RPG GWA - World War III

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
507
Şovun kalan kısmını takip edemedim. Son kısmı da az önce okudum. Şov genel hatlarıyla güzel geçti. Moon vs. Jackson maçını çok beğendim, aksiyon doluydu, güzel maç oldu. Sheamus'un ve Balor'ın kaybedeceklerini düşünüyordum. Bizim ise kazanmamıza şaşırdım doğrusu ama Cut Throat Driver ile kazanmamız güzeldi. Miz'in kazanma ihtimali Punk'a göre düşüktü ama kazanmasına sevindim. Elias'ın yardımı da dikkat çekiyor. Haskins'in Sole Survivor olması bana göre doğru değil ama mantıklı hamle. Çünkü Cody heel bir karakter, Haskins ise daha çok tweener/face karışım bir karakter onun sole survivor olması mantıklı ama ben Cody'nin sona kalmasını daha çok isterdim. "Çok yaşa Patronum" segmentine gelirsek eğer, buna hiç gerek yoktu bence. Çünkü benim kafamdaki karakter yapısı hiç böyle şeylere uygun değil. Umarım istediğim karakter yapısına bir an önce bürünürüm. Atlas vs. Pasifik olaylarını da üstün kapattığımız için mutluyum. Son darbeyi böyle vurmamız güzel oldu. Başları biraz durgun geçse de sonlara doğru gerçekten heyecan seviyesi yüksek bir şov olmuş. Ekibin ve takip eden herkesin ellerine sağlık.

E: Kazanan arkadaşlara tebrikler.

Konular
18
Seth Rollins
Şov sona ermiş, ben de takibe geç katıldım. Takım maçı itibari ile takip etmeye başladım onun öncesi ve genel şov değerlendirmesi yaparsam eğer.

Pasifik brandinin takım maçına kadar çok ezici bir üstünlüğü ile geçen bir şovu geride bıraktık. Will Ospreay BR'ı kazanarak hak ettiği yükseklere oynamaya hak kazandı. Moon'da kaybedeceğini beklediğim maçı kazanarak saltanatına devam etmiş, onun akabinde "???" adı altında vignettesi yayınlanan sürpriz kişinin bu şov sonu ortaya çıkacağını beklerdim ancak sonraki şovlara kalmış, kim olduğunu merakla bekliyoruz. Strong ise malum kolay bir galibiyetle maçtan ayrılmış. The Nest'in galibiyeti ve GoD'un dönüşü ikili bir sürpriz yaşatmış bizlere. Hemen sonrasında dönüş -debut mu demeliyim bilmiyorum- gerçekleştirmişiz, küllerimizden doğacağımızın mesajını vererek White'a karşı intikamımızı almışız. Wyatt ise güzel geçen bir maç sonucunda kemerini koruyarak Pasifik hanesine bir puan daha yazdırmış. Eleme maçı ise bizim adımıza hüsranla sonlandı, ne yazık ki Steph istediğini ballı kaymaklı bir şekilde elde etti. ME maçında ise Elias önceki maçta elenmesinin intikamını Miz'e kemeri elleriyle adeta hediye ederek almış. Atlas takımı dahil tüm kazananları tebrik ederim. hehe Ekibinde bu güzel şov için emeklerine sağlık.

Maestro

FB
Konular
735
Seth Rollins
-
Puanlar da şov berabere bitmiş bekliyordum böyle bir şey kazanan Atlas üyelerine tebrikler.

dwayde

Brock Lesnar fanıyım
Konular
849
Randy Orton
Mundo ve Punk'tan aynı gün kurtuldum. Beni seveceksiniz.

Code Blue

Punk City
Konular
876
John Cena
John Cena
Battle Royal güzel olmuş, 2 adam elemişim. MITB kontrat maçı da hızlı başlamış, Sheamus zorlamış Strong'u. Wyatt'ın kemeri korumasını bekliyordum zaten. Atlas maçı kazanmış, bayağı iyi olmuş maç. Stephanie iyi yardım etmiş Atlas'a. The Miz'de Punk'dan kemeri almış, beklemiyordum açıkçası. Çok güzel bir şov olmuş, ekibin eline sağlık. Maçları kazanan arkadaşlara tebrikler.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
3,109
Edge
Carlito
Punk bomboş iş yaptın günün kaybedeni sensin. Ayrıca sadece unvanından oldun gösterdiğim merhamet için teşekkür edebilirsin.

Konular
5,194
Bobby Roode
Christian Cage
Şuna bak Barborossa harekatı gibi dağılmışım... Güzel PPv, herkesin eline sağlık.

Konular
210
Dolph Ziggler
Takımı batırmışım resmen... Kyle Perkins feudu doğarsa hoş olur karakterim ana kemer turnuvasından sonra ilk defa bu kadar göz önünde oldu. Şov mükemmel olmuş, elinize sağlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...