RPG GWA - Victory Road 2022

Patron

Müdüriyet No More
Katılım
5 May 2012
Konular
2,188
Mesajlar
9,701
Tepkime puanı
1,219
Puanları
1,555
-
bx3hma9.png


ŞOV BİLGİLERİ:
GWA Victory Road 2022
4 Haziran 2022 - 20:30
Barclaycard Arena
Birmingham, Birleşik Krallık

RESMEN BAŞLIYOR! VICTORY ROAD BAŞLIYOR!

Arena dışarıdan gösteriliyor.

od8d308.jpgBarclaycard Arena!

Şovun ilk maçı için Sheamus girişte! Her zamanki gibi parlıyor ama bu sefer normalde yapacağından 15-20 saniye daha uzun kalıyor böyle. Sonrasında ringe çeşitli tauntlar yaparak geliyor. O ringe yürürken kamerlarımız ringin kenarında duran uzun bayrak direğine fokuslanıyor. Kelt ve Avusturya bayrağı var bir masanın üzerinde.

O sırada Sheamus’un rakibi geliyor! WALTER! Klasik tauntunu yapıyor Ve ringe her zamanki ağır adımlarıyla geliyor. Ringe girdiğinde uzun uzun Sheamus’a bakıyor ve maçımız başlıyor!

Sheamus vs WALTER Flag Match

Maç başı ikili lock-up’a giriyor. Üstün çıkan isim WALTER oluyor. Headlock’a aldıktan sonra fırlatıyor Sheamus’u yere. Sheamus direkt kalkıyor VE KOŞUP BROGUE KICK Mİ?!?! WALTER YERDE VE SHEAMUS DIŞARIYA ÇIKIYOR! BAYRAĞI ASMAYI VE YUKARI ÇIKARMAYI DENİYOR ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE!! Ancak WALTER bayrak yarıma çıkmadan önce geliyor ve Shemus’un kafasını direğe vuruyor çok sert bir şekilde! Sonrasında ringe fırlatıyor Sheamus’u. Ringe Sheamus’un ardından giren WALTER, Shemus’u kaldırıyor ve chop ardına chop vurmaya başlıyor. Kafasına yediği darbeden sonra oldukça sersemlemiş görüyoruz Sheamus’u. En sonunda chopların sonunda WALTER’dan Irish Whip ardına Big Boot!

WALTER bunun ardına dışarıya çıkıyor ve Kelt Bayrağını söküp Avusturya Bayrağını asmaya başlıyor. Direğin yarısına getirince WALTER duruyor ve bayrağı indirmeye başlıyor. Bu adam ne yapıyor böyle? Avusturya bayrağını çıkardı ve Kelt Bayrağı taktı?! NE OLUYOR!? SHEAMUS İPLERE YASLANMIŞ BİR BİÇİMDE ANLAMSIZCA BAKARKEN WALTER’IN KELT BAYRAĞINI EN TEPEYE KADAR ÇEKTİĞİNİ GÖRÜYORUZ!? MAÇI SHEAMUS KAZANIYOR!!!!

Kazanan : Sheamus

6E56F28F-A2DA-4E8D-A7F1-F86E8E86F024_350x200.pngARENADA ÇOK DERİN BİR SESSİZLİK VAR! NELER YAŞANDIĞINI KİMSELER ANLAYAMIYOR! WALTER NELER DÖNDÜĞÜNÜ ANLAMAYAN HAKEMDEN BİR MİKROFON ALIYOR VE RİNGE GİRİYOR. SHEAMUS HALA İPLERDE UZANIP YATIYOR! O ESNADA KONUŞMAYA BAŞLIYOR WALTER!

WALTER : Bu Keltler Üstün Irk diye dolaşan adamı birkaç hafta önce neden susturdum hiç düşündünüz mü?

Seyircilerden hala ses soluk çıkmazken Sheamus yerde yatmayı sürdürüyor. O da en az bizler kadar şok olmuş biçimde izliyor.

WALTER : O, Keltlerin saf ırk olduğunu savundu.. Ama bilmediği bir şey vardı, Keltler sadece yozlaşmış şerefsizlerin teki. Neler olacağını ileride anlayacaksınız. Şu an orada asılı olan bayrağın amacı, yerdeki acınası adamın hatırlayacağı son şeyin bu olması. Sen, Sheamus, bugün burada olmamayı dileyeceksin!

Dedikten sonra Sheamus’un üstüne yürüyor ve Sheamus daha çıkamadan onu yakalıyor! Saçından tutarak çekiyor ve iplere koşuyor VE İPLERİN ÜSTÜNDEN BAYRAK DİREĞİNE FIRLATIYOR SHEAMUS’U! OHA! SHEAMUS‘UN KAFASI YARILIYOR! İNANILMAZ BİR KAN GÖRÜRKEN WALTER RİNGİN ORTASINDA NAZİ SELAMI VERİRKEN KAMERALARIMIZ KAPANIYOR!!!!!

oazpc28.png


Lilian Garcia: Bayanlar ve baylar, sıradaki maç, Tag Team şampiyonluğu için!TvD9ayKe_o.jpgVandal Ortagun ve Murat Bosporus özel yapım yeleklerle girişte görünüyor. "Bozkurtlar ulusun, Tanrı Türk'ü Korusun" yazılı yelekleriyle destek alarak ringe ilerliyorlar. Murat seyirciyle tokalaşırken Vandal da içeri giriyor. İkili ringde köşelere tırmanıp kemer işareti yapıyor. Vandal uluyor, ardından yeleklerini çıkararak konsantre bir şekilde girişe dönüyorlar.Brotherhood of Man!

The-Deaths-Head-logo-of-the-Hells-Angels-motorcycle-club-1.pngKarl Anderson ve Baron Corbin, motorlarıyla girişte! Bellerinde unvanlarıyla ağır ağır rampadan iniyorlar. Karl sola, Baron da sağa dönüyor, TPW onları izlerken spiker masası tarafında motorlarından iniyorlar ve yuhalamalar arasında ceketlerini çıkarıp ringe bakıyorlar. Basamakları tırmanıp ringe girdiklerinde bir arbede çıkacak gibi oluyor ama hakem engel oluyor olaylara. Hakem unvanları teslim alıp havaya kaldırıyor, ardından takımlara dönüyor. Vandal ve Karl içeride kalıyor. Hakem son kontrolleri yapıp zili çaldırıyor ve maç başlıyor.

GWA Tag Team Championship Match
Hell's Angels (Karl Anderson & Baron Corbin) (c) vs. Turkish Power Wrestling (Vandal Ortagun & Murat Bosporus)


Vandal'la Karl lock-up'a girdiğinde Vandal rakibinin kolunu çevirmeyi başarsa da dizine tekme atıyor Karl ve çelmeleyip yere indirdikten sonra Armlock bağlıyor. Kilidi sıkamadan Vandal kalkıyor ve iplere götürüyor onu, Irish Whip'lemek istiyor- ama Karl'dan sert bir yumruk geliyor. Karl bir yumruk daha atıyor. Sendeleyen rakibinin karnına bir tekme attıktan sonra kolundan tutup iplere gönderiyor ve gelişinde tam karnına Knee Lift! Bozkurt işareti yaparak dalga geçiyor Karl. Murat sinirlenip girmek isteyince dikkati ona dönüyor.. o ara Vandal hafifçe ayaklanıyor ve kayarak Football Tackle! Karl'ı sağ bacağından adeta biçerek yere düşürüyor ve üzerine çıkıp yumrukları saydırmaya başlıyor. 1...2...3...4..... hakem araya giriyor. Vandal şimdi bozkurt işaretini yapan taraf, seyirciden iyi bir destek alıyor! Rakibini kaldırıp kolunun altına giriyor, Northern Lights Suplex! Tuşluyor, 1..... hemen atıyor Karl. Vandal rakibini tutup köşelerine fırlatıyor. Ardından karşı köşeden sekiyor ve Avalanche! Murat o anda sırtına vurup tag alıyor, Vandal Back Suplex pozisyonunda tutuyor ve adrese teslim bırakıyor, Murat da tutup Sit-out Powerbomb'lıyor! Tuş denemesi Murat'tan, 1.....2.....

Karl atıyor! Rakibini Abdominal Stretch'e alıp sıkıyor Murat. Karl yavaş yavaş kalkıyor ve bir dirsek! Bir dirsek daha! Murat'ı bir kuvvetle üstünden silkeliyor ama Murat'tan Big Boot! Karl yine yerde. Murat karşı köşeye gidip Corbin'e orta parmağını göstererek bir şeyler söylüyor. Corbin hışımla ringe dalmak istiyor ama hakem engel oluyor oraya gelip. Tekrar köşeye yolluyor Karl'ı Murat, ardından üzerine koşuyor- Karl'dan bir tekme! Şimdi dönerek bir de Discus Punch'la Vandal'ı düşürüyor aprondan. Murat son hızla ona doğru koşuyor- Karl aniden çekilince iplerin arasından dışarı uçuyor ve Vandal'ın üstüne düşüyor! Karl sarsak adımlarla köşesine gidip Corbin'i tag'liyor. Corbin aprondan iniyor ve avını izleyen kurt gibi seri adımlarla karşı köşenin olduğu tarafa gidiyor ring dışından. Koşarak hala Karl'ı içeride sanan Murat'a ve hemen yanındaki Karl'a Double Running Clothesline ile giriyor arkadan! Baron şimdi Vandal'ı tutuyor güreş şortundan ve son hızla basamaklara fırlatıyor! Vandal kolunu tutarak kıvranırken Murat'ı içeri yolluyor Corbin, kendi de içeri girip rakibini iplere itiyor ve geldiğinde Murat'a gelişine Deep Six! Çok seriydi Corbin! Tuşa gidiyor, 1.......2........

Murat atıyor! Corbin rakibini kaldırıyor kafasından tutup ve Fireman's Carry'e tutuyor.. ama Murat arkasına inip geriliyor ve üzerine koşan Corbin'den sıyrılıyor, Corbin'in Big Boot'u iplerde kalıyor! Corbin acı içinde bacak arasını tutarak ayağını indirdiği anda Murat arkadan kavrıyor onu ve German Suplex! Dengeyi getiriyor tekrardan Murat. Vandal bu arada acıyla kolunu tutarak aprona çıkıp tag istiyor. Murat onu maça sokuyor, Vandal arkasına geçiyor Corbin'in ve tam sırtına Dropkick'i patlatıyor! Corbin köşeye göğsünü vuruyor ve yerde kalıyor. Vandal şimdi iplerden sekiyor ve Jumping Knee Drop'lıyor. Tuşluyor, 1.....2.......Anderson bozdu! Hakem araya girip Karl'ı köşesine götürürken Vandal, Corbin'i boynundan tutup Swinging Neckbreaker için çeviriyor- Corbin onu iplere itiyor takım arkadaşına çarptırmak için ama Murat hamleyi önceden görüp aprondan inerek kurtuluyor. Corbin'den Big Boot geliyor iplerden dönen Vandal'a! Şimdi Vandal'ı kaldırıyor ve kolundan tutup kendine çekiyor, kaldırıyor, END OF- Murat aniden ringe girince bırakıyor rakibini. Murat'a koşup Lariat sallıyor ama Murat kolunun altından geçiyor ve koşarak apronda tag bekleyen Karl'a SLINGSHOT SPEARRR! Ring dışına! Karl ve Murat yerde yatarken Corbin orayı izliyor.. BU ARADA VANDAL'DAN ROLL-UP 1.........2....................


7Nvh1zj5_o.jpgCorbin son anda kurtuluyor! Öfkeyle dönüp Shoulder Tackle'la indirdiği Vandal'ın ipleri tutarak boynuna basıyor. Hakem saymadan iniyor üstünden ve rakibini kaldırıyor, son hızla partnerlerinin ayaklanmaya başladığı taraftan ring dışına atıyor! Corbin şimdi aşağı iniyor ve kalkmakta olan Murat'ı tutuyor, spiker masasına son hızla fırlatıyor! İspanyol spiker masası yoldan kaçarken Murat son anda masa üstünde dengesini sağlayıp yuvarlanmaktan kurtuluyor. Bu arada hala yerde olan Vandal'a bakıyor Corbin.... ve girişte kullandığı motoruna atlıyor!

Buğra Gür: Ne yapmaya çalışıyor lan bu?

Tazz: Diskalifiyeden korkması için bir sebep yok ki Gür.

Corbin motoru çalıştırıyor! Vandal hala yerde. Hakem şok içinde olanları izlerken bir yandan da Corbin'e bağırıyor! Corbin ağır ağır ilerletiyor motoru! ÜSTÜNDEN Mİ GEÇECEK? Corbin tereddütsüz şekilde Vandal'ın üstüne sürüyor motoru... AMA MURAT BOSPORUS! Dengede kaldığı spiker masasından DIVING SHOULDER TACKLE! Motor, Corbin ve Murat bir yana düşüyorlar. KARL ANDERSON! Yerdeki Murat'ın kafasına tekmeyi geçiriyor! Ardından Baron'ı kaldırıp ringe sokarak sayımı durduruyor. O ara Vandal da güç bela ringe bir anlığına kafasını sokarak sayımı durduruyor ve bir nevi maçı kurtarıyor ama Karl arkadan çekiyor onu- VANDAL'dan Discus Punch! Karl acı içinde yerde. Öte yanda Corbin ayağa kalkıyor, Karl ise sürünerek motorun arka tarafına geçiyor. Corbin, kalkmakta olan Murat'a bakıyor ve koşarak RUNNING BIG BOOT! Murat tekmenin etkisiyle motora çarpıyor ve.... MOTOR KARL'IN ÜSTÜNE DEVRİLİYOR! CORBIN İSTEMEDEN DE OLSA KARL'IN MOTOR ALTINDA KALMASINA SEBEP OLUYOR! Corbin yaptığının şaşkınlığıyla bakarken Vandal sert bir Superkick patlatıyor! Corbin geri düşerken aprona kafasını vuruyor. Vandal kalkıp ringe sokuyor onu, Murat da güç bela aprona çıkıyor ve tag alıyor. Vandal dizine tekme atıp diz çöktürüyor Corbin'e, Neckbreaker pozisyonunda çevirip bekliyor, Murat da iplerden sekiyor ve Curb Stomp'la hareketi tamamlıyor, BAYRAK İNMEZ! Karl durumu görüp kalkmak istiyor ama gücü üstündeki motoru kaldırmaya yetmiyor! Karl çaresizce izlerken tuşa gidiyor şimdi Murat, 1.........2..................3!

Kazanan ve yeni Tag Team Şampiyonları: Turkish Power Wrestling

TPW başarıyor! TPW, Corbin'in hatasıyla Hell's Angels'ı fethetmeyi başarıyor! Büyük bir sevinç hakim, destek altında unvanları alıyorlar hakemden ve coşkuyla havaya kaldırarak kutluyorlar şimdi. TPW müziği arenada yankılanırken Vandal ve Murat köşelere tırmanıp unvanlarını gösteriyorlar seyircilere! Ardından iniyorlar ve motorun altında debelenen Karl'a alaycı şekilde el salladıktan sonra seyircilerle tokalaşarak arka alana ilerliyorlar. Girişte son kez dönüp kemerleri omuzlarına atıyorlar ve manzarayı keyifle izliyorlar. Yeni şampiyonlarımızın bu görüntüleriyle reklamlara gidiyoruz.

lw9850t.png
Rain Maker!

Kazuchika Okada! Girişte görünüyor ve gösterişli bir şekilde rampada ilerliyor. Köşeye çıkıp pozunu veriyor Okada. Ardından cübbesini çıkarıp dışarı bırakıyor ve rakibini beklemeye koyuluyor.vZoVgR.pngHardcore şampiyonu Kenny Omega girişte! Okada'yı bir süre süzdükten sonra geri dönüyor giriş kısmına ve bir alışveriş arabasıyla geliyor! Alışveriş arabasının içi çöp kutusundan muştaya, balyozdan ceviz kıracağına kadar tuhaf tuhaf eşyalarla dolu. Omega arabayı aprona kadar yanaştırıp arkasını dönüyor ve klasikleşmiş silah pozunu vermek için kolunu kaldırıyor, ama tetiği Okada'ya döndüremeden Okada Suicide Dive ile üzerine uçuyor ve maç başlıyor!

Hardcore Championship Match
Kenny Omega (c) vs. Kazuchika Okada


Okada arka arkaya yumruklarla bariyerlere kadar sürüyor rakibini. Omega'nın karnına bir tekme attıktan sonra Discus Punch vuruyor. Omega basamaklara gerilemişken Jumping Forearm Smash için zıplıyor- Omega yakalıyor rakibini ve basamağa Reverse STO ile çarpıyor! Okada yüzünü basamağa vurup yerde kaldığı an tuşa gidiyor, 1.....2.......kalkıyor Okada! Omega alışveriş arabasından kendo stick çekip oraya gidiyor ama Okada ringe dalıyor, karşı taraftan ringe giren Omega'ya da Dropkick çıkarıyor! Tekmenin etkisiyle iplerin arasından dışarı düşüyor Omega. Okada şimdi köşeye tırmanıyor ve Omega'ya bakıyor ama Crossbody yapamadan Omega tekrar içeri giriyor ve aniden köşeye tırmanıp arkadan kavrıyor, FULL NELSON SUPLEX RİNGE! Omega bir daha deniyor, 1...2...... yine atıyor Okada! Omega rakibini Pedigree pozisyonuna tutuyor ama yapamadan bir anda Okada onu indiriyor aşağı ve olduğu yerde sıçrayıp dönerek Diving Leg Drop'la boğazına iniyor rakibinin. Ring dışından kendo stick çekip ringe giriyor ve Omega'nın boğazına dayıyor, kendoyla Russian Legsweep! Hemen tuşluyor, 1........2............

Kick-out! Omega atıyor. Okada şimdi rakibini kavrıyor, Belly to Back Suplex! Omega yerde yatarken ringden inip ring altından çektiği masayı içeri sokuyor ve diklemesine köşeye koyuyor. Rakibini saçından tutup kaldıracakken LOW BLOW! Omega kirli oynuyor! Okada bacak arasını tutarak yere çökerken Omega üzerine çıkıyor ve kafasının arkasına yumrukları saydırıyor. En sonda da bir Headbutt koyuyor kafasının arkasına. Omega kalkıyor şimdi ve Okada'nın kurduğu masaya bakıyor, kaldırıyor rakibini ve Fireman's Carry pozisyonuna alıyor. Omega masaya doğru gidiyor, DEATH VALLEY DRIVER MASAYA- ama Okada son anda iniyor arkasına ve Backstabber! Okada kalkıyor ağır ağır ve Omega'yı sırtlıyor, masaya yaklaştırıyor ve masaya Heavy Rai- Omega arkasına iniyor bu sefer ve sıçrayarak MASAYA SPEAR! Omega'dan tuş! 1......2...........

Kaldırıyor omzunu. Omega iplere tutunarak ayağa kalkıyor ve ring dışındaki arabadan kaptığı eşyaları rastgele ringe fırlatıyor. Omega'nın ringe soktuğu eşyalardan bir muşta göze çarpıyor. Can havliyle kalkmaya çalışan Okada'nın muştayı alıp güreş donunun içine kattığı gözlerden kaçmıyor. Omega sonunda gözünün seçtiği bir demir sopayı alıp ringe dalıyor ve Okada'nın karnına geçiriyor! Okada acıyla böğürerek dizlerinin üzerine çöktüğünde Omega bir adım geriliyor ve Front Superkick- Okada kafasını eğiyor ve ringin dışına yuvarlanarak uzaklaşıyor. Omega arkasından yaklaşıyor ve karnına bir tekme atıp pozisyona alıyor, zemine DRAGON REBIRTH! Omega yerde tuşluyor, 1.........2.............. son anda atıyor Okada! Omega şimdi Croyth's Wrath için yükleniyor rakibini- Okada'dan ani bir Reverse Hurricanrana! Omega demir basamağa takılıp yere düşerken Okada ayaklanıyor hafifçe. Ringe girip Omega'nın olduğu apron tarafına geçiyor şimdi. Omega'nın kalkmasını bekliyor, kalktığı anda üstüne atlıyor ve Tornado DDT... ama Omega düşmüyor ve dengede tuttuğu Okada'yı yüklenip spiker masasına yaklaştırıyor, SPINEBUSTER'LA ÇARPIYOR MASA YÜZEYİNE! Masa üzerine çıkıyor kendisi de ve tuşluyor, 1........2..............

Yine olmuyor! Okada canlı kalmayı başarıyor. Okada'yı aşağı atıyor Omega ve masanın üzerini sökmeye koyuluyor. Monitörlerden ikincisini elinde tutuyor ve Okada'nın karnına savurmak istiyor- ama Okada'dan ani bir Low Kick! Omega monitörü düşürüp karnını tutarak gerilmesine rağmen sinirli bir şekilde Okada'ya hamle yapıyor- Okada kolunu yakalıyor onun ve kendine çekip sırtlıyor, HEAVY RAIN'İ VURUYOR! Okada gitti tuşa 1.........2................Omega attı tuşu! Okada şimdi spiker masasına tutunarak ayağa kalkıyor ve Omega'yı kaldırıp ringe gönderiyor. Ringin altından ikinci bir masayı alıp içeri sokuyor ve kendisi de içeri yuvarlanıp ayakları kuruyor. Masayı düz hale getirip Omega'ya yürüyor, kaldırıp arkadan kavrıyor masaya German Suplex'lemek istiyor- Omega'dan bir dirsek! Bir dirsek daha! Okada yüzünü tutup masaya gerilediğinde Omega fırsatı görüp iplerden sekiyor, Okada'dan Back Body Drop yiyince masanın tam ortasına geçiyor Omega! Masa paramparça! Omega sırtındaki kıymıkları acı içinde tutarak çırpınırken Okada üstüne çullanıyor ve Vice pozisyonuna alıyor, MONEY CLIP'İ BAĞLIYOR! OKADA KİLİDİ SIKIYOR ŞİMDİ. OMEGA'NIN ELİ YERE GİTTİ VE....

PES EDECEKKEN VAZGEÇTİ! Omega bunun yerine kolunu uzatmaya çalışıyor ve Okada'yı Eye Poke'luyor! Okada gözünü tutarak geri yuvarlanırken Omega güç bela doğrulmaya çalışıyor ve üstüne gelen Okada'yı kaldırıp ringin dışına bırakıyor! Okada kalkarken soluklanıyor ve iplerden sekiyor, Tope Con Hilooo- ama boşa! Okada çekilince sırt üstü çakılıyor yere! Omega üstünde hemen tuşa gidiyor Okada, 1...........2..........olmuyor. Okada rakibini kaldırıyor şimdi ve demir basamakların önüne getiriyor, arkasına geçip kavrıyor, BASAMAĞA GERMAN SUPLEX! Demirin sesi arenada yankılandı resmen! Omega baygın halde yatarken Okada hışmını alamamış şekilde alışveriş arabasına yürüyor ve sürüyor Omega'nın olduğu tarafa doğru. Omega sırtındaki acıya rağmen bariyerlere tutunarak ayağa kalkarken Okada, Harry Potter gibi alışveriş arabasını son sürat sürerek Omega'ya çarpmak istiyor- Omega zekice bir hamleyle kendini geri atıp bariyerlerin arkasına geçince boşa gidiyor alışveriş arabası ve bariyerlere çarpıp geri dönüyor. Okada şimdi bariyerlerin arkasındaki Omega'yı almaya gidiyor... VE DUMANLAR İÇİNDE KALIYOR! OMEGA GÜVENLİKTEN ALDIĞI BİR YANGIN SÖNDÜRME TÜPÜNÜ ÜSTÜNE BOCA EDİYOR! Okada öksürüp gözlerini tutarak gerilerken Omega yatıyor üstüne ve seyircilerin "koy ***ına", "s....n birbirinizin anasını" tezahüratları arasında önce wrist lock bağlayıp ardından kaldırarak Bicycle High Knee! Bunun adı Rain Trigger! Omega, tuşluyor, 1..........2...............

Kendo stick! Okada elinin değdiği bir kendoyu can havliyle kafasına sallayınca tuşu bırakıyor Omega. Kafasında bir açılma var. Saç diplerinden kan sızarken Okada'da kalkacak derman yok. Omega sinirleniyor ve rakibini kaldırıp alışveriş arabasına yerleştiriyor. Şimdi aprona çıkıyor Omega ve silah işareti yapıyor Okada'ya doğru. Koşuyor ve arabadaki Okada'ya uçarak Double Knee Stomp! Omega adeta eziyor Okada'yı arabanın içinde ama kendisi de sakatlanmış gibi görünüyor! Dizini tutarak hakeme "acele doktor" diye bağırıyor. O ara sağlık görevlileri yaklaşıyor... Omega bir anda numarayı bırakıp sağlık görevlilerinin çantasından neşter kapıyor! Omega, ringden inip Okada'nın içinde baygın vaziyette olduğu alışveriş arabasına elinde neşterle hamle yapacakken sağlık görevlileri ve hakem araya girip elinden alıyorlar onu. Ama Omega uslanmıyor ve ring dışından uzanıp demir sağlık çantasını çekiyor, Okada'nın kafasına indirmek için koşuyor -Okada'dan tam suratına bir tekme geliyor! Omega çantayı düşürüp yüzünü tutarak gerilerken Okada güç bela doğrulup arabanın içerisinden inmeyi başarıyor. OMEGA'DAN ANİ BİR V-TRIGGER! Ama Okada çekilince boşa gidiyor ve bir ayağı alışveriş arabasına geçmiş vaziyette acıyla bacak arasını tutuyor. Okada o sırada geliyor ve arabayı son gücüyle iterek Omega'nın ayağını arabayla bariyer arasında adeta eziyor! Omega acıyla inlerken Okada alışveriş arabasını tutup deviriyor! Bir bacağı altında kalıyor Omega'nın. O acıyla inlerken Okada şimdi arabayı kaldırıyor üstünden Omega'nın ve tuş deniyor, 1........2......................

KICK-OUT! Omega sağlam bacağından güç alıp omzunu kaldırmayı başarıyor. Okada inanamaz gibi başını sallıyor, Omega'yı kaldırıp ringe yuvarlıyor. Omega ringde ayaklanmaya çalışırken "STOP" tabelasını alıyor eline Okada ve içeri giriyor. Omega'nın arkasındaki köşede bekliyor ve kalktığı anda koşarak tabelayı kafasının arkasına geçiriy- Omega dönerek Short-Arm Clothesline! Tabela bir yana, Okada bir yana uçuyor. Omega şimdi rakibine silah işareti yapıyor yine ve kaldırıp One Winged Angel ile işi bitirmek istiyor- ama Okada bir anda arkasına geçip German Suplex'liyor onu! Okada şimdi seyircinin desteği altında iplere tutunarak ayağa kalkıyor ve turnbuckle post'unu söküyor. Omega'yı saçından tutup kaldırıyor ve son sürat çıplak demirin bulunduğu köşeye göndermek istiyor- Omega ayağını orta turnbuckle'a koyup son anda kurtuluyor ve üzerine koşan Okada'nın suratına bir dirsek! Okada'ya koşuyor şimdi ve V-Trigger atmak istiyor- Okada hamleyi görüp sıyrılıyor ve karnına tekme attıktan sonra ve Wrist-lock bağladıktan sonra çeviriyor, RAINMAKER! VURDU! VURDU HAREKETİ OKADA VE TUŞ! 1...........................2.....................................

OLMADI! OMEGA ATTI! Okada bıkkın bir şekilde rakibine bakıyor ve ringden inip tüm gücüyle alışveriş arabasını kaldırarak apron iplerinin arasından ite kaka geçiriyor. Okada şimdi içeri giriyor ve arabayı ringin ortasına itiyor. Omega'yı saçından tutup kaldırıyor, Omega arada yüzüne tükürüyor onun! Ama Okada aldırmıyor ve Headbutt'la cevap veriyor. Omega'yı omuzlarına alıyor birden! Okada, One Winged Angel mı deneyecek? Kendi silahıyla vurmaya hazırlanıyor rakibini. AMA OMEGA! Arkaya inip karnına tekme attıktan sonra wrist lock bağlıyor ve çevirip RAIN MAKER'I VURUYOR! Okada geri geri gidip alışveriş arabasının içine düşüyor. Omega şimdi saçından tutup çekiyor onu kendine ve omuzlarına alıyor, bekliyor... ONE WINGED ANGEL'I VURUYOR! TUŞ GELDİ! 1................2...........................................3!

Kazanan ve hala Hardcore şampiyonu: Kenny Omega

Omega kazanıyor! Omega kemerini koruyor!

OgKU6QjY_o.jpgHalsizce kalkıp hakemin elini kaldırmasına izin verdikten sonra kemerini beline taktırıyor Omega. Nefes nefese mikrofon istiyor ve soluklandıktan sonra konuşmaya başlıyor.

Kenny Omega: Seni uyarmıştım.

Omega, Okada'nın dibine kadar gidiyor ve tek ayağını üstüne atıyor.

Kenny Omega: Nereye gitsem peşimdesiniz. Bir türlü kuyruğumdan ayrılmıyorsunuz. Ne senle, ne de o aptal Japonya çukurunda olan bitenlerle ilgilenmiyorum. Peşimi bırak. İşte, evin erkeğinin kim olduğunu bu gece herkes gördü. Sen, hiç bir zaman benim seviyeme ulaşamayacaksın.

Omega seyirciye bakıyor, o arada Okada'nın elinin güreş şortunun içine gittiğini görüyoruz. Omega olayların farkında bile değil.

Kenny Omega: Bugün, bu adamı yere sererek maziyi geride bıraktığımı gösterdim. Bunun gibi adamlar benim rakibim değil. Şu pisliğe bir bakın, zayıf, güçsüz, biçare. Mükemmelliğimi birinci elden görme fırsatı buldu. Değil mi seni fahişe evladı? DEĞİL Mİ?

Omega iyice eğiliyor ve Okada'nın yüzüne bakarak hakaretlere devam ediyor.

Kenny Omega: Güreşçi müsvettesi. Sen koca bir hiçsin. Koca bir hiç-

ŞORTUNUN İÇİNDEKİ MUŞTAYI SURATINA GEÇİRİYOR OKADA OMEGA'NIN! YERE YIĞILAN OMEGA'NIN ÜSTÜNE ATIYOR KENDİNİ SÜRÜNEREK!

Hardcore Championship Match
Kenny Omega (c) vs. Kazuchika Okada


Hakem bunu görünce geliyor ve tuşu sayıyor, 1...........2........................3!

Kazanan ve yeni Hardcore Şampiyonu: Kazuchika Okada

Z6xvL6aP_o.pngOkada kazanıyor! Okada kazanıyor! Omega kibrinin kurbanı oldu! Okada'nın müziği arenada yankılanırken hakemin eline tutuşturduğu kemerle sürünüyor Okada ve kendini aşağı atıyor, ringin altına giriyor!

Buğra Gür: Kendini korumak için akıllı bir hamle Tazz.

Tazz: Eh, kemeri alma şekline, Hardcore unvanı olduğu için bir şey diyemem ama bu çocuk kafasını kullanabiliyor Gür!

Okada ringin altında kaybolurken Omega'nın yerde yüzünden kan sızdığını görüyoruz. Bu görüntülerle reklamlara gidiyoruz.

lw9850t.png
e7UPNXRb_o.jpgBrody King girişte! Seyirciye uzun uzun baktıktan sonra heybetli adımlarla rampada ilerliyor. Ringin hemen önünde durup havayı koklarmış gibi yaptıktan sonra kafasını yana eğiyor ve basamaklara ilerliyor. Basamakları çıkıp ağır ağır iplerin arasından geçiyor. Ringin ortasında siyah bir kürsünün üzerinde, sararmış parşömenlerden oluşan bir tomar ve servis edilecekmiş gibi, üstü kapalı bir tabak var. Brody masada duran mikrofonu alıyor ve seyirciye bakıyor.

Brody King: Şeytan'ın elçisine..... selam dur!

Yuhalamalardan başka karşılık alamıyor King.

Brody King: Bir süredir izliyordum... Bekliyordum... Bazılarınız benim yalnızca GWA'e kan kokusunu aldığım için geldiğim düşünüyor. Neyi beklediğimi bilmediğiniz için. Size kendimi detaylı bir şekilde tanıtmama izin verin: Ben, dünyanın ters aynasıyım. Sizlerin sevdiği her şeyden nefret ederim, sizlerin nefret ettiği her şeyi severim. Dünya, yüzyıllardır yanlış öğretilerle zehirleniyor. Herkes, doğruluğun ve dürüstlüğün savaşları kazandırabileceğine inanıyor. Ben ise, bir savaş nasıl kazanılır en iyi bilenlerdenim.

King eline bakıyor, seyirciden karışık tepkiler var.

Brody King: Yanlış olan ne varsa, doğru yol odur. Sıradan bir insanın etik anlayışına ters düşen her şey, asıl etik olandır. Benim temsilcisi olduğum görüş der ki: Günahsızlar, günahkarların altında ezilmeye mahkumdur. Yangın sırasında bir kadının eşi, içeride yanmakta ve kadın dışarıda çaresizce yardım aramaktaysa, doğru olan şey içerideki ateşi harlamak ve kadını ganimet olarak almaktır. GWA'de bu anlayışı hakim kılmak istiyorum. Eğer herkes, Brody King'in ve Şeytan'ın hizasına gelirse, gerçekleri tüm çıplaklığıyla göreceğiz. Ama... yaydığım mesajla çelişen sahte bir peygamberin varlığını hissediyorum.

King seyirciye bakıyor.

Brody King: Yanlış mesajlar veriyor, yanlış bir ideolojiyi temsil ediyor. Şeytan'ın öğretilerinin yayılmasının önündeki en büyük engel... o. Benim felsefemde "alamet" kavramı vardır. Herkesin ve her şeyin bir alameti olmalıdır. Tıpkı Brody King'in, şeytanın bir alameti olması gibi. Önümde senin alametin duruyor. Düşünce sistemini ortadan kaldırdıktan sonra, GWA'de kendi felsefemi oturtmak için, seni indirmem gerek. Evet, senden bahsediyorum...

Brody elini yavaşça tabağa uzatıyor.

Brody King: Bray... Wyatt.

King sırıtıyor ve tabağı kaldırıyor.... kapağın altında bir...

pGuAV4Nh_o.jpgURN VAR! Brody King anlamamış bir şekilde bakıyor manzaraya. Gözleri faltaşı gibi açık halde Urn'ü eline alıyor.

Buğra Gür: Bu ne anlama geliyor Tazz?

Tazz: Gür, şu lanet güreşi uzun süredir izliyorsan bunun ne anlama geldiğini gayet iyi bilmen gerek..

GONG!

ARENAYA KARANLIK ÇÖKÜYOR!Ain't no Grave! Brody King büyük bir şaşkınlıkla girişe bakıyor! BU, O OLABİLİR Mİ?

IZDPHXn4_o.jpgTHE UNDERTAKER BURADA! PHENOM, DEADMAN GWA'DE! The Undetaker sislerin arasında süzülerek geliyor ringe. Basamakları tırmanıp kollarını açarak ring demirinin önünde pozunu veriyor. Brody King geri adım atmıyor, ringin ortasına doğru öne çıkıp Taker'ı bekliyor. Undertaker ringe giriyor, şapkasını çıkarıp köşeye bırakıyor ve Brody'e bakıyor. "UNDER-TAKER" tezahüratları arasında lafa giriyor.

The Undertaker: Kimse, şeytanın işini Ölü Adam'dan daha iyi yapamaz.

Büyük destek var! Brody donuk gözlerle izliyor onu.

The Undertaker: Buraya geri dönmemin sebebi, ruhları toplamak olduğu kadar, tahtıma göz dikenleri de cezalandırmaktır. GWA'de şeytanın işinin yolu da, tanrının işinin yolu da, öyle ya da böyle tek bir yerden geçer: Death Valley...

Seyirciden büyük destek var. Brody bir yorumda bulunmuyor, izliyor Taker'ı.

The Undertaker: Buralarda senelerce mezar kazdım. Öteki Alem'e yolladığım ruhların kimi gençti, kimi yaşlı. Kimi dürüsttü, kimi yalancı. Ayrım yapmadım, Ölüm kimin adını fısıldadıysa onu aldım. Bana, senin adını verdiler evlat. Buraya, ölümün vazifesini yerine getirmeye geldim. Genç adam, Xplosion'da, sen ve ben, teke tek.

Seyirci destek veriyor Taker'a. Brody King önce Taker'a, ardından seyirciye bakıyor.

Brody King: Artık, o devir kapandı. Brody King'in açtığı devirde, fosillere yer yok... Hedefim sen değildin, ama madem bana meydan okuyorsun.. Eğer şeytanla dans etmeye hazırsan Ölü Adam, teklifini kabul ediyorum.

Seyirciden reaksiyon büyük! Taker ve Brody bakışırken "Fight" tezahüratları da duyuluyor.

The Undertaker: Bu dans değil, senfoni. Ölü Adam dans etmez, ama senfonisi şarkı çalar... Sana Çarşamba günü, ölümün şarkısını söyleyeceğim. Delikanlı, Xplosion'dan sonra........ you will... REST..... IN........ PEACE...

Taker ellerini kaldırınca şimşek sesleri duyuluyor arenada. Ain't No Grave eşliğinde ışıklar koyu maviye döner ve sisler ringin etrafını sararken, Taker ile Brody'nin gözleri birbirine kitlenmiş vaziyette. Bu görüntülerle arka alana gidiyoruz.

oazpc28.png
Motorcity! Seyircilerin çoğunlukla duyulan cheerları eşliğinde Shelley ringe yürüyor. Köşesine geçiyor ve rakiplerini beklemeye başlıyor.

Entrance%2B2.gif
Better Than You! MJF önce elini öpüyor, sonra küçük tauntlarla yoğun boo eşliğinde ringe geliyor. Ringe girdikten sonra atkısını alıp Shelley'in üstüne atıyor. Shelley çok sinirlense de bir şey yapmayıp atkıyı dışarı yolluyor.

giphy.gif
jey-uso-entrance.gif
Şampiyon Uso burada! Jey Uso emin adımlarla kemeri ile beraber ringe doğru geliyor ve hakem son kontrolleri yapıp maçı başlatıyor.

Gift of the Gods Championship Match
Jey Uso (c) vs. MJF vs. Alex Shelley


Üçlü birbirine bakıyor zil sesini duyunca. Biraz daha bakıştıktan sonra MJF dışarı çıkıyor! MJF neden böyle bir şey yaptı peki? Girişe doğru yürümeye başlıyor ve ringi terk ediyor! Maç artık sanırım tekli maça dönüştü MJF'in bu hamlesiyle beraber. Jey ve Shelley bu durumu umursamayıp lock-up bağlıyorlar birbirlerine. Shelley üstün çıkan taraf oldu burada. Şimdi Jey'in arkasına geçti ve bir suplex yapıyor. Jey ayağa kalkıp bir clothesline deneyecekken Shelley eğilerek Irish Whip yapıyor ve Superkick geliyor! Jey resmen kendi hareketini yedi gibi bir şey oldu. Shelley yerden Jey'i kaldırıyor ve Fireman's Carry pozisyonuna aldıktan sonra Backpack Stunner yapıyor! Shelley tuşa gidiyor. 1.. 2..

Jey atıyor. Jey kemerini asla vermek istemiyor. Shelley bunun olacağını önceden tahmin ediyormuş gibi bakıyor. Shelley şimdi yerdeki Jey'e doğru yaklaşıp bir şeyler söylüyor.

Alex Shelley: Aileninde seninde a*ına koyayım!

Shelley böyle diyerek Jey'i çok kızdırmış olmalı. Şimdi Uso'yu ayağa kaldırıp hareket çekicek derken Uso'dan art arda Forearm Smash'ler geliyor! 1 2 3 4 5 6 7! Uso alevlendi! Yalpalanan Shelley şimdi Uso'nun yanına geliyor ve SUPERKICK! VE TEKRAR SUPERKICK! YİNE SUPERKICK! 3 kere Superkick yapıyor Shelley'e. Shelley yere düştükten sonra Jey her zaman bildiğimiz tauntunu We The Ones hareketini yapıyor. Uso şimdi köşeye geçip Alex'in kalkmasını bekliyor ve Alex kalkınca Jey koşuyor ve SUPERMAN PUNCH! Jey kuzeni Reigns'in hareketini yapıyor ve tuşa gidiyor. 1.. 2... Ama Shelley atıyor. Jey şaşırmış durumda. Jey şimdi Shelley'i tam kaldırıyorken SHELLEY ROLL UP YAPIYOR. HAKEM SAYIYOR 1... 2... 2.99 JEY ATTI! Kemerini az daha kaybedecekti Jey. Şimdi ikiside ayağa kalkıyor ama Shelley yumruk ile üstün çıktı. Jey'i şimdi tutup iplere doğru çıktı ve Tornado DDT geliyor! Tuşa gidiyor. 1... 2...

3!

Jey yine attı! Shelley şaşkın! Yeri yumruklamaya başlıyor Shelley. Hazır Jey yerde iken Shelley top rope yapıyor ve FROG SPLASH! FROG SPLASH GELDİ! BU SEFER MAÇ BİTTİ DİYEBİLİRİZ. 1... 2...

Frog%20Splash.gif


AMA 3 OLMADAN PIN BOZULDU VE MJF YENİDEN BURADA! MJF MAÇA DAHİL OLUYOR VE ŞİMDİ SHELLEY'İ DIŞARI YOLLAYIP JEY'İ KALDIRIYOR VE HEAT SEEKER GELDİ! MJF MAÇA SONRADAN DAHİL OLUP KEMERİ KAZANACAK MI YOKSA? VE TUŞA GİDİYOR SANIRIM ARTIK BU SEFER MAÇ BİTTİ! 1... 2...

ndjkDe.gif3!

Ama MJF 3 olmadan tuşu bırakıyor ve seyircilerin arasından ona gülen birilerini görüyor! Onlarda kim acaba? Kameralar seyircilere doğru dönüyor.


6480661ccba3cafee46fbf4c3fd91b0c.jpgBUNLAR MIZ VE MARYSE! İKİLİ ÇİFT GWA'DE! MJF ona bakan Miz ve Maryse'in yanına yaklaşıyor ve göz göze geliyorlar! MJF Miz'e sinirli bir şekilde baksa da Miz ona bakarak gülüyor. MJF daha fazla uzatmayıp ringe Uso'nun yanına gidiyor ama Miz barikatlardan atlayıp ringe peşinden gidiyor ve MJF ne olduğunu anlamadan SKULL CRUSHING FINALE GELİYOR! MIZ RESMEN MAÇIN KADERİNİ DEĞİŞTİ! ŞİMDİ USO'YU MJF'İN ÜSTÜNE BIRAKIYOR VE HAKEM SAYIYOR 1... 2...

3!

Kazanan ve Hala Şampiyon: Jey Uso


Uso kazandı! Uso Miz'in yardımıyla kemerini koruyor! Oradan uzaklaşan Miz ve Maryse yerde yatan MJF'e doğru bakıyor. MJF'de aynı şekilde sinirle onlara bakıyor. Uso zar zor yerden kalkıp zaferini yaşarken reklamlara gidiyoruz.

j2f175c.png


Arka alana dönüyoruz.

JoJo: Baylar ve bayanlar, karşınızda... Miz ve Maryse!

SQRF2DeC_o.jpgBüyük bir yuhalama ve tepki var! Miz'le Maryse gelen büyük reaksiyonu görünce sırıtıyorlar.

JoJo: Miz, Maryse, GWA'e hoş geldiniz! Bu büyük dönüş hakkında ne söylemek istersiniz?

The Miz: JoJo, bu gece büyük bir gece. GWA'in en görülmesi gereken yıldızı ve güzeller güzeli karısı, geri döndü. Mütevazi davranmayacağız. Biz en iyisiyiz. Ve bu sefer, alınabilecek her şeyi almaya geldik!

Maryse: Karşında, GWA'de görüp görebileceğiniz en büyük yıldızlar var. Pourquoi? Çünkü, geçmişimizde sayısız unvan yatıyor. Ve günümüzde, Amerika tarihinin en çok izlenen evlilik şovlarından birisine sahibiz.

The Miz: Eğlence dünyasında kalıp paramızı kazanabilirdik, ama ne var biliyor musun JoJo? Paralarımı sayarken ve güzeller güzeli karımın tadını çıkarırken (Maryse'in kalçasına bir şaplak atıyor) her televizyonu açtığımda acı içindeydim. Bir şirketin ana kemer mücadelesi, Emeklilikte Yaşa Takılanlar derbisi olabilir mi? Bu kadar moron ne ara buraya doluştu? Ama hepsini düzelteceğiz.

Maryse: Royal Rumble! Gözümüz Royal Rumble'da. JoJo, bu yaz bittiğinde kocamın belinde GWA Şampiyonluğu, benim belimde ise GWA Kadınlar Şampiyonluğu olacak, buna emin olabilirsin!

JoJo: Miz, dönüşünü MJF'e saldırarak yapmayı tercih ettin. Bundan ne anlamalıyız?

The Miz: Bir anlamı yoktu JoJo. Sadece, beni taklit eden bu gence dersini vermek istedim. Ona karşı kişisel bir nefretim yok. Benim tek hedefim: Royal Rumble. O maça gireceğim, o maçtaki herkesi teker teker eleyeceğim ve ana kemer için o hakkı elde eden kişi ben olacağım. Çünkü ben Miz'im... ve ben....

Seyirci "Awesome" kısmını tamamlayınca Miz gülümsüyor. Maryse'e tutkulu bir öpücük vermekteyken JoJo kaşları kalkık vaziyette onları izliyor. Ringe dönüyoruz.

j2f175c.png


18dJhCK9_o.jpgLilian Garcia: Bayanlar ve baylar, sıradaki bir Hell in a Cell maçı!Wild Thing!

rZMGZB.pngJon Moxley girişte. Kararlı gözlerle kafese bakıyor. Seri adımlarla kafese doğru yürüyor Mox ve kafes demirini adeta sevgiyle okşadıktan sonra mutlu bir şekilde içeri giriyor ve seyircilerin desteği alltında köşeye tırmanıyor. Girişe bakıyor Mox bir an, ardından aşağı iniyor ve deri ceketini çıkarıp fırlatarak rakibini bekliyor.Head of the Table!

di6pvwr.pngRoman Reigns heybetli adımlarla girişte görünüyor. Kafese doğru ilerlerken Mox'la bakışıyorlar. Reigns içeri giriyor ve aprona çıktıktan sonra Mox'u dikkatle süzerek ringdeki yerini alıyor. Görevliler kapıyı arkalarından kilitlerken iki eski birader, gözleri kenetlenmiş şekilde kavgaya hazırlar. Hakem en sonunda zili çaldırıyor ve hesaplaşma başlıyor.

Hell in a Cell Match
Jon Moxley vs. Roman Reigns


Mox'la Reigns birbirlerinin etrafında dönüyorlar. "Bana ayak bağı olmayı bırak" diye bağırıyor Reigns. Mox cevaben lock-up'a yelteniyor, Roman gücünü kullanıp ittiriyor onu sertçe. Mox "ayak bağı değil, sonun olmaya geldim" diye cevap veriyor. Reigns yere tükürüyor ve ikili birbirine yaklaşıyor, Reigns lock-up'ta arkasına geçtiği Mox'u kaldırıyor, ama Mox kendini geriye atarak kurtuluyor ve ayaklarının üzerine düşüyor. Reigns'e döner dönmez sert bir yumruk atıyor. Bir yumruk daha. Karnına tekme atmak istiyor, Reigns ayağını yakalayıp kendine çekiyor ve Clothesline ile indiriyor. Reigns şimdi seyircilere 1 gösteriyor ve yuhalanıyor. Mox'u saçından tutup köşeye gönderiyor. Üzerine doğru koşuyor, Corner Clothesline! Karnına arka arkaya yumruklar saydırıyor. Geriliyor Reigns ve Avalanche için pozisyon alıp koşuyor, Mox iplerin arasından aprona geçiyor ve üzerine gelen Reigns'in kafasını iplere çarptırarak yere düşürüyor. Apronda doğruluyor şimdi ve sıçrayıp Springboard Standing Elbow Drop için atlıyor- Reigns havada yakalıyor onu ve sırtlıyor, Samoan Drop! Mox yerde sırtını tutarken Reigns ayağıyla üzerine basarak geçiyor ve saçından tutup tekrar kaldırıp iplere atıyor, Mox gelmiyor. Reigns üzerine koştuğunda Mox suratına bir tekme attıktan sonra Sunset Flip Roll-up! 1......2........

Reigns atıyor. Mox'a sert bir Uppercut geçiriyor. Mox sendeleyerek iplere geriliyor ama iplerde kendini geriye bıraktıktan sonra aniden fırlayarak REBOUND LARIAT! Reigns yerde. Mox şimdi aprona gidiyor ve tekrar rakibine bakıyor. Yine aynı hareketi deneyecek ama Reigns öteki taraftan ringin dışına yuvarlıyor kendini. Mox aprondan inip koşarak o tarafa gidiyor ve demir basamaktan sıçrayarak Forearm Smash- Reigns yakaladı, sıçrattı ve zemine Uranage! Mox acıyla sırtını tutarken Reigns rakibini kaldırıyor ve demir basamaklara bakıp gülümsedikten sonra son hızla fırlatıyor onu oraya- Mox üstünden atlayarak kurtuluyor basamaktan ve ayakta kalıyor. Yine aynı şekilde demir basamağa basıp zıplıyor- Reigns'ten havada SHOULDER TACKLE! Omzu yiyen Mox yerde kalırken Reigns onu geri yolluyor ringe. Ringin altından aradığı şey olan sandalyeyi bulup içeri giriyor ve köşeye sabitliyor sandalyeyi. Mox'a içeri girip bir diz yerleştiriyor ve yüklenip Running Powerslam pozisyonunda tutuyor. Koşuyor köşeye ve sandalyeye RUNNING POWERSLAM! Reigns tuşladı, 1.....2...........Mox atıyor. Mox acı içinde sırtını tutarken "elinden gelen bu mu a.....ık" diye kahkahalar atan Mox'u şaşkınlıkla izliyor Reigns.

Reigns kaldırıyor rakibini ve sırtına yüklendikten sonra aprona götürüyor ama Mox orada iniyor ve kendini aprona bırakıyor, Reigns'i iplere Stunner'lıyor! Reigns yüzünü tutarak yerde kaldığında kolundan tutup dışarı çekiyor onu ve apronda ayakları olacak vaziyette kol altından yükleniyor, ZEMİNE SNAP SUPLEX! Mox seyircinin desteği altında ringin altından bir masa çekiyor. Masayı doğrultup ayakları kuruyor ve apronun hemen önüne yerleştiriyor. Reigns'i aprona çıkarıyor şimdi ve kendisi de tırmanıp sırtlanmak istiyor- Reigns ona bir uppercut'la cevap veriyor ve boğazına yapışıyor. Reigns boğazını sıkarken Mox'un nefesi kesiliyor ama karnına bir tekme atıp kurtulduktan sonra MASAYA JUMPING DDT- REIGNS DENGEDE TUTUYOR ONU! Mox, Reigns'in üstünde debelenirken Reigns birden kaldırıyor onu ve Back Body Drop ile fırlatıyor! Doğrudan ringe çakılıyor sırt üstü Mox! Reigns de içeri giriyor ve fırlıyor, Leaping Clothesline! Mox kalkar kalkmaz Running Shoulder Tackle! Mox'u adeta süpürüyor Reigns şimdi. Köşeye geriliyor ve zemine yumruğu vurup Superman Punch sinyalleri veriyor... Mox kalkıyor ve Reigns fırlayıp SUPERMAN PUNC- Mox kaçıyor yoldan ve Reigns iplere tutunarak arkasını dönüyor. Mox fırlıyor VE MASAYA SLINGHSOT SPEAR! MASA PARAMPARÇA!

b9XNRytK_o.pngMox yıkıntıların arasında ayağa kalkıyor ve Reigns'i de saçından tutup kaldırarak ringe atıyor. Kendisi de köşeye tırmanıyor şimdi ve rakibine bakıyor. Diving Elbow Drop mu deneyecek? "Kan akışını keseceğim p... kurusu" diye bağırıyor, Mox şimdi doğruluyor köşede ve DIVING ELB- Roman o sıçrarken dizlerinin üzerinde doğruluyor ve hareketi takip edip SPEAR! HAVADA SPEAR! Kuş gibi avladı Mox'u! Maça dengeyi getiriyor Roman böylece. Roman ringin dışına yuvarlanıp ringin altını açıyor sürünerek ve oradan bir çöp kovası çıkarıyor. İplerin altından ringe atıyor Reigns. İçeri giriyor ve karnını tutup dişlerini sıkarak ayaklanmaya çalışan Mox'un sırtına indiriyor çöp kovasını! Mox yerde kalırken Reigns saçlarından öpüp sırıtarak çöp kovasını başına geçiriyor rakibinin. Reigns ring dışına tükürüyor şimdi ve köşede pozisyon alıyor. Mox iplere tutunarak ayaklanmaya çalışır, bir yandan çöp kovasına eli uzanırken Reigns fırlıyor olduğu yerden ve SUPERMAN PUNCH! ÇÖP KOVASI YUMRUĞUN ETKİSİYLE YAMULURKEN MOX YERDE! REIGNS TUŞLADI, 1......2..........

Kick-out! Bunu atmayı başarıyor Moxley! Reigns inanamıyor! Mox'un kafasını kaldırıp çöp kovasını çıkarıyor. İğrenç bir görüntü! Mox'un burnundan ve dudağından gelen kanlar, yumruğun etkisiyle yüzünün her tarafına dağılmış vaziyette. Reigns "üstünden geçmekten yoruldum" diye provoke ediyor Mox'u ve saçından tutup kaldırıyor, kafasını bacaklarının arasına alıyor. Mox'u kaldırıyor şimdi ve Powebomb pozisyonunda tutuyor... Mox'tan bir yumruk! Bir yumruk daha! Reigns'in dengesi hafif bozulmuşken üçüncü yumrukta aşağı iniyor Mox ve Reigns'in dizine can havliyle Football Tackle'la atlıyor, başarılı! Reigns dizini tutarak yerde kalırken Mox iplere tutunarak dengesini bulmaya çalışıyor. Mox dengesini buluyor şimdi ve köşede bekliyor... bekliyor. Reigns kalkınca koşuyor SPEAR! MOXLEY'DEN SPEAR! Reigns halsizce yerde yatarken Mox köşeye sürünüyor, turnbuckle'a tutunarak köşeye tırmanıyor güç bela. Doğrulduktan sonra yerdeki Reigns'e bakarak "bu iş bitti" diye bağırıyor ve DIVING ELBOW DROP! TUŞ GELDİ, 1.......2..........

REIGNS ATIYOR! Mox öfkeyle ringden iniyor ve ayağından tutup dışarı çekiyor Reigns'i. Tutuyor kotundan ve son hızla kafes demirlerine! Reigns yüzünü demirlere vurup yerde kalıyor ama Mox bununla yetinmiyor, saçından tutup kafasını kaldırdığı Reigns'in yüzünü demirlere sürtüyor. "Buradan çıkamayacaksın o...... ç......u" diye küfürler ederek demirle öpüştürüyor adeta Reigns'i! Halsiz Reigns'in kafasına bir yumruk daha atıyor ve yere seriyor onu. Saçından tutup HIAC kapısına doğru götürüyor, görevlilere kapıyı açmalarını emrediyor. Mox'un tehditkar halinden korkan görevliler anahtarla kafes kapısını açtığında Moxley, Reigns'in kolunu kapı aralığına sokuyor ve kapıyı kapatmalarını söylüyor şimdi de. Görevliler "maça müdahale edemeyiz" diye bağırırken Mox sinirli. Reigns bu arada sertçe itiyor onu! Sırtını kapıya çarpıp dizlerinin üzerine çöküyor acıyla Mox. Reigns üzerine geldiğinde sert bir headbutt'la cevap verince alnındaki açılma tekrar başlıyor. Akan kanı umursamıyor Mox ve yumruklarla kafes dışında geri sürdüğü Reigns'in karnına bir diz atıyor. İki kolunu da kilitliyor ve DDT pozisyonuna alıyor şimdi! PARADIGM SHIFT Mİ GELİYOR? Moxley uğraşıyor... uğraşıyor... ama bir türlü indremiyor Reigns'i. Reigns şimdi ittirdi onu! Mox, Lariat'la geliyor üstüne ama Reigns kolunun altından geçiyor, arkasını dönüyor ve jet hızıyla KAFES DEMİRİNE SPEAR! KAFES DEMİRİNE SPEAR'LADI! Mox, kafes demiri hafif göçmüş vaziyette öylece yatıyor! Reigns, sırtlıyor onu ve kendisi de güç bela ayakta durarak götürüyor. Aprondan içeri yuvarlıyor. Reigns de içeri giriyor şimdi, sürünerek Mox'un üzerine gidiyor ve tuşluyor, 1......2......3!

Kazanan: Roman Reigns

4dTvXAIu_o.jpgReigns fişi çekiyor! Bir nevi hesabı da kapatıyor böylece. Head of the Table arenada yankılanırken Reigns yumruğunu havaya kaldırıyor ve "ROYAL RUMBLE" diye bağırdıktan sonra kemer işareti yapıyor! Reigns mesajı veriyor! Kafes ağır ağır kalkarken yerde yatan Mox'a baktıktan sonra iki ayağını geriye sürüyerek bir nevi toprak atma hareketi yapıyor ve yuhalamalarla ringden iniyor. Rampada son kez kollarını havaya kaldırıp sevincini yaşadıktan sonra arka alanın yolunu tutuyor.

lw9850t.png


Tazz: Bayanlar ve baylar, 25 Haziran büyük gün. 25 Haziran'da, GWA'in bu yaz yaşayacağı kader büyük ölçüde belli olacak. Çünkü 25 Haziran vakti...

3qjstti.jpg

Tazz: ...ROYAL RUMBLE VAKTİ!

Buğra Gür: 30 adam, GWA'in en büyük fırsatı için, ana unvan maçı için ringi savaş alanına çevirecek.

Tazz: Heyecanım o kadar yüksek ki Gür. Çok fazla favori var...Sence kim kazanacak?

Buğra Gür: Baron Corbin! Bu yaz onun yazı olacak Tazz, inan bana.

Tazz: Göreceğiz. Royal Rumble'da bütün sorular cevap bulacak Gür.

Rumble şarkısı arenada yankılanırken reklamlara gidiyoruz.

oazpc28.png
Toni Storm'un müziği duyuluyor ve Toni Storm Ringin yolunu tutuyor! Seyirciden gelen reaksiyondan oldukça memnun gözüküyor.

toni-storm-entrance.gif


Ve Şampiyon Carmella'nın müziği duyuluyor ve Ringin yolunu tutuyor!carmella-entrance.gif


Maçın başında iki rakip de etraflarında dolanırken Toni Storm Carmella'yı birden tutup Arm Drag yapıyor. Carmella ayağa kalkarken Toni Storm Strike Combination yapıyor ama Carmella'dan reverseliyor. Toni Storm Carmella'ya doğru koşuyor ama Carmelladan Clothesline! Şampiyon pine gidiyor. 1… 2 olmadan kickout! Toni Storm ayağa kalkarken Carmella'dan Dropkick! Carmella Toni'nin kafasının alıp yere doğru vuruyor! Carmella taunt atıyor. Oldukça gaza gelmiş durumda. Storm, bu durumu kullanıp Carmella'ya doğru koşuyor fakat Carmella Toni Storm'u tutup Monkey Flip yapıyor!

Ringin sağında kalan taraftar grubu şu şekilde Carmella’ya desteğini gösteriyor.

”YOU ARE XTREME!!! YOU ARE XTREME!!!”

Toni Storm yarı ayağa kalkmış durumdayken Carmella kafasından tutuyor ama Toni Storm Carmella’yı itiyor. Carmella itişin etkisiyle iplerden sekiyor, Toni Storm'a doğru fırlamışken Toni Storm'dan Running Crossbody! Toni Storm Carmella’yı ayağa kaldırıyor ve Toni Stormdan Sunset Flip Powerbomb!!!

Bu sefer de ringin solundaki taraftarlar Toni Storm için bağırıyor!

“YOU ARE AWSOME!!! YOU ARE AWSOME!!!”

Toni Storm Carmella'yı ayağa kaldırıyor Running Hurricanrana yapıcakken Carmella tutuyor ve Corner'a doğru Powerbomb!!! Corner'da yerde kalan Toni Storm'a Carmella'dan Hip Attack! Carmella bir süre daha taunt atmaya devam ediyor. Storm ayağı kalkınca Clothesline yapacakken Toni Storm’dan Reverse!! Toni Storm Carmella'yı Corner'a atıyor. Storm Carmella'ya koşuyor ama Carmella'dan Rope Aided Hurricanrana!!! Toni Storm aağa kalkıyor Carmella'ya koşuyor ve yumruk üstüne yumruk! Toni Storm üstünlük kurmaya başlarken Storm’dan Irish Whip ama Mella Go Round!!! ve Carmella Pin'e gidiyor 1! 2! Kickout! Carmella hızlıca ayağa kaldırıp Toni Storm'a Roundhouse Face Slam yapıyor!!! Carmella Toni Storm'u yine kaldırıyor ve Carmella'dan Frankensteiner!!! Carmella yine hızlıca Pin'e gidiyor 1! 2! Ve yine Kickout!!! Kickout!!!

Toni Storm birden Kip Up'la ayağa kalkıyor Carmella ise yarı ayakta ve Toni Storm'dan Shining Wizard!!! Ve Pinliyor! 1! 2! Kickout! Toni sinirli, Toni üzgün, Toni’nin kafası karışık. Carmella'yı alıyor ve STRONG ZERO!!! 1! 2! 2.99!!! 2.99'da Kickout! Toni Storm etrafına şaşkınlıkla bakıyor. Yetmedi mi diye düşündüğü suratından belli!! Toni Storm Carmella’yı ayağa kaldırıyor ve birbirlerine yumruk atmaya başlıyorlar. En son Carmella sinirlenip bir tokat atıyor Toni Storm da bir tane tokat atıyor AMA CARMELLA’DAN ANİDEN MELLA BUSTER!!! 1..2……

3!


NASIL OLDU! STORM KAYBETTİ! Kazanan ve güncel GWA Kadınlar şampiyonu Carmella! Carmella kemeri havaya kaldırıyor ve Kameralarımız kapanıyor...

lw9850t.png


XYtwvvpY_o.jpgArka alanda Amerika Birleşik Devletleri Şampiyonu var! JoJo onu epey canı sıkkın görüyor, yanına gidip mikrofon uzatıyor.

JoJo: MVP, bu gece unvanını savunmuyorsun. Düşüncelerin neler?

MVP: Bu kahrolası bir saçmalık. Ben, ister inan ister inanma, GWA'in en formda adamıyım. Benden daha kalitesiz adamlar bu gece sahne alacakken, ben burada semiriyorum.

JoJo: Royal Rumble yaklaşıyor, eğer maçı kazanma imkanın olursa, hem Amerika hem de GWA Şampiyonu olmak ister misin?

MVP: Bu, şu anda beni motive eden tek düşünce. O maçta yer alacak diğer katılımcılar bu geceki dövüşlerinde her şeylerini ortaya koyarken belki sakatlanacaklar, belki bir tanesinin kariyeri bitecek. Ama ben, gayet sağlam ve dinç bir şekilde o maça gideceğim. Şu anda da gördüğün gibi, gayet taze ve hazırım. Artık sadece bununla avunuyorum...

MVP konuşurken beyaz kukuletalı bir figür, neredeyse ayaklarını sürüyecek kadar yavaş adımlarla karşısına dikiliyor. MVP, adamı baştan aşağı süzerken JoJo şaşkın.

MVP: Bu da neyin nesi ........a koyay-

BRAY WYATT! MVP tuhaf giyimli figüre bakarken arkadan ani bir sandalye darbesiyle MVP'yi avlıyor! MVP sırtını tutarak yerde kalırken Wyatt boğazına basıyor botuyla.

Bray Wyatt: Kötü olanları aranızdan çıkarın.... öyle değil mi evlat?

Wyatt, kaçmaya çalışan JoJo'yu da kolundan yakalıyor ve sertçe yere itiyor! MVP kalkmaya yelteniyor ama Wyatt sandalyeyi sapından kavrayıp eline alarak tam kafasına Chair Shot! Alnından kanlar boşalırken acıyla inliyor MVP.

Bray Wyatt: Carmelo Hayes, Trick Williams.... sırada sen varsın evlat. GWA'de beyaz bir sayfa açmanın zamanı gelmiş geçiyordu bile. Bunu senin üzerinden yapacağım. GWA'den bütün karanlığı temizleyeceğim.

JoJo korkmuş gözlerle izlerken Wyatt aniden ona dönüp boğazını sıkmaya başlıyor! JoJo'yu gırtlaklarken JoJo'nun ayakları havayı tekmeliyor kurtulmak için. Arka alan çalışanları müdahale etmek istiyor ama korkmuş gözlerle izliyorlar sadece.

Bray Wyatt: Karanlığı temizlemek için... (daha sert sıkıyor JoJo'nun boğazını, JoJo tükürükler saçarak nefes almaya çalışıyor) elenmesi gereken renk belli.... Siyah.

Wyatt boğazından tutup duvara fırlatıyor JoJo'yu! JoJo halsizce yere yığılırken Wyatt bir MVP'ye bir JoJo'ya bakıyor. Büyük bir yuhalama altında ıslık çalarak ayrılıyor oradan. Arka alan görevlileri ikiliye müdahale etmeye gelirken ringe dönüyoruz.

1ct2cuz.png


Lilian Garcia: Bayanlar ve baylar, sıradaki maç, bir UFC maçı!

Seyirciler arasında yoğun bir uğultu var. En ön koltuklardan birinde Dana White'ı görüyoruz. Elindeki birayı keyifle yudumluyor, kameralar ona dönünce arenadan yuhalamalar yükseliyor.

Lilian Garcia: Bu maç, Ultimate Fighting Championship prosedürlerine uygun şekilde hazırlanmış "Octagon" adı verilmiş yapı içerisinde gerçekleşmekte olup, kuralları basittir: Diskalifiye yok, uzun süren boğma hamlelerinde herhangi bir hakem sayımı yok, maçlar klasik sistemle yani tuş veya pes ettirmeyle biter.They Don't Want None!

8ZO037.pngAJ Styles girişte! Kapüşonunu atıp kollarını açıyor. Seyircilerin desteği altında octagon'a ilerliyor.

Tazz: Bu gece ona büyük iş düşüyor Gür. Profesyonel güreşin yükü, omuzlarında olacak.

AJ octagon'ı süzüyor, dış yapıyı kontrol ediyor. Görevliler kapıyı açıyor, AJ içeri giriyor ve octagon içerisinde ısınmaya başlıyor. Bir yandan octagon tellerini kontrol ediyor. AJ, bir anlığına Dana'ya baktıktan sonra girişe dönüyor ve konsantre bir şekilde beklemeye koyuluyor.Foggy Dew! Conor McGregor peşinde güvenlikler ve sırtında İrlanda bayrağıyla girişte! Büyük bir uğultu var. UFC'nin mütecavizi, GWA arenasında! Conor octagon'ın önünde AJ'e pis pis gülüp bayrağı öperek görevlilere veriyor ve tişörtünü fırlatıp içeri giriyor.

adsads.pngBuğra Gür: AJ deplasman dezavantajını yaşayacaktır Tazz. Octagon, Conor'ın oyun alanı!

Conor içeri girdiğinde hakem de ortaya doğru geliyor. Seyircilerin "AJ STYLES" chant'leri arasında ikili yüz yüze geliyor. Hakem her koşulda kendilerini korumalarını istiyor, eldivenlerinizi tokuşturun dediğinde iki isim de hiç yeltenmeden öldürecekmiş gibi birbirine bakıyor. Hakem tamamdır diyor ve zili çaldırıyor!

UFC Match
Conor McGregor vs. AJ Styles


Conor gardını alarak geliyor ileri doğru. AJ de gardını alıyor. Conor bir sol direk sallıyor, AJ sıyrılıp tekme deniyor- Conor yakaladı ayağını ve üzerine doğru gidip çevirerek takedown! Yere aldığı AJ'in kolunu kıstırmaya çalışıyor ama AJ bir anda kendini geriye doğru atıp ayakta kalarak kurtuluyor ondan. Şimdi koşarak Jumping, Knee deniyor- Conor yakaladı onu yandan ve EXPLODER SUPLEX! AJ boynunu tutarak acıyla yerde inlerken Conor klasikleşmiş yürüyüşünü yapıyor Octagon'da ve yuhalanıyor! Conor rakibini kaldırıp ittirerek tellere götürüyor şimdi ve tam karnından sıkıştırıyor. Telleri kullanarak karnına arka arkaya omuz darbeleri vurduktan sonra sağ kroşe! AJ yerde. Conor şimdi üzerine doğru eğilip Kimura için kol kıstırmak istiyor ama AJ bir anda sıyrılıyor ondan. AJ gerilerken Conor gardını alarak üstüne doğru gidiyor ve bir sağ kroşe daha- AJ kolunun altından geçiyor ve sıçrayarak Jumping Neckbreaker! Conor'ın tacizini durduruyor AJ. Tellere tutunup ayağa kalkıyor ve biraz gerileyip Conor'a doğru koşuyor, Running Hurricanrana- ama Conor düşmüyor ve AJ'i de dengede tutuyor, havaya kaldırıyor ve Octagon'ın ortasına SIT-OUT POWERBOMB! Ve tuş! 1........2........

AJ atıyor! Conor keyifli bir şekilde başında dikiliyor, kafasına bir şaplak atıyor! Bir şaplak daha! Tüm arena yuhalarken "Conor Sucks" sesleriyle inliyor adeta tirbünler. Conor şimdi saçından tutuy- STYLES'TAN PELE KICK! ÇOK ANİYDİ! Conor yere seriliyor. "Let's go Styles" tezahüratları arasında Dana White endişeyle içeriyi izliyor. AJ kalkan ilk isim oluyor şimdi ve kalkmakta olan Conor'a koşarak bir High Knee deniyor... Conor dizden kaçıyor ve arkasına geçtiği AJ'i kaldırıp German Suplex'le yere vuruyor! Bırakmıyor hareketi ve ikinci bir German Suplex! Şimdi rakibinin sırtından inmeden yere doğru çeviriyor ve Kimura Lock için kolunu yakalıyor.... ve kilidi bağlıyor! Kimura Lock'ı bağlıyor McGregor! Styles acı içinde. Pes mi edecek? İpleri arıyor gözleri ama ne ip ne de rope break bu maçta yok! Dişlerini sıkıp acı içinde ayaklanıyor... Conor sırtından iniyor zekice bir hamleyle ve arkadan kavrıyor, kaldırıyor ve BACK SUPL- AJ HAVADA HURRICANRANA ÇEVİRİYOR! Conor sırt üstü yere yapışıp acı içinde kalırken AJ can havliyle sürünüyor. Conor'ın yakın olduğu taraftan tellere tırmanıyor ve ne yapıyor? Dışarı mı kaçacak? AJ arkasına bakıyor, Conor ayaklandığı anda Moonsault'la kendini aşağı bırakıp Conor'ı tam zamanında boynundan yakalayarak Reverse DDT'Yi vuruyor! STYLIN' DDT! OCTAGON, AJ'İN YARATICILIĞINI ENGELLEYEMİYOR! AJ tuşladı şimdi, 1........2........

Conor'dan kick-out! AJ şimdi, Calf Killer için ayak bileğine doğru hamle yapıyor ama Conor içgüdülerini kullanarak hemen sırt üstü dönüyor ve fırsat vermiyor ona. AJ onu çevirmek için uğraşırken tam kaşına da headbutt'ı oturtuyor! AJ'in kaşında kan var! AJ açılan kaşı için köşeye sürünürken bir anda cutman'ler geliyor oraya! AJ ne olduğunu anlamamış vaziyetteyken hakem Conor'a durmasını işaret ediyor. Conor eli belinde beklerken bir anda octagon kenarından tabure indirilip AJ'in açılmasına müdahale ediliyor. Ancak Conor rahat durmuyor! Hızlı adımlarla gidiyor oraya ve cutman'leri itip AJ'i kaldırıyor ve tüm hızıyla tellere fırlatıyor! AJ sırtını tutarken tabureyi alıyor Conor... octagon ortasında yere vuruyor! Bir bacağı kopana kadar vuruyor ve elindeki tabure bacağıyla AJ'in üzerine gidiyor... KAFASINA İNDİRİYOR BACAĞI! AJ'in yüzü kanlar içinde! Conor şimdi saçından tutup kaldırıyor onu, Fireman's Carry pozisyonuna alıyor... bir an bekliyor ve GIFTBUSTER! MCGREGOR'DAN GIFTBUSTER! Güreşse güreş diyor Conor! Tuşladı! 1........2.........

cvb.pngYine olmuyor! Conor, yüzünden hala kan damlayan AJ'in yerde halsizce yatmasını izliyor. Cutman'ler hakeme maç içerisinde dövüşçülerin görüş açısını kapatacak şekilde kanama olması halinde müdahale etmeleri gerektiğini söyleseler de hakem maçı devam ettiriyor! Conor şimdi yerdeki AJ'in saçından tutup kendisine bakmasını sağlıyor. "You'll do nothin' you'll do fuckin' nothin'" diye bağırıyor ve tokadı patlatıyor! İngilizler Conor'ı yuhalıyor. Conor keyifli bir şekilde kalkıyor ve Dana'ya selam çakıyor. Dana White yuhlar arasında yerinden kalkıp elinde Proper Twelve viskisiyle oraya doğru yürüyor. Viski şişesini dikkatli ve kontrollü bir şekilde octagon'ın üzerinden aşırtıyor, Conor son anda yakalıyor. Conor elinde Proper Twelve şişesiyle, tüm arena onu yuhalarken AJ'e bakıyor. Kapağı açıyor ve viskisini yudumlayarak rakibine bakıyor. AJ, Conor'ın dizlerine tutunarak kalkmaya çalışırken Conor küçümseyerek ona bakıyor, AJ'den kasığının tam altına sert bir yumruk! Conor acıyla bağırıp viskiyi düşürdü.. AJ YAKALADI VE PROPER TWELVE'İ KAFASINDA PARÇALIYOR CONOR'IN! VİSKİ ŞİŞESİ TUZLA BUZ OLURKEN CONOR ŞAKAĞINDAN AKAN KANLARLA YERE YIĞILIYOR!

TNE4qSEy_o.jpgConor halsiz şekilde tellere sırtını yaslıyor. Oturur pozisyonda şakağından akan kanı kontrol ederken AJ STYLES! KAFASINDAN TUTTU ONU, BACAKLARI ARASINA ALIP KİLİTLİYOR VE KALDIRIYOR BACAKLARDAN, STYLES CLASH! STYLES CLASH! BU İŞ BİTER! TUŞA GİTTİ, 1..........2..........

CONOR OMZUNU KALDIRIYOR! CONOR SON ANDA! AJ inanamıyor. AJ yerde yatarak yüzünden akan kanı siliyor ve öfkeyle elini octagon zeminine vuruyor. AJ şimdi tellere gidiyor sarsak adımlarla. AJ ayağını atıyor, tırmanmaya başlıyor! Conor hala şakağı kanlı bir şekilde dizleri üzerinde üzerine batan cam parçalarına bakarak şok içinde doğrulmaya çalışıyor. Bu arada AJ! Tepeye ulaştı! Octagon'ın tepesinde doğruluyor, Conor kalkıyor ayağa güç bela ve arkasını dönüyor, OCTAGON'IN TEPESİNDEN PHENOMENAL FOREARM! PHENOMENAL FOREARM!

AMA CONOR! AJ'İ HAVADA YAKALADI ADETA VE KIMURA'YA ÇOK GÜZEL BİR GEÇİŞ! MÜTHİŞ BİR MMA REFLEKSİ CONOR'DAN! KIMURA BAĞLANDI! Kimura'yı tüm gücüyle sıkıyor Conor! AJ acıdan tükürükler saçıyor. Conor sıkıyor, AJ elini yere götürüyor.... dişlerini sıkıyor..... ve PES ETTİ! PES EDİYOR STYLES!

Kazanan: Conor McGregor

Savaşın galibi Conor oluyor! Büyük yuhalama altında tellere tutunarak ve derin nefesler alarak doğrulmaya çalışıyor. Dana White alkışlayarak octagon kapısından giriyor ve sırtına İrlanda bayrağını seriyor. İngilizler bu görüntüyü yuhalarken Dana bir mikrofon bulup Conor'un toparlanmasını bekliyor. AJ Styles hala iki seksen yerde. Conor soluklanıyor ve söze giriyor.

Conor McGregor: Bu anı özür dilemek için kullanmak istiyorum..... TAMAMIYLA HİÇ KİMSEDEN. Çünkü şampiyon ne isterse onu yapar a****** k******ım.

Conor yuhalanıyor.

Conor McGregor: Niyetim profesyonel güreşin MMA karşısında kaç para ettiğini gösterip buralardan gitmekti. Ama en iyilerini bu şekilde yeniyorsam (yerde yatan ve sağlık görevlilerinin müdahale ettiği Styles'ı işaret ediyor) o zaman niye önüme gelene aynısını yapmayayım? ROYAL RUMBLE BEBEĞİM! BEN GELİYORUM! KRALİYET DÖVÜŞÜ DEDİĞİNİZ ŞEY KRALLARA YARAŞIR, VE BURADA ARTIK KRAL BENİM.

Conor yuhalanıyor, büyük küfürler var.

Conor McGregor: Royal Rumble maçında olacağım... ve kalan 29 kişiye bundan daha beterini yapacağım. GWA Şampiyonluğunu aldıktan sonra, herkes anlayacak ki McG, tek başına GWA'den büyüktür!

Foggy Dew arenada yankılanır, Dana White ağzı kulaklarında alkışlarken Conor sırtındaki İrlanda bayrağını dalgalandırıyor İngilizlere karşı. McGregor'un adeta gövde gösterisiyle Octagon yavaş yavaş platformdan kaldırılıyor ve bu görüntülerle arena dışına gidiyoruz.

lw9850t.png


0F6EAE96-EE87-45B9-BE00-AEB3891820B8_1_350x200.jpegBirmingham trafiğindeyiz. Stadyumun dışında bir konvoy sesi var. 5 tane limuzinden olulan konvoyun 4 aracının beyaz, ortadaki limuzinin de siyah olduğunu görüyoruz. Hepsi aynı anda şovun olduğu stadyuma gelirken klasik müzik çalıyor araçlarda. Önlerinde olan trafiği adamlar delip geçiyor resmen, hiçbir kuralı umursamıyorlar. En sonunda stadyuma varıyor konvoy ve duruyorlar.

Ortadaki siyah limuzin dışındaki her limuzinden adamlar iniyor. Toplam 20-30 tane adam gözüküyor. Birisi kırmızı halı seriyor siyah limuzinin önüne. O esnada tüm bu mafyatik tipli adamlar kırmızı halının etrafında, yani siyah limuzinin kapısı önünde bir koridor oluşturuyor. Adamlardan birisi kapıyı açıyor limuzinin.

E750F792-F583-44C4-8249-50EA2F8621A2_63.jpegBir kaç saniye beklemenin sonunda limuzinden inen isim Pete Dunne! Pete Dunne’dan tam bir gövde gösterisi! Limuzinden inen Dunne’nin arkasından da onun için Money in the Bank’i taşıyan bir uşak geliyor. Dunne’in uzun desenli bir atkısı ve elindeki bastonu dikkat çekiyor. Koridor yapan görevlileri eze eze röportaj almak isteyen gazeteciyi Pete Dunne’nin adamlarından 2 tanesi tutup fırlatıyor uzaklara. Dunne içeri doğru geçerken kameralarımız kapanıyor.

1ct2cuz.png


Lilian Garcia: Bayanlar ve baylar, sıradaki maç, GWA ŞAMPİYONLUĞU İÇİN!

Büyük bir uğultu kopuyor! "STING" tezahüratları patlak veriyor.

Tazz: Gür, bu yaz yaşanacak pek çok gelişme bu maçın sonucuna bağlı. Reigns kazandı. Jey kazandı. Rock da kazanırsa yine Bloodline dominasyonunda geçen bir yaz izleyeceğiz.

Buğra Gür: Enteresan bir nüans var Tazz. Anladığım kadarıyla hem Reigns hem Jey, arenayı terk etmiş vaziyette.

Tazz: Hafta içi aldığım duyumlara göre Rock kendine epey güveniyor Gür. Ailesinin maça müdahale etmesine gerek olmadığını, Sting'e karşı gövde gösterisi yapacağını söylemiş-igot347.pngStinger burada! Omzuna beyzbol sopasını atarak heybetli adımlarla ringe ilerlerken seyirciden büyük bir destek var! The Icon, basamakları tırmanıp içeri girdikten sonra sopasıyla seyirciyi işaret ediyor. Sting, ceketini ağır ağır çıkarıp dışarı bırakıyor ve sopasını da aprona koyuyor. Sting girişe bakıyor, arena yavaş yavaş sessizliğe bürünüyor.Electrifying!

oEzW0k.pngŞampiyon burada! Brahma Bull, sol elinde GWA unvanıyla beraber girişte görünüyor. Yanında Solo Sikoa var. Rock, Sting'e bakarak kararlı adımlarla ilerlerken arenada karışık tepkiler hakim. Solo maçın ciddiyetine varmışçasına dikkatli şekilde bir Rock'ı, bir Sting'i süzüyor. Rock ringe doğrudan dalıyor ve hızlı adımlarla Sting'in karşısına dikilip unvanını havaya kaldırıyor. Hakem kavga çıkmaması için ikilinin arasına giriyor ama ne Sting ne Rock yerlerinden bir santim bile kımıldayacak gibi değiller. Taştan oyulmuş gibi donuk bir şekilde birbirlerini süzüyorlar. Rock, gözlerini Sting'in gözlerinden ayırmadan kemeri teslim ediyor. Hakem unvanı seyirciye gösteriyor ve ikili köşelerine bir iki adım geriler, Solo Sikoa motive etme amaçlı "AİLE İÇİN" diye Rock'a bağırırken zil çalıyor ve büyük çarpışma başlıyor!

GWA Championship Match
The Rock (c) w/ Solo Sikoa vs. Sting


"ROCKY" ve "LET'S GO STING" tezahüratları birbirine karışırken ikili birbirini dikkatle süzüyor. İlk hamle Rock'tan geliyor. Bir adım öne çıkıyor Rock ve Sting'le lock-up'a girmek için elini uzatıyor. Sting gülümsüyor ve o da elini uzatıyor- Rock aniden tekme sallıyor- ama Sting yakalıyor! Rock ayağını kurtarıp tekardan dövüş pozisyonu alırken Sting gülerek başını iki yana sallıyor. İkili birbirlerinin etrafında dönüp sonunda lock-up'a girdiklerinde Sting side headlock bağlıyor, Rock onu iplerden sektirince Big Boot'u patlatıyor! Tekmenin etkisiyle yere düşse de hemen kalkıyor Rock ve Sting'e bakıyor. Bir kez daha birbirlerine yönelip yine lock-up yaptıklarında Rock rakibinin kolunu kapıp hızlıca çeviriyor ve ayağının arkasına bir tekme atıp diz çöktürüyor. Sting'i kafasından kavrayıp DDT'lemek istiyor ama Sting karşı koyarak itiyor onu ve iplere götürüp sektiriyor, Rock'tan Shoulder Tackle! Sting de göğsüne aldığı darbeyle yerde kalıyor ama çabuk toparlanıp kalkıyor o da. İkili bir kez daha birbirlerinin etrafında dönüp üçüncü lock-up'a girdiklerinde Rock aniden arkasına geçip onu iplere götürüyor, Sting eğilip kendini öne atarak Rock'ın yüzünü iplere çarptırıyor! Rock sersemlemiş vaziyetteyken Sting iplerden sekiyor ve Leaping Clothesline! Ayağa kalkıp karşı iplerden bir kez daha sekiyor ve boğazına Leg Drop! Sting tuşluyor, 1......2.......

Rock kalkıyor. Sting şimdi kafasından tutup kaldırdığı rakibini köşeye gönderiyor ve üzerine koşup Corner Clothesline'ı koyuyor. Arka arkaya yumruklar saydırdığı rakibine bir elini iplere atıp diğer koluyla kafasına sert bir dirsek darbesi indiriyor. Ardından kendi etrafında dönerek tam çenesine bir uppercut koyuyor. Karnına tekmeler saydırdığı rakibini kolundan tutup karşı köşeye göndermek istiyor- ama Rock karşı koyuyor ve kolundan tutup kendine çektiği Sting'e Back Body Drop! Sting sırtını tutarak yerde kalırken Rock iki bacağını ayırarak Sharpshooter'a gitmek istiyor ama Sting ayaklarıyla sertçe itiyor onu. Sting şimdi kalkıp ayağa fırlıyor, Rock'tan gelişine LARIAT! Sting boğazını tutup öksürerek yerde kalırken Rock kaldrııyor onu ve saçından tutup ve son hızla ring dışına fırlatıyor! Zemine yapışan Sting acıyla dizini tutarken Rock aşağı iniyor şimdi - Sting aniden doğrulup onu ittirerek sırtını aprona vurduruyor! Bir de Uppercut ekliyor üzerine. Kolundan tutuyor onu, çekiyor ve tam karşıdaki demir basamaklara yolluyor... dizini basamağa vurup acıyla yere düşüyor Rocky. Sting peşinden gidip donundan tutarak kaldırıyor ve içeri yolluyor onu. Şimdi köşeye gidiyor Sting, tırmanmaya başlıyor! Ama Rock! Daha hızlı davranıp geliyor ve aniden kolunun altına iniyor onun. Sting direnince karnına sert bir yumruk atarak nefesini kesiyor ve köşeden SUPERPLEX! Rock, Superplex'i patlatıyor! Tuşluyor şimdi Sting'i, 1.......2.......

Son anda attı Sting! Kenarda Solo Sikoa üzgün. Rock rakibini kaldırıp köşeye yolladıktan sonra üzerine koşup Avalanche yapıyor. Ardından Sting'i Fireman's Carry pozisyonuna alıp ring ortasına götürüyor ancak Sting! Arkasına iniyor bir anda ve tam karnına tekme atıp DDT'yi vuruyor! Sting, rakibi yerdeyken iplere sürünüp tutunarak ayağa kalkıyor ve köşede rakibinin kalkmasını bekliyor. Rock kalktığı anda Sting fırlıyor ve RUNNING BIG BOO- Rock ayağını yakaladığı Sting'i kendine çekip arkasına geçiyor ve bir Sleeper Hold bağlıyor. Sting'i Sleeper kilidiyle dizlerinin üzerine çöktürmek için kasları şişirip tüm gücüyle sıkıyor.... Sting bir anda kolundan tutup öne doğru fırlatıyor onu ve kurtuluyor kilitten. Rock arkasını dönüyor, RUNNING BIG BOOT! Bu kez başarılı! Rock ağzını tutarak yerde kalırken Sting "WOO" çektiriyor ve kalabalığı arkasına alıyor iyice. Rock'ı kafasından tutup kaldırıyor ve Scorpion Death Drop'a almak istiyor gibi görünüyor- ama Rock aniden sırtlıyor onu ve gelişine Samoan Drop! İki isim de yerde şimdi. Rock bir saniye önce kalkıyor, rakibine bakıyor ve iplerden sekiyor- STING'DEN SCOOP SLAM! Çok seri davrandı Sting! Tuşladı! 1.......2........

Rock'tan kick-out! Sting kaldırıyor onu ve güreş donundan tutup iplerin arasından ringin dışına fırlatıyor. Solo o bölgeye geliyor hemen. Sting ringden iniyor ve Rock'ın üzerine giderken Solo Sikoa bir anda karşısına dikiliyor! Solo, hakemin uyarılarına rağmen karşısına dikildiği Sting'e efeleniyor! Sting gülüyor, bir anda yakasına yapışıyor Solo'yu ve aprona fırlatıyor! Aprona sırtını vuran Solo'ya bir de Uppercut geçiriyor. Solo çenesini tutarak yerde kalırken The Rock! Arkadan gelip sertçe itiyor Sting'i ve aprona karnını vuran Sting acıyla uluyor. Rock kafasını da aprona vurduruyor rakibinin ve kaldırıp ringe gönderiyor. Kendisi de giriyor içeri ve tuş deniyor, 1.......2...........Sting'in omzu havada. Rock şimdi saçından tutup kaldırdığı rakibini iplere gönderiyor ve geldiğinde gövdeden kitliyor, Belly-to-Belly Suplex! Sting sırtını tutarken Rock bir anda ringin ortasına çekiyor onu! Dirsekliği çıkarıyor... ve seyirciye fırlatıyor! Seyirci yuhalarken kollarını iki yana sallıyor People's Elbow için! ANCAK STING! Yerdeyken sert bir tekme çıkarıyor Rock eğilmişken suratına! Rock yüzünü tutarak iplere geriliyor. Sting can havliyle kalkıyor ve Leaping Clothesline ile üstüne atlayıp ring dışına düşürmek istiyor ama Rock çekiliyor! Sting yüzünü iplere vurup dizlerinin üzerine çökmüşken Rock bir anda boynundan kavrıyor onu, tek kaşını kaldırıyor seyirciye bakarak ve Snap DDT! Çok sertti! Tuşladı şimdi, 1......2.......

Kick-out geliyor! Solo Sikoa sinirli bir şekilde Rock'a bağırıyor. Sandalyeyi ve hakemi işaret ederek bir şeyler anlatıyor ama Rock elini havaya kaldırıp "gerek yok" diyor adeta. Sting'i kaldırıyor Rock ve kıçına bir tekme sallıyor. Seyircilerin yuhalamaları arasında Sting'le alay ediyor Rock... Sting aniden Rock'ı kolundan tutup kendine çekerek yere almayı başarıyor ve GOGOPLATA! Gogoplata bağladı Sting! Rock bacaklarının gücünü kullanarak hızlı bir şekilde yön değiştiriyor ve ayağını sağ ipin altına koymayı başarıyor. Hakem rope break sebebiyle ikiliyi ayırırken Rock sertçe ittirip Sting'e çarptırıyor hakemi! Sting sırt üstü yere yığılırken hakem kafasını tutarak köşeye yakın bir yere yığılıyor. Rock, Solo'ya bu kez işaret veriyor. Solo koşarak spiker masasından sandalye kapıp ringe gönderiyor, kendisi de içeri giriyor. Solo şimdi Sting'in iki kolunu arkasından bağlayıp kafasını kaldırarak Rock'a baktırıyor. Rock yerdeki sandalyeyi kapıyor ve Sting'e dönüyor. "Şeker kıçını tekmelemek güzeldi jabroni" diyere gülüyor ve CHAIR SHOT! AMA SOLO SIKOA'NIN SURATINDA PATLIYOR STING ÇEKİLİNCE!

ZrQnlj0o_o.jpgRock, istemeden de olsa Solo'yu indiriyor! Solo öylece yatarken Rock elinde sandalyeyle şok içinde. Hakem kalkıyor şimdi, Sting'in toparlandığını, sandalyeyi yiyenin Solo olduğunu görünce bitirmiyor maçı ve şok halindeki Rock'ın elinden sandalyeyi alırken Rock tepki vermiyor bile. Sting bu arada kalkıyor ve Rock yerdeki Solo'ya iyi olup olmadığını sorarken arkadan yaklaşıyor, REVERSE DDT'YE ALDI, SCORPION DEATH DROP! SCORPION DEATH DROP! TUŞA GİDİYOR, KEMERE GİDİYOR STİNG, 1............2...................

OLMUYOR! Rock kaldırdı omzunu! Son anda tuşu atıyor Rock! Sting dizlerinin üzerinde Rock'a bakıyor. Rock ise tuşu atmasına rağmen halsiz bir şekilde yatmaya devam ediyor. Sting ağır ağır kaldırıyor onu ve kolundan tutup karşı köşeye gönderiyor. Rock köşede halsizken karşı köşeden "WOO" çektiriyor arenaya ve koşarak Stinger Splash! Rock yere indiğinde Sting iki bacağını ayırıyor ve ayağını koyuyor, çeviriyor, Scorpion Deathlock'ı bağlıyor! Stinger'ın en acı verici kilidi! Sting kilidi sıkarken Rock elini yere götürüyor pes edecekmiş gibi. Ama direniyor, yumruklarının üzerinde kaldırıyor gövdesini hafifçe ve iplere gitmeye çalışıyor. Sting kilidi iyice sıkıyor ama Rock sürünüyor... sürünüyor... dışarıda toparlanma emareleri gösteren Solo Sikoa da ipleri hafifçe ona doğru eğiyor ve tutmayı başarıyor Rock! Hakem Sting'e hareketi bırakmasını söylerken Rock bir anda sırt üstü dönüp ayaklarıyla sertçe diz arkasına tekme atıyor! Sting acıyla çöküyor yere. Rock, Solo'ya iplerin arasından eğilerek bir şeyler söyleyince Solo aprona çıkıyor ve hakemin dikkatini o yöne çekiyor. Rock şimdi sürünerek aprondan eğiliyor ve ring dışındaki sandalyeyi kavrıyor. Sting ayaklanmışken sandalyeyi son hızla kafasına fırlatıyor! STING yakaladı! Sting son anda tutuyor sandalyeyi yamuk da olsa, düzeltiyor ve ROCK'IN KAFASINA İNDİRİYO- AMA ROCK BAŞINI EĞDİ VE KOLUNUN ALTINA GİRİP ROCK BOTTOM! SOLO HEMEN İNİYOR APRONDAN VE HAKEM TUŞU SAYIYOR, 1.................2.........................

AYAK İPLERDE! AYAK İPLERDE! Solo gözleri faltaşı gibi açık bir şekilde izliyor. Rock ise öksürerek ayağa kalkmaya çalışıyor can havliyle. Sting yerdeyken Rock soluklanıyor ve Sting'i ringin ortasına çekiyor. Diğer dirsekliğini sıyırıp fırlatıyor şimdi de! Kolları sallıyor, seyircilerin uğultusu arasında iplerden sekiyor, bir daha sekiyor, duruyor Sting'in başında ve PEOPLE'S ELBO- STING ÇEKİLDİ! Sting çekilince dirseğini yere vuruyor Rock ve yüz üstü pozisyonda kalıyor! STING EMEKLİYOR ÜSTÜNE DOĞRU, AYAKLARINI İKİ YANINA BASIYOR ROCK'IN VE BACAKLARI KİLİTLİYOR! SCORPION DEATHLOCK! SCORPION DEATHLOCK BAĞLIYOR! Rock acı içinde! Eli yere gidiyor! SOLO SIKOA! RİNGE DALIYOR VE STING'E SUPERKICK İÇİN SIÇRIYOR!

SUPERKICK! ANCAK TEKME STING'İN SURATINDA PATLAMADAN BİR SANİYE ÖNCE ROCK ELİNİ YERE VURUYOR!

Kazanan ve yeni GWA Şampiyonu: Sting

STING KAZANIYOR! STING YENİ GWA ŞAMPİYONU! Solo'nun bir saniye geç kalması Rock'a bir kemere mal oldu! Tekmeyi yiyen Sting yere yığılıyor. Zili duyan Solo ise şaşkın gözlerle hakeme bakıyor. Hakem kenardan unvanı istiyor ve Sting'in kalkmasını bekliyor. Ama Solo öfkeli bir şekilde Sting'in üzerine saldırıyor! Arka arkaya yumruklar atıyor kafasına ve köşeye itekliyor. Sting'in üzerine çıkıyor köşede ve yumruklara devam edecekken Sting şortundan kavrayıp ringin dışına fırlatıyor onu! Sting köşede toparlanmaya çalışırken unvanını alıyor kucağına. Arenada büyük bir sevinç hakim!


gaB9UiIX_o.jpgSting, GWA'in zirvesine çıkıyor! Pyrolar patlarken Sting kemerini alıyor ve köşeye tırmanıp tüm arenayla beraber "WOO" çekiyor. Sting'in zafer görüntüleriyle şovun sonuna geliyoruz...rg3xwqv.jpgAMA O DA NE? PETE DUNNE GİRİŞTE! PETE DUNNE RINGDE OLAN YORGUN STING'İ ÇANTASIYLA BERABER İZLİYOR! VE YANINDA HAKEMLE BERABER RINGE DOĞRU YÜRÜYOR! BEKLEDİĞİMİZ AN SONUNDA GERÇEKLEŞİYOR! DUNNE İLE HAKEM RINGE GİRDİ VE DUNNE ÇANTASINI HAKEME TESLİM EDİP
STING'İN TOPARLANMASINI BEKLİYOR! VE ZİL ÇALIYOR!

GWA's Championship Match
Pete Dunne vs. Sting


Pete Dunne şimdi Sting kalktığı gibi onu arkadan yakalıyor ve BITTER END! BITTER END GELDİ! BU KADAR HIZLI OLACAĞINI TAHMİN ETMEMİŞTİK! HAKEM SAYIYOR! 1... 2...

CheeryTameHeterodontosaurus-size_restricted.gif3!

2.99!!!
DUNNE ŞOK OLMUŞ DURUMDA! Dunne bu olaya çok sinirlenerek şimdi Sting'in bir daha kalkmasını bekliyor. Sting şimdi kalktı ve Dunne tekrardan Bitter End yapıyor derken STING KARŞILADI VE SCORPION DEATH DROP!! STING SAYIYOR! 1... 2...

4x8awv.gif


Ama Sting saymayı bırakıyor anlamadığımız bir şekilde. Sting çok sinirlenmiş durumda! Ve şimdi Dunne'ı tekrar kaldırıyor ve İKİNCİ SCORPION DEATH DROP GELDİ! BU SEFER TUŞA GİDİYOR! BU ADAM KEMERİ KAPTIRMAYACAĞINA YEMİN ETMİŞ.

1..

2...

DUNNE ATTI! DUNNE HAYATTA!! STING İNANAMIYOR! Sting hakeme itirazda bulunuyor! Ama bu sırada Dunne hızlı bir şekilde yerden kalkarak Sting'i yakalıyor ve TEKRARDAN BITTER END! DUNNE TUŞA GİDİYOR!

1..

2...

3!

Kazanan ve Yeni Şampiyon: Pete Dunne


r7u4nk0.jpgDUNNE BAŞARDI! DUNNE ÇANTASINI KULLANARAK YENİ ŞAMPİYON OLUYOR! ARENA COŞUYOR VE PYROLAR PATLATILIYOR!!! GİRİŞTE DUNNE'IN LİMUZİNİ VAR! DUNNE'IN ADAMLARI KEMERİ ALIP LİMUZİNİN ÜSTÜNE KOYUYOR VE ARENANIN ÇEVRESİNDE LİMUZİN İLE TURLARKEN DUNNE FANLARIYLA BERABER ZAFERİNİ YAŞIYOR.

ŞOVUN SONU! 
Son düzenleme:

Flip Flop 'N Fly

tatildeyim
Katılım
17 Eyl 2017
Konular
120
Mesajlar
5,034
Tepkime puanı
2,846
Puanları
735
Dusty Rhodes
Jim Cornette
Şovun olduğu yere bak! Anamıza sövseler aksandan anlayamayacağız...

Final haftası olduğu için canlı değilim. Canlı olacaklara iyi takipler.
 

Birazvodka

Kayıtlı Üye
Katılım
24 Şub 2012
Konular
316
Mesajlar
21,034
Tepkime puanı
2,528
Puanları
1,585
John Cena
-
Takipteyiz.
 

Ensiferum

Днепропетровск
Katılım
4 Tem 2013
Konular
631
Mesajlar
12,906
Tepkime puanı
1,083
Puanları
1,370
Bray Wyatt
Bray Wyatt
Tetikteyiz
 

Hacken

New York Knicks
Katılım
7 Kas 2013
Konular
117
Mesajlar
9,384
Tepkime puanı
5,483
Puanları
1,135
Yaş
27
Konum
İstanbul
Bret Hart
Sheamus
Valla şimdilik canlı olabilirim gibi duruyor.
 
Üst