RPG GWA - World War III

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katılım
16 Şub 2015
Konular
507
Mesajlar
12,344
Tepkime puanı
201
Puanları
995
Şovun kalan kısmını takip edemedim. Son kısmı da az önce okudum. Şov genel hatlarıyla güzel geçti. Moon vs. Jackson maçını çok beğendim, aksiyon doluydu, güzel maç oldu. Sheamus'un ve Balor'ın kaybedeceklerini düşünüyordum. Bizim ise kazanmamıza şaşırdım doğrusu ama Cut Throat Driver ile kazanmamız güzeldi. Miz'in kazanma ihtimali Punk'a göre düşüktü ama kazanmasına sevindim. Elias'ın yardımı da dikkat çekiyor. Haskins'in Sole Survivor olması bana göre doğru değil ama mantıklı hamle. Çünkü Cody heel bir karakter, Haskins ise daha çok tweener/face karışım bir karakter onun sole survivor olması mantıklı ama ben Cody'nin sona kalmasını daha çok isterdim. "Çok yaşa Patronum" segmentine gelirsek eğer, buna hiç gerek yoktu bence. Çünkü benim kafamdaki karakter yapısı hiç böyle şeylere uygun değil. Umarım istediğim karakter yapısına bir an önce bürünürüm. Atlas vs. Pasifik olaylarını da üstün kapattığımız için mutluyum. Son darbeyi böyle vurmamız güzel oldu. Başları biraz durgun geçse de sonlara doğru gerçekten heyecan seviyesi yüksek bir şov olmuş. Ekibin ve takip eden herkesin ellerine sağlık.

E: Kazanan arkadaşlara tebrikler.
 
Katılım
28 Ocak 2019
Konular
18
Mesajlar
936
Tepkime puanı
8
Puanları
0
Seth Rollins
Şov sona ermiş, ben de takibe geç katıldım. Takım maçı itibari ile takip etmeye başladım onun öncesi ve genel şov değerlendirmesi yaparsam eğer.

Pasifik brandinin takım maçına kadar çok ezici bir üstünlüğü ile geçen bir şovu geride bıraktık. Will Ospreay BR'ı kazanarak hak ettiği yükseklere oynamaya hak kazandı. Moon'da kaybedeceğini beklediğim maçı kazanarak saltanatına devam etmiş, onun akabinde "???" adı altında vignettesi yayınlanan sürpriz kişinin bu şov sonu ortaya çıkacağını beklerdim ancak sonraki şovlara kalmış, kim olduğunu merakla bekliyoruz. Strong ise malum kolay bir galibiyetle maçtan ayrılmış. The Nest'in galibiyeti ve GoD'un dönüşü ikili bir sürpriz yaşatmış bizlere. Hemen sonrasında dönüş -debut mu demeliyim bilmiyorum- gerçekleştirmişiz, küllerimizden doğacağımızın mesajını vererek White'a karşı intikamımızı almışız. Wyatt ise güzel geçen bir maç sonucunda kemerini koruyarak Pasifik hanesine bir puan daha yazdırmış. Eleme maçı ise bizim adımıza hüsranla sonlandı, ne yazık ki Steph istediğini ballı kaymaklı bir şekilde elde etti. ME maçında ise Elias önceki maçta elenmesinin intikamını Miz'e kemeri elleriyle adeta hediye ederek almış. Atlas takımı dahil tüm kazananları tebrik ederim. hehe Ekibinde bu güzel şov için emeklerine sağlık.
 

Maestro

FB
Katılım
10 Haz 2018
Konular
735
Mesajlar
10,739
Tepkime puanı
234
Puanları
680
Yaş
117
Konum
Yok
Seth Rollins
-
Puanlar da şov berabere bitmiş bekliyordum böyle bir şey kazanan Atlas üyelerine tebrikler.
 

dwayde

Brock Lesnar fanıyım
Katılım
15 Ara 2010
Konular
849
Mesajlar
25,477
Tepkime puanı
1,056
Puanları
1,790
Randy Orton
Mundo ve Punk'tan aynı gün kurtuldum. Beni seveceksiniz.
 

Code Blue

Punk City
Katılım
10 Eyl 2016
Konular
876
Mesajlar
16,414
Tepkime puanı
80
Puanları
0
John Cena
John Cena
Battle Royal güzel olmuş, 2 adam elemişim. MITB kontrat maçı da hızlı başlamış, Sheamus zorlamış Strong'u. Wyatt'ın kemeri korumasını bekliyordum zaten. Atlas maçı kazanmış, bayağı iyi olmuş maç. Stephanie iyi yardım etmiş Atlas'a. The Miz'de Punk'dan kemeri almış, beklemiyordum açıkçası. Çok güzel bir şov olmuş, ekibin eline sağlık. Maçları kazanan arkadaşlara tebrikler.
 

Styles Clash

This Is The Way
Katılım
3 Tem 2013
Konular
3,109
Mesajlar
63,366
Tepkime puanı
4,831
Puanları
1,630
Yaş
27
Konum
İzmir
Edge
Carlito
Punk bomboş iş yaptın günün kaybedeni sensin. Ayrıca sadece unvanından oldun gösterdiğim merhamet için teşekkür edebilirsin.
 
Katılım
29 Haz 2010
Konular
5,194
Mesajlar
45,167
Tepkime puanı
868
Puanları
2,105
Konum
Peepville
Bobby Roode
Christian Cage
Şuna bak Barborossa harekatı gibi dağılmışım... Güzel PPv, herkesin eline sağlık.
 
Katılım
23 Ocak 2016
Konular
210
Mesajlar
7,013
Tepkime puanı
65
Puanları
0
Konum
Cleveland,Ohio
Dolph Ziggler
Takımı batırmışım resmen... Kyle Perkins feudu doğarsa hoş olur karakterim ana kemer turnuvasından sonra ilk defa bu kadar göz önünde oldu. Şov mükemmel olmuş, elinize sağlık.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst