RPG GWA - Victory Road 2020

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Patron

Müdüriyet No More
Katılım
5 May 2012
Konular
2,188
Mesajlar
9,701
Tepkime puanı
1,219
Puanları
1,555
-
ddvmqsc-d5897601-cf90-4748-bb5f-ab97bb452c41.png


Şov Bilgileri:

GWA Victory Road 2020
2 Mayıs 2020 - Cumartesi
Saat: 21.00
Nuuk Stadion
Nuuk, Grönland

LWOITR.jpg


Bir salgın. 21. yüzyılın kara vebası! Bütün sokaklar bomboş. Ülkelerin sağlık sistemleri çöktü. Konserler, tiyatrolar, sinemalar, spor müsabakaları, olimpiyatlar, eğlence mekanları kısacası her yer kapandı. İnsanlar evlerinde, karantinada. Devlet başkanları çaresiz, dünya yeni bir düzene doğru gidiyor.

eAd3wXSJ.png


Bir şirket bu salgına yakalandı ve birçok çalışanını bu hastalık yüzünden kaybetti. GWA, profesyonel güreşin All In'den sonraki son kalesi... Onun için yolun sonu mu görünüyordu?

MAfiHN.jpg


Ancak kış olmadan bahar olmaz, yağmur yağmadan gök kuşağı çıkmaz. Şov devam etmeli! GWA ayakta! Artık profesyonel güreş alemi GWA için yolun sonunu değil, Zafer Yolu'nu konuşuyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=nSzDOKA4Fh0[/ame]



yPavCz.jpg


You've fallen right out of the sky
I could swear you're a natural high
Volcanoes erupting inside when I see the sparkle in your eyes

4.png


But you don't even realize
Cause you've been hurt so many times
They played with your heart, told you lies
They were wrong all along you were right

vPoBq4.png


But if you could see my love through a bird's eye
View you would know how beautiful it is to

rsz_lIv.png


Fly, baby fly
We gotta fly to stay alive
These words
These words

cody-rhodes-k42_350x200.jpg


No magic till we try
Take a leap, leap of faith
Reach for the stars in the night

DJ7dv1.png


Break the curse of this earth
There is miracle up in the sky
Where love birds fly

T9.jpeg


Like angels from heaven on earth
With no love they will never die
With dust of the pain and the dirt
And discover a diamond inside

9fGF2o.jpg


I'm not saying I'm the perfect man
But I swear I will give it a try
I'm no pilot, I got no wings
But I know we will survive...

oM12fJ8.png


Cause if you could see our love through a bird's eye
View you would know how beautiful it is to

VQOoAq.jpg


FLY! Baby fly!
We got to fly to stay alive
These words
These words

GZ6oGZ.jpg


No magic till we try
Take a leap, leap of faith
Reach for the stars in the night

vqBw8Y.jpg


Break the curse of this earth
There is miracles up in the sky
Where love birds fly

Xqb00j.png


FLY! Baby fly!
We got to fly to stay alive
These words
These words

bray_350x200.jpg


No magic till we try
Take a leap, leap of faith
Reach for the stars in the night

r42TvP.jpg


Break the curse of this earth
There is miracles up in the sky

0cb86c35dd3c544b-600x338_350x200.jpg


Where love birds fly
Where love birds fly
Where love birds fly

9b8Xro.png


Victory Road'a hoş geldiniz! Grönland seyircisi muhteşem bir reaksiyon ile karşılıyorlar şovu. Pankartlar ile donatılmış durumda arena.

Hottie Sister Abigail!
Admin Takipteyiz!
I'm A Jason Jordan Guy
Ohh Walk With Elias
Rey>Strowman

Buğra Gür: Vee gecemiz başlıyor Tazz!

Tazz: Bu gece için oldukça heyecanlıyım Gür haftalar sonra bir GWA PPVsi. Buradaki soğuk havayı kıracak gibi.

Buğra Gür: Katılıyorum Tazz, Grönland izleyicisi ile birlikte çok iyi bir şov bekliyor bizleri. Bu gece için heyecanlı olmamak elde değil.

Tazz: Dünyanın geriye kalan GWA hayranları için üzgünüm. Fakat onlar da bizleri evlerinden takip edebilirler.

[ame]https://youtu.be/niOM9zbIs4k[/ame]

bMvrr0.png


AJ STYLES!! Ringe gidiyor yavaşça. Ringte rakibini bekliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=xWJ338JV2AI[/ame]

DJ7dv1.png


Morrison kemeri ve The Miz ile girişte. Pozunu verirken pyrolar ateşleniyor ve kamera ağır çekime geçiyor. Ringe girdikten sonra hakem maçı başlatmak için işaretini veriyor. Miz de kenarda.

BAŞLAMAYIN!!

jason_jordan_350x200.jpg


Constable Jordan!? Jordan titantron'dan bağlanıyor.

Tazz : Kardeşim bir yere bulama kendini be.

Buğra Gür : Adam Allen için çalışıyor nereye karışmayacak? Bir sus be adam.

Constable Jason Jordan : Beyler direk lafa giriyorum. Patrick Allen ile yaptığımız son dakika toplantısında bu maça bir 3. kişinin eklenmesini uygun gördük. Fazla uzatmıyorum lafı maça üçüncü olarak dahil olacak isim John Cena!!

Seyirciler halinden memnun iken Morrison ve The Miz bağırıp çağırıyor.

Constable Jason Jordan : Ha unutmadan söyleyeyim. The Miz'i de bu maçtan banlama kararı aldık. Kendisi maçı arka alandaki TV'den takip edecek.

The Miz sinirden köpürüyor adeta. Ama el mecbur arka alana bağıra çağıra gidiyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=-cZ7ndjhhps[/ame]

2ZmNQv.png


John Cena hızlıca ringe giriyor. Ringte tauntunu atıyor. Hakem işaretini veriyor.

Oceans Championship Match
John Morrison (c) vs AJ Styles vs John Cena


Zilin çalmasıyla maç başlıyor. Herkes birbirini kontrol ediyor. Bir süre bakışıyorlar ve yavaşça ringin ortasına geliyorlar. Morrison elini havaya kaldırarak test etmeye çalışıyor rakiplerini. Ama rakiplerinde hareket yok. Bir birbirlerine bir Morrison'a bakıyorlar. Morrison'da duraksıyor. Birbirlerinin gözlerinin içlerine bakıyorlar. Morrison rakiplerinin suratına doğru taunt atıyor. [Booo] Ardından AJ Styles taunt atıyor rakiplerine karşı. [Cheer] Cena da boş durmuyor ve tauntunu atıyor. [You Can't See Me] Ardından Cena ve AJ, birbirlerinin gözlerinin içlerine bakıyor. Ama bir süre sonra Morrison'a dönüyorlar. Morrison geri geri adımlamaya başlıyor ufaktan. Ama Cena bir anda AJ'i yakalıyor ve ATTITUDE ADJUSTMENT!! Cena çok erken avladı. AJ kendini dışarı doğru yuvarlarken Morrison boşluğu yakalayıp Cena'yı yumruklamaya başlıyor. Yumruklaya yumruklaya köşeye kadar geliyorlar ama Cena köşeye geçmeden yumrukların sonuncusunu yakalayıp Sağlam bir yumruk sallıyor. Morrison yere yapışıyor ama hızlıca ayağa kalkıyor ve bir yumruk daha sallıyor. Cena yumruğu yakalayıp bir yumruk daha atıyor. Morrison yine yere yapışı hızlıca kalkıyor. Cena, Morrison'u yakalayıp köşeye atıyor ve iplerden sekiyor. Ardından One Handed Bulldog çakıyor. Tuşa gidiyor Cena. Kemer erkenden el mi değişecek? 1-2-

Kickout! Morrison 2 olur olmaz atıyor. Cena hızlıca kaldırıyor rakibini. Morrison bir yumruk sallıyor ve isabet alıyor. Cena da karşılık veriyor. Karşılıklı yumruklaşıyorlar. Morrison son bir yumruk sallıyor ama Cena sıyrılıp kolunu çeviriyor Morrison'un sonra da baskı uyguluyor. Kısa bir kilidin ardından Morrison kolunu kurtarıyor ve Cena'yı köşeye atıyor. Peşine hızlıca koşup Monkey Flip yapıyor. Cena ringin ortasında uçuyor ama ayağa kalkıyor hızlıca. Morrison üzerine doğru koşuyor ama Cena bir anda Jumping Shoulder Block yapıyor. Ardından iplerden sekiyor. AJ bir anda Cena'yı yakalayıp ringin dışında çekiyor. Aprona yapıştırıyor hemen Cena'yı. Yumrukluyor kısa bir süre. Ardından spiker masasına fırlatmaya çalışıyor ama Cena engel oluyor ve AJ'i yumruklamaya başlıyor. Morrison ringte iplerden sekiyor. Ve Corckscrew Vaulting Press ile atlıyor Cena ve AJ'in üzerine. Morrison hızlıca ayağa kalkıp AJ'i kaldırıyor. Ardından bariyerlere vuruyor AJ'i. Ardından hızlıca basamaklara fırlatmaya çalışıyor ama AJ bir anda Morrison'dan kurtulup basamakların üstüne zıplayıp oradan bariyerin tepesine zıplıyor. Morrison, AJ'e doğru koşuyor ama Moonsault geliyor AJ'den. Cena hızlıca geliyor oraya ve AJ'i yakalayıp kafasını basamağa vuruyor. Ardından ringe atıyor. Kendisi de giriyor. AJ kafasını tutarak doğrulmaya çalışırken Cena arkasından koşarak geliyor ve Throwback yapıyor. AJ yerde. Cena hızlıca tuşa gidiyor. 1-2-

Morrison hakemi çekiyor ringin dışına. Hakem Morrison'a bağırıyor. Morrison'da üzerine yürüyor hakemin. Hakem itiyor Morrison'u. Cena hemen aprondan yakalıyor Morrison'u ve aprona alıyor onu. Hakem ringe giriyor bu sırada. Cena bir yumruk sallıyor Morrison'a. Morrison hafif yalpalıyor ama Cena bir yumruk daha atacakken Morrison kolundan yakalıyor Cena'yı ve aşağı atlıyor. Cena kolunu tutarak ringin ortasına düşüyor. AJ hemen Springboard Moonsault yapıyor. Ardından aprona geçiyor hemen. 450 Splash için atlıyor derken Morrison ayaklarından tutup aşağı çekiyor AJ'i. AJ kafasını aprona vuruyor. Morrison, AJ yerdeyken zemindeki kılıfları sökmeye başlıyor. AJ ayağa kalkarken Morrison onu yakalıyor ve beton zemine MOONLIGHT DRIVE!! [This Is Awesome!] Cena ringin dışına çıkıyor ve Morrison'u yakalayıp direğe vuruyor. Ardından kolunu yakalıyor ve direğe vuruyor. Morrison kolunu tutuyor. Cena onu yakalayıp ringe atıyor. Morrison kendini köşeye atıyor hemen. Cena ringe girip onun üzerine koşuyor hemen. Morrison ayağını kaldırıp Cena'yı itekliyor ardından ikinci iplere sıçrayıp Missile Dropkick çakıyor. Cena ayağa kalkmaya çalışırken Morrison iplerden sekiyor ve Running Knee çakıyor. [You Suck JoMo!] Tuşa gidiyor hemen. Şampiyon koruyor mu kemerini? 1-2-Kickout!

Tazz : Hakem yavaş saydı sanki Gür.

Buğra Gür : Hayır öyle bir şey yok. Dewamke.

Morrison hakeme bakıyor. Ve yavaş saydın dercesine işaretler yapıyor. Hakemden tepki yok. Morrison, Cena'yı kaldırıyor ve ringin dışına atıyor. AJ aprondan destek alarak ayağa kalkmaya çalışıyor o sıra. Morrison dışarı çıkıp AJ'i ringe atıyor. Ardından Cena'yı yakalayıp Bariyerlere vuruyor. Ardından bariyerlerden seyircilerin arasına atıyor. Kendisi de atlıyor oraya. Cena kalkarken bir yumruk sallıyor. Ardından karnına tekme vuruyor. Cena kalkıp bir yumruk savuruyor ve Morrison'un direncini kırıyor. Ardından bir kaç yumruk daha atıp onun bariyerlere yanaşmasını sağlıyor. Koşarak Clothesline vuruyor bu esnada ikisi de ringin önüne geri geliyorlar. Cena yumruklaya yumruklaya spiker masalarına kadar geliyorlar. Morrison burada Cena'nın yumruklarını engellemeyi başarıyor ve onu masaya vuruyor. Ardından basamaklara fırlatıyor. Masayı temizliyor Morrison. Masayı tamamen temizledikten sonra AJ bir anda iplerden masanın hemen önünde olan Morrison'a atlıyor ve masa paramparça. [HOLY $#@?!] Cena bu esnada oraya geliyor ve Morrison'u ringe atıyor o enkazın içinden. Ringe giriyor ve tuşa gidiyor. Cena yoksa yeni şampiyon mu? 1-2-3!

Olmadı. Sonun sonunda attı Morrison. Cena kalkıyor ve Morrison'u kaldırıyor. Ardından köşeye atıyor onu. Morrison kafasını ve omzunu direğe vuruyor. Cena ringten çıkıyor. AJ kalkmaya çalışıyor ve en sonunda Cena'ya tutunarak ayağa kalkıyor. Ve bir anda karnına tekme atıyor Cena'nın. STYLES CLASH!!! [AJ! AJ! AJ!] Morrison dışarı çıkmaya çalışıyor ama AJ bir anda aprona çıkıp iplerden destek alarak sağlam bir tekme sallıyor ve Morrison ringin ortasına yuvarlanıyor. AJ kolunu sıyırıyor. Cena, AJ'e uzanmaya çalışıyor ama AJ iplerden atladı ve PHENOMENAL FOREARM!!! AJ bitiriyor mu? 1-2-Cena bozdu!! Cena can havliyle ringe girip tuşu bozuyor. AJ ayağa kalkıyor. Cena'yı kaldırıyor. Cena bir anda sırtlıyor AJ'i Attitude Adjustment için ancak AJ dirsek darbeleriyle kendini kurtarıyor ve Cena'nı arkasına düşüyor. Ardından Chop Block'u geçiriyor. Cena dizini tutarak köşeye geçiyor hızlıca. AJ üzerine koşuyor. Cena yumruk ile hafif sersemletiyor rakibini derken AJ bir anda bacağından yakalıyor Cena'yı ve CALF CRUSHER!!! ÇOK SIKI BAĞLADI AJ!! CENA ELİNİ YERE GÖRÜRÜYOR!! AMA MORRISON BİR ANDA AJ'İ YAKALAYIP RİNGİN DIŞINA ATIYOR. CENA'YI KALDIRDI VE MOONLIGHT DRIVE!!! ARDINDAN KÖŞEDE POZUNU VERİYOR VE STARSHIP PAIN!!!! ŞAMPİYON KEMERİNİN KORUMAK İÇİN TUŞA GİDİYOR!! 1-2-3!!

HAYIR OLMADI!! AJ BİR ANDA RİNGE GİRİP ARKADAN MORRISON'U ÇEKİYOR. ŞİMDİ MORRISON'IN ÜZERİNE YATIYOR VE AYAĞINI İPLERE KOYARAK TUŞA GİDİYOR. KEMERİ ALACAK MI? 1-2-3!

Kazanan ve Yeni Oceans Şampiyonu : AJ Styles

Morrison atamıyor! AJ Styles yeni şampiyon oluyor. Morrison ise sinirden adeta köpürmüş bir şekilde hakemin üzerine yürüyüp bağırıyor. Gerçekten aşırı şekilde sinirleniyor. AJ kemeri almış giderken hakem de gidiyor ama Morrison hala sinirden köpürmüş bir şekilde peşinden gidiyor.

Buğra Gür: Niye bu kadar sinirle kovalıyor hakemi?

Tazz: Bir kayıt kontrol işimizi görür.

Maçın son anları tekrar ekrana geliyor. Hatta son tuş bir kaç kez ekrana geliyor. Ve bir açının gelmesiyle anlıyoruz ki AJ Styles'ın ayağının iplerde olduğunu görüyoruz.

Tazz: AJ maçı kazanmadı mı o zaman?

Buğra Gür: Sonuç değişmeyecek Tazz. Maç sonuçlandı ve yeni bir şampiyonumuz var.

Cena'nın arka alana gidişini görüyoruz ve kameralar kapanıyor...

AYRAC.png


Anons: Bayanlar ve baylar Elias!

lZzgVr.png


Elias: Merhaba, ben Elias. bu büyük geceye hoş geldiniz Grönland halkı. Evet bu gece pandemi sonrası ilk PPV olduğu için büyük bir gece değil. Elias'ın the Rock'a vereceği doğum hediyesi nedeniyle büyük bir gece olacak. Doğru bu gece Dwayne The Rock Johnson'ın doğum günü ve bütün hazırlıklar onun için yapıldı. Arena dizayn edildi, ring kuruldu, beste yapıldı ve antrenmanlar aksatılmadı. Finally, Elias has come back to Victory Road! If you smell... Hayır hayır bu benim tarzım değil. Ben burada olan herkese tek bir şey sormak istiyorum.

WHO WANTS TO...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=cItTQ9zMJ44[/ame]

15.png


The Rock girişte görünüyor ve Elias'ın sözlerini bölmüş oluyor. The Rock ringe giriyor ve klasik tauntlarını yapıyor. En sonunda iki isim de maça hazır bir şekilde bekliyor. Hakem son kontrollerini yaptıktan sonra zili çalıyor...

Elias vs The Rock

Zil çalar çalmaz Rock, Elias'ın üzerine koşuyor ama Elias kendisini ringin dışına atıyor ve boo alıyor. Rock ringin dışına çıkmak istiyor ama hakem engel oluyor. Elias ringe girmeye yelteniyor ama Rock onun üzerine gelince tekrardan ringin dışına çıkıyor ve seyircilere sataşıyor. Rock ise bu arada hakemden sıyrılıp ringin dışına çıkıyor ve Elias'a saldırıyor. Onu seyircilerin arasına sokuyor, kendisi de seyircilerin içine giriyor. Rock seyircilerin içerisinde Elias'ı bir süre hırpalıyor. En sonunda ringin kenarına getiriyor, ring posuna çarpıyor ve ringe sokuyor. Rock da ringe giriyor ve tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor! Rock ayağa kalkıyor ve Elias'a arka arkaya stomplar yapıyor. Kendisi oldukça öfkeli. Hakem araya giriyor. Rock, Elias'ı turnbuckle'a yolluyor. Elias turnbuckle'a sert bir şekilde çarpıp yere düşüyor. Rock, Elias'ı kaldırıyor ve kafasını arka arkaya turnbuckle'a çarpıyor. Hakem araya giriyor. Rock, Elias'ı karşı turnbuckle'a yolluyor. Elias turnbuckle'a çarpıyor. Rock onun üzerine koşuyor ama Elias çekiliyor. Ancak Rock kendisini frenliyor ve Elias üzerine geldiğinde bir back elbow yapıştırıyor. Elias sersemliyor. Rock second rope'a çıkıyor ve Elias'ın üzerine diving double axe handle ile atlıyor. Elias yerde, Rock tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Rock sinirli bir şekilde Elias'ı hırpalıyor. Rock, Elias'ı ayağa kaldırıyor ve Irish Whip'e yolluyor. Elias iplere tutunuyor. Rock onun üzerine koşuyor ama Elias'tan back body drop geliyor. Rock apronda. Elias ona yöneliyor ama Rock'tan yumruk yiyor. Fakat Elias ona big boot ile karşılık veriyor ve Rock kendisini ringin dışında buluyor. Elias da ringin dışına çıkıyor. Elias önce Rock'ı steel steps'e çarpıyor. Ardından ring posuna monkey flip yapıyor. Rock kafasını ring posuna çarpıyor. Elias en sonunda Rock'ı seyircilerin arasına atıp ringe giriyor. Hakem ise kaldığı yerden saymaya devam ediyor: ...5...6...7...8...9...

Rock bu süre içerisinde kendisini toparlıyor ve ringe girmeyi başarıyor. Fakat ringe girer girmez Elias'ın gazabına uğruyor. Elias ona stomplar yapıyor, ardından turnbuckle'a çarpıyor. Elias, Rock'ın üzerine koşuyor ve body avalanche yapıyor. Rock sersemliyor. Elias second rope'a çıkıyor ve Rock'ın üzerine diving double axe handle ile atlıyor. İki adam da yerde. Elias tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Elias rakibine headlock yapıyor. Rock zor durumda ama pes etmiyor. İkili bir süre sonra ayağa kalkıyor, Rock rakibinin karnına arka arkaya dirsek darbeleri ile vuruyor. Rock rakibini Irish Whip'e yolluyor ama Elias iplerden sekip diz darbesiyle Rock'a karşılık veriyor. Rock yerde, Elias tuş deniyor: 1...2... Olmuyor. Elias bunun üzerine Rock'a sharshooter bağlamak istiyor. Fakat hızlıca iplere kaçıyor ve rope break yapıyor. Elias rakibinin üzerine gidiyor, Rock ayağa kalkıyor ve eğilince Elias üst ipten ringin dışına düşüyor. Rock da ringin dışına çıkıyor ama Elias onu bariyere çarpıyor. Elias ardından rakibini kucakladığı gibi sırtını aprona çarpıyor ardından da aprona back suplex yapıyor. Rock yerde. Elias ringe giriyor. Elias ringin dışına çıkıyor tekrardan ve rakibini ringin dışında domine etmeye başlıyor. En sonunda Elias, Rock'ı ringe sokuyor ve kendisi de ringe giriyor. Elias tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Elias bunun üzerine Rock'a sharpshooter deniyor. Başarılı! Elias, Rock'a Sharpshooter yapmış oluyor. Rock zor durumda, hakem ona pes edip etmediğini soruyor. Fakat Rock pes etmediğini belirtiyor. Rock acı içerisinde. Rock en sonunda elini havaya kaldırıyor...

Fakat pes etmiyor. Rock sürüne sürüne iplere gidiyor. Elias onu ringin ortasına çekmek istiyor ama Rock sürünüyor ve en sonunda rope break yapıyor. Elias rakibini bırakmıyor, hakem onu uyarıyor. Elias uyarıyı da dikkate almıyor. Hakem, Elias için sayıyor: 1...2...3...4... Elias, Rock'ı bırakıyor. Rock iplerden destek alarak ayağa kalkıyor. Elias, Rock'a çelme çakıyor ve Rock düşüyor. Elias iplerden destek alarak Rock'a stomplar yapıyor, onu eziyor. Hakem, Elias'ı ayırıyor. Rock iplerden destek alarak ayağa kalkıyor. Elias, Rock'ı Irish Whip'e yolluyor. Rock iplerden sekiyor ama Elias'a shoulder tuckle yapıyor. Elias yerde. Rock iplerden sekiyor, Elias ayağa kalkıyor ve back body drop ile Rock'a karşılık veriyor. Rock yerde, Elias tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Elias bunun üzerine rakibinin bacaklarına çalışıyor ve ona leg crab bağlıyor. Rock zor durumda ama pes etmiyor. En sonunda iplere sürünüyor ve Elias onu bırakmak zorunda kalıyor. Rock iplerden destek alarak ayağa kalkıyor. Elias onun üzerine gidiyor ama Rock kendisine geliyor ve Elias'a yumruklar atmaya başlıyor. Elias karşılık veremiyor. Rock'tan arka arkaya yumruklar geliyor. Elias en sonunda kendisini yerde buluyor. Rock People's Elbow için işaretini veriyor. Rock iplerden sekiyor ve PEOPLE'S ELBOW! Elias pert! Rock şimdi Rock Bottom için rakibinin ayağa kalkmasını bekliyor. Elias kendisini ringin dışına atmayı tercih ediyor. Rock bu duruma sinirleniyor ve rakibinin yanına gidiyor. Rock, Elias'ı ringe sokmak istiyor ama Elias ani bir reversal ile Rock'ı steel steps'e çarpıyor. steel steps dağılıyor. Elias, Rock'ı ringe sokuyor ve tuşa gidiyor: 1...2...

Olmuyor, Elias, hakeme itiraz ediyor ama hakem itirazı kabul etmiyor. Elias böylece maça devam etmek durumunda kalıyor. Elias, Rock'ı ayağa kaldırıyor ve Irish Whip'e yolluyor. Rock iplerden sekiyor ve Elias ona scoop powerslam yapıyor! Rock yerde. Elias tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Elias bunun üzerine rakibine headlock bağlıyor. Rock zor durumda, ikili bir süre sonra ayağa kalkıyor. Rock rakibine dirsek darbeleri ile karşılık veriyor ama Elias onun karnına dizini geçiriyor. Rock sersemliyor. Elias, Rock'ı Irish Whip'e yolluyor. Rock iplere tutunuyor. Elias rakibinin üzerine gidiyor ama Rock ona back elbow yapıyor. Elias sersemliyor. Rock en sonunda rakibini turnbuckle'a yolluyor ve onun üzerine koşuyor. Fakat Elias çekilince Rock kafasını ring posuna çarpıyor. Elias'tan schoolboy roll-up: 1...2... Olmuyor. Elias rakibini ayağa kaldırıyor ve turnbuckle'a koyuyor. Elias rakibini bir süre turnbuckle'da domine ediyor ve karşı turnbuckle'a yolluyor, onun üzerine koşuyor. Rock çekildi. Elias kendisini frenliyor ama Rock arkadan saldırınca Elias sersemliyor. Rock rakibini köşede domine ettikten sonra top rope'a yerleştiriyor. Kendisi de top rope'a çıkıyor. İkili arasında bir mücadele var. Rock, super-plex deniyor ama Elias yıkılmıyor. En sonunda Elias'tan Rock'a headbutt geliyor. Rock zeminde, Elias onun elini tutuyor ve top rope'da yürümeye başlıyor! OLD SCHOOL! Rock yerle bir oluyor. Elias en sonunda rakibini ayağa kaldırıyor ve DRIFT AWAY! Elias tuşa gidiyor: 1...2...3!

ROPE BREAK!

Buğra Gür: Ciddi olamazsın!

Tazz: Gür sana söylemiştim Elias bu hareketi rakibini biraz daha ringin ortasına çekip yapmalıydı.

Elias hareketi iplere yakın bir yerde yapınca Rock son anda ayağını ipe koyuyor. Hakem ise 3'ü vurduktan sonra fark ediyor ve zilin çalmasına engel oluyor. Elias ve hakem tartışıyorlar. Elias hakemin üzerine yürüyor ama hakem maça devam kararı alıyor. Elias oldukça sinirli. Elias, Rock'ı kaldırdığı gibi turnbuckle'a çarpıyor. Elias, Rock'ı köşede domine ediyor, peş peşe yumruklar geliyor. En sonunda Elias second rope'a çıkıp rakibini yumruklamaya başlıyor. Fakat Rock kendisini toparlıyor ve Elias'ı yakaladığı gibi powerbomb pozisyonuna sokuyor! Rock powerbomb'a yürüyor ve SITOUT POWERBOMB! Rock tuşa gidiyor: 1...2... OLMUYOR! Rock sinirli bir şekilde ayağa kalkıyor ve Elias'ı kaldırdığı gibi köşeye çarpıyor. Rock, Elias'ı köşede yumruklamaya başlıyor ardından karşı köşeye yollamak istiyor ama reversal ile Elias onu yolluyor derken Rock rakibinin üzerine koşuyor ve arm drag! Elias ayağa kalkıyor ve Rock'tan bir arm drag daha! Rock kip-up ile ayağa kalkıyor ve Elias'a Rock Bottom yapmak için hazır bekliyor. Elias ayağa kalkıyor ve Rock Bottom pozisyonuna alıyor. Ancak Elias'tan dirsek darbesi geliyor. Elias ardından headbutt yapıyor. Elias, Rock'ı yakaladığı gibi ROCK BOTTOM! Elias tuşa gidiyor: 1...2...

Olmuyor! Elias hayal kırıklığına uğruyor. Elias ayağa kalkıyor ve kolunda bileklikleri seyircilere fırlatıyor. Elias People's Elbow için işaretini veriyor. Elias iplerden sekiyor ve People's Elbo... HAYIR ROCK AYAĞA KALKTI VE SON GÜCÜ İLE ROCK BOTTOM YAPIYOR! İKİ ADAM DA YERDE! ROCK TUŞA GİDİYOR: 1...2...3!

Kazanan: The Rock

B4EbRL.png


The Rock kazanıyor! Zor geçen bu maçı The Rock kazanmasını biliyor! Hakem The Rock'ın elini havaya kaldırıyor. Elias arka alanın yolunu tutarken Rock tauntlarını yapmaya başlıyor. Ardından o da arka alanın yolunu tutuyor.

AYRAC.png


Kameralarımız Patrick Allen'ın ofisinde açılıyor, kendisi bazı evrak işleri ile ilgilenirken kamerayı görünce ona odaklanıyor ve konuşmaya başlıyor:

Patrick Allen: Hoş geldiniz sevgili GWA takipçileri, bizim için hala oldukça zor geçen bu günlerde siz evlerinizde sıkılmayın diye elimizden geleni yapıyor. Umarız şovumuzun şu ana kadar ki gidişatından memnunsunuzdur, burada şu an konuşuyor olmamın başlıca bir sebebi var. Birazdan Hardcore kemeri için gerçekleşecek bir Parking Lot Brawl maçı göreceksiniz. Ancak kemerin hakkını vermek için bu maç beklediğinizden çok daha sert geçecek, buraya çağırmamın ana sebebi ise maça katılacak kişiler ile ilgili...

Patrick Allen: No Way Jose... Silas Young...

Patrick Allen: Kevin Steen, ve Muhammad Hassan. Evet, bu saydığım dört isim birazdan Hardcore kemeri için oldukça zorlu geçecek bir mücadeleye çıkacak. O zaman burada daha fazla vakit kaybetmemizin bir anlamı yok, şov devam etmeli.

AYRAC.png


JI0fbO.png


Kameralarımız bu noktada bulunduğumuz bölgenin otopark tarafında çevriliyor, ancak normal otoparklardan ziyade biraz daha araba mezarlığına benziyor bu bölge. Yerde bir sürü kesici, delici ve zarar verici aletler var.

Bu esnada maçta güreşecek olan güreşçiler bölgenin dört ayrı tarafından yavaş yavaş içeri giriyor. Onlar girdikten sonra kapılar onların ardına kilitleniyor ve sadece Silas Young, Kevin Steen, No Way Jose ve Muhammad Hassan kalıyor etrafta. Bu esnada yukarıdan bir zil sesi geliyor ve maç başlıyor...

Parking Lot Brawl for Hardcore Championship
Silas Young vs. Kevin Steen vs. No Way Jose vs. Muhammad Hassan


Maç başladığında geniş bölgede kimse birbirinin yanına gitmiyor, herkes yerdeki nesnelere bakıyor ve kendilerine bir alet seçiyorlar. Muhammad Hassan beyzbol sopası alıyor, No Way Jose yerde bulduğu rengarenk bir sandalyeyi eline alıyor, Kevin Steen telli bir sopa alıyor, Silas Young ise sadece izliyor. Bu noktada No Way Jose ile Muhammad Hassan birbirine giriyor ve iki isim ellerinde olan aletleri hiç duraksamadan birbirine vurmaya başlıyor. Ancak iki isminde aletleri birbirlerini bloke ederken, bir noktada No Way Jose rakibinin karnına bir tekme atıyor ve Hassan kafasını eğmişken Jose sandalyeyi yere bırakıp rakibinin KAFASINI SANDALYEYE GETİRECEK ŞEKİLDE JUMPING DDT! Kevin Steen bunu görüp onların tarafına yönelmek isterken Silas Young onun arkasından gelip ona saldırıyor ancak Steen bundan sıyrılıyor ve direk elindeki telli sopayı rakibinin yüzüne bastırarak onu yere yatırıyor. Silas Young acının getirisi ile birlikte çığlık atarken Kevin Steen durmuyor ve sopanın tellerini basıtrabildiği kadar rakibinin suratına bastırıyor. Bir süre sonra bunu bırakıyor ve geniş bölgedeki nesneleri incelerken bir tane torba dikkatini çekiyor, Steen o torbanın yanına gittikten sonra torbanın içine bakıyor ve gülümsüyor. Ardından torbayı yere döküyor ve bunlar RAPTİYELER! Kevin Steen dökmeyi bitirdiğinde gözü No Way Jose ve Muhammad Hassan arasında olan mücadeleye takılıyor. Hassan rakibinin kafasını arabaların kapılarına vurduruyor durmadan ve bir süre sonra onu kavrıyor ve ARABALARA DOĞRU OVERHEAD BELLY TO BELLY SUPLEX! Kevin Steen bu esnada onları izlemeye devam ederken ANİDEN SILAS YOUNG RAKİBİNİ ARKADAN KAVRIYOR VE TAM YERDEKİ RAPTİYELERİN ÜZERİNE DOĞRU REVERSE SUPLEX! STEEN'İN SURATI KANA BULANIYOR, SILAS YOUNG TUŞA GİDİYOR. 1....2.....

KEVIN STEEN TUŞU ATIYOR! Silas Young sinirleniyor ve yerde olan nesnelerden kendine bir şey seçmeye çalışırken kameralarımız No Way Jose ve Muhammad Hassan arasında olan mücadeleye odaklanıyor aniden, No Way Jose rakibini kaldırdıktan sonra yere Bodyslam ile çarpıyor. Ardından yerde olan eşyalara bakarken dikkat ettiği şey bir ÇAKI OLUYOR! AMAN TANRIM BU GECE BURADAN CESET ÇIKABİLİR! JOSE ÇAKIYI ALDIKTAN SONRA MUHAMMAD HASSAN'A DOĞRU YÜRÜYOR VE ÇAKIYI ONA DOĞRU SAVURUYOR ANCAK HASSAN KAÇIYOR BU HAMLEDEN. ARDINDAN JOSE'NİN ÇAKIYI TUTUTĞU ELİNİ KAVRAYAK ONUN OMUZUNA DOĞRU GÖTÜRÜYOR VE ÇAKI İLE RAKİBİNİN OMUZUNU KESİYOR! JOSE BİR ÇIĞLIK ATARKEN HASSAN ÇAKIYI ALIP BİR KENARA FIRLATIYOR AMA JOSE'U İHMAL ETMİYOR VE RAKİBİNİ KAVRADIKTAN SONRA YERDE OLAN BİR FLORESAN LAMBANIN ÜZERİNE DOUBLE UNDERHOOK PILEDRIVER UYGULUYOR! LAMBA PATLARKEN İKİ GÜREŞÇİNİN DE VÜCUDUNDAN KANLAR SÜZÜLDÜĞÜNÜ GÖRÜYORUZ! Bölgenin diğer tarafında Silas Young bir masa ve merdiven kurmuş vaziyette. Ardından Kevin Steen'i kaldırmaya gidiyor ancak Kevin Steen aniden BİR 2x4 SOPASINI KAVRIYOR VE RAKİBİNİN KARNINA SERT BİR ŞEKİLDE GEÇİRMEYE BAŞLIYOR SOPAYI! Kamera bunu çekerken sopanın üzerinde ''Hooooooo'' yazdığını fark ediyor. KEVIN STEEN İSE ACIMASIZCA SOPAYI RAKİBİNİN BEDENİNİN ÇEŞİTLİ BÖLGELERİNE GEÇİRMEYE DEVAM EDİYOR. Ardından sopayı bırakıyor ve rakibini masanın üzerine yatırıyor, ve YERDEN ALDIĞI BAZI RAPTİYELERİ TERS BİR ŞEKİLDE SILAS YOUNG'IN VÜCUDUNUN ÜZERİNE KOYUYOR! KEVIN STEEN BUNLARI YAPTIKTAN SONRA MERDİVENİN EN TEPESİNE ÇIKIYOR, ARKASINA BİR KEZ BİLE BAKMADAN MOONSAULT İLE ATLIYOR, VE ÜZERİNDE RAPTİYE, ALTINDA MASA OLAN SILAS YOUNG'IN ÜZERİNE GELEN BU MOONSAULT HAMLESİ BAŞARILI OLUYOR! KEVIN STEEN TUŞA GİDİYOR! 1.....2.......

BU SEFER DE SILAS YOUNG BU TUŞU ATMAYI BAŞARIYOR! KEVIN STEEN YAŞANANLARA AĞZI AÇIK KALIYOR SADECE! Ama fazla öldürecek boş vakit olmadığının bilincinde olarak Silas Young'ı yerde bırakıyor ve ayakta olan merdiveni kapatıyor. Şimdi merdiveni eline alıyor ve bu sefer SILAS YOUNG'IN KAFASINA MERDİVEN İLE VURMAYA BAŞLIYOR. DAHA DOĞRUSU TAM BAŞLAYACAK İKEN SILAS YOUNG KAÇMAYI BAŞARIYOR! Şimdi Silas Young oldukça hızlı bir şekilde ayağa kalkıyor, KEVIN STEEN ONA MERDİVEN İLE KOŞUYOR AMA SILAS YOUNG OLDUKÇA YÜKSEK SIÇRAYARAK MERDİVENİNDE ÜSTÜNDEN KEVIN STEEN'E BİR STANDING CROSSBODY UYGULUYOR! Şimdi Silas Young eline merdiveni alan taraf oluyor ve hiç beklemeden Kevin Steen'e MERDİVEN İLE VURMAYA BAŞLIYOR STEEN KARŞILIK VEREMEDİĞİ GİBİ VÜCUDUNU İÇE DOĞRU KAPATARAK KENDİNİ KORUMAYA ÇALIŞIYOR! SILAS YOUNG DEFALARCA KEZ VURDUKTAN SONRA RAKİBİNİ KALDIRIYOR VE MERDİVENİN ÜZERİNE DOĞRU SIT OUT POWERBOMB! Bunlar yaşanırken, kamera bölgenin diğer tarafına No Way Jose ve Muhammad Hassan'ın olduğu kısma çevriliyor. Şükürler olsun ki bu kez ikisininde elinde çakı yok, Muhammad Hassan'ın elinde başka bir şey yok iken No Way Jose başka bir ''Hooooooo'' yazılı 2x4 sopasını rakibine doğru savuruyor. Hassan ilk iki seferde bu hamlelerden kaçmayı başarıyor ama üçüncü seferde NO WAY JOSE ELİNDEKİ SOPAYI RAKİBİNİN TAM KAFASINA İSABET ETTİRMEYİ BAŞARIYOR! HASSAN YERE YIĞILIRKEN JOSE ELİNDEKİ SOPAYI BİR SANDALYE İLE DESTEKLEYEREK DİK ŞEKİLDE YERE KOYUYOR. ARDINDAN MUHAMMAD HASSAN'I KALDIRIYOR VE DİKEY ŞEKLİNDE OLAN SOPANIN ÜZERİNE DOĞRU ROLLING FIREMAN'S CARRY SLAM! NO WAY JOSE BUNUN ÜZERİNE YERDE YATAN HASSAN'IN ÜZERİNE ETRAFTA BULDUĞU NE KADAR ZARAR VERİCİ, TEHLİKELİ NESNE VARSA KOYUYOR VE BİR ARABANIN TEPESİNE ÇIKIYOR! MUHAMMAD HASSAN HENÜZ KALKAMAMIŞ İKEN NO WAY JOSE O KONUMDA FLYING DOUBLE FOOT STOMP İLE ATLIYOR! MUHAMMAD HASSAN GÖZLERİNİ AÇAMAZKEN NO WAY JOSE TUŞA GİDİYOR! 1..... 2.....

MUHAMMAD HASSAN YİNE DE TUŞU ATMAYI BAŞARIYOR! No Way Jose onun üzerine çıkıp yumruklarken arkada bir şeyler oluyor. Silas Young ve Kevin Steen'de çetin bir yumruklaşma sekansının içine giriyor. İki isim birbirlerini yumruklayarak metrelerce ilerliyorlar ve No Way Jose ile Muhammad Hassan'ın olduğu yere çok yakın bir yerde duruyorlar. Kevin Steen bu esnada üstünlüğü eline alıyor ve rakibini kavradığı gibi arabalardan birine doğru fırlatıyor. Ardından ona doğru koşuyor ve SUPERKICK! SILAS YOUNG'IN KAFASI ARABAYA ÇARPIYOR! ŞİMDİ KEVIN STEEN ONU TEKRARDAN KAVRIYOR VE ARABAYA DOĞRU FIRLATMAK İSTİYOR AMA SILAS YOUNG ÜSTÜNLÜĞÜ ELİNE ALIYOR VE RAKİBİNİN KAFASINI ARABANIN CAMINA DOĞRU GEÇİREREK CAMI KIRMAYI BAŞARIYOR! Ama Kevin Steen ile işinin bitmediğini onu geri çekmesinden anlıyoruz. Silas Young yerde demir bir sopa alıyor ve sopayı biraz çevirdikten sonra Kevin Steen'e doğru savuruyor ancak Kevin Steen çekilmeyi başarıyor ve SILAS YOUNG'A İKİNCİ SUPERKICK! ARDINDAN ELİNDEN DEMİR SOPAYI ALIYOR VE SILAS YOUNG'IN TAM KAFASINA ÇOK SERT BİR HAMLE İLE GEÇİRİYOR SOPAYI! SILAS YOUNG DÜŞECEK GİBİ OLURKEN KEVIN STEEN TUŞA GİDİYOR 1......2...... NO! NO WAY JOSE SON ANDA YETİŞİYOR VE TUŞU BOZUYOR! ARDINDAN JOSE YERDEKİ SOPAYI ALIYOR VE ALDIĞI GİBİ DE KEVIN STEEN'İN KAFASINDA PATLATIYOR! No Way Jose bu hamleyi yaptıktan sonra arkasına dönüyor ama döndüğü gibi MUHAMMAD HASSAN BİR İÇKİ ŞİŞESİNİ RAKİBİNİN KAFASINDA PATLATIYOR! ARDINDAN MUHAMMAD HASSAN YERDEN BAŞKA BİR RAPTİYE TORBASI ALIYOR VE TORBAYI DÖKTÜKTEN SONRA, JOSE'A İKİNCİ DARBE İÇİN AYAĞA KALDIRIYOR VE NO WAY JOSE'A BU SEFER RAPTİYELERİN ÜZERİNE DOĞRU FULL NELSON SLAM UYGULUYOR! MUHAMMAD HASSAN HAMLENİN ARDINDAN HEMEN TUŞA GİDİYOR! 1......2......

NO WAY JOSE BU HAMLEDEN KURTULMAYI BAŞARIYOR! Ancak ayağa kalkamıyor, Muhammad Hassan'da ayağa kalkamıyor ve yere yatıyor. Kevin Steen ve Silas Young'da aynı şekilde farklı bölgelerde yerde yatıyorlar. Hiçbir ismin belki de daha fazla savaşacak hali kalmadı, bir süre sonra yavaş yavaş dört isimde son güçlerini toplayarak ayağa kalkıyor. Herkes yavaş yavaş birbirine yaklaşıyor. Dört isim de bir saldırı yapmıyor derken aniden Silas Young ile Muhammad Hassan, Kevin Steen ile No Way Jose eş zamanlı olarak Lock-Up'a giriyorlar. Bir yandan Silas Young, diğer yanda ise Kevin Steen üstün çıkan taraf oluyor. Kevin Steen üstünlüğünü No Way Jose'u bir arabaya fırlatarak kullanıyorlar, ardından ona doğru koşuyor ve ARABAYA DOĞRU CANNONBALL SENTON! Kevin Steen, No Way Jose'u orada bırakıp arkasını dönüyor ve yerde olan bir dikenli sopayı alıp yavaş yavaş Muhammad Hassan ve Silas Young'ın bulunduğu bölüme doğru ilerliyor. Yüzüne acımasız bir ifade bürünürken onların iyice yakınına giriyor. Silas ve Muhammad yumruklaşırken aniden bakışlarını ona doğru çeviriyorlar. En başta Steen'in elinde bulunan dikenli sopadan ötürü birkaç adım geri açılıyorlar. Kevin Steen onlara doğru yürümeye devam ederken ANİDEN SILAS YOUNG VE MUHAMMAD HASSAN KEVIN STEEN'İN TAM KAFASINA DOĞRU BİR SUPERKICK VURUYOR!

İKİSİ BİRDEN SUPERKICK VURDUKTAN SONRA MUHAMMAD HASSAN ANİDEN SILAS YOUNG'I KAVRIYOR VE DİKENLİ SOPANIN ÜZERİNE DOĞRU REVERSE STO VURUYOR! FAKAT HİÇ DURMUYOR VE BİR KEZ KALDIRDIKTAN SONRA TEKRAR DİKENLİ SOPANIN ÜZERİNE SILAS YOUNG'IN SURATI GELECEK ŞEKİLDE AYARLIYOR VE İKİNCİ REVERSE STO! MUHAMMAD HASSAN BUNUNLA BİTMEYECEĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜ İÇİN RAKİBİNİ BİR KEZ DAHA KALDIRIYOR VE BİR KEZ DAHA AYNI ŞEKİLDE REVERSE STO! SILAS YOUNG YERDE GÖZLERİNİ AÇAMIYOR, MUHAMMAD HASSAN'DA KENDİNİ YERE BIRAKIYOR AMA SON BİR KUVVET İLE KOLUNU SILAS YOUNG'IN ÜZERİNE BIRAKIYOR! TUŞ SAYILIYOR, 1......2......

3!

Kazanan ve Yeni Hardcore Şampiyonu: Muhammad Hassan

MUHAMMAD HASSAN KEMERİ KAZANIYOR VE SEVİNCİNİ YAŞIYOR DERKEN...

ANİDEN JASON JORDAN GELİYOR VE MUHAMMAD HASSAN'I ARKASINDAN KAVRAYIP ROLL-UP'A ALIYOR, HAKEM TUŞU HIZLI HIZLI SAYIYOR 1-2-

3!

Kazanan ve Yeni Hardcore Şampiyonu: Jason Jordan

3I6NLT.png


JASON JORDAN KEMERİ KAZANMAYI BAŞARIYOR! MUHAMMAD HASSAN HEMEN ONUN ÜZERİNE ATLIYOR AMA ORADAKİ GÖREVLİLER HASSAN'I ONDAN UZAKLAŞTIRIYOR VE JASON JORDAN O BÖLGEDEN KEMER İLE BİRLİKTE KAÇIYOR! Kameralarımız bu görüntüler ile birlikte kapanıyor...

AYRAC.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2VlGVvKMHKo[/ame]

hO993g.jpg


Timothy Thatcher girişte görünüyor ve ringe doğru geliyor. Thatcher ringe girdikten sonra birkaç ısınma hareketi yapıp rakibini beklemeye başlıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=fH2mf_DFxeM[/ame]

e54e510142.png


Triple H elinde su şişesi ile girişte görünüyor ve ringe doğru geliyor. Triple H aprona çıkıyor ve tauntunu yapıyor. Triple H ringe giriyor. Artık maç için her şey hazır ve hakem zili çalıyor...

Timothy Thatcher vs Triple H

Zil çalar çalmaz iki adam da birbirinin üzerine koşuyor ve tekme birbirlerine saldırıyorlar. İkili şimdi birbirlerini yumrukluyor! Arka arkaya yumruklar geliyor. [Holy Shit] Thatcher şimdi rakibini köşede sıkıştırıyor ve dirsek darbelerini gömüyor. Hakem araya giriyor ama Thacther hakemi dinlemiyor. Peş peşe dirsek darbeleri geliyor. [This is Awesome!] Triple H yere çöküyor. Thatcher geriliyor ve rakibinin üzerine koşup ona corner low dropkick yapıyor. Triple H sersemliyor. Thatcher şimdi rakibini kaldırıyor ve GERMAN SUPLEX! Thatcher hemen tuşa gidiyor: 1.... Triple H 1'de atıyor! OMG! Triple H 1'de kurtuldu. İki adam karşı karşıya geliyor bir süre birbirlerine baktıktan sonra tekrardan yumruklaşmaya başlıyorlar. Birbirlerine dirsek darbeleri ile vuruyorlar. Triple H en sonunda diz çöküyor ve Thatcher'dan dirsek yiyor. Thatcher iplerden sekiyor ve Triple H'e lariat yapıyor. Triple H yerde. Thatcher tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Thatcher bunun üzerine ayağa kalkıyor ve rakibini de ayağa kaldırıp turnbuckle'a yolluyor ama Triple H turnbuckle'dan sekip rakibinin üzerine lariat ile koşuyor! Thatcher yerde. Triple H tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Triple H bunun üzerine rakibini kaldırıyor ve kendisi de German Suplex yapıyor! Thatcher yerde! Triple H tuşa gidiyor: 1.... Olmuyor! Thatcher da 1'de atıyor. İki adam tekrardan ayağa kalkıyor ve göz göze gelip birbirlerine tekme tokat girişmeye başlıyorlar. Thatcher rakibini turnbuckle'a yolluyor ve big boot'u yapıştırıyor. Thatcher tekrardan karşı turnbuckle'a gidiyor ama hemen onun arkasından Triple H geliyor ve drisek darbesini gömüyor. Triple H ardından rakibine bulldog yapıyor ve tuşa gidiyor: 1...2...

Olmuyor. Thatcher bir anda ayağa kalkıyor! İki adam yine karşı karşıya geliyor. Hunter rakibinin göğsüne okkalı bir chop atıyor.

Timothy Thatcher: HADİ BİR KERE DAHA VUR!

Triple H bir chop daha atıyor. Thatcher'ın göğsündeki terler havaya saçılıyor. Muazzam bir görüntü bu.

Timothy Thatcher: BİR DAHA!

Triple H öfkeli bir şekilde bir chop daha atıyor. [Timothy! Timothy! Timothy!] Triple H arka arkaya choplar atmaya başlıyor. Thatcher köşeye sıkışıyor. Göğsü kıpkırmızı oldu ama bana mısın demiyor. Triple H bir chop daha atıyor. Ardından Thatcher rakibini köşeye çekiyor ve okkalı bir chop atıyor. Triple H'in göğsündeki bütün ter havaya saçılıyor. Muazzam bir görüntü bu. Triple H yere çöküyor. Thatcher tekrardan geriliyor ve rakibinin üzerine koşup diz darbesiyle vuruyor. Ardından rakibini kaldırdığı gibi BRIANBUSTERRRRR! TIMOTHY TUŞA GİDİYOR: 1....2... Olmuyor! Thatcher sinirleniyor ama kontrolü bırakmıyor. Thatcher ayağa kalkıyor ve Triple'in sırtına arka arkaya tekmeler atmaya başlıyor. Triple H ise dişini sıkıyor.

Triple H: TÜM ELİNDEN GELEN BU MU?

Thatcher iplerden sekiyor ve PENALTY KICK! PENALTY KICK! Triple H yerde! Thatcher tuşa gidiyor: 1...2...

Olmuyor. Thatcher sinirleniyor ve rakibinin bacağına leg crab yapıyor. Triple H zor durumda, hakem ona pes edip etmediğini soruyor ama Triple H pes etmiyor. Triple H yavaş yavaş iplere doğru sürünmeye başlıyor. En sonunda iplere tutunuyor. Thatcher rakibini bırakıyor. Triple H iplerden destek alarak ayağa kalkıyor. Thatcher ona snapmare yapıyor. Triple H yerde. Thatcher iplerden sekiyor ve Triple H'in sırtına penalty kick yapıyor. Triple H acı içerisinde ayağa kalkıyor ve iki adam da karşı karşıya geliyor. Thatcher'dan dirsek darbesi. Bir dirsek darbesi daha ardından bir tane daha. Hunter diz çöküyor ama ayağa kalkıyor ve rakibine peş peşe dirsek darbeleri ile saldırıyor. Ardından Irish Whip'e yolluyor ve SPINEBUSTER! Triple H ayağa kalkıyor bilekliklerini seyircilere fırlatıp dizliğini indiriyor. Thatcher ayağa kalkıyor ve Hunter'dan bir High Knee! Thatcher sersemliyor ama yıkılmıyor. Triple H onu yakaladığı gibi German Suplex yapıyor. Fakat Thatcher hemen ayağa kalkıyor ve Triple H'e German Suplex yapıyor. Triple H bu sefer kalkıyor ve bir German Suplex de o yapıyor. Şimdi iki adam da ayağa kalktı! Thatcher ÇOK SERT BIR HEADBUTT YAPIYOR! [You're sick! You're sick!] Triple H dizlerinin üstüne çöküyor.

dBriaJ.jpg


Thatcher attığı headbutt sonrasında burnundan kan geliyor. Thatcher gelen kanı göğsüne sürüyor ve iplerden sekiyor. PENALTY KICK! PENALTY KICK! Thatcher yeniden tuşa gidiyor: 1...2...3!

Triple H son anda atıyor! Thatcher şaşkın! Maç devam ediyor. Triple H mücadeleye devam ediyor. Thatcher rakibini ayağa kaldırıyor ve turnbuckle'a yolluyor. Thatcher rakibinin üzerine koşarak gidiyor ve CORNER BIG BOOT! Hayır Triple H son anda çekilince Thatcher sert bir şekilde köşeye çarpıyor. Triple H rakibini köşede domine etmeye başlıyor. Triple H rakibinin üzerine koşarak gidiyor ama Thatcher çekilince turnbuckle'a çarpıyor. Thatcher kendisini toparlıyor ve Triple H'i köşede domine ediyor. Onun göğsüne okkalı bir chop atıyor. Thatcher ardından Triple H'i Irish Whip'e yolluyor. Triple H iplersen sekiyor THATCHER'DAN LARIATTOOO! HAYIR TRIPLE H DEVRİLMEDİ! [Ooooo] Triple H ve Timothy Thatcher karşı karşıya geliyor. Thatcher iplerden sekiyor ve lariat deniyor. ANCAK TRIPLE H YİNE DEVRİLMEDİ! Thatcher bu duruma bozuluyor.

Timothy Thatcher: SIRA SENDE!

Triple H karşısındaki genç rakibinin yüzüne bakıyor ve iplerden sekiyor! LARIATTOOO! HAYIR TIMOTHY THATCHER DA YIKILMADI! İkili tekrardan karşı karşıya geliyor. Dirsek darbeleri ile yumruklaşmaya başlıyorlar. Ardından Thatcher bağdaş kuruyor ve kendisini Triple H'e teslim ediyor. Triple H de onun karşısında bağdaş kuruyor! İki adam karşı karşıya. Thatcher'dan okkalı bir tokat geliyor Triple H'in yüzüne. [Oooooo] Triple H önce çenesini tutuyor ardından kendisi de okkalı bir tokat atıyor. Thatcher çenesini tutuyor. İki adam yerde o pozisyonda birbirlerini tokatlıyor. Thatcher'dan peş peşe tokatlar geliyor. Triple H karşılık veremiyor. Thatcher en sonunda tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Thatcher sinirli bir şekilde ayağa kalkıyor ve rakibinin de ayağa kalkmasını bekliyor. Triple H ayağa kalkıyor. Thatcher onun üzerine lariat için koşarak gidiyor! PEDIGREE! PEDIGREE! PEDIGREE! Thatcher tam Hunter'ın üzerine koşarken Hunter ona ani bir tekme atıyor. Ardından da Pedigree yapıyor. Thatcher yerde. Triple H tuşa gidiyor: 1...2...3!

Kazanan: Triple H

Zil çalıyor. Seyirciler iki adam için de chant atıyor.. İki adam da yerde yatıyor. Sağlık görevlileri gelip iki adama da buz koyuyor. Triple H yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Arenada King of Kings çalmaya başlıyor. Triple H yorgun bir şekilde galibiyetini kutlarken Thatcher ayağa kalkıyor. İki adam da karşı karşıya geliyor. Triple H Thatcher'a elini uzatıyor.

SHAKE HIS HAND! SHAKE HIS HAND!

Thatcher Triple H'in elini sıkacak gibi oluyor ama HEADBUTT! Thatcher, Triple H'e headbutt yapıyor! Triple H yerde. [Boo]

Thatcher yoğun bir boo alıyor, arenada onun müziği çalıyor. Thatcher aldığı ağır tepkilerle birlikte arka alanın yolunu tutuyor.

AYRAC.png


Arka alanda Eva Marie'yi görüyoruz. Kendisi gezinirken yolda bir hakeme rastlıyor ve bir şeyler konuşmaya başlıyorlar. Kameralar yanına gittiğinde Eva Marie hakeme "Hadi yolculuğa çıkıyoruz..." diyor ve ikili arkaya doğru yol alıyorlar. Eva Marie odaların birinin önünde duruyor ve hakeme sen dışarda bekle diye bir işaret veriyor. İçeriden bir "Gel!" sesi geldikten sonra Eva Marie içeri dalıyor. Bu Jason Jordan'ın odası! Jason Jordan odasında yeni kazandığı kemeri masasına koymuş şekilde keyif yaparken Eva Marie'yi görünce gözleri büyüyor. Sessizce bir şey söylüyor.

Jason Jordan: Galiba kemer galibiyetim için bonus ödülüm geldi.

Eva Marie: Jason bir şey mi söyledin?

Jason Jordan:
Yok yok olur mu? Hoş geldin. Bu ziyaretini neye borçluyum acaba?

Eva Marie: Biliyorsun bu Grönland'da yapacak pek bir şey yok. Canım sıkılıyor. Belki sen bana yardımcı olabilirsin. Tavsiye isteyecektim senden. Bilirsin işte, nerede eğlenilir veya nerede yemek yenir gibi.

Jason Jordan: İnan itimat et Eva ben de burada çok şey keşfedemedim daha. Tabii bu virüs falan olunca biraz çekiniyor insan dışarı çıkmaya biliyor musun?

Eva Marie: Evet bende çekinmiyor değilim aslında. Dışarda kafayı dağıtsam istiyorum ama işte kader bizi bu lanet virüsle baş başa bıraktı değil mi?

Jason Jordan: Aynen öyle. Bak ne diyeceğim, benim dolapta buraya gelirken getirdiğim 1978 Montrachet vardı. Birazcık eğlence arıyorsan beraber 2 kadeh devirip güzel bir sohbete adım atabiliriz.

Eva Marie: Gerçekten mi? Bilemedim ama, şimdi şov var içmemiz ne kadar doğru olur?

Jason Jordan: Sen gel otur ve kendini bana bırak. 78 Montrachet'le beraber seninle ufak bir yolculuğa çıkalım.

Eva Marie heyecanlı bir şekilde beklerken Jason Jordan'da dolabından şarabı çıkarıp iki tane kadehi masanın üstüne koyuyor. Şarapları kadehe özenle koyduktan sonra bir kadehi Eva Marie'ye takdim ediyor. Diğerini de kendi alıyor eline. Konuşmaya devam ediyorlar.

Jason Jordan: Ee sen neler yapıyorsun?

Eva Marie Jordan soruyu sorarken o arkasını dönmeden şarabı fondipliyor. Ardından beklemeden Jordan'a yaklaşıyor. Jordan şaşkın şekilde kadehini ve şişeyi masaya bırakıyor ve kendini bir nevi Eva Marie'ye bırakıyor. Eva Marie fırsatı değerlendirip Jordan'ın kucağına oturuyor.

Eva Marie: Bence böyle konuşmaya devam edelim canım, ne dersin?

Jordan: Zevkle.

Eva Marie biraz Jordan'ın suyuna gidiyor ve bir ses yankılanıyor odada!

EVA MARIE JASON JORDAN'IN KAFASINDA ŞARAP ŞİŞESİNİ PATLATIYOR! Jason Jordan koltukta baygın halde kalıyor. Eva Marie dışarıda bekleyen hakeme bağırıyor ve hakem içeri giriyor.

Eva Marie vs Jason Jordan - Hardcore Championship

Eva Marie bayılttığı Jason Jordan'ı yere yatırıyor ve tuşa gidiyor. 1.....2......

3!


Kazanan ve yeni şampiyon: Eva Marie


Eva Marie Jason Jordan'ı ilginç bir şekilde yeniyor ve yeni Hardcore Şampiyonu oluyor! Jason Jordan kendine gelemeden Eva Marie ve hakem odadan tüyüyorlar. Reklamlara gidiyoruz.

AYRAC.png

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=DLrG-0DtISE[/ame]

strowman_350x200.jpg


I Am Stronger! Braun Strowman girişte görünüyor. Arkasında Truth Martini var. Martini gülerek Braun Strowman'a bir şeyler söylüyor. İkili şimdi hızla ringe geliyorlar. Şimdi Rey Mysterio'nun gelmesini bekliyoruz.

Ekrana Truth Martini ile alakalı bazı görüntüler geliyor. Geçmişte Rey Mysterio ile yaşadıklarını izliyoruz. Herkesin gidişini ve Truth Martini'nin tek başına kalışına tanıklık ediyoruz. Br süre sonra ise bir ses geliyor.

''Bugün yolun sonu Martini. ''

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=g-72voOYqFo[/ame]

aaarey1_350x200.jpg


Lie, Cheat & Steal! Eddie Guerrero'nun müziği duyuluyor. Bir süre sonra ise arenada Booyaka yankılanıyor. Rey Mysterio girişte görünüyor. Maskesi takmış ve eski günlerdeki gibi oldukça neşeli. Seyirciler ile tokalaşarak ringe geliyor. Bu sırada kamera Truth Martini'ye dönüyor.

Truth Martini: Yetmedi mi Eddie duyarı o***** çocuğu? Adamın mezarında sızlaya sızlaya kemik kalmadı.

Rey Mysterio ringe girer girmez köşeye çıkıyor ve taunt atıyor. Seyircilerden oldukça iyi bir reaksiyon alıyor. Hakem iki isme bakıyor. Şimdi zil çalıyor ve maçımız başlıyor.

Truth Martini: Ez onu Strowman. Bugün onun son gecesi!

Rey Mysterio vs. Braun Strowman


İkili birbirlerini süzüyorlar. Braun Strowman adeta kükreyerek Rey Mysterio'nun üzerine koşuyor. Rey Mysterio aniden eğiliyor. Braun Strowman tekrar Rey Mysterio'nun üzerine koşuyor. Rey Mysterio yine eğiliyor ve köşeye çıkıyor. Şimdi Braun Strowman dönüyor Rey'e doğru. Rey üzerine atlıyor derken Braun Strowman onu havada yakalıyor. Şimdi ise Running Powerslam! Rey Mysterio için oldukça şanssız bir an. Braun Strowman vakit kaybetmeden tekrar Rey Mysterio'yu kaldırıyor ve bir Running Powerslam daha! Hemen tuşa gitmek istiyor: 1...2...

Truth Martini: Dur çabuk! Dur dedim!

Braun Strowman tuşu bırakıyor ve Truth Martini'ye bakıyor.

Truth Martini: Bu kadar erken bitmesi onun için ödül! Daha fazlasını istiyorum Strowman çok daha fazlasını!

Braun Strowman kafasını sallayarak onaylıyor Truth Martini'yi. Braun Strowman şimdi Rey Mysterio'yu kafasından tutuyor ve köşeye doğru fırlatıyor. Rey Mysterio uçuyor adeta. Braun Strowman şimdi üzerine gidiyor ve Rey Mysterio'yu kaldırıp bir diğer köşeye fırlatıyor. Ringin ortasına geçip taunt atıyor. Truth Martini'yi kızıyor Braun'a. Rey'e odaklan diye bağırıyor. Braun Strowman şimdi Rey Mysterio'nun kalkmasını bekliyor. Rey Mysterio yavaş yavaş ayaklanıyor derken Braun Strowman üzerine koşuyor ve Running Shoulder Tackle! Rey Mysterio takla atarak yerde kalıyor. Braun Strowman tekrar kaldırıyor Rey'i ve ringin dışına gönderiyor.

Truth Martini: Öldür onu Strowman! Daha sert, daha fazla sinirlenmen gerekiyor.

Truth Martini birden Braun Strowman tokat yapıştırıyor. Seyirciler ooo çekiyor. Braun Strowman sinirden kıpkırmızı olmuş durumda sadece Truth Martini'ye bakıyor. Truth Martini ise Rey Mysterio'yu gösteriyor. Braun Strowman şimdi Rey Mysterio'yu kaldırıyor ve boğazından yakalıyor. Rey Mysterio birden tekmeler geçiriyor Strowman'a. Seri yumruklar vuruyor ve tekmelerine devam ediyor. Braun Strowman bunlardan etkilenmiyor. Rey Mysterio'yu Chokeslam pozisyonuna alıyor. Birden bırakıyor ve ringe sokuyor Rey'i. Braun Strowman Truth Martini'ye yöneliyor. Truth Martini bağırıyor Strowman'a hareketi yapsın diye ama Braun Strowman'ın düşüncesi çok farklı gibi. Birden Truth Martini'nin boğazından kavrıyor ve Chokeslam ile gömüyor yere! Truth Martini acı içinde yerdeyken Braun Strowman maçı bırakıp arka alanın yolunu tutuyor. Hakem 10'a kadar sayıyor fakat Strowman çoktan gitti bile. Maç bitiyor! Rey Mysterio kazanıyor.

Count-Out İle Kazanan: Rey Mysterio

Rey Mysterio maçın ardından toparlanmaya çalışıyor. Hiçbir şey yapamadığı maçta galibiyeti alan taraf oldu. Hakem Rey Mysterio'nun elini kaldırıyor. Fakat Rey'in aklı şu an bambaşka bir yerde. Ringin dışında yerden kalkmaya çalışan Truth Martini'ye bakıyor. Şimdi ringden iniyor ve Martini'nin üzerine gidiyor. Truth Martini'nin yakasından tutup ayağa kaldırıyor. İkili birbirlerine bakıyorlar nefretle.

Rey Mysterio: Kazandım!

Seyircilerden muazzam bir reaksiyon kopuyor. Rey Mysterio adına chantler atıyorlar fakat Truth Martini kahkaha atmaya başlıyor. Seyircileri Truth Martini'nin kahkahaları susturuyor. Rey Mysterio şaşkın bir şekilde Truth Martini'ye bakarken Martini birden onu itiyor ve konuşmaya başlıyor.

Truth Martini: Çok aptalsın Rey. Ve en az bu insanlar senin kadar aptallar. Kör olmuş gibisiniz. Gözlerinizin önündeki detayları göremiyorsunuz. Her söylenene inanıp, peşinden gidiyorsunuz. Sence kaybetmiş bir adam gibi mi duruyorum? Ben her zaman kazanırım. Ev her zaman kazanır!

Truth Martini eliyle titantron'u gösteriyor. Bazı görüntüler geliyor ekranlara.

Truth Martini'yi telefon ile konuşurken görüyoruz.

Truth Martini: Boka batmış durumdayım. Haber vermekten aciz adamlarla ile muhattap olmak zorunda kalıyorum. Dostlarımın nerede olduğunu bilmiyorum. Hastalıkları ne durumda bilmiyorum. Düşünebiliyor musun bunu? Resmen benimle dalga geçiyorlar. Kaç gündür Liv Morgan ve Rey ikilisini bile göremiyorum. Burada olduklarına eminim fakat gelip suratıma bir şey söylemiyorlar. Ne mi yapacağım? Evin tekrar toparlanması gerekiyor. Sonu ne olursa olsun, başıma ne gelirse gelsin bırakmayacağım. Fazla soru sorma, sen sadece yapman gerekeni yap. Büyük bir gösterisi düzenleyeceğiz. Anladın mı? Victory Road gecesi tekrar saygı duyulması gereken bir adam olduğumu göstereceğim. Aynı zamanda sana fırsatın en büyüğünü vereceğim. Bu zamana kadar yanında olmadığım için pişmanım. Sen iyi bir adamsın. Beni dinlediğine sevindim. Görüşürüz. Evet... HOUSE ALWAYS WINS!

Truth Martini telefonu kapatıyor.
Truth Martini: Bitmiş durumda olduğumu düşünüyorum. Sonra ayağa kalktım ve hamlemi yaptım. Hepiniz ilk baştan beri yanımda olan adamın Braun Strowman olduğunu sandınız. Ne kadar komik ve acınası bir düşünce. Braun Strowman ilk baştan beri piyondu. O asla asıl adam olmadı. Hepiniz kendinizi buna inandırdınız. Sizin aklınıza bunu soktum. Ve şimdi ekrana bakmaya devam ediyor.

Başka görüntüler geliyor.



Arenaya bir araç giriş yapıyor. Bir süre sonra Truth Martini'nin koşarak giriş yapan aracın yanına geldiğini görüyoruz. Kapının açılmasını bekliyor heyecanla. Fakat sadece cam açılıyor. Yüzünü tam olarak göremediğimiz birisi Truth Martini'ye elini uzatıyor. Truth Martini'nin suratında kocaman bir gülümseme oluşuyor.

Truth Martini: Hoş geldin dostum. Tüm bunlar bittiğinde yaşadığın her şeyin intikamını alacaksın. Seni baştan yaratacağım.

Arabadaki adam elini uzatıyor. Truth Martini aynı şekil karşılık veriyor. Tokalaşırken Truth Martini keyifle gülmeye başlıyor. Kameralar bu görüntüler eşliğinde kapanıyor.

WbrWxi.jpg
Truth Martini: Şimdi ise asıl sürpriz zamanı!

Truth Martini keyifli bir şekilde gülerken arabanın kapısı açılıyor. Dikkatle arabanın içinden çıkacak kişiye bakıyoruz. Bu isim...

Hangman Page!

Truth Martini ve Hangman Page ikilisi birbirlerine sarılıyorlar. Truth Martini sırıtarak kameraya dönüyor.

Truth Martini: Şah mat!
Arena büyük bir şok içinde. Titantron kapanır kapanmaz tekrar Rey Mysterio'ya odaklanıyoruz. Rey Mysterio elini havaya kaldırıp Truth Martini'ye yumruk geçirmek istiyor derken bir müzik yankılanmaya başlıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2XWVvDgKoBs&feature=emb_title[/ame]

adampage_350x200.jpg


Hangman Page yuhalamalar eşliğinde girişte görünüyor. Koşarak Rey Mysterio'nun üzerine gidiyor. Rey hemen Hangman Page'e karşı hamle yapmak istiyor fakat Page daha erken davranıp sert bir dirsek darbesi patlatıyor. Rey Mysterio'nun kafasını aprona çarptırıyor hemen ardından ise ringe sokuyor. Şimdi Rey Mysterio'yu kaldırıyor ve Rite Of Passage! Truth Martini alkışlayarak ringe giriyor. Truth Martini ve Hangman Page ikilisi seyircilere karşı poz veriyorlar.

Truth Martini: Bu gecenin sonunda Hangman Page alması gerekeni sonunda alacak. Bugünden itibaren GWA'nın zirvesindeki isim...

Hangman Page!

Hangman Page elini havaya kaldırıyor. Truth Martini'nin kahkahaları eşliğinde kameralar kapanıyor.

AYRAC.png


AxOxGJ.jpg


Kameralarımız karanlık bir sokakta, tek lambası bulunan bir bölümde açılıyor, ve aniden bir ses duyuluyor:

??: Hoş gelmediniz.

Bu Chris Brookes, kendisi bizi burada karşılayan(?) isim oluyor, kameraya bakarak konuşmaya devam ediyor:

Chris ''ITA'' Brookes: Size geçmişime gidiyorum dediğimde benimle gelmenizi söylememiştim, ancak siz insanlar yine bana gereken rahatı vermediniz ve burada da kadrajınıza soktunuz. Peki o zaman, size bir hikaye anlatmak istiyorum, beni burada bulduysanız bu hikayeyi dinlemek zorundasınız:

8U0d1A.jpg


Chris ''ITA'' Brookes: 1991 yılında, sokağa doğurulan bir çocuk geldi bu Dünya'ya. İsmi Chris idi, hayatında edindiği her bilgi sokaklardan kazandığı tecrübelerle sağladı. Kendini geliştirdi ve insanların arasına karıştı, ama insanlar ona hiçbir zaman iyi davranmadı çünkü Chris onlardan biri değildi. O hep ötekileştirilendi. O insanlara bir şeyleri anlatmak istedi, bunun için çok çabaladı ancak dikkate alınmadı. Bu ona psikolojik zarar verdi, kendi içerisinde bile kontrolü sağlayamaz hale geldi. Şeytani bir hale büründü, insanların onu sürekli yalnız bırakması ona bir alter ego kazandırdı ve o alter ego, Chris'in intikamını intihar adı ile alıyordu. Ancak Chris istediğini bu şekilde de anlatamadı, çünkü İntihar o kadar tehlikeli bir hale geldi ki kimse onu dinleyemedi. Bu Chris'in son çaresiydi, o yüzden artık insanlara güveni kalmadı bu noktadan sonra. One Night Stand'den sonra, etrafında olan insanlardan da uzaklaştı ve inzivaya çekildi. Kendi geçmişinde.

7bVQNz.jpg


Chris ''ITA'' Brookes: Geçmişine ona yapılanları hatırladı, zorbalıkları ve çektiği tüm işkenceleri. O kendini bunlardan arındırıp, daha seviyeli insanların yanına gittiğinde de durum değişmedi. Önce kendine, ardından çevresinde olanlara zarar verip başarılar kazanınca da durum değişmedi. O da artık bunları umursamayı bıraktı, artık insanları düşünmeyi bıraktı. Artık o da en az intihar kadar tehlikeli olacaktı, bu da onun insanlara ikinci patlamayı yaşatmadan önce vereceği son mesajı:

Z5z9P0.jpg


Chris ''ITA'' Brookes: ITA'dan korkmanıza gerek kalmadı, o hala benimle birlikte ama artık kendinden de şeytani bir varlıkla beraber çalışmaya başladı. Artık ITA'dan değil, kelimenin tam anlamıyla Chris ''ITA'' Brookes'dan korkun!

AYRAC.png


[ame]https://youtu.be/NW0XHG3v0cI[/ame]

2b3a0641379dbfc16f77f9a3c24ed339.jpg


Drew Galloway girişte. İleriye doğru gitmiyor bekliyor.

[ame]https://youtu.be/xBa2CrhPyp8[/ame]

i5LFKX.jpg


Tyler Bate geliyor şimdi de. Galloway ile birlikte ringe giriyorlar. Ringte rakiplerini bekliyorlar.

[ame]https://youtu.be/izePLzAbc40[/ame]

T2.jpg


Io Shirai girişte pek umursamaz görünüyor ama ringin önüne kadar geliyor.

[ame]https://youtu.be/Co61LVkVd5I[/ame]

K2Rac2.jpg


Amazing Red girişte görünüyor. Io'nun yanına geliyor. Io ona bakıp bıkmış gibi bir bakış atıyor. Red'in yüzü asılıyor. Ringe giriyorlar. Taraflar yüz yüzeyken hakem zili çaldırıyor.

Tag Team Championship
Drew Galloway & Tyler Bate vs Io Shirai & Amazing Red


Hakem tarafları ayırıyor ve köşelerine gitmeleri gerektiğini işaret ediyor. Red ve Bate içeride kalıyor. Io ve Drew ise köşelerde. Red ve Bate ringin etrafında dönüyorlar bir süre. Sonra lock-up yapıyorlar. Red hızlıca headlock'a alıyor. Bir süre headlock devam ediyor hatta Bate bir düşüp kalkıyor ama devam ediyor. Bate, Red'i iplere doğru atıyor. Red iplerden sekiyor ama Bate, Ducking yapıyor. Red yine iplerden sekiyor. Ama bu sefer Bate, Leapfrog yapıyor. Red bir kez iplerden sekiyor ama Dropkick yiyor. Bate tuşa gidiyor ama Red sayma olmadan atıyor. Bate, Red'i ayağa kaldırıyor. Bir European Uppercut geçiriyor ve Red rakip köşeye yuvarlanıyor. Bate köşede bir kaç tekme atıyor Red'e. Ardından tag verip kolundan kavrıyor Red'i. Drew köşeye çıkıyor ve Red'in koluna doğru atlıyor. Drew yumruk atıyor Red'e. Red, Drew'ın bacağına iki tekme atıyor. Ardından iplerden sekiyor ama Drew tuttuğu gibi Overhead Belly To Belly yapıyor. Red hareketin etkisi ile köşeye uçuyor. Drew koşarak üzerine atlıyor ve Bate tag alıyor. Bate köşeye çıkıyor ve Diving Knee Drop yapıyor. Io sadece izliyor. Bate tuşa gidiyor hemen. 1-2-

Red atıyor. Bate hakeme bakıyor. Bate hızlıca kaldırıyor Red'i. Köşeye atıyor. Red'e doğru koşuyor ama Red zıplayarak bir tekme vuruyor ve Bate'i yavaşlatıyor. Köşeye çıkıyor ama Bate tag veriyor. Drew içeri giriyor ve Red'e doğru koşuyor. Red ise tepeye sıçrayıp oradan da ringin ortasına atlayıp Drew'dan kurtuluyor. Ardından boştaki köşeden sekip Running Dropkick deniyor. Başarılı. Drew kendi köşesine kadar gidiyor. Tag veriyor ve koşarak Clothesline çakıyor. Bate ringe gelirken Io bir anda köşesine çıkıp Drew'a atlıyor ve Diving Hurricanrana. Drew dışarı uçuyor. Io iplerden sekiyor. Dönerken Bate'in bir yumruğundan sıyrılıyor ve Drew'a Suicide Dive. Red'den de Superkick geliyor Bate'e. Bate kendini dışarı yuvarlıyor düştükten sonra. Red dışarı çıkıyor. Io ve Drew ise köşelerine yöneliyor. Red, Bate'i basamaklara vuruyor. Ardından Bate biraz toparlayıp ringe atıyor. Kendisi de giriyor ringe. Red koşarak vurmaya çalışıyor ama ıska geçip iplerden sekiyor. Bate'de koşarak karşı iplerden sekiyor ve ringin ortasında Double Crossbody ile yere düşüyorlar. İkisi de partnerlerine ulaşmaya çalışıyor. Drew tag almaya çalışıyor ama Io elini bile uzatmıyor. Bate tag vermeyi başarıyor. Red elini uzatıyor ama Io elini uzatmıyor. Red iyice doğrulmuş Io'yu beklerken Io arkasını işaret ediyor. Drew koşarak geliyor ama Red kaçıyor. Drew ise hızını alamayıp Io'ya çarpıp düşürüyor onu. Red bir anda roll-up yapıyor 1-2-

Drew atıyor ve Roll-up başarısız. Red hemen iplerden sekiyor ve Drew'un üzerine atlıyor. Ama Drew onu yakalayıp dışarıya doğru Fallaway Slam yapıyor. Red, Io'nun yanına uçuyor. Göz göze geliyorlar. Red acıyla da olsa aşık gibi Io'ya bakıyor. Io tokatlayıp kendine getiriyor Red'i ardından hızlıca kalkıyor ayağa ve Red'i kaldırıp ringe atıyor. Red zorla kalkıyor ayağa ama Io'ya bakıyor hala. Drew arkadan yakalıyor Red'i ve German Suplex. Red takla atarak ayakları üzerine düşüyor ve Drew'un kafasına doğru Leg Drop. Red ayağa kalkıp Io'ya bakıyor. Ardından kendi köşesinde tepeye çıkıyor. Frog Splash için atlıyor ama Drew çekiliyor ve Red boşa atlamış oluyor. Drew hemen Tag veriyor. Bate giriyor ve koşarak Big Boot çakıyor henüz tam ayağa kalkamamış olan Red'e. Bate şimdi Io ile yüz yüze geliyor. Io boş bir bakış atıyor. Bate, Io'nun olduğu köşeye çıkıyor yavaşça. Atlamak üzereyken Red bir anda ayaklanıp Köşeye çıkıyor ve Super Hurricanrana. Bate yerde kıvrana kıvrana tag veriyor. Red ayağa kalkarken Drew'dan CLAYMORE!!!! GAFİL AVLIYOR DREW!! TUŞA GİDİYOR BELKİ DE ŞAMPİYON OLACAKLAR. 1-2-3!

Kazananlar ve Yeni Tag Team Şampiyonları : Drew Galloway & Tyler Bate

Galloway ve Bate takım kemerlerini kazanıyorlar. İkili ringin ortasında sevinirken Io köşesinde bekliyor hala. Red ise yerde toparlanmaya çalışıyor. Drew ve Bate, Io'yu görünce uzaklaşıyorlar. Hafif itiş kakış ile arka alana gidiyorlar. Io ringe giriyor. Red dizlerinin üzerine kalkıyor. Ağlamaklı gözleriyle Io'ya bakıyor. Io da dizlerinin üzerine çöküyor. Red'i teselli eder gibi bir hali var. Red ayağa kalkıyor. LOW BLOW!!!! IO GEÇİRİYOR RED'E!! [Oooooo] Red yere yığılıyor. Io, Red'i yüz üstü yatırıyor ve köşeye çıkıyor. ARDINDAN ASAI MOONSAULT!!! IO YOK EDİYOR RED'İ. Io dışarı çıkıyor ve iki sandalye kapıyor. Ringe önce sandalyeleri atıyor. Ardından kendi giriyor. Red ayağa kalkmaya çalışıyor ama Io bağırarak sandalyenin birini kafasında patlatıyor Red'in. Red'in yarılıyor kafası. Io, Red'in kafasının altına bir sandalye yerleştiriyor. Bu esnada sağlıkçılar geliyor alana çünkü Red'in yüzünden akan kan çok fazla. Io diğer sandalyeyi alıp sağlıkçıların üzerine sallıyor. Sağlıkçılar giremiyor ringe. Io, Red'e son bir kez bakıyor neredeyse herkesin hayır diye bağırmasının eşliğiyle. Ve SANDALYEYİ VURUYOR. Io sandalyeyi bırakıp gidiyor. Sağlıkçılar ringe girerken kameralarımız kapanıyor.

T11.jpeg


AYRAC.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=fIRg0GA6mh0[/ame]

Buğra Gür: Jeff Hardy geliyor şimdi. 2011 senesinde O şova canlı kalan birisi olarak şu an biraz korkmuyor değilim.

Tazz: Gür bu adam artık arındı lütfen böyle şakalar yapma.

E8GMb8.png


Jeff Hardy girişte görünüyor ve ringe doğru geliyor ve ringe girip klasik tauntlarını yapıyor. Ardından mikrofon isteyip konuşmaya başlıyor.

o3Gl2k.png


Jeff Hardy: Grönland halkı merhaba! Karşınızda The Charismatic Enigma Jeff Hardy! [cheers] Bunu yapmayalı uzun zaman olmuştu. Bu gece Victory Road gecesi herhangi bir maçım duyurulmamasına rağmen bu ringe çıkıp bu eşsiz atmosferin tadını çıkartmak istedim. Biliyorum bundan tam 9 sene önce profesyonel güreş tarihinin en utanç verici anlarından bir tanesini bir Victory Road şovunda yaşattım. Şimdi ise bir Victory Road şovunda GWA ringinde kariyerime yepyeni bir sayfa açmak ve hayranlarıma en iyi Jeff Hardy'i göstermek için buradayım! [cheers] Dünya bir salgın ile mücadele ediyor. Bunu söyleyen tek kişi de ben değilim ve bu işe olan aşkım uğruna dünyanın en soğuk ülkesinde yaşamayı göze aldım. Bu ne kadar sürecek inanın hiç bilmiyorum. Belki 1 ay daha belki 1 yıl daha! Belki de bu endüstri artık sadece Grönland'da devam edecek. Fakat The Charismatic Enigma Jeff Hardy burada ve buraya yalnızca Grönland'ın buz gibi havasını solumak için gelmedi. Önümde bir takım hedeflerim var. Daha önce de GWA ringinde bulunmuştum. Kapanmayan hesaplar var, kendimle ilgili kararlarım var. Kısacası Jeff Hardy bu adaya pimi çekilmiş bir bomba gibi geldi. Bundan sonra...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=g-er0Kvbtao[/ame]

Buğra Gür: Edge! Uzun bir aradan sonra tekrardan burada!

Tazz: Jeff Hardy ve Edge onca yılın ardından sonra tekrardan aynı ringdeler!

3AR50M.png


Edge girişte görünüyor ve ringe giriyor. Edge mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

raw_09272010ca_0328.png


Edge: Hoş geldin Jeff. Ne kadar uzun zaman oldu değil mi bunu yapmayalı. Fakat bu gece geri dönüşünü gerçekleştiren bir tek sen değilsin. Gördüğüm kadarıyla soğuk iklim seni şaşırtmış. Ancak ben soğuk iklimin içinden geliyorum. Kanada'daki soğuğun yanında Grönland'da yaşamak sanki Miami sahillerinde güneşlenmek gibi dostum.

Jeff Hardy: Edge seni burada görmek güzel doğrusu! Her ne kadar anımı bölmüş olsan da senle ben adlarımızı altın harflerle bu sektöre yazdırdık. Yaşı genç hayranlarımız belki de ilk profesyonel güreş deneyimini bizim çekişmemiz ile yaşadı. Bu kıymetli. O hayranlar her ne kadar şu an büyümüş genç bireyler olmuş olsa da seni Extreme Rules'da mağlup edişimi unutmamışlardır. [Oooo]

Edge gülümsüyor.

Edge: Biliyor musun Jeff. Bu hayranların unutmadığı bir şey varsa o da Victory Road şovuyla olan ilişkindir. [amazing ooo] Hayır bugün eski defterleri daha fazla açmayacağım bu iki adamın geçmişi dipsiz bir kuyu gibi içinde kim bilir daha neler var. Fakat madem yeni bir sayfa açmaktan bahsediyoruz o zaman yapmamız gereken şey belli. Baksana sen de ben de şuan ring kıyafetlerimizle duruyoruz. Tek ihtiyacımız zili çaldıracak bir hakem! [amazing cheers]

Jeff Hardy: O zaman buraya acilen bir hakem gelsin! [amazing cheers]

Arka alandan bir hakem geliyor ringe. Hakem kontrollerini yapıyor ve zili çaldırıyor.

Jeff Hardy vs Edge

Zil çalıyor. Edge üzerindeki tişörtü çıkartıp seyircilere fırlatıyor. İki adam ringin ortasında buluşuyor ve lock-up yapıyorlar. Edge rakibini köşede sıkıştırıyor. Hakem araya giriyor. Edge rakibini bırakıyor ardından onun kafasına dokunuyor. [Oooo] İkili ringin ortasında yeniden buluşuyor ve tekrardan lock-up yapıyorlar. Bu sefer Jeff Hardy rakibini köşede sıkıştırıyor. Hakem araya giriyor. Jeff rakibini bırakıyor ardından Edge'in kafasına dokunuyor. [Oooo] Jeff ve Edge ayrılıyor. Tekrardan ringin ortasında buluşuyorlar. Edge, Jeff Hardy'i Irish Whip'e yolluyor ama Jeff iplerden sekip rakibine tekme atıyor. Edge sersemliyor. Jeff onu Irish Whip'e yolluyor ama Edge iplere tutunuyor. Jeff rakibinin üzerine koşarak gidiyor ve onu ringin dışına atıyor. Edge ringin dışında! Jeff top rope'a çıkıyor ve rakibinin üzerine Corner Splash ile atlıyor. İki adam da ringin dışında yerde. Jeff ardından ringin altından sandalye çıkartıyor, sandalyeyi koyuyor ve Edge'in üzerine koşuyor, sandalyeden zıplıyor ama Edge çekilince ring posuna çarpıyor. Edge rakibini kavradığı gibi ring posuna çarpıyor ardından bacaklarından oraya asıyor. Jeff zor durumda. Hakem ikili için sayıyor. Edge, Jeff'i yakaladığı gibi ringe sokuyor. Kendisi de ringe giriyor ve tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor! Edge sinirleniyor. Bunun üzerine rakibine sharshooter pozisyonuna almak istiyor ama Jeff iplere kaçıyor. Edge rakibini bırakmak zorunda kalıyor. Edge ardından rakibini turnbuckle'a yolluyor ve onun üzerine koşuyor! WHISPER IN THE WIND! Edge yerde! Jeff Hardy tuşa gidiyor: 1...2...

Olmuyor! Jeff Hardy kendisini toparladığı gibi tope rope'a çıkıyor. Jeff Hardy Swanton Bomb için işaretini veriyor ama Edge ayağa kalkıp onu deviriyor ve SUPER-PLEX! İki adam da yerde! Edge tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Edge bunun üzerine rakibine headlock bağlıyor. Jeff Hardy zor durumda, hakem ona pes edip etmediğini soruyor ama Jeff Hardy pes etmiyor. İki adam bir süre sonra ayağa kalkıyor. Jeff Hardy rakibinin karnına yumruklar atarak kurtulmaya çalışıyor ama Edge en sonunda onun karnına dizini geçiriyor. Jeff sersemliyor. Edge, Jeff'i Irish Whip'e yolluyor! Jeff iplerden sekiyor ve EDGECUTION! Jeff yerde! Edge tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Edge hayal kırıklığına uğramış bir şekilde ayağa kalkıyor ve rakibinin de ayağa kalkmasını bekliyor. Jeff Hardy ayağa kalkıyor! SPEAR! Hayır Jeff Hardy rakibinin üzerinden atlıyor. Edge turnbuckle'a çarpmadan kendisini frenliyor ama Jeff onun üzerine koşup Stinger Splash yapıyor. Edge sersemliyor. Jeff Hardy ardından rakibine bullbog yapıyor. Edge yerde. Jeff Hardy tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Jeff Hardy bunun üzerine rakibini ayağa kaldırıyor ve Twist of Fate deniyor ama Edge onu ittiriyor ve EDGE-O-MATIC! Jeff Hardy yerde! Edge tuşa gidiyor: 1...2...

Olmuyor! Jeff Hardy son anda kurtuluyor. Edge bunun üzerine ayağa kalkıyor ve yerdeki rakibini kavradığı gibi sharpshooter deniyor. SHARPSHOOTER! Jeff Hardy zor durumda.

Edge: Hadi sor ona sor!

Hakem, Jeff Hardy'e pes edip etmediğini soruyor ama Jeff Hardy pes etmediğini belirtiyor. Jeff ardından yavaş yavaş iplere doğru sürünüyor ve ROPE BREAK! Fakat Edge rakibini bir süre daha bırakmıyor. En sonunda hakem araya giriyor. Jeff iplerden destek alarak ayağa kalkıyor. Edge onun üzerine gidiyor ama Jeff'ten back elbow geliyor. Jeff Hardy şimdi rakibini turnbuckle'a yolluyor. Edge turnbuckle'a sırtını çarpıyor ve yere düşüyor. Jeff Hardy onun üzerine koşarak gidiyor ve corner low missle dropkick yapıyor. Edge sersemliyor. Jeff Hardy, Edge'i Swanton Bomb pozisyonuna alıyor ve top rope'a çıkıyor, seyircilere pozunu veriyor ve SWANTON BOMB! Hayır! Edge son anda dizlerini koyuyor ve Jeff Hardy çok feci düşüyor! Edge kendisini toparlıyor şimdi ve spear için işaretini veriyor. Jeff Hardy ayağa kalkıyor! SPEAR! Hayır Jeff Hardy son anda çekilince Edge kafasını ring posuna vuruyor. Jeff Hardy ardından schoolboy roll-up yapıyor: 1...2...

3!

Kazanan: Jeff Hardy

raw_09272010ej_0345.png


Arenadaki herkes şaşırıyor. Jeff Hardy maçı kazandı! Edge şok olmuş durumda. Hakem Jeff Hardy'nin elini havaya kaldırıyor. Jeff Hardy maçın ardından Edge'in yanına gidiyor ve ona elini uzatıyor. Edge ayağa kalkıyor ve Jeff Hardy'nin elini sıkıyor. Ardından morali bozuk bir şekilde arka alanın yolunu tutuyor. Jeff Hardy bir süre galibiyetini kutladıktan sonra o da arka alanın yolunu tutuyor.

AYRAC.png


Arka alandayız. John Morrison ve The Miz'i tartışırken görüyoruz ama sesleri duyulmuyor. O esnada hakem John Cone'un oradan geçtiğini görüyorlar ve hızlıca hakeme doğru koşuyorlar.

John Morrison : Sen kafayı mı yedin? O adamın yaptığını görmedin mi? Bu nasıl bir acemilik!

John Cone : Bak...

The Miz : Asıl sen bak. Türk hakemleri bile böyle bir hataya düşmez. Sen nasıl düşebilirsin böyle saçma bir hataya ha!? Maçın sonucunu değişmelisin. Bu hatadan dön.

John Cone : Bakın maç sonuçlandı. Ne kadar yalvarsanız da sonuç değişmeyecek. AJ Styles yeni Oceans şampiyonu oldu. Bunu kabul edin veya derdinizi Patrick Allen'a anlatın.

Bu esnada Hardcore Şampiyonu Eva Marie arenadan kaçmaya çalışıyor. Eva diğer isimleri görmeden uzaklaşıyor alandan.

John Morrison : Bu hatanı düzelt John. Gel peşimizden.

John Cone : Asla olmaz. O kadar laf yedim şimdi de size mi çalışacağım. Olmaz.

The Miz : O zaman kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz.

JoMo ve Miz, hakeme dalıyorlar hemen. Duvara vuruyorlar hakemi. Ardından üstünden hakem tişörtünü çıkarıyorlar. Miz tişörtü giyiyor. Ve uzaklaşıyor. Uzaklaşırken beni takip et gibisinden işaret yapıyor. Eva Marie bu sırada geliyor görüntüye. Hala kaçmaya çalışıyor. Bu sırada bir ses duyuyor. Sesin duyulduğu yere gidiyor ve yerde yatan Miz'i görüyor. Eva, Miz'i kontrol ediyor ve etrafına bakınıyor saldıranı görebilmek için. Sonra The Miz'e dönüyor tekrar ama John Morrison koşarak geliyor oraya. Ama hızını alamıyor ve Eva'ya sert bir tekme geçirip çarpıp duvara geçiriyor. Sonra gülmeye başlıyor. Miz kahkaha atarak ayağa kalkıyor.

Hardcore Championship Match
Eva Marie (c) vs John Morrison


John Morrison tuşa giderken Miz saymaya başlıyor. 1-2-

3!

Kazanan ve Yeni Hardcore Şampiyonu : John Morrison

Morrison kemeri alıyor ve öpüyor.

John Morrison : İşte! İşte! Artık 21.yüzyılın en iyi Hardcore Şampiyonuyum. BE JEALOUS!!

Morrison ve Miz hızlıca alandan uzaklaşıyor. Güvenlikler Eva'nın etrafından toplanırken kameralar kapanıyor...

AYRAC.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=xyVod7PN4vI&feature=emb_title[/ame]

balor1_350x200.jpg


Catch Your Breath! GWA Şampiyonu Finn Balor girişte görünüyor. Elindeki iskambil kağıdı ile oynaya oynaya ringe doğru ilerliyor. Ceketini ve gömleğini çıkartmıyor. Direk köşeye köşeye çıkıyor ve görevlilere doğru kemerini kaldırıyor. Şimdi rakibini bekliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=-EZsDjAqxhM[/ame]

dexter_lumis1_350x200.jpg


Human Science Experiment! Dexter Lumis girişte görünüyor. Ağır adımlarla ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Ringe girmeden önce dışarıda bir süre durup Finn Balor'a bakıyor. Finn Balor ona orta parmağını gösteriyor. Dexter Lumis sakin bir şekilde ringe giriyor. Seyircilerin reaksiyonu yükseliyor.

SAMUEL SHAW! SAMUEL SHAW! SAMUEL SHAW!

Finn Balor bu chantlerin ardından gülmeye başlıyor. Dexter Lumis ise hiçbir tepki vermiyor. Hakem iki tarafı kontrol ediyor. Kemeri Finn Balor'dan alıyor ve havaya kaldırıyor. Şimdi zil çalıyor ve maçımız başlıyor.

GWA Championship Match
Finn Balor (c) vs. Dexter Lumis


İki isim birbirini süzerek ringin içinde tur atıyorlar. Finn Balor sinir bozucu bir şekilde gülümsüyor. Lock-up gelse de Balor ani bir hareketle sıyrılıyor. Dexter Lumis Clothesline yapıştırmak istiyor fakat Balor eğiliyor ve iplerden sekiyor. Balor'dan Flying Forearm Smash! Dexter Lumis hemen ayaklanıyor. Finn Balor rakibinin ringin köşesine göndermek istiyor. Dexter Lumis sert bir dirsek darbesi yapıştırıyor. Arka arkaya sert yumruklarla Balor'u köşeye kadar getiriyor. Şimdi biraz geriliyor ve Balor'un üzerine koşuyor fakat Balor çekildi. Dexter Lumis köşeye çarpıyor. Balor dönüyor ve bir Knife Edge Chop patlatıyor. Köşede Stomp darbeleri vuruyor. Finn Balor birde Chop darbesi daha yapıştırıyor ve ringin ortasına geçip seyircilere doğru taunt atıyor. Bu sırada Dexter Lumis aniden ayaklanıyor ve Finn Balor'un arkasına geçiyor. Balor yavaşça arkasına döner dönmez Lumis'i görüyor. Korkuyla geri adım atmak istiyor ama Dexter Lumis'den Overhead Belly To Belly Suplex! Hemen üstüne Leg Drop ve tuş denemesi: 1... Kick Out. Finn Balor atıyor ve hemen ayaklanıyor. Şimdi Dexter Lumis Balor'u kafasından tutuyor. Finn Balor ani bir refleksle sıyrılıyor. Şimdi iplere doğru koşuyor ve dönüşünde Dropkick yapıştırıyor. Dexter Lumis kendini dışarı bırakıyor. Finn Balor'dan şimdi Baseball Slide Dropkick! Finn Balor şimdi eliyle tempo tutuyor. Seyircilerin reaksiyonu yükseliyor. Balor iplerden sekip koşuyor ve Tope Con Hilo!? HAYIR DEXTER LUMIS TAM KAFASINA SUPERKICK PATLATIYOR. Finn Balor yerde acı içinde kafasını tutarken Dexter Lumis çelik merdivenlere yaslanıp biraz nefes alıyor.

Dexter Lumis ayaklanmaya çalışan Balor'a odaklanmış durumda. Finn Balor kalkar kalkmaz Lumis koşuyor ve Dropkick! Finn Balor darbenin etkisiyle bariyerlere doğru uçuyor. Dexter Lumis Balor'u kaldırıp bariyerlere yatırıyor. Sırtına sert dirsek darbeleri yapıştırıyor. Şimdi saçından tutup indiriyorlar ve çelik basamaklara doğru sürüklüyor. Dexter Lumis Balor'un kafasını basamaklara vurmak istiyor fakat Balor izin vermiyor. Arka arkaya Chop darbeleri yapıştırıyor Lumis'e. Şimdi ise bir tekme geçiriyor ve DDT! Finn Balor Lumis'i kaldırıp basamaklara yatırıyor. Kendisi ise önce aprona zıplıyor ardından ise köşeye çıkıyor. Şimdi ise Double Foot Stomp! Lumis basamaklardan son anda çekiliyor. Finn Balor ayakta kalmayı başarıyor derken Dexter Lumis aniden omuzluyor onu ve Death Valley Driver! Tam basamakların üzerine. Finn Balor'un sırtı kıpkırmızı olmuş durumda ve acıdan bağırıyor. Lumis eliyle Balor'un ağzını kapatıyor. 'Sus' işareti yapıyor ona.

Dexter Lumis Balor'un suratına bastıyor. Suratındaki boyayı eldiveniyle silmeye çalışıyor. Bir süre sonra ise Balor'u kaldırıp ringe sokuyor. Ringe girmeden bir süre seyircilere bakıyor. Ağır hareketlerle ringe girip Balor'un elini kavrıyor. Bir süre Wristlock bağlıyor. Bir süre sonra ise Headlock'a alıyor. Dexter Lumis şimdi çevirip Katagatame'ye almak istiyor fakat Balor aniden itiyor Lumis'i üzerinden. Dexter Lumis sert bir yumruk yapıştırıyor Balor'un boğazına. Finn Balor darbenin etkisiyle geri geri gidiyor derken aniden Pelekick yapıştırıyor. Finn Balor tuşa gidiyor: 1... Kick Out! Dexter Lumis atıyor. Finn Balor ayaklanıp köşeye geçiyor ve hemen Dexter Lumis'in kalkmasını bekliyor. Şimdi ise Shotgun Dropkick için koşuyor. Fakat Dexter Lumis'de aynı anda koşup Big Boot patlatıyor Balor'un suratına. Hemen kaldırıyor ve Irish Car Bomb! Üstüne birde Leg Drop ve tuş denemesi: 1...2..

Finn Balor attı! Dexter Lumis şimdi Balor'u kaldırıp Powerbomb pozisyonuna almak istiyor. Finn Balor ani bir hamleyle Lumis'in arkasına düşüyor. Dexter Lumis arkasına dönüyor derken Balor Slingblade yapıştırıyor. Lumis kalkıyor ve Balor bir Chop darbesi patlatıyor. Şimdi bir tane daha! Lumis'in dizine bir tekme yapıştırıyor. Şimdi çenesine sert bir diz darbesi patlatıyor. Dexter Lumis yere yığılıyor. Finn Balor'dan bir Double Foot Stomp! Tuş denemesi: 1...2.. Kick Out! Dexter Lumis atıyor. Finn Balor oldukça sinirleniyor. Şimdi Dexter Lumis'i kaldırıyor. Lumis birden Finn Balor'u kavrıyor ve Spinebuster! Hemen kaldırıyor ve Death Valley Driver!? Finn Balor sıyrıldı ve Tornado Kick! Şimdi Lumis'i kavrıyor ve Double Knee Gutbuster! Finn Balor hemen ringin köşesine çıkıyor. Şimdi ise Coup De Grace! Finn Balor kemerini korumak için tuşa gidiyor: 1...2...

Kick Out! Dexter Lumis atıyor. Finn Balor hızla Dexter Lumis'i kaldırıyor ve Bloody Sunday patlatıyor! Hemen ardından hızla köşeye tekrar çıkıyor. Finn Balor'dan bir kez daha Coup De Grace! Finn Balor suratında galibiyet mutluluğu ile oldukça rahat bir şekilde tuşa gidiyor. Hakem hızla saymaya başlıyor: 1...2...

KICK OUT!

THIS IS AWESOME *clap clap clap THIS IS AWESOME

DEXTER LUMIS ATIYOR! Üstüne hızla ayaklanıyor. Finn Balor dehşete düşmüş bir şekilde Dexter Lumis'e bakıyor. Finn Balor şimdi küfürler ederek kalkıyor ve Dexter Lumis'in üzerine koşuyor. Fakat Dexter Lumis'den Uranage! Ayaklanıyorlar. Dexter Lumis'den sert bir Forearm darbesi, Finn Balor dönüp Lumis'in karnına diz darbesi geçiriyor. Dexter Lumis Lariat yapıştırmak istiyor fakat Balor eğiliyor. Finn Balor şimdi Dropkick yapıştırıyor. Dexter Lumis darbenin etkisiyle sırtını köşeye çarpıyor fakat yere düşmüyor. Balor'un üzerine gidiyor ve Superkick! Finn Balor diz üstü yere düşüyor. Dexter Lumis şimdi bir Superkick daha patlatmak istiyor fakat Balor çekildi. Şimdi Dexter Lumis'i kavrıyor ve Float-Over DDT! Finn Balor kaldırıyor Dexter Lumis'i ve Brainbuster için kaldırmak istiyor. Gücü yetmiyor ve Lumis'i istediği gibi kaldıramıyor. Lumis birden Finn Balor'un arkasına geçiyor ve Tiger Suplex! Finn Balor bu hareketten hiç etkilenmemiş gibi aniden kalkıyor. Seyirciler çoştular. Dexter Lumis şimdi Katagatame bağlamak istiyor ama Balor bir Headbutt patlatıyor! Şimdi ise Fireman's Carry Double Knee Gutbuster denemesi!? Dexter Lumis sıyrılıyor ve sert bir Knife Edge Chop patlatıyor! Finn Balor karşı hamle yapmak istiyor ama Lumis'den Backbreaker geliyor! Şimdi ise Anaconda Vise bağlıyor! DEXTER LUMIS MAÇI BİTİRMEK ÜZERE. FINN BALOR ACIYLA KIVRANIYOR VE...

Dexter Lumis'in suratından kanlar gelmeye başlıyor. Neler oluyor? Dexter Lumis suratı tamamen kanlar içinde. Dexter Lumis Balor'u bırakmak zorunda kalıyor. Hakem Dexter Lumis'e yaklaşıp durumuna bakıyor. Finn Balor sırıtarak ayağa kalkıyor ve iplere tutunarak soluklanmaya başlıyor. Elindeki iskambil kağıdını ve jileti hakem görmeden spiker masasına doğru atıyor. Finn Balor görevlilere mikrofon getirin diye bağırıyor.

Tazz: İskambil kağıdına jilet yapıştırmak mı? O pozisyonda bunu nasıl başardı? Bu delilik!

Buğra Gür: Şu adamın suratına baksana Tazz. Resmen bundan zevk alıyor!

4623423-0534089037-tumbl_350x200.jpg


Finn Balor: Oh, hayır... Durumlar değişti gibi görünüyor ha? Bu kez kanayan Dexter Lumis! Bir şey bilmek ister misiniz? Bu beni hala tatmin etmedi! Hangimiz daha sorunluyuz veya hangimiz daha psikopatız? Ben gebermeni istiyorum. Cesedinin Grönland çöplüklerinde çürümesini istiyorum. Bugün bu işi bitireceğim. GWA! Yaşanacaklar için pişman değilim.

Finn Balor mikrofonu ringin dışına atıyor. Şimdi hakemi Dexter Lumis'in üzerinden çekiyor ve kafasına Stomp darbeleri vurmaya başlıyor. Hakem Balor'u tutup çekmek istiyor. Balor tekmelemeye devam ediyor. Bağırarak bir şeyler söylerken aynı zamanda tekmeliyor. Şimdi Dexter Lumis'i kaldırıyor ve Bloody Sunday pozisyonuna alıyor! Finn Balor kaldırıyor ve Bloody Sunday!

Dexter Lumis reverseliyor! Finn Balor'a birden Lariat patlatıyor.Finn Balor takla atarak yerde kalıyor. Dexter Lumis diz çöküp suratından akan kanı silmeye çalışıyor. Eldivenini çıkartıp bir kenara atıyor. Finn Balor ise az önce aldığı darbenin etkisiyle acıyla kıvranıyor. İkili ayaklanıyorlar ve yüz yüze geliyorlar. Finn Balor bir şeyler mırıldanıyor fakat Lumis'in yumruğu ile susuyor. İkili birbirlerini yumruklamaya başlıyorlar. Artık son güçleri ile birbirlerine üstünlük kurmaya çalışıyorlar. Dexter Lumis bir Lariat daha yapıştırmak istiyor ama Finn Balor eğildi ve Pelekick! Şimdi kalkıyor ve Shotgun Dropkick! Dexter Lumis yerde. Finn Balor ringin köşesine çıkıyor. Üzerindeki ceketi ve gömleği çıkartıp atıyor. Ellerini iki yana açıyor ve Lumis'in COUP DE GRACEEEE!

DEXTER LUMIS ÇEKİLDİ! Şimdi ayaklanıyor ve Balor'u kavrıyor ve Uranage! Hemen ardından ise Kata Gatame bağlıyor. Finn Balor çırpınıyor ve dayanmaya çalışıyor. Fakat bir süre sonra yavaş yavaş gözleri kapanıyor!

FINN BALOR BAYILIYOR. HAKEM MAÇI BİTİRİYOR!

Kazanan ve yeni GWA Şampiyonu: Dexter Lumis

Dexter Lumis maçı kazanmaya başarıyor. GWA'nın yeni şampiyonu oluyor ve zirveye yerleşiyor. Maçın ardından ekstra bir tepki vermeden Balor'un saçlarını okşuyor. Suratında herhangi bir mimik yok. Hakem Dexter Lumis'e kemerini getiriyor. Dexter Lumis hakemin elinden kemeri almıyor. Hakem kemeri yere bırakıyor. Dexter Lumis bir süre yerdeki kemere bakıyor. Şimdi yavaşça eğilip kemeri alıyor ve ringden ayrılıyor. Kameralar önce hareketsiz yerde yatan Balor'a ardından ise yeni Şampiyon Dexter Lumis'e çevriliyor. Dexter Lumis girişte kemeri havaya kaldırıyor.

AYRAC.png


wyatt1_350x200.jpg

codyr2_350x200.jpg


Bray Wyatt'ı görüyoruz. Elinde gaz lambası ile sokağa giriş yapıyor. Etrafına bakıyor ve Cody Rhodes'u arıyor. Şimdi ise bir araba sesi duyuluyor. Araba hızla Bray Wyatt'ın üzerine doğru ilerliyor! Bray Wyatt hareket etmiyor.

Araba birden Wyatt'a çarpmadan duruyor. Kapısı açılıyor ve içinden Cody Rhodes iniyor. Cody Rhodes gülümseyerek Bray Wyatt'ın karşısına geçiyor. Arka kapıdan ise bir hakem iniyor. Cody etrafına bakıp Liv Morgan'ı arıyor fakat Morgan ortalıkta yok.

Cody Rhodes: Karşımda Sister Abigail falan görmeyi bekliyordum?

Bray Wyatt: Vakit var. Onun gücüyle yüzleşecek bir adam değilsin. Hadi evlat, durma. Baban mezarında seni bekliyor.

Cody gülüyor. Şimdi Bray Wyatt'ın üzerine koşuyor. İkili yumruklaşmaya başlıyorlar. Bir süre bu yumruk darbeleri devam ediyor. Cody Rhodes birden Wyatt'ın gözüne parmak atıyor. Bray Wyatt gözünü tutarken Cody Rhodes yerden bir taş kapıyor. Şimdi taşı Bray Wyatt'ın kafasına geçiriyor! Bray Wyatt yerde yatarken Cody tekmelemeye başlıyor onu. Şimdi tuş ediyor fakat Bray Wyatt aniden atıyor. Cody Rhodes Wyatt'ın saçlarından tutup kaldırıyor ve arabaya doğru getiriyor Wyatt'ı. Bray Wyatt ani bir dirsek darbesi patlatıyor. Hemen ardından Cody Rhodes'un kafasını araba camına doğru vuruyor. Camlar paramparça oluyor. Cody Rhodes kafasını tutarak yere yığılıyor. Bray Wyatt etrafa bakıp kullanabileceği bir şeyler alıyor. Arabanın bagajını açıyor. Bray Wyatt bir levye buluyor ve hemen alıyor. Şimdi levye ile Cody Rhodes'un karnına vuruyor. Şimdi levyeyi Cody kafasına geçirmek istiyor. Cody çekiliyor. Arabanın ön kapısını açarak Wyatt'a çarptırıyor. Wyatt'ın dengesi bozuluyor. Cody arabaya biniyor ve gaza basıp uzaklaşmaya çalışıyor. Arabadan sersemlemiş Wyatt'a sesleniyor.

Cody Rhodes: Geleceğin yeri biliyorsun Wyatt! Bu gece akıl oyunları oynayan adam ben olacağım. Kabusuna doğru gel. Liv Morgan'ı bana getir!

Kamera kapanıyor. Bir süre sonra farklı bir mekanda açılıyor kameralarımız. Büyük bir bahçedeyiz. Kar hafif hafif yağıyor ve dışarısı oldukça soğuk fakat bu Bray Wyatt'ın pek umrunda değil gibi. Etrafına bakıyor ve Cody'i arıyor. Cody'nin bindiği arabayı görüyor. Hemen yanına gidip kapıyı açıyor fakat arabanın içinde kimse yok. Şimdi bir ses yükseliyor.

Cody Rhodes: Bana geleceğini biliyordum. Doğrusu tek başına cesaret edemezsin sanıyordum. İçindeki sesi dinlediğin için mutluyum. Çünkü beynini azıcık kullanıyor olsaydın şu an burada olmazdın. Hep hislerinle hareket et Wyatt. Sister Abigail'ın sana hissettirdiği gibi davran. Bu seni ölüme bir adım daha yaklaştıracak. Bir şey bilmek ister misin? Ben daha önce ölmüştüm. Ateşlerin içinde, tanrının kucağında. Hava daha fazla kararmadan içeri girsen iyi olur. Geri dönmek istersen...

no_signal_350x200.jpg


Görüntü gidip geliyor. Tekrar görüntü geldiğinde etrafta dumanlar yükselmeye başlıyor. Ses bu kez daha az geliyor fakat duyulabilir.

Geri dönmek gibi bir seçenek yok. En azından ben isteyene kadar. Tekrar hoş geldin. Eğer kullanıyorsun sigaranı yak, rahat olmanı istiyorum. Emin ol seni öldürüp ardından Sister Abigail'ı becerirken ben bir sigara yakacağım.

Bray Wyatt bahçeyi geziyor bir süre. Ağaçlara bakıyor ve kendisini çeken bir kamera görüyor. Şimdi evin önüne doğru ilerliyor. Çalınacak bir zil göremiyor ve kapıyı eliyle tıklatıyor. Açan olmuyor bir süre. Bray Wyatt sabırsız bir şekilde kapıyı yumruklamaya başlıyor fakat kapıyı yumruklarken birden dengesi bozuluyor. Hafif hafif geri gidiyor. Ayakta durmakta güçlük çekiyor. Kapının altından bir sis bulutu yükseldiğini görüyor.

Cody Rhodes:: Şimdi Sister Abigail gelsin kurtarsın seni.

Bray Wyatt birden yere yığılıyor. Gözleri hafif hafif kapanıyor.

Cody Rhodes: İstersen ışıkları kapatmayabilirim? Gülümse dostum, henüz yaşıyorsun. Peki bu kaç dakika daha böyle sürecek? Bana Liv Morgan'ı getir! Bana Sister Abigail'i getir. Rakibim sen değilsin.

Kameralar kapanıyor. Bir süre sonra bambaşka bir yerde açılıyor. Bray Wyatt bir odanın içinde ve etrafına bakıyor. Nerede olduğunu anlamaya çalışıyor.

Bray Wyatt: Bana zarar veremezsin. Cesedini ortaya atacağımın sözünü verdim.

Bray Wyatt eliyle etrafı yokluyor ve bir şeyler bulmaya çalışıyor. Birden kapı açılma sesi geliyor ve suratına vuran ışığın etkisiyle gözlerini ovuşturuyor. Ayaklanıyor ve odadan çıkmak için kapıyı açıyor. Bray Wyatt kapıyı açar açmaz maskeli birisi elinde bıçak ile odaya dalıyor!

Bray Wyatt ani bir hamle ile adamın kendini bıçaklamasını önlüyor. Şimdi dizine bir tekme geçiriyor ardından ise adamın kafasına dirsek darbesi vuruyor. Bıçağı alıyor ve adamın boğazına yapışıyor. Yerde baygın yatan adamın maskesini çıkartıyor. Bu ''Lucky Kid'' mete312! Onun burada ne işi var? Bray Wyatt kontrol ediyor ve baygın olduğunu görünce itiyor onu kenara. Şimdi bıçağı cebine atıyor ve yerdeki mete312'ye bir tekme yapıştırıp odadan çıkıyor.

Daha sessiz olur musun lütfen? Onu rahatsız etmeni istemiyorum.

Bray Wyatt gelen bu sesi umursamadan yürümeye devam ediyor. Duvarlarda Cody Rhodes'a ait tablolar görüyor. En sonunda önünde büyük bir Dusty Rhodes tablosu asılı olan bir odanın önüne geliyor. Kapıyı açıyor ve içeri giriyor. Duvarlarda çeşitli kemerler asılı, etrafta kitaplar var. Dikkati ise odanın büyük bir bölümünü kaplayan Dusty Rhodes heykeli çekiyor.

dusty_350x200.jpg


Bray Wyatt: Cody, beni duyuyor musun? Babacığının canını yakacağım. Senin gibi bir oğlu olduğu için zaten canı oldukça fazla yanıyor olsa gerek. Ama kimin umrunda?

Bray Wyatt cebinden çıkardığı bıçak ile heykelin üzerine ismini kazıyor. Fakat tatmin olmamış gibi. Bıçağı bir kenara bırakıyor. Şimdi heykeli tüm gücüyle tutup yere yıkıyor. Heykelin kafa kısmı paramparça oluyor!

HAYIR! HAYIR! HAYIR!

Cody Rhodes birden odaya dalıyor. Bray Wyatt'ı yumruklamaya başlıyor. Bray Wyatt Cody'i üzerinden itiyor. Şimdi karşılıklı yumruklaşmaları izliyoruz. Bray Wyatt Cody'nin gözüne parmak atıyor. Cody acıyla gözünü tutuyor ve bağırmaya başlıyor. Bray Wyatt şimdi Clothesline ile Cody'i yere yıkıyor. Ardından üstüne çıkıyor ve yumruklamaya başlıyor. Cody'nin suratı kanlar içinde. Bray Wyatt hiç durmadan yumruklamaya devam ediyor. Şimdi ise boğuyor Cody'i.

HAV! HAV! HAV! HAV! HAV!

Bu bir köpek? Bu Pharaoh! Koşarak geliyor ve Bray Wyatt'ı ısırıyor! Wyatt acıyla bağırıyor ve köpekten uzaklaşmak için ayaklanıyor. Pharaoh'u tutup odanın dışarısına doğru atıyor. Bu dargınlıktan yararlanan Cody ayaklanıp Bray Wyatt'ın başına eline geçirdiği ansiklopedilerden birisini vuruyor. Bray Wyatt yere yığılıyor. Cody ise hızla kaçıyor. Bray Wyatt tekrar ayaklandığında Cody'i elinden kaçırmanın verdiği sinirle duvara sert bir yumruk geçiriyor.

karanlk_350x200.jpg


Şimdi çıkıyor odadan. Uzun bir koridorun önüne geliyor. Önünde ise zifiri karanlık var. Tavandan kan damlıyor. Bir korku filmi sahnesinden farksız. Bray Wyatt hiç tereddüt etmeden karanlığın içine doğru yürümeye başlıyor. Yürürken başını tutuyor ve kanayıp kanamadığını kontrol ediyor. Kan akmıyor Wyatt'ın kafasından fakat aldığı darbe oldukça sert olduğundan dolayı hala acısını hissediyor.

Bray Wyatt: Nereye kadar kaçacaksın Cody?

Sen, ben ya da bir başkası, kimse hayat kadar sert vuramaz. Ama önemli olan ne kadar sert vurduğu değil, aldığın ağır darbelere rağmen yoluna devam edebilmendir. Ancak böyle kazanabilirsin! Neye layık olduğunu biliyorsan, git ve onu elde et. Sen bundan daha iyisin! Ama kendine inanmadığın sürece kendine ait bir hayatın olamaz.

Bray Wyatt sesin geldiği yere doğru koşmaya başlıyor. Hala karanlığın içinde olduğu için adımlarına dikkat ediyor. Elleri ile etrafı yokluyor. En sonunda karşısına kırmızı bir ışık çıkıyor. hiç düşünmeden ışığın arasına dalıyor. Tam ortada duran bir açık bir televizyon görüyor. Rocky filmi açık. Bray Wyatt televizyona yumruk geçiriyor. Ekran paramparça oluyor. Wyatt'ın elinden damla damla kan akıyor.

1 haftadır hiç uymuyorum. Kim olduğumu ve ne için yaşadığımı hatırlamak için uğraşıyorum. Sürekli bir şeyler yapıyorum. Bu yaptıklarım ne için? Günlerce benim peşimden geldiniz. Bugün seni buraya getirdim. Senin ve Liv Morgan'ın yüzleşmenizi istedim. Bu yaşadıkların daha %20 bile değil. Fakat nedense devam etmek istemiyorum. Yoruldum, tüm bu saçmalıklardan, yapmak zorunda kaldığım şeyler yüzünden çok yoruldum. Ağır şeyler yaşamak zorunda kaldım. Sadece ben değil etrafımda bulunan herkes bunları yaşamak zorunda kaldılar. Hepsi gerçekten ne için? Bugün buraya elimde tuttuğum kemer için mi geldin Wyatt? Tüm bu acıları gerçekten bunun için mi çekiyoruz? Buna bir son ver. Lütfen, yalvarıyorum.

Bray Wyatt sessiz ve tepkisiz bir şekilde düşünüyor. Başını eğiyor birden bir kablo görüyor duvarın hemen kenarında. Wyatt eliyle kabloyu tutuyor ve takip ediyor. Birden bir kapının önüne geliyor. Kapının altından gelen beyaz ışığa bakıyor. Şimdi dikkatli ve yavaş bir biçimde kapıyı açıyor. İçeri gidiyor derken havai fişekler patlamaya başlıyor! Bray Wyatt neye uğradığını şaşırıyor ve kendini korumaya çalışıyor. Odadan çıkmak istiyor fakat kapı arkasından kapanıp kilitleniyor. Bray Wyatt elleri ile yüzünü kapatıyor ve yere yatarak fişeklerden korunmaya çalışıyor. Fişek sesleri durunca kafasını kaldırıyor. Birden gördükleri karşısında şok oluyor.

Bray Wyatt: Siz... Siz nasıl?

ae93a6dbfea1271606be1eeb29ca7476_350x200.jpg


Karşısında Goldust ve Stardust var! Hareketsiz sadece gülerek Bray Wyatt'a bakıyorlar. Bray Wyatt kapıyı yokluyor fakat kapı hala kilitli. Bary Wyatt şimdi ikiliye karşı sinirli bir şekilde hamle yapıyor. Sert bir yumruk sallıyor fakat birden ikili yok oluyor. Sadece sarı siyah patlama efekti görüyoruz. Kamera Bray Wyatt'ın suratına zoom yapıyor. Wyatt'ın dengesi bozuluyor. Başını tutuyor ve yaşadıklarına bir anlam getirmeye çalışıyor. Şimdi kapı kendine kendine açılıyor. Bir kadın sesi geliyor.

Bana yardım et! Bana yardım et!
Böyle olmasını istememiştim.

Bray Wyatt'ın dengesi bozuluyor iyice. Duvara tutunarak ayakta kalabiliyor. Ekrana sessiz bir şekilde bazı görüntüler geliyor. Görüntüler tam olarak net olmasa bile anlaşılır durumda.

Cody kilidi sıktıkça sıkıyor, Nick Jackson'ın ayağını çektikçe çekiyor... VE O KADAR ÇOK ÇEKİYOR Kİ NICK JACKSON'IN RAPTİYELİ BOTU CODY'NİN ELİNDE KALIYOR! Cody birden kilidi bırakıp elinde botla ayağa kalkıyor ve pis pis sırıtmaya başlıyor. Ayağına botu geçiriyor, Nick Jackson'a yaklaşıyor... Ama bu yine Brandi Rhodes...

Brandi Rhodes: O hareketi yapman ve bu iki kemeri kazanmak için önce beni ezip geçmelisin!

Cody "tamam sen kazandın" dercesine birkaç adım geri atıyor ve Brandi'nin içi biraz olsun rahatlıyor.

CODY'DEN BIG BOOT!!! BRANDI RHODES'UN TAM SURATINA RAPTİYELİ BOTU GEÇİRDİ!!! BRANDI RHODES SURATI KANLAR İÇİNDE YERDE KALIYOR! Cody onu hiç umursamadan Nick Jackson'ın kollarından tutup suratına raptiyeli botla defalarca stomp vuruyor! Artık kandan Nick Jackson'ın suratının hiçbir detayı belli olmuyor. Cody yorulunca duruyor ve Nick Jackson'ı kaldırıyor. Kafasından kavrıyor ve... CROSS RHODES! Cody şampiyonluk için tuşa gidiyor! 1-2...

3!

Kazanan ve yeni Unified Hardcore & Internet Şampiyonu: Cody Rhodes

Bray Wyatt kapıya doğru gidiyor. Gerisine bakmadan, ne olacağını düşünmeden hızla ilerliyor. Birden duruyor ve sadece bakakalıyor. Karşısında suratı kanlar ve yaralar içinde olan Brandi Rhodes var. Brandi Rhodes ve Bray Wyatt birbirlerine bakıyorlar. Wyatt az önce yaşadıklarından sonra bunu gerçek olup olmadığına bile emin değil. Brandi Rhodes birden gözyaşlarına boğuluyor. Suratını kapıyor ve ağlamaya devam ediyor. Bray Wyatt hafif hafif yaklaşıyor. Bu kez daha temkinli hareket ediyor. Eliyle karşısındaki Brandi Rhodes'un omzuna dokunuyor. Brandi Rhodes irkiliyor.

Bray Wyatt: Yalancı maymun!

BRAY WYATT BİR YUMRUK SALLIYOR FAKAT ANİDEN DURUYOR. HAREKET EDEMİYOR. Brandi Rhodes koşarak uzaklaşıyor.

CODY... CODY... SEVGİLİM...
CODY BURADA CODY HER YERDE

Serbest bırak, kendini serbest bırak. Gözlerini açtın ve bazı şeyleri çok net bir şekilde görebiliyorsun. Yapmayı düşündüğün şeyleri planlayacak enerjin dahi kalmamış durumda. Endişelenme, burada olduğun sürece hiçbir şeye ihtiyacın yok. Çünkü buranın yaratıcısı benim. Sister Abigail'ı istiyorum Wyatt. Liv Morgan'ı istiyorum. İstersem şimdi senin üzerine beton bile dökebilirim. Ama neden isteyeyim? Soğuk duvarların arkasında tek başıma duruyorum. Seni izliyorum, sonraki hamleni belirliyorum ve senin aklını kaçırmanı sağlıyorum. Bu asla son bulmayacak bir kabus. Onunla yüzleşmek istiyorum.

Bray Wyatt: Bu sözler hangi filmden?

BU KEZ BİZZAT BENDEN!

Cody Rhodes ağır adımlarla Bray Wyatt'ın karşına geliyor. Bray Wyatt'ın hareketsizliği geçmiş durumda. Cody Rhodes'a yaklaşıyor. İkili birbirlerinin gözlerinin içine bakıyorlar.

Cody Rhodes: İşte buradayım! Daha ne bekliyorsun. Bana Sister Abigail'ı getir.

Cody ellerini çırpıyor. Işıklar birden tamamen açılıyor. Etrafta çeşitli nesneler var. Bray Wyatt etrafa bakınıyor.

Cody Rhodes: Artık canım yanmıyor. Beynimin içine giremiyorsun. Aksine tüm bunları ben sana yapıyorum. Seninle işim bitti Wyatt. Anla bunu.

Bray Wyatt bir yumruk patlatıyor!

Cody Rhodes: Tüm yapabildiğin bu mu? Seni bunun için mi seçtim?

Bray Wyatt suratını tutan Cody'i kaldırıyor. Bir süre suratına bakıyor. Şimdi ise sert bir Headbutt yapıştırıyor. Cody tekrar yere yığılıyor. Sürünerek yerde duran Kendo Stick'e yetişmeye çalışıyor fakat Bray Wyatt eline basıyor. Cody acı içinde bağırırken Bray Wyatt ayağını çekiyor ve Cody'i tekrar ayağa kaldırıyor. Saçlarından çekip suratına bakarken konuşuyor.

Bray Wyatt: Çektiğin acılar asla son bulmayacak. Asla onun kudretine erişemeyeceksin.

Bray Wyatt Cody'nin yakasını bırakıyor. Cody diz üstü yere düşüyor. Cody'nin gözyaşı döktüğünü görüyoruz. Bir süre sonra Bray Wyatt arkasına dönüyor ve yavaş yavaş uzaklaşmaya başlıyor.

FAKAT CODY DUVARIN KENARINDA DURAN SLEDGEHAMMER'I KAPIYOR. ŞİMDİ BRAY WYATT'IN ÜZERİNE KOŞUYOR VE ENSESİNE YAPIŞTIRIYOR SLEDGEHAMMER DARBESİNİ. BRAY WYATT YERE YIĞILIYOR.

Cody Rhodes: HİÇBİR ŞEY BİLDİĞİN YOK!

Cody çeviriyor Bray Wyatt'ı ve üzerine çıkıp yumruklamaya başlıyor.

Cody Rhodes: Elinde fırsat vardı! İşimi bitirmen gerekiyordu. Şimdi sana ne yapacağımı tüm GWA evreni gözlerini kapatarak izleyecek.

Cody Rhodes bir eliyle Bray Wyatt'ı zorlana zorlana sürüklüyor diğer eliyle ise Sledgehammer'ı yere sürtüyor. Çıkan ses eşliğinde kamera hafif hafif karalıyor. Bu arada Bray Wyatt'ın ensesinden sızan kan dikkatimizi çekiyor. Kamera tekrar eski haline döndüğünde bahçedeyiz. Cody Rhodes Bray Wyatt'ı bir kenara itiyor. Bray Wyatt toparlanma uğraşında fakat gözlerini bile zor açabiliyor. Cody Rhodes şimdi Sledgehammer'ı bir kenara bırakıyor. Ardından ise bahçede duran küreği eline alıyor. Kürek ile yeri kazmaya başlıyor. Ufak bir süre geçtikten sonra Cody tamamen memnun bir şekilde sırıtıyor ve elinde kazmayı bir kenara bırakıyor. Açtığı çukurun içinde Kıtalararası Şampiyonluk kemeri var. Cody kemeri alıyor ve Wyatt'a gösteriyor.

Cody Rhodes: Bu kemeri istiyordunuz değil mi? Liv Morgan gelmeye cesaret bile edemedi. Şimdi ise senin için yaptığım son dakika hazırlığını izleyecek. Nasıl olmuş beğendin mi? İşimiz bittiğinde seni bu çukurun içine atacağım. Tabii daha önceden hazırladığım güzelliklerde var. Bak şuraya.

Kamera Cody Rhodes'un gösterdiği yere doğru dönüyor.

AMENO1_350x200.jpg


Cody Rhodes şimdi Bray Wyatt'ı kaldırıyor yerden. Hızla sürükleyerek çarmıhın önüne getiriyor. Sert bir yumruk geçiriyor. İyice sersemleştiğini görünce Wyatt'ın eline çiviyi saplamak istiyor. Bray Wyatt son gücüyle direnmeye çalışıyor ve Cody'e engel olmak için harcayabildiği tüm gücünü harcıyor. FAKAT CODY RHODES ÇİVİYİ SAPLIYOR BRAY WYATT'IN ELİNE. BRAY WYATT'I ÇARMIHA GERİYOR! ŞİMDİ DİĞER ELİNE ÇİVİYİ SAPLAMAK İSTİYOR. Bray Wyatt'ın yavaş yavaş gözü kapanıyor.

Cody Rhodes: Aç gözünü! Son ana kadar hissetmeni istiyorum. Herkesin seni acı çekerken görmesini istiyorum. O korktukları adamın bitişine tanıklık etmelerini istiyorum. Aç dedim sana! S**ir.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=lw2aL98OfPU[/ame]

He's got the whole world in his hands.
He's got the whole wide world in his hands.
He's got the whole world in his hands.
He's got the whole world in his hands.


Cody Rhodes bağırarak elini kaldırıyor ve son çiviyi saplamak istiyor derken birisi kolunu tutuyor. BU LIV MORGAN! ''SISTER ABIGAIL'' LIV MORGAN BURADA! Cody Rhodes bu kez kolunun acısıyla bağırıyor. Şimdi Liv Morgan'a dönüyor. Cody Rhodes dehşete düşmüş bir surat ifadesiyle geri geri gidiyor. Liv Morgan aniden Cody'nin boğazına yapışıyor. Nefessiz kalıyor ve gözlerinin bembeyaz bir hal alıyor. Liv Morgan sert bir yumruk yapıştırıyor ardından ise Bray Wyatt'a bakıyor. Wyatt'ın başına dokunuyor. Bu dokunuştan sonra Wyatt çivilenmiş elini tahtadan çıkartıyor. Akan kanı umursamadan eliyle Cody'i işaret ediyor. Liv Morgan kaçmaya çalışan Cody'i görüyor şimdi.

Liv Morgan Cody Rhodes'un eve çoktan girmiş olduğunu görüyor. Şimdi tek elini havaya kaldırıyor... VE BÜYÜK BİR PATLAMA MEYDANA GELİYOR! BRAY WYATT ZIPLAYARAK KENDİNİ GERİYE ATIYOR. LIV MORGAN KIPIRDAMIYOR BİLE. SADECE OLANLARI İZLİYOR. DUMANLAR VE ALEVLER YÜKSELMEYE BAŞLIYOR. MEKAN ADETA CEHENNEME DÖNÜYOR. CODY RHODES HALA EVİN İÇİNDE VEYA ATEŞLERİN İÇİNDE YANIYOR. ALEV TOPLARI YÜKSELİYOR DUMANLAR HER YERİ ELE GEÇİRİYOR.

144424_350x200.jpg


BRAY WYATT YERDEN KITALARARASI ŞAMPİYONLUK KEMERİNİ ALIP LIV MORGAN'A GETİRİYOR VE ÖNÜNE BIRAKIYOR. Cody'nin az önce girdiği ev şu an alevler içinde ve patlamanın etkisiyle yavaş yavaş her şeyin çöktüğünü görüyoruz. ''Sister Abigail'' Liv Morgan ve Bray Wyatt tepkisiz gözlerle olanları seyrediyorlar. İkili yavaş yavaş uzaklaşırken Cody'nin kazdığı çukuru görüyorlar. Bray Wyatt sadece bakıyor. Şimdi Cody'nin diktiği çarmıhı yerinden çıkartıp çukurun içine atıyor. Liv Morgan ise arkasına dönüp son bir bakış atıyor. Liv Morgan yeni şampiyon olarak, Bray Wyatt ise Cody'nin başına gelenlerden dolayı memnun bir şekilde alandan ayrılıyorlar Bu görüntülerle kameralar kapanıyor.

AYRAC.png


lWWLoE.png


Charly Caruso arka alanda.

Charly Caruso: Bayanlar ve baylar, Christian Cage...

Christian Cage geliyor ve seyircilerden karışık tepki alıyor.

Charly Caruso: Christian, bu gece yıllar sonra dünya şampiyonu olabilirsin. Düşüncelerin neler?

Christian Cage: Charly... Birçok insan benim buraya dek yükselmeme şaşırdı ancak doğrusunu söylemek gerekirse bu tam da benim beklediğim başlangıç. Hatta bu gece kazanamazsam beklentilerimden çok çok daha düşük bir başlangıç olmuş olacak. Bu gece beklentim kazanmaktan fazlası değil Charly. Belki beni yaşımdan ötürü daha geride görüyorlar ancak sana anlamadıkları bir şeyi söyleyeyim. Ben onlardan çok daha tecrübeliyim. Onlardan çok daha fazla maça çıktım, onlardan çok daha fazla rakiple karşılaştım. Çok daha fazla büyük maç ve çok daha fazla büyük an yaşadım. Yapacakları hareketleri, verecekleri tepkileri biliyorum. Tecrübe. Christian Cage 1 - Rakipleri 0. Ayrıca o ringde sandığınızdan çok daha iyi durumdayım. Bunu Rock ve Cena gibi iki "yıldız" dediğiniz adama karşı gösterdim. Onlar bir süredir Hollywood ve televizyondan ötürü ringden çok setlerde takılmış olabilir, o halde o ringde hala çok iyi olduğumu hatta bir şarap misali yıllanıp en iyi halime geldiğimi- Hayır, en iyiye dönüştüğümü sizlere göstereceğim! Beklentilerinizin çok üstünde ve kendi beklentimde güreşirsem eminim şampiyon olacağım. Ve şuna da eminim, güreşeceğim. Yani denklem şunu gösteriyor, Christian Cage bu gece o ringden, bu arenadan Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olarak ayrılacak! Korona olmasaydı hemen bir jete binip hızla bu lanet ülkeden de şampiyon olarak ayrılırdım tabi!

Charly Caruso: Christian, son bir soru. Neden şampiyon sen olmalısın?

Christian Cage: Neden mi? Öncelikle bir şampiyonun ne olduğunu, kim olduğunu ve ne yaptığını açıklamama izin ver. Bir şampiyon şirketini temsil eder. Şirketin, markanın yüzü olur. Prestij kazandırır, ün kazandırır. "Franchise Player" olur. Tıpkı Michael Jordan'ın bir zamanlar NBA'de olduğu gibi. Be Like Mike. Bir şampiyon, rol model olur. İnsanlara, çocuklara, arka alandakilere ve bu sporla ilgilenenlere ilham verir, örnek olur. Bir Yunan heykeli gibi kusur olmalıdır. O kemeri, şampiyonluğunu korumak için elinden gelenin çok daha fazlasını yapmalı ve sınırlarını aşmalıdır. O şampiyonluğu korurken gerekirse kanını dökmelidir, tıpkı bir gladyatör gibi. Ve bana baktığınızda bunların hepsini görüyorsunuz. Bir gladyatör, savaşçı. Bir örnek, rol model. Kusursuz bir güreşçi, kusursuz bir insan. Geçmişte bir şirketi sırtımda taşıyıp diplerden zirveye taşıdım, zirve şirkette şampiyonluk yaşadım. Diğer ikisinin aksine bu hissi bilirim. Diğer ikisi diyorum çünkü gerçekten isimlerini unutup duruyorum. Bu şirketin, hatta endüstrinin en büyük kemerini tutacak kişi, o şampiyon bir kimse mi olacak? Hayır. Ben varken asla. Buraya birkaç maç için ya da hedefime son anda veda etmek için gelmedim. Son gelişmelerden sonra bu şirketin gerçek bir yıldıza ihtiyacı olduğunu fark ettim ve bu yüzden de geldim. Bu lanet ülkeye bile gelmeyi göze aldım! Fedakarlık yaptım. Çünkü bir şampiyon fedakarlık da yapmalı ve ben buraya gelerek yaptım, çok daha fazlasını da yapmaya hazırım. Ve bu gece kazanıp Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olduğumda yapacağım da. Soruna cevap verecek olursam, neden mi ben şampiyon olmalıyım? Çünkü bu insanların istediği değil, bu şirketin ihtiyacı olan şampiyonum. Ve bu zor günlerde iş için en iyisi, en önemlisi bu!

Cage oradan gidiyor.

8XmYdr.jpg


Kameralarımız kürsüye vurulan tokmak sesini duyduktan sonra bu kişinin Bad News Barrett olduğunu anlamak çokta zor olmuyor, kürsüye vurduğu tokmağı ile müziğini mort ettirip gerekli sessizliği sağladıktan sonra konuşmasına başlıyor;

Bad News Barrett: BadNewsZone'dan merhabalar! Evet tekrar bu berbat yerdeyiz ve sizler bu iğrenç yerde Victory Road'a günler kala Bad News Barrett'in rakiplerini öğrenmiş bulunmaktasınız. Hepinizin bir takım hayalleri var bunların çoğu gerçekleşmeyecek hayaller çünkü hiçbirinizin hayallerinde Bad News Barrett'ı tekrar dünya şampiyonu olarak görmek yok çünkü benden haz duymuyorsunuz size buradan tepeden bakıp üst mertebeden konuşmamdan hoşnut değilsiniz, sizlere kötü ama bir o kadarda gerçekleri söylememden rahatsız oluyorsunuz sizi anlayabiliyorum kim kendisine kötü davranan birini benimseyebilir ki? Stockholm'daki celladına aşık olan aptallar dışında Stockholm ve Grönland arası pek uzak olmasa gerek burada da hala bu sendromu yaşayan insanların var olabileceği düşüncesi beni korkutuyor ama tanrıya şükürler olsun ki yerden bayağı bir yüksekteyim ve burada bana kimse zarar veremez kendine cellat diyen Adam Page gibi adamların boynuma bulin düğümü atabilmeleri için benimle aynı mesafede olmaları gerek ve bu neredeyse imkansız çünkü burada tek kişilik yer var ve herkes bilir ki zirve tek kişiliktir ama korkarım ki burada bir kişilik yer açmam gerekecek çünkü cumartesi gecesi ben ve altından yapılmış Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğum ile sizlere buradan beraber sesleneceğiz ve bununla birlikte Adam Page'nin elinde kalan tek şey ise cumartesi gecesi sendromu olacak.

Barrett alaycı bir şekilde gülmeye başlar ve daha sonra önünde ki kağıtları bir süre karıştırdıktan sonra konuşmaya devam eder;

Bad News Barrett: Önümde ki notlarım bana Christian'ın cumartesi gecesi yapılacak olan Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu maçına hakemlik yapacağını gösteriyor. Oh hayır hayır bir dakika Christian bizzat maçın katılımcısıymış, ben kendisine arka alanda denk geldiğimde bir süreliğine müştemilatta kalan misafirlerden falan sanıyordum bu bana bayağı sürpriz oldu. Aslında kendisini bir Peep Show'da Edge ile Mickey Mouse konseptiyle görseydik bu birazda olsa katlanabilirliğini arttırırdı, en azından çocuklar eğlenirdi. Kim Christian'ı böyle bir maçta görmek ister ki? Eminim Vince McMahon'un şu an kemikleri sızlıyordur. Korkarım ki sana kötü haberlerim var Christian; Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olmak Florida’da yaşayan yaşlı bir çiftin emekli hayatı sürmesi gibidir.Teknik olarak güzeldir, her dakikasından zevk alırsınız ama gerçekte bu kaçınılmaz bir şeydir.Aynı Bad News Barrett’tan Bullhammer yemeniz gibi. O halde bu kaçınılmaza hazır olsanız gerek çünkü Bad News Barrett 118 günlük Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğuna bir tur daha bindirip kendi rekorunu ekarte etmeye geliyor. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. Esenle ve evde kalın aynı zamanda BadNewsZone'u takipte kalın.

Barrett sözlerini bitirdikten sonra iğneleyici bir kahkaha patlatırken görüntülerde bu şekilde kapanır.

AYRAC.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=NSkhzqjCJ8s[/ame]

r42TvP.jpg


Truth Martini girişte görünüyor ve girişi işaret ediyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Rch698Vaq88[/ame]

odRPqk.jpg


Adam "Hangman" Page girişte görünüyor ve Truth Martini ile birlikte ringe doğru yürümeye başlıyorlar.

1pb141.jpg


Page ringe giriyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=JwTymmNSIhE[/ame]

GOD SAVE THE QUEEN

r0REQa.jpg


Bad News Barrett girişte görünüyor ve ringe doğru yürümeye başlıyor.

DOZ5dO.jpg


Bad News Barrett: Grönland! Bu gece bazı kötü haberlerim var! Bad News Barrett tekrardan World Heavyweight Şampiyonu olup GWA'nın gerçek sahibini sizlere gösterecek!

r0REQ3.jpg


Barrett mikrofonu bırakıp ringe giriyor ve tauntunu yapıyor. Hangman ile göz göze geliyor...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=fWFhz6GxrIs[/ame]

Hold on to me love
You know I can't stay long
All I wanted to say was
I love you and I'm not afraid
Can you hear me?
Can you feel me in your arms


vqBw8Y.jpg


Holding my last breath
Safe inside myself
Are all my thoughts of you
Sweet raptured light,
It ends here tonight.


Christian Cage girişte görünüyor ve tam 14 sene önce bu şarkı ile Victory Road şovunda görünmüştü. Şimdi de bu geceye özel My Last Breath parçasını kullanıyor.

sVPurg.jpg


Christian Cage ringe giriyor ve Peepler'i selamladıktan sonra maça hazır hale geliyor.

BRmopkeA.png


Justin Roberts ringde! Seyirciler coşku ile karşılıyor onu!

Justin Roberts: Bayanlar ve baylar main event karşılaşmasına hoş geldiniz! [cheers] World Heavyweight Şampiyonluğu Turnuvasının Final karşılaşması için bir köşede Aaron's Creek, Virginia'dan 1,83 metre boyunda ve 98 kilo ağırlığında yeni House of Truth üyesi Adam "Hangman" Page! [booo] Diğer köşede Penwortham, Lancashire, İngiltere'den 2,01 metre boyunda 112 kilo ağırlığında GWA tarihinin tek seferde en uzun süreli World Heavyweight Şampiyonu olma unvanına sahip Bad News Barrett! [cheers & boo] Son olarak Kitchener, Ontario, Kanada'dan 1,88 metre boyunda, 96 kilo ağırlığında Christian Cage!!! [cheers]

Justin Roberts anonsunu yaptıktan sonra ringden çıkıyor. Hakem son kontrolleri yaptıktan sonra zil çalıyor.

World Heavyweight Championship Tournament Final Match
Adam "Hangman" Page vs Bad News Barrett vs Christian Cage


Üç isim birbirine bakıyor. Ardından Cage ve Barrett birbirlerine bakıyorlar ve birlikte Hangman'e saldırıyorlar. Hangman ikili tarafından dayak yiyip ringin dışını boyluyor. Cage ona bakarken Barrett schoolboy roll-up ile tuş deniyor: 1...2... Olmuyor. İkili karşı karşıya geliyor. Lock-up yapıyorlar. Barrett rakibine headlock yapıyor, ardından Irish Whip'e yolluyor. Christian iplerden sekiyor ve Barrett rakibine shoulder tuckle yapıyor. Christian yerde! Barrett tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Barrett ayağa kalkıyor ve rakibini turnbuckle'a yolluyor. Christian turnbuckle'a çarpıyor, Barrett onun üzerine koşarak gidiyor ama Christian çekilince turnbuckle'a çarpıyor. Christian ardından rakibini köşede domine etmeye başlıyor. Christian rakibini tope çıkartıyor. Kendisi de top rope'a çıkıyor. Christian, Barrett'ı Super-Plex pozisyonuna alıyor. Fakat Barrett yerinden kıpırdamıyor. Bunun üzerine ikili köşede yumruklaşmaya başlıyor. Barrett'tan art arda yumruklar geliyor. Fakat Christian son anda kendisine gelip Barrett'a yumruklar atmaya başlıyor. Christian tekrardan Super-Plex denerken Page ringe giriyor ve Christian'ı powerbomb pozisyonuna alıyor! POWERBOMB! Cage'den de Barrett'a SUPER-PLEX! İki adam da yerde! Page hemen Christian'ı tuşa götürüyor: 1...2... Olmuyor. Bunun üzerine Page, Christian'ı ayağa kaldırıyor ve turnbuckle'a yolluyor. Page rakibinin üzerine koşuyor ama... BULLHAMMER! Bu çok sertti! Barrett Bullhammer'ı yapıştırdığı gibi Page'i yere seriyor. Barrett tuşa gidiyor: 1...2...

HAYIR CAGE BOZDU! Cage tuşa engel oluyor ve Barrett'ı kaldırdığı gibi turnbuckle'a çarpıyor. Cage ardından Page'i tuşa götürüyor: 1...2... Barrett kendisine gelip tuşu bozuyor. Bunun üzerine Barrett ve Cage karşı karşıya geliyorlar. Barrett'tan Cage'e okkalı bir tokat geliyor. [Oooo] Cage yüzünü tutuyor ve ardından kendisi de sağlam bir tokat atıyor. [Oooo] En sonunda iki adam da yumruk yumruğa birbirlerine giriyorlar. DOUBLE MISSLE DROPKICK! Page bu yumruklaşma esnasında kendisine geliyor ve iplerden sekip iki adama da double missle dropkick yapıyor. İki adam da yerde. Page, Barrett'ı kaldırdığı gibi ringin dışına atıyor. Page ardından Christian'ı kaldırdığı gibi Rite Of Passage pozisyonuna almak istiyor ama Christian son anda kurtuluyor. Page, Christian'ın üzerine gidiyor ama Christian'dan back kick geliyor. Christian ardından top rope'a çıkıyor ve rakibinin üzerine diving european uppercut ile üzerine atlıyor. Page yerde, Christian tuşa gidiyor: 1...2... Barrett gelip bozuyor. Barrett, Christian'ı ayağa kaldırıyor ve onu turnbuckle'a yolluyor. Ardından Page'i kaldırıp onu da yolluyor. En sonunda Barrett iki adamın da üzerine koşarak gidiyor ama Page son anda çekildi! Barrett ve Cage çarpışıyor! Page, Barrett'ı yakaladı ve GERMAN SUPLEX!!! Page hiç sektirmeden tuşa gidiyor: 1...2...

Christian bozuyor! Christian, Page'i kaldırıyor ve DDT yapıyor. Page yerde, daha sonra kendisini ringin dışına atıyor. Christian şimdi Barrett'ı ayağa kaldırıyor ve Irish Whip'e yolluyor. Barrett iplere tutunuyor. Christian onun üzerine koşarak gidiyor ve dropkick yapıyor! Barrett kendisini ringin dışında buluyor! Christian ardından top rope'a çıkıyor ve SPLASH! Christian top rope'dan iki adamın üzerine splash ile atlıyor! Üç isim de yerde. Truth Martini, Page ile ilgileniyor, hakem ise onu izliyor ve onu uyarıyor ama Martini bir şey yapmadığını söylüyor. Christian yavaş yavaş ayağa kalkıyor ve Martini ile karşılaşıyor. Martini hemen oradan tüyüyor. Derken Page bu arada kendisine geliyor ve Cage'i ring posuna ittiriyor! Cage çok kötü bir şekilde ring posuna çarpıyor. Barrett bu arada ayağa kalkıyor ama Page ona dirsek darbesiyle saldırıyor. Barrett sersemliyor! Page onu yakaladığı gibi aprona back suplex ile atıyor! Barrett sersemliyor! BASEBALL SLIDE! Christian tüm bu olan biten arasında kendisini toparlayıp ringe giriyor ve Page'e baseball slide yapıyor! Barrett ve Page yerde! Christian, Page'e göz dikiyor ve onu ringe atıyor, kendisi de ringe giriyor. Christian ringe girdiği gibi Page'e Killswitch yapmayı deniyor. Fakat Page elinden kurtuluyor. Page kendisini toparlamaya çalışırken SPEAR! Christian'dan çok ani bir spear geliyor! Page yerde! Christian hemen tuşa gidiyor: 1...2...

Truth Martini hakemi ringin dışına çekiyor. [boo] Hakem ringin dışında ve Truth Martini ile tartışıyor! BASEBALL SLIDE! Christian bu esnada Truth Martine'e baseball slide yapıyor ve Martini soluğu seyirci bariyerinde alıyor. Book of Truth da yere düşüyor. Hakem ringe giriyor. Ardından Christian da ringe giriyor. LARIAT! Page kendisine geliyor ve Christian'a ani bir lariat yapıyor. Page tuşa gidiyor: 1...2... Barrett gelip bozuyor. Barrett, Page'e saldırıyor ve onu kaldırdığı gibi Christian'ın üzerine body slam ile atıyor. İki adam da yerde. Barrett iplerden sekiyor ve yerdeki iki adama double atomic elbow drop yapıyor. Christian ilk kalkan isim oluyor. Barrett onu turnbuckle'a yolluyor. Christian turnbuckle'a çarpıyor ve Barrett onun üzerine koşup corner elbow smash yapıyor. Page bu arada ayağa kalkıyor ve Barrett onun üzerine koşup running big boot yapıyor! Page yerde. Barrett tuşa gidiyor: 1...2... Christian bozuyor. Barrett sinirli bir şekilde ayağa kalkıyor ve Christian ile karşı karşıya geliyor.

Bad News Barrett: Bu benim anım! Bunu bozmana izin vermeyeceğim!

Barrett ve Christian yumruklaşmaya başlıyorlar. En sonunda Barrett, Christian'ı Irish Whip'e yolluyor. Christian iplerden sekiyor BULLHAMMER! Christian yerde. Barrett tuşa gidiyor: 1...2...

Ancak Page gelip bu anı bozuyor! Page, Barrett'ı kaldırdığı gibi ringin dışına atıyor. Ardından yerde yatan Christian'ı tuşa götürüyor: 1...2... Olmuyor. Page bunun üzerine rakibini kaldırıyor ve Rite of Passage pozisyonuna sokmak istiyor. Fakat Christian kurtuluyor. Christian, Page'i Irish Whip'e yolluyor. Page iplere tutunuyor. Christian, Page'in üzerine gidiyor ama Page'den back body drop! Christian, Barrett'ın üzerine düşüyor. Page aprona çıkıyor. Barrett ve Christian ayağa kalkıyorlar! RUNNING SHOOTING STAR PRESS! Page iki adamın üzerine running shooting star press ile atlıyor! Üç adam da yerde. [THIS IS AWESOME!] Page yavaş yavaş kendisini toparlıyor ve Christian'ı kaldırdığı gibi ringe sokuyor. Page, Christian'ı tuşa götürüyor: 1...2... Fakat Christian'dan small package geldi: 1...2... Page bu sefer small package yapıyor: 1...2... Olmuyor. İki adam da ayağa kalkıyor. Page, Christian'ı Irish Whip'e yolluyor. Christian iplerden sekiyor ve Page ona Big Boot yapıyor. Christian tekrardan iplerden sekiyor, Page ona lariat deniyor. Fakat Christian rakibinden sıyrılıyor ve tekrardan iplerden sekiyor SPEAR! Christian'dan spear geliyor. Page yerde! Christian tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor! Page atıyor! Christian şaşkınlığını gizleyemiyor! Ancak kısa sürede kendisini toparlıyor ve rakibini kaldırdığı gibi KILLSWITCH! Page yerde! Cage tuşa gidiyor: 1...2...

Barrett ringe girip bozuyor! Christian ayağa kalkıyor. İki adam da karşı karşıya geliyor. En sonunda birbirlerine yumruklar atıp kavga etmeye başlıyorlar. Barrett, christian'ı Irish Whip'e yolluyor. Christian iplere tutunuyor. Barrett onu big boot ile ringin dışına atıyor. Fakat Christian ringin dışına düştüğü gibi kendisini toparlayıp Barrett'ı ayaklarından yakalıyor ve ringin dışına çekiyor. İki adam ringin dışında kavga etmeye başlıyorlar. Barrett en sonunda Christian'ı seyirci bariyerine çarpıyor. Ardından kucakladığı gibi aprona gömüyor. Christian yerde. Barret ringin altını kurcalıyor. Barrett ringin altından sandalye çıkartıyor ama hakem onu uyarıyor. Kullanması halinde DQ ile maçtan atılacağını belirtiyor. Barrett elindeki sandalyeyi bir kenara atıyor. SPEAR! Christian bu esnada kendisine geliyor ve Barrett'a spear yapıyor. İki adam da yerde. Christian ringe girmek istiyor ama SUICIDE DIVE! Page, Christian'ın üzerine Suicide Dive ile atlıyor. İki adam da ringin dışında yerde. Page ardından Christian'ı yakaladığı gibi ringe sokuyor. Christian sermsemlemiş bir vaziyette! Page'den SUPERKICK! Christian yerde! Page tuşa gidiyor: 1...2... Christian kurtuluyor! Page bunun üzerine ayağa kalkıyor ve rakibini de kaldırıyor. Page, Christian'ı turnbuckle'a yolluyor kendisi de onun üzerine koşuyor. Christian çekiliyor ama Page kendisini son anda frenliyor, tope rope'a çıkıyor! ASAI MOONAULT! İki adam da yerde! Page tuşa gidiyor: 1...2...

Fakat Barrett kendisine geliyor ve Page'i ringin dışına çekiyor. Barrett, Page'i önce seyirci bariyerine çarpıyor ardından da steel steps'e gömüyor. Steel steps dağılıyor. Page yerle bir oluyor. Barrett ardından ringe giriyor ve yerde yatan Christian'ı tuşa götürüyor: 1...2... Olmuyor. Barrett bunun üzerine second rope'a çıkıyor ve rakibinin ayağa kalkmasını bekliyor. Christian ayağa kalkıyor. Barrett onun üzerine double axe handle ile atlıyor DROPKICK! Christian hareketi dropkick ile karşılıyor. İki adam da yerde. Maçtaki bütün katılımcılar yerde. Hakem bütün isimlere bakıp saymaya başlıyor: 1...2...3...4...5...6...7... Christian yavaş yavaş kalkıyor ve spear işaretini verip rakibinin de kalkmasını bekliyor. Barrett ayağa kalkıyor. Christian onun üzerine koşuyor. Fakat Barrett çekiliyor ve Christian kafasını ring posuna çarpıyor. Barrett sersemleyen rakibini aldığı gibi omuzluyor!

Buğra Gür: Yoksa Wasteland mi gelecek!

WASTELAND! Christian yerde! Barrett tuşa gidiyor: 1...2...

Ringe Truth Martini giriyor ve hakeme engel oluyor! [amazing boo] Truth Martini ve hakem tartışıyorlar. BULLHAMMER! Barrett'tan Truth Martini'ye Bullhammer! Truth Martini yerde. Barrett, Martini'ye bakıyor. V-TRIGGER! Barrett soluğu ringin dışında alıyor. Hangman Page'den çok sert bir V-Trigger geliyor. Christian ayağa kalkıyor! V-TRIGGER! Page ona da V-Trigger yapıyor. Page ardından Christian'ı kaldırıyor ve RITE OF PASSAGE! Christian yerde! Page tuşa gidiyor: 1...2...

3!

Kazanan ve yeni World Heavyweight Şampiyonu: Adam "Hangman" Page

RHtcvj.jpg


Adam "Hangman" Page başarıyor. Boşta kalan World Heavyweight Şampiyonluğunun yeni sahibi oluyor. Page yerde, hakem kemeri onun baş ucuna koyuyor. Page kemeri görünce eline alıyor ve ayağa kalkıyor. Truth Martini de kendisine geliyor. İkili seyircilerin olumsuz tepkileri eşliğinde arka alanın yolunu tutuyorlar.

1prNyB.jpg


Bad News Barrett ise ringde büyük hayal kırıklığına uğramış vaziyette. Bad News Barrett, Hangman Page ve Truth Marti'nin arkasından bakarken şovumuz bu görüntülerle sona eriyor...

VICTORY ROAD GWA Entertainment TM & © 2020 All Rights Reserved
 
Katılım
24 Haz 2014
Konular
281
Mesajlar
15,282
Tepkime puanı
111
Puanları
935
-
Liv Morgan
Saat keşke 21.00 olsaydı. Neyse takipte olacağım bakalım.
 

Westron

Rated Superstar Edge
Katılım
8 Kas 2019
Konular
952
Mesajlar
6,391
Tepkime puanı
224
Puanları
15
Yaş
25
Konum
Rusya
-
Saat keşke 21.00 olsaydı. Neyse takipte olacağım bakalım.

Evet bende bu fikre katılıyorum, keşke 21:00 da olsaydı, yemeği bitireyim falan derken zaten 20:30 oluyor, neyse artık 20:30 da olacaksa PPV şovu, yemeği biraz aceleye getireceğim.

Mutlaka takipte olacağım.
 

Mr.Antonio Cesaro

4 Roots 1 Tree
Katılım
12 Ağu 2012
Konular
976
Mesajlar
26,591
Tepkime puanı
1,099
Puanları
1,610
Joe Gacy
Çok geç saatte olmaması iyi olmuş. Sahura kadar şov takip ederdik yoksa. Takipteyiz.
c904fb79a03e0a0b642711bedd83bc47a1c848b3.gif
 

Stayin Alive

Banned
Katılım
30 Eki 2018
Konular
1,963
Mesajlar
37,012
Tepkime puanı
328
Puanları
15
Yaş
21
Konum
Parts Really Unknown
Sami Zayn
Sami Zayn
Benim için saat daha iyi ancak çoğu arkadaşın hızlı yemesi gerekecektir büyük ihtimalle. Heyecan 20 kat arttı.
 

Aschentef

Banned
Katılım
2 Haz 2015
Konular
2,726
Mesajlar
33,125
Tepkime puanı
880
Puanları
0
Konum
İstanbul
Cody Rhodes
Johnny Gargano
Beklediğimden daha geç saate alınmış şov. Takipte olacağız.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst