RPG GWA - The New Beginning 2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aschentef

Banned
Konular
2,726
Cody Rhodes
Johnny Gargano
Christian umarım bana musallat olmazsın kardeşim. Ben elimden geleni yaptım bu yolda. :d

Ensiferum

Днепропетровск
Konular
631
Bray Wyatt
Bray Wyatt
Sakata geldi CC.

Patron

Müdüriyet No More
Konular
2,188
-
Şovu takip eden herkese teşekkürler. Atlas'da görüşmek üzere. İyi günler.

Aschentef

Banned
Konular
2,726
Cody Rhodes
Johnny Gargano
HAYIR GELMİYORUZ MEZARCININ MÜZİĞİ DUYULUYOR!

keşke böyle bir şey yaşansa.

Birazvodka

Kayıtlı Üye
Konular
316
John Cena
-
Janela belliydi kazanacağı. Tebrikler. Ekibin eline sağlık. Daha fazla yorumu hak ediyordu. Bakalım kemerle neler yapacağız?

Duluth

👑
Konular
84
Mark Haskins
-
jqRkDr.jpg

Müthiş son. Martini yine oyunu kurdu. Konu maç olunca karakterin heel tavırlarını çok seviyorum. Ekip tam istediğim gibi ayarlıyor. Elinize sağlık. Bir galibiyet promosu kesilsin o zaman.

Aschentef

Banned
Konular
2,726
Cody Rhodes
Johnny Gargano
Ekibin eline sağlık. Yeni bir başlangıç yaptık sonunda. Kemerim ile Atlas'ı beklemeye başladık bile.

déadlyonévicé

Hollywood, we never going down.
Konular
196
-
-
Bir yarısını PC bir yarısını telefondan takip ettiğim BENİM İÇİN mükemmel ötesi genel anlamda da oldukça güzel bir şov oldu. Sonuçların Main Event hariç hiçbirisi ile bir problemim yok diyebilirim, yanlış anlaşılmasın Janela'nın kemeri kaybetmemesine değil Christian'ın alamamasına üzüldüm. Cole'un pek beklenmedik ama hak edilen bir galibiyeti. Keza Reigns'e bana kalırsa verdiği eforu az da olsa tatmin etmesi için kısa süreli Hardcore kemeri ve devamın da o kemeri o üçlüden en çok hak eden Moxley'in alması güzel olaylardı. Bende şu 2 aylık süreçte karakterimi istediğim gibi yönlendirdiğimi düşünüyorum, bu kemer de beni mutlu eden bir detay oldu. Ve dolaylı yoldan Tahsin'e Ospreay ile kaybettiğim kemeri Brookes ile almak da benim için güzel bir denk gelme oldu. Seni seviyorum Tahsin <3. Cody'nin uzun süreli çabalarının ona sonunda bir ana kemer olarak dönmesi belki onun kadar beni de mutlu etti, kaliteli bir reign izleyeceğimize eminim. Payback Company'nin takım kemerlerine müdahale ederek varlığını hissettirmeye iyice başlamış olması yine iyi bir an. Keza Wyatt'ın beyaz boya dökmesi mükemmel DSJKFJKSDF.

Aslında her şeyiyle dolu dolu bir şov oldu, ekibe bu gerçekten güzel şov için teşekkür ediyorum ve emeklerine sağlık diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...