RPG GWA - World War III

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Patron

Müdüriyet No More
Katılım
5 May 2012
Konular
2,188
Mesajlar
9,701
Tepkime puanı
1,219
Puanları
1,555
-
NnGQWg.png


Şov Bilgileri GWA Pay Per View World War III 23.02.2019 - 16.00 - C Çanakkale 18 Mart Stadyumu Çanakkale, Türkiye

JR1F73.png


Savaş, konuşa konuşa anlaşan insanların, çareleri tüketmesi sonucu ortaya çıkan bir insanlık felaketidir.

cpd7F7.png


Dünya savaşları, tüm dünyaya etki eden anlaşmazlıkların sonucu ortaya çıkar. Dünya tarihinde iki büyük savaş vardır.

NeTYQi.png


I. Dünya Savaşı, Sırp bir milliyetçinin Avusturya-Macaristan veliahtını öldürmesiyle patlak vermiştir. Oysa asıl neden, dünyadaki sömürge faaliyetlerindeki anlaşmazlıklar, milliyetçilik akımı ve sanayi devriminin yeni kurallarıdır.

qaAOiS.png


II. Dünya Savaşı, Almanya'nın Polonya'yı işgal etmesiyle başlamıştır. Bu savaşın nedeni ise I.Dünya Savaşı'nın sonucu olarak imzalanan antlaşmaların adil olmamasıdır.

pxpQTJ.png


Bir sonraki savaş, herkesin tahminince su kıtlıklarının başlamasıyla ortaya çıkacaktı. Ama kimse, güreş eksenli bir çatışmanın doğacağından haberdar değildi.

YkPQDz.png


GWA'da ortaya çıkan bu dünya savaşının görünen nedeni, CM Punk'ın kendisini ana olaya taşıyamamasına olan isyanıydı. Ama asıl neden, Stephanie McMahon ve Johnny Mundo arasında yaşanan ego savaşlarından başka bir şey değil.

b5OYmg.png


3.Dünya Savaşı'na hoş geldiniz!

eYIUGq.png


Pyrolar patlıyor ve 3. Dünya Savaşı BAŞLIYOOOORRR!

xMb28z.png


Pyro gösterisinin ardından ağır adımlarla Mr. Dinler önde olmak üzere Atlas ve Pasifik güreşçileri ile yöneticileri görünüyor. Herkes rampada!

Mr. Dinler: 3.Dünya Savaşı'na hoş geldiniz!

Seyircilerden cheer geliyor.

Mr. Dinler: Savaşlar özenilecek olaylar değillerdir, ama kinin akıtılmasına yardımcı olur. Burada, Çanakkale'de bu güreş savaşına müsaade ederek geçmişi anmak istedim. İşte bu yüzden bu akşam buradayız!

Seyircilerden cheer gelir.

Mr. Dinler: Şimdi, bu özel günün anısına, sizleri Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını anmak üzere 1 dakikalığına saygı duruşuna davet ediyorum!

Tüm arena ayağa kalkıyor ve saygı duruşu gerçekleştiriliyor. Bu sırada siren sesleri etrafa yayılıyor. 1 dakika boyunca arenadan çıt çıkmıyor. 1 dakika geçtikten sonra alkış sesleri geliyor!

Mr. Dinler: Teşekkürler! Teşekkürler!

Mr. Dinler teşekkür ederek arka alana giderken birçok güreşçi de arka alanın yolunu tutuyor! Bu sırada ring gong'u çalıyor!

20 kişilik Battle Royal Maçı için anons yapılıyor ve rampadaki güreşçilerin bir kısmı arka alana giderken bir kısmı da ringe giriş yapıyor. Battle royal maçında bulunan tüm Atlas ve Pasifik güreşçileri ringe giriyor. Karşı karşıya geliyor Atlas ve Pasifik tarafları. Şimdi ring zili bir kez daha çalıyor ve yirmi kişilik battle royal maçı başlıyor!

20-Man Battle Royal Match
Adam Cole vs. Aiden English vs. Axel Dieter Jr. vs. Becky Lynch vs. Dalton Castle vs. Drew McIntyre vs. Hunico vs. Jervis Cottonbelly vs. Joey Janela vs. John Cena vs. Kairi Sane vs. Kenny Omega vs. Kyle O'Reilly vs. Matt Hardy vs. Sabian vs. Rhea Ripley vs. Will Ospreay vs. Teddy Hart vs. TJ Perkins vs. Zachary Wentz

Atlas ve Pasifik güreşçileri karşı karşıya şimdi. Atlas tarafında; Becky Lynch, Kairi Sane, Kenny Omega, Matt Hardy, Sabian , Kyle O'Reilly, TJ Perkins, Rhea Ripley ve Jervis Cottonbelly & Teddy Hart ikilisinden oluşan takım şampiyonları Hart Warming Connection yer alıyor. Pasifik tarafında ise; Aiden English, Axel Dieter Jr., Dalton Castle, Hunico, Joey Janela, John Cena, Will Ospreay, Zachary Wentz ve Adam Cole & Drew McIntyre ikilisinden oluşan Massacre Club yer alıyor. Şimdi ise Hart Warming Connection ile Massacre Club burun buruna geliyor. Bakışıyorlar şöyle bir. Pasifik tarafından başka öne çıkan isimler ise Aiden English, Dalton Castle, Hunico, Will Ospreay ve John Cena beşlisi oluyor. Atlas tarafından ise öne çıkan bir başka isimler ise Matt Hardy, Sabian, Kyle O'Reilly, TJ Perkins ve Rhea Ripley beşlisi oluyor. Ortam iyice gerilmiş durumda. Taraflar laflaşmaya başlıyor. Bir ittirme kakırtma oluyor orada ve Atlas ile Pasifik tarafları birbirine giriyor! Yumruklaşma ve tekmeleşmeler yaşanıyor orada. Herkes birbirini atmaya yelteniyor fakat ortada o kadar da ciddi diyebileceğimiz bir çaba yok. Bir süre sonra taraflar tekrar yumruklaşmaya ve tekmeleşmeye dönüyor.

Kenny Omega şimdi koşuyor ve bir V-Trigger vuruyor Axel Dieter'a. Dieter bu hareketin ardından sersemlerken Omega onu ring dışına doğru fırlatıyor fakat Dieter düşmüyor. Kenny Omega şimdi başka bir isme yöneliyor. Bu sırada Hunico kendisine doğru geliyor. Bacaklarından tutup havaya fırlatıyor powerbomb için! Fakat Omega bir headscissors takedown ile karşılıyor bunu. Hunico sersemliyor fakat hemen ayağa kalkıyor. Kenny Omega arkasına geçiyor şimdi Hunico'nun, electric chair pozisyonuna alıyor! One-Winged Angel mı! FAKAT BİR ANDA ORAYA DREW MCINTYRE GELİYOR VE BİR CLAYMORE VURUYOR OMEGA'YA! BU HAREKETİN ARDINDAN KENNY OMEGA'NIN YERE SERİLMESİYLE BERABER HUNICO DA YERE SERİLİYOR! Şimdi McIntyre yerden kaldırıyor Omega'yı. Adam Cole'a doğru fırlatıyor ve Cole bir superkick vuruyor! Kenny Omega sersemliyor ve iplere yaslanmış bir şekilde duruyor. Cole ve McIntyre ikilisi üzerine doğru koşuyor Omega'nın ve double clothesline ile iplerin üstünden atıyorlar Kenny Omega'yı!

Elenen: Kenny Omega Eleyen: Adam Cole & Drew McIntyre

Adam Cole ve Drew McIntyre ikilisi beraber yaptıkları bu elemenin ardından yumruklarını tokuşturuyorlar. Ringin tamamında kargaşa devam ederken Jervis Cottonbelly ve Teddy Hart ikilisi bir anda çıkageliyorlar. Takım şampiyonlarımız! Massacre Club ile yüz yüze geliyor şöyle bir ikili. Bakışıyorlar ve bir anda yumruklaşmalar başlıyor aralarında! Hart Warming Connection dominasyonu sağlıyor. Jervis Cottonbelly bir vertical suplex ile yere seriyor Adam Cole'u. Teddy Hart da bir reverse ddt ile yere seriyor Drew McIntyre'ı! Şimdi Cottonbelly ve Hart ikilisi birbirlerine bakıyorlar şöyle. Bir şeyler söylüyorlar. Şimdi double team için Cottonbelly iplere gönderiyor Hart'ı. Teddy Hart tam dönüşte double team'i uygulayacakken John Cena oraya geliyor! Anında omuzluyor Hart'ı ve AA! AA geldi John Cena'dan! Bunu gören Cottonbelly Cena'nın üzerine doğru koşuyor fakat John Cena eğiliyor! Jervis Cottonbelly de iplerin ardına düşüyor. Apronda kalıyor. Şimdi oradan Cena'ya bir yumruk vurmaya çalışıyor fakat John Cena eğiliyor. Dalton Castle şimdi koşarak oraya geliyor ve eğilmiş Cena'nın üstünden Cottonbelly'e bir big boot vuruyor! Jervis Cottonbelly de eleniyor böylece!

Elenen: Jervis Cottonbelly Eleyen: Dalton Castle

Bu sırada Teddy Hart da hızla üzerine doğru koşuyor iplerin oradaki Cena'nın! Fakat John Cena eğiliyor ve bir back body drop yaparak Hart'ı iplerin üstünden ring dışına gönderiyor!

Elenen: Teddy Hart Eleyen: John Cena

Hart Warming Connection eleniyor böylece. Dalton Castle ve John Cena ikilisi birbirlerine bakıyor şöyle bir. Gülümsüyorlar fakat Castle çok da yüz vermiyor. Tekrar eski küçümseyen surat ifadesini takınıyor. Bu sırada Zachary Wentz bir anda ringin ortasında duruyor şöyle bir. Yavaş yavaş gözleri kapanıyor. Uykuya dalmak üzere. Wentz uykuya dalmadan hemen önce bir şey söylüyor. "Ee, bugünlük mesai bu kadar galiba? İyi, iyi. Zaten çok çalışmıştım. Paydos etme vaktim gelmişti. Biraz uykuya da ihtiyacım vardı. Neyse, size kolay gelsin. Ben gidiyorum, hadi eyvallah" diyor ve iplerin üstünden ring dışına doğru atlıyor!!?? Kendini eliyor!!?? Wentz ring dışında uyuyakalıyor, John Cena ve Dalton Castle ise anlam veremeyen bakışlarla Zachary Wentz'i izliyorlar.

Elenen: Zachary Wentz Eleyen: Zachary Wentz

Bu sırada ringdeki karmaşa devam ederken Kyle O'Reilly ve Rhea Ripley ikilisi gelip Dalton Castle'ı ve John Cena'yı domine ediyorlar. Yumruklarla onları yatıştırıyorlar. Bu sırada ringin ortasında Matt Hardy ve Sabian ikilisi görülüyor. Etraflarına bakarak kahkaha atıyorlar. Matt Hardy ''HAHAHAHA, KAOS, EN SEVDİĞİM!'' diyor. Bu sırada Joey Janela ve Hunico ikilisi Hardy & Sabian'ın karşısına dikiliyor bir anda. Bunları gören Matt Hardy ve Sabian ikilisinin suratları asılıyor. Janela & Hunico'yla bakışıyorlar ve bir kavga çıkıyor! Yumruklar ve tekmelerle birbirlerini domine etmeye çalışıyorlar. Şimdi Joey Janela, Sabian'ı iplere yolluyor. Dönüşte bir superkick vurmak istiyor fakat bacağının altından geçiyor Sabian ve bir neckbreaker ile Janela'yı yere seriyor. Bu sırada Hunico da bir standing spanish fly yaparak Matt Hardy'i yere seriyor. Bunu gören Sabian hemen Hunico'nun üzerine doğru koşuyor. Fakat Hunico bir anda bacaklarından tutup havaya fırlatıyor Sabian'ı VE POP-UP SITOUT POWERBOMB! HUNICO'DAN MÜTHİŞ BİR HAREKET GELDİ! Şimdi kaldırıyor Sabian'ı Hunico. Ardından iplere doğru fırlatıyor! Ancak Sabian son anda tutunuyor. Düşmüyor ring dışına. Hunico bunu fark etmiyor. Bu sırada Joey Janela da ayaklanıyor. Apronda iplere tutunmuş bir şekilde duran Sabian'ı görüyor ve bir SUPERKICK VURUYOR! Superkick geldi Janela'dan! Sabian düşmüyor fakat sersemlemiş durumda! Hunico bu Superkick'i fark ediyor ve Janela'ya bakıyor.

Joey Janela ve Hunico şöyle bir bakışıyor. Janela ''Hadi! Eski günlerdeki gibi!'' diyor. Hunico şöyle bir düşünüyor, seyircilerden destek geliyor. Joey Janela çok ısrar ediyor. Eni sonu Hunico gaza geliyor ve kabul ediyor bunu. Şimdi ikili iplerden sekiyor ve dönüşte düşmesine neredeyse ramak kala olan Sabian'a aynı anda bir yumruk atıyorlar. Böylece Sabian ring dışına düşüyor!

Elenen: Sabian Eleyen: Hunico & Joey Janela

Hunico ve Joey Janela, Sabian'ı eliyorlar. Seyircilerden destek geliyor ikiliye. Hunico ve Janela iplerin orada birbirlerine gülümserlerken bir anda Hunico kızgınlaşıyor. Joey Janela'nın üzerine yürümeye başlıyor. Janela ne olduğunu anlayamazken Hunico üzerine gelmeye devam ediyor. Joey Janela ''Dostum, ne oldu? Eski anılar mı? Ama onların hepsi geçmişte kaldı artık! Lütfen, ben senin arkadaşınım!'' diyor. Fakat Hunico üzerine gelmeye devam ediyor. Bu sırada Matt Hardy ayaklanıyor! İplerin orada olan ikilinin üzerine doğru koşuyor ve double clothesline ile ikisini de iplerin üstünden atıyor!

Elenen: Hunico & Joey Janela Eleyen: Matt Hardy

Hunico ve Joey Janela eleniyor böylece! Matt Hardy ringde çok sevinçli! Elenmenin etkisinde olan Janela, bunun yüzünden Hunico'ya bağırıyor! Hunico pişman olmuş gibi kafasını elleri arasına alıyor! Hunico o şekilde arka alana doğru giderken Joey Janela ona bağırmaya devam ediyor! Bu halde birlikte arka alana doğru gidiyorlar. Bu sırada Matt Hardy de iplerin orada soluklanırken bir anda Jervis Cottonbelly ve Teddy Hart ikilisi ring dışında beliriyor! Matt'in olduğu tarafa gidip oradan aprona çıkıyorlar. Matt'i kendilerine çevirerek karnına yumruklar atıyorlar. Bu sırada Teddy Hart, Matt'e ''Bakalım bir daha bizimle maça çıkmak için yeltenecek misin seni a**** k****** aptalı!'' diyor. Jervis Cottonbelly de ''Terbiyeli ol Ted!'' diyor. İkili etkisiz hale getirdikleri Matt Hardy'i tutuyorlar ve double snap suplex ile dışarı atıyorlar!

Elenen: Matt Hardy

Matt Hardy eleniyor. Bu sırada koşa koşa oraya Sabian geliyor. Hart Warming Connection ise yaptığı bu sabotajın ardından Sabian gelmeden hemen seyircilerin arasından kaçıyor. Sabian ise yerde Matt Hardy'i kontrol ediyor. Bu sırada ringdeki karmaşa devam ederken Aiden English, Kairi Sane'e bir Director's Cut yapıyor! Ardından tutuyor ve iplerin üzerinden dışarı fırlatıyor!

Elenen: Kairi Sane Eleyen: Aiden English

Aiden English, Kairi Sane'i eliyor. Böylece Atlas güreşçileri 4 kişi kalıyor, Pasifik güreşçileri ise hala 7 kişi. Şimdi taraflar ayaklanıyor ve şöyle bir birbirlerine bakıyorlar. Yüz yüze geliyorlar. Atlas tarafında; Becky Lynch, Kyle O'Reilly, TJ Perkins ve Rhea Ripley varken Pasifik tarafında; Aiden English, Axel Dieter Jr., Dalton Castle, John Cena, Will Ospreay ve Massacre Club'dan Adam Cole & Drew McIntyre ikilisi var. 4'e 7! Taraflar bir süre birbirlerine baktıktan sonra dalmaya başlıyorlar birbirlerine! Ringde tekrar bir karmaşa başlarken Becky Lynch, Claymore için üzerine doğru gelen McIntyre'ı yakalayarak bir anda counterlıyor ve BEXPLODER SUPLEX YAPIYOR! BEXLPODER SUPLEX LYNCH'DEN MCINTYRE'A! DREW MCINTYRE YEDİĞİ BU HAREKETİN ŞAŞKINLIĞIYLA HEMEN AYAKLANIYOR FAKAT BİR BEXPLODER SUPLEX DAHA BECKY'DEN! İNANILMAZ BİR GÜÇ! McIntyre tekrar ayaklanıyor! Becky Lynch bir Bexploder Suplex için daha yakalayacakken McIntyre'ı, bir anda Adam Cole'dan ensesine bir superkick yiyor! Sersemliyor Lynch. Şimdi Cole tutuyor ve hızla ring postuna doğru fırlatıyor Becky Lynch'i! Lynch'in omzu çarpıyor direğe! O acıyla omzunu tutarken Adam Cole yakalıyor onu ve hızla iplerin üstünden ring dışına fırlatıyor!

Elenen: Becky Lynch Eleyen: Adam Cole

Adam Cole eliyor Becky Lynch'i! Cole bu yaptığı elemenin ardından kahkahalar atarken arkasını döndüğü sırada bir anda Rhea Ripley oraya geliyor, yakalıyor Adam Cole'u ve bir RIPTIDE! BİR RIPTIDE GELDİ BEKLENMEDİK BİR ANDA RIPLEY'DEN COLE'A! Şimdi Rhea Ripley hiç beklemeden kaldırıyor Adam Cole'u iplerin üstünden ring dışına fırlatıyor!

Elenen: Adam Cole Eleyen: Rhea Ripley

Rhea Ripley, Adam Cole'u elemeyi başarıyor! Adam Cole eleniyor! Ripley, Cole'u elemenin başarısıyla bunun kendisine verdiği sevinçle neşelenirken arkasını döndüğü gibi Drew McIntyre'dan bir Celtic Kiss yiyor! Celtic Kiss yiyor McIntyre'dan! Sersemliyor şimdi. Drew McIntyre onu boynundan yakalıyor ve hızla dışarı fırlatıyor iplerin üzerinden.

Elenen: Rhea Ripley Eleyen: Drew McIntyre

Bir Atlas güreşçisi daha eleniyor! Pasifik hala 6 kişiye sahipken Atlas güreşçilerinden sadece iki kişi kalıyor. Bu iki kişi de Kyle O'Reilly ve TJ Perkins. İkili Pasifik güreşçilerinin dominasyonuna uğrayıp karşı koyamamıştı. Yerde yatıyorlar şu an. Aradan kısa bir süre geçiyor. Şimdi O'Reilly ve Perkins ikilisi yavaş yavaş kalkıyor. Karşılarında 6 Pasifik güreşçisi duruyor. Bu isimler; Aiden English, Axel Dieter Jr., Dalton Castle, John Cena, Will Ospreay ve Drew McIntyre! Kyle O'Reilly ve TJ Perkins ikilisi ayaklanıyor şimdi. Karşılarındaki Pasifik güreşçilerini görüyorlar. Ardından ikisi de bir hışımla bağırıyor ve ''gelin!'' der gibisinden bir hareket yapıyorlar. Pasifik güreşçileri tam saldıracakken Drew McIntyre bir Celtic Kiss vuruyor Axel Dieter'a! Dieter'ın Pasifik tarafında olmasına rağmen ona bir Celtic Kiss vuruyor! Axel Dieter sersemliyor. Drew McIntyre şimdi onu tutuyor ve bir overhead belly to belly ile dışarı gönderiyor!

Elenen: Axel Dieter Jr. Eleyen: Drew McIntyre

Bunu gören English, Castle, Cena ve Ospreay şoka uğramış bir biçimde Drew McIntyre'a bakıyorlar. McIntyre da onlara öfkeyle bakıyor. Şimdi Aiden English bir adım öne çıkıyor ve kızgın bir surat ifadesiyle ''Ne yaptığını sanıyorsun ulan sen?'' diyor. Ardından tokadı patlatıyor! Bu sırada Kyle O'Reilly ve TJ Perkins bir köşede olanları seyrediyor. Suratına tokat yiyen McIntyre şöyle bir kafasını çeviriyor ve bir kızgınlıkla English'e bakıyor. Onu kafasından tutuyor ve biel throw ile dışarı fırlatıyor! Fakat hayır! Son anda Dalton Castle, John Cena ve Will Ospreay yetişiyor oraya. McIntyre'a yumruklar ve tekmeler atarak onu ekarte ediyorlar. Ekarte ettikten sonra John Cena, AA için sırtlıyor Drew McIntyre'ı! Fakat McIntyre son anda iniyor Cena'nın sırtından ve arkasına düşüyor. Ardından onu Will Ospreay'e doğru ittiriyor. John Cena ile Will Ospreay'in kafaları birbirlerine çarpıyor, ardından yerde kalıyorlar. Şu an ayakta olan Pasifik güreşçileri sadece Dalton Castle ve Drew McIntyre. Birbirlerine düşmanca bakıyorlar şu an. McIntyre clothesline vurmak için Dalton Castle'a doğru koşuyor fakat Castle kolunun altından geçiyor ve bir anda arkasına geçip german suplex yapıyor! Seyircilerden destek geliyor. Tekrar kalkıyor şimdi Drew McIntyre. Dalton Castle tekrar arkasından yakalıyor ve bir german suplex daha! Bir kez daha destek geliyor Castle'a. McIntyre tekrar kalkıyor şimdi. Dalton Castle yine arkadan yakalıyor ve bir german suplex daha! Seyircilerin Castle'a olan desteği iyice artıyor. Dalton Castle gazı alarak şöyle bir bağırıyor. Bu sırada Drew McIntyre sersemlemiş bir şekilde köşeye doğru sürünüyor! Orada ayaklanmaya çalışıyor. Castle da McIntyre'ın çaprazında bulunan köşeye geçiyor şimdi. Ayaklanmasını bekliyor Drew McIntyre'ın! McIntyre köşede ayaklanıyor. Dalton Castle koşuyor şimdi ve bir running high knee vuruyor! McIntyre iyice sersemliyor. Castle bir kez daha köşeden sekiyor şimdi ve bir running high knee vuruyor! Ancak durmuyor! Bir kez daha koşuyor! Bu sefer ki hamlesi clothesline ile Drew McIntyre'ı elemek olacak görünen o ki!

FAKAT HAYIR! MCINTYRE KENDİSİNE DOĞRU GELEN DALTON CASTLE'A BİR CLAYMORE VURUYOR! ANİ BİR CLAYMORE GELDİ DREW MCINTYRE'DAN, CASTLE'A! Dalton Castle bu hareketin ardından yerde kalıyor! Adeta pert olmuş kendisi! McIntyre yorgun argın da olsa yerden kaldırıyor şimdi onu ve iplerin üstünden ring dışına fırlatıyor. Dalton Castle eleniyor.

ANCAK HAYIR! THE BOYS ORADA! THE BOYS ORADA! CASTLE İPLERİN ÜZERİNDEN TAM DÜŞTÜĞÜ SIRADA ONLAR DALTON CASTLE'I TUTUYORLAR ZOR DA OLSA! ZAR ZOR TAŞIYORLAR! Bunu gören Drew McIntyre şaşkınlıkla olayı izlerken John Cena onu arkadan yakalıyor ve iplerin üstünden dışarı atıyor!!??

Elenen: Drew McIntyre Eleyen: John Cena

Drew McIntyre eleniyor! Sonunda eleniyor McIntyre! John Cena yaptığı bu elemenin ardından ''güle güle'' dermişçesine bir hareket yaparken arkasını dönüyor. Bu sırada Kyle O'Reilly hızla oraya geliyor ve John Cena'yı yakalıyor. Bir rolling butterfly suplex yapıyor! Rolling butterfly suplex geldi O'Reilly'den! Ancak durmuyor! Bir kez daha kaldırıyor Cena'yı ve bir de brainbuster yapıyor! Brainbuster geldi Kyle O'Reilly'den! Bu yaptığı hareketlerden sonra John Cena'yı tutuyor ve iplerin üstünden ring dışına fırlatıyor!

Elenen: John Cena Eleyen: Kyle O'Reilly

John Cena da eleniyor! Kyle O'Reilly, Cena'yı elemeyi başarıyor! Bu sırada Dalton Castle, The Boys'un kucaklarında kendine geliyor! Nerede olduğunu anlamaya çalışıyor ve fark edince iki oğlanının da yanaklarını sıkıyor. Kendisini aprona bırakmalarını istiyor ve The Boys da öyle yapıyor! Aprona bırakıyor! Dalton Castle tekrardan ringde! Şimdi Castle aprondan içeri yuvarlanarak ringe giriyor ve Will Ospreay ile yan yana geliyorlar. Çok kısa bir süre sonra yanlarına Aiden English de ekleniyor! Bu sırada Kyle O'Reilly & TJ Perkins ikilisi de ayaklanıyor. Yan yana geliyor. 2 Atlas güreşçisi ve 3 Pasifik güreşçisi karşı karşıya! FAKAT ŞİMDİ DALTON CASTLE BİR ANDA WILL OSPREAY VE AIDEN ENGLISH İKİLİSİNİ AYNI ANDA BACAKLARINDAN TUTARAK OMUZLUYOR, ARDINDAN BANG-A-RANG! CASTLE'DAN AYNI ANDA BANG-A-RANG GELDİ ENGLISH VE OSPREAY'E! BEKLENMEDİK BİR HAREKETTİ! YAPTIĞI BU HAREKETİN ARDINDAN OSPREAY & ENGLISH İKİLİSİNİ TUTUYOR VE İPLERİN ÜSTÜNDEN DIŞARI YOLLUYOR!

Fakat Aiden English ve Will Ospreay ikilisi şanslı bir şekilde aprona düşüyor! Dalton Castle bir ''üfff'' çekiyor. Ardından The Boys'a ''onlar sizin'' diye talimat veriyor. The Boys ise hemen iki ismi de apronda yumruklamaya başlıyor!!?? Castle bir facepalm yapıyor ve ''ahh, benim aptal oğlanlarım, her neyse'' diyor. Kyle O'Reilly ve TJ Perkins ikilisine iki elini de uzatıyor! ''Bir Pasifik güreşçisi olarak siz iki Atlas güreşçisi ile el sıkışıyorum. Neden mi? Çünkü söylediğim gibi. Ben Atlas ve Pasifik arasındaki köprüyüm'' diyor.

Kyle O'Reilly ve TJ Perkins ikilisi bunu karşısında şaşkınca bir şekilde Dalton Castle'a bakarken bir anda iki elini de sıkıyor Atlas ikilisi. Üçü de gülümserken bir anda O'Reilly ve Perkins'in suratları asılıyor VE CASTLE'I TUTARAK HIZLA İPLERİN ÜZERİNDEN DIŞARI ATIYORLAR!

Elenen: Dalton Castle Eleyen: Kyle O'Reilly & TJ Perkins

Kyle O'Reilly ve TJ Perkins, Dalton Castle'ı eliyor! Atlas ve Pasifik arasındaki köprü eleniyor! O'Reilly ve Perkins ona ''güle güle gibisinden bir hareket yaparken The Boys hemen oraya geliyor! Castle ile ilgileniyorlar. Ona destek ola ola arka alana götürüyorlar. Bu sırada aprondaki Aiden English ve Will Ospreay ikilisi de yavaş yavaş ayaklanıyor! Şimdi dikiliyorlar ayağa. Kyle O'Reilly ve TJ Perkins de gülerek o ikisine bakıyor. Bu sırada Aiden English ve Will Ospreay de göz göze geliyor. Birbirlerini onaylarmışcasına bir hareket yapıyorlar! Daha sonra Atlas ikilisine doğru dönüyorlar. Will Ospreay bir anda ''Artık kimseye daha fazla güvenmek yok'' diyor ve AIDEN ENGLISH'E BİR ANDA SUPERKICK VURUYOR! BİR ANDA SUPER KICK VURUYOR OSPREAY, ENGLISH'E! English yediği bu darbenin ardından istemese de ipleri bırakıyor ve düşüyor!

Elenen: Aiden English Eleyen: Will Ospreay

AIDEN ENGLISH, WILL OSPREAY TARAFINDAN ELENİYOR! Bu olanlardan sonra ringdeki O'Reilly ve Perkins ''sen canına mı susadın lan?'' dermişçesine bir gülümsemeyle bakıyorlar Ospreay'e! Aprondaki Will Ospreay yorgun da olsa Kyle O'Reilly ve TJ Perkins'e ''gelin, topunuz gelin'' dermişçesine bir hareket yapıyor! O'Reilly ve Perkins hızla ona doğru koşuyorlar elemek için! Fakat Ospreay eğiliyor ve iplerin arasından back body drop ile ikisini de atıyor!

FAKAT HAYIR! Kyle O'Reilly ve TJ Perkins apronda kalmayı başarıyorlar. Şimdi Kyle O'Reilly bir tarafta ve TJ Perkins bir tarafta. Ortada Will Ospreay var. Apronda kalmayı başaran O'Reilly ve Perkins ikilisi Ospreay'e doğru koşuyorlar! Fakat Will Ospreay son anda eğiliyor ve ikili kafalarını birbirlerine çarpıyorlar! Sersemliyorlar biraz fakat çok kısa bir süre sonra tekrar kendilerine geliyorlar. Şimdi ortadaki Will Ospreay'e doğru bir kez daha koşuyorlar! Kyle O'Reilly rolling elbow, TJ Perkins de dropkick vurmak için koşuyor ve başarılı da oluyorlar! Aynı anda iki hareketi de vuruyorlar Ospreay'e! Will Ospreay iyice sersemliyor fakat düşmüyor. Şimdi O'Reilly ve Perkins tekrar geriliyorlar.

O'Reilly rolling elbow, Perkins de dropkick vurmak için koşuyor! Ancak Ospreay son anda eğiliyor VE TJ PERKINS'IN DROPKICK'İ KYLE O'REILLY'E GELİYOR! O'REILLY ALDIĞI DARBENİN VERDİĞİ İVMEYLE GERİLEYEREK SIRTINI RİNG POSTUNA ÇARPIYOR VE RİNG DIŞINA DÜŞÜYOR!

Elenen: Kyle O'Reilly Eleyen: TJ Perkins

BİR ATLAS VE BİR PASİFİK GÜREŞÇİSİ KALIYOR! Atlas'tan Perkins, Pasifik'ten Will Ospreay kalıyor! Bu sırada TJ Perkins kafasını elleri arasına alıyor! Kendisi çok şaşkın O'Reilly'i yanlışlıkla elediği için! Aynı zamanda pişman. Bir süre bu duyguları yaşasa da kısa bir süre sonra kızgınlaşmaya başlıyor! Aprondaki Will Ospreay'i yerden kaldırıyor. Sırtını çeviriyor ve apronda bir tiger suplex yapıyor! Tiger suplex geldi TJ Perkins'ten! Will Ospreay düşmüyor fakat iyice enerjisi bitmeye başlıyor. Şimdi Perkins öfkeyle taunt'larını atıyor! Ospreay'in ayağa kalkmasını bekliyor. Will Ospreay iplere tutunarak yavaş yavaş ayaklanıyor. Aradan uzun bir süre geçiyor. Şimdi Ospreay ayağa dikiliyor! TJ Perkins ona doğru koşuyor fakat Will Ospreay'den bir roundhouse kick! Bir anda roundhouse kick geldi Ospreay'den! Perkins sersemliyor fakat düşmüyor! Bir de superkick vuruyor Will Ospreay! TJ Perkins iyice sersemlerken geri geri gidiyor! Ancak düşmüyor! Ospreay bir kez daha üzerine koşuyor şimdi ve bir dropkick vuruyor! Perkins bu dropkick'in verdiği ivmeyle gerilerken sırtını ring postu'na çarpıyor!

Ancak hemen toparlanıyor TJ Perkins, koşuyor Will Ospreay'e ve bir de o dropkick yapıyor! Ospreay de sırtını ring postu'na çarpıyor! ANCAK O DA HEMEN TOPARLANIYOR! HEMEN KOŞUYOR TJ PERKINS'E DOĞRU KOŞUYOR, YAKALIYOR, TUTUYOR VE RİNG DIŞINA DOĞRU BİR SPANISH FLY! WILL OSPREAY KENDİSİ DE DÜŞMEYİ GÖZE ALARAK, MAÇIN BERABERE BİTMESİ İHTİMALİNİ DE GÖZE ALARAK SPANISH FLY YAPIYOR RİNG DIŞINA DOĞRU! BURADAN SONRASINA HAKEMLER KAMERADAN İZLEYİP KARAR VEREBİLİR!

ANCAK HAYIR! OSPREAY HAREKETİ YAPTIKTAN SONRA YERE DÜŞERKEN SON ANDA DİZLERİNİ PERKINS'IN ÜZERİNE KOYUYOR VE ZEMİN İLE TEMASINI KESİYOR! TJ PERKINS'IN SIRTI ZEMİNE YAPIŞIYOR! WILL OSPREAY İSE PERKINS'IN ÜZERİNE DİZLERİNİ KOYMUŞ VE YERDEN TEMASINI KESMİŞ DURUMDA!

Elenen: TJ Perkins Eleyen: Will Ospreay

Kazanan: Will Ospreay

oXNRQo.png


WILL OSPREAY KAZANIYOR BATTLE ROYAL'İ! SON SANİYELERDE YAPTIĞI ZEKİCE BİR HAREKETLE BATTLE ROYAL'İ KAZANIYOR! Ring zili çalıyor ve galip anons ediliyor! Seyirciler büyük çığlık atıyor! Çanakkale yıkılıyor! Galip Will Ospreay! Ospreay büyük bir gülümsemeyle etrafına bakıyor! Seyirciler çok mutlu. Will Ospreay şaşkınlıkla ayaklanıyor ve sevinç çığlıkları atıyor! Bariyerlerin üstüne oturuyor ve aldığı gazla birlikte bağırarak elini havaya kaldırıyor! Seyirciler de en az onun kadar mutlu! Ospreay seyirciler arasına karışıyor ve onlarla birlikte galibiyetini kutluyor şimdi! Kısa bir süre sonra omuzlara alınıyor! Omuzlar üstünde arka alana doğru gidiyor Will Ospreay!

V9zqqq.png


Üzerinde Pasifik yazılı kapıdan içeri giriyoruz. İçerdeki isimler televizyondan şovu takip ediyorlar. Will Ospreay'in Battle Royal zaferini kutlamasını izliyorlar. Herkes sevinçli ve motive olmuş bir halde.

Johnny Mundo: Gördünüz mü beyler? Bu daha başlangıç. Pasifik vurdu ve 1-0. Aynen devam ediyoruz. Anladınız mı? Kimse bizi durduramaz. Atlas ise hiç durduramaz. Bu akşam tarihi bir hezimet yaşatacağız onlara. Stephanie McMahon'ın patronunuz olmasını ister misiniz? O alçak kadının kariyerinizin önüne geçmesini ister misiniz? O halde bu gece herkes bir yıldız gibi parlamalı. Konsantrasyonumuzu kaybetmeyelim.

Wade Barrett: Bu işi bu gece bitirelim.

Evil Kana: O karıyı buraya getirin.

Samoa Joe: Hadi, başarabilecek gücümüz var. Üç tanesinin şampiyon olmasına aldanmayın. O üçü de sadece Atlas kemeri.

Triple H: Bakın, içinde bulunduğumuz durum çok farklı. Her zaman karşılaşacağımız bir şey değil. Eğer bu gecenin sonunda Steph GM olarak kalırsa ben işimden olacağım. Siz belki burada kalmaya devam edeceksiniz ama mobbingle karşılaşacaksınız. İstifa etmenizi bekleyecekler. Buna izin vermeyin!

Hep bir ağızdan motive edici cümleler sarf ediliyor odada. El sıkışma, küçük şakalar, sözler arasında Zachary Wentz'i üzerindeki Nexus tişörtüyle yerde yatarken görüyoruz.

Wade Barrett: Hadi, Wentz. Ne yapıyorsun? Kalk ayağa Tanrı aşkına.

Zachary Wentz: Noldu?

Zachary Wentz uyanıyor ve Wade'in uzattığı ele çak yapıyor.

Başka bir odadayız. Stephanie McMahon ellerini beline tutturmuş stresli bir şekilde ekrana bakıyor.

Stephanie McMahon: Evet, evet. Moral bozmak yok. Daha çok maç var. Unutmayın, bugün avantajlı taraf biziz. Onlar kemerlerini veya çantalarını ortaya koyuyorlar. Bizim ise kaybedecek hiçbir şeyimiz yok. Stresli olan taraf Pasifik. Emin olun, şu anda soyunma odalarında hepsinin dizleri titriyordur. Bu gece onların fişini çekeceğiz ve bu belirsizliğe bir son vereceğiz.

The Rock: The Rock bugün çok öfkeli. Aynı zamanda motive olmuş hissediyor. Daha önce hiç kıç tekmelememiş körpe bir gençlik heyecanıyla yanıp tutuşuyor. Pasifik kadrosu rolünü bilmiyor. Onlara rollerini öğreteceğiz ve çenelerini kapattıracağız.

Mark Haskins: Bu gece GWA'in Pasifik illetinden kurtulduğu gece olarak kayıtlara geçecek.

Cody: Evil Kana'yı bana bırakın.

Steph imalı bir bakış atıyor Cody'e. Cody pişman oluyor gibi.

Eli Drake: Kürsüm nerde? Eğer şu anda kürsüm olsaydı kırmızı butona kafa atar ve haftanın 5 büyük DUMMY'si için geri sayıma geçerdim. JOHNNY MUNDO! DUMMY! YEAH! WADE BARRETT! DUMMY! YEAH! EVIL KANA! DUMMY! YEAH! SAMOA JOE! DUMMY! YEAH! VATAN HAİNİ TRIPLE H! DUMMY! YEAH!

Bir gitar tınısı duyuluyor.

Elias: Bayanlar ve baylar, benim adım Elias. Bu gece size zafer sarhoşluğundan bahsedeceğim.

Elias gitarının tellerine vurup parçaya girerken kameralar çevriliyor

V9zqqq.png


Sırada Hardcore Şampiyonluğu Maçı!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=x8sMOe1qRQc[/ame]

S1vbii.png


Superkick Party çalıyor ve son zamanların yükselen ismi Nick Jackson girişte görünüyor. Kendisi adına cheer'lar atılıyor. Nick Jackson taunt'larla bezeli girişini yaparak ringe giriyor. İplere gidip bir kez daha taunt atıyor. Seyircilerden kendisine destek geliyor. Nick Jackson buna karşın gülümsüyor. Gülümsedikten hemen sonra ''DAMN TO THE WOMEN'S REVOLUTION!'' diyor. Seyirciler buna karışık tepki veriyor. Bu sırada bir müzik duyuluyor...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=OiG8RDY5NYw[/ame]

k9Jldr.png


Free The Flame! Ember Moon'un müziği duyuluyor. Az sonra kendisi de girişte görünüyor. Belinde Hardcore Şampiyonluğu var. Seyirciler kendisini yuhalıyor. Moon stage'de klasik bağrışını yaptıktan sonra ringe doğru ilerliyor. Nick Jackson'a şeytani gözlerle bakıyor. Ember Moon şimdi ringe giriyor. Ardından iplere gidip taunt'unu atıyor. Taunt'unu attıktan sonra iplerden iniyor ve hızla Jackson'ın üzerine doğru yürüyor. Hakem oraya gelip ikisini de ayırıyor birbirinden. Bu yaşanan kısa süreli gerilimin ardından Moon kemerini belinden çıkarıyor ve hakeme teslim etmeden önce son kez havaya kaldırıyor. Seyirciler kendisini yuhalıyor. Ember Moon şimdi kemerini hakeme teslim ediyor. Hakem kemeri havaya kaldırarak maçın Hardcore Şampiyonluğu için yapılacağını resmiyete kavuşturuyor. Havaya kaldırdıktan sonra köşeye gidiyor ve kemeri ring dışındaki görevlilere teslim ediyor. Daha sonra ring içindeki son kontrollerini yapıyor ve maç başlıyor.

Hardcore Championship Match
Ember Moon (c) vs. Nick Jackson


Maç başladığı gibi Nick Jackson, Ember Moon'un üzerine doğru hızla koşuyor ve dropkick! Moon bunu beklemiyordu! Ember Moon aldığı bu darbenin verdiği ivmeyle köşeye çarpıyor ve orada yere yığılıyor. Seyircilerden Jackson'a destek gelirken şimdi Nick Jackson, Moon'un çaprazında bulunan köşeye doğru koşuyor, oradan sekiyor ve bir hesitation dropkick yapıyor Ember Moon'a! Moon aldığı bu darbenin ardından ringin ortasına kadar yuvarlanıyor. Nick Jackson tuşa gidiyor. FAKAT HAKEM DAHA 1'İ SAYMAMIŞKEN EMBER MOON TUŞU ATIYOR! İNANILMAZ! Nick Jackson bir hayli şoka uğramış durumda! Fakat bu onu şoka uğrattığı gibi aynı zamanda sinirlendiriyor! Şimdi Jackson, Moon'u iplerin yanına kadar çekiyor ve orada iplerden tutunarak stomplar vuruyor! Vurdukça vuruyor! Seyircilerden kendisine muazzam bir destek var. Nick Jackson durmak bilmiyor. Hala stomp'lar vurmaya devam ediyor. Ancak eni sonu yoruluyor Jackson ve bırakmak zorunda kalıyor. Ember Moon da ring dışına çıkıyor bu arada. Fakat Nick Jackson beklemek istemiyor ve o da hemen ring dışına çıkıyor! Ringin etrafında bir tur dönerek Moon'a koştuktan sonra bir clothesline ile yere seriyor onu! Ember Moon bu hareketin ardından acıyla yerde kıvranıyor. Şimdi Jackson kaldırıyor onu saçlarından tutarak ve ''DAMN TO THE WOMEN'S REVOLUTION'' diyor! Daha sonra onu bariyerlere doğru fırlatıyor- Ancak hayır! Moon bunu reverse'lüyor ve Nick Jackson'ı bariyerlere fırlatıyor! FAKAT YİNE HAYIR! Jackson son anda bir çeviklikle bariyerlerin üstüne çıkıyor ve Moonsault ile atlıyor Ember Moon'un üstüne! Moon bu hareketin ardından yerde kalıyor. Hemen tuşa gidiyor Nick Jackson 1...2...

ANCAK EMBER MOON TUŞUN 3 OLMASINA İZİN VERMİYOR! Son anda atıyor! Nick Jackson ellerini yere vurarak bu duruma isyan ediyor, ardından büyük bir hışımla bağırıyor. Şimdi ringin altını açıyor ve oradan bir şeyler almak için şöyle bir bakınıyor. Seyirciler ''WE WANT TABLE!'' chant'leri atarken Jackson da ringin altından bir masa çıkarıyor. Nick Jackson'ın masa çıkardığını gören seyirciler cheer atıyor. Jackson şimdi çıkardığı masayı dikiyor ve açıyor rampanın önünde. Ardından tekrar ring altına bakınıyor ve bir SANDALYE ÇIKARIYOR! Seyircilerden yine destek geliyor! Nick Jackson sandalyeyi havaya kaldırıyor ve ''EMBER MOON'A ÖLÜM!''diyor. Ardından sandalye ile Moon'un sırtına geçirmeye başlıyor! Ember Moon acı çığlıkları atarken Jackson sandalye ile Moon'un sırtına vurmaya devam ediyor! Ember Moon iyice pert oluyor fakat Nick Jackson durmak bilmiyor! Ancak eni sonu Jackson yoruluyor ve sandalye ile vurmayı bırakıyor. Şimdi sandalyeyi havaya kaldırıyor ve seyircilerin desteğini arkasına alıyor. Daha sonra atıyor sandalyeyi yere ve Moon'u aprona çıkartıyor. Ardından kendisi de çıkıyor. Şimdi apronda ayağa kaldırıyor Ember Moon'u ve sırtlıyor! Rampanın önünde açılmış masaya doğru dönüyor Nick Jackson! ''GEBER!'' diyor ve... fakat hayır! Moon kafasına seri dirsek darbeleri vuruyor Jackson'ın! Nick Jackson bu darbelerden ötürü bırakmak zorunda kalabilir. ANCAK HAYIR! TOPARLIYOR KENDİNİ VE SIRTLADIĞI EMBER MOON'A MASAYA DOĞRU ROLLING FIREMAN'S CARRY SLAM YAPIYOR! MASAYA DOĞRU ROLLING FIREMAN'S CARRY SLAM GELDİ JACKSON'DAN! MASA PARAMPARÇA! Şimdi Nick Jackson beklemeden tuşa gidiyor 1...2...

KICK-OUT! BİR KICK-OUT DAHA GELDİ EMBER MOON'DAN! BU KADIN PES ETMEK NE BİLMİYOR! JACKSON YORGUNLUKTAN DURUMA ŞAŞIRAMIYOR BİLE. FAKAT TUŞU HALA BULAMADIĞI İÇİN ÜZGÜN. İki isim de uzun bir süre yerde kalıyor şimdi. Aradan belli bir vakit geçtikten sonra Nick Jackson yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Kendisi bir hayli sinirli. Şimdi bu sinirle Moon'u da yerden kaldırıyor. Saçından tutarak bir şeyler söylüyor fakat anlaşılmıyor. Ancak bu söylediklerinde öfkesini kustuğu kesin. Bu sırada Ember Moon kendine geliyor ve Nick Jackson'ı kafasından tutuyor! Ardından ittiriyor ve ring post'una çarptırıyor! Jackson sersemliyor. Fakat Moon tutuyor kafasından ve bir kez daha çarptırıyor! Durmuyor ve bir kez daha! Bir kez daha! Bir daha! Ember Moon'un öfkesi her kafasını çarptırışında daha fazla artıyor. Moon çarptırdıkça çarptırıyor. Ancak şimdi bırakıyor ve Jackson'ı saçlarından tutuyor. Daha sonra hızla bariyerlere fırlatıyor ve oraya çarptırıyor! Ancak durmuyor! Kaldırıyor Nick Jackson'ı yerden ve bir de spiker masasının yanında bulunan bariyerlere fırlatıyor! Oraya da çarptırıyor! Fakat Ember Moon hala sakinleşebilmiş değil! Bir kez daha kaldırıyor Jackson'ı ve bir de spiker masasının diğer tarafında bulunan bariyerlere çarptırıyor! Jackson iyice pert oluyor! Orada yere çöküyor! Moon şimdi bir hışımla klasik çığlığını atıyor. Daha sonra ringin altını açıyor ve şöyle bir bakıyor! ARDINDAN DEMİR BİR SOPA ÇIKARIYOR! EMBER MOON DEMİR BİR SOPA ÇIKARIYOR VE SEYİRCİLERE BAKARAK SİNSİCE GÜLÜMSÜYOR! Seyircilerden kendisine yuhalamalar var! Moon şimdi Nick Jackson'ın üzerine doğru yürüyor ve ona şeytanice bakıyor. Nick Jackson elleriyle sürünerek geri geri gidiyor. Ember Moon'a yapmaması gerektiğini söylüyor. Bir yandan da etrafa bakarak bir şeyler arıyor. Moon üzerine doğru yürümeye devam ediyor. Jackson bir anda duruyor ve konuşmaya başlıyor, ''Tamam, tamam, lütfen. Yapma. Çok yaşa kadınlar devrimi. Oldu mu? Tamam mı? Hail The Women's Revolution, şimdi lütfen onu bırak, lütfen!''. Nick Jackson bunları söyledikten sonra Ember Moon'a odaklanıyor. Nasıl bir tepki vereceğini merak ediyor. Moon sinsice gülümseyerek seyircilere bakıyor şöyle bir.

ARDINDAN ELİNDEKİ DEMİR SOPAYLA JACKSON'A VURMAYA BAŞLIYOR! VÜCUDUNUN HER TARAFINA ELİNDEKİ DEMİR SOPAYLA VURMAYA BAŞLIYOR! DEFALARCA ELİNDEKİ DEMİR SOPAYLA VURUYOR NICK JACKSON'A! JACKSON'IN VÜCUDUNUN BELLİ BAŞLI BÖLGELERİ KIZARIYOR! FAKAT MOON DURMAK BİLMİYOR! VURDUKÇA VURUYOR! ANCAK ENİ SONU YORULUYOR VE VURMAYI BIRAKIYOR! SEYİRCİLERDEN KENDİSİNE YUHALAMALAR VAR. Ember Moon bu yuhalamlar karşısında ukalaca gülüyor. Şimdi aprona çıkıyor, oradan da köşeye çıkıyor! Finisherını yapmak için Jackson'ın ayağa kalkmasını bekliyor. Şimdi Nick Jackson yavaş yavaş ayaklanıyor. Ember Moon taunt'unu atıyor, ardından klasik çığlığını atıyor ve ECLIPSE!

ANCAK HAYIR! SON ANDA NICK JACKSON ORADAN ÇEKİLİYOR VE MOON KIÇININ ÜSTÜNE DÜŞÜYOR! Ember Moon acıyla orasını tutarken Nick Jackson hızla oraya geliyor. Moon'u arkadan yakalıyor ve wheelbarrow hold pozisyonuna alıyor. Daha sonra spiker masasının üstüne doğru wheelbarrow facebuster yapıyor! Ember Moon bu hareketin ardından yerde kalıyor ve acıyla yüzünü tutuyor. Jackson da yerde bir süre dinleniyor. Aradan kısa bir süre geçtikten sonra ayaklanıyor Nick Jackson. Şimdi spiker masasının oraya doğru yöneliyor ve masayı boşaltıyor! Masayı boşalttıktan sonra Moon'u yerden kaldırıyor ve masaya yatırıyor. Masanın üstünde Ember Moon'un kafasına yumruklar attıktan sonra ringe doğru yöneliyor ve giriyor. Seyircilerden kendisine destek var. Jackson yorgun argın olsa da ayakta. Şimdi seyircilerin bu desteğini arkasına alıyor. Daha sonra iplere tutunuyor, sıçrıyor VE RİNG DIŞINDA MASAYA YATMIŞ OLAN MOON'A SPRINGBOARD SPLASH İLE ATLIYOR! NICK JACKSON SPRINGBOARD SPLASH İLE EMBER MOON'UN ÜZERİNE ATLIYOR! MASA PARAMPARÇA OLUYOR! JACKSON YORGUNLUKTAN TUŞA GİDEMİYOR. FAKAT ZATEN MOON'UN ÜSTÜNDE! ZATEN MOON'UN ÜSTÜNDE! HAKEM BUNU FARK EDİYOR VE TUŞU SAYMAYA BAŞLIYOR 1... NICK KAZANABİLECEK Mİ!? 2... KEMER GELİYOR MU!?

KICK-OUT! KICK-OUT GELDİ! EMBER MOON TUŞUN 3 OLMASINA İZİN VERMEDİ! BU KADIN GERÇEKTEN PES ETMEK NE BİLMİYOR! NICK JACKSON ÇOK ŞAŞKIN! ARTIK AĞLAYACAK DURUMDA, O DERECE. SEYİRCİLERDEN BU BÜYÜK MÜCADELEYE BÜYÜK ALKIŞ GELİYOR! JACKSON ŞOKU ATLATAMAMIŞ BİR HALDE AYAĞA KALKIYOR. Şok içinde yerde yatan Ember Moon'a bakıyor. Fakat bu şaşkınlık kısa süre içerisinde öfkeye dönüşüyor! Şimdi Nick Jackson ringin altını açıyor ve oradan bir sandalye çıkarıp yere atıyor. Ardından tekrar ringin altını açıyor ve oradan bir şey çıkarıyor!

36lzj0.jpg


BU BİR MAYMUN MASKESİ! Jackson ringin altından bir maymun maskesi çıkarıyor! Son zamanlarda kendisi Moon'a hep buradan dem vuruyordu. Maça bir maymun maskesi de getirmiş kendisi! Şimdi elindeki maymun maskesine bakıyor, ardından Ember Moon'a bakıyor ve bir kahkaha atıyor. Şimdi ayağını yere vurmaya başlıyor! Moon'un ayağa kalkmasını bekliyor! Ember Moon yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Nick Jackson'a doğru dönüyor! VE NICK JACKSON'DAN BİR SUPERKICK!

FAKAT HAYIR! TAM SUPERKICK YAPTIĞI SIRADA MOON EĞİLİYOR VE BACAĞININ ALTINDAN GEÇİYOR JACKSON'IN! NICK JACKSON NELER OLDUĞUNU ANLAMAYA ÇALIŞIYOR. BU BİRAZ ZAMAN ALSA DA VURMAK İÇİN ARKASINI DÖNÜYOR ŞİMDİ! ANCAK EMBER MOON'DAN BİR SUPERKICK! MOON'DAN BİR SUPERKICK GELDİ! JACKSON SERSEMLİYOR! EMBER MOON, NICK JACKSON'IN ELİNDEKİ MASKEYİ GÖRÜYOR ŞİMDİ! ARDINDAN SEYİRCİLERE BAKIYOR. Kendisine yuhalamalar var. Moon şimdi Jackson'ın elindeki maskeyi kapıyor ve NICK JACKSON'IN KAFASINA GEÇİRİYOR! ARDINDAN "DAMN TO THE YOUR REVOLUTION'' DİYOR. ARDINDAN BİR SUPERKICK DAHA KOYUYOR! Nick Jackson iyice sersemliyor! Şimdi Jackson'ın karnına bir tekme atıyor Moon, ardından double underhook pozisyonunda kaldırıyor VE YERDEKİ SANDALYEYE DOĞRU BİR DOUBLE UNDERHOOK SUPLEX! FAKAT DURMUYOR! TEKRAR KALDIRIYOR NICK JACKSON'I VE YİNE DOUBLE UNDERHOOK POZİSYONUNDA KALDIRIYOR! BİR KEZ DAHA SANDALYENİN ÜZERİNE DOĞRU DOUBLE UNDERHOOK SUPLEX YAPIYOR! BİR KEZ DAHA DOUBLE UNDERHOOK SUPLEX GELDİ EMBER MOON'DAN! ARDI ARDINA İKİ TANE! ŞİMDİ TUŞA GİDİYOR MOON 1...2...

3!

Kazanan ve hala Hardcore Şampiyonu: Ember Moon

Ember Moon kazanıyor! Ember Moon kazanıyor! Kendisi bu muazzam savaştan muzaffer olarak ayrılıyor! Pes etmeyip bu savaşta sonuna kadar mücadele ediyor ve kazanıyor! Kendisi bu zorlu maçtan sonra yorgun argın bir şekilde yerde dinlenirken hakem geliyor ve kendisine kemeri teslim ediyor. Ardından yerde elini kaldırarak galibi ilan ediyor! Seyircilerden karışık tepkiler var. Bu olumlu tepkilerden bir kısmı Moon'a mı yoksa maça mı geliyor bilinmez ama sonuç olarak geliyor. Ember Moon ayaklanıyor şimdi. Bu sırada hakemler de arka alandan gelip Nick Jackson ile ilgileniyorlar. Kendisinin vücudunun bazı tarafları morarmış. Demir sopayla aldığı darbelerden olsa gerek. Şimdi Moon bir başka spiker masasının üstüne çıkıyor ve orada kemerini havaya kaldırarak sevinç gösterileri yapıyor.

bVE658.jpg


V9zqqq.png


grvYdR.jpg


???: 1914'te... İlk mermi atıldı ve yaşadığımız dünyanın ilk büyük savaşı ortaya çıktı. Tek mermi. Sadece bir tek mermi tüm dünyanın karışmasına sebep oldu. Tek bir merminin ateşlenmesi bütün kargaşayı, kaosu başlattı.

???: 1939'da... İkinci Dünya Savaşı ortaya çıktı. Ve ikinci mermi de orada atıldı. İnsanlar sağa sola kaçıştı. Hepsi kendi canını kurtarmak istiyordu. Hepsi bu savaşta sona kalan olmak istiyordu. Ve 2019'da...

???: ONLARDAN KİMSE KALMADI! Çünkü o nesil kıyametini tattı. 2109'ta da şimdikilerden kimse kalmayacak. Savaş, gerçekleşecek olan kıyametin başlangıcıdır. Savaş olan yere sonradan kıyamet de gelir. Ardından geri sayıma geçilir. 10...9....8...7...6...5...4...3...2...1....0!

???: Almanya'ya karşı Fransa! ABD'ye karşı Japonya! Rusya'ya karşı İngiltere! Şimdi ise Atlas'a karşı Pasifik! Şimdi ise Üçüncü Dünya Savaşı var! Savaşa karışmaya gelmedim. Savaşınızı izlemeye geldim. Çünkü ben, sizin kıyametinizim! Savaşınız bittikten sonraki kaçınılmazlığım. Zamanı geldiğinde hepinizin en değer verdiği şeyi alırım ve her şey burada biter. Yeni bir sayfa açılır. Yeni bir sayfa açmak istiyorsanız, bana ödemeniz gerek! Yoksa kıyamet kaçınılmazdır. Saatinize bakın. Yaklaşıyor... TICK TOCK! TICK TOCK!

V9zqqq.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=lGmXVUOPkzI[/ame]

ZJWnGZ.png


Girişte Sheamus'u görüyoruz. Tauntlarını yaparak ringe doğru ilerliyor. Kendinden emincesine bir görüntü sergiliyor şu an. Ringte de tauntlarını yaptıktan sonra ringin köşesinde hazırlıklarını yaparak rakibini bekliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5evCVwPFKT8[/ame]

m6lML2.png


Şimdi de Mr. Money in the Bank podyumda. Sakin bir şekilde ringteki Sheamus'a bakıyor. Elindeki Money in the Bank'i onun gözüne sokarcasına havaya kaldırıyor ve ringe doğru ilerliyor. Ringe girdikten sonra ikili face to face yapıyor ve Strong çantayı bir kez de Sheamus'un dibinde kaldırdıktan sonra çantayı hakeme teslim ediyor.

Money in the Bank Contract Match
Roderick Strong (c) vs Sheamus


Maç başlıyor iki taraf da ringin ortasına doğru giderken SHEAMUS HIZLICA BİR BROGUE KICK YAPIŞTIRIYOR! Hayır! Strong, Sheamus'un ayağından tutuyor ve Capture Backbreaker! Sheamus yere inmeden bir kez daha kavrıyor Strong ve Half Nelson Backbreaker! Üzerine hızlıca bir de Argentine Double Knee Backbreaker yapıyor Strong! Backbreaker of Messiah resmen başlangıçta coştu bile! Sheamus belini tutarak kendisini ringin dışına bırakıyor. Roderick Strong ise bu hareketlerden sonra büyük bir destek alıyor ve Strong da etrafına gülerek karşılık veriyor. Roderick Strong biraz geriliyor. Sheamus o sırada yeni yeni ayaklanıyor. Şimdi iplerden sekiyor ve Baseball Slide Dropkick deniyor. Fakat Sheamus geriye çekiliyor ve Roderick Strong'a Celtic War Sword! Sheamus kötü başladığı maçta durumu kendi lehine çevirmek istiyor. Şimdi Strong'u ayağa kaldırıyor ve demir merdivenlere yolluyor! Sheamus hakemin count out saydığını anlayınca da önce Strong'u ringin içine atıyor, sonra da kendisi ringe giriyor. Sheamus şimdi rakibini köşeye sıkıştırıp ona Shoulder Tacklelar yapmaya başlıyor. Hakem araya girdiğinde ise hareketini daha da sertleştiriyor ve sonra Strong'u bırakıyor. Sheamus şimdi Strong'a onu aşağılar bir biçimde hafif hafif Face Washlar yapıyor. Bu durum özellikle de Pasifik taraftarlarının hiç hoşuna gitmiyor. Atlas taraftarlarından gelen destek ile birlikte arenada Sheamus'a karşı karışık bir tepki söz konusu. Sheamus yerdeki Strong'u elleriyle dimdirekt kaldırıyor ve kaldırdığı gibi Powerslam! Sheamus aceleyle Beats of the Bodhran'ı yapabilmek Aprondaki iplere yaslıyor Strong'u. Sheamus etrafına gülerek baktıktan sonra saydırmaya başlıyor. 1....2....3....4....5....6....7....8....9....10! Strong'un göğsü kıpkırmızı oldu. Strong yere düşecekken Sheamus onu tutuyor ve kendisi de Apron'a geçiyor. Roderick Strong'a bakarak iki tokat sallıyor Sheamus. Sonrasında onu omuzluyor ve Apron White Noise!

Hayır! Strong o sırada arkasına düşüyor Sheamus'un. Hemencecik kavrıyor Sheamus'u ve Apron Belly to Back Suplex! Sheamus acı içinde sırtını tutarak apronda yerde yatıyor. Roderick Strong ise zar zor bir şekilde ayaklanmaya çalışıyor. Acaba Strong buradan momentumunu yakalayabilecek mi? Şimdi Strong ayağa kalktı, o esnada Count Out 5'e geldi. Kendisi ringe giriyor. Hemen hemen Sheamus ile aynı anda ayakta oluyorlar. Ancak Sheamus hızlı davranan oluyor ve Roderick Strong'un karnına bir tekme atıyor. Şimdi ise onu Irish Curse Backbreaker için yakalıyor. Tam havalandığı esnada iplerden de yardım alarak takla atıyor Strong. Ve Sheamus'a Rope Assisted Enzuigiri yapıyor. Sheamus sersemliyor. Bir de üzerine çok sert bir Jumping Knee Strike vuruyor Roderick Strong! Sheamus tek dizinin üstüne çok hızlı bir şekilde düştü. Strong bununla yetinmeyip Sheamus'a bir de Crash Landing yapıyor! Roderick Strong tuş deniyor 1.....2.... Sheamus atıyor onu. İvme Roderick Strong'tan yana. Şimdi Sheamus'u kaldırıyor Roderick Strong ve Pendulum Backbreaker yapıyor. Ardından hiç vakit kaybetmeden köşeye sert bir şekilde atıyor Sheamus'u. Sonrasında Sheamus'u tutup ringin köşesine yatırıyor. Strong seyircilere bakarak taunt yapmaya başlıyor ve kendisi de köşeye çıkıyor. Sheamus'u kavrıyor ve Sidewalk Slam into Top Turnbuckle! Sheamus kendisini resmen Strong'un üzerine bırakıyor. Strong ise onu omuzluyor ve Death by Roderick! Hayır. Sheamus, Roderick Strong'un ayağını son gücüyle tutup onu takla attıracak bir şekilde ittiriyor. Strong o hızla ayağa kalktığında ise BROGUE KICK! TAM RODERICK STRONG'UN SURATINA PATLIYOR! TUŞA GİDİYOR SHEAMUS 1......2......3!

Roderick Strong son anda ayağını iplere koyuyor. Çok yakındı! Gerçekten çok yakındı!İkisi de yerde yatıyor şu anda. Hakem ikiliden birinin dahi kalkmadığını görünce ikisi için saymaya başlıyor 1....2....3....4....5....6 oluyor o sırada yavaş yavaş ikisi de kalkmaya başlıyor. 7 olduğunda ikisi de ayakta birbirine bakıyorlar. Şimdi Sheamus bir yumruk atıyor Roderick Strong'a. Strong da ona aynı şekilde karşılık veriyor. Ardından Sheamus'tan bir yumruk daha. Strong da karşılık verdi. Ardından ikisi de seri bir şekilde birbirlerini yumruklamaya başladılar. Ne Strong ne de Sheamus! Biri dahi durmuyor. Sheamus gerildi ve Back Thrust Kick attı şimdi Strong'a. Ardından da Kitchen Sink! STRONG YERE DÜŞMÜYOR ve Sheamus'a dönüp bir Jumping Knee Strike! Ardından Spinning Backfist. Sonra Sheamus'u arkadan kavrıyor ve Olympic Slam! Tuşa gidiyor Strong 1....2... Sheanus atıyor yine. Roderick Strong bitirmeye oynuyor artık. Sheamus'u ayağa kaldırıyor. Suplex pozisyonuna alıyor; FAKAT SHEAMUS SMALL PACKAGE YAPIYOR 1....2...

Strong son anda atıyor! İkisi de çok hızlı bir şekilde kalkıyor. Ancak aniden Roderick Strong omuzluyor Sheamus'u ve DEATH BY RODERICK! Bununla da yetinmiyor. Sheamus'u kaldırıyor bir kez daha ve END OF HEARTACHE! Tuşa gidiyor Strong 1....2....3!

Kazanan ve Money in the Bank'i koruyan: Roderick Strong

Maçı kazanan Roderick Strong oluyor ve Pasifik'in hanesine bir puan daha yazılıyor! Hakem, Strong'a çantasını iade ediyor ve Roderick Strong ringin ortasında çantasını kaldırıp tauntlarını yaparken biz de reklamlara geçiyoruz.

V9zqqq.png


Arka alandayız. Elinde çantasıyla Roderick Strong'u görüyoruz. Kendisi bir hayli terlemiş. Şimdi bir alet kutusunun üzerinden bir havlu alıyor ve boynuna doluyor. Bu sırada Renee Young oraya geliyor. Direkt başlıyor konuşmaya.

Renee Young: Waow! Gerçekten güzel bir maçtı Roderick. Seni bu galibiyetinden ötürü de tebrik ederim. Neler söylemek istersin?

Roderick Strong: Yani, ne diyebilirim ki? Gayet kolay bir maçtı. Sheamus'a teşekkür ederim beni zorlamadığı için. Gerçi Sheamus'ın asla beni zorlayabilecek bir adam olabileceğini sanmıyorum. Hem şimdi hem de gelecekte. Her neyse, Sheamus'a teşekkürler. Zaten her türlü kazanacak ve çantamı koruyacaktım. Bunu zor yoldan da yapabilirdik. Ama benim kazanacağımı bildiği için zor yoldan gidip kendini boşu boşuna yormak yerine kolay yolu tercih etti. Zekice bir karardı Sheamus, tebrik ederim seni.

Renee Young: Peki senin için sırada ne var Roderick?

Roderick Strong: Sırada benim için ne mi var Renee? Haha, bu çok basit. Şu an Atlas'a karşı 3-0 öndeyiz, kazanıyoruz! Bu durumdan çok memnunum. Takımımın kazanıyor olması beni çok mutlu ediyor... her neyse, sorudan biraz saptık sanırım. Birazdan arka alana gidip bir sandalyeye oturacak ve televizyon başında kalan maçları izlerken takımımın zaferlerine tanıklık edecek, ardından kahvemi yudumlayacağım. Zaten gördüğünüz üzere galibiyete sadece bir adım uzaktayız. Eğer bundan sonraki maçı da kazanırsak Atlas'ın çevirmek için hiçbir şansı kalmıyor. Gerçi şova-

Bu sırada kadraja birisi giriyor, bu E-LI DRAKE! Strong hemen söylenmeye başlıyor.

Roderick Strong: Aha, gene geldi Allah'ın malı.

Eli Drake bunu duyunca kaşlarını çatıyor.

Eli Drake: Lafını geri al seni DUMMY! Eli Drake ile böyle konuşamazsın! Sen bir Pasifik eziğisin ve bir Atlas süperstarı ile konuşurken saygılı olacaksın!

Roderick Strong: Peki, peki, özür dilerim. Ben bir eziğim. Oldu mu? Tamam mı? Lütfen git şimdi, n'olur git. Bak istediğini de yaptım. Allah rızası için git.

Eli Drake: Seni DUMMY! Sen Eli Drake'e ne zaman gitmesi gerektiğini söyleyemezsin. O canı isterse gider, istemezse kalır anladın mı?

Roderick Strong facepalm yapıyor. Eli Drake elini tutup sertçe indiriyor yüzünden. Buna karşın Strong biraz geriliyor.

Eli Drake: Sheamus gibi bir DUMMY'e karşı kazandığın için kendini yükseklerde görme Roddy. Çünkü yükseklerde tek bir kişiye yer vardır, o da Eli Drake'e!

Eli Drake: Şu an bize karşı kazanıyor olabilirsiniz ama şimdiye kadar hep kolay maçları kazandınız, bu bir gerçek. Battle Royal mı, huh? Ne bu? Dummy'ler kulübü mü? Mojo Rawley de var mıydı bari içerisinde, huh? Birkaç kaybedenin birbirlerini elemek için uğraştığı maçı ciddiye almamı mı bekliyorsun? Hadi oradan!

Roderick Strong tam konuşacakken Eli Drake tekrar araya giriyor.

Eli Drake: Ne söyleyeceksin? Hardcore Şampiyonluğu maçından mı bahsedeceksin? Hadi ama yapma. Nick Jackson gibi sopa kalınlığındaki bir DUMMY'i yenmek hiç kimse için zor olmamalı. Ne diyorlardı onlar kendine? Hah, The Elite'di değil mi? Bir kere buradan Nick Jackson'ın galibiyet kazanmak için fazla dummy olduğunu anlamalısınız. Kendisini elit birisi olarak görüyor ama bu Dünya üzerinde tek bir elit var. O da E-LI DRAKE! DUMMY, YEAH!

Roderick Strong tekrar konuşmaya yelteniyor. Ama Eli Drake yine onu bölüyor.

Eli Drake: Şimdi arka alana git, bir yere otur, maç vakti geldiği zaman ekrana odaklan ve gözlerini Eli Drake'den ayırma. Böylece belki nasıl bir süperstar olunur onu öğrenebilirsin seni DUMMY!

Eli Drake bunları söyledikten sonra bir süre sessizlik oluşuyor. Ardından Roderick Strong eninde sonunda konuşarak sessizliği bozuyor.

Roderick Strong: Seni de, dummy'ni de, yeah'ini de s*keyim. Sus artık Allah'ın malı, sus!

Roderick Strong bunları dedikten sonra oradan ayrılıyor. Eli Drake de kaşlarını çatmış bir şekilde bakarken...

Eli Drake: Buraya gel! Buraya gel seni DUMMY! Buraya gel ve benden özür dile!

...Eli Drake de bunları söyledikten sonra Roderick'in peşinden gidiyor hızla. Kameralarımız burada kapanıyor.

V9zqqq.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=wapOqjQ4r_M[/ame]

GOD DAMN!

ec437ba0591.jpeg
X6ZE7o.png


Mark Briscoe ve Jay White biraz sonra girişte görünüyorlar. The Nest takımı ağır adımlarla ringe ilerliyorlar. Oldukça ciddi olan ikili biraz sonra mikrofon alıyor ve konuşuyorlar.

Mark Briscoe: Başımız sağ olsun. Söylenecek çok söz yok.

Jay White: Bize ölülerle maç ayarlayanlara da söyleyecek pek sözümüz yok.

Mark Briscoe: Mr. Dinler'in reenkarnasyona inandığını biliyoruz. Bu yüzden biraz sonra Tama Tonga ve Tanga Loa'nın ruhları, girdikleri yeni canlıların bedenleriyle buraya gelecekler. Şimdi, onları bekliyoruz. Haydi bakalım, güreş zamanı!

Mark Briscoe sırıtarak girişe dönüyor.

Ekran açılıyor.

Guerillas of Destiny takımından Tama Tonga ve Tanga Loa'yı görüyoruz. İkili, ağır bir şekilde yürüyerek evden çıkarken konuşuyorlar.

Tama Tonga: Ne diyorsun ya? Arabanın lastikleri patladı demek.

Tanga Loa: Aynen öyle. Yedek lastik bile patlatılmış. Ben de dedim sana geleyim.

Tama Tonga: İyi yapmışsın. Birlikte atlar gideriz arabayla, zor mu?

Tanga Loa: Öyle. Haydi gidelim.

Tama Tonga ve Tanga Loa, kendilerini çeken kameramanı önemsemeden arabaya doğru ilerliyorlar. Biraz sonra arabaya binen ikili rahat tavırlarla arabanın çalışması ve gitmek için bekliyorlar. Sürücü koltuğuna oturan Tama Tonga arabanın anahtarını arıyor. Bu sırada kameraman da onların biraz uzağında. Tama Tonga anahtarı buluyor, takıyor ve kontağı ÇEVİRMİYOR!

Tama Tonga: Bir saniye. Benim uşak bugün bana bir paket verecekti. Onu almam lazım.

Tama Tonga telefonunu çıkartıyor ve gördüğü mesaj karşısında irkiliyor:

Sakın arabayı çalıştırmayın!

Tama Tonga hızla arabadan iniyor ve uşağından gelen mesaj üzerine onu arıyor. Uşak zar zor da olsa telefonu açıyor.

Tama Tonga: Nerdesin? Ne? Bodruma mı kitlediler? Kim yaptı bunu? Anladım. Geliyorum hemen, geliyorum.

Tama Tonga hemen dönüyor.

Tama Tonga: Hemen arabadan in Tanga. Hemen! Ben şimdi geliyorum.

Tama Tonga, arkasındaki kameramanla birlikte hızla eve giriyor. Kameramanın da gelmesine izin veren Tama, sonrasında uşağın olduğu kata iniyor. Hızla onun ellerini çözerken, zar zor telefona ulaşan uşağın çabası yüzünden okunuyor. Tama Tonga biraz sonra uşağı oradan çıkartıyor. Kameraman ile birlikte oturma odasına geçen Tama Tonga, kameramana dönüyor.

Tama Tonga: Şimdi senle bir oyun oynayacağız. Ve sen, benim istediğim kısımları GWA'ya ileteceksin. Anlaştık mı?

Kameraman kafasını sallıyor. Biraz sonra dışarıya çıkıyorlar ve kameraman arabanın biraz uzağında arabayı çekiyor. Tama Tonga ise yanındaki Tanga Loa ile birlikte uzaktan arabayı izliyorlar. Anahtar, arabanın kontağına takılı durumda. Tama Tonga, Tanga Loa'ya dönüyor.

Tama Tonga: Uzaktan kumandalı sistemler, gerçekten de hayatı kolaylaştırıyor. Kaç metre öteden arabamı çalıştırabiliyorum mesela. Aynı şöyle.

Tama Tonga elindeki cihaza bastığı anda kontak dönüyor.

Amtfcg.png


Araba cayır cayır yanarken Tama Tonga ve Tanga Loa uzaktan gülüyorlar.

Tama Tonga: Yuvanızı yıkmaya geliyoruz, The Nest!

Ekran kapandığında Mark Briscoe ve Jay White şaşkınlıkla olanları izliyorlar. Arkalarını dönüyorlar ve DOUBLE LARIAT! Tama Tonga ve Tanga Loa burada! Yan tarafta hakem hemen zili çalıyor ve maç başlıyor!

Tag Team Match
Guerillas of Destiny vs. The Nest


Tama Tonga hemen Mark Briscoe'yu kaldırıyor ve ring dışına fırlatıyor! Tanga Loa ise, Jay White'ı kaldırıyor ve Tama Tonga'yı bekliyor, GUERRILLA WARFARE!

HAYIR! Jay White tepiniyor ve Tama Tonga ile Tanga Loa'ya bunu yapmak için fırsat vermiyor. O hızlı bir şekilde ikisine de üst üste yumruklar atarken Tama Tonga ve Tanga Loa, aralarından sıyrılan White için şaşırıyorlar! White bir yumruk Tama Tonga'ya bir yumruk Tanga Loa'ya atıyor. Ardından, hızla ringe giren Mark Briscoe, bir anda Tama Tonga'yı kaldırıyor ve CUT THROAT DRIVER! Jay White da hızla Tanga Loa'yı dışarıya düşürüyor ve aşağıya iniyor! Bu sırada Mark Briscoe içeride, yerde yatan Tama Tonga'ya tuşa gidiyor! 1........2....... Atıyor Tama Tonga! Mark Briscoe içeride ağır ağır ayağa kalkarken Jay White ise Tanga Loa'nın ağır ağır kalkmasını bekliyor. Tanga Loa ayağa kalkarken Jay White onu tutuyor ve bariyerlere fırlatıyor! Tanga Loa bariyerlerin orada yere düşerken Mark Briscoe içeride Tama Tonga'yı bir kez daha tutuyor ve CUT THROAT DRIVER!!!! HEMEN TUŞA GİDİYOR MARK BRİSCOE! 1............2............

3!

Kazanan: The Nest

The Nest kazanmayı başarıyor! Briscoe ve White için kolay galibiyet gelirken Mark Briscoe içeride seviniyor. Jay White da biraz sonra içeriye giriyor ve Mark Briscoe ile sarılıyorlar. Az sonra Jay White eğiliyor ve Mark Briscoe ayakta, Jay White da köpekleme pozisyonda tauntlarını atıyorlar!!!

CURB STOMP! SETH ROLLINS BURADA! Jay White tam pozisyondayken çakıyor Rollins Stomp'u! Mark Briscoe, Rollins'in gelmesi üzerine saldıracak gibi yaparken biraz sonra White'ı çekip alıyor ve ringin dışına iniyorlar. Rollins sinirli bir şekilde ona bakarken Briscoe, White ile aşağıda! Rollins yandan mikrofonu alıyor.

Seth Rollins: Evet, bu iş burada bitmeyecekti White! Ama sana söylemeliyim ki, senin bıçak darbenden sonra içimde bir şeyler değişti. Artık kendimi Seth Rollins gibi hissetmiyorum. Başarılarım, hedeflerim, zaferlerim, hatta mottom bile bana anlamlı gelmiyor. Bir değişime ihtiyacım olduğunu düşündüm. Aslında bu bir ihtiyaç da değil, bir zorunluluk gibiydi. Redesign Rebuild Reclaim, evet çok güzel! Ama artık o devir bitti. O yüzden yeni bir mottom var artık: Reborn Rekindle Regain! Ve bu motto ile bana artık Tyler Black demeye başlayabilirsiniz!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=dDjqz678vzY[/ame]

WAKE ME UP!

Tyler Black histerik kahkahalar atarken Wake Me Up çalıyor. Tyler Black köşede tauntlarını atıyor.

V9zqqq.png


Atlas soyunma odasındayız. Az önceki The Nest galibiyetiyle biraz da olsa moraller düzeliyor.

Stephanie McMahon: Pekala. İlk galibiyetimizi aldık. Hem de beklenenden basit bir şekilde. Aynısını biz de yapacağız. Bu kadar basit. İnanın bana, bu mağlubiyetle epey demoralize oldular. Geri kalan maçları kazanalım. Atlas için.

O esnada kapı açılıyor ve The Miz içeri giriyor.

The Miz: Vay ortamı kurmuşsunuz demek. Nasıl gidiyor? Pasifik tokatlamaya devam mı?

Genel skorda Pasifik'in gerisinde olmanın verdiği üzüntüyle kimseden cevap gelmiyor.

The Miz: Ha? Hayır, hayır. Kendinize gelin. Kendinize gelin! Hepiniz birer Atlas güreşçisisiniz. Moral bozacak birileri varsa o da Mundo'nun çöpleridir. Bugün riskte bulunduğumuz tek maç 5'e 5 maç. Diğer maçlar Atlas için hediye be, hediye! KİMSE, AMA KİMSE BİZİ JOHNNY MUNDO'NUN GENEL MÜDÜR OLDUĞU YERDE ÇALIŞTIRAMAZ! KADERİMİZ KENDİ ELLERİMİZDE. YA BU GECE KAYBEDİP KARİYERİNİZİ HARCAYIN YA DA KANINIZIN SON DAMLASINA KADAR SAVAŞIP KAHRAMAN OLUN! SEÇİM BİZİM. HADİ, HADİ, HADİ, HADİİİİİİ. ELLERİ ÇIKARIN.

The Miz tek elini ortaya koyuyor. En yakınındaki Steph de öyle. Ardından Mark Haskins, Eli Drake, The Rock, Cody, Elias hep beraber ellerini birleştiriyorlar.

ATLAS!

Kameralar diğer soyunma odasını gösteriyor akabinde. Johnny Mundo etrafa taktikler saçarken biraz ötede CM Punk'ı görüyoruz omuzunda kemeriyle. Araya giriyor.

CM Punk: Kimsenin bizi motive etmesine gerek yok. Motive olmak istiyorsanız bir önceki Pasifik şovunu izleyin. Aramızda bombalı saldırıya uğrayanlar oldu. Önce Tyler Black, ardından eşim AJ Lee bıçaklandı. Biz en başından beri davamızı kurallar çerçevesinde yürüttük ama onlar çirkinleşmeyi tercih ettiler. Karşımızda bir düşman bile yok esasen. Çünkü düşmanlar bile saygı duyulmayı hak ederler. Bizim Atlas'la olan münasebetimiz geri dönüşü olmayacak şekilde koptu. Onlara düşmanlarınız bile olmadıklarını hissettirin. Bir fire dışında iyi gidiyoruz. Kemerleri ortada olanlar ve Genel Müdürün belirlendiği maçta bulunanlar arasında hiçbir fark yok. O ringe sadece kendinize olan saygınız için çıkın.

Johnny Mundo: Pasifik henüz bir bebek ve onu sahipsiz sandılar. Onlara Pasifik'in sahibi olduğunuzu gösterin!

Johnny Mundo elini koyuyor ortaya. Herkes havaya girmiş bir şekilde yaklaşıyor ve orada küçük bir çember oluşturuyorlar.

PASİFİK!

V9zqqq.png


https://www.youtube.com/watch?v=IpPHt5KO-X8

7PNlgv.png


Live in Fear! 18 Mart Stadı'nın tüm ışıkları kapanıyor ve yavaşça telefon ışıkları etrafı aydınlatmaya başlıyor. Bu, Bray Wyatt'ın sahne almasına işaret. Kendisi de feneriyle girişte görünüyor. Yavaş yavaş ilerliyor ve ringe giriyor. Feneriyle birlikte bir tur da attıktan sonra fenerini söndürüyor. Hemen arkasından da ışıklar açılıyor ve Wyatt belindeki Oceans kemerini hakeme teslim edip rakibini bekliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Z9iQhlYAFdk[/ame]

d0a368f161.png


Catch Your Breath! Finn Balor da girişte görünüyor. Girişte tauntlarını attıktan sonra ciddi bir şekilde o da ringe giriyor. İki ismin kısa bir yüzleşmesinden sonra zil çalıyor ve maç başlıyor.

GWA Oceans Championship
Bray Wyatt (c) vs Finn Balor


Wyatt alabidiğine ciddiyetini takınarak gözdağı vermeye çabalarken Balor ise 32 bembeyaz dişiyle gülümseyerek Wyatt’ın karşısında durmaya devam ediyor. Wyatt bu duruma daha fazla dayanamıyor ve bir uppercut çakıyor, Balor yerde. Wyatt şimdi yerdeki rakibini tekmelemeye başlıyor defaatle. Wyatt’ın stomp darbeleri tamamlandıktan sonra Wyatt Balor’u ayağa kaldırıp iplere yolluyor, ancak Balor iplere tutunmayı başarıyor. Daha sonrasında ise Wyatt tekrardan Balor’un üzerine gidiyor ancak Balor bir Back Body Drop yapıyor ve Wyatt ringin dışına uçuyor fakat Wyatt yine de iplere tutunarak apronda kalıyor. Şimdi Wyatt apronda tekrardan bir yumruk deniyor ancak Balor bu sefer yumruğu engelleyip bir de Enzugiri vuruyor ve Wyatt kendisini ringin tamamen dışında buluyor. Balor bu durumu kahkahayla karışık gülerek karşılıyor. Bu sırada Wyatt da tekrardan ringin içine girmek istiyor ancak Balor’dan Wyatt’a bir Baseball Slide Dropkick geliyor ve Wyatt yine ringe giremiyor. Balor da şimdi ringin dışına çıkıyor ve Wyatt’ı tutup aprona sırtını vuruyor. Daha sonrasında ise ringin içine sokuyor ve kendisi de giriyor. Biraz bekledikten sonra duruyor ve Wyatt’a bir Double Foot Stomp vurup tuşa gidiyor. 1... 2...

Ama Wyatt rahatlıkla atıyor bu tuştan. Balor yine de rahatını bozmuyor ve Wyatt’ı kaldırıp ringin köşesine yollamak istiyor ama Wyatt bu durumu kendisine doğru çevirip Balor’u köşeye fırlatan isim oluyor. Şimdi Wyatt Balor’un üzerine doğru koşuyor ve Body Avalanche. Balor bu darbenin karşısında karnını tutsa da ayakta kalmayı başarıyor ancak bu da uzun sürmüyor, Wyatt şimdi Balor’u alıp yere bırakıyor. Balor yüzükoyun yerde yatarken Wyatt koşuyor ve Running Senton. Balor sırtından çok kötü yakalanıyor. Wyatt ise bu sefer gülümsemesini takınan taraf gibi görünse de bu sadece alay kahkahası. Wyatt şimdi ringin köşesine geçiyor ve tauntunu atıyor. Wyatt bir süre daha Balor’un hareketlenmesini bekliyor ve Spider Walk’a başlıyor. Wyatt Spider Walk yaparak Balor’un yanına doğru geliyor, bu sırada ise Balor de ayağa kalkıyor. Wyatt ise şimdi Balor’u Sister Abigail için tutuyor, hatta alnına bir de öpücük konduruyor ama Balor son anda Wyatt’ın arkasına doğru geçmeyi başarıyor, sonrasında ise Schoolboy için Wyatt’ı düşürmeye çalışıyor ancak Wyatt tüm zorlamaya karşılık yere düşmüyor. Wyatt şimdi Balor’u tutuyor ve Powerbomb için kaldırıyor ve vuruyor da. Wyatt bu sefer tuşa giden taraf. 1... 2...

Balor ise Wyatt kadar rahatlıkta olmasa da tuştan atmayı başarıyor. Wyatt bir kez daha ciddileşiyor ve bir kez daha Balor’a stomp darbeleri vurmaya başlıyor. Balor aldığı darbelerden dolayı kendisini iplere tutunmak ve oradan uzaklaşmak gereğinde hissediyor. Ancak Wyatt aynı görüşte değil ve Balor’u iplere uzanmadan bacaklarından yakalayıp tekrardan ringin ortasına doğru çekiyor ve stomp darbelerine kaldığı yerden devam ediyor. Şimdi Wyatt Balor’u kaldırıyor ve yumruklamaya başlıyor. Balor ise tüm çevikliği ile bu yumruklardan kaçınmaya çalışsa da Wyatt’ın uppercut darbesine karşılık veremiyor ve sersemliyor. Wyatt şimdi fırsatını buluyor ve Balor’u bir kez daha Sister Abigail için tutuyor ancak Balor bu sefer de Wyatt’ın karnına yumruklar vurmaya başlıyor. Wyatt Balor’ı bırakır bırakmaz Balor’dan bir Overhead Kick geliyor Wyatt’a. Wyatt şimdi sersemliyor. Balor da ayaklanıyor ve Wyatt’a bir Forearm Smash vuruyor. Daha sonrasında Balor bir kez daha koşuyor ve Wyatt’a bir kez daha Forearm Smash vuruyor. Şimdi Wyatt yerde ve ayağa kalkmaya çalışırken Balor üçüncü kez koşuyor ancak bu sefer Wyatt tamamen toparlanıyor ve Rolling Clothesline. Balor tekrardan yere düşüyor. Wyatt şimdi hızla koşuyor ve bir kez daha, bu sefer Balor’ın karnına doğru, Running Senton. Wyatt bir kez daha tuşa gidiyor. 1... 2...

Balor bir kez daha atmayı başarıyor. Wyatt mutsuz bir şekilde Balor’u kaldırıyor, ancak bu mutsuzluğu Balor’un neredeyse yardımsız ayakta duramayacak halde olduğunu görmesiyle birlikte mutluluğa çevriliyor ve kendisi de kahkahalar atarak Balor ile dalga geçmeye başlıyor. Balor’ın attığı cılız yumrukları kolayca ıskalamasını sağlıyor ve bundan da oldukça keyif alıyor gibi görünüyor. Wyatt şimdi Balor’u tutup ringin köşesine fırlatıyor. Balor köşede kalırken Wyatt Balor’un üzerine koşuyor ve yine bir Body Avalanche vuruyor. Ancak biraz önce yaptığı tek Body Avalanche ile kalmıyor ve bir kez daha Balor’un üzerine doğru koşuyor, maçtaki üçüncü Body Avalanche’ını da vuruyor. Balor dizinin üzerine çöküyor. Wyatt ise Balor’u kaldırıyor ve en üst köşeye bırakıyor. Wyatt da Balor’un ardından en üst köşeye çıkıyor. Wyatt şimdi Balor’u tutuyor ve Superplex için hazırlanmaya başlıyor ancak Balor ona karşılık Wyatt’ın kafasına yumruklar atmaya başlıyor. Wyatt ise bu yumruklara karşılık veremiyor, önce Balor’u tamamen bırakıyor ve sonrasında ise yere düşüyor. Balor Wyatt’ın bu durumunu fark ediyor ve toparlanıyor. Toparlanıyor ve COUP DE GRACE! BALOR’DAN WYATT’A MUHTEŞEM BİR COUP DE GRACE! BALOR ŞİMDİ KEMER İÇİN TUŞA GİDİYOR. 1... 2...


HAYIR, HAYIR, WYATT SON ANDA ELİNİ İPLERE ATIYOR VE ROPE BREAK OLUYOR, BALOR’UN TUŞ DENEMESİ BAŞARISIZ. Wyatt hala elini iplerde tutmaya devam ederken Balor şimdi hızlıca ayağa kalkıyor ve hakeme itiraz ediyor. Ancak bu herhangi bir şeyi değiştirmeyecek. Balor bu sinirle Wyatt’a iplerden destekli seri stomp darbeleri vurmaya başlıyor. Balor bütün öfkeyle Wyatt’ı kaldırıyor ve ona seri yumruklar geçiriyor, son olarak ise arkasına geçiyor ve Spinnig Headlock Elbow Drop yapıyor. Balor bununla bile yetinmiyor, hızla koşuyor ve Wyatt’a bir kez daha Double Foot Stomp vurup tuşa gidiyor. 1... 2... Wyatt’dan bir kick-out daha. Balor’un bu seferki duygu ve düşüncesi sadece öfke olmalı çünkü bu kick-out'dan sonra surat ifadesi bundan başka bir şey içermiyor. Balor şimdi bu sefer kendi isteğiyle en üst köşeye kadar çıkıyor ve Coup de Grace için rakibinin durumuna bakıp bir de taunt atıyor. AMA SON ANDA WYATT AYAĞA KALKIYOR, BALOR’UN ÜZERİNE DOĞRU KOŞUYOR VE SERT BİR YUMRUK FIRLATIYOR. BALOR'UN DENGESİ KAYBOLUYOR VE YÜKSEKTEN ARENANIN ZEMİNİNE ÇAKILIYOR. WYATT BU DURUMDAN SONRA MUTLU OLUYOR VE ZATEN ŞAFTI KAYMIŞ BALOR’UN ARKASINDAN RİNGİN DIŞINA ÇIKIP BALOR’U KALDIRMAK İSTİYOR AMA BALOR DA WYATT’A BİR YUMRUK ATIP ONU KALDIRIYOR VE 1916! ŞU AN İKİ İSİM DE YERDE. HAKEM ŞU ANDA İKİ İSİM İÇİN DE SAYMAYA BAŞLIYOR. 1... 2... 3... BU HAREKETSİZLİK SON BULUYOR VE RİNGE GİREBİLMEK İÇİN HAREKETLENİYORLAR. 4... 5... Hem Balor hem de Wyatt farklı yerlerden ringe girmek derdindeler, hakem yine saymaya devam ediyor. 6... 7... 8... Wyatt ringe giriyor, Balor hala ringin dışında. 9... Ve Balor da ringe girdi. ANCAK AYAĞA KALKAR KALKMAZ WYATT BALOR’U YAKALIYOR VE SISTER ABIGAIL! SISTER ABIGAIL! WYATT RAHAT BİR KEMER KORUMA MAÇINI BÖYLE SONLANDIRIYOR. 1... 2...

HAYIR, HAYIR, HAYIR. BALOR 2.99’DA ATIYOR. ANCAK WYATT DURACAK GİBİ DEĞİL. ŞİMDİ BALOR’U BİR KEZ DAHA KALDIRIYOR VE İKİNCİ SISTER ABIGAIL’İ DE VURUYOR VE TUŞA GİDİYOR. 1... 2...

3!

Kazanan ve hala GWA Oceans Şampiyonu: Bray Wyatt

Pasifik Atlas'ın karşısında bir galibiyet daha almayı başarıyor. Balor boylu boyunca yerde yatarken Wyatt ise yavaşça doğruluyor ve hemen arkasından diz çöküyor. Wyatt Balor'un başında diz çökmüş halde kahkahalarını atmaya devam ediyor.

V9zqqq.png


3!

Kazanan ve hala GWA Oceans Şampiyonu: Bray Wyatt

Pasifik Atlas'ın karşısında bir galibiyet daha almayı başarıyor. Balor boylu boyunca yerde yatarken Wyatt ise yavaşça doğruluyor ve hemen arkasından diz çöküyor. Wyatt Balor'un başında diz çökmüş halde kahkahalarını atmaya devam ediyor.

Pasifik üyelerinin bulunduğu soyunma odasında büyük bir sevinç var Wyatt'ın bu galibiyeti sonucunda. Herkes bu galibiyeti alkışlarken Mundo'nun da oldukça sevinçli ancak bir o kadar da motive olduğunu izliyoruz. Ancak bir anda duruyor ve adeta bir komutanmışçasına bağırıyor.

Johnny Mundo: ASKERLERİM!

Tüm Pasifik kadrosu sözlerini kesiyorlar ve Johnny Mundo'ya kulak veriyorlar.

Johnny Mundo: Evet, biz Atlas üyelerine karşı büyük bir üstünlük kurduk ancak bu kadarı bize yetmez. Yüce Pasifik kadrosu daha da fazlasını hak ediyor. Bu yüzden herkesin GWA Şampiyonluk maçında ve 5v5 maçında CM Punk'a ve takımımıza gerekli desteği vermenizi istiyorum. Çünkü o destek ve savunma üzerinde bulunduğumuz Çanakkale'de 1. Dünya Savaşı sırasında da verilmişti. Bu yüzden de Pasifik'in evi sadece Slamtown değil, aynı zamanda da Çanakkale'dir.

Johnny Mundo: Sırada yüce Pasifik takımının maçı var. SİZE SAVAŞMAYI DEĞİL ÖLMEYİ EMREDİYORUM!

Tüm Pasifik kadrosu bu sözlerden aşırı etkileniyor ve bu coşku Pasifik takımında daha da artıyor. Takım savaş çığırtkanlıkları yaparak odadan ayrılıyor.

V9zqqq.png


V3ENVZ.jpg


CM Punk'ı arka alanda hazırlanırken görüyoruz. Tam soyunma odasından çıkacağı esnada... BU TYLER BLACK! İkili yüz yüze geliyor. Bir süre bakıştıktan sonra konuşmaya başlıyorlar.

Tyler Black: Punk...

CM Punk: Black... Hoşgeldin, görüşmeyeli uzun zaman olmuştu.

Tyler Black: Evet evet evet. (Gülmeye başlar) Uzun zaman olmuştu. Lakin geldim. Sana bir şey söylemek için geldim Punk. Ben bu ringlere boşu boşuna gelmedim; ancak bugün pek bir işim yok. Bol şans... Senin için de, takımın için de. Kazanacağımızı biliyorum. Bunu onlara göstereceğinden eminim. Pasifik her zaman daha iyi olan daha domine eden oldu. Er ya da geç bunu göstermemiz gerekiyordu. Fazla vaktini almayacağım. Eski günlerin hatrına haftaya, galibiyetimizi kutlamayı umuyorum. Uyanık ol.

CM Punk: Teşekkürler. Evet kazanacağız, bundan emin ol.

Tyler Black biraz geri çekiliyor. CM Punk ise ona bir şey demeden bakarken Punk elini uzatıyor ona. Tyler Black ise karşılıksız bırakmıyor onu. İkili tokalaştıktan sonra Tyler Black oradan ayrılıyor ve Punk soyunma odasında hazırlığına devam ediyor.

V9zqqq.png


Anons: Bayanlar ve baylar, karşınızda Elias!

AzYlWB.png


Elias: Bayanlar ve baylar, şimdi sizlere birazdan izleyeceğiniz kaosu kazanacak takımı tanıatacağım...

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=qifJCs2k16k"]https://www.youtube.com/watch?v=qifJCs2k16k[/ame]

QL8V93.png


Elias: Mark Haskins!

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=f2r6AkSSOXE"]https://www.youtube.com/watch?v=f2r6AkSSOXE[/ame]

5gX22V.png


Elias: Eli Drake!

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=RWDz0uLAkH4"]https://www.youtube.com/watch?v=RWDz0uLAkH4[/ame]

PQO2cP.png


Elias: Cody Rhodes!

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=11rwudCQaeQ"]https://www.youtube.com/watch?v=11rwudCQaeQ[/ame]

ca78ae26ba.png


Elias: The Rock!

Elias bunu söyledikten sonra ayağa kalkıyor ve yanındaki isimlerle beraber ringe doğru yürümeye başlıyorlar, ama onlar yürürken bir müzik daha duyuluyor...

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=-swF-ycY-XE"]https://www.youtube.com/watch?v=-swF-ycY-XE[/ame]

q75IQu.png


Elias bu durumu hiç bozuntuya vermiyor ve,

Elias: Unuttuğum için beni bağışlayın, ve son olarak tarihin en iyi General Manager'i Stephanie McMahon!

Stephanie McMahon'da onlara katılıyor ve hep beraber ringe giriyorlar, ardından Stephanie dışarı çıkıyor ve ringin içindeki beş isim, rakiplerini beklemeye başlıyorlar ve bu sırada bir müzik duyuluyor...

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=GvD3CHA48pA"]https://www.youtube.com/watch?v=GvD3CHA48pA[/ame]

Rr8DzZ.png


KANA! Yüzünde zerre bir ifade yok ve sadece bekliyor...

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=JMfcIiH_OBw"]https://www.youtube.com/watch?v=JMfcIiH_OBw[/ame]

04e13396a8.png


Samoa Joe! KANA'nın yanına geliyor ve oda beklemeye başlıyor...

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=hezg-gKEDPY"]https://www.youtube.com/watch?v=hezg-gKEDPY[/ame]

NDzJdg.png


Triple H! Diğer iki ismin yanına geçiyor ve ringdeki isimleri süzerken bir yandan başka bir müzik çalıyor...

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=O6wF999NaOg"]https://www.youtube.com/watch?v=O6wF999NaOg[/ame]

X9dyz3.png


Wade Barrett! Takım arkadaşlarının yanına geçerken bir yandan ringdeki isimler ile göz göz geliyor, ardından ise başka bir müzik çalıyor...

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=Irq376CIP0s"]https://www.youtube.com/watch?v=Irq376CIP0s[/ame]

DJ7dv1.png


Johnny Mundo da ekibine katılıyor ve beş isim birden yavaşça yürüyerek ringe giriyorlar. Bu gece Pasifik’in en büyük savunmasını yapacaklar. Karşılarında adeta All Star kadrosu var ama beş isim de onların dibine kadar girmekten imtina etmiyor! 10 isim ringin içinde dip dibe. Yavaş yavaş aprona geçmeye başlıyorlar. Sadece Elias ve Mundo kalıyor. Hala dip dibeler. Hakem zili çaldırıyor!

10 Kişilik Elemeli Takım Maçı
Team Atlas (Elias & Mark Haskins & The Rock & Cody Rhodes & Eli Drake /w Stephanie McMahon) vs Team Pasifik (Johnny Mundo & Samoa Joe & Wade Barrett & Evil Kana & Triple H)


İkili birbirlerine bakmaya devam ediyorlar. Mundo bir anda gözlerini Stephanie McMahon’a çeviriyor. Gülmeye başlayarak geriye çekiliyor. Elias ona bakıp gelmesini işaret ediyor.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=OnXxfPsjT7A"]https://www.youtube.com/watch?v=OnXxfPsjT7A[/ame]

Jim Ross: Punk mı? Gerçekten mi? Onun bu gece Main Event’e hazırlanıyor olması gerekmiyor mu?

CM Punk girişte görünüyor ve elinde –elbette- bir mikrofon var!

CM Punk: Elias, maça başlamadan önce seni burada izlemenin ne büyük bir zevk olacağını söylemek istiyorum. Kemerin olmadan ve Main Event’in dışında. Hangimizin daha iyi şampiyon olduğunu tartışıyorduk. Artık sen şampiyon değilsin ve ben hak ettiğim gibi bu şovun Main Event’indeyim!

Elias, ona bakıp söyleyeceklerine devam et diyor ama Johnny Mundo’dan SUPER KICK! Hem de kafasının arkasına! Mundo tuşa gidiyor, 1... 2...

3!

Elenen: Elias Eleyen: Johnny Mundo

Johnny Mundo rakibin kaptanını eliyor. Elias’ı muhteşem avladı! Stephanie, dışarıda köpürürken Mundo ona bakıyor ve dalga geçiyor. Ringe bir anda The Rock daliyor! Mundo hemen geri çekiliyor. Wade Barrett ondan tag alıyor ve ringe giriyor. Rock’a gelmesini işaret ediyor ve Rock geliyor! Barrett’a üst üste yumruklar indiriyor. Arka arkaya indiriyor, öyle böyle değil. Sonunda bekliyor ve bir de Super Punch! Barrett kendi köşesine uçuyor. Samoa Joe tag alıyor. Rock’la lock up’a giriyor ve kazanıyor ama Rock kilitten kısa sürede kurtuluyor. Rock rakibini iplere göndermeyi başarıyor ve dönüşünde Hip Toss yapıyor. Joe kalkıyor ve bir tane daha ama hayır Joe bu hareketi bir Arm Bar’a çeviriyor! Rock hemen çırpınarak kurtuluyor ve köşeye gidiyor. Joe peşinden koşuyor ama Rock çekilip onu köşeye sokuyor! Joe köşeye serilirken Rock kendi köşesine gidiyor ve Mark Haskins’e tag veriyor. Şampiyon ringe girmeden aprondan ilerliyor ve ilk yaptığı şey Slingshot Basement Dropkick! Joe kalkmaya çalışırken Haskins köşeye çıkıyor bu defa da. Joe kalkınca da kafasını yakalıyor ve Over The Shoulder DDT- Ama Joe onu yakalayıp ringin ortasına fırlatıyor. Joe rakibinin üzerine koşuyor ve bu defa Haskins ipleri çekiyor! Joe ringin dışına düşüyor. Haskins kendi köşesine gidiyor ve Eli Drake tag alıyor. Haskins durmuyor ve iplere koşuyor, TOPE SUICIDE! Durmuyor ve Joe’yu ringe sokuyor, Joe doğrulmaya çalışırken Drake onu yakalıyor ve GRAVY TRAIN! Eli Drake tuşa gidiyor, 1... 2...

Wade Barrett tuşu bozuyor! Barrett gülerek köşesine giderken Drake onun yaptığını fark ediyor ve üzerine koşuyor. Barrett apronun diğer tarafına geçiyor ve hakem Drake’i ayırıyor. Drake hakemden bir an kurtuluyor ve Barrett’ı yakaladığı gibi ringe sokuyor iplerin üzerinden! Peşinden Evil Kana da giriyor ama bütün Atlas kadrosu ringe giriyor hemen! Ortalık savaş alanına dönüyor. Drake, Barrett’ı yere yatırıyor ve yumruklamaya başlıyor ama Triple H onu kaldırıyor ve Pedigree-Cody Rhodes yetişiyor, Beautiful Disaster! Cody yere indiği anda, Mundo’dan Super Kick! Cody de yere seriliyor. Mundo gülerek kalkıyor ama Running Knee Strike! Haskins onun işini bitiriyor. Ama Haskins dönünce de Asuka’dan Roundhouse Kick! Haskins yıkılmayınca da iplere gidiyor ve Hip Attack’la onu indiriyor. Asuka arkasını dönüyor ve The Rock! Spinebuster! Rock, taunta başlıyor ama Samoa Joe’dan, muhteşem bir Lariat geliyor! Eli Drake, Joe’yu yakalıyor ve köşeye atıyor! Corner Forearm Smash ve Corner E- ama Drake eğiliyor, Joe’nun tekmesi boşa gidiyor ve dengesini kaybediği yere seriliyor. Drake kurtuluyor ve iplere gidiyor, ama Wade Barrett apronda dirseğini onun suratına geçiriyor! Drake yere serilecekken Joe son anda onu yakalıyor Coquina Clutch! Drake çırpınıyor, Joe yerde onu öldürmeye teşebbüs ediyor adeta. Drake çırpınmaya devam ediyor,

Ama elini yere vuruyor.

Elenen: Eli Drake Eleyen: Samoa Joe

Atlas’ın All Star kadrosundan bir kişi daha gidiyor! Artık elde sadece şampiyonlar kaldı. Joe yavaş yavaş köşeye gidiyor, çok yıprandı artık. Wade Barrett tag alıyor, Drake’i eleme gururunun yarısı onun olmalı! Barrett ringde bekliyor gelecek olan kişiyi. Dalga geçiyor adeta, dönüp Stephanie McMahon’la da dalga geçiyor. İplere doğru gidiyor ama bu sırada Cody Rhodes ringe giriyor. Steph işaret edince Barrett arkasını dönüyor ve Cody’den Knee Drop geliyor! Cody yakalıyor rakibini ve Russian Leg Sweep! Ayağa kalkıyor ve ilk işi gidip köşedeki Mundo’ya bir tane yapıştırmak oluyor! Ortam yine geriliyor. Stephanie McMahon yere düşen meslektaşının yanına gidiyor ve dalga geçiyor. Cody bu arada köşeye çıkıyor ve Barrett kalkınca Moonsault ile atlıyor ama Barrett çekilince yere çakılıyor. Barrett köşeye sürünüyor ve Triple H tag alıyor. HHH eski düşmanının üzerine gidiyor ama Cody bir anda roll-up’a alıyor onu, 1... 2...

HHH kurtuluyor. Şaşkınlıkla bir an köşesine çekiliyor. Tekrar Cody’nin üzerine gidecek ama Kana ondan tag alıyor! HHH sinirle arkasını dönüyor ve “Bu benim işim” diye bağırıyor. Kana onu dinlemeden gitmek istiyor ama HHH bırakmıyor ve tartışmaya başlıyorlar. Bu arada Rhodes sürünerek tag vermeye gidiyor, Kana bunu fark edip HHH’den kurtuluyor ve hızla koşuyor ama Cody’e değil! Bir Drop Kick’le hem Haskins’i hem de Rock’ı köşeden düşürüyor. Asuka kalkarken Cody onu gafil avlamaya çalışıyor ama Kana onu yakalıyor ve KANAGON! Cody çırpınmaya başlıyor! O da elenirse Atlas’ın işi neredeyse bitmiş demektir! Cody uğraşıyor ama Kana’nın kilidi fazla sıkı! Cody bu kez kendini yuvarlamaya çalışıyor ama Kana tekrar sıkıyor, Cody elini yere vuruyor!

Hayır, son anda durduruyor kendisini ve yuvarlanıyor son bir gayretle! Aprona ulaşmayı başarıyor Hakem Kana’yı ayırıyor. Kana iyice delirmiş şekilde ringin dışına çıkıyor. Haskins ve Rock ayağa kalkmaya çalışıyorlar hala ama Haskins’e bir Spin Kick! Ardından yakalıyor ve onu da Rock’ın üzerine atıyor! İkiliyi birlikte bariyerlere geçiriyor. Stephanie McMahon da orada ve Kana’ya bağırıyor. Kana ona dönüyor ve yavaş yavaş üzerine yürüyor. Steph’in yüzünden oldukça korkmuş bir ifade var ama Kana gülüyor ve Steph’in üzerine koşmaya başlıyor. Steph kaçıyor, Kana kovalıyor. Steph sonunda ringe atıyor kendisini, Kana durdurak bilmeden peşinden giriyor ama Cody Rhodes onu yakalıyor, CROSS RHODES! Cody tuşa gidiyor, 1... 2...

3!

Elenen: Evil Kana Eleyen: Cody Rhodes

Pasifik ilk kaybını veriyor. İnanılmaz ani oldu bu durum! Cody’nin hali yok pek ama Stephanie gülerek onun kalkmasına yardım ediyor. Ama Triple H ringe giriyor, Steph’i iterek düşürüyor ve Cody’i yakalıyor. Steph’e bakıyor ve yüzünü iyice nefret bürüyor! Cody’i yere yatırıp yumruklamaya başlıyor! Kaldırıyor ve Pedigree- Cody onu geriye doğru attırıyor. Triple H kalkınca Cody saldırmaya çalışıyor ama Triple H yakalıyor ve Facebreaker Knee Smash! Ardından Cody’i iplere gönderiyor ve High Knee Strike! Triple H adeta deliriyor. Hala ringde bulunan Steph’e dönüyor ama Steph hemen kendini aprondan dışarı bırakıyor. HHH gülmeye başlıyor ve ve Cody’i köşeye atıyor. HHH üzerine gidiyor ama Cody çekilince köşeye çarpıyor. Cody kendini toparlayıp iplere gidiyor ama HHH dönüşünde onu yakalıyor ve Spinebuster! HHH, kaldırıyor Cody’i ve Pedigreeeeeeee! Öldürdü resmen Cody’i, öldürdü! HHH tuşa gidiyor, 1... 2...

Stephanie McMahon hakemi çekiyor! Steph bir kişi daha kaybetmiyor! Hakem aşağıya iniyor ve onu azarlıyor. Steph hakemle tartışırken HHH geliyor ve onu saçlarından tutarak aprona çıkarıyor! Steph çığlıklar atarken hakem bu kez HHH’yi ayırmaya çalışıyor. HHH onu da itiyor, bu arada Cody’nin sürünerek köşeye gidip tag verdiğini görüyor, Haskins ringe girerken, Steph de HHH’nin kafasını yakalayıp iplere vuruyor. Hakem bunu da görmüyor. Haskins, HHH’yi yakalıyor ve Release German Suplex’le yere yapıştırıyor! Şanssızlık ki HHH’yi takımının köşesine doğru atıyor. Mundo tag alıyor ve Super- Haskins kurtuluyor ve iplere gidiyor, dönüşünde Running Knee S- Mundo çekiliyor ve iplere gidiyor, o Running Knee Strike vuruyor! Mundo, Haskins’i köşesine çekiyor ve Barrett ondan tag alıyor. Barrett yerdeki rakibini tekmelemeye başlıyor Sonunda kaldırıyor ve diğer köşeye sürüklüyor. Bir European Uppercut vuruyor! Ardından bir tane daha vuruyor, bir tane daha ve bir tane daha! Haskins iyice sersemlemiş durumdayken Barrett onu köşeye çıkarıyor ve o da çıkmak istiyor ama Haskins onu ani bir tekmeyle atıyor. Haskins ayaklanıyor ve Diving Crossbody ile atlıyor ama Barrett onu yakalıyor, sırtlıyor, Wasteland! Hayır, Haskins onu Roll- Up’a aldı, 1... 2...

3!

Elenen: Wade Barrett Eleyen: Mark Haskins

Barrett eleniyor! Kimse beklemiyordu. Spikerler beklemiyordu, seyirciler beklemiyordu ama en çok Barrett beklemiyordu! Barrett şaşkınlıkla kalkıyor. Hakem onu aşağıya göndermeye çalışıyor ama hakemi aradan çekiyor ve Haskins’i yakalıyor ama Haskins, geriye çekiliyor ve SUPER KICK vuruyor! Barrett yere serilirken Haskins ayaklanıyor. Cody ve Rock’ın olduğu köşeye doğru gidiyor ama Joe arkadan gelip onu yakalıyor, Coquina Clutch! Haskins çırpınıyor, Joe onu yere yatırmaya çalışıyor ama Haskins mücadele ediyor ve Joe onu tam çekecekken Rock tag alıyor. Joe, Haskins’i ringin ortasına çekiyor ama çok geç. Rock ringe dalıyor ve hem Haskins’i hem de Joe’yu yakalıyor, ROCK BOTTOM! Rock ayağa kalkıyor ve Haskins’i çekip kendi köşelerine itiyor. İplere gidiyor, PEOPLE’S ELBOW! The Rock tuşa gidiyor, 1... 2...

3!

Elenen: Samoa Joe Eleyen: The Rock

Şoka giriyor herkes! Mundo ve HHH de şokta, iki dakika içinde öndeyken geriye düştüler! Rock ayakta ve çıldırmış gibi. Hadi gelin diyor. Mundo ringe giriyor ve Rock ona doğru gidiyor ama asıl arkadan HHH giriyor ve ona dalıyor. İki isim birlikte Rock’a dalıyorlar. Hakem engel olmaya çalışıyor ama ikili engel dinlemiyorlar. Cody ringe giriyor bu defa da hakem onu durdurmaya çalışırlarken, Mundo ona bir Leg Lariat vuruyor! Cody apronda kalıyor. HHH ve Mundo bu defa hakem falan dinlemeden ringde yatan Mark Haskins’e gidiyorlar. Onu tekmelemeye başlıyorlar köşede, adeta işkence yapıyorlar. Bu arada hakem de onlarla uğraşmayı bırakmış durumda ve geriden sadece uyarmakla yetiniyor. Bu da bir işe yarıyor ve Rock’ın süründüğünü görüyor, Rock köşedeki Cody’e tag veriyor. Cody zorlu adımlarla köşeye çıkıyor. Mundo ve HHH, Haskins’in durumundan tatmin olmuş şekilde geriye döndüklerinde Cody’den bir Moonsault! HHH geriye yuvarlanırken, Cody Mundo’nun üzerinde kalıyor ve tuşa gidiyor, 1... 2...

Johnny Mundo kurtuluyor! Cody, Mundo’yu da kaldırarak kalkıyor. Cody’nin bugün harcadığı çaba gerçekten inanılmaz. Ama durmuyor, Cross Rhodes için pozisyon almaya çalışırken Mundo onu itiyor, Cody hakeme çarpıyor. Hakem iplerle Cody arasında sıkışıyor ve darbenin etkisiyle yere seriliyor. Cody geriye döndüğünde, Mundo’dan bir European Uppercut yiyor. Mundo üst üste tekmelerle onu zayıflatıyor ve son olarak Step Up Jumping High Knee vuruyor! Cody yere düşerken, Mundo geriye çekiliyor ve Cody’i bekliyor. Cody kalkıyor ve SUPER KICK! Mundo tuşa gidiyor, 1... 2...

Cody kurtuluyor! Mundo şokta adeta! Rakibini köşeye çekiyor sinirle ve köşeyi tutuyor! Starship Pain-Ama Cody çekiliyor ve Mundo yere çakılıyor! Mundo kalkmaya çalışırken Cody kalkıyor ve iplere gidiyor, Beautiful Disaster- HAYIR HHH ORADA ONU BALYOZUYLA KARŞILIYOR! Cody ringin ortasına düşüyor, hareket edecek mecali bile kalmadı muhtemelen! Mundo sürünerek ona giderken HHH de hakemi ona doğru itiyor. Hakem zorlukla tuşu sayıyor, 1... 2...

3!

Elenen: Cody Rhodes Eleyen: Johnny Mundo

Cody de maçın sonunu göremiyor! HHH intikamını sonuna kadar alıyor. Cody dışarı bırakıyor kendisini. Stephanie McMahon sağlık ekiplerini çağırıyor ve onun gelmesini bekliyor. HHH hiç vakit kaybetmeden dışarıda kalkmaya çalışan Rock’a da balyozu indiriyor. Haskins’i yakalıyor ve balyozla birlikte dışarıda Russian Leg Sweep! Haskins’i ringe sokuyor ve ardından köşeye geçiyor. Hakem ancak yerden Mundo’nun ona tag verdiğini görüyor. Avantaj Pasifik’te şu anda. Bu arada sağlık görevlileri de Cody’i bir sedyeye yerleştirmeye çalışıyorlar. HHH ringe giriyor ve bu kez elinde bir mikrofon var.

Triple H: Hey Steph, sağlık ekiplerini hemen gönderme, bir şampiyonunu daha arkandan yolluyorum.

Triple H mikrofonu atıp arkasına dönüyor ama Haskins son gücüyle Bicycle Kick vuruyor! HHH iplerin arasından dışarı yuvarlanıyor. Haskins kalkmaya çalışıyor, hakem doğruluyor. Triple H dışarıda kalkmaya çalışıyor. Steph de hala Cody’le ilgileniyor. Sonunda sağlık ekipleri Cody’i sedyeye koyuyor ve götürmeye başlıyorlar, Steph de yanlarında yürüyor. Ayaktaki yegane iki isim hakem ve Stephanie McMahon ve hakem saymaya başlıyor, 1.. 2... 3... 4... 5...

Triple H doğruluyor sonunda, Haskins de dizlerinin üzerinde oturmakta şu anda. Rock da yavaş yavaş, aprıona çıkıyor. Mundo da apronda kendine gelmeye çalışıyor ve HHH’ye bağırıyor, 6... HHH ringe dönüyor.

Hayır, Steph onu tutup çeviriyor ve dudaklarına yapışıyor. Steph, HHH’yi inanılmaz öpüyor. HHH kurtulmaya çalışıyor, 7... 8... 9... HHH, Steph’i sonunda itiyor!

10!

Elenen: Triple H Eleyen: -

Triple H ringe dönemiyor. Mundo şokta ama HHH de şokta. Steph yüzünde nefretle gülüyor ona! Adeta her şey donmuş durumda.

Jim Ross: Stephanie’nin bu kadar düşeceğini tahmin eder miydin?

Booker T: O bir McMahon, kazanmak için elbette her şeyi yapacak. Onlar her zaman kazanır.

Dondurulmuş sahnede Triple H sinirle yürümeye başlıyor. Fazla sakin oldu sanki. Steph bile şaşırmış gibi, gülmesi yavaş yavaş duruyor. Triple H arka alana giden girişte gözden-kaybolmuyor! Geriye dönüyor sağlık görevlilerini dört bir yana saçmaya başlıyor. Sonunda sedyenin üzerine çıkıyor ve Cody’i yumruklamaya başlıyor. Triple H sonunda Cody’i sedyeden çıkarıyor ve ve giriş koridorunda PEDIGREEEEEE! Steph’e dönüyor ve Suck It çekiyor, ardından girişte kayboluyor! Steph ve sağlık görevlileri tekrar Cody’le ilgilenmeye başlıyorlar. Bu arada ringdeki donmuş hava da sonunda dağılıyor. The Rock köşede, Haskins de ringde ona yakın duruyor. Mundo sonunda ringe giriyor. Artık işini korumak için tek başına!

Johnny Mundo yüzünde tepki bile yok bir durumda ve işini korumak için yapması gereken şeyin farkında gibi. The Rock, Tag'ı alıyor ve ringe giriyor. Johnny Mundo ile yüzleşiyorlar ve bir süre sonra ilk saldırıyı Rock yumruk atarak saldırmak istiyor fakat Mundo bunu ani bir şekilde tersine çeviriyor ve seri bir biçimde Palm Strike'lar vurarak Rock'ı zayıflatmaya çalışıyor. Bunun fayda etmeyeceğini bilir gibi bir süre sonra Rock'ı kavrayıp Belly to Back Wheelbarrow Facebuster uyguluyor! Johnny Mundo hiç beklemeden tekrar Rock'ı kavrayıp köşeye atıyor fakat Rock, ona doğru koşan Mundo'dan hemen sıyrılıp Float Over DDT geçiriyor. Ardından direk ringin ortasına çekiyor ve Mundo kalkarken ROCK BOTTOM- AMA MUNDO ROCK'UN ZIPLAMASINA İZİN VERMİYOR VE C4 UYGULUYOR! Hemen tuşa gidiyor 1-2- KICKOUT! The Rock syrılıyor bu hamleden! Johnny Mundo tekrar Rock'ı kaldırıyor ve köşeye yolluyor. Bu sefer Rock karşı hamle yapamıyor ve Mundo onun karnına yumruklar atarak sersemletmeye çalışıyor, en sonunda en üst köşeye çıkartıyor ve Superplex için hazırlanıyor.. SUPERPLEX İÇİN ATLAYAMIYOR ROCK ONU TUTUYOR, ROCK ÜSTÜNLÜĞÜ ALIP MUNDO'YU HEMEN OMUZLARINA ALIYOR VE ATLIYOR TOP ROPE SAMOAN DROP! THE ROCK HEMEN TUŞA GİDİYOR 1-2-

KICKOUT! JOHNNY MUNDO İŞİNİ KAYBETMEMEK İÇİN İYİCE DİRENİYOR! Ama The Rock hiç beklemiyor bile ve Mundo'yu kaldırıp Haskins'in olduğu köşeye doğru atıyor. Hemen Tag veriyor Rock ve Haskins'te ringe giriyor. İkili hızlıca Mundo'yu kaldırıyor ve Double Suplex! Rock kenara geçiyor bu arada. Mark Haskins tuşa gitmiyor ve Mundo'yu hızlıca kaldırıp köşeye yolluyor. Ardından ona doğru koşup önce bir Running Corner Elbow Strike! Ardından onu kendine doğru çekiyor ve kafasını kolunun altına alıp, köşeden destek alarak sıçrıyor, TORNADO DDT! Şimdi Haskins, Mundo'yu tekrar kaldırıyor ama Mundo hızlıca Bridging Nothern Lights Suplex deniyor fakat Haskins olduğu yerde durmayı başarıyor ve Mundo'yu bacaklarından kavrayarak yukarı kaldırıyor ardından ise Brainbuster! Mark Haskins şimdi tuşa gidiyor 1-2- Kickout! Johnny Mundo yine bırakmıyor maçı! Mark Haskins bu sırada Mundo'yu tekrar kaldırıp kendi köşesine atıyor ve orada The Rock'a Tag'ı veriyor. Rock ringe girdiği gibi Mundo'yu diğer uçtaki köşeye atıyorlar ve Haskins, Rock'un hızlanmasını sağlayarak onu Mundo'nun üzerine yolluyor. The Rock o hız ile beraber Mundo'nun üzerine doğru atlayarak Stinger Splash! Haskins o sırada kenara geçiyor. bu sefer The Rock, Johnny Mundo'yu kendi köşesine doğru yolluyor fakat Mundo köşeye kolunu koyarak çarpmaktan kurtuluyor. Bu sırada Rock arkadan hemen yumruğu geçiriyor fakat MUNDO EĞİLİYOR VE DARBE HASKINS'E GELİYOR! Mark Haskins kendini yere bırakırken Rock şaşırarak ona bakıyor ve bu sırada SUPERKICK! JOHNNY MUNDO, THE ROCK'IN TAM KAFASININ ARKASINA GEÇİRİYOR TEKMEYİ VE ROCK YERE YIĞILIYOR! JOHNNY MUNDO TUŞA GİDİYOR 1-2-

3!

Elenen: The Rock Eleyen: Johnny Mundo

1 VERSUS 1! BU TARİHİ MAÇIN SONUCUNU BELİRLEMEK ARTIK SADECE İKİ ADAMIN ELİNDE. MARK HASKINS YAVAŞ BİR BİÇİMDE YERDEN KALKIP RİNGE GİRİYOR VE MUNDO İLE BAKIŞIYORLAR. BU SAATTEN SONRA ARTIK HER ŞEY ONLARIN ELİNDE!

MARK HASKINS! İlk hamleyi deneyen taraf oluyor ve ani bir Clothesleine denemesi fakat Mundo'da aynı hızlılıkta eğilerek bu hamleden kurtuluyor ardından seri bir Mid-Kick ve iplere koşup sıçrıyor, FLYING CHUCK! AMA BOŞLUĞA! HASKINS İSE BU HAMLEDEN KAÇIYOR! Şimdi Mundo'nun kalkmasına fırsat vermeden yerde yumruklamaya başlıyor bir süre ve ardından durup kalkıyor. Mundo'nun kalkmasını bekliyor fakat Mundo normal bir kalkış şekli göstermiyor ve KIP-UP HURRICANRANA! Mundo bildiği tüm numaraları uyguluyor gibi. Şimdi beklemeden iplere koşuyor ve Springboard Moonsault, bu sefer hamle başarılı! Ardından durmuyor ve üstüne birde Standing Shooting Star Press! Johnny Mundo enerjisi bitmeyen bir makine gibi şu an ve şimdi Haskins'i kaldırıp iplere yolluyor ve dönüşte Leap Frog ile üstünden sıçrıyor, Haskins'in tekrar iplere gitmesine sebep oluyor ve dönüşte Mundo tekrar sıçrıyor fakat HASKINS ANİDEN DURUYOR! Mundo'yu havada Powerbomb pozisyonunda yakalıyor ve havaya fırlatıp JUMPING CUTTER! MARK HASKINS HEMEN TUŞA GİDİYOR, 1-2- KICKOUT! JOHNNY MUNDO İŞİNİ KAYBETMİYOR! Mark Haskins bu sefer beklemiyor ve Mundo'yu direk kaldırıp Uppercut darbeleri ile köşeye yaslıyor. Orada Mundo'yu yine beklemiyor ve bu sefer en üst köşeye çıkartıyor. Ardından kendisi de onun yanına çıkıyor ve TOP ROPE PUMPHANDLE DRIVER MI?? HAYIR MUNDO, HASKINS'İN BELİNE DİRSEKLER VURUYOR VE HAREKETİ UYGULATTIRMIYOR! Şimdi Mundo üstünlüğü eline alıp Haskins'i kavrıyor ve hiç beklemeden TOP ROPE SPANISH FLY! AMA WHAT THE FUCK İKİ İSİMDE YERE DÜŞMÜYOR! İKİ İSİMDE AYAKLARININ ÜSTÜNDE VE MUNDO OLANA ŞAŞIRMIŞKEN HASKINS SALİSE BİLE GECİKMEDEN HEMEN MUNDO'YU KAVRAYIP DEATH VALLEY DRIVER! MARK HASKNIS TUŞA GİDİYOR, 1-2-

KICKOUT! JOHNNY MUNDO HALA SAVUNUYOR MESLEĞİNİ. JOHNNY MUNDO BU MAÇI BU SAATTEN SONRA BIRAKMAMAYA KARARLI BİR VAZİYETTE! HASKINS İSE ÇARESİZ! Fakat bir süre sonra kendini toparlayıp Mundo'yu kaldırıyor ve kavrayıp Sitout Butterfly Suplex! Haskins tekrar kaldırıyor rakibini ve köşeye yolluyor ardından ona doğru koşup Running Corner Dropkick! Johnny Mundo kendini biraz ileri sürüklüyor fakat hala yerde. Mark Haskins ise köşeye çıkıyor, önce Mundo'ya bakıyor ardından atlıyor, TOP ROPE SENTON BOMB ama boşluğa! Mundo son saniyede çekiliyor ve kendini zorlayarak ayağa kalkıyor. Mark Haskins yavaş yavaş ayaklanırken koşuyor ve Bicycle Kick! Onun yerde kalmasını ister gibi fakat şimdi onu kendisi kaldırıyor ve kavrayıp Belly To Back Wheelbarrow Facebuster! Johnny Mundo tuşa gitmiyor ve köşeye çıkıyor, az önceki olanlara benzer gibi ve Johnny Mundo atlıyor Shooting Star Press! Mark Haskins çekilmiyor ve darbe başarılı. Johnny Mundo şimdi tuşa gidiyor, 1-2- Kickout! Mark Haskins maçı hala canlı tutuyor. Ve aniden Mundo'dan önce ayaklanıyor ve onu Forearm darbeleri ile sersemletiyor, ardından iplere yolluyor ve dönüşte Pop-Up Uppercut! Mark Haskins tuşa gitmiyor ve Mundo'yu kaldırıp iplerin üstünden dışarı yolluyor. Ardından önce iplere koşuyor ve DIŞARI ATLIYOR TOPE SUICIDA AMA ROUNDHOUSE KICK! JOHNNY MUNDO KENDİNİ MÜKEMMEL BİR YÖNTEM İLE KURTARIYOR. ŞİMDİ HASKINS'I KALDIRIP RİNGİN İÇİNE YOLLUYOR VE KENDİSİDE GİRİYOR, KÖŞEDEN DESTEK ALIYOR VE STARSHIP PAIN! JOHNNY MUNDO MAÇI BİTİREBİLİR, AMA TUŞA GİTMİYOR VE TEKRAR KÖŞENİN YANINA GELİYOR. TEKRAR ZIPLIYOR VE TEKRAR STARSHIP PAIN! JOHNNY MUNDO TUŞA GİDİYOR, 1-2-

KICKOUT! MARK HASKINS KURTULUYOR, JOHNNY MUNDO ŞAŞKIN, SEYİRCİLER ŞAŞKIN VE HERKES ŞAŞKIN! JOHNNY MUNDO KÖŞEYE GEÇİYOR, TAUNT ATMAYA BAŞLIYOR VE HASKINS AYAKLANIRKEN KOŞUP NITRO BLAST! MUNDO GEÇMİŞİ ANIYOR RESMEN! VE TEKRAR TUŞA GİDİYOR 1-2- KICKOUT! MARK HASKINS PES ETMİYOR. Johnny Mundo şimdi Haskins yavaşça ayaklanırken iplere koşuyor ve FLYING CHUCK HAYIR! HASKINS HAVADA POWERBOMB POZİSYONUNDA TUTUYOR VE DAHA MUNDO KENDİNE GELEMEDEN POWERBOMB'U SERTÇE UYGULUYOR! Mark Haskins şimdi rakibini kaldırıyor ve iplere yolluyor ama Mundo iplere tutunarak bekliyor ve Haskins koşarken iplerden sıçrayıp Haskins'in üzerinden atlıyor ve karşı iplere doğru koşuyor, bu sefer Haskins eğiliyor ve Mundo'yu bacaklarından kavrayıp Back Body Drop ama SUNSET FLIP POWERBOMB! MUNDO BU HAREKETİ TERSİNE ÇEVİRİYOR, Johnny Mundo tuşa gitmek yerine rakibini kaldırıyor ve köşeye yolluyor, ardından ona doğru koşuyor fakat Haskins bir dirsek darbesi ile Mundo'yu geri püskürtüyor. Ardından 2. iplere çıkıyor ve atlıyor Jumping Crossbody! Ama Mundo düştükten sonra yuvarlanıyor ve HASKINS'I KAVRAYARAK AYAĞA KALKIYOR! HASKINS'I KÖŞEYE ÇARPTIRMAK İSTİYOR FAKAT HASKINS KÖŞEYE ÇARPACAKKEN AYAKLARINI KÖŞEYE BAĞLAYIP ORAYA TUTUNUYOR! Johnny Mundo onu ayırmaya çalışırken Haskins onun suratına bir yumruk atıyor ve hemen, beklemeden köşeden sıçrıyor TORNADO DDT! Mark Haskins tuşa gitmiyor ve rakibini kaldırıp kavrıyor ve PUMPHANDLE DRIVER AMA HURRICANRANA! MUNDO HER TÜRLÜ KAÇMA TAKTİĞİNİ UYGULUYOR! Johnny Mundo şimdi Haskins ayaklanırken Flying Chuck için atlıyor fakat HASKINS ÇEKİLİYOR, Mundo'nun ikinci denemesi yine başarısız, bu sırada Mark Haskins hemen kendine geliyor ve Mundo yere iner inmez onu kavrayıp RELEASE GERMAN SUPLEX! AMA MUNDO DÜŞTÜKTEN SONRA AYAKLARINI HAVADA TUTUP HASKINS'IN BELİNİ KAVRIYOR VE KENDİNE DOĞRU ÇEKİP LEVERAGE PIN 1-2- KICKOUT! HASKINS ŞOKU HENÜZ ATLATAMADI FAKAT BUNU ENGEL YAPMAYIP YERDEKİ MUNDO'YU BACAKLARINDAN KAVRIYOR VE SHARPSHOOTER! MUNDO'YU RİNGİN ORTASINA ÇEKİYOR VE KİLİDİ İYİCE SIKIYOR! MUNDO ÇARESİZ BİR BİÇİMDE BAĞIRIYOR FAKAT ELİNİ ISIRARAK YERE VURMUYOR ELİNİ! JOHNNY MUNDO İPLERE ULAŞAMAYACAĞINI ANLIYOR FAKAT YİNEDE PES ETMEK İSTEMİYOR! BİR SÜRE DAHA DAYANIYOR VE EN SONUNDA ELİNİ HAVAYA KALDIRIYOR...

VE ELİNİ VURUYOR!!!!!!!!

Elenen: Johnny Mundo Eleyen: Mark Haskins

Kazananlar: Team Atlas

MARK HASKINS BAŞARIYOR! TEAM ATLAS BAŞARIYOR! MARK HASKINS BU GALİBİYET SONUCU DELİLER GİBİ SEVİNİRKEN BİR YANDAN RİNGE GİREN İSİM İSE STEPHANIE MCMAHON! Onunda mutluluğu yüzünden okunuyor ve o, Mark Haskins'in elini kaldırırken kameralar kapanıyor...

V9zqqq.png


Arka alana Mark Haskins, The Rock ve Atlas kadrosuyla gelen Stephanie McMahon, büyük bir çoşkuyla karşılanıyor! Atlas'ın diğer elemanları onu sevinçle arka alanda kutluyor.

Stephanie McMahon: KOYDUK MU LAN MUNDO!!!

Stephanie McMahon çirkefçe arka alanda sevinirken Atlas'tan Sheamus, Becky Lynch, Finn Balor, Mark Briscoe gibi isimler de orada.

Mark Briscoe: Çok yaşa PATRONUM!

Sheamus: GWA'nın başına gelen en güzel şey...

Finn Balor: Sonuç belliydi. Neden seviniyorsunuz?

Biraz sonra...

The Miz oraya geliyor!

Stephanie McMahon: Vay, vay vay. THE MIZ! Gelecek GWA şampiyonu! Sana güveniyoruz Miz!

Mark Briscoe: Sana güveniyoruz.

Elias: Git ve o kemeri kapıp gel evlat.

Cody: Miz. Punk kolay lokma. Gel ve kemerinle kutlama yapalım.

The Miz: Sağ olun. Sağ olun. Bunu yapabileceğimi biliyorum. Atlas'a bu günün 3.galibiyetini getirmeye gidiyorum. Bol şans dilemenize gerek yok. Çünkü şansa ihtiyacı olan ben değilim.

Miz karizmatik bir şekilde oradan ayrılıyor.

V9zqqq.png


JoJo: Bayanlar ve baylar. Sıradaki mücadele GWA kemeri için yapılacak!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5nBH3A2XKwo[/ame]

AWEEEESOME!

nQY9Ja.png


I Came To Play eşliğinde The Miz girişte görünüyor. Miz tauntlarını attıktan sonra hızlı adımlarla ringe giriyor. Rakibini bekliyor Miz.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=KSjnYQXjvWg[/ame]

Cult of Personality!

x8G18M.png


CM Punk girişte görünüyor. Tauntunu atan Punk, kemerini göstere göstere ellerini yana açıyor ve ağır ağır ilerliyor. Miz bu sırada duyamadığımız bir şekilde küfrederken Punk da gülümseyerek ringe ilerliyor. Biraz sonra içeriye giriyor. Anonstan sonra maç başlıyor.

GWA Championship
CM Punk (c) vs. The Miz


Maç başlar başlamaz ikili birbirlerine koşmuyor, önce yavaşça birbirlerini süzüyorlar. Miz de Punk da sakince birbirine yaklaşırken Miz konuşuyor: "Karın hastanede yatarken enerjini nereden alıyorsun serseri?" Punk sinirleniyor ve geviş getire getire Miz'e bakarken biraz sonra lock up için geliyor. Lock up sonunda Miz'i headlock'a almaya çalışırken Miz onu ittiriyor. Punk iplere gidip dönerken Miz Big Boot düşünüyor ama Punk alttan geçiyor, sonra da arkasını dönmeden bir Back Kick çakıyor, kafasından tutuyor ve Bulldog ile yere seriyor onu. Bu sırada kulağına doğru eğilip bağırıyor: "Karının pornolarından." Seyircilerden iyi reaksiyon gelirken Miz de sinirleniyor. Punk hızla kalkan Miz'e doğru koşarken Miz Belly To Belly Suplex yaparak Punk'ı köşeye doğru fırlatıyor! Punk belini çarparken Miz, Punk'ın kafasını bastırıyor hızla. Hakem sayıyor! 1! 2! 3! 4! Miz bırakıyor. Punk boğazını tutarak ağır ağır kalkarken Miz de ringin ortasında bir elini göğsüne koyuyor ve diğer elini havaya kaldırıyor, bağırıyor: "Alkol içmem, uyuşturucu kullanmam, evlilik öncesi sevişmem. Çünkü ben dünyadan zevk almayı bilmeyen bir moronum!" Miz gülerek arkasını dönerken Punk'tan Roundhouse Kick! PUNK HEMEN TUŞA GİDİYOR! 1.........2....

Miz atıyor! Punk hızlı hızlı kalkarken Miz de kafasını tutarak ağır ağır iplere doğru atıyor kendini ve kalkmaya çalışıyor. Miz kalkarken Punk hızlı bir şekilde ringden iniyor ve Miz'in olduğu tarafa gidip onun ayaklarından tutup aşağıya çekiyor! Miz aşağıya düşerken Punk onun kafasından tutuyor ve hızla köşe direğine fırlatıyor! Miz kafasını çarparken Punk yavaş yavaş gidiyor ve Miz'i kaldırıyor. Biraz sonra, Punk yerdeki Miz'i kaldırırken Miz'den EYE POKE! Ama hakem görmüyor bunu! Punk gözünü tutarak oradan giderken Miz hemen Punk'ın arkasına geçiyor ve hızla onu köşeye çarptırıyor! Punk kafasını köşeye çarparken Miz biraz sonra tutuyor onu ve hızla bariyerlere fırlatıyor! Biraz sonra Miz, Punk'ın ağır ağır kalkmasını beklerken arkasına geçiyor. Steel Steps'e doğru SKULL CRUSHING FINALE! Punk kafasını çarparak yere düşerken Miz hemen onu kaldırıyor ve ringe sokuyor! Miz de hemen ringe girerken HIZLA TUŞA GİDİYOR! 1........2..........

Punk atıyor! Miz şaşkınlıkla hakeme dönüyor ve yanlış saydığını söylüyor. Hakem doğru olduğu konusunda oldukça ısrarcıyken Miz biraz sonra iyice sinirleniyor ve hakeme çatıyor. Punk bu sırada ağır ağır kalkarken Miz gidiyor ve Punk'ın sırtına vuruyor, ardından yere düşen Punk'ın bacağını tutuyor ve sağ dizine doğru çalışıyor! Punk acı içinde bağırırken Miz, Punk'ın sağ dizine doğru elbow drop'larla atlıyor. Punk sinirleniyor ve bırakmasını söylüyor ama Miz hızlı hızlı elbow vurmaya devam ediyor. Biraz sonra bırakınca Miz hemen onu tutuyor ve FİGURE FOUR LEGLOCK! The Miz kilidi bağlıyor! Punk, dizinin ağrısı nedeniyle canı acıyarak iplere doğru giderken Miz onu tutmaya çalışıyor. Punk, Miz'in kendisini çok engelleyememesinden sonra iplere doğru gidiyor ve hızla tutunacakken Miz hareketi bırakıyor ve Punk'ı ringin ortasına çekerek tekrar FIGURE FOUR LEGLOCK BAĞLIYOR! PUNK ACI İÇİNDE KIVRANIYOR! ELİNİ KALDIRIYOR VE YERE....

Yere vurarak destek alıyor ve DÖNDÜRÜYOR! Hareketi tersine çevirerek bu sefer Miz'e kilit bağlayan Punk, Miz'in bağırmasıyla beraber pes etmesini söylüyor. Miz, acı içinde iplere doğru ilerlemeye çalışıyor ama bu sefer de Punk izin vermiyor! Biraz sonra zar zor da olsa Miz iplere gidiyor ve tutunuyor! Punk da seke seke bırakıyor. Biraz sonra Miz köşeye doğru kendini atarak kalkarken Punk hızla koşuyor ve High Knee! Sonra da Bulldog ile bu hareketi tamamlıyor Punk! Hızla aprona çıkıyor ve Miz'in kalkmasını bekliyor. O kalktıktan sonra zıplıyor ve Springboard Clothesline ile yere seriyor onu! Şimdi Punk ellerini birbirine kavuşturuyor ve Go To Sleep tauntunu atıyor. Punk ağır ağır Miz'in kalkmasını beklerken Miz kalkıyor. Punk hemen onu tutup sırtlıyor ama Miz üst üste elbowlar çakarak kendisini bıraktırıyor! Ardından iplere giden Miz, Punk'a doğru koşuyor ve Big Boot çakmak isterken Punk'tan çok güzel bir tekme yiyor! Punk Miz'in karnına vuruyor ve hızla köşeye fırlatıyor! Miz kafasını köşeye çarparken Punk koşuyor ve bir High Knee daha vuruyor! Ardından hızla Miz'i köşeye çıkartıyor! Punk da köşeye çıkıyor ve az sonra hareketi yapıyor, PEPSI PLUNGE! HEMEN TUŞA GİDİYOR PUNK! 1........2........

Atıyor Miz! Punk da hemen bu sırada gidiyor ve hızla ringden inip bir mikrofon alıyor. Konuşarak içeriye giriyor Punk.

CM Punk: Bir GWA kemer maçı, kazanılan bir galibiyet veya mağlubiyet. Önemli değil Miz. Burada bu gece kaybetmem veya kazanmam önemli değil. 4 galibiyet alan bir Pasifik tarafı ve bu savaşın mutlak galibi olduğu belli olan bir kadro var. Mundo yönetici olamadı belki ama burada Çanakkale'de yıllar önce Türklerin yaptığını yaptık. Düşmanın bize ceza vereceğine inandığı yeri onların cehennemine çevirdik. Sonuç olarak bu gece Pasifik kazandı. İster bu maçı alayım istersem almayayım. 5-2 veya 4-3, fark etmez. Bu saatten sonra skorlar önemli değil. Stephanie için de bunun böyle olduğunu hepimiz biliyoruz, o yüzden şampiyonlara böyle zayıf rakipler koydu. Sence de öyle değil mi Miz? Senin gibi biri benim dengim değil, ama bunu şimdi kendin göreceksin. Her neyse. Önemli olan bütün galibiyet. Ve bu gece burada bir kez daha ispatladık. Pasifik her zaman Atlas'tan büyük oldu, olmaya devam edecek. Bu yüzden mutluyum ve rahatım. Bu yüzden seni stressiz bir şekilde dövebiliyorum. Ve şimdi senin işini bitirerek skoru, yani 5-2'yi takımıma getireceğim.

Miz ağır ağır kalkarken Punk mikrofonu atıyor ve Miz'i tutuyor, GO TO SLEEP! HEMEN TUŞA GİDİYOR PUNK! O TUŞA GİDERKEN SEYİRCİLERLE BİRLİKTE SAYIYOR HAKEM TUŞU: 1................2.....................


HAKEM YERE DÜŞÜYOR! ELIAS YAN TARAFTA GÖZÜKÜYOR! HAKEMİ YERE DÜŞÜREN ELIAS, HIZLA İÇERİYE GİRİYOR VE PUNK'I TUTUYOR, ARDINDAN DRIFT AWAY! PUNK YERDE KALIYOR! MIZ, PUNK VE HAKEM YERDE YATIYORLAR! Elias ise bu sırada yan tarafa iniyor ve gitarını alarak konuşmaya başlıyor.

AzYlWB.png


Elias: Merhaba. Benim adım Elias. Size bu gece bir sorum olacak.

Elias es veriyor ve devam ediyor.

Elias: Kim Punk'ın kaybetmesini ister?

Seyircilerin bir kısmından cheer gelirken büyük bir kısmı yuhalıyor. Elias gülerek konuşmaya devam ederken bariyerlerden atlıyor ve merdivenlere doğru ilerliyor.

Elias: Kazançlar ve kayıplar, bunlar hayatı hayat yapan unsular. Kazanmak iyidir ama kaybetmek çok yorucudur. Bu yüzden ben kaybederken herkesin kaybetmesini isterim ki, benim canım sıkılmasın. Bugün, daha doğrusu 3 haftadır Punk benim kaybetmemi istedi. Popülaritemi, gücümü, her şeyimi elimden almak istiyordu. Dolaylı yollardan buna ulaştı. Ama bu sırada o da şirketin ve popülaritenin zirvesine çıkıyordu. O gece bana zorla cash in yapıldığı vakit orada hakemle birlikte tuşu sayan Punk'tı, aynı Tama Tonga ve Tanga Loa'nın işi bitirmesini söyleyen kişi de oydu. Ben bu kadar kaybederken onun daha çok kazanması benim canımı sıktı. Ve bu gece, yine benim kaybetmeme sebebiyet verirken bir maça çıkacağını unuttu. Belki de nasıl olsa kaybedeceğim diye düşündüğü içindir, bilinmez. Ama Punk, beni duyuyorsun biliyorum. Şimdi arkana bak ve kaybını iyi izle.

Tam bu anda ağır ağır kalkan Punk, arkasındaki Miz'i fark ediyor ama SKULL CRUSHING FINALE!!!! HEMEN TUŞA GİDİYOR MIZ! 1.........2.............

PUNK'IN AYAĞI İPLERDE! Miz çıldırıyor adeta! Punk öylece yerde yatarken Miz yavaşça kalkıyor ve hakeme dönüp öfke kusuyor! Tuşu saymadığı için hakeme sinirlenen Miz, Punk'ın kalkmasını bekliyor. Bu sırada Elias da yukarıda, merdivenlerin en tepesinden maçı takip ediyor. Punk ağır köşesinde kalkarken Miz de kendi köşesinde. Punk Miz'e bakıyor ve gülüyor. Miz de sinirli bir şekilde Punk'a bakıyor, sonra da koşuyor ve CORNER CLOT... HAYIR! Punk eğiliyor ve oradan sıyrılıyor. Miz boşa atlıyor! Punk şimdi Miz'in ring ortasına gelmesini bekliyor. Miz gelirken Punk onu tutuyor ve GO TO... Hayır! Miz Fireman's Carry pozisyonundan kurtuluyor ve arkadan inip Skull Crushing Finale pozisyonuna alıyor ve....

SKULL CRUSHING FINALE GELİYOR! MIZ HEMEN TUŞA GİDİYOR! 1.......2.......

3!

Kazanan ve yeni GWA Şampiyonu: The Miz

The Miz kazanmayı başarıyor! I Came To Play çalarken Miz hemen kemerini alıyor ve seviniyor! Köşeye çıkıyor ve tauntunu atıyor.

NRM4oW.png


Miz tauntunu atarken Punk yerde yatıyor. Merdivendeki Elias ise mutlu. Stephanie McMahon biraz sonra girişte görünüyor ve Miz'i alkışlıyor. Miz köşede tauntlarını atmaya devam ederken şov bu görüntülerle sona eriyor.

WORLD WAR III GWA Entertainment TM & © 2019 All Rights Reserved
 

Ensiferum

Днепропетровск
Katılım
4 Tem 2013
Konular
631
Mesajlar
12,906
Tepkime puanı
1,083
Puanları
1,370
Bray Wyatt
Bray Wyatt
Takipteyim.
 

Lucifer

Phillip Jack Brooks
Katılım
24 Şub 2012
Konular
491
Mesajlar
14,279
Tepkime puanı
344
Puanları
1,580
Konum
-
CM Punk
John Cena
Güzel saat. Takipteyim.
 

Code Blue

Punk City
Katılım
10 Eyl 2016
Konular
876
Mesajlar
16,414
Tepkime puanı
80
Puanları
0
John Cena
John Cena
Takip etmeye çalışırım.
 

Bogi

Banned
Katılım
4 Nis 2017
Konular
571
Mesajlar
8,722
Tepkime puanı
269
Puanları
735
Cumartesi günü bir toplantıda olacağım ama tahminen başlangıcı kaçırsam bile ortasından dalacağım şova. Kazanacağız.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst