RPG GWA - No Way Out 2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Patron

Müdüriyet No More
Katılım
5 May 2012
Konular
2,188
Mesajlar
9,701
Tepkime puanı
1,219
Puanları
1,555
-
QPB6vg.png


Şov Bilgileri GWA Pay Per View No Way Out 27.07.2019 - Cumartesi Saat 15.00 - CANLI Stade Vélodrome Marseille, Fransa

[ame]https://youtu.be/cxYL-Mp_Qmo[/ame]

nbELXR.jpg


Bu Mark Haskins! Haskins girişte görünüyor. Seyircilerden olumsuz bir reaksiyon var. Yuhalamalarla karşılanıyor Mark Haskins. Haskins ringe doğru ilerliyor ve giriyor. Hiçbir şey yapmadan köşesine geçiyor. Rakibini beklemeye başlıyor.

[ame]https://youtu.be/5JwMjx6sr-U[/ame]

5NVxeUJl_o.png


Will Ospreay girişte gözüküyor! Ospreay kendinden emin adımlarla ringe doğru ilerliyor. Ringe girdikten sonra köşeye çıkıp tauntu'nu atıyor. Seyircilerden kendisine destek var. Ospreay belindeki kemeri çıkarıp havaya kaldırıyor, ardından hakeme teslim ediyor. Hakem de kemeri kaldırıp maçta kemerin ortada olacağını işaret ediyor. Daha sonra köşedeki yetkililere teslim ediyor. Hakem kontrollerini de yaptıktan sonra zili çaldırıyor ve maç başlıyor!

GWA Oceans Championship Match
Will Ospreay (c) vs. Mark Haskins


Zil çalar çalmaz Mark Haskins, Will Ospreay'e doğru koşuyor ve bir RUNNING FRONT DROPKICK VURUYOR! RUNNING FRONT DROPKICK GELDİ! Ospreay sırtını köşeye çarptıktan sonra yere seriliyor! Haskins üstüne çıkıp suratına ardı ardına yumruklar atıyor! Bir hayli seri yumruklar. Will Ospreay kendini korumaya çalışıyor fakat başarısız! Haskins vurdukça vuruyor. Hiçbir şekilde acımıyor! Eni sonu Will Ospreay'in burnunun bir deliğinden kan akıyor! Hakem bunu gördüğü gibi Mark Haskins'i oradan çekiyor! Ospreay yerde sersemlemiş ve bilincini kaybetmiş durumda. Hakem Will Ospreay'in durumunu kontrol ediyor. Ospreay tepki vermiyor ve hakem köşeye işareti verip maçı sonlandırıyor!

ANCAK HAYIR! Will Ospreay son anda hakemin elini yakalıyor! İkisi de birbirlerine bakıyor. Ospreay "olmaz" der gibi kafasını sallıyor. Bunu gören Haskins hemen oraya doğru geliyor! Will Ospreay ani bir kip up yapıyor! Mark Haskins ona vuracakken Ospreay kolunun altından geçiyor! İplere doğru gidiyor, iplerden sıçrıyor ve PIP PIP CHEERIO'YU YANİ SPRINGBOARD FOREARM SMASH'I KOYUYOR! SPRINGBOARD FOREARM SMASH GELDİ WILL OSPREAY'DEN! Haskins bu hareketin ardından yeri boyluyor! Ospreay tuşa gidiyor 1...2...

Buğra Gür: Biraderim ne spiker konuşması ya, al sana dümdüz aksiyon işte. Biz konuşunca ne bok oluyor sanki bizi bir salın.

Kick-out! Mark Haskins'den kick-out geldi! Şimdi Will Ospreay ayaklanıyor! Köşeye çıkıyor! Seyircilerden desteği alıyor! Will Ospreay taunt'unu atıyor şimdi ve 630° SENTON! 630° SENT- ANCAK HAYIR! Haskins son anda oradan çekiliyor ve Ospreay boşluğa düşüyor! Will Ospreay'in sırtı adeta pert oluyor! Ospreay acıyla sırtını tutarken Haskins bir jumping senton yapıyor! Bu hareketin ardından ardından Will Ospreay'in karnı da hasar alıyor! Şimdi Mark Haskins bacaklarından tutuyor onu! Ringin ortasına kadar getiriyor ve Sharpshooter'ı bağlıyor! Sharpshooter'ı bağlıyor Haskins! Ospreay acıyla bağırıyor! Mark Haskins ise kilidi sıktıkça sıkıyor! Will Ospreay ise daha fazla bağırıyor fakat bu yersiz! Hareket edemiyor! Hakem eğilmiş bir şekilde pozisyonu dikkatle izlerken Ospreay sırtının acısından daha fazla dayanamıyor ve pes ediyor!

Ancak Will Ospreay pes etmek için elini havaya kaldırdığı sırada parmağı hakemin gözüne GİRİYOR! HAKEM GÖRÜŞÜNÜ KAYBEDİYOR VE OSPREAY'İN PES ETTİĞİNİ GÖREMİYOR! Haskins seyircilerden gelen reaksiyonla Will Ospreay'in pes ettiğini ve maçı kazandığını sanarak kilidi bırakıyor ve gülümsemeye başlıyor! Ospreay'in arkasında yerde oturuyor ve gülümsüyor! Mark Haskins kemeri getirmelerini söylüyor! Fakat yetkililer bunu onaylamıyor! Haskins bunun üstüne şaşırırken isteğini bir kez daha yineliyor fakat bir kez daha reddediliyor. Mark Haskins iyice kızmaya başlıyor! İniyor ringden ve yetkililere fırça çekiyor! Hem zili çalmadıkları hem de kemeri teslim etmedikleri için. Haskins şimdi kemeri zorla ellerinden çekip alıyor ve ring dışında ilerlemeye başlıyor. Rampanın önüne doğru geldiği sırada ringdeki Will Ospreay ayaklanıyor. İplerden sekiyor ve ring dışındaki Mark Haskins'e SASUKE SPECIAL! SASUKE SPECIAL GELDİ! Haskins bu hareketin ardından yere yığılırken Ospreay seyircilerden desteği alıyor ve hemen ringe atıyor Mark Haskins'i. Hemen ardından kendisi giriyor! Hiç beklemeden Haskins'i yerden kaldırıyor, pozisyona alıyor ve STORMBREAKER! STORMBREAKER GELDİ WILL OSPREAY'DEN! ŞİMDİ TUŞA GİDİYOR OSPREAY 1...2...

KICK-OUT! MARK HASKINS'TEN KICK-OUT GELDİ! WILL OSPREAY ÇOK ŞAŞKIN! ADETA ŞOKA UĞRAMIŞ DURUMDA! Fakat bu çok sürmüyor! Şimdi Ospreay onu tutuyor ve ring postunun önüne doğru çekiyor! Ardından köşeye çıkıyor! Tauntu'nu atıyor ve 540° CORKSCREW SENTON BOMB İLE ATLIYOR! 540° CORKSCREW SENTON BOMB İLE ATLIYOR WILL OSPREAY! HAREKET BAŞARILI! ŞİMDİ TUŞA GİDİYOR OSPREAY 1...2...

ANCAK ŞİMDİ HASKINS BİR ANDA CRUCIFIX PIN'E ALIYOR ONU! CRUCIFIX PIN'E ALDI MARK HASKINS 1...2...

KICK-OUT! OSPREAY BUNU DA KICK-OUT'LUYOR! Şimdi iki isim de aynı anda ayağa kalkıyor ve WILL OSPREAY'DEN SUPERKICK! SUPERKICK GELDİ OSPREAY'DEN! HASKINS SERSEMLİYOR BU HAREKETİN ARDINDAN! WILL OSPREAY BİR DE RUNNING KNEE STRIKE VURUYOR! RUNNING KNEE STRIKE DA GELDİ! MARK HASKINS İYİCE SERSEMLİYOR VE TEK DİZİ ÜSTÜNE ÇÖKÜYOR! OSPREAY ŞİMDİ TAUNTU'NU ATIYOR! SEYİRCİLERDEN DESTEĞİ ALIYOR. ŞİMDİ WILL OSPREAY İPLERE DOĞRU KOŞUYOR, İPLERDEN SIÇRIYOR VE OSCUTTER!

ANCAK O TAM OSCUTTER'I VURACAĞI SIRADA HASKINS KAFASININ ARKASINA BICYCLE KICK'İ YAPIŞTIRIYOR! KAFASININ ARKASINA BICYCLE KICK VURUYOR MARK HASKINS! OSPREAY BU HAREKETİN ARDINDAN ADETA ÖLÜYOR, BİTİYOR! TIK YOK WILL OSPREAY'DEN! TAMAMİYLE HAREKETSİZ! Şimdi Haskins ayağını üstüne koyuyor Ospreay'in ve tuşa gidiyor 1...2...

3!

Kazanan ve Yeni GWA Oceans Şampiyonu: Mark Haskins

Mark Haskins inanılmaz bir galibiyet alıyor! Ezici bir üstünlükle maçı bitirerek gerçek anlamda kendisini kanıtlıyor! Haskins ayağı hala Will Ospreay'in üstünde bir şekilde seyircilere gülümsüyor. Bu sırada birçok hakem oraya doluşuyor ve Haskins'i oradan uzaklaştırıyorlar! Ospreay ile ilgileniyorlar. Bu sırada Mark Haskins ringden iniyor ve köşeden kemerini alıyor! Küstahça gülümseyerek arka alana doğru giderken sedye getiriliyor arka alandan! Will Ospreay sedyeye yatırılıyor ve arka alana doğru götürülüyor! Haskins ring dışında seyircilerin reaksiyonuna karşı aksi bir tavır gösterdikten sonra rampada yürüyüp arka alana doğru ilerlemeye devam ediyor.

GM Pro 1.0'ın ekrana getirdiği kadın silüeti No Way Out klasörüne atılıyor. GM Pro 1.0 bunun ardından konuşmaya devam ediyor.

Bu sırada ekranlara 13 Temmuz Pasifik şovunda yaşanan bir olayın tekrarı geliyor! Mark Haskins titantrona anlamsızca bir şekilde bakarken bir anda titantronda GM Pro 1.0 beliriyor. Haskins şüpheci tavırlarla geri geri giderken rampanın önüne kadar geliyor. GM Pro 1.0 konuşmaya başlıyor.

GM Pro 1.0: Merhaba... Haskins...
Öncelikle... Seni... Bu... Galibiyetinden... Ötürü... Tebrik.. Ederim... Son... Zamanlarda... Çok... İyi... Toparlanarak... Büyük... Bir... İşe... İmza.. Attın...

GM Pro 1.0: Fakat... Şunu... Söylemeliyim... Ki... Tüm... Bunları... Yapmak... Başkasının... Hakkıydı... Sizlerin... Araya... Damlaması-yla... Beraber... O.. İsim... Arada... Kaynadı...
Şimdiyse... Ben... Ona... Hakkını... Vermek... Zorundayım... Aksi... Takdirde... Başıma... Kötü... Şeyler... Gelebilir...
Bol... Şanslar... Haskins...

Mark Haskins neler olduğunu anlamaya çalışıyor! Bu sırada seyircilerden yükselen bir reaksiyon var!

ECLIPSE! ECLIPSE GELDİ! RİNG DIŞINDAKİ HASKINS'E ECLIPSE GELDİ! BU GİZLİ İSİM EMBER MOON! EMBER MOON BURADA! SEYİRCİLERDEN İNANILMAZ BİR REAKSİYON VE İNANILMAZ BİR DESTEK VAR! MOON GÜLÜMSÜYOR ŞİMDİ! TUTUYOR MARK HASKINS'I VE RİNGE DOĞRU ATIYOR! BU SIRADA ZİL ÇALIYOR!

GWA Oceans Championship Match
Mark Haskins (c) vs. Ember Moon


Seyircilerden müthiş bir destek var Ember Moon'a! Moon gülümsüyor şimdi! Ardından aprona çıkıyor! Oradan da köşeye çıkıyor! Haskins'in kalkmasını bekliyor! Aradan uzun bir zaman geçtikten sonra Mark Haskins yavaş yavaş ayaklanıyor! Tökezleye tökezleye de olsa sersemleye sersemleye de olsa ayaklanıyor! Ember Moon tauntu'nu atıyor şimdi! Bağırıyor ve ECLIPSE! ECLIPSE GELDİ MOON'DAN BİR KEZ DAHA! HASKINS İYİCE PERT OLUYOR! YERİ BOYLUYOR TEKRARDAN! ŞİMDİ TUŞA GİDİYOR EMBER MOON 1...2...

3!

Kazanan ve Yeni GWA Oceans Şampiyonu: Ember Moon

EMBER MOON KAZANIYOR! MOON KAZANIYOR! YENİ GWA OCEANS ŞAMPİYONU EMBER MOON OLUYOR! Şimdi hakem yerdeki kemeri alıyor ve Moon'a teslim ediyor! EMBER MOON SEVİNÇLE KEMERİ ALIYOR! Hakem Moon'un elini kaldırıyor, galibi ve yeni şampiyonu ilan ediyor! Moon kemeriyle birlikte sevinç gösterileri yapıyor!

Haskins ise yıkılmış bir vaziyette. Köşeye kadar sürünmüş ve olan biteni izliyor. Kendisi çok mutsuz. Adeta ruhu çekilmiş. Bir depresyon hali kendini sarmış. Ember Moon sevinç gösterisi yaparken Mark Haskins de mutsuz bir şekilde olan biteni izlerken kameralarımız kapanıyor!

WXbRBq.png


Arka alanda kameralarımız girişinde mutfak yazan bir odaya giriş yapıyor. Kamera iyice mutfağa giriş yaptığında görüyoruz ki bu Sabian! Uzun bir aradan sonra GWA kameralarına yansıyor. Elinde bir çırpma aleti ile yumurta çırptığını görüyoruz. Kısa bir sürenin ardından odaya Jeff Hardy giriş yapıyor.

Jeff Hardy: Hey, ahbap nasılsın? Bana oradan bir şeyler yollar mısın?

Sabian hiç umursamadan yumurtayı çırpmaya devam ediyor.

Jeff Hardy: Sana diyorum dostum, şuradan bir şey-

Ancak Sabian bir anda çırpma aletini Jeff Hardy'nin suratına fırlatıyor. Hardy çığlıklar atarak suratını temizlemeye çalışırken Sabian önlüğünü çıkarıp çırptığı yumurtayı Hardy'nin başından aşağı döküyor! Sabian gülerek Jeff'e bakarken Jeff ayağa kalkmaya çalışıyor ancak kayıp yere yapışıyor. Sabian gülerek Jeff'in saçlarından tutuyor.

Rey Fenix&Rey Mysterio: Rahat bırak onu.

Rey Fenix ve Rey Mysterio buradalar! Hem de eski dostlarını kurtarmak için. Sabian yerden mutfak aletleri alarak onlara fırlatıyor ancak Rey'ler hepsinden sıyrılarak üstüne geliyorlar. İkisi birden Sabian'ın kafasından tutuyor ve tezgaha fırlatıyor. Fenix tezgaha dayalı bir şekilde tutarken Rey Mysterio'dan karnına tekmeler geliyor. Jeff Hardy bu sırada üstünü başını çıkartıp ayağa kalkarken Fenix, Mysterio'nun yardımıyla Sabian'ı kaldırıyor ve beton zemine Black Fire Driver! Fenix ve Mysteiro gidip Jeff'e ellerini uzatıyorlar.

Jeff bir süre ikisinin de maskeli suratlarına bakıyor, ardından ikisinin de elinden aynı anda tutuyor ve ayağa kalkıyor.

Rey Mysterio: Özür dileriz dostum, çok büyük bir hata yaptık. Gaza geldik ve yanlış yolu seçtik. Üstünden zaman geçmeden bu hatadan dönebilmek çok güzel bir şey, biz ne yapacaksak beraber yapacağız. Üçümüz, arenadaki tüm seyirciler. Hep beraber başaracağız.

Rey Mysterio'nun yaptığı ufak konuşmadan sonra Jeff kafasını olumlu bir şekilde sallıyor ve üçlü mutfağı terk ediyorlar.

WXbRBq.png


Tekrardan ringdeyiz. Kameralarımız arenanın etrafındaki fanları çekerken bir müzik duyuluyor.

[ame]https://youtu.be/CUhiCWLDtzw[/ame]

5NklDz.png


Nigel McGuinness girişte gözüküyor! Hızla ringe giriyor ve çembere girip fanusuna geçiyor. Müziği kesildikten sonra başka bir müzik duyuluyor.

[ame]https://youtu.be/jATOZhxX1CY[/ame]

r0V7La.jpg


Wolfgang de girişte gözüküyor ve hızla ringe giriyor o da! Kendisi de fanusuna geçtikten sonra sıradaki rakiplerini bekliyor.

[ame]https://youtu.be/idn50Xj_CiY[/ame]

mXzAMR.jpg


Rush da burada! Kendisi ağır ağır adımlarla çembere giriyor ve fanuslardan herhangi birine girmiyor, iplere öylece yaslanıyor.

[ame]https://youtu.be/dT66xrxFYUc[/ame]

Like a Lady! Lacey Evans da girişte gözüküyor ve klasik yürüyüşüyle birlikte ilerliyor. Çembere giriyor ve boş fanuslardan birine giriyor.

[ame]https://youtu.be/Z9iQhlYAFdk[/ame]

mXz9y1.png


Catch Your Breath! Şampiyon girişte gözüküyor. Hızla kemeri belinde çembere girip kemerini hakeme teslim ediyor ve boş kalan tek fanusa giriyor.

[ame]https://youtu.be/CMV7COdAfMk[/ame]

Entrance3.png


Root of All Evil! Aleister Black de girişte gözüküyor ve girişini yapıp çembere giriyor. Rush'ın karşısına dikilip maçın başlamasını bekliyor.

Elimination Chamber Match for Intercontinental Championship
Finn Balor (c) vs Aleister Black vs Rush vs Lacey Evans vs Nigel McGuinness vs Wolfgang


Black ile Rush birbirlerinin etrafında dönerek başlıyorlar maça. İkili hızlıca bir lock-up'a girişiyor ve Black, Rush’ı geri ittirip bir hamle yapmak istiyor fakat Rush hızla Black’in belini kavrayarak onun arkasına geçiyor. Black geri geri dirsek darbeleri vurarak Rush’ı sersemletmeye çalışırken Rush onu ani bir hamle ile side headlock’a alıp iplere yaslıyor. Black kafasını çekiyor Rush’ın kollarının arasından sonunda ve onu iplere ittiriyor. Rush karşı iplere ulaştığında kollarını iplerin gerisine atıp gerilirken Black ona doğru koşuyor ve sertçe bir running knee strike vuruyor. Rush ipleri salınca sendeleyerek ringin ortasına doğru gidiyor ve Black ona sertçe bir shoot kick, ardından da penalty kick vuruyor. Bir tane de dropsault yapıp ayaklarının üstüne iniyor ve Rush onu hemen kavrayıp yediği darbelere aldırış etmeden onu scoop powerslam ile yere sermeyi başarıyor. Rush ağır ağır ayağa kalkıp kendini geri geri iplere bırakıyor ve oradan sekip bir running senton yaparak tuşa gidiyor. 1...... Black tuşu atıyor. Rush öfkeli bir biçimde Black’i saçlarından tutarak doğrultuyor ve onu köşelerden birine yaslıyor. Sertçe bir knife edge chop darbesi vuruyor. Geriliyor ve bir tane daha knife edge chop geliyor Rush’tan. Bir kez daha vurmak için kolunu geriyor ve sertçe bir darbe vurmak için kolunu Black’e doğru savuracakken Black köşedeki iplerden destek alarak sert bir dropkick vuruyor. Rush sersemlemiş bir biçimde geri geri tökezleyerek savrulurken Black iplerden destek alarak iplerin ardına geçip pozisyon alıyor ve en üst iplerden sıçrıyor ancak Rush hızla ona doğru koşup ipleri sarsıyor! Black iplerin üstünden yere çakılıyor ve çember zeminine çakılıyor sırtüstü. Rush hızla köşeye çıkıyor ve çember zemininde sırtüstü yatan Black’e super senton yapıyor! Rush bir kez daha tuş deniyor. 1........2......

Black bu tuştan da kurtulmayı başarıyor. Rush öfkeli bir biçimde çemberin zincirlerle kaplı, arada açıkları olan duvarına doğru gidip Black’i yaslıyor oraya doğru ve KOLUNU BİRİNE SOKUP YANINDAKİNDEN ÇIKARTIP CROSS ARMBREAKER BAĞLIYOR! Rush, Black’i darma duman ettikçe etmeye devam ediyor. Black kolunu kaçırmaya çalışırken Rush kilidi sıkmaya devam ediyor, Black ise tekme darbeleri savuruyor ama nafile. Pes de etmiyor Black, bunun üzerine Rush ayaklanıp Black’in koluna stomp darbesini basıyor! Rush gülerek Black’i kafasından çekiştiriyor kolunu zincirlerin arasından çıkarıp ve Lacey Evans’ın olduğu fanusa yaslayıp ona sırıtarak el sallıyor. Lacey ona öfkeli bir biçimde bakarken Black sırtüstü bir biçimde cama yaslandığı için görüşünü engelliyor. Biraz sonra olacaklardan habersiz Lacey fanusun içinde dururken Rush geriliyor ve Black’e doğru koşuyor- Black bir anda doğruluyor ve sertçe bir bicycle kick vuruyor. Hızlıca bir tane de spinning knee strike vurup etrafında yarım tur dönerek ayaklarının üzerine iniyor, öbür yarım tur dönüşünü de spinning back elbow ile tamamlayıp roundhouse kick’i gömüyor Rush’a. Black aşırı öfkeli bir biçimde Rush’ın boğazına yapışıyor ve kafasını kafes zincirlerinin arasından geçirip SIRTINA DOĞRU STANDING DOUBLE FOOT STOMP YAPIYOR! Rush’ın aşağıya inen vücudu kafasını da havaya kaldırmasını sağlıyor ve boynunda zincirin izi çıkıyor! Black hızla Rush’ın kafasını zincirlerin arasından çıkarıp onun üstünden tuşa gidiyor. 1...........2........

Rush tuşu atıyor. Black, Rush’ın başında bağdaş kurarken geri sayım başlıyor. 10... 9... 8... 7... 6... 5... 4... 3... 2... 1... 0!

Üçüncü Giriş: Lacey Evans

Black’in karşısındaki fanus açılıyor, bu Lacey Evans! Lacey yerde bağdaş kurarak ona bakan Black’in karşısına geçiyor ve öylece bakıyor ona. Tokadı patlatıyor Lacey ona tepkisizce bakan Black’e! Black saçlarını geriye atarak bir anda ayaklanırken Lacey bir kez daha tokat atıyor ona. Black hızla ayaklanıp bir tekme sallıyor Lacey’e fakat Lacey, Black’in bacağını kavrayıp dragon screw ile onu yere sererek yerde sert bir gut punch vuruyor ona. Lacey, yüzüstü dönen Black’in yanında ellerinin üstüne kalkıp hasar alan koluna handstand knee drop yapıyor. Bu sırada iplere yaslanarak ayaklanmaya çalışan Rush’ın yanından Lacey bir leydi olarak nazikçe yürüyor ve arkasına geçip iplerin arasından ona swinging neckbreaker vurup handstand body splash yaparak hareketi tamamlıyor. Black zincirlere tutunarak doğrulmaya çalışırken Lacey onu kavrıyor ve Black bir back elbow vurmak istiyor, Lacey eğilirken Black kolunu geri çekerek fake atıyor. Lacey ne olduğunu anlayamadan Black rakibinin etrafında bir tur atıp onu german suplex pozisyonuna alsa da Lacey geri geri giderek onu iplerden sektiriyor ancak kendi tuzağına düşüyor, Black onu bırakmıyor ve kafesin zincirli duvarına sert bir biçimde çarpıyor! Black, Lacey’i bırakmıyor ve german suplex vuruyor çemberin zeminine. Black köprüyü kuruyor ve tuşa gidiyor. 1.........2..........

Lacey tuşu atıyor. Black onu bir kenara ittiriyor ve hızla çemberin karşı tarafına emekleyerek varmayı başaran Rush’a doğru ilerliyor. Rush ağır ağır doğrulup hızla yakıındaki top turnbuckle’a tırmanıyor ve oradan da kafesin tepesine tırmanıyor. Black ona hissiz bir biçimde bakarken Rush gelmemesi için ona bağırıyor, Black ise ağır ağır tırmanıyor köşeye. Rush, Black’e doğru yumruklar savurmak için eğilirken Black jumping knee strike vuruyor fanusun tepesinden destek alarak. Hızla fanus tepesine çıkıyor derken Rush aşağıya inmek istese de işe yaramıyor çünkü Black karşısında duruyor. İkili çemberin tepesinde, dizlerinin üstünde birbirlerine forearm darbeleri vuruyorlarken Lacey Evans da fanusun aşağısındaki top turnbuckle’a tırmanıyor bir anda ve Black’i bacaklarından çekiştiriyor. Rush da onla beraber Black’i ittiriyor ve Powerbomb pozisyonuna alıyor Lacey, Black’i. BU SIRADA BLACK DE RUSH’I KAFASINDAN KAVRIYOR VE SUPERPLEX POZİSYONUNA ALIYOR. LACEY, BLACK’İ, BLACK, RUSH’I BERABERİNDE ÇEKİYOR VE FANUS TEPESİNDEN TOWER OF DOOM! Lacey Schoolboy pozisyonunda Black üstünden tuşa giderken, Black de hemen yanında yatan Rush’ın üstüne bırakıyor kolunu. Hakem ikisi için de sayıyor. 1..........2............. İki tuş denemesi de başarısız oluyor. Lacey öfkeli bir biçimde ayaklanıyor ve yerde yatan Rush’ı saçlarından çekiştirip boş fanusa doğru yaslıyor çember zemini tarafına geçip. Ardından geri geri ilerleyip sırtında karşıdaki fanusu hissedene kadar ilerliyor ve Rush’a doğru koşmaya başlıyor, FANUSUN CAMINA DOĞRU SLIDING DOUBLE KNEE STRIKE! RUSH ÇEKİLİYOR, LACEY FANUSUN İÇİNE GÖÇÜYOR KIRIK CAM PARÇACIKLARIYLA BİRLİKTE! RUSH KENDİNİ GERİYE ATMAKLA YETİNİYOR SADECE! Rush kendini ağır ağır fanusun içindeki Lacey’in üzerine bırakıyor! 1........2............

LACEY TUŞU ATMAYI BAŞARIYOR, İNANILMAZ! Herkes yerde yatarken ayaklanmaya en yakın isim ringde iplerden destek alarak doğrulmaya çalışan Black. Bu sırada geri sayım başlıyor. 10... 9... 8... 7... 6... 5... 4... 3... 2... 1... 0!

Dördüncü Giriş: Wolfgang

Wolfgang taunt’unu atarken fanusu açılıyor! Wolfgang hızla ringe giriyor ve kendisine doğru zar zor da olsa koşan Black’e lariat vuruyor. Black sert bir biçimde yere yapışsa da tekrar ayaklanıp Wolfgang’e koşuyor ve leaping clothesline yiyor bu sefer de. Wolfgang hızla Black’i kaldırıyor ve samoan drop vurup onu bir kez daha yerden kaldırarak pop-up powerslam vuruyor. Black öylece yerde yatarken Wolfgang de tuşa gidiyor. 1.........2......... Black tuştan kurtuluyor. Wolfgang hızla saçını geriye atarak ayaklanıyor ve karşısında Rush’ı buluyor. Rush ona hızla koşsa da big boot’u koyup geçiyor Wolfgang. Yine de Rush yere devrilmiyor, kendini iplere bırakıyor ve Wolfgang bunun üzerine çok sert bir jumping knee strike vuruyor. Rush yine de yere devrilmeyi reddediyor ve kendini maçın başlarında yaptığı gibi bir kez daha iplere doluyor kollarını geriye atarak. Wolfgang ona doğru koşup ayağını kaldırıyor fakat Rush bu sefer sıyrılıyor, bu sefer başarıyor Rush. Wolfgang iplerin ardından çember zeminine çakılırken Rush pozisyon alıyor ringde iplere tutunarak ve SLINGSHOT LA LANZA! Rush tuşa gidiyor. 1..........2........... Wolfgang tuşu atarak cevabını veriyor. Rush öfkeli bir biçimde ayaklanıp iplerin arasından tekrar ringe giriyor ve yerde yatan Black’i kaldırıp bir saito suplex vuruyor- Black bacaklarının üstüne düşüyor ve Rush’ın ensesine çok sert bir yakuza kick vuruyor! Rush iplere doğru bırakıyor kendini ve etrafında yarım tur dönünce karşı iplerden seken Black ile ortada buluşup onu ani bir armdrag ile modified kneeling armbar’a almayı başarıyor. Bu sırada Lacey yeni yeni ayaklanıyor içinde dakikalardır yattığı fanusun içinde. Emekleye emekleye kalkıyor ve arkasındaki zincirlere asılarak kalkıyor. Hızla Rush’ın arkasındaki köşeye geçiyor ve belini doğrultup tek kolunu arkasına öbür kolunu göğsüne koyuyor. ARDINDAN ATLAYIP KOLLARINI ÇEKİYOR VE RUSH’IN, BLACK’E BAĞLADIĞI KİLİDE MOONSAULT YAPIYOR! BLACK’İN KOLU EZİLİYOR! Hızla Rush’ı bir köşeye ittiriyor ve Black’i yere yaslayıp iki koluna birden ayaklarıyla bastırarak tuş deniyor. 1.............2...........

Olmuyor, Black tuşu atmayı başarıyor kolunun acısına rağmen! Rush bu sırada öfkeyle Lacey’in karşısına geçip ona bir knife edge chop vuruyor. Lacey bir leydiye nasıl bunu yaparsın tarzında sitem ediyor ve Women’s Right vurmaya çalışıyor ancak Rush eğilip arkasına geçiyor ve bir tane daha knife edge chop vuruyor. Hızla Lacey’i kaldırıp omuzlarına alıyor ve samoan driver için tutsa da Lacey arkaya inip onu roll-up'a alıyor. 1............2............. Tuş denemesi başarısız oluyor ve ikisi ayakta bir kez daha yüzleşirken Black de onların yanında ayaklanmaya çalışıyor. Bir anda ikisi birden Black’i saçından tutup kaldırırken Lacey, Rush’ın karnına tekmeyi basıyor. DEVAMINI GETİRECEKKEN FANUSUN TEPESİNDE ONLARA BAKAN WOLFGANG’İ GÖRÜYOR. WOLFGANG DERİN BİR NEFES ALIYOR VE ÜÇÜNE BİRDEN SWANTON BOMB! WOLFGANG SEYİRCİLERİN OLUMLU TEZAHÜRATLARI EŞLİĞİNDE YERDE ÖYLECE YATIYOR! 4 isim de ayağa kalkacak güce sahip değil. Maçın başından beri ağır darbeler aldılar ve işin onlar için kötü yanı daha maça girmeyi bekleyen 2 isim var! Wolfgang eni sonu köşelerden birinde doğrulmayı başarıyor ve hızla kalkacak 3 isime bakıyor. 3 rakibi de aynı anda ayaklanıyor ve solunda duran Lacey’e lariat, ortada duran Black’e body block, sağda duran Rush’a lariat vuruyor! İşin ilginç yanı da üçüne de aynı anda vuruyor hareketleri! Wolfgang adeta maçı coşturuyor. Wolfgang taunt’unu yapıp tezahüratları dinliyor ve hızla yerde yatan Black’i kaldırıp bodyslam pozisyonunda tutuyor derken Black onu ani bir hamleyle kendisiyle birlikte aşağıya çekerek Small Package’a alıyor! 1............2............ Wolfgang tuşu atıyor ve ikisi de aynı anda kalkıyor. Wolfgang, Black’e kükrüyor- BLACK MASS! BLACK MASS’İ PATLATIYOR BLACK! Wolfgang öylece yere serilirken Black tuşa gidiyor ağır ağır. 1............2.............

Wolfgang bir kez daha atıyor! İnanılmaz gerçekten. Bu sırada Lacey ile Rush da birbirlerine forearm’lar vurarak bir mücadele veriyor çemberin öbür tarafında. O sırada da geri sayım başlıyor. 10... 9... 8... 7... 6... 5... 4... 3... 2... 1... 0!

Beşinci Giriş: Nigel McGuinness

Nigel’ın fanusu açılıyor ve hızla içeriye giriyor! Hızla forearm mücadelesinden üstün çıkan Rush’a doğru koşuyor ve Rush bir anda Superkick fake atıyor. Nigel gardını almak yerine fake’i göze alıyor ve Rush bacağını çektiğinde SURATININ TAM ORTASINA SUPERKICK VURUYOR! Nigel hızla köşeye çıkacakken kendisine doğru yönelen Black’i görüyor ve bir headstand kick vuruyor köşeden yararlanarak. Hızlı bir biçimde Lacey’e de running european uppercut patlatıp tekrar Black’e dönüyor ve ona da bir tane running european uppercut hediye ediyor. Dizlerinin üstünde ayaklanmaya çalışan Wolfgang’in yanına da uğramadan geçmiyor Nigel ve kafasını iki eliyle tutup headbutt vuruyor sertçe. Geriliyor ve bir tane daha headbutt vuruyor. Geriliyor... ve bir tane daha headbutt vuruyor. Wolfgang kafasını tutarak yere devrilecekken ellerini koyuyor zemine ve en azından yere yapışmamış oluyor. Nigel adeta hükümdarlığını ilan ediyor çemberde ve taunt’unu atıyor. Hızla köşede doğrulmaya çalışan Rush’ın yanına geçip bir final cut vuruyor ve onu tekrardan yere serişiyle tuşa gidiyor. 1...............2............... Kickout geliyor Rush’tan. Nigel bir anda Rush’ı kavrıyor ve Bridging Ring of Saturn bağlıyor. Nigel kilidi iyice sıkarken çemberin öbür taraflarında Black ile Lacey kapışıyor. Black hızla çember zemininin dışında duran iplerden sekiyor ve Springboard Moonsault Press vurmak istiyor fakat Lacey onu yakalayıp kaldırıyor! Lacey bir kez bir leydinin hafife alınmayacak gücünü gösteriyor ve kavradığı rakibini önce çemberin zincirlerle kaplı duvarına çarpıp sonra shoulderbreaker vuruyor! Lacey tuşa gidiyor hızla. 1...............2.................

Black tuşu atmayı başarıyor. Bu sırada öbür kapışmaya döndüğümüzde Rush en sonunda kilitten kurtulmayı başarıp Nigel’a Nagata Lock II bağlıyor! Nigel acı çekse de Rush’ın umurunda dahi değil, tamamen odak bir biçimde kilidi sıktıkça sıkıyor. Bu sırada Nigel ani bir hamleyle sıyrılmayı başarıyor kilitten ve ayağa kalkıyor. Rush da onla beraber ayaklanırken ikisi de birbirlerine double lariat vuruyor. Rush bir enzugiri vuruyor ve Nigel sendeleyerek etrafında bir tur atıp discus lariat vuruyor. Hızla Rush’ı kavrıyor bacaklarından ve ringin ortasında Sharpshooter bağlıyor! Lacey v Black kapışmasına döndüğümüzde Lacey’in, Black’i uzunca bir süre yerde stomp’laması ardından onu kaldırıp Lady Lace Up pozisyonuna aldığını görüyoruz. Hareketi gerçekleştirecekken Black bacaklarıyla Lacey’i kafasından yere çekiştiriyor ve onu yere yaslayıp bacaklarını kaldırıp kendisini iplerden aldığı destekle ileri ittirip ayaklarını sımsıkı yere bastırdıktan sonra schoolboy roll-up'a almayı başarıyor. 1...............2.............. Lacey tuşu atmayı başarıyor ve hızla ayağa kalkıyor, Black ise ona sertçe bir roundhouse kick vurup ardından kavrayarak snap suplex vuruyor çemberin zeminine. Kaldırıyor onu ağır ağır ve... ÇEMBERİN ZEMİNİNE SERTÇE BİR BRAINBUSTER- Olmuyor, Lacey hızla arkaya iniyor ve bu sırada zincirlerin arasından ona biri el uzatıyor, BU BARON CORBIN! LACEY’E MUŞTA UZATIYOR! LACEY MUŞTAYI ELİNE ALIYOR VE HIZLA KENDİSİNE DÖNEN BLACK’E THE WOMEN’S RIGHT! BLACK’İN SURATI DAĞILIYOR ADETA! BLACK YERE ÇAKILIRKEN LACEY TUŞA GİDİYOR! 1...........2...........

3!

Elenen: Aleister Black Eleyen: Lacey Evans

Lacey eliyor Black’i! İnanılmaz bir efor sarf ediyor Lacey çembere girdiğinden beri ve arkadaşının yardımıyla da olsa Aleister Black’i elemeyi başarıyor. Tüm iddiasını ortaya koyuyor. Rush v Nigel’a döndüğümüzde Rush’ın etrafında yarım tur dönüp Nigel’a vurduğu tekmelerle onu sersemlettiğini ve onu Inverted Bridging Chinlock’a aldığını görüyoruz! İkili resmen bir submission savaşında. Rush bir süre sonra Nigel’ın pes etmeyeceğini anlıyor ancak onu yorduğunu fark ediyor. Ağır ağır Nigel’ı kaldıran Rush onu Fireman’s Carry’e alıyor ve bekletiyor bir süre. Ardından gülüyor ve Fireman’s Carry Cutter vuruyor! Hızla köşeye çıkıyor Rush fazla beklemeden ve pozisyonunu alıyor. FAKAT NIGEL HIZLA AYAKLANIYOR VE KÖŞEYE SIÇRAYIP HEADBUTT’I KOYUYOR RUSH’A! KENDİSİNİ YERE BIRAKIYOR TEKRARDAN VE RUSH’I ÇEKİŞTİRİYOR... RİNG DIŞINA! ÇEMBER ZEMİNİNE DOĞRU TOWER OF LONDON! NIGEL TUŞA GİDİYOR! 1..........2................

3 DEĞİL! Rush tuşu atıyor! Rush tüm aldığı darbelere rağmen maça devam ediyor! Bu sırada geri sayım başlıyor. 10... 9... 8... 7... 6... 5... 4... 3... 2... 1... 0!

Altıncı Giriş: Finn Balor

Şampiyon maça giriyor! İşin ilginç yanı ise kimsenin elenmeyişi! Balor girdiği gibi fanusun açıldığı tarafta ayakta duran Wolfgang’e koşup bir Dreamcast vurmak istiyor fakat Wolfgang, Balor’ı bacaklarından kavrayıp wheelbarrow pozisyonuna alıyor ve FANUSUN CAMLARINA DOĞRU WHEELBARROW SUPLEX VURUYOR! FANUSUN CAMLARI ÇATIRDAYIP KIRILIYOR! WOLFGANG AYAĞA SIÇRAYARAK KÜKRÜYOR VE BALOR ÜSTÜNDEN TUŞA GİDİYOR! 1..........2............3!

HAYIR! Balor kolunu kaldırıyor son anda! Wolfgang ayaklanırken Lacey elindeki muştayla Wolfgang’e yöneliyor fakat Wolfgang Lacey’in eline tekmeyi patlatıp suratının big boot’u koyuyor! Lacey yere serilirken Wolfgang muştayı eline alıyor... Ve dışarıya fırlatıyor zincirlerin arasından! Hızla Lacey’i kaldırıp bir bodyslam vuruyor ve running senton yapıyor. Lacey karnını acı içerisinde tutarken Wolfgang ringe giriyor ve kendisine koşan Nigel’ı ani bir hamleyle kavrayıp abdominal stretch’e alıyor. Bu sırada Rush geliyor ve Nigel’ı ona ittirip bir yakuza kick patlatıyor ve ikili aynı anda yere devriliyor birbirlerine çarparak. Rush iplerin arasından çember zeminine düşerken Nigel ring zemininde kalıyor ve Wolfgang hızla Nigel’ın yanındaki middle turnbuckle’a koşup SPLIT-LEGGED MOONSAULT YAPIYOR! ANCAK BACAKLARINA YAPIYOR! Nigel bacaklarını koyuyor! HIZLA ARKASINA GEÇİYOR NIGEL RAKİBİNİN VE BACKSTABBER! VAKİT KAYBETMEDEN LONDON DUNGEON BAĞLIYOR! Bu sırada Rush geliyor oraya! Nigel’a bakıyor... VE ARDI ARDINA SUPERKICK’LER VURUYOR WOLFGANG’E! WOLFGANG PES ETMEK ZORUNDA KALIYOR!

Elenen: Wolfgang Eleyen: Nigel McGuinness

Wolfgang eleniyor! Seyirciler bu duruma oldukça üzülürken Rush ile Nigel birbirlerine bakıyorlar... Ve yumruklaşıyorlar! Delilercesine yumrukluyorlar birbirlerini! Ellerinde ne var ne yok yumrukluyorlar birbirlerini. Nigel, Rush’ı ittiriyor ve Rush iplerden sekip bir Hurricanrana yapıyor. Nigel sırtının üstünde bir takla atarak kendini köşeye atıyor ve Rush ona doğru koşup duruyor bir anda. Artistçe bir bakış atıp Puntapie vuruyor.

Bu sırada Balor geliyor, Rush’ın ensesine Dreamcast vuruyor! Hızla bacaklarını kavrayıp bir Surfboard Stomp vurup Surfboard’a çekecekken Nigel’ın ayaklandığını fark ediyor ve Rush’ı Nigel’a ittiriyor. Rush köşeye ayakta çakılırken Nigel’da bir kez daha aynı köşede yerde buluyor kendini. Önce Corner Dropkick vuruyor Rush’a ve onu ittiriyor. Ardından önce Rush’a dönüp bir Basement Dropkick ve hemen ardından Nigel’a bir Basement Dropkick vuruyor. Hızla Nigel’ın bacaklarını kavrıyor ve köşeye sarıp Tree of Woe Double Foot Stomp yapıyor. Bu sırada Lacey Evans’ı fark ediyor ve ona da bir Backflip Kick vurup Gamengiri ile tamamlıyor. Lacey kendisini yerde kalçasının üstünde buluyor ve Balor önce sırtına bir Spinal Tap sonra iplerden sekip göğsüne doğru bir Running Soccer Kick vuruyor. Yerde yatan Rush’a doğru koşuyor ve Standing Double Foot Stomp vurup taunt’unu atıyor! Balor milleti tekme manyağı ediyor!

Balor hızla köşeye çıkıyor şimdi ve Lacey’e bir Missile Dropkick vuruyor. İplere yaslanıyor ve kendisine koşan Nigel’ı üstünden atıyor eğilerek. Nigel iplere tutunarak ayakta duruyor ve çember zemini tarafına geçiyor, Balor bir Hanging Soccer Kick vurup hızla iplerden sekiyor... Springboard Dropkick geliyor. Hızla ringe girişiyor ve Running Wheel Kick vuruyor Rush’a! Yerde yatan Lacey’e bakıyor Balor ve onu ağır ağır kaldırıyor... BLOODY SUNDAY! Balor tuşa gidiyor. 1.............2....................

3!

Elenen: Lacey Evans Eleyen: Finn Balor

Balor zincirlere olası bir hamle için oldukça uzak tuttuğu Lacey Evans'a son darbeyi vuruyor ve elemeyi başarıyor! Balor ringde taunt’unu atıyor kollarını iki kenara atarak ve çemberin iki yanındaki Rush ile Nigel’a bakıyor. İki isim de iplerin arasından çıkışıyorlar iki kenardan ve Balor’a doğru koşuyorlar ancak Balor çekilip ikisini tokuşturuyor birbirlerine! Hızlıca önce Nigel’a bir Shotgun Dropkick vuruyor ve hemen ardından Rush’a vuracakken Rush onun bacaklarını tutuyor. Çeviriyor Nigel ona olumlu bir biçimde bakarken... Rush, Nigel’a gülümsüyor ve yine yapacağını yapıyor! Nigel’a fırlatıyor Balor’ı! Nigel neye uğradığını şaşırırken Rush ona bakıyor ve bu sefer üstünlüğün onda olduğunu belirterek, LOW BLOW! Nigel’ı kafasından kavrıyor ve kırık camlı fanuslardan birine götürüyor. KIRIK CAM PARÇACIKLARININ ÜSTÜNE RUSH DRIVER! Tuşa gidiyor Rush! 1....................2.......................

3!

Elenen: Nigel McGuinness Eleyen: Rush

NIGEL ELENİYOR! Nigel elendi! Rush eliyor Nigel’ı ve ayağa kalkıyor gülerek. Onu tekmeleye tekmeleye ring dışına itiyor ve Balor ile yüzleşiyor. İki isim de birbirlerine bakıyorlar... Ve Balor hızla Rush’a koşsa da Rush bir anda oradan kaçıp Balor’ı Ripcord’a alıp kendine çekiyor, Float-Over DDT! Gelmiyor, Rush iplere ittiriyor Balor’ı ve ikili birbirlerine bakıyorlar.

Bir kez daha dalaşıyorlar! Balor hızla Rush’ı yumruklarken Northern Lights Suplex yapıyor altta kalan Rush ve bir geri takla atarak Snap Suplex vuruyor, bir geri takla daha atıyor. Kavrıyor Balor’ı ve Fisherman Suplex! Rush tuşa gitmek yerine Balor’ı köşeye atıyor ve Puntapie! Rush gülerek Balor’a arkasını dönüyor ve Balor’a döndüğünde kendisini yere atıyor! BALOR KIPKIRMIZI GÖZLERLE RUSH’A BAKIYOR! Rush geri geri emekliyor ancak Balor’ın şakası yok! Hızla Rush’a koşarken Rush iplerin arasından çıkıyor fakat Buckshot pozisyonunda iplerin üstünden çember zeminine iniyor Balor! RUSH ORADAN KAÇIP BALOR’A YÖNELİYOR VE CODAZO VOLADOR! CAM FANUSA CODAZO VOLADOR!

FAKAT ETRAF KARARIYOR VE RUSH BİR ANDA KENDİNİ CAM PARÇACIKLARININ İÇİNDE BULUYOR KANLAR İÇİNDE! BALOR ARKASINDAKİ FANUSA YASLANIYOR VE FANUSUN ÖBÜR TARAFINDAKİ CAMLARA KANLAR İÇİNDE YAPIŞMIŞ RUSH’A SHOTGUN DROPKICK! CAMLAR DIŞARI GÖÇÜYOR! BALOR KIPKIRMIZI GÖZLERLE FANUSUN TEPESİNE ÇIKIYOR TOP TURNBUCKLE’DAN VE... COUP DE GRACE! BALOR TUŞA GİDİYOR ÖFKELİ BİR BİÇİMDE! 1............................2............................

3!

Elenen: Rush

Eleyen, Kazanan ve Hala Intercontinental Şampiyonu: Finn Balor

BALOR ÇEMBERDEN ZAFERLE AYRILIYOR! Balor hızla kemerini alıyor omuzuna ve kıpkırmızı gözlerini koskocaman açmış bir biçimde kemerine bakıp zaferini kutluyor.

WXbRBq.png


Yer: Man Adası
Saat: 08.00
Tarih: 27 Temmuz Cumartesi (Şov Günü)


Kameralarımız açılıyor. Mr. Dinler'i ve Dustin Rhodes'u görüyoruz. Kendileri büyükçe bir binanın önündeler. Binaya doğru bakınca şu yazıyı görüyoruz.

"The Miz's Company"

Mr. Dinler: Fazla yaratıcı.

Dustin Rhodes: Daha iyisi düşünülemezdi.

Bu kısa diyaloğun ardından Mr. Dinler ve Dustin binaya doğru ilerliyorlar. Etrafta birçok araba var. Şimdi Mr. Dinler ve Dustin Rhodes dönen giriş kapısından geçip binanın içine giriyorlar. X-Ray cihazından da geçtikten sonra lobiye ulaşıyorlar. İçerisi tıklım tıklım. Tüm çalışanlar bir yerlere koşturup duruyor. İçerisi süslü püslü. Neredeyse her şey altın renginde. Danışma masasının üstünde büyük bir tablo var. The Miz'in CM Punk'ı yenip kemeri havaya kaldırdığı bir tablo. Diğer tarafta da Miz'in kendine has plakalarıyla GWA kemerinin bir kopyası duruyor. Mr. Dinler ve Dustin bunları gördükten sonra danışmaya doğru ilerliyorlar. Danışma masasının önüne geldiklerinde bir kadın onlarla ilgilenmeye başlıyor.

Danışman: Merhaba efendim, ben Danielle Sandow. Size nasıl yardımcı olabilirim?

Mr. Dinler: Danielle- Ne?

Dustin Rhodes: İşte bu ilginç.

Danielle Sandow: Efendim hiç sormayın. Bay Miz düşük seviyeli çalışma temposu olduğunu düşünenlere bu tarz sevmediği isimler takıyor. Mesela bakın, (solunu gösteriyor) bu arkadaşım Alexis Riley.

Alexis Riley: Merhaba.

Danielle Sandow: Bay Miz onun da düşük seviyeli bir çalışma temposu olduğunu düşünüyor. Ama sevdiği isimler de var. Bakın mesela. Şurada gördüğünüz bayana taktığı ismi Esyram. O da Filistinli bir hanımefendi ama çok sağlam bir temposu vardır. Bay Miz onu bu sebepten ötürü çok seviyor.

Dustin Rhodes: Peki neden Esyram?

Danielle Sandow: Maryse'in tersi efendim. Bildiğiniz üzere Maryse'i çok seviyor, Esyram'ı da çalışma temposundan ötürü seviyor.

Danielle Sandow: Bakın mesela, şuradaki hanım bizim şefimiz. Bay Miz onu da sever. İsmi YKS. Kendisi Türk.

Dustin Rhodes: Yok artık.

Mr. Dinler: YKS de neyin nesi peki?

Danielle Sandow: Monroe Sky'daki 'Sky' kelimesinin tersi efendim.

Danielle Sandow'un bu konuşmasının ardından. YKS'nin konuştuğunu görüyoruz.

YKS: Abi insanları çok zorluyor, çok baskı altına alıyor, çok da strese sokuyor olabilirim ama yine de benden nefret etmek zorunda değiller ya.

YKS'nin böyle kendi kendine konuşmasının ardından Bayan Sandow'un tekrar konuştuğunu görüyoruz.

Danielle Sandow: Her neyse, size nasıl yardımcı olabilirim efendim?

Dustin Rhodes: Tüm bu saçmalığı bitirdiğinde bize yardımcı olmuş oldun zaten.

Danielle Sandow: Efendim?

Mr. Dinler: Canım senden bu The Miz'in bu şirket-

Danielle Sandow: Bay Miz, The Miz değil.

Mr. Dinler: Sıkıntı etme canım. O benim çalışanım. İstersem Garip Kont derim. Sana kalmış değil.

Danielle Sandow bu denilenin ardından bozulurken Dustin Rhodes araya giriyor.

Dustin Rhodes: Hanımefendi, sizden The Miz'in bu şirketi ne zaman satın aldığını öğrenmek istiyoruz.

Danielle Sandow: Hangi hakla?

Mr. Dinler: Miz'in patronu olmamın verdiği hakla.

Danielle Sandow: Üzgünüm, yardımcı olamam.

Dustin Rhodes: Hanımefendi, anlayamadınız galiba. Bu yanımda gördüğünüz adam The Miz'in patronu.

Danielle Sandow: Kanıtlayın.

Mr. Dinler: Pekala. Söyle bakalım. Miz'in dosyalarına erişim hakkın var mı?

Danielle Sandow: Hayır, yok. Çünkü dosyalar şifreli.

Mr. Dinler: Yani dosyaları görüntüleyebiliyorsun?

Danielle Sandow: Evet ama-

Mr. Dinler: Sana şifreyi söyleyeyim.

Danielle Sandow: Ne?

Mr. Dinler: "Best In The World".

Sandow bu duyduklarının ardından şaşkına dönüyor. Fakat istifini bozmadan konuşmaya devam ediyor.

Danielle Sandow: Hayır, bunu yapmayacağım.

Danielle Sandow bu duyduklarının ardından bilgisayardan uzaklaşıyor. Fakat yanındaki Alexis Riley şifreyi giriyor ve DOĞRU! Şifre doğru çıkıyor!

Bunu gören Sandow, hemen güvenliğe haber veriyor. Güvenlikler gelip Alexis Riley'i götürüyorlar. Bina dışına çıkarıyorlar. Bu sırada konuşma devam ediyor. Mr. Dinler gülümsüyor.

Danielle Sandow: Pekala. Size yardımcı olacağım. Yeter ki bunu kimseye duyurmayın. Bay Miz batarsa ben de batarım. Fakat size yine de bunu söylemeyeceğim. Ancak Bay Miz'e bağlayacağım.

Sandow tam aramayı yapacağı sırada Dustin Rhodes konuşuyor.

Dustin Rhodes: Biz bundan Miz'in haberi olsun istemiyoruz. Eğer olursa bu şifreyi herkes duyar.

Danielle Sandow bu duyduklarının ardından telefondan uzaklaşıyor. Kendisi yine biraz bozulmuş.

Danielle Sandow: Pekala, bununla ilgili evrakları size veriyorum. Ama lütfen kimse bunu görmesin, duymasın.

Mr. Dinler: Peki canım.

Danielle Sandow şifreyi kullanarak Miz'in dosyalarına erişiyor. Oradan da gerekli evrakları, dosyaları yazıcıya çıkartıyor. Daha sonra Mr. Dinler'e teslim ediyor.

Dustin Rhodes: Teşekkür ederiz.

Dustin Rhodes ve Mr. Dinler hemen binadan ayrılıyor ve dışarı çıkıyorlar. Bir köşeye geçip dosyaları incelemeye başlıyorlar. Gözlerine bir şeyler takılıyor.

Dustin Rhodes: Görünen o ki şirketi şov gününden bir gün önce satın almış. Planlar açığa çıkmadan bir gün önce yani.

Mr. Dinler kendi kağıtlarına bakarken konuşuyor aynı zamanda.

Mr. Dinler: GM Pro 1.0'ın ayarlarıyla oynayıp Royal Rumble'ı manipüle edip kendini sondan sokmaya çalışmış fakat alelacele yapmaya çalıştığı ve teknoloji cahili olduğu için yapamamış am*na k*d*ğ*m*n salağı!

Dustin Rhodes, Mr. Dinler'in kağıtlarını inceliyor. İnceledikten sonra konuşmaya başlıyor.

Dustin Rhodes: Yani bu durumda Miz şüpheli mi oluyor yoksa masum mu?

Mr. Dinler: Şüpheli, hem de baş şüpheli. Dustin, dikkat etmelisin. Miz şu an için büyük tehlike.

Dustin Rhodes: Anladım. Peki No Way Out'tan çıkaracak mıyız?

Mr. Dinler: Yok, şimdilik kalsın. Ama ben bunun hesabını sormasını bilirim. Bu şovun bu hale gelmesini kim sağladıysa cezasını çekecek. Bu sözümdür, yeminimdir. Yeri geldiğinde de bu hain p*çin a****ı s******m. Fakat şimdilik sakin kalalım. Bir şov daha batmasın.

Bunların ardından kameralar kapanıyor.

WXbRBq.png


[ame]https://youtu.be/RYPWxymohWs[/ame]

Z5V0nV.png


Lio Rush sinirli bir yüz ifadesiyle geliyor, sanki amacı Silas Young'ı yenmekten çok öldürmek gibi. Hızla ringe giriyor ve rakibini bekliyor.

[ame]https://youtu.be/DqrgB23sFS4[/ame]

M8GFuj.jpg


Silas Young ise Lio Rush'ın aksine oldukça duygu yüklü bir şekilde ringe giriyor. Son kontrollerin hemen ardından maç başlıyor.

Lio Rush vs Silas Young

Zilin çalması ile birlikte Rush ile Young birbirlerine göz gezdiriyorlar, sonrasında ise lock-up alıyorlar. Rush bir hırsla Young’ı köşeye doğru itiyor. Hakemin uyarısıyla birlikte Rush Young’ı bırakıyor ama hemen sonrasında tutup Irish Whip ile karşı köşeye fırlatıyor. Daha sonra da Young’ın üzerine koşuyor ve bir Leaping Corner Clothesline vuruyor. Rush şimdi Young’ı Rush Hour için tutuyor ama Young bir Judo Throw yaparak kurtuluyor. Rush şimdi kendi köşesine çekilirken Young ise hal ve tavırlarıyla adeta Rush’ı sakinliğe çağırıyor. Rush toparlanıyor ve tekrardan Young’a saldırıyor ancak Young da Rush’ın saldırılarını engelliyor ve kendisi bir Clothesline vuruyor. Daha sonrasında ise Young Rush’ı kaldırıyor ve yumruklar vuruyor, hemen arkasından da rakibini tutup iplere yolluyor, dönüşünde ise bir Dropkick vuruyor. Young şimdi Rush’ı tutuyor ve ringin dışına fırlatıyor, Rush kendisini hemen toparlayıp ringe geri dönüyor. Rush Young’a saldırıyor ama Rush ondan hızlıca sıyrılıp iplerden geriliyor ve Jumping Spinning Reverse STO ile Young’ı indiriyor ve tuşa gidiyor. 1... 2...

Silas Young’dan hızlı bir kick-out geliyor. Young ayağa kalkmaya çalışırken Rush onu Inverted Headlock’da tutuyor ve Dragon Sleeper’a almaya çalışıyor ama Young bu sefer de kendi çabalarıyla iplere tutunuyor ve bir kez daha tutunuyor. Rush onu bırakmamakta ısrar edince de Young bir hamleyle kendi etrafında dönüp düzgün bir duruma kendisini sokuyor, daha sonrasında ise Bridging Northern Lights Suplex ile tuşa gidiyor. 1… 2… Bu sefer de Rush tuştan atıyor. Rush şimdi ayağa kalkma çabasındayken onu kaldıran isim Silas Young oluyor ve onu Irish Whip ile köşeye fırlatıyor. Ancak bir hamle yapmıyor, onun yerine ise yanına gidiyor ve Rush’ın kulaklarından çekiyor.

Buğra Gür: Silas Young’ın babası kulağını böylesine çekmiyordur, Lio için çok zor anlar olmalı.

Young Rush’ın kulağını çekmeyı bırakıyor ancak hemen arkasından da tokatlamaya başlıyor. Rush Young’I ittirmek zorunda kalıyor ve ringden çıkmaya çabalıyor ancak Young da Rush’ı arkasından tutuyor ve German Suplex yapıyor, tuşa da gidiyor. 1… 2…

Lio Rush’dan bir kick-out daha. Young ‘arsız oğluna’ o kadar sinirlenmiş olacak ki Rush’I yerde stomplamaya başlıyor. Rush kendisini ringin dışına atmak istese de Young Rush’I ayaklarından tutup ringin ortasına tekrardan getiriyor. Bu sefer de Rush’ın dizlerinin arkasını stomplamaya başlıyor, arkasından da önce iki bacağını sonrasında ise iki kolunu bağlayıp Surfboard’a kaldırıyor. Rush ısrarla pes etmiyor ve kendisini yana düşürerek hareketi de bozuyor. Nihayet iki taraf da aslında dinlenmeleri gerektiğini ve yorulduklarını fark ediyorlar ve ringin karşılıklı iki köşesine geçip soluklanmaya başlıyorlar. Rush ilk olarak ayaklanan isim oluyor ve Young’ın üzerine saldırıyor. Onun üzerinde zayıf da olsa bol bol yumruk kullanıyor, daha sonrasında ise Young’I kaldırmak istiyor ama bunu yapamıyor, onun yerine Young Rush’ı Suplex pozisyonunda tutuyor. AMA BİR ANDA RUSH SARILIYOR. YOUNG NE OLDUĞJNU ANLAYAMAZKEN RUSH BİRDEN YOUNG’I HAKEME DOĞRU İTIYOR. HAKEM GÖRMÜYORKEN RUSH’DAN BİR LOW BLOW! VE HEMEN ARKASINDAN DA ROLL-UP! HAKEM ŞİMDİ KENDİNE GELİYOR VE TUŞU SAYIYOR. 1… 2…

Silas Young bundan da atıyor. Rush’ın bu kick out’tan sonra gözleri büyüyor ve köşeye çekiliyor. Rush büyük bir öfkeyle Young’I tekrardan stomplamaya başlıyor, öfkesi geçmiyor ve Young’I tutup ringin dışına uçuruyor, Young kendine geldiği anda iplerden geriliyor ve alt iplerden Suicide Dive ile Young’I bir kez daha yıkıyor. Rush şimdi Young’ı bir kez daha tutuyor ve bu sefer de demir basamaklara doğry sürüklüyor ve sertçe vuruyor. Rush şimdi Young’ın kafasını hu sefer de aprona çarptırıyor, bununla da yetinmiyor ve defalarca vurmaya devam ediyor. Rush’ın öfkesi şimdiye geçiyor olmalı ki Young’ı bırakıyor, hemen rakibini tutup ringe tekrardan sokuyor. Young toparlanmaya çalışırken Rush yine onu tekmelemeye devam ediyor. Rush şimdi alaycı bir tavra bürünüyor ve dalga geçerek Young’ı kaldırıyor ama Young’dan bir Small Package geliyor. 1... 2... Rush atıyor ama Young onu bırakacak gibi değil, Rush’ı köşeye fırlatıp üzerine koşuyor ve Corner Clothesline, Rush ringin ortasına gelince de en üst ipe zıplayıp hemen arkasından Springboard Lariat’ı patlatıyor ve tuşa gidiyor. 1... 2...

Rush yine attı, bir kez daha attı. Silas Young yorgunluktan hareket edemeyecek duruma gelen Lio Rush’ı bu sefer tıpkı şefkatli bir baba gibi kaldırıyor ve Misery için tutuyor ama Rush’dan birkaç tane Back Elbow geliyor ve Rush kurtuluyor, sonrasında ise bir Dropsault, Young yıkılmıyor. Rush şimdi de bir Step up Enzugiri patlatıyor ama yine yıkılmıyor Young. Son olarak Rush Young’ı tutuyor ve Rush Hour! Lio Rush şimdi tuşa gidiyor ve maçı bitiriyor. 1... 2...

SILAS YOUNG ATIYOR! Rush bu sefer de yorgunluğunun esiri oluyor ve yere yığılıyor. İki isim de yerde, bu durum uzun bir süre boyunca devam ediyor. Rush bir kez daha Rush Hour için Silas Young’ı tekrardan kaldırıyor. AMA KENDİSİNE BİR MERHAMET GELİYOR VE RUSH HOUR’DAN VAZGEÇİYOR. Onun yerine kendisi en üst köşeye çıkıyor ve bir uyku öpücüğü yolluyor, THE FINAL HOUR! THE FINAL HOUR GELİYOR! LIO RUSH BU SEFER KESİN OLARAK MAÇI BİTİRİYOR, YOUNG’IN TUŞTAN ATMASI İMKANSIZ. 1... 2...

Young bir kez daha atıyor. Bu kick out’tan sonra anlayabildiğimiz kadarıyla Rush’ın da galibiyet için ümidi tükeniyor. Rush tıpkı kendi babasını kaldırırmış gibi kaldırıyor ve köşeye dikiyor. DAHA SONRA YERE YATIYOR! YATIYOR VE SILAS YOUNG’A KENDİNİ TUŞLATIYOR. 1..... 2.....

3!

Kazanan: Silas Young

Baba oğul yerde duygusal bir şekilde birbirlerine sarılıyorlar ve adeta ağlaşıyorlar. Daha sonra iki isim de ayağa kalkıyor ve Lio Rush Silas Young'ın elini havaya kaldırıyor, bir kez daha sarılıyorlar. Bu görüntülerle reklamlara gidiyoruz.

WXbRBq.png


Bir kilisede, Sami Zayn'le beraberiz. Kalabalığın dağılmasıyla ayinin bitiş zamanında olduğumuzu anlıyoruz. Zayn'in karşısında muhabir Devin Taylor var.

yGNOda.jpg


Devin Taylor: Merhaba Zayn. Hayranların senin No Way Out'ta bulunamamandan memnun olmasa da, göstermiş olduğun performansın göz doldurduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak No Way Out ve GWA hakkındaki görüşlerini alabilir miyiz?

Sami Zayn: Teşekkürler Devin. Evet, No Way Out yaklaşıyor ve dolayısıyla Wrestle Kingdom heyecanı da. Nasıl hissediyorum? İyi ve formdayım. Kendimden eminim. Turnuva pek istediğim gibi gitmese de gidişat benim için olumlu. Wrestle Kingdom'da kendime yer bulmak istiyorum.

Devin Taylor: Senin kökenlerini ve inançlarını biliyoruz. Burada bulunma amacın nedir? Tabi ki bunu meraktan soruyorum, inanç özgürlüğüne saygım sonsuz.

Zayn sakalını kaşıyor.

Sami Zayn: Bir süredir arkadaşlarımın davetiyle kiliseye gidip geliyorum. Tabi ki bu sadece huzur bulma ve meditasyon amaçlı. Bence her inançtan kazanılabilecek şeyler vardır Devin. Çünkü hepsi, fani yaşamdan sonraki aşamayı bize anlatır, sadece farklı yorumlarla.

Devin Taylor: Sanırım haklısın. Peki bir seçim hakkın olsa Wrestle Kingdom'da ne yapmayı seçerdin?

Sami Zayn: Devin, sanırım benim tek amacım hatırlanır bir şeyler yapmak. Yani, sipariş verir gibi GWA şampiyonluğu veya Dünya Ağırsiklet şampiyonluğu diyemem. Sadece şunu söyleyebilirim: Wrestle Kingdom'ın Sami Zayn'in şovu olarak anılmasını istiyorum. Tanrı bana doğru yolu gösterecek. Şimdi müsaadeni istiyorum Devin ve sana iyi akşamlar demek istiyorum.

Taylor'la Zayn tokalaştıktan sonra Zayn arkadaşlarının arkasından gidiyor. Grup avaz avaz bir ilahiye girerken arenaya dönüyoruz.

WXbRBq.png


Tekrar Stade Velodrome’dayız! Sırada Hardcore Championship maçı var.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Z01crMApSuI[/ame]

p5Pvom.png


Punishment Martinez ağır adımlarla girişte beliriyor. Tam bu sırada karşı tribünde ufak bir grup meşalelerini yakıp Martinez lehine bağırmaya başlıyorlar. Martinez istifini hiç bozmadan ringe geliyor. Tam girmeden önce ringin altında bir göz atıyor ve ringe yuvarlıyor kendini.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=XKEYJFGj64A[/ame]

VXo0Vr.png


Hardcore Şampiyonu Samuel Shaw belinde kemeriyle girişte! Elinde kendo stick var. Kendo’yu havaya yavaşça kaldırıp ringe geliyor.

Punishment Martinez vs Samuel Shaw© - Hardcore Championship Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor! Shaw hemen elindeki kendo ile Martinez’in üstüne koşuyor ama Martinez hızlı bir şekilde ringden inip kendini korumaya alıyor. Shaw hiç beklemeden rakibinin peşinden iniyor aşağı. Yine kendo ile koşuyor ama bir low kick geliyor Martinez’den. Shaw elindeki kendoyu düşürüyor. Martinez hemen fırsatı yakalayıp kendoyu alıp Shaw’ın kafasına indiriyor. Shaw daha toparlanamadan Martinez çıldırmış gibi kendo darbelerini kafasına indiriyor ve kendo stick parçalanıyor! Martinez Shaw’ı içeri yollayıp erken bir tuş arıyor. Ama Shaw daha tuşun hemen başında atıyor rakibini. Martinez hiç vakit kaybetmeden tekrar ring dışına çıkıyor. Bu sırada Shaw’da bunu fark edip toparlanıp ters taraftan dışarı çıkıyor. Martinez’in elinde bir sandalye var. Shaw’da eline bir koltuk değneği almış durumda. İkili birbirine bu cisimlerle vurmaya çalışıyor ancak ikisi de vuruşlarını cisimleri kullanarak engelliyorlar. Tam boşluk anında Shaw değnek ile Martinez’in karnına çok sert bir biçimde geçiriyor! Ve Martinez’de o anda Shaw’ın kafasına sandalyeyi indiriyor! İki güreşçi de yerdeler! Hakem sayıyor 1-2-3-4-5-6-

İki güreşçi de ayaklanmaya başlıyor ve hakem saymayı bırakıyor. Martinez karnını tutarak ayaklanıyor, Shaw’da kenarda ayaklanmaya çalışıyor. İkisi de ellerine bir obje almadan ringe giriyorlar. Direk yumruklaşmaya başlıyorlar. Bir Shaw vuruyor bir Martinez. En sonunda Shaw üstün çıkan taraf oluyor ve Martinez’i iplere kadar yumruklayıp oradan diğer tarafa doğru yolluyor rakibini. Ve iplerden dönen rakibini kontrol edip belly-to-belly suplex! Shaw beklemeden hemen ardından bir standing leg drop vuruyor. Tuşa gitme hazırlıklarında. AMA MARTINEZ BOĞAZINA YAPIŞIYOR SHAW’IN! Martinez rakibinin boğazını sıkmaya devam ederken ayağa kalkıyor ve onu köşeye kadar götürüyor. Köşede boğazını bıraktıktan sonra Shaw soluklanacak gibi olurken Martinez çok sert bir uppercut vurup Shaw’ın şirazesini kaydırıyor. Martinez iyice gerilip bir de corner clothesline vuruyor. Ardından pantolonunda olan bir zinciri söküp eline alıyor Martinez. Shaw ayaklanmaya çalışırken Martinez rakibinin arkasına geçiyor ve zinciri boğazına doluyor! Shaw acı içinde kıvranıyor ayakta. Martinez rakibinin üstüne çıkıyor! Shaw hem Martinez’i taşımak zorunda kalıyor hem de boğazına sardığı zincirden kurtulmaya çalışyor! Shaw son gücüyle tersine dönüp geri geri koşuyor ve Martinez’i köşeye vuruyor. Martinez beklemediği bu hareket ile bırakıyor bir anda zinciri. Ama Shaw ona doğru döndüğünde bir big boot! Martinez tuşa gidiyor. 1-2…

Buğra Gür: Olum bu Shaw’da öküz gücü var he. Bizim tarlaya gelse sabaha kadar tarla sürdürürüz adama.

Ama Shaw son anda omuzunu kaldırıyor ve tuşa engel oluyor. Shaw boğazını tutuyor ve soluklanmaya çalışıyor. Boğazı kıpkırmızı olmuş durumda. Martinez ise tekrar ring dışında çıkıyor. Martinez ring altından iki tane masa çıkarıyor! Dışarıda çıkardığı masaları üst üste yerleştiriyor. Bu arada Shaw Martinez masalarla uğraşırken bir tane kameramanın kamerasını alıyor ve Martinez’in farketmeyeceği şekilde arkasına geliyor. Martinez nereye gitti bu sıçan diye bakarken SHAW MARTINEZ’İN KAFASINA KAMERAYI GEÇİRİYOR! Martinez kanıyor. Martinez bir anda yere yığılıyor. Shaw kamerayı bırakıp Martinez’i ringe yolluyor. Shaw ringe girmeden önce kenardan ring zilini alıp öyle içeri dalıyor. Ama MARTINEZ AYAKTA! MARTINEZ AYAKTA! Shaw altına sıçacak gibi korkuyor. Martinez rakibine verdiği zafiyetten hemen yararlanıp ring zilini alıyor ve Shaw’ın kafasına geçiriyor! Shaw’da kanıyor. Martinez yere kanlar içinde yığılan Shaw’a bakıp önce tuş etmeye doğru yöneliyor ama eğilirken fikrini değiştiriyor ve ring dışına çıkıyor. Spiker masasına yöneliyor. Martinez hızlıca masayı boşaltıp geri ringe doğru dönüyor ama Shaw bir body splash ile üstüne uçuyor Martinez’in. AMA MARTINEZ HAVADA YAKALADI! Şimdi Martinez Shaw’ı powerbomb pozisyonuna getiriyor! VE SPİKER MASASINA DÖNÜP LAST RIDE VURUYOR! SHAW YERDE! Martinez hiç bekletmeden ringe alıyor rakibini ve tuşa gidiyor! 1-2….

SHAW ATTI! SHAW ATTI! Seyirciler çılgına dönmüş durumdalar. Shaw son gücüyle ittiriyor Martinez’i. Martinez hakeme itiraz ediyor. Shaw hala yerde. Martinez tekrar ringin dışına çıkıp ringde kullanabileceği objeler arıyor. Ve ringin altından bir çekiç çıkarıyor. Shaw yavaş yavaş ayaklanırken Martinez ringe çekiçle dalıp Shaw’ın ayağa kalkmasını beklemeden karnına çekiçle vuruyor. Ama Shaw bu darbeye rağmen yine de ayağa kalkıyor. Martinez bir kez daha çekici kaldırıyor havaya ama Shaw eğiliyor ve Martinez’in arkasına geçiyor. Shaw rakibini kalan gücüyle kavrayıp bir german-suplex! Bir tane daha german-suplex! Seyirciler 3-3-3 diye bağırırken Shaw’da sonuncu german-suplex’i vuruyor. Shaw yüzü kanlar içinde olmasına rağmen bir şekilde ayakta. Shaw yerdeki çekici alıyor ve yerde yatan Martinez’in tam sırtına indiriyor. Martinez acı içinde haykırıyor. Shaw bu sefer karın kısmına çekiçle vuruyor. Shaw şimdi rakibini kaldırıyor ve IRISH CAR BOMB! Martinez yerde hareketsiz biçimde yatıyor. Shaw bir çaba tuşa gidiyor. 1-2….

Buğra Gür: Adam öldü be. Vallahi gitti.

MARTINEZ ATTI! İnanılması güç ama Punishment Martinez Irish Car Bomb’tan kurtuldu! Shaw çıldırmış şekilde ring dışında ne yapacağını düşünürken ringin altından merdiven çıkarıyor. Kimse anlam veremiyor merdivene ama Shaw Martinez’in 2 masayı üstüste koyduğu yere doğru merdiveni bırakıyor. Shaw son çare bir de kendine sandalye buluyor. Martinez ringde çekiçten kuvvet alarak doğruluyor. Shaw soluklanırken Martinez de karşısına dikiliyor. İki ismin de vücudu kanlar içerisinde. Aldıkları objeleri bir anda yere bırakıp son güçleriyle seyircilerin önünde yumruk yumruğa giriyorlar tekrar. Shaw iyi bir uppercut deniyor ama Martinez cevabı geciktirmiyor. Martinez seyircilerden birinin birasını alıp Shaw’ın yüzüne döküyor. Sonrasında bir roundhouse kick! Shaw yere düşüyor. Bu arada birasını aldığı seyircinin yanındaki kişi Martinez’e bir şeyler söylemeye çalışıyor. Martinez aldırış etmeyip yerden çekici alıyor ve Shaw’a doğru yöneliyor. Ama o sırada oradaki seyirci Martinez’e içeceğini fırlatıyor.

Martinez geriye dönüyor ve yüzüne bir şemsiye açılıyor! BU MARTY SCURLL! SCURLL BURADA! Hiç beklemeden güvenlik bariyerinden atlayıp Martinez’e saldırmaya başlıyor Scrull. Shaw olup bitene anlam veremeden Marty’i bir tarafa atmaya çalışıyor. Shaw bıraktığı sandalyeyi geri alıp Marty’nin kafasına 2 kez vuruyor ve Scurll yere düşüyor. O sırada Martinez gelip Shaw’ı kendine çeviriyor ve SOUTH OF HEAVEN! Aniden gelen South Of Heaven ile Shaw hareketsiz şekilde yerde yatıyor!

Martinez Shaw’ı ringe doğru atıyor. Kendi de girmeye hazırlanırken Scurll arkasından sırtına doğru çok sert bir chop vuruyor. Punishment Martinez arkasına dönüyor ve MARTY SCURLL ŞEMSİYEYİ KAFASINA İNDİRİYOR MARTINEZ’IN! Scurll adeta iki güreşçiye de savaş açmışçasına ikisine karşı savaşıyor. Scurll masaya bakıyor ve tribünden çakmakla meşale istiyor. Ringin altını karıştırıp bir benzin fıçısı buluyor Marty. Ve masaya döküyor! Scurll güvenlik bariyerinin üstüne çıkıyor ve seyiriclere dönüp meşaleyi yaktıktan sonra masanın üstüne atıyor. Ve masa yanmaya başlıyor! Masadan hem dumanlar çıkıyor hem de kıpkırmızı gözüküyor. Scurll Martinez’i merdivenin gerekli yüksekliğine kadar zorlansa da çıkarıp bırakıyor. Diğer taraftan kendi geçiyor ve merdivene tırmanıyor. Scurll merdivenin diğer tarafındaki Martinez’i yumruklamaya başlıyor ve sonunda Martinez’i yanan iki masaya doğru itiyor!

MARTINEZ YANIYOR MASALAR KIRILDI! MARTINEZ YANIYOR! Hemen görevliler yangın söndürme tüpleri ile kırılmış haldeki yanan masayı ve Martinez’i söndürüyorlar. Hakem maçı bitirmeye yelteniyor ama Scurll hakeme bağırıyor ve bu maç tuş ile bitecek diyor. Ardınan görevlilerin elinden Martinez’i alıp ringe doğru yuvarlıyor. Scurll Shaw’ı Martinez’in üstüne koyuyor ve hakeme saymasını emrediyor. Hakem korkarak tuşu saymaya başlıyor. 1-2…

3!

Kazanan ve hala GWA Hardcore Champion: Samuel Shaw

Samuel Shaw bu şekilde kemerini korumayı başarıyor! Ama ne kendisi ne de Punishment Martinez ayaklanabilmiş değil. Hemen arkadan ambulans ekibi geliyor ve Velodrome’un ambulans girişindeki ambulansın siren sesleri stadyumda yankılanmaya başlıyor. Paramedikler öncelikle Martinez’i sedyeye alırken diğer ekipte Shaw’la ilgileniyorlar ama Shaw onların da yardımı ile ayağa kalkmayı başarıyor ama ne maçı kazandığından haberi var ne de Martinez’in yandığından.

Bu esnada Marty Scurll yavaş yavaş giriş kısmına doğru geri yürüyüp bulduğu mikrofonla konuşmaya başlıyor.

Marty Scurll: Hey Sam! Nasılsın? Kendine gelebildin mi? Sana bazı tavsiyelerim olacak. Öncelikle kendine iyi bir doktor bul. Sonrasında beline taktığın o kemeri unutmaya başla. Ve haftaya hazırlıklı ol. Benimle yani Marty Scurll’a karşı güreşeceksin. Ve ben GWA’da Hardcore’un kralı olduğumu sana çok net şekilde kanıtlayacağım Sam. Biraz toparlan. Böylesine yamulmuş bir adamı dövmekten zevk alamam. Haftaya görüşürüz Sam.

Marty Scurll mikrofonu bıraktıktan sonra şemsiyesini açıp arka alana doğru gidiyor. Bizde reklamlara gidiyoruz.

WXbRBq.png


Wade Barrett, Adam Cole ve John Cena ikilisini klasik gaza getirmeleriyle meşgul gibi gözüküyor arka alanda takım maçı öncesi.

Wade Barrett: Alıyor muyuz maçı?

Adam Cole & John Cena: Alıyoruz!

Wade Barrett: Sizi duyamadım?

Adam Cole & John Cena: Hazırız kaptan- Alıyoruz yani!

Wade Barrett: O zaman alın da gelin aslanlar!

Adam Cole & John Cena: Gidiyoruz!

Wade Barrett: Tamam!

Cole ile Cena kemerlerini omuzlarına alıyorlar bellerinden çıkartarak ve arka alanda Wade Barrett onların omuzlarına hafifçe dokunduktan sonra emin adımlarla ilerliyorlar. Sırada Takım Şampiyonlukları maçı var!

WXbRBq.png


ARE[/COLOR] ONE![/B]Şampiyonlar girişte gözüküyor! İkili klasik tauntlarını yapıyorlar ve Nexus kolluklarını tokuşturup onları geri takıyorlar. Ardından kemerlerini tokuşturuyorlar ve ringe girip Best Friends ile atışıyorlar. Hakem bu atışmayı durduruyor ve Nexus kemerleri teslim ediyor.

İki taraf da hazır olduğunda hakem zili çaldırıp maçı başlatıyor.

GWA Tag Team Championship Match
Nexus (c) vs Best Friends


Trent ile Cole başlıyorlar maça. Cole hızla Cena’ya tag verirmiş gibi yapıyor Trent iki elini beline koyarken ancak bir anda Trent’e dönüp koşuyor, Trent de bunun üzerine ona koşup clothesline neckbreaker yapıyor. Cole hızla köşeye geçiyor neye uğradığını şaşırmış bir biçimde ve corner knee strike vuruyor Trent. Trent hızla karşı köşeye koşup oradan hız kazanarak tekrar Cole’a doğru koşuyor fakat Cole hızla iplerden destek alarak middle turnbuckle’a sıçrıyor ve hızlı davranıp Trent ona koşarken middle rope diving european uppercut vurup tuşa gidiyor. 1............ Trent tuşu hızlı bir biçimde atıyor ve ikili ayağa kalkıyorlar tekrardan. Cole, Cena’ya tag veriyor ve bunun üzerine Trent de Chuck’a tag veriyor. İki isim de ringin ortasına kadar ilerliyorlar ve Cena bir tekme sallarken Chuck hızla sıyrılıp bir superkick vuruyor Cena’nın bacağına. Cena bacağını tutarken Chuck bir kez de göğsüne superkick vuruyor ve onu iplere yaslayıp oradan sektiriyor ama Cole, Cena’yı ring dışına çekip çıkartıyor. Bu sırada Trent ringe giriyor ve Cole ile Cena’ya bakıp arkalarındaki iplerden sekiyorlar, double suicide dive! Chuck ringe Cena’yı sokuyor hızla ve köşeye çıkıyor. Şöyle bir Cena’ya bakıp hızlıca atlıyor ama Cena bacaklarını koyuyor ve hızla karnını tutan Chuck’a bir tilt-a-whirl slam vurup onu yere seriyor. Cena hızla Chuck’ı kaldırıyor ve önce köşeden turnbuckle powerbomb hamlesiyle sektirip sonra da sit-out powerslam vurarak tuşa gidiyor. 1............2............

Chuck tuşu atmayı başarıyor. Cena öfkeli bir biçimde iplerden sekiyor ve hızlıca bir legdrop için sıçrarken Chuck’ın çekildiğini fark ediyor, ayağını geriye kırarak ayaklarının üstüne zor da olsa düşüyor. Cena inanılmaz bir şekilde kendini kurtarıyor ve Cole’a tag veriyor. Cole hızla ringe girip bir calf kick vuruyor yeni ayaklanan Chuck’a ve zaman kaybetmeyip onu kafasından kavrayarak twisting neckbreaker ile yere seriyor. Cole tuş deniyor. 1.........2............. Tuş denemesi başarısız sonuçlanıyor, Chuck kurtulmayı başarıyor. Bunun üzerine Cole, Chuck’ın havaya kaldırdığı bacağını tutmayı bırakmıyor ve onu kavrayıp çevirerek single leg boston crab bağlıyor. Chuck hızla etrafında yarım tur dönerek stomp darbeleri vuruyor olduğu yerden Cole’a ve ace crusher vuruyor. Şimdi Trent’e tag veriyor ve apron’a geçiyor hızla, apron’da Chuck kendini ağır çekim bir biçimde ittiriyor iplerin ardına... Chuck ağır ağır kendini ringe doğru bırakmaya devam ediyor... Sonunda karnını tam anlamıyla iplere yaslıyor... Ağırca bir biçimde taklaya devam ediyor veeee... Handstand pozisyonunda devam ediyor... Best Hilo Ever vuruyor Chuck! Trent, Chuck’ı gösterip alkışlıyor onu ve Chuck tekrardan yerine dönerken Trent, yerde kıvranan Cole’a bakıp iplerden sektikten sonra running senton yapıyor. Cole karnını tutarak doğrulmaya çalışırken Trent köşeye gidiyor ve tornado ddt vuruyor oradan sıçrayarak. Cole kafasının üstünde kayarak kendisini kalçasının üstünde vuruyor ve Trent ona sertçe bir running shoot kick vurup tuşa gidiyor. 1................2.................

Cole tuştan kurtulmayı başarıyor ve kendisini hızlıca ring dışına bırakıyor. Bu sırada Trent iplerin ardından ringin kenarına geçiyor ve ring dışındaki iplerden sekip asai corkscrew senton pozisyonunda rakibine uçuyor. Hızla onu ringe sokuyor ve kendisi de soluklanıp iplere asılarak ringin kenarına çıkıyor. Trent ringe girmek için ikinci ve üçüncü iplerin arasından kafasını çıkarırken Cole bir anda ayaklanıyor ve seesaw piledriver vuruyor Trent’e! Cole seri bir biçimde tuşa gidiyor. 1.............2................ Trent tuşu atmayı başarıyor zorlukla da olsa. Cole hızla dizliğini indiriyor bunun üzerine ve kafasını kaldıran Trent’in arkasındaki iplerden sekip dizini kaldırıyor- Trent önüne doğru eğiliyor ve Cole iplerden bir kez daha sekse de Trent hızla ayaklanıp beline yapışıyor Cole’un, german suplex vuruyor. Trent, Cole’u saçlarından tutarak kaldırırken Cole onu üstünden ittiriyor ve superkick vuruyor! Cole hızla Cena’ya tag veriyor ve Trent’i fireman’s carry’e alıp ushigoroshi vuruyor. Trent kafasını acı içerisinde tutarken Cena, Trent’i kaldırıyor ve fireman’s carry’e alıyor. Attitude Adjustment! Cena tuşa gidiyor ağır ağır. 1.............2...............

[ame]https://youtu.be/f3WAIYjB3PY[/ame]

The Domination!THE DOMINATION BURADA! Cena tuşu bırakıyor ve hızla girişe yöneliyor! Cole da aynı şekilde ringe geçip gardını alırken Drew ile Joe girişte gözüküyor! Bu sırada Chuck ringe damlıyor ve hızla ring dışına savuruyor Cole'u, Trent ise Cena'yı roll-up'a alıyor. 1...............2......................

Cena tuşu atmayı başarsa da Trent hemen onu Dudebuster pozisyonuna alıyor ve Chuck köşeye sıçrıyor hızlı bir biçimde, DUDEBUSTER POZİSYONUNDAKİ CENA’YA DIVING DOUBLE FOOT STOMP! TRENT TUŞA GİDERKEN CHUCK DA ONA DESTEK OLUYOR! 1...............2..............

3!

Kazanan ve Yeni Takım Şampiyonları: Best Friends

BEST FRIENDS KAZANIYOR! İkili hızla hakemden kemerleri alıyorlar ve birbirlerine sarılıyorlar ringin ortasında ağlayarak. Bu sırada seyirciler de onları alkışlıyor. İkili kemerlerini kaldırıyor ve köşeye çıkıp kutlamalarını yapıyorlar.

İkili kutlamaları sonrası ringden ayrılıyorlar ve seyircilerin arasına karışıyorlar kemerleriyle. Seyircilerle de kutlama gerçekleştiriyorlar kısa süreliğine ve oradan ayrılıyorlar. Bu sırada Cole ringe giriyor üzgün bir biçimde ve Cena da ona bakıyor morali bozuk bir biçimde. İkili ayaklanıyorlar birbirlerine destek olarak- DOUBLE CLAYMORE! DREW İKİSİNİ BİRDEN YERE SERİYOR! Joe ringe giriyor ve Drew, Cena'yı köşeye çıkartıyor. Bu sırada Joe da, Cole'u öbür köşeye çıkartıyor. JOE'DAN, COLE'A MUSCLEBUSTER GELİRKEN DREW DA CENA'YA DIVING CELTIC CROSS YAPIYOR! Joe hızla Cole'u kavrıyor ve Drew, Cena'yı da Joe'ya doğru sürüklüyor. Joe ikisini de sırtüstü kavrıyor ve DOUBLE COQUINA CLUTCH! İki isim de bayılana kadar kilidi sıkıyor ve ardından ikisini yere bırakıyor. Domination'ın müziği arenada yankılanırken Cole ile Cena tepkisiz biçimde yerde yatıyor.Arka alandayız. Patrick Allen'ın odasının önündeyiz. Kameralarımız bunu gösterirken içeriden hızla Scott Steiner'ın çıktığını görüyoruz! Steiner bağırıyor!

Scott Steiner: Bana bak seni melek yüzlü şeytan! Senin gibi bir üçkağıtçının bu süslü, ütopik laflarına asla inanmam! Benim adım Scott Steiner! Ben hayatım boyunca bu sektör için çalıştım, bu sektöre ekmek verdim, bu sektörün de ekmeğini yedim. Şimdiyse sen gelmiş bana bunu söylüyorsun. Bana bak seni dolandırıcı pislik. Eğer bir kez daha bana böyle bir şey teklif edersen senin ağzını burnunu kırarım ona göre! Kaslarımın altında ezilirsin!

Scott Steiner bu dediklerinin ardından hızla ve öfkeyle oradan ayrılırken Patrick Allen'ın yanına muhabirlerimiz geliyor. Renee Young, Cathy Kelley, Charly Caruso ve Dasha Fuentes. Hepsi oraya geliyor ve sorular soruyorlar.

Renee Young: Hey, Bay Allen.

Charly Caruso: Neler oluyor burara Bay Allen?

Dasha Fuentes: Az önce neler yaşandı?

Cathy Kelley: Steiner neden sizinle birlikteydi?

Muhabirlerimizden Allen'a ardı ardına sorular gelirken Patrick Allen iyice geriliyor. Tam cevap vereceği sırada düşüp bayılıyor! Allen düşüp bayılıyor! Hemen oraya yetkililer ve sağlık görevlileri geliyor! Muhabirlerimizi oradan uzaklaştırıyorlar hemen. Patrick Allen'la ilgileniyorlar. Bu sırada kameralarımız kapanıyor.[ame="https://www.youtube.com/watch?v=3oI6MY8yaQE"]https://www.youtube.com/watch?v=3oI6MY8yaQE[/ame]American Nightmare! Sırada GIS Finali var! Cody ağır adımlarla girişte gözüküyor ve ringe doğru ileriyor. Ringin altından çekici çıkarıp bir süre seyircilere gösteriyor, ardından gülerek yerine bırakıyor ve ringe geçiyor.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=VXonE0kW-24"]https://www.youtube.com/watch?v=VXonE0kW-24[/ame]It's the Final Countdown! Bryan Danielson kendinden emin bir şekilde girişte gözüküyor ve seyircilerin desteğiyle ringe doğru geliyor. AJ Styles'ı eleyerek finale çıkmıştı.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=hwKbDDnz9Us"]https://www.youtube.com/watch?v=hwKbDDnz9Us[/ame]MORPHINE! Turnuvanın favorisi Wyatt'ı eleyerek çembere yollayan bad boi Janela girişte gözüküyor. Salına salına ringe geliyor ve üç ismin ortasına geçiyor.

Buğra Gür: Üç adam bir kazanan... Ve bu kazanan Wrestle Kingdom'da diledikleri ana kemere meydan okuyarak ana maçta performans sergileyecek. Kazanan bununla da kalmayıp GWA tarihinin ilk GIS kazananı olacak. Ben maçın önemini arz ederken ringte herşey hazır duruma geldi. Başlamak için hakemin işaretini bekliyoruz artık.

Global Insanity Series Final:
Bryan Danielson vs Cody vs Joey Janela


Hakemin işareti ile zil çalınır ve bu heyecan dolu maç başlar.

Danielson, Cody ve Janela bu maçın öneminin farkında olduklarından başta fevri bir hamlede bulunmuyorlar. Bulundukları köşelerden çok uzaklaşmadan birbirlerinin açığını yakalamaya çalışıyorlar. Ringin ortasında bir üçgen oluşmuşken aniden Cody ve Janela, Danielson'ı hedefe alıyor ve Danielson'ı tekme tokat köşesine sindiriyorlar. Tekmelerle iyice köşede sıkışan Danielson oyun dışı kalıyor. Bunu fark eden Cody, Janela'ya iş birliği teklif ediyor. Janela bunu kabul ediyor ve Danielson'ı Cody'nin ayağının önüne atar atmaz ikinci ipe çıkıyor. Cody ve Janela takımından Danielson'a Electric Chair Drop assisted Blockbuster kombosu geliyor. Danielson yerde kıvranıyor. Janela çok vakit kaybetmeden Danielson'ı kaldırıyor ve ense kökünden iterek iplerden dışarı gönderiyor. Bu sırada Cody School Boy Roll Up'a gidiyor: 1... 2... Kickout! Joey ve Cody seri zamanlamalarla ayağa kalkıyorlar ve iki isim Spirit Punch Rush'a tutuşuyor. Yumruk yumruğa bu mücadelede Cody başlangıçta üstün geliyor ve iplerden uzaklaşıp ringin ortasına doğru geliyorlar. Ancak zamanla Janela kontrolü ele almaya başlayınca Knee Lift ile kendisinden uzaklaştırıyor. Biraz soluklandıktan sonra iplere koşmak için hamle yapan Cody, Janela'nın ani Back Rack hareketi ile duraksıyor. Bu zaman aralığını iyi değerlendirmek isteyen Janela, Cody'i Belly to Back Suplex ile yere yıkıyor. Janela tam Cody'i tuş edecekti ki ringe ani giriş yapan Danielson'ı fark edip arkasını dönüyor ancak bu Running Elbow'dan kaçmasını sağlayamıyor. Danielson, Cody'i ayağa kaldırıyor ve yerde sırt üstü yatan Janela'nın üzerine Gourdbuster ile vuruyor. Danielson bunun üzerine köşeye çıkıyor ve üst üste duran Cody ve Janela'nın üzerine Elbow Drop yapıyor. Danielson Cody'i Janela'nın üzerinden alıyor ve Janela'yı tuş ediyor: 1... 2... Kickout! Olmayınca Cody'e doğru sürünüyor ve onu tuş etmeyi deniyor: 1... Kickout!

Danielson tuşu iki isimle de bulamayınca Cody'i ayağa kaldırıyor ancak tam kaldıracakken suratına yediği Uppercut ile sersemliyor. Cody bu hareketin ardından onu iplere fırlatıyor. Cody ve Danielson'dan Double Clothesline geliyor. Cody bundan etkilendiği için göğsünü tutarken Danielson ani bir Forearm Smash ile Cody'i sarsıyor. Cody buna karşılığı Bionic Elbow ile veriyor. Danielson buna tekrardan Forearm Smash ile karşılık veriyor ve bir Strike Contest başlıyor. Cody'nin attığı 9. Bionic Elbow'un ardından Danielson Cody'e Headbut ile saldırıyor. Cody yere düşüyor ama bunu avantaja çevirip Dropdown Uppercut vuruyor. Danielson geri takla atıp tek dizinin üzerinde kalıyor. Cody bunun ardından ayağa kalkıp iplere koşuyor ve Regal Knee! Tuşa gidiyor: 1... 2... Kickout! Cody bunun ardından Danielson'ı ayağa kaldırıyor ve Front Headlock bağlayıp seyircileri heyecanlandırırken Janela'dan ani bir Lariat darbesi ile yere yıkılıyor ve bu Danielson'a istemeden DDT yapmasına sebep oluyor. Janela vakit kaybetmeden Cody'i ringin dışın yolluyor. Janela hala yerden kalkmaya uğraşan Danielson'ı kaldırıp köşeye fırlatıyor. Danielson köşeye yüzünü yaslamış bir şekilde dururken Janela, Danielson'ın sağ koluna Rope Assisted Hammerlock bağlıyor ve sol ayağı ile Danielson'ın sırtına basarak bir tür Strech hareketi yapıyor. Hakem 5'e kadar saymaya başlıyor ancak hakem 3 dediğinde bırakmaya hazırlanan Janela Danielson'ın sol dirseğini suratına yiyince doğruca yere yığılıyor. Danielson kolunun ciddi hasar gördüğünü fark edince öfke ile Janela'ya bakıyor. Janela bundan hoşnut olmamış olacak ki yerde geri geri sürünerek yalvarmaya başlıyor. Danielson bu yakarışları dinlemiyor ve ringin ortasına kadar kaçmayı başaran Janela'nın iki kolundan yakalayıp Rapid Curb Stomp yapmaya başlıyor. Ardı ardına gelen Stomp darbelerinden Janela'nın yüzü dağılıyor ve 15. Stomp'ın ardından Janela'nın kaşı patlıyor. Danielson Janela'yı dışarı yuvarlanıp çıkması için bıraktığı anda kendisini Crusifix pin pozisyonunda buluyor: 1... 2... Kickout!

Danielson ve Cody benzer zamanlamalarla ayaklanıyorlar ve Collar and Elbow Tie up'a giriyorlar. Danielson Cody'i ringin ortasına doğru ittikten sonra Arm Wringer bağlıyor. Cody başta bundan epey etkilense de Arm Wringerın bağlanma şeklinin tersine doğru bir eksen hareketi yapıp rakibine Front Headlock bağlıyor ancak Danielson bekliyor olacak ki kilit bağlanmasının ardından 2 saniye geçmeden Cody kendini Northen Lights Suplex ile yerde buluyor. Danielson vakit kaybetmeden Cody'i kaldırıp köşeye fırlatıyor ve Running Dropkick ile saldırıyor. Cody dağılmış durumda Danielson karşı köşeye koşup geriliyor ve dönüşünde bir Running Dropkick daha. Cody yere düşüyor ve oturur pozisyonda kalıyor. Danielson gerilmek için diğer köşeye yürüyerek gidiyor ve iplerden tutunarak gerilemeye başlıyor. Danielson ipleri bıraktığı anda boynuna bir Enziguri darbesi geliyor. Joey Janela aprondan ipleri kullanarak bu darbeyi yapıyor. Danielson yerde acı ile yuvarlanırken Janela köşeye çıkıyor ve Elbow Drop! Hiç vakit kaybetmeden tuşa gidiyor: 1... 2... Kickout! Janela bu maçı hissediyor, köşeye geçiyor ve ayağını yere vurmaya başlıyor. Shawn Michaels tribute yaşanırken Danielson yavaşça ayağa kalkıyor. JANELA'DAN SUPERKICK!!? Hayır, Danielson son anda eğiliyor ve Janela'ya Cravate Suplex yapıyor. Janela dışarıya yuvarlanıyor. Danielson ayağa kalkar kalkmaz DISASTER KICK!!!! Cody tuşa gidiyor: 1... 2...

Kickout! Cody, Danielson'ı kaldırıyor ve Cross Rhodes için Reverse Headlock bağlıyor ancak Danielson saçma bir şekilde dizini kaldırıp Cody'nin suratına geçiriyor. İnanması güç bu anın ardından Danielson, kilidi bozuyor ve Arm Wringer bağlıyor. Cody, Danielson'ın dizine tekme atıyor ve kilit bozulmadan dizlerinin üzerine düşürüyor. Danielson ayağa kalkamadan combat roll yapıyor ve kendiside dizlerinin üzerindeyken Danielson'a Uppercut vuruyor. Danielson yere düşüyor. Cody ayağa kalkıyor ve dışarıdaki Janela'nın üzerine Double Spring Plancha ile düşüyor. Cody vakit kaybetmeden Janela'yı ringin içine atıyor ama bu sefer Danielson'dan Suicide Dive! Cody ve Danielson yerde. Janela ayakta kalan tek isim oluyor. Janela köşeye tırmanıyor. Cody ve Danielson ayaklandığında Somersault Senton Plancha! Üç isimde yerde yatarken taraftarlar "This is Awesome!" diye haykırıyor.

Janela üç isimden ilk kalkan oluyor ve Cody'i ringin içine atıyor. Ardından kendiside giriyor. Janela Cody'i kaldırıyor ve Fireman's Carry şeklinde kaldırıyor ancak Cody hamle yapıp Janela'yı Front Headlock ile yakalıyor. SILVER SPOON!!? Hayır, Janela tez bir şekilde tekrardan Cody'i Fireman's Carry pozisyonuna alıyor ve köşeye doğru koşuyor. JANELA'DAN TURNBUCKLE DVD!!! Janela Cody'i yere bırakınca hareketsiz olarak yattığını fark ediyor. Janela bunu fırsata çevirmek için köşeye çıkıyor ve Swanton Bomb için hazırlanıyor ancak Cody, yuvarlanarak Janela'nın menzilinden çıkıyor. Janela tam köşeden ineceği sırada Danielson ani bir şekilde aprona zıplıyor ve Janela'ya saldırıyor. Janela köşede oturur şekilde kalıyor. Danielson aprondan köşeye tırmanıyor ve Janela'ya Spider Superplex yapıyor. Janela yerde yatarken tepede kalan Danielson'dan Flying Headbut!!!! Danielson tuşa gidiyor: 1... 2... Kickout!!! Danielson Janela'yı ringten yuvarlayarak atıyor ve Cody'e yöneliyor. Cody ustaca bir Small Package bağlıyor: 1... 2... Danielson tuşu Cody'e kullanıyor: 1... Kickout! Cody ve Danielson aynı anda ayaklanıyorlar. Danielson Cody'e doğru koşuyor ancak Cody'den bir tekme. CODY'DEN DIN'S FIRE!!!!! Tuşa gidiyor: 1... 2...

Kickout!! Cody inanamıyor. Zaman kaybetmeden Danielson'ı ayağa kaldırıyor ve CROSS RHODES!!!? Hayır yine olmuyor, Danielson son anda Arm Wringer bağlayıp kaçıyor ve Triangle Chocke ile saldırıyor. Cody çaresiz durumda. Acı ile bağırmalarına rağmen hakeme bırakmayacağını söylüyor. CODY DANIELSON'I HAVAYA KALDIRMAYA BAŞLIYOR. DANIELSON KİLİDİ SAĞLAM TUTMAYA ÇALIŞSADA HAVALANMAYA ENGEL OLAMIYOR. CODY'DEN ONE HANDED POWERBOMB!!! AMA DANIELSON HALA BIRAKMADI, CODY ACI İLE BAĞIRIYOR! BRYAN DANIELSON! WRESTLE KINGDOM ANA OLAYINDA BRYAN DANIELSON! SEYİRCİLER ÇILGINA DÖNÜYOR.

[ame]https://youtu.be/NSkhzqjCJ8s[/ame]BU TRUTH MARTINI!! BUNUN BURADA NE İŞİ VAR? HAKEM TRUTH BURADA NE YAPIYOR DİYE BAKARKEN DANIELSON, BRYAN'S KILLER ELBOWS YAPIYOR!!! CODY BAYILIYOR!!! HAKEM OLANI GÖRMEDİ!!! DANIELSON KAZANDIM ZANNEDİP KİLİDİ BIRAKIYOR. AYAĞA KALKTIĞINDA SUPERKICK!!! JANELA YIRTIK DONDAN FIRLAR GİBİ FIRLADI. JANELA CODY'I KALDIRIYOR VE PACKAGE PILEDRIVER!!!! TRUTH MARTINI HAKEMİ BIRAKIYOR VE TUŞU İŞARET EDİYOR. HAKEM SAYIYOR: 1... 2....

Buğra Gür: Package Piledriver severdin sen değil mi?

3!!!!!

Kazanan ve ilk Global Insanity Series Galibi: Joey Janela

JOEY JANELA KAZANIYOR! JOEY JANELA, WRESTLE KINGDOM'A GİTTİ! TRUTH MARTINI, JANELA'NIN KOLUNDAN TUTUYOR VE HAVAYA KALDIRIYOR. Joey Janela tüm seneki emeklerinin karşılığını almak için Wrestle Kingdom'a gidiyor.Arka alandayız. Joey Janela ve Truth Martini soyunma odasındalar. Joey Janela sevincinden yerinde duramıyor, elindeki kadehi yere döküyor heyecandan ve bir daha dolduruyor. Bu sırada ise Truth Martini sakinliğini koruyarak odadaki tuvale bir resim çiziyor.

aLLah aLLah aLLah saLdıR jaNeLa

< ̄`ヽ、   / ̄>
 ゝ、 \ /⌒ヽ,ノ /´
  ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   >   ,ノ
   ∠_,,,/´”
KemerLeri bizim İçiN KaLdır jaNeLa

Kameralar tuvale iyice yakınlaşıyor ve odadaki kahkahalar eşliğinde arenaya geri dönüyoruz.[ame="https://www.youtube.com/watch?v=oZ6VlUpGedU"]https://www.youtube.com/watch?v=oZ6VlUpGedU[/ame]Just Close Your Eyes! Şarkının ilk ritimleriyle beraber bütün seyircilerin eskiden çılgınca bağırmak istediği şarkıyı tüm arena birlikte yuhalıyor! Christian gülerek girişte gözüküyor, seyircilere laf atarak ringe doğru ilerliyor. Ağır bir şekilde çelik merdivenlerden çıkıyor ve bir süre orada oturup karşısındaki seyirciyle laf dalaşına giriyor. Ardından ayağa kalkıyor ve iplere basarak dalga geçercesine seyircilere "For the Peeps" tauntunu atıyor. Seyircilerden gelen yuhalamalar iyice artarken Christian ringe giriyor ve şampiyonu beklemeye koyuluyor.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=byW7RlhOKlg"]https://www.youtube.com/watch?v=byW7RlhOKlg[/ame]Slamtown'ın valisi, GWA'in şampiyonu alanda! Seyircilerden inanılmaz bir destek var kendisine, Mundo şaşaalı ceketiyle ve belinde kemeriyle girişte gözüküyor. Mundo girişte pyroları patlattıktan sonra ceketini çıkarıyor ve ringe doğru ilerliyor. Hzılı adımlarla ringe giriyor. Belinden kemerini çıkarıyor.

GWA Championship
Johnny Mundo (c) vs Christian


Hakem, Mundo'dan kemeri istiyor maçı başlatmak için. Mundo kemerini Christian'ın tam suratına kaldırıyor, Christian ise gülümseyerek Wrestle Kingdom logosunu gösteriyor ve "oraya ben şampiyon gideceğim" diyerek karşılık veriyor. Mundo bunun ardından kemerini sinirle hakeme teslim ediyor, Mundo maçın başlaması için hakeme bağırırken hızlıca anons yapılıyor. Hakem zili çaldırıyor ve maç başlıyor!

Mundo hemen rakibinin üstüne koşuyor ancak Christian iplerin altından kayarak ringin dışına çıkıyor. Mundo hemen iplerden sekiyor derken Christian çekiliyor oradan, Mundo da atlamaktan vazgeçiyor. Hakem saymaya devam ederken Mundo ringin içinde bekliyor, Christian çelik merdivenlerden çıkıp ringe giriyor derken Mundo hemen üstüne çullanıyor. Köşeye atıyor ve üst üste yumruklar atıyor, kafasından tutuyor ve bulldog yapıyor. Christian hemen ayağa kalkıyor ancak Mundo'dan seri bir Dropkick geliyor. Christian bir kere daha ayağa kalkıyor, Mundo hemen üstüne koşuyor ancak Christian shoulder block ile karşılıyor ve headbutt'ı gömüyor. Mundo kafasını tutarak geriye birkaç adım atıyor derken Christian tutuyor ve Falling Inverted DDT! Tuşa gidiyor, 1-2, Mundo atıyor. Christian hemen rakibinin saçlarından çekerek ayağa kaldırıyor ancak karnına dirsek darbeleri atarak kurtuluyor Mund, tutuyor rakibini ve üst üste back elbowlar vuruyor. Hemen omzuna alıyor ve Finlay Roll, hızlıca iplerden sekiyor ve Sick Kick! Tuşa gidiyor, 1-2, Christian atıyor. Mundo sersemlemiş rakibini kolundan çekerek ayağa kaldırıyor ve suratına çok sert bir diz vuruyor. Christian'a bir de yumruk atacakken Christian savuşturuyor ve baldırına sert bir tekme atıyor. Bir adım geri çekiliyor ve SUPERKICK! Hayır! Mundo sıyrılıyor ve Spinning Back Kick! Christian yuvarlanarak ayağa kalkıp üstüne koşuyor rakibinin ancak Mundo'dan Mundo'dan bir de Standing Enzuigiri geliyor. Christian kendine gelmeye çalışırken Johnny Mundo hemen köşeye çıkıyor ve Mushroom Stomp! Hayır, Christian çekiliyor ve Mundo yere vuruyor ayağını. Acıyla ayağını tutarken Christian yakalıyor derken Mundo hemen eğilerek kaçıyor ve Christian arkasını döner dönmez Mundo'dan Jumping Side Kick! Şampiyon tuşa gidiyor, 1-2...

Christian atıyor. Christian yediği tekmenin etkisiyle hala kafasını tutarken Mundo ayaklanıyor ve rakibini kaldırıp köşeye fırlatıyor. Christian çok sert bir şekilde çarpıyor gövdesini, Mundo hemen üstüne koşuyor ancak Christian sert bir dirsek geliyor suratına. Mundo çenesini tutarken Christian rakibinin üstüne koşuyor ve suratına bir de çok sert bir back kick vuruyor. Mundo düşmeden Christian yakalıyor ve Pendulum Backbreaker! Tuşa gidiyor, 1-2, Johnny Mundo atıyor. Christian ikinci iplere tutunup ayağa kalkıyor ve Mundo'nun saçlarından çekip karnına bir diz atıyor. Ardından tutuyor ve iplere fırlatıyor, dönüşünde Spinning Wheel Kick! Mundo takla atarak yere düşüyor ve Christian hemen köşeye çıkıyor derken Mundo da ayaklanıyor bir anda ve köşeye çıkıyor hemen peşinden. Christian suratına dirsek vuruyor birkaç tane Mundo'nun. Ardından bir üst köşe yastığına çıkartıyor. Rakibini tutuyor ve derken, Mundo üst üste yumruklar atıyor karnına rakibinin. Ardından tutuyor ve derken Christian kurtuluyor, sert bir headbutt vuruyor. Mundo köşeden düşmeden tutuyor ve Avalanche Inverted DDT! Christian tuşa gidiyor, 1-2 ancak Mundo bunu da atmayı başarıyor. Seyircilerden muhteşem bir destek var, bu durum Christian'ı daha da gazlandırıyor ve yerde yatan Mundo'nun suratına arka arkaya tekmeler atıyor. Hakem zor ayırıyor ve Christian'ı uyarıyor. Bunun ardından seyircilerin Mundo'ya olan desteği daha da artıyor. Christian deliye dönerek Mundo'yu saçlarından çekerek kaldırıyor ve Powerbomb pozisyonuna alıyor derken Mundo sırtlıyor rakibini ancak Christian kolayca arkasına atlıyor. Mundo ikinci iplerden zıplıyor ve Flying Chuck Kick! Tuşa gitmiyor Mundo ve hızlıca köşeye çıkıyor, seyircilerin desteğiyle çılgına dönen bir Mundo var ringde şu an. Mundo köşede kısa bir süre bekliyor, Christian'dan tık yok. Mundo atlıyor ve 450 SPLASH! 450 SPLASH GELİYOR! MUHTEŞEM BİR 450 SPLASH MUNDO'DAN VE ŞAMPİYON BİR KEZ DAHA TUŞA GİDİYOR, 1-2...


CHRISTIAN'DAN KICK-OUT! KICK-OUT GELİYOR! Maçı bırakmıyor Christian ve yerde yatarken bile seyircileri çıldırtmaya devam ediyor.. Christian tuşu attıktan sonra "For the Peeps" diye bağırıyor. Seyircilerden yuhalamalar gelirken Christian gülerek ayağa kalkmaya çalışıyor, Mundo çenesine sert bir tekme atıyor. İplerden sekiyor ve Running Knee Strike derken Christian yuvarlanarak kaçıyor ringin dışına. Mundo hemen kendini toparlıyor, eliyle Christian'ı gösteriyor ve iplerden sekiyor, Suicide Dive! Ama boşluğa! Christian oradan kaçıyor, Mundo zemine çakılıyor. Christian bir seyirciye gülerek yerde yatan Mundo'yu gösteriyor, seyirci arkasını dönüyor. Christian, Mundo'yu tutuyor ve tam olarak o seyircinin önüne getirip seyirci bariyerlerine fırlatıyor. Ardından tutuyor ve tam kafası seyirci bariylerine gelecek şekilde Wheelbarrow Gourdbuster! Mundo acıyla kafasını tutarak yere yığılıyor. Tüm arena yuhalama seviyesini iyice arttırmışken Christian ringe giriyor. Hakem saymaya devam ediyor, 7....8.... derken seyirci birden bariyerlerden atlıyor ve Mundo'yu ringe sokuyor! Şampiyonu son saniye ringe atıyor seyirci ve hemen kendi yerine dönüyor. Seyircilerden muhteşem bir alkış tufanı kopuyor! Christian da gülümseyerek "teşekkürler" diye bağırıyor ve Mundo'yu Killswitch pozisyonuna alıyor derken Mundo rakibini itiyor. Christian bu hareketle iplerden sekiyor ve durumu kurtardığını düşünen Mundo'ya SPEAR! SPEAR! SPEAR'I VURUYOR CHRISTIAN VE ARENA SESSİZLİĞE BÜRÜNÜYOR. CHRISTIAN ÖNCE MUNDO'YU RİNGE SOKAN SEYİRCİYE BİR BAKIŞ ATIYOR, ARDINDAN HIZLA TUŞA GİDİYOR, 1-2...

BU KERE DE MUNDO'DAN KICK-OUT! Seyircilerin çığlıkları arenada yankılanırken Christian hızlı bir şekilde ayağa kalkıyor. Mundo'yu hemen kaldırıyor ve KILLSWITCH POZİSYONUNA ALIYOR! Derken Mundo'dan sırtına bir diz darbesi, Christian tek eli sırtına arkasını dönüyor ve kendine gelmeye çalışan Mundo'yu iplere itiyor. Mundo iplerden dışarı çıkıyor ancak düşmüyor. Christian gidip saçlarından çekerek ayağa kaldırıyor ve suratını iplere vur- derken Mundo'dan sert bir back elbow, ardından da güzel bir uppercut. Hemen iplerden zıplıyor ve Slingshot Hurricanrana! Ve tuş, 1-2, derken Christian bir anda roll-up'a alıyor, 1-2, Mundo son anda atıyor. İki isim de ayağa kalkıyor. Christian rakibinin üstüne koşuyor ancak Mundo yakalayıp kendine çekiyor. Tam clothesline'ı indirecekken Christian eğiliyor ve tam diz kapağının arkasına tekmeyi vuruyor. Mundo tek dizi üstüne çöküyor, Christian saçlarından tutarak köşeye atıyor derken Mundo rakibini fırlatıyor. Mundo rakibinin üstüne koşuyor ancak Christian karnına bir tekme atıyor ve köşeden zıplayıp Twisting Springboard Sunset Flip! 1-2, Mundo atıyor. Christian hızlıca köşeye geçiyor, Mundo kalkıp ona dönünce köşe yastıklarından zıplıyor ve Flashpoint! Christian dalga geçer gibi bir süre dilini uzatıp ringde yatıyor Mundo ile beraber, ardından ayağa kaldırıyor rakibini ve KILLSWITCH! BU SEFER HİÇ BEKLETMEDEN VURUYOR! SEYİRCİLER ŞAŞKINA DÖNERKEN SLAMTOWN'IN VALİSİ KEMERİNİ ELVEDA DİYOR, 1-2...

HAYIR! ŞAMPİYONDAN BİR KICK-OUT DAHA GELİYOR! KILLSWITCH İLK DEFA KICK-OUTLANIYOR GWA'DE. ARENADA ONUN İÇİN ÇILGINLARCA BAĞIRAN SEYİRCİLERİ YÜZÜSTÜ BIRAKMIYOR. Mundo yerde hareketsiz bir şekilde yatarken Christian iplere tutunarak ayağa kalkıyor. Mundo da yavaş yavaş sürünerek köşeye gitmeye çalışıyor ancak Christian ayağından tutuyor ve ring zeminine vuruyor. Ardından kafasından tutup kaldırıyor ve köşeye fırlatıyor. Köşede iyice kendisindne geçmiş olsan rakibinin kafasını tutup köşeye vuruyor birkaç kez. Ardından yere yığılan Mundo'yu köşede yerde tekmeliyor. Hakem ayırıp Christian'ı uzaklaştırıyor. Hakem aradan çekilince Christian hemen kolundan tutup kendine çekerek kaldırıyor Mundo'yu ancak Mundo kendini yere bırakıyor. Christian duruma anlam veremeksizin tuşa gidiyor, 1-2, Mundo omzunu kaldırıyor. Christian rakibinin kollarından tutarak ayağa kaldırıyor derken Mundo'dan ani bir Mule Kick! Christian yere düşerken Mundo'da kendini iplere bırakıyor. Mundo ağır ağır doğruluyor ve sürünen Christian'ı tutup ayağa kaldırıyor. Mundo rakibini kaldırıyor kaldırmasına ancak zar zor rakibine yaslanarak ayakta duruyor. Christian onu düzeltiyor ve bir yumruk sallıyor ancak Mundo sıyrılıyor. RAKİBİNİ ANİDEN YAKALIYOR VE C4! C4 YAPIYOR! Şampiyon tuşa gidiyor ve seyirciler de hakemle birlikte sayıyor, 1-2...

Christian omzunu kaldırıyor bu sefer! İki isimin de hiç niyeti yok maçı ve Wrestle Kingdom'ı bırakmaya. Mundo ayağa kalkıyor ve ağır ağır köşeye çıkıyor. Christian da bu sırada yavaş yavaş ayaklanmaya başlıyor. Köşedeki Mundo'yu görünce üstüne koşuyor ancak Mundo suratına bir tekme atıyor. Christian sendeleyerek birkaç adım geri atınca köşeden Double Foot Stomp için atlıyor ancak Christian kaçıyor. Mundo'nun hareketi yere geliyor, Christian ona doğru dönüyor ANCAK MUNDO'DAN MUNDO BLAST! Christian yere yığılıyor. Mundo tuşa gidiyor, 1-2, Christian yine atıyor. Seyircilerin "Mundo! Mundo! Mundo!" chantleri artarken Mundo iyice kendine geliyor ve Christian'ı kaldırıp yumruk ve tekme kombinasyonlarıyla iyice yoruyor. Kafasından tutarak ringin ortasına kadar getiriyor ve tauntunu atıyor, MOONLIGHT DRIVE! Christian'ın perti çıkıyor ancak Mundo işini garantiye almak istiyor. Rakibini sürükleyerek köşenin altına kadar getiriyor, ardından ağır ağır köşeye çıkıyor. Mundo tauntlarıyla seyircileri coştururken Christan'dan tık yok. Mundo son tauntunu atıyor ve END OF THE WORLD! Mundo başarıyor, End of the World'ü yapmayı başarıyor! Hızlıca rakibini ringin ortasına doğru çekiyor ve "it's over" diyerek tuşa gidiyor, 1-2...

3!

Kazanan ve hâla GWA Şampiyonu: Johnny Mundo

Johnny Mundo kazanıyor! Johnny Mundo kemerini No Way Out'ta koruyor ve Wrestle Kingdom'a şampiyon gitmeye bir adım daha yaklaşıyor! Seyircilerden inanılmaz bir destek var.

JOHNNY MUNDO! THE CHAMPION! JOHNNY MUNDO! THE CHAMPION!

Hakem Mundo'nun elini kaldırıyor ve kemerini geri teslim ediyor. Johnny Mundo köşeye çıkarak sevincini seyircilerle paylaşıyor. İlk kez kemerini korumak için çıktığı maçtan galibiyetle ayrılıyor. Johnny Mundo kemerini son bir kez daha kaldırıyor ve arka alana gidiyor.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=4cnbqbfo8Gs"]https://www.youtube.com/watch?v=4cnbqbfo8Gs[/ame]MALDICION! Arenada siren sesleri yankılanmaya başlıyor. Mundo ringden inmiş henüz rampaya gelmemişken Négro girişte gözüküyor. Yuhalamalar kulak kanatacak seviyeye kadar yükseliyor. Négro hiç beklemeden Mundo'nun üstüne koşuyor ve üstüne çullanıyor. Mundo kolayca reverseliyerek Négro'nun üstüne çıkıyor ve suratını yumrukluyor. Négro'yu neredeyse bayıltacak kadar çok yumruk atıyor Mundo ve üstünden kalkıyor. Sinirini tam çıkaramayan Şampiyon, Négro'yu tutuyor ve ayağa kaldırıyor. Çok sert bir European Uppercut vuruyor. Négro yere yığılırken Mundo çelik merdivenlerden köşeye çıkıyor. Hiç beklemeden Asai Moonsault! Négro geldiğine bin pişmanken Mundo bize şölen izletiyor ve yerden kemerini alıp arka alana dönüyor.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=4cnbqbfo8Gs"]https://www.youtube.com/watch?v=4cnbqbfo8Gs[/ame]Mundo daha adım bile atamadan MALDICION??????? Mundo neler olduğunu anlamayarak yerde yatan Négro'ya bakıyor. Arenada bir anda yuhalamalar tekrar artıyor, Mundo kafasını girişe çeviriyor derken aparkatı yiyor. Üst üste yumruklarla çelik merdivenlere kadar götürüyor Mundo'yu şimdi gelen Négro. Saçlarından tutup çelik merdivenlere vuruyor suratını onlarca kez. Mundo'nun ağzının kanadığını görüyoruz. Négro yerden kemeri alıyor ve Mundo'nun karnına vuruyor. Mundo acıyla yerde kıvranırken ayağa kaldırıyor ve testislerine aşırı sert bir tekme vuruyor! Mundo kendini yere bırakıp acıyla bağırırken arenada bir adet ayakta duran Négro, bir tane ise yerde yatan Négro duruyor. Gerçek Négro, yerde yatanın maskesini çıkarıyor ve bu Camacho! Négro yerde yatan Camacho'ya elini uzatıyor ve ayağa kaldırıyor.

ANCAK ONUN DA TESTİSLERİNE ÇOK SERT BİR TEKME! Négro bununla da kalmıyor yerde yatan Camacho'yu tekmelemeye devam ediyor. Bir karnına bir suratına attığı tekmelerle yarı baygın olan Camacho iyice bilincini kaybediyor. Négro ise yerden kemeri bir kere daha alıyor. Tek eliyle kemeri kaldırırken bir eliyle de Wrestle Kingdom logosunu gösteriyor Négro! Kameralarımız bu görüntüyü en iyi açıdan yakalamış gösterirken seyircilerin yuhalamaları arenayı yıkacak vaziyette, reklamlar..Arka alanda kafasını dört tüplü bir platforma sokmuş Bray Wyatt var. Tüplerin birinde kurtçuklar, birinde sülükler, birinde örümcekler ve dördüncüde de larvalar var. Onlar Bray Wyatt'ın yüzünün etrafında hareket ederken Wyatt derin soluklar alıyor.

Bray Wyatt: Medeniyet bir zehir. İnsanın en doğal hali, medeniyetle hiç tanışmamış halidir. Hakikate medeniyetin duvarlarını aşarak ulaşırsınız ve merhamet, size adınızla seslenir. Gerçek, böyle zamanlarda ortaya çıkar. Bir adamın zafer için yapabilecekleri... En sevdiği ve en korktuğu şeyler böyle zamanlarda görülür.

Wyatt platformdan ağır ağır başını çıkarıp kameraya bakıyor.Bray Wyatt: Biz de böyle bir anın eşiğindeyiz. Savaşın kıyısında. Çünkü birazdan ben ve 5 şanssız adam, altın için cehenneme inmek zorunda kalacağız. Elimination Chamber'da...

Wyatt konuşurken ringde Elimination Chamber yavaş yavaş aşağı indiriliyor.Bray Wyatt: ..şans yoktur. Merhamet yoktur. Herkes kandan beslenir. Bir geyik leşinin başına üşüşen çakallar gibi. Ve 6 adam birbirini paralamayı kestiğinde ayakta kalan son kişi...

Chamber tamamen iniyor.

Bray Wyatt: ...cennete ulaşmak için cehennemden geçmeyi başarmış demektir. İşte şimdi, cehennemin kapılarıın açıyorum. Ve biliyorum ki cehennemden kurtulmanın yegane yolu var o da......tanrıyı oynamak.

Main Event öncesi son reklamımıza gidiyoruz.Reklamlardan dönüyoruz.

Lilian Garcia: Bayanlar ve baylar, sıradaki, gecenin ana gösterisi ve Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu için bir Eleme Çemberi maçı!WYATT!

Işıklar sönüyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=oFffZGNnil4[/ame]

Creosote arenada yankılanırken girişte gaz lambasıyla Bray Wyatt görünüyor.Wyatt ağır ağır lambasını sallayarak Çember'e ilerliyor. Girmeden şöyle bir bakıp mutlu bir şekilde sırıtıyor ve basamakları tırmanıp yavaş yavaş podyumuna gidiyor. Wyatt içeri giriyor, gaz lambasına üflüyor ve ışıkları geri getiriyor.

Getirdiği anda da seyircilerden iğrenme sesleri geliyor. Wyatt'ın podyum zemini, larvalar, sülükler ve kurtçuklar gibi haşareyle dolu. Wyatt ise kendini evinde hissediyormuş gibi keyifli bir şekilde girişe bakıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=814Tsivvmhk[/ame]

WE
ARE
ONE
Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Wade Barrett, belinde unvanıyla girişte görünüyor. Eliyle Nexus işaretini göstererek seyircilere küçümser bakışlar atıyor. Barrett yolda yumruklarını sallayarak ısınıyor bir yandan da. Şimdi basamakları tırmanıp içeri giriyor. Ringin ortasında kemerini havaya kaldırıp Wrestle Kingdom logosunu işaret ediyor Barrett. Bray Wyatt'a yaklaşıyor, Barrett önce Wyatt'ın eşgaline, sonra da zeminde gezinen haşareye bakıyor. Ardından kemerini hakeme teslim edip podyumuna geçiyor ve ısınmaya devam ediyor şampiyon.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=j0nZiFZQ_Sk[/ame]

They Don't Want None!Girişte pyrolar patlıyor ve AJ Styles eldivenlerini birleştirerek klasik pozunu veriyor. Phenomenal One, canlı adımlarla rampayı geçiyor ve demir basamakları tırmanıp içeri giriyor. Kafesin demirlerini ayağıyla kontrol ettikten sonra önce Wyatt'ın, sonra Barrett'ın podyumlarının önüne gidip kemer işareti yapıyor. Styles sonunda ringin ortasına gelip eldiveniyle pozunu veriyor ve seyircilerin "AJ" tezahüratları altında o da kendi podyumuna girip girişe bakıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=gVj5BXF5ZUo[/ame]

Switchblade Zamanı!Jay White sırtında dev bıçağıyla dumanların arasından rampada beliriyor. White ringe kurnazca bir bakış attıktan sonra hızlı adımlarla ilerliyor. Çember'e girmek istiyor ama hakem sırtına astığı bıçağı vermeden içeri giremeyeceğini söylüyor. Kısa süreli bir münakaşanın ardından White bıçağı hakeme veriyor ve ceketini çıkarıp içeri giriyor. Kendi podyumuna girmeden önce sırasıyla Styles, Barrett ve Wyatt'ın podyumlarının önünden geçiyor. Rakiplerine tartan bir bakış attıktan sonra podyumuna giriyor White.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Gbc9NSCYieM[/ame]

I Came to Play!The Miz girişte! Miz güneş gözlüğünü çıkarıp ringe bakıyor ve cakalı adımlarla ilerliyor. Çember'i biraz endişeyle süzse de özgüvenli bir şekilde içeri giriyor ve rakiplerinin podyumlarına hiç bakmadan uzun uzun Wrestle Kingdom logosunu süzüyor. Sonunda arkasını dönüyor ve girişe odaklanıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=KGz8Hack6lY[/ame]Ace Austin kartını seyircilere göstererek ringe ilerliyor. Miz ona daha Çember'e girmeden laf atmaya başlıyor. Ace bunun üzerine demir basamakları hızlıca çıkıyor ve direk Miz'e girişmek istiyor ama hakemler araya giriyor. Podyumların kilitlerini kontrol ediyorlar, ardından Çember'in kapısı kapanıyor. Hakem, Barrett'tan aldığı WHC'yi tüm arenaya gösterdikten sonra işareti veriyor ve zili çaldırıyor.

Elimination Chamber for World Heavyweight Championship
Wade Barrett (c) vs. Ace Austin vs. Jay White vs. Bray Wyatt vs. AJ Styles vs. The Miz


Hakemler aradan çekilince Ace Austin'le The Miz direkt olarak lock-up'a girişiyorlar, Miz üstün. Side headlock bağladığı rakibini takedown'la indiriyor. Miz rakibine headlock bağlamayı sürdürürken Ace'ten ani bir Kip-up ve üzerine Hurricanrana! Miz sırtını tutarak ayaklanıyor hemen. Ace'le birbirlerinin etrafında dönüyorlar, tekrar lock-up'a girdiklerinde Ace ani bir hareketle eğilip Miz'i çelmeliyor ve yere indirdiği rakibine Leglock bağlamak istiyor ama Miz ayaklarıyla itiyor onu ve kalkıyor. Birbirlerini tartarak 3. kez lock-up'a- Miz şaşırtmaca verip karnına tekmeyi indiriyor ve Ace'e DDT! Miz şimdi rakibinin üzerine çullanıp yumrukları arka arkaya saydırıyor. Diskalifiye olmadığından araya giremiyor hakem. Miz 6. yumruktan sonra ayaklanıyor ve Ace'i ayağa kaldırıp köşeye gönderiyor. Üzerine koşuyor, Ace'ten dönerek Pendulum Kic- Miz ayağını yakalıyor onun ve gerisingeri ittiriyor. İtişin etkisiyle köşeden çıkan Ace'i Back Body Drop ile ringin ortasına fırlattıktan sonra iplerden sekip Low Dropkick vuruyor. Ace iki seksen yerde yatarken "adam kimmiş" diye bağırıyor Miz ve yuhalanıyor. Miz şimdi seyircilere şöyle bir baktıktan sonra Ace'in bacaklarını kilitlemeye başlıyor, Figure-4 Leglock mu gelecek? Ama Miz kilidi bağlayamadan Ace'ten Kip-Up Hurricanrana! Miz köşeye geriliyor, Ace üzerine koşuyor şimdi, Corner Forearm - boşa! Miz, Ace'i arkadan yakalıyor şimdi ve Skull Crushing Final- Pelé Kick'le counter'ladı Ace! Miz yüzünü tutarak geriliyor ve iplerin arasından demir platforma sürünüyor. Ace ona bakıyor, koşuyor, köşeye sıçrıyor ve oradan Miz'e atlıyor... çevirerek demirlere Tornado DDT- Miz düşmüyor! Miz tutuyor şimdi Ace'i ve tüm gücünü kullanıp çember zincirlerine atıyor. Zincirlere kolunu kestiren Ace acıyla yüzünü buruştururken Miz onu kafasından kavrıyor, seyirciye el sallıyor ve BIG DDT! DEMİRLERE! Miz tuşa gidiyor, 1.....2......

Ace atıyor! Neredeyse perte çıksa da hayallerini bu kadar kolay bırakmak istemiyor. Miz bunun üzerine ölümcül darbeyi vurmak için arkasında bekliyor.. Miz, demirlere Skull Crushing Finale yapmak istiyor- tuttu- Ace'ten dirsek! Üzerine de Enzuigiri! Miz şimdi zincirlere geriliyor, Ace koşuyor ve demirlere Running Dropkick! Miz sırtını tutarak yerde kalıyor. Ace'in yapacakları bununla bitmiyor! Köşeye tırmanıyor şimdi Ace ve Wade Barrett'ın podyumunun tepesine çıkmaya başlıyor. Çevik bir şekilde tırmandığı podyumun tepesinden Miz'e bakıyor, VE DIVING CROSSBODY İLE ATLAYIP TUŞA GİDİYOR! 1....2.......

Bu kez de Miz kalktı! Ace'le Miz halsiz şekilde yerde yatarken geri sayım başlıyor.

10.....9.....8.....7.....6......5......4......3......2......1......

Buğra Gür: Bakalım kim geliyor?

Işık dört podyumunda üzerinde geziniyor ve... Jay White'ın podyumunda duruyor! Gelen kişi Jay White!White'ın kapısı açılıyor ama ikiliye yürüyeceğine çok hızlı bir şekilde yere eğilip zincirlerin arasından, ucu podyumuna kadar uzanan bir Kendo Stick'i içeri kapıyor. White zulasını eline alıyor ve rakiplerine girişiyor. Ace! Miz! Ace! Miz! Kendo darbeleriyle ikili acıyla inlerken White, Ace'i hızlıca ayağa kaldırıyor ve demirlere Saito Suplex! Ace dişlerini sıkıyor acıyla, White tuşa gidiyor, 1.....2.....Ace attı! Şimdi Miz'in karnına bir tekme koyuyor, ters çevirip önce Hold'u bağlıyor ardından zemine Sleeper Suplex! Şimdi de Miz'i tuşluyor, 1.....2.....Miz de attı. Şimdi White, Ace üzerinden yürümeye karar vermiş gibi tutup onu ringe atıyor. İçeri giriyor White ve bir Running European Uppercut'la rakibini yere seriyor. Yerdeki rakibine dışarıdaki kendoyu alıyor ve objeyi boğazına dayadıktan sonra Russian Legsweep! The Miz yavaş yavaş da olsa ayaklanıyor bu esnada ama White'ın işine karışmıyor. White kendo sopasını alıp Ace'in yüzüne bastırarak Crossface bağlıyor! Bu, acı verici! White hareketi sıkarken Ace acıdan adeta tepiniyor ama pes etmiyor. Ağır ağır dönüyor, White hemen sıçrıyor ve boğazına Leg Drop'la iniyor onun! Ace nefes almaya çabalarken White kendosunu alıyor yerden ve tam sırtına indiriyor Ace'in. Bu sırada The Miz! Ringe dalıyor ve rakibini arkadan kavrıyor, Skull Crushing Final- White ondan sıyrılıyor ve yakaladığı Miz'e gelişine Blade Runner- bu kez de Miz sıyrılıyor ve karnına tekme attığı White'a önce iplerden sekip knee lift vuruyor, üzerine de Neckbreaker'ı oturtup Reality Check'i tamamlıyor! Miz tuşa gitmek istiyor şimdi, AMA BU SIRADA ARKADAN GELEN ACE AUSTIN'DEN ROLL-UP! 1....2.......

SON ANDA ATTI! Miz kurtuluyor tuştan ve Ace'e girişmek için koşuyor, Ace kolunun altından geçiyor ve iplerden gelen Miz'e Dropkick! Miz çenesini tutarak yerde kalırken White geliyor ve Ace'i arkadan tek yumrukla indiriyor. White, Miz'e vurmak için yumruğunu kaldırırken Miz bağırarak bir şeyler söylüyor. Ace'i işaret ediyor. White'a bir süre bir şeyler anlattıktan sonra White kararsız görünse de razı geliyor ve Miz'i ayağa kaldırıyor! Şimdi Miz'le White bir işbirliği kurmuş gibi Ace'i kaldırıp köşeye götürüyorlar ve sırayla yumruklamaya başlıyorlar. White kendo sopasını Ace'in göğsüne sıkıştırıyor ve Miz'e işaret veriyor. Miz karşı köşeye geçip sırıtarak bir kart gösteriyormuş gibi yapıyor ve koşup köşedeki Ace'e Awesome Kendo Clothesline! Ace bilinçsizce yere düşmeden önce White onu yakalıyor ve bacaklarından kıstırıyor, kaldırıyor ve KIWI KRUSHER! KIWI KRUSHER'I VURDU ACE'E! Şimdi işi bitirmek için tuşa gitmek istiyor ama Miz onu durduruyor. Miz, Ace'i alıp iplerin arasından demir platform tarafına yolluyor ve White'a bir şeyler söylüyor. White çıkıyor dışarı, Blade Runner pozisyonuna tutuyor ve Wyatt'ın podyumuna bakıp sırıtarak bir de alnına öpücük konduruyor Ace'in. Blade Run- MİZ ARKADAN YAKLAŞIP BİR ANDA KAVRIYOR WHITE'I VE SKULL CRUSHING FINALE! DEMİR PLATFORMA! MİZ GİTTİ TUŞA, 1....2.....

3!

Elenen: Jay White - Eleyen: The MizBuğra Gür:
Asla Miz'e güvenmemelisin.

Miz halinden gayet memnun bir şekilde kalkıyor ve seyircilere pozunu veriyor. Bu sırada sayım başlıyor, 10....9.....8....7......6......5......4......3......2......1.......

Işık dört podyumunda üzerinde geziniyor ve... AJ Styles'ın podyumunda duruyor!

AJ Styles içeride. Miz hemen ona koşuyor ve elinde White'ın kendosuyla podyumun açılmasını bekliyor. Hakem kapıyı açtığı anda içeri hamle ediyor- AJ KAPIYI İTİP MİZ'İ ARAYA SIKIŞTIRIYOR! Miz acıyla kendoyu bırakyıor ve AJ yerden kaptığı kendoyu karnına geçiriyor Miz'in. Şimdi tam kafasına! Miz yere yığılıyor. AJ onun üzerinden atlıyor hemen ve kendine gelme belirtileri gösteren Ace Austin'e Springboard Dropkick! Üzerine bir de Ushigoroshi! Styles tuşa gidiyor, 1.....2.....Ace kalkıyor. Styles onu hemen Styles Clash pozisyonuna almak istiyor ama bu kez arkadan gelen Miz ona öfkeyle bir One Hand Bulldog yapıyor. Styles kalkmaya başladığı anda karnına bir tekme atıyor ve köşeye yolluyor. Karşı köşeden sekip Awesome Clothesline! Styles'ı yere atıyor şimdi ve dizlerinin üzerine gelmesini bekleyip It Kicks'e başlıyor- AMA STYLES! Çevik bir şekilde bacağını kıstırıp Calf Crusher'a yatırıyor! CALF CRUSHER! MIZ ELİNİ YERE GÖTÜRÜYOR, MİZ PES EDİYOR!

HAYIR! 450 SPLASH'LE İKİLİNİN ÜSTÜNE ACE ÇÖKÜYOR! Hışımla Crusher'ı görmeden AJ'in üzerine attı kendini! Ama bununla da kalmıyor, AJ'in üzerine çıkıp arka arkaya yumruklar saydırıyor. Styles onu üzerinden itmeyi başarıyor ama kafasını kaldıramadan Ace'in iplerden sekip vurduğu Shining Wizard Kick'le yere yığılıyor. Ace ona bir House of Cards yapmaya niyetleniyor ama Styles bunu engelliyor ve rakibini sırtlıyor, Gutbuster! Ace karnını tutarak yerde kalırken AJ köşeye tırmanıyor şimdi, Ace'e bakıp atlıyor ve FROG SPLASH! AJ tuşa gidiyor, 1....2.....Ace kalkıyor. AJ şimdi ona da bir Calf Crusher yapmaya niyetleniyor ama Miz roll-up'lıyor, 1.....2....AJ kalkıyor ve kalkar kalkmaz Pelé Kick! Miz'i indiriyor AJ. Şimdi Miz'in kafasını bacaklarının arasına alıp havaya kaldırıyor, kollarını kilitliyor, tutuyor ve Styl- Miz bilek darbeleriyle bu hareketi bozuyor ve AJ'i arkadan ittikten sonra gelişine Big Boot! AJ yerde. Miz onun kafasını kavrıyor şimdi, MIZARD OF OZ! Miz gidiyor tuşa, 1....2.......AJ attı! Miz şimdi Skull Crushing Finale ile 2. elemeyi yapmak için bekliyor. AJ iplere tutunarak kalkıyor, Miz yaklaşıyor arkadan ve Skull- AJ onu kolundan tutup çevirerek fırlatıyor ve üzerine geldiğinde Enzuigiri! Ace Austin fırsat bilip AJ'e House of Cards yapıştırmak istiyor ama AJ'den PELE KICK! Ace yerde, burnunu tutuyor. AJ onun kafasını bacaklarının arasına alıyor şimdi, kaldırıyor, kollarını kıstırıyor ve STYLES CLASH! STYLES CLASH'I VURDU! TUŞA GİTTİ, 1....2......

3!

Elenen: Ace Austin - Eleyen: AJ Styles

İkinci elenen isim Ace oluyor. AJ bunun sevincini yaşayamıyor zira Miz onu arkadan tutup son hızla iplerin üzerinden demir platforma fırlatıyor. Kolunu yere vuruyor AJ ve acı içinde yerde kalıyor. Miz arkasından iniyor ve koşarak Impact Clothesline! Yerdeki AJ'i tuşlayıp hakeme "say" diyor, 1.....2.....AJ atıyor. Miz şimdi yerdeki rakibini saçından tutup kaldırıyor ve Back Suplex pozisyonunda tutuyor, kaldırıyor- AJ arkasına iniyor ve Miz'in karnına döner tekme sallıyor. Miz karnını tutarak yerde kaldığında AJ sürünerek iplere tutunuyor ve aradan ringe giriyor. Şimdi AJ ipleri tutup bakıyor, sıçrıyor, uçarak Phenomenal Forearm- MIZ! Karnına tekmeyi basıyor, kafasından tutuyor ve BIG DDT! Demirlere! AJ'in suratından kanlar akıyor. Miz şimdi onu SCF'e tutmak istiyor, AJ'DEN DÖNEREK ELBOW + DROPKICK! Miz sırtını zincirlere vurarak yerde kalıyor ancak AJ'in yüzü çok kötü vaziyette. Geri sayım tekrardan başlarken AJ toparlanmaya çalışıyor. 10....9....8.....7....6....5.....4....3.....2....1.....

ışık Bray Wyatt'ın podyumunda duruyor!

Buğra Gür: KRALDAN KAÇIN.Bray Wyatt'ın kapısı açılırken AJ Styles dönüp ona bakıyor. Wyatt üstüne bastığı haşarat tabakasının altını eliyle arıyor ve bir muşta çıkarıyor! Wyatt oyuncaklarını da yanında getirmişe benziyor. Wyatt muştayı cebine atıyor ve içeri dalıp AJ'i son gücüyle köşeye fırlatıyor. Şimdi üstüne çullanıyor ve arka arkaya yumruklar. Karşı köşeden sekiyor, Avalanche! Üzerine bir Uppercut! AJ sersemlemişken kollarıyla kavrıyor onu Bray ve ringin ortasına getirip çevirmeye başlıyor... AJ'le dans ediyor Bray Wyatt. Sonunda sıkılıp kolunun altına girip zıplatıyor ve Uranage! Bray gitti tuşa, 1.....2....AJ atıyor. Bray şimdi iplerden sekiyor ve sert bir Running Senton! AJ karnını tutarken Wyatt onu kaldırıyor ve dizine yatırıyor, alnına bir öpücük konduruyor ve Sister Abiga- STYLES HAREKETİ ÇEVİRİP WYATT'IN BİLEĞİNİ KISTIRIYOR VE CALF CRUSHER! Wyatt elini yere götürecek gibi olsa da pes etmek yerine dönüp arka arkaya yumruklar vurarak hareketi çözüyor. AJ şimdi ona bir forearm vurup iplerden sekiyor, Bray de aynı şekilde- RUNNING CROSSBODY! AJ'i yere seriyor Wyatt. Şimdi köşeye gidiyor ve baş aşağı dönüyor. AJ'in kalkmasını bekleyip ona yürüyor- PELE KICK! Wyatt yerde. AJ şimdi bütün arenanın desteğiyle iplerin arasından geçip dışarı çıkıyor ve bekliyor, Phenomenal Forearm için bekliyor. Wyatt hiç bir şeyden habersiz kalkıyor, AJ harekete hazırlanıyor- Wyatt bir anda ringin ortasına siyah bir şey kusmaya başlıyor!AJ şok içinde ona bakarken Wyatt sırıtarak doğruluyor, AJ yine de Forearm için atladı- WYATT YAKALIYOR, YAKALIYOR VE BEKLETMEDEN SISTER ABIGAIL! WYATT GİTTİ TUŞA, 1....2.....

3!

Elenen: AJ Styles - Eleyen: Bray Wyatt

Seyirciler tüm gücüyle yuhalıyor! Wyatt ise AJ'i saçından tutup kafasını kustuğu şeye bastırırken gülüyor. AMA UNUTTUĞU BİRİ VAR! MIZ, ARKADAN YAKLAŞIYOR ,WYATT'I YAKALADI SKULL CRUSHING FINALE! SKULL CRUSHING FINALE VE TUŞ, 1....2.....

WYATT ATTI! Miz öfkeyle ipleri tekmelerken geri sayım da başlıyor.10.....9....8....7....6....5....4....3....2....1.....0.

Wade Barrett çembere giriyor.

Barrett giriyor ve üzerine koşan Miz'e bir Big Boot! Yere serdiği Miz'e bakıp köşeye gidiyor ve hafifçe doğruluyor, Elbow Drop ve tuş denemesi! 1....2.....Miz kaldırıyor omzunu. Barrett onun üzerine çıkıp yumrukları saydırmaya başlıyor. 7'de bırakıyor onu ve Wyatt'a geçiyor. Yerdeki Wyatt'ı kaldırıp köşeye atıyor ve karnını tekmelemeye başlıyor. Geriliyor ve Corner Clothesline! Wyatt halsizce köşeye serilirken Barrett yan köşeye gerileyip Nexus pazubandını gösteriyor ve koşup Side Big Boot! Wyatt'ı ayağından tutup ringin ortasına çekiyor ve tuşluyor, 1....2.....Wyatt atıyor. Bu esnada Miz bir Sleeper Hold bağlamak için Barrett'ın sırtına sıçrıyor, BARRETT OMUZLADI, WASTELAND- Miz arkaya iniyor ve SKULL CRUSHING FINALE- ama Barrett yemiyor ve kolundan tutup çevirdiği Miz'i iplere itiyor, gelişine Winds of Change! Barrett tuşa gidiyor, 1.....2......

Miz kalkıyor. Barrett şimdi dirsekliğini çekerek Bullhammer sinyalleri veriyor. Ama kime? Wyatt da, Miz de ayaklanıyor gibi görünüyor ve Barrett, Double Bullhammer yapacak gibi! Wyatt'la Miz ayaklandığında Barrett koşuyor, DOUBLE BULL- Miz'le Wyatt aynı anda kolunun altına girdikleri Barrett'ı zıplatıyorlar ve Double Uranage ile yere çarpıyorlar. Miz direk Wyatt'a Eye Poke yaptıktan sonra iplerden sekiyor ve Big Boot'la indiriyor onu. Şimdi Wyatt'ı köşeye sürüklüyor, karşı köşeye geçiyor. Bekliyor ve Awesome Clothesline için koşuy- Wyatt'tan yarı yolda çok sert bir Lariat! Miz takla açarak yere düşüyor. Wyatt şimdi onu saçından tutup kafasını bacaklarının arasına alıyor.. LAFAYETTE MAYHEM! Miz hissiz şekilde yatarken Wyatt tuşa gidiyor, 1.....2...... Miz atıyor! Wyatt ona bir Uppercut hediye edip maçın kontrolünü eline geçirir gibi görünürken girişte birileri var!

Bunlar Nexus! Adam Cole'la John Cena, çembere son hız koşuyor ve hakeme saldırıyorlar! Cena anahtarları alıp Cole'a atıyor, Cole da çemberin kilidini açıyor. Nexus içeri dalıyor, Wyatt'a Double Clothesline! Yerdeki Barrett'ı ayağa kaldırırlarken Miz de ayağa kalkıyor, Cena'dan bir Protobomb! Cole da üzerine bir Superkick vuruyor! İkili şimdi Miz'i Barrett'a salıyorlar, Barret uzatmadan sırtlıyor ve WASTELAND! WASTELAND! TUŞA GİTTİ, 1....2...

Elenen: The Miz - Eleyen: Wade Barrett

TTC'leri kaybetseler de Nexus WHC'yi bırakmaya niyetli gözükmüyor. Wyatt sürünerek iplere tutunup kalkmaya çabalıyor ama Nexus üstüne çullanıyor. Cole yumruklar, Cena tekmeler atarken Barrett koşarak geliyor ve BULLHAMMER! Cena sırtlıyor, ATTTIUDE ADJUSTMENT! Şimdi ikili Wyatt'ı kaldırıp Barrett'a veriyor, Barrett sırtlıyor ve WASTELAND! WASTELAND! BARRETT GİDİYOR TUŞA, 1......2.........3!

AMA 3 VURULMADAN IŞIKLAR GİDİYOR!

Sessizlik arenayı sarmışken ekran yavaş yavaş açılıyor.Twinkle twinkle little star,
I wonder... what you are


Ekrandaki şekil konuşmaya devam ederken ışıklar açılıyor ve...

DOMINATION RİNGDE! Bu bir şaşırtmaca! Drew McIntyre, Cena'ya gelişine CLAYMORE! Joe, Cole'un karnına bir tekme koyup kaldırıyor ve MUSCLE BUSTER! DOMINATION RİNGİ SÜPÜRÜYOR! Barrett ayağa kalkıyor şimdi, ikiliye bakıyor.

Ancak ikili ona dokunmadan iplerin arasından geçip Çember'i terk ediyorlar. Barrett adamlarına bakıyor, bu esnada Bray Wyatt, Spider Walk'a kalkıyor! Doğruluyor, elinde cebine attığı muşta var! Barrett arkasını döner dönmez muştayı kafasına geçiriyor! Bir daha! Bir daha! Dördüncü darbeden sonra Wyatt, Barrett'ı kaldırıyor, dizine yatırıyor ve alnına bir öpücük kondurup SISTER ABIGAIL! SISTER ABIGAIL! WYATT GİTTİ TUŞA, 1......2....

3!

Elenen: Wade Barrett - Eleyen: Bray Wyatt

Kazanan ve yeni Dünya Ağırsiklet Şampiyonu: Bray Wyatt

WYATT KAZANIYOR! Wrestle Kingdom'a çeyrek kala zirveye kuruluyor Bray Wyatt. Hakem unvanı getirip teslim ettikten sonra Wyatt sevincini yaşıyor.Bray Wyatt, dizlerinin üzerine çöküyor ve Follow the Buzzards diye bağırıyor. Wyatt elinde yeni şampiyonluğuyla ringde kahkahalar atarken No Way Out'un sonuna geliyoruz.

NO WAY OUT Global Wrestling Alliance TM & © 2019 All Rights Reserved
https://youtu.be/NsCnxkoWIo8"]https...999NaOg[/ame][/SPOILER] [B]WE [COLOR="Yellow
 
Katılım
16 Şub 2015
Konular
507
Mesajlar
12,344
Tepkime puanı
201
Puanları
995
Arabayı satmaya götüreceğim muhtemelen ilk 1 saatini kaçırırım. Devamında burada olurum.
 

Maestro

FB
Katılım
10 Haz 2018
Konular
735
Mesajlar
10,739
Tepkime puanı
234
Puanları
680
Yaş
117
Konum
Yok
Seth Rollins
-
Takipteyim.
 

Money Makerz

꧁ finest ꧂
Katılım
29 Ağu 2014
Konular
2,522
Mesajlar
20,013
Tepkime puanı
1,824
Puanları
1,310
Cassie Lee
Hunico
Semtteki dızo kardeşlerimle şowu canlı olarak takip edeceğiz.
 

The Lone Man

consigliere
Katılım
23 Şub 2017
Konular
1,153
Mesajlar
21,224
Tepkime puanı
1,029
Puanları
1,005
Stone Cold Steve Austin
-
Tercih ile ilgili bir şey olmazsa takip ederim.
 

Lunatic Phenomenal

aşktan sabıkalı
Katılım
18 Eyl 2016
Konular
1,580
Mesajlar
23,252
Tepkime puanı
629
Puanları
1,055
Konum
Ankara
Shawn Michaels
-
Öğlen olması güzel, uyanır uyanmaz takibe başlarım.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst