RPG GWA - The New Beginning 2020

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Insane Icon

𝓽𝓮𝓰𝓪𝓷
Konular
10,404
Sting
Slater o cadıyla manitine yardım edersen ben de Nexus'da bir takım kalkışma hareketleri düzenleyebilirim kardeşim ve seni o naled başkanın Turp da kurtaramaz. :)

Punk City

The Aerialist
Konular
2,290
CM Punk
-
Tekrar geri dönmek güzel bir duyguydu. Kaybettim diye üzülmedim, momentum yok olmadı daha çok arttı. Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır. Devrimi kimse geciktiremez. Evans'a çok sevindim. Seth'in zamanı gelmişti. Becky dönüşü şok oldu benim için. Carmella'yı şaka maka tebrik ediyorum. Aslında bütün oyuncuları tebrik ediyorum herkes günlerini saatlerini harcıyor. Yazar ekibine teşekkür ediyorum iyi iş çıkarmışlar. Sultan Alparslan Dupree dönemi başlamıştır. Herkese başarılar.

OnurDies

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konular
205
Eddie Guerrero
Truth Martini
Şovu H.O.T olarak şöyle bitirmek istiyorum: Taklaya gelse de düşlerimiz, eksik olmaz gülüşlerimiz.

Kjetill

Hayter's Gonna Hate
Konular
3,856
Maxwell Jacob Friedman
Hook
Tebrik eden herkese teşekkür ediyorum. Liv Morgan bize çok güzel bir reign izletti. En uzun süreli şampiyon olması gerçekten çok güzel bir başarı ve sonuna kadar hak etti bunu da. İlk günden beri rakip olarak kimseyle karşılıklı promo kesememiştim, ppv öncesi bunu yapmamız ayrıca güzel oldu. Çok uzun süreli bir feuddu ama hiç sıkmadı. Neredeyse her anından zevk aldım. Bugün bile hala devam edebilecek kapasitede ve ben aylardır aynı isimlere karşı promo kesmeme rağmen hala promo kesme enerjisini kendimde buluyorum. Yeniden herkese çok teşekkür ederim. Ekibe teşekkür ederim. Ve tabii ki de Becky Lynch'e;

TQRu8p.gif

Konular
177
Edge
Triple H
Şaka maka 3.part gelecekmiş az kalsın. HOT'un tokatlanmasına da keyiflendim ama içim soğumadı hala.

The Death Rider

Mella is Money!
Konular
2,611
Carmella
Carmella
CARMELLA BİR PPV'DA EN ÇOK MAÇA ÇIKIP GALİP OLAN İSİM OLDU. YAZILSIN BİR KENARA. :yaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...