RPG GWA - Royal Rumble 2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DoctorMK

Banned
Konular
3,740
Dalton Castle
Mark Briscoe'yu bu denli süründürmenizin sebebi neydi acaba? Sahibi ben olduğum için mi? Mark Briscoe'nun gidişatı nasıl olacaktı? Merak ediyorum bunları.
Pek süründüğün söylenemez. Özel senaryo alan nadir oyunculardandın. Ama senaryonun ilerleyişinden dolayı sürünmüş gibi hissedebilirsin. Zamanında ben Riddle'ken aynı şekilde ben de süründüğümü düşünüyordum ama senaryo kaliteliydi.

Mr.Pacman

Back In Purple
Konular
406
Dirt Sheet Mah., Nitro Sok., Slamtown / ABD
Johnny Gargano
Johnny Mundo
Herhalde okumuş olduğum en değişik RPG şovuydu. Açıkçası yazık olmuş çünkü şov gayet iyi. Kemer maçları da Rumble da. Komik kısımlar özellikle çok güzel yazılmış, Goldberg'in Spear'ı iyiydi de Janela Hunico Bromance'i>Twilight. Rumble'ı KO kazanacağını beklemiyordum ama doğru tercih kendisi iyi bi oyuncu ve ekibin onu bu kadar güzel saklaması hoş.

Olaylara gelirsek epey kötü. Rpg'de bunlar gene olmuştu ki, ekibe de oyunculara da ciddi zarar gelmişti. Olan oldu da umarım yönetim gene bu olayı göstererek RPG ekibini zorbalık taslamaz, (2017 Elimination Chamber olayları). İşi başlatan arkadaşa sözüm yok zaten, umarım ergenlikten çıkabilir.

Konular
507
Pek süründüğün söylenemez. Özel senaryo alan nadir oyunculardandın. Ama senaryonun ilerleyişinden dolayı sürünmüş gibi hissedebilirsin. Zamanında ben Riddle'ken aynı şekilde ben de süründüğümü düşünüyordum ama senaryo kaliteliydi.

Keyif alıyordum ancak gidişatı hep soru işaretliydi ve beklediğim patlama hiç gelmedi. Devamı nasıl olacaktı?

Prince of Queens

Kayıtlı Üye
Konular
113
The Miz
-
s-4f27da8088f67c06dfe575641b8f02e0c7be56ff.webp

Konular
822
Becky Lynch
AJ Styles
Kaostan faydalanıp karakter değişimi yapabilsek keşke. Bu karakterle geleceğim yokmuş gibi hissediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...