çuvala bakıyor.

Shane McMahon: Evet, hepimiz büyük bir duyurunun arifesindeyiz elbette. Bildiğiniz gibi, son zamanlarda şirket bünyesinde birçok değişiklik yaşanıyor ve bunlara uyum sağlamak amacıyla sürekli düzenlemeler yapıyoruz. Bu düzenlemelerin tek amacı, GWA evreninin seyir zevkini yükseltmek. Bugünkü duyurum da buna ilişkin, bildiğiniz üzere biraz sonra GWA şampiyonluğunun ortada olduğu bir maçta, John Cena, Seth Rollins ve Chris Jericho büyük heyecana sahne olacak bir Triple Threat'e çıkacak.

Shane duraksıyor.

Shane McMahon: Ancak bir mesele de var ki, son zamanlarda yaptığımız toplantılarda ortaya çıkan sorun; ödülün ne kadar büyük olduğu hakkındaydı. GWA çok çeşitli güreşçilerin çok çeşitli rekabetler içinde yer aldığı bir ortam. Ve iki adam, bütün şovun başını çekiyor. Sadece iki şampiyon... Asıl soru şu: Adam Cole nerede?

Shane sıkıntıyla yürüyor.

Shane McMahon: Üzülerek söylüyorum ki, Adam Cole'a ulaşma konusunda bütün girişimlerimiz sonuçsuz kalmış durumda. Ancak size, Dünya Ağırsiklet Şampiyonu bu gece burada olacak demiştim. Çünkü....

Shane çuvalı çıkarıyor, üzerinde "Adam Cole" yazan Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğunu yavaşça havaya kaldırıyor.

Buğra Gür: Yoksa..

Shane mikrofonu yavaşça ağzına götürürken arenadan çıt çıkmıyor.

Shane McMahon: Çünkü artık bu şirkette iki değil, tek ana kemer var.

Büyük bir uğultu kopuyor! Karışık tepkileri temkinli gözlerle izliyor Shane, WHC'i omzuna atıyor. Arena adeta ikiye bölünmüş vaziyette.

Shane McMahon: Ancak bu, en azından şimdilik, Big Gold'un bir yere gittiği anlamına gelmiyor.

Seyirciler tekrar kulak kesiliyor.

Shane McMahon:
Zira bu gece Triple Threat maçından kim şampiyon ayrılırsa, diğer omzuna Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğunu atacak ve GWA'in Undisputed Şampiyonu olmaya hak kazanacak!

Olumlu reaksiyon altında Shane maçın hakemine doğru yaklaşarak Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğunu eline bırakıyor yavaşça ve seyirciye dönüyor.

Shane McMahon: Eğer hazırsanız, cevabı öğrenme vaktidir: GWA'in tek büyüğü kim?

GWA Şampiyonluğu -artık Undisputed Şampiyonluk maçı- reklamı yapılırken arenada büyük bir reaksiyon var. Heyecan doruktayken kısa bir reklama gidiyoruz.

ayrac.png


Girişte hareketlilik var! Bazı hazırlıklar yapılıyor. Bu sırada ekranlara gecenin ana maçının tanıtımı geliyor. Seth Rollins, Chris Jericho ve John Cena üçlüsü şirketin ilk GWA Undisputed Şampiyonu olmak için mücadele edecekler. Titantron'a maç kartı geliyor ve üçlünün geçtiğimiz haftalarda yaşadığı olayları izliyoruz. Bu gece yaşanılan her şeyin ödülünü sadece bir güreşçi alacak. Tekrar girişe dönüyoruz. Gecenin ana maçı için nefesler tutulmuş durumda.

A488Fc.jpg


You are beautiful on the inside
You are innocence personified
And I will drag you down and sell you out
Run away

I am cold like December snow
I have carved out this soul made of stone
And I will drag you down and sell you out
Embraced by the darkness, I'm losing the light
Encircled by demons, I fight

What have I become, now that I've betrayed
Everyone I've ever loved, I pushed them all away
And I have been a slave to the Judas in my mind
Is there something left for me to save
In the wreckage of my life, my life


Koro şarkıyı söylemeye devam ederken kameralar Titantron'a odaklanıyor.

8cevTO.jpg


Charly Caruso: "America's Role Model" "The Ayatollah of Rock'n''' Rollah" "King Of The World" "Le Champion" "Lionheart" "The Painmaker" ''Y2J" Bayanlar ve baylar, karşınızda Chris Jericho!

Seyirciler yoğun bir destek kopuyor. Tüm arena şarkıya eşlik ediyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=j9Oh6khHJgY&feature=emb_title[/ame]

I'm becom-, I'm becom-, I'm becoming
I'm becom-, I'm becom-, I'm becoming
Judas in, Judas in my mind
I'm becom-, I'm becom-, I'm becoming
I'm becom-, I'm becom-, I'm becoming
Judas in, Judas in my mind
Judas in my mind!


wiZxte.jpg


Chris Jericho girişte görünüyor. Arkasında Sammy Guevara var. Sammy Guevara, Chris Jericho'yu gaza getirmeye çalışıyor fakat Jericho onu pek umursamıyor. Odaklanmış ve sakin durumda. Girişte bir süre seyircilere bakıyor ve derin bir nefes aldıktan sonra ağır adımlarla ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Sammy Guevara ringe gelmiyor. Alkışlayarak Chris Jericho'ya destek oluyor ve seyircilerden daha fazla reaksiyon istiyor. Ardından ise arka alana dönüyor. Chris Jericho şimdi ringe giriyor ve ceketini çıkarıyor. Seyircilere doğru dönüyor ve kollarını iki yana açıyor. Chris Jericho kollarını açtığı an pyrolar patlamaya başlıyor. Olağanüstü bir görüntü oluşuyor. Chris Jericho gülümseyerek rakiplerini bekliyor.

jmW0SU.jpg


Redesign
Rebuild
Reclaim

Burn It Down!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=h9Uhl1MYFb8[/ame]
66Rp.gif


Titantron'u alevler kaplıyor. Girişte ise arka arkaya pyrolar patlamaya başlıyor. Şampiyon burada! Seth Rollins girişte görünüyor. Girişte bir süre duruyor ve kameralar kemere zoom yapıyor. Seth Rollins eliyle birkaç defa kemerine vurduktan sonra kollarını iki yana açıyor ve saçlarını geriye atıyor. Şimdi ise taunt atıyor ve kendinden emin adımlarla ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Seyircilerin bir kısmı bariyerlere vuruyorlar ve Seth Rollins'e ulaşmak için ellerini uzatıyorlar. Seth Rollins seyircileri umursamıyor. Sadece ringin içinde Chris Jericho'ya bakıyor.

HncDYx.jpg


Seth Rollins, Chris Jericho'ya bakarak aprona zıplıyor. Eliyle Jericho'yu işaret ederek bir şeyler söylüyor. Şimdi ise aprona çıkıyor. Seyircilere belindeki kemeri gösteriyor. Şimdi kemeri belinden çıkartıyor ve havaya kaldırıyor. Seth Rollins kemeri havaya kaldırır kaldırmaz pyrolar patlıyor. Seth Rollins şimdi köşeden iniyor. Hızla diğer köşeye doğru gidiyor ve bir kez daha kemerini havaya kaldırıyor. Seyirciler, Rollins için chantler atıyorlar şimdi. Chris Jericho alaycı bir surat ifadesiyle kafasını iki yana sallıyor. Seth Rollins ona doğru yaklaşıyor.

zyGiYC.jpg


Seth Rollins, Chris Jericho'ya bakıyor. Elindeki kemeri Chris Jericho'nun suratına doğru kaldırıyor ve göz kırpıyor. Chris Jericho köşeye yaslanıyor ve kafasını başka tarafa çeviriyor. Seth Rollins gülüyor ve kemerine bir öpücük konduruyor. Şimdi kemeri hakeme teslim ediyor. Seth Rollins son olarak seyircilere doğru dönüyor ve kollarını iki yana açarak son bir taunt attıkten sonra son rakibi John Cena'yı bekliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=IU0XrJDyYY8[/ame]
a9H050.jpg


New... World... Order...

Titantron açılıyor ve John Cena'yı görüyoruz. Üzerindeki NWO tişörtünü ekrana doğru tutuyor. Elinde sprey ile bir kemerin üzerine NWO yazıyor. Kemeri bir kenara atıyor. John Cena arkası dönük bir biçimde bir süre bekliyor. Aniden kameraya doğru dönüyor ve sert bir yumruk geçiriyor. Birden görüntüler gidiyor...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=R8z0qnfTl0o[/ame]
black_screen_350x200.jpg


Hazır mısınız?

Şimdi...

Benim...

Zamanım!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=hOnuxjDML2s[/ame]


Tüm arena ayaklanıyor! Girişte John Cena kıyafetli adamlar görünüyor. Hızla ilerliyorlar ve Stage’in sağ ve soluna diziliyorlar. Adamlar akın akın gelmeye devam ediyor. Seyirciler ayakta ve oldukça heyecanlı bir biçimde girişi seyrediyorlar. Adamlar duruyorlar ve birbirlerine dönüyorlar. Kafalarını öne eğiyorlar.

WdW11P.jpg


Adamlar şimdi taunt atmaya başlıyorlar. Müzik bir yandan çalmaya devam ediyor. Seyirciler alkışlayarak tempo tutuyorlar. Spiker masası girişi değerlendiriyor. Buğra Gür çoşmuş durumda. Birden ceketini çıkartıyor ve seyircilere fırlatıyor. Ardından ise gömleğini yırtıyor. Buğra Gür'ün üzerinde Cena tişörtü görüyoruz. Buğra Gür kenardan şapkasını alıyor ve mikrofonu fırlatıp atıyor. Şimdi o da girişe doğru gidiyor. Başını öne eğiyor ve taunt atıyor. Müzik aniden kesiliyor.

maM47C.jpg


Adamlar dönüyorlar ve kollarını havaya kaldırıyorlar. Görkemli bir şekilde pyrolar patlamaya başlıyor. Seyirciler bu pyro gösterisi ile iyice çoşuyorlar. Kamera ringe dönüyor. Seth Rollins ve Chris Jericho ikilisi aynı şekilde girişi izliyorlar. Pyrolar patlamaya devam ederken aniden bir müzik duyuluyor...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=NxQgZkWZtBE[/ame]
6EDu6F.jpg


The Time Is Now! John Cena girişte görünüyor. Bir süre girişte duruyor ve şaşırmış bir surat ifadesiyle seyircilere doğru bakıyor. Seyirciler bugün üç ismi birden destekliyorlar fakat John Cena normalinden kat ve kat daha fazla reaksiyon alıyor. John Cena girişte duruyor ve taunt attıktan ringe doğru koşuyor. Koşarak ringe giriyor ve şapkasını çıkartıp fırlatıyor. Şimdi ise tişörtünü çıkartıyor ve başka bir tarafa fırlatıyor. John Cena köşeye çıkıyor ve taut atıyor. Şimdi köşeden iniyor. Üç isim girişlerini gerçekleştirdiler ve gecenin ana maçı için hazır durumdalar!Charly Caruso: Bayanlar ve baylar, gecenin ana maçındayız. İlk meydan okuyan isim, 180 uzunluğunda 103 kilo, Manhasset, New York'dan, Chris Jerichooo! (Cheer) Bir diğer isim, 185 uzunluğunda 114 kilo, West Newbury, MS’tan, Jooooooohn Ceeeeeeena! (Cheeeeeer!) Ve son olarak, GWA Şampiyonu, Buffalo, Iowa'dan, Seth ''Freakin'' Rollins!

Hakem son kontrolleri yapıyor. Her şey hazır durumda. Zil çalıyor ve maç başlıyor!

GWA Undisputed Championship Match
Seth Rollins vs. Chris Jericho vs. John Cena

Arena oldukça gürültü durumda. Üç isim birbirlerine bakıyor.

Let's Go Rollins! Jericho! Let's Go Cena! Jericho! Let's Go Rollins! Jericho! Let's Go Cena! Jericho!

John Cena ve Chris Jericho ikilisi yaklaşıyorlar birbirlerine. Seth Rollins ikilinin tam ortasında ve sinsi sinsi gülüyor. Jericho bağırarak bir şeyler söylüyor Cena'ya. Cena ise gülüyor ve Jericho'ya iyice yaklaşıp taunt atıyor. Seth Rollins gülmeye devam ederken Jericho ve Cena ikilisi aniden kafalarını ona çeviriyorlar. Seth Rollins'in surat ifadesi aniden değişiyor. İkili şimdi Seth Rollins'e aynı anda Clothesline yapıştırıyorlar. Seth Rollins kalkmaya çalışıyor. John Cena ve Chris Jericho ikilisi yumrukluyor onu. Jericho şimdi Seth Rollins'i kolundan tutuyor ve köşeye doğru gönderiyor. Seth Rollins köşeye sırtını çok sert bir biçimde çarpıyor ve sekiyor. John Cena koşuyor ve Running Bulldog! Seth Rollins yerde kalıyor ve kendini iplerin altından dışarı bırakıyor. John Cena ve Chris Jericho ikilisi tekrar yüz yüze geliyorlar.

İkili Lock Up yapıyorlar. John Cena aniden Side Headlock'a almak istiyor ama Chris Jericho çekiliyor. John Cena'nın arkasına geçiyor. Bear Hug pozisyonuna alacak gibi oluyor. John Cena 2 defa kendi etrafında döndükten sonra Chris Jericho'nun arkasına geçiyor. Chris Jericho'yu kaldırmak istiyor fakat başaramıyor. Chris Jericho ileri atıyor kendini iplerden sekip dönüyor. John cena aniden eğilince Chris Jericho onun üzerinden atlıyor. Hemen arkasını dönüyor. John Cena bir yumruk sallıyor fakat Chris Jericho sıyrılıyor. Şimdi Chris Jericho'dan tekme atmaya çalışıyor. John Cena eliyle indiriyor Jericho'nun tekmesini yere. Bir dirsek darbesi patlatıyor. Chris Jericho suratını tutarak geri geri gidiyor. Chris Jericho aniden dönüyor ve John Cena'ya bir tokat yapıştırıyor. Bu tokatın ardından seyirciler ovv çekiyorlar. John Cena bu sefer agresif bir surat ifadesiyle bakıyor. Dönüyor ve Shoulder Block! Chris Jericho yıkılmıyor. Şimdi Chris Jericho'dan bir Shoulder Block! Bu sefer Cena yıkılmıyor. John Cena dönüyor ve bir kere daha hamle yapmak istiyor. Chris Jericho'dan Spinning Back Kick! Chris Jericho şimdi John Cena'yı köşeye gönderiyor. Ardından ise üzerine koşuyor derken John Cena'dan Corner Back Elbow! Chris Jericho suratını tutarak geri geri gidiyor. Bu sırada Seth Rollins ringe dalıyor ve Chris Jericho'yu Roll Up'a alıyor: 1...2...

Chris Jericho zor bile olsa atıyor! Seth Rollins aniden kalkıyor. John Cena, Seth Rollins'in üzerine koşuyor. Seth Rollins'den Leapfrog geliyor. John Cena, Seth Rollins'i es geçmiş oluyor fakat karşına Chris Jericho çıkıyor ve Clothesline ile ringin dışına gönderiyor onu. John Cena dönüyor derken Seth Rollins'den Small Package Roll-Up geliyor. John Cena oldukça hızlı davranıyor ve anında atıyor. Ayaklanıyorlar ve Seth Rollins, “U Can’t C Me” tauntu atmaya başlıyor. John Cena birden Seth Rollins'i kolundan kendisine doğru çekiyor ve omuzluyor. Seth Rollins iniyor John Cena'nın omzundan. John Cena sert bir dirsek darbesi yapıştırıyor. Şimdi Side Headlock Takeover ile yere yatırıyor. Seth Rollins yerde çırpınıyor bir süre. Şimdi ayaklanmaya çalışıyor derken John Cena kaldırıyor onu ve Body Slam ile gömüyor yere. John Cena birkaç Stomp darbesi vurmaya başlıyor. Hemen ardından Chinlock bağlıyor. Seyirciler, Cena'ya destekler atarken Seth Rollins ayaklanıyor. Cena'ya olan destekler yerini Rollins'e bırakıyor şimdi. Rollins seyircilerin desteği ile Cena'ya dirsek darbeleri vuruyor. John Cena bırakmak zorunda kalıyor Rollins'i. Seth Rollins birden iplere doğru koşuyor ve Flying Clothesline! John Cena kalkıyor derken Seth Rollins'den Single Leg Kick!

F38IgX.jpg


John Cena köşede yere yığılıyor. Seth Rollins onun üzerine doğru gitmek istiyor. Chris Jericho aniden geliyor ve Seth Rollins'i çevirip kendisine çekiyor. Bir tekme geçiriyor ardından kafasından kavrıyor ve Fisherman's Suplex! Chris Jericho tuşa gidiyor: 1...2 Kick Out. Chris Jericho, Seth Rollins'in boynuna birkaç dirsek darbesi vurduktan sonra tekrar tuşa gidiyor: 1..2 Kick Out. Chris Jericho daha fazla tuşa gitmekten vazgeçiyor. Seth Rollins'i kaldırıyor ve seri Chop darbeleri vurmaya başlıyor. Bu Chop darbelerinin etkisiyle Seth Rollins köşeye doğru gidiyor. Seth Rollins köşeden çekilmeye çalışıyor fakat Chris Jericho yumruklar vuruyor. Şimdi köşede yatırıyor Seth Rollins'i ve Corner Pressing Stomp! Chris Jericho şimdi çekiliyor. Seth Rollins'i saçlarından tutup kendisine doğru çekiyor. Seth Rollins aniden itiyor Jericho'yu. Jericho dönüp hamle yapmak istiyor derken Seth Rollins'den Enzuigiri Kick! Jericho yere düşüyor. Birden John Cena kalkıyor. Chris Jericho'nun üzerinden atlayıp iplere doğru koşuyor ve şimdi Seth Rollins'e Slingshot Stunner! Darbeyi yiyen Seth Rollins doğruluyor. Suratını tutuyor. John Cena şimdi üzerine doğru gidiyor. Seth Rollins yumruk sallıyor derken John Cena'dan Protoplex! John Cena hareketi yaptıktan sonra kalkıyor. Bu sırada Chris Jericho arkasından yaklaşıp kavrıyor ve Tiger Suplex!

This Is Awesome! This Is Awesome! This Is Awesome! This Is Awesome!

Chris Jericho ayaklanıyor ve kollarını iki yana açıp seyircilere dönüyor. Bağırarak, ''Bu şirketi muhteşem yapan benim.'' diyor. Chris Jericho şimdi arkasını dönüyor ve John Cena'nın ayaklandığını görüyor. Cena'ya bakarak, ''Yerde kalk şerefsiz herif.'' diye bağırdıktan sonra kafasına doğru Stomp darbeleri vurmaya başlıyor. Chris Jericho tutuyor John Cena'nın kolundan ve çeviriyor. Dirseği ile John Cena'nın koluna vuruyor şimdi. Ardından sırtına birkaç Chop darbesi vurduktan sonra Cena'yı köşeye doğru gönderiyor. Chris Jericho koşuyor ve Corner Clothesline! Şimdi arka arkaya Corner Chop darbeleri vuruyor. Chris Jericho tekrar seyircilere doğru dönüyor ve Taunt atıyor. Eliyle John Cena'yı gösteriyor. Tam üzerine doğru koşacağı sırada John Cena daha hızlı davranıyor ve Knee Chop Block! Fakat Chris Jericho birden zıplıyor. John Cena dönüyor. Chris Jericho koşuyor onun üzerine doğru ve Judas Effect! HAYIR! John Cena eğilip iplere doğru koşuyor. Şimdi John Cena'dan 2 Shoulder Tackles! John Cena elini havaya kaldırıyor ve eğilip “U Can’t C Me” tauntunu atıyor. Tam bu sırada Chris Jericho birden parmağını John Cena'nın gözüne sokuyor. John Cena Five Knuckle Shuffle için iplere gidemiyor ve gözünü tutuyor. Chris Jericho ayaklanıyor. John Cena gözünü tutarken Chris Jericho birden Cena'nın arkasına geçip kavrıyor ve Overhead Release German Suplex! Chris Jericho şimdi iplere doğru koşuyor ve Lionsault!

JAUJCf.jpg


BAŞARILI! CHRIS JERICHO TUŞA GİDİYOR: 1...2...

Seth Rollins gelip aniden tuşu bozuyor. Chris Jericho kalkmaya çalışıyor fakat Seth Rollins onun sırtına dirsek darbeleri vuruyor. Seth Rollins şimdi Chris Jericho'yu kaldırıyor ve ringin dışına gönderiyor. Kafasını çeviriyor ve Cena'nın ayaklanmaya çalıştığını görüyor. Seth Rollins hemen iplerden sekiyor ve Cena'ya Soccer Kick patlatıyor. Seth Rollins şimdi ringin dışında ayaklanmaya çalışan Chris Jericho'yu görüyor. Koşuyor ve Suicide Dive! Chris Jericho yerde kalıyor. Seth Rollins tekrar ringe giriyor. Eliyle tempo tutarak bağırıyor ve Chris Jericho'nun ayaklanmasını bekliyor. Chris Jericho bir süre sonra ayaklanıyor ve Seth Rollins'den bu sefer Somersault Senton! Seth Rollins ringin dışında kaldırıyor Chris Jericho'yu ve kaldırıp bariyerlerin üzerine bırakıyor. Chris Jericho acıyla karnını tutuyor. Seth Rollins çekiyor bariyerlerin üzerinden Chris Jericho'yu ve kolundan tutup çelik merdivenlere doğru gönderiyor. Chris Jericho sırtını çelik merdivenlere çarpıp yerde kalıyor. Seth Rollins şimdi ringe giriyor.

SETH ROLLINS RİNGE GİRDİĞİ AN BİRDEN JOHN CENA KALKIYOR VE SETH ROLLINS'I OMUZLUYOR VE ATTİTUDE ADJUSMENT! JOHN CENA BİR TAKLA ATIYOR VE İKİNCİ KEZ SETH ROLLINS'I OMUZLUYOR. ŞİMDİ BİR ATTITUDE ADJUSMENT DAHA!

hxAjLT.jpg


JOHN CENA YATIYOR VE GALİBİYET İÇİN TUŞA GİDİYOR: 1...2...

KICK OUT!

John Cena bir süre hareket etmeden öylece duruyor ve kafasını çevirip Seth Rollins'e bakıyor. John Cena kalkıyor ve Seth Rollins'i saçlarından tutup ayağa kaldırıyor. Seth Rollins birden yumruk geçiriyor. İkili bu bölümde birbirlerini yumruklamaya başlıyorlar. John Cena vurdukça seyirciler daha çok çoşuyor. Seth Rollins'den birden Arm-Trap geliyor. Hemen ardından Falcon Arrow için kaldırmak istiyor fakat başaramıyor. John Cena'dan dizinin üzerine düşüyor fakat birden Seth'e hamle yapıyo ve Electric Chair Drop! Hemen ardından ise Deadlift Sitout Powerbomb! John Cena tuşa gideceği sırada Chris Jericho dalıyor ringe. Önce yerde yatan Seth Rollins'e Senton! Şimdi kalkıyor ve John Cena bakıyor. John Cena yumruk sallıyor. Chris Jericho birden eğiliyor ve şimdi John Cena'yı kavrıyor. Gourdbuster ile iplere bırakıyor John Cena'yı! John Cena karnını tutarak apronda kalıyor. Chris Jericho birden dönüyor ve Judas Effect'i patlatıyor! Darbeyi yiyen John Cena ringin dışına düşüyor!

Chris Jericho şimdi John Cena'nın peşinden ringin dışına çıkıyor. John Cena'nın suratına Stomp darbeleri geçiriyor. Spiker masasını dağıtmaya başlıyor. Monitörlerden birisini alıp John Cena'nın kafasına doğru fırlatıyor. Ardından spiker masasının üzerinde duran laptoplardan birini alıyor eline ve diziyle ikiye parça böldükten sonra bu parçaları John Cena'nın kafasına vuruyor. Chris Jericho spiker masasının üzerini boşaltmış durumda. John Cena'yı önce kaldırıp aprona çıkartıyor. Chris Jericho apronda birkaç defa Cena'ya yumruklar vuruyor. John Cena birden Chris Jericho'yu omuzluyor! Hayır, hayır! Aldığı darbelerden ötürü buna gücü yetmiyor. Jericho iniyor Cena'nın omzundan. Chris Jericho şimdi bir tekme yapıştırıyor John Cena'nın karnına. Kafasını bacaklarının arasına alıyor. Hemen ardından ise Powerbomb pozisyonuna alıyor. CHRIS JERICHO ŞİMDİ APRONDAN SPİKER MASASINA DOĞRU POWERBOMB İLE GÖMÜYOR JOHN CENA'YI! MASA PARAMPARÇA OLUYOR. SEYİRCİLERDEN HOLY SHIT CHANTLERİ YÜKSELİYOR. İNANILMAZ!

pl6yS3.jpg


Chris Jericho kalkıyor ayağa ve ringe giriyor. Onu ayağa kalkan Seth Rollins karşılıyor. İkili kafa kafaya geliyorlar ve bir süre öylece kalıp birbirlerine bakıyorlar. Şimdi Seth Rollins tutuyor Jericho'nun kafasından ve dirsekler vurmaya başlıyor. Seth Rollins'den şimdi Arm-Bar Wrist Lock. Chris Jericho sıyrılıyor ve Side Headlock'a alıyor. Seth Rollins, Chris Jericho'yu iplere doğru gönderiyor. Chris Jericho iplerden sekiyor ve Shoulder Block yapıştırıyor! Seth Rollins yerde kalıyor fakat bir ters taklayla hemen ayağa kalkıyor. Şimdi Chris Jericho'ya doğru koşuyor ve Hurricanrana! Chris Jericho kalkıyor ve hamle yapıyor Seth Rollins'e doğru. Seth'den Inverted Atomic Drop! Hemen ardından Snapmare ve Knee Drop. Seth Rollins bir tekme atıyor Jericho'nun karnına. Jericho doğruluyor, Seth koşuyor ve Soccer Kick! Chris Jericho yerde yatıyor. Seth Rollins iplere doğru koşuyor. Springboard Moonsault! Jericho aniden kendini yana çekiyor fakat Seth Rollins ayaklarının üzerine düşüyor. Seth Rollins'den şimdi Standing Shooting Star Press! Hemen yatıyor: 1...2...

Kick Out! Chris Jericho atıyor. Seth Rollins kalkıyor ve geri geri gidiyor. Köşeye yaslanıyor ve ayağını zemine vurmaya başlıyor. Curb Stomp için hazırlanıyor. Chris Jericho yavaş yavaş kalkıyor. Seth Rollins Curb Stomp için koşuyor derken Chris Jericho çekiliyor. Seth Rollins dönüyor derken Jericho'dan Big Boot! Chris Jericho hızlıca köşeye çıkıyor ve Missile Dropkick! Jericho şimdi kaldırıyor Seth Rollins'i yerden ve köşeye gönderiyor. Köşede arka arkaya Chop darbeleri vuruyor. Seth Rollins'in göğsü kıpkırmızı olmuş durumda. Chris Jericho ringin ortasına doğru çekiyor Seth Rollins'i ve DDT! Chris Jericho'dan şimdi bir Leg Drop! Jericho ayaklarından tutup çeviriyor Seth Rollins'i ve Walls of Jericho'ya çevirmeye çalışıyor. Seth Rollins çırpınıyor fakat Chris Jericho hareketi yapmayı başarıyor. Walls of Jericho! Seth Rollins acı içinde. Seth Rollins pes etmek üzere! Elini havaya kaldırıyor...

FAKAT PES ETMİYOR! SETH ROLLINS TUTUNUYOR MAÇA! Bunun üzerine Chris Jericho Liontamer'a çeviriyor. Seth Rollins daha fazla acı çekiyor ve daha zor durumda. BİRDEN JOHN CENA DALIYOR RİNGE VE JERICHO'YA DİRSEK DARBESİNİ PATLATIYOR. KİLİT BOZULUYOR. Seth Rollins kendini köşeye atıyor. Chris Jericho ve John Cena ikilisi şimdi birbirlerini yumruklamaya başlıyorlar. Chris Jericho'dan bir Headbutt! John Cena geri geri gidiyor. İplerden sekiyor ve dönüşünde Jericho'yu Shoulder Block ile gömüyor yere. Jericho kalkıyor derken John Cena'dan Fisherman Suplex! Hemen ardından kaldırıyor ve Body Slam! John Cena elini havaya kaldırıyor. Taunt attıktan sonra iplere doğru koşuyor ve Five Knuckle Shuffle!

FAKAT CHRIS JERICHO, JOHN CENA ÜZERİNE GELMEDEN AYAĞA KALKIYOR VE CODEBREAKER! JOHN CENA HAREKETSİZ YERDE! CHRIS JERICHO MAÇI BİTİRMEK İÇİN TUŞA GİDİYOR: 1...2...

CENA KICK OUT 2.99!

hSWnG2.jpg


Chris Jericho şok oluyor ve hakeme 3 olduğunu anlatmaya çalışıyor. Hakem kararlı bir şekilde eliyle 2'yi gösteriyor ve Chris Jericho'nun itirazlarını reddediyor. Chris Jericho şimdi ayağa kalkıyor. John Cena'nın ayaklarından yakalıyor ve çeviriyor. Codebreaker pozisyonuna almak istiyor tam çevireceği sırada John Cena engelliyor birden. İplere tutunuyor ve kendini aprona doğru çekiyor. Chris Jericho peşinden hamle yapıyor. John Cena birden Headbutt yapıştırıyor ve Chris Jericho geri geri gidiyor. John Cena gidiyor Chris Jericho'nun üzerine ve kavrıyor. Şimdi ise Belly to Belly Suplex! Chris Jericho yerde. John Cena gözünü köşeye çeviriyor. Şimdi ise köşeye çıkıyor. John Cena köşede ayaklanıyor. Kalkmaya çalışan Chris Jericho'ya bakıyor. Seyirciler ayakta ve heyecanla Cena'yı takip ediyorlar. John Cena şimdi atlıyor ve Diving Leg Drop Bulldog! John Cena tuşa gidiyor: 1...2...

Seth Rollins aniden gelip tuşu bozuyor! Seth Rollins, John Cena'nın üzerine çıkıp yumruklar atıyor. John Cena, Seth Rollins'i üzerinden atıyor. İkili kalkıyorlar. John Cena bir Clothesline deniyor fakat Seth Rollins eğiliyor. Bir tekme yapıştırıyor ve ardından itiyor. John Cena iplerden sekip geliyor derken Seth Rollins'den Superkick! John Cena yere yıkılmadan Seth Rollins aniden omuzluyor onu ve Burning Hammer! HAYIR! John Cena reverseliyor. Birden ayaklarının üzerine düşüyor. Seth Rollins çekiyor kendisine omuzluyor ve Attitude Adjustmet! Bu sefer Seth Rollins izin vermiyor. John Cena'nın arkasına düşüyor ve kavrıyor onu. Şimdi ise Ripcord Knee! Bu sefer başarılı. John Cena dizlerinin üzerine düşüyor. Seth Rollins kaldırıyor onu ve bir tekme geçiriyor. Şimdi ise Buckle Bomb! John Cena köşeye gömülüyor fakat birden köşeden kalkıyor ve Seth Rollins'e koşuyor. Knee Chop Block! Seth Rollins yerde kalıyor ve ayaklanmaya çalışıyor. John Cena'dan Dropkick! Seth Rollins köşeye doğru yığılıyor. John Cena onun üzerine doğru gideceği sırada...

CHRIS JERICHO GELİYOR JOHN CENA'NIN ARKASINDAN HAMLE YAPIYOR. HIZLA KAVRIYOR VE OVERHEAD RELEASE GERMAN SUPLEX! CHRIS JERICHO YERDE YATAN JOHN CENA'YA BAKARAK KAHKAHA ATIYOR. ŞİMDİ JOHN CENA'YI RİNGİN ORTASINA ÇEKİYOR. CHRIS JERICHO SEYİRCİLERE DÖNEREK KOLLARINI İKİ YANA AÇIYOR. ŞİMDİ İSE İPLERE DOĞRU KOŞUYOR VE LIONSAULT! CHRIS JERICHO HAVADA SÜZÜLÜYOR VE CENA'NIN ÜZERİNE DÜŞÜYOR. HAREKET BAŞARILI! HEMEN TUŞA GİDİYOR: 1...2...3?

AMA HAVADAN BİR ŞEY DÜŞÜYOR.

n5a0L5.jpg


FROG SPLASH! FROG SPLASH! SETH ROLLINS'DEN FROG SPLASH! HAKEM 3'Ü VURAMADAN TUŞ BOZULUYOR. JOHN CENA, SETH ROLLINS VE CHRIS JERICHO ÜÇLÜSÜ HAREKETSİZ YERDE KALIYORLAR. KAMERALAR SEYİRCİLERİ ÇEKİYOR HERKES AYAKTA VE CHANTLER ATIYORLAR.

THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME!
GWA! GWA! GWA! GWA! GWA! GWA! GWA! GWA! GWA! GWA!


Bir süre sonra Seth Rollins ayağa kalkıyor. Köşeye yaslanıp karnını tutuyor ve soluklanıyor. Şimdi John Cena'ya yöneliyor. Cena'yı tutup kaldırıyor ve Pedigree pozisyonuna sokuyor. Fakat Cena çekiyor aniden kendini. John Cena hamle yapmak istiyor Rollins'e fakat gücü yetmiyor. Seth Rollins birden Superkick yapıştırıyor! John Cena köşeye doğru fırlıyor. Seth Rollins koşuyor Cena'nın üzerine ve bir dirsek darbesi patlatıyor! Seth Rollins köşedeki John Cena'ya seri dirsek darbeleri hemen ardından ise diz darbeleri vuruyor. Akıcı vuruşlarının ardından John Cena'yı ringin köşesine çıkartıyor. Hemen ardından kendisi köşeye çıkıyor! Seth Rollins köşede ayaklanıyor ve Cena'ya yumruklar vuruyor. Şimdi John Cena'nın kafasından kavrıyor ve çekip Superplex pozisyonuna alıyor. SETH ROLLINS GERÇEKTEN BUNU YAPABİLECEK Mİ? SETH ROLLINS KÖŞEDE AYAKTA VE JOHN CENA AYNI ŞEKİLDE AYAKLANMIŞ DURUMDA. SETH ROLLINS'DEN SUPERPLEX GELİYOR!

HAYIR! HAYIR! HAYIR! JOHN CENA BUNA İZİN VERMİYOR. BİRDEN ÇEVİRİYOR VE SETH ROLLINS'I OMUZLARINA ALIYOR. BAŞARDI! SETH ROLLINS, JOHN CENA'NIN OMUZLARINDA. ŞİMDİ İSE AVALANCHE ATTITUDE ADJUSMENT! AVALANCHE ATTITUDE ADJUSMENT! SEYİRCİLER ÇOŞMUŞ DURUMDA. JOHN CENA ŞAMPİYONLUĞA GİDİYOR! YATIYOR SETH ROLLINS'IN ÜZERİNE: 1...2...3!

CHRIS JERICHO! KOŞARAK GELİYOR VE CENA'NIN SURATINA TEKME GEÇİRİP TUŞU BOZUYOR. SURATINA TEKMEYİ YİYEN JOHN CENA AYAKLANIYOR ŞİMDİ. CENA, JERICHO'NUN ÜZERİNE DOĞRU GİTMEK İSTİYOR DERKEN CHRİS JERİCHO'DAN JUDAS EFFECT! JUDAS EFFECT! CHRIS JERICHO TUŞA GİDİYOR: 1...2...

3!

Kazanan Ve Yeni GWA Undisputed Champion: Chris Jericho

Maç bitiyor! Chris Jericho kazanmayı başarıyor!

Buğra Gür: O başardı! Chris Jericho başardı!

Tazz: Ne an ama! Akıllarından yıllarca silinmeyecek bir an. Chris Jericho şirketin tartışmasız şampiyonu!

Jeremy Borash: Gözlerime inanamıyorum. Birileri John Cena'yı teselli etse iyi olur. Çok yaklaşmıştı.

Mauro Ranallo: Her şeye rağmen, bugün Chris Jericho'nun gecesi. Chris Jericho zirvede!

Chris Jericho bir süre yerden kalkmıyor. Seth Rollins köşede hareketsiz yatarken John Cena suratında akan kanlar eşliğinde kendini ringin dışına bırakıyor. Bir süre toparlanamıyor Cena. Yatıyor yerde ve sağlık görevlileri geliyor yanına. John Cena'ya müdahale ediyorlar. John Cena iterek uzaklaştırıyor onları yanından. Ringin kenarına yaslanıyor ve öylece başı öne eğik bir şekilde duruyor.

CrBMNG.jpg


Maçın tekrar görüntüleri ekranlara geliyor. Spiker masası kendi arasında maçı değerlendirmeye devam ederken tekrar görüntülerinin ardından Chris Jericho'nun ayaklanmış olduğunu görüyoruz. Hakem kemerleri getiriyor. Chris Jericho kemerleri almıyor ve bir süre sadece bakıyor. Şimdi hakemin ellerinden kemerleri çekip alıyor. İki kemere ayrı ayrı öpücük konduruyor. Elinde tuttuğu kemerlere sarılıyor ve havaya kaldırıyor. Chris Jericho kemerini havaya kaldırdığı an konfetiler patlamaya başlıyor.

2d620b00611d74f859ce4f660f2dbb18_350x200.jpg


Chris Jericho köşeye çıkıyor ve kemerlerini havaya kaldırıyor. Ardından bir diğer köşeye çıkıyor ve yine kemerleri kaldırıyor havaya. Bu sefer görkemli bir şekilde pyrolar patlamaya başlıyor. Chris Jericho ringi terk etmiyor ve galibiyetini kutlamaya devam ediyor. Kemerleri iki eline alıyor ve kollarını iki yana açıyor. Seyircileri işaret ediyor. Ön tarafta oturan seyircilerden birisi ringin içinde bira fırlatıyor. Chris Jericho birayı açıyor ve kafasından aşağı döküyor. Seyirciler, Chris Jericho adına chantler atıyorlar.

images_350x200.jpg


Chris Jericho şimdi ringin dışına çıkıyor. Birkaç seyirciyle tokalaşıyor. Spiker masasına yöneliyor şimdi. Masanın üzerine çıkıyor ve kemerlerini havaya kaldırıyor. Seyirciler ''Le Champion'' chantleri atıyorlar. Chris Jericho masanın üzerinden iniyor. Seyirciler ile tokalaşarak ağır ağır alanı terk ediyor şimdi. Girişe doğru geliyor. Chris Jericho girişte bekliyor ve gülümsüyor. Şimdi kemerleri tekrar havaya kaldırıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=3F-cgB0RXQ0[/ame]


No One Will Survive!

Tommaso Ciampa'nın müziği çalmaya başlıyor. Seyirciler ve Chris Jericho kafasını girişe çeviriyor. Chris Jericho oldukça tedirgin durumda. Şimdi Tommaso Ciampa ağır adımlarla girişte görünüyor. Birkaç adım atıyor ve Chris Jericho'nun karşısına dikiliyor. İkili bakışıyorlar bir süre.

Tommaso Ciampa şimdi çantasını havaya kaldırıyor. Chris Jericho ise ona karşılık olarak kemerlerini havaya kaldırıyor. İki bu durumdayken pyrolar patlamaya başlıyor. Tommaso Ciampa kafasını sallıyor. Birden Sammy Guevara koşarak alana geliyor ve Ciampa ile Jericho'nun arasına giriyor. Jericho, ''Sorun yok.'' diyerek Sammy'e çekilmesini söylüyor. Sammy arkasına geçiyor Jericho'nun. Tommaso Ciampa arkasına dönüyor ve alanı terk ediyor.

Chris Jericho girişte durmaya devam ediyor. Seyircilere doğru dönüyor ve bir kez daha kemerlerini havaya kaldırıyor. Judas çalmaya başlıyor. Chris Jericho sevinç gösterilerine devam ediyor.

Şov bu görüntülerle son buluyor!

MONEY IN THE BANK 2021 GWA Entertainment TM & © 2021 All Rights Reserved


 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Ensiferum

Днепропетровск
Katılım
4 Tem 2013
Konular
631
Mesajlar
12,906
Tepkime puanı
1,083
Puanları
1,370
Bray Wyatt
Bray Wyatt
Takipteyim.:eyv
 

Khrimur

ACKNOWLEDGE ME
Katılım
2 Haz 2020
Konular
185
Mesajlar
7,110
Tepkime puanı
933
Puanları
445
Konum
-
Ryback
Ryback
Team Kaju'nun kemerleri söküp aldığı PPV olarak hatırlayacağız.
 

Hell's Gate

The Phenom
Katılım
23 Haz 2020
Konular
1,854
Mesajlar
24,289
Tepkime puanı
4,049
Puanları
815
Konum
Azerbaycan
Undertaker
Undertaker
Rüyamda gördüm, çanta ilk maç oluyor hem de, Ciampa çantayı alıyor. *CİDDİYİM
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst