RPG GWA - The New Beginning 2018

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Patron

Müdüriyet No More
Katılım
5 May 2012
Konular
2,188
Mesajlar
9,701
Tepkime puanı
1,219
Puanları
1,555
-

79WXAM.png


Yeni başlangıçlar, yeni umutlar...

Şov Bilgileri GWA The New Beginning 2018 28.10.2018 - 15.00- C/B Wembley Stadium London, England
u4vZql.png


İnsanoğlu, basit bir yaşam döngüsü içerisinde sıkışıp kalmış komplike bir yaratıktır. Öyle ki, kendisinin doğum ve ölüm arasındaki yaşamak adı verilen basit hikayeler bütünü içerisinde gezinip durduğunu, döngünün henüz erken safhalarında keşfetmiştir.

nNUM0g.png


Hikayelerin her zaman bir başı ve bir sonu vardır, aynı insanların doğum ve ölüm adı verilen bir başlangıcı ve bir sonu olduğu gibi. İnsanoğlunun kendi yaşam döngüsünün irili ufaklı versiyonlarını ilgiyle takip etmesi bu yüzdendir.

WfBweu.png


İnsanlar, yaşadıkları güzel hikayelerin bitmesini hiç istemez; aynı kötü hikayelerin hemen bitmesini istediği gibi. Güneş gibi doğar güzel hikaye, aynı batışı gibi de batacaktır. İnkar etmek boşunadır.

piT2YQ.png


Toz pembe hikayelerin bittiği o karanlık günde insan üzüntüden yıkılır. Başına bir daha böyle güzel bir hikayenin rastlamayacağını düşünür. Bilmez ki güneş battığı gibi doğacaktır. Bilmez ki her son yeni bir başlangıçtır.

wF3CNw.png


Yeni Başlangıç'a Hoş Geldiniz!

GWA! GWA! GWA! GWA! GWA! GWA!

Buğra Gür: Merhaba GWA severler! Yeni Başlangıç'a hepiniz hoş geldiniz!

Seyirciler "GWA" chantleri atarken kameralarımız ringe çevriliyor. Aiden English'i güneş gözlüğüyle arenayı süzerken görüyoruz. English söze girmeden önce boğazını temizliyor.

HO5I0h.png


Aiden English:

♫♫ İlk eserini yazmadan önce çektiği bir huh ♫♫♫
♫♫ Shakespeare'in naçiz vücuduna dökülen sanatçı o ruh ♫♫
♫♫ Yaradı mı dersiniz, aradı mı o da şevk ♫♫
♫♫ Yoksa oturduğu an bitik miydi zaten mürekkep? ♫♫

♫♫ Yeni bir başlangıç demek de nedir ♫♫
♫♫ Başlangıçlar zaten hep yeni değil midir? ♫♫
♫♫ Sanatın oğlu Jericho'yu alt etmeye geliyor ♫♫
♫♫ Gitar çalmaya benzemez, seni bekler sol majör. ♫♫

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=N06xLO1I_mY[/ame]

dQhp95.png


Chris Jericho girişte görünüyor! Taunt'unu attıktan sonra ringe ağır adımlarla ilerliyor. Aiden English de hazırlanmaya başlıyor. Chris Jericho ringe girdiği an Aiden English ona doğru bir şeyler söylüyor. Jericho ağzının kenarıyla gülüp geçiştiriyor.

Aiden English vs. Chris Jericho
Single Match


Chris Jericho temkinli şekilde Aiden'in üzerine giderken Aiden geri geri çekiliyor. Kaçacak yer kalmadığını anladığında iplerin arasından dışarı çıkarıyor kafasını ve bir dakika diyor. Hakem Jericho'yu uzaklaştırmaya çalışırken Jericho ona bakmıyor bile. Karnına tekmeyi geçiriyor Aiden'in. Aiden kendini ringin dışına atıyor. Hakem kızıyor Jericho'ya. O da hakeme. Jericho da ringin dışına iniyor. Aiden English indiği gibi tutuyor onu ve bariyerlere fırlatıyor. Ardından diğer bariyerlere fırlatıyor. Yerde stomplamaya başlıyor onu. Kaldırıyor tekrar ve çelik merdivenlere gönderiyor. Jericho omzunu kötü şekilde vuruyor merdivene. Hakem 4'ü sayıyor count out için bu arada. Aiden English kaldırıyor onu ve ringin içine atıyor. Aiden English de peşi sıra ringe yönelirken iplerin arasından tekme yiyor. Jericho ringe girmesine izin vermeden yumrukluyor Aiden'i ve ardından kavrıyor. Delayed Vertical Suplex! Aiden English ringe en istemediği bir şekilde girerken Jericho kafasından kavrayıp kaldırıyor. Seri back chop'lar geçiriyor göğsüne. Back chop vura vura köşeye kadar götürüyor Aiden'i. Aiden'in bağrına ateş düşerken şimdi ilk iplere çıkıyor Jericho ve yukarıdan yukarıdan yumruklar geçiriyor kafasına Aiden'in. Bir. İki. Üç. Dört derken Aiden English karnına çalışıyor Jericho'yu ve bacaklarından kaldırıp omzuna alıyor onu Spiral Sitout Powerbomb! Tuşa gidiyor. 1... Chris Jericho 1'de atıyor. Aiden saçından çekerek kaldırıyor Jericho'yu ve Dropkick! Jericho iplere tutunmaya çalışarak dengesini sağlarken Aiden English Big Boot için hamle yapıyor. Jericho eğiliyor ve Aiden English bacak arasından iplerin üstünde kalakalıyor öylece. Jericho iplerden zıplıyor ve Triangle Dropkick! Aiden English ringe doğru sırtüstü düşüyor. Chris Jericho derin bir nefes alıp köşe gönderine çıkıyor. Aiden English'in kalkmasını bekliyor. Aiden English 3-4 saniye sonra kalktığında Double Axe Handle!

Back Thrust Kick!! Jericho hareketini gerçekleştiremiyor. Aiden English iplerden geriliyor ve Running Swinging Neckbreaker! Tuşa gidiyor. 1... 2... Chris Jericho atıyor. Aiden English sinirle yerdeki Jericho'ya sert bir tokat yapıştırıyor. Ardından stomplamaya başlıyor yerde. Jericho birden sinir patlamasıyla ittiriyor onu. Aiden English köşe gönderine vuruyor sırtını. Jericho üzerine koşuyor ve Clothesline ile sarsıyor onu. İplerden sekiyor ve One Handed Bulldog! Chris Jericho yüz üstü yerde yatan Aiden'in bacaklarını yakalıyor ve Lion Tamer bağlıyor! Aiden English kurtulmak için manevra yapıyor ama tüm girişimleri başarısız. Jericho iyice geriyor Aiden'i. Bacaklarını başarılı şekilde kavramış, bırakmıyor Jericho. İyice sıkıyor hatta. Aiden English kendine alan açmaya çalışıyor hareketten kurtulmak için. Jericho'nun hareketi tazelemek için gevşettiği bir anda kafasını kurtarıyor ama bacakları hala Jericho'nun elinde. Chris Jericho hemen Walls of Jericho'ya çeviriyor hareketi!!

78dddc87f5.png


Aiden English Walls of Jericho'yu tam bağlamasına izin vermeden tek bacağını kurtarıyor ve onunla dengesiz tekmeler atıyor Jericho'ya. Chris Jericho çenesine gelen tekmeyle gerilerken Aiden English ayağa kalkıyor ve Big Boot! Jericho yere düşüyor. Aiden English onu kaldırıyor ve Suplex! Tuşa gidiyor hemen. 1... 2... Chris Jericho atıyor yine. Aiden English hakeme yavaş saydığı için kızıyor. Arkasını döndüğünde Rope Grip Enzuigiri!! Hayır, Aiden English kafasını eğiyor ve Jericho'nun tekmesi boşa gidiyor. Aiden English Walls of Jericho bağlıyor!!! Chris Jericho ringin tam ortasında Walls of Jericho'ya yakalanıyor!! Elleriyle çırpınıyor ama nafile. Aiden English hareketi sıkarken ''Walls of Shakespeare'' diye bağırıyor. Chris Jericho elini kaldırıyor ama vurmuyor. Sıkıyor, yumruk yapıyor. Birden iki eliyle yerden destek alıyor ve üzerindeki Aiden'i yuvarlayıp fırlatıyor üzerinden!! Aiden English hemen ayağa kalkıp Jericho'nun üzerine koşuyor. Chris Jericho eğiliyor ve Aiden English iplerden destek alıp geliyor. Jericho bu sefer üstünden atlıyor. Aiden English oyunu kesmiyor ve yine iplerden sekiyor. Bu sefer Jericho yere yatıyor. Fakat, görsel şölen kısa sürüyor ve Chris Jericho Aiden English'i kavrayıp Northern Light Suplex'i yapıştırıyor. Bir de tuşa gidiyor tabii. 1... 2... Aiden English kurtuluyor. Chris Jericho Aiden'i kafasından kavrayıp kaldırıyor ve yüzüne karşı bağırıyor: ''Listemin ilk ismi olarak kendinle gurur duy gerizekalı.'' Sert bir tokat atıyor Aiden'e ve Dropkick!! Hem de iki tane!! İki isim de aynı anda Dropkick yapıyor! İki isim de sekerek kalkarken Codebreaker!!! Chris Jericho tuşa gitmiyor!

Walls of Jericho için ayaklarını kavrıyor ve bunu yapıyor!!! Walls of Jericho geldiği gibi Aiden English yarı baygın bir şekilde eliyle Jericho'ya durması için vuruyor! Aiden English pes ediyor!

Kazanan: Chris Jericho

Chris Jericho sanki çöp atmış gibi silkinirken hakem elini kaldırıyor. Chris Jericho'nun gövde gösterisiyle reklamlara gidiyoruz.

k64gbm.png


GWA Exclusive

Kameralarımız şovun başlangıcından önce ringde. Mr. Dinler'i ringde görüyoruz.

Mr. Dinler: Brand ayrımı ile birlikte iki farklı şov için iki farklı ana kemerimiz var. Bu gece iki şampiyonu da göreceğinize emin olabilirsiniz. Merdivenlerin üzerine asılacak bu iki kemeri kazanan güreşçiler brandlarının ve tarihin ilk şampiyonu olarak büyük bir başarı örneği gösterecekler. Fazla uzatmadan kemerleri de göstermenin vakti geldi!

Mr. Dinler ringde yer alan iki farklı masada bulunan örtüleri bir anda kaldırıyor ve kemerleri gösteriyor. Önce GWA Championship kemerini hemen ardından World Heavyweight Championship kemerini görüyoruz. Mr. Dinler kemerleri gösterirken video burada sona eriyor.

k64gbm.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=pDhnAF_DWCQ[/ame]

5lE5qY.png


Becky girişte görünüyor. Enerjik bir şekilde ringe ilerliyor Becky. Tauntunu atarken rakibini bekliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=tIJB1uVYS1Q[/ame]

D9FxLo.png


Mickie James sinirli bir şekilde girişte görünüyor. Becky de ona ters ters bakarken Mickie tauntunu atıp ringe ilerliyor. İkisi de ringde birbirlerine bakarlarken hakem biraz sonra maçı başlatıyor.

Becky Lynch vs. Mickie James
Singles Match

Maç başladığında Becky hızla Mickie’ye doğru koşuyor ancak Mickie, Monkey Flip yaparak ona karşılık veriyor. Mickie, Becky karşısında taunt atıyor ve onu kaldırıp Bridging Fisherman Suplex vuruyor. Becky hızlı bir biçimde kalkıyor ve Mickie’nin Big Boot’undan sıyrılıp önce bir Dropkick vuruyor, sonra da Arm-Trap Inverted DDT yapıp Dragon Sleeper bağlıyor. Mickie, Becky’i öne doğru eğilerek önüne düşürüyor ve Becky kalktığında çoktan kalkmış bir biçimde önce Spin Kick, sonra Big Boot, sonra Jumping Knee Strike ve sonra da Jumping Forearm Smash vurup tuşa gidiyor. 1... 2... Becky kurtuluyor. Mickie sinirle köşeye çıkıyor ve pozisyon alıp taunt’unu atıyor, Missile Dropkick! Mickie bir kez daha tuşa gidecekken Becky bir anda Cross Armbreaker bağlıyor! Mickie neye uğradığını şaşırırken bir yandan da iplere ulaşmaya çalışıyor. Becky kilidi bırakmayınca Schoolboy Roll-up’a gitmek istiyor ancak Becky hızla etrafında dönüp Dis-Arm-Her bağlıyor! Hayır, Mickie kolunu çekiyor fakat Becky bu sefer hızlı davranıp Running European Uppercut vuruyor bir tane. Mickie sersemlerken Becky onu kavrıyor ve Hammerlock Belly to Back Suplex yapıyor. Becky taunt’unu atıyor ve iplerden sekip Running Leg Drop yapıyor. Şimdi köşeye çıkıyor ve Diving Leg Drop! Becky hızla tuşa gidiyor. 1.... 2...

Mickie kurtuluyor. Becky, Mickie’yi kaldırıp Pumphandle German Suplex yapıyor. Mickie bu kadar darbeye rağmen ayağa kalkıyor ve Becky Pop-Up European Uppercut yapacakken de kendini geriye atarak sıyrılıyor, Arm-Trap Neckbreaker yapıyor. Becky ayaklanmaya çalışıyor fakat Superkick! Mickie iplerden sekiyor ve Basement Dropkick vurup tuşa gidiyor. 1... 2... Becky kurtuluyor. Mickie şimdi köşeye çıkıyor ancak Becky ayaklanıyor ve ona engel olmaya çalışıyor, Mickie ona doğru dönüyor ve kafasını bacaklarının arasına alıp Mickie-Canrana yapıyor. Becky bir anda ayağa kalkıyor ve ona gülerek Running Forearm Smash geçiriyor. Bir tane de Hammerlock Hatch Suplex yapıyor ve Mickie’ye kilit bağlayacakken Mickie hızla iplere asılıyor. Becky bunun üzerine iplerden sekiyor, Mickie’de ringe giriyor ve Becky iplerden geri dönüp Mickie’ye baktığında Mickie’den MICK KICK! Mickie tuşa gidiyor. 1... 2...

Becky kurtuluyor. Mickie sinirle ayaklanıyor ve Becky’e bir Tornado DDT yapıyorken Becky takla atarak sıçrıyor ayaklarının üzerine. Becky’den bir Pumphandle Side Slam geliyor ve Hard Knox vuruyor! Becky tuşa gidiyor. 1... 2... Mickie kurtuluyor. Becky Snap Suplex vurmak için Mickie’yi kaldırıyor, Mickie ayaklarının üzerine düşüp önce Swinging Neckbreaker yapıyor sonra da Lou Thesz Press yapıyor. Arka arkaya yumruklar gelirken Mickie’den bir anda Becky durumu tersine çevirip Mickie’yi yumruklamaya başlıyor. Mickie sinirle Becky’i üzerinden ittiriyor ancak Becky Stomp darbeleriyle Mickie’ye saldırıyor. Hakem ikiliyi ayırmaya çalışsa da Mickie çok sinirli bir biçimde Becky’e saldırıyor. Becky, Mickie’yi iplere çarpıtıyor ve Mickie’den uzaklaşarak sırıtıyor ona. Becky şimdi Mickie’ye Lariat vurmak istese de Mickie sıyrılıyor ve sinirle Becky’nin karnına tekme atıyor. Tornado Mickie-DT için tutuyor ve dönerken Becky onu turnbuckle’a doğru çekerek STO ile kafasını vurduruyor köşeye! Yakalıyor Mickie’yi ve Exploder Suplex! Bir kez daha kavrıyor Mickie’yi ve bir tane daha Exploder Suplex! Bir kez daha kavrıyor ve yine Exploder Suplex! Şimdi Kolunu tutuyor ve DIS-ARM-HER! Kilit bağlandı! Mickie pes etmemek için kendini zor tutuyor, iplere erişmek istiyor fakat erişemiyor. Ne eli, ne de bacakları iplere ulaşabiliyor...

PES EDİYOR!

Kazanan: Becky Lynch

Becky Lynch ilk PPV maçını kazanmayı başarıyor! Köşeye çıkıp sevincini kutlarken reklamlara giriyoruz...

k64gbm.png


Arka alandayız. Becky Lynch hızlı adımlarla ilerlerken Cathy Kelley karşısına çıkıyor.

Cathy Kelley: Becky, bir röportaj alabilir miyiz?

Becky sırıtarak dönüyor kameraya.

Becky Lynch: Kapa çeneni.

Becky yoluna devam ederken bir anda tekrar kameraya dönüyor.

Becky Lynch: Bitch.

Becky Lynch gülerek yoluna devam ederken Cathy tepkisiz bir şekilde ona bakıyor. Kameralarımız da böylece kapanıyor.

k64gbm.png


guerrilla tactics
it's time for warfare
yo we came to battle
yo we aim to kill


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=RK5nHON-snU[/ame]

6vuSBa.jpg


Cızırtı sesinin ardından Guerrilla Tactics duyuluyor ve Tama Tonga ile Tanga Loa girişte gözüküyorlar, yüzlerine maskeleri yapmışlar, ağır adımlarla yerlerine geçiyorlar.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=A8xSM47-svw[/ame]

2Gpvbf.jpg


REGL da birlikte geliyor, aprona çıkıp gösteri yaparlarken arkalarına Tonga ila Loa gelip kulaklarına üflüyorlar. REGL refleksle ringin dışına kaçıyor, olayı anlayınca sinirleniyorlar ama maç daha başlamadı.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=x8sMOe1qRQc[/ame]

Qbg9wE.jpg


Jackson kardeşler girişte, birbirlerini motive edip ringe giriş yapıyorlar onlar da. Tonga ile Loa onlara dönünce bir Superkick deniyorlar ama Tonga ile Loa kaçıyorlar hemen, REGL de kıkırdamaya başlıyor. Gözdağı üzerine gözdağı.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=JlSVVLzixf8[/ame]

715cW4.jpg


Gözde çift de alanda. TK, Dahlia'nın sırtından bacağına doğru sarkan bir tişört yerleştirmiş. Dahlia'nın namusunu savunmak niyetinde. Köşeye çıkıp poz verirlerken Jackson kardeşler de tişörtün altına bakıyorlar çaktırmadan, bunun farkında olmayan tek kişi TK ile Dahlia.

Dört takım da köşesinde, maça başlayan taraflar GoD ve Young Bucks! Bullet Club karşı karşıya.

GWA Tag Team Championship:
SPPC vs. Young Bucks vs. REGL vs. Guerrillas of Destiny


Tüm takımlar köşelerine geçerken Loa da ringde kalıyor, tam arkasına döndüğü gibi Jackson kardeşlerden Superkick! Matt de Nick de ringdeler, aprondaki tüm rakiplerine sırasıyla Superkick'i tattırıyorlar! 10 saniyede 6 tane oldu bile! Matt Loa'yı sırtlıyor ve rolling fireman's carry slam, Nick de köşeden 450 splash ile tamamlıyor ve son olarak da Matt'den moonsault! More Bang for Your Buck! Loa üzerinden tuşa gidiyorlar, Matt kardeşi Nick'in üzerine yatıyor tuşu garanti altına almak için, 1... 2...

Ama Tama hızla ringe dalıyor ve tuşu bozuyor, Jackson kardeşler ayaklanınca da birkaç tekme vurup iplerden geriliyor ama iki Superkick daha! Tama devrilmeden Matt tombstone pozisyonunda kaldırıyor, Nick de dışarıdaki Alexa ve Sasha'ya moonsault ile atlayıp aprona çıkıyor ve Tama üzerinden Meltzer Driver! Nick diğer köşedeki TK ve Dahlia'nın üzerine de suicide dive ile çullanırken bu sefer Matt Tama üzerinden tuş deniyor, 1... 2...

Tama tuşu atıyor. Young Bucks hızlı başlıyor maça! Seyircilerin tüm desteği arkalarında. Ringe Loa girince tekrar Superkick deniyorlar ama Loa iki ayağı birden tek eliyle tutuyor! İkisine birden dragon screw. Jackson kardeşler ayaklanınca da iplerden clothesline ile ringin dışına savuruyor. Ringe Alexa ve Sasha giriyorlar ama nafile, Loa ikisinin de üzerine running crossbody ile atlıyor ve yerde ters takla atıp ikisini birden sırtlıyor, double fallaway slam! Alexa ile Sasha geldikleri gibi geri dönerlerken TK ringe girip ani bir curb stomp vuruyor Loa'ya, ama arkasına döndüğü gibi de Tama'dan gun stun! Tuşa gidecekken Dahlia onun arkasından vuruyor ama Tama onunla fazla uğraşmayıp ringin dışına yolluyor, TK üzerinden tuş deniyor, 1... 2...

Bozmaya Jackson kardeşler yetişiyorlar. İkisini de dirsekliyor Tama, iplerden gerilince Nick ona tilt-a whirl backbreaker yapıyor, Matt de aprondan springboard neckbreaker ile atlayıp Tama'nın kafasını Nick'in dizine çarptırıyor! Tama acı içinde ringin dışına yuvarlanırken Loa da ringe giriyor, Jackson kardeşler Loa'nın yüzüne vuracakmış gibi yapıp dizlerine Superkick vuruyorlar, Loa dizlerinin üzerine düşünce bir Superkick daha! Ama arkalarından Dahlia geliyor, BALLS-PLEX! Dahlia Jackson kardeşleri zayıf noktalarından vuruyor resmen! Jackson kardeşler de ringin dışını boylarlarken Alexa Dahlia'nın arkasından geliyor ve döndüğü gibi forearm! Hızlı bir tuş denemesi, 1... 2...

Alexa'yı TK ringin dışına çekiyor, orada biraz tekmeleyip yumruklayınca Alexa'nın kafasını bacakları arasına alıyor ama aprondan Sasha onun üzerine diving double knee ile atlıyor! TK acı içinde göğüs kafesini tutarken Sasha da aprondan köşeye çıkıyor ve ringdeki Dahlia'ya diving hurricanrana vurup köşeye oturtuyor. Ona da high knee vurduktan sonra ringe Tama giriyor, ikişer tane japanese arm drag hediye ettikten sonra bir de dropkick deniyor Sasha ama boşa, Tama ona kaldırıyor ama Sasha wheelbarrow'dan bulldog'a çeviriyor pozisyonu. Tama köşeye çekilirken Sasha üzerine koşuyor ve double high knee için zıplıyor... ama Loa öncesinden ringe girip shoulder block ile Sasha'yı havadyken itiyor ve neredeyse karşı köşeye kadar uçuruyor! Alexa kalkıp ringe girince de çekinmeden spinning spinebuster'ı vuruyor, Sasha'nın uçuşunun şaşkınlığı var hala seyircilerde...

Loa ringi tek başına domine ederken Jackson kardeşler fırlıyorlar köşelerinden, N'Sync için Loa'yı yere oturtuyorlar ama dropkick'leri vuramadan Tama köşesinden fırlayıp Matt ve Nick'e tek ayağıyla dropkick vurup köşeye çarptırıyor. Loa ayaklanıp Jackson kardeşlere stinger splash yapıyor ve ikisini birden sırtlayıp powerslam! Nick'i ringin dışına itiyorlar ve Loa Matt'i powerbomb için kaldırıyor, o atmadan da Tama neckbreaker ile tamamlıyor, Nightfall! 1... 2...

Ama karşı köşede birileri var, TK coast to coast ile tuşu bozuyor! Tama kendini ringin dışına yuvarlarken Loa da TK'i kaldırıyor ama onun arkasından Dahlia gelip legsweep yapıyor, Loa oturur pozisyona gelince de TK'den double foot stomp! Dahlia'yı o sırada ringin dışına Alexa ile Sasha çekiyorlar, saçından başından yolup bariyerlere çarptırıyorlar. TK de iplerden gerilip suicide dive ile atlıyor ama Alexa ile Sasha önceden fark edip çekildiği için TK Dahlia'ya çarpıyor! Ringe giriyorlar hızlıca, Alexa Loa'ya glitz flip yaparken Sasha da köşeye çıkıp diving double knee vuruyor! Ve Bank Statement! Loa zor durumda...

Ama Sasha'yı ayağından çeken kişi Matt, ringin dışında Sasha'yı wheelbarrow pozisyonuna alıyor ve Nick de sit-out facebuster ile tamamlıyor. Alexa ringin dışına çıkıp yetişmeye çalışsa da geç kalınca Jackson kardeşler onu da harcıyorlar ve double superkick! Alexa yere yığılırken ringe giriyorlar, Matt Loa'yı bir kez daha More Bang for Your Buck için kaldırıyor ama Loa kurtuluyor, Matt'i Nick'e çarptırıyor köşede ve release german suplex! Nick'e de arkasından belly to belly. Tama ringe giriyor şimdi, Guerrilla Warfare için kaldırıyorlar Nick'i ama Matt'den Tama'ya superkick! Loa'ya da bir tane. Nick henüz kalkamadığı için Matt tek başına iplerden geriliyor ama Tama'dan Gun Stun! Şimdi de Nick üzerinden Guerilla Warfare! Tuşa gidiyor...

Ama onun öncesinde Sasha ters taraftan girip Tama'dan önce Matt'in üzerinden tuşa yatmış vaziyette, Loa bunu fark etse de ayağından Alexa tutuyor ve Tama da Nick'in üzerinden tuşa giderken sırtı dönük, hakem Sasha'nın tuşunu sayıyor! 1... 2...

3!

Kazanan (ve ilk GWA Takımlar şampiyonları): REGL

İnanılır gibi değil! Kanlı olmasa da kadınlar resmen tarihe geçiyorlar ve GWA tarihinin ilk takımlar şampiyonları oluyorlar! Tama olayı şaşkınlıkla fark ediyor ve hakemi köşeye sıkıştırıp tehditler savunuyor ama nafile. Alexa kemerle birlikte hızlıca Sasha'nın yanına koşuyor ve galibiyetlerini kutluyorlar. Gerillalar ise uzaktan bakmakla yetiniyorlar, TK Dahlia ve Young Bucks tarafları da galipleri izlemekle yükümlüler.

Diğerleri geri dönseler de GOD sinirlerini yatıştıramıyor. Hakem tepki bile veremeden Tama ani bir Gun Stun vuruyor! Loa'nın yeleğine yapışıp sinirden köşeye köşeye vuruyor kardeşini, Loa da mesajı almış gibi kaldırıyor hakemi ve Guerilla Warfare! Loa hakemi tekrar kaldırıp boğazlayarak havaya kaldırıyor ve boğuyor resmen, arka alandan yetkililer gelince Loa hakemi herkesin üzerine atıyor! GOD seyircilerin arasından arka alana gidiyor.

k64gbm.png


GWA'nin ilk ve yeni takım şampiyonları Sasha Banks ve Alexa Bliss yepyeni kemerleriyle soyunma odasına doğru yürürlerken Kayla Braxton çıkıyor önlerine.

Kayla Braxton: Sasha, Alexa, tebrikler. İlk takım şampiyonunu belirlemek için düzenlenen maçta galip geldiniz. Tarihe geçmek nasıl bir his?

Alexa Bliss: WWE'deyken çokça tattığımız bir his, Kayla. Farklı hissetmiyorum. Aksine her şey çok normal geliyor bana.

Sasha Banks: İlk şampiyon olmamız dışında bir esprisi yok. İkimiz de kariyerine bol bol başarı sıkıştırmış isimleriz. Omuzlarımızdaki tatlı şeyler de pastanın çileği.

Kayla Braxton: Peki, maçtaki takımlar arasında sizin dışınızda sadece kadınlardan oluşan bir ekip yoktu. Bu konuda ne dersiniz?

Alexa Bliss: Sen zaten her şeyi çok güzel özetledin. Bizim ekstra olarak eklememiz gereken bir şey yok. GWA Tag Team Unvanını sadece kadınlar kazandı. Bu kadar basit.

Sasha Banks: Eşit şartlarda güreşmemizin meyvesi.

Alexa Bliss: Hangi meyve?

Sasha Banks: Sulu sulu olan böyle REGL rengine benzeyen neydi?

Alexa Bliss: Çilek?

Sasha Banks: Çileğin suyu mu var?

Alexa Bliss: Yok mu?

Sasha Banks: Nar, Alexa. GWA bereketiyle geldi.

İkili gülerek oradan ayrılırken Kayla Braxton saçma bir bakış atıyor artlarından.

k64gbm.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=-H5LSk-pYtI[/ame]

I Came To Play!

e75e311d7c.png


The Miz girişte görünüyor. Tauntunu yapan Miz emin adımlarla ringe ilerliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=11rwudCQaeQ[/ame]

IF YOU SMELLLLLLL WHAT THE ROCK IS COOKING!

ca78ae26ba.png


Electrifying duyuluyor ve The Rock girişte görünüyor. Seyirciler DELİRDİ! The Rock girişte tauntunu atarken herkes biat etme tauntunu atıyor. The Rock hızlı hızlı ilerlerken Miz'e bakıyor. Miz ringden iniyor ve centilmenlik ile korkaklık karışımı bir şekilde dışarıda bekliyor. The Rock uzun uzun tauntunu atıyor.

Buğra Gür: Beklenen hayali maç sonunda gerçekleşiyor.

Erem Nur: The Rock yıllar sonra yine beni heyecanlandırdı. O bir icon.

Corey Graves: The Miz putunuzu yıkmaya geliyor. İzleyin ve görün.

Rock tauntlarını bitirdikten sonra The Miz ringe giriyor ve BU HAYALİ MAÇ BAŞLIYOR!

The Miz vs The Rock

İkili birbirine doğru temkinli bir şekilde yürürken Miz aniden hızını alıyor ve Rock'un karnına bir tekme vuruyor. Rock eğilirken Miz 2 tane Elbow darbesi vurup köşeye sıkıştırıyor. Rock köşeye yaslanırken Miz Rock'ın kolundan tutup çarpraz köşeye fırlatmak istiyor fakat Rock karşılıyor. Köşeye yapışan Miz'in üstüne koşarken Miz doğru zamanda Rock'a tekmeyi vuruyor. Rock ağzını tutarken Miz ikinci ipe atlıyor. Double Axehandle yapmak istiyor fakat Rock doğru zamanda Miz'in karnına bir tekme atıyor. Miz eğilirken Rock Miz'in kafasını bacaklarının arasına alıp kaldırıyor, Rock'dan çok sert bir Powerbomb! Miz sırtını tutarak kıvranıyor. Rock ise tauntunu yapıp seyircileri coşturuyor. Miz sırtını tutarken Rock kafasından tutup kaldırıyor. Miz'i köşeye doğru koştoruyor ve kafasını çok sert bir biçimde köşeye vuruyor! Miz yere yıkılıyor fakat yıkıldığı gibi kendisini ringden dışarı atıyor. Rock da Miz'i takip ediyor ve ringden iniyor. Rock'ı fark eden Miz kaçmaya başlıyor. Rock Miz'i kovalarken Miz aniden ringe giriyor. Rock da giriyor. Tam kalkacakken Miz Rock'un kafasını tekmelemeye başlıyor. Rock kafasını tutup yatarken Miz Rock'ın bacağını kaldırıp tekmelemeye başlıyor. Rock'ın bacağını bırakmıyor Miz, Rock'ın bacağına Elbow Drop'lar yapmaya başlıyor! 3 kez Elbow Drop yaptıktan sonra bacağını yine bırakmıyor, Figure Four Leg Lock bağlıyor! Acı içinde bağırıyor Rock! Pes edecek mi?!

Rock yuvarlanıyor ve bu sefer de Rock Miz'i kilide alıyor! Fakat iplerden çok uzak olmayan Miz, biraz sürünerek iplere tutunuyor. Hakem Rock'a bırakmasını tembih ediyor. Miz iplere tutunarak kalkıyor yavaşça. Rock da kalkmaya başlıyor yavaştan. Daha kendine gelemeden Miz Rock'un bacağını kaldırıyor ve Dragon Screw ile yere indiriyor. Rock yerde bacağını tutarken Miz Rock'un ayağını kaldırıyor bir Figure Four Leg Lock daha yapmak için fakat Rock diriliyor ve öbür ayağıyla Miz'in dizine bir tekme atıyor. Miz dizini tutarken Rock aniden kalkıyor ve Miz'e bir Clotshline vuruyor. Miz çok geçmeden kalkıyor ve Rock bir Clotshline daha vuruyor. Miz bu sefer biraz daha yavaş bir şekilde kalkıyor, bu sefer de Rock Spinebuster yaparak Miz'in yerde yatmasını sağlıyor. Miz ringin ortasında yatarken Rock başına geçiyor ve tauntunu yapıyor. Tauntunu yaptıktan sonra iplerden sekiyor, People's Elbow denemesi fakat Miz oradan yuvarlanarak çekiliyor! Kendisini tekrardan ringin dışına atıyor. Kendisine gelmeye çalışırken Rock köşeye tırmanıyor. Miz kendisine geldiği gibi Rock'dan Diving Crossbody geliyor! Bu herifte hala iş var anlaşılan! Seri bir şekilde Miz'i ringe atıp Sharpshooter bağlıyor! Acı içinde bağıran Miz pes edecek mi?!

Hayır, sürünerek iplere tutunmayı başarıyor! Miz yavaşça ayağa kalkarken Rock iplerden sekiyor. Ayağa kalkan Miz'e bir Running Neckbreaker yapıyor. Miz boynunu tutarak köşeye doğru sürünüyor. Köşeye yaslanarak otururken Rock Miz'in koltukaltlarından tutup kaldırıyor. Miz'i köşeye sıkıştırdıktan sonra yumruklamak istiyor fakat Miz eğilip Rock'ın arkasına geçiyor. Rock Miz'e döndüğü gibi çok sert bir Chop yiyor! Rock köşeye yaslanıyor. Miz'den çok sert bir Chop daha! Rock'ın göğsünde Miz'in elinin izi kalmış resmen! Miz Rock'ın bacaklarından tutup ikinci ipe kaldırıyor. Superplex yapmak için kendisi de tırmanıyor. Rock'ın boynunu kavrıyor Miz. Superplex yapmak istiyor fakat Rock izin vermiyor! Miz ısrarla Superplex yapmak istiyor fakat Rock yaptırtmıyor! Miz'in karnına yumruklar savurarak köşeden indiriyor. Rock'dan Diving Crossbody denemesi fakat Miz çekiliyor ve Rock göğsünü çok pis çarpıyor! Göğsünü tutarak yavaşça kalkarken Miz koşarak Rock'ın kollarını kavrıyor ve ayağa kaldırıyor, Miz'den Skull Crushing Finale! Tuş ediyor Miz! Bitti mi bu sefer?! 1-2-

Kickout! Miz çok sinirli! Hakemin yakasına yapışıyor bitmesi için! Hakem reddediyor, Miz daha çok deliriyor. Rock, yerde tepkisiz bir şekilde yatarken Miz yavaşça köşeye tırmanmaya başlıyor. Miz köşeye tırmanmayı başardığında Rock ayaklanmış oluyor! Çabucak köşeye koşuyor ve seri bir şekilde tırmanıyor. Miz'in boynunu kavradıktan sonra Superplex yapmak istiyor fakat Miz deliler gibi yumruklamaya başlıyor Rock'ın karnını! Rock bırakmamayı deniyor fakat azimli sıçan duvarı delermiş, Rock'a vurduğu darbelerden sonra Rock tekrardan yere devriliyor. Karnını tutarak yatarken Miz tauntunu yapıyor köşeden. Ardından Miz'den Rock'ın bacağına bir Diving Elbow Drop geliyor! Rock'ın bacağı kullanılmaz hale gelmiş olmalı! Rock ölecekmiş gibi bağırıyor adeta! Miz sırıtarak Rock'a baktıktan sonra köşeye geçiyor yavaşça. Rock'ın kalkmasını bekliyor! Rock 7 saniye sonra kalkmaya başlıyor yavaşça. Bacağını tutarak kalkarken Miz'den Flying Knee Strike!!! Rock bu sefer bitmiş olmalı! Tuş ediyor Miz! 1-2-

Kickout! Rock hala yaşlanmamış sanırım!!! Miz üzgün bir şekilde kendisini yere bırakıyor. Miz toparlandıktan sonra Rock'ı kafasından tutup kaldırmaya başlıyor.

The Miz: Sen bir ihtiyarsın Dwayne! Hollywood'dan hiç dönmemeliydin! Bunu sana kanıtlayacağım!

Dedikten sonra Rock aniden Miz'in ellerini kafasından atıyor, Miz Rock'a yumruk sallıyor fakat Rock hemen eğiliyor ve Rock Bottom pozisyonuna getiriyor, Rock'dan çok sert bir Rock Bottom geliyor! Miz baygın bir şekilde yatıyor yerde! Tuş deniyor Rock! 1-2-

3 AMA Hayır! Miz'in ayağını iplerde görüyoruz. İki güreşçi de bir süre yerde yatıyor. Rock yavaştan ayağa kalkmaya başlıyor. Dizlerinin üstünde Miz. Rock'dan Miz'e bir Elbow darbesi geliyor. Miz sinirleniyor ve aniden ayağa kalkıp bir yumruk atarak cevap veriyor. Rock hiç durmadan 3 kez yumruk attıktan sonra iplerden sekip geliyor fakat Miz doğru zamanda Rock'ın bacaklarından yakalayıp yere indiriyor. Miz'den Figure Four Leg Lock denemesi fakat dönerken Rock öbür ayağıyla itiyor ve Miz hakeme çarparak deviriyor! Bunu fırsat bilen Miz arkasını dönüp Rock'ın kafasına bir tekme vuruyor ve yerde kalmasını sağlıyor. Miz ringin altından bir sandalye alıyor! Ringe girince Rock'ın bacaklarına vurmaya başlıyor sandalyeyle! Allah'sızlar gibi vuruyor resmen! Miz 9-10 kez vurduktan sonra sandalyeyi dışarı fırlatıyor ve hakemi uyandırıyor. Hakem uyandığı gibi Figure Four Leg Lock bağlıyor Miz! Bu sefer bitmiş olmalı, Rock pes edecek mi?!

Pes ediyor!!!

Kazanan: The Miz

I Came To Play arenada yankılanırken Miz iplere tutunarak kalkıyor. Zaferini kutladıktan sonra en güçlü silahı olan mikrofonunu alıyor ve giriş rampasına doğru ilerlerken konuşmaya başlıyor.

The Miz: Hayali maç bitti, hayaller yıkıldı! BOOM sesini duydunuz mu? Ben duydum. The Rock balonunu patlattığım için yakından duydum hem de. Görüyorsunuz. The Rock artık sizin o sevdiğiniz adam değil. O artık göbeğini salması gereken bir emekliden farksız. Rocky, GWA'ya değil, Hollywood'a geri dön ihtiyar. Senin buradaki işin artık bitti. Evine dön, televizyonunu aç ve beni izle. Bu senin için daha zevkli olacaktır.

The Miz gülümseyerek mikrofonu atıyor ve tauntlarını atarken arka alana gidiyor. The Rock ise oldukça üzgün bir şekilde yerden kalkmaya çalışıyor.

k64gbm.png


Mr. Dinler'in odasında bir görevli olduğunu görüyoruz ama bu görevliler kısa süre içerisinde oradan ayrılıyorlar. Mr. Dinler ise makamında oturmaya devam ederken konuşmasına başlıyor.

Mr. Dinler: Güreş sektöründe çok uzun süre bulunmamış olabilirim ama pek çok hikaye, pek çok maç izledim ve bunların pek çoğu ise orjinallikten uzaktı. Bir ihtimal şu an yapacağım duyurunun da orjinal olmayacağını düşünüyorsunuz ama bu maçı profesyonel güreş sınırları içerisinde ilk kez izleyeceksiniz ve bu maç türünde CM Punk ile Matt Hardy boy gösterecekler. CM Punk vs Matt Hardy maçının türü ise...

Mr. Dinler: CHESS WRESTLING OLACAK! Chess wrestling, günümüzün en modern ve en egzotik sporlarından olan chess boxing sporunun güreşe uyarlanması ancak ufak birkaç farklılık da olacak. Bu maç 7 round üzerinden oynanacak ve her round 5 dakika sürecek; ilk olarak satranç, sonrasında ise güreş maçı olmak üzere sırayla round'larımız devam edecek.

Mr. Dinler: Maçımız güreş veya satranç kurallarında maçın bitmesini sağlayan herhangi bir şekilde sonuçlanabilir. 7 round sonunda herhangi bir galip belirlenememesi durumunda ise maçımız berabere olarak tamamlanacaktır.

Mr. Dinler: İki isme de başarılarımızı dileriz. Artık açıklamamızı da yaptığımıza göre 'Show must go on!'

Kameralarımız oradan ayrılırken biz de ringe geri dönüyoruz.

k64gbm.png


Arka alanda şampiyon AJ Styles'ı görüyoruz. Styles kemerine şöyle bir dokunuyor ve hızlı bir şekilde onu beline takıyor. Ardından yürümeye başlıyor. Bu sırada farklı bir yerde Marty SCRULL'ü görüyoruz. SCRULL de şemsiyesini almış önünde açıyor ve onunla beraber ağır adımlarla yürüyor. En sonunda Will Ospreay'i görüyoruz. Bu gece deli fişek bir ring içi ile seyirciyi çoşturacağına inanan bir adamın ifadesiyle Will Ospreay de hızlı adımlarla başka bir koridordan ringe ilerliyor. Kameralarımız ringe dönüyor.

k64gbm.png


Arenadayız tekrar. Sırada Oceans Championship maçı var. Şampiyon AJ Styles kemerini ilk kez bu maçta koruyacak.

[ame]https://youtu.be/j9XkilS9bH8[/ame]

5646766064.png


İlk olarak Marty SCRULL'un müziği duyuluyor. SCRULL elinde şemsiyesi ve üstündeki kostümüyle birlikte ringe doğru geliyor ve giriyor. Taunt'unu attıktan sonra kostümünü üstünden çıkartıyor. Şemsiyesini bir kenara koyuyor ve köşeye yaslanıp beklemeye başlıyor.

[ame]https://youtu.be/2aJUnltwsqs[/ame]

9cac111f01.png


Awake and Alive! Will Ospreay girişte gözüküyor. Seyircilerden kendisine destek var. Ospreay seri adımlarla ringe doğru geliyor ve giriyor. SCRULL'a bakıyor. İkili bir süre bakışıyor. Yavaş yavaş birbirlerine yaklaşırken...

[ame]https://youtu.be/v8EKRwjj9Cc[/ame]

E8LnBZ.png


PHENOMENAL! Şampiyonumuz AJ Styles girişte gözüküyor. Tam müziğin durduğu sırada kollarını açarak klasik hareketini yapıyor. Ardından ringe doğru ilerliyor ve giriyor.

Buğra Gür: Şampiyonluk ne de çok yakışıyor...

Styles ceketini çıkarıyor ve kemerini hakeme teslim ediyor. Hakem Styles'ın kemerini alıp havaya kaldırdıktan sonra ring dışındaki görevliye veriyor. Son kontrollerini yapıyor ve zili çaldırıyor. Maç başlıyor.

AJ Styles (c) vs. Marty SCRULL vs. Will Ospreay - GWA Oceans Championship Match

Üçlü bir süre birbirlerini süzüyor. Kısacık bir süre birbirlerinin etrafında dönüyorlar. Ardından üçü de ellerini yukarıda birleştirmek için kaldırıyor. Fakat bu sırada Marty SCRULL ring dışına çıkıyor ve ring içindeki karmaşaya katılmayacağını söyler gibi bir hareket yapıyor. Bunu gören Styles ve Ospreay ringden çıkıyor ve iki taraftan da SCRULL'un etrafını sarıyorlar. İkili SCRULL'un üzerine doğru yavaş yavaş yürürken bir anlık tereddüte de düşse hemen ringe giriyor SCRULL. Bu sırada Styles da giriyor. SCRULL iplerden sekiyor vurmak için fakat dönüşünde Styles'dan bir clothesline yiyor! SCRULL yere seriliyor. Seyircilerden Styles'a destek var. Bu sırada Ospreay çoktan ringe girmiş durumda. Styles'ın arkasını dönmesini bekliyor. Styles dönüyor Ospreay'e ve bir SUPERKICK YİYOR! ÇOK ANİ OLDU BU! Ospreay tuşa gidiyor 1...2...

Ama hayır. Styles atıyor, tuş üçü bulmuyor. Ospreay yerde headlock bağlıyor şimdi Styles'a. Sıktıkça sıkıyor. Kısa bir süre headlock'ta tutuyor Styles'ı. Şimdi Styles yavaş yavaş kalkıyor. İplere doğru ittiriyor Ospreay'i. Ospreay iplerden sekiyor ve dönüşte bir shoulder block yapıyor. Fakat Styles yıkılmıyor. Hatta yıkılmak ne kelime, hissetmiyor bile. Ospreay'e karşı sırıtıyor. Ospreay sinirleniyor ve Styles'ı kafasından tutup iplere gönderiyor. Styles iplerden sekerken Ospreay üstünden atlıyor. Styles yine iplerden sekiyor, Ospreay yere yatıyor, Styles üstünden atlıyor. Styles bir kez daha iplerden sekiyor ve shoulder block'la Ospreay'i yere seriyor. Styles, yerde yatan Ospreay'a bakarak sırıtıyor. Ospreay ise melül melül Styles'a bakıyor. Styles onu saçından tutarak yerden kaldırıyor fakat Ospreay bir anda small package'e alıyor onu 1...2... ama hayır. Tuş üçü bulmuyor. Şimdi ikisi de bir anda ayaklanıyor ve double clothesline ile birbirlerini yere seriyorlar. Seyircilerden alkış var ikiliye. Ospreay ve Styles yerde öylece yatarken SCRULL sinsi sinsi ring dışından ikiliye bakıyor, ardından köşedeki şemsiyesine bakıyor. Seyircilerden olumsuz bir tepki var buna karşı. Bunun üzerine SCRULL şemsiyeyi alıyor ve ringe giriyor. İlk önce Ospreay'e vuruyor, ardından Styles'a vuruyor. Böyle sıra sıra vurmaya devam ederken bir anda bundan sonraki darbeleri Styles'a vuruyor. Styles'a yükleniyor, defalarca vuruyor. Adeta haşatını çıkarıyor. Styles yerde öylece hareketsiz yatarken SCRULL şemsiyeyi bırakıyor. Styles'ı saçından tutarak kaldırıyor. Beline bir tekme atıyor, kavrıyor ve KNEELING REVERSE PILEDRIVER YAPIYOR!

Buğra Gür: Öldürseydin moruk.

Eremnur: İçim sızladı yemin ediyorum.

SCRULL TUŞA GİDİYOR BU SERT HAREKETİN ARDINDAN 1...2...

Ama Styles gene son anda atıyor! Bu kick-out'un ardından seyirciler büyük cheer atıyor Styles adına. SCRULL yerde oturmuş, şaşkın şaşkın bakıyor. Nasıl olmaz der gibi sanki bu bakışlar. Fakat bu uzun sürmüyor, hemen ayağa kalkıyor ve tekrar Styles'ın beline bir tekme atıyor tam kaldıracakken Ospreay'den bir anda handspring enzuigiri kick geliyor! SCRULL sersemliyor. Ospreay omuzluyor şimdi onu, STORM BREAKER MI? Hayır! SCRULL iniyor Ospreay'in omzundan ve arkadan crossface chickenwing'e alıyor Ospreay'i! Yerde bağlıyor! FAKAT OSPREAY GERİYE DOĞRU BİR TAKLA ATIYOR VE HAREKETİ TUŞA ÇEVİRİYOR 1...2... fakat son anda kurtuluyor SCRULL! Hemen ayağa kalkıyor fakat Ospreay bir anda SUPERKICK VURUYOR! SCRULL düşmüyor fakat sersemliyor. Ospreay iplerden sekiyor ancak Styles aniden bir DISCUS CLOTHESLINE VURUYOR! Ospreay takla atarak düşüyor ring zeminine. Bu sırada SCRULL arkadan yaklaşıyor ve Styles'a CROSSFACE CHICKENWING BAĞLIYOR!

Fakat henüz hareketi yerde bağlayamamışken Styles köşeye doğru geriliyor ve SCRULL'u köşeye çarptırıyor. SCRULL bırakmıyor. Bir daha köşeye çarptırıyor Styles ve eni sonu bırakıyor SCRULL. Styles şimdi acıyla boynunu tuta tuta ringin ortasına geliyor. Ardından köşedeki SCRULL'a bakıyor ve ona doğru koşuyor fakat SCRULL üzerinden atlıyor ve Styles köşeye çarpıyor. SCRULL iplerden sekiyor şimdi ve köşedeki Styles'a bir jumping knee smash vuruyor! Styles sersemliyor fakat yığılmıyor. Şimdi SCRULL geriliyor, koşuyor, Styles'ı boynundan tutup köşeden sekiyor ve TORNADO DDT YAPIYOR! Tuşa gidiyor 1...2. FAKAT BU SIRADA KÖŞEYE ÇIKMIŞ OLAN OSPREAY BİR CORKSCREW SHOOTING STAR PRESS İLE ATLIYOR ÜZERLERİNE! HEMEN ARDINDAN SCRULL ÜZERİNDEN TUŞA GİDİYOR 1...2...

Fakat gene tuş gelmiyor, SCRULL son anda atıyor. Ospreay şoke olmuş durumda, bağırıyor. Bir süre yerde öylece bakıyor SCRULL'a, ardından kafasından tutarak kaldırıyor. Aprona çıkarıyor. Orta ipin üstüne yerleştiriyor SCRULL'u. SCRULL'un bedenin yarısı ring içinde, yarısı dışında. Şimdi Ospreay hızlıca köşeye çıkıyor. Seyircilerden destek var. Ospreay taunt'unu atıyor. SHOOTING STAR PRESS İLE ATLIYOR! FAKAT SCRULL RİNG İÇİNDEKİ VÜCUDUNUN YARISINI DA ORADAN ÇEKİYOR VE OSPREAY BOŞA ATLIYOR! Ospreay acıyla karnını tutarak ringde yuvarlanıyor. Bunu fırsat bilen SCRULL hızla köşeye çıkıyor. Moonsault yapacak, yapmadan önce şöyle bir arkasına dönüp Ospreay'e bakıyor. Tam yapacağı sırada Styles koşarak geliyor oraya. Köşeye çıkıyor, arkadan kavrıyor SCRULL'u ve TOP ROPE GERMAN SUPLEX! FAKAT DURMUYOR BİR DE BELLY-TO-BACK WHEELBARROW FACEBUSTER YAPIYOR! SCRULL'U ÇEVİRİYOR VE TUŞA GİDİYOR 1...,2... AMA GENE KICK-OUT GELİYOR! Styles tuşu bulamıyor. FAKAT DURMUYOR, BİR ANDA CALF CRUSHER BAĞLIYOR SCRULL'A! ANİ BİR CALF CRUSHER GELDİ STYLES'DAN! Scrull pes etmek istemiyor. Çok acı çekiyor fakat pes etmiyor! Hakemin Styles'ı durdurmayacağını biliyor fakat yine de iplere doğru sürünüyor, sürünüyor. Eni sonu tutuyor fakat STYLES ÇEVİREREK SCRULL'U RİNGİN ORTASINA GETİRİYOR VE CALF CRUSHER'I BAĞLAMAYA DEVAM EDİYOR! SCRULL ÇOK ACI ÇEKİYOR! DAYANACAK HALİ KALMIYOR VE ELİNİ YERE VURUYOR!

ANCAK TAM BU ANDA OSPREAY GELİYOR VE SCRULL'UN ELİNİN ÜSTÜNE BASIYOR! PES ETMESİNE İZİN VERMİYOR! SCRULL DİĞER ELİNİ YERE VURMAYA YELTENİYOR! FAKAT ONUN DA ÜSTÜNE BASIYOR OSPREAY! Seyirciler iyi reaksiyon gösteriyor Ospreay'in bu tavrına. Şimdi Ospreay çok çok hızlı bir şekilde, SCRULL'un elini yere vurmasına fırsat vermeden arkadan Styles'ın boynuna bir superkick vuruyor! Bu darbeyle Styles, SCRULL'u bırakmak zorunda kalıyor. SCRULL sürünerek ring dışına çıkıyor. Styles acıyla boynunu tutarken Ospreay yavaşça kaldırıyor onu. Taunt'unu atıyor, iplere doğru koşuyor, sıçrıyor ve OSCUTTER!

HAYIR! TAM SIÇRADIĞI SIRADA HAVADA SIRTINA BİR DROPKICK KOYUYOR STYLES! Ospreay adeta feleğini şaşıyor! Ring zeminine öylece düşüyor. Styles beklemiyor, hemen ayağa kaldırıyor Ospreay'i. Bir tekme atıyor karnına, hızlıca taunt'unu atıyor, kaldırıyor ve STYLES CLASH! Tuşa gidiyor 1...2... FAKAT BU SIRADA SCRULL RİNGE GİRİYOR!

3!

Kazanan ve hala GWA Oceans Şampiyonu: AJ Styles

ANCAK YETİŞEMİYOR! SCRULL YETİŞEMİYOR! Styles'ın tuşu üçü buluyor ve başarıyla kemerini koruyor. Ospreay yerde öylece yatıyor. SCRULL ise hala şaşkın, uzun süre de bu şaşkınlığını üstünden atamayacak gibi. Bu sırada hakem kemeri getiriyor ve Styles'a teslim ediyor. Şampiyon kemeriyle birlikte sevinç gösterileri yapıyor.

K9Z6QC.png


k64gbm.png


27 Ekim Cumartesi, 04:13
"new beginning öncesi son gün"


Bir sokakta açılıyor kameralar, her yeri kar tutmuş. Güçlü bir kahkaha ile sokağın sessizliği bozuluyor ve kameranın karşısına, bu buz gibi havada, çıplak bir şekilde Joey Janela çıkıyor. Sadece ring içi kıyafeti ve botları var altında. Elindeki kibrit ve kutusuyla bir türlü sigarasını yakamayınca kameraman ona çakmağını uzatıyor, Janela de ağlamaklı bir şekilde teşekkür ediyor. Duygusal tepkileri aşırılaşmış.

Joey Janela: [ağlamaklı şekilde] Kameraman, inanabiliyor musun? Gecenin 4'ü ve ben neden burada sürtüyorum biliyor musun? Bilmiyorsun. Ben de bilmiyorum. Oyster Bar'a gittim ve ne göreyim, param kalmamış anasını satayım. Tabi ben bunu ödeme yaparken fark ettim. Donuma kadar soydular. Keşke mecaz yapsam lan! Harbiden soyuldum. Evin yolunu da unutmuşum, sürtüyorum burada. Dinler denen kaypağı dövesim var ama yanına gitmeye kalksam ancak üzerine kusabilecek durumdayım. Adalet mi lan bu! Anne nerdesin ya...

23:55, Asbury Oyster Bar

5OmFc1.jpg


Janela mekana giriş yapıyor oldukça keyifli bir şekilde, herkesle takılırken çocukluğundan beri husumeti olduğu Corey ile karşılaşıyor. Corey ağzını açamadan suratına orta parmağı dayayıp barmenin karşısındaki bar koltuğuna oturuyor.

Joey Janela: Şanslıymışım ki Corey'in de canı sıkkın, üstelemedi. S#?!ğimin şerefsizi nasıl bir kafadaysa çocukken annesini becerdiğini, birkaç haftaya kalmadan da babasının götüne vuracağını söyleyip hepimizi korkuturdu. Yetimhanede olduğunu bilmiyorduk tabi, neyse derin sohbete girmeyelim. [barmen biraları servis ediyor] Neyse, [kameramana dönüyor] neleri cevaplamam lazım?

Kameraman ona soru sormayacağını, Dinler'den istediği maç talebinin New Beginning'den sonraki Pasifik şovuna aktarıldığını söylüyor.

Joey Janela: O zaman ne halt diye kapiş kapiş içmeye geliyorsun lan benle!

Janela kameramanı yanından kovarken bir guinness'i dikiyor, diğerini de morali yerine gelen Corey'in üzerine fırlatıp kavga çıkarıyor. Kavga kalabalıklaşırken görüntüler son buluyor.

04:19

Janela yere yığılmış vaziyette, kameraman kamerayı bir yere sabitleyip onu kaldırmaya çalışıyor. Janela'nın gözleri bir anda faltaşı gibi açılıyor ve sırıtmaya başlıyor.

Joey Janela: Monmouth sahiline gidip biraz kafa dağıtmaya ne dersin? Belki Bruce Springsteen'e rastlar parça söylemesini felan isteriz? Hadi ama bu sefer [hıçkırıyor] biralar benden, belki sabaha doğru şımarırız da... Dur bir dakika. Annem nerde ya?

Görüntüler son buluyor.

k64gbm.png


Ringin ortasında bir satranç masası ve dizili satranç taşlarını görüyoruz, kısa bir süre sonra da bir müzik duyuluyor.

[ame]https://youtu.be/4b9_xonI4ak[/ame]

jCdd45.png


Let's Light It Up! AJ Lee ringe tek başına ve gülücüklerini saça saça giriyor. Ringin içindeki satranç tahtasının etrafında bir tur döndükten sonra maçın katılımcılarını bekliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=KSjnYQXjvWg[/ame]

x8G18M.png


Cult of Personality! CM Punk girişte tauntlarını atıyor ve ringe hızlı adımlarla giriyor. AJ Lee ile tutku dolu bakışmalarını bir kahkaha bölüyor.

Yeeeeeeaeaaaeeeeeeeğğğğğğohohohoohohoohohoh!

[ame]https://youtu.be/AucBG7TERJA[/ame]

oMAgVK.png


Moonlight Sonata! Matt Hardy girişte görünür görünmez 'DELETE!' tauntunu atıyor. Matt Hardy ringe doğru ilerlerken satranç masasını görür görmez 'WONDERFUL' diye bağırıyor ve ringe giriyor.

Punk siyahların bulunduğu koltuğa otururken Matt ise beyazların koltuğuna oturuyor. AJ Lee iki ismin de kulaklıklarını takıyor ve zil çalıyor, aynı esnada da AJ maçın başladığını belirten işareti iki isme de yapıyor.

Chess Wrestling Match | Special Guest Referee: AJ Lee
CM Punk vs Matt Hardy
1st Round


Matt şimdi Punk’ı süzüyor ve 1.e4 yapıyor. Punk ise bunun üzerine büyük bir kahkaha patlatıp 1...e5 ile devam ediyor. Şu an iki isim de birbirlerine bakıyorlar ve çok seri biçimde iki atını da öne çıkarıyor ve Matt aniden bir ‘WONDERFUL!’ çekiyor.

Buğra Gür: Moruk bunlar ne yapıyor ya?

Erem Nur: Ben de ne yaptıklarını çözemedim ama keyif alıyorlar gibi, şunlara bir baksana.

Matt bir satranç tahtasına bir de Punk’a bakıyor ve 4.d4 yapıyor. Punk ise elini piyonlarından birisine atmak istiyor ancak yanlışlıkla beyaz karedeki filine dokunuyor. Daha sonrasında d7’deki piyonunu ilerletmek isterken AJ Punk’ı durduruyor ve filini oynaması gerektiğini gösteriyor. Punk ise AJ’e fili istese de oynayamayacağını söylüyor. İkili arasındaki ufak bir tartışmanın sonucunda AJ izin veriyor ve Punk 4...d5 yapıyor. Matt biraz düşünüyor ve 5.Axe5 yapıyor, Punk ise seviniyor ve 5...Axe5 yapıyor ancak tuzağa düşürüldüğünü anlıyor gibi, Matt aniden 6.xe5 yapıyor. Punk uzun bir süre düşünüyor, düşünüyor ve durumunun aslında o kadar da kötü olmadığını , tuzağa düşürülmediğini görüyor ve 6...xe4 yapıyor. Matt ise tereddütsüz bir şekilde 7.fb5+ yapıyor, bu hamle için erken miydi? Punk bu sefer hangi hamlenin daha başarılı olacağını hesaplıyor ve en doğru düşündüğü hamle olarak 7...c6 yapıyor. Matt muhteşem bir şekilde ‘YEEEEEEEAAAAAAAEEEEEEAAAAASSSS’ dedikten sonra 8.Vxd8+ hamlesini uyguluyor. Punk derin bir ofladıktan sonra kendisi de 8...Şxd8 yapıyor ve böylece vezirlerini yedirmiş oluyorlar. Matt hızlıca 9.0-0 yaptıktan sonra Punk ise uzun zamandır yapmadığı bir şey olduğunu hatırlayıp 9...xb5 ile Matt’in filini yiyor, Matt hemen arkasından ise 10.Axb5 yapıyor. Punk hangi hamleyi yapacağını düşünmeye başlıyor ve ne yapacağını bulmuş gibi elini taşlarından birisine atıyor.

aFotAh.jpg


Ancak o hamlesini yapamadan 5 dakikalık süre bitiyor. AJ Lee Punk ile Matt’in kulaklıklarını çıkarırken satranç tahtası da ringin dışına alınıyor. İki isim de ısınırken zil çalıyor.

2nd Round

Matt ile Punk bir lock-up alıyorlar, hemen arkasından da Matt Punk’ı ringin köşesine doğru lock-up pozisyonundayken götürüyor. Matt şimdi Punk’ın kafasına bir tane yumruk çakmak istiyor ama Punk son anda sıyrılıyor ve bu sefer Matt’in kafasına yumruğu o vuruyor. Punk şimdi üst üste yumruklar vurmaya devam ediyor Matt’e ancak Matt de boşdurmuyor ve Side Effect için tutuyor, hareketi yapabilecek mi? Hayır, yapamıyor. Punk birden bir STO vuruyor ve Matt yerde. Punk şimdi Matt’i yerde stomplamaya başlıyor. Matt kendisini iplere atsa da Punk Matt’i hala stomplamaya devam edince devreye AJ Lee giriyor ve Punk’ı oradan uzaklaştırıyor. Punk Matt ayağa kalkar kalkmaz o hızla Matt’in üzerine doğru koşuyor ancak Matt son anda Punk’ın karnına bir diz darbesi vurup onu köşeye yaslıyor, hemen arkasından da bir Corner Clothesline ve Running Bulldog vuruyor ve tuşa gidiyor. 1... 2...

Punk’dan bir kick-out geliyor. Matt şimdi Punk’ı kaldırıyor ve kafasını en üst köşeye defalarca vuruyor, daha sonrasında orta köşeye, en sonunda da en alt köşeye vurmaya devam ediyor ve her seferinde seyircilerden ‘DELETE’ tauntunu almayı başarıyor. Matt şimdi Punk’ı yere yatırıyor ve kendisi de en üst köşeye çıkıp Diving Leg Drop için atlıyor ancak başarısız. Punk son anda kaçıyor. Punk şimdi Matt’in ayağa kalkmasını bekliyor ve Matt kalkar kalkmaz da karnına bir Spinning Back Kick vurduktan sonra Knee Lift yapıyor, en sonunda da bir Roundhouse Kick ile Matt’i tamamen yere indiriyor. Punk destekleri iyice kendi tarafına çekiyor ve bu sefer de kendisi en üst köşeye çıkıyor. Meşhur Randy Savage tauntunu atyor ve Diving Elbow Drop, ama Punk kolunu tutuyor çünkü Matt son anda dizini koymuş ve hamle Punk’ın dirseklerinde patlamış. Matt şimdi Side Effect için tutuyor Punk’ı.

Ama 5 dakikalık süre yine doluyor ve ilk güreş round’u galip belli olmadan tamamlanıyor. İkisi de birbirlerine karşı iyice bilenmişken AJ Lee iki isme de kulaklıklarını taktırdıktan sonra satranç masasını getiriyor ve üçüncü round’un başladığını işaret ediyor.

3rd Round

Son hamlesini yapamayan Punk bu round’a ilk başlayan isim oluyor haliyle. Punk vücudundan akan terleri silmeye çalışırken diğer yandan da düşünüyor ve hamlesini 10...Ad5’den yana kullanıyor. Matt bu hamleyi görüp belki de daha öncesinden beklettiği hamlesi için elini filine götürüyor ve 11.Fg5+ hamlesiyle bir kez daha şah çekiyor. Punk ise 11...f6 oynayarak Matt’in filinin önünü kesiyor. Matt de bunun farkına varıyor ve bir süre düşünüyor ne yapacağına ilişkin. Punk’ın yapacağı hamleyi tahmin ediyor olmalı ki filini ta 12.Fd2’ye kadar çekiyor. Punk ise bir AJ Lee’ye bakıyor, bir de Matt’e bakıyor ve 12...xe5 oynuyor ancak onu oynamasa mıydı? Matt yapacağı hamlenin karşısında delirmiş derecede etkileniyor ve masayı dağıtmak istiyor. AJ onu zorlukla yerine oturttuktan sonra Matt de tekrardan 13.Fg5+ yapıyor ancak bu sefer Punk Matt’in bu hamlesine iyice sinirleniyor ve bir kez daha yanlışlıkla kendi atına dokunuyor. Punk bu sefer AJ’e itiraz edemiyor ve ayrıca Matt kendisine şah çektiği için yapabileceği tek hamle olan 13...Af6’yı oynuyor. Matt Punk’ın bu durumunu iyice kendi lehine çevirmiş gözüküyor. Bir kez daha ‘WONDERFUL’ çektikten sonra 14.Kd1+ oynuyor. Punk bu sefer uzun bir süre düşünmek zorunda. Düşünüyor ancak AJ Lee Punk’ın omzuna dokunarak onun artık bir hamle yapması gerektiğini gösteriyor. Punk artık burnundan soluyarak 14...Şe7 oynuyor. Matt bir kez daha Punk’dan daha hızlı düşünüyor ve 15.c4 ile çıkışını yapıyor. Punk ise bir süre daha hamlesini tartıyor ve 15...Fe6 yapıyor. Matt hamlesini yapmak üzereyken biraz duraklıyor ve aniden 16.Ac7 hamlesini yapıyor ve böylece hem kaleyi hem de fili tehdit altına alabiliyor. Punk ise can havliyle yapabileceğinin en iyisi olan 16...Kc8’i yapıyor.

nkTwuK.jpg


Yapması ile birlikte üçüncü round’un sonuna geliyoruz. Matt bir sonraki round için oldukça hevesliyken Punk ikinci round’da yemediği darbeyi yemiş gibi görünüyor. Tekrardan satranç masası kenara alınıp son hazırlıklar yapılıyor ve zil bir kez daha çalıyor.

4th Round

Maç başlar başlamaz Punk Matt’in üzerine doğru koşuyor ve onu yumruklamaya ve Forearm Smash darbeleri vurmaya başlıyor. Matt birden Punk’ı durduruyor ve karnına bir tekme atıp tutuyor ve Suplex ile yere vurmak istiyor ama Punk iki ayağının üzerinde yere inmeyi başarıyor ve Neckbreaker ile Matt’i yere vuruyor. Matt boynunu tutarak ayağa kalkmaya, en azından oturmaya çalışıyor ama Punk hızla iplerden geriliyor ve Shining Wizard.

Erem Nur: Punk İngiliz seyircilerin kalbine güreşi ile girmek istiyor galiba, yoksa bu derece istekli başka türlü güreşemezdi.

Corey Graves: Hiç sanmıyorum, bence sadece Matt’i öldürmeye çalışıyor. Şuraya bir baksana.

Corey oldukça haklı galiba, Punk yerdeki Matt’i delilercesine yumruklamaya başlıyor. Punk Matt’i kaldırıyor ve Irısh Whip ile Matt’i ringin köşesine fırlatıyor, arkasından koşuyor ve Step-up High Knee vuruyor. Buna rağmen Punk durmuyor ve karşı köşeden hızını alıyor ve bir kez daha Step-up High Knee vuruyor. Punk hala durmuyor ve üçüncü kez Step-up High Knee için koşuyor ve onu da vurmayı başarıyor. Bu sefer Matt’in başından ayrılmıyor ve kolundan tutarak onu ringin ortasına getiriyor, sonrasında da Short-arm Clothesline vuruyor. Punk şimdi tuş denemek için eğiliyor ama tuş denemiyor onun yerine Anaconda Vise? Matt hareketin başarılı olmaması için kendini oldukça zorluyor. Ancak Anaconda Vise başarılı! Matt elini yere vurmak üzere, Punk bu maçı kazanabilecek mi? Hayır, hayır, hayır! Matt Punk’ın kolunu ısırıyor! Matt Punk’ın kolundan öyle sert ve büyük bir ısırık alıyor ki Punk saniyesinde Anaconda Vise’ı bırakmak zorunda kalıyor. Punk kolunu tutarak ayağa kalkıyor, Matt ise birden Punk’ı tutuyor ve Side Effect. Matt bu sefer yapıyor, arkasından tuşa gitmeyi de ihmal etmiyor tabii ki. 1... 2...

Punk kick-out yaptığı anda zil bir kez daha çalıyor ve dördüncü round’un sonuna geliyoruz. Bir kez daha ringe satranç tahtası ve kulaklıklar getiriliyor. AJ Lee hazırlıkları tamamladıktan sonra beşinci round’un başladığını haber ediyor iki isme de.

5th Round

Matt güreştiği sırada hangi hamleyi yapacağını çözmüş gibi davranıyor ve 17.Ad5+ hamlesiyle bir kez daha şah çekiyor. Punk uzun bir süre atına bakıyor onu oynamak için ancak bir anda elini başına götürüp büyük bir hayal kırıklığına uğruyor çünkü atını oynayamaz. Punk ne yapacağını düşünürken kendisini 17...Şd7 yaparken buluyor. Matt iyice keyifleniyor ve 18.Ab6+ yapıyor, tam anlamıyla bir çifte şah ve çatal. Punk iyice mort olmuş bir halde dolaşıyor. En sonunda da istemeye istemeye 18...Şe8 oynuyor. Matt için ise ganimeti toplama vakti geldi. Matt ‘DELIGHTFUL!’ dedikten sonra 19.Axc8 oynuyor. Punk ise moralsiz bir şekilde 19...Fxc8 ile Matt’in ikinci atını da alıyor. Matt kısa vadede yapabileceği hiçbir hamlenin kalmadığını fark ediyor ve 20.a4 oynayarak tempoyu başka yere çevirmeye çalışıyor. Punk ise belki işleri karıştırmak, belki Matt’i yanlış hamleye zorlamak, belki de sadece yapacak başka bir hamlenin kalmamış olmasından ötürü 20...Fe7 hamlesini uyguluyor. Matt Punk’ın kendisini duyamamasından da faydalanarak ‘Artık bir şeyleri SİLMEK lazım.’ diye bağırıyor ve 21.Fxf6 yapıyor, Punk ise buna hemen bir 21...xf6 ile cevap veriyor. Matt bu kırışmadan memnun olmuş bir şekilde kahkahasını atıyor.

uJNxCL.jpg


Bu sırada beşinci round’un sonuna geliyoruz. AJ Lee iki ismin de son hazırlıklarını tamamlarken zil çalıyor ve maçın son güreş round’una başlıyoruz.

6th Round

Matt maç başlar başlamaz Punk’ın karnına bir tekme atıyor ve Twist of Fate deniyor ve etrafında dönüyor ancak Punk bir anda Matt’i ittiriyor ve kendisine doğru çekip Bicycle High Knee Strike vuruyor, hemen sonrasında da Falcon Arrow. 1... 2... Matt’den bir kez daha kick-out geliyor. Punk şimdi Go to Sleep için tauntlarını atıyor, Matt kalkar kalkmaz da Fireman’s Carry’e alıp fırlatıyor ama Go to Sleep başarılı olmuyor, Matt son anda Punk’ın kafasından tutuyor ve Triangle Choke. Punk hızla Matt’i yumruklamaya başlıyor ama Matt hala bırakmıyor Punk’ı, en sonunda Punk son çare olarak tek koluyla zorlukla kaldırıyor ve One Handed Buckle Bomb, Matt yere yığılırken Punk bir kez daha GTS tauntu atıyor. Matt kalkar kalkmaz da Fireman’s Carry’e alyıro ve Go to Sleep! PUNK ŞİMDİ TUŞA GİDİYOR ANCAK BİR GARİPLİK VAR, PUNK’IN AYAĞI İPLERİN ALTINDA. 1... 2...

AJ LEE HALA ROPE BREAK’İ GÖRMÜYOR! 3!

Kazanan: CM Punk

Buğra Gür: Punk'ın böyle kirli bir galibiyeti kabul etmeyeceğini düşünüyorum.

Ama kabul ediyor. Belki o da bu durumu fark etmediğindendir. AJ ile Punk yaşanan olaydan habersiz galibiyetlerini kutlarken Matt ise çaresiz bir şekilde arka alana gidiyor.

k64gbm.png


JoJo: Bayanlar ve baylar karşımda Kıtalararası Şampiyonluk maçına kendisini ekleten Roderick Strong var ve...

Roderick Strong: Yanımdan gider misin? Bunu yalnız yapacağım.

JoJo bu tepkiye bozularak oradan ayrılır.

Roderick Strong: Öncelikle ben bu maça kendimi "ekletmedim!" Hakkım olanı aldım. Hatta hakkım olanı tam olarak alabilmem için benim bu maçın teke tek olması ve Seth Rollins'in maçta bulunmaması lazım. Neden mi? NEDEN Mİ!!? ÇÜNKÜ GWA'DA HERKES BENİM HAKKIMI YİYOR! Önce Ciampa!! Şimdi de Rollins! Benim şu anda ana kemer maçı için hazırlanıyor olmam gerekiyorken şu anki halime bakın! Hakkım olan dahi bana zorla veriliyor ve bunların sorumluları da belli! Sıra onlara da gelecek. Hepsinin... HEPSİNİN BELİNİ KIRACAĞIM! Önce Global Wrestling Alliance'ın ilk Kıtalararası Şampiyonu olacağım, ardından da senin için geliyor olacağım. Bu iş burada bitmedi!

Strong yüzünü kameraya öfke dolu bakışlarıyla yaklaştırır ve bir süre kameraya bakar. Ardından öfkeli bir şekilde oradan ayrılır.

k64gbm.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=uLIlEHYp0zk[/ame]

BURN IT DOWN!


MLpjDg.png


Seth Rollins girişte görünüyor. Rollins ağır adımlarla ringe ilerlemeden önce tauntunu atıyor. Ringde rakiplerini bekliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=rALAZaxeFIQ[/ame]

Next Level!

1Epl1j.png


Roderick Strong girişte görünüyor. Strong kendinden emin bir şekilde ringe ilerliyor ve ringdeki Rollins'i kesiyor. Ardından titantrona dönüyor.

Fakat bu sırada bir sürü muz kostümü giymiş adamın hızlı hızlı arkadan gelip rampanın kenarında durduğunu görüyoruz. Yetmiyor, adamlar ringe doğru giden yolda karşılıklı olarak duruyorlar! Muz adamlar geçidi oldu resmen burası! Adamlar muz kostümüyle öylece dururken seyirciler heyecanlı!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Ey6WcgcjZr8[/ame]

Raging of Region!

kJA8k9.png


The Greatest Man That Ever Lived, Austin Aries girişte görünüyor. Peleriniyle gelen Austin Aries, kollarını açarak muz adamlara bakıyor ve hızlı adımlarla ringe ilerliyor. Seyirciler bu girişle birlikte heyecanlanıyorlar. Aries, Rollins'e bakıyor. Öyle bir bakıyor ki sanki farklı evrenlerde arkadaşlarmış gibi... Hakem biraz sonra maçı başlatıyor.

GWA Intercontinental Championship
Roderick Strong vs. Austin Aries vs. Seth Rollins


Maçın başlamasıyla üçlü birbirine bakıyor. Austin Aries Seth Rollins’e yöneliyor. Sert ve seri yumruklaşmanın sonunda Austin Aries Seth’i iplere yolluyor. Seth dönemiyor iplerden. Çünkü Clothesline ile ringin dışına atıyor onu Roderick Strong. Şimdi Strong ile Aries birbirine bakıyorlar. Ringi bir kez turladıktan sonra lock up’a giriyorlar. Austin Aries üstün çıkıyor. Kafasını sıkıştırırken seri yumruklar atıyor kafasına kafasına. İplere yolluyor şimdi. Döndüğünde Roderick’ten Shoulder Block geliyor. Austin Aries yere düştüğü gibi kalkarken bir de Dropkick!! Austin Aries çenesini tutarak köşe gönderine yöneliyor. Roderick Strong da ardından yönelirken Seth Rollins’den bir One Handed Bulldog! Roderick Strong beklemediği anda yediği hareketle yere yapışırken ayaklanan Seth Rollins arkasını döndüğünde Austin Aries’in kendine yöneldiğini görüyor. İkili çılgınlar gibi yumruklaşıyorlar. Seth Rollins şimdi karnına karnına vuruyor Aries’in. Kavrıyor şimdi Suplex için ama ayağını takıyor Austin, izin vermiyor. Bir kez daha kaldırıyor Seth. Austin Aries yine izin vermiyor. Bu sefer kendisi kaldırıyor Seth’i Suplex için. Başarılı ama ringin dışına düşüyorlar. Austin Aries de omzunun üstüne düşüyor. Seth acıyla bağırırken Roderick Strong ayağa kalkıyor ve onları ringin dışında görüyor. Tope Con Hilo!!!

Üç isim de yerde şimdi. Roderick Strong kaldırıyor Austin Aries’i ve bariyerlere fırlatıyor. Seth’i kaldırıyor akabinde. Çelik merdivenlere fırlatıyor onu da! Seth son anda zıplıyor ve merdivenin üzerinde kalıyor. Roderick Strong’un üzerine atlıyor oradan. Superkick!! Strong açılışı pis yapıyor. Seth yere yığılırken Austin’e yöneliyor Strong. Austin kalkmaya çalışırken Strong tekmeyle bastırıyor onu. Karnına yavaş ama sert tekmeler vuruyor. Kafasına yumruklar geçiriyor. Bariyerlere vuruyor. Pestilini çıkarıyor adeta Aries’in. Ardından kaldırıyor onu ve aprona vuruyor kafasını. Bir kez daha vurmaya çalışırken Austin Aries karnına vuruyor Strong’un ve engelliyor onu. Austin Aries kavrıyor onu ve Russian Legswep! Strong’u kendi kaderine terk edip Seth’e yöneliyor Austin. Saçından çekip ringe sokuyor. Kendisi de girmeye çalışırken Enzuigiri!! Seth Rollins ani bir şevke ringe girmesini engelliyor Austin’in. Austin ringin dışına düşüyor yine. Seth Rollins iplerden sekiyor ve Suicide Dive!! Seyircilerden güzel reaksiyon gelirken Seth acıyan karnını tutarak kalkıyor ve Austin’i ringin içine yolluyor. Tuşa gidiyor ama Austin Aries’in ayağı iplerde. Hakem uyardıktan sonra tekrar tuşa gidiyor. 1… Atıyor Austin Aries.

Seth Rollins kaldırıyor onu ve köşe gönderine oturtuyor. Ardından kendi de çıkıyor. Superplex için kavrıyor ama Austin Aries çetin ceviz. Karnına sert yumruklar geçiriyor. Bir de Headbutt! Seth Rollins ringe düşüyor. Austin Aries dengesini sağlıyor ve 450 Splash!!!! Tuşa gidiyor. 1… 2… Roderick Strong yetişiyor olay mahaline!! Austin Aries hemen roll up’a gidiyor Strong üzerinden!

Buğra Gür: Çakal adam, moruk.

1… 2… Roderick Strong hareketi ters çeviriyor! Austin için sayıyor tuşu hakem. 1… 2… Austin de atıyor. Resmen karınca dövüşü izliyoruz ringin ortasında!! Strong yerdeki Austin’i ittiriyor ve iplere gidiyor. Döndüğünde Sick Kick!! Hayır, Austin Aries çekiliyor kenara, boşa gidiyor hareket. Arkasına zıplıyor Strong’un. Backbreaker!! Köşe gönderine çıkıyor bekleme yapmadan. Konsantre olmak için biraz bekliyor ama Seth Rollins ayaklanıyor ve koşuyor yanına. 4-5 tane yumruk, kafa kombinasyonundan sonra kavrıyor onu. Superplex!! Hızla kaldırıyor Austin’i. Falcon Arrow!! Tuş için saydırıyor. 1… 2… Atıyor Austin Aries! Seth Rollins soluklanmak için köşe gönderine yaslanırken Roderick Strong belini tutup kalkmaya çalışıyor. Austin Aries ise ringin ortasında yatıyor.

Seth Rollins hemen köşe gönderine çıkıyor. Frog Splash için hazırlanırken Roderick Strong hemen müdahale ediyor ve bacaklarına vuruyor. Seth Rollins hayalarını post’a çarpmanın etkisiyle yıkılıyor adeta. Roderick Strong şöyle bir Austin Aries’e bakıyor. Hala kendine gelemediğini görünce Seth Rollins’e Superkick!!! Seth Rollins ringin dışına düşüyor. Roderick Strong gaza geliyor. Seyircilere hadi hadi gibisinden hareketler yapıyor. Austin Aries’in üzerine Sick Kic- Hayır, Austin Aries’ten çok iyi bir Spinebuster! Kaldırıyor hemen Strong’u ve iplere yolluyor. Döndüğünde Powerbomb!! Tuşa gidiyor. 1… 2… Roderick Strong atıyor yine! Austin Aries hakeme kızıyor. Söyleniyor da söyleniyor. Seth Rollins’in aprona geldiğini fark etmiyor bile. Arkasını döndüğünde Diving Crossbody!! Seth Rollins ayağa kalktığı gibi tauntunu atmaya başlıyor. İki rakibi de yerde şu an. Ayağını yere vuruyor Seth. Roderick Strong’un uygun pozisyonda olduğuna kanaat getirdiğinde Curb Stomp!

Son anda kafasını çekiyor Roderick Strong! Kurtuluyor ölümden. Üzerine yönelen Seth’e Jumping Knee Strike!! End of Hearthache için yakalıyor. Fakat, Seth Rollins takıyor ayağını. Strong bir yumruk atıp tekrar deniyor. Seth izin vermiyor hareketi yapmasına. Strong sinirle bırakıyor hareketi ve çok sert bir chop vuruyor Seth’e. Bir tane daha. Bir tane daha. Şimdi tekrar kavrıyor ve End of Hearthache!! Hayır!! Seth Rollins iplere ayağını takarak Strong’un kontrolünden çıkıyor. Seth yere kontrollü şekilde düşüyor. Strong sert bir chop daha vuruyor göğsüne. Seth Rollins de yumruk atıyor. İkili çılgınlar gibi yumruklaşmaya başlıyorlar. Austin Aries da katılıyor onlara. Seth Rollins Strong’a, Strong Austin’e, Austin Seth’e vuruyor. Vuruşuyorlar!!! En sonunda Austin Aries iplere yakın olan ikiliye Double Lariat vuruyor ve ikili ringin dışına düşüyor. Austin Aries aprona çıkıyor ve ikiliye arkasını dönüyor. İplerden sekiyor ve Moonsault!! Seyirciler Holly Shit çekmeye başladılar. Arena çıldırdı. Finisher’ı geldi arenanın! Austin Aries Roderick Strong’u kaldırıyor ve köşe gönderinin demirine çarptırıyor!! İstediğinin başarılı olup olmadığına bakmadan Seth’i saçından çekiyor ve ringe sokuyor. Ringe girip hemen tauntunu atıyor. Discus Fivearm!! Hemen tuşa gidiyor! 1… 2… 3 olmadı!!!! Seth Rollins atıyor son saniyede! Austin Aries hemen kaldırıyor Seth Rollins’i. Jumping Knee Strike!!

Roderick Strong’dan mükemmel bir atak! Austin Aries hareketin etkisiyle sarsılırken Strong karnına tekme geçiriyor Austin’in. DDT! Yere dökülen Austin’i bırakıp Seth Rollins’e koşuyor Roderick Strong. Kolundan çekip hızla köşe gönderine yolluyor ve Corner Clothesline! Bir tekme vuruyor ardından. Bir tekme daha. Seth Rollins sonunda bloke ediyor tekmeyi ve bir yumruk vuruyor. Reverse STO!! Roderick Strong köşe gönderine kafasını vuruyor. Seth Rollins Austin Aries’in ayaklanmaya çalıştığını gördüğü gibi üzerine yürüyor. Austin Aries kalkıyor ve Hurr- Yakalıyor Seth havada onu ve Turnbuckle Powerbomb!! Ardından Diving Knee Strike!! Tuşa gidiyor Seth! 1… 2… Kurtuluyor Austin Aries!! Seth Rollins yorgunluktan tepki bile veremiyor. Ringin ortasında oturmuş halde bir Austin Aries’e bir Roderick Strong’a bakıyor. Strong kafasını tuta tuta kalkmaya çalışıyor. Seth hemen yanına gidiyor ve Elbo- Roderick Strong çelme takıyor ve Seth Rollins vuruyor bu sefer kafasını. Arkasını döndüğünde Roderick Strong End of Hearthache için kavrıyor! Ve başarılı!! Maçın başından beri denediği hareketi yapıyor şimdi Strong. Hemen tuşa gidiyor! 1… 2…

Austin Aries Roderick’i çekiyor bacağından! Knee Drop vuruyor kalkmasına izin vermeden. Roderick Strong ensesini tutuyor acıyla. Strong’u kaldırıyor ve yüzüne sert bir tokat atıyor. ‘’Son şansını da ben engelledim.’’ Strong’un gözlerine bakıp gülüyor. Yakalıyor ve Brainbuster!! Vakit kaybetmeden tuşa gidiyor. 1… 2…

Atıyor Strong!!! Austin Aries inanamıyor! Fakat, bir hata da yapmak istemiyor. Hakeme kızmayı yarıda bırakıp Last Chancery bağlıyor!! Austin Aries çılgın gibi sıkıyor. Roderick Strong’dan tepki yok!! Hakem kontrol etmek için iyice yaklaşıyor Strong’a! Strong’dan tepki yok ki pes etsin!!! Hakem korkuyla geri çekiliyor! Shootin Star Press!! Seth Rollins ikilinin üzerine atladığını sanıyor ama Aries son anda fark edip kenara yuvarlıyor kendini! Strong’a gidiyor hareket! Seth durumu kavradığı anda Aries’e bakıyor. Running Elbow Smash!! Düşmesine izin vermiyor ve Brainbuster!! Tuşa gidiyor Aries. 1… 2… 3!

Kazanan ve Yeni GWA Intercontinental Champion: Austin Aries!

ARİES YENİ ŞAMPİYON! Austin Aries maçı kazanmasını biliyor. Kemerini alıyor ve köşeye çıkıp tauntlarını atıyor. Bu sırada arka alana gidiyoruz.

k64gbm.png


Arka alandayız. Kameralarımıza The Rock takılıyor. Arenadan ayrılırken görüyoruz onu, kendisi bir hayli üzgün.

k64gbm.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=RWDz0uLAkH4[/ame]

zBL66F.png


Cody Rhodes girişte görünüyor. Yanındaki Brandi ile beraber ağır ağır ringe ilerliyor Cody. Ringe girdikten sonra tauntunu atıyor ve rakibini bekliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=hezg-gKEDPY[/ame]

Time To Play The Game!

Triple H girişte görünüyor. Tauntunu yapan Triple H sinirli bir şekilde ringe doğru ilerliyor ve Cody'e bakıyor. Cody orta parmak yaparak onu beklerken Triple H sakince ringe giriyor, aprondaki su püskürtme tauntunu da yapıyor. Sonra da içeriye giriyor ve köşesine geçiyor. Hakem biraz sonra işareti verince maçı başlatıyor.

Cody w/Brandi Rhodes vs. Triple H

Cody ve Hunter birbirlerine bakarlarken Triple H hızla Cody'e koşuyor yumruklamak için. Ama Cody iplere tutunarak saldırmasını engellemek istiyor. Hakem, Cody'i yumruklamak isteyen Triple H'i tutmaya çalışıyor ve sayıyor, 1! 2! 3! 4! 5! Bırakıyor Triple H. Cody iplere tutunurken Triple H geri çekiliyor. Sonra Cody ipi bırakırken Triple H gelmesini istiyor. Cody bir orta parmak çekiyor Triple H'e. Triple H koşarken Cody ringden aşağıya iniyor ve arkasından kovalamaya başlıyor. Cody kaçarken Triple H koşuyor. Cody en sonunda fake atıp ters yöne koşuyor ve Triple H'e vuracakken Running High Knee'yi gömüyor Hunter. Seyircilerden iyi reaksiyon gelirken Cody hızla kalkıyor. Hunter bariyerlerin önünde yumruklamaya başlıyor Cody'i. Brandi bu sırada bağırıyor. Cody ise kaşınır gibi bağırıyor, "Aptal Stephanie'ye vuruyormuş gibi vur." Triple H bu sefer daha hızlı vurmaya başlıyor, sanki Cody'nin isteğini yerine getirir gibi. Sonra da bağırıyor, "Stephanie olmasa kadın güreşçilerin hepsi Brandi gibi o***pu muamelesi görecekti. Bırak da bu kutlu görev Brandi'nin olsun." Triple H yumruklamaya devam ederken Cody onu ittiriyor ve sonra da bariyerlerden sekip bir Beautiful Disaster Kick çakıyor. Triple H sarsılırken Cody tutuyor ve Hunter'ı içeriye sokuyor. Tuşa gidiyor. 1....

Atıyor Triple H! Cody şaşırmadan hemen ayağa kalkarken Triple H de yavaşça kalkmaya çalışıyor. Ama Cody, Triple H'in üst çenesinden tutup yukarıya çekmeye çalışıyor. Hunter'ın çenesini çıkarmaya çalışan Cody'i hakem yasaklı hareket gereği bölüyor. Cody 4 saniye sonra hareketi bırakırken hemen Headlock'a alıyor. Hunter bundan kurtulmaya çalışırken Cody sıkmaya çalışıyor; ama başarılı olamıyor. Bunu anlar anlamaz hemen iplere giden Cody, Basement Dropkick vuruyor. Rakibini yerden kaldırmamaya çalışan Cody tuşa gidiyor. 1.....2... Atıyor Hunter. Cody hemen ardından Hunter'ın kafasını yine Headlock'a alıyor ama bu sefer ayaklarını kullanarak yapıyor bunu. Hunter bu hareketten kurtulmak adına sağa dönüyor ve kalkmaya çalışıyor ama Cody sıkıyor. Hunter sola dönüyor ama kurtulamıyor. Derken biraz sonra sola tekrar dönen Hunter roll up ile tuşa gidiyor. 1..... Atıyor Cody! Cody atar atmaz Triple H üstüne koşuyor ve güzel bir uppercut ile Cody'nin çenesini çıkaracak gibi oluyor. Cody çenesini tutarken Hunter köşede olan Cody'e üst üste yumruklar atmaya başlıyor. Cody biraz sonra ittirerek reaksiyon gösteriyor ve Clothesline ile koşuyor ama Hunter kafasından tutup Cody'i ittiriyor. Cody yine Beautiful Disaster Kick için iplerden sekerken Hunter alttan sıyrılıyor ve iplere gidiyor. Cody döndüğünde LARIAT! Cody boğazını tutarak yerde yatarken tuşa gidiyor Hunter. 1.....

Atıyor Cody! Triple H ağır ağır yerden kalkarken Cody de boğazını tutarak iplere tutunmaya çalışıyor ve ip arıyor. Kendisini hemen yuvarlayarak aprondan aşağıya atan Cody, Brandi'nin ilgisine maruz kalıyor. Brandi Cody'nin çenesini tutarken bir de öpücük veriyor. Cody de Brandi'yi öperken kalçasına vuruyor. Triple H dışarıda bu çifti izlerken Cody dışarıdan bağırıyor. Yayın aracılığıyla konuşulanları duyuyoruz: "İşte kadınların yapması gereken tek ve nadide görev: Kocalarına kadınlık yapmak. Ama sen Stephanie'yi iyi tatmin edememişsin demek ki Stephanie işine oldukça fazla odaklanmış. Devrim yapmak isteyecek kadar fazla hem de." Triple H'in gözleri pörtlüyor ve öfke kusuyor adeta. Cody ona bakarken Triple H kendinden beklenmeyecek bir hızla aprondan iniveriyor ve Cody'e koşuyor. Brandi oradan çekilirken Cody ringin etrafında koşup içeriye giriyor. Triple H de onunla birlikte içeriye girerken Cody'den harika bir LARIAT! Triple H yere düşerken hızla kalkmaya çalışıyor ama Cody onu tutuyor ve Snap Suplex'i yapıştırıyor. Ardından yerdeki Triple H'in kalkmasını beklerken köşeye çıkan Cody, Triple H kalkarken onu yine tahrik ediyor: "S**in de bu hızda kalkıyorsa Stephanie ile anlaşman zor." Triple H arkasını dönerek Cody'e bakarken Cody Diving Crossbody ile atlıyor! Triple H yere devrilirken Cody tuşa gidiyor. 1.....2....

Atıyor Triple H! Cody yavaşça kalkan Triple H'in arkasında beklerken Triple H iplere tutunarak ağır ağır kalkıyor. Bu sırada Brandi de yan taraftan izlemeye devam ediyor. Triple H kalktığında Cody arkasına geçiyor ve Sleeper Hold'u bağlıyor. Fakat Triple H çok kıvranmadan üstten atıyor Cody'i ve yere seriyor. Cody kalkarken Triple H bir Clothesline geçiriyor. Tekrar kalkan Cody'e b bir tane daha Clothesline geliyor! Cody yine kalkarken Triple H iplere gidiyor ve gelirken harika bir Running Knee geçiriyor. Cody burnunu tutarak yerde yatarken Triple H'den SUCK IT tauntu geliyor. Seyirciler heyecanlı! Triple H şimdi kalkmaya çalışan Cody'i bekliyor. Cody yavaşça kalkarken Triple H tutuyor onu ve döndürüyor, sonra da Spinebuster için kavramak isterken Cody kafasından tutup sıkıyor ve yine kilit bağlıyor. Triple H zorlanır gibi olurken hızla köşeye koşuyor ve Cody'nin sırtını çarptıyor. Cody klidi bırakırken Triple H geriliyor ve koşuyor ama Cody'den Big Boot geliyor. Triple H sarsılırken Cody koşuyor ve vurmak istiyor ama Triple H'den aniden SPINEBUSTER! Triple H şimdi gazı aldı geliyor! Cody yerde sırtını tutarak kalkarken Triple H arkasında Cody'i bekliyor. Cody kalktı. Triple H karnına tekmeyi basıyor Cody'nin. Sonra da pozisyona getiriyor ve PEDIGR- HAYIR! Cody reversal yapıyor ve Triple H'in bacak arasından kalkarak onu ALABAMA SLAM İLE YERE SERİYOR! CODY TUŞA GİDİYOR! 1.....2.....

Hunter atıyor! Cody hızla ayağa kalkarken Hunter artık yorgunluk belirtileri nedeniyle ayağa kalkmakta zorlanıyor. Cody dönüp bağırıyor yine ve seyirciye oynuyor. "Triple H'e bakın, iyi bakın. Çünkü onu ringe gömdükten sonra bir daha onu devrimci karısı bile kurtaramayacak. Bu onu ringde son görüşünüz." Triple H ayağa kalkmadan Cody'e dönüyor ve nefretle ona bakıyor. Cody ise sol elini bir şeyi çevirirmiş gibi sağ elinin yanında döndürürken eş zamanlı olarak orta parmağını yavaş yavaş ortaya çıkarıyor. Triple H öfkeyle kalkıyor ve Cody'nin üzerine yürüyor. Üst üste yumruklarla Cody'i köşede sindiriyor Triple H. Ardından alıyor ve hızla diğer köşeye fırlatıyor. Cody diğer köşede sırtını vururken Hunter Corner Clothesline ile neredeyse nefesini kesiyor. Sonra Hunter onu tutuyor ve kafasından fırlatıp ringin ortasına atıyor, Avalanche ile! Cody belini tutarak acı içinde ayağa kalkarken Triple H karnına vuruyor ve PEDIGREE! HEMEN TUŞA GİDİYOR TRİPLE H! SEYİRCİLERLE BİRLİKTE SAYIYOR HAKEM DE! 1......2........

CODY ATIYOR! Triple H yorgun argın yerde yatarken Cody de yerde öylece yatıyor. Seyirciler bağırıyor, GWA! GWA! GWA! Cody bir köşeye doğru kendini atıp kalkarken Triple H de Cody'nin olduğu köşeye yakın bir yerde kalkıyor, hem de ondan önce. Cody köşedeyken Triple H tutuyor ve yumruk ile ona saldırmaya çalışıyor. Ama Cody eğiliyor ve iplere gidiyor. Triple H ona bakarken Cody'den bir BEAUTIFUL DISASTER! Triple H'in çenesi kayarken Cody tutuyor arkadan onu ve hemen ardından döndürüyor, CROSS RHODES! HEMEN TUŞA GİDİYOR CODY! TRIPLE H OLDUKÇA YORGUN! 1.....2......

ATIYOR TRIPLE H! CODY İNANAMIYOR AMA TRIPLE H ATTI BU TUŞU! Seyirciler oldukça heyecanlı. Cody yavaşça ayağa kalkıp kendisini köşeye atarken Triple H yerde yatıyor. Cody buna inanamıyor, ama savaşmaya da hazır bir şekilde geliyor Triple H'in başına. Triple H ağır ağır kalkarken Cody arkasınıda tutuyor ve çekiyor onu. Cross Rhodes için kafasını koltuk altına alırken Hunter bir anda dönüyor ve SHORT ARM CLOTHESLINE! Cody yere devrilirken Triple H kendini toparlamaya çalışıyor. İplerin üzerinre kendini atan Triple H biraz sonra kalkan Cody'nin yanına gidiyor. Cody ona döndüğü anda Triple H karnına tekmeyi basıyor, sonra Cody'nin kafasını bacak arasına alıyor ve PEDIGREE....

PEDIGREE GELDİ! TRIPLE H HAREKETİ YAPIYOR! HEMEN TUŞA GİDİYOR! 1.....2......

3!

Kazanan: Triple H

Triple H maçı kazanırken müziği arenada yankılanıyor. Yorgun argın olan Triple H biraz sonra yavaşça ayağa kalkıyor ve hakem onun elini havaya kaldırıyor. Hunter nefret dolu bakışlarla galibiyetini kutluyor.

k64gbm.png


qR3kmw.png


Ekrana Asuka geliyor...

Asuka: Moshi moshi! Asuka-des is here. İlk önce REGL’yi tebrik ederim ama Asuka yanlış anlaşılmasın çünkü kadın devrimi şeyimde değil açıkçası ama umarım REGL ayda bir kanamaz AHAHAHAHAHA. Bu gece kan çıkacağından bahsetmiş miydim ya? Şimdi benim zamanım. ASUKA DES ICHIBAN ASUKA DES NUMERO UNO! Bir bar oğlanı bir sahte mehdi bir vileda bir solaryum esmeri kel ve diğerleri hiç biriniz Asuka’ya hazır değil!

k64gbm.png


Ringe dönüyoruz, merdivenler yerleştirilmiş.

ANyuL4.jpg


Ama aniden ışıklar kesiliyor, çığıltılar ve meraklar eşliğinde anons geliyor.

Anonsör: Bayanlar ve baylar, Elias.

KiuwHz.jpg


Elias sahnede... daha doğrusu, ringin ortasına dikilmiş merdivenin en tepesinde!

Elias: Ringin etrafına bakıyorsunuz, birbirinin ardına sıralanmış merdivenler var. Az sonra ise bu merdivenin en tepesindeki şeye tırmanma gayreti gösterecek diğer 3 katılımcıyı göreceksiniz. Peki katılımcıların kazanmak uğruna zirveye tırmandıkları bu şey ne? Yülük dağı zirvesindeki ardıç ağacı mı? Size yardımcı olacak bir pir sözü ve dertlerin ilacı mı? Ya da bir altın? Herkesin imrenerek düşlediği ama sadece zaferin şifresini çözmüş sanatçıların ulaşabileceği o altın. Ancak bir sanatçının elinde gerçek bir kemer gibi durabilecek o altın.

Sadece Elias'a odaklanan ışıkların yerini tekrar arena ışıkları alıyor, Elias'ın kafasının üzerinde big gold belt var!

Elias: Söz yazarı, gitarist, şarkıcı
Elias'ın mahlasında yazanların sadece birkaçı
Gecenin sonunda sizler de göreceksiniz
Şampiyonun ellerinde kaldırdığı o altın tacı

["hey joe" parçasına gönderi]
Sesleneceğim tekrar yaşlı leydisini vurmaya gidenlere,
Götüreceğim onları özgür olabilecekleri yerlere,
Ama bunun için kaçmayacağız, varacağız
Kürek çekeceğiz yol almak için, zirvede bizi bekleyen altın kemere

Elias muhteşem bir destek alıyor seyirciden, diğer 3 katılımcı henüz belli olmasa da mutlak favori gibi.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=8z0potaszhE[/ame]

X6ZE7o.png


Anthem of Sussex County Chicken! Mark Briscoe sahnede bu sefer, ciddi ve ağır duruşu ile beraber ringe geliyor. Merdivene hemen tıranıp kemeri almak niyetinde ama Elias ona gitarı ile vuracağı tehdidini yapıyor. İkili arasındaki kontak devam ederken...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=RjdQvEUYf3s[/ame]

VEyNgq.png


Takım elbisesi ile beraber Omega girişte. Şıklığına paralel orantıda olan karizmasıyla beraber aprona çıkıp iki isme birden silah işareti yapıyor, işaret bir süre sonra tepedeki kemere yöneliyor ve destekler geliyor. Yavaş yavaş kıyafetlerini çıkarırken...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=mp8LBpvFvJo&t=[/ame]

1jB1SE.png


Merdiven maçlarının tek kadın katılımcısı da girişte! Asuka dansı ve maskesiyle beraber ringe geliyor. 3 isim karşılıklı köşelerde beklerlerken Asuka aprondan zıplayıp ringin ortasında konumlanan merdiveni tekmesiyle yıkıyor ve yere yığılan merdivenin basamaklarına tekmeler vurarak teker teker kırıyor. Erkekler ufak bir çekingenlik ile kendilerini geri atarlarken Asuka köşeye çıkıyor ve maskesini çıkarıp katılımcıları birer birer süzüyor.

Hakem son kontrolleri yapıyor, tarihe geçecek merdiven maçının zili çalıyor!

Ladder Match for World Heavyweight Championship:
Asuka vs. Kenny Omega vs. Mark Briscoe vs. Elias


Maç başlar başlamaz Mark Briscoe aşağıya inip merdiven almak için koşuyor. Bu sırada Elias, Asuka ve Omega'yı kesiyor. Omega ile Asuka birbirlerine bakıyorlar ve sonra da Elias'a doğru yürüyorlar. Elias gelmelerini işaret ederken KENNY OMEGA'DAN ASUKA'YA V-TRIGGER!! Omega sert başlarken Asuka yere düşüyor. Bu sırada Elias da Omega'ya koşuyor ve Clothesline geçirmek istiyor ama Omega eğiliyor ve iplere koşuyor, gelirken Lariat çakmaya çalışıyor ama Elias tutuyor onu ve Belly to Belly Suplex ile fırlatıp atıyor. Omega belini tutarak kalkarken Elias dönüyor ve MERDİVEN DARBESİ YİYOR! Briscoe merdiveni çoktan içeriye sokmuş, direkt olarak Elias'a vuruyor. Elias yere düşerken Briscoe kalkmaya çalışan Omega'ya bakıyor. Omega merdiveni gördükten sonra kendisini yere atıyor ve dışarıya çıkıyor. Briscoe "hey şöyle." diyip merdiveni kurmaya başlıyor. Briscoe merdiveni kurarken Asuka hareketleniyor. Briscoe merdiveni kurdu şimdi. Asuka da bu sırada köşede kendine gelmiş. Briscoe döndüğü anda Asuka köşede zıplıyor ve Dropkick'i geçiriyor Briscoe'ya. Briscoe yere düşerken Asuka iplere koşuyor ve SHINING WIZARD! Briscoe yerdeyken Asuka Japonca bir şeyler söyleyerek bağırıyor. Elias, Briscoe yerde. Omega ise dışarıda yerde. Asuka hızlı hızlı merdivenlere tırmanıyor...

AMA KENNY OMEGA DA TIRMANIYOR! Omega Asuka'nın görmediği zamanda ringe koşarak giriyor ve ters taraftan merdivenlere tırmanıyor. Asuka yukarıya çıktığı zaman şöyle bir kemere dokunuyor ama Kenny Omega yumruğu yapıştırıyor. Asuka dağılmış gibi merdivenin bir alt basamağına düşerken Omega yukarıya çıkıp kemere dokunmak istiyor. AMA ELIAS ORADA! Elias bir anda Omega'nın taytından tutup araya giriyor ve SIT OUT POWERBOMB! MERDIVENIN TEPESINDEN ÇAKIYOR ELIAS BUNU! Omega kafasını tutarak yerdeyken Asuka da arkasından merdivene çıkan Mark Briscoe ile uğraşıyor. Briscoe Asuka'ya vurmaya çalışırken Asuka Back Kick ile Briscoe'nun kafasına vuruyor. Ama Briscoe bundan vazgeçmiyor ve hızlı hızlı çıkmaya devam ediyor. Asuka ile Briscoe en sonunda yan yana geldiğinde Asuka "ıyy" diye bağırıyor. "Ne kadar da kıllısın babuş." diyor Asuka. Briscoe kafa vurmak isterken Asuka da kafayla karşılık veriyor ve Briscoe'yu yere düşürüyor. Ama vurduğu kafanın etkisiyle kendisi de kafasını tutarak merdivenin basamağında öylece kalıyor. Bu sırada Elias hızla merdivenleri tırmanıyor. Asuka da merdiveni tırmanıyor ve üst tarafta yüzleşiyorlar. Elias kemere uzanırken Asuka da kemere uzanıyor. IKISI DE KEMERI TUTUYOR! AMA...

Asuka tekmeler vurarak Elias'ın karnına vurmaya çalışıyor. Elias karnını tutarken Asuka kemeri çekmeye çalışıyor ama Elias da Asuka'nın kafasına vuruyor aniden ve ikisi de bir basamak kadar aşağıya eğilmek zorunda kalıyorlar. Asuka ve Elias yukarıda birbiriyle yumruklaşırken nihayet Kenny Omega geliyor ve MERDİVENİ İTTİRİYOR! İKİSİ DE PALDIR KÜLDÜR YERE DÜŞTÜ BİLE! Merdiveni de öylece bırakan Omega, dövüşmek istediğini belirtiyor karşısına yeni çıkan Briscoe'ya. Lock up'a girişiyorlar. Hemen ardından Briscoe headlock'a alıyor Omega'yı. "Headlock Master mübarek" diyebileceğimiz kıvamda sıkıyor Briscoe Omega'nın kafasını. Ama Omega biraz sonra ittiriyor hızla onu ve Briscoe iplere gidiyor. Omega gelen Briscoe'ya koşarak diz vuracakken Briscoe Lariat'ı çakıyor. Ardından iplere gidiyor ve yerdeki Omega'ya Elbow Drop vuracakken Omega hızla kalkıyor ve iplere gidiyor. Briscoe yere boşa atlamış bir şekilde kalkarken Omega koşuyor ve Jumping Knee Strike! Briscoe yere düşerken Omega silahlı tauntunu yapıyor. Briscoe kalkarken Omega koşuyor AMA Briscoe'dan harika bir Snap Scoopslam! Omega yere yatarken Briscoe kaldırıyor yavaşça Omega'yı ve Fishermen Suplex çakıyor! Hemen ardından Briscoe tuşa gidiyor! 1....2.....3! BİTTİ!

Buğra Gür: Moruk bunların beyin yanmış. Merdiven maçı lan bu.

Erem Nur: Bekliyor bir de tuş için. Seyirciler de sayıyor tuşu. Çok acayip.

Corey Graves: Hiç maça çıkmamış adamlar oranın psikolojisini anlamadan eleştirmesin.

Buğra Gür: Corey kapat çeneni moruk artık. Bize laf sokacağına maçı anlat.

Maç bitmiyor çünkü bu bir MERDİVEN maçı. Briscoe hemen ayağa kalkıyor ve ASUKA'DAN ROUNDHOUSE KICK! Briscoe kalktığına bin pişman. Omega da yavaşça belini tutarak kalkarken Asuka onu bekliyor. Omega kalkar kalkmaz Asuka koşmaya çalışıyor ama arkadan gelen Elias Germen Suplex'i yapıştırıyor. Arkasını döner dönmez Elias'a V-TRIG.. HAYIR! ELIAS'TAN LARIAT GELIYOR! Elias biraz olsun kendini toparlamış bir şekilde dışarıya çıkıyor ve ilk bulduğu merdiveni alarak hızla ringe kuruyor. Kurulum aşamasında onu gören Briscoe arkadan geliyor ve CUT THROAT... Hayır! Elias Back Elbow'larla bunu engellemeye çalışıyor şimdi ve Briscoe yere düştü. Bu sırada Asuka hızla zıplıyor ve merdivene tırmanmaya çalışıyor! Asuka ne ara kalktı? Omega hemen kallkıyor ve Asuka'nın yanına gidip onu tutuyor ve Powerbomb ile yere atarak durduruyor. Bu sırada Elias merdivene tırmanmaya başladı bile. Omega da tırmanıyor merdivene ağır ağır. Yine yukarıda bir yumruklaşma göreceğiz gibi. Elias tam tepede dururken...

CUT THROAT DRIVER! HIZLA MERDİVENE ÇIKAN BRISCOE ELIAS'I YERE SERİYOR! ELIAS ÖYLECE YERDE YATIYOR! BİR SÜRE DE YATACAK GİBİ! Bu sırada Briscoe maymun çevikliğiyle kalkıyor ve hızla merdivene tırmanıyor. Omega da merdivenin tepesinde şimdi. Üst üste yumruklaşmalar görüyoruz. Bir Omega bir Briscoe vuruyor. Sırayla vurmaya devam ediyorlar. Hızlı hızlı yumruklaşmaya başlıyorlar biraz sonra. İkisi de düşecek gibi değil derken Briscoe Omega'yı baskılamaya başlıyor. Merdivenin en üstüne çıkıyor Briscoe. SONRA DA KEMERE DOKUNUYOR. BRISCOE KEMERİ ÇEKMEYE ÇALIŞIRKEN OMEGA ONU SIRTLIYOR VE ELECTRIC CHAIR'A ALDI! BRISCOE HAYIR DERKEN OMEGA ATLIYOR VE ONE WINGED ANGEL!!! DÖRT GÜREŞÇİ DE YERDE!

Biraz sonra Asuka bu dördünün arasından sıyrılıyor ve yavaşça kalkarak köşeye atıyor kendini. Sonda da yukarıdaki World Heavyweight kemerine bakıyor. Gülümsüyor Asuka. Herkes yerde yatarken yukarıya çıkmak istiyor ve merdivenin başına doğru gidiyor. Ellerini merdivenin oraya koyuyor. V-TRIGGER! KENNY OMEGA GELİYOR VE ASUKA'YA YAPIŞTIRIYOR V-TRIGGER'I! ASUKA YERDE! Asuka yerdeyken Elias da şimdi ayağa kalkıyor. Kenny Omega köşeden Elias'a bakıyor. Elias ona gülüyor. Omega da gülüyor ve hızla ortaya bulışuyorlar. Elias bir yumruk atarken Omega da atıyor. Elias Omega yumruklaşma kombinasyonu devam ederken Elias üst üste yumruklar atıyor. Onu kontrol etmeyi başarıyor ve hemen ardından karnına tekmeyi basıp koltuk altına alıyor! DRIFT AWAY...

OMEGA REVERSELEYİP V-TRIGGER'I YAPIŞTIRIYOR! ELIAS YERE DÜŞECEKKEN CAN HAVLİYLE KOŞUYOR VE LARIAT'I YAPIŞTIRIYOR! OMEGA YERDE! ŞİMDİ ELIAS OMEGA'YI KALDIRIYOR VE DRIFT AWAY! OMEGA DA YERE DÜŞTÜ! Şimdi Elias ağır ağır merdivenin başına gidiyor. Sonra da yavaş yavaş çıkıyor basamakları! Kamera ringin içini göstermiyor. Elias çıktı! ELIAS KEMERE UZANIYOR...

ELIAS KEMERİ SÖKÜP ALIYOR! BİTTİ! HERKES YERDE YATIYOR! ELIAS YENİ ŞAMPİYON!

Kazanan ve yeni/ilk World Heavyweight Şampiyonu: Elias

Elias gururla merdivenin üstünde kemerini kaldırıyor! Herkes yerde. Sanatçı zirveye ulaşıyor ve GWA tarihine resmen adını yazdırıyor!

k64gbm.png


Kayla Braxton'ı beklerken görüyoruz ve o esnada Elias yanından az önce kazandığı kemeri belinde gitarını taşıyarak geçiyor.

Kayla Braxton: Elias! Az önce GWA tarihinin ilk ağırsiklet şampiyonluğunu kazandın. Bunun hakkındaki düşüncelerini bizimlen paylaşa...

Elias: Şşş! Sadece dinle. Duyuyor musun?

Kayla Braxton: Ney...

Elias: ŞŞŞ! Dinle demiştim sana sadece. Biraz saygı lütfen. Her neyse... Az önce duyduğun şey ya da senin ve senin gibilerin duyamadığı, anlayamadığı şey sanatımın sesi. Benim gibi sanatçılar sadece tek bir alanda sanat yapmazlar. (Kemerini bel hizasına kadar kaldırarak) Böyle sanat yaparlar. Bu gördüğün şey benim sanat eserim. Gördüğün gibi Kayla, İngiltere'de tarih yazdım. İngiltere benim sanatıma şahit oldu. Ben ne zaman parçamı çalmaya kalksam birisi beni mutlaka bölerdi. Ancak bu, sadece bir ertelemedir. Herkes er ya da geç benim parçamı dinleyecekti zaten. Size bu parçayı ringte çaldım ve bu altını kazandım. Kalan bütün güreşçiler bu gördüğün şey için iddialıydı ve hepsi de bu gördüğünü kendilerinin kazanacağını söyledi. Ne elde ettiler? Koca bir hiç. Benim bu konuda diğerleri gibi bir derdim yok. Ben herkesin düşündüğü stabil şeyleri düşünmem. Elias sadece gider ve sanatını yapar. Ya şarkı söyleyerek yapar ya da bunu ringin içinde yapar. Yeterince konuştuğumu düşünüyorum ve bu arada... Size her zaman soruyorum kim Elias ile yürümek ister diye. Hiç biriniz istemezseniz dahi artık benimle yürüyecek olan bir şampiyonluk var. Bunu hepiniz kabullenin!

Elias'ın yüzünde yorgun bir gülümseme oluşur ve ağır adımlarla uzaklaşır.

k64gbm.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=9psDkhyh28A[/ame]

kCiXve.jpg


Işıklar sönüyor, seyirciler birer ateş böceği gibi telefonlarından ışık tutuyorlar. Tarihi birçok kez yazan, değiştiren ve bitiren o kişi Bray Wyatt lambası ile beraber girişte beliriyor. Ağır adımlarla yaklaşıp ringin önünde konumlanmış sandalyesine oturuyor ve lambasına üflüyor, onun da diyecekleri var.

Bray Wyatt: Madamlar ve mösyöler, ben Güney'den gelen, her hafta, Perşembe ve Pazar, ringde ve ring dışında, nehirde ve tarlada, Abigail'e öpücük yollamaya yemin etmiş o kişi, atını altın kemere sürecek olan adam, Bray Wyatt. Veya benim için ateş böceği olmaya göze almış küçükler bana Bray amca da diyebilirler. Size anlatmaktan çekinmediğim masallardan bir yenisini anlatmaya başlayacağım ve bu masalın ana karakteri ben olacağım, yan karakterleri birazdan tanıyacaksınız.

Tüm seyirciler Wyatt'ın anlatacağı hikayeyi beklerken duyduğumuz tek şey Wyatt'ın oturduğu sandalyenin gıcırtısı oluyor.

Bray Wyatt: Bray amcanız, tepede asılı olan altın kemeri yanına alacak ve kaderine, sevincine ve üzüntüsüne ortak olduğu çocuklarıyla ihtiyar bir amca olmaya devam edecek. Sizleri kemerin değil, Abigail'ın yolunda gitmeyi öğreteceğim. Lafayette, Louisiana'lı birer aile olacağız. Wyatt ailesi olacağız. İlk gün olduğu gibi, son gün olacağını bilemediğimiz yarınlarda da mısır tarlalarımızda anızlar yakıp şarkılar söyleyeceğiz, onun ateşinde ısınacağız ve Abigail'a sevgimizi göndermeye devam edeceğiz. Onun dokunuşunun kurtaracağı dünyayı, öpücüğünün cehenneme döndüreceği toprağı beslemeye devam edeceğiz. Bu masal gelişmelerle dolu bir sonsuzluk olacak ve alacağımız son nefese kadar devam edecek. Son nefesimize kadar seveceğiz, son nefesimize kadar onun öpücüğü için duacı olacağız. Ancak Abigail'ın anlam katabileceği o kemer için.

CdPig3.png


Wyatt kollarını iki yana açıp ayaklanırken seyircilerden destekler geliyor, şapkasını usulca çıkarıp ringe giriyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=9l_cu8s-Tzc[/ame]

No One Will Survive!

Ciampa da geriye kalan üç katılımcıdan ringe gelen ilk isim oluyor, Wyatt ile keskin keskin bakışıyorlar, arponda bekliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=CsCOZKg2Gm8[/ame]

Dalton Castle da oğlanları ile beraber alanda! Tavuskuşunun ihtişamlı gösterisine büyük bir dönüş var seyirciden, o da oğlanları basamak olarak kullanıp Ciampa'nın karşısındaki aprona çıkıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=cxYL-Mp_Qmo[/ame]

AMESPV.jpg


Nowhere to Ride!

Son katılımcı Mark Haskins de girişte. Ringin etrafını dolaşıp katılımcıları tek tek süzüyor Haskins, boşta kalan aprona, Wyatt'ın karşısına geçiyor. Artık her şey hazır.

Bray Wyatt vs Tomasso Ciampa vs Dalton Castle vs Mark Haskins - GWA Championship Fatal-4-Way Ladder Match

Maç Wyatt ve Ciampa, Castle ve Haskins eşleşmeleriyle başlıyor. Wyatt ile Ciampa köşede kenarda seri bir biçimde yumruklaşırlarken Haskins ise Castle’a bir Jumping Knee Strike vurmak istiyor ama başarısız oluyor. Castle sıyrıldıktan sonra önce Discus Elbow vuruyor, sonra Scoop Slam yapıyor ve biraz gerilip iplerden sekerek Body Splash yapıyor. Castle ayağa kalktığı gibi Ciampa onu kolundan yakalayıp Short-Arm Clothesline yapıyor ve Castle’ı bir saniyeliğine bile bırakmadan STO vuruyor. Bu sırada Ciampa, Wyatt’ın geldiğini fark edip ona bir Knife Edge Chop vuruyor. Wyatt biraz gerileyip döndüğünde Forearm geçiriyor. Ciampa’dan Chop, Wyatt’dan ise Forearm darbeleri geliyor arka arkaya. En sonunda Wyatt Chop’un birinden sıyrılıyor ve Big Boot’u patlatıyor. Wyatt Running Senton için iplerden sekiyor ve döndüğünde Haskins’ten gelen Jumping Spinning Knee Strike’ı yüzünde buluyor. Haskins sonunda kontrolü ele geçirmiş gibi bakıp köşede kafasını zar zor kaldırmış bir biçimde duran Castle’a Basement Dropkick yapıyor, ayakları üzerinde köşeye yaslanan Ciampa’ya ise Monkey Flip yapıyor ve Ciampa kalkmaya çalışan Wyatt’a çarparken Bicycle Kick geçiriyor. Haskins arkasını döndüğünde Ciampa etrafında dönerek Discus Lariat vuruyor! Ciampa maça çok iyi başlıyor, seyirci ise daha maçın başından “This is awesome” tezahüratlarını eksik etmiyor. Dört isim de ringin birer ucunda yatıyorlar ve bakışıyorlar.

Tezahüratlar kesildiğinde Ciampa bir anda karşı köşesindeki Haskins’e doğru koşup bir diz darbesi geçirmek istiyor ama Haskins çekilince Ciampa dizini köşeye çarpıyor, Ciampa’yı kendine çeviriyor ve Tornado DDT yapıyor. Haskins ayaklandığında bir anda Wyatt onu kavrayıp Drop Suplex yapıyor ve Haskins’de yavaş yavaş ring dışına sürükleniyor. Castle bu sırada Wyatt’ın arkasında pozisyon alıyor. Wyatt arkasını döndüğünde Castle hemen arkasında gezmeye devam ediyor. Wyatt etrafında döndükçe Castle’da aynı biçimde onun arkasında dönüyor. Wyatt en sonunda tersine dönüyor ve Castle’ı görüyor fakat hızlı davranan Castle oluyor, çok sağlam bir Dropkick geliyor. Wyatt gerilerken Castle geri çekiliyor ve hız kazanıp etrafında dönerek Discus Elbow geçiriyor bir tane. Castle taunt’unu atıp Forward Fireman’s Carry Slam’i vuruyor. Castle kendine büyük bir destek toplarken ring dışında Haskins ring altından çıkardığı merdiveni Ciampa’nın karnına önce diklemesine sonra da yanlamasına geçirip merdivenle beraber ringe giriyor. Castle merdiveni bir ucundan çekiştiriyor, bir ucundan ise Haskins çekiştiriyor. İki isim de çekiştirirken Haskins merdiveni bırakıyor ve Castle merdiven karnına, turnbuckle sırtına geçecek şekilde köşede buluyor kendini. Haskins merdiveni alıyor ve Castle’ın üzerine geri salıyor sert bir biçimde. Castle yere serilip kendini ring dışına bırakıyor, bu sırada Haskins merdiveni yavaş yavaş açıyor... İlk merdiven kuruluyor mu?!

Ciampa! Ciampa arkadan Jumping Neckbreaker yapıp hızlıca çekiliyor ve merdiven de Haskins’in üzerine düşüyor! Ciampa merdiveni yere yaslayıp ring dışına doğru kaydırarak bariyerler ile apron arasına sabitliyor. Yerde yatan Wyatt’a bakıyor ve onu saçından çekerek kaldırıyorken Wyatt bir anda Spinebuster yapıyor. Ciampa neye uğradığını şaşırırken Wyatt onu kavrıyor ve Scoop Slam geliyor. İplerden sekiyor ve Running Senton yapıyor. Ciampa’yı geri kaldırıyor ve havaya fırlatıp Lifting Forearm Smash vuruyor. Şimdi Uranage için kaldırırken Ciampa kolunun altından sıyrılıp geçiyor ve Cradle Backbreaker yapıyor. Tekrar kaldırıyor ama bu sefer tek eliyle, One-Handed Cradle Backbreaker geliyor. Ciampa ağır ağır köşeye çıkıyor ve taunt’unu atıyor, Diving Crossbody yaparak atlıyor. Ciampa gülerek Wyatt’ı ring dışına sürüklüyor ve apron ile bariyerler arasına sabitlediği merdivenin yanına doğru T-Bone Suplex yaparak fırlatıyor! Ciampa başka bir merdiven alıyor ve ağır ağır ringe sokuyor. Bu sırada Mark Haskins’in de ağırca ayaklandığını görüyoruz. Ciampa ringe giriyor ve Haskins’de onu görünce hızla giriyor ringe. Jumping Cutter için sıçrıyor fakat Ciampa onu yere indiriyor, Kotaro Krusher için sıçrıyor ancak başarısız oluyor çünkü Haskins kafasını hızla geri çekiyor. Haskins Jumping Knee Strike vurmak için dizini kaldırırken Ciampa merdiveni kaldırıp blokluyor hamleyi. Ciampa merdiven basamaklarının arasından gülerken HASKINS CIAMPA’NIN KAFASININ OLDUĞU ARALIĞA ÇOK SERT BİR SUPERKICK GEÇİRİYOR! Ciampa merdivenle beraber yere seriliyor! Haskins merdiveni alıyor ve kuruyor. Tırmanabildiği kadar hızlı tırmanıyor!

Haskins bu sefer daha fazla ilerleme kaydetse de yine başarısız oluyor, Castle onu ayağından çekerek indiriyor ve Oklahoma Stampede yapıyor. Castle daha fazla oyalanmadan seri bir biçimde basamakları aşıyor ve kemere ulaşıyor! Hayır, karşı köşesinde Wyatt beliriyor ve Castle’ın suratına bir yumruk savuruyor. Castle’da onun suratına bir yumruk savuruyor. Bir Wyatt, bir Castle, bir Wyatt, bir Castle, bir Wyatt, bir Castle derken Wyatt seri yumruklara geçiyor ve Castle’ı kafasından tutup aşağıya doğru itiyor! CASTLE DÜŞERKEN HASKINS HAVADA JUMPING CUTTER YAPIYOR! Wyatt merdivene ulaşmaya çalışan Haskins’i fark ediyor ve aceleci davranarak kemere dönüyor, Haskins yetişemeyeceğini anlayınca merdiveni tutup yıkıyor! Wyatt merdivenden düşüp kafasını iplere çarparak yere yığılıyor. Dizlerinin üzerinde duran, ayaklanmaya çalışan Haskins’e birçok olumlu tezahürat geliyor seyircilerden. Haskins tezahüratlara kulak vere vere kalksa da arkadan Ciampa geliyor ve Bridging German Suplex yapıyor Haskins’e. Ciampa, Haskins’i salmıyor ve bir tane daha Bridging German Suplex yapıyor. Ciampa şöyle bir merdivene bakıyor ve köşelerden birine merdiveni yaslıyor. Haskins’i belinden yakalayan Ciampa MERDİVENE DOĞRU OVERHEAD GERMAN SUPLEX YAPIYOR! Haskins bir yandan acı içinde adeta vücudunu hissetmiyor, bir yandan ise basamakları avuçlarıyla sımsıkı tutup adeta turnbuckle gibi kullanmak için ayaklarının üzerine düşmeye çalışıyor. Ciampa arkasını döndüğünde Haskins ellerini bırakıp kendini öne atıyor ve basamakta durmayı başarıyor! Diving Meteora yaparak Ciampa’yı yere seriyor Haskins, bir kez daha merdiveni mi kuracak? WYATT BİR ANDA RİNGE GİRİYOR VE HIZLA HASKINS’İ KENDİNE ÇEKİYOR, SISTER ABIGAIL! Wyatt hareketi vurdu ve merdiveni kuruyor! Kurdu! Wyatt kemere doğru uzanıyor ve tutuyor kemeri ama kemer elinden kayıyor! Kemere uzanıyor ve şimdi avuçlarının içine almayı başarıyor. Kemeri sökmek için harekete geçiyor Wyatt. Söküyor!

HAYIR, SÖKEMİYOR! THE BOYS! İZİN VERMİYORLAR! Başka bir merdiven kurarak Wyatt’a erişiyorlar ve ona saldırıyorlar. Wyatt onlardan hızlıca kurtulsa da Castle bir anda karşısında beliriyor ve ona sırıtarak onu kavrıyor. Bu sırada Wyatt omuz darbeleriyle kurtulmaya çalışıyor, izin vermiyor Castle’a. Diğer merdivene de Ciampa ile Haskins çıkıyorlar ve onlar kemere asılıyorlar ancak kemerde 1 değil, 2 el var. Ciampa, Haskins’in elini görünce direkt ısırmak istiyor. Wyatt bu sırada Castle’ı Back Body Drop ile merdivenden aşağı fırlatmak istiyor, Castle müthiş bir estetiklik ile buna karşı koyuyor ve merdivenin öteki tarafında da basamaklara basıyor ayakları. Wyatt’ı Powerbomb pozisyonunda tutuyor ve Sit-Out Powerbomb’ı vuruyor. HASKINS İSE CIAMPA’YI MERDİVEN TEPESİNDE KAVRAMIŞ BİR BİÇİMDE YERE DEATH VALLEY DRIVER İLE GÖMÜYOR! Haskins ayaklanmak isterken Castle onu kavrıyor ve Release Northern Lights Suplex yapıyor! Hiç durmuyor ve Standing Moonsault yapıp ring dışına sürüklüyor rakibini. Ring post’a doğru Haskins’i hedef alıyor ve RING POST’A SAITO SUPLEX! HASKINS YERDE!

Castle olduğu yerde ayaklanırken Ciampa DİZLİĞİNİ İNDİRMİŞ BİR BİÇİMDE SLIDING KNEE STRIKE GEÇİRİYOR CASTLE’IN KAFASININ ARKASINA! Kendisine doğru hızla koşan Wyatt’tan sıyrılıyor ve bariyerlere doğru ittiriyor şimdi! Spiker masalarına doğru gidiyor. Masanın üzerinde ne varsa Wyatt’ın üzerine atıyor ve ardından Ciampa, Wyatt’ı spiker masasının üzerine atıyor. Diğer masanın üzerinde ne varsa onları da atıyor. Wyatt’ın olduğu masaya gidiyor şimdi ve ilk masadan ikinci masaya kadar Wyatt’ı Powerbomb pozisyonunda tutarak koşuyor, PROJECT CIAMPAAA!

HAREKET BAŞARILI OLUYOR! CIAMPA YERDE EMEKLEYEREK KAFASINI APRONA DAYIYOR VE KURULU 2 MERDİVENE BAKIYOR. Ciampa hızla ringe giriyor ve ring dışında duran Castle ile Haskins’e MERDİVENLERDEN BİRİNİ KAPAMADAN FIRLATIYOR! Ciampa resmen şov yapıyor ve kurulu merdivenin basamaklarında tek tek tırmanıyor. Ortadaki basamaklara geldiğinde etrafına dönüyor ve sağına baktığında yerde yatan Wyatt’ı soluna baktığında ise yerde yatan Castle’ı görüyor. Peki ya Haskins nerede? HASKINS KÖŞEDE CIAMPA’YA SIRITARAK DIVING CLOTHESLINE’I GÖMÜYOR!

BU HAREKET DE BAŞARILI OLUYOR! Haskins yerde aşırı yorgun bir biçimde yatıyor. Müthiş bir hamle geliyor Haskins’ten. Haskins kendini aprona sürüklüyor ve ayağa kalkmaya çalışıyor, bu sırada Castle ringe giriyor ve kalkmaya çalışan Haskins’e APRON SLINGSHOT DDT YAPIYOR! Castle ringin altına doğru ilerliyor ve ufak merdivenlerden çıkarıyor! Kalkmaya çalışan Wyatt’ı ringe sokuyor ve kafasına sokuyor merdiveni. Yere yatırıyor Wyatt’ı ve merdiven kafasına girik Wyatt’a Slingshot Body Splash yapıyor! YAPAMIYOR ÇÜNKÜ WYATT KAFASINDAN MERDİVENİ ÇIKARIP HAVADA CASTLE’A ÇARPITIYOR! CASTLE YERDE! Wyatt, Castle’ı köşeye yaslıyor ve büyük merdivenlerden birini üstüne yaslayıp geriliyor, BODY AVALANCHE! Wyatt resmen eziyor Castle’ı! Wyatt şimdi merdiveni yerine kuruyor ve önce ring dışından çelik merdivenler çıkarıyor sonra da her şeye rağmen ayaklanmaya çalışan Castle’a Delayed Gutwrench Suplex yapıyor. Çelik merdivenlere hareket yapacağı sırada Haskins ringe giriyor ve Wyatt merdivene dönüp hiç tırmanmadığı kadar daha hızlı tırmanıyor. HASKINS MERDİVENİ İKİYE KAPIYOR AMA WYATT YİNE DE TIRMANIYOR! HASKINS MERDİVENİ SARSIYOR ANCAK WYATT DENGEDE DURMAYI BAŞARIYOR VE KEMERE ASILIYOR! Haskins çelik merdivenleri yerine sabitliyor ve koşup önce çelik merdivenlerden sıçrıyor sonra da AŞIRI YÜKSEĞE ZIPLAYARAK ENZUGIRI VURUYOR WYATT’IN BACAKLARINA AYAKLARI GELECEK ŞEKİLDE! HASKINS YERE HIZLA ÇAKILIYOR VE SIRTINI ÇELİK MERDİVENLERE ÇAKIYOR! WYATT’DA KAFASINI ÇARPIYOR! İki isim de çok fena acı çekerken seyircilerden “Let’s go Haskins!” chantleri geliyor!

Herkes yerde ancak bir kişi hariç! Ciampa! Ciampa ringe giriyor ve hemen çelik merdivenlere doğru bakıp Haskins’i kaldırıyor, ÇELİK MERDİVENLERE DOĞRU THE FAIRYTALE ENDING! CIAMPA MAÇA NOKTAYI KOYUYOR! Hızla büyük merdivenlerden birini kuruyor ve tırmanıyor. Kemeri çekmeden önce aşağıya bakıyor... Castle yerde, Wyatt yerde ancak maç başından beri belası olan isim AYAKTA! Haskins ayakta hiçbir şeyi yokmuş gibi bakıyor Ciampa’ya! Ciampa şok içinde hemen kemere dönüyor ve çekmeye çalışıyor ancak Haskins basamakları ikişer ikişer tırmanıyor! KEMERİ KAFASINA KAFASINA VURDURUYOR CIAMPA’NIN! CIAMPA DÜŞÜYOR! HASKINS TÜM SEYİRCİLERİN TEZAHÜRATLARI İÇİNDE AŞIRI SEVİNÇLİ BİR ŞEKİLDE KEMERİ AVUÇLUYOR, SIKIYOR, SÖKMEK İÇİN ÜSTE UZANIYOR, ÇEKİYOR!

ÇEKEMEDİ, CASTLE İZİN VERMİYOR! Castle, Ciampa’yı adeta Haskins’in yanına yükseltiyor onu durdurması için. Castle’da aynı taraftan çıkıyor Ciampa ile ve onu ittiriyor. Bu sırada Haskins bir kez daha uzanıyor kemere ama olmuyor, Castle Haskins’i kendi tarafına doğru çekiyor ve ring dışına doğru FAIR WINDS DROP YAPIYOR HASKINS’E! Castle ulaşmaya çalışıyor kemere ancak Ciampa Rear European Uppercut vuruyor Castle’ın sırtına! Castle sırtını acı içerisinde tutarken Ciampa onu merdivenden alıp Over-The-Shoulder Piledriver pozisyonuna alıyor ve hareketi vuruyor! Durmuyor ve Argentine Facebuster! Castle ağır ağır kalkıyor, Ciampa bu sırada ufak merdivenlerden birini yanlamasına kuruyor ve O MERDİVENE DOĞRU KOTARO KRUSHER!

BU SIRADA WYATT TIMEKEEPER BÖLGESİNDEN ALDIĞI SANDALYEYİ CIAMPA’NIN SIRTINA GEÇİRİYOR! SANDALYEYİ AÇIYOR VE CIAMPA’YI KAVRAYIP ÜZERİNE URANAGE! Wyatt açık merdiveni köşeye bırakıp Spider Walk’a geçiyor. Ciampa sırtüstü yerde yatarken yüzüstü pozisyonuna dönüyor. Wyatt Spider Walk yaparak Ciampa’nın yanına gelirken Ciampa bir anda Wyatt’ın yüzüne tükürüyor! Wyatt yüzünü tutarken Ciampa bir kez daha dizliğini indirip bu sefer Wyatt’ı hedef alıyor, koşuyor ve Wyatt tarafından Sister Abigail pozisyonuna alınıyor! Wyatt Sister Abigail için döndüğünde Ciampa iplerden sekip geri dönüyor ve SPINNING JUMPING KNEE STRIKE! Fireman’s Carry pozisyonuna alıyor, Fireman’s Carry Driver vuruyor. Ciampa Project Ciampa için Wyatt’ı kaldırıyor ancak Wyatt arkaya atlıyor ve ikili birbirine tekme koyuyorlar. İki isim de gerileyerek köşeye yaslanırlarken Haskins ile Castle ringin ortasında buluşturuyorlar yumrukları. Haskins önce Painkiller vuruyor, sonra da PUMPHANDLE DRIVER YAPIYOR! Ciampa bu sırada Haskins’e koşup Single-Arm DDT vuruyor. Wyatt, Ciampa’ya yönelirken bir anda Ciampa üzerine DDT için sıçrıyor ama Wyatt onu yakalıyor. Bu durum meydana gelince Ciampa Guillotine Choke bağlıyor!

Wyatt Double Rotation Spinebuster ile karşılık veriyorken Ciampa bir anda Jumping DDT pozisyonunda durumu tersine çeviriyor! Ciampa hızla açık merdiveni yerine sabitleyip tırmanıyor... Ciampa kemere uzanıyor ve kemeri çekmek istiyor ama Castle! Bir yandan da Haskins dönüyor ringe! Wyatt ise darbelere aldırış göstermiyor ve kalkıyor! Ciampa başı büyük bir beladaymış gibi bir diğer bacağını merdivenin öbür tarafına atıyor ve kemere uzanmaya çalışıyor! Bu sırada Castle bir bacaktan, Haskins bir diğer bacaktan çekiyor Ciampa’yı ve Ciampa’nın topları böylece eziliyor. Ciampa’da kurtulmak için merdivenden kendini aşağı atıyor. Bu sırada merdivenin ortasındaki tutacaktan Wyatt tutuyor ve hem Castle’a, hem Haskins’e çarpıtıyor. Ardından merdiveni kapatıyor ve ringin ortasına geçip ETRAFINDA DÖNÜYOR! Merdiven bir Castle’a bir Haskins’e çarparken merdiven Haskins’in kafasına çakılıyor, bu sırada Castle eğiliyor ve merdiveni tutup Wyatt’a ittiriyor. Haskins ring dışına yuvarlanırken Castle merdiveni Wyatt’a çarpıtıyor ve Float-Over Bulldog yapıyor! Bu sırada Haskins ring dışında apron ile bariyerler arasına sabitlenen merdivenin düştüğünü görüyor ve tekrardan sabitliyor. O sırada Castle iplerden sekiyor ve SUICIDE DIVE! Castle, Haskins’i merdivene koyuyor ve kafasına birkaç yumruk atıp onu sersemletiyor. Ringin apron tarafından turnbuckle tarafına çıkacakken CIAMPA GELİP ONU BARİYERLERİN ARDINA ATIYOR! Ciampa apron tarafından turnbuckle’a çıkıyor ve Haskins’e şöyle bir bakıyor, DIVING MOONSAULT! MERDİVEN KIRILIYOR! FAKAT HERKESİN UNUTTUĞU BİR ŞEY VAR Kİ WYATT RİNGDE! WYATT ÖNCE RİNGE GİRMEYE ÇALIŞAN THE BOYS’A RUNNING CROSSBODY’LERİ GÖMÜYOR, SONRA DA MERDİVENİ KURUYOR HIZLA! WYATT TIRMANDI! WYATT EN TEPEDE VE GÖRÜNÜRDE ONU DURDURABİLECEK BİRİ YOK! WYATT DERİN BİR NEFES ALIYOR VE KEMERİ SÖKÜYOR...

WYATT SÖKTÜ KEMERİ, WYATT KAZANDI!

HAYIR! CASTLE HER ŞEYE RAĞMEN RİNGE GİRİP İPLERDEN SIÇRAYARAK SON BASAMAĞA KADAR ATLIYOR VE WYATT’IN SURATINA HEADBUTT’I KOYUYOR! KAVRADI VE BANG-A-RANG, HEM WYATT HEM CASTLE YERDE!

CASTLE AYAKLANIYOR VE TEKRARDAN MERDİVEN BASAMAKLARINI TIRMANIYOR, CIAMPA RİNGE ULAŞMAYA ÇALIŞIYOR!

CASTLE SÖKTÜ KEMERİ, BU SEFER BİTTİ! CASTLE İLK GWA ŞAMPİYONU!

Kazanan ve İLK GWA ŞAMPİYONU: Dalton Castle

Wembley Stadyumu'nda büyük bir coşku var, Dalton Castle tarihe geçiyor. Havai fişekler patlarken The Boys da geliyor ve Castle'a sandalye oluyorlar. Castle o sandalyede oturup kemerini havaya kaldırırken oluşan muhteşem görüntüler eşliğinde şovumuzun sonuna geliyoruz, Atlas'da görüşmek üzere!

THE NEW BEGINNING GWA Entertainment TM & © 2018 All Rights Reserved
 

Styles Clash

This Is The Way
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,109
Mesajlar
63,366
Tepkime puanı
4,831
Puanları
1,630
Yaş
27
Konum
İzmir
Edge
Carlito
Ooo şovumuz geliyor güzel. Bu arada ben geçen şova bir yorum atayım.
 

ReQuem

Banned
Katılım
23 Ocak 2018
Konular
4,685
Mesajlar
22,816
Tepkime puanı
1,349
Puanları
995
-
-
Maalesef kalamıyacağım o gün. İstanbula gidiyorum.
 

Bogi

Banned
Katılım
4 Nis 2017
Konular
571
Mesajlar
8,722
Tepkime puanı
269
Puanları
735
Spor çıkışıma denk gelecek diye tahmin ediyorum. Başta süper aktif olamasam da sonrasında buradayız.
 

collarbone

gu-lock
Katılım
3 Ağu 2014
Konular
757
Mesajlar
19,757
Tepkime puanı
454
Puanları
0
Sasha Banks
Bu şovu canlı takip etme ihtimalim var. Şahane.
 

Ensiferum

Днепропетровск
Katılım
4 Tem 2013
Konular
631
Mesajlar
12,906
Tepkime puanı
1,083
Puanları
1,370
Bray Wyatt
Bray Wyatt

Lucifer

Phillip Jack Brooks
Katılım
24 Şub 2012
Konular
491
Mesajlar
14,279
Tepkime puanı
344
Puanları
1,580
Konum
-
CM Punk
John Cena
Takipteyim.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst