RPG GWA - One Night Stand 2021

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Patron

Müdüriyet No More
Katılım
5 May 2012
Konular
2,188
Mesajlar
9,701
Tepkime puanı
1,219
Puanları
1,555
-
onenightstandposter.png


Şov Bilgileri
GWA One Night Stand 2021
25 Nisan 2021 - 21.00
Hammerstein Ballroom
Manhattan, New York

"HAMMERSTEIN BALLROOM"Kanın Su Gibi AktığıHer Bir Seyircinin Kavganın Bir Parçası OlduğuEfsanelerin DoğduğuYıldızların ParladığıVe Tarihin Yazıldığı Yer!Bugün GWA, Hammerstein Ballroom'a TEK BİR GECELİĞİNE Geri Dönüyor!
Peki siz buna hazır mısınız?..


Ekran kararıyor...

onenightstand.png


slamtown.jpg


Seyirciler ayaklanmış durumdalar ve chantler atıyorlar. Gecenin ilk maçı için herkes hazır durumda. Seyirciler ilk olarak GWA chantleri atıyorlar. Ardından ise bariyerlere vurarak tempo tutuyorlar. GWA chantleri devam ediyor. Bir müzik bu chantleri bölüyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=QN12XMd5L_4&t[/ame]


Şovun yüzü! ONS posterini süsleyen adam, Seth Freakin Rollins girişte görünüyor. Girişte duruyor ve kollarını iki yana açıyor. Pyrolar patlamaya başlıyor. Seth Rollins patlayan pyroların arasından çıkıyor ve taunt atıyor. Şimdi ise hızlı adımlarla ringe doğru ilerliyor. Seth Rollins ringin önüne geliyor. Aprona zıplıyor ve iplerden geçip ringe giriyor. Ringe girer girmez köşeye çıkıp taunt atıyor. Tekrar pyrolar patlıyor. Seyircilerin bir kısmı sadece Seth Rollins'i destekliyor. Seth köşeden iniyor ve köşeye yaslanıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=UppumD1RBO0[/ame]


OLE! OLE! OLE! Arena aniden Olé ile inlemeye başlıyor. Fakat El Generico değil Sami Zayn burada! Sami Zayn elinde kendi fotoğrafının olduğu bir bayrak ile girişte görünüyor. Bayrağı sallamaya başlıyor çoşkuyla. Şimdi bayrağı bir kenara atıyor ve dans ederek ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Sami Zayn girişini gerçekleştiriyor. Her şey hazır durumda. ONS gecesi işte şimdi başlıyor. Hakem son kontrolleri yapıyor ve zil çalıyor!

Unsanctioned Match
Sami Zayn vs. Seth Rollins

Sami Zayn seyircilere doğru dönüyor ve bağırarak taunt atıyor. Seyircilerden OLE! OLE! OLE! chantleri yükselmeye başlıyor birden. Sami Zayn kafasını şimdi Seth Rollins'e doğru çeviriyor ve kahkaha atıyor. Seth Rollins tepkisiz bir surat ifadesiyle öylece duruyor. Sami Zayn şimdi birkaç adım atıyor ve kafasını sallayarak Seth Rollins'e elini uzatıyor. Seth Rollins öylece Sami Zayn'ın eline bakıyor. Şimdi ise Sami Zayn'a aniden Headbutt yapıştırıyor! Sami Zayn yere yığılıyor. Seth Rollins çıkıyor Sami Zayn'ın üzerine ve yumruklamaya başlıyor. Sami Zayn uğradığı şokun etkisiyle kendini yumruklardan koruyamıyor. Seth Rollins'in testislerine doğru bir tekme geçirmek istiyor fakat Seth Rollins bu sefer izin vermiyor. Şimdi tamamen Sami Zayn'ın üzerine çıkıyor ve yumruklara devam ediyor. Seth Rollins aniden kalkıyor ve Sami Zayn'ın kafasından tutup kaldırıyor. Ringin köşesine doğru getiriyor. Sami Zayn'ın kafasını ringin köşesine doğru vurmaya başlıyor. Seth Rollins çeviriyor Sami Zayn'ı ve köşede karnına doğru seri Stomp darbeleri vuruyor. Kolundan tutuyor ve şimdi diğer köşeye doğru fırlatıyor. Sami Zayn köşeye sırtını çarpıp geri sekiyor. Seth Rollins aniden koşuyor ve bir Dropkick patlatıyor! Sami Zayn tekrar köşeye fırlıyor ve köşede yerde kalıyor. Seth Rollins Stomplar vurmaya devam ediyor. Sami Zayn'ı kaldırıyor ve aprona getiriyor. Seth Rollins şimdi Sami Zayn'ın karnına bir tekme geçiriyor, kafasını bacaklarının arasına geçiriyor ve Pedigree pozisyonuna getiriyor. Sami Zayn aniden çırpınıyor ve yumruklar geçirip çekiliyor. Seth Rollins tekrar tekme sallıyor. Sami Zayn gerisine hamle yapıyor. Şimdi dönüyor ve bir tekme patlatıyor. SETH ROLLINS'I KAVRIYOR VE APRONDA BRAINBUSTER! BAŞARILI İKİLİ RİNGİN DIŞINA DÜŞÜYORLAR.

Sami Zayn ve Seth Rollins ikilisi bir süre yerde kalıyorlar. İlk ayağa kalkan isim Sami Zayn oluyor. Seth Rollins hala yerde yatıyor ensesini tutarak. Sami Zayn ringin altına bakmaya başlıyor. Bir çöp kovası çıkartıyor ve kenara atıyor. Çöp kovası kapağını aprona doğru koyuyor. Sami Zayn şimdi bir Beyzbol sopası çıkartıyor. Beyzbol sopasının ucuna bir öpücük konduruyor ve sopayı havaya kaldırıp seyircilere doğru sallıyor. Sopayı ringe atıyor ve ringin altına bakmaya devam ediyor. Sami Zayn şimdi bir torba çıkartıyor. Torbayı sallıyor ve yere döküyor. Yere legolar dökülüyor. Sami Zayn legolara bakıp gülüyor. Bunlar raptiyelerden bile daha fazla acıtıyor olsa gerek. Sami Zayn legoları kenara saçtıktan sonra Seth Rollins'e dönüyor. Seth Rollins spiker masasına tutunarak ayaklanmış durumda. Sami Zayn aniden dirsek darbesi patlatıyor. Seth Rollins spiker masasının üzerine doğru düşüyor. Sami Zayn çekiyor ve Chop darbeleri vurmaya başlıyor. Vurduğu her Chop darbesi ile arena inliyor. Sami Zayn elini havaya kaldırıyor ve Seth Rollins'in gözüne parmağını sokmak istiyor. Seth Rollins aniden elini tutuyor Sami Zayn'ın. Sami Zayn bu sefer Seth Rollins'in karnına tekme patlatıyor. Sami Zayn şimdi iyice çekiyor Seth Rollins'i kendine ve Body Slam! HAYIR! SETH ROLLINS SAMI ZAYN'IN ARKASINA DÜŞÜYOR. ŞİMDİ İSE LEGOLARIN ÜZERİNE DOĞRU BACK SUPLEX! SAMI ZAYN BAĞIRIYOR VE ACIYLA SIRTINI TUTUYOR.

Seth Rollins kalkıyor ve kenardan çöp kovası kapağını alıyor. Şimdi kapağı alıyor ve Sami Zayn'ın kafasına vurmaya başlıyor. Ardından defalarca sırtına vuruyor. Sami Zayn'ı çeviriyor ve diziyle karnına bastırırken elindeki çöp kovası kapağıyla boğazına bastırıyor. Sami Zayn nefessiz kalıyor ve çırpınıyor. Seth Rollins şimdi kaldırıyor Sami Zayn'i ve dirsek darbeleri vuruyor. Sami Zayn bariyerlere doğru gidiyor. Seth Rollins şimdi Sami Zayn'ın üzerine doğru hızla koşuyor. Sami Zayn çekildi! Seth Rollins bariyerlere çarpıyor fakat fazla etkilenmiyor. Şimdi dönüp Zayn'e tekme sallıyor. Zayn tekmeyi yakalıyor ve yere indiriyor. Şimdi sert bir dirsek darbesi yapıştırıyor Seth Rollins'e. Seth Rollins darbeyi yiyip geri geri gidiyor. Birden dönüyor ve Clothesline! Sami Zayn yerdeyken Seth Rollins birden kaldırıyor onu ve Backbreaker! Seth Rollins şimdi Sami Zayn'ı tekrar kaldırıyor ve Falcon Arrow! Seyirciler ringin dışında yapılan bu hareketlerin ardından ekstra çoşuyorlar. Seth Rollins eliyle aprona vurmaya başlıyor defalarca. Şimdi ringe giriyor. SETH ROLLINS ŞİMDİ KOŞUYOR VE SUICIDE DIVE! SAMI ZAYN BARİYERLERE ÇARPIYOR FAKAT YIKILMIYOR. SETH ROLLINS TEKRAR RİNGE GİRİYOR. ŞİMDİ İSE CORKSCREW MOONSAULT PLANCHA! BAŞARILI! İKİLİ YERDELER.

THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME!

Seth Rollins ayağa ilk kalkan oluyor. Sami Zayn'ı kaldırıyor ve bariyerlerin üzerine doğru çıkartıyor. Bariyerlere yatırıyor. Seth Rollins seyircilerin birinin elinden bir içki bardağı oluyor. Plastik bardağın içindeki içkiyi Sami Zayn'ın yüzüne boşaltıyor. İçkiyi döktükten sonra yumruklar vurmaya başlıyor. Seth Rollins şimdi bariyerin üzerine çıkıyor. Sami Zayn'ın bariyerin üzerinde ayağa kaldırıyor. Seth Rollins'in dengesi bozulup düşecek gibi oluyor fakat topallıyor. Sami Zayn ve Seth Rollins bariyerlerin üzerindeler. Seth Rollins'den DDT! Sami Zayn'ın kafası tam bariyerlerin üzerine isabet ediyor. İkili seyircilerin arasına düşüyorlar! Bir süre yerde kalıyorlar. Seth Rollins kalkıyor. Kendisine yaklaşmak isteyen seyircileri itiyor. Şimdi Sami Zayn'ı kaldırıyor. Kenarda duran sandalyenin üzerine oturuyor. Sami Zayn'ın suratına defalarca tokatlar vurmaya başlıyor. Şimdi ise bu tokatlar dirsek darbelerine dönüşüyor. Seth Rollins çekiyor Sami Zayn'ı ve arkasına çeviriyor. Sami Zayn'ı Back Suplex ile kaldırıp bariyerlerin üzerinden tekrar ringin kenarına atıyor. Seth Rollins şimdi bariyerlerin üzerine çıkıyor. Yerde yatan Sami Zayn'a bakıyor. ŞİMDİ İSE SENTON! SETH ROLLINS AYAĞA KALKIP APRONA ZIPLIYOR VE MOONSAULT! BAŞARILI! Seth Rollins bugün ROH günlerinden esintiler sunuyor. Sami Zayn'ı ringe sokuyor ve tuşa gidiyor: 1...2...

Sami Zayn atıyor! Seth Rollins hızlıca ayağa kalkıyor ve Sami Zayn'ın karnına tekmeler vurmaya başlıyor. Hemen aprona geçiyor ve Slingshot Senton! Seth Rollins kaldırıyor Sami Zayn'ı defalarca dirsek darbeleri vuruyor. Bir diz darbesi geçirip Sami Zayn'ın eğilmesini sağlıyor. Şimdi diz darbesini Sami Zayn'ın kafasına patlatıyor. Sami Zayn yediği darbenin ardından acıyla burnunu tutuyor. Sami Zayn'ın burnundan kan geliyor. Kafasını kaldırıyor ve Seth Rollins'e bakıp, ''Burnumu kırdın seni o***pu çöcuğu.'' diyor. Seth Rollins gülüyor ve birkaç dirsek darbesi daha patlatıyor. Şimdi ise Snapmare ile yere yatırıyor. Koşuyor ve Soccer Kick! Fakat Sami Zayn arkasına yatıyor. Seth Rollins tekmeyi boşa sallamış oluyor. Sami Zayn ayağa kalkıyor ve bir Big Boot patlatıyor. Seth Rollins aldığı darbeyle geri geri gidiyor. Dönüp Sami Zayn'a doğru hamle yapmak istiyor derken Sami Zayn'dan Calf Kick! Seth Rollins ayağa kalkıyor. Sami Zayn'dan Arm-Tramp Wrist Lock! Seth Rollins'in göğüsüne bir chop darbesi vuruyor ve ardından Springboard Tornado DDT! Hemen üzerine Standing Moonsault! Sami Zayn durmuyor. Hemen kalkıp ringin dışına çıkıyor. Ringin altından bir masa çıkartıyor ve ringe atıyor. Hemen ardından birkaç sandalye fırlatıyor. Sami Zayn şimdi bir masa daha çıkartıyor. Sami Zayn masalardan birisini açıyor ve ringin ortasına koyuyor. Zayn masaya bakarak kahkaha atıyor.

Şimdi o masanın üzerine ise bir tane sandalye koyuyor. Sami Zayn şimdi yerden Seth Rollins kaldırıyor ve masanın önüne doğru getiriyor. Şimdi masaya yatırmak istiyor fakat Seth Rollins ani bir tekme geçiriyor. Masanın üzerindeki sandalyeyi eline geçiriyor ve Sami Zayn'ın kafasına patlatıyor! Sami Zayn yere yığılıyor. Sandalyeden çıkan çat sesinin ardından seyircilerden Holy Shit chantleri yükseliyor. Seth Rollins yerden Sami Zayn'ı kaldırıyor ve masaya doğru yatırıyor. Şimdi sandalyeyi Sami Zayn'ın boynuna geçiriyor. Seth Rollins köşeye çıkıyor. SETH ROLLINS KÖŞEDE! SAMI ZAYN İSE BOYNUNDA SANDALYE İLE MASANIN ÜZERİNDE YATIYOR! SETH ROLLINS ŞİMDİ HAZIRLANIYOR VE PHOENIX SPLASH! MASA PARAMPARÇA OLUYOR. SAMI ZAYN'IN BOYNU KONUSUNDA İSE EMİN DEĞİLİZ! SAMI ZAYN TİTREYEREK BOYNUNDAN SANDALYEYİ ATIYOR VE HAREKETSİZ GÖZLERİ KAPALI BİR ŞEKİLDE ÖYLECE YATIYOR. SETH FREAKIN ROLLINS TUŞU DENİYOR: 1...2...

1-2-3! clap* clap* clap* 1-2-3! clap* clap* clap* 1-2-3! clap* clap* clap* 1-2-3!

KICK OUT! SAMI ZAYN KOLUNU KALDIRIYOR VE TUŞU ATTIKTAN SONRA BİRDEN AYAĞA KALKIYOR. SAMI ZAYN AYAKTA HAREKET ETMEDEN ÖYLECE DURUYOR. SETH ROLLINS ŞOK GÖZLERLE ONA BAKARKEN SAMI ZAYN AYAKTA DAHA FAZLA DURAMIYOR VE GERİYE DOĞRU YIKILIYOR. SETH ROLLINS SAĞINA VE SOLUNA BAKIYOR. KENARDA DURAN SANDALYEYİ SAMI ZAYN'IN ÜZERİNE KOYUYOR. SETH ROLLINS'DEN ŞİMDİ SPRINGBOARD MOONSAULT! HAYIR! HAYIR! SAMI ZAYN ÜZERİNDEKİ SANDALYEYİ ELİNE ALIYOR VE ANİ BİR REAKSİYONLA MOONSAULT İLE ÜZERİNE GELEN SETH ROLLINS'IN KAFASINA VURUYOR! SAMI ZAYN AYAĞA KENDİNİ RİNGİN DIŞINA BIRAKIYOR. KIPIRDAYAMIYOR BİR SÜRE. BURNUNDAN HALA KAN DAMLIYOR FAKAT DAMLAYAN KANLARIN BU GECE BİR ÖNEMİ YOK! SAMİ ZAYN SEYİRCİLERE YASLANIYOR. SEYİRCİLER APRONA VURARAK ÖLDÜR ONU! DİYE BAĞIRIYORLAR. SAMI ZAYN KENARDA DURAN ÇÖP KOVASINI ALIYOR VE RİNGE SOKUYOR. ARDINDAN İSE DAHA ÖNCE RİNGE ATTIĞI BEYZBOL SOPASINI ELİNE ALIYOR. SETH ROLLINS YATIYOR HAREKETSİZ YÜZÜNÜN ÜZERİNDE. SAMI ZAYN BEYZBOL SOPASINI HAVAYA KALDIRIYOR VE SETH ROLLINS'IN SIRTINA VURMAYA BAŞLIYOR. SAMI ZAYN BAĞIRARAK BEYZBOL SOPASI DARBELERİNİ VURUYOR. O VURDUKÇA SEYİRCİLER KENARDA BARİYERLERE VURUYOR.

KILL ZAYN KILL! KILL ZAYN KILL! KILL ZAYN KILL! KILL ZAYN KILL!

Seyircilerin bu manyakça reaksiyonunun ardından Sami Zayn, Seth Rollins'i çeviriyor. Beyzbol sopasının ucuyla Seth Rollins'in suratına vurmaya başlıyor. Sami Zayn vururken bir yandan bağırmaya devam ediyor. Şimdi Seth Rollins'i kaldırıyor ve köşeye doğru gönderiyor. SAMI ZAYN BİRDEN KOŞUYOR VE HELLUVA KICK! BAŞARILI! Seth Rollins köşede düşüyor hareketsiz bir şekilde. Sami Zayn şimdi çöp kovasını alıyor ve Seth Rollins'in kafasına geçiriyor. Seth Rollins köşeye yaslıyor ve kendisi bir diğer köşeye çıkıyor. SAMI ZAYN DİĞER KÖŞEDE AYAKLANIYOR. PARMAĞINI HAVAYA KALDIRIP İKİ YANA SALLIYORLAR VE OLE! TAUNTU ATIYOR. SAMI ZAYN TAKLAYI ATIYOR! ROLLING COAST TO COAST! ROLLING COAST TO COAST! BAŞARILI! LANET OLASI BİR ŞEKİLDE BAŞARILI! ÇÖP KOVASI YAMULUYOR! SAMI ZAYN ÇÖP KOVASINI ÇIKARTIYOR SETH ROLLINS'IN KAFASINDAN. SETH ROLLINS'IN AĞZINDAN KANLAR AKTIĞINI GÖRÜYORUZ GÖZLERİ İSE KAPALI. SAMI ZAYN YATIRIP TUŞA GİDİYOR! BU TUŞU ISA BİLE ATAMAZ! HAKEM SAYIYOR: 1...2...

KICK OUT!

HOLY SHIT! G-W FUCKING A! HOLY SHIT! G-W FUCKING A! HOLY SHIT! G-W FUCKING A!


FAKAT SETH ROLLINS ATABİLİYOR! SAMI ZAYN'IN GÖZLERİ BÜYÜYEBİLDİĞİ KADAR BÜYÜYOR. ŞOK BİR SURAT İFADESİYLE KIPIRDAMADAN HALA GÖZLERİ KAPALI VE HAREKETSİZ OLAN SETH ROLLINS'E BAKIYOR. BUNUN NASIL MÜMKÜN OLDUĞUNU SORGULAMAKTAN BAŞKA BİR ÇARESİ YOK GİBİ GÖRÜNÜYOR. HAKEM ELİYLE KÖŞEYE 2 OLDUĞUNU GÖSTERİYOR. SEYİRCİLER TEKRAR BARİYERLERE VURUYORLAR. SAMI ZAYN ŞİMDİ SETH ROLLINS'I KALDIRIYOR. BIRAKTIĞI AN SETH ROLLINS TEKRAR YERE DÜŞÜYOR! YERE DAMLAYAN KANLARI ÇEKİYOR KAMERALAR. SAMI ZAYN KIRIK BURNUNU UMURSAMADAN KENDİNİ TOKATLAMAYA BAŞLIYOR. ŞİMDİ SETH ROLLINS'IN BOYNUNA DOĞRU STOMP DARBELERİ VURUYOR. SAMI ZAYN KENARDA DURAN SANDALYEYİ AÇIYOR VE RİNGİN ORTASINA KOYUYOR. SETH ROLLINS'I KALDIRIYOR. ŞİMDİ İSE SANDALYENİN ÜZERİNE DOĞRU BRAIIIINNNNNNBUSSTAAAAAAH!

SETH ROLLINS GERİYE DÜŞÜYOR! BİRDEN SAMI ZAYN'I KAVRIYOR VE SANDALYEYE DOĞRU GOD'S LAST GIFT! SANDALYE PARÇALANIYOR! BU SAMI ZAYN'IN SONU! SETH ROLLİNS KOLUNU KOYUYOR SAMI ZAYN'IN ÜZERİNE. SADECE KOLUNU KOYACAK GÜCÜ VAR FAKAT BU MAÇI BİTİRMEYE YETERLİ! HAKEM YATIYOR VE TUŞU SAYIYOR: 1...2...3!

2.99! KICK OUT!

BU SEFER SON SANİYEDE SAMI ZAYN ATIYOR! SEYİRCİLER NASIL OLUR DİYE SORGULARKEN SETH ROLLINS YUMRUKLARINI SIKARAK AYAĞA KALKMAYA ÇALIŞIYOR. KENDİ İPLERE DOĞRU ATIYOR. ŞİMDİ İPLERE TUTUNARAK AYAĞA KALKIYOR. SAÇLARINI GERİYE DOĞRU ATIYOR. SETH ROLLİNS ŞİMDİ KENARDA DURAN DİĞER MASAYI AÇMADAN RİNGİN ORTASINA KOYUYOR. ARDINDAN SAMI ZAYN'IN KAFASINI O MASANIN ÜZERİNE DOĞRU KOYUYOR. SETH ROLLINS AYAĞINI YERE VURUYOR VE CURB STOMP İÇİN HAZIRLANIYOR. ŞİMDİ KOŞUYOR VE CURB STOMP!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=29_Lt8za9GY[/ame]Seth Rollins çalan müziğin ardından aniden duruyor ve girişe bakıyor. Omos girişte görünüyor ve ağır ağır ringe doğru yürümeye başlıyor. Omos üzerindeki ceketi çıkartıyor ve bir kenara atıyor. Ringin kenarına geliyor. Çelik merdivenlerden çıkıp aprona geçiyor. Seth Rollins'in ağzından gelen kanlar ringe damlarken Omos öylece ona bakıyor. Sami Zayn ise kenarda kıvranıyor. Seth Rollins öfkeli gözlerle bakıyor ve Omos'a doğru yaklaşıyor. Aniden Omos'a bir tokat patlatıyor! Omos kıpırdamıyor. Seth Rollins arka arkaya tokatlar atmaya başlıyor. Omos hareket etmemek konusunda kararlı fakat Seth Rollins ise tokatlara devam etmek konusunda kararlı ve bu sefer daha sert daha öfke dolu tokatlar atıyor. Omos birden Seth Rollins'in elini tutuyor ve Rollins'in bileğini sıkıyor. Seth Rollins acıyla bağırıyor. Omos sıkmaya devam ediyor. Şimdi birden bırakıyor. Seth Rollins acıyla elini tutarken yavaş yavaş arkasına dönüyor.

SAMI ZAYN BİRDEN AYAKLANIYOR VE SETH ROLLINS'IN KARNINA BİR TEKME YAPIŞTIRIYOR! ŞİMDİ İSE KAVRIYOR VE MASANIN ÜZERİNE DOĞRU BRAIIINBUSTAAAAAAH! BAŞARILI! SAMI ZAYN YATIYOR VE TUŞA GİDİYOR: 1...2...

3!

Kazanan: Sami Zayn

Sami Zayn başarıyor. Seth Rollins'i mağlup ediyor! Ekranlara maçın tekrar görüntüsü geliyor. Tekrar ringe döndüğümüzde ise Seth Rollins ve Sami Zayn'ı yerde yan yana hareketsiz bir şekilde yatarken görüyoruz. Omos ringe giriyor ve Sami Zayn'ı kaldırıp omzuna alıyor. Sami Zayn biraz şaşkın bir surat ifadesiyle bakınırken şimdi gülmeye başlıyor. Ellerini havaya kaldırıyor ve kahkaha atarak galibiyetini kutluyor. Sami Zayn'ın sevinç gösterileri devam ediyor.

onenightstand.png


giphy.gif


Harley Davidson marka motorlarıyla kapanmış bir otobanda son hız ilerleyen bir motorcu çetesini görüntülüyoruz. Sayısız motorcu deri yelekleri ve çizmeleriyle motorlarını sürüyor ve düzeni asla bozmuyorlar. Kameramız bir yerde sabit kalırken motorcuların gittiği yer gösteriliyor:

"Hammerstein Balroom"

Onlarca motorcu insanlar kaçışırken arenanın önüne geliyorlar ve dururlarken dahi düzenlerini bozmuyorlar. Tüm motorcular durduktan sonra iki motorcu diğerlerinin önüne geçiyor ve motorlarını park ettikten sonra kasklarını çıkarıp kadraja dönüyorlar. Bunlar Karl Anderson ve Baron Corbin!Karl Anderson kadrajı iki eliyle kavradıktan sonra konuşmaya başlıyor.

Karl Anderson: Arkamızdaki adamları görüyor musun GWA Evreni?! Bunlar Cehennem Melekleri! Tarihin en ekstrem arenasına tarihin en ekstra izleyicilerinin yakışacağını düşündük ve tüm çete biletleri aldı değil mi çocuklar?!

Baron Corbin'in işaretiyle tüm motorcular Too Sweet yaparak bağırıyorlar.

"HELLS ANGELS!"

Karl Anderson, kahkaha atarken Baron Corbin kameramanı tek yumrukta indirdikten sonra yere düşen kamerayı alıp tüm yüzü kadrajı kaplamışken bağırıyor.

Baron Corbin: Güvende değilsiniz Hall of Pain! Güvende değilsiniz kaju beyinli dallamalar! KİMSE GÜVENDE DEĞİL!

Corbin kamerayı yere atıyor ve gördüğümüz son şey birkaç Harley Davidson marka botun asfaltı ezerek motorlarına geri döndüğü oluyor...

onenightstand.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=NxQgZkWZtBE[/ame]


Buğra Gür: ONUN ADI JOOOOOHN CENA!

Tazz: Gür? Yuhalamaların farkında mısın? Başımızı belaya sokacaksın.

Buğra Gür: John Cena! John Cena! John Cena!John Cena girişte görünüyor ve aniden yuhalamalar kopuyor. John Cena gülümseyerek karşılık veriyor ve elini kulağına götürüyor. Seyircilerin tempoyu yükseltmesini istiyor. Seyirciler iyice yuhalıyorlar. Ön taraftaki seyirciler ellerindeki pankartları Cena'ya fırlatıyorlar. Cena cebinden bir kalem çıkartıyor ve kendisine fırlatılan pankartı gülümseyerek imzalıyor. Ardından seyircilere doğru geri fırlatıyor. Seyirciler yuhalamaya devam ediyor ve daha gergin bir ortam oluşuyor.

Buğra Gür: John Cena bugün turuncu giymiş ve siz bunun ne anlama geldiğini çok iyi biliyorsunuz!

Tazz: Gür... Lütfen.

Bazı seyirciler şimdi spiker masasını hedef alıyorlar. Ellerindeki bardakları Buğra Gür'ün kafasına doğru fırlatıyorlar. Buğra Gür bardaklardan birisini göğüsünde tutuyor.

Buğra Gür: Hoop göğüs kontrol. Cena! Cena! Cena!

John Cena girişte durmaya devam ediyor. Şimdi ise girişte taunt atıyor ve ağır adımlarla ringe doğru ilerlemeye başlıyor. John Cena bu sefer ringe doğru koşmuyor. Oldukça yavaş adımlarla yürüyor ve elini seyircilere doğru uzatıyor. John Cena aldığı aşırı olumsuz reaksiyona rağmen oldukça rahat davranıyor. Seyirciler yuhalamaya devam ediyor. John Cena ringe doğru yürümeye devam ediyor.

BU SIRADA HEATH SLATER! ANİDEN KOŞARAK GELİYOR VE JOHN CENA'YA ARKADAN SALDIRIYOR! JOHN CENA YERE DÜŞÜYOR. HEATH SLATER YERDEN KALDIRIYOR JOHN CENA'YI VE ÇELİK MERDİVENLERE DOĞRU İTİYOR. ŞİMDİ JOHN CENA'YI ÇELİK MERDİVENİN ÜZERİNDE KALDIRIP DDT İLE GÖMÜYOR! HEATH SLATER, JOHN CENA'YI KAFASINDAN TUTUYOR. MERDİVENİN KENARINA YÜZÜNÜ SÜRTÜYOR. JOHN CENA'NIN KAFASINI KANATMAYA ÇALIŞIYOR. HEATH SLATER RİNGİN ALTINI AÇIYOR VE BİR TORBA ÇIKARTIYOR. TORBAYI YERE DÖKÜYOR VE YERE RAPTİYELER DÜŞÜYOR. HEATH SLATER ŞİMDİ JOHN CENA'NIN KARNINA BİR TEKME ATIYOR. KAVRAYIP KALDIRIYOR VE RAPTİYELERİN ÜZERİNE DOĞRU POWERBOMB!

Thank You Slater! Thank You Slater! Thank You Slater! Thank You Slater!

Heath Slater kahkaha atarak ringe giriyor ve köşeye yaslanıyor. Hakeme doğru bakıyor. Hakem bir şeyler söylüyor Heath Slater'a fakat Slater pek takmıyor ve başını seyircilere doğru çeviriyor. Hakem'e doğru bakarak, ''Onlar memnunsa hiç bir şey s***mde değil.'' diyor. Heath Slater dönüyor seyircilere doğru ve elini kaldırıp taunt atıyor. John Cena ringin dışında yerde yatıyor. Hakem ve birkaç görevli başına gidip durumuna bakıyorlar. John Cena yerden bir süre kalkamıyor. En sonunda ayaklanıyor. Görevliler ile konuşuyor. John Cena görevlileri kendinden uzaklaştırıyor ve hakeme dönüp maça çıkabileceğini söylüyor. John Cena şimdi ringe giriyor ve Heath Slater'ın karşısına dikiliyor. John Cena derin bir nefes alıp toparlanmaya çalışırken Heath Slater sadece gülüyor.

Last Man Standing Match
John Cena vs. Heath Slater

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Heath Slater hemen köşeden John Cena'nın üzerine doğru koşuyor ve Clothesline'ı patlatıyor. John Cena yerde kalıyor. Heath Slater kafasından kavrıyor John Cena'yı ve Headlock'a alıyor. John Cena yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Side Headlock pozisyonunda. John Cena şimdi Heath Slater'ı iplere göndermek istiyor fakat Heath Slater onun arkasına geçiyor aniden. Heath Slater, John Cena'nın kolunu arkaya alıyor ve Hammerlock bağlıyor. Kolunu döndürüyor ve John Cena'nın önüne geçiyor. Şimdi ise Wristlock geliyor. John Cena acı dolu bir surat ifadesiyle bakarken Heath Slater birden onun suratına tükürüyor. John Cena bu hamleden sonra öfkeden deliye dönüyor. Birden kolunu çekiyor. Şimdi Heath Slater'a Clothesline patlatmak istiyor derken Heath Slater eğiliyor. Şimdi Heath Slater'dan Side Kick! John Cena yerde kalıyor. Heath Slater şimdi Crossface bağlıyor. Bir yandan diz darbeleri vuruyor. John Cena dönüyor derken Heath Slater'dan şimdi Waist-Lock. Maç kilitler ile devam ediyor. Heath Slater sıkmaya devam ediyor. Şimdi John Cena'yı iplere doğru gönderiyor. John Cena iplerden sekmeden Heath Slater koşuyor onun üzerine ve Clothesline'ı patlatıp ringin dışına gönderiyor! HEATH SLATER ŞİMDİ İPLERE TUTUNUYOR VE SLINGSHOT CORKSCREW SPLASH!

İkili bir süre yerde kalıyorlar. Heath Slater kalkıyor ve ringin dışındaki raptiyelere bakıyor. Ardından ise kafasını ringin altına çeviriyor. Bir Kendo Stick çıkartıyor. Şimdi Kendo Stick'in ucunu John Cena'ya doğru doğrultuyor. John Cena yavaş yavaş kalkıyor derken Heath Slater aniden Kendo Stick'i yapıştırıyor John Cena'nın suratına. Şimdi ise Kendo Stick'in ucunu John Cena'nın testislerine bastırıyor sert bir biçimde. Heath Slater çekiyor ve John Cena'nın karnına vurmaya başlıyor. Heath Slater Kendo Stick'i ringe fırlatıyor. Şimdi ringin altından bir Sledgehammer çıkartıyor. John Cena'ya kalkması için bağırıyor. John Cena yavaş yavaş kalkıyor ve Heath Slater Sledgehammer'ı suratına patlatıyor! HAYIR! JOHN CENA ANİDEN HEATH SLATER'I OMUZLUYOR VE ATTITUDE ADJUSTMENT! HEATH SLATER YERDE. JOHN CENA DİZLERİNİN ÜZERİNDE DURUYOR VE SOLUKLANIYOR.

John Cena şimdi Heath Slater'ın kafasına doğru birkaç Stomp darbesi vuruyor. Kaldırıyor ve çelik merdivenlere doğru gönderiyor. Heath Slater çelik merdivenlere çarpıyor ve üzerinden sekip kenara düşüyor. John Cena kendisini yuhalayan öfkeli seyirciler ile yüz yüze geliyor. Onları umursamadan Heath Slater'ın peşinden gidiyor. Heath Slater acıyla yerde kalkamıyor fakat kendisini sürükleyebiliyor. John Cena peşinden gidiyor ve Heath Slater'ı ayağından yakalıyor. Heath Slater'ı ayağından çekmek istiyor. Bu sırada Heath Slater kendini ringin altına sokuyor. John Cena çekiyor onu ringin altından fakat Heath Slater ringin altından elinde bir sandalye ile çıkıyor. Sandalyeyi yapıştırıyor John Cena'nın kafasına! John Cena yığılıyor yere. Heath Slater şimdi kalkıyor ayağa ve elindeki sandalyeyi tutuyor. Sandalyeye sarılıp gülmeye başlıyor. Şimdi sandalye ile John Cena'nın sırtına vurmaya başlıyor. Heath Slater sandalyeyi John Cena'nın koluna geçiriyor. Kenardan bir başka sandalye alıyor ve John Cena'nın kolundaki sandalyeye vurmaya başlıyor. John Cena acıyla bağırıyor fakat Heath Slater durmuyor. John Cena sakat kalmış olabilir! Heath Slater şimdi duruyor ve sandalyeyi ringe fırlatıyor. Ringin altını açıyor tekrar ve dikenli bir sopa çıkartıyor.

Heath Slater, John Cena'ya yaklaşıyor ve üzerine çıkıyor. Şimdi John Cena'nın üzerine çıkıyor ve dikenli sopayı John Cena'nın ensesine sürtüyor. John Cena'nın kafasından kanlar geliyor. Heath Slater sürtmeye devam ediyor. Şimdi sopanın ucunu John Cena'nın gözüne bastırıyor. John Cena'nın suratında yaralar oluşurken Heath Slater sopayı kenara atıyor ve Cena'nın yüzüne yumruklar atmaya başlıyor. Yumruklar hiç durmadan atmaya devam ederken bir yandan bağırarak, ''Şu an güreş sektörünün yüzü gibi görünmüyorsun seni p*ç kurusu.'' diye bağırıyor. Heath Slater yumruklara devam ediyor. ''Bunu daha önce yapmalıydım, çok daha önce.'' diye bağırdıktan sonra John Cena'yı kaldırıyor. John Cena'yı saçlarından tutuyor ve seyircilere doğru bakıyor. ''Onu sizler için öldüreceğim.'' diye bağırıyor. Heath Slater şimdi John Cena'yı spiker masasının önüne doğru getiriyor. Heath Slater şimdi spiker masasını dağıtmaya başlıyor. Spiker masasının üzerindeki monitörü alıyor ve John Cena'nın kafasına vuruyor. John Cena yere kenara yığılırken Heath Slater masayı iyice temizliyor. Şimdi ise diğer spiker masasına doğru gidiyor. Masanın üzerini iyice temizliyor. Heath Slater şimdi John Cena'yı spiker masasının üzerine doğru çıkartıyor. HEATH SLATER, JOHN CENA'NIN KARNINA BİR TEKME GEÇİRİYOR VE KAFASINI BACAKLARININ ARASINA ALIYOR. ŞİMDİ İSE BİR MASADAN DİĞER MASAYA DOĞRU POWERBOMB!

HAYIR! John Cena kaldıramıyor Heath Slater'ı ve bırakmak zorunda kalıyor. John Cena şimdi yumruklar atmaya başlıyor. İkili spiker masanın üzerindeler. Spiker masası aniden yıkılacakmış gibi sallanıyor. John Cena dirsek darbeleri vuruyor. Aynı darbeleri Heath Slater vurmaya çalışıyor. İkili spiker masasının üzerinde birbirlerini yumrukluyorlar. Heath Slater bir Headbutt patlatıyor. John Cena masanın üzerinden düşecek gibi oluyor fakat düşmüyor. Aniden Heath Slater'ın karnına bir tekme patlatıyor. John Cena arka arkaya birkaç tekme daha patlattıktan sonra birden Heath Slater'ı kolundan tutup kendisine çekiyor ve omuzluyor! ŞİMDİ İSE JOHN CENA'DAN SPIKER MASASININ ÜZERİNDEN BİR DİĞER MASAYA DOĞRU ATTITUDE ADJUSTMENT! BAŞARILI! MASA PARAMPARÇA OLUYOR. John Cena kenara geçiyor ve ringin kenarına aprona doğru yaslanıyor. Heath Slater ise kırık masa parçalarının üzerinde yerde. Hakem sayıyor: 1...2...3...4...5...6...

7...8...

9...

Heath Slater bariyerlere tutunarak ayağa kalkıyor. Şimdi bariyerlere tutunarak yürümeye başlıyor. John Cena onun üzerine doğru koşuyor. Heath Slater aniden kendini kenara atıyor ve John Cena bariyerlere çarpıyor. Heath Slater derin bir nefes alıyor. Kenarda duran dikenli sopayı tekrar eline alıyor ve John Cena'nın sırtına vuruyor bu sefer. Heath Slater gücü yettiğince defalarca vurmaya devam ediyor. John Cena yere çöküyor. Heath Slater şimdi sopayı John Cena'nın sırtına doğru sürtüyor. John Cena'nın sırtını çizmeye çalışıyor bu sefer. John Cena'nın sırtından kanlar gelmeye başlıyor. Heath Slater diziyle John Cena'nın ensesine doğru bastırıyor şimdi. Bir yandan dikenli sopayı kullanmaya devam ediyor. Heath Slater kaldırıp John Cena'yı ringe sokuyor. Ardından çelik merdiveni yerinden söküyor ve ringin içine sokuyor. Heath Slater kalkıyor ve John Cena'yı köşeye doğru gönderiyor. Kamera köşede duran John Cena'nın sırtını zoomluyor.

1cc9fbadf96f57ac7401ecebb469d56c.png


Heath Slater şimdi John Cena'yı köşede yumruklamaya başlıyor. Seri yumruklar ve dirsekler vurduktan sonra şimdi Stomp darbeleri vurmaya başlıyor. Heath Slater kenarda duran Kendo Stick'i alıyor şimdi. Diziyle Kendo Stick'i iki parçaya bölüyor. Kırık parçaları iki elinde tutuyor ve John Cena'nın karnına vurmaya başlıyor. Defalarca vurduktan sonra Kendo Stick parçalarını kenara atıyor. Stomp darbeleri vurmaya devam ediyor. Şimdi ise John Cena'yı ringin köşesine çıkartıyor. HEATH SLATER VE JOHN CENA KÖŞEDELER! HEATH SLATER VURMAYA BAŞLIYOR. ŞİMDİ JOHN CENA'YI TUTUYOR DERKEN JOHN CENA RİNGİN KÖŞESİNDE HEATH SLATER'I OMUZLUYOR! JOHN CENA, HEATH SLATER'I ATTITUDE ADJUSTMENT POZİSYONUNA GETİRİYOR. ŞİMDİ İSE ATTITUDE ADJUSTMENT!

HAYIR! Heath Slater iniyor John Cena'nın sırtından ve Cena'yı arkasından ringe doğru düşürüyor. John Cena ayaklanıp dönüyor derken Heath Slater atlıyor ve Double Axe Handle! John Cena darbeyi yiyip yerde kalıyor fakat hızlı bir şekilde kalkıyor. Şimdi ise Heath Slater'dan bir Superkick! John Cena düşmeden Heath Slater zıplıyor ve çelik merdivenin üzerine doğru Jumping Neckbreaker! Heath Slater ringin ortasına bir de sandalye açıyor. Şimdi John Cena'yı kaldırıyor ve sandalyenin üzerine doğru Smash Hit! John Cena hareketsiz yerde. Hakem sayıyor: 1...2...3...4...5...6...7...8...

9! VE!

JOHN CENA KALKIYOR! Heath Slater öfkeli bir surat ifadesiyle ona bakıyor. Şimdi John Cena'nın karnına bir tekme geçiriyor. John Cena kan tükürüyor. Heath Slater tekmeler geçirmeye devam ediyor. Bir yandan John Cena'ya küfürler savuruyor. John Cena duruyor ve kafasını kaldırıp Heath Slater'ın yüzüne bakıyor. Heath Slater tekmeler vurmaya devam ediyor. John Cena tekmeler yüzünden acı çekse bile Heath Slater'ın suratına bakmaya devam ediyor. Heath Slater bir tokat yapıştırıyor. John Cena'ya yüzüne bakmasını kesmesi için bağırıyor şimdi. John Cena şimdi daha duygusal bir surat ifadesiyle bakıyor. Heath Slater'ın darbelerine rağmen ayağa kalkıyor. Heath Slater geri geri gidiyor. John Cena yüzünden akan kanı siliyor elinin tersiyle. Şimdi eline bakıyor ve ağzındaki kanı da tükürüp kafasını Heath Slater'a çeviriyor. Heath Slater kenardan sandalye alıyor ve sıkıca tutup John Cena'ya bakıyor. John Cena kollarını iki yana açıyor ve Heath Slater'a bakıyor.

SLATER'S GONNA KILL YOU! SLATER'S GONNA KILL YOU! SLATER'S GONNA KILL YOU!

Heath Slater sandalyeyi daha sıkı bir şekilde tutuyor. Seyircilerin chantlerinin ardından John Cena'ya öfke dolu bir bakış atıyor. John Cena kafasını iki yana sallıyor. İkili bir süre birbirlerine bakıyorlar. Heath Slater aniden sandalyeyi yere indiriyor ve arkasını dönüp köşeye yumruklar vurmaya başlıyor. John Cena şimdi cebinden bir şey çıkartıyor. Bu NWO yazılı bir bileklik. John Cena yavaş yavaş Heath Slater'a doğru yaklaşıyor. Heath Slater arkasına dönüyor. Sandalyeyi tekrar kavrayıp John Cena'nın boğazına doğru tutuyor. John Cena aniden duruyor. Elindeki NWO bilekliğini gösteriyor Heath Slater'a. Heath Slater bakıyor bilekliğe bir süre. Duygusal bir surat ifadesine bürünüyor. Seyircilerin yuhalama reaksiyonu arenayı inletiyor. Heath Slater yavaşça sandalyeyi indiriyor ve elini uzatıyor bilekliği almak için.

JOHN CENA ANİDEN HEATH SLATER'I ELİNDEN TUTUP KENDİSİNE DOĞRU ÇEKİYOR VE ATTITUDE ADJUSTMENT POZİSYONUNA ALIYOR! ŞİMDİ İSE RİNGİN ORTASINDAKİ ÇELİK MERDİVENİN ÜZERİNE DOĞRU ATTITUDE ADJUSTMENT! JOHN CENA DURMUYOR. BİR KERE DAHA KALDIRIYOR VE BİR ATTITUDE ADJUSMENT DAHA! HEATH SLATER ÖLÜ GİBİ YATIYOR YERDE. HAKEM SAYIYOR: 1...2...3...4...5...6...7...8...

9...

10!

Kazanan: John Cena!

John Cena kazanıyor. Heath Slater'ı mağlup ediyor ve aralarındaki olaylara son noktayı koyuyor. Heath Slater baygın bir şekilde yerde yatarken John Cena kenarda ayaklanıyor ve öylece Heath Slater'a bakıyor.

ezgif-7-73bbb51ee33f.gif


John Cena şimdi ayağa kalkıyor ve kendisini yuhalayan seyircilere doğru taunt atıyor. Hakem geliyor ve John Cena'nın kolunu kaldırıyor. John Cena kolunu çekiyor. Köşeye doğru çıkıyor ve köşede sevinç gösterilerine devam ediyor. Seyircilerden, ''Fuck You Cena'' chantleri var. John Cena seyircilere doğru bakıp gülümsüyor ve bir kez daha taunt atıyor. Maçın tekrar görüntülerini izliyoruz. Tekrar döndüğümüzde spiker masasında Buğra Gür'ü görüyoruz. Cena'nın şapkasını kafasına takmış ve Cena için destekler atıyor. John Cena ringin dışına çıkıyor. Ringin dışında bir süre kutluyor galibiyetini. Bu görüntüler eşliğinde kamera kapanıyor.

onenightstand.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=PJjZM5zFGuA&feature=emb_logo&ab_channel=WWEMusic[/ame]
Güneşin Doğduğu Diyarlardan...

add8b065fdca976ba62423b5b314c2ad.gif


Rising Sun çalıyor ve tüm areneya güneş en baştan doğuyor! Doğu'nun cesur yiğidi, nadide sanatçısı SHINSUUUKKEEEEEEEE...

giphy.gif


NAKAMURAAAAAAA!

Nakamura, seyircilerle beraber taunt atarak ringe geliyor ve "Nakamura" chantlerini dinleyerek rakibini bekliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Gyug0Id-WSQ&ab_channel=dragonman5958[/ame]

hop-1.png


HOLLA HOLLA! MacMilitant çalarken Mark Henry ve Cesaro ikilisi Takım Şampiyonlukları ile girişte görünüyorlar. İki isim birbirlerine bakıp yumruklarını tokuşturduktan sonra araları açılıyor ve...Hardcore Şampiyonu Teddy Long! Yanında hanımefendilerle girişte gözüküyor ve kemeriyle dans ediyor. Ardından hanımları koluna takarak ringe ilerliyor. Mark Henry ve Cesaro ise gülerek arkadan takip ediyorlar.Ringe geldiklerinde Teddy Long, ceketini çıkarıyor ve Nakamura garip garip bakarken boşluğa yumruk darbeleri atarak üstün boks yeteneklerini sergiliyor. Hakem gülmesine engel olamayarak Teddy Long'u kontrol ediyor ve zilin çalmasıyla maç başlıyor!

Hardcore Championship Match
Over The Tope Rope Match
Teddy Long (c) vs Shinsuke Nakamura


Maç başladığı gibi Teddy Long, alt ipten aşağı iniyor. Bu tamamen legal çünkü maçı kaybetmek için üst ipten aşağı inmeli. Teddy Long, gülerken Mark Henry ve Cesaro, ringin etrafında dönmeye başlıyorlar. Nakamura ise oldukça bozulmuş şekilde ringde gardını alıp bekliyor. Henry ve Cesaro aynı anda atlıyorlar ringin içine. Nakamura hızlı tekmelerle Cesaro’yu dışarıda tutmaya çalışırken Mark Henry arkasından koşarak Double Axe Handle ile yıkıyor onu. Ensesini tutan Cesaro’yu kaldırıyor ve beraber Nakamura’yı tekmelemeye başlıyorlar. Unutmayın ki Over The Top Rope maçlarında diskalifiye yok! O da ne?! Teddy Long! En üst iplere tırmanmış yukarıda Henry ve Cesaro’ya sesleniyor. Dikkat et ihtiyar kemiklerini kıracaksın! Henry ve Cesaro, yerde yatan Nakamura’yı hazırlıyorlar ve Teddy Long’dan Diving Elbow Drop! Üçlü Long’un cesur hareketini kutladıktan sonra Mark Henry, Nakamura’yı üst ipten dışarı gönderiyor!

Ama Nakamura tutundu! Nakamura iplere tutunarak kendisini apronda tutmayı başarıyor! Kendisini ittirmeye gelen Cesaro'ya bir Forearm Smash vurduktan sonra, Mark Henry'e de Rope-Assisted Enzuigiri! Nakamura apronda hazırlanıyor ve Henry ve Cesaro'nun üzerine Springboard Crossbody! Üç isim de yerde! Nakamura, Hall of Pain'in hakkından tek başına mı gelecek?! Nakamura hemen yönünü Teddy Long'a dönüyor ama Teddy Long ringden tüymüş bile! Nakamura Long'un anons ekibinden kemerini aldığını ve kaçmaya çalıştığını görüyor. Long, seyircilerin arasından tüymeye çalışırken Nakamura da arkasından depar atarak yardırıyor. Bir noktada seyircilerin arasında ense yakasından yakalamayı başarıyor Teddy Long'u ama Teddy Long kemeri Nakamura'nın kafasına geçiriyor! Nakamura merdivenlerden bariyere doğru tepetaklak yuvarlanırken Teddy Long'un yaylana yaylana dans ettiğini görüyoruz.

Teddy Long'un işaret veriyor ve toparlanmış olan Henry-Cesaro ikilisi Nakamura'yı çekip alıyorlar bariyerlerden. Teddy Long gülerek takip ediyor onları ringe doğru. Nakamura, Hall of Pain üçlüsünün ayaklarının altından kendine gelmeye çalışıyor ama oldukça talihsiz bir noktada! Mark Henry, Nakamura'yı iplere atıyor ve dönüşte POP-UP EUROPEAN UPPERCUT! Nakamura bilinçsiz şekilde geri geri adımlar atarken Mark Henry'nin kucağına düşüyor. WORLD'S STRONGEST SLAM! Nakamura'yı haşat ediyorlar hep beraber. Mark Henry, öfkeli gözlerle Nakamura'yı saçlarından tutup kaldırıyor ve ringin dışına yollaması için Teddy Long'a veriyor. Teddy Long, yaylana yaylana güldükten sonra Nakamura'yı aşağı göndermeye hazırlanıy... NE?!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=r7qovpFAGrQ&ab_channel=LilNasXVEVO[/ame]

Tazz: İSMET?!?

Buğra Gür: Aynen öyle kardeşim benim!

Mauro Ronallo: Teddy Long'un Hardcore Şampiyonluğu'nu İsmet'ten aldığını unutmayın, İsmet intikam istiyor!

nkycXC.png


İsmet girişte gözüküyor! Ağzında ise koca bir paket kurabiye var!

Mark Henry: HEY ONLAR BENİM SON KURABİYELERİM!

Cesaro: Neden bahsediyorsun sen? Onları daha yeni aldım sen hepsini bitirdiğin için!

İsmet, paketi ağzıyla açıyor ve kurabiyeleri yemeye başlıyor. Cesaro ve Henry çıldırdıkça İsmet'in sırıta sırıta kurabiyeleri götürdüğünü görebiliyoruz.

O DA NE?!

NAKAMURA, HENRY VE CESARO'NUN DİKKATİNİN DAĞILMASINI FIRSATA ÇEVİRİYOR VE ELLERİNDE OLDUĞU TEDDY LONG'U TUTUP RİNGDE AŞAĞI GÖNDERİYOR! LONG DÜŞTÜ MÜ?!

EVET!

Kazanan ve Yeni Hardcore Şampiyonu: Shinsuke Nakamura

Nakamura, Henry ve Cesaro daha ne olduğunu anlayamadan ringden kaçıyor ve kemeri kapıyor. Nakamura kemerle seyircilerin arasından koşarken kameralarımız ağzının kenarından kurabiyeler dökülen İsmet'e odaklanıyor. İsmet'in iç ısıtan gülümsemesi eşliğinde kameralarımız kapanıyor.

onenightstand.png


Arka alana döndüğümüzde kemerine sarılmış şekilde sırıtan Nakamura'yı görüyoruz. Yorgunluktan ve aldığı darbelerden dizlerinin üzerine çöküyor fakat imkansız görünen maçı kazandığı için kameralarımıza gülmeyi de esirgemiyor."Tebrik ederim Shinsukeee!"Bu Anna Jay! Anna Jay, gülerek Nakamura'nın yanına geliyor ve kibarca elini uzatıyor kalkması için. Nakamura oldukça keyifleniyor bu manzara karşısında ve Anna Jay'in elini tutarak ayağa kalkıyor.

Anna Jay: Bu yorucu maçtan sonra çok susamış olmalısın Shinsu... Sana su getireyim mi?

Shinsuke Nakamura: Aslında...

Anna Jay: Tek kelime daha etme seni şapşal savaşçı, ben hallederim.

Anna Jay, bir görevliye hemen su getirmesi için bağırıyor ve görevli kısa sürede su getiriyor Anna Jay'e. Nakamura teşekkür ederek su şişesini almak istiyor ama Anna Jay, parmağını dudaklarına götürerek "Şşşş" yapıyor ve suyu kendi eliyle içiriyor Nakamura'ya. Nakamura suyunu içtikten sonra mahçup gözlerle Anna Jay'e bakıyor.

Shinsuke Nakamura: Bu çok kibardı Anna ben... Teşekkür ederim... Arigato!

Anna Jay: Ahaha Dōitashimashite bebeğim, üç kişiyi birden yenmek seni yordu mu anlatmak ister misin bana?

Anna Jay, Nakamura'ya daha çok yaklaşıyor. Bir elini Nakamura'nın omzuna birini de göğsüne koyduktan sonra kafasını eğerek dinleme pozisyonuna geçiyor ve yavaş yavaş Nakamura'nın göğsünü sıvazlıyor.

Shinsuke Nakamura: Ehh bilirsin övünmeyi sevmem. Maçın kolay olacağını zaten biliyordum ama o üç aptal bana üstün Strong Style yeteneklerimi kullanmam için fırsat verdi ve...

ROLL-UP! ANNA JAY ROLL-UP'A ALIYOR NAKAMURA'YI!

Hardcore Championship Match
Shinsuke Nakamura (c) vs Anna Jay


1...2...

3!

Kazanan ve Yeni Hardcore Şampiyonu: Anna Jay

Anna Jay kazanıyor! Anna Jay yeni şampiyon! Jay, kemeri alarak kaçıyor. Nakamura orada olan arkadaşı Jeff Hardy'e sesleniyor. Hardy hemen kafasıyla okeyliyor ve beraber Anna Jay'in peşinden kaçmaya başlıyorlar. Ring görevlilerine çarpa çarpa bir şeyleri devire devire birbirlerini kovalıyor üç isim derken...

BROUGE KICK! Sheamus yere yıkıyor Anna Jay'i! Hemen tuşa gidiyor!

Hardcore Championship Match
Anna Jay (c) vs Sheamus


1...2...

Nakamura ve Hardy bozuyorlar tuşu! Beraber Sheamus'u dövmeye başlıyorlar. Sheamus'u hırpaladıktan sonra ise arka alandaki kutuların arasına fırlatarak etkisiz hale getiriyorlar. Nakamura hemen kemerini geri almak için tuşa gidiyor.

Hardcore Championship Match
Anna Jay(c) vs Shinsuke Nakamura


1...2...

Jeff Hardy bozuyor tuşu! Nakamura "Napıyorsun sen?" dercesine bakarken Jeff Hardy tuşa gidiyor.


Hardcore Championship Match
Anna Jay(c) vs Jeff Hardy


1...2...

Bu sefer Nakamura, Jeff Hardy'nin tuşunu bozuyor ve "Benim şampiyonluğum" diye bağırıyor ona. Ardından kendisi tuşa gidiyor.


Hardcore Championship Match
Anna Jay(c) vs Shinsuke Nakamura


1...2...

Jeff Hardy, tekrar tuşu bozuyor ve Nakamura ittiriyor onu. Hardy bir süre sinirlendikten sonra o da Nakamura'yı ittiriyor ve ikili yumruklaşmaya başlıyorlar! Yumruklaşmadan üstün çıkan kişi Jeff Hardy oluyor ve Nakamura'yı ayaklanmakta olan Sheamus'un üstüne gönderiyor. Jeff Hardy artık güvenli şekilde tuşa gidiyor.


Hardcore Championship Match
Anna Jay(c) vs Jeff Hardy


1...2...

Kick out! Anna Jay tuştan kurtulmayı başarıyor bir şekilde. Jeff Hardy, tuşu garantilemek için konteynırların üstüne tırmanıyor. SWANTON BOMB MU GELECEK?!

GERMAN SUPLEX! BU RODERICK STRONG! Arkadan gelip harika bir German ile konteynırların üstünde baygın konuma getiriyor Hardy'i ve yüzünü Anna Jay'e dönüyor. Yavaş yavaş ayaklanmakta olan Anna Jay ile yumruklaşmaya başlıyorlar. Anna Jay, Strong'un elini havada yakalıyor ve ARM-TRAP FLATLINER!

HAYIR! BİR DİRSEK DARBESİ İLE KURTULDU RODERICK STRONG! END OF HEARTACHE! ANNA JAY BAYILMIŞ OLMALI!

Hardcore Championship Match
Anna Jay(c) vs Roderick Strong


Strong yere sere serpe serilen Anna Jay'in üzerinden tuşa gidiyor şampiyon olmak için! 1...2...

Shinsuke Nakamura! Hızlı bir hamleyle Roderick Strong'u alıp konteynırlara fırlatıyor ve düşercesine kemerini geri almak için Anna Jay'in üstünden tuşa gidiyor.

Hardcore Championship Match
Anna Jay(c) vs Shinsuke Nakamura


1...2...

3!

Kazanan ve Yeni Hardcore Şampiyonu: Shinsuke Nakamura

Nakamura başarıyor! Aynı gece kemeri ikinci defa kazanıyor! Kemeri alıp sevinçle kaldıracakken arkasından gelen güreşçi selini görüyor ve kaçmaya başlıyor. Diğer güreşçiler Nakamura'yı kovalarken kameralarımız kapanıyor...

onenightstand.pngKamera Manhattan sokaklarında açılıyor. Bir arabayı ortalığı toza dumana katarken görüyoruz. Araç Manhattan Center'a yaklaşırken kameralar ringe dönüyor!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=3F-cgB0RXQ0[/ame]

1a929ee21bf61560016b3da4307ca818.jpg


Tommaso Ciampa'yı girişte görüyoruz. Bir maskeyle birlikte girişte görünüyor ve seyircilerin karışık tepkisiyle karşılaşıyor. Ciampa ringe yaklaşırken önce ceketini çıkarıp yere atıyor. Sonrasında da apronun önüne gelince maskesini çıkarıp tribüne sallıyor! Ciampa ringe girdikten sonra bir taunt atıyor. Sonrasında da Gift Of The Gods kemerinin ringe getirildiğini görüyoruz. Başka bir ses ile herkes girişe odaklanıyor! Bir araba doğrudan girişe dalıyor! Sonrasında da hızlıca rapmaya geliyor ve apronun önünde araba duruyor! Bir süre sonra bir müzik duyuluyor!

[ame]https://youtu.be/MVij3rcjjfE[/ame]

lacey-evans-448-600x375_350x200.jpg


Lacey Evans arabanın içinden çıkıyor! Lacey oldukça soğukkanlı bir şekilde ringe doğru geliyor ve aprona çıkıp taunt atıyor. Sonrasında da ringe giriyor ve kemere bakıyor. Sonrasında Ciampa ile burun buruna geliyor ancak hakem onları ayırıp kemeri havaya kaldırıyor! Hakem görevliye kemeri verirken maçın başlaması için de işaret veriyor.

Gift Of The Gods Championship Match
Tommaso Ciampa vs Lacey Evans


Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili birbirlerine çok sert bir şekilde bakıyorlar ancak hareket etmiyorlar. Bir süre sonra ikili birbirlerine doğru yaklaşıyorlar ve burun buruna geliyorlar. Oldukça sert bir şekilde birbirlerine bakıyorlar ve hareket etmiyorlar. Birbirlerine bakışlarıyla gözdağı vermeyi tercih ediyorlar. Ancak bir süre sonra Lacey, Ciampa'yı iplere doğru itip peşinden koşmaya başlıyor. Bir Clothesline ile Ciampa'yı dışarı sallamak istiyor ancak bunu başaramıyor. Ciampa son anda sıyrılıp ringin ortasına gidiyor. Sonrasında Lacey'e doğru koşuyor ancak Lacey bir anda onu sırtlayıp aprona bırakıyor. Lacey hızlıca bir yumruk sallıyor ancak yine ıska geçiyor. Sonrasında Ciampa bir Enziguiri sallıyor ve Lacey ringin ortasına gidiyor. Ciampa da hızlıca köşeye çıkıyor ve Lacey'nin kendisine dönmesini beklemeden Double Axe Handle için atlıyor...

LET'S GO CIAMPA! LET'S GO CIAMPA! LET'S GO CIAMPA!

Ancak Lacey bir anda Ciampa'yı yakalıyor ve Belly To Belly Suplex! Ancak Ciampa ayakları üzerine düşüp köşeye koşuyor. Sonrasında Lacey hızlıca kendisine doğru koşuyor. Ciampa köşeden atlıyor ancak Lacey'e doğru değil. Lacey'nin üzerinden atlıyor ve ringin ortasına iniyor. Lacey bir kez daha Ciampa'ya doğru koşuyor. Ciampa da Lacey'e doğru koşuyor ve onun üzerine atladıktan sonra Standing Tornado DDT deniyor ancak Lacey, Ciampa'yı kavramayı başarıyor ve yere düşmeyerek hareketi yemiyor. Sonrasında Ciampa'yı pozisyona getirdikten sonra Northern Lights Suplex yapıyor! Sonrasında Ciampa'yı tutarak tekrar ayağa kalkıyor ve onu havaya dikiyor. Lacey bir süre bekliyor ve Ciampa'nın vücudundaki kan doğrudan beynine hücum ediyor. Lacey bir süre daha bekledikten sonra Vertical Suplex yapmaya yelteniyor ancak Ciampa birden Lacey'in kafasına bir diz atıyor sonrasında da DDT yaparak yere iniyor!

NO ONE WILL SURVIVE! NO ONE WILL SURVIVE!

Ciampa tuşa gitmek yerine Lacey'i ayaklarından yakalayıp köşeye doğru çeviriyor. Sonrasında Decavitator Toss yapıyor ve Lacey köşeye fırlıyor. Ancak kafasını köşeye çarpmadan ipleri yakalamayı başarıyor ve köşeyi tırmanıyor. Sonrasında da hızlıca yerden kalkmayan Ciampa'nın üzerine Moonsault Knee Drop ile atlıyor. Başarılı bir şekilde hareketi tamamlayan Lacey takla atarak ayağa kalkıyor. Ciampa ise kaburgalarını tutarak ayaklanmaya çalışıyor. Ciampa iplere ve köşeye tutunarak ayağa kalkmayı başarınca Lacey ona doğru koşuyor ve Corner Splash! Lacey hızlıca Ciampa'yı yakalıyor ve ringin ortasına fırlatıyor. Ancak Ciampa ayakları üzerine düşüp sonrasında yerde bir takla atarak ayağa kalkıyor. Lacey'e doğru koşuyor ancak Big Boot! Lacey hızlıca tuşa gidiyor! 1-2-

LADY TIME! LADY TIME! LADY TIME!

Ciampa atıyor. Lacey yerde yumruklamaya başlıyor Ciampa'yı! Çok sert ve hızlı yumruklar atıyor. Bir süre yumruklara karşılık vermeye çalışıyor Ciampa ancak yumruklara engel olamıyor ve bir süre sonra tepkisiz kalıyor. Lacey yumruklara son gaz devam ederken hakem araya giriyor ve Lacey'i Ciampa'dan ayırıyor! Lacey, Ciampa'ya gitmek istiyor ancak hakem engel oluyor. Hakem Ciampa'nın yanına gidiyor hızlıca ve durumunu kontrol ediyor. Bir süre sonra Ciampa'nın maça devam edebileceğine dair işaret veriyor kenara. Ciampa ölü gibi yatarken Lacey'nin siniri az da olsa yatışıyor ve beklemeye başlıyor. Hakem Ciampa'nın başından ayrılınca Lacey tekrardan ayrılmaya kalkıyor ancak hakem yine engel oluyor. Ancak bu kez başaramıyor ve Lacey hakemi geçip Ciampa'ya ulaşıyor. Onu ayağa kaldırdıktan sonra iplerin üzerinden onu aprona atıyor. Sonrasında ringin içinden onu yakalıyor ve köşe direğine vuruyor! Ciampa aşağıya düşecek gibi oluyor ancak Lacey onu yakalıyor ve köşeye çıkarıyor. Sonrasında kendisi de aprona geçiyor ve devamında köşeye çıkıyor. Lacey, Ciampa'yı yakalamaya çalışıyor ancak Ciampa bir anda kendisine geliyor ve Lacey'i yumruklamaya çalışıyor. Ancak bir süre sonra Lacey tekrardan bayıltıyor Ciampa'yı. Sonrasında onu yakalayıp iyice kavrıyor ve DIŞARIYA DOĞRU SUPERPLEX!

HOLY CRAP! HOLY CRAP! HOLY CRAP!

İKİLİ SPİKER MASASINA UÇUYOR VE MASA PARAMPARÇA OLUYOR! HAKEM HIZLICA DIŞARI ÇIKIYOR VE İKİLİNİN DURUMUNU KONTROL EDİYOR! BİR SÜRE SONRA LACEY İÇİN DEVAM EDEBİLİR İŞARETİ VERİYOR! SONRASINDA CIAMPA'YI KONTROL EDİYOR VE BİR SÜRE SONRA ONUN İÇİN DE DEVAM EDEBİLİR İŞARETİ VERİYOR! Bu esnada Lacey ayaklanmaya çalışıyor. Hakem ise ringe giriyor. Lacey bariyere tutunuyor ancak hızlıca ayağa kalkamıyor. Önce dizleri üzerine yavaşça kalkıyor ve bariyere yaslanıp dinlenmeye çalışıyor! Ciampa ise ölü gibi spiker masasının üzerinde yatıyor! Hakem ikili için saymaya başlıyor! 1-2-3- Lacey sonunda ayağa kalkmayı başarıyor. Ciampa ise hala ölü gibi yerde! Lacey ilk başta ringe doğru hareketleniyor ancak sonrasında Ciampa'ya doğru yöneliyor. Hakem ise saymaya devam ediyor! 4-5-6- Lacey, Ciampa'yı kaldırmaya çalışıyor ancak Ciampa ölü gibi! Lacey bu yüzden kaldırmakta zorlanıyor! Hakem 7'yi sayarken Lacey sonunda Ciampa'yı kaldırmayı başarıyor! Lacey, Ciampa'yı ringe doğru sürüklerken Hakem 8'i sayıyor. Lacey zar zor Ciampa'yı ringe atarken Hakem 9'u da sayıyor...

LACEY DE HAKEM TAM 10 İÇİN ELİNİ KALDIRACAKKEN SON ANDA KENDİSİNİ RİNGE ATIYOR VE SAYIMI DURDURMAYI ZOR OLSA DA BAŞARIYOR! Hakem hızlıca Ciampa'nın durumunu kontrol ediyor ve bir kez daha devam edebileceğine dair işaret veriyor. Bu esnada Lacey köşeye tutunarak ayağa kalkıyor ve Ciampa'yı bekliyor. Ciampa en sonunda yaşam belirtisi gösteriyor ve yavaşça kendisini aprona doğru yuvarlamaya çalışıyor. Lacey bir süre sonra hareketlenmeye başlıyor ve Ciampa'ya doğru gidiyor. Sonrasında onu yakalıyor ve ayağa kaldırıyor. Ardından onu iplere doğru atıyor ancak Ciampa iplerden sekimiyor ve iplere gidince öylece iplere tutunarak bekliyor. Lacey kendisine doğru koşuyor ancak Ciampa son anda eğilerek ipi çekiyor ve Lacey aprona uçuyor. Ciampa hızlıca ayağa kalkıyor ve bir yumruk sallıyor ancak Lacey son anda eğilirek bir Leg Sweep yapıyor. Ciampa yere düşünce Lacey iplerin üzerinden bir Elbow Drop yapıyor. Lacey köşeye doğru gidiyor ve Ciampa'nın ayağa kalkmasını bekliyor. Ciampa yavaşça ayağa kalkıyor ve Lacey de bu esnada koşmaya başlıyor ve SPEAR!

OLMUYOR! CIAMPA BİR ANDA LACEY'NİN KARNINA BİR TEKME ATIYOR VE FAIRYTALE ENDING! LACEY HAREKETTEN SONRA TAKLA ATARAK YERE DÜŞÜYOR VE KAFASI BİRAZ HAVALANIYOR! CIAMPA DA HIZLICA AYAĞA KALKIYOR VE LACEY'E KOŞARAK BİR DİZ ÇAKIYOR! LACEY GERİYE ÇUVAL GİBİ DÜŞÜYOR! Ciampa ise yerde kalıyor! Yerde nefesleniyor Ciampa. Ciampa bir süre sonra ayağa kalkmayı başarıyor. Ciampa, Lacey'e doğru gidiyor ve onu ayağa kaldırmaya çalışıyor. Lacey ayağa kalkarken Ciampa'nın karnına bir yumruk çakıyor. Sonrasında bir yumruk daha çakıyor. İkili birlikte ayağa kalkıyor ve birbirlerini yavaşça yumruklamaya başlıyorlar. Yumruklar oldukça sert ancak yorgunluktan hızlıca yumruklayamıyorlar birbirlerini. Ciampa bir anda Lacey'i köşeye doğru itiyor ve sonrasında koşarak bir Corner High Knee çakıyor. Sonrasında da Lacey'i tepeye çıkarıyor! Ciampa da tepeye çıkıyor ve Lacey'i sırtlamaya çalışıyor! Bir süre sonra Ciampa, Lacey'i sırtlıyor ve kendisini en tepeye atıp ayağa kalkıyor. Önce arkasına bakmaya çalışıyor ancak sonrasında önüne doğru atlıyor ve REVERSE AIR RAID CRASH!

THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME!

İKİLİ RİNGİN DİBİNDEKİ BASAMAĞA UÇUYOR VE BASAMAKLAR YAMULUYOR! CIAMPA YERE DÜŞERKEN LACEY İSE BASAMAKLARDA KALIYOR! HAKEM HIZLICA DIŞARI ÇIKIYOR VE LACEY'NİN DURUMUNU KONTROL EDİYOR! Hakem devam edebilir işareti veriyor ve ringe geri dönüyor. Ciampa yerde sürünerek bariyere doğru giderken hakem saymaya başlıyor! 1-2-3- Ciampa bariyere tutunarak ayağa kalkmayı başarıyor! Lacey ise zar zor kendisini basamaktan ayırmayı başarıyor ve yere düşüyor. Ciampa, Lacey'i kaldırmaya çalışırken hakem sayıyor. 4-5-6-7- Ciampa, Lacey'i kaldırıyor ve ringe atıyor. Hakem 8'i sayarken kendisi de ringe giriyor. Ciampa, Lacey'i kaldırıyor ve sonrasında iplerden sekiyor. Ancak Lacey bir anda yere yığılıyor ve Ciampa duruyor. Hakem bir kez daha Lacey'nin durumunu kontrol ediyor ve bir kez daha devam edebilir işareti veriyor. Ciampa hızlıca Lacey'i kavrıyor ve onu bir kez daha kaldırıyor. Ancak Lacey bir anda Ciampa'yı itiyor ve WOMAN'S RIGHT! ANCAK ISKA GEÇİYOR! LACEY ISKA GEÇİNCE HIZLICA İPLERDEN SEKİYOR VE SPEAR! ANCAK YİNE ISKA GEÇİYOR VE KAFASINI KÖŞEYE ÇARPIYOR! SONRASINDA RİNGE GERİ GİDERKEN CIAMPA BİR ANDA LACEY'İ YAKALIYOR VE DRAGON SUPLEX! CIAMPA HIZLICA LACEY'İ YAKALIYOR VE BU KEZ DE PROJECT CIAMPA! CIAMPA HIZICA TUŞA GİDİYOR! BELKİ DE KEMERE GİDİYOR! 1-2-

3!

Kazanan ve Yeni Gift Of The Gods Şampiyonu: Tommaso Ciampa

TOMMASO CIAMPA GIFT OF THE GODS KEMERİNİ KAZANAN İLK GÜREŞÇİ OLMAYI BAŞARIYOR! Ciampa yerde yatarken hakem kemeri görevliden alıyor ve Ciampa'ya veriyor. Ciampa kemeri aldıktan sonra ayağa kalkıyor ve kemeri havaya kaldırıp taunt atıyor! Sonrasında da pyrolar patlıyor! Maçtan kesitleri izliyoruz. Kameralar tekrardan ringe döndüğünde Ciampa'yı rampada görüyoruz. Ciampa bir kez daha kemerini havaya kaldırırken kameralar kapanıyor!

onenightstand.png


unnamed.jpg


Kameralarımız arka alana çevriliyor. ECW Efsanelerinden Sabu'yu bir taraftarla poz verirken görüyoruz.

Taraftar: Az önce neler oldu? Hı- Buradayız! Gerçekten çok teşekkür ederim efendim. Normalde size temas edilmesinden pek hoşlanmıyorsunuz ancak benimle poz verdiniz. Size gerçekten minnettarım efendim.

Sabu: Hala hoşlanmıyorum. Ancak birilerini pataklamak için fazla yaşlandım. Dayak atmak için yeterli enerji beni bulmadan çabuk kaybol.

Taraftar hızlıca alandan ayrılıyor ve bu esnada kadraja başka birisi giriyor.

afasdfs.jpg


Bu Sandman! Sandman hızlıca Sabu'ya yaklaşıyor.

Sandman: Dostum. Seni burada görmek ne kadar güzel. Nerelerdeydin sen?

Sabu: Evde vakit geçiriyorum. Ne yapacağım başka?

Sandman: Yeme beni Sabu. Seni İngiltere'de Grado ile hikaye yazarken görmüşler. Ortak kitap çıkaracakmışsınız.

Sabu: Bunu sana kim söyledi bilmiyorum. Grado'nun a**na koyayım!

???: Ben söyledim.

download.jpg


Bu ses D-Von Dudley'e ait.

D-Von Dudley: Hadi ama Sabu. Bunu inkar edemezsin. Seni kanlı canlı bir şekilde o çocukla birlikte bir şeyler yazarken gördüm. Sonra da onunla konuştum. Bu arada bayağı değişmiş. En son gördüğümde bebek yüzlü bir çocuktu. Şimdi ise saçı sakalı birbirine karışmış. Rahmetli Bruiser'a benzemiş.

Sabu: Tamam tamam. Hikaye yazıyoruz. Mutlu musun? Bubba Ray nerede?

D-Von Dudley: Yeğeniyle birlikte vakit geçirmeye devam ediyor. Aslında buraya birlikte gelecektik ancak kendisi son anda vazgeçti.

Sandman: Peki Rob nerede? Siz de hep birlikte gezerdiniz. Kızlar falan. Anlatabiliyor muyum?

Sabu: Sevgilisiyle takılıyordur. Seks yapmadan duramıyorlar.

mick-foley-wwe-backstage.jpg


Bu sırada bir mikrofon başka bir tarafta yer alan Mick Foley'e uzanıyor.

Görevli: Sence bu gece bizleri başka neler bekliyor Mick?

Mick Foley: Iıı. Aslında bunu tahmin etmek çok zor. Şov gerçekten çok iyi gidiyor. Devamında da daha iyi olacağına dair şüphem yok. Ancak neler ile karşı karşıya olacağız bunu kestiremiyorum. Hey çocuklar.

Mick Foley diğer ECW efsanelerinin yanına geçiyor. Bu esnada görevlinin yanına başka birisi geliyor.

tommy-dreamer.jpg


Tommy Dreamer: Aslında Mick böyle yapmaz. İlginç bir şekilde kaçamak bir cevap verdi. Daha net bir cevap verecek olursak bu akşam Cody büyük bir kabus yaşatacak.

Dreamer da hızlıca diğerlerinin yanına gidiyor. Görevli ise alandan ayrılıyor. Dreamer ile birlikte başka bir isim de diğer efsanelerin yanına geliyor.

maxresdefault.jpg


Terry Funk: Aslında Teddy'nin bu yaşta maça çıkmasına şaşırdım. Kendisi maça çıkmayalı sanırım bir 50 yıl oluyor. Burası galiba sihirli. 70 yaşında bir adamı güreştirebilecek kadar sihirli.

Mick Foley: Aklından bile geçirme dostum. Buna benzer bir saçmalığı sen bana söylediğinde o hatayı ben yaptım ve 5 metreden aşağıya uçtum. Omzum hala ağrıyor.

D-Von Dudley: Kaldı ki Teddy yıllardır dövüşmediği için en azından yürüyebiliyor.

Sandman: Bize baksana Terry. Her tarafımız yara bere içinde. Hala ağrılar çekiyoruz.

Dreamer: Hadi ama dostum. Buradaki hiç kimse bu saatten sonra Seth kadar acı çekmeyecektir sanırım.

Sabu: O koca adam da neyin nesiydi öyle. Khali'yi bile kaldırıp indirir bu adam. Gerçekten kocaman.

Mick Foley: Açıkçası bende bunun şokunu atlatmaya çalışıyorum çocuklar. O koca adam olmasa belki de Sami maçı kazanamayabilirdi.

Sandman: O adamın değişik problemleri var galiba. Kendinde bile olduğunu düşünmüyorum.

Terry Funk: Bu tripleri en son 20 yıl önce Raven'da falan görmüştüm. Bu çocuk tırlatmış olabilir.

D-Von Dudley: Peki Ciampa ve Lacey'nin yaptıklarına ne demeli?

Sabu: İnanılmaz işler yaptılar. Sanırım içinde kan olmayan en güzel maçtı.

Mick Foley: Bir tanrı hediyesi için ancak bu kadar mücadele edilebilirdi.

Dreamer: Gelene bakın.

Abdullah_the_butcher.png


Abdullah The Butcher: Nasılsınız beyler?

Mick Foley: Yine bir taraflarında çatalla gezmiyorsun değil mi Abdullah? Baksana çocuklar titremeye başladı.

Abdullah The Butcher: Kaç yıl öncesindeyiz Mick? 20 mi? 30 mu? Artık çatalla temas edecek kadar ahmak değilim. Aranızda birkaç eksik var sanki beyler. Şu minyon adam nerede? D-Von sizin yanınızda gezerdi ufacık bir adam. Nerede o?

D-Von: Spike'tan mı bahsediyorsun? Bilmiyorum ki. En son finans işlerine girmişti yıllardır gören yok.

Sabu: Tazz bilirdi onun yerini. Sahi Tazz nerede?

Dreamer: Spiker masasında Buğra Gür ile boğuşuyordur şimdi.

Mick Foley: Beyler sıradaki maç başlamak üzere birilerine toplu poz verip maçı izlemeye geçelim.

Efsaneler o esnada oradan geçen bir fotoğrafçıyı çevirip poz veriyorlar. Sonrasında da hızlı adımlarla dev ekranın yolunu tutuyorlar.

onenightstand.png
Kameralarımız açıldığında seyircilerin arasında bir hareketlenme olduğunu görüyoruz...Bunlar Hells Angels'ın getirdiği çete üyeleri! Biletlerini göstererek arenaya giriş yapıyorlar. Bazı seyirciler onlar için tezahürat ederken daha genç yaştaki izleyicilerin ve kadınların tedirgin olmaya başladığını fark ediyoruz. Derken giriş tarafında bir hareketlenme oluyor...Shane McMahon! Shane McMahon'ın ardından çok sayıda güvenlik görevlisinin geldiğini görüyoruz. Shane, gergin bir şekilde motorcuları işaret ediyor ve onlarca güvenlik görevlisi motorcular ve ring arasında etten bir duvar örüyorlar. Motorcuların bazıları sinirlenirken bazıları bu önlemi gülerek karşılıyor ama Shane McMahon'ın gülmediği kesin! Shane, güvenlik görevlilerinin yerlerinde olduğuna emin olduktan sonra arkasına dönüyor ve bir müzik çalıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Gyug0Id-WSQ&ab_channel=dragonman5958[/ame]
MacMilitan! Henüz bugün kemerini kaybetmiş olan Teddy Long, endişeli şekilde Shane McMahon'ın yanına geliyor ve bir şeyler konuşuyorlar. Shane, güvenlik görevlilerini gösteriyor ve sorun yok işareti yapıyor. Teddy Long, kafasıyla onayladıktan sonra arkasına dönüp işaret veriyor ve müzik tekrar başlıyor.

hop-1.png


Mark Henry ve Cesaro! Şampiyonlar girişte görünüyorlar ve ringe doğru yürüyorlar. Cesaro, gergin görünürken Mark Henry etraflarını kaplamış olan motorculara öfkeyle bakıyor. Mark Henry, merdivenlerin sağlamlığını test ederken bir müzik başlıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Or35NxK08TY&ab_channel=Chavski-Jsy[/ame]
"I won't try to argue
Over the cashews
They're salted
They're raosted
Got them sorted
They come from an apple
They are sun dried
And boiled
They taste like AMAZING!
They're healthy
Im craving now..."


Ap6gM.png


Kajularınızı aldıysanız eğlenceye hazır olun çünkü onlar burada! Team KAJU! Ryback, Isaiah Scott ve No Way Jose üçlüsü gayet gülüp eğlenerek geliyorlar ve bu sefer twerk falan da yok. Scott bir yerde arkasını dönüyor ama Ryback ve No Way Jose hemen onu durduruyor. Üçlü rampadan keyifle yürürlerken ringe yaklaştıklarında etraflarındaki tehlikeli materyaller ve motorcular onları gergin hale getiriyor. Üç isim ringe girdiklerinde yüzlerindeki gerginliğini sezebiliyorsunuz ve bu gerginlik katlanıyor...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=7J8a3TDewDI&ab_channel=MattMurdock[/ame]
4kfSZR.png


Tüm arenayı motor sesleri sarıyor! Seyircilerin arasındaki motorcuların delirdiğini ve bağırdığını görebiliyorsunuz ama motor sesinin gürültüsü onları bile bağırıyor.

Mauro Ronallo: Bir yandan metal müzik, bir yandan motor sesleri ve bir yandan bir suç çetesinin bağırışları, kulaklarım hiç bu kadar büyük bir işkence çekmemişti...

Buğra Gür: (ağlayarak) Annemi istiyorum...

Girişte motorlar görünüyor!Karl Anderson ve Baron Corbin! Chopper motorları ile giriyorlar ve güvenliklere pis pis baktıktan sonra motorcu arkadaşlarıyla selamlaşıyorlar. Havada asılı duran kemeri şöyle bir süzdükten ve merdivenleri kontrol ettikten sonra ringe giriyorlar ve ellerini kaldırıyorlar. İkisi birden ellerini indirdiklerinde...

"HELLS ANGELS!"

Tüm motorcular hep bir ağızdan bağırıyor! Diğer güreşçilerin oldukça gerildiğini ve bazı seyircilerin arenayı terk ettiğini görebiliyoruz. Hakem bu işin içinden hemen sıyrılmak istermişçesine maçı başlatıyor.

Tag Team Championship
TLC Tag-Team Tornado Match
Hall of Pain (c) vs Team Kaju vs Hells Angels


Maç başladığı gibi No Way Jose ringe atlıyor! Unutmayın ki bu bir TLC maçı ve TLC maçlarında diskalifiye yok! Bu da Team Kaju'nun üç üyesinin de maçta aktif olmasını mümkün kalıyor. Sayı bakımından dezavantaja düştüklerini fark eden Hall of Pain ve Hells Angels ikilileri birbirlerine bakıyorlar ve güçlerini birleştiriyorlar! 4 vs 3, şimdi sayı dezavantajı Team Kaju'da! İki taraf birbirlerine saldırıyorlar ve ring birden kaosa boğuluyor! Team Kaju üyeleri bir bir elimine oluyor. Baron Corbin, Isaiah Scott'a saldırırken Cesaro'nun No Way Jose ile dövüştüğünü görüyoruz. Karl Anderson ise bir Corbin'e bir Cesaro'ya yardım ediyor. Tüm bunlar olurken ringin diğer tarafında ise titanların mücadelesi var! Mark Henry ve Ryback sert bir kavgaya tutuşmuş durumda ama Mark Henry birden Ryback'i tutuyor ve ringden dışarıya doğru Body Slam! Çok sert bir başlangıç maça ÇOK SERT!

Team Kaju tamamen dağıldıktan sonra Hells Angels ve Hall of Pain ikilileri birden duraksıyorlar ve göz göze geliyorlar. Bu mücadele artık ikiye iki! Mark Henry ve Baron Corbin kapanmamış hesaplarını kapatmak için birbirlerine girerlerken Karl Anderson ve Cesaro da birbirlerine ardı ardına European Uppercutlar vuruyorlar! Mark Henry bir noktada köşede sıkıştırıyor Baron Corbin'i, Cesaro ise üstünlüğü kuruyor Anderson'a karşı. Cesaro ve Mark Henry birbirlerine bakarak anlaşıyorlar ve Cesaro kafasını indirerek onaylıyor. Cesaro'dan Irish Whip! Takım arkadaşının üstüne gönderiyor Karl Anderson'ı! Ama ringe giren birisi var! No Way Jose iplerden atlamak istiyor ama havada yakalıyor onu Mark Henry! World's Strongest Slam pozisyonundalar! Ama Knee Chop Block! Isaiah Scott dizlerinin üstüne düşürüyor devi! Cesaro olaya müdahil oluyor bu sefer ama Jose-Scott ikilisi Double Drop Kick ile dışarı yolluyorlar onu! Team Kaju maça geri döndü!

Birden Mark Henry'nin etrafını köpek balıkları gibi sarıyor Kaju üçlüsü. Mark Henry, aslanlar tarafından yavaş yavaş öldürülen bir filmişçesine tek başına dizlerinin üstünde savaş veriyor ama sayı dezavantajı çok büyük! Team Kaju sert tekmeler ve yumruklarla sonunda yere yıkmayı başarıyorlar Mark Henry'i. Team Kaju bir birbirlerine bir de yerdeki Mark Henry'e bakıyorlar. Akıllarında bir şey var! No Way Jose ve Isaiah Scott ağır ağır kaldırıyorlar Mark Henry'i ve sırtlıyorlar. TRIPLE POWERBOMB İÇİN KALDIRIYOR TEAM KAJU MARK HENRY'İ! Bir süre dengede tutmakta zorlanıyorlar ama Ryback'in güçlü kollarında dengeyi buluyor sonunda 180 kilo. DERKEN KARL ANDERSON TRIPLE POWERBOMB'U ROCKET KICK İLE TAMAMLIYOR! DOUBLE ROTATION TRIPLE HATTA NE TRIPLE'I QUADRUPLE POWERBOMB!! MARK HENRY ARTIK MAÇTA DEĞİL!

Mark Henry'nin yere çarpmasının etkisiyle herkes bir miktar geriye doğru savruluyor! Hells Angels ve Team Kaju ringde ayakta kalmayı başaran takımlar. Bir süre birbirlerini süzüyorlar ve ringin içinde kavga başlıyor! No Way Jose, Baron Corbin'in bacağına sarılarak onu engellerken Isaiah Scott ise Corbin'in karnına karnına darbeler indiriyor. Ryback'in ise köşeye sıkıştırdığı Karl Anderson'a sağlam yumruklar vurduğunu görebiliyoruz ama bu yumruklar kısa sürüyor çünkü Ryback'in karnında bir sandalye patlıyor bu Cesaro! Cesaro Ryback'e bir darbe daha vurduktan sonra yönünü Karl Anderson'a dönüyor ama iplere yaslanan Karl Anderson'dan yediği tekme darbesiyle sandalye elinden düşüyor! CESARO YERE İNDİRDİĞİ RYBACK'İN SIRTINA BASARAK UÇUYOR! RUNNING CORNER EUROPEAN UPPERCUT! CESARO MAÇI KONTROL EDEN İSİM!

Ryback ve Karl Anderson'ı elimine ettikten sonra yüzünü Corbin'i hırpalayan No Way Jose ve Isaiah Scott ikilisine dönüyor yüzünü. Önce omzundan tutup çektiği Isaiah Scott'a bir European Uppercut geçirdikten sonra bir de No Way Jose'ye geçiriyor. Köşede hırpalanmış şekilde duran Baron Corbin'i ise takım arkadaşının akıbeti bekliyor çünkü Running Corner European Uppercut için geriliyor Cesaro ama Big Boot ile yere gömüyor onu Baron Corbin! Cesaro ringin ortasına kadar uçtuktan sonra Isaiah Scott ve No Way Jose toparlanmış şekilde Baron Corbin'in üstüne uçuyorlar AMA HAVADA YAKALIYOR İKİSİNİ DE BARON CORBIN DOUBLE END OF DAYS! BARON CORBIN MUAZZAM BİR GÜÇ GÖSTERİSİ YAPARAK İKİ İSMİN BİRDEN GÜNLERİNİ SONA ERDİRİYOR!

Ama Corbin'in güç gösterisi uzun sürmüyor çünkü dünyanın en güçlü adamı karın boşluğuna bir masayı indiriyor! Corbin, acı içinde bağırırken Mark Henry, koşarak masayı köşede sersemlemiş şekilde bekleyen Karl Anderson'a vuruyor. DERKEN MEAT HOOK! RYBACK, MARK HENRY'NİN ARKASINDA TOPARLANMAKTA OLAN CESARO'NUN KELLESİNİ ALIYOR ADETA! Mark Henry, masayı Karl Anderson'ın üstüne koyduktan sonra hemen arkasını dönüyor ve Ryback ile yumruklaşmaya başlıyorlar. Mark Henry, balyoz gibi yumrukları ile köşeye sıkıştırıyor Ryback'i ve karın boşluğuna karın boşluğuna tekmeler atmaya başlıyor. Şimdi Irish Whip ile Karl Anderson'ın ve masanın üzerine göndermek istiyor ama Ryback kalkmıyor! Mark Henry birkaç sert tekme darbesinin daha ardından Irish Whip'i uyguluyor ama Reverse Irish Whip ile rakibini köşeye gönderen taraf Ryback oluyor! Köşede sırasıyla Mark Henry, masa ve Karl Anderson bir sandviç oluşturmuş durumda ama bu sadviçe biraz kaju eklenmek üzere! Ryback de koşuyor köşeye! MARK HENRY VE RYBACK'İN ÇARPIŞMASININ SERTLİĞİNDEN VÜCUT KÜTLELERİ MASAYI KIRIYOR! KARL ANDERSON'IN KEMİKLERİ İÇİN DE BÜYÜK İHTİMALLE DURUM PEK FARKLI DEĞİL!!

Ryback'in ringdeki üstünlüğü de pek uzun süren bir saltanat olmuyor çünkü onu iplere gönderen Baron Corbin, Northern Lariat ile indiriyor Ryback'i! Ardından ringden çıkıyor ve seyircilerin arasındaki motorculara göz kırparak bir sandalyeyi kapatarak alıyor eline ve ringin dışında toparlanmaya çalışan Scott-Jose ikilisinin üzerine kargısını düşmanlarının üstüne doğrultan bir şövalye gibi koşuyor! Isaiah Scott son anda kaçmayı başarıyor fakat No Way Jose yediği merdiven darbesiyle çelik basamaklara kadar uçuyor! ISAIAH SCOTT! SPRINGBOARD DDT! DIŞARIDAKİ BARON CORBIN'IN KAFASINI BARİYERLERE VURUYOR VE BARİYERLER YIKILIYOR! BARON CORBİN BEYİN KANAMASI GEÇİRMİŞ OLMALI! Ringde ise Ryback'i görüyoruz. Bir köşede toparlanmakta olan Mark Henry'i diğerinde ise hala kendine gelememiş durumda olan Karl Anderson'ı görüyor. Önce Karl Anderson'a doğru gidiyor ve Corner Clothesline! Ardından sıra Mark Henry'e geliyor. Ryback koşuyor VE KAFASINA SANDALYE DARBESİ YİYOR! Cesaro takım arkadaşını kurtarıyor! Mark Henry, ise kurtuluşu karşılığında durumu teşekkürsüz bırakacak değil! SPEAR! MARK HENRY YIKIYOR RYBACK'İ! DERKEN ROCKET KICK! CESARO'NUN ELİNDEKİ SANDALYE KARL ANDERSON'IN TEKMESİ YÜZÜNDEN KENDİ KAFASINA ÇARPIYOR! Anderson, Cesaro'yu devirdikten sonra çevik bir hareketle Mark Henry'den de kaçıyor ve tekrar iplerden geliyor ama bu sefer Mark Henry'nin tam da kucağına. Mark Henry World's Strongest Slam pozisyonuna alıyor O DA NE?! BU GERÇEK OLAMAZ! ISAIAH SCOTT RİNGİN DIŞINA KURMUŞ OLDUĞU MERDİVENİN TEPESİNDEN AŞAĞI UÇUYOR VE WORLD'S STRONGEST SLAM'İ MARK HENRY'E GÖKLERDEN GELEN BİR BULLDOG YAPARAK TAMAMLIYOR!

THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME!

Scott, Henry, Anderson, Corbin, Jose, Cesaro, Ryback... Herkes yerde! BİR KİŞİ HARİÇ! TEDDY LONG PLAYAAAA! Teddy Long ringe bir merdiven sokuyor ve yaşlılığın da getirdiği dezanformasyonla ağır ağır kuruyor merdiveni ve tırmanmaya başlıyor ağır ağır. Teddy Long kemerleri alabilecek mi?! Teddy Long, merdivenin en üstüne çıkıyor ve gözlüğünü düzelttikten sonra yavaş yavaş elini kemerlere uzatıyor...

Ama Isaiah Scott durduruyor onu! Scott tam Teddy Long'a yumruğu geçirecekken Teddy Long, Scott'un testislerine doğru "cücük" yapıyor ve Isaiah Scott refleks olarak merdiveni bırakıp ellerini kasıklarına götürüyor. Sadece ayaklarıyla dengede kalması çok zor! Teddy Long gülerek "Korkuyorsan taşımaaaa" diyor ve kemerleri Isaiah Scott'un kafasına geçiriyor! Isaiah Scott merdivenlerden aşağı uçuyor! Teddy Long'un kemerleri alması için hiçbir engel kalmadı! Elini uzatıyor...

Ama Baron Corbin durduruyor bu sefer onu! Corbin, Teddy Long'un gözlüğünü alıp merdivenden aşağı atıyor ve Teddy Long kör gibi bakıyor. Kör gibi diyoruz çünkü büyük ihtimalle gerçekten bir şey görmüyor. Nitekim Corbin ile Teddy Long'un Hammerstein Ballroom semalarındaki kavgaları pek de uzun sürmüyor çünkü Ryback merdiveni ittiriyor! BARON CORBIN VE TEDDY LONG MERDİVENİN ÜSTÜNDEN RİNGİN DIŞINDA KURULMUŞ OLAN MASALARIN ÜZERİNE DÜŞÜYORLAR! BU TEDDY LONG'UN YAŞINDAKİ BİR ADAM İÇİN ÖLÜM DEMEK! Ryback, kenarda toparlanmakta olan Cesaro ve Karl Anderson'ı da Double Lariat ile ringin dışına gönderiyor! Ryback temizledi her yeri! Arkasını döndüğünde ise onu güzel bir sürpriz karşılıyor çünkü takım arkadaşı No Way Jose bir merdiven getirmiş durumda. Beraber merdiveni kuruyorlar. Ryback, merdiveni korurken No Way Jose kemerleri almak için tırmanıyor ve elini uzatıyor...

AMA MERDİVEN MOTORCULAR TARAFINDAN YIKILIYOR! HELLS ANGELS'IN MOTORCULARI VE GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARASINA BİR SAVAŞ ÇIKMIŞ DURUMDA! Motorcular seyircilerin arasında, ring kenarında hatta ringde güvenlik görevlileri ile dövüşüyorlar! Her köşede birbirlerine saldıran güvenlikleri ve motorcuları görüyoruz. HAMMERSTEIN BALLROOM BİLE TARİHİNDE BÖYLE BİR KAOS GÖRMEDİ! Bazı holigan seyirciler de atlayıp kavgaya karışıyor ringe tam bir kaos var! Derken kaosun içinden biri sıyrılıyor! Karl Anderson, bir motorcunun verdiği merdiveni alarak ringe giriyor ve merdiveni kurduktan sonra kaosun basamaklarını tırmanıyor. Hells Angels çetesi tüm arenada terör estirirken Karl Anderson, şampiyonluğa uzanıyor. Kemeri kavrıyor ve...

BİRİ AYAĞINDAN AŞAĞIYA ÇEKİYOR! BU SHANE MCMAHON! Shane maça dahil oluyor! Merdivenden düşürdüğü Anderson'ı hızlı yumruklarla ekarte ediyor ve köşeye fırlatıyor çünkü dövüşmesi gereken daha çok motorcu var. Shane McMahon 2015 yılında tüm İstanbul esnafını dağıtan İrlandalı boksör turist gibi üstüne akın akın gelen motorcuları indiriyor yere! Üstüne gelen motorcu kalmadığında ise Shane McMahon merdivenlere tırmanıyor. Ring kenarında tüm güreşçiler ve güvenlik güçleri motorculara karşı tırmanırken ringin içinde GWA'nın patronu yerden metrelerce yukarıda. Shane en son basamağa da ayağını koyuyor ve MERDİVENİN TEPESİNDEN KÖŞEDE YATAN KARL ANDERSON'IN ÜZERİNE COAST TO COAST! SHANE MCMAHON KENDİSİNE YAPILANLARIN İNTİKAMINI ALIYOR! AMA BUNUN İÇİN KENDİSİ DE BİRKAÇ KABURGA KEMİĞİ FEDA ETMİŞ OLABİLİR! Kameralarımız ringin dışına odaklanıyor! Team Kaju'nun her bir ekip üyesine yaklaşık 2-3 motorcu düşmüş durumda, Cesaro içinse durum pek farklı değil! Hiçbiri kendisine saldıran çete üyeleri ile baş edemiyor ama bunun için yoğun bir çaba gösteriyor ve motorcuları oyalıyorlar. Baron Corbin ve Teddy Long ise üstüne düştükleri masaların üstünde bilinçsiz şekilde yatıyorlar. AMA MARK HENRY YATMIYOR! Kendisine gelen motorcuların hepsini tek yumrukta yere seriyor! Hatta bir motorcuyu kaldırıp sallarken birkaç güvenlik görevlisi de arada kaynıyor! Motorcularla dövüşmekte olan No Way Jose'yi kaldırıyor şimdi. Onunla motorcuları dövdükten sonra Ryback'e dönüyor yönünü ve ona doğru koşuyor! BARİYERLERİ RYBACK'LE YIKACAK ŞEKİLDE NO WAY JOSE'YE RUNNING WORLD'S STRONGEST SLAM UYGULUYOR MARK HENRY! MOTORCULAR PERT! JOSE PERT! RYBACK PART!

Mark Henry yavaş yavaş kalkıyor. Artık ortalığın kısmen temiz olduğunu görüyor ve ringe yöneliyor. Yorgunluğu ve her adımında 181 kiloyu taşımanın zorluğu ile basamakları ağır ağır tırmanıyor Mark Henry. En sonunda sağlam elleri kemerleri kavrıyor...

AMA BİR MAYMUN GİBİ İPLERDEN MARK HENRY'NİN ÜSTÜNE UÇUYOR ISAIAH SCOTT!

HAYIR EUROPEAN UPPERCUT! EUROPEAN UPPERCUT! DİĞER KÖŞEDEN UÇAN CESARO HAVADA YAKALIYOR UÇAN ISAIAH SCOTT'U! BÖYLE BİR SAHNEYİ FİLMDE DAHİ GÖREMEZSİNİZ! RİNGİN FARKLI TARAFLARINDAN GELDİLER VE CESARO HAVADAYKEN ÇOK TEMİZ BİR EUROPEAN UPPERCUT VURDU!

Mark Henry, şimdi kemerleri çekip almak için uzanıyor...

VE ALIYOR! HALL OF PAIN HALA ŞAMPİYON!

Kazanan ve Hala Takım Şampiyonları: Hall of Pain

Hall of Pain kazanıyor! Mark Henry, acı içinde kemerlerle beraber merdivenin üstünde yığılıp kalırken Teddy Long ve Cesaro kazandıklarını dahi fark edemeyecek kadar baygın, aynı maça girmiş herkes gibi... Karl Anderson, Baron Corbin, onlarca motorcu, onlarca güvenlik görevlisi, Shane McMahon, Ryback, Isaiah Scott, Cesaro, No Way Jose, Teddy Long... Hepsi bir yerlerde baygın yatarken biz de soğuk bir su içmek adına reklam arası veriyoruz.

onenightstand.png


download.jpg


Justin Roberts'ı ringte görüyoruz. Bir süre sonra Justin konuşmaya başlıyor.

Justin Roberts: Sevgili güreşseverler. Sıradaki maçımız GWA Undisputed şampiyonluğu için gerçekleşecek. Maçımızın türü Devil's Playground! Maçımız öncelikle Hell In A Cell kafesinde gerçekleşecek. Kafes tamamen elektrik düzenekleriyle kaplı. Ancak kafesin kapısı daha fazla elektrik düzeneğiyle kaplı yani kapıyı açmanız biraz zor. Bunun dışında kafesten kaçmak isterseniz bile maçtan kaçamazsınız. Rampada kaçmanızı engelleyecek bir düzenek daha var. Kafesin tepesinde de gördüğünüz üzere çeşitli silahlar asılı. Bu silahlar da ancak ringin altında yer alan merdivenleri kullanarak ulaşılabilecek. Ayrıca maç 30 dakika içinde bitmek zorunda. 30 dakika sonunda ringi patlatacak bir düzenek ringin altında bekliyor. Maçın 30 dakikadan önce bitmesi ise bu düzeneğin çalışmayacağı anlamına geliyor. Burası şeytanın oyun alanı.

OOOOOH! WELCOME TO PLAYGROUND!
clap! clap!
OOOOOH! WELCOME TO PLAYGROUND!
clap! clap!


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=j9Oh6khHJgY[/ame]

I'm becom-, I'm becom-, I'm becoming
I'm becom-, I'm becom-, I'm becoming
Judas in, Judas in my mind
I'm becom-, I'm becom-, I'm becoming
I'm becom-, I'm becom-, I'm becoming
Judas in, Judas in my mind
Judas in my mind


Seyirciler var güçleriyle Judas'ı haykırırken Chris Jericho'yu kemerleriyle birlikte girişte görüyoruz. Chris girişte kemerlerini havaya kaldırırken yoğun bir pyro atışı yapılıyor. Chris kemerlerini omuzlarına oldukça havalı bir şekilde attıktan sonra oldukça sakin ve neşeli bir şekilde ringe doğru yol alıyor.

chris-jericho-aew-world-champion-dynamite-1190837-1280x0.jpg


Chris Jericho ringe girdikten sonra kemerlerini bir kez daha havaya kaldırıyor ve bir kez daha pyro atışı yapılıyor. Jericho kemerlerini hakeme verirken Müzik de duruyor. Ancak seyirciler şarkıyı haykırmaya devam ediyorlar.

Hell_In_A_Cell.jpg


Bu esnada Hell In A Cell Kafesinin tepeden aşağıya iniyor. Bu sayede kafesi daha detaylı bir şekilde görebiliyoruz. Duvarlarda çeşitli elektrik düzenekleri var. Kapıda ise daha fazla elektrik düzeneği yer alıyor. Kafesin tepesinde çeşitli silahlar var ancak bir tırpan ve alev makinesi ilk göze çarpan silahlar. Ayrıca kafesin kenarları da benzin bidonlarıyla dolu. Kafes oldukça yavaş bir şekilde aşağıya inerken Jericho da oldukça soğukkanlı. Kafes tamamen yere indikten sonra ışıklar kararmaya başlıyor ve çeşitli yazılar görünüyor.

"Sonun yaklaşıyor."

"Şeytan kurban olarak seni seçti."

"Hazır mısın?"

"Hazırsan şeytanın evine hoş geldin."


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=l9e4FToaASc[/ame]
005_WWF00087--813dfa5a26a944de3ad8c9a434dc735a_350x200.jpg


Işıklar tamamen kararıyor ve girişteki yoğun alev atışlarının gerçekleşmesiyle Burned arena boyunca oldukça yüksek bir sesle yankılanmaya başlıyor! Sonrasında Kane'i de girişte görüyoruz. Kane oldukça sinirli bir şekilde kafese doğru yürüyor. Kafesin önüne geldikten sonra elini girişe doğru çeviriyor ve girişten tekrardan alevler yükseliyor. Sonrasında kafese giriyor ve sert bir şekilde kapıyı çarpıyor.

Kane-200x350-2.png


Kane kafesi kapattıktan sonra aprona çıkıyor ve sonrasında ringe de giriyor. Bu esnada hakemler kafesi kilitliyor ve elektrik düzeneklerini çalıştırıyorlar. Kane ringin ortasına geldikten sonra ellerini havaya kaldırıp son kez tauntunu atıyor ve köşelerden yoğun alevler yükseliyor ve ışıklar normale dönüyor. Hakem önce iki ismi kontrol ediyor. Ardından dışarıdaki düzeneklerin hazır olduğu işaretini alıyor ve maçı başlatmak için zili çaldırıyor.

Devil's Playground Match for GWA Undisputed Championship
Chris Jericho (c) vs Kane


LET'S GO KANE! JUDAS IN MY MIND!

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Başlama zili çalar çalmaz bir boru sesi duyuluyor ve Kane’in arkasındaki duvarın tepesindeki benzin bidonları dökülmeye başlıyor ve kısa bir süre içerisinde bidonlar tamamen boşalıyor. Kane oldukça sert bir şekilde Jericho’ya bakarken Jericho ise biraz endişeli bir şekilde duvardan dökülen benzinlere bakıyor. Sonrasında Kane, Jericho’ya doğru yavaşça yürümeye başlıyor. Jericho önce köşeye doğru geri geri gitse de sonrasında ringten iniyor ve geri geri giderek kaçmaya başlıyor. Kane de ringin dışına çıkıyor ve ağır adımlarla Jericho'nun peşinden gidiyor. Jericho geri geri giderken bir anda elini kafese değdiriyor ve hafif bir şekilde elektrik çarpıyor onu. Jericho elini hafif bir acıyla çekerken hızlıca Ringe geri giriyor. Jericho ringte endişeyle beklerken Kane apronun önünde öylece bekliyor.

Süre: 02:31,11

Kane bir anda ringin altını karıştırıyor ve bir çelik merdiven çıkarıyor. Kane merdiveni ringe atmak istiyor ancak Jericho hızlıca bir Baseball Slide yapıyor ve Kane merdivenle birlikte kafese çarpıyor. Kane’i hafif bir elektrik çarpıyor. Jericho ayağa kalkıp iplerden sekiyor ve bir Suicide Dive deniyor ancak Kane bir anda merdiveni Jericho’ya vuruyor ve Jericho ringin içine düşüyor. Kane ise merdiveni kaldırıp ringe atıyor. Sonrasında kendisi de ringe girmeye çalışıyor ancak Jericho hızlıca ayaklanıyor ve Kane’e bir Hotshot yapıyor. Kane apronda kalıyor. Jericho hızlıca ayaklanıyor ve bir Forearm Smash yapıyor. Kane devrilmiyor. Jericho merdiveni kapıp Kane’e doğru fırlatmak istiyor ancak Kane bir anda merdiveni tutuyor ve merdiveni itekliyor. Merdivendeki dikenler Jericho’nun kafasına sürtüyor ve Jericho yüzünü tutarak yere düşüyor. Kane de ringe giriyor.

Süre: 03:20,54

Kane ringe girdikten sonra kafesin tavanına bakıyor ve alacağı silahı gözüne kestiriyor. Sonrasında yavaşça merdivene yöneliyor ve merdiveni kaldırmaya çalışıyor ancak Jericho bir anda ayağa kalkıyor ve Kane’e merdivenin üzerinde One Hand Bulldog yapıyor. Kane kafasını merdivene çarptıktan sonra arkasına doğru düşüyor ancak kısa süre de dizleri üzerine kalkmayı başarıyor. Jericho koşuyor ve Kane’e bir Enziguiri çakıyor. Kane yere düşüyor. Jericho ayağa kalkıyor ve iplere koşuyor. Sonrasında iplerden atlıyor ve Lionsault! Ancak Kane yere inen Jericho’yu son anda boğazlıyor ve hareketin etkisini en aza indirmeyi başarıyor. Kane ayağa kalkmaya çalışıyor ancak Jericho hızlıca Kane’den kurtuluyor. Sonrasında merdiveni kapıp Kane’in kafasına geçiriyor. Jericho tavana bakmaya başlıyor ve en sonunda merdiveni ringin ortasına kurup tırmanmaya başlıyor. Kane de bu esnada ayağa kalkıyor ve o da merdiveni diğer tarafından tırmanmaya başlıyor. Jericho merdivenin tepesine uzanmayı başarıyor…

PICK THIS SCYTHE! PICK THIS SCYTHE! PICK THIS SCYTHE!

Süre: 05:02,83

VE TAVANDAN KAPTIĞI TIRPANIN SAPINI MERDİVENİ TIRMANMAKTA OLAN KANE’İN KAFASINA GEÇİRİYOR! Kane merdivenden düşüyor ancak devrilmiyor ve iplerden sekip merdivene bir tekme sallıyor. Jericho merdivenden aşağıya inemiyor ve tırpan bir yana düşüyor Jericho ise merdiven ile birlikte başka bir yana düşüyor. Kane hızlıca merdiveni kapıp tekrardan ringin ortasına kuruyor. Sonrasında da tırpanı almak istiyor ancak Jericho, Kane’in ensesine bir yumruk atıyor. Sonrasında onu itiyor ve Kane iplerin arasından ringin dışına düşüyor. Jericho önce merdivene sonra tavana bakıyor ancak merdiveni tırmanmak yerine tırpanı kapıyor ve ringin dışına çıkmak istiyor ancak Kane bir anda Jericho’yu boğazlıyor ve onu köşeye vuruyor. Sonrasında ringe giriyor ve merdiveni tırmanmaya başlıyor. Sonunda tavandan bir torbayı alıyor.

Süre: 06:22,61

Ancak Jericho birden tırpanın arkasıyla Kane’e vuruyor ve Kane torbayı ringin ortasına düşürüyor. Jericho tırpanı ringin dışına fırlatıyor. Ve sonrasında Kane’i merdivenden aşağı çekiyor. Sonrasında da iplerden sekiyor ve JUDAS EFFECT! Kane devrilip ringin dışına yuvarlanıyor. Jericho merdiveni tutup ringin köşesine doğru sürüklüyor ve bir süre sonra merdiveni köşeye bırakmayı başarıyor. Sonrasında ringin diğer köşesindeki torbayı alıyor ve torbayı elinde tartarak içinde ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Sonrasında da torbayı açıyor ve içindekini görünce gülümsüyor. Sonrasında da torbayı ringin içine boşaltıyor. Torbadan raptiyeler çıkıyor. Jericho torbayı tamamen boşalttıktan sonra ringin dışına sallıyor. Kamera yerdeki raptiyeleri çekerken ekran ikiye bölünüyor ve ekranın diğer tarafından Jericho'nun vurduğu Judas Effect'i görüyoruz tekrardan.

THUMBTACKS! THUMBTACKS! THUMBTACKS!

Süre: 07:10,10

Bu esnada Kane bir anda aprona çıkmaya başlıyor ve aynı anda boru sesi duyuluyor ve yine Kane’in arkasındaki duvarın tepesindeki benzinler bidonlarından dökülmeye başlıyor. Kane ringe girerken bidonların tamamen boşaldığını görüyoruz. Jericho hızlıca Kane’i yumruklamaya başlıyor ancak Kane bundan pek fazla etkilenmiyor. Kane, Jericho’yu itekleyip ona bir Big Boot sallıyor ancak Jericho sıyrılıp Kane’i yere düşürüyor ve WALLS OF JERICHO bağlıyor! Kane elini iplere uzatmaya çalışıyor ancak Jericho çok sıkı bağlıyor. Kane bir süre güçlü durmaya çalışıyor ancak hareket edemiyor. Bir süre sonra Kane hareketlenmeye başlıyor ve iplere doğru gitmeye başlıyor. Jericho bunu engellemek için Kane'i ringin ortasına çekmeyi deniyor ancak bu esnada Kane'i elinden kaçırıyor ve Kane kilitten kurtulmayı başarıyor. Jericho hızlıca iplerden sekiyor ve ayağa kalkan Kane'e doğru atlıyor ve CODEBREAKER! OLMUYOR! KANE ONU HAVADA YAKALIYOR VE RAPTİYELERİN ÜZERİNE ATIYOR!

HOLY SHIT! HOLY SHIT! HOLY SHIT!

Süre: 08:57,33

CjGyTT7WUAAEWCU.jpg


JERICHO RAPTİYELERİN ÜZERİNE UÇUYOR! Jericho acıyla bağırırken Kane ise merdivene doğru gidiyor! Kane merdiveni ringin ortasına kuruyor. Hakem ise köşeye yüz üstü yatan Jericho'nun durumunu kontrol etmeye çalışıyor ve eldiven takmaya başlıyor. Kane merdiveni tırmanıyor ve en sonunda kafesin tepesinden bir alev makinesi kapıyor. Sonrasında da yavaşça ringe iniyor. Hakem bu süre zarfında ancak birkaç tane raptiyeyi Jericho'nun sırtından alabiliyor ve Kane'i görünce çekiliyor. Hakem Kane'i uyarmaya çalışıyor. Bu esnada Jericho zar zor ayağa kalkmayı başarıyor. Jericho arkasını döndüğünde Kane'i görüyor ve Kane bir anda ALEV MAKİNESİNİ ÇALIŞTIRIP JERICHO'YA ALEV PÜSKÜRTÜYOR! Ancak Jericho son anda sıyrılmayı başarıyor ve alevler kendisine isabet etmiyor. Sadece köşe pedlerinden birisi kısa süreliğine yanıyor. Jericho hızlıca ringten iniyor ve korkuyla Kane'e bakıyor. Jericho bir süre bekledikten sonra kafesin kapısına yöneliyor ve kafesten kaçmaya çalışıyor!

Süre: 10:23,03

Ancak bir ande elektrik çarpıyor Jericho'yu ve Jericho yere yığılıyor. Kane elindeki alev makinasını yere bırakıyor ve ringin dışına iniyor. Bu esnada boru bir kez daha ötüyor ve bu kez spiker masasına bakan duvarın tepesindeki bidonlar devriliyor ve bidonların devrilmediği tek duvar kapının yer aldığı duvar kalıyor. Bidonlar tamamen boşalıyor ve kafes duvarını tamamen benzine bulanırken görüyoruz. Bu esnada Kane'in alev makinesiyle yaptığı atışın tekrarını da izliyoruz. Kameralar tamamen ringe döndüğünde Kane, Jericho'yu yakalıyor ve kafasını basamaklara vuruyor. Sonrasında Kane elini Jericho'nun sırtına atıyor ve onun sırtındaki raptiyeleri avuçluyor. Bazı raptiyeler Kane'in elinde kalırken Jericho'nun sırtından kanlar geliyor. Kane ringin altından bir tane ufak merdiven alıyor ve merdiveni Jericho'nun kafasına geçiriyor. Jericho yere düşüp benzinin döküldüğü ilk duvara doğru yol alırken Kane bir anda alev makinesini ringten kapıp Jericho'nun üzerine yürüyor. Kane, Jericho'nun duvara yaklaştığını görünce makineyi bir kez daha ateşliyor!

FEEL THE FIRE! FEEL THE FIRE! FEEL THE FIRE!

Süre: 11:44,66

Jericho bir kez daha çekiliyor ve ringe girmeyi son anda başarıyor. Alevler bu kez kafesin duvarına isabet ediyor ve kafesin duvarı yanmaya başlıyor! Kane makineyi bir kez daha bırakıyor ve ringin yolunu tutuyor! Jericho, Kane'i ayağa kalkmadan tekmelemeye çalışıyor ancak bunda başarılı olamıyor. Kane her tekmeyi yediğinde daha az etkileniyor ve ayağa kalkmayı başarıyor. Jericho bir yumruk sallamaya çalışıyor ancak Kane birden onu boğazlıyor ve Chokeslam için Jericho'yu havaya kaldırıyor. Kane, Jericho'yu havaya dikiyor ancak onu hemen yere bırakmıyor. Kane raptiyelere doğru yöneliyor ancak Jericho son anda Kane'in koluna vuruyor ve kendisini Kane'in arkasına atıyor. Sonrasında bir Chop Block yapıyor ve devamında hızlıca iplerden sekiyor. Ancak Kane bir kez daha boğazlıyor Jericho'yu. VE CHOKESLAM! KANE CHOKESLAM'İ VURUYOR! ANCAK TUŞA GİTMİYOR! ÇÜNKÜ BİR TAKIM SESLER AKLINI ÇELİYOR!

Süre: 13,23,33

0_sammyguevara-822x482.jpg


DON'T CAME ROOKIE! DON'T CAME ROOKIE! DON'T CAME ROOKIE!

BU SAMMY GUEVARA! SAMMY CIVATA KESKİSİYLE KAFESE DOĞRU İLERLİYOR! BİRKAÇ HAKEM ONA ENGEL OLMAYA ÇALIŞIYOR ANCAK SAMMY ELİNDEKİ KESKİYİ HAKEMLERDEN BİRİSİNİN KAFASINA GEÇİRİYOR VE SONRASINDA KAPININ KİLİDİNİ KIRIYOR. ARDINDAN KAPIYI TEKMELİYOR VE KAPI AÇILIYOR! Kane bir süre Sammy'e bakıyor ve ikili göz göze geliyor. Kane, Jericho'yu umursamadan bir anda ringten iniyor ve Sammy'e doğru ağır adımlarla yürüyor. Sammy korkmaya başlasa da olduğu yerden kımıldamıyor bile. Kane yavaş yavaş yürürken yerden alev makinesini de alıyor. Kane makineyi Sammy'e doğru doğrultuyor ve ateş ediyor ancak Sammy erkenden kendini yere atınca kendisine bir şey isabet etmiyor. Kane alev makinesini doğrultuyor ve bir kez daha Sammy'e ateş etmeye hazırlanıyor.

Süre: 15:00,22

Ancak Jericho ringin içinden koşarak bir anda Kane'e doğru Suicide Dive yapıyor ve Kane makineyi ateşleyemeden kapıya çarpıyor kafasını ve elektrik akımına kapılıp yere düşüyor. Jericho da bir süre yerden kalkamıyor. Sammy ise bir süre sonra ayaklanıyor. Hızlıca kapıdan içeri girmeye çalışıyor ancak bir hakem buna engel olmak istiyor. Sammy hakemi kapıp kapıya vuruyor ve hakem de elektrik akımına kapılıyor. Sammy kafese giriyor ve Jericho'yu kaldırmaya çalışıyor. Kane ise aprona doğru sürünüyor. Sammy, Jericho'yu ayağa kaldırmayı başarıyor ve onu kafesten dışarı çıkarmak istiyor ancak Jericho çıkmak için hamle yapmıyor. Kane'e doğru yöneliyor. Sammy de Jericho ile birlikte gidiyor ve ikili Kane'i tutup basamaklara vuruyorlar. Sonrasında da onu kaldırıp ringe atıyorlar. Sammy aprona çıktıktan sonra şekil bir Moonsault yapıp hızlıca ringin dışına kaçıyor ve Jericho'nun kolunun altına girip yavaşça onu kafesten çıkarıyor. Sonrasında ikili hızlanmaya çalışıyor ancak Jericho'nun yorgunluğundan bu mümkün olmuyor. İkili arka alanın yolunu tutuyor.

DON'T LEAVE! DON'T LEAVE! DON'T LEAVE!

Süre: 16:24,17

Ramp_fire.PNG


OMG! OMG! OMG! OMG!

KANE BİR ANDA SIT UP YAPIYOR VE RAMPA ALEV ALIYOR! JERICHO VE SAMMY YERE UÇUYORLAR! SAMMY ACIYLA KOLUNU TUTARKEN JERICHO ARTIK HAREKET EDEMEZ DURUMDA! Kane hızlıca ayağa kalkıyor ve ringten iniyor. Kafese takılı kalan tırpanı alıyor ve yavaşça kafesten dışarıya doğru hareketleniyor. Kane elindeki tırpanla yavaşça Jericho ve Sammy'e doğru hareketleniyor. Jericho dizleri üzerine geldiğinde Kane tırpana iyice bakıyor ve JERICHO'YA DOĞRU SALLIYOR! Ancak Sammy bir anda ayağa kalkıp Kane'e bir tekme atıyor ve Kane tırpanı arkaya düşürüyor. Sammy, Kane'i yumruklamaya başlıyor. Araya birkaç tane de tekme sıkıştırıyor. Ancak Kane neredeyse hiç etkilenmiyor ve Sammy'i tuttuğu gibi bariyere vuruyor. Sonrasında onu bir kez daha tutuyor ve bu kez de seyircilere doğru fırlatıyor! Sammy bazı seyircilerle birlikte gözden kayboluyor. Kane bir kez daha Jericho'ya yöneliyor. Onu yakaladıktan sonra sırtlıyor ve TOMBSTONE PILDRIVER!

Süre: 17:56,22

OLMUYOR! SAMMY GUEVARA BİR ANDA SEYİRCİLERİN ARASINDAN KANE'İN TEPESİNE ATLIYOR VE KANE, JERICHO İLE BİRLİKTE YERE DÜŞÜYOR! Sammy, Kane'i yerde yumruklamaya başlıyor ancak Kane pek etkilenmeden ayağa kalkmayı başarıyor. Sonrasında da Sammy'i bir anda boğazlıyor. Ancak Chokeslam için hamle yapmıyor! ONUN YERİNE SAMMY'İ ALEVLERİN ARASINA ATIYOR! ALEVLERDEN DOLAYI STAGE BÖLÜMÜ GÖRÜNMÜYOR ANCAK KANE'İN KAHKAHALARINI NET BİR ŞEKİLDE DUYABİLİYORUZ. BİR TAKIM SÖNDÜRME SESLERİ GELİYOR ANCAK ÇOK DA YÜKSEK DEĞİL. Kane, Jericho'ya dönüyor. Jericho birçok duyguyu bir arada yaşıyor. Bir yandan korkarak geri geri gitmeye çalışırken bir yandan da gözleri ağlamaklı oluyor. Jericho geri geri giderken Kane ise ağır adımlarla Jericho'ya doğru yürüyor. Bu esnada boru son kez ötüyor ve dökülmeyen son benzin bidonları kafesin son duvarından aşağıya dökülüyor ve bir süre sonra bidonlar tamamen boşalıyor. Kane oldukça soğukkanlı bir şekilde tebessüm ederken Jericho dünyanın sonu gelmişçesine kafese doğru bakıyor.

WELCOME TO THE END! WELCOME TO THE END!

Süre: 18:33,12

KANE BİR ANDA JERICHO'YU BOĞAZLIYOR! AMA YİNE CHOKESLAM İÇİN HAMLE YAPMIYOR VE JERICHO'YU KAFESE DOĞRU FIRLATIYOR! JERICHO KAFESİN KAPISINA ÇARPIYOR VE KENDİSİNİ ELEKTRİK ÇARPIYOR! DUVAR YANMAYA BAŞLIYOR! JERICHO DA YANIYOR! JERICHO AYAĞA KALKIP KENDİNİ SÖNDÜRMEYE ÇALIŞIYOR ANCAK BAŞARILI OLAMIYOR. Bu esnada duvar tamamen alev alıyor! Kane bir anda Jericho'ya bir Big Boot çakıyor ve Jericho kafesin içine giriyor. Kane ise ağır adımlarla kafese giriyor ve yanmakta olan kapıyı zar zor tutup kapatıyor. Jericho'nun ayağı sonunda sönüyor ve Jericho kendisini ringe atmaya çalışıyor. Kane bir anda onu yakalıyor ve basamaklara vuruyor! Sonrasında da onu ringe atıyor. Kane bir merdiven almak için ringi karıştırıyor ancak Jericho ringin diğer tarafından çıkıyor ve zar zor koşarak Kane'i itekliyor. VE KANE SPİKER MASASINA BAKAN DUVARA ÇARPIYOR! DUVAR ANİDEN ALEV ALIYOR VE KANE YANMAYA BAŞLIYOR! ANCAK KANE BUNDAN DA ETKİLENMİYOR! KANE OLDUKÇA SİNİRLİ BİR ŞEKİLDE JERICHO'YA BAKIYOR! Bu esnada Kane'in nasıl yandığını tekrar izliyoruz. Kameralar ringe döndükten sonra Kane, Jericho'ya doğru yürümeye başlıyor. Jericho ilk başta geri geri gidiyor ancak sonrasında ringe dalıyor. Kane de aprona çıkıyor. Jericho koşarak bir Baseball Slide yapıyor Kane'in ayağına doğru. Kane aprondan dışarı ayakları üzerine düşüyor. Jericho ise hızlıca ayağa kalkıyor v köşedeki merdiveni almaya koşuyor. Kane bu esnada tekrardan aprona çıkıyor ve ringe girmek için hamle yapıyor. Ancak Jericho merdiveni kaptığı gibi koşarak Kane'e geçiriyor. Ancak Kane merdiveni yakalıyor ve yanan elini merdivenin arasından Jericho'nun yüzüne basmaya çalışıyor. Ancak başaramıyor. Jericho bir anda merdiveni bırakıyor ve merdivene bir Dropkick atıyor! Kane'in kolu merdivende kalıyor ve bu yüzden ringten aşağıya düşemiyor.

Süre: 21:01,77

Jericho ringten iniyor ve ringin altından uzunca bir merdiven alıyor. Merdiveni zar zor ringe atıyor. Sonrasında da merdiveni ringe kurup zar zor merdiveni tırmanmaya başlıyor. Bir süre sonra Kane ringin dışına inmeyi başarıyor ve kolunu merdivenden kurtarıyor. Sonrasında da yavaşça ringe giriyor. Bu esnada Jericho merdivenin tepesine çıkmayı başarıyor. Kane ise merdiveni tırmanmaya başlıyor. Jericho tavana uzanıyor ve birbirlerine bağlı bir yığın sandalyeyi tuttuğu gibi çekiyor. Tuttuğu sandalye elinde kalırken diğer sandalyeler ise aşağıya düşüyor. Jericho elindeki sandalyeyi merdiveni tırmanmayı bitirmek üzere olan Kane'in kafasına geçiriyor ve Kane ringe ayakları üzerine geri düşüyor. Kane ringe düşen sandalyelerden birisini kapıyor ancak Jericho sandalye ile birlikte Kane'e uçuyor ve ikili yere düşüyor. İkili yerdeyken son anların tekrarını izliyoruz. Sonrasında ikiliyi ayağa kalkmaya çalışırken görüyoruz. Kane bu esnada merdiveni düşürüyor. Jericho ise ipleri tutunarak ayağa kalkıyor. Sonrasında da Kane'in kafasına geçiriyor sandalyeyi. Kane yere düşüyor. Jericho bir süre bekliyor. İyice kendine geldikten sonra bir kez daha geçirmek istiyor sandalyeyi ancak bu mümkün olmuyor! Kane bir anda ayaklanıp sandalyeyi yakalıyor ve sandalyeyi tutarak ayağa kalkıyor. Jericho, Kane'in karnına bir tekme atıp sandalyenin kontrolünü alıyor. Sonrasında bir kez daha sandalyeyi Kane'in kafasına geçiriyor ve Kane yere düştükten sonra yuvarlanarak ringin dışına çıkıyor. Kane yanmayan son duvarın yakınına geliyor. Jericho da sandalyeyi bırakıp ringin dışına çıkıyor ve bir süre bekliyor. Kane ayaklanmaya başlayınca Jericho da koşmaya başlıyor ve BASAMAKLARDAN KANE'İN ÜZERİNE CROSSBODY İLE ZIPLIYOR!

Süre: 23:52,19

DON'T STOP THAT! DON'T STOP THAT!

İKİLİ YANMAYAN SON DUVARA ÇARPIYOR VE DUVAR ÇÖKÜYOR! İKİLİ DUVARLA BİRLİKTE BARİYERİN ÜZERİNE DÜŞÜYOR! DUVARIN ÇÖKMEYEN KISMI YANMAYA BAŞLIYOR! ANCAK ÇÖKEN KISIM ELEKTRİK DÜZENEĞİNDEN AYRILDIĞI İÇİN O KISIM YANMIYOR! İKİLİ YUVARLANARAK DUVARDAN AYRILIYOR VE KAFESİN DIŞINA ÇIKIYORLAR. Jericho yerde sürünerek açık alana doğru gitmeye çalışırken Kane ise ölü gibi yatıyor yerde. Jericho bir süre sonra rampanın önüne gelmeyi başarıyor. Bu esnada duvarın nasıl çöktüğüne tekrardan şahit oluyoruz. Jericho bariyerlere tutunarak ayağa kalkarken Kane de ayaklanmaya başlıyor. Jericho oldukça gergin bir şekilde Kane'e bakıyor. Sonrasında arkasına dönüp gitmek istiyor ancak rampanın yandığını fark ediyor. Jericho bir süre sonra kafesin tepesine bakmaya çalışıyor. Bir süre sonra da kafesi tırmanmaya çalışıyor ancak ilk başta elektrik çarpıyor onu. Sonrasında yerdeki hakemin elinden eldiven alıyor ve kafesi tırmanmaya başlıyor. Kane bariyerlere tutunarak ayaklanmaya başlarken Jericho kafesin yarısını tırmanıyor bile. Bir süre sonra da tamamen kendisini kafesin tepesine atıyor.Kane, Jericho'ya bakıyor. Jericho kafesin tepesinde öylece yatıyor ve nefeslenmeye çalışıyor. Kafesin tavanında bir elektrik düzeneği olmadığı için Jericho'ya bir şey olmuyor. Kane de bir süre sonra kafese tırmanmaya başlıyor. Bu esnada Jericho da ayaklanmaya başlıyor. Kane kafesin tepesine yaklaşınca Jericho, Kane'e yaklaşıyor ve onu tekmelemeye çalışıyor. Kane elini kafesin tepesine atınca Jericho, Kane'in eline basıyor ancak Kane düşmüyor. Jericho bir tekme daha atmaya kalkıyor ancak başaramıyor ve tavanın ortasına gidiyor. Kane de sonunda kendisini kafesin tepesine atmayı başarıyor. Sonrasında bir süre tavanda yatıyor. İkilinin oldukça yorulduğu gözlerinden okunuyor. Bir süre sonra Jericho, Kane'i kaldırmaya çalışıyor. Ancak Kane bir anda Jericho'yu itekliyor ve ayaklanıyor. Jericho, Kane'e doğru koşuyor ancak Kane bir anda Jericho'yu boğazlıyor! Chokeslam için Jericho'yu kaldırıyor ancak Jericho bir anda kendisini Kane'in arkasına atıyor. Sonrasında da onu itekliyor. Sonrasında ikili göz göze geliyor. Bir süre bekliyorlar ve sonunda birbirlerine doğru koşuyorlar ve İKİLİ TAVANIN KAPAK KISMININ ÜZERİNDE ÇARPIŞIYORLAR!

Süre: 26:03,40

THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME!

İKİLİ YERE DÜŞÜNCE KAFESİN KAPAĞI BİRDEN AÇILIYOR VE İKİLİ RİNGE DÜŞÜYOR! İKİLİ RİNGİN ORTASINA DURAN RAPTİYELERİN ÜZERİNE DÜŞÜYOR! TAVANDA ASILI DURAN BİR ALET ÇANTASI VE BİRKAÇ TANE KENDO STICK RİNGE DÜŞÜYOR! İKİ İSİMDE YERDEYKEN BİRKAÇ HAKEM RİNGE GİRMEYE ÇALIŞIYOR ANCAK KAPI ONLARI ÇARPIYOR! EN SONUNDA HAKEMLERDEN BİRİ KAPIYI AÇMAYI BAŞARARAK KAFESİN İÇİNE DALIP RİNGE GİRİYOR VE İKİLİYİ KONTROL ETMEYE ÇALIŞIYOR! ANCAK KANE BİR ANDA HAKEMİ BOĞAZLIYOR! KANE HIZLICA AYAĞA KALKIYOR VE HAKEMİ KÖŞEYE SAVURUYOR! KANE SIRTINDAKİ RAPTİYELERLE BİR SÜRE UĞRAŞIYOR ANCAK HALİYLE ONLARI ÇIKARAMIYOR! SONRASINDA JERICHO'YA YÖNELİYOR VE TOMBSTONE PILDRIVER İÇİN ONU SIRTLIYOR!

Süre: 27:51,73

ANCAK BİR ANDA SAMMY GUEVARA KAFESE DALIYOR! BİR SANDALYE KAPTIĞI GİBİ KANE'İN KAFASINA GEÇİRİYOR! JERICHO AYAKLARI ÜZERİNE İNMEYİ BAŞARIYOR. KANE İSE İPLERİN ÜZERİNE DÜŞÜYOR! JERICHO YERDEKİ ALET ÇANTASINI KAPIYOR VE AYAĞA KALKMAK ÜZERE OLAN KANE'İN KAFASINA GEÇİRİYOR! SAMMY HIZLICA JERICHO'NUN DURUMUNU KONTROL EDİYOR! SONRASINDA İKİLİ KANE'İ KALDIRMAYA ÇALIŞIYOR! KANE'İ SERSEMLEMİŞ BİR ŞEKİLDE AYAĞA KALDIRIYORLAR VE ELLERİNE SANDALYE ALIYORLAR. SONRASINDA KANE'İN KAFASINA DOĞRU SANDALYELERİ SALLIYORLAR ANCAK KANE BİR ANDA KENDİNE GELİP İKİSİNİ DE BOĞAZLIYOR! DOUBLE CHOKESLAM İÇİN HAMLE YAPIYOR ANCAK JERICHO VE SAMMY SON ANDA KANE'İN KARNINA TEKME ATIYORLAR VE SONRASINDA DOUBLE SUPLEX YAPIYORLAR! KANE AYAKLANMAYA BAŞLIYOR ÇOK ETKİLENMEMİŞ GİBİ. SAMMY HIZLICA APRONA GEÇİYOR, JERICHO İSE İPLERDEN SEKİYOR! SAMMY, KANE'E SPRINGBOARD BULLDOG YAPARKEN JERICHO DA AYNI ANDA CODEBREAKER GEÇİRİYOR! JERICHO HIZLICA TUŞA GİDİYOR VE SAMMY DE JERICHO'NUN ÜZERİNE YATIYOR! JERICHO BİR AYAĞINI DA İPLERE ATIYOR! HAKEM GELİYOR VE SAYIYOR! 1-2-

3!

Süre: 29:59,99

Kazanan ve Hala GWA Undisputed Şampiyonu: Chris Jericho

Sammy-Guevara-Chris-Jericho.jpg


THANK YOU BOTH! THANK YOU BOTH! THANK YOU BOTH!

Chris Jericho kemerlerini korumayı başarıyor. Süre ise 1 saliseyle 30 dakikaya ulaşmıyor ve ringi patlatacak son düzenek çalışmıyor! Sammy Guevara hızlıca Chris Jericho'yu ayağa kaldırıyor. Bu esnada maçtan kesitleri izliyoruz. Sammy'nin de alevlerin içinden geçtikten sonra hızlıca söndürülüp arka alana taşındığını görüyoruz. Kameralar tekrar ringe döndüğünde Jericho, Sammy ile birlikte kafesten çıkıyor. Kane ise ringte öylece yatıyor. Ayrıca Kane bu maçta maskesini kaybediyor! Bu onu maskeyle gördüğümüz son şovdu! Jericho oldukça yorgun olmasına rağmen bir tebessüm bırakmayı ihmal etmiyor. Bu görüntülerle kameralarımız kapanıyor.

onenightstand.png


barbedwire.jpg


Ringe dönüyoruz. Cage Of Death Maçı için özel tasarlanmış olan kafesimiz yavaş yavaş kapanıyor. Hell In A Cell kafesinden tek farkı bu kafes daha küçük. Ayrıca ringin dört tarafı iplerle kaplı değil. Sadece 2 tarafı iplerle kaplı. Diğer iki taraf ise dikenli tel! Kafesin içine göz atıyoruz. Yok yok! Çöp kutusu, floresanlar, kendo stickler, sandalyeler, raptiye torbası, dikenli telli masa, merdiven, balyoz ve zincirler...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=-KNqndgBG5o[/ame]


Liv Morgan! Bugün farklı bir müzik ile giriş yapıyor. Müzik çalmaya devam ederken girişte dumanlar yükseliyor. Liv Morgan dumanların arasından çıkıyor. Saçlarını geriye atıyor ve girişte görünüyor. Liv Morgan şimdi yumruğunu sıkıyor ve elini havaya kaldırıyor. Aniden görkemli bir şekilde pyrolar patlamaya başlıyor. Pyrolar patlamaya devam ederken Liv Morgan ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Kafesin önüne geliyor ve kafesin etrafına bakıyor. Liv Morgan derin bir nefes aldıktan sonra kafesin kapısından geçiyor.Liv Morgan biraz tedirgin oluyor kafesten içeri girdiği an. Elini kafese götürüyor ve kafeste bir süre gezdiriyor. Şimdi derin bir nefes alıp iplerden geçiyor. Köşeye doğru çıkıyor ve taunt atıyor. Seyircilerden karışık bir reaksiyon var. Liv Morgan köşeden iniyor ve rakibini bekliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=fo1oqp_j9A4[/ame]


''The American Nightmare'' Cody Rhodes girişte görünüyor. Girişte bir süre duruyor ve olduğu yerde sekmeye başlıyor. Şimdi taunt atıyor ve pyrolar patlıyor. Pyrolar patlarken Cody Rhodes diz çöküyor. Yere bakıyor ve aniden bağırarak kalkıp ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Cody Rhodes oldukça hızlı adımlarla ringe doğru ilerliyor. Kameralar seyircileri çekiyor. Seyircilerden destek var.Cody Rhodes kafesten geçiyor ve ringe giriyor. Kafasını sallayarak Liv Morgan'a bakıyor. Cody iplere tutunuyor ve suratını kafese yaklaştırıyor. Derin bir nefes alıp kendi kendine gülmeye başlıyor. Hakem şimdi son kontrolleri yapıyor. Gecenin ana maçı için her şey hazır durumda! Cody Rhodes ve Liv Morgan hazır. GWA hazır! Zil çalıyor!

Career vs. Career
Cage Of Death Match

Liv Morgan vs. Cody Rhodes

Cody Rhodes ve Liv Morgan ikilisi birbirlerine bakıyorlar. Ringin ortasında birbirlerine doğru yaklaşıyorlar ve face to face yapıyorlar. Seyircilerin reaksiyonu yükseliyor. Bu gecenin ana savaşı için herkes hazır. Cody Rhodes öfke dolu bir surat ifadesiyle bakıyor şimdi. Liv Morgan ilk hamleyi yapan isim oluyor. İkili Lock Up ile başlıyorlar ve bir süre birbirlerine üstünlük kurmaya çalışıyorlar. Cody Rhodes, Liv Morgan'ı Side Headlock'a alıyor. İkili bir süre ringin ortasında kalıyorlar. Cody Rhodes sıkıyor sıkabildiği kadar. Şimdi Liv Morgan'ı kolundan tutuyor ve iplere doğru gönderiyor. Liv Morgan iplere doğru gidiyor. Aniden iplere tutunuyor ve sekmiyor. Cody Rhodes üzerine doğru koşuyor. Liv Morgan eğiliyor. Cody Rhodes iplerin gerisine düşüyor. Aniden iplere tutunarak dönüyor ve Slingshot Spear! Liv Morgan çekiliyor. Cody Rhodes boşa düşüyor. Liv Morgan şimdi zıplıyor ve Cody'nin sırtına doğru Double Foot Stomp! Cody Rhodes sırtını tutup yerde kalıyor bir süre. Şimdi yavaş yavaş kalkıyor. Liv Morgan elinin tersiyle Chop darbeleri yapıştırmaya başlıyor. Cody Rhodes'u ringin köşesine doğru götürüyor. Şimdi köşedeki Cody Rhodes'a Chop darbeleri vurmaya devam ediyor. Liv Morgan tutuyor Cody Rhodes'un kolundan ve diğer köşeye doğru gönderiyor. Liv, Cody ile aynı anda koşuyor ve bir dirsek darbesi patlatıyor.

Dirsek darbesinin ardından Cody Rhodes ağzını tutuyor. Cody kendini yere bırakıyor ve köşede yatıyor. Liv Morgan bağırarak Stomp darbeleri vurmaya başlıyor. Şimdi geri geri gidiyor. Cody Rhodes köşeden çekilip Liv Morgan'ın üzerine gitmek istiyor derken Liv Morgan'dan Running Front Dropkick! Cody Rhodes köşeye çarpıp kenardan iplerden ringin dışına fırlıyor. Liv Morgan bir süre soluklanıyor ve seyircilere bakıyor. Seyirciler bariyerlere vurarak tempo tutuyorlar ve maçın daha fazla hareketlenmesini bekliyorlar. Liv Morgan iplerden çıkıyor. İkili ringin dışındaki zemin bölümdeler. Liv Morgan, Cody Rhodes'u kaldırıp kafasını kafese doğru bastırıyor. Liv Morgan, Cody Rhodes'un kafasını kafese sürtüyor. Cody Rhodes şimdi elini kafese doğru götürüyor. Kafesin tutunma yerlerini sıkarak kendini aniden geriye atıyor. Şimdi Liv Morgan'a dönüyor. LIV MORGAN'IN KARNINA BİR TEKME YAPIŞTIRIYOR. KAVRAYIP KALDIRIYOR VE KAFESE DOĞRU POWERBOMB İLE GÖMÜYOR!

Cody Rhodes kenara doğru gidiyor. Ringin kenarındaki torbalardan birini alıyor. Bu bir raptiye torbası. Cody Rhodes şimdi torbayı ringin içine döküyor. Fakat raptiyeler dökülmüyor. Cam parçaları dökülüyor! Cody Rhodes cam parçalarına bakıyor dikkatlice her tarafa saçtığından emin oluyor. Şimdi iplerin dışındaki Liv Morgan'a doğru gidiyor. Liv Morgan sokuyor ringe ve kaldırıyor. Cam parçalarının önüne doğru getiriyor. Liv Morgan aniden dirsek darbeleri vuruyor. Birden Cody Rhodes'un karnına tekme geçiriyor. Cody eğilince Liv Morgan'dan Cody'nin suratına sert bir diz darbesi geliyor. Cody Rhodes geri geri gidiyor. Dikenli iplere doğru fakat aniden duruyor. Sırtını değdirmememek için ani bir refleks ile duruyor. LIV MORGAN ANİDEN KOŞUYOR VE DROPKICK! CODY RHODES DİKENLİ TELLERE YAPIŞIYOR. KOLLARI İLE DİKENLİ TELLERE TUTUNUYOR VE ACIYLA BAĞIRIYOR. ŞİMDİ TELLERDEN ÇEKİLİYOR DERKEN LIV MORGAN ONU KAVRIYOR VE DOUBLE KNEE FACEBREAKER! LIV MORGAN ŞİMDİ KENARA DOĞRU YÖNELİYOR. Bir sandalye alıyor ve sandalye ile Cody Rhodes'a yaklaşıyor. Şimdi ise Cody Rhodes'ın sırtına defalarca sandalye ile vurmaya başlıyor.

Liv Morgan sandalyeyi bir kenara bırakıyor. Ringin içinde bir sürü nesne var. Liv Morgan hepsine parmağını dokunduruyor ve hangisini seçeceğine karar veremiyor bir süre. Şimdi ise kenarda yerde olan merdiveni çekiyor. Merdiveni köşeye doğru yaslıyor. Liv Morgan, Cody Rhodes'u kaldırıyor ve yüzüne bakıyor. Cody Rhodes öfkeyle Liv Morgan'ı itiyor. Liv Morgan gülümsüyor. Aniden tekrar hamle yapıyor ve Enzuigiri Kick. Liv Morgan şimdi yerdeki Cody'e Stomp darbeleri vuruyor. Kaldırıp köşedeki merdivene doğru gönderiyor. Cody Rhodes sırtını köşeye merdivene çarpıyor ve öylece kalıyor. LiV Morgan koşuyor ve bir diz darbesi patlatıyor Cody Rhodes'un karnına. Kenarda duran Kendo Stick'i çekip alıyor bu sefer ve merdivene yaslanmış durumda olan Cody Rhodes'un karnına Kendo Stick ile defalarca kez vurmaya başlıyor. Cody Rhodes darbelere korunmaya çalışıyor. Liv Morgan şimdi Kendo Stick'i Cody Rhodes'un karnında parçalıyor. Liv Morgan arkasına dönüp geri geri gidiyor. ANİDEN DÖNÜYOR KOŞUYOR VE THE FLATLINER! BAŞARILI! ÜSTELİK CODY RHODES'UN YERE DÖKTÜĞÜ CAM PARÇALARININ ÜZERİNE! LIV MORGAN TUŞA GİDİYOR: 1...2.

Cody Rhodes atıyor. Liv Morgan bir süre öylece duruyor. Şimdi Cody Rhodes'un kulağına doğru eğiliyor ve bir şeyler söylüyor. Cody Rhodes aniden Liv Morgan'ı üzerinden atıyor. Ayağa kalkıyor. İkili ringin ortasındalar. Cody Rhodes aniden Shoulder Block geçiriyor. Liv Morgan kalkıyor ve Cody Rhodes'a hamle yapmak istiyor. Cody Rhodes'dan bir Shoulder Block daha. Liv Morgan tekrar kalkıyor FAKAT BU SIRADA CODY RHODES KENARDA DURAN FLORESANLARDAN BİRİNİ ALIYOR VE LIV MORGAN'IN KAFASINA YAPIŞTIRIYOR. FLORESANIN PARAMPARÇA OLMASIYLA BİRLİKTE BİR YANDAN LIV MORGAN YERE DÜŞÜYOR. Cody Rhodes tekrar kenara gidiyor. Bir Floresan daha alıyor ve bu sefer Liv Morgan yerde yatarken kafasına geçiriyor. Liv Morgan gözlerini korumaya çalışıyor cam parçalarından. Kafasından ise hafif hafif kan geliyor. Cody Rhodes şimdi Liv Morgan'ı kaldırıyor ve Short-Arm Lariat! Bir kere daha kaldırıyor. Bu sefer ise kenarda duran dikenli masanın yanına doğru getiriyor. Cody Rhodes kafasını Liv Morgan'ın bacaklarının arasına sokup Liv Morgan'ı kaldırıyor ve dikenli masanın üzerine Alabama Slam! HAYIR! LIV MORGAN HAREKETİ TERSİNE ÇEVİRİYOR. CODY'NIN ARKASINA DÜŞÜYOR VE ROLL UP'A ALIYOR: 1...2...

KICK OUT! Cody Rhodes ani bir reaksiyon ile atıyor ve kalkıyor yere. Liv Morgan bir tekme geçiriyor. Şimdi Cody Rhodes'u kavrıyor ve Double Underhook DDT! Cam parçalarının üzerine doğru! Liv Morgan kenardan bir sopa alıyor. Etrafına bakmaya başlıyor. Liv Morgan şimdi eline bir şişe ve çakmak geçiriyor. Önce şişeyi sopanın ucuna doğru döküyor. Ardından ise çakmak ile sopayı ateşe veriyor! SOPA ALEV ALEV YANIYOR. LIV MORGAN, CODY RHODES'UN KALKMASINI BEKLİYOR. CODY RHODES KALKIYOR VE LIV MORGAN SOPAYI CODY RHODES'IN KAFASINA GEÇİRİYOR! HAYIR! CODY RHODES ÇEKİLİYOR. LIV MORGAN'A HAMLE YAPMAK İSTİYOR DERKEN LIV MORGAN ANİDEN DÖNÜYOR. ELİNDEKİ YANAN SOPAYI CODY RHODES'UN KAFASINA BU SEFER GEÇİRİYOR. SOPA HEM SÖNÜYOR HEM CODY'NIN KAFASINA PARÇALANIYOR! Cody Rhodes yere düşüyor. Liv Morgan etrafına bakıyor. Bir tane sandalye alıp Cody Rhodes ayağına geçiriyor. Şimdi bir başka sandalyeyi Cody Rhodes'un koluna geçiriyor. Liv Morgan birkaç sandalye daha getirip Cody Rhodes'un üzerine yığıyor. Liv Morgan etrafına bakıyor. Önce köşeye çıkacakmış gibi yapıyor fakat vazgeçiyor. Diğer köşeye gidiyor. Kenara yaslanmış merdiveni kuruyor iyice. ŞİMDİ MERDİVENE TIRMANIYOR! BUNU GERÇEKTEN YAPACAK MI? LIV MORGAN MERDİVENİN TEPESİNE DOĞRU TIRMANIYOR. LIV MORGAN TEPEYE ULAŞIYOR. TEPEDE HAZIRLANIYOR VE ELY SPLASH!

Buğra Gür: FROG SPLASH! FROG SPLASH!

Tazz: HAYIR GÜR! E-L-Y SPLASH! VE BU İNANILMAZ!

Buğra Gür: Her harekete yeni isim koymasalar olmuyor yani. Bu sırada Liv Morgan ne yapıyor? Maça dön Tazz!

Başarılı! Liv Morgan tuşa gidemiyor kenarda karnını tutuyor. Cody Rhodes ise kıpırdamadan yerde yatıyor. Üzerindeki sandalyelerden bile kurtulacak hali yok gibi görünüyor. Liv Morgan iplere tutunarak ayağa kalkıyor. Kenarda duran dikenli masaya bakıyor. Liv Morgan şimdi dışarıda duran torbalardan birisini alıyor. Kenara raptiyelere döküyor ve kafasını sallamaya başlıyor. Liv Morgan, Cody Rhodes'a doğru yaklaşıyor. Kulağına doğru başını eğiyor. ''Önce hangisinden başlamamı istersin?'' dedikten sonra Cody Rhodes'u kaldırıyor ve raptiyelerin önüne doğru getiriyor. LIV MORGAN, CODY RHODES'UN KAFASINI EĞİYOR VE ARKA ARKAYA DİZ DARBELERİ VURUYOR SURATINA DOĞRU. CODY RHODES'UN SURATINDAN AKAN KANLAR RAPTİYELERE DOĞRU DAMLIYOR. LIV MORGAN ŞİMDİ CODY RHODES'U KAVRIYOR VE RAPTİYELERİN ÜZERİNE DOĞRU PUMPHANDLE SUPLEX! BAŞARILI! LIV MORGAN YATIYOR VE TUŞA GİDİYOR: 1...2...

Cody Rhodes yine atıyor! Liv Morgan gülümseyerek bakıyor. Şimdi ise Cody Rhodes'u kafasından tutup kaldırıyor. Liv eliyle kenarda duran dikenli masayı işaret ediyor. Masaya doğru Cody Rhodes'u yaklaştırıyor. Cody Rhodes'u kafasından tutup kaldırmaya çalışıyor. Cody Rhodes aniden ayağını Liv Morgan'ın ayağına doluyor. Liv Morgan, Cody'nin karnına bir tekme geçiriyor ve tekrar kaldırmaya çalışıyor. Fakat yine başaramıyor. Cody Rhodes birden yumruklar vurmaya başlıyor. Şimdi iplere doğru koşuyor ve Beautiful Disaster! Liv Morgan tekmeyi yiyip dikenli masanın üzerine doğru fırlıyor. Liv Morgan masanın üzerinde yatarken Cody Rhodes kafasını köşeye doğru çeviriyor. Cody Rhodes şimdi köşeye çıkıyor. Masanın üzerinde yatan Liv Morgan'a bakarak ayaklanıyor. CODY RHODES DERİN BİR NEFES ALIP DÖNÜYOR VE MOOUNSAULT! BAŞARILI! MASA PARAMPARÇA OLUYOR. CODY RHODES TUŞA GİDİYOR: 1...2...

KICK OUT! LIV MORGAN ATIYOR! Cody Rhodes kalkıyor ve tekrar bir floresan alıyor. Bu kez ringin ortasına bırakıyor. Cody Rhodes birkaç tane daha floresan alıp ringin ortasına koymaya devam ediyor. Cody Rhodes etrafa bakıyor. Bir torba görüyor. Torbanın içine bakıyor ve gülümsemeye başlıyor. Cody Rhodes torbanın içinden dikenli tel çıkartıyor. Teli iyice açıyor ve Liv Morgan'ın suratına bastırıyor. Liv Morgan'ın ağzının çevresine doluyor dikenli teli ve bastırmaya başlıyor. Liv Morgan'ın ağzı kanarken Cody Rhodes diziyle onun sırtına bastırıyor. Cody Rhodes eline batan dikenli telin getirdiği acıyı umursamıyor çünkü şu an Liv Morgan'a daha fazla acı verdiğine emin. Şimdi Liv Morgan'ı diz çöktürerek kaldırıyor. Bir yandan ağzına geçirdiği dikenli teli tutuyor. Cody Rhodes seyircilere bakıyor ve Liv Morgan'ı gösteriyor. Liv Morgan'ın gözleri seyircilerde. Seyirciler bağırıyor.

CODY'S GONNA KILL YOU! CODY'S GONNA KILL YOU! CODY'S GONNA KILL YOU! CODY'S GONNA KILL YOU!

Cody Rhodes seyircilerden gelen bu tepkinin ardından kafasını sallamaya başlıyor. Dikenli teli şimdi bırakıyor. Kenardan zincir alıyor. Zinciri eline doluyor ve Liv Morgan'ın suratına yumruklar atmaya başlıyor. Liv Morgan bu darbelere korunmaya çalışıyor fakat koluna gelen darbeler aynı şekilde canını yakıyor. Liv Morgan şimdi Cody'nin testislerine bir tekme patlatıyor. Cody acıyla kalkıyor Liv Morgan'ın üzerinden. Liv Morgan bir süre toparlanamıyor ve yerde suratını tutuyor. Cody Rhodes geri geri gidiyor. Elindeki zinciri bırakıyor ve acı dolu bir surat ifadesiyle kenarda duruyor. Liv Morgan yavaş yavaş kalkıyor. Şimdi Cody Rhodes'un üzerine gitmek istiyor derken Cody Rhodes aniden onu çeviriyor! ŞİMDİ İSE ORTADAKİ FLORESANLARIN ÜZERİNE DOĞRU DIN'S FIRE! BAŞARILI! FLORESANLAR VE LIV MORGAN'IN SIRTI PARAMPARÇA!

h79odo8hvc221_350x200.jpg


CODY RHODES ŞİMDİ LIV MORGAN'I KALDIRIYOR VE CROSS RHODES! BAŞARILI! CODY RHODES, LIV MORGAN'A CROSS RHODES'U VURUYOR VE TUŞA GİDİYOR: 1...2...

KICK OUT!LIV MORGAN'DAN KICK OUT! İkili hareketsiz yerde yatıyorlar. Cody Rhodes sinirli bir surat ifadesiyle başını çeviriyor. Liv Morgan'ın suratından akan kanlara ve üzerinde yarattığı yaralara bakıyor. Ardından ise elini kendi suratına götürüyor. Suratından akan kanları siliyor. Cody Rhodes, Liv Morgan'ın üzerine doğru çıkıyor ve saçlarından çekiyor. ''Tüm bunların sebebi sensin.'' diye bağırmaya başlıyor. ''Her şeyi berbat ettin. Her şeyi kocaman bir hiçe sürükledin.'' dedikten sonra aniden Liv Morgan'ı kaldırıyor. Cody Rhodes sürüklüyor. Liv Morgan'ı dikenli tellerle kaplı iplere doğru. Şimdi Liv Morgan'ın kafasını tellere yaslıyor. Bir yandan kulağına doğru bağırmaya devam ediyor.

Cody Rhodes: Bu kocaman bok çukurunda ben hala aynı adamım. Tüm bu akan kanlardan, bu kocaman kaostan, bana zarar vermekten, sana zarar vermemden zevk alıyorsun öyle değil mi? Suratıma bak ve bana konuş. Derdin ne senin? Bu zamana kadar o s**tiğimin derdi neydi? Biz geri dönmüştük. Biz tekrar sonsuz bir şekilde geri dönmüştük! Şimdi şu hale bak. Neden Liv? Ben her gece kendime soruyorum. Neden?

Liv Morgan aniden Cody Rhodes'u üzerinden itiyor. Dönüyor ve Cody Rhodes'a yumruk darbeleri vurmaya başlıyor. Liv Morgan bedeninden akan kanları umursamadan, çektiği acıları düşünmeden Cody Rhodes'u yumrukluyor. Şimdi Cody aynı şekilde karşılık veriyor. İkili ringin ortasında birbirlerini yumrukluyorlar. En sonunda diz çöküyorlar fakat hala yumruklar vurmaya devam ediyorlar. İkili en sonunda bitkin düşüyor ve birbirlerine bakıyorlar. Liv Morgan kafasını iki yana sallıyor. Cody Rhodes suratından akan kanları temizleyip Liv Morgan'a bakıyor ve şimdi ayaklanıyor. Liv Morgan hamle yapıyor fakat Cody Rhodes eğiliyor. Cody Rhodes eğilince Liv Morgan sersemliyor. Aldığı darbelerin de etkisiyle düşecek gibi oluyor. Cody Rhodes birden Liv Morgan'ı kavrıyor arkasından ve cam parçalarının üzerine doğru German Suplex! Cody Rhodes kaldırıyor ve Release Suplex! Şimdi bir sandalyeyi alıp ringin ortasına doğru açıyor. ŞİMDİ LIV MORGAN'I KALDIRIYOR VE SANDALYENİN ÜZERİNE DOĞRU CROSS RHODES! CROSS RHODES!

HAYIR LIV MORGAN ÇEKİLİYOR. CODY RHODES'UN KARNINA BİR TEKME GEÇİRİYOR. ŞİMDİ KAFASINDAN TUTUP KALDIRIYOR VE SANDALYENİN ÜZERİNE DOĞRU BRAINBUSTER! BAŞARILI! CODY RHODES HAREKET DAHİ EDEMİYOR. LIV MORGAN YATIYOR VE TUŞA GİDİYOR. BU SEFER BU İŞ BURADA BİTER. HAKEM TUŞU SAYIYOR: 1...2...

KICK OUT!

HOLY SHIT! HOLY SHIT! HOLY SHIT! HOLY SHIT! HOLY SHIT! HOLY SHIT!

Liv Morgan kıpırdayamıyor ve öylece yerde yatıyor. Sırtına ve yüzüne batan camlar dikkatimizi çekiyor. Cody Rhodes ise kırılmış sandalyenin üzerinde yerden ve suratı kanlar kaplamış durumda. İkili hareketsiz şekilde öylece yerde yatıyorlar. Cody Rhodes boynunu tutuyor ve adeta titriyor. Liv Morgan şimdi kalkmaya çalışıyor. Dikenle iplere tutunmak zorunda kalıyor. Ellerine batan dikenli iplere rağmen kalkmak için desteğe ihtiyacı var. Liv şimdi iplere tutunarak kalkıyor. Yerde yatan Cody Rhodes'a bakıyor. Cody Rhodes hala titriyor acıdan. Liv Morgan, Cody'ye bakıp kafasını öne eğiyor. Şimdi Cody Rhodes'a yaklaşıyor ve Liv Morgan, Cody Rhodes'u kafasından tutup kaldırıyor. Cody Rhodes gözlerini zar zor açabiliyor. Liv Morgan, Cody Rhodes'u şimdi boynundan kavrıyor ve yüzüne bakıyor. Herhangi bir şey yapmadan sadece Cody'e bakıyor. Cody yavaş yavaş gözlerini açıp kafasını kaldırıyor. İkili birbirlerine bakıyorlar. Liv Morgan bir şeyler söylüyor. Cody Rhodes bu sözleri dinliyor ve öylece bakıyor. Duyamadığımız bir ses tonuyla Liv Morgan konuşmaya devam ediyor. Cody Rhodes'un kafası öne doğru çöküyor. Seyirciler ikilinin durduğu görünce yuhalamaya başlıyorlar.

Tazz: Ne oluyor Gür?

Buğra Gür: Sanırım Pasifik gecesi ilişki testimize yeni bir konuk buluyoruz Tazz! Ringe bak!

Cody Rhodes ve Liv Morgan şimdi kafa kafaya veriyorlar. Birbirlerine başlarını yaslıyorlar ve aralarında bir şeyler konuşuyorlar. Liv Morgan'ın gözünden yaşlar dökülüyor ve suratındaki kanların üzerinden yavaş yavaş akıyor. Cody Rhodes elini Liv Morgan'ın yüzüne götürüyor ve yüzündeki gözyaşları ile kanı siliyor. Neler oluyor? Liv Morgan şimdi Cody Rhodes'a yaklaşıyor ve ikili öpüşüyorlar! Liv Morgan elini Cody Rhodes'un göğüsüne doğru koyuyor ve geri çekiliyor. Birbirlerine bakıyorlar. Cody Rhodes kafasını çeviriyor ve hakeme bakıyor. Kapıyı açmasını söylüyor.

BU SIRADA SHANE MCMAHON'I GİRİŞTE GÖRÜYORUZ. Shane McMahon koşarak geliyor arkasında birkaç görevli ile. Öfkeli bir surat ifadesiyle bakıyor.

Shane McMahon: Siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz? Cody, senin kuralların ortak. Bu maçın bir sonucunun olması gerekiyor. İmzaladığın, bana getirdiğin maç kontratını hatırlıyor musun? Kariyerler ortada, her şey ortada ve bir sonuç gerekiyor! Bunu seyircilere sen söylemiştin. Bu insanlara bir sonuç göstermek zorundasın. Ya kariyerin, ya kariyeri!

Cody Rhodes öfkeyle kafasını iki yana sallıyor. Şimdi kafesin kapısına bir tekme atıyor. Shane McMahon'ı boğazından tutuyor ve ringin içine sokuyor. Görevliler engel olmak istiyor fakat Cody Rhodes eline geçirdiği Sledgehammer ile onları tehdit ediyor. Liv Morgan kenarda duruyor. Cody Rhodes şimdi yakasından tuttuğu Shane McMahon'ı Liv Morgan'ın önüne getiriyor. Elindeki Sledgehammer'ı ise Shane McMahon'ın boğazına dayıyor. Shane McMahon kafasını kaldırıp Cody Rhodes'a bakarak gülüyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=JOwM1aarxV4[/ame]


BU? BU? BU THE SHIELD'IN MÜZİĞİ! KAMERALAR DÖNÜYOR ANİDEN SEYİRCİLERİN ARASINA DOĞRU. SETH ROLLINS'I GÖRÜYORUZ. SURATINDA MASKESİ VAR FAKAT GECENİN İLK MAÇINDA ALDIĞI HASARLARIN İZİ HALA SURATINDA. HEMEN ARKASINDA ROMAN REIGNS VAR! DEAN AMBROSE İSE ÖNDEN YÜRÜYOR. ROMAN REIGNS VE DEAN AMBROSE! GWA'YE GERİ DÖNÜYORLAR! ONLAR BURADA! ONLAR BURADA! SEYİRCİLERDEN MUHTEŞEM BİR REAKSİYON VAR. THE SHIELD ÜÇLÜSÜ RİNGE DOĞRU İLERLİYOR SEYİRCİLERİN ARASINDAN.Dean Ambrose önden ilerleyip bariyerlerden zıplıyor. Hemen ardından Roman Reigns ve Seth Rollins bariyerlerin üzerinden atlıyorlar. Roman Reigns öne geçiyor. Kafesin kapısını eliyle tutup söküyor! Şimdi kafesin kapısını bir kenara fırlatıyor. Seth Rollins suratındaki maskeyi çıkartıyor ve Roman Reigns'e bakarak sırıtıyor. Roman Reigns ringe giriyor. Cody Rhodes elindeki Sledgehammer ile Roman Reigns'e hamle yapıyor!

ROMAN REIGNS'DEN SPEAR! SPEAR! CODY RHODES'UN ELİNDEN SLEDGEHAMMER BİR TARAFA FIRLIYOR. LIV MORGAN EĞİLİP SLEDGEHAMMER'I ALMAK İSTİYOR FAKAT SETH ROLLINS ANIDEN KOŞARAK GİRİYOR VE CURB STOMP! CODY RHODES VE LIV MORGAN YERDELER. DEAN AMBROSE GELİYOR. ELİYLE KENARDA DURAN SANDALYELERİ GÖSTERİYOR. CODY VE LIV MORGAN BİRBİRLERİNE YAKLAŞMAYA ÇALIŞIYORLAR ACIYLA. BİRBİRLERİNE YAKLAŞIYORLAR VE EL ELE TUTUŞUYORLAR. ROMAN REIGNS İKİLİNİN ELİNE BASIYOR. KALKMAK İSTİYORLAR FAKAT DEAN AMBROSE ELİNE GEÇİRDİĞİ SANDALYEYİ ÖNCE CODY RHODES'UN SIRTINA ARDINDAN İSE LIV MORGAN'IN SIRTINA VURUYOR. DEFALARCA! DEFALARCA! ROMAN REİGNS KALDIRIYOR CODY RHODES'U VE SURATINA TÜKÜRÜP BİR HEADBUTT PATLATIYOR!

Seth Rollins hemen Shane McMahon'ı ringin dışına çıkartıyor. Shane McMahon pis pis sırıtırken Seth Rollins onun durumunun iyi olduğundan emin olduktan sonra Shane McMahon'ın kulağına bir şey fısıldıyor. Shane McMahon şimdi kahkaha atıyor. Seth Rollins ringe giriyor tekrar. Roman Reigns bağırırken Seth ve Ambrose ikilisi Cody Rhodes'u kaldırıyorlar. Şimdi ise TRIPLE POWERBOMB! DEAN AMBROSE, LIV MORGAN'I KALDIRIYOR VE DIRTY DEEDS! CODY VE LIV MORGAN YAN YANA HAREKETSİZ YATIYORLAR. THE SHIELD BAŞLARINDA DURUYOR. SEYİRCİLERE DOĞRU TAUNT ATIYORLAR. ŞİMDİ YAVAŞ YAVAŞ RİNGİN DIŞINA ÇIKIYORLAR. ROMAN REIGNS KIRDIĞI KAPIYI TEKRAR KALDIRIYOR VE GİRİŞE KOYUYOR. DEAN AMBROSE BİR ZİNCİR ÇIKARTIYOR VE KAPIYI ZİNCİRLİYORLAR. SETH ROLLINS, SHANE MCMAHON HIZLICA GİRİŞE GİDİYORLAR. Shane McMahon eline bir mikrofon alıyor ve konuşuyor.

Shane McMahon: Siz gerçekten çok anlamsız bir ikilisiniz. Koca bir yıl geçti. Sizinle birlikte kocaman bir yıl ve bu kocaman bir saçmalık. McMahon ailesini iyi tanıyor musun Cody? Biz yıllar boyunca her zaman saçmalıklara bir son verdik. Bugün gerçek bir sonuç gerekiyordu ve insanlara bunu vermediniz. Ben ise yapmam gerekeni yapıyorum. Her şeyi bitiriyorum. Saçmalıklarınıza bir son veriyorum. Sana bir bilgi vermemi ister misin? O kapılar neden kilitlendi? Cody? Liv? Beni duyabiliyor musunuz? Bu adamlar sizin işinizi bitirdi! Ayrıca insanlara vermemiz gereken bilgiyi hatırlatma aşamasına getirdi. Bayanlar ve baylar, bu maçın öyle ya da böyle bir şekilde bitmesi gerekiyordu. Sürenin sonuna geldik. Şimdi olması gereken şey zamanı. Bu maç sadece bir Cage Of Deathmatch değildi. Bu bir Exploding Cage Of Deathmatch! (Shane McMahon kahkaha atıyor.) İŞTE VAKİT GELDİ. HER ŞEYİ BİTİRME VAKTİ GELDİ.

Aniden geri sayım başlıyor. Cody Rhodes ve Liv Morgan yerden kalkamıyorlar. Seyirciler ayaklanmış durumda. Kameralar ring içini zoomluyor. Cody Rhodes ve Liv Morgan hala acı içinde yerdeler ve kıpırdayamıyorlar. Sadece birbirlerine ellerini uzatabiliyorlar. Cody Rhodes ve Liv Morgan el ele tutuşuyor. Kendilerini birbirlerine çekiyorlar ve yan yana duruyorlar yatarak. Kamera onların ellerine zoom yapıyor ve yavaş yavaş geri sayım devam ediyor... ŞİMDİ İSE...

Roman Reigns geri sayımı beklemiyor. Cebinden bir buton çıkartıyor ve sırıtıyor. Butonu havaya kaldırıyor ve basıyor!

exploding-cage-490x367_350x200.jpg


Göz gözü görmeyecek durumda büyük bir patlama yaşanıyor. Kameralar girişi çekiyor. The Shield üyeleri üzerlerine gelen dumanı umursamadan taunt atıyorlar. Ring alev alev yanıyor. İnsanlar çığlıklar atıyorlar. One Night Stand 2021 şovu bu görüntülerle son buluyor.

ONE NIGHT STAND 2021 GWA Entertainment TM & © 2021 All Rights Reserved

 
Katılım
24 Haz 2014
Konular
281
Mesajlar
15,282
Tepkime puanı
111
Puanları
935
-
Liv Morgan
Liv Morgan'ın amel defterinin kapanacağı şov.
 

Kevin Steen

Gypsy
Katılım
23 Ağu 2011
Konular
1,377
Mesajlar
24,098
Tepkime puanı
5,860
Puanları
1,755
Yaş
25
Roman Reigns
Bray Wyatt
Gümbür gümbür.
 

Elkeson

NXT Savunma Bakanı
Katılım
4 Nis 2021
Konular
0
Mesajlar
1,492
Tepkime puanı
8
Puanları
15
Konum
-
Roderick Strong
Her maç için bir tarafımız var hadi bakalım bizde burdayız.
 
Katılım
24 Haz 2014
Konular
281
Mesajlar
15,282
Tepkime puanı
111
Puanları
935
-
Liv Morgan
Ödevi halledersem buradayım.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst