RPG GWA - Winds of Winter 2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Patron

Müdüriyet No More
Katılım
5 May 2012
Konular
2,188
Mesajlar
9,701
Tepkime puanı
1,219
Puanları
1,555
-
NLR77k.png

Şov Bilgileri​
GWA Pay Per View​
Winds of Winter 2019​
21.12.2019 - Cumartesi​
Saat 16.00 - CANLI​
Pepsi Center​
Denver, Colorado​

Ekipten Not:
Arkadaşlar geçen aya kadar aktiflikte iyi bir yükseliş yakalamıştık ama son zamanlarda haftalık şovlarda beklediğimizin çok altında bir seviyedeyiz. Bunu fazla dile getirmemeye çalışıyoruz ama bu PPV ve sonrasındaki süreçte aktifliğin benzer bir şekilde devam etmesi halinde RPG'yi tatil etmek de dahil farklı çözümler uygulayabiliriz zira emeğimizin karşılığını alamıyoruz. Şov sonu mesajları bizim için mühim değil, çünkü biz banttan ziyade canlı yayın usulü benimsemeye çalışıyoruz. Hassasiyet gösterirseniz çok makbule geçer.

f18714205188a1864277ec85b453310f.jpg


Kış, yazın sıcak saatlerinde bile her zaman aklımızda olması gereken bir gerçektir. Çünkü bütün sene, kışı yaşamak için tetikte bekler. Kimse yaz için stok yapmaz, yakacak biriktirmez veya masrafları düşünmez. Ama kışın her sene o buzdan kollarını onlara açacağını bilen insanoğlu, ayazın ve karın önünde çaresiz bir şekilde diz çökmüştür.

c5541d6dfaf7aeb65c5535f3e9a58b80.jpg


Hayatın kaçılmaz gerçeği, 3 ayla sınırlı kalsa da bize çetin günlerin ne demek olduğunu her zaman hatırlatır. Ve şimdi, GWA'mızda da kış var. Nasıl ki boş bir evin pencerelerinde rüzgarın uğultusu daha gürültülü duyuluyorsa, bizim boş koridorlarımızda da ayazın fısıltısı kol geziyor ve her geçen gün biraz daha kara teslim oluyoruz.

94a4d781d60b6d095cdf59e772945491.jpg


Kış Rüzgarları, 2019'un son ayında epey sert eserken şampiyonlar savunma, adaylar ise saldırı peşinde. GWA'in buzdan kalesi hepten izbeliğe ve yalnızlığa mı terk edilecek, yoksa kış rüzgarlarını atlatıp merdivenleri tırmanma şansı bulacak mı? Her şeyin ve hepsinin cevabı, bu gecede saklı. GWA, 2019 ayının son PPV'sini sunar: Winds.. of Winter.

2de2a9454813086b9445f39d9603789a.jpg


Pyrolar patlıyor ve Pepsi Arena'dan görüntüler ekrana geliyor. Buzdan bir tünel şeklinde yapılmış giriş setinde dolaşan kamera, seyircilerin pankartlarına odaklandıktan sonra spiker masasına dönüyor ve bizi Tazz, Buğra Gür ve Paul Ellering karşılıyor.

Buğra Gür: İyi günler baylar ve bayanlar, Winds of Winter'a hoş geldiniz.

Tazz: Adının aksine içimizi ısıtan bir PPV olacağını umalım Gür.

Paul Ellering: Ben-

KESİN SESİNİZİ!

8da9ed51f505806fbb536f4481135b6b.jpg


Ringin yanına kurdurduğu tahtında oturan "Sovereign" Sami Zayn, seyircilere bakıyor.

Sami Zayn: Ne var şişman kadın? Ne demeye anırıyorsun? Eğer bu heyecandansa, anlarım. Sonuçta Kanada'nın en asil ailelerinden birinin torunuyum ve bu kadar çirkin olmasaydın belki de bir prens annesi olmanı sağlayabilirdim. Yanındaki adam pek de çocuk yapabilme yetisine sahip biri gibi görünmüyor!

Zayn yuhalanıyor. Epey kızıyor bu duruma.

Sami Zayn: KÖLELER!

Zayn'in iki kölesi uzun bir gitar çantasından çıkardıkları vuvuzelaları öttürerek korkunç bir gürültü çıkarıyor. Seyirciler yavaş yavaş sessizleşirken Zayn tekrar lafa giriyor.

Ringin yanına kurdurduğu tahtında oturan "Sovereign" Sami Zayn, seyircilere bakıyor.

Sami Zayn: Ne var şişman kadın? Ne demeye anırıyorsun? Eğer bu heyecandansa, anlarım. Sonuçta Kanada'nın en asil ailelerinden birinin torunuyum ve bu kadar çirkin olmasaydın belki de bir prens annesi olmanı sağlayabilirdim. Yanındaki adam pek de çocuk yapabilme yetisine sahip biri gibi görünmüyor!

Zayn yuhalanıyor. Epey kızıyor bu duruma.

Sami Zayn: KÖLELER!

Zayn'in iki kölesi uzun bir gitar çantasından çıkardıkları vuvuzelaları öttürerek korkunç bir gürültü çıkarıyor. Seyirciler yavaş yavaş sessizleşirken Zayn tekrar lafa giriyor.

Sami Zayn: Güzel, böyle daha iyi. Bildiğiniz üzere Winds of Winter akşamındayız ve rakibim köy peynirinin sözlük anlamı olan Curtis Axel. Şartlar böyleyken içinizden şunu sorduğunuzu duyabiliyorum: "Kralım, siz bu kadar arka plana atılmışken bu şovu nasıl izleyelim?" İzleyeceksiniz evlatlarım. En azından ilk kısmını çünkü kralınız birazdan başarısız bir adamın yan sanayi oğluna gereken dersi verecek!

Sami Zayn: Mr. Perfect dediğimiz adam, öldüğünde henüz 44 yaşındaydı. Büyük ihtimalle büyük şeyler beklediği oğlunun ne kadar beceriksiz ve zayıf bir iblis olarak doğduğunu görünce kederlenerek kendini uyuşturucuya verdi. Bildiğiniz üzere ölümü kokainden oldu. Yalnızca gerçeklerle yüzleşemeyecek kadar kokak olanlar kokainden ölür! Tıpkı Curtis'in babası gibi.

Sami Zayn: Hennig'in ölümü dünyaya hiç bir şey kaybettirmedi. O, steroid ve kokain bağımlısı bir keşti. Bu gece oğlunun da güreş kariyerinin sona ermesiyle Hennig ailesinin son cenazesi de kalkmış olacak. Tek söyleyeceğim şu, her şeylerini kaybedip sokaklarda sürünecek hale geldiklerinde "Sovereign" Sami Zayn'in kapısına gelmesinler çünkü bende dilencilere verecek altın yok! KÖLELER! Beni ringe götürün ve şu işi hemencecik halledeyim.

Köleler, tahtını aprona dayıyor. Zayn'in pelerinini ve tacını alıp muhafaza ediyorlar ve Zayn kasıla kasıla ringe girip girişe dönüyor.

[ame]https://youtu.be/M6R75NUNkL8[/ame]

4pyNEY.jpg


Curtis Axel'ı girişte görüyoruz. Hızlı bir şekilde ringe doğru ilerliyor. Kısa bir süre sonra maça başlıyoruz.

Curtis Axel vs Sami Zayn


Zayn doğrudan Axel'e doğru koşuyor ve Push Kick ile Axel'i köşeye itiyor. Anlık sarsıntı geçiren Axel'in üzerine iyi giden Zayn'den Axel'e ardı ardına yumruk darbeleri geliyor. Hakemin dörte kadar sayması sebebi ile Zayn geri çekiliyor. Taraftarlar Sovereign Zayn'i yuhalıyor. Zayn bundan keyif almış olacak ki taraftarla bakarak "Mr. Perfect'in oğlu ha!" diye söylenerek rakibini aşağılıyor. Zayn, arkasını dönüp köşede yaslanan Axele yöneliyor ve yakalamaya çalışıyor ancak Axel bunu fark edip Zayn'in kafasından tutup üst turnbuckle'a kafasını çarpıyor. Zayn kafasını tutarak bir iki adım geriliyor. Axel eline geçen bu fırsatı, hızlıca Zayn'e doğru koşup arkasına geçince Waist Lock bağlayarak değerlendiriyor. Zayn bu sırada kendine geliyor ancak Axel'in ellerini çözmeye çalışırken Axel onu köşeye doğru itiyor ve Zayn kafasını tekrardan çarpıyor. Axel Waist Lock'ı bırakıyor ve Zayn'in sırtına forearm darbesi geçiyor. Zayn kafasını acı ile kaldırıyor. Axel, Zayn'e köşeden ayrılma izni vermeden ikinci ipe çıkıyor ve Zayn'in tepesinden kafasını aşağıya bastırıp boynunun arkasına yumruklar geçirmeye başlıyor. 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... 10! Boynuna aldığı 10 tane yumruğun etkisi ile iyice Zayn iyice sersemliyor. Axel köşeden iniyor ve Zayn'i köşeden destek alarak omuzlarına oturtuyor. Geri geri ringin ortasına doğru geliyor ve iplere doğru Zayn'i fırlatıyor. Axel'den Electric Chair Stun Gun! Zayn tamamen sersemlemiş bir şekilde geri adım atarken Axel School Boy Roll Up ile tuş deniyor: 1... 2...

Zayn Atıyor! Axel, Zayn’e Chinlock bağlıyor. Zayn acı içinde bağırıyor ancak çok geçmeden kaçıyor ve Axel’e Lying Headlock bağlıyor. Axel zorlanmadan bunu Headscissor’a çeviriyor. Zayn kafasını kurtarmak için vücudunu 90 derece döndürmeye çalışıyor ancak Axel oldukça sıkı bir şekilde makası tutuyor. Zayn bir yolunu bulup vücudunu döndürüyor ve kafasını kurtarıp Boston Crap deniyor. Axel bacaklarını ters yöne döndürdüğü için Zayn combat roll ile kenara düşüyor. İki isimde ayağa aynı anda kalkıyor ve Double Dropkick! Zayn ve Axel birbirini anlamaya çalışırken taraftarlardan ‘This is Awesome!’ sesleri duyuluyor.

İki güreşçi de yavaş yavaş ayağa kalkıyor ve birbirlerine dairesel hareketler ile yaklaşıyorlar. Zayn hızlı davranıp Headlock bağlıyor ancak bunun hemen ardından Axel’den High Angle Saito Suplex! Zayn boynunun üstüne çakılıyor. Zayn yorgun bir şekilde kendisini doğrultmaya çalışıyorken Axel iplerden sekip Zayn’e Sliding Northen Lariat vuruyor. Zayn yüz üstü yere yayılıyor. Axel bunla yetinmiyor ve iplere koşuyor ve Zayn’in boynuna Leg Drop of Doom! Axel hemen ardına tuşa gidiyor: 1… 2… Zayn atıyor! Axel buna inanamıyor. Zayn’i ayağa kaldırıyor. Köleler hakemin dikkatini dağıtıryor. Zayn’den Low Blow! Axel hayalarını tutarak kendini bıraktığında Zayn aniden Reverse STO yapıyor ve KOJI CLUTCH! AXEL PES EDECEK Mİ?

Zayn’in büyük uğraşlarına rağmen Axel pes etmiyor. Zayn sinirinden kilidi bırakıyor ve Axel’i dizlerinin üzerinde getirip “Neyin var senin?” deyip suratına tokat atıyor. Axel’de tık yok. Zayn bir tokat daha atıyor ancak kafası hala oynamıyor, hatta bu sefer sinirleniyor ve kafasını kaldırıp Zayn’in gözlerine nefretle bakıyor. Zayn yumruklar atıyor ancak Axel bu yumruklardan güç alıyor gibi ayağa kalkıyor. Axel, Zayn’in acınası yumrukları ile ayaklanıyor ve Perfect-Plex! Zayn oturur pozisyonda kalıyor. Ardından Rolling Neck Snap! Axel çıldırıyor! Zayn’in ayağa kalkmasını bekliyor ve TURNING HEADS! AXEL TUŞA GİDİYOR: 1… 2… 3!

Kazanan: Curtis Axel

Axel kendi şanını kurtarıyor. Yerde yatan Zayn'e baktıktan sonra ringten çıkıyor ve kölelerin koruduğu tahta yürüyor. Köleler krallarının tahtını korumak için Axel'in üzerine koşuyor ancak Axel hepsini tek yumrukla indiriyor. Köleler al aşağı olduğunda ringteki Zayn kendine geliyor. Tahtın başındaki Axel'i görünce;

Sami Zayn: Hayır! Yapma!

Axel, Zayn'in tacını yere atıyor ve yerde ezip tekmeliyor. Ardından tahtı deviriyor ve arka alana gidiyor.

nJ8OjV.gif


R6Casj.jpg


Rey Mysterio ve Ember Moon ikilisini arka alanda görüyoruz. İkili birbirlerine hiçbir şey demeden yan yana oturuyorlar sadece.

Rey Mysterio: Bak Ember. Biliyorum kötü günler geçirdik. Ancak o haltların tümünü arkamıza almamız lazım. Şuan önümüzde bir fırsat duruyor, Tag Team kemerleri. Bugün tam anlamıyla bir ikili olabilirsek eminim şirketin zirve basamaklarına sadece ikimiz çıkacağız.

Mysterio duraksıyor.

Rey Mysterio: Var mısın?

Şimdi Mysterio ona elini uzatıyor. Moon bir süre düşünürcesine ona bakıyor. Ardından kafasını sallıyor ve elini tutup ayağa kalkıyor.

nJ8OjV.gif


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=L9aJoqwBkKs[/ame]

Işıklar sönüyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Wz97WFKxxR0[/ame]

Horrendous duyulurken girişte gaz lambasıyla Bray Wyatt ve hemen yanında Samuel Shaw var.

yL9779.png


Postmortem ringe ilerlerken seyirciden klasik ışık şovları geliyor. Wyatt ringe girince şöyle bir arenaya bakıyor ve lambasını söndürerek ışıkları geri getiriyor. Samuel Shaw'ın elinde bir mikrofon var. Wyatt seyirciye bakarken Shaw söze giriyor.

Samuel Shaw: Kış Rüzgarları, değil mi? Oysa kıştan bahsetmesi en son mümkün olan insanlar sizlersiniz. Sizin hayatınız hep yaz mevsiminde geçiyor, ta ki bizim gibi adamlarla karşılaşana kadar.

Bray Wyatt: Tenha ve ışıksız bir sokakta, izbe bir harabede, terk edilmiş bir birahanenin arka odasında.

Samuel Shaw: Sizler sadece bizim gibilerle karşılaştığınız zaman kışın tadına bakıyorsunuz çünkü dünyevi zevklerle içini ısıtan günahkarlarsınız. Ama bu hep böyle sürüp gitmeyecek. Birilerinin, sizin hayatınıza kışı getirme zamanı gelmişti. Bu yüzden Postmortem bir arada. Ve bu yüzden hedefe doğru emin adımlarla ilerliyoruz.

Bray Wyatt: Nexus'u dağıttık. Payback Company'i ezdik. Best Friends vaktimizi ziyan etmeye değmeyecek kadar silik bir ekip ve biz artık takımlarla savaşmaktan daha önemli şeyler yapabileceğimizi biliyoruz. Sister Abigail, bıraktığı mirasta bana bir "Vaadedilen Oğul"dan bahsettiğinde, doğru zamanın gelmesini beklemem gerektiğini biliyordum. Ve o dönem gitgide yaklaşırken, bunun Samuel Shaw'la yaptığımız güç birliğini daha da kuvvetlendirmek için fırsat olacağını düşündüm.

Samuel Shaw: Eğer bu zamana kadar yaptıklarımız "yıkıcı" olarak değerlendiriliyorsa onun gelişinden sonra yapacaklarımız devasa olacak.

Bray Wyatt: Postmortem'in son üyesi, Vaadedilen Oğul, karşınızda.

Wyatt, anlaşılmaz bir dilde bir şeyler mırıldanıyor.

Arka alanda, Wyatt'ın gaz lambasını biri yavaşça yerden kaldırıyor ve fitili ateşliyor.

?: Denver, I'm here.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Wz97WFKxxR0[/ame]

c78dcd3d67256eb04a63cd898a0b6ba2.jpg


Bu DAMIAN PRIEST! Damian Priest girişte! Priest, kırmızı ışıkların arasında ağır adımlarla ringe ilerliyor ve iplerin üzerinden geçerek ringe giriyor. Wyatt ve Shaw'la yüz yüze geliyor Priest ve diz çöküyor.

Bray Wyatt: Seninle beraber, Postmortem her zaman olduğundan daha ölümcül. Follow.. the buzzards.

Shaw, gaz lambasını yakıyor. Wyatt'la Priest ona doğru yaklaşırken arenanın ışıkları tekrar sönüyor ve Shaw lambaya üflüyor. Işıklar geri geldiğinde Postmortem üyelerinden eser yok.

nJ8OjV.gif


Lilian Garcia: Bayanlar ve baylar, sıradaki, WHC adaylığı için bir Fatal 4 Way maçı!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=j_mLKCw9Fag&feature=emb_title[/ame]

NITRO TIME!

Johnny Nitro girişte görünüyor. Paparazziler onun fotoğraflarını çekerken pozunu veren Nitro enerjik adımlarla ringe ilerliyor. "Nitro Blows" pankartlı bir seyirciye orta parmağını gösterdikten sonra kayarak ringe giriyor Nitro.

e697423e73a2da39d9fe711d8d9ee64b.jpg


Nitro küçümser bir gülümsemeyle girişe dönerken iyi bildiğimiz bir melodinin başlangıcını duyuyoruz.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=OMx-sC-D7Ow[/ame]

Chris is Awesome!

kassius-ohno.jpg


Knockout Artist epey coşkulu bir şekilde girişte. Ringe ilerliyor hızlıca ve içeri girip seyirciye dirseğini gösteriyor. "Hero" tezahüratları arasında ona laf atan Nitro'ya girişecek gibi oluyor ama hakem gerginliği büyümeden engelliyor. Çok geçmeden Hero'nun ilgisini çekecek başka bir şey oluyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=X6fXC3ioFcg[/ame]

I Bring the Darkness!

bbf77f54d7aef78754e34d19a533f45a.jpg


Baron Corbin oldukça keyifli bir şekilde girişte görünüyor. Hero iplere yaslanıp onu izlerken Corbin ringe ilerliyor, Hero'ya sırıtıyor ve basamakları tırmanıp ringe giriyor. HERO! Aniden yerinden fırlayınca panikle ringden kaçıyor Corbin ve ring dışından Hero'yu göstererek hakeme bir şeyler söylüyor. Ama Hero onun olduğu bölgeye yakın duruyor ve Corbin'i gözden kaçırmıyor. Corbin pes edip bariyerlere yaslanarak beklemeye koyuluyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=03aaGXSDOiQ[/ame]

Gallantry!

uUqSWd.jpg


Drew McIntyre konsantre olmuş bakışlarla ringe ilerliyor. Ringe giriyor, Corbin de arkasından. Drew, Corbin'e ters ters bakıp köşesine geçerken hakem bütün isimleri teker teker kontrol ediyor, ardından zili çaldırıyor.

#1 Contenders Match for the World Heavyweight Championship
Chris Hero vs. Baron Corbin vs. Drew McIntyre vs. Johnny Nitro


Maç başlar başlamaz Nitro, Drew'a gelişine Enzuigiri sallıyor ama Drew onun tekmesini yakalayıp Ankle Lock'a çeviriyor. Corbin arkadan saldırarak bunu bozmak istiyor ama Hero onun sırtına biniyor bir anda ve Sleeper Hold bağlıyor. Corbin iplere koşarak Hero'yu üstünden atıyor ama Hero apronda kalıyor ve Corbin'i boynundan yakalayıp çevirerek Swinging Neckbreaker'la iplere çarptırıyor. İçeride Ankle Lock'u sürdüren Drew'a koşup Mafia Kick sallıyor ama Drew yoldan kaçıp iplerden gelen Hero'ya gelişine Big Boot vuruyor. Drew tuşluyor, 1....2....Nitro üzerinden çekip alıyor hemen onu ve karnına bir Knee Lift vurduktan sonra köşeye yollayıp üzerine koşuyor- Drew'dan dirsek! Drew şimdi köşeden sürat alıyor ve gelişine Lariat! Drew ringi temizlemiş gibi görünse de Corbin kayarak ringe dalıyor ve arkadan gelişine Clothesline koyarak yere indiriyor Drew'u. Corbin şimdi Drew'u tutup ringin dışına gönderiyor ve yerden kaldırdığı Hero'yu yükleniyor, köşeye doğru koşup Snake Eyes! Üzerine iplerden sekiyor ve Double-Arm-Clothesline! Corbin dirseğini göstererek dalga geçiyor Hero'yla ve onu da ringin dışına atıyor- ama Hero yine apronda kalıyor. Şimdi yerdeki Nitro'yu kaldırıyor Corbin ve kolundan tutup kendine çekerek End of Days için tutuyor- Nitro dönerek çevik bir hareketle Tornado DDT vuruyor! Corbin yerdeyken köşeye tırmanan Hero fırsatı tepmiyor ve Baron Corbin'e DIVING HEADBUTT! Chris Hero tuşa gidiyor, 1....2......

YAKUZA KICK! Nitro sert bir tekmeyle bozuyor tuşu. Ayağa kaldırdığı Hero'yu Reverse Atomic Drop'a kaldırıyor ama arkasına düşen Hero onun kollarını kilitliyor ve çevirerek KILLSWITCH! Hero, geniş bir repertuarı olduğunu bir kez daha gösteriyor. Hero şimdi boynundan kavradığı Nitro'yu tutuyor, Cravate Suplex! Tuşa gidiyor, 1....2....bu kez bozan Drew! Drew ittirerek köşeye götürdüğü Hero'ya önce köşede arka arkaya omuz darbeleri vuruyor ardından karşı köşeden sekerek Corner Clothesl- MAFIA KICK! Hero tekmeyi tam suratına oturtsa da yere düşmeyip dizlerinin üzerinde kalıyor Drew. Hero tekrar iplerden sekiyor ve Shining Wizard Kick sallıyor- Drew tekmeyi zamanında yakalayıp Hero'yu da tutarak ayaklanıyor ve çok sert bir Sitout Powerbomb! McIntyre, Hero üzerinden tuşa gidiyor, 1....2.....Corbin bozdu bu kez de! Corbin, Drew'u köşeye atıp üzerine koşuyor şimdi ve Avalanche yapıyor. Ardından yandan yükleniyor ve kaldırıp Sidewalk Slam! Corbin, seyircilerin arasındaki bir siyahi ona laf atınca dönüp maymun sesleri çıkararak onunla atışırken arkadan yaklaşan Hero'dan ani bir Roll-up! 1....2.....Corbin son anda atıyor. Dönüp Lariat sallıyor ama darbeden kaçan Hero kolunun altından geçiyor ve iplerden sekip Corbin'e gelişine Slingblade! Şimdi yerdeki Corbin'in bulabildiği her yerini yumruklarken bir yandan da küfürler ediyor Hero. Corbin onu üzeriden silkeleyip atıyor ama daha kalkamadan Hero iplerden sekerek SHINING WIZARD KICK! Hero tuşa gidiy- NITRO BİR ANDA ARKASINDAN BELİRİYOR VE KOŞUP İPLERDEN ZIPLAYARAK FLYING CHUCK! Nitro, Hero üzerinden tuşa gidiyor, 1.....2......

Hero kaldırdı omzunu! Nitro hakemin üzerine yürüyüp "o 3'tü o.... çocuğu" diye bağırırken hakem onu uyarıyor. Nitro dönüyor arkasını şimdi ve yerdeki Corbin'in karnına tekme atıp boynundan kavrıyor, Corkscrew Neckbr-Corbin onu itiyor üstünden ve tekrar üzerine gelince Back Body Drop ile fırlatıyor- ama Nitro ayakta! Corbin arkasını döner dönmez de Pele Kick'i suratında patlatıyor Corbin'in! Corbin yerdeyken onu bacağından sürükleyerek köşeye yaklaştırıyor Nitro ve Starship Pain için köşeye bakıyor, sıçrıyor, APRONDAKİ DREW'DAN DISCUS PUNCH YİYİNCE YERE DÜŞÜYOR! Drew ringe dönüyor şimdi ve Nitro'yu ringin dışına fırlatıyor, ardından Corbin'i de ayağıyla iterek atıyor ve Hero ile baş başa kalıyor. Drew köşeye geçerek Claymore için tetikte olduğunun sinyalini veriyor. Hero ipleri tutarak ağır ağır ayağa kalkarken Drew ona doğru koşuyor, CLAYMORE- Hero kaçtı yoldan! Yerden kayarak altından geçtiği Drew'a dönerek koşuyor ve Death by Elbow! Ama Drew da başını eğiyor ve arkadan kavradığı Hero'ya sert bir Back Suplex! Kaldırıyor, iplere itiyor Hero'yu ve geldiğinde çevirerek Tilt-a-Whirl Backbreaker! Üzerine sıçrayarak tam kafasına bir Knee Stomp! Hero'nun başında kanama var! Drew yumruklayarak bu kanamayı artırıyor ve hemen ardından saçından tutup kollarını kilitliyor, FUTURE SHOCK DDT! FUTURE SHOCK VE TUŞ, 1......2.........

JOHNNY NITRO! Springboard Leg Drop'la bozdu tuşu! Kafasının arkasına aldığı darbeyle yerde kalıyor Drew ve Nitro o anda ayaklanarak kemer işareti yapıyor seyircilere ve yuhalanıyor. Sırıtıyor Nitro ve yerden kaldırdığı Hero'yu German Suplex pozisyonuna tutuyor- Hero'dan dirsek! Bir dirsek darbesi daha. Şimdi üçüncü dirseği vurmak istiyor ama Nitro eğiyor kafasını ve arkadan kavradığı Hero'ya gelişine GERMAN SUPLEX! Şimdi Hero'yu kaldırıyor ve kolunun altına giriyor, Northern Lights Suplex! İplerden sekiyor Nitro ve Somersault Senton- boşa! Hero çekildi! Bu arada Corbin ringe dalıyor yine ve koşarak Nitro'yu bir Shoulder Tackle ile ringden yolcu ediyor. Nitro dışarıda toparlanmaya çalışırken Corbin, köşedeki Drew'a doğru koşarak Prayer's Boot! Drew yüzünü tutarak yerde kalırken Corbin onu sırtına alıyor, Fireman's Carrry pozisyonunda tutuyor, SAMOAN DROP! Corbin yine siyahi seyirciyle uğraşıyor maymun sesleri çıkararak ama bu sefer fake attığını anlıyoruz çünkü aniden arkasına dönüp karnına tekme attığı Hero'nun kafasını bacaklarının arasına alıyor ve kaldırdıktan sonra TURNBUCKLE'A LAST RIDE! Hero sırtını tutarak yerde kalırken Corbin onu kolundan tutup kaldırıyor, kendine çekiyor, END OF DAYS! END OF DAYS! CORBIN TUŞA GİDİYOR, CORBIN MITB'E GİDİYOR, 1......2........

HERO ATTI! Corbin kuduruyor adeta ve hakemi tek yumrukta yere seriyor! Şimdi kaldırıyor hakemi, kendine çekiyor ve END OF DAYS! "O zaman bu şekilde yapıyoruz piç" diye bağırıyor Hero'Ya ve onu ringden atıp kendisi de aşağı iniyor. Spiker masasının banketlerini söküyor ve monitörleri yere atıyor. Hero'yu kaldırıyor şimdi saçından tutup ve kafasını bacaklarının arasına alıp kaldırıyor, SPİKER MASASINA POWERBOMB! CORBIN, HERO'YU MASAYA GEÇİRİYOR! Chris Hero iki seksen yerde yatarken Corbin onun başında kollarını iki yana açıyor ama fark etmediği bir şey var! Arkasını döner dönmez sandalye suratında patlıyor! Johnny Nitro bu! Chairshot'ın ardından sırıtıyor Nitro elinde sandalyeyle içeri dalıyor. Drew'la baş başalar şimdi. Drew ağır ağır kalkıyor. Nitro elinde sandalyeyle ona doğru ilerliyor, hakem de ayaklandı bu arada. Nitro koşuyor ,DREW'DAN SANDALYEYE CLAYMORE! SURATINDA PATLADI NITRO'NUN! Drew McIntyre emin bir yüz ifadesiyle tuşa gidiyor, 1.....2.......

4a68a218467357d483cb8dce77a45814.jpg


Nitro kalkıyor! Nitro tuş olmuyor! Drew çok sıkıntılı bir yüz ifadesiyle ayaklanıyor ve yerden sandalyeyi kapmak istiyor ama hakem elinden alıyor! Drew dörtlü bir maç olduğunu söylüyor bunun ama hakem oralı değil. Sandalyeyi ringden çıkarırken Drew da Nitro'yu kaldırıyor yerden ve kollarını kenetliyor. Seyircilerin bakışları arasında Future Shock DDT için tutuyor rakibini Drew. Nitro hisssiz, Drew hazır. AMA BARON RİNGDE! Corbin arkadan dalarak Drew'u aniden ringin dışına fırlatıyor ve yerdeki Nitro'yu tutup kendine çekerek END OF DAYS! Baron Corbin tuşladı! 1........2........

McIntyre bozdu! Apronda kalmıştı Drew ama fark etmeyen Corbin tuşu yapamıyor. Drew şimdi Corbin'i yumruklarla köşeye sürdükten sonra karnına arka arkaya omuz darbeleri vuruyor. Drew geriliyor şimdi ve köşedeki Corbin'e bir Corner Big Boot! Kolundan tutup kendine çektiği Corbin'i tutuyor ve tam suratına Glasgow Kiss! Corbin yüzünü tutarak yerde kalırken Drew onu aşağı ittiriyor ayağıyla ve arkasını dönüyor. Bekliyor, sabırlı bir şekilde Claymore için bekliyor. Ardından koşuyor ve CLAYMORE- Nitro eğildi! Drew kıç üstü yapışıyor. Nitro ağır ağır ayaklanıyor ve iplere koşuyor, sıçrayıp FLYING CHUCK! DREW YERDE! Nitro köşeye gidiyor, bakıyor yerdeki rakibine, sıçrıyor ve STARSHIP PAIN! STARSHIP PAIN! TUŞA GİTTİ NITRO, 1......2.................

3!

Kazanan ve yeni WHC #1 Contender: Johnny Nitro

99ea4fdd45272af090796d88205265ab.jpg


Nitro 1 numaralı aday! Nitro kazanıyor! Nitro kahkahalar atarak yerde yuvarlanıyor hakem elini kaldırdıktan sonra ringden inip yerden Drew'un yeleğini alıyor. Terini yelekteki İskoçya bayrağı desenine siliyor! Nitro'nun paparazzileri yine girişte görünüyor. Onlar fotoğrafını çekerken pozdan poza giriyor Nitro ve kolunu kaldırarak arka alanın yolunu tutuyor.

nJ8OjV.gif


DOaWr3.jpg


Soyunma odasında Roman Reigns kameralarımıza yansıyor. Eldivenini geçirdikten sonra kameraya doğru bakıp konuşmaya başlıyor.

Roman Reigns: Jon, yolumuz seninle çok önceden de kesişti, şimdi yine kesişiyor. Ancak ben çok daha iyilerine layık olduğumu kanıtladım bu yolda. Hardcore benim için bir adım. Çok önemli bir adım. Sen bu adımı atarken sadece atlamam gereken bir engelsin. Ben işimi yapacağım. Çıkıp maçımı kazanıp bu şirketin büyük adamının kim olduğunu herkese kanıtlayacağım. Elinden geleni ardına koyma Jon, çünkü bundan fazlasına ihtiyacın olacak.

Reigns sözlerini bitirdikten sonra soyunma odasından dışarı çıkıyor ve gözden kayboluyor. Bu esnada kameralarımız arka alanda Charly Caruso ile maç öncesi röportajı için Jon Moxley'e odaklanıyor.

Charly Caruso: Jon, bugün önemli bir maça çı-

Jon Moxley: Charly, birazdan söyleyeceklerim için kulaklarını kapatmak isteyebilirsin. Bence mikrofonu bana ver ve arkanı dönüp git ne dersin?

Charly Caruso bu duyduklarından sonra anlamsız bir ifade ile mikrofonu Moxley'e bırakıyor ve orayı terk ediyor. Moxley kameraya dönüp konuşmaya başlıyor.

Jon Moxley: Roman, hep söylersin burası benim alanım ehöeö diye. Biliyor musun bugün benim alanımdasın. Bugün kuralsızların bölgesindesin. Bugün benim ustalık eserimde olacaksın Roman. Bundan dakikalar sonra tarif edilemez acılarla seni baş başa bırakacağım. Çünkü sen bunları hak ediyorsun. Hep spot ışıklarını kendi üstüne istedin. Bunların sonuna geldik. Çünkü sana yapacaklarımdan sonra bir süre boyunca göreceğin şeyler hemşireler ve ameliyathanelerdeki ışıklar olacak sert çocuk. Geliyorum Roman, az sonra kabusun olacağım!

Moxley sert bir biçimde son cümlesini söyledikten sonra kameralarımız stada doğru dönüyor ve artık maça doğru geçiyoruz!

nJ8OjV.gif


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=r16NjjDPLlc[/ame]

TRUTH REIGNS!

7BrORY.png


Hardcore Şampiyonu Roman Reigns bütün heybetiyle girişte görünüyor. Seyircilere bakıyor ve arenayı süzüyor şöyle bir. Ardından ringe ilerliyor Reigns ve köşeye çıkıp kükreyerek kollarını kaldırıyor. HC'i omzuna atarak girişi süzüyor sessizce.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=4QGgE78ysfM&feature=emb_title[/ame]

Lunacy!

8872b0eee50f95c6806ef0be21127406.jpg


Jon Moxley girişte! Hızlı adımlarla ringe ilerliyor Mox.

Tazz: Bu bir final maçı Paul. Reigns ve Moxley'in arasındaki bu kan davasının bu gece sonlanacağını görmek güzel olacak.

Mox ringe giriyor. Hakem kemeri havaya kaldırıyor ve zil çalıyor.

Non-Sanctioned Match for Hardcore Championship
Roman Reigns (c) vs. Jon Moxley


Mox ringin içinde değişik hareketler sergilerken karşısındaki rakibini süzüyor. Rakibi köşesinde bir şey yokmuşçasına beklerken hakem aniden zili çalıyor ve maç başlıyor. İkili birbirine yaklaşmaya başlıyor ve tam sıcak temas başlayacakken Mox aniden geri çekilip rakibini süzmeye devam ediyor. İkili ringin etrafında daireler çizerken aniden birbirlerine atılıyorlar. Roman ile Mox birbirini tutarken Roman aniden rakibini headlock'a alıyor. Mox kurtulmaya çalışırken iplere doğru yaslanıyor ve rakibini iplerden destek alarak karşı iplere yolluyor. Roman iplere koşturuyor ve iplerden sekip rakibine doğru koşturuyor. Mox kendisine doğru gelen rakibine karşılık hemen kendisini yere bırakıyor ve Roman rakibinin üstünden zıplayıp iplere koşturmaya devam ediyor. Mox aniden ayaklanıyor ama ayaklanmasıyla jumping clothesline'ı yemesi bir oluyor! Mox hemen yere düşüyor ve Roman hemen köşeye geçiyor. Mox yavaş yavaş ayaklanırken Roman elini yere vuruyor ve Mox'un kalkmasını bekliyor. Mox tamamen ayaklanınca Roman rakibine doğru koşuyor ve Superman Punch! Hayır. Mox son anda rakibini fark ediyor ve karnına çok sert bir tekme atıyor. Roman havaya zıplayamadan yediği tekmeyle öne doğru eğiliyor. Mox rakibini hemen kolunun altına alıyor ve Paradigm Shift! Hayır. Roman rakbinin kolunun altından sıyrılıyor ve rakibinin kolundan tutup kendine çekiyor. Clothesline! Roman rakibine yaptığı clothesline ile onu yere kapaklıyor. Mox yerde kıvranırken Roman yerdeki rakibine bir tekme atıyor ve direkt ringden iniyor. Roman ringden inip ringin altını karıştırmaya başlıyor. Roman ringin altından bir adet sandalye, bir adet kendo stick ve bir adet te çöp kutusu kapağı çıkartıyor ve ringin içine atıyor hepsini. Mox yerden yavaş yavaş kalkarken Roman ringe giriyor. Roman eline bir şey almadan Mox'u kaldırmaya başlıyor. Roman tam rakibini kaldırırken Mox aniden yerden aldığı Kendo Stick ile rakibine art arda vurmaya başlıyor. Roman aldığı darbeler ile rakibini bırakıyor. Roman karnına aldığı darbe ile öne doğru eğiliyor ve Mox fırsat bulup doğruluyor. Mox rakibinin sırtına art arda kendo stickle vurmaya devam ediyor. Roman en sonunda yere yüz üstü yığılıyor ama Mox rakibinin yere düşmesini aldırmadan vurmaya devam ediyor. Sanırım bu maç her şeyin hesaplaşması olacak! Mox en sonunda çubuğu bırakıyor ve yerdeki rakbini çevirip tuşa gidiyor. 1--2-

Kick Out! Roman tuşu atıyor ve Mox hakeme 3 işareti yaparak kalkmaya başlıyor. Hakem Moxley'e 2 olduğunu söyledikten sonra Mox hakemi umursamazcasına yerdeki rakibine dönüyor ve bir tekme attıktan sonra yerden çöp kutusu kapağını alıyor. Çöp kutusu kapağını köşeye doğru koyuyor ve tekrardan yerdeki rakibine dönüyor. Mox rakibini yerden kaldırmaya başlıyor derken Roman aniden Mox'un karnına vuruyor. Mox bir adım geri atıyor. Roman bulunduğu konumdan aniden atılıyor ve Superman Punch! Başarılı. Mox yavaş yavaş sol tarafa doğru yıkılıyor ve Roman tuşa gidiyor. 1--2-- Kick Out! Moxley son anda tuşu atıyor ve maçı kaybetmekten kurtuluyor. Roman yerde biraz dinlendikten sonra iplere doğru sürünüyor ve destek aldıktan sonra kalkıyor. Moxley hala yerdeyken Roman köşeye doğru çekiliyor ve dinlenmeye başlıyor. Roman dinlenirken Mox'ta yavaş yavaş ayaklanmaya başlıyor. Roman bunu görünce içeriye attığı sandalyeyi eline alıyor ve yavaş adımlarla kalkmaya çalışan rakibine doğru ilerliyor. Sanırım bu az önce gördüğümüz şeylerin intikamı olacak. Moxley tam kalkacakken Roman art arda rakibinin sırtına sandalye ile vurmaya başlıyor. Mox kendisini acı ile yere bırakıyor ve yerde kıvranırken sırtına art arda sandalye darbeleri iniyor Mox'un. Roman sandalye ile iyice rakibine vurduktan sonra sandalyeyi ringin ortasına kuruyor ve sandalyenin üstüne oturup bacak bacak üstüne atıyor ve kollarını iki yana açıp seyircilere selam veriyor! Roman, Moxley'le adeta dalga geçiyor!

Roman bu sayede dinlenirken Moxley yavaş yavaş iplerden destek alarak kalkmaya başlıyor. Mox aniden ayaklanıyor ve köşeye koyduğu çöp kutusu kapağını eline alıyor. Seyirciler büyük reaksiyon gösterirken Moxley elindeki çöp kutusu kapağı ile aniden Roman'ın kafasına arkadan vuruyor. Roman öne doğru düşecekken Mox onu üzerindeki kıyafetinden yakalıyor ve kendisine çekiyor. Mox rakibini sandalyeden kaldırıyor ve rakibinin kafasını kolunun altına alıyor. Mox rakibinin kolunu da kafasının arkasına aldıktan sonra açık sandalyeye doğru Money Clip! Başarılı. Roman sandalyeye sırtını çok sert bir şekilde vurunca Roman aniden kendisini yere bırakıyor ve Roman belini tutarak yerde kıvranmaya başlıyor. Roman yerde kıvranırken Moxley köşeye geçiyor ve silah taunt'u yapıp Roman'ın doğrulmasını bekliyor. Roman birkaç saniye öyle yerde kıvrandıktan sonra yerden destek alarak kalkmaya başlıyor. Roman tam ayağa kalkacakken Moxley bulunduğu köşeden aniden ayrılıyor ve rakibine doğru koşturuyor. Knee Trembler! Hayır. Roman son anda çekiliyor ve rakibinin sırtından onu köşeye doğru ittiriyor. Moxley son hız sağ dizini köşeye vuruyor ve dizini tutarak iplere yaslanıyor. Roman iplerde dinlenen rakibine doğru koşuyor ve clothesline yapıyor. Moxley yediği clothesline ile birlikte kendisini ringin dışında buluyor. Moxley ringin dışındayken Roman sırtını tutarak iplere yaslanıyor ve iplerde dinlenmeye başlıyor. O sırada ekranlara az önce Mox'un yaptığı Money Clip tekrardan geliyor. İkisi de bir süre yerde kaldıktan sonra tekrardan ayaklanmaya başlıyor. Roman yavaş yavaş ringden aşağıya inmeye başlıyor. Roman orta ipten geçtikten sonra Mox aniden rakibini ayağından çekiyor ve Roman sırtını aprona vuruyor. Roman apronda uzanmaya başlıyor. Seyirciler büyük tepki gösterirken Moxley ring merdivenlerinden çıkıyor ve köşeye tırmanıyor. Moxley etrafa baktıktan sonra Roman'a eliyle ateş ediyormuş gibi bir taunt yapıyor ve aprondaki Roman'a Elbow Drop! MOXLEY TUŞLADI, 1......2........

Moxley tekrardan sağ kolunu tutarak kendisini ringin dışına bırakırken Roman'da kendisini ringin dışarısına bırakıyor. Moxley kolunu savurarak yerden kalkıyor ve hemen barikatlara yaslanıyor. Barikatlara yaslanırken gözlerini kapatıyor ve dinlenmeye devam ediyor. Moxley yavaş yavaş ringe yaklaşıyor ve ringin altından bir merdiven çıkartıyor. Merdiven uzun olduğu için merdiveni barikatlara kadar çekiyor ve bir ucunu barikatlara bir ucunu da ringin apronuna yaslayıp merdiveni yatay bir şekilde apron ile barikatın arasına koyuyor. Moxley merdiveni o şekilde koyduktan sonra tekrar rakibine dönüyor ve onu kaldırmaya başlıyor. Roman yerden kalkarken Mox rakibine yumuşak bir tekme atıyor. Roman biraz sersemledikten sonra onu kolunun altına alıp kaldırıyor ve suplex için kaldırıyor aniden. Roman havadayken çırpınmaya başlıyor ve rakibinin arkasına düşüyor. Moxley ne olduğunu anlamadan Roman rakibinin kolunu ensesinin arkasına alıyor ve blue thunder bomb! Moxley yere kapaklanınca hemen rakibinden ayrılıyor ve yüz üstü dönüp yerde yüz üstü yatmaya başlıyor. Roman rakibi yerdeyken yerden kalkıyor ve seyircilere kısa bir bakış atıp ringin altından bir şeyler çıkartmaya başlıyor. Roman ringin altından bir adet masa çıkartıyor ve onu hemen ringin içine sokuyor. Moxley ringin içine girmeden Roman ringin içine giriyor ve masayı kuruyor. O sırada Moxley kalkmaya başlıyor ve o da zorla kendisini ringin içine atıyor. Moxley ringin içinde biraz dinlendikten sonra köşeden destek alarak kalkmaya başlıyor. Moxley köşedeyken Roman köşedeki rakibine hızlıca koşturmaya başlıyor. Running corner clothesline yapıyor rakibine Roman. Moxley köşeye iyice yapıştıktan sonra Roman art arda clothesline darbeleri indirmeye başlıyor o sırada da seyirciler sayıyor. 1--2---3--4--5--6--7--8--9--10! Roman 10 defa köşedeki rakibine clothesline yapıyor. Moxley köşeden ayrılıyor ama ayrılmasıyla dizlerinin üstüne düşüp yere kapaklanması bir oluyor. Roman rakibi yerdeyken masaya doğru hareketleniyor.

Roman kurduğu masayı kaldırıyor ve köşeye doğru gidip masayı köşeye yaslıyor. Moxley o sırada yerden kalkmaya uğraşıyor Moxley yerden kalktıktan sonra Roman ayaktaki rakibini fark ediyor ve gülerek ona doğru hareketleniyor. Moxley yerdeyken Roman rakibini saçlarından tutuyor ve kaldırmaya başlıyor. Moxley dizlerinin üstündeyken aniden low blow! Moxley aniden rakibine low blow yapıyor! Roman hayalarını tutarak yere düşüyor ve Moxley dizlerinin üzerindeyken yere düşen rakibine bakarak gülmeye başlıyor. Gülerekten yerden kalkıyor ve dizlerinin üzerinden yere yığılmış olan rakibine doğru yavaş yavaş ilerliyor. Şimdi Moxley Romna'ın saçlarını tutuyor ve hızlıca onu ayağa kaldırıyor. Moxley rakibini kaldırdıktan sonra onu masanın bulunmadığı bir köşeye atıyor. Roman köşeye çarptıktan sonra Moxley rakibine doğru koşuyor ve clothesline yapıyor. Hemen ardından ise ringin ortasına doğru bulldog! Hayır. Roman ringin ortasına doğru Moxley ile birlikte koşarlarken rakibini havaya kaldırıyor ve back suplex yapıyor! Moxley sırtını tutaraktan ringin dışına doğru yuvarlanıyor. Roman ringin dışına çıkan rakibini fark ediyor. Moxley ise o sırada yerden kalkıyor ve barikatlara yaslanıp seyircilere doğru bakmaya başlıyor. Moxley seyircilerden birisinden zorla bir şey alıyor sağ yumruğuna onu zorla bağlıyor. Lakin Roman bunu görmüyor. Roman hızla iplere gidiyor. Roman iplerden sekiyor ve iplerin ortasından Sucide Dive! Aman tanrım! Moxley aniden eline bağladığı zincir ile rakibinin kafasına vuruyor ve Roman iplerin ortasından atlayamadan öylece kalıyor. Roman iplerin arasında baygın gibi dururken Moxley elindeki zinciri çıkartıyor ve hemen aprona çıkıyor. Rakibini iplerin arasından iyice çekiyor ve apronda onu zorla ayakta tutuyor. Mox arkasına bakıyor ve kendisinin kurduğu merdiveni görüyor. Moxley rakibini omuzlarına alıyor ve arkasındaki merdivene doğru WHITE NOSE! MERDİVEN KIRILIYOR VE İKİSİ DE MERDİVENİN YIKINTILARI ARASINDA YATIYOR!

Tazz: 2 leş?

Buğra Gür: Hakemi de araya katarlar moruk.

Aradan yaklaşık 1 dakika geçiyor ve sonunda Moxley yavaş yavaş oradan ayrılıyor. Moxley bitkin bir şekilde ayağa kalkıyor ve zar zor ayakta durarak rakibini ayağa kaldırıp ringin içine atıyor. Hemen ardından Moxley'de ringin içine giriyor. Moxley ringin içine girdikten sonra hemen köşeye geçiyor. Knee Trembler için rakibinin kalkmasını bekliyor. Roman yavaş yavaş kalkarken Moxley rakibine doğru koşuyor ve Knee Trembler! Hayır! Roman aniden üzerine doğru koşan rakibini Spear ile yakalıyor! Hemen tuşa gidiyor Roman. 1........2.......... Kick Out! Moxley son anda tuşu bozuyor! Roman kanayan kafasını tutarak kendisini istemsizce yere bırakıyor ve şimdi tekrardan ikisi de yerde yatmaya başlıyor. Bir süre sonra Roman sürünmeye başlıyor ve iplere gidip destek alarak kalkmaya başlıyor. Roman destek alarak kalkarken Moxley'de iplere sürünmeye başlıyor. Moxley iplerden destek alırken Roman aniden dinlenmeyi bırakıyor ve rakibine doğru hareketleniyor. Moxley aniden iplerden destek alarak rakibine koşuyor ve clothesline! Roman kendisini yerde buluyor. Moxley hemen ayaklanıyor ve yerdeki çöp kutusu kapağını alıp köşeye çıkıyor. Moxley çöp kutusunu sağ kolunun altına koyuyor ve yerdeki rakibine çöp kutusu kapağının desteği ile elbow drop yapıyor. Başarılı! Roman yerde hareketsizce yatıyor. Moxley ise kolunu tutarak yerde sürünmeye başlıyor. İki isimde yerde öylece yatıyor. Moxley yavaş yavaş yerden kalkıyor ve rakibini de kaldırıyor. Roman karşılık vermeye çalışıyor. Art arda yumruklar atıyor Moxley'in karnına Moxley zorla rakibini bırakıyor. Roman rakibini ileriye doğru itiyor ve Superman Punch! Başarılı! Moxley arkasındaki iplere doğru gidiyor. Moxley iplerin arasından düşecekmiş gibi yapıyor lakin iplerden destek alarak geri dönüyor ve CLOTHESLINE! MOXLEY GİTTİ TUŞA, MOXLEY ŞAMPİYONLUK İÇİN GİDİYOR TUŞA, 1......2...........

İki isimde biraz yerde durduktan sonra kalkmaya başlıyor. İkili ayağa kalktıktan sonra yüz yüze geliyor ve birbirlerine bakmaya başlıyorlar. Moxley'den bir yumruk. Hemen ardından Roman. Şimdi ikisi de deliler gibi birbirini yumruklamaya başlıyor. Son darbeyi Moxley vuruyor ve Roman diz çöküyor. Moxley aniden geriliyor ve dizleri üzerindeki rakibine Knee Trembler! Roman bu sefer bir şey yapamıyor. Moxley hemen tuşa gidiyor! 1.....................2.................

Roman bunu da atıyor! İnanılır gibi değil. Moxley yerde nefes nefese kalmış bir şekilde yatmaya devam ediyor. Moxley yavaş yavaş iplere sürünüyor ve iplerden destek alarak kalkmaya başlıyor. Moxley kalktığı gibi iplerde dinlenmeye başlıyor. O sırada Roman hareketlenmeye başlıyor ve yerde sürünmeye başlıyor. Roman yavaş yavaş kalkıyor. Moxley de bulunduğu ipten ayrılıyor ve köşedeki masaya doğru hareketleniyor. Roman dinlenmeyi bırakıyor ve aniden Moxley'e doğru koşmaya başlıyor. Moxley arkasını dönüyor ve Roman'dan Spear! Hayır! Moxley son anda sola doğru çekiliyor ve Roman boş masaya Spear yapıyor! Masa kırılıyor ve Roman kafasını demire çarpıyor. Roman tam iplerin ortasından aprona düşecekken Moxley rakibini kendisine çekiyor ve sandalyenin üstüne PARADIGM SHIFT! PARADIGM SHIFT! MOXLEY HEMEN TUŞA GİDİYOR, 1..............................2.....................................

3!

Kazanan ve Yeni Hardcore Şampiyonu: Jon Moxley

nbBpO1.jpg


Jon Moxley kazanıyor! Hakem Moxley'e kemerini getiriyor ve takdim ediyor. Moxley kemerini alıyor. Moxley ringde yorgun bir şekilde gövde gösterisi yapıyor! Moxley galibiyetini kutlar ve bu davaya noktayı koyarken bizde reklamlara gidiyoruz.

nJ8OjV.gif


[ame]https://youtu.be/NsCnxkoWIo8[/ame]

P76Rv7.png


Best Friends! Chuckie T ve Trent sağlam destek alıyorlar ve ringe doğru ilerliyorlar.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=WeLnNZwKO4E&feature=emb_title[/ame]

images8ba5bb2a90410b5d.jpg


Mezarların efendisi Rey Mysterio girişte druidleriyle birlikte görünüyor. Kendisi ringe girerken druidler de oradan ayrılıyor.

I'm not regular.

qAN53Z.jpg


I will not give you regular.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=lj8Q7jZOBgg&feature=youtu.be[/ame]

NXT_04012017ca_2322JPG.jpg


No Time for Caution! Ember Moon da girişini yapıyor. Ciddi adımlarla Rey'in yanına gidiyor, onunla tokalaşıyor, bu sırada Best Friends de tauntlarını atıyor. Hakem kemerleri havaya kaldırdıktan sonra son kontrolleri yapıyor ve maç başlıyor.

GWA Tag Team Championship
Best Friends (c) vs Rey Mysterio & Ember Moon


Maça Trent ile Rey başlıyor. İkili ringin ortasına geliyor ve bir lock-up alıyorlar. Daha sonrasında Trent ile Ember Test of Strength’e başlıyorlar, burada Trent gücünü de kullanıyor ve Ember’ı yavaş yavaş yere yıkıyor. Şimdi üzerine çıkıp tuşa gitmek istiyor ama Ember ayaklarını kullanarak Trent’i üzerinden atmayı başarıyor. Şimdi ikisi tekrardan ayağa kalkıyor, Trent daha önceden hızlanıyor ve Ember’ın üzerine doğru koşuyor ancak Ember hemen sıyrılıyor. Trent ise hiç bozuntuya vermeden gidip Taylor’a tagi veriyor. Taylor da Ember’ın üzerine doğru koşuyor ancak Ember bu sefer Taylor’dan kaçmıyor, aksine üzerine üzerine gidiyor ve Running Crossbody ile Taylor’ı yıkıyor, hemen ardından köşesine doğru gidip Rey’e tag veriyor. Rey içeriye giriyor ve hemen arkasından o da ayağa kalkmış olan Taylor’a bir Hurricanrana yapıyor. Rey şimdi Taylor’ı ayağa kaldırıyor ve bacaklarına tekmeler atmaya başlıyor. Arkasından da iplerden gerilip atağa kalkıyor ama o kadar da hızlı değil. Taylor bir Dropkick ile Rey’e karşılığını veriyor, Rey sersemlemişken tag veriyor Trent’e ve kendisi de Rey’i tutuyor, The Deal vuruyor. Hemen ardından Trent’den bir de Moonsault geliyor Rey’e, Trent tuşa gidiyor. 1... 2...

Rey kolayca tuşu atıyor. Şimdi Trent Rey’i kaldırıyor ve bir yumruk atıyor. İkinci bir yumruk daha atmak istiyor ama Rey bu sefer karşı koyuyor ve kendisi de bir yumruk atıyor. Rey bir kez daha bu sefer Trent’in bacaklarına tekmeyi atıyor, kısa bir süreliğine kendi köşesine çekiliyor ve Ember’a tag veriyor. Bu sırada Taylor da ringe giriyor ve ikisine Rey ile Ember’dan birer Hurricanrana geliyor, hemen ardından Dropkick de vuruyorlar. Taylor ringin dışına yuvarlanırken Rey de aprona geçiyor, şimdi Ember ile Trent ringde tek başlarınalar. Ember şimdi boştaki köşelerden birisine çıkıyor ve Eclipse için hazırlık yapıyor ama Trent toparlanıyor ve o da Ember’ın ardından onun tırmandığı köşeye tırmanıyor. Şimdi Ember’ın karnına yumruğu geçirip Superplex için rakibini tutuyor Trent ama Ember’dan da bir yumruk geliyor Trent’e. İkisi üst üste yumruklaşmaya başlıyorlar, bu yumruklaşmadan Trent üstün çıkıyor ve Ember’ı Superplex için tutuyor. Ama Superplex olmuyor, onun yerine Super DDT oluyor! Trent şimdi tuşa gitti. 1... 2...

Bu sefer kick out atan isim Ember oluyor. Trent şaşkın bir şekilde bakınıyor ancak tuş başarılı değil. Şimdi iki isim de kendilerini sürükleyerek takım arkadaşlarına doğru gidiyorlar ve tag vermeyi başarıyorlar. Chuck Taylor ve Rey Mysterio ringe giriyorlar, ilk başarılı saldırıyı uygulayan Rey oluyor. Bir Dropkick vuruyor, hemen arkasından bir kez daha Dropkick. Şimdi iplerden geriliyor ve çok hızlı bir Hurricanrana izliyoruz Rey’den. Taylor şimdi iplere asılı bir şekilde kalıyor, bu pozisyonu Rey çok seviyor, şimdi 619 zamanı! Rey iplerden gerilip koşuyor... AMA TRENT’DEN REY’E ÇOK SERT BİR SUPERKICK! EMBER DA RİNGİN İÇİNE GERİLİYOR VE TRENT BİR SUPERKICK DE EMBER’A PATLATIYOR. İKİSİ DE PERTE ÇIKMIŞ BİR ŞEKİLDE ORADA YERDE YATIYORLAR. TRENT ŞİMDİ TAYLOR’I İPLERDEN ALIYORLAR VE BİRLİKTE EMBER’I TUTUP RİNGİN DIŞINA FIRLATIYORLAR. Şimdi Rey’in yanına doğru gidiyorlar ve Trent Rey’i tutup Taylor’a doğru fırlatıyor, Taylor’dan da Rey’e Awful Waffle! Çok sert oldu. Rey yerde hareketsiz bir şekilde yatıyor, şimdi de Trent tutuyor Rey’i ve Dudebuster için tutuyor. Ancak Ember son anda Rey’i çekip çıkarıyor Dudebuster’dan. Bu sefer Superkick sırası Ember’a geçiyor, önce Trent’e Superkick vuruyor, hemen ardından da Taylor’ı aynı şekilde indiriyor ve Rey’i Taylor’un üzerine atıyor, hakem sayıyor. Yoksa kemerler el mi değiştirecek? 1... 2...

Taylor son anda atıyor. Ember şimdi Rey’i kendi köşesine doğru çekip ondan tag alıyor ve ringe bir kez daha giriyor. Ember ringe girdikten hemen sonra bir kez daha en üst köşeye çıkıyor ve bu sefer de Taylor’a Eclipse için hamle yapıyor ve uçuyor ama Taylor son anda kaçıyor ve Ember son sürat yere oturuyor, Taylor da bunu fark ediyor ve Straight Jacket Double Knee Backbreaker yapıyor ve bu sefer kendisi tuşa gidiyor. 1... 2... Ember bir kez daha kick out atmayı başarıyor. Ancak Best Friends işi şimdi bitirmek istiyor olmalı. Trent Ember’ı Dudebuster’a alırken Taylor da Strong Zero’yu tamamlamak için köşeye çıkıyor ama Ember kendisini yere indirmeyi başarıyor. Bununla da yetinmiyor ve Trent’i Powerbomb’a alıp Taylor’ın üzerine fırlatıyor. Şimdi Ember Trent’i bir kez daha Powerbomb’a alıp ringin dışına fırlatıyor. Şimdi Ember maçın içinde üçüncü kez köşeye çıkıyor Eclipse için, Taylor'un ayağa kalkmasını bekliyor...

ANCAK YUKARIDAN BİR ŞEYLER DÖKÜLMEYE BAŞLIYOR, YEŞİL BİR SIVI ARENANIN TEPESİNDEN EMBER'IN KAFASINA DÖKÜLÜYOR, GREEN MIST EMBER'IN GÖZÜNE DE GELİYOR! EMBER CAN HAVLİYLE GÖZÜNÜ TUTUYOR VE GREEN MIST'İ SİLMEYE ÇALIŞIYOR!

BU SIRADA TAYLOR EMBER'IN DENGESİNİ BOZUYOR VE ONU FIREMAN'S CARRY'E ALIYOR. KOŞUYOR VE RİNGİN KÖŞESİNE DOĞRU DEATH VALLEY DRIVER! ŞİMDİ DE TRENT'E TAG VERİYOR TAYLOR, HEMEN ARDINDAN DA EMBER'I KALDIRIYOR VE İKİSİNDEN STRONG ZERO! STRONG ZERO GELDİ! TRENT TUŞA GİDİYOR. 1... 2...

3!

Kazanan ve hala GWA Takım Şampiyonları: Best Friends

Chuck Taylor ve Trent Baretta zorlu rakiplerine karşı kemerlerini korumayı başarıyorlar. Ringin ortasında kemerleriyle kısa bir kutlama yapıp arka alana dönüyorlar; bu sırada Rey ringin dışında, Ember da ringin içinde hareketsiz bir şekilde yerde yatıyorlar. BU SIRADA ARENANIN IŞIKLARI LOŞLAŞIYOR! RİNGİN ALTINDAN BİRİSİ ÇIKIYOR VE RİNGİN İÇİNE GİRİYOR AMA HENÜZ ONUN KİM OLDUĞUNU GÖREMİYORUZ. BİRDEN IŞIKLAR AÇILIYOR!

Y1XbJB.png


EVIL KANA BURADA! MANALI BİR ŞEKİLDE EMBER'A BAKIYOR ANCAK BİR ANDA CİDDİLEŞİYOR VE EMBER'I KOLUNDAN TUTUP SÜRÜKLEMEYE BAŞLIYOR. KANA EMBER'I KOLUNDAN TUTARAK ÖNCE RİNGİN DIŞINA SONRA DA ARKA ALANA DOĞRU SÜRÜKLERKEN KAMERALARIMIZ KAPANIYOR!

nJ8OjV.gif


[ame="https://www.youtube.com/watch?v=Nz15fMz2Ebs&feature=emb_title"]https://www.youtube.com/watch?v=Nz15fMz2Ebs&feature=emb_title[/ame]

DJMWL6.png


Adam ''Hangman'' Page! Bu gece ki Oceans kemeri maçında Challenger konumunda olan Adam Page umursamaz bakışlarıyla yavaş yavaş ringin yanına geliyor. Etrafta bir tur attıktan sonra da içeri giriyor ve rakibini beklemeye başlıyor:

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=3yC2UlS_tWg&feature=emb_title"]https://www.youtube.com/watch?v=3yC2UlS_tWg&feature=emb_title[/ame]

JBUHaa.jpg


Oceans Chamipon Chris ''ITA'' Brookes! Bu gece kemerini korumaya çalışacak olan şampiyonlardan biri olan Chris ''ITA'' Brookes yavaş yavaş ringe geliyor. O bir tur atmıyor ringin etrafında ve direk içeri dalıyor. Hakem iki ismi de köşelerine yönlendirdikten sonra son kontrolleri yapıyor ve maçı başlatıyor.

No DQ Falls Count Anywhere Match for Oceans Championship
Chris ''ITA'' Brookes (C) vs. Adam ''Hangman'' Page


Maç başladığı anda Chris Brookes dışarı çıkıyor, bir yandan geri geri gitmeye devam ederken Adam Page'e şöyle sesleniyor:

''Bunu sen istedin.''

Bundan sonra Page'de dışarı çıkıyor ve ona bakarak geri geri yürümeye devam eden Brookes'u yavaş adımlarla takip ediyor. Chris Brookes yavaş adımlarla arka alanda kaybolurken Adam Page'de onun ardından içeri giriyor.

6b2xN8.jpg


Adam Page içeri girdiği anda SUPERKICK! Chris Brookes pusuya yatmış bir şekilde çıkıyor içeriden. Page hemen ayaklanıyor ve Brookes ile derin bir yumruklaşmaya giriyorlar. İki isim de en sert hamlelerini geçirmeye gayret ediyor. Adam Page bir ara Brookes'un kafasına yumruk atıyor ve Brookes bir saniyeliğine zayıfladığında bunu değerlendirip onun kafasını kavradıktan sonra duvara sertçe vurmaya başlıyor. Brookes en başta karşılık veremiyor ama bir yerden sonra duvara elini koyup önce kendini durduruyor ardından diğer kolunun dirseği ile Page'e vurarak onu zayıflatıyor. Adam Page onu bırakıyor ve Chris Brookes bu nokta da hemen yandaki sandalyeyi alıyor ve arkasını dönüyor ama TAM KARNINA BİR BEYZBOL SOPASI! Galiba bunu düşünen tek kişi Brookes değilmiş, Adam Page bunu yaptıktan sonra Chris Brookes'u kafasından kavrayıp duvara tekrar çarptırmak istiyor ama Chris Brookes bu sefer erken kurtuluyor ve Page'in karnına ayağının topuğu ile vuruyor. Ardından duvardan sekiyor ve MOONSAULT DDT! Ardından hemen hızlıca tuşa gidiyor Brookes, 1-2-

Kickout! Adam Page rakibine yönelmekten ziyade direk yandaki masalardan birini alıp olduğu yere kuruyor. Ardından Chris Brookes'u da kaldırıyor ama Brookes tam ayaklanmak üzere iken Page'e çok sert bir LOW BLOW VURUYOR! Ardından Page bir süre kilitlenmiş iken Brookes onu kavrayıp demirden olan bölmelere doğru fırlatıyor. Ardından ona doğru koşuyor ve Running Crossbody! İki isim de demir bölmelere yeterince çarpıyor ve gerekli hasarı görüyor. Ama Chris Brookes burada önce ayaklanan isim oluyor ve Page'i kavrayıp yine Page'in kurduğu masaya doğru yönlendiriyor onu ama Adam Page kendine gelmeyi başarıyor ve Brookes'un karnına önce diz vurduktan sonra ardından Double Underhook Suplex! Ve rakibini bırakmıyor, kaldırıyor, TEKRAR DOUBLE UNDERHOOK SUPLEX! ADAM PAGE ÜÇÜNCÜ KEZ MASANIN KENARINDA KALDIRIYOR RAKİBİNİ, VE MASAYA DOĞRU DOUBLE UNDERHOOK SUPLEX! ARDINDAN HEMEN TUŞA GİDİYOR, 1-2-

KICKOUT! CHRIS BROOKES ATIYOR! Adam Page rakibini kaldırıyor ve yumruklaya yumruklaya arenanın başka bir bölümüne götürüyor.

MC1550.jpg


Burası arena hakkında yapılan düzenlemelerin incelendiği, bir nevi kuş bakışı görüntüyü sağlayan bir bölme. Page oraya getirdiği Brookes'u kavrıyor ve FLOAT OVER POWERBOMB! Lakin yükselmem gereken yer burası değil. ÇÜNKÜ ADAM PAGE YERDEKİ DEMİR SİLİNDİR SOPALARDAN BİRİNİ ALIP ÖLÜMÜNE BROOKES'A VURMAYA BAŞLIYOR! KANLI BİR KATLİAM GİBİ! Chris Brookes'un vücudundan kanlar dökülmeye başlarken Adam Page bir süre sonra duruyor, ardından tahta kalasları alıp üst üste koyuyor ve Brookes'u kaldırıyor ama Chris Brookes birkaç adım geri kaçarak ondan uzaklaşıyor. Ardından Adam Page onu takip etmeye koyuluyor ama Chris Brookes gittikçe bölgenin daha da üst kısımlarına çıkıyor. İki isim yerden belki de 10-15 metre yükseğe çıkmışken tekrar sert bir yumruklaşmaya giriyorlar. İki isim de birbirlerine ölümüne saldırıyor bu nokta da. Dövüştükleri bölme de küçük olduğu için bir yandan bulundukları yer sallanıyor ama ikisi de pek umursamıyor bunu. Ardından bölmenin tam üstünde Chris Brookes üstünlüğü alıyor ve SAMOAN DROP!

Ama neyse ki bulundukları bölme çökmüyor. Fakat onu havada tutan dört ipten biri kopuyor. Fakat Chris Brookes sanki ölmeye gelmiş gibi daha da sert tekmeler atmaya başlıyor Page'e. Kendisi diz çöküyor ve rakibinin suratını yumruklamaya başlıyor. Birkaç sert darbeden sonra Page onu kendine çekiyor ve iki isim de birbirine her bölgesinden vurmaya başlıyor. Birbirinden ayrılmaya çalışmıyorlar ve bir Brookes bir Page üste geçip rakibinin suratını bir güzel benzetiyor. Ardından iki isim de yavaş yavaş ayaklanırken kavgaları son bulmuyor ve tıpkı sırat köprüsü üzerindeki bir savaş gibi bir hal alıyor ortalık. DERKEN TUTAN İPLERDEN İKİNCİSİ DE KOPUYOR! Artık bölme yere düşmek üzereyken Page son saniye de Brookes'un karnına bir diz vuruyor. Ardından rakibini kaldırıyor, BU SIRADA KALAN İKİ İP AYNI ANDA KOPUYOR AMA ADAM PAGE BİR SANİYE ÖNCESİNDEN AŞAĞI DOĞRU KAVRADIĞI CHRİS BROOKES İLE SIÇRIYOR VE 15 METREDEN YERDEKİ KALASLARIN ÜZERİNE CRACKER BARREL! CHRIS BROOKES KAFASININ EN TEPE NOKTASINDAN YİYOR DARBEYİ! Adam Page son gücüyle elini Chris Brookes'un üstüne atıyor, hakem endişeli bir biçimde de olsa tuşu sayıyor. 1-2- KICKOUT!

Sz2eRP.jpg


Burası arena ve içindeki şeylerin yapıldığı malzemelerin olduğu bir bölüm, etrafta çeşitli kesici aletler ve tahta kalaslar var. İkilinin düştükleri yer tam olarak böyle. Hakem de orada iken ikili tekrardan bir kavgaya tutuşuyor. Ama tutuşmadan önce ikisi de yerden bir sopa alıp aynı anda birbirlerine vurmaya başlıyorlar. Birbirlerinin hamlelerini yine birbirlerinin sopaları ile kesiyorlar. Resmen güreş hareketleri yerine öldürmeye teşebbüsten hapse attıracak şeyler görüyoruz. Adam Page bir süre sonra sopayı Brookes'un kafasında patlatmak istiyor ama Chris Brookes bu hamleden eğilerek kurtuluyor. Ardından elindeki sopayı Adam Page'in karnına vurarak onu zayıflatıyor ve ardından sırtında sert bir biçimde hızlıca vuruyor. Ardından rakibini kaldırıp bir kez de kafasına vurmak istiyor ama Adam Page sopayı iki eliyle tutuyor. İki isim de aynı anda bırakıyor sopayı ve Page hemen bir tekme atarak üstünlüğü sağladıktan sonra Brookes'u bir duvara fırlatıyor. Chris Brookes geri teptiğinde de onu kavrıyor ve çok seri bir DRAGON SUPLEX! Ardından rakibini bırakmıyor ve bir de üstüne TIGER SUPLEX! Fakat hemen ayaklanıyor ve son olarak da STANDING SHOOTING STAR PRESS! Adam Page soluklana soluklana elini Chris Brookes'un üstüne atıyor. Hakem sayıyor, 1-2-

KICKOUT! CHRIS BROOKES PES ETMEMEK DE OLDUKÇA İNATÇI DAVRANIYOR! Ama Adam Page artık bu tip şeylerden sıkılmış gibi hızlıca etraftaki çıkıntılardan birinin üstüne çıkıyor. Chris Brookes yavaş yavaş ayaklanırken ona doğru CROSSBODY İLE ATLIYOR! FAKAT CHRIS BROOKES YERDEN DEMİR SOPA İLE KALKIYOR VE ADAM PAGE'IN TAM KAFASINDA PATLATIYOR! ADAM PAGE'İN SURATININ BİR BÖLMESİNDEN KAN FIŞKIRIRKEN CHRIS BROOKES BUNU UMURSAMIYOR VE RAKİBİNİ KALDIRIP DEMİR SOPANIN ÜZERİNE SENTOR STRIKE! SENTOR STRIKE! SENTOR STRIKE! CHRIS BROOKES ARTIK UMURSAMIYORMUŞ GİBİ YAVAŞ YAVAŞ TUŞA GİDİYOR, HAKEM SAYIYOR 1-2-

CHRIS BROOKES TUŞU BIRAKIYOR! ADAM PAGE KIPIRDAMIYOR AMA CHRIS BROOKES MAÇI BİTİRMİYOR! Chris Brookes diz çöküyor ve Adam Page'e şunları söylüyor:

''Brookes senin onu öldürmeni istemişti ama sen kendi ölümünü bile engelleyemeyecek kadar aciz bir insansın, maalesef. Diğerlerinden bir farkın yok. Ve Brookes'a saygı kazandırma görevimi tamamlamak için artık bu kadar değersiz şeyler için vakit harcamayacağım. Benim bu deri parçası ile işim bitti, bunu benden birisinin alamayacağını ancak benim bırakmam gerektiğini söylemiştim. Al senin olsun, benim hedefim bu kadarı ile sınırlı değil.

Chris Brookes bunu söyledikten sonra yere uzanıyor ve Adam Page'in bir kolunu kendi üzerine koyuyor, hakeme sert bir şekilde ''SAY!'' diye bağırıyor, hakem çaresiz tuşu sayıyor. 1-2-3!

Kazanan ve Yeni Oceans Şampiyonu: Adam ''Hangman'' Page

Adam Page kemerin yeni sahibi oluyor, Chris Brookes hakem üçü saydıktan sonra yavaş yavaş yerden kalkıyor. Ve ardına bile bakmadan yavaş adımlarla yürüyerek kadrajdan çıkıyor ve gözden kayboluyor...

nJ8OjV.gif


20 Aralık Cuma
23.30 - Bond Street Bar


9YOg79.jpg


Joey Janela ve Truth Martini ikilisini bir bar kaçamağı çıkışı yürürken görüyoruz.

Joey Janela: E bari iki shot daha atsaydım a**** koyayım! Neyse, sıradaki durak neresi? Bir kerhane turu mu yapsak? Belki şeyle karşılaşırım... Neydi lan o herifin adı? Huni- huni neydi lan?

Janela kafası güzel bir şekilde düşünmeye çalışıyor.

Truth Martini: Oğlum işte bu yüzden iki shot daha atmadın. Yarın maçın var lan! Geçen seferki gibi bir üzüntü yaşamamamız için tüm kötü ihtimalleri sıfırlamak lazım. Yarın ikinci defa Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olacaksın. O yüzden şimdi sen buradan direkt eve geçiyorsun, sana getirdiğim en ta*aklı kahve paketlerinden birini hüpletiyorsun ve zıbarmaya çalışıyorsun.

Joey Janela: O zaman yarın kemeri geri aldığımda tam anlamıyla sabaha kadar takılacağız. Söz ver.

Truth Martini: Söz ulan puşt.

İkili gülüp birbirlerine sarılıyor. Janela sigarasını yakıp oradan ayrılırken Martini bir süre daha onun arkasından bakıyor. Janela'dan iz kalmayınca gülen yüzü oldukça donuk bir ifade alıyor. Mimiksiz bir şekilde demin çıktıkları mekana tekrar giriyor. Özel odalardan birine giriyor ve bir masaya oturuyor. Telefonunu çıkarıyor ve birini arıyor.

QPl98j.jpg


Truth Martini: Geldim. Harbi yapıyor muyuz bu işi?

Martini yanıt beklercesine telefonu kulağında bekletiyor. Fakat o sırada kapı açılıyor. Martini telefonu bırakırken, içeriye birisi giriyor. Tam bu anda görüntü kesiliyor.

nJ8OjV.gif


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=wt6V2CAcvHU[/ame]

vaqymR.jpg


End of Days! Wade Barrett girişte görünüyor! Bütün asaleti ile girişte seyircileri süzüyor. Ardından ağır adımlarla ringe gelip, içeri giriyor ve beklemeye koyuluyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=-cZ7ndjhhps[/ame]

VQbBAV.jpg


My Time is Now ile birlikte John Cena girişte görünüyor. Hızlı adımlarla ringe gelip içeri giriyor ve Barrett ile tokalaşıp beklemeye koyuluyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Chj23M2ldL0&feature=emb_title[/ame]

NLRLZL.jpg


Adam Cole Bay Bay! Kıtalararası Şampiyonu Adam Cole girişte görünüyor ve ağır adımlarla ringe geliyor. Oldukça endişeli gözüküyor Cole. Aprona çıkıp taunt attıktan sonra içeri giriyor ve kemerini ikilinin karşısında havaya kaldırıyor. Ardından Cole kemerini hakeme teslim ediyor ve hakem kemeri havaya kaldırıp maçı başlatıyor.

Intercontinental Championship Match
Wade Barrett vs. John Cena vs. Adam Cole
(c)


Hakem zili çaldırıyor ve maç başlıyor. Barrett ve Cena yan yana duruyor, Cole ise karşılarında face to face yapıyorlar. Barrett, Cole'a "bencil herifin teki" olduğunu söylüyor. Cole ise "Sizin bağınızı sikeyim" şeklinde karşılık verince, Wade ve Cena bir anda delirip, Cole'a ne var ne yok dalmaya başlıyorlar. Cole'u yere alıp stomp darbelerine maruz bırakıyorlar ardından Cole köşeye kaçıyor ancak Wade ve Cena orada stomplamaya başlıyorlar onu. Cena, Cole'u tutup kaldırıyor ve Wade koşup Corner Clothesline'ı yapıştırıyor. Cole afallayarak yere düşüyor. Wade ile Cena birbirlerine bakıp sırıtıyorlar. Wade ile Cena bir şeyler konuşup, Cole'u tekrardan kaldırıyorlar. Cole'u iplere yatırıyorlar ve Wade onu saçlarından tutup çekiyor, Straight Jacket Slam! Cole yere düşüyor ve kafasını tutmaya başlıyor. Wade şimdi Cole'u kolundan tutup kaldırıyor ve sert bir şekilde köşeye gönderiyor! Cole sırtını köşeye çarpıp ringin ortasına kadar geliyor ve Cena'dan Dropkick geliyor! Cena ve Wade, Cole'u tokat manyağına çeviriyorlar resmen. Cole biraz nefeslenmek adına kendini ring dışına atıyor ancak Wade ve Cena hemen kendini ring dışına atıp, Cole'u tutuyorlar kafasını demir basamağa sürtüyorlar bir süre. Cole acı içerisinde bağırırken, Wade ise sırıtıyor. Wade, Cole'u kaldırıp, Cena'ya doğru gönderiyor ve Cena'dan Lariat geliyor! Çok sert bir Lariat geldi! Wade hiç durmak bilmiyor, Cole'u bariyerlerin oraya götürüp kafasını bariyerlere sürtüyor, ardından kafasını oraya vuruyor. Wade şimdi onu tutarken, Cena ringin altından bir masa çıkartıyor. Masanın demir ayaklarını söküp alıyor. Cole'un bacağına bacağına vurmaya başlıyor! Cole bacağını tutup yıkılırken, Barrett ise Cena'nın yaptığına şaşırıyor. Diğer demir ayaklığı alıp, Cole'un sırtına vuruyor bir tane! Cole sırtını tutarken, Wade ve Cena birbirlerine bakıyorlar. Cena hemen ringin altından bir sandalye çıkartıyor ve Cole'a doğru bakıyor. Cena sandalyeyi kurarken, Cole sürüne sürüne biraz uzaklaşmış durumda, Wade ona doğru giderken, Cole bir anda ayaklanıp, Wade'den sıyrılıyor ve SANDALYEDEN SIÇRAYIP DİZİYLE CENA'NIN SURATINA GİRİYOR! CENA YIKILIRKEN, WADE HEMEN COLE'A DOĞRU KOŞUYOR AMA COLE SERİ BİR HAMLE İLE SIYRILIP, SUPERKICK'İ PATLATIYOR! SUPERKICK SONRASI İKİSİDE YERE YIĞILIYOR! ÜÇ İSİMDE YERDE!

Hakem üçlünün durumunu kontrol ederken, Cole ve Cena yavaş yavaş doğrulmaya başlıyorlar. Cena ve Cole ayaklanıp yumruklaşmaya başlıyorlar. Hızlı bir brawl oluyor adeta! Yumruklar havada uçuşurken, Cena, Cole'u bloklayıp onu kafasından kaldırıp köşe demirliğine doğru fırlatıyor! Cole kendisini durdurmayı başarıyor derken Cena'dan bir Dropkick geliyor! ANCAK CENA, DROPKICK'İ KÖŞE DEMİRİNE YAPIYOR! Cole ona doğru bakarken, Wade arkadan gelip, Cole'un kafasında Double Axe Handle'ı geçiriyor! Cole'da yere yığılıyor. Wade hemen, Cole'u kafasından tutup aprona çarptırıp ringin içine sokuyor. Wade onu kavrayıp, Powerbomb pozisyonuna almayı deniyor ancak Cole kalkmıyor. Wade, Cole'un sırtına bir chop darbesi vuruyor ardından bir tane daha geçirince, Cole yere düşüyor. Wade onu kafasından tutup kavrıyor ve Butterfly Suplex ile fırlatıyor! Wade şimdi tuşa gidiyor, 1......2......... Cena tuşu bozuyor! Wade kafasını tutarak ayaklanıyor, Cena ise ona doğru bakıyor! Wade kafasını tutarken, Cena yapacak bir şey yok gibisinden bir şeyler söylerken, Wade'den ani bir yumruk geliyor! Cena bir anda afallıyor ama dönüşünde o da bir yumruk geçiriyor! Cena ve Barrett birbirine girişmeye başlıyorlar! Cena, Barrett'in üzerine çıkıp onu yumruklamaya başlıyor! Wade yerde, Cena onun üzerinde onu çok sert bir şekilde yumrukluyor. Hakem gelip müdahale etmek istiyor ancak Cena durmuyor. Cena hemen kalkıp, Wade'i köşeye fırlatıyor ve ardından koşup Clothesline'ı yerleştiriyor! Wade'in kafasından tutup çeviriyor ve Neckbreaker! Cena, Barrett'ı tutup köşede bir süre yumrukluyor. Yumrukların ardından karın bölgesine birkaç tekme vuruyor. Daha sonra, Cena onu köşeye oturtuyor ancak Cena'ya doğru gelen birisi var! Cena çekiliyor ve COLE'DAN BARRETT'A BICYCLE KICK! Barrett ring dışına düşerken Cena, Cole'u kavrıyor ve Back Body Suplex! Cole yerde. Cena, Five Knuckle Shuffle hazırlıklarına başlıyor, Cole iplerden sekiyor ve Five Knuckle Shuffle! Cena şimdi Attitude Adjustment için Cole'un doğrulmasını bekliyor, Cena şimdi omzuna alıyor ancak Cole kendini arkaya atmayı başarıyor! Ve bir anda Cole'dan Backstabber geliyor! Cole tam tuşa gidecek derken, bir anda Barrett içeri sıçrıyor ve COLE'UN KAFASINA BULLHAMMER'I GEÇİRİYOR! WADE TUŞA GİDİYOR, 1................2.........................

HAYIR! 3 OLMUYOR! COLE ATIYOR! Barrett, hakeme neden bitmedi diye isyan ettikten sonra Cole'un saçlarından tutup onu ayağa kaldırıp, Wasteland pozisyonuna almak için omuzlamaya çalışıyor. Wade, Cole'u omuzluyor ancak Cena kendini ring içine atıyor ve koşup Big Boot'u Barrett'ın kafasına yerleştiriyor! Cole ise yere düşüyor, Cena bir anda onu kavrayıp Rolling Yoshi Tonic yapıyor! Cena tuşa gidiyor, 1......2....... Cole atıyor. Cole sırtını tutarak ayaklanmaya çalışırken, Cena ona bakıp gülüyor ve saçlarından tutup suratına bir tokat atıyor. Cole ise bir anda Cena'nın suratına tükürüyor! Cena afalladığı anda Cole'dan bir tekme geliyor! Cole şimdi seri tekmelere başvuruyor, ardından bir Back Kick yerleştiriyor. Cena öne doğru yatınca, Cole onu kafasından tutup Fireman's Carry Neckbreaker yapıyor. Tam tuşa gidecekken, Barrett apronda beliriyor, Cole hemen ona doğru yöneliyor ve bir yumruk çakmayı deniyor ancak Wade ona bir yumrukla karşılık veriyor fakat COLE GERİ ADIM ATIP JUMPING ENZUIGIRI YERLEŞTİRİYOR! WADE RİNGİN DIŞINI BOYLUYOR! Cole iplerin oradan, dışardaki Barrett'a doğru bağırırken, Cena ayaklanmış bir şekilde Cole'un arkasında bekliyor! Cole arkasını döndüğü anda Cena, Cole'un karnına bir tekme çakıp onu Electric Chair pozisyonuna alıyor ve Facebuster ile zemine çarpıyor! Cena hemen tuşa gidiyor, 1.........2........... Wade tuşu bozuyor! Wade şimdi Cena'yı kafasından tutup, onu ringin dışına fırlatıyor. Kendisi de hemen ringin dışına iniyor. İlk iş olarak spiker masasını temizleyip, Cena'nın kafasından tutup onu önce aprona çarptırıyor ardından spiker masasına vuruyor. Wade, Cena'yı spiker masasına yatırıyor ardından spiker masasının üzerine çıkıyor! Cena'yı kolundan tutup Wasteland pozisyonuna alıyor ancak CENA BİR ANDA ÇEVİRİYOR VE DDT! MASA KIRILIYOR! O DA NE? COLE KÖŞEDE! CENA VE BARRETT SPİKER MASASI DAĞILMIŞ BİR ŞEKİLDE ÜZERİNDE YATARKEN, COLE KÖŞEDEN LEG DROP İLE ÜZERLERİNE SIÇRIYOR VE BAŞARILI! COLE'DAN MUHTEŞEM HAREKET GELİYOR! COLE HEMEN DOĞRULUP, CENA'YI KAFASINDAN TUTUP RİNGE SOKUYOR. WADE İSE YERDE ÖLÜ GİBİ YATIYOR! COLE, KÖŞEDE CENA'NIN DOĞRULMASINI BEKLİYOR! CENA DOĞRULDUĞU ANDA COLE KOŞUYOR VE SHINNING WIZARD! HAYIR! HAYIR! CENA BİR ANDA ONU STF POZİSYONUNA ALIYOR! CENA ÇOK SERT SIKIYOR! COLE ELİNİ YERE GÖTÜRECEK GİBİ DURUYOR... COLE'UN ELİ YAVAŞ YAVAŞ DÜŞMEYE BAŞLIYOR........

zGbybj.jpg


....AMA HAYIR! COLE SÜRÜKLENEREK İPLERE GİDİYOR VE İPLERE DEĞİYOR! Cena hakemin uyarıları sonrası bırakmak zorunda kalıyor. Cena yerde oturur vaziyette, hakeme doğru bakıyor. Ardından Cena ayaklanıp, Cole'un kafasından tutup kaldırıyor ve onu köşeye doğru götürüyor. Cena bir süre yumruk vurarak, Cole'u iyice yıldırmaya çalışıyor. Cole ise baya yorulmuş görünüyor, Cena onu kaldırıp köşeye oturtuyor. Bir yandan basamakları çıkarken diğer yandan yumruklar vuruyor. Cena, Cole ile beraber köşeye çıkıyor ve onu Attitude Adjustment pozisyonuna alıyor! AMA CENA TAM HAREKETİ YAPMAYA NİYETLENİRKEN, BARRETT ARKADAN GELİP ONLARI RİNG DIŞINA DOĞRU İTİYOR! BU HAREKET SONRASI CENA VE COLE ÇOK KÖTÜ BİR ŞEKİLDE RİNG DIŞINA DÜŞÜYORLAR! Barrett hemen oraya doğru yönelip Cole'u kolundan tutuyor ve çok sert bir şekilde bariyerlere doğru fırlatıyor ve Cole bariyerlere göçüyor! Cena'da hala yerde yatıyor. Barret, Cena'ya doğru bakıyor ardından ring dışındaki minderi kaldırıyor! Wade gülerek, Cena'yı kaldırıyor ve karnına bir Back Kick yerleştirip onu kavrayıp çıplak zemine POWERBOMB İLE GÖMÜYOR! BU HAREKET SONRASI CENA KIVRANMAYA BAŞLARKEN, COLE AYAKLANMIŞ BİR ŞEKİLDE BARRETT'A DOĞRU KOŞUYOR ANCAK O DA WINDS OF CHANGE İLE NASİBİNİ ALIYOR! BARRETT, COLE'U ÇIPLAK ZEMİNE GÖMÜYOR! Barrett ayakta sapasağlam dururken, Cole ve Cena ise acıdan yerde kıvranıyorlar adeta! Barrett bu işi bitirmek adına Cole'u kaldırıp ringin içine sokuyor. BARRETT HEMEN COLE'U KAVRIYOR VE WASTELAND! WASTELAND! BARRETT ŞAMPİYONLUK İÇİN TUŞLUYOR, 1........................2..........................................

HAYIR! COLE ATIYOR! COLE BİTMESİNE İZİN VERMİYOR! BARRETT ŞAŞIRIYOR! Barrett bir anda ayaklanıp, hakemin üzerine yürüyor! Burada nasıl bitmez diye sitem ederken, hakem yapacağı bir şey olmadığını söylüyor. Barrett bir süre hakem ile uğraştıktan sonra, Cole'a doğru yöneliyor ancak Cole bir anda onu FIGURE FOUR LEG LOCK POZİSYONUNA ALIYOR VE İYİCE SIKIYOR! WADE VE COLE'UN BAĞIRIŞLARI ARENA'NIN DIŞINA ÇIKIYOR ADETA! Barrett baya bir yoruluyor derken, Cena ringe giriyor ve Double Elbow Drop ile ikisinin suratına dirseğini geçiriyor! Cole kilidi bırakmak zorunda kalıyor! Cena, Barrett'ı tutup ring dışına fırlatıyor ve Cole'u tutup Dropdown Cutter yapıyor! Bu hareket sonrası Cena hemen köşeye çıkıyor ve Diving Leg Drop için beklemeye koyuluyor. Cole yavaş yavaş doğruluyor, Cena ise atlıyor! ANCAK CENA KIÇININ ÜZERİNE ZEMİNE GÖMÜLÜYOR! COLE HEMEN ONU KAVRIYOR VE KNEECAP BRAINBUSTER! COLE TUŞA GİDİYOR, 1........................2...........................

4p595G.jpg


KICKOUT! COLE ŞAŞIRIYOR AMA COLE HEMEN AYAKLANIP, CENA'NIN ÜZERİNE KOŞUYOR VE LAST SHOT! LAST SHOT GELDİ! BU MAÇ BURADA BİTER, 1...........................2...................................

ÇAT!

WADE ALDIĞI SANDALYEYİ İLK ÖNCE COLE'UN KAFASINA ARDINDAN CENA'NIN KAFASINA GEÇİRİYOR! WADE ARDINDAN COLE'A YÖNELİYOR VE KENDİSİNİ TUTAMAYIP SANDALYE DARBELERİNİ İNDİRİYOR! BARRETT İYİCE DELİRİYOR, SANDALYEYİ COLE'UN SIRTINDA PARÇALIYOR RESMEN! BARRETT ŞİMDİ İŞİ BİTİRMEK İÇİN GERİ ÇEKİLİYOR

....NE!?

BARRETT MAÇI BIRAKIP ARKA ALANA DOĞRU GİDİYOR! BARRETT MAÇI TERK EDİYOR! O SIRADA RİNGDE BİR ŞEYLER OLUYOR! JOHN CENA, ADAM COLE'A DOĞRU SÜRÜNÜP TUŞA GİDİYOR, HAKEM SAYIYOR, 1...............................2.................................

3!

Kazanan ve Yeni Kıtalararası Şampiyonu: John Cena

M1rRba.jpg


JOHN CENA KAZANIYOR! Cole ölü gibi yatarken, Cena hakemden kemeri alıp havaya kaldırıyor! Cena resmen gövde gösterisi yapıyor! Köşeye çıkıp kemeri havaya kaldırıyor! Cena gövde gösterisini tamamlayıp ringden ayrılırken, Cole ise sırtını tutarak yavaş yavaş doğrulmaya çalışıyor ancak tam olarak doğrulamıyor sürüne sürüne köşeye gidip oraya tutunarak kalkmaya çalışıyor ama yine olmuyor. Sağlık görevlileri gelip Cole'un durumuna bakarken, bizde kameralarımızı arka alana çeviriyoruz.

nJ8OjV.gifbvWkNZ.jpg


Arka alanda Wade Barrett var. Yaptığı hareketten sonra oldukça sakin bir biçimde kameraya bakıyor ve konuşmaya başlıyor.

Wade Barrett: Neden bu hareketi yaptığımı sorguluyorsunuz. Elbette... Başka ne düşünebilirsiniz?

Barrett sesinin tonunu yükselterek devam ediyor.

Wade Barrett: Sıkıldım. Gidişatımdan, Nexus'tan, Adam Cole'dan, John Cena'dan. Bu kısır döngüden sıkıldım. Demin o ringde sadece maçı terk etmedim. Nexus'un tüm geçmişini terk ettim, yaşanan onca şeyi arkamda bıraktım. O lanet kemer umurumda bile değil. O ikisi birbirlerini paramparça edip, ucuz bir unvanın peşinden koşabilirler. Ancak benim için bu iş bitti, o defter kapandı!

Son cümleyi kendi kendine sayıklıyor.

Wade Barrett: Önümüzde bu klişe olaylardan daha önemli bir şey var. Onun için geliyorum. Wade Barrett'ın adını tekrardan bu şirketin zirvesine kazımaya geliyorum. Elbette yanımdaki o iki aptal olmadan... Emin olun böylesi daha korkutucu.

Barrett kamerayı eliyle iterken kameralarımız kapanıyor.

nJ8OjV.gif


vaqPbv.jpg


Samoa Joe'yu kemeriyle, maçına çıkmak üzere yürürken görüyoruz. Kendisi oldukça emin ve umursamaz bir şekilde ilerlerken aniden duraksıyor. Karşısında birisi var.

YdA6Ga.jpg


Bu Joey Janela! Yanında Truth Martini var. Sadece süzüyor Joe'yu.

Samoa Joe: İyi şanslar kötü oğlan.

Joey Janela: Senden şans dileği alacak kadar düştüm mü ya?

Joe bu sözün ardından Janela'nın arkasındaki Martini'ye, bir de bizzat Joey Janela'ya bakıyor.

Samoa Joe: Henüz değil.

Aşağılayan bir bakışla ikiliyi süzen Joe, ciddi bir yüz ifadesiyle yoluna devam ediyor.

nJ8OjV.gif


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=tjlIB_vhm7U[/ame]

OrP8pP.jpg


Allah Allah Allah Allah saldır Janela,
Kemerleri bizim için kaldır Janela.


Joey Janela, Truth Martini ile birlikte girişte! Janela ağır adımlarla ringe geliyor. Seyircilerden büyük bir destek var. Janela içeri girip, rakibini beklemeye koyuluyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2TeXQHirMJE&feature=emb_title[/ame]

86JWjk.jpg


Ve Şampiyon! Samoa Joe girişte görünüyor. Ciddi bir surat ifadesi hakim. Seyircilerden büyük bir yuhalama geliyor. Kendisi pek aldırış etmeden, ringe doğru ilerliyor. Ağır bir şekilde içeri girip, omzundaki kemerini alıp havaya kaldırıyor. Janela'ya bir şeyler söyledikten sonra hakem kemeri alıp havaya kaldırıyor ve maç başlıyor.

World Heavyweight Championship
Samoa Joe (C) vs. Joey Janela


Maç Lock-Up ile başlıyor ve burada üstün çıkan isim Joe, rakibini iplere gönderdikten sonra dönüşte Back Body Drop deniyor ama Janela onun bacaklarının altından geçiyor ve geçerken onun bir elini kavrayarak ayaklandığında onu kilide almış bir pozisyonda bulunuyor ve direk Pumphandle Suplex! Joey Janela üstün başlamasının verdiği bir gaz ile birlikte Joe'yu direk kaldırıp iplere yolluyor ve gelmesini beklemeden direk ona doğru koşarak bir Dropkick vuruyor. Ardından Samoa Joe yere düşmüyor ve Janela kalkamadan onu direk tekmelemeye başlıyor ve bu şekilde üstün kalıyor. Bir süre sonra Janela üzerinde ki baskıya rağmen ayaklanmayı başarıyor ama Samoa Joe o kalktığı gibi sert bir LARIAT- Hayır Janela eğiliyor ve Samoa Joe arkasını dönüğü anda da Spinning Back Kick! Ardından iplere koşuyor ve birde Sunset Flip Powerbomb! Tuşa gitmiyor ve hemen ayaklanıyor, Samoa Joe ayaklanırken de ona doğru koşuyor ve Running Knee Shot! Samoa Joe dizlerinin üstünde kalınca tekrar geriliyor ve üstüne birde Shining Wizard vuruyor! Ardından Samoa Joe'yu tekrar kaldırmak istiyor ama Samoa Joe hızlıca ayaklanan taraf oluyor ve rakibinin karnına seri yumruklar atıyor. Janela ayakta da olmasının verdiği üstünlük ile geri kaçıyor ve Samoa Joe ayaklanırken hemen SUPERKICK AMA SAMOA JOE EĞİLİYOR VE JANELA ARKASINI DÖNDÜĞÜ VAKİTTE DE SAMOAN DROP! Tuş denemesi geliyor, 1............2................

Joey Janela'dan Kickout! Ardından da hemen hızlıca ringin dışına çıkıyor, Samoa Joe'da onun peşinden iniyor ama Joe inerken Janela hemen giriyor ve Samoa Joe geri girmek istediğinde ONUN KAFASINA JUMPING FOOT STOMP! Samoa Joe kafasını tutarken Janela hemen köşeye çıkıyor ve bir de SWANTON BOMB- SAMOA JOE ÇEKİLİYOR! Hem Joe hem Janela aynı anda kalkıyor ve iki isim tekrar Lock-Up'a giriyorlar ve burada Janela üstün çıkıyor. Rakibini Headlock'a alıyor ama Samoa Joe onu ittirerek kendini özgür kılıyor. Joey Janela hemen dönüp Bicycle Kick deniyor ama Samoa Joe hamleden kaçarak iplere koşuyor ve dönüşte Big Boot! Janela iplere doğru savruluyor ama dönüşte SUPER- ANKLE LOCK! SAMOA JOE KİLİDE TAM ALIYOR DERKEN JANELA KENDİNİ KURTARIYOR. Ardından Samoa Joe rakibini arkadan kavrayıp German Suplex yapmak istese de Joey Janela ayakta kalıyor. Samoa Joe'ya direk saldırmak yerine ayaklanmasını bekliyor ve ayaktığı vakitte de kavrayıp German Suplex! Ama Samoa Joe ağırlığını öne vererek Janela'nın onu kaldırmasını engelliyor. Fakat Joey Janela buna şöyle bir çözüm getiriyor, rakibini köşeye doğru sürükleyerek vücudunun oraya çarpmasını sağlıyor. Samoa Joe'nun gardının düştüğü o saniyelik bölümde de hemen onu kavrıyor ve beklemeden GERMAN SUPLEX! Joey Janela tuşa gidiyor, 1..........2..............

Samoa Joe'dan da Kickout! Joey Janela hemen rakibini kaldırmak istiyor ama Samoa Joe onun kafasına bir Headbutt vurarak geri çekilmesini sağlıyor. Ardından Janela iplere yaslanıyor ve Samoa Joe ona doğru koşarak Crossbody! İki isim de dışarıda yere düşüyor, ama ikisi de ayakta kalıyor ve direk birbirlerini yumruklamaya girişiyorlar. Joe burada üstünlüğü alıyor ve Janela'yı kavrayıp bariyerlere çarptırıyor. Ardından onu oraya sıkıştırarak sert yumruklar atmaya başlıyor. En sonunda da tekrar kaldırıp ringin içine atmak istiyor ama Janela ringin kenarına tutunarak içeri girmekten kaçıyor. Samoa Joe ona yöneliyor ama Janela arkasına bile bakmadan onun karnına sert bir tekme atıyor. Ardından hızlıca Apron'a çıkıyor ve Samoa Joe kendine geldiği anda direk atlıyor, Apron Moonsault! AMA SAMOA JOE ONU TUTMAYI BAŞARIYOR! Ardından hazır vücudunu o şekilde yakalamışken onu direk ringin köşe demirlerine vurduruyor. Ve bunu birkaç defa daha yapıyor, amacı muhtemelen rakibinin iyice gardını düşürmek. En sonunda da bariyerlere çarptırıp onu ringin içine atıyor. Ve devamında da kendisi giriyor...

HAYIR GİREMİYOR ÇÜNKÜ TURTH MARTINI, JANELA'NIN KENDİSİNE GELMESİ İÇİN ZAMAN YARATMAK ADINA JOE'NUN BACAĞINI TUTUYOR. Hakem bunu göremiyor ama Samoa Joe tabii ki anlıyor ve hemen Martini'ye dönüp yumruk atıyor, daha doğrusu atacakmış gibi yapıyor ve Truth Martini bu fake'i yeyip korkudan yere düşüyor. Samoa Joe gülerek ringe giriyor ama girdiği anda SWANTON BOMB! JANELA RAKİBİNİ HEMEN KALDIRIYOR VE ÜSTÜNE BİRDE DEATH VALLEY DRIVER! ARDINDAN HEMEN KÖŞEYE ÇIKIYOR VE BİRDE DIVING FOOT STOMP! JANELA ŞAMPİYONLUK İÇİN ELİNDEN GELEN HER ŞEYİ YAPIYOR, TUŞ DENEMESİ! 1........................2............................

KICKOUT! Joey Janela şaşırsa bile bozuntuya verecek durumda olmadığının bilincinde bir şekilde rakibini kaldırıyor ve köşeye fırlatıyor. Ardından ona doğru koşarak Running Corner Elbow Smash! Hemen geriliyor ve tekrar koşuyor Running Corner Clothesleine! Tekrar geriliyor ve tekrar koşuyor, Running Corner- URANAGE! URANAGE! URANAGE! SAMOA JOE BU SEFER KURTULUYOR! Tuşa gitmek yerine rakibini kaldırıp köşeye yaslıyor ve ona sert Chop darbeleri ile can yakıcı hamleler vuruyor. Ardından köşede karnına diz darbelerini geçiriyor ve rakibini en üst iplere çıkarıyor. Önce Muscle Buster pozisyonuna almak istiyor fakat Janela kendini olabildiğince hareket ettirerek o pozisyona girmekten kurtuluyor. Fakat Samoa Joe'yu bu pes ettirmiyor ve rakibine sert bir HEADBUTT! Ardından ise Muscle Buster için tekrar şansını denemekten vazgeçip köşeye çıkıyor ve Superplex pozisyonuna alıyor Janela'yı. Fakat kaldırmaya çalışsa da Janela ayaklarını köşeye geçirerek Joe'nun onu havaya kaldırmasını engelliyor. En sonunda da Joe'nun omuzunu tıpkı Luis Suarez gibi ısırıyor ve Samoa Joe bir saniyelik acı ile rakibini bırakıp ringin içine geri iniyor. Joey Janela ise fırsatını bulmuş gibi Crossbody ile atlıyor, ATLIYOR AMA SAMOA JOE ONU HAVADA YAKALIYOR VE YERE STJOE İLE İNDİRİYOR! SAMOA JOE HEMEN ÜSTÜNE DE TUŞA GİDİYOR, 1...............2...................

KICKOUT! Joe hemen ayaklanıp, Janela'nın kolundan tutup onu sırtlıyor ve köşeye götürüp onu oturtuyor. Bir yumruk vuruyor ve Muscle Buster için kavramayı deniyor ancak Janela bir yumruk vuruyor ona, ardından bir tane daha patlatıyor. Joe hafif sendeliyor ancak karşı hamle ile üstünlüğü tekrar ele alıyor. Joe bir anda tutup HIP TOSS İLE JANELA'YI RİNGİN ORTASINA FIRLATIYOR ANCAK JANELA AYAKTA KALIYOR VE İPLERDEN SEKİP GELİŞİNE SICK KICK! JOE RİNG DIŞINA DÜŞÜYOR! JANELA HEMEN RİNG DIŞINA İNİYOR VE JOE'YU ÇELİK BASAMAĞIN ÜZERİNE GETİRİP KAVRIYOR........

VE PACKAGE PILEDRIVER! ÇELİK BASAMAĞIN ÜZERİNE PACKAGE PILEDRIVER! MARTİNİ ORGAZM OLURKEN, JANELA HEMEN JOE'YU RİNGE SOKUP TUŞA GİDİYOR, 1.............................2..................................

OLMUYOR! SAMOA JOE ATIYOR! JANELA VE MARTİNİ ŞOK İÇERİSİNDE! JANELA İŞİ BİTİRMEK ADINA HEMEN AYAĞA KALKIP KÖŞEYE GİDİYOR VE KÖŞEYE ÇIKIYOR. SWANTON BOMB İÇİN KENDİNİ HAZIRLIYOR VE ATLIYOR! AMA HAYIR! SAMOA JOE ÇEKİLİYOR VE JANELA YERE ÇAKILIYOR! SAMOA JOE HEMEN ONU KAVRIYOR VE MUSCLE BUSTER! SAMOA JOE, KEMERİNİ KORUMAK İÇİN TUŞLUYOR, 1........................2.....................................

HAYIR! HAYIR! JANELA ATTI! JANELA ATIYOR, MARTİNİ BÜYÜK BİR OH ÇEKİYOR AMA SAMOA JOE KIZGIN BİR BİÇİMDE JANELA'YA BAKIYOR. MARTİNİ İSE BİR ANDA KENDİNİ APRONA ATIYOR. JOE ORAYA DOĞRU YÖNELİYOR......

Truth Martini: Bunu yapma Joe! Ne istersen yapmaya hazırım.

JOE BU SÖZLERİ KAALE ALMIYOR VE MARTINI'NİN TAM SURATINA SUPERKICK'İ YERLEŞTİRİYOR! MARTINI RİNG DIŞINA UÇUYOR DERKEN JANELA BİR ANDA SAMOA JOE'YU KAVRIYOR VE PACKAGE PILEDRIVER! PACKAGE PILEDRIVER! JANELA TUŞLUYOR, 1................................2.......................................

3!

Kazanan ve yeni Dünya Ağırsiklet Şampiyonu: Joey Janela

dL2y7p.jpg


JANELA BAŞARIYOR! JANELA İKİNCİ DEFA DÜNYA AĞIRSİKLET ŞAMPİYONU OLUYOR! Martini sevinçten kudururken diğer yandan çenesini tutarak ona kemeri getirirken, Janela yorgun. Şimdi Martini kemeri ona getiriyor. Janela kemeri tutup ayağa kalkıyor. Oldukça mutlu bir şekilde kemeri kaldırıyor ve seyirciler resmen alkışlarla arenayı inletiyorlar.

YOU DESERVE IT
YOU DESERVE IT


Janela bunun üstüne kemerini öpüyor ve omzuna yerleştiriyor. Martini ile birlikte ringden iniyorlar. #JanelaFor2Times pankartlı bir adamın yanına gidiyor ve kemerini göstererek poz veriyor. Fakat bu güzel atmosferi bir ses bozuyor.

Samoa Joe: Joey... Joey. Bir baksana evlat.

Bu Samoa Joe. Köşelere dayanmış bir şekilde konuşuyor.

Samoa Joe: Seni kutlarım. Bölüm sonu canavarını geçebildin, ne mutlu. Ancak halen bir b*ku becermiş değilsin. Bugün bu salak herifler, yanındaki o p*ç ve şans senin yanındaydı. Bunlardan tekinin eksikliğinde güreş kariyerinin ne kadar büyük bir uçuruma gideceğini tahmin edebiliyorsundur umarım. Fakat endişelenme, sonunu görebilmek için seni kovalamaya devam etmeyeceğim. Elindeki oyuncakla kendini tatmin etmeye devam et. Artık senden de, yanındaki heriften de, bu s*kik şirketten de bıktım.

Joe arenaya tiksinircesine bakıyor bir süreliğine. Ardından kendini kontrol edip devam ediyor.

Samoa Joe: İSTİFA EDİYORUM O***** ÇOCUKLARI!

Buğra Gür: NE?

Samoa Joe istifa ediyor! Janela ve Martini rampada şaşkın bir şekilde ona bakıyorlar. Seyirciler ise bir klişe olarak tempo tutmaya başlıyorlar...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=n6RoOwSKI7M[/ame]
Janela giriş kısmında elinde kemeriyle gülümseyerek seyircilere bakıyor. Na Na Na Na Hey Hey Hey Goodbye sesleri ve Lunar Wave eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

joey1.jpg


nJ8OjV.gif


VQbDmV.png


Cody'i karanlığın içinde bir şarkı mırıldanırken duyuyoruz.

Cody: It's a new day
It's a new generation
It's a new day
I will never look back
No we're never looking back


Kendi kendine gülüyor şimdi.

Cody: Cidden çoğu şey halen aynı. Halen yeni bir gün ve halen arkama bakmıyorum. Belki de bu sözlerin varlığı kaderimi belirlemiştir. Açıkçası bilmiyorum. Ancak şu sıralar bildiğim bir şey var. Doğrusu tek bir şey.

Kamera şimdi yanmakta olan şömineyi çekiyor. Ardından Cody'nin elindeki fotoğrafları görüyoruz. WWE dönemindeki çoğu an resmen elinin altında. Hepsini inceliyor tek tek. En sonunda Randy Orton ile olan fotoğrafına denk geliyor.

Cody: Elbette çok zaman harcamadık. Ancak kariyerimin o patlama noktasına çıkmamdaki etkini inkar edemem. Sen bana yardım ettin Randy. Bir önemin var...

Cody duraksıyor.

Cody: Var idi! Eskiden... Şu an benim oyun alanımdasın. Ve emin ol bugün önceliğim sen olacaksın. Bu kağıt parçaları Randy... İşte bu şirkette bunlardan farkın yok.

Cody elindeki fotoğrafları şömineye fırlatıyor! Fotoğraflar cayır cayır yanarken Cody duygusuz bir şekilde kameraya bakıyor.

nJ8OjV.gif


991f0df1e9299f84c9e806ee9764344b.png


Howard Finkel: Bayanlar ve baylar, sıradaki maç gecenin ana gösterisi ve GWA Şampiyonluğu için!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Z9iQhlYAFdk&feature=emb_title[/ame]

Catch Your Breath! Finn Balor girişte!

BO0BQv.png


Finn Balor ağır adımlarla ilerlerken bir yandan da kollarını kaldırarak seyircilerle görsel şölenini yapıyor.

Tazz: Bu çocuk tam bir budala. Bu gece maça tek tek çıkıyor da olabilirdi.

Paul Ellering: Bir zar attı Tazz. Bu gece kazanırsa tarih onu, Randy Orton'ın kocası olarak hatırlayacak. Bir de bu yandan bak.

Balor en sonunda köşeye çıkıp tekrar kollarını kaldırıyor ve arenadaki seyircilerin tezahüratları altında ceketini çıkarıp köşeye yaslanıyor. "FINN! FINN! FINN!" seslerini dinleyerek başını sallıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=pM76LtznNrc[/ame]

VOICES!

1999cecd444c4e17d2e9d387634882fa.jpg


Randy Orton girişte. Balor gelişini izlerken Orton ağır adımlarla rampayı aşıyor ve basamakları tırmanıyor. Balor'la bakışıyor Orton. "R-K-O" tezahüratı altında köşeye çıkıp klasik pozunu veriyor ve müthiş bir destek alıyor. Orton da ceketini çıkarıyor ve ringin dışına bırakıp girişe dönüyor. Çok geçmeden...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=cw23w3wjm0E&feature=emb_title[/ame]

Whatever!

N5sbG1.png


Şampiyon, alanda! GWA unvanının sahibi Cody, belinde GWAC ile beraber ringe yürüyor. Rakiplerini teker teker süzerken kemerini yavaşça çözüp omzuna atıyor Cody ve içeri giriyor. Orton ile aralarında uzun bir bakışma olurken hakem, Cody'nin elinden kemeri alarak havaya kaldırıyor. Cody güreşmeye hazır bir vaziyette beklerken hakem üçüne de son uyarılarını yapıyor ve zili çaldırarak ana gösteriyi başlatıyor.

GWA Championship Match
Cody
(c) vs. Finn Balor vs. Randy Orton

Üçlü birbirinin etrafında dönerken Balor bir anda ringden iniyor ve dışarıda beklemeye koyuluyor. Orton ve Cody onun indiğinin farkında bile değil. Birbirlerine bakıyorlar ve yavaşça lock-up için yaklaşıyorlar, lock-up'ta Randy, Cody'nin bileğini kapınca Cody hemen kaçırıyor kolunu ondan ve geri çekiliyor. Dikkatlice lock-up için yaklaşıyorlar, Cody'den karnına bir tekme! Randy'e arka arkaya yumruklar saydırarak hızlı bir ofansa geçiyor Cody şimdi ve Orton'ı köşeye sıkıştırdıktan sonra tam kafasına da bir Headbutt vuuryor, gerilip üzerine koşuyor- Randy'den tekme! Cody yüzünü tutarak gerilerken Randy üzerine koşuyor ve Clothesline! Cody yerdeyken Randy sırıtarak bakıyor ona ve ayağa kaldırıp karşı köşeye yolluyor. Üzerine koşuyor- bu kez de Cody'den tekme! Cody şimdi orta turnbuckle'a oturuyor, doğrulup Randy'e Sunset Flip! 1....2.....Balor ring dışından yumrukla bozup tekrar çıkıyor. Cody öfkeyle ona doğru bakarken Balor "siz halledin" dercesine bir el hareketi yapıyor. Cody şimdi Randy'i tekrar kaldırıyor ayağa ve karnına bir tekme koyduktan sonra iplere atıyor hemen ardından Dropkick- Randy iplere tutunup yerinde kalınca Cody boşa sallıyor tekmeyi ve kıç üstü yere yapışıyor. Randy şimdi koşuyor ve tam suratına Low Dropkick'le avlıyor! Randy tuşa gidiyor, 1.....2......Balor bozmak için ringe daldı- BALOR'A RKO! BALOR'A RKO! ENGEREK REFLEKSİ! TUŞA GİTTİ, 1.......2.........

9f40889d41c5d62755f4b49f81cb4bb7.jpg


CODY BOZDU! Can havliyle kendini tuşun üstüne atıyor Cody! Balor halsizce yerde yatarken Randy dizlerinin üzerinde doğruluyor ağır ağır ve ayağa kalkıp klasik pozunu vererek bütün arenanın desteğini alıyor! Randy şimdi yerdeki Cody'nin kalkmasına fırsat vermeden kaldırıp iplerin arasından geçiriyor ve Slingshot DDT pozisyonunda tutuyor! Ama Cody'den karnına bir omıuz darbesi alıyor ve geriliyor Randy. Orton koşuyor tekrar- Cody kafasını tutup iplere çarptırıyor onun! Randy yüzünü tutarak yerde kalırken Cody köşeye tırmanıyor, Randy'nin kalkmasını bekliyor ve kalkar kalkmaz Missile Dropkick! Randy yerdeyken Cody onu kaldırıyor ayağa ve iplere götürüyor! Randy'i kendi DDT'si ile vurmak istiyor Cody! Dilini Randy gibi dışarı çıkartıyor Cody ve- Randy iplerin arasından kurtarıyor kendini ve ringe girip aniden kaldırdığı Cody'i iplere fırlatıyor! Kafasını iplere çok kötü vuruyor Cody ve yerde kalıyor ama Orton merhametsizce kafasına Knee Stomp'ı geçiriyor. Şimdi Cody'i kaldırıyor ayağa ve Inverted Headlock Backbreaker hazırlıkları- CODY'DEN BACKSTABBER! Randy sırtını tutarak yerde kalırken Cody, Randy'i kaldırıyor- AMA BALOR'DAN SPRINGBOARD DOUBLE DROPKICK! İkisini de yere serdi şimdi. Balor köşeye tırmanıyor, yakınındaki Cody'e bakıyor, COUP DE GR- CODY İPLERDEN SIÇRAYIP HAVADA BEAUTIFUL DISASTER'LA KESTİ! Cody tuşa gitti, 1......2......

Kick-out! Balor'dan kick-out geldi! Cody onu kaldırıp hemen Cross Rhodes'a götürmek istiyor. Tutuyor Cross Rhodes!a- BALOR'DAN PELE KICK! Cody yüzünü tutarak yerde kalırken "Finn! Finn! Finn!" sesleri arasında Balor iplere tutunarak kalkıyor ve aprona çıkıyor şimdi ve Cody'e bakıyor. Sırıtıyor ve sıçrayıp Springboard Double Foot Stomp- Cody çekilince boşa! Cody şimdi ayak bileğine dalıp yere indiriyor onu ve FIGURE 4-LEGLOCK! WOO sesleri arasında kiliid sıkıyor. Bir grup Cody taraftarı "Tap" tezahüratı yapsa da Finn tezahüratları daha ağırlıkta ama Orton ringe girip tam kilidin ortasına Knee Stomp ile dalıyor! İkisini birden biçiyor Randy ve kalkar kalkmaz Cody'e sıçrıyor, RKO! Ama Cody itiyor onu Balor'a doğru, Randy bu sefer onu deniyor, RKO- Balor arkadan kavrıyor şimdi onu ve Bloody Sunday pozisyonunda tutuyor- Cody yine iplerden sıçrayıp Beautiful Disaster Kick! Balor yerde, hemen Randy'i tutup ringin dışına atıyor Cody ve bu kez Balor'u ters çevirip bacağını kilitliyor ve Sharpshooter bağlıyor! SHARPSHOOTER LOCKED IN! Ama Orton'ın apronda olduğundan habersiz Cody. Orton ringe dalıyor şimdi arkadan ve Sharpshooter'ı sıkarken kahkaha atan Cody'nin kafasını kilitliyor, INVERTED HEADLOCK BACKBREAKER! Orton şimdi yerdeki Cody'i tuşluyor, 1....2.....Balor tekmeyle bozdu. Randy ayağa kalkıp Balor'un karnına tekme atıyor ve aprona doğru koşturup iplerin arasından geçtikten sonra Slingshot pozisyonunda tutuyor, başını iki yana sallıyor ve Snap DDT! Kaldırıyor Balor'un kafasını ve Inverted Headlock Backbreaker şimdi de Balor'a! Şimdi Randy yere çöküyor ve RKO için gazlıyor kendini. "R-K-O" tezahüratları arasında yavaş yavaş Balor'un kalkmasını beklerken Finn iplere tutunarak kalkıyor- ama tezahüratlardan durumu anlayıp hemen ringin dışına atıyor kendini. Orton arkasından iniyor ve üzerine koşuyor- BALOR'DAN GELİŞİNE PELE KICK! Şimdi iki isim de yerdeyken Cody oraya gelip Finn'i içeri sokuyor ve kendisi de içeri giriyor. Kolunun altına giriyor şimdi Cody rakibinin ve kaldırıp CURTAIN CALL! Abisinin kitabından bir numara alıyor! Ve tuş, 1......2........

f303545791e893a3ed970e5758879269.jpg


Balor attı! Cody inanmaz bir edayla başını iki yana salladıktan sonra Balor'u öfkeyle kaldırıp ringden atıyor. Şimdi ringden iniyor Cody ve Randy'i kaldırıp- Randy onu iterek sırtını aprona vurdurduktan sonra tam karnına bir tekme atıyor ve kolunun altına girip zemine Northern Lights Suplex ile vuruyor! Engerek yavaş yavaş doğrulurken Cody'i de kaldırıyor ve son hızla bariyerlerin üstünden fırlatıyor! Cody seyircilerin arasına yuvarlanırken Randy takip ediyor onu ve karnına bir Knee Lift vuruyor. Randy, kendi tişörtünü giyen bir çocuğa yaklaşıp kulağına bir şeyler söylüyor. Cody'e diz çöktürüp kafasını çocuğa yaklaştırıyor, Denver'lı çocuk kolasını Cody'nin başından aşağı boşaltıyor! Seyirciden büyük bir reaksiyon gelirken Orton çocuğa bir beşlik çakıp Cody'i gerisingeri bariyerlerin üzerinden fırlatıyor. AMA SPİKER MASASININ ÜSTÜNDEN KOŞARAK GELEN FINN BALOR'DAN RUNNING DROPKICK! Randy bariyerlere sırtını çarparak yerde kalıyor ama Finn durmuyor, tekrar koşuyor ve bir Running Dropkick daha tam göğsüne! Randy halsizce yatarken Finn kalkıyor ve bariyere çıkıyor şimdi. Bariyerden gelerek tam göğsüne Double Foot Stomp! Artık çürüğe çıkardığı Randy'i ringe atıyor Finn ve köşeye tırmanıyor. Aşağıdaki Randy'e bakıyor, GWA Şampiyonluğuna sadece 3 saniye uzaklıkta Finn ve COUP DE GRACE- HAVADA RKO! COUP DE GRACE'A RKO VURDU RANDY! VE TUŞ, 1.......2..........

CODY BOZDU! Saliseyle kurtardı maçı! Randy "peki" dercesine başını sallıyor ve Finn'i ringden atıp Cody'nin kalkmasını bekliyor köşeye yaslanarak. Cody ayaklanınca Randy'e bakıyor, Randy sükunetle onu izliyor şimdi. Cody kalkıyor ve Randy ona bir şeyler söylerken yavaşça orta parmağını gösteriyor ona. Randy gülümsüyor ve ona doğru koşuyor şimdi, Clothesline! Cody kalkıyor, bir Clothesline daha vuruyor Randy. Cody halsizce kalkmaya çalışırken Randy onu iplere götürüyor yine ama Cody bu kez iplerin arasından sıyrılıp arkasına geçiyor ve LOW BLOW! Yerde kalıyor Randy. Cody dönerek aprona çıkıyor ve ringden inip ringin altından Sledgehammer'ı alıyor! Sledgehammer'la ringe dönüyor Cody ve Randy'nin karnına geçirmek için tetikte bekliyor. Randy kalkınca hamle ediyor- Randy, Sledgehammer'ı vurarak elinden düşürtüyor Cody'nin ve gelişine RKO! Cody ayakta kaldı! Randy sırt üstü yere yapıştı! Cody şimdi koşuyor ve iplerden sıçrayıp Beautiful Disaster- Randy onu yakaladı! Powerbomb pozisyonunda tutarak iplere koştu, Cody onu Headscissors ile ring dışına gönderiyor. Randy zeminde yatarken Cody köşeye tırmanıyor... ama seyircilerin heyecanlandığını görünce aşağı iniyor ve başını iki yana sallıyor. Cody yuhalanırken ringden inip Orton yerine Balor'u kaldırıyor ve kolunun altına giriyor, demir basamaklara yaklaştırıp NORTHERN LIGHTS- Balor bunun yerine Cody'i kaldırıyor ve Suplex pozisyonuna kaldırıp karnı demir basamaklara gelecek şekilde bırakıyor havadan! Cody karnını vurarak yerde kalırken Balor onu tutup ringe atıyor ve arkasından giriyor içeri. Alıyor pozisyona onu Finn, kaldırıyor ve BLOODY SUNDAY'İ VURUYOR! Finn Balor, GWA Şampiyonu olmak için tuşa gidiyor, 1.........2.........

Orton bu kez de! Tekmeyle tuşu bozuyor. Cody ve Balor yerdeyken Orton iplere yaslanarak seyirciyi dinliyor. "We Want Tables" tezahüratı ağırlık kazanınca Orton ringden inip masayı dışarı çıkarıyor ve büyük bir destek alıyor! "Randy" sesleri arasında Orton masayı içeri sokuyor ve kendisi de içeri girip masayı kurmaya başlıyor. Orton, masayı son kez düzelttikten sonra yere yatıyor ve sesleri duymaya başlıyor! Double RKO peşinde Orton! Cody ve Balor kalkıyorlar, Randy son kez yere tükürüyor ve sıçrıyor, DOUBLE RKO- BALOR'LA CODY YAKALADI HAVADA RANDY'İ VE OLDUKLARI YERDE DÖNEREK MASAYA DOUBLE BACK SUPLEX! Randy yıkıntıların arasında yatarken Cody bir anda Balor'a bir şeyler söylüyor. Balor kafasını sallıyor kabul etmiş gibi. Cody, Randy'i kaldırırken izlemekle yetiniyor Finn ve Cody, arkadan boynunu kavrıyor Orton'ın, CROSS RHODES! Şimdi Balor'a köşeyi işaret ediyor. Finn köşeye tırmanıyor, Randy'e bakıyor. COUP DE GR- CODY'DEN YARI YOLDA DROPKICK! Cody hemen ringden atıyor Finn'i ve Randy üzerinden tuşa gidiyor, hakemle beraber sayıyor, 1...........2....................

KICK-OUT! Randy atıyor! Cody başka çare kalmadı der gibi bir hareket yapıyor ve yerden kaptığı Sledgehammer'ı alıp Orton'ın sırtına gömüyor! Orton acıyla bağırırken bir kez daha savuruyor Hammer'ı ve Orton acıyla iki büklüm oluyor. Şimdi boğazına dayıyor sledgehammer'ı ve Orton'ın ensesine dizini koyarak boğmaya başlıyor. "Burası WWE değil Randy" diye bağırıyor Cody ve tam kafasının arkasına bir Headbutt koyarak yere seriyor Randy'i şimdi. Köşeye çıkıyor Cody ve kollarını iki yana açarak Orton'ın hareketini yaparak yuhalanıyor. Cody şimdi yerde engerek gibi kayıyor ve yere vurmaya başlıyor! Cody şimdi kalkmasını bekliyor Orton'ın, Orton doğruluyor yavaş yavaş- FINN BALOR'DAN SPRINGBOARD DROPKICK! Cody'i indriyor ve ona Lariat sallayan Randy'e de bir Slingblade! Orton yerde, Cody yerde. Finn onları üst üste koyuyor! Üst üste koyuyor ikisini ve köşeye tırmanıyor. Finn Balor müthiş bir işi başarmak üzere. Aşağı bakıyor Finn Balor ve GWA kariyerindeki ilk Double Coup de Grace için hazırlanıyor!

f72dea200ec0f7ce162353b65e199388.jpg


IŞIKLAR GİDİYOR!

Paul Ellering: Bu da ne böyle?

Tazz: Bilmiyorum dostum ama bu arena şu an Obama'nın kıçından daha kara.

Seyircilerin arasından uğultular yükselirken...

f881f7bc789a4f8a624c2395eeff1709.jpg


Arenanın ışıkları geri geliyor ama aynı anda ekranda da bir görüntü oynuyor. Finn ne olduğunu anlamaya çalışırken ekranı izliyor.

BOkA9M.jpg
0f8b79cf843c3b315a51b0ef7a4410d5.jpg


Tazz: Oh, hayır.

Buğra Gür: Bu ne anlama geliyor?

4-4-4-LIFE!

NL71Va.jpg


BU PAGE! TAZE OCEANS ŞAMPİYONU ADAM "HANGMAN" PAGE GİRİŞTE! Finn Balor ne olduğunu anlamış gibi arkasını dönüyor.

7f09f56632411ac0bca6cdb175fff13e.jpg


Bu The Villain! Marty Scurll bir anlığına acır gibi gülümsüyor Finn'e ve hemen ardından şemsiyesini karnına gömüyor Balor'un. Adam Page de ringe giriyor şimdi ve yerde sürünen Orton'ı pozisyona alıyor, RITE OF PASSAGE! BULLET CLUB, RİNGİ TEMİZLİYOR!

6nkKMX.png


Cody çok memnun. Seyircilere bakarak başını sallıyor ve sırıtıyor. Şimdi, Page ve Scurll ona Orton'ı getiriyor, teslim ediyorlar. Cody, arkadan kavrıyor Orton'ı, CROSS RHODES! CROSS RHODES VE TUŞ, 1........2.......3!

Kazanan ve hala GWA Şampiyonu: Cody

Bullet Club, Cody'i zirvede tutuyor! Cody kazanıyor. Page ile Oceans Championship'i birbirlerine vuruyor ve kahkahalar atarak galibiyeti kutluyorlar. Seyircilerden müthiş bir yuhalama var! Bullet Club adeta arena dışına yuhalanıyor ama umurlarında değil. Marty Scurll şemsiyesinin altından aldığı Bullet Club bayrağını açarken Winds of Winter'ın ve 2019'un son PPV'sinin bitişine geliyoruz.

WINDS OF WINTER GWA Entertainment TM & © 2019 All Rights Reserved
 

Gbedas

👑
Katılım
23 Ara 2013
Konular
401
Mesajlar
16,021
Tepkime puanı
456
Puanları
1,235
Yaş
23
Konum
Bursa
Bryan Danielson
-
Takipteyim.
 

Birazvodka

Kayıtlı Üye
Katılım
24 Şub 2012
Konular
316
Mesajlar
21,034
Tepkime puanı
2,528
Puanları
1,585
John Cena
-
Roman kemeri geri aldığına göre şu lanet olası maçı yapabiliriz artık. Takipteyim.
 

Stayin Alive

Banned
Katılım
30 Eki 2018
Konular
1,963
Mesajlar
37,012
Tepkime puanı
328
Puanları
15
Yaş
21
Konum
Parts Really Unknown
Sami Zayn
Sami Zayn
Ekip çok haklı olarak not düşmüş. Karaktere sahip olan arkadaşlar. Lütfen takibimizi yapalım canlı olaraktan.
 

Gece

Night God
Katılım
23 Şub 2018
Konular
462
Mesajlar
11,586
Tepkime puanı
55
Puanları
535
Konum
-
Finn Balor
Nota karşı katılıyorum. Takipteyim.
 

Ensiferum

Днепропетровск
Katılım
4 Tem 2013
Konular
631
Mesajlar
12,906
Tepkime puanı
1,083
Puanları
1,370
Bray Wyatt
Bray Wyatt
Takipteyim.
 

Mr.Antonio Cesaro

4 Roots 1 Tree
Katılım
12 Ağu 2012
Konular
976
Mesajlar
26,588
Tepkime puanı
1,099
Puanları
1,445
Priscilla Kelly
Joe Gacy
Elden geldiği kadar takipteyim. Bol bol yeni şampiyonlar olacaktır.
 

Duluth

👑
Katılım
24 Ara 2017
Konular
84
Mesajlar
2,491
Tepkime puanı
343
Puanları
420
Mark Haskins
-
Yarın o saatlerde denemem olduğu için bu şovu kaçırma ihtimalim çok yüksek. Büyük ihtimal kendi maçıma yetişebilirim. Ekipten şimdiden özür dileyerek gecesinde bütünen okumaya çalışacağım.
 

LeonardoAraujo

Urgan İpi
Katılım
26 Ara 2015
Konular
320
Mesajlar
18,575
Tepkime puanı
208
Puanları
15
Raven
Adam "Hangman" Page
Alanda olacağız.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst