RPG GWA - The New Beginning 2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Patron

Müdüriyet No More
Katılım
5 May 2012
Konular
2,188
Mesajlar
9,701
Tepkime puanı
1,219
Puanları
1,555
-
NLJdza.png


Şov Bilgileri​
GWA Pay Per View​
The New Beginning 2019​
19.10.2019 - Cumartesi​
Saat 15.00 - CANLI​
Ülker Sports Arena​
İstanbul, Türkiye​

qvjFuX.jpg


Her savaş arkasında derin izler bırakır. Öyle bir keşmekeştir ki, galip veya mağlup kim olursa olsun, bazı hasarlar hiç bir zaman tamir edilemez. GWA de ilk Wrestle Kingdom'ını geride bırakırken ortada katliam görüntüleri vardı. Yaralar, kayıplar ve pişmanlıklarla dolu bir katliam.

BKO5xc.jpg


Ama zamanla, yaralar sarılır. Hastalar iyileşir. Çürükler kesilip atılır. Bir yeniden doğum gerçekleşir, her şey sıfırlanmıştır adeta ve dünün kayıplarının bıraktığı boşluğu yeni olgular doldurmaya başlar. Artık savaş alanındaki enkaz kalkmıştır, bütün kartlar yeniden dağıtılmıştır. Ancak burası GWA, burada yaraların sarılması tek bir şeyin göstergesidir..

pPNViy.jpg


..yeni bir savaşın başlangıcına hazır olunduğunun.

giYYkC.png


Pyrolar patlıyor ve The New Beginning 2019 başlıyor! GWA logosunun ardından kameralar pankart denizine yöneliyor.

"WE PAID TO SEE JANELA"
"Wyatt needs a BBC"
"Patrick Allen's Favourite Dog Breeds: 1- Golden Retriever 2- Christian 3- Mike 4- Cody"


Spiker masasında bizi Buğra Gür, Tazz ve Paul Ellering karşılıyor.

Buğra Gür: Bayanlar ve baylar, The New Beginning'e hoş geldiniz. Bu gece enerjisi epey yüksek olan bu arenada, bizi bir güreş şöleni bekliyor gibi. Ne diyorsun Tazz?

Tazz: Bana ne lan güreş şöleninden? Ben leş istiyorum, leş. Bu arenadan bugün 3 ambulans, 4 sedyeden azı çıkarsa bu şov tam bir vakit kaybı demektir.

Buğra Gür: Yuh a..

Lilian Garcia öne çıkıyor.Lilian Garcia: Bayanlar ve baylar, sıradaki bir Last Man Standing maçı!

Paul Ellering: Dileğin gerçek olacak galiba Tazz.

Tazz: Bereketli açılış.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=RYPWxymohWs[/ame]

Paint It, Black! Lio Rush üzerinde bir Malcolm X tişörtüyle girişte görünüyor. Ringe ilerleyip demir basamakları çıktıktan sonra seyirciye dönüp sağ yumruğunu kaldırıyor. "Lio!" tezahüratları arasında köşeye geçiyor ve çok konsantre bir şekilde girişe bakıyor.

2dckNq.jpg


WYATT!

Işıklar sönüyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=oFffZGNnil4[/ame]

AXjHBz.jpg


Bray Wyatt gaz lambasıyla girişte görünüyor. Üzerine Klu Klux Klan logosu damgalanmış bir kasap önlüğüyle ilerleyen Wyatt, lambasını biraz aşağı indirince sol eliyle boynundan zincirlediği bir maymunu yanında getirdiğini görüyoruz. Arenada büyük bir yuhalama olurken Wyatt maymunuyla ringe ilerliyor ve kahkahalar atarak Rush'a bakıyor. Rush ringden Wyatt'ın üstüne atlamaya niyetlenirken hakem engelliyor onu. Wyatt sonunda lambaya üflüyor, şapkasını ve önlüğünü çıkarıp ringe giriyor. Rush, öldürecekmiş gibi Wyatt'a bakarken Wyatt sırıtıyor ona. Hakem zili çaldırıyor.

Last Man Standing Match
Lio Rush vs. Bray Wyatt


Rush hiç bekletmeden Wyatt'ın üzerine saldırıyor. Tekme ve yumruklarla köşeye sürdüğü Wyatt'a arka arkaya dirsek darbeleri vurarak köşeye sıkıştırıyor ama Wyatt aniden itiyor onu ve atağını bir Uppercut'la kesiyor. Karnına tekme attığı Rush'ı sert bir DDT ile yere çiviledikten sonra kollarını iki yana açarak seyirciye bakıyor. Yuhalamalar arasında tiyatrocu selamı veriyor ve Rush'a dönüyor- SUPERKICK! Lio tam suratına oturtuyor tekmeyi! Wyatt dizlerinin üzerine çöktüğü anda Rush tekrar iplerden sekiyor ve tam suratına bir de Shining Wizard Kick! Hakem saymaya niyetleniyor ama Rush hiç beklemeden ringden iniyor kayarak ve spiker masasından sandalyeyi kaptığı gibi içeri dalıp Bray'in sırtında patlatıyor! Wyatt acı içinde sırtını tutarken Rush'tan bir darbe daha! Wyatt acıyla boğuşarak ayaklandığı anda Rush sandalyeyi yanlamasına tutup odun kesercesine Wyatt'ın bileğine indiriyor! Wyatt bileğini tutarak yerde kalıyor. Rush hiç bekletmeden iplerden sekip bir Low Dropkick vuruyor. Wyatt ring dışına çıkıyor, ayaklanmaya çalışıyor ama nafile. Lio Rush iplerden sekip bir de Baseball Slide vurarak onu yere indirdi bile! Lio Rush büyük bir destek altında ringde çıldırmışçasına beklerken Wyat ayağa kalkıyor zorlanarak da olsa ve şaşırmış bir şekilde Rush'a bakıyor.

XbXyM0.jpg


Wyatt içeri girmeyip ring altını araştırıyor ve kaptığı bir kendo sopasıyla içeri giriyor. Savuruyor- Rush kafasını eğiyor ve cevap olarak Wyatt'ın kafasının arkasına bir Roundhouse Kick yapıştırıyor! Wyatt ensesini tutarak yerde kalıyor bu kez, Rush ayağıyla havalandırdığı sandalyeyi alıyor eline ve bekliyor. Chairshot için hazır Lio Rush.. Wyatt kalkıyor ağır ağır ve arkasını dönüyor, Chairsh- Wyatt SANDALYEYE KAFA ATARAK RUSH'IN ELİNDEN DÜŞÜRÜYOR! Rush ne olduğunu anlamamış şekilde bakarken Wyatt sırıtıyor ona ve çok sert bir Lariat! Rush adeta takla açarak yerde kalınca Wyatt üzerine çıkıyor onun ve bulduğu her yeri yumrukluyor. Tam ensesine sert bir yumruk daha attıktan sonra kalkıyor ayağa ve Rush'ı ayağından sürükleyerek ring dışına götürüyor. Yükleniyor Rush'ı ve patates çuvalı gibi spiker masasına fırlatıyor. Keskin kenara sırtını vuran Rush acı içinde yerde kalırken Wyatt demir basamağı yerinden söküyor ve elinde tutarak bekliyor. Lio Rush kalkınca tam karnına fırlatıyor demir basamağı Wyatt! Ama Rush müthiş bir çeviklikle sıçrıyor ve altından geçiyor basamak! Wyatt kükreyerek ona doğru koşuyor, Lio Rush'tan ring direğine Drop Toe Hold! Kafasını vurarak yerde kalıyor Wyatt ve Lio Rush es vermeden hemen saçından tutarak spiker masasına sürüklüyor onu ve kafasını masaya vurduruyor. Ardından bacağından iterek masanın üzerine çıkarıyor ve kendisi de ring köşesine tırmanıyor. Wyatt'a bakıyor, KÖŞEDEN SPİKER MASASINA PHOENIX SPLASH- BOŞA! BOŞA GİDİYOR, WYATT ÇEKİLİYOR! LİO YIKINTILARIN ARASINDA HAREKETSİZ! Wyatt bariyerlere tutunarak kalkarken hakem Lio için sayıyor. 1....2....3.....4......5.......6......7..

Lio 8 sayılmadan sarsak adımlarla ayağa kalkıyor. Spiker masasının yanındaki bariyere tutunarak dikilmeye çalışıyor. Wyatt ona gidiyor şimdi ve RUNNING CROSSBODY! Bariyeri kırıyor Wyatt! İkisi yerde yatarken hakem sayıyor, 1...2...3...4.....5.......6......Wyatt ağır ağır ayaklanıyor....7....8.....Rush da şimdi bir seyirciye tutunarak ayağa kalkmayı başarıyor. Bray Wyatt bir seyirciyi itekleyerek sandalyesini kapıyor ve katlayıp Lio Rush'ın kafasına fırlatıyor- Rush kafasını eğiyor. Wyatt üzerine koşuyor- Lio Rush'tan gelişine Bicycle Kick! Wyatt yere seriliyor, hemen toparlanmaya çalışırken Rush demin kurtulduğu sandalyeyi eline alıyor ve Wyatt'ın tam kafasına Chairshot! Wyatt bu kez yerde! Rush sandalyeyi yerden alıp ondan destek alarak kalkıyor ayağa ve Wyatt'ı saçından tutup bariyerlerin üzerinden fırlatıyor. Wyatt yerde sürünürken Lio "ırkçı p*çlerin hepsinin sonu bu olur" diye bağırarak tam boğazına indiriyor sandalyeyi! Wyatt boğulur gibi debelenirken Rush iyice bastırıyor sandalyeyi boğazına. Sonunda saçından tutup ringe götürdüğü Wyatt'ı içeri sokuyor Rush ve kendisi de köşeye çıkıyor. Standing moonsault side slam için pozisyon alıyor ve atlıyor, RUSH HOUR! RUSH HOUR'I YAPTI LIO! Wyatt yerdeyken Rush kollarını iki yana açarak dalga geçiyor! Hakem sayıyor, 1....2....3......4........5......6........7........8........9......

WYATT KALKIYOR! Rush bir süre arkası dönük öylece kalıp hakeme söylendikten sonra köşeye fırlıyor ve Dragon's Call'la işi bitirmek için köşeye fırlıyor ama.. Bray Wyatt ringde yok! Rush ne olduğunu anlamamış bir şekilde iniyor köşeden ve sağına soluna bakıyor. Bir anda ring altından aprona tutunan bir el beliriyor! Lio etrafı ararken diğer el de aprona tutunuyor ve Bray Wyatt kaşından kanlar damlar bir şekilde aprona tutunarak ringe giriyor ve Lio'nun arkasında ayakta bekliyor. Lio yere eğilmiş ring dışında Wyatt'ı ararken arkasını dönüyor ve tepesinde dikilen Wyatt'ı görüyor.

Lio-Rush-1-900x480.jpg


Rush panik içinde bağırdıktan sonra hemen reaksiyon vermek istese de Wyatt boğazına yapışıyor onun ve sıkıyor. Rush nefes almaya çalışırken Wyatt diğer eliyle tokat atıyor ona. Wyatt şimdi kolunun altına giriyor Rush'ın ve Suplex Throw'la karşı köşeye fırlatıyor. Rush köşeye sürünüp toparlanmaya çalışırken Wyatt üzerine koşuyor ve Avalanche! Rush yere çökerken Wyatt ringden inip zinciri eline alıyor ve Rush'ın yanına dönüyor. "Siz zencilerin hak ettiği tek şey bu" diye bağırarak zinciri gösteriyor! Seyircilerden müthiş bir yuhalama gelirken Lio bu söz üzerine Wyatt'a şöyle bir bakıyor. VE TÜM GÜCÜYLE SALDIRIYOR! Tam burnuna bir Headbutt indirdikten sonra zinciri elinden alıyor ve karnına kamçı gibi indiriyor! Wyatt karnını tutarak acıyla ulurken Rush zinciri Wyatt'ın boynuna geçirip dizini ensesine dayıyor ve boğmaya başlıyor! Hakem ona bırakmasını işaret ediyor ama Lio devam ediyor! Hakem şiddetle kolunu çekiyor, Rush kendinden geçmiş gibi küfürler ederek Wyatt'ı zincirle boğmaya devam ederken görevliler de giriyor ve Rush'ı ite kaka alıyorlar Wyatt'ın üstünden. Wyatt boğazını tutarak yerde kalırken Rush nefes nefese ayakta. Hakem artık maçı bitirmek için sayarken Wyatt'ın eli zinciri tutuyor. Wyatt yerde hareketsizken hakem sayıyor, 1....2....3....4.....5....6...7....8....9.......

10 SAYILIRKEN WYATT GÖZÜNÜ AÇIYOR VE ELİNDEKİ ZİNCİRİ RUSH'IN AYAK BİLEĞİNE İNDİREREK YERE DÜŞÜRÜYOR ONU! Wyatt dizlerinin üzerinde Rush'a doğru sürünürken tişörtünün altından karnını kontrol ediyor. Zincir elinde Rush'a yaklaşıyor ve zinciri boynuna geçiriyor onun! Şimdi zinciri iplere dolayarak Rush'ı köşeye atıyor. Rush ayak bileğini tutarak kalkmak istese de olmuyor, Wyatt ringden inip ring altından çıkardığı masayı içeri sokuyor ve yuhalanıyor. Wyatt şimdi köşedeki Rush'ın üzerine yaslıyor masayı ve karşı köşeden sekiyor- Rush ayaklarıyla masayı üzerinden itince koşan Wyatt'ın suratına çarpıyor! Wyatt yüzünü tutarak yerde kalırken masa dengesiz bir şekilde üstüne yaslanmış vaziyette duruyor. Lio boynundaki zinciri çekiştiriyor, çıkaramayınca onunla beraber maça devam etme kararı alıyor ve koşup Wyatt'ın tam üstüne Double Foot Stomp yaparak masayı parçalıyor! Masa döküntüleri ringe saçılırken Rush titreyerek ayağa kalkıyor. Denge bulmaya çalışırken ayak bileğinde kıpkırmızı zincir izi duruyor. Rush sonunda dengesini buluyor, Wyatt da masa döküntülerinin arasında, dizlerinin üzerinde doğruluyor. Rush şimdi ona bakıyor, koşuyor ve sert bir Bicycle Kick! Wyatt yerde. Rush köşeye tırmanıyor, aşağıdaki Wyatt'a bakıyor.. bekliyor.. maçı bitirmek için hazırlanıyor LIO RUSH VE DRAGON'S CALL! DRAGON'S CALL GELİYOR VE HAKEM SAYIYOR, 1.....2.......3.......4.........5..........6..........7...........8...........9......

Wyatt 10 sayılmadan önce güç bela doğruluyor yerinde, hemen ardından tekrar yere yığılıyor. Lio zinciri tekrar alıyor ve Wyatt'ın başına gidiyor, kırbaç misali tutuyor elinde Lio ve Wyatt'ın başında eğiliyor "konuş" diye bağırıyor. Zinciri aniden Wyatt'ın suratına indirmek istiyor ama Wyatt refleks olarak son anda çekiliyor! Hakem panik olmuş halde oraya gelerek Lio'yu geri çekiyor. Lio sonunda ringden iniyor ve ringin altından aldığı Barbed Wire sopasına şöyle bir bakıyor. Hakem zinciri ringden çıkaracakken Lio'nun getirdiği sopayı görünce önünü kesiyor onun ama Lio onu itip köşeye koşuyor ve sopayı savuruyor- Wyatt çekilince köşeye saplanıyor! Wyatt şimdi bir Uppercut vurduğu Lio'nun karnına tekme atıyor ve dizine yatırıyor, alnını öpüp gelişine Sister Abiga- Rush sıyrılıyor ondan ve üçüncü Bicyle Kick'ini geçiriyor. Tekmenin etkisiyle karşı köşeye geriliyor Wyatt. Sürünürken zinciri de eline alıyor ve doluyor. Rush da sopasını köşeden kurtarıyor ve aynı anda birbirlerine koşuyorlar, Wyatt zincir dolanmış elini Rush'ın tam göğsüne indirirken Rush da Wyatt'ı suratından avlıyor! İkisi de yerde. İkisi de kendinden geçmiş vaziyette yerde yatarken hakem ikisi için de sayıyor, 1.....2.....3.........4......5......6..........7.........8.....9..........

wyatt-1.jpg


.....10!

Kazanan: Bray Wyatt

Wyatt kazanıyor! Bütün arena onu yuhalarken Spider Walk pozisyonunda biraz yürüdükten sonra Rush'ın başına geliyor ve ona bakıyor. Pozisyonunu düzelttiğinde acı içinde göğsünü tutuyor. Rush'a şöyle bir baktıktan sonra elindeki zinciri çözüyor ve tekrar Rush'ın boynuna doluyor. Ringden inip ring altını arıyor ve beyaz boya kovasıyla ringe geri dönüyor, zinciri çekerek başını doğrulttuğu Lio Rush'ın kafasından aşağı boşaltıyor beyaz boyayı!

Bütün boya bittiğinde kan ve beyaz boyadan bir yumak gibi öylece yattığı yerde kalıyor Lio Rush. Wyatt "Championship Scramble" diye kükrüyor.

3.png


tnbayra.png


Reklamlardan sonra ringdeyiz. Lillian Garcia Lilian Garcia elinde mikrofonla öne çıkıyor.

zGq97g.jpg


Lilian Garcia: Bayanlar ve baylar, Türkiye'nin sınırları korumak adına başlattığı operasyonda verdiği şehitler için sizi bir dakikalık sessizliğe, saygı duruşuna davet ediyorum.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=otZwUVdpuPA[/ame]

Tüm seyirciler ayağa kalkıyor ve sessiz bir şekilde bekliyorlar derken bir anda müzik değişiyor. Bu müzik....

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ibaZsVlkuQg[/ame]

H E L L R A I S E R!

RgrBn7.jpg


Patrick Allen saygı duruşunu bölüyor! Elinde mikrofon ile girişte görünüyor. Seyircilerden büyük bir yuhalama geliyor. Öyle böyle değil, seyircilerden küfürler, hakaretler ardı ardına geliyor. Allen ise onları umursamaz bir tavırda söze giriyor.

Patrick Allen: Kesin şunu! Kesin şunu! Siz ne yaptığınızı farkında mısınız? Her ne kadar iş gereği şu an Türkiye sınırları içerisinde bulunsak bile, bu yaptığınız doğru değil! Türkiye'nin yaptığı asla bir sınırları koruma politikası ile adlandırılamaz. Türkiye'nin yaptığı tamamen bir ülkeyi işgal etmekten başka bir şey değil! Türkiye, Suriye'yi işgal edip, orayı ele geçirmek istiyor. Türkiye bu olayda işgalci konumda, sivil halkın canını yakıyor! Bu olayı kesin ve derhal Hardcore Championship maçına geçin!

Allen konuşmalarını bitirdiği anda seyircilerden küfürler yağmaya başlıyor. "Fuck off Allen" tezahüratları hakim. Hakem ringe doğru giderken, Allen'da arka alanın yolunu tutuyor.

tnbayra.png


Buğra Gür: Evet sayın seyirciler sıradaki maçımız Hardcore Championship için! Çok keyifli bir maç olacağı şüphesiz.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=r16NjjDPLlc[/ame]

tyAMQ3.jpg


BOO-YAH! Roman girişte bütün asaleti ile duruyor. Emin adımlarla ringe doğru yöneliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=4QGgE78ysfM[/ame]

Moxley'in müziği çalıyor fakat Jon Moxley ortada yok. Roman da şaşırmış bir şekilde girişe bakıyor ama ne gelen var ne de giden. Hakem sesçilere devam etmemiz lazım diyerekten bir sonraki katılımcıyı verin işareti yapıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=XKEYJFGj64A[/ame]

ckIVfQ.jpg


Şampiyon Samuel Shaw kemeriyle girişte gözüküyor. ANCAK ARKADAN MOXLEY SHAW'A SALDIRIYOR! MOXLEY SANDALYE İLE SHAW'A SALDIRIYOR! Hakem ani bir kararla maçı başlatıyor.

Gür: Bu hakem napıyor yav?

Roman Reigns vs Jon Moxley vs Samuel Shaw(c) Hardcore Championship Match

Maç aslında Jon ve Shaw arasında başlamış oluyor. Moxley Shaw'a sandalyesi ile vurmaya devam ederken Roman partiye koşarak katılıyor! Roman hızla gelip Moxley'e bir clothesline vuruyor. Yerdeki Shaw'a da bir leg drop. Roman hiç vakit kaybetmeden tuşa gitmek istiyor. Fakat Moxley bu kadar hızlı değil diyerek Roman'ı hemen Shaw'ın üstünden atıyor. Roman Moxley ile dövüşmeye başlıyor. İkili giriş LED ışıklarının hemen önünde deli gibi yumruklaşmaya başlıyor. Roman üstün taraf olur gibi oluyor ancak Moxley iyi bir kaçış manevrası ile kafasını terse kaçırıyor. Ve Roman yumruğunu ışıklara patlatmış oluyor! Ufak bir patlama oluyor orada. Roman sersemlemişken bu kaçan yumrukla Moxley hiç vakit kaybetmeden LED ışıklara doğru Roman'a bir back suplex vuruyor! Roman bu sefer sırtıyla biraz daha ışık patlatmış oluyor. Moxley hiç vakit kaybetmeden tuşa gidiyor. 1-2.....

Ama Roman son anda atmayı başarıyor tuşu. Bu esnada Shaw gelip iki güreşçiye de Moxley'in başta kullandığı sandalye ile saldırmaya başlıyor. Shaw delirmişçesine bir ona bir ötekine vuruyor. Shaw Roman'a vuruyor ve Roman en son dayanamayıp yere yıkılıyor, ardından Moxley'e vuruyor ve Moxley cevap veremiyor. Shaw verdiği darbenin üstüne hiç beklemeden Kata-Gatame bağlamak istiyor ama Moxley giriş bölgesinin kenarından aşağı düşüyor! Shaw'ın ellerinden kayıyor resmen Moxley! Shaw sinirden köpürmüş durumda. Roman'a Kata-Gatame'ye hazırlanıyor bu sefer ama Roman ilk başta izin vermiyor. Bir güreş mücadelesine dönüyor olay ama sonunda bu boğuşmayı Roman kazanıyor ve üstünlüğü alıyor eline. Tam rakibini standing samoan için kaldıracakken Shaw Roman'ın dengesini bozup yere inmeyi başarıyor ama Roman inanılmaz bir refleksle dönüp SAMUEL SHAW'I LEDLERE SPEARLA GEÇİRİYOR! SAMUEL SHAW İÇERİ GÖÇTÜ! ROMAN'IN VE SHAW'IN KAFALARI KANIYOR! BU ESNADA ROMAN SHAW'IN ÜSTÜNE DÜŞÜYOR VE HAKEM SHAW'IN OMUZLARININ YERDE OLDUĞUNA EMİN OLDUKTAN SONRA TUŞU SAYMAYA BAŞLIYOR 1-2.....

3!

Kazanan: Roman Reigns

WIP4Tt.jpg


Roman Reigns inanılmaz bir hareket ile maçı kazanmayı başarıyor! Ancak kendisi de Shaw gibi yerde hala. Paramedikler gelip ikiliye bakıyorlar hemen. Ama Roman çok zor da olsa ayaklanmayı başarıyor. Hakem kemerini takdim ediyor. Roman zorlanarak kemerini kaldırıp insanları selamlıyor. AMA ARKADAN BİRİ SALDIRIYOR!

MOXLEY ROMAN'IN ARKASINDAN GELİP ONA SALDIRIYOR! ROMAN SURATINI DÖNDÜĞÜNDE MOXLEY ELİNDEKİ MUŞTA İLE ROMAN'A BİR KROŞE VURUYOR VE ROMAN NAKAVT OLMUŞ BİÇİMDE YERE YAPIŞIYOR! MOXLEY HAKEME SAY DİYE YIRTINIYOR VE TUŞA GİDİYOR!

Jon Moxley vs Roman Reigns (c) - Hardcore Championship

Moxley Roman'ı nakavt edercesine yere serdikten sonra tuşa gidiyor ve hakem saymaya başlıyor. 1-2....

3!

Kazanan: Jon Moxley

81vA8H.jpeg


Moxley inanılmazı başarıyor. Moxley Roman'a şampiyonluk şansını vermeden hasarlıyken daha da büyük hasar bırakarak yeni şampiyon olmayı başarıyor! Moxley kemerini alıp
Roman'a bakıp "NOLDU **INA KODUMUNUN EVLADI NE OLDU LAN KODUMUN SAMOALISI ***VVVŞAK!" diye bağırıyor ve arka alanın yolunu tutuyor. Paramedikler bu sefer sedye ile dönüp Roman'ı sedyeye taşıyıp bağlayıp ambulansa doğru hızla koşturuyorlar ve biz de reklamlara gidiyoruz.

tnbayra.png


Kameralar arka alana çevrildiğinde Hardcore Şampiyonu Jon Moxley var. Moxley maçının ardından arka alanda unvanı ile asi bir şekilde yürüyor. Kameraya doğru bakıyor.

Jon Moxley: Yeter a**** koyayım yeter. Çek, çek, orayı değil burayı çek. Başıma bela mısınız lan siz? Bir rahat verin a**** koyay-

BİR ANDA JON MOXLEY'IN KAFASINA BİR ŞEY İNİYOR! MOXLEY YERE YIĞILDI! BU....BU....BU....

mXZmW2.jpg


RAMBO OKAN! RAMBO OKAN! RAMBO OKAN ÜLKER SPORTS ARENA'DA! SEYİRCİLER ÇILDIRIYOR! RAMBO OKAN, FENERBAHÇE BAYRAĞINI MOXLEY'IN KAFASINA İNDİRİP HARDCORE ŞAMPİYONLUĞU İÇİN TUŞA GİDİYOR, 1.............2.................

Z5RmPz.jpg


AMA HAYIR! Güvenlik görevliler oraya geliyor ve Rambo Okan'ı yaka paça oradan götürüyorlar. Jon Moxley ne olduğunu anlamamış bir şekilde yavaş yavaş doğrulurken bizde ringe dönüyoruz.

tnbayra.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2TeXQHirMJE[/ame]

GfQixi.jpg


DESTROYER! Samoa Joe girişte havlusuyla beraber görünüyor. Seyircilerin büyük çoğunluğu yuhalarken ufak bir kitlenin JOE! JOE! sesleri eşliğinde ringe geliyor Samoa Joe ve rakibini beklemeye başlıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=noPhe2Xfzz0[/ame]

K1BTu8.jpg


GALLANTRY! Drew McIntyre saçları öne atılmış biçimde girişte beliriyor. Yüzünde en ufak bir mimik oynaması olmadan ringe doğru tüm soğukkanlılığı ile geliyor.

Samoa Joe vs Drew McIntyre

Hakem zili çalıyor ve maçımız başlıyor! İkili güreşmeye başlamadan önce ring ortasında dip dibe geliyorlar. İkili de birbirine küfürler etmeye başlıyor ciddi şekilde ve Drew bir tokat ile maça startı vermiş oluyor! Joe biraz geriye gidiyor tokatla ama kıpkırmızı bir suratla direk Drew'ün üstüne koşuyor. Drew hiç beklemeden bir uppercut ile kendisine koşan rakibine cevabını veriyor ve maçın başında üstünlüğü kurmaya başlıyor. Drew sersemlemiş olan Joe'ya köşeye doğru bir snap suplex vuruyor. Hiç beklemeden bir drop knee vuruyor. Hızlı bir tuş denemesi 1-2....

Joe tuşu atıyor. Drew rakibini yerden kaldırmak istemiyor ve bunun için stomplamak istiyor ama Joe daha atik davranarak kendini kaçırıyor ve iplerden de kuvvet alarak ayaklanmayı başarıyor. Joe bu sefer maçın momentumunu rakibine vermek istemiyor ama Drew'da bunu rakibine kaptırmaya niyetli değil. İkili ring ortasında kilit savaşına giriyorlar. Savaşı kazanan Joe oluyor ve rakibini aldığı headlockta yumruklamaya başlıyor. Daha sonra Joe hiç beklemeden rakibini iplere gönderiyor ve bir samoan drop geliyor! Joe bir de standing senton vuruyor ve tuşa gidiyor. 1-2.....

Drew tuşu bozmayı başarıyor. Joe rakibine yerde saldırmaya devam ediyor. Drew rakibinin ayaklandığı gibi kalkabileceği bir şansı yaratamıyor ve Joe'nun arka arkaya tekmelerine maruz kalıyor. Drew son anda tekmelerden birini tutup Joe'yu yere düşürmeyi başarıyor. İkili bu sefer ayağa kalkmadan yumruk yumruğa yerde dövüşmeye başlıyorlar. Hakem bir süre sonra ikilinin ayrılmadığını fark edince araya girmeye çalışıyor ve sayıyor 1-2-3-4.... İkili hakem 4 dedikten sonra bırakıyor birbirini ve tekrar ayaklanıyor. Hakem ikiliye uyarıda bulunuyor ama Drew hiç oralı olmadan Joe'nun üstüne koşuyor ama Joe onu atlatıyor ve Joe da koşmaya başlıyor. DOUBLE CLOTHESLINE! İki isim de yerde! Hakem iki ismi de kontrol ettikten sonra saymaya başlıyor. 1-2-3-4-5-6-7...

İki isimde kalkma emareleri gösteriyorlar. Joe hemen dışarı çıkıyor. Drew'da kendine geldikten sonra hemen Joe'nun peşinden koşuyor. İki isimde dışarda koşturmacaya başlıyor. Joe bir an yorulurmuş gibi olup yavaşlıyor ama Drew koşarak geliyor ve CLAYMORE! Ama hayır Joe Claymore'dan kaçmayı başarıyor ve Drew Claymore'u ring merdivenlerine vurmuş oluyor! Drew acı içinde ayağını tutarken Joe fırsattan istifade edip hemen ringe girip hakemin saymasını sıfırladıktan sonra tekrar dışarı çıkıyor ve Drew'ü içeri sokuyor. Drew sekerek ayaklanıyor ama Joe çok daha hazır bir şekilde yumruklarını direkt olarak vurmaya başlıyor. Drew öne doğru savrulup rakibinden avantajı almaya çalışıyor fakat Joe bunu çok iyi değerlendiriyor ve URANGE! Joe hiç beklemeden tekrar kaldırıyor rakibini ve bu sefer Musclebuster pozisyonu alıyor. JOE HİÇ BEKLEMEDEN MUSCLEBUSTER VURUYOR! VE ARKASINDAN YERDE ÖLÜ GİBİ UZANAN MCINTYRE'A COQUINA CLUTCH BAĞLIYOR! DREW HİÇ TEPKİ BİLE VEREMİYOR KİLİDE KARŞI! HAKEM DREW'ÜN ELİNİ KALDIRIYOR!

VE DREW'ÜN ELİ HAREKETSİZ BİÇİMDE YERE DÜŞÜYOR! HAKEM ZİLİ ÇALDIRIYOR!

Kazanan: Samoa Joe

Joe hakem ayırmaya çalışsa da bir süre daha hareketi sert bir şekilde McIntyre'a uyguluyor. Hakem sonunda Joe'yu ayırıyor. Joe ayaklanıp salona bir bakış atıyor ve suratında sinsi bir gülüş ifadesi ile büyük tepkiler eşliğinde arka alanın yolunu tutuyor.

tnbayra.png


Arka alandayız. Charly Caruso'nun yanında az önce maçını kazanmış olan Samoa Joe var.

Charly Caruso: Joe az önce çok zor bir maçtan çıktın ve galip geldin. Neler söylemek istersin?

Samoa Joe: Galip gelmek az kalır Charly. Ben az önce Drew McIntyre denen içten pazarlıklı kaşarı ringe gömdüm. Yok ettim. Neyi hak ediyorsa sadece onu verdim. Benim için bu acıları ona yaşatması çok keyifliydi. Bir haine hakettiği cevabı verdiğimi düşünüyorum.

Charly Caruso: Anlıyorum Joe (korkarak). Peki bundan sonra ne yapmayı hedefliyorsun? Drew'la aranızda bir husumet olduğunu hepimiz biliyorduk ve senin sözlerinle bu defter artık kapandı. GWA'da önümüzdeki günlerde ne yapacaksın?

Samoa Joe mikrofonu Charly'den çekip alıyor ve Charly'e sen git işareti yapıyor. Caruso hemen tüyüyor oradan. Joe kamerayı iyice kendisine ayarlayıp konuşmaya başlıyor.

Samoa Joe: Artık iplerimi kopardım. Ben özgürüm. Arkamda umursamam gereken kimse yok. Kaybedecek hiç bir şeyim kalmadı. Kendimi yükümlülüklerimden de serbest bıraktığıma göre bu saatten sonra benim için sadece amaçlar ve rakipler olacak. İçimde tuttuğum kini dışarı vurma vakti geldi. Artık herkes gerçek Samoa Joe'nun nasıl biri olduğunu görecek. GWA'da yeni bir devir başlayacak. Bu en tepedeki isimden en alttakine kadar etki edecek. Yeni bir dönem, yeni bir kişi, yeni bir hikaye. Bu hikayenin parçaları kan, vahşet, şiddet, korku ve acı ile yazılacak. Bu hikayenin yazarı benim, bakalım kahramanı kim olacak? Çok yakında!

Joe konuşmasını bitirdikten sonra gülerek arkasını dönüp soyunma odasının yolunu tutuyor.

tnbayra.png


kM0Eq7.jpg


Lilian Garcia: Bayanlar baylar, sıradaki maç Intercontinental Championship için yapılacak!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=idn50Xj_CiY[/ame]

GZkMm2.jpg


El Toro Blanco! Rush girişte gözüküyor! Ağır adımlarla ringe geliyor. Ringe girip rakiplerini beklemeye koyuluyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Z9iQhlYAFdk[/ame]

L7GUlR.jpg


Catch Your Breath! Ülker Sports Arena'da Finn Balor'a büyük bir destek var. Finn Balor girişte görünüyor. Girişteki iki köşeye de gidip tauntunu atıyor. Ardından ringe doğru ilerleyip, ringe giriyor. Köşeye çıkıp bir kez daha tauntunu atıyor. Hemen sonra inip, o da Rush gibi rakiplerini beklemeye koyuluyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=VXonE0kW-24[/ame]

kGdffP.png


Bryan Danielson girişte! Seyircilerden kendisine büyük bir sevgi seli var. Hızlı adımlarla ringe geliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=-KD9KFiODeU[/ame]

eZ7YAM.jpg


Matt Riddle girişte görünüyor. Rahat tavırlarla ringe ilerliyor ve pozunu veriyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Chj23M2ldL0[/ame]

bM3E7G.jpg


Adam Cole! Adam Cole girişte görünüyor. Sakin bir şekilde ringe ilerliyor. Cole hemen içeri girip yerini alıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Lvsydl-Zwvc[/ame]

Ic7C3S.jpg


Ve Şampiyon! AJ Styles girişte görünüyor. Kıtalararası Şampiyonluk unvanı belinde. Ağır adımlarla ringe geliyor, ringdeki bütün güreşçilerin gözü ondan ayrılmıyor. AJ ringe girip, herkese teker teker bir bakış attıktan sonra kemerini çıkartıp havaya kaldırıyor ardından unvanını hakeme teslim ediyor. Hakem son kontrolleri yapıp maçı başlatıyor.

GWA Intercontinental Championship Six Pack Challenge Match
Rush vs. Finn Balor vs. Bryan Danielson vs. Matt Riddle vs. Adam Cole vs. AJ Styles ©


Hakemin zili çaldırıp maçı başlatmasıyla ringdeki herkes birbirine öylece bakıyor karşılıklı şekilde. Bir anda Styles ringin ortasına geçip herkese “Suck it” çekiyor ve Riddle’a döndüğü gibi Riddle ona koşup THE FINAL FLASH VURUYOR! Styles yerle buluşuyor! Bu sırada ringin köşesindeki Cole da Balor’dan Shotgun Dropkick yiyor! Rush hızla “Bana müsaade” edasıyla iplere yönelecekken Danielson oraya doğru koşup bir Roundhouse Kick geçiriyor! Yere serilen 3 isim de ring dışına yuvarlanırken şimdi ringde sadece 3 kişi var. Riddle hızla Danielson’ı arkadan kavrıyor ve Overhead German Suplex pozisyonunda fırlatırken Balor da arkadan dizlerini havaya kalıdrıp yere düşmekte olan Danielson’a yönelip MÜTHİŞ BİR LUNGBLOWER VURUYOR! Riddle bu sırada iplerden geriliyor ve Sliding Knee Strike için yerde kayacakken Balor iki bacağını da tutup onu yere sererek Standing Double Foot Stomp yapıyor! Hızla tuşa gidiyor, 1..........Danielson bozuyor. Bu sırada ringe Styles giriyor ve hızla yerdeki Danielson ile Balor’a Sliding Low Angle Forearm Smashes vurup ayaklanıyor. Cole o sırada ringe girip Styles’a Bicycle Kick vuruyor! Styles iplere düşüp geri dönüyor ve bir Discus Lariat vuruyor! Bu sırada kafasını kaldırmaya çalışan Balor apron’daki Rush’ı fark ediyor, Rush’tan LA LANZA! Tuşa gidiyor Rush hemencecik Balor üzerinden, 1.............2..........

Balor tuşu atıyor. Rush hemen ayaklanıp Balor’a Cross Armbreaker bağlasa da Styles iplerden sekip bir Jumping Knee Drop vuruyor Rush’ın kafasına ve kilidi hızlıca bozuluyor. Ayaklanıyor ve önünde kalan iplerden sekip dönerek de arkasındaki Cole’a koşuyor fakat Cole’dan Calf Kick! Styles geri geri düşerken Cole onu kavrayıp Corona Crush pozisyonuna alıyor. Bu sırada arkadan Danielson geliyor ve Regal-Plex pozisyonuna alıyor Cole’u! VE KALDIRIYOR, REGAL-PLEX İLE YERE SERİYOR İKİ İSMİ DE! Riddle bu sırada Bryan’ı hemen kavrıyor ve Exploder Suplex ile ringin öbür ucuna atıyor! Riddle gülerek yerde otururken Balor geriliyor iplerden karşısına çıkıp, Penalty Kick- Riddle eğiliyor ve Balor sendeliyor etrafında dönüp. Riddle hemen Balor’a koşup belinden onu kavrıyor ve Rolling Karelin Lift! Rush hemen doğrulan Riddle’a koşsa da Riddle sıyrılıp hızla sırtı ona dönük Rush’ın üstüne atlıyor Sleeper Hold pozisyonunda! Rush kendini öne bırakıp önce köşeye, sonra yavaştan iplere tutununca Riddle onun üstünden inip kollarını oradan çekerek Sleeper Suplex vuruyor! Şimdi Floating Bro için gerilemesine köşeye çıkıyor Rush’ı hedef alıp! Pozunu veriyor ve sırıtıp atlayacakken Styles! Apron’da belirip sıçrıyor ve İPLERDEN SEKİP İNANILMAZ BİR SPRINGBOARD SLINGSHOT AVALANCHE INVERTED FRANKENSTEINER VURUYOR RIDDLE’A! RIDDLE ÇOK SERT DÜŞÜYOR KAFAÜSTÜ BİR BİÇİMDE! Styles doğrulmak için köşeye asılırken bir anda Balor oraya koşup Hesitation Dropkick vuruyor Styles’a! Hızla köşeye çıkıyor kendini ring merkezine bırakan Styles’ı hedef alarak ve Coup De Grace için atlıyor! Ancak Styles yuvarlanarak çekilince Balor bir takla ile dengesini kurup AYAKLARININ ÜSTÜNE BASTIĞI GİBİ RUNNING HIGH KNEE! BRYAN BİR ANDA UÇUYOR BALOR’A! Tuşa gidiyor kendini Balor’ın üstüne bırakıp, 1.....................2..............

BALOR DAHA MAÇIN BAŞLARINDAN 2 FINISHER YEMESİNE RAĞMEN TUŞU SIRITARAK ATIYOR! Danielson şaşkın! Hızla doğrulup yerdeki Balor’a bakarken arkadan Cole gelip ona Swinging Neckbreaker vuruyor! Seri bir biçimde Triangle European Uppercut vuruyor hemen ayaklanan Danielson’a ve ardından da karnına bir Superkick vuruyor! Danielson tek dizinin üstüne çökerken Cole elini sallıyor ve ikinci Superkick! İplerden geriliyor ve SHINING WIZARD! Danielson öylece yatarken Cole tuşa gidiyor, 1..............2..........SUPERMAN! YANLIŞ DUYMADINIZ! Styles tuşa inanılmaz bir Springboard 450 Splash ile atlayarak bozuyor! Styles yerde karnını tutarken Rush geliyor arkadan ve El Amare bağlıyor! Styles zor durumda kalsa da ani bir refleks ile kafasını öne eğip Rush’a takla attırıyor ve onu Inverted DDT pozisyonunda kaldırıyor! Bir anda oraya Balor geliyor ve Balor da öbür tarafından kavrıyor Rush’ı! İki eski Bullet Club lideri birbirine bakıyor ve DOUBLE REVERSE BLOODY SUNDAY- Rush arkaya düşüyor ve Double Inverted Backbreaker + Double Inverted DDT kombosunu uygulayıp Spinning Elbow Drops atıyor iki isme de! Riddle ringe girip Rush’a koşuyor fakat Rush’tan Scoop Powerslam! Rolling Elbow Strike şimdi de! Ancak bu sefer Bryan’dan, Rush’a! Rush sersemlemiş bir biçimde etrafında bir tur atıyor ve Bryan onu kavrayıp iyice tuttuktan sonra BRIDGING TIGER SUPLEX! VURUYOR HAREKETİ! Hızla köprüyü kurup Pin Combo ile tuş deniyor, 1.............2...............RUSH ATTI! Nasıl olur? Danielson öne eğilmiş bir biçimde bunu sorgularken PANAMA SUNRISE! COLE BİR ANDA ÖNÜNE ATILIP VURDU HAREKETİ KÖŞEDEN! Danielson öylece yerde yatarken Cole kendini onun üzerine bırakıp Leg Hook ile tuşa gidiyor, 1..............2.................

COUP DE GRACE! COLE’A VURUYOR HAREKETİ BALOR TUŞ ESNASINDA! Hızla tuşa gidecekken Styles onu ringden atıyor ve Cole üzerinden tuşa gidiyor, 1..............2..............Riddle ringin altından aldığı sandalyeyi gelişine fırlatıyor Styles’ın üzerine doğru ve tuşu bozuyor! Riddle’dan inanılmaz bir trick! Hızla ringe girip bir Bicycle Knee Strike için sıçrasa da Styles dizini yerden aldığı sandalye ile bloke ediyor Riddle’ın ve onu iyice kavrayıp Double Rotation Spinebuster vuruyor! Hızla yerden çeyrek tur dönerek Deadlift pozisyonunda onu kaldırıyor ve Swinging Dropdown Backbreaker vuruyor üstüne bir de! Riddle’ı geriye bırakıyor ancak Riddle onu salmıyor ve arkasına yapışıp kendine çevirerek Cradle Capture Suplex yapıyor! Styles bir takla atarak doğruluyor ensesini tutup ve Riddle bir kez daha kavrayıp Bridging Fishermen Suplex vuruyor Styles’a bu sefer de! Pin Combo ile tuşa gidiyor Riddle, 1....................2...........Styles attı tuşu! Riddle hızla kolundan kaldırıyor ve Ripcord Knee Strike vuracakken Styles eğilip onu iyice kavrayarak etrafında dönüp Starmaker vuruyor! Çevirdi ve Pin Combo ile tuşa gitti derken Cole ringe girip arkadaki iplerden sekerek Last Shot’a gidiyor, Styles öne eğiliyor ve Cole bir kez daha öndeki iplerden sekip geri dönerken STYLES, RIDDLE’I BIRAKIYOR VE KENDİNE KOŞAN COLE’U HAVAYA FIRLATIP BACAKLARINDAN AŞAĞIYA SARKITIYOR! POP-UP STYLES CLASH! STYLES İNANILMAZ BİR HAMLE YAPARAK BELKİ DE MAÇI BİTİRECEK HAREKETİ VURUYOR! Cole’u döndürüyor ve Pin Combo ile tuşa gidiyor, 1.................2................

Rush hızlıca bir Spinal Tap ile tuşu bozuyor ve Styles’ın koltukaltına ensesiyle girip Backdrop Suplex vuruyor üstüne de. Çevirerek kaldırıyor şimdi ve Russian Leg Sweep yaparken düşen Styles’a bir yandan da Lariat vuruyor! Bu sırada köşedeki Danielson’ı fark ediyor ve ona koşsa da Missile Dropkick’i yiyor! Riddle hızla Danielson’a koşuyor ancak Danielson ani bir hamle ile arkasına geçip kavrıyor onu, BRIDGING DRAGON SUPLEX İLE YERE VURUP TUŞA GİDİYOR BRYAN! HAKEM SAYIYOR, 1.............2.............RIDDLE ATTI! BRYAN YERLERİ YUMRUKLUYOR! Hızla pert olan Riddle’ı kaldırıp Fireman’s Carry’e alıyor ve dönmeye başlıyor etrafında! 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20! TAMI TAMINA 20 TUR DÖNÜP AIRPLANE SPIN YAPIYOR BRYAN! Öne doğru atarken Balor oraya atılıyor ve dizlerini koyuyor, Fireman’s Carry Double Knee Gutbuster görevi görüyor adeta! Danielson ona da acımıyor ancak, üstüne çullanıyor! MMA Elbows vuruyor onu kilide alıp ancak Balor bir Backflip Kick atıyor! Bryan kafasını tutarken geriliyor ve DREAMCAST! Bryan tam düşecekken bir de Slingblade yapıyor! Hızla köşede yerini alıyor ve Shotgun Dropkick için yerini alacakken Bryan bacaklarını yana açıp Balor’ı yere yatırıyor ve öne bir takla atıyor, Balor ters dönüp yarım tur atarak Bryan’a bakıyor... MULTIPLE SHOOT KICKS! HUNHARCA VURUYOR BALOR TEKMELERİ! BACAKLARIN KAVRAYIP SURFBOARD STOMP VURUYOR VE ROMERO SPECIAL BAĞLIYOR! ANCAK RIDDLE O SIRADA KÖŞEYE ÇIKIYOR VE SUPER SENTON! BRYAN’IN KARNI İÇİNE GÖÇERKEN BACAKLARI KATLANIYOR VE BALOR’IN ÜSTÜNE DÜŞÜYOR! BALOR’IN BACAĞINA SÜRTÜNDÜĞÜ İÇİN KAN GELİYOR İKİSİNİN DE BACAKLARINDAN! Riddle hızla Danielson’ı kendine çekiyor, aynı şekilde Balor’ı da üstüne koyuyor! DOUBLE BRO-MISSION! Ancak Cole! Florida Key için arkadan kavrıyor Riddle’ı ve Florida Key! Cole Pin Combo ile tuşa gidiyor, 1..............2........... Riddle kurtuluyor ve bir ters takla atıyor. Cole üstüne koşuyor ancak öne eğilip Cole’u omuzluyor! BRO TO SLEEP! BİR DE ÜSTÜNE GERMAN SUPLEX VURUP TUŞA GİDİYOR! HAKEM TUŞ İÇİN SAYIYOR, 1.............2................

RUSH, COLE’U BACAKLARINDAN TUTARAK ÇEKİŞTİRİYOR VE KURTARIYOR TUŞTAN! Bu sırada Styles karnına sabitliyor sandalyeyi ve COLE İLE RUSH’A KARNINDA SANDALYE İLE DOUBLE CROSSBODY POZİSYONUNDA KÖŞEDEN ATLIYOR! Hızla sandalyeyi yere vurup ringe giriyor ve Riddle ile yüzyüze geliyorlar. Riddle dizlerinin üstünde Styles’a gülümsüyor ve STYLES PATLATIYOR SANDALYEYİ SURATININ ORTASINDA! CHAIRSHOT TO THE HEAD! RIDDLE’IN SURATI KAN GÖLÜNE DÖNÜYOR! STYLES HIZLA TUŞA GİDİYOR, 1...............2.............BALOR İLE DANIELSON EL ELE VEREREK ATILIYORLAR TUŞA VE BOZUYORLAR! Bu arada ring dışındaki Cole’un bileği kanarken Rush’ın da ağzından kan geliyor! Styles’ın ise dudağı patlamış durumda! Ring savaş alanına dönmüş bir biçimdeyken yerdeki sandalyeye uzanıyor Balor ile Bryan. Bryan inat edip doğrularak çekmeye çalışıyor sandalyeyi ancak bacağı yüzünden dizüstü durabiliyor ancak. Balor da aynı şekilde. En sonunda Balor sandalyeyi yere eğip Bryan’a Slap Shots vuruyor ve sandalyeye tekme basıp kafasını koltukaltına alıyor! HAVAYA KALDIRIYOR VE TEK BACAĞINA BASARAK GÜÇLÜKLE BLOODY SUNDAY’I VURUYOR! TUŞA GİDİYOR BALOR, 1.................2..................3!

ANCAK BUNU SAYAN SEYİRCİLERDİ! RUSH, COLE’UN; COLE, STYLES’IN; STYLES, HAKEMİN BACAĞINDAN BİRBİRLERİNİ ÇEKİŞTİRİYOR VE TUŞ BOZULUYOR! COLE BİR ANDA ROLL ROUNDHOUSE KICK GEÇİRİYOR YERDE OTURAN RUSH’A ORTA PARMAĞI GÖSTERİP VE STYLES İLE RİNG DIŞINDA YUMRUKLAŞIYORLAR! Birbirlerini delilercesine yumrukluyorlar! Bu sırada Balor, öfkeli bir şekilde bacağını tutarak ayaklanıyor ve Riddle ona son bir hamle için koşsa da Balor da ona karşılığı veriyor, PENALTY KICK! Bir Basement Dropkick vuruyor hızlıca iplerden sekerek ve yerde yatan Danielson’a bakarak “İyi izle.” diyor. BALOR İPLERDEN SEKİP RİNG DIŞINDA YUMRUKLAŞAN STYLES İLE COLE’A TOPE CON HILO İLE ATLIYOR! FAKAT COLE ÇEKİLDİ, HAREKET SADECE STYLES’A GELİYOR! COLE HEMEN RİNGE GİRİYOR VE BALOR DA ARKASINDAN KOŞUYOR! APRON’A ÇIKIP İPLERİN ARASINDAN GİRECEKKEN COLE ONA DÖNÜYOR VE KAFASINI BACAKLARININ ARASINA ALIP SEESAW PILEDRIVER! TAM TUŞA GİDECEKKEN RUSH RİNGE SÜRÜNEREK GİRİP KENDİNİ RIDDLE’IN ÜZERİNE BIRAKIYOR! HAKEM SAYIYOR TUŞU, 1................2...................

DANIELSON BOZUYOR GERİYE KALAN SON ENERJİSİYLE! BOZDUKTAN SONRA HAREKET DAHİ EDEMİYOR! BU SIRADA COLE, KALÇASININ ÜSTÜNDE OTURUP İPLERE YASLANARAK KAFASINI ÖNE BIRAKAN RUSH’A DÖNÜYOR VE LAST SHOT’I GEÇİRİYOR HIZ KESMEDEN! STYLES APRON’A ÇIKIYOR HAMLE YAPMAK İÇİN FAKAT COLE, BALOR’I STYLES’IN ÜSTÜNE ATIYOR SUICIDE SPEAR POZİSYONUNDA VE İKİLİ RİNG DIŞINA DÜŞÜYOR! COLE SIRITARAK RİNGİ ELE GEÇİRDİĞİNİ KANITLAMIŞ BİR BİÇİMDE RIDDLE’IN KAFASINI AYAĞININ ALTIYLA EZEREK ÜSTÜNDEN GEÇİYOR VE DANIELSON’IN KAFASINI SAĞ BACAĞINA YASLAYIP TÜM ARENANIN DUYACAĞI ŞEKİLDE BİR ŞEY SÖYLÜYOR.

Adam Cole: Bryan Danielson... Suck. My. D*ck!

DANIELSON BU LAFA SİNİRLENEREK LOW-BLOW GEÇİRİYOR COLE’A! HIZLA KENDİNİ GERİ GERİ KÖŞEYE ATIYOR VE COLE’A KOŞUYOR, RUNNING HIGH KNEE!

ANCAK DANIELSON KOŞARKEN SENDELİYOR VE COLE ONU DÜŞÜK HIZDA YAKALAYIP SIT-OUT PILEDRIVER VURARAK YERE SERİYOR! DANIELSON ÇOK SERT BİR DARBE ALIYOR BOYNUNA VE COLE HIZLA TUŞA GİDİYOR! HAKEM ŞAŞKINLIKLA SAYIYOR, 1...............2.................

3!

Kazanan ve Yeni Intercontinental Şampiyonu: Adam Cole

g7HI4m.jpg


COLE KAZANIYOR! COLE BAŞARIYOR! Intercontinental kemerini kazanarak şirketteki başarılarına bir yenisini ekliyor! Şaşkın bir biçimde kemerini alıyor avuçlarına ve gülmeye başlıyor. Ayağa kalkıyor ve yuhalamalar arasında "Adam Cole Bay-Bay!" taunt'unu atıp kemerini tek eliyle havaya kaldırıyor! Köşeye çıkıp galibiyet kutlamalarını yaparken kameralarımız kapanıyor.

tnbayra.png


Kameralar arka alana çevriliyor. Adam Cole omzunda kemeriyle görünüyor. Cole, Barrett ve Cena'nın yanına gidiyor. İkili bir şeyler konuşuyor.

John Cena: Ben başlayacağım Wade!

Wade Barrett: Bu maçı kazanmak zorundayız John. Gücümüzü dengeli kullanıp maçın sonuna kadar götürelim, maça ben başlayayım. Senden daha diri görünüyorum.

John Cena: Ben başlayacağım Wade!

Wade Barrett: Beni anlamıyor musun John? Kimin başladığının pek önemi yok, önemli olan bu maçı nasıl bitireceğimiz. Bu maçı kazanarak bitirmemiz gerekiyor. Kimin başlayacağına değil de, kemeri kazanmaya odaklansan daha iyi olur.

John Cena: Maça ben başlayacağım Wade. Merak etme ben her şeyi düşünüyorum, bu maçı kazanacağız. Stratejimizi doğru belirlememiz lazım, maça ben başlayacağım.

Wade'in sabrı tükenmiş gibi görünüyor, Cole olayı anlayıp hemen araya girip söze giriyor.

Adam Cole: Hey, hey, hey, bir saniye. Siz ciddi misiniz? Yoksa gerçekten maça kimin başlayacağı konusunu mu tartışıyorsunuz? Baylar bakın! Ben görevimi yaptım ve bu cehennem sarmalından sağ çıkarak, kemeri bize getirdim. Sizde görevinize odaklansanız iyi olur, çıkın ve o kemerleri bize getirin. Maça kimin başlayacağı konusunda ise basit bir fikrim var. Hemen seri şekilde taş, kağıt ve makas oynayın. Bu şekilde kimin maça başlayacağı belli olacak. Hadi, hadi.

Cena ve Barrett garip karşılasa da, akıllarına yatıyor ve oynuyorlar. Barrett 3-2 kazanıp maça ilk başlama fırsatını kazanıyor. Cena yenildiği için biraz zoruna gitmiş görünüyor, Cole onun sırtına dokunup "haydi beyler bu maçı kazanalım" şeklinde gaz veriyor ve kameralarımız ringe çevriliyor.

tnbayra.png


[ame]https://youtu.be/O6wF999NaOg[/ame]

WE ARE ONE!

Cena ile Barrett girişte gözüküyorlar! Hızla ringe doğru ilerliyorlar taunt'larını yuhalamalar altında atarak. Ringe giriyorlar ve rakiplerini bekliyorlar.

tXMAFI.png


[ame]https://youtu.be/NsCnxkoWIo8[/ame]

P76Rv7.png


BEST FRIENDS! Şampiyonlar da burada! Hızla ringe doğru ilerliyorlar seyircilerden yoğun bir destek alarak ve pozlarını verip ringe giriyorlar. Ardından hakeme kemerlerini teslim edip maçın başlamasını bekliyorlar.

İki taraf da hazır olduğunda hakem zili çaldırıp maçı başlatıyor.

GWA Tag Team Championship Tag Team Match
Nexus vs. Best Friends ©


Barrett ile Cena kendi köşelerinde strateji konuşurlarken Trent ile Chuck ise taş kağıt makas oynayarak kimin önce başlayacağını seçiyorlar. Barrett bir adım öne çıkarken hem Chuck, hem de Trent taş yapıyor ve ikili gülümseyip birbirlerine sarılıyorlar. Uzun süreli “Hayır önce sen başla” tartışmasından sonra Trent dinlemeyip apron’a geçiyor ve Barrett “Hadi artık la” diyor. Chuck öfkeli bir biçimde ona dönüyor ve ikili birbirlerinin etrafında dönüp birbirlerini süzerek başlıyorlar maça. En sonunda ringin merkezine varıyor ikisi de ve Chuck bir Uppercut vuruyor. Barrett bunun üzerine Elbow Smash’i gömüyor ve Chuck iplere düşüyor. Bir Shoulder Tackle yaparak Barrett’ı yere devirdikten sonra iplere koşuyor ve döndüğünde Barrett, Chuck’ın üstünden sıçrıyor. Chuck bir kez daha iplerden sekerken Barrett bu sefer de yere yatıyor ve Chuck da onun üstünden atlayıp hızla yine iplerden sekiyor. Barrett doğrulup bir Reverse Elbow vuruyor Chuck’a ve bir Knee Drop yapıyor. Hemen Stun Gun ile Chuck’ı iplere vuruyor ve bir Snap Suplex ile onu yere serip kafasını bastırarak tuşa gidiyor, 1........2........Chuck tuşu atıyor. Barrett hemen Cena’ya yöneliyor ve ona tag verip Chuck’ı Vertical Suplex Drop ile bırakıyor ona. Chuck yere düşerken Cena onu Powerbomb pozisyonunda kavrayıp Sit-Out Powerbomb vurmak istiyor ama CHUCK BİR FRANKENSTEINER İLE TRENT’İN KÖŞESİNE YOLLUYOR VE TRENT, CENA KÖŞEYE UÇUNCA HANGING SOCCER KICK VURUYOR! Müthiş bir takım çalışması! Cena geri geri gidip en sonunda önüne döndüğünde Chuck ile karşılaşıyor ve Chuck ona bir Drop Toe Hold yapıp Barrett’a dönerek Uranage Slam vuruyor. Ardından yerdeki Cena’ya bakıyor ve CROSSFACE CHICKENWING BAĞLIYOR! Cena iplere ulaşmaya çalışırken Barrett tempo tutuyor köşede. Chuck kilidi sıktıkça sıkıyor ve Cena elini havaya kaldırıyor...

Destek almak için! Yerden destek alıyor ve bacaklarını öne atıp kayarak doğruluyor, Chuck’ı Deadlift Sidewalk Slam pozisyonunda kaldırıp hareketi vuruyor! Hızla kaldırıyor Chuck’ı ve Tower Bomb vuruyor bir de. Köşede yerini alıyor şimdi Cena ve kolunu ısıtıp kolluğunu gevşetiyor. Chuck kalktığında Cena ona koşuyor ve LARIAT! Chuck tepe taklak dönüyor ve Cena yerde Stompluyor onu. Oklahoma Roll pozisyonunda Fireman’s Carry’e alıyor ve Attitude Adjustment pozisyonunda tutuyor, vuruyor hareketi! Ancak Chuck’dan Tilt-A-Whirl DDT geliyor! Cena yerle buluşuyor. Bu sırada Chuck, Trent’e ulaşmaya çalışıyor sürüklene sürüklene ve en sonunda Cena üstüne atılsa da Chuck sıçrayarak tag veriyor Trent’e! Trent hızla ringe giriyor Cena’ya bir Slingshot Dropkick yaparak ve Barrett içeriye dalaşınca da bir Shoot Kick geçiriyor. Bir tane daha geçirecekken Barrett bacağını yakalıyor ve Trent bunun üzerine bir Step-Up Enzugiri vuruyor! Cena arkadan gelirken Chuck “Trent!” diye bağırıyor ve Trent onu fark edip Spinning Heel Kick vuruyor! Cena yere devrilirken Chuck doğruluyor ve ikili birbirlerine bakıp... SARILIYORLAR! İplerden geriliyorlar ve Double Elbow Drop vuruyorlar Cena’ya. Trent tuşa giderken Chuck bastırıyor onu, 1..........2.........CENA TUŞU ATARKEN BARRETT DA KÖŞEDEN DIVING ELBOW DROP İLE ATLIYOR! Dört isim de yerle bir oluyor. Ringin karşılıklı köşelerinde birbirlerine bakıyor rakip takımların isimleri! Bu sırada Chuck, Barrett’a; Trent, Cena’ya koşuyor ve Chuck, Barrett’a Cannonball Senton; Trent, Cena’ya Hesitation Dropkick vuruyor çaprazlama giderek! Trent, Cena’yı ringin ortasına çekerek tuşa gidiyor, 1.........2.............

Cena tuştan kurtuluyor! Trent hızla köşeye yönelip Chuck’a tag veriyor ve Chuck, Awffle Waffle pozisyonuna alıyor Cena’yı. Bu sırada Trent de başka bir hareket vurmak için hazırlanıyor fakat Barrett oraya koşup bir Knee Lift geçiriyor Chuck’a! Cena bu sırada yere düşüyor ve Trent hızla Barrett’ı kendine çevirip bir Dragon Screw yapıyor! Bacağını bacaklarının arasına alıp dönerken Barrett öbür ayağıyla Stomp darbeleri vuruyor Trent’e. Trent, Barrett’ın bacağını bırakmak zorunda kalıyor ve Barrett’a koştuğunda önce Butterfly Backbreaker, sonra da Butterfly Suplex yiyor! Cena’yı ringin kenarına taşıyor Barrett ve tag alıp tekrar ringe giriyor. Chuck bu sırada ayaklanıp bir Yakuza Kick geçiriyor Barrett’a! Barrett sersemliyor ve yere devrilecek gibi oluyor ancak devrilmiyor, kendini iplere bırakıp geri gelerek Big Boot geçiriyor ancak Trent kendini öne atıyor! Chuck hızla Barrett’ı kavrıyor şaşkınlıkla bakan ve SOLE FOOD! Fakat Cena geliyor arkadan ve Chuck oraya döndüğünde LEG-TRAPPED SUNSET FLIP POWERBOMB VURUYOR CENA! Barrett’ı, Chuck’ın üstüne atıyor Cena tuş pozisyonunda. Hakem ise istemsizce sayıyor, 1............2..........Trent bozuyor! Cena, Trent’i fark ediyor ve ayağına birkaç tekme savuruyor hafifçe. Trent doğruluyor bir anda ve arka arkaya Forearm darbelerine boğuyor Cena’yı ancak Cena etkilenmiyor! Cena Fireman’s Carry’e alıyor Trent’i bir anda fakat Trent geri geri apron’a iniyor ve CENA’YA BİR SPRINGBOARD BLOCKBUSTER VURUYOR! Hızla apron’a atıyor kendini tekrar ve Chuck’tan tag alıyor! Ringe bir kez daha giriyor Trent ve Barrett o arada vakit kazanmış bir biçimde daha iplerin arasındayken dalıyor Trent’e: BULLHAMMER! TRENT’İ KALDIRIYOR VE WASTELAND VURMAK İSTİYOR AMA TRENT ARKAYA İNİYOR! AWFFLE WAFFLE POZİSYONUNA KALDIRIYOR BARRETT’I VE FIRLATIRKEN CHUCK DA ALTA GİRİP RUBIKS CUBE VURUYOR! Chuck kavrıyor Barrett’ı ve Trent tuş için bastırıyor, 1.........2...........

3!

ANCAK DAVETSİZ MİSAFİRLERİMİZ VAR! TUŞ TAM 3 OLACAKKEN MASKELİ 2 İSİM RİNGE GİRİYOR VE STOMP DARBELERİYLE BOZUYORLAR TUŞU!

Diskalifiye ile Kazanan ve Hala Takım Şampiyonları: Best Friends

BEST FRIENDS'İN DİSKALİFİYE SONUCU KAZANDIĞI ANONS EDİLİRKEN MASKELİ ADAMLAR MASKELERİNİ ÇIKARIYORLAR!

CrJBlu.jpg
eT9RSs.jpg


BRIAN PILLMAN JR VE TED DIBIASE JR! PAYBACK COMPANY BURADA! Kemerlerde gözlerinin olduğunu belirtiyorlar bu saldırılarıyla! Seyircilerden yoğun bir yuhalama gelirken Barrett ayaklanıyor ağır ağır ve bir şeyler söyleniyor!

Wade Barrett: Ulan a*ına koduklarım siz kimsiniz? Ben, Cena ve her ne kadar nefret etsem de şu 2 eleman yıllarca ringlerde ter ve kan dökerken siz şimdi birkaç herife saldırıp kayda değer başarı bile elde etmemişken adam mı oldunuz? Topunuz gelin lan!

Payback Company bu sözlerin üzerine gülüyor ve Cena da doğruluyor. İkili ring kenarından sandalyelerini çıkarıyorlar ve Best Friends de ayaklanırken dördüne birden dalıyorlar! Hepsinin karnına sandalyeleri yanlamasına geçirip diklemesine sırtlarına vuruyorlar ve yerde sayısız darbe vuruyorlar! Nexus ile Best Friends perişan olurken Payback Company bir süre sonra vurmayı bırakıyor ve aşırı yoğun yuhalama altında pozlarını verirken kameralarımız kapanıyor.

tnbayra.png


Reklamların ardından Lillian Garcia ringde. Bir adım öne çıkarak maçı anons ediyor.

Lilian Garcia: Bayanlar ve baylar, sıradaki maç GWA Şampiyonluğu için!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5M8niAs0_jU[/ame]

Mi Barrio!

RgpABR.png


Hunico bisikletiyle girişte görünüyor. Belindeki kemerini işaret ediyor ringe sürerken. Rampayı bitirdiğinde bisikletten inip içeri dalıyor ve köşeye çıkıp belinden çıkardığı kemerini havaya kaldırıyor. Seyirciler yuhalarken Hunico onlara orta parmak gösteriyor ve girişe dönüyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Z01crMApSuI[/ame]

WXYWZ2.png


Punishment Martinez beyaz ceketiyle girişte görünüyor. Ringdeki Hunico'ya nefretle bakıyor. Martinez cellat misali ağır adımlarla ringe ilerlerken fazla renk vermiyor. Ceketini çıkarıp yere atıyor ve içeri giriyor. Hunico kemeri hakemin eline vurarcasına bırakıyor, hakem Scott Armstrong kemeri havaya kaldırdıktan sonra zili çaldırıyor.

GWA Championship Match
Hunico (c) vs. Punishment Martinez


Martinez ve Hunico birbirlerine nefretle bakıyorlar. Hunico, İspanyolca bir şeyler söyledikten sonra Martinez'e doğru yürüyor ve face off yapıyor. İkili birbirlerine baktıktan sonra ilk hamle Hunico'dan sert bir yumrukla geliyor. Martinez'den uppercut'la cevap. Hunico ikinci yumruğu savuramadan Martinez yanlamasına bir Knee Lift yerleştiriyor karnına ve iplere yolluyor onu, Hunico iplere tutunuyor. Martinez üzerine koşuyor, Hunico'dan bir tekme. Martinez yüzünü tutarak gerileyince Hunico iplerden sekiyor ve Leaping Clothesline için atlıyor- Martinez'den sert bir Shoulder Tackle! Hunico göğsünü tutarak yerde kalıyor. Martinez sırıtarak "o****un da böyle yatardı" deyince Hunico öfkeyle kalkıyor ve gelişine bir Football Tackle'la dizine dalıyor Martinez'in. Hazırlıksız yakalanan Martinez'i indirince üzerine koşup boğmaya başlıyor. Hakem sayıyor, 1....2...3...4....hakem araya giriyor ve alıyor Hunico'yu Martinez'in üzerinden. Hunico tekrar gidiyor- Martinez bir anda boğazına yapışıyor ve bir cellat misali doğruluyor! Şimdi South Heave- Hunico yarı yolda bir tekme vuruyor rakibinin göğsüne ve kurtuluyor kıskaçtan. Martinez fazla uzaklaşmasına izin vermeden pantolonundan tutup kendine çekiyor ve Back Suplex pozisyonunda havaya kaldırıp yarı yolda boğazladıktan sonra CHOKESLAM! Punishment Martinez gitti tuşa, 1.....2.....

Hunico kalkıyor. Martinez'in hiç acelesi yok. Dizinin üzerinde Hunico'nun kıvranışını izledikten sonra botuyla boğazına basıyor rakibinin. Hunico nefes almaya çalışırken hakem sayıyor, 1....2...3....4....Martinez kaldırıyor ayağını ve Hunico'yu bandanasından tutup kaldırdıktan sonra köşeye atıyor, üzerine koşuyor, Avalanche! Köşede arka arkaya Clothesline'lar şimdi, 1,2,3,4,5,6,7- Hunico 8. yi vurdurmayıp sıyrılıyor. Martinez onu takip etmek istiyor, Hunico'dan tam dizine bir Low Dropkick geliyor. İplere tutunarak düşmekten son anda kurtulan Martinez'e Hunico iplerden sekip sert bir Running Dropkick vurarak ring dışına düşürüyor. Hunico iplerden sekiyor şimdi ve Suicide Dive! Martinez bariyerlere sırtını vurup yerde kalırken Hunico demir basamağı yerinden söküyor ve Martinez'e ilerliyor. Hakemin uyarılarına rağmen kaldırıyor vurmak için- Martinez'den tam karnına bir yumruk. Şimdi Hunico'yu boğazından tutup kaldırıyor ve koşarak ring demirine fırlatıyor. Hunico sırtını tutarak direğe yaslı halde yere yığılırken Martinez toparlanmaya çalışıyor ve kaldırıp ringe yolluyor Hunico'yu. Kendisi de içeri giriyor- ama Hunico'dan tam kafasına bir Knee Lift yiyor. Şimdi Hunico köşeye gidiyor, tırmanıyor. Falling Star için doğruluyor ve atlıyor- Martinez yarı yolda yakalayıp South of Heaven vuruyor! South of Heaven! Yine tuşluyor Martinez, 1....2......

Hunico'nun ayağı iplerde! Hakem saymayı bırakıp bunu işaret edince Martinez sertçe basıyor Hunico'nun iplerdeki ayak bileğine. Hunico acıyla bağırsa da bırakmıyor Martinez ve ipleri tutarak bileği ezmeye devam ediyor. Hakem onu rakibinin üzerinden çekip alıyor. Hunico kendini ring dışına bırakırken Martinez tek eliyle köşeye çekiyor hakemi ve onun arkasından ringden inip yaklaşıyor- HUNICO'DAN BARİYERE ANİ BİR STO! Kafasını bariyerlere vuran Martinez sersemlerken Hunico dengesini bulup ayağa kalkıyor ve arkadan kavrıyor Martinez'i, zemine Reverse DDT! Hunico sürünüyor, sürünüyor ve kendini ringe atıyor şimdi. Hakeme "Contar!" diye bağırıyor Hunico. Hakem sayıyor, 1...2...3...4...5....6...Martinez ayaklanıyor ağır ağır....7...8....Martinez önce tek bacağını aprona atıyor ardından ringe giriyor. Ancak kalkmaya niyetlenemeden Hunico sıçrıyor ve sırtına Double Foot Stomp indiriyor! Şimdi tek bacağını kıskaca alıyor Hunico rakibinin ve Quebradora'yı bağlıyor! Hakem pes edip etmediğini soruyor. Martinez elini yavaşça yere götürüyor ve yere vurarak pes ediyor!

Ancak hakem maç bitmedi diyor! Quebradora uygulanırken iplerin altında olan bacağı işaret ederek "Rope Break" diyor Hunico'ya. Hunico hakemin üzerine yürüyüp küfürler ederken hakem geri adım atmıyor. Hunico ve hakem bağırarak tartışırken Martinez ağır ağır ayaklanıyor ve Hunico arkasını döner dönmez Big Boot'u suratında patlatıyor! Şimdi Hunico'yu kaldırıp ellerinin üzerinde kaldırıyor, ardından koşarak Gorilla Press Slam'le ringin dışına postalıyor! Kafasını zemine çarpan Hunico halsizce yerde yatarken Martinez ringden inip kırılmamış spiker masalarından birine yönelip banketi söküyor. Hunico'yu oraya doğru getirip atletinden tutarak havaya kaldırıyor ve yüzleri aynı hizaya gelince "Pedro'nun selamı var" diyor ve çok seri bir şekilde kafasını bacaklarının arasına aldıktan sonra Last Ride pozisyonuna kaldırıyor rakibini. Hakemin ikazları arasında Last Rid- Hurricanrana! Şampiyon son refleksiyle Martinez'i fırlatıyor ve karnını spiker masasına vuruyor Martinez. Hunico can havliyle ringe dönüyor. Martinez şimdi ayaklanmaya çalışıyor, ancak Hunico iplerden sekiyor ve Tope Con Hilo ile tepesine biniyor Martinez'in! "Hunico" tezahüratları arasında Martinez'i saçından tutup kaldırarak ringe atıyor ve köşeye tırmanıyor. Doğruluyor, Martinez'e bakıyor ve atlıyor, FALLING STAR! Falling Star'u yapmayı başarıyor Hunico! Hunico tuşa gitti! 1.....2...MARTINEZ BİR ANDA HUNICO'YU KENDİNE ÇEKİP HELL'S GATE BAĞLADI! HELL'S GATE! HUNICO ELİNİ YERE GÖTÜRDÜ ŞİMDİ...

Ama pes etmiyor! Hunico pes etmiyor ama gözleri yavaşça kayıyor gibi oluyor. Ağzında kan var Hunico'nun! Martinez, Hell's Gate'i bütün gücüyle sıkarken yüzü konsantrasyonla kasılıyor. Hunico kendinden geçer gibi olunca hakem elini kaldırıp yere bırakıyor. Düşüyor. Bir kez daha elini kaldırıp bırakıyor hakem, Hunico'nun eli yine kalkmıyor. Bir kez daha kaldırıyor, bu sefer düşmüyor! Hunico pes etmiyor ve pozisyonunu ağır ağır düzeltip Martinez'in suratına yumruklar indire indire kilidi bozuyor. Martinez'in kaşından kan gelirken Hunico kendi boğazını tutarak yerde kalıyor bir süre. Kanı ringe tükürüp "hijo de puta" diye bağırdıktan sonra ayaklanıyor ve köşeye sürünüyor. Martinez patlayan kaşını tutarak yerde ölü gibi yatıyor. Hunico şimdi köşede doğrulurken Martinez göz ucuyla onu izliyor, Hunico ikinci kez atladı- MARTINEZ TUTTU, TUTTU VE GELİŞİNE LAST RIDE! LAST RIDE! Martinez bununla kalmayıp sarsak adımlarla kalkıyor ayağa ve tekrar kafasını bacaklarının arasına aldığı Hunico'yu kaldırıyor, TEKRAR LAST RIDE! Hunico ölü gibi yatarken Martinez iplere tutunarak ağır ağır ayaklanıyor ve Hunico'yu tutuyor "kardeşimin sana selamı var piç" dedikten sonra kafasını bacaklarının arasına alıp kaldırıyor havaya ve üçüncü kez LAST RIDE! Hunico'yu yok ediyor Martinez! Tuşa gidiyor, 1........2...................

SCOTT!

Hakem 3'ü vuracakken eli havada kalıyor ve girişe dönüyor. Bu, Patrick Allen'dan başkası değil!

scotty_crop_exact.jpg


Patrick Allen: O tuşu saymayacaksın zira bu maçta önemli bir değişiklik var. Genç bir adam var. O, bu şirket için her şeyini verdi ve kötü yönetim yüzünden 1.5 senedir koca bir hiç elde etti. Ama aramızda imzalanan ve bütün yasal prosedürlere uygun olan anlaşmamız gereğince bu genç adama hayatının fırsatını vermeye karar verdim. Genç adamı bu gece yer alacağı maçtan buraya kaydırdık. Bu maç, artık üçlü bir maç olarak devam edecek.

Arenada büyük bir şok var! Martinez ne olduğunu anlamamış biçimde bakarken Hunico hala Last Ride'ların etkisiyle Alice Harikalar Diyarı'nda.

main.jpg


SLEDGEHAMMER! TAM BAŞININ ARKASINDA PATLIYOR MARTINEZ'İN! Çekici tutan adam Cody'den başkası değil! Cody hakeme kendisini işaret edip bir şeyler bağırırken Armstrong itiraz ediyor ama Allen'ı işaret ediyor Cody! Hakem bir süre mücadele etse de Allen talimatını tekrarlayınca zili çaldırmak zorunda kalıyor!

Triple Threat Match for GWA Championship
Hunico (c) vs. Punishment Martinez vs. Cody


Bütün arena yuhalıyor! Bütün arena Cody'i inkar ediyor ama Cody'nin umurunda değil! Cody şimdi yerde ölü gibi yatanlardan önce Hunico'yu kaldırıyor ve arkadan kavrıyor, CROSS RHODES! Hunico'nun hareketsiz bedenini ring dışına yuvarlıyor ve Martinez'e yöneliyor, Martinez'i kaldırıp arkadan kavrıyor- MARTINEZ BİR ANDA BOĞAZINA YAPIŞIYOR CODY'NİN VE CHOKESLAM! Chokeslam'i vurdu! Martinez şimdi sürünerek Cody'nin üzerine çullanıyor ve onu ağır ağır kaldırıp kafasını bacaklarının arasına alıyor, kaldırıyor.. LAST RIDE! LAST RIDE! MARTINEZ GİTTİ TUŞA, 1.........2.......................

3!

OLMADI! OLMADI! CODY KALKTI! Martinez yerde öylece yatıp derin nefesler alırken kafasını çeviriyor ve ring dışında duran Sledgehammer'ı görüyor. Sürünerek ringden çıkıp çekici eline alıyor ve ringe dönüyor. Cody'nin kalkmasını beklerken bir kılıç misali havaya kaldırıyor çekici. Cody arkasını dönüyor ve Martinez tam kafasına- Cody eğiliyor ve iplere koşup sıçrayarak DISASTER KICK! Martinez çekici düşürdü, ama kendisi ayakta! Cody bir kez daha sıçrıyor iplerden, Disaster Kic- Martinez boğazlıyor onu ve SOUTH OF HEAVEN! SOUTH OF HEAVEN! PUNISHMENT MARTINEZ SAVAŞIYOR! Martinez tekrar pozisyona getirip kaldırıyor Cody'i ve tutuyor Last Ride'a. Cody, arkaya indi, tam bileğine indiriyor tekmeyi Martinez'in ve arkadan kavrayıp gelişine CROSS RHODES! GİTTİ TUŞA, 1.........2....................

3!

Kazanan ve yeni GWA Şampiyonu: Cody

CODY BAŞARIYOR! GWA'NIN ZİRVESİNE OTURUYOR CODY! Scott Armstrong isteksizce kemeri getiriyor ona ve eline tutuşturuyor. Cody büyük bir sevinçle havaya kaldırıyor kemeri ve Armstrong elini kaldırıyor onun. Sağlık görevlileri Martinez'in patlayan kaşından süzülen kanı temizlemek için ringe dalarken Hunico da ring dışında ağır ağır sedyeye yükleniyor.

FmHVPO.png


Cody hakemi çağırıyor! Armstrong'a önce kemeri, sonra belini işaret ediyor. Armstrong kemeri Cody'nin beline geçiriyor ve takıyor. Cody ringden inip mutlu bir şekilde arka alana giderken Martinez onun arkasından gözleri zor açılır bir şekilde bakakalıyor.

tnbayra.png


062c6e9a715.jpeg


Justin Roberts: Bayanlar baylar, sıradaki maç Oceans Championship için yapılacak!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ONXbjxP0HCY[/ame]

vJygwc.jpeg


Rey Mysterio! Farklı kıyafetleri ile, kendine oldukça güvenen bir ifade ile yavaş yavaş ringe giriyor. Etrafı inceliyor ve biraz olsun atmosferi hissediyor ama o sırada başka bir müzik çalıyor:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=WpHnxh3mfTs[/ame]

Oa2Vwc.png


Antonio Cesaro! Oda oldukça öz güvenli bir surat ifadesi ile rampada beliriyor. Etrafı iyice inceliyor ve ardından klasik hareketlerinin eşliğinde yavaşça ringe giriyor ve bir köşeye geçip beklemeye koyuluyor derken bir müzik çalıyor:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=stC2_wdZQO0[/ame]

obpFPS.jpg


Chris ''ITA'' Brookes! Neredeyse yüzünde mimik oynamıyor ve oldukça donuk bir ifade ile rampada bekliyor bir süre. Ardından gözlerini kapatıyor ve tekrar gözlerini açtığında bazı damarlarının belirdiği fark ediliyor. Yüzü biraz daha sinirli bir ifade alıyor bu noktada ve o halde ringin içine doğru geliyor. Bir köşeye geçiyor ve biraz olsun kendini tutmaya çalışıyor, bunlar yaşanırken başka bir müzik çalıyor:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=KSjnYQXjvWg[/ame]

5JDuEz.png


CM Punk! Oda rampada bir süre bekliyor önce. Ardından ringin içinde olan kişilere doğru bir bakış atıyor. Ve hepsinin üstüne klasik Taunt hareketlerini yapıyor. Ve yavaşça ringin içine doğru yürümeye başlıyor, en sonunda giriyor ve boşta kalan son köşeye yerleşiyor. Artık herkeste yavaş yavaş maçın heyecanı oluşmaya başlamışken başka bir müzik çalıyor:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=R1K-IKxa_xc[/ame]

ember-moon-1-1-350x196.jpg


GWA Oceans Champion Ember Moon! Kemerin sahibi son olarak rampada gözüken kişi oluyor. Ringin içindeki herkesle tek tek göz göze geliyor bu noktada, ardından kemerini havaya kaldırıyor ve pozunu veriyor. Bundan sonra ise kendine güven duyduğu bakışlarından belli olurken ringin içine kadar giriyor. Hakem kemeri teslim alıyor ve ringin ortasına geçip kaldırıyor. Ember Moon bu noktada bir köşeye geçmiyor ve dört ismin ortasında duruyor. Hakem ise son kontrolleri yapıp maçı başlatıyor:

Buğra Gür: Hakem maçı başlatıyor fakat size son bir önemli duyuru yapmam lazım, Patrick Allen'ın bana gönderdiği mesaja göre bu maçta bir güncelleme var. Bu maç da artık DİSKALİFİYE OLMAYACAK!

Fatal-5-Way No DQ Elimination Match for GWA Oceans Championship
Ember Moon (C) vs. CM Punk vs. Chris ''ITA'' Brookes vs. Antonio Cesaro vs. Rey Mysterio


Rey Mysterio, ringin ortasında bekleyen Ember Moon'a doğru koşuyor fakat Moon onu kendi üzerinden Back Body Drop ile atıyor, Rey Mysterio bu konumda Cesaro'nun üzerine düşüyor ve ONA HURRICANRANA YAPIYOR! Seyircilerden büyük bir destek alsa da bu hareket Ember bu sırada Rey'i yerden kaldırıp köşeye yaslıyor. Ona yumruk darbeleri vuruyor. Ardından diğer köşeye doğru yolluyor fakat yarı yolda Punk onun yolunu kesiyor ve Rey Mysterio'ya Running Neckbreaker uyguluyor. Ember Moon ise CM Punk'a doğru yönelecekken onun yolunu Chris ''ITA'' Brookes kesiyor ve iplere fırlatıyor Moon'u. Dönüşte önce bir Spinning Back Kick ve üstüne Sunset Flip Powerbomb! Tuş denemesi, 1-2- Kickout! Ember Moon kurtulmayı başarıyor. Brookes onu tekrar kaldıracakken Ember Moon hızlıca ayaklanıp bir Flatliner yapıyor ve Chris ''ITA'' Brookes yere seriliyor. Ember Moon tuşa gitmeyi düşünmüyor bile fakat arkadan gelen bir Dropkick onun dengesini bozuyor. Bu hamle Rey Mysterio'dan geliyor ve Ember'ı yere sermeyi başarıyor bu hamle ile. Rey şimdi de Chris ''ITA'' Brookes'a yönelmek istiyor fakat bu sırada CM Punk ringe giriyor ve Rey hedef değiştiriyor. Rey ve Punk birbirleri ile yumruklaşmaya başlıyorlar bu noktada. İki isim hiç durmuyor fakat aniden bir DOUBLE SPRINGBOARD UPPERCUT! CESARO İNANILMAZ BİR ŞEY BAŞARIYOR!

Fakat o hevesini yaşayamadan ECLIPSE! ECLIPSE! ECLIPSE! EMBER MOON MAÇIN BAŞINDAN BİR RAKİBİNİ ELİYOR BELKİ DE, TUŞ DENEMESİ, 1-2-

3!

Elenen: Antonio Cesaro Eleyen: Ember Moon

GERİYE 4 KİŞİ KALIYOR! Maçın başındaki bu sürpriz eleme herkesi şoke ediyor. Fakat ringin içinde geriye kalan hiç kimse çok sevinmiyor bu duruma. Zira her birinin üç ayrı rakibi var. Ve herkes yavaş yavaş ayaklanırken CM Punk ile Rey Mysterio, Ember Moon ile Chris ''ITA'' Brookes yumruk yumruğa birbirine giriyor. Kamera önce Punk ve Rey'e odaklanıyor. Punk rakibini iplere yolluyor fakat dönüşte Rey bir Leapfrog ile rakibinin üstünden sıçrayarak geçiyor. CM Punk hemen arkasını dönüyor fakat Enzuigiri! Rey Mysterio rakibinin zayıfladığını tahmin ediyor ve hemen sıçrayıp tekrar bir Enzuigiri vuruyor. CM Punk dizlerinin üstüne düşüyor bu noktada. Rey Mysterio ise iplere doğru koşuyor fakat dönüşte CM Punk onu ayakta karşılıyor ve seri bir Clothesleine! Rey hemen ayaklanıyor fakat tekrar bir Clothesleine! Rey Mysterio bu noktada ayaklanmıyor ve kendini ringin dışına bırakıyor. CM Punk ise bu sırada iplere koşuyor, fakat ringin diğer tarafında da Chris ''ITA'' Brookes, Ember Moon'u Punk'ın koştuğu ipin çaprazındaki ipe doğru fırlatıyor. Ember ve Punk sert biçimde çarpışıyorlar. Brookes ise bu sırada iki isme doğru koşuyor ve Double Shotgun Dropkick! Chris ''ITA'' Brookes nefes almadan hemen ayağa tekrar kalkıyor ve iplere koşuyor, dışarıda ki Rey Mysterio'ya doğru TOPE CON HILO!

HAVADA ENZUIGIRI! Rey Mysterio mükemmel bloke ediyor hamleyi. Chris ''ITA'' Brookes bir süre yerden kalkamıyor fakat sonra yavaşça ayaklanırken Rey Mysterio onu rahat bırakmıyor ve o dizlerinin üstündeyken suratına doğru yumruklar savuruyor. Yetmiyor ve tekmelemeye başlıyor onu. Ve en sonunda kaldırıp ringin demir köşesine doğru fırlatıyor. Chris ''ITA'' Brookes kendine hala gelememişken Rey Mysterio tekrar sıçrıyor ve Chris ''ITA'' Brookes'un kafasına doğru 4. ENZUIGIRI! Brookes'un kafası demirlere çarpıyor ve kendini yere bırakıyor. Rey Mysterio ringin içine giriyor bu noktada ve içeride poz veriyor. Dışarıda birbirlerine hasar vermeye çalışan CM Punk ve Ember Moon'u görüyor. Ve iplere koşuyor, dönüşte İKİSİNE DE SUICIDE DIVE! Rey Mysterio ayağa kalktığı gibi ona doğru elinde bir sandalye ile koşan Chris ''ITA'' Brookes'u görüyor ama çok hızlı bir refleks veriyor ve Dropsault! Brookes'un kafasına geliyor kendi sandalyesi ve aynı anda CM Punk'a Moonsault yapmış oluyor. Rey henüz tam yere düşmemiş olan Brookes'u kavrayıp ringin içine fırlatıyor ve kendisi köşeye çıkıyor. Chris ''ITA'' Brookes henüz kalkamamış iken ona doğru Frog Splash ile atlıyor! Başarılı! Hemen üstüne de bir tuş denemesi, 1-2-

Brookes'tan Kickout! Rey onu rahat bırakmak istemiyor ama arkasını bir döndüğünde başında Ember'ın onun dibine girdiğini görüyor. Korkudan 1-2 adım geri atıyor fakat kendine geri gelmesi çok kısa sürüyor ve Ember'a doğru bir hamle yapsa bile Ember onun kolunu kavrıyor ve karnına bir tekme. Ardından Rey'i kendine doğru çekiyor ve Spinebuster! Bu sırada ringin dışında CM Punk yansıyor kameraya ve ringin altından bir masa çıkardığını görüyoruz. Ringin dışında kuruyor ve ardından hızlıca ringe giriyor. Ember'ı arkadan yakalamayı başarıyor ve Dragon Suplex! Ardından Chris ''ITA'' Brookes hızlıca ayaklanıyor bu noktada ve Punk'a doğru koşuyor ama Punk ona bir Roundhouse Kick hediye ediyor. Rey Mysterio bu noktada ringin dışına çıkıyor ve ringin içinde olanlara bakıyor sakince. CM Punk ona kitliyor bakışlarını ama Ember Moon'dan LOW BLOW! CM Punk yere diz üstü çöküyor ve bu sırada CURB STOMP! Chris ''ITA'' Brookes bu zayıflığı affetmiyor. Ama onun boşluğunu affetmeyen isim Ember Moon oluyor ve onu ringin dışarı fırlatıyor! Apron'da kalıyor Brookes ve düşse masayı boylayacak gibi resmen. Ember Moon ona doğru hamle yapacakken Rey Mysterio ringe giriyor ve Ember'a arkadan Dropkick yapıştırıyor. Ember ise iplerin üstünde kalıyor. Rey Mysterio hemen 619 için koşmaya yelteniyor fakat CM Punk yolun yarısında Roundhouse Kick ile onun yolunu kesiyor ve hemen üstüne birde Tilt-A-Whirl Backbreaker! Rey Mysterio hemen ayaklanmak istiyor fakat SPRINGBOARD HURRICANRANA! Chris ''ITA'' Brookes, Rey'in yolunu 2. kez kesen kişi oluyor. Şimdi Rey'i hızlıca kaldırıyor ve aynı saniyede kavrayıp Burning Hammer pozisyonuna alıyor ve SENTOR STRIKE! Rey kafa üstü düşüyor ciddi anlamda, Brookes hemen tuş denemesine gidiyor, Punk sadece izliyor bunu. 1-2-

REY MYSTERIO İMKANSIZI BAŞARIYOR! Seyirciler büyük bir reaksiyon veriyor bu harekete ama bu esnada ringin içinde Punk, Brookes'u Rey'in üzerinden çekiyor ve Rey'i kaldırıyor. Onu omuzuna alıyor ve GO TO SLEEP! Chris ''ITA'' Brookes'a ''Bu iş böyle yapılır.'' der gibi mesaj veriyor. Şimdi de Punk tuşa gidiyor, 1-2-

TEKRAR KICKOUT! REY MYSTERIO BIRAKMIYOR RESMEN! Şimdi ise Brookes, Punk'ı Rey'in üzerinden çekiyor bu noktada. Rey Mysterio'yu kaldırıyor ve CHRITA EFFECT! Punk, Brookes'u itiyor ve Rey'i tekrar kaldırıyor. Her şeyin üstüne tekrar GO TO SLEEP! Rey Mysterio üst üste 4. kez finisher'a maruz kalıyor ve artık hareket etmiyor gibi, hem Chris ''ITA'' Brookes, hem CM Punk, Rey'in üzerinden tuşa gidiyor. 1-2-

3!

Elenen: Rey Mysterio Eleyen: CM Punk & Chris ''ITA'' Brookes

REY MYSTERIO SONUNDA ELENİYOR! Elense bile seyircilerden ona bir alkış tufanı hediye ediliyor. Gerçekten verdiği performans kayda değer. Ringden ayrılırken gözünden 1-2 damla yaş süzülmesine de engel olamıyor, ama sonra ''Bu sadece başlangıçtı.'' gibisinden şeyler fısıldarken kendi içine, kameralarımız tekrar ring içine odaklanıyor. Ember Moon'da yavaş yavaş olayın içine dahil oluyor bu noktada. Ringin içinde üç kişi, kimseden henüz bir hamle yokken bakışlar birbirine kitlenmiş biçimde. İlk hamle, Ember'dan CM Punk'a geliyor ve ona doğru parende atarak hamle yapıyor ve Headscissors Takedown! CM Punk kendini hemen dışarı bırakıyor ve ringin içinde iki kişi kalıyor. Chris ''ITA'' Brookes ve Ember Moon. İkilinin birkaç haftadır yaşadıkları canlanıyor belki gözlerinde ama bakışlar keskin bir hal alıyor bu noktada. Önce Brookes bir yumruk atmayı deniyor fakat Ember onun kolunu tutuyor ve bir tekme deniyor. Brookes ise diğer eliyle onun tekmesini tutuyor. Ember diğer ayağı ile Brookes'un kafasına sert bir tekme atıyor. Ama Chris Brookes pek sendelemiyor ve Ember tekrar ayağa kalktığı anda onu kavrıyor ve Vertical Suplex Side Slam! Ardından iplere koşuyor ve birde Springboard Moonsault- Ember dizlerini koyuyor! Brookes onun dizlerini de tutuyor aslında ama Ember ittirerek kendini kurtarmayı başarıyor. Brookes tekrar koşuyor hemen ama Ember hızlı bir hamle ile Fallaway Slam yapıştırıyor rakibine! Ardından Brookes tekrar kalkmak istiyor fakat Ember bu sefer de tekrar kavrıyor ve Double Underhook Suplex! Chris ''ITA'' Brookes ayaklanmıyor bu noktada ama Ember'da başka saldırı yapmak istemiyor. Ember bir süre iplerden birine yaslanıyor...


CM PUNK ONU AYAKLARINDAN DIŞARI ÇEKİYOR. Ember hala kendinde ama CM Punk onun kafasına sandalye ile vuruyor. CM Punk şimdi sandalyeyi rakibine tıpkı gavura vurur gibi vuruyor. Ember belki de on on beş defa sandalye darbesine maruz kalıyor. Şimdi Punk yine ringin altına bakıyor ve bu sefer bir merdiven çıkartıyor. Merdiveni zeminin üzerine bırakıyor. Ardından Ember'ı kaldırıyor ve merdivenin üzerine Delayed Vertical Suplex! Ember Moon yerinde kıvranıyor bir süre, CM Punk ayaklanıyor fakat TOPE CON HILO! VE BUDA MERDİVENİN ÜZERİNE! Chris ''ITA'' Brookes çok güzel bir zamanlama gerçekleştiriyor. CM Punk'ta kıvranıyor fakat Brookes'un da canının yandığı bariz. Bu noktada ilk kalkan isim Ember Moon oluyor. Hem Brookes hem Punk'ı tekmelemeye başlıyor. İkisine de durmadan tekme atmaya başlıyor ama bir ayağını aniden Punk kavrıyor. Diğerini de Brookes tutmayı başarıyor. İkisi de Ember'ı yere çekiyor ve Ember suratını merdivenin köşesine çarpıyor! Ember yüzünden çekemiyor elini ve bu noktada Punk ve Brookes ayağa kalkıyor. İkisi beraber Ember'ı kaldırıp ringin içine atıyor ama BROOKES'TAN SUPERKICK! CM Punk'ı yere sermeyi başarıyor. Ardından merdiveni kuruyor. Ember ringin içinde Punk ringin dışında yatıyor bu sırada. Brookes merdiveni kuruyor ve en tepeye çıkıyor hızlıca. Yerdeki iki isme de bakacakken Ember Moon bu sırada ayaklanıyor ve önce köşeye ardından merdivene çıkıyor oradan. İki isim merdivenin en tepesinde en sert yumruklarını konuşturuyor. En son Ember Moon çok sert bir yumruk atıyor. Brookes sersemlemişken Punk dışarıda yavaşça ayağa kalkıyor. Ember onu merdivenin tepesinden aşağı ittiriyor. Brookes tutunmaya çalışmıyor ama MERDİVENİN TEPESİNDEN DIŞARIDAKİ PUNK'A MOONSAULT!

Seyirciler coşmuşken Ember Moon bu sırada merdivenin en tepesinde ayağa kalkıyor. Yerde yatan Brookes ve Punk'a bakıyor ve İKİSİNİN DE ÜZERİNE DOĞRU CROSSBODY! BİR İNANILMAZ HAMLE DAHA! Ember Moon vücudunu tutuyor ama bu onu kalkmaktan uzaklaştırmıyor. Önce Brookes'u sonra Punk'ı kaldırıyor ve ringin içine atıyor ikisini de, ardından aynı anda ikisinin de üzerinden tuşa gidiyor. Hakem aynı anda ikisini de sayıyor, 1-2-

İKİSİNDEN DE KICKOUT! Ember Moon tekrar tuşa gidiyor inanamayıp, hakem tekrar sayıyor 1- İKİSİNDEN DE TEKRAR KICKOUT! Ardından Ember ayağa kalkıyor ve inanamıyor olanlara. Bu sırada Brookes ve Punk ayağa kalkıyor ve Ember onları engellemeye çalışmıyor bile. Üç isim de tekrar ayaktayken Brookes ve Punk, Ember'a doğru koşuyorlar ama Ember eğiliyor ve ikisinin de suratına vuruyor birer kez. Ardından ikisinden gelen hamleleri bir süre engellemeyi başarıyor ama Punk, onun kolunu tutuyor ve Brookes'ta Leg Sweep yapıyor. Ardından Chris ''ITA'' Brookes birde Double Foot Stomp yapıyor! Ama Ember'ın bedeninin üzerinden sıçrayıp Punk'a zıplıyor ve birde ona Jumping DDT! Ember onu ayağından yere çekip Roll-Up'a alıyor ama hemen bırakıyor. İkisi de aynı anda kalkarken Brookes bir Spinning Back Kick deniyor ama Ember onun bacağını çevirip yere yüz üstü yapıştırıyor. Ardından kavrıyor ve Deadlift German Suplex! Punk ise Brookes'un suratına basıyor o yerdeyken. Ember hemen ayaklanıp kendini Punk'a hazırlıyor, ama Punk Ember'a yönelmiyor ve yerdeki Brookes'un üzerine çıkıp onu yumruklamaya başlıyor. Onu bir süre yerde iyice hırpalıyor. Ember ise bu sırada gizliden gizliye köşeye çıkıyor. Brookes bunu fark ediyor ve Punk'a doğru gülümsemeye başlıyor.

CM Punk: Ne gülüyorsun aptal herif?

Chris ''ITA'' Brookes: Gözünün önünde beni dövdün ama arkanda ölümün yatıyor.

CM Punk ise anlamamış gibi ayağa kalkıyor ve arkasını döndüğü anda ECLIPSE! ECLIPSE! ECLIPSE!

HAYIR! HAYIR! HAYIR! CM Punk, Ember'ın bedenini ona yapışık olmaktan çıkarıyor ve yere fırlatıyor onu. Kendisi yere çarpmayıp ve dolayısıyla hamleye maruz kalmamanın rahatlığıyla çok kısa bir nefesleniyor ama Ember'ı arkası dönük oturma pozisyonunda bulmasını affetmiyor ve SHINING WIZARD! EMBER'IN KAFASININ ARKASINA! CM PUNK ÇOK ANİ VURUYOR HAMLEYİ! Ember Moon şoka uğruyor ama yine de yere düşmemek konusunda ısrarcı gibi, CM Punk ise bunu umursamıyor ve kalkıyor. Geriliyor ve koşuyor, 2. SHINING WIZARD! EMBER MOON ARKASINA BİLE BAKMIYOR VE İKİ ELİYLE ORTA PARMAK SİMGESİ YAPIYOR! CM PUNK SİNİRLENİYOR VE AYAĞA KALKIP 3. SHINING WIZARD'I VURUYOR. Ember Moon'un artık gözleri kayıyor ama yine de yere düşmüyor, Brookes ise gülerek bunu izliyor. CM Punk ise sinirleniyor ve:

CM Punk: O kadar komikse al birazda sen uğraş bu psikopatla seni ne olduğu belirsiz ucube!

CM Punk, Ember'ı kaldırıyor ve Chris'e fırlatıyor. Brookes üstüne gelen Ember'a SUPERKICK GEÇİRİYOR! Ember Moon yere düşmüyor ve gülmeye başlıyor. Brookes ise bozuluyor buna ve gerilip tekrar Superkick vuruyor! Ember sendeliyor ve arkasına dönüyor bir anlığına ve CM Punk onu omuzuna alıyor. CM Punk, Brookes'a dönüyor ve Ember omuzunda iken onunla göz göze geliyor bir süre. Ardından ise GO TO SLEEP! CM Punk, şampiyonu eleyecek tuşa gidiyor belki de. 1-2-

Ember, bir eliyle orta parmak yapıyor bu sırada ama kalkmak için bir hareket yapmıyor. 3!

Elenen: Ember Moon Eleyen: CM Punk

ŞAMPİYON ELENİYOR! BU GECE YENİ BİR ŞAMPİYON GÖRECEĞİZ! CM Punk hızlıca ayağa kalkıyor ve ayakta onu bekleyen Chris ''ITA'' Brookes'un karşısına dikiliyor. İki ismin arasında net bir bakış söz konusu ve hiçbir mimik oynamıyor. Dip dibe giriyorlar, ardından aynı anda birbirlerine yumruk atıyorlar ilk olarak ve bundan sonra durmadan bir süre sadece yumruklaşıyorlar. Birinin vurduğunu diğeri, diğerinin vurduğunu biri tutuyor. İki ismin arasında net bir eşitlik söz konusu resmen. En sonunda Punk çekiliyor ve Brookes'un bir hamlesi boşa gidiyor. CM Punk bunu değerlendiriyor ve onun kolunu çevirip Arm Stunner ile başlıyor. Brookes hamleyi yiyor ama ayakta kalıyor. CM Punk henüz ayağa kalkamamış iken ona doğru koşuyor ve Soccer Kick! Ama CM Punk eğiliyor ve Brookes hamleyi boş yaptığı saniyede aynı anda CM Punk kalkıyor. Brookes'da hemen arkasını dönüyor ve ikili tekrar bakışmaya başlıyor. İlk çarpışmadan kimse üstün çıkmıyor. İkinci kapışmayı Punk başlatıyor, ama yumruğa değil de tekmeye başvuruyor. Brookes'un karnına bir tekme atmak istiyor ama Brookes bunu tutuyor. Ve Punk'ı kafasından kavrayıp köşeye fırlatıyor. Orada bir süre hırpalıyor ve en üst iplere çıkarıyor. Chris ''ITA'' Brookes, Punk'ın bir süre önce dışarıda kurduğu masaya bakıyor. Ardından kendisi de en üst iplere çıkıyor. Punk'ı kavrayıp dışarı doğru Superplex yapmak istiyor, ama PUNK ONU İTİYOR. FAKAT BROOKES PUNK'I DA KENDİNE DOĞRU ÇEKİYOR VE İKİ İSİM DE DIŞARI DÜŞÜYOR! MASANIN ÜSTÜNE DÜŞÜYORLAR VE MASA KIRILIYOR! İki isim de öylece yerde yatıyor bir süre ve aynı anda kalkarlarken Brookes rakibine doğru yerden kalkmadan bir tekme atıyor tam suratına. Ardından önce kalkıp CM Punk'ı kaldırıyor ve onu ringin içine gönderiyor. Kendisi de Apron'a çıkıyor. CM Punk yavaş yavaş ayaklanırken ona doğru atlıyor ve SPRINGBOARD CLOTHESLEINE- HAYIR ARM DRAG! VE PUNK ONUN KOLUNU BIRAKMADAN ANACONDA VISE POZİSYONUNA ALIYOR! CHRIS ''ITA'' BROOKES ÇOK ZOR DURUMA DÜŞÜYOR VE PES ETMEYE YELTENİYOR! ELİNİ HAVAYA KALDIRIYOR...

BROOKES ELİNİ KENDİ GÖZÜNE SOKUYOR! ADETA PES ETMEMEK İÇİN KENDİNİ PARÇALIYOR! En sonunda CM Punk pes ettiremeyeceğini anlayıp kilidi bırakıyor ve Brookes hemen kendini dışarı atıyor. Yüzünde bazı sinirler iyice belirmiş kameradan göründüğü kadarıyla. Bakışlarının daha sert bir hal aldığını söylemek zor değil, hemen kendini ringe geri sokuyor. CM Punk ona doğru koşuyor ama Brookes'tan bir Spinning Back Kick ve üstüne Sit-Out Powerbomb! Kalkınca da ani bir Standing Shooting Star Press! Hemen tuşa gidiyor, 1-2- Kickout! Punk kurtulmayı başarıyor. Brookes onu yumruklamak istiyor ama Punk kendini kurtararak hızlıca ayağa kalkıyor ve Brookes'u hızlıca kavrayıp Sit-Out Suplex Slam! Ardından Brookes'u tekrar kaldırıp köşeye atıyor. Ona doğru koşup birde Step-Up High Knee! Brookes hamleyi yemesine rağmen Punk'ı üzerinden dışarı atıyor. Punk, Apron'da kalıyor ve Brookes ona döndüğü anda Apron Enzuigiri! Brookes birkaç adım geri bırakıyor kendini. CM Punk ise iplerden sıçrıyor ve SPRINGBOARD CLOTHESLEINE- HAYIR BICYCLE KICK! Brookes, CM Punk düşmeden onu tutuyor ve iplere yollayıp dönüşte de Slingshot Hurricanrana! Aynı pozisyonda da tuş deniyor, 1-2-

Kickout! CM Punk atmayı başarıyor ama Brookes hemen ayaklanıp Punk'ı kaldırmayı deniyor ama CM Punk onun karnına yumruklar savurarak kendini bu durumdan kurtarıyor. Brookes tekrar ona doğru koşuyor ama CM Punk'da bir Slingshot Hurricanrana gösteriyor. Şimdi de aynı pozisyonda o tuş deniyor, 1-2-

Kickout! Chris ''ITA'' Brookes kurtuluyor ve hemen ayaklanmayı başarıyor. Ama CM Punk'da hızlıca kalkıyor ve iki isim de birbirine hamle yapmıyor. Birbirine paralel iplerden dışarı çıkıyorlar, ringin altından bir sandalye alıp geri dönüyorlar. Ve aynı anda birbirlerine sandalye ile giriyorlar. Adeta savaş alanında kılıç savuran askerler gibi birbirlerinin bütün hamlelerini bir şekilde kesiyorlar. Ardından sandalyeleri bırakıyorlar ve bu sefer tekrar yumruklara girişiyorlar. Punk burada üstün çıkmak için bir Forearm vuruyor ama Brookes onun kolunu tutup Leg Sweep yapıyor. Ardından hemen Standing Shooting Star Press deniyor ama Punk çekiliyor ve Brookes boşa atlıyor. CM Punk hızlıca ayaklanıyor ve Brookes hafif hafif ayaklanırken ona doğru koşup SHINING WIZARD- Hayır Brookes yana atıyor kendini ve Punk'ın bu hamlesinden kurtuluyor. İki isim de tekrar ayaklanıyor ve CM Punk önce davranmak ister gibi hızlı bir Roundhouse Kick deniyor, ama Brookes onun bacağını havada tutuyor. Punk diğer bacağı ile Hurricanrana yaparak bu tuzaktan kurtuluyor ama Brookes parende atıyor ve ona da bu hamle işlemiyor. İki isim de bütün ihtimalleri deniyor ama Brookes kendini hemen ikinci iplere kaldırıp. Punk'ın üzerine Crossbody ile atlıyor. Punk ise önce hamleyi yemiş gibi yere düşüyor ama sonra Brookes'u kaldırarak GO TO SLEEP POZİSYONUNA ALIYOR! VE GO TO SLEEP'İ UYGULUYOR! CM PUNK TUŞA GİDİYOR, 1-2-

KICKOUT! KICKOUT! KICKOUT! CHRIS ''ITA'' BROOKES BIRAKMIYOR MAÇI. CM Punk buna inanamıyor ve onu tekrar kaldırıyor. Tekrar kaldırıyor ve tekrar GO TO SLEEP! HAYIR CHRIS ''ITA'' BROOKES AYAKTA KALIYOR VE PUNK'IN KARNINA ÇOK SERT BİR TEKME ATIYOR. PUNK KAFASINI EĞMİŞKEN ONU KAVRIYOR VE CHRITA EFFECT! CHRITA EFFECT GELİYOR! ŞİMDİ DE BROOKES'TAN BİR TUŞ DENEMESİ, 1-2-

TEKRAR KICKOUT! TEKRAR KICKOUT! MAÇ BİTMİYOR HALA! İki isim de son güçleri ile ayağa kalkıyor bu noktada, artık dövüşmek için güçleri bile kalmadı belki ama CM Punk son bir yumruk sallıyor, ama Brookes onun elini tutuyor ve karnına diz darbesi geçiyor. Punk bir iki adım geri sendeliyor boynu eğik bir biçimde, Brookes ona doğru koşuyor ve MEDUSA EYE! Mükemmel bir Flip Piledriver hareketi görüyoruz, Brookes artık Punk'ın kalkmasını bekliyor. Son gücünü de toparlıyor ve CM Punk kalkarken onu kavrıyor, artık aşırı yorgunluğun getirisi ile de daha ağır davranan Chris ''ITA'' Brookes, Punk'ı Sentor Strike pozisyonuna alıyor, bir süre daha soluklanıyor ve son bir kuvvetli nefes ile hamleyi deniyor. BAŞARILI! SENTOR STRIKE HAMLESİ BAŞARILI!BELKİ DE MAÇI BİTİRECEK HAMLEYİ YAPIYOR BROOKES! PUNK İLE BERABER ODA RİNGE YATSA DA SON GÜCÜ İLE ELİNİ PUNK'IN ÜZERİNE KOYUYOR, HAKEM SAYIYOR, 1-2-

3!

Elenen: CM Punk

Eleyen, Kazanan ve Yeni GWA Oceans Şampiyonu: Chris ''ITA'' Brookes

3c5da5dcd31.jpeg


CHRIS BROOKES BAŞARIYOR! ITA BAŞARIYOR! CHRIS ''ITA'' BROOKES OCEANS KEMERİNİN YENİ SAHİBİ OLUYOR! BU SAVAŞTAN AYAKTA ÇIKAN KİŞİ CHRIS ''ITA'' BROOKES OLUYOR!

Şaşırılacak biçimde yüzünde çok da abartılı bir sevinç ifadesi yok, ama sanki bunların olacağını önceden tahmin ediyormuş gibi bir hali var. Neredeyse tepki dahi vermiyor. Ama seyirciler bu kadar sakin değil ve arenanın her yerinde ''Onun Adı ITA'' sesleri yankılanıyor. Biz bu görüntülere şahitlik ederken bu sırada kameralarımız kapanıyor...

tnbayra.png


Arka alandayız. Çiçeği burnunda GWA Şampiyonu Cody Rhodes, Patrick Allen ile birlikte görünüyor. İkili bir hayli neşeli, şampiyonluğu kutluyorlar.

7BZ5rr.jpg


Patrick Allen: Bu harika. Bunu başaracağını biliyordum! Tebrikler Cody!

Cody: Haklısın Allen! Bu gerçekten harika bir iş oldu! Bu unvan işte şimdi gerçek bir şampiyonun elinde!

Cody ve Allen şampiyonluğun keyfini çıkarırken Christian endişeli bir biçimde oraya geliyor.

Christian: Bu olanlar neydi Allen? Bu olanlardan benim neden haberim olmadı ha? Bu işleri beraber yürüttüğümüzü sanıyordum. Bana bir haber verilebilirdi Allen. Şimdi ne yapacağız?

Patrick Allen: Öncelikle sakin olmanı istiyorum. Bu işi gizlice yürüttük. Bu olması gereken bir şeydi. Bir tarafı kontrol altına almaya çalışırken diğer tarafı aksatamazdık. Bu hamle ile GWA Şampiyonluğu artık bizim elimizde, birazdan Joey Janela'nın işini bitirdiğinde şirketin iki ana şampiyonu, bu şirketin çıkarlarını düşünen gerçek savaşçılar olacak. Sen bu işi tek başına yapabilirsin. Hatırla! Janela'nın işini bitirmene ramak kalmıştı. Yine yapacaksın ve Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu'nu bize getireceksin. Sen aylardır bunun için buradasın, hak ettiğini almak için. Ve bu gece artık hak ettiğini alacaksın Christian. Çık ve herkese kim olduğunu hatırlat!

Christian: Pekala, bunu yapacağım.

Allen ve Cody, Christian'ın omzuna dokunup ona moral verdikten sonra oradan ayrılıyorlar. Kamera Christian'a döndüğünde Christian bir hayli düşünceli gözüküyor.

tnbayra.png


Şovun ana olayı için ringdeyiz. Lilian Garcia elinde mikrofonla öne çıkıyor.

Lilian Garcia: Bayanlar ve baylar, sıradaki maç, Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu için!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=infAPaQeg4I[/ame]

JUST CLOSE YOUR EYES!

AOPRv0.jpg


Captain Charisma Christian girişte! Temkinli bir şekilde ringe doğru geliyor. Seyircilerin büyük yuhalamaları var. Christian ringe girip yerini alıyor ve ifadesiz bir şekilde girişe doğru bakıp rakibini beklemeye koyuluyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=tjlIB_vhm7U[/ame]

RgR7Gj.jpg


LUNAR WAVE! Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Joey Janela yanında Truth Martini'yle girişte görünüyor. Janela ve Martini kendilerinden emin bir şekilde ringe doğru geliyorlar. Seyircilerden büyük bir destek geliyor ona. Janela suratındaki gülümsemeyi eksik etmiyor. Janela ringin dibine geldiğinde seyirciler hep bir ağızdan...

Allah Allah Allah Allah saldır Janela,
Kemerleri bizim için kaldır Janela.


Janela ringe girip kemerini havaya kaldırıyor. Christian'ın burnunun dibine girip face to face yapıyor. Bir süre karşılıklı bakışmaların ardından Janela kemerini hakeme teslim ediyor. Hakem unvanı havaya kaldırıp zili çaldırıyor ve maç başlıyor!

World Heawyeight Championship Match
Christian vs. Joey Janela (C)


Maç başlıyor. Christian girişe doğru bir bakış atıyor. Ardından Janela'ya doğru bakıyor. İkili Lock-up için birbirini süzüyor. İkili şimdi Lock-up yapıyor, Christian üstün çıkıp, Janela'nın kolunu kitliyor. Bir süre sıkıp onu yıldırıyor. Ardından Christian onu Arm Drag ile yere atıp, headlock bağlıyor. Christian iyice sıkıyor, bir yandan gözü girişte. Janela seyircinin desteği ile yavaş yavaş kalkmaya başlıyor ancak Christian kontrolü elinden kaptırmıyor ve bir headbutt patlatıyor. Ardından bir uppercut geliyor ve bir tane daha. İkinci uppercut sonrası Janela iplerden sekiyor ve Christian gelişine Clothesline'ı yapıştırıyor! Janela yerde, Christian'ın bir gözü girişi kesiyor. Janela'ya doğru yönelip onu tutuyor ancak Janela birden onu roll-up pozisyonuna alıyor, 1.....2..... Christian atıyor ve ikili hemen ayağa kalkıyor, Janela bacağa bir tekme geçiriyor, ardından bir tane daha geçiriyor. Christian'ı kolundan tutup iplere gönderiyor ama Christian gelişine Dropkick'i patlatıyor! Janela yerdeyken Christian bir elbow drop yerleştiriyor, ardı ardına elbow drop yapıyor. Christian hemen tutup onu köşeye atıyor, üzerine doğru koşup Corner Clothesline'ı vuruyor! Christian, Janela'nın bacağına stomp darbeleri geçiriyor, ardından Shoulder Thrust darbeleri ile Janela'nın karnını delik deşik ediyor! Christian her yaptığı hareketinden sonra girişe doğru göz ucu ile bakmayı es geçmiyor. Janela'yı kolundan tutup karnına bir tekme çakıyor ve Snap Suplex ile zemine çarpıp, tuşa gidiyor, 1....2... Joey Janela atıyor. Janela yavaş yavaş kendini ringin dışına yuvarlıyor, Christian hemen ardından aşağıya iniyor, Janela'yı kafasından kaldırıp onu aprona vuruyor, ardından kendisini bariyerlere fırlatıyor. Christian biraz gerilip, Janela'nın kalkmasını bekliyor, kalktığı anda Big Boot'u geçiriyor! Christian hemen onu ringin içerisine sokup, köşeye çıkıyor ve Missile Dropkick! Christian hemen tuşa gidiyor, 1....2......

JJ atıyor. Christian tuş sonrası yine girişe doğru bakıyor vaziyette. İşler pek istediği gitmiyor gibi görünüyor. Christian şimdi kalkıp, Janela'yı Back Body Drop için tutuyor ama Janela kendini aşağıya atmayı başarıyor ve Christian'a çok sert bir yumruk geçiriyor ardından yumruk kombolarına başvuruyor. Christian hafiften sendeleyince bir elbow smash geliyor, Janela hemen Christian'ı kavrıyor ve Atomic Drop yapıyor. Christian bu hareket sonrası yerde oturur vaziyette, Janela hemen iplerden sekip Basement Dropkick'i yerleştirip tuşa gidiyor, 1....2.... Bu sefer Christian atıyor. Christian yavaş yavaş doğruluyor, Janela bu sırada iplerden sekip Dropkick yerleştirmek istiyor ama Christian çekilince Janela zemine çakılıyor. Christian hemen onu tutup Flapjack ile köşeye vuruyor! Janela kendini ring dışına atarken, Christian tekrardan girişe bakıp, kendi işini kendi halletmesi gerektiğine karar verip toparlanıyor. Hemen ring dışına inip Janela'nın saçlarından tutup onu çelik basamağa sıkıştırıp eziyet ediyor. Janela bağırırken, Christian onu tutup seyircilerin bulunduğu bariyere vuruyor. Seyircilerden yuhalamalar yükselirken, Janela'yı tutup spiker masasına doğru fırlatıyor. Bu sırada hakem saymaya devam ediyor. Christian yerdeki zemini kaldırıp Janela'nın karnına bir tekme vuruyor ve boş zemine Vertical Suplex ile Janela'yı çarpıyor! Janela acı içinde sırtını tutuyor. Hakem bu arada sayıyor, 7...8.... Christian bunu duyar duymaz, Janela'yı kafasından tutup ringin içerisine atıyor. Christian hemen Janela'yı tutup Killswitch pozisyonuna almayı deniyor ama Janela onu ittiriyor, Christian dönüp Janela'ya hamle yapmak istiyor ama Janela'dan çok sert bir Superkick geliyor! Tam çenesine! Christian sekiz çizerek yere düşerken, Janela'da hafif sendeliyor ve iplerden destek alarak köşeye çıkıyor, Janela hemen köşeye çıkıyor. Bu sırada Christian yavaş yavaş doğruluyor, Janela Diving Crossbody ile atlıyor ama Christian onu havada yakalayıp arkaya doğru fırlatıyor! Ama hayır! Janela ayakta kalıyor ve Christian döndüğünde Randhouse Kick! Randhouse Kick! Christian yerde, Janela hemen tuşa gidiyor, 1.....2......

Kickout sırası Christian'ın! Janela hemen ayaklanıp, Christian'ın doğrulmasını bekliyor. Janela hemen onu kavrıyor ve Package Piledriver pozisyonuna almayı deniyor ancak Christian izin vermiyor! Christian bir anda Janela'yı tutup Body Slam ile zemine çarpıyor! Christian hemen köşeye çıkıp, Janela'nın üzerine atlıyor ama Janela çekilince Christian zemine çarpıyor! Christian suratını tutarak hafif hafif doğruluyor, Janela iplerden sekiyor ve SHINNING WIZARD! SHINNING WIZARD! Christian ring dışına düşüyor! Hiç kimsenin beklemediği anda Janela'dan çok sert bir Shinning Wizard geldi! Kameralar ringin dışındaki Christian'a doğru duruyor, Christian kafasını tutuyor. Janela ise bir süre sonra ring dışına inip Christian'ı yumruklamaya başlıyor. Bir süre seri yumruklarla Christian'ı yıldırmayı deniyor Janela. Hakemin uyarılarını duyunca Christian'ı kafasından tutup ringin içerisine sokuyor, Christian yavaş yavaş doğrulduğunda iplere dayanarak Christian'ın üzerine atlıyor ama Christian harika bir şekilde döndürüyor ve FLOAT-OVER DDT! ÇOK SERT BİR FLOAT-OVER DDT! İki isim de yerde kalıyor. Bir süre doğrulamıyorlar. Şimdi ilk doğrulan isim Christian oluyor, Janela'da arkasından doğruluyor, Christian bir yumruk çakıyor, Janela'da ona karşılıklı yumruk vuruyor. Bir Christian vuruyor, bir Janela vuruyor. Yavaş yumrukların ardından ikili hızlanıyor ve yumrukların dozu baya bir artıyor. Janela çıldırıyor ve seri yumruklarla Christian'a girişiyor! Janela durmak bilmiyor! Janela'nın yumrukları Christian'ı bir hayli yoruyor, Janela'da frene basıyor, Christian hemen kendini köşeye atıyor. Christian köşeye yaslanmış bir şekilde dinleniyor, Janela seyircilerden gelen desteği geri çevirmeyip koşuyor ve SHOTGUN DROPKICK! SHOTGUN DROPKICK! CHRISTIAN KÖŞEYE GİRDİ RESMEN! JANELA ŞİMDİ KALKIP CHRISTIAN'I PACKAGE PILEDRIVER İÇİN TUTUY- AMA CHRISTIAN BİR ANDA ONU İTİYOR VE JANELA DÖNDÜĞÜNDE ÇOK SERT BİR SPEAR! SPEAR! JANELA YERDE! CHRISTIAN TUŞA GİDİYOR, 1....................2.......................

Janela attı! Christian hakeme bakıyor ve eliyle "3" işareti yapıyor. Christian hemen doğruluyor ve Killswitch için kendini gazlıyor. Killswitch için odaklanıyor, Janela karnını tutarak yavaş yavaş doğrulmaya başlıyor, Christian şimdi onu tutuyor ve Killswitch pozisyonuna alıyor ama Janela onu itip kurtuluyor ve SUPERKICK! SUPERKICK! CHRISTIAN RİNG DIŞINA DÜŞÜYOR! CHRISTIAN SENDELEYEREK RİNG DIŞINA DÜŞTÜ! Janela ise yere çökmüş bir şekilde ringin ortasında karnını tutuyor. Janela şimdi köşeye çıkmaya karar veriyor, Christian'ın doğrulduğunu görünce üzerine Diving Elbow Smash! Diving Elbow Smash! Christian kafasına çok sert bir dirsek darbesi daha alıyor ve Christian'ın kaşı açılıyor! Christian'ın kaşından kanlar akmaya başlıyor ve hakem hemen görevlileri oraya yönlendiriyor. Janela ring içinde sırıtarak Christian'a bakarken, Christian burnundan soluyor. Ve görevlilere bağırıyor, Christian'ın kaşına dikiş atılıyor. Christian bu işin hızlıca tamamlanması adına görevlilere bağırıp çağırıyor. Janela'nın ise yüzünde hafif yorgunluk belirtileri ve gülümseme hakim. Christian'ın tedavisi tamamlandıktan sonra tekrardan ringe giriyor. Janela ise Christian ring içerisine girerken ona laf atıyor. "Bu daha başlangıç" gibisinden sözler ediyor. Christian ise iyice köpürüyor ve Janela'ya girişiyor! Janela'yı altına alıp yumruk manyağı ediyor onu, Christian delirdi adeta! Janela yerdeyken ona tekmeler basıyor ve bir süre onu stompluyor. Hemen Janela'yı kaldırıp kafasını turnbuckle'a çarptırıyor. Ardından diğer köşeye gidip bir de oraya vuruyor. Christian sırayla Janela'yı gezdiriyor! Ardından köşede bırakıp tekmeler vurmaya devam ediyor. Janela'nın bacağına üst üste tekmeler vuruyor Christian şimdi bir uppercut darbesi geliyor. Ardı ardına beş, altı defa uppercut vuruyor. Bir süre hırpaladıktan sonra Janela'yı kavrıyor ve Back Body Drop! Christian şimdi köşeye çıkıyor ve Diving Elbow Drop için atlıyor AMA JANELA ÇEKİLİYOR! CHRISTIAN ÇOK SERT BİR ŞEKİLDE YERE YAPIŞIYOR! JANELA HEMEN ONU SIRTLIYOR VE DEATH VALLEY DRIVER! DEATH VALLEY DRIVER! JANELA TUŞA GİDİYOR, 1....................2.......................

Z5Rb30.jpg


CHRISTIAN ATTI! CHRISTIAN BU MAÇ ŞİMDİ BİTMEYECEK DİYOR! Janela sinirli bir surat ifadesi ile hemen ayaklanıyor ve Package Piledriver için beklemeye koyuluyor. Christian'ın ayaklanmasını bekliyor. Şimdi Christian'ı Package Piledriver için kavrıyor ama Christian yine kurtulmayı başarıyor. Christian sıyrılıp Janela'yı Heel Hook pozisyonuna alıyor! Bir süre sert bir şekilde sıkıyor! Janela ve Christian bağırıyor! Janela pes etmeye niyetli değil ama canı çok yanıyor! Janela yavaş yavaş sürükleniyor. Janela iplere çok yaklaşıyor ve elini uzatmayı deniyor ama Christian bir yumruk çakıyor ona, bu Janela'nın iplere bir adım daha yaklaşmasına sebep oluyor. Christian hemen doğruluyor ve Janela'nın kafasına tekmeyi geçiriyor! Christian hemen Janela'yı tutuyor ve SIT-OUT COURDBUSTER! SIT-OUT COURDBUSTER! CHRISTIAN ŞİMDİ KÖŞEYE ÇIKIYOR VE FROG SPLASH İLE ATLIYOR! VE BAŞARILI! BAŞARILI! CHRISTIAN HEMEN JANELA'YI KAVRIYOR VE KILLSWITCH! KILLSWITCH! KILLSWITCH! TUŞA GİDİYOR, 1....................2.......................

BU SEFER JANELA ATIYOR! SEYİRCİLERİN KALBİ DURACAK GİBİ OLUYORDU! Janela maça tutunmayı başarıyor. Christian ise deliriyor ve hakeme bağırıyor. Hakem ise bitmedi şeklinde tepki veriyor. Christian ise hemen ayağa kalkıyor ve köşeye geçip Janela'yı bekliyor! Janela yavaş yavaş doğruluyor arkasını döndüğü anda SPEAR İÇİN KOŞUYOR AMA JANELA ÇEKİLİYOR CHRISTIAN KÖŞEYE GİRİYOR! CHRISTIAN KAFASINI ÇOK SERT BİR ŞEKİLDE KÖŞEYE ÇARPIYOR! CHRISTIAN, JANELA'YA DÖNDÜĞÜ ANDA RUNNING HIGH KNEE! RUNNING HIGH KNEE! JANELA HEMEN KÖŞEYE ÇIKIYOR VE SWANTON BOMB! SWANTON BOMB! MARTINI BİTİR! BİTİR! DİYE BAĞIRIRKEN JANELA TUŞA GİDİYOR, 1....................2.......................

CHRISTIAN ATIYOR! JANELA ŞAŞIRIYOR! SEYİRCİLERİN HEVESİ KIRILIYOR ADETA! JANELA İSE SAÇLARINI DÜZELTİP CHRISTIAN'I BEKLİYOR ŞİMDİ. CHRISTIAN ZOR BİR ŞEKİLDE DOĞRULUYOR, JANELA, CHRISTIAN'I PACKAGE PILEDRIVER İÇİN TUTUYOR AMA CHRISTIAN YİNE SIYRILMAYI BAŞARIYOR VE ONU TUTUP INVERTED DDT YAPIYOR! HEMEN JANELA'YI TUTUYOR VE KILLLSWITCHHHH! KILLLLSWITCHHHH! ARENADA BÜYÜK BİR SESSİZLİK VAR, TRUTH MARTINI ELLERİ KAFASININ ARASINDA RİNGE DOĞRU BAKARKEN, CHRISTIAN ŞAMPİYONLUK İÇİN SAYIYOR, 1........................2..........................

kMRNOv.jpg


Christian: ALLAH BELANI VERSİN, O**** ÇOCUĞU!

AMA BU SESSİZLİK JANELA'NIN KICKOUTU İLE BOZULUYOR! CHRISTIAN DAHA NE YAPAYIM GİBİSİNDEN BİR BAKIŞ ATIYOR! BU İŞİ BİTİRMEK ADINA HEMEN AYAKLANIYOR, MARTINI İSE ENDİŞELİ BAKIŞLARLA RİNGE DOĞRU BAKIYOR. JANELA DOĞRULUYOR VE ÇOK SERT BİR SPEAR! SPEAR! SPEAR! CHRISTIAN HEMEN KÖŞEYE ÇIKIYOR VE FROG SPLASH! FROG SPLASH! FROG SPLASH!

AMA HAYIR JANELA ONU HAVADA KAVRAYIP PACKAGE PILEDRIVER POZİSYONUNA ALIYOR VE PACKAGE PILEDRIVER! PACKAGE PILEDRIVER! JANELA SONUNDA PACKAGE PILEDRIVER'I YAPMAYI BAŞARIYOR VE JANELA TUŞA GİDİYOR, SEYİRCİLER HAKEMLE BİRLİKTE SAYIYOR, 1....................2.......................

RgR7Do.jpg


OMG! OMG! OMG! OMG! CHRISTIAN ATTI! SEYİRCİLERDEN ÇIT YOK! ARENA BÜYÜK BİR SESSİZLİĞE BÜRÜNÜYOR! JANELA TÜKENMİŞ BİR ŞEKİLDE MARTINI'YE BAKIYOR VE BU İŞE NOKTAYI KOYMAK ADINA AYAĞA KALKIYOR.

CHRISTIAN YERDE YATIYOR, JANELA ONUN YANINA GİDİYOR AMA CHRISTIAN'DAN TOKAT GELİYOR! CHRISTIAN HEMEN KALKIP, JANELA'YI KAVRIYOR VE KILLLLLLSWITCHHHHHHHH! KILLLLLLLLLSWITCHHHHH! CHRISTIAN İŞİ BİTİRİYOR, 1.....................2............................

O DA NE?

TRUTH MARTINI KEMERİ RİNGİN İÇİNE FIRLATIYOR! HAKEM NE OLDUĞUNU ANLAYAMAMIŞ BİR ŞEKİLDE DIŞARI DOĞRU BAKIYOR, CHRISTIAN İSE DELİRİYOR! HAKEM, MARTINI'YE DOĞRU BAKIYOR VE ONU RİNG DIŞINDAN KOVUYOR! MARTINI, HAKEME BAKARKEN JANELA KEMERİ CHRISTIAN'IN SURATINA GEÇİRİYOR! JANELA HEMEN TUŞA GİDİYOR, 1....................................2....................................

3!

Kazanan ve Hala Dünya Ağırsiklet Şampiyonu: Joey Janela

jqRkDr.jpg


JANELA KAZANIYOR! JANELA ŞAMPİYONLUĞUNU TRUTH MARTINI'NİN OYUNU İLE KORUMAYI BAŞARIYOR! SEYİRCİLER ÇILDIRIYOR AMA JANELA'NIN GALİBİYETİ KUTLAYACAK HALİ YOK. JANELA HEMEN KEMERİNİ ALIP RİNGİN DIŞINA İNİYOR. JANELA SÜRÜNE SÜRÜNE GİRİŞE DOĞRU GİDERKEN, CHRISTIAN RİNGDE ÖLÜ GİBİ YATIYOR. BU GÖRÜNTÜLERLE THE NEW BEGINNING ŞOVUNUN SONUNA GELİYORUZ.

THE NEW BEGINNING GWA Entertainment TM & © 2019 All Rights Reserved

 

Aschentef

Banned
Katılım
2 Haz 2015
Konular
2,726
Mesajlar
33,125
Tepkime puanı
880
Puanları
0
Konum
İstanbul
Cody Rhodes
Johnny Gargano
GWA evimiz Christian babamız.

Bu şekil alanda olacağız.
 

Ensiferum

Днепропетровск
Katılım
4 Tem 2013
Konular
631
Mesajlar
12,906
Tepkime puanı
1,083
Puanları
1,370
Bray Wyatt
Bray Wyatt
Takipteyim.
 

Duluth

👑
Katılım
24 Ara 2017
Konular
84
Mesajlar
2,491
Tepkime puanı
343
Puanları
420
Mark Haskins
-
Koruyalım bakalım kemerimizi.
 

Stayin Alive

Banned
Katılım
30 Eki 2018
Konular
1,963
Mesajlar
37,012
Tepkime puanı
328
Puanları
15
Yaş
21
Konum
Parts Really Unknown
Sami Zayn
Sami Zayn
Ev yeni taşındığı için modem bağlanabilirse ancak canlı kalabilirim. Mezarcı olarak iyi işler yapacağız.
 

Birazvodka

Kayıtlı Üye
Katılım
24 Şub 2012
Konular
316
Mesajlar
21,034
Tepkime puanı
2,528
Puanları
1,765
John Cena
-
Ve erkek dünyaya gelir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst