RPG GWA - No Way Out 2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Hellraiser

#Uncencored
Katılım
30 Ara 2013
Konular
108
Mesajlar
4,558
Tepkime puanı
73
Puanları
1,070
Yaş
26
Konum
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Stone Cold Steve Austin
-
Kazanan herkese tebrik ediyorum. Yine kötü bir sonuçla karşılaşsam bile gayet güzel bir maç çıkarttığıma inanıyorum, diğer maçlardan gayet iyiydi fakat bizim maçın çok ayrı bir havası vardı bana göre. Neyse ekibin ellerine sağlık bir daha ki sefere.
 

Flip Flop 'N Fly

tatildeyim
Katılım
17 Eyl 2017
Konular
120
Mesajlar
5,034
Tepkime puanı
2,846
Puanları
735
Dusty Rhodes
Jim Cornette
Şovun her yerinde canlı değilim işimden dolayı ancak şovu tamamen okudum. Janela ve Wyatt galibiyetleri beni en çok mutlu eden galibiyetler oldu. GIS final maçı çok güzeldi ancak promolara az dikkat edilebilirdi. En güzel maçta kanımca International Championship maçıydı. Şovu çalan maç diyebilirim. Son olarak en beğendiğim segmenti de söyleyip değerlendirmemi noktalayım. Man Adasındaki Miz şirketi mükemmel olmuş.

Ayrıca ben ile Ekrem'i destekleyen herkese teşekkür ederim. BEST FRIENDS olarak güzel bir reign yapmak en büyük hedefimiz.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Katılım
14 Eyl 2018
Konular
48
Mesajlar
1,553
Tepkime puanı
25
Puanları
0
Konum
Detroit, Michigan
Scott Steiner
Kazananları tebrik ederim, yazanların da ellerine sağlık. Komedi absürt tarz bir promo kesmiştim ama bu şovdan anlaşılan şirketle ve ya o tarafla ilgili olaylara girişeceğiz anlaşılan. Ya da öylesine bir segmentti... Göreceğiz. Ne olursa ona doğru keseriz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst