RPG GWA - Wrestle Kingdom I

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Patron

Müdüriyet No More
Katılım
5 May 2012
Konular
2,188
Mesajlar
9,701
Tepkime puanı
1,219
Puanları
1,555
-
p5bzEo.png

Şov Bilgileri GWA Pay Per View Wrestle Kingdom I 31.08.2019 - Cumartesi Saat 14.00 - CANLI Wembley Stadium London, United Kingdom

4pVYOJ.jpg


Wembley Stadyumundayız! Işıkların hepsi kısık ve rampada birileri var.

1pZjoG.jpg


İngiliz Rock grubu Boston Manor görününce seyircilerden büyük bir alkış yükseliyor. Henry Cox eliyle tezahüratlara ve alkışlara cevap veriyor ve ardından mikrofona eğiliyor.

Henry Cox: Here we are again
A thick brown belt's on my arm again
A table spoon full of tar again
I've let go and it never felt so good
I've sold out my friends
And ruined my life over again
My energy and my money's spent!


Pyrolar atılıyor ve Cox nakarata giriyor.

Henry Cox: I can see your halo fall, halo fall
I can see your halo fall
'Cause I had it, then I lost it all!


Cox susuyor ve seyirciler nakaratı bir kere daha tekrar ederken mikrofonu onlara yönelterek başını sallıyor.

VQz2OR.jpg


Henry Cox: Cold sweats in the morning
Real life's become boring
I've tripped and I'm falling
But I'll stop tomorrow
Can you catch the feeling?
A small wet cloth to stem the bleeding
The scars on my arms are barely healing!


Henry Cox: I can see your halo fall, halo fall
I can see your halo fall
'Cause I had it, THEN I LOST IT ALL!


Şarkının bitişiyle büyük bir alkış ve tezahürat seli var. Boston Manor üyeleri alkışlanırken..

7B12nr.jpg


Tüm Londra'nın görebileceği bir pyro gösterisi start alıyor. Hem içeride hem dışarıda Wrestle Kingdom tarihinin ilk pyroları atılıyor. Sonunda pyrolar susuyor ve ışıklar açılıyor. Bir pankart selinin arasında farklı ülkelerin bayraklarını görüyoruz. Ve spiker masasına geçiyoruz.

"Sadece bira için buradayım" yazılı bir tişörtle Buğra Gür bizi karşılıyor.

Buğra Gür: Bayanlar ve baylar, Wrestle Kingdom I'e hepiniz hoş geldiniz! Bugün yanımda yeni çalışma arkadaşlarım var. Bunlardan ilki, güreş endüstrisinin duayen isimlerinden biri, Paul Ellering!

Kamera Gür'ün yanında, ortada oturan Ellering'e dönüyor.

Paul Ellering: Tarihe tanıklık etmek her zaman güzeldir ve nice gösteriye tanık olmuş bir adam olarak ben de en az senin kadar heyecanlıyım Gür.

Buğra Gür: Seni aramızda görmek güzel Paul. Ve üçüncü isim...

7B12rm.png


Tazz: Hoş bulduk millet. Bomba gibi bir akşam, iyi bir müzik gösterisi ve bütün bunlardan sonra en iyi gidecek olan şey bellidir bebeğim: Organların havada uçuşması.

Buğra Gür: İşte bizim özlediğimiz Tazz. De o yanındaki Michael Cole değil mi lan?

Tazz şaşkınlıkla yanına dönüyor. Japonca spiker masasında Michael Cole oturuyor.

Buğra Gür: Michael, senin ne işin var burada?

Michael Cole: Ne yapacaksın Buğra ekmek parası..

Tazz: Sen Japonca biliyor muydun Mike?

Michael Cole: 4 şovdur kimse çakmadı durumu. Zaten Japonca konuşmak için tek yapman gereken "ıı"ları ve "aa"ları uzatıp homurdanmak.

Tazz: Adam haklı.

Buğra Gür Şimdi, Rasim Ozan'ın yokluğu konusunda aklında soru işaretleri bulunan seyircilerimize söylemem gereken bir şey var: Rasim son şovda kullandığı bir ifade yüzünden maalesef aramızdan "alındı". Ben size sadece olayı izleteyim.

31 Ağustos 2019
Wembley Stadium Otoparkı
09.30


Rasim Ozan elinde kahvesi kulağında kulaklığıyla arenaya yürüyor. Bu esnada Vito marka bir araç önünü kesiyor Rasim'in. Rasim ne olduğunu anlayamadan takım elbiseli adamlar kolundan tutup sürükleyerek Vito'ya götürüyor onu. Araba kaportasına Rasim'i dayadıklarında arabadan biri iniyor.

QPz1dV.jpg


Bu Saffet Sancaklı! Bosna Hersek bayrağı taşıyan oğluyla beraber arabadan inip Rasim'in karşısına dikiliyor.

Saffet Sancaklı: Rasim, seni Türkiye'deyken bir kere kovdurduk. Ülkeden çıkacağını düşünüyordum ama güreş spikerliğine başlayıp Boşnaklara bir kez daha hakaret edeceğini düşünmüyordum. Tamı tamına aynı çirkin ifadeyi kullanarak.

Saffet Sancaklı: Bu sözcüğün neden bu kadar iğrenç olduğunu biliyor musun? Çünkü söylediğin şey, savaş zamanı Sırpların Boşnak kadınlarına işkence için kullandığı bir yöntemdir, bir çeşit fantezi değil.

Saffet Sancaklı: Şimdi memlekete dönüyoruz, bütün Boşnaklara hesap verme zamanıdır Rasim. Görüşeceğiz.

Saffet'in şöförü ve oğlu Rasim'i yaka paça arabaya bindirirken Saffet Sancaklı da biniyor ve cam arabasından sarkıttıkları Boşnak bayrağını sallaya sallaya çıkıyorlar otoparktan.

Tekrar spiker masasındayız.

Tazz: Vay anasını, Rasim'i severdim ama o sözcüğün bu kadar kötü bir anlamı olduğunu bilmiyordum. O iyidir herhalde, değil mi?

Buğra Gür: Benim bir akrabam da borcu yüzünden Boşnaklar tarafından kaçırılmıştı Tazz.

Tazz: Ama iyi değil mi, bir şey yapmadılar yani?

Buğra Gür: Ölenle ölünmüyor Tazz. Bayanlar ve baylar, Wrestle Kingdom başlıyor, hepinize iyi eğlenceler.

Greatest Show on Earth arenada yankılanır ve kameralar en iyi pankartlara odaklanırken ilk maçın hazırlıkları başlıyor.

zGGRW9.png


[ame]https://youtu.be/H8891KzpdaY[/ame]

[ame]https://youtu.be/dT66xrxFYUc[/ame]

OrozVP.jpg


Baron Corbin'in şarkısı duyuluyor ancak daha Corbin girişte gözükmeden Lacey'in şarkısı da çalmaya başlıyor ve onun şarkısı kesiliyor. Lacey hızla rampada gözüküyor ve arkasından da Corbin geliyor. Hızla ikili tepeden indirilen War Games kafesine giriyorlar ellerine hiçbir silah almadan ve de köşeye geçip yerlerini alıyorlar. Pozlarını verip rakiplerini bekleyişe geçiyorlar.

[ame]https://youtu.be/Ey7QRwce7NQ[/ame]

Booyaka Booyaka! Rey'ler girişte gözüküyor ve enerjik bir biçimde ringe giriyorlar. Hemen yerlerini alıyorlar ve son takımı da bekliyorlar maçın başlaması için.

[ame]https://youtu.be/NsCnxkoWIo8[/ame]

P76Rv7.png


Takım Şampiyonları da burada! Best Friends girişte gözüküyor ve önce 2 masa, sonra birkaç sandalye ve birkaç tane de kendo stick sokuyorlar ringe. Ardından giriyorlar ve silahlarını hazırlayıp maçın başlamasını bekliyorlar.

Üç takım da hazır olduğunda hakem zili çaldırıp maçı başlatıyor.

War Games Match for GWA Tag Team Championship
Best Friends (c) vs Rey's vs Lacey Evans&Baron Corbin


Maçın başlama zili çaldığı gibi Lacey ile Corbin, rakipleri gibi gardını almaktansa iplerin arasından geçip öbür ringe giriyorlar. Chuck bu sırada masaları köşeye sokuyor ve orada bırakıp sandalyeyi de kenara ittiriyor. Trent de kendo sticki köşeye atıyor ve ringin yarısına kadar ilerleyip karşılarına bekliyorlar Rey’leri. İkili ellerindeki sandalyeleri bırakıyor ve Best Friends ile ayrı ayrı lock-up'a giriyorlar. Trent, Fenix’i lock-up'ta üstünlük sağlayarak yere iyice bastırırken Chuck da bir lock-up'ı bir anda Arm Drag’e çevirerek Mysterio’yu, Fenix’e çarptırıyor. Chuck bir Dropkick vuruyor Mysterio’ya, Trent de Spinning Knee Strike vuruyor Fenix’e. İkili sırt sırta bir kez daha çarpışırken Trent ile Chuck onları Snap Suplex pozisyonuna alıyor fakat Lacey ile Corbin arkadan gelip sandalyeyle girişiyorlar iki isme de! Sandalye darbeleri vuruyorlar arka arkaya Best Friends’in sırtlarına. Mysterio ile Fenix müdahelede bulunmak istese de Corbin ile Evans onların da önce karnına sonra da sırtlarına sandalye darbelerini vuruyor. Lacey hızla Mysterio ile Fenix’in kafasına sandalyeleri geçiriyor ve Corbin’den onları kaldırmasını istiyor. Corbin onları kaldırıyor ve Lacey’in isteği üzerine End of Days pozisyonuna getiriyor! Tüm arena bu olay üzerine ayaklanırken Corbin End of Days’i vurmak için onları kendine çekerken ikili bir ters takla atıyor Corbin’in kollarında ve kafalarındaki sandalyeyi çıkarıp DOUBLE CHAIRSHOT TO THE HEAD! CORBIN’İN KAFASINDAN KANLAR SÜZÜLÜYOR DAHA MAÇIN BAŞINDA! Lacey hızla ikiliye Moonsault Body Press yaparak atlıyor ve ikisini de aynı pozisyonda düşürecekken ayaklarının üstüne inip Double Inverted DDT ile hız kesmeden vuruyor hareketi! Tuşa gidiyor Evans ikiliyi üst üste koyarak. 1...2...

Trent’ten bir Basement Dropkick geliyor Lacey’e tam Fenix ile Mysterio tuşu atarken. Trent hızla sandalyelerden birini kapayıp Lacey’in üstüne koyuyor ve CHUCK İPLERE GİDİP LIONSAULT YAPIYOR ÜSTÜNDE SANDALYE DURAN LACEY’E! Hızla tuşa gidiyor Best Friends birlikte. 1...2... Lacey tuştan kurtuluyor. Chuck şimdi ringe maç başlamadan önce soktuğu iki masayı öbür ringe doğru sürüp orada açıyor yan yana, köşeye yakın bir biçimde. Trent bu sırada Mysterio’yu kaldırıp köşeye vuruyor kafasını bir kez ve iplerin üstünden öbür ringdeki masalar ile köşe arasındaki boşluğa geçiriyor. Chuck hızla Mysterio’yu kaldırıp köşeye çıkarırken Fenix bir anda Inverted Frankensteiner yapıyor Trent’e! Trent kendini dizleri üstüne ters takla atmış biçimde bulurken Fenix bir tane de Buzzsaw Kick geçiriyor. Chuck bu sırada Mysterio’yu Superplex pozisyonuna alıyor masalara doğru ama Fenix de oraya geliyor ve Mysterio “Yap şunu Fenix!” diye bağırıyor. Fenix istemsizce Chuck’ı Powerbomb pozisyonuna alıyor ve... Corbin bir anda oraya gelip Fenix’i Stomp’lamaya başlıyor ve Overhead Belly to Belly Suplex ile öbür ringe kadar atıyor Fenix’i! ŞİMDİ CHUCK’I POWERBOMB POZİSYONUNA ALIYOR VE TOWER OF DOOM! BİRİNCİ MASA CHUCK’IN SIRTINDA, İKİNCİ MASA MYSTERIO’NUN SIRTINDA PARÇALANIYOR! TUŞA GİDİYOR CORBIN CHUCK ÜZERİNDEN! 1...2... Chuck kurtuluyor! Mysterio üzerinden de bir tuş deniyor! 1...2...

Mysterio da atıyor tuşu. Corbin öfkeyle ayaklanacakken Trent gelip bir Sliding Double Knee Strike geçiriyor ona ve köşeye çakılıyor kafası. Hızla bir Hesitation Dropkick için koşarken yoluna Lacey çıkıyor ve Roundhouse Kick! Bir tane Swinging Neckbreaker vuruyor düşmek üzere olan Trent’i tutup ve Handstand Knee Drop ardına Handstand Body Splash vurarak tamamlıyor hareketleri. Lacey bir kez daha tuşa gidiyor. 1...2... Tuşu atıyor Trent. Lacey’in eli şimdi cebine gidiyor ve bir kelepçe çıkarıyor! Hemen kelepçenin bir halkasını Chuck’ın bileğine, öbür halkasını da Trent’in bileğine takıyor ve kilitleyip kafesin tellerinin arasından aşağıya atıyor anahtarı! İKİLİ BİR ANDA DOUBLE KIP-UP YAPIP KARŞISINDA DİKİLİYOR LACEY’İN! Lacey şaşkınlıkla onlara bakarken karnına iki adet tekme yiyor ve Double Tornado DDT! Chuck ile Trent tuşa gidiyor! 1...2... Lacey kurtuluyor. Hızla Corbin iplerden sekiyor bu sırada ve Chuck’a Big Boot veriyor. Chuck yere devrilirken kelepçenin zinciri de dimdik oluyor ve Trent de sendeliyor. Corbin hızla Trent’i kaldırıp bir Vertical Suplex vururken Chuck da kelepçeye asılmış halde dönerek sırt üstü düşüyor Biel Toss yermişçesine! BU SIRADA KENDO STICKLER İLE ARKADAN GİRİYOR FENIX İLE MYSTERIO! Corbin’in sırtına arka arkaya darbeler geçiriyorlar! Corbin dizlerinin üstüne çöküyor ve Mysterio alttan karnına, Fenix üstten sırtına geçiriyor! LACEY GELİYOR FAKAT İKİLİ ONUN DA KARNINA VURUYOR SOPALARI! FENIX’TEN BİR FLIP HURRICANRANA! LACEY İPLERİN ARASINA DÜŞERKEN MYSTERIO İPLERDEN SEKİYOR VE 619! Hayır, olmuyor! Lacey kafesin tellerine çarpıtıyor Rey’i! Fenix gelip arkadan roll-up deniyor! 1...2...

Lacey attı! Hızla Fenix hamle yamak istiyor fakat Back Elbow vuruyor Lacey ve Fenix sendeleyip geriye düşüyor. Lacey bir Bicycle Kick savursa da Fenix eğiliyor ve Yakuza Kick savuruyor, bu sefer Lacey eğiliyor ve ikili birbirlerine doğru koşarken BEST FRIENDS KELEPÇEYE RAĞMEN AYNI ANDA İPLERDEN SIÇRAYIP DIVING SOMERSAULT ACE CRUSHER VURUYOR! Hızla tuşa gidiyor ikili iki isim üstünden! 1...2... Hem Fenix, hem de Lacey atıyor tuşu. İkili doğrulacakken Corbin geliyor ve Double Deep Six’e kaldırıyor ikiliyi, Best Friends dönüşte ayaklarının üstüne inip Corbin’e koşuyorlar ama DOUBLE FLAPJACK! Yerle buluşuyor iki isim de. Bu sırada Rey geliyor ve KENDİSİNE DÖNEN CORBIN’E DRAGONRANA! RANA PIN POZİSYONUNDA TUŞLUYOR! 1...2... Olmuyor, tuşu atıyor Corbin. Mysterio bir kez daha köşeye çıkıyor ve Corbin’in kalkmasını bekliyor. Corbin bu sırada yerdeki kendo sticki elinin tersiyle alıyor ve iyice kavrayıp MYSTERIO ONA ATLADIĞINDA SURATINA PATLATIYOR! HAYIR, MYSTERIO AŞIRI YÜKSEKTEN ATLAYIP CORBIN’İN ARKASINA TAKLA ATARAK AYAKLARININ ÜSTÜNDE DENGESİNİ SAĞLARKEN ORADA DOĞRULAN LACEY’İN KAFASINDA KIRILIYOR SOPA! CORBIN ŞAŞKINLIKLA LACEY’E BAKIYOR! Lacey’in alnından hafif biçimde kan akarken Lacey öfkeli bir biçimde Corbin’e bakıyor ve THE WOMEN’S RIGHT! Lacey hızla kafesi tırmanıyor tellerinden ve tepesinde yerini alıyor! Ancak atlamak için değil, aşağıya inmek için! Lacey hızla aşağıya iniyor kafesin dış tarafından ve maçı takımı adına sonlandırıyor!

Elenenler: Lacey Evans & Baron Corbin

CORBIN TEPKİ VERECEK BİR HALDE BİLE OLMADAN YERDE ELLERİNİ SURATINA KOYMUŞ HALDE DURUYOR. Lacey bu sırada ringin dışına fırlattığı anahtarı tellerin arasından sokup geçirerek ringe atıyor. Best Friends kelepçeyi çözmeye çalışıyorlar anahtarı alıp ve bu sırada Fenix ile Mysterio arkalarında bitiyor! İkili arkalarını döndüğünde onlarla karşılaşıyorlar ve face to face yapıyor iki takım. Yumruklaşmaya başlıyorlar! BİRBİRLERİNİ ÖLÜMÜNE YUMRUKLUYORLAR! Fenix ile Mysterio kendilerini gerilemesine iplere bırakıyorlar ve Wheelbarrow Bulldog pozisyonuna getiriyorlar kendilerini gerilemesine ama Chuck ile Trent onları bacaklarından üst iplerden sektirip Backdrop Suplex ile fırlatıyorlar! Backflip atarak geriye düşüyor iki isim de ve DOUBLE SUPERKICK! Trent ile Chuck sendeleseler de kendilerine koşan Rey’leri boğazlıyorlar ve DOUBLE CHOKESLAM! İki takım da ayrı ayrı köşelerde doğrulmaya çalışıyorlar. VE BİRBİRLERİNE KOŞUYORLAR! FENIX’İN ELİNDE KIRIK KENDO VAR! DÖNEREK VURUYOR ANCAK İKİLİ SIÇRIYOR VE KENDO MYSTERIO’DA PATLIYOR! İKİLİ DOUBLE SOLE FOOD GÖMÜP KELEPÇELERİNİ ÇÖZÜYOR VE TRENT HIZLA FENIX’İ DUDEBUSTER POZİSYONUNA ALIRKEN CHUCK KAFESİN TEPESİNE ÇIKIYOR! CHUCK O YÜKSEKLİKTEN ATLAYIP DOUBLE FOOT STOMP VURURKEN DUDEBUSTER’I GÖMÜYOR TRENT DE! İKİLİ TUŞA GİDİYOR RANA PIN POZİSYONUNDAKİ FENIX ÜSTÜNDEN! 1...2...

3!

Kazananlar ve Hala Takım Şampiyonları: Best Friends

BEST FRIENDS KAZANIYOR! Bu mücadeleden zaferle ayrılan takım oluyorlar ve kemerlerini teslim alıyorlar ancak hareket edecek halleri yok! Yerde sarılıyorlar seyircilerin desteği eşliğinde ve kemerlerini yerde tek elleriyle havaya kaldırıyorlar. Bu sırada reklamlara gidiyoruz!

zGGRW9.png
[

Arka alandayız şimdi. Kameralarımız otoparkta açılıyor.

2OovqL.jpg


Bir limuzinin yaklaştığını görüyoruz. Otoparka giriş yapıyor araç. Kısa bir süre sonra duruyor ve içinden birisi çıkıyor.

Bu Marty Scurll. Scurll şemsiyesi ve belinde kemeriyle birlikte aşağı iniyor şimdi. Ardından kapıyı kapatıyor ve şoföre bir isaret yaparak gitmesini söylüyor. Şoför limuzin ile beraber oradan ayrılıyor. Şimdi Marty Scurll ilerlemeye başlıyor.

BU SIRADA HIZLA ARKASINDAN SHINGO TAKAGI YAKLAŞIYOR! ARKADAN YAKALIYOR VE CRUCIFIX POWERBOMB! CRUCIFIX POWERBOMB GELDİ! BU SIRADA ORAYA BİR HAKEM GELİYOR!

Hardcore Championship Match
Marty Scurll (c) vs. Shingo Takagi


TAKAGI HAREKETİN ARDINDAN DURMUYOR VE CRUCIFIX PIN'E ALIYOR! HAKEM SAYIYOR 1...2...

ANCAK SCURLL SON ANDA ATIYOR! Tuş 3'ü bulmuyor! Şimdi ikisi de aynı anda ayaklanıyor. Marty Scurll yerden kalkarken şemsiyesini eline alıyor ve Shingo Takagi'nin suratına bir tane geçiriyor! Takagi'ye şemsiyeyle vuruyor! Bunun ardından Shingo Takagi sersemliyor ve tökezliyor. Dengesini kaybediyor Takagi. Scurll de bunu fırsat bilerek yere düşen kemeri eline alıyor hemen ve hızla oradan uzaklaşıyor. Shingo Takagi kısa bir süre sonra toparlanıyor, kendine geliyor. Kaçan Marty Scurll'ün arkasından öfkeyle bakıyor.

zGGRW9.png


2OPjXO.jpg


Maç için önce tepedeki çelik kafes indiriliyor. Aradan belli bir süre geçtikten sonra kafes tamamen indirilmiş oluyor. Hakemler şimdi ayarlamaları yapıyorlar. Kafesin her tarafını kontrol ederek bir sorun arıyorlar. Bulunan sorunlar giderildikten ve her şey tamam olduğunda anansör Lilian Garcia konuşuyor.

kM0Eq7.jpg


Lilian Garcia: Bayanlar baylar, sıradaki maç Oceans Championship için yapılacak!

Seyirciler cheer atıyor. Bu sırada arenada birilerinin ismi yankılanıyor.

"EL TORO BLANCO! ... EL TORO BLANCO! ... EL TORO BLANCO!"

Seyirciler Rush adına chant atıyor. Aradan kısa bir süre geçiyor. Sesler yavaş yavaş diniyor ve Lilian Garcia tekrardan konuşuyor.

Lilian Garcia: Bayanlar baylar, bu maç steel cage türünde gerçekleşecek. Bu maçta diskalifiye olmayacak, tuş olmayacak ve count-out olmayacak. Bu maç sadece kafesten kaçma ile bitebilecek ve kaçan kişi maçtan kemerle ayrılacak!

Seyirciler bu duruma daha da fazla sevinirken Garcia ringden ayrılıyor ve ring dışında köşedeki kısma geçiyor. Bu sırada bir müzik çalıyor.

[ame]https://youtu.be/idn50Xj_CiY[/ame]

GZkMm2.jpg


El Toro Blanco! Rush girişte gözüküyor! İlginç bir şekilde Londra seyircisinden kendisine destek var! Rush desteklere tiksintiyle cevap veriyor ama seyirciler desteklemeye devam ediyor. Rush şimdi uzun rampayı yürümeye ve ringe doğru gelmeye başlıyor. Kısa bir süre sonra Rush rampayı bitiriyor ve kafes kapısına doğru yöneliyor. Rush şimdi çelik basamaklardan tırmanıyor ve en tepede duruyor. Tam tauntu'nu atacakken seyirciler cheer atıyor. Ancak Rush kandırıyor ve tauntu'nu atmıyor. Fakat seyirciler yine de bozulmuyor bu duruma. Rush şimdi üstündeki takım elbiseyi yırtıyor ve seyircilere doğru fırlatıyor. Maskesini de çıkarıp hakeme teslim ediyor. Ardından iplerin arasından ringe giriyor ve ısınma hareketleri yapmaya başlıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=cxYL-Mp_Qmo[/ame]

LvE5Rz.jpg


Mark Haskins girişte gözüküyor! Seyircilerden karışık bir reaksiyon geliyor Haskins'e! Mark Haskins çok huzursuz ve çok tatsız yine. Ringe doğru ruhsuz bir biçimde ilerliyor şimdi. Rampayı bitirdiğinde kafes kapısına doğru yöneliyor ve basamakları tırmandıktan sonra içeri giriyor. Haskins içeri girdikten sonra hiçbir şey yapmadan köşesine geçiyor. Oraya çöküyor ve yaslanıyor. Ruhsuz gözlerle etrafını izliyor. Rush ise garip garip bakıyor.

nb20NR.jpg


[ame]https://youtu.be/OiG8RDY5NYw[/ame]

k9Jldr.png


Free The Flame! Ember Moon kemeri belinde bir şekilde girişte gözüküyor. Londra seyircisinden garip bir şekilde yuhalama var Moon'a karşı. Ember Moon seyircilerin bu tavrını umursamayarak ringe doğru ilerliyor. Rampa bittiğinde kafes kapısına doğru yöneliyor ve çelik basamaklardan tırmanıyor. Seyirciler onu yuhalarken ringe giriyor Moon. Şimdi ringin ortasına geliyor Ember Moon ve tauntu'nu atıyor. Seyirciler yuhalıyor ancak Moon'un umrunda değil. Şimdi kemerini belinden çıkarıyor ve hakeme teslim ediyor. Ardından köşesine geçiyor ve ısınma hareketleri yapıyor. Bu sırada Lilian Garcia köşeden tekrar konuşuyor bu sırada.

Lilian Garcia: Bayanlar baylar, karşınızda gizemli kişi!

Garcia'nın konuşması bittiğinde bir müzik duyuluyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=3yC2UlS_tWg&feature=youtu.be[/ame]

r0y69P.jpg


TWO SIDED DEAD SYNDROME! CHRIS "ITA" BROOKES BU! SEYİRCİLERDEN İNANILMAZ BİR REAKSİYON VAR! LONDRA SEYİRCİSİ İNANILMAZ OLUMLU REAKSİYON VERİYOR "ITA" BROOKES'A! BROOKES ŞİMDİ GİRİŞTE GÖRÜNÜYOR! Kendisinin gözleri fal taşı gibi açılmış ve damarları da bir hayli göz önünde olur hala gelmiş. Derisinin üstünden görebiliyoruz damarlarını! Chris Brookes aynı zamanda biraz öfkeli. Etrafına bakıyor şimdi. Ardından hızla ringe doğru ilerliyor seyircilerin olumlu desteği eşliğinde! Şimdi Brookes rampayı bitirdiğinde kafesin kapısından değil de tellerinden tırmanıyor! Saniyeler içinde tırmanan Chris Brookes tepeye ulaştıktan sonra ringe atlıyor! Brookes ringe atladı fakat neyse ki havada attığı taklalar sonunda ringde durabildi.

Şimdi hakem ortada kemeri havaya kaldırıyor ve maçın Oceans Championship için yapılacağını duyuruyor. Bu sırada Chris "ITA" Brookes titreye titreye köşesine geçiyor. O orada hazırlanırken hakem kemerle birlikte ringden ayrılıyor. Kapılar kapatılıyor! Hakemler kontrolleri yapıyor ve son hazırlıkları yapıyorlar! Her şey bittiğinde son bir kez daha kontrol ediyorlar ve işareti veriyorlar! Zil çalıyor ve maç başlıyor!

Oceans Championship Steel Cage Match
Ember Moon (c) vs. Chris "ITA" Brookes vs. Mark Haskins vs. Rush


Maç başlar baslamaz Chris "ITA" Brookes direkt olarak Rush'ın üzerine doğru koşuyor ve BICYCLE KICK! SERT VE HIZLI BİR BICYCLE KICK GELDİ ITA'DEN! RUSH BU HAREKETİN ARDINDAN KENDİNİ YERDE BULUYOR! GERÇEKTEN SERTTİ HAREKET! ITA SİNİRLİ!

Tazz: Amel defteri kapandı.

Bu sırada Ember Moon da Mark Haskins ile ilgileniyor. Köşede forearm darbeleri vuruyor Moon, Haskins'e! Mark Haskins pek karşılık vermiyor bunlara. Ember Moon vurmaya devam ederken Brookes hızla oraya doğru koşuyor ve Moon'un kafasına BİR BIG BOOT! SERT BİR BIG BOOT HELDİ ITA'DEN! EMBER MOON'UN BU HAREKETİN ARDINDAN KAFASI ÇELİK TELLERE GEÇİYOR VE ORAYA DÜŞÜP BAYILIYOR!

Moon hareketin ardından yeri boylarken ITA tellere vurduğu ayağını geri dönüyor. Bir hasar var mı diye hafifçe kontrol ederken Haskins BİR ANDA ARKADAN SUPERKICK'I VURUYOR! SUPERKICK GELDİ MARK HASKINS'TEN! ITA bu hareketin ardından iki dizi üstüne düşerken hasar alan boynunu tutuyor. Haskins'in hala herhangi bir duygusu ortaya çıkmış değil fakat şimdi iplere doğru gidiyor! İplerden sekiyor bir kez daha vurmak için FAKAT ITA KENDİSİNE DOĞRU GELEN MARK HASKINS'E SERT BİR LARIAT VURUYOR! SERT BİR LARIAT GELDİ ITA'DEN! Bu hareketin ardından Haskins havada bir takla atıyor, ardından yeri boyluyor! ITA şimdi öfkeyle ayaklanıyor ve bağırıyor! Mark Haskins'i yerden kaldırıyor. Kulağına bağırıyor ve tellere doğru fırlatıyor! Haskins bunun ardından daracık apron alanına düşüyor! Mark Haskins pert olurken ITA iplere tırmanıyor. En tepeye ulaştıktan sonra şimdi de tellere tırmanmaya başlıyor. Bu sırada Rush ayaklanıyor ve hızla iplerden üçüncü iplere kadar tırmanıyor! İplerin üstünde dönüyor ve ITA'in bacaklarının arasına kafasını sokuyor! Bunu fark eden ITA bir eliyle çeliğe tutunup bir eliyle de Rush'a yumruk atmaya başlıyor! ITA ardı ardına yumruklar atıyor.

Fakat Rush aldırış etmiyor! Bacaklarından kavrıyor ve ringe doğru SPLIT LEGGED TOP ROPE POWERBOMB! SPLIT LEGGED TOP ROPE POWERBOMB GELDİ RUSH'TAN ITA'E! ITA BU HAREKETİN ARDINDAN YERDE KALIRKEN RUSH'IN DA HALİ KALMIYOR VE O DA YERDE UZANIYOR.

Bu sırada Ember Moon yavaş yavaş ipleri tutarak ayaklanıyor! Çok kısa bir süre sonra doğruluyor Moon! Seyircilerden yuhalamalar var. Ember Moon şimdi köşeye yaslanıyor. Acıyla suratını tutuyor. Ardından arkasını dönüyor ve köşeye çıkıyor. Köşede doğruluyor şimdi Moon! Fakat bu sırada Rush ayaklanıyor. Ember Moon'u görüyor ve hızla oraya gidiyor! Saniyeler içinde en üst köşeye tırmanıyor ve Moon'u arkadan german suplex pozisyonunda yakalıyor! Rush yakalıyor Ember Moon'u! Tam ringe doğru tope rope german suplex yapacakken Moon dirsek darbeleri vurmaya başlıyor suratına Rush'ın. Vurdukça vuruyor. Rush eni sonu sersemliyor ve tekrar ayak üstü ringe düşüyor! Şimdi Ember Moon fırsatı yakalıyor. Arkasını dönüyor! Rush'ı sersemlemiş bir şekile görüyor. Gülümsüyor. Şimdi tauntu'nu atıyor, ardından bağırıyor! Seyircilerden yuhalamalar var. Ancak ani bir hızla Rush geliyor oraya! Hemen çıkıyor en üst köşeye! Moon ne olduğunu anlayamazken Rush onu oracıkta yakalıyor, tutuyor ve kavrıyor. ARDINDAN SUPERPLEX! SUPERPLEX GELDİ RUSH'DAN EMBER MOON'A! MOON YERDE! ANCAK RUSH DURMUYOR! HEMEN AYAKLANIYOR ŞİMDİ. Rolling fireman's carry yaparak bir kez daha kaldırıyor şimdi Ember Moon'u! Ardından ITA'in önüne geliyor VE ARDINDAN MOON'U TUTUYOR, FIREMAN'S CARRY SPLIT LEGGED POWERBOMB YAPIYOR ITA'İN KARNINA DOĞRU! BU HAREKETİN EMBER MOON SIRTÜSTÜ BİR ŞEKİLDE DURUYOR ITA'İN KARNININ ÜSTÜNDE! İki isim de pert olmuş bir şekilde yerde kalıyor bu hareketten sonra.

Rush şimdi ayaklanıyor ve hızla iplerden tırmanıyor. Rush iplerin en üstüne çıktıktan sonra tellerden tırmanmaya başlıyor! Bu sırada Mark Haskins de ayaklanıyor, ve o da Rush'ın hemen sağ altında tellere tırmanıyor! Şimdi Rush en üst kısma tırmanıyor şimdi. Ondan hemen sonra da Mark Haskins tırmanıyor. Şimdi iki isim de köşede ayaklanıyor ve birbirlerine bakıyorlar. Rush öfkeyle bakarken Haskins hala ruhsuz bir biçimde bakıyor rakibine. Rush tam hamle yapacakken Mark Haskins bir superkick vuruyor ona! Rush sersemliyor. Haskins buna rağmen ölü gibiyken şöyle bir etrafına bakıyor. Seyirciler ayaklanmış ve onları izliyor. Mark Haskins defalarca kez bakıyor ve orada tek yaptığı da bu o oluyor. Maçı kazanmak adına yaptığı bir hareket yok. Haskins öylece bakarken Rush'tan bir anda karnına tekme geliyor şimdi! Ardından kafasını bacakları arasına alıyor Mark Haskins'in! Kaldırıyor ve TELLERİN ÜSTÜNDE RUSH DRIVER! RUSH DRIVER GELDİ! HASKINS BU HAREKETİN ARDINDAN PERT BİR BİÇİMDE KALIYOR ORADA. Rush gülümsüyor.

ANCAK MARK HASKINS BİR ANDA DENGESİNİ KAYBEDİYOR VE RİNG DIŞINA DOĞRU DÜŞÜYOR!

FAKAT BUNU FARK EDEN RUSH SON ANDA BOTLARINDAN YAKALIYOR MARK HASKINS'İ! Rush son anda botlarından yakalıyor onu! Düşmesine izin vermiyor! Kendisi de düşmesin diye tellerin üstünde oturur bir pozisyonda ayaklarını tellere geçiriyor şimdi. Yerini sağlamlaştırıyor. Şimdi Rush yavaş yavaş Haskins'i çekiyor ve tekrar teller üstüne yerleştiriyor. Bir "oh" çekiyor. Şimdi Rush toparlandıktan sonra Mark Haskins'i ring içine doğru ittirmeye başlıyor! Bu sırada Ember Moon yavaş yavaş ayaklanıyor ringde! Bu sırada Rush ittiriyor Haskins'i ve Mark Haskins tekrar ringe düşüyor. Moon bunu fark ediyor ve tepedeki Rush'ı görüyor! Rush ise soluklanmak ile meşgulken Ember Moon hemen ayaklanıyor ve hızla iplere tırmanıyor! Moon saniyeler içinde en üst iplere tırmanıyor, oradan da hemen telleri tırmanmaya başlıyor. Rush bunu fark ediyor ve hemen diğer taraftaki iplerden ring dışına inmek için hareketleniyor. Ancak Ember Moon bacağından yakalıyor ve bacağını tutarak tırmanmaya çalışıyor. Rush önce kafasına yumruklar atarak onu düşürmeye çalışıyor ancak Moon çok kısa bir süre sonra tellerin en üst kısmına ulaşmış oluyor. Gövdesini oraya dayıyor. Rush şimdi saçlarından tutarak Ember Moon'un kafasına tellerin üstündeki demirlere vuruyor! Moon sersemliyor. Rush bir kez daha yapıyor aynısını! Ember Moon daha da sersemliyor ancak düşmüyor! Rush bir kez daha yapıyor ve burnu kanamaya başlıyor! Rush şimdi bir kez daha saçlarından tutmak için kolunu Moon'un başına doğru götürüyor. Ancak Ember Moon bir anda kendisine gelen kolu yakalıyor! Rush endişeye düşerken Moon tuttuğu kolu ittiriyor ve Rush'ı saçlarından yakalıyor! ARDINDAN ANİDEN O SAÇLARDAN ÇEKEREK RUSH'I RİNGE DOĞRU ATIYOR! EMBER MOON TEK ELİYLE DEMİRLERE TUTUNURKEN RUSH RİNGE DÜŞÜYOR.

Moon bu hareketin ardından kanlı suratıyla beraber ringde yerde yatan Rush'a bakarak gülümsüyor. Şimdi yaslandığı demirlere tamamiyle çıkıyor ve orada dizleri üstüne doğruluyor. Bu sırada ringdeki ITA ayaklanıyor! Biraz sersemlemiş bir biçimde etrafına bakarken toparlıyor eni sonu. Kendisine geliyor ve tepedeki Ember Moon'u fark ediyor! Moon da onu görüyor! ITA şimdi öfkeyle ayağa kalkıyor ve rampa tarafındaki tellere doğru bakıyor! Ember Moon'un gözleri fal taşı gibi açılıyor sanki durumu anlamış gibi. ITA hemen tellere doğru koşuyor şimdi! Moon da spiker masası tarafındaki tellerin üstüne atlıyor şimdi! BU SIRADA ITA TELLERE DOĞRU KENDİNİ ATIYOR! Ember Moon da "Başka şansım kalmadı" diyor VE KENDİNİ ÜÇ TANE YANA YANA OLAN SPİKER MASALARINDAN EN BAŞTAKİNE ATIYOR! BU SIRADA ITA DE ATLADIĞI TELİ KIRIYOR VE RİNG DIŞINA DOĞRU DÜŞÜYOR! İKİ İSİM DE ADETA İNTİHAR GERÇEKLEŞTİRİYOR!

Buğra Gür: Bu resmen İnTihAr.

MOON'UN ATLADIĞI SPİKER MASASI PARAMPARÇA OLUYOR! MASA PARAMPARÇA AMA KENDİSİ HALA MASANIN BİR PARÇASININ ÜSTÜNDE ÜSTÜNDE! ITA DE KIRDIĞI TELLERİN ÜSTÜNDE! İKİ İSİM DE ŞİMDİ ACIYLA KIVRANARAK ZEMİNE DOĞRU YUVARLANIYOR! ÖNCE KİM ULAŞACAK?!

İKİSİ DE YUVARLANIYOR VE ZEMİNE ULAŞIYORLAR! ANCAK HAKEMLER SANİYELER KADAR FARKLA KAZANAN İSMİ GÖRÜYORLAR! DÖRT HAKEM DE ŞİMDİ O KİŞİYİ İŞARET EDİYOR VE ZİLİ ÇALDIRIYORLAR! ANONS YAPILIYOR!

Kazanan ve Hala Oceans Şampiyonu: Ember Moon

MOON KAZANIYOR! EMBER MOON KAZANIYOR! SEYİRCİLER HALA YUHALIYOR FAKAT SONUCA SEVİNENLER DE VAR!

Buğra Gür: Maçtaki üstün performansı Londra'yı etkilemiş sanırım.

MOON ÖLÜ GİBİ YERDE YATIYOR. Yüzü kanla kaplı. Hakemler onla ilgileniyorlar. Tam hakemin birisi sağlık görevlilerini çağıracakken Moon tepki veriyor. Bu sırada hakemlerden birisi de kemeri getirip Ember Moon'a teslim ediyor! Kucağına indiriyor Moon'un! Ember Moon hafif doğruluyor ve kemerine bakıyor. Kanlı suratıyla gülümsüyor. Ardından hakemler onla ilgilenmeye devam ederken ITA'in kırdığı çelik üstünde dizüstü doğrulduğunu görüyoruz. Hakemin birisi gelip ona haplarını veriyor. ITA hapları attıktan sonra suyu içiyor ve sakinleşiyor. Yüzünü öfke halinden bir üzüntü hali kaplıyor. Şimdi bariyerlere doğru yaslanıyor Chris Brookes ve spiker masası tarafını izliyor. Ardından önüne dönüyor ve başını iki eli arasına alıyor. Arada bir hafifçe kafasına vuruyor.

Bu sırada ringdeki Rush yavaş yavaş doğruluyor. Sağlık görevlileri onla ilgilenirken Rush acıyla vücudunun belli kısımlarını tutuyor. Ringdeki diğer isim olan Mark Haskins ise köşeye yaslanmış, ruhsuz ve umutsuzca etrafını izliyor. Kameralarımız böyle kapanıyor.

zGGRW9.png


Arka alandayız. Kameralarımız bir soyunma odasına çevrilmiş durumda. Birisi bağıra bağıra odadakilere bir şeyler anlatıyor. Bu Mehmet Dinler! Yanında her zaman olduğu gibi Dustin Rhodes var.

Mr. Dinler: Bakın arkadaşlar, biz çok badireler atlattık ama bu belki de şu ana kadar yaşadığımız en zoru. Ben sizlerin en iyi şekilde güreşebilmesi için elimden gelen her şeyi yaptım. Tüm şartları sağlamaya çalıştım. Ben sizleri sevdim, elbet hatalarım olmuştur. Ama artık hepsini kenara bırakacağız. Bugün bu akşam bu şirket kurtuluş savaşını verecek! Sizler de çıkıp ASLANLAR GİBİ GÜREŞECEKSİNİZ! ARKANIZA BAKMAYACAKSINIZ! KAFANIZDA EN UFAK BİR TERREDÜT OLMAYACAK! RAKİPLERİNİZE YUMRUKLARINIZI TEK TEK İNDİRECEKSİNİZ! BURASI SADECE BENİM DEĞİL HEPİMİZİN ŞİRKETİ!

Dinler'in takımı: EVET!

Mr. Dinler: Önce içimizde birlik olacağız, sonra o or**pu çocuklarına bunu göstereceğiz. Cody, John, Adam, Mike, Dustin... Sizler bu günlerde bu şirketi savunan şanlı kahramanlar olarak hatırlanacaksınız! SİZLER BU ŞİRKETİ DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTARAN ŞANLI GÜREŞÇİLER OLARAK TARİHE YAZILACAKSINIZ! O YÜZDEN BUGÜN O RİNGE ÇIKIYORSUNUZ VE SONUNA KADAR SAVAŞIYORSUNUZ! SİZİ SEVENLER İÇİN! KARDEŞLERİNİZ İÇİN! AİLENİZ İÇİN! GÖNÜL VERDİĞİNİZ BU ŞİRKET İÇİN!

HAYDİ ASLANLARIM HAYDİ!

Mr. Dinler bağıra bağıra takımını gaza getirirken takım da iyice motive olup Dinler & Dustin ikilisini de alıp iyice sarılıp moda giriyorlar. Bu esnada kameralarımız stadın başka bir soyunma odasına dönüyor.

?: Bugün bir devrim, bugün bir final ve bugün bir başlangıç.

Kameralar odaya doğru giriyor ve konuşan Patrick Allen!

Patrick Allen: Bugün sizler ve benim için çok önemli bir gün arkadaşlar. Bugün burada Londra'da bizlere yeni bir çağ açma fırsatı geldi. Siz, bu şirketin gerçek emektarları hak ettiğinizi almak için SİZ bu şirketin gerçek çalışanları gücünüzü göstermek için ve SİZ bu şirketi gönülden seven insanlar buraya bağlılığınızı göstermek için mücadele edeceksiniz. Dışarıda insanlar yuhalayabilir, yuhalasınlar. Sevmeyebilirler sevmesinler. Ancak biz bu yozlaşmış yapıyı bozup emekçinin emeğini aldığı, gerçeklerin gözardı edilmediği, her şeyin doğru biçimde yapıldığı bir yerde olmak istiyoruz.

Patrick Allen tüm takımı bir çember halinde toplayıp ortalarına geliyor.

Patrick Allen: SİZ RİNGDE BEN ARKANIZDA! BU GECE TARİH YAZACAĞIZ!

Team Allen: TARİH YAZACAĞIZ!

Patrick Allen: BU GECE NE VARSA! KAN, TER, GÖZ YAŞI! HEPSİ O RİNGDE DÖKÜLECEK!

Team Allen: O RİNG YIKILACAK!

Patrick Allen: Kardeşlerim, dostlarım benim. Sizler bu gece bu şirketi ayağa kaldıranlar, gün yüzü gösterenler olarak tarih kitaplarına altın harflerle yazılacaksınız. BU AKŞAM O RİNGE ÇIKIP KAZANMADAN DÖNMEK YOK!

Team Allen: BİZ KAZANACAĞIZ!

Patrick Allen: Arkadaşlar her şey çok güzel olacak! Yeter ki siz o ringde inanın!

Patrick Allen ortadan ayrılmadan güreşçilerle beraber omuz omuza verip bağırıyorlar ve biz de kameralarımızı tekrar stadyuma döndürüyoruz.

zGGRW9.png


[ame]https://youtu.be/Z01crMApSuI[/ame]

Müziğin başlaması ile birlikte ışıklar kapanıyor. Daha sonrasında ise loş bir kırmızı ışık girişi aydınlatıyor ve önde Punishment Martinez arkada ise birkaç kişi beliriyorlar.

6DnYk7.png


Martinez boş bir yüz ifadesi ile ringe giriyor. Orada tauntunu atıp rakiplerini beklemeye başlıyor.

[ame]https://youtu.be/XKEYJFGj64A[/ame]

2NLrEd.png


Samuel Shaw ise karışık tepkiler altında ringe giriyor. Martinez ile bir süre bakışırlarken son rakipleri olan Marty Scurll'ün müziği çalıyor.

[ame]https://youtu.be/vsUDJIdmPac[/ame]

kmeR0R.png


Marty Scurll'ü girişte şemsiyesi ile birlikte görüyoruz. Şemsiyesini açıyor ve iki rakibine de gösteriyor. Daha sonrasında ise tekrardan kapatıyor ve ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor ve giriyor. Son kontrollerin ardından maç başlıyor.

GWA Hardcore Championship
Punishment Martinez vs Samuel Shaw vs Marty Scurll


Zilin çalması ile birlikte Scurll sandalyesini sallıyor ve iki ismi de karşısında istediğini belli ediyor. Ancak Martinez ve Shaw farklı yerlerden ringin dışına çıkıyorlar. Ellerine birer adet sandalye alıyorlar ve ringe geri dönüyorlar. Bunu gören Scurll bu sefer kendisi ringin dışına çıkıyor. Shaw ile Martinez ise sandalyeleri atıp ringin dışına çıkıyorlar ve iki yönden Scurll’ü sıkıştırıyorlar. Martinez Scurll’ü ring post’a fırlatırken diğer yandan da Shaw Scurll’ün sandalyesini alıyor ve Scurll’e kendi sandalyesiyle vurmak istiyor. Ancak Scurll son anda kaçıyor ve Shaw ıskalıyor. Şimdi Scurll Shaw’ı tutuyor ve Martinez’e doğru sert biçimde itiyor ve iki isim çarpışıyorlar. Scurll şemsiyesini alıyor ve hem Martinez’e hem de Shaw’a delicesine şemsiye ile vurmaya başlıyor. Scurll şimdi Martinez’i tutuyor ve ringin içine sokuyor. Daha sonrasında Martinez’i köşeye yolluyor ve Martinez’in üzerine koşuyor, Corner European Uppercut. Şimdi Scurll Martinez’i tutuyor, Bird of Prey deniyor ama çok erken. Martinez hemen kurtuluyor ancak o da çok beklemiyor ve South of Heaven deniyor ama Scurll de bundan kurtulmayı başarıyor. Kurtulduğu gibi de Martinez’in arkasına geçiyor ve roll-up yapıyor. 1... 2...

Martinez atıyor. Scurll bu kick out’tan sonra hızlıca ringin ortasında duran sandalyelerden birisini kapıyor ve kendisine doğru son sürat koşan Martinez’in boğazına kapalı haldeyken sandalyeyi geçiriyor. Martinez boğazını tutarken Scurll şimdi sandalyeyi kuruyor, Martinez’i tutuyor ve rakibinin boğazını sandalyeye getirecek şekilde uygun hale sokup bir DDT patlatıyor. Scurll şimdi bir kez daha tuşa gidiyor. 1... 2... Martinez bir kez daha atıyor. Scurll işini bitirmiş bir şekilde Martinez’i bırakıyor ve ringin dışına, yani Shaw’ı bıraktığı yere doğru hareketleniyor ama Shaw orada değil, tam da arkasında. Ve bir de beyzbol sopası ile bekliyor Shaw, Scurll arkasını döndüğü anda ise tam da suratına yapıştırıyor. Scurll çaresizce kafasını tutarken Shaw sopayı Scurll’ün bu sefer de sırtına ve onun vücudunun muhtelif yerlerine vurmaya devam ediyor. Scurll kaçmaya ve Shaw da kovalamaya devam ederken Scurll yere düşüyor. Shaw ise Scurll’e yavaş yavaş yaklaşmaya devam ediyor. ANCAK TAM DA BU SIRADA MARTINEZ’DEN SHAW’A SPINNING HEEL KICK. TAM DA ÇENESİNDE PATLIYOR. SCURLL DE OLANI BİTENİ KAVRAMAYA ÇALIŞIYOR AMA MARTINEZ TAMAMEN HAREKETSİZ BİR ŞEKİLDE BEKLİYOR. SCURLL AYAĞA KALKIYOR AMA KALKARKEN MARTINEZ’DEN SCURLL’E BİR KEZ DAHA SPINNING HEEL KICK. Martinez’in suratındaki ifadesizlik kayboluyor ve ağır ağır Shaw’ın üzerinden tuşa gitmek istiyor...

Ama gidemiyor çünkü Shaw son anda kendisini ringin dışına atmayı başarıyor. Martinez bu sefer de Scurll üzerinden tuşa gidiyor. 1... 2...

Scurll atıyor. Martinez Scurll’ün üzerinden bir kez daha tuşa gitme istiyor ancak Scurll bir anda Martinez’i kolundan yakalıyor ve son sürat ayağa kalkarak Fujiwara Armbar için yatırmak istiyor ama Martinez yere düşmüyor, Scurll’ü ise köşeye çarptırıp onun hamlesinden kurtuluyor ve üst üste diz darbeleri vurmaya başlıyor. Daha sonra Martinez karşı köşeden Scurll’ün üstüne hızla koşuyor, Body Avalanche. Martinez bir kez daha koşuyor Scurll’ün üstüne ancak Shaw o sırada ringe girmiş oluyor ve Martinez’e bir Dropkick. Shaw şimdi Scurll’e doğru koşmaya devam ediyor ve ona da bir Corner Dropkick vuruyor. Şimdi Shaw Katagatame’ye almak istiyor Scurll’ü ama Scurll iplere tutunarak direniyor, sonrasında ise tüm zorlamaya rağmen şemsiyesini yakalayıp Shaw’ın bacağına geçiriyor. Shaw bacağını tutarak birkaç adım geriye çekiliyor ve sandalyelerden birisini gözüne kestirip onu alıyor. İki taraf da rakibinin çeşitli yerlerine sandalye ve şemsiye ile saldırmaya başlıyorlar. Burada üstünlüğü Shaw alıyor ve rakibini iyice benzetmiş oluyor ancak PUNISHMENT MARTINEZ!

MARTINEZ’DEN SCURLL’E BİR CURB STOMP GELİYOR! MARTINEZ AYNI HIZLA KOŞUYOR VE SHAW’A DA BİR CURB STOMP VURUYOR! MARTINEZ’İN SURATINA ODAKLANIYORUZ ANCAK SADECE BOŞ BİR SURAT, BİR İFADESİZLİK GÖRÜYORUZ. MARTINEZ SCURLL’Ü ŞİMDİ KALDIRIP BOĞAZINA YAPIŞIYOR VE SOUTH OF HEAVEN! ŞİMDİ MARTINEZ AYNI TARİFEYİ SHAW’A DA UYGULAMAK İÇİN BOĞAZINA YAPIŞIYOR ANCAK FARKLI OLARAK ÖNCE İPLERE DOĞRU GÖTÜRÜYOR...

ORADAN DA RİNGİN DIŞINA KENDİNİ ATIYOR MARTINEZ VE TAMAMEN KENDİ LEHİNE ÇEVİRDİĞİ MAÇTAN AYRILMAYA BAŞLIYOR. SHAW VE YENİDEN TOPARLANMAYA ÇALIŞAN SCURLL MANASIZ BİR ŞEKİLDE GİDEN MARTINEZ’İN ARKASINDAN BAKARKEN MARTINEZ MAÇIN ERKEN SAFHALARINDA GÖRDÜĞÜMÜZ İFADESİZ SURAT İLE ORADAN AYRILIYOR. Scurll ile Shaw az önce gördüklerinin etkisinden çıkmaya çalışıyor, daha önce çıkan ise Scurll oluyor. Scurll’den Shaw’ın karnına bir tekme geliyor, sonrasında ise Shaw’ı tutuyor ve ringin dışına atıyor, hemen arkasından kendisi de çıkıyor. Scurll şimdi ringin altını açıp bir şeyleri karıştırıyor ve bir nunçaku buluyor. Scurll nunçaku ile birkaç artistik hareket sergiledikten sonra sertçe nunçakuyu Shaw’ın sırtına geçiriyor. Birkaç kez daha nunçaku ile darbelerini vurduktan sonra kaldırıyor ve demir basamaklara, oradan da aprona çarptırıyor Shaw’ı Scurll. Scurll şimdi de Shaw’ı tutup spiker masasına doğru götürüyor. Kendisi de hemen spiker masasını temizliyor ve ringe geri dönüp köşeye çıkıyor. Birden ters dönüyor ve spiker masasına doğru Moonsault...

Hayır, Shaw son anda çekiliyor ve Scurll yüz üstü spiker masasına gömülüyor, masa kırılıyor. Shaw yavaşça kendini toparlamaya başlarken Scurll’ün durumu hiç de iyi değil, karnını tutuyor. Shaw şimdi Scurll’ü zorlanarak da olsa tutuyor ve kaldırıyor, arkasından da ringe sokuyor. Shaw tekrardan ringin altına bakıyor ve bu sefer de bir dikenli beyzbol sopası bulup onunla birlikte ringe giriyor. Scurll artık yavaş yavaş kendisinde hasıl olan korkuyla birlikte kaçacak bir yer bulmak istiyor, onun için ringin dışına çıkıp koşturmaya başlıyor ama Shaw onu arkadan dikenli beyzbol sopası ile yakalıyor ve gerçekten de sopalamaya başlıyor. Shaw Scurll’ü ringe sokup suratından kan gelesiye kadar sopayı vurmaya devam ediyor. En sonunda da kaldırıyor ve Katagatame! Katagatame’yi yapıyor Shaw. Scurll kuvvete karşı koyamıyor ve bilinci kapanıyor.

Hakem de bunun farkına varıyor ve zili çaldırıyor.

Kazanan ve yeni Hardcore Şampiyonu: Samuel Shaw

Shaw bir kez daha Hardcore kemerini kazanmayı başarıyor. Hakemden kemeri alan Shaw ringin köşesine çıkıyor ve kemerini havaya kaldırarak gövde gösterisini yapıyor.

zGGRW9.png


Bryan Danielson'ın önceden çekilmiş bir görüntüsünü izliyoruz.

bvEAZd.png


Bryan Danielson: Kıtalararası Şampiyonluk, tarihin en prestijli unvanlarından birisi. Çünkü o hiç bir zaman esas oğlan muamelesi görmemiş bir unvan. Bu da onu bir cazibe kaynağı olmaktan çıkarıyor aslında. Otorite oyunları veya büyük hileler Kıtalararası Şampiyonluk için yapılan şeyler değil. Bu da onun sadece alın teri ve mücadeleyle elde edilebildiğini gösteriyor ve bir şampiyonluktan bundan daha fazlasını bekleyemezsiniz. Bu kemerin benim için önemi bu,

Bryan Danielson: Bu unvan Wrestle Kingdom çatısı altında ilk kez savunulacak. Ve onu tutan adam bir yalancı. Geçmişte küçük çetesiyle beraber, zayıf lokmaların arasında sivrilip kapağı buralara kadar atabilmiş bir adam. Sürekli gülümsemediği nadir zaman aralıklarında kendini guaj boyayla boyayarak "şeytan"a dönüşüyor ve bütün bu olanları "kafamda şeytanlarımla yaşıyorum" gibi gülünç bir biçimde açıklıyor. Onu şampiyon yapan şey, şans.

Danielson kameraya bakıyor.

Bryan Danielson: Öbür tarafta ise AJ Styles var. O da Balor gibi, başka yerlerde başardığı şeylerin kaymağını yemeye çalışan birisi. Bunlar, Amerika kıtasında boruları ötmeyince başka yerlere kaçan korkaklar. Ben bunlar gibi değilim. Ben burada doğdum, burada büyüdüm ve burada Bryan Danielson oldum. İsmimi, mücadelemi ve yapabileceklerimi herkes biliyor. Bu gece de en iyi yaptığım şeyi yapacağım, o ikisinin s***k*k kafalarını tekmeleyeceğim.

Danielson konsantre bir şekilde ayrılıyor kameranın karşısından.

zGGRW9.png


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=VXonE0kW-24[/ame]

kGdffP.png


YES! YES! YES! Bryan Danielson girişte beliriyor! Girişte biraz durum Wembley'in o büyüleyici atmosferine bakıyor Danielson ve ellerini havaya kaldırıp YES! YES! YES! tauntunu atarak ringe doğru geliyor. Kafes kapısına geldiğinde bir duraksıyor ve şöyle bir etrafına bakıyor. Ama sonrasında yine enerjisinden ödün vermeden içeri girip köşede tauntunu atıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=j0nZiFZQ_Sk[/ame]

E8LnBZ.png


Bir anda kararan ışıklarımız Phenomenal One ile tekrar parlıyor! AJ Styles bütün ithişamı ile girişte beliriyor. Stage'de yürürken bir yerde durup ellerini havaya kaldırıyor ve havai fişekler patlıyor Londra semalarında! AJ Styles'ta kafese girmeden önce ufak bir göz gezdiriyor kafese ve ardından içeri giriyor.

[ame]https://youtu.be/Z9iQhlYAFdk[/ame]

mXz9y1.png


Catch Your Breath! Tüm Wembley Balor'un müziği ile iyice moda giriyor! Şampiyon Finn Balor girişte arkasında büyük bir insan topluluğu ile görünüyor. Önce girişteki insanlarla daha sonra tüm stadyumla tauntlarını beraber atarak kafes kapısına doğru yaklaşıyor. Kafes kapısının dışında da tauntunu attıktan sonra ceketini ve kemerini çıkarıyor ve kafese giriyor.

Hakem son ayarlamaları ve talimatları güreşçilere aktarıyor ve maça başlamaya artık hazırız!

Finn Balor © vs Bryan Danielson vs AJ Styles
Intercontinental Championship – Hell In A Cell Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor. Üç güreşçi birbirlerini tartıyorlar önce. Sonra üçü de ringin ortasında yüz yüze geliyorlar, inanılmaz bir görüntü! Sonra AJ Styles ve Bryan Danielson iyice birbirlerine bakmaya başlıyorlar. Finn duruma tam anlam vermeye çalışırken AJ ve Bryan dip dibeyken bir anda kafalarını Finn’e çeviriyorlar ve ikili bir anda Finn Balor’a girişiyor! İkili hemen Balor’u iplere gönderip bir double suplex vuruyor. Ardından takım çalışmasına devam edip hemen Balor’u dışarı alıyorlar. Öncelikle AJ Balor’u kafesin tellerine arka arkaya vuruyor. Ardından Bryan’a işaret veriyor gel buraya diye. AJ Finn’i yüzü karşıya bakacak şekilde kafesin duvarlarından birine yapıştırıyor. Ardından yere çöküyor ve Bryan koşuyor o esnada. Bryan AJ’den de destek alarak Finn’e bir cross body vuruyor! Finn direk yere çöküyor. AJ Finn’e bağrıyor orada kal yoksa daha kötüsü olur diye. Bu esnada Bryan Danielson çaktırmadan ring altına göz gezdiriyor ve bir sandalye ile ringe dönüyor. AJ’de Finn’e bağırdıktan sonra ringe giriyor fakat Danielson hiç bekletmeden kafasına patlatıyor sandalyeyi AJ Styles’ın. Bryan Danielson hızlı bir tuş arıyor. 1-2….

AJ Styles atmayı başarıyor. Danielson hızlıca AJ’i ayağa kaldırmadan yerde tekmelemeye başlıyor. Tekrar sandalyeyi eline alıp yerdeki AJ Styles’ın sırtına bir kez daha geçiriyor. Bu sırada maçın başında dışarıda ekarte ettikleri Finn Balor içeri dalıyor ve bir slingblade! Balor başta hasar almasına rağmen ringe enerjik bir biçimde dönmüş oldu. Hemen bekletmeden yerdeki rakibine standing double stomp vuruyor. Bu sırada arkadan ayaklanan AJ Styles Finn’e doğru bir atak çabasında fakat Finn onu da drop kickle ekarte ediyor. Finn iyice momentumu eline almışken dışarı çıkıp ringin altını karıştırmaya başlıyor. Ve bir masa buluyor! Bulduğu masayı hemen ringe sokuyor alt iplerden. Kendisi de ringe dönüyor. Bu sırada AJ ve Danielson ayaklanmış vaziyetteler ve Balor’u bekliyorlar. Balor ikiliyi karşısında görünce ne yapacağını şaşırıp üstlerine koşuyor ve ilk double hareketi atlattıktan sonra tekrar geri dönüyor ama ikiliyi geçemiyor. Bir anda üç güreşçi birbirine saldırmaya başlıyor. Balor AJ’e bir chop vuruyor, Danielson Balor’a bir chop vuruyor sonra AJ Balor’a doğru anı yakalayıp bir pele kick! Ve Danielson’da arkasından yaklaşıp backbreaker yapmak istiyor ama Danielson durumu farkedip hızlı bir DDT yapıp AJ’i düşürmeye çalışıyor. Ama AJ pozisyondan hemen kurtarıyor kendini ve Danielson’a bir reverse DDT! Hemen tuşa gidiyor AJ. 1-2….

Finn koşup tuşu bozuyor. Hiç beklemeden AJ’i alıp köşeye götürüyor zorlayarak. AJ kurtulmak için hamle yapıyor ama Finn iyi şekilde kontra yapıp köşede chop vurmaya başlıyor. Danielson kalkıp rakiplerine doğru koşuyor ama AJ Finn’i sersemletip kendi kaçıyor ve Danielson Finn’in vücudunu turnbuckle’a sert bir biçimde çarptırıyor. Geriye doğru döndüğünde AJ bu sefer Danielson’a bir spinnning heel kick vuruyor. Düşen Danielson’a bekletmeden bir knee strike. AJ ringdeki sandalyeyi alıyor ve beklemeden Danielson’un kafasının arkasına koyuyor. Tekrar bi knee strike için geliyor. Ama Danielson hemen kaçıyor ve AJ dizini sandalyeye geçiriyor! Danielson fırsattan istifade edip sandalyeyi alıp yerdeki AJ’e arka arkaya vurmaya başlıyor. Bu sırada Finn Balor ayaklanıp Danielson’a doğru koşuyor. Danielson sandalyeyi tam Finn’e doğru yöneltiyor. AMA FINN BALOR TAM SANDALYEYE BİR DROP KICK VURUYOR! Danielson yere düşüyor ve kafasında ufak bir açılma var! Finn beklemeden pine gidiyor. 1-2….

Danielson zor da olsa tuşu atmayı başarıyor. Balor yine Danielson’a çalışmak istiyor fakat Danielson kendini dışarı atıyor. Finn ve Bryan dışarıda kavgaya tutuşuyorlar. Bryan üstünlüğü ele almaya çalışıyor fakat Finn izin vermiyor. Bu sırada AJ Finn’in olduğu tarafa doğru iplerden sekerek geliyor. Ve bir baseball slide kick! Finn kafesin duvarına doğru toslayıp ne olduğunu anlamıyor. O sırada Bryan beklemeden hemen aprona çıkıp Balor’a diving knee strike yapıyor. Devamında yere düşürdüğü Balor’a yerde stomplar vuruyor. Bu sırada AJ Styles diğer tarafta ikili arasında kavga devam ederken ring altında kullanabileceği bir eşya arıyor. Ve eline bir kendo stick kapıyor. AJ kendoyu alıyor bir bakıyor sonra çılgınlar gibi Danielson’a koşuyor. Ve Danielson karşı koyamadan kafasına geçiriyor kendoyu. Hiç beklemeden bir Bryan’a bir Finn’e vuruyor. En son yerdeki Balor’un sırtına vururken kendo stick parçalanıyor. Fırsatı değerlendirmek isteyen AJ, Balor’u dışarda bırakıp Danielson’u içeri yolluyor. Bryan ayağa kalkmaya çalışırken AJ’de apronda Phenomenal Forearm için iplerden zıplıyor. Ama Bryan hareketten kurtuluyor ve yere dengesiz inen AJ’i bir sweeper ile yere indirerek LeBell Lock bağlıyor! LeBell Lock! AJ’in iplere gitmesinin hiçbir faydası yok. AJ elini havaya kaldırıyor!

AJ son anda hakemi dışarı çekiyor ve tuşa engel oluyor! Belki de saliselerle Finn Balor kemerini koruma şansını elinden kaçırıyor! Hakem AJ’e kızıyor ama AJ çok aldırmıyor. Finn koşarak ring dışındaki AJ’e doğru yöneliyor ve bir tope con hilo! AMA AJ STYLES BALOR’U HAVADA YAKALIYOR VE KAFES DUVARINA ÇARPIYOR! AJ yarı yarıya kafese dayanmış olan Balor’a Phenomenal Blitz yapıyor ve yere seriyor. Ardından basamaklardan birini zıplayabileceği bir düzenek olarak yerleştirmeye başlıyor. AJ daha sonra gidip basamakların tam karşısındaki kafesin tellerini kontrol ediyor ve Balor’a geri yöneliyor. Bu sırada Balor’da yavaş yavaş kendine gelip AJ’e doğru yalpalayarak gidiyor. İkili basamaktan hemen önce yumruklaşmaya başlıyorlar. Fakat AJ basamakları koyduğu yeri farkedemiyor ve basamağa takılıp kafesin tellerine doğru yapışıyor. Balor’da hızlı bir biçimde oraya zıplayıp AJ’i tellere vurarak avantaj sağlamaya çalışıyor.

FAKAT BRYAN DANIELSON HİÇ BEKLENMEDİK BİR BİÇİMDE KOŞARAK GELİYOR VE BASAMAKLARDAN KUVVET ALIP İKİLİNİN ÜSTÜNE BİR PLANCHA YAPIYOR!

KAFES KIRILDI! KAFESİN YORUMCU MASASININ OLDUĞU YERE OLAN TARAFI KIRILDI! BRYAN DANIELSON VE BALOR KAFES TELLERİNDE YATMIŞ VAZİYETTELER! AJ İSE KAFESİN DIŞINDA YERDE!

İnanılmaz şeyler oluyor inanılmaz! Danielson ve Balor ayaklanan isimler oluyor ilk olarak. İkili dışarda tekrar bir kavgaya tutuşuyorlar. Finn Bryan’ı kafese vuruyor daha sonra yorumcu masasına kafasını vuruyor! Ancak Bryan olanlardan etkilenmemiş gibi kafası kanlar içinde hemen kaldırıyor kendini ve Balor’a bakıyor! Balor rakibine saldırmak istiyor ama Bryan iyi bir kontra ile üstünlüğü eline alıp bu sefer o Balor’u kafese vuruyor ardından yorumcu masasındaki mini tv’yi alıp Balor’a geçiriyor! Balor’un da kafasında bir açılma var, Finn Balor kanıyor! Bu esnada AJ’de partiye katılıyor! AJ durmaksızın bir Bryan’a bir Finn’e yumruk atıyor. AJ Styles’ın suratı kıpkırmızı olmuş durumda. İnanılmaz bir şekilde yumruklarına devam ediyor. Fakat Bryan ve Balor ikilisi AJ’e double mid kick vurup ardına double DDT vuruyorlar! İkili ayağa kalkarken Finn biraz korkmuş gözlerle iki isme birden bakıyor ve beklemeden bir 1916! Danielson yerde kalıyor! Finn ringe doğru bakıyor ama ne AJ’i ne de Danielson’u götürecek bir hali yok! En sonunda kafesin tepesine tırmanmaya karar veriyor! Balor kafesin tepesine tırmanıyor! Bir süre kafesin tepesinde bir sağa bir sola gidip rakiplerine bakıyor! AJ ve Bryan aşağıda yavaş yavaş toparlanıp birbirine bakıyorlar. Finn Balor’da yukarıdan onlara bakıyor. Bryan Danielson hiç beklemeden kafesin sol tarafına doğru geçip tırmanmaya başlıyor. AJ’de kafesin sağ tarafında doğru hamle yapıp tırmanmaya başlıyor. Finn Balor çaresiz biçimde bir sağa bir sola tekrar gidiyor ama hangisini durdurmaya çalışırsa diğeri onu arkadan avlayacak! O yüzden Balor daha orta bir nokta seçip iki ismi de beklemeye başlıyor. Ve sonunda Bryan ve Styles kafesin tepesine ulaşıyorlar! Üçlü maçın başında kafesin içindeyken şimdi kafesin tepesindeler! Balor hiç beklemeden Styles’a doğru koşup bir shotgun dropkick yapıyor! AJ kafesin ucuna kadar sendeliyor! Bu esnada Balor’un arkasında geçen Danielson kafesin tam ortasında Balor’u yakalayıp bir german suplex yapıyor! VE BİR SES GELİYOR!

Balor’un kafesin tepesinde düştüğü kısım bir an kırılacakmış gibi oluyor ancak Balor şanslı bir biçimde ringin içinde düşmüyor. AJ’de bu esnada son anda kendisini dengede tutup kafesin tepesinde kalıyor. AJ kendisini toparlayıp direk kendine saldıracak bir hedef arıyor. Önce ayakta Danielson’u görüyor. Danielson’a hızlı bir Phenomenal Blitz! Arından düşen Danielson’u yerde durmadan saldırıyor elbow ve yumruk kombinasyonları ile. En sonunda AJ bir anda Calf Crusher bağlıyor! Danielson feryat figan bağırmaya başlıyor kafesin tepesinde. Bu esnada Balor’da aksiyona dahil olmak istiyor. Ama Balor temkinli bir biçimde yaklaşıyor zira kafesin üst orta kısmı az önce ciddi bir biçimde sınanmış vaziyette. AJ’le göz göze geliyorlar ve Balor Bryan Danielson için “Hadi onu aşağı atalım!” diye bağırıyor. AJ kafası ile fikri onaylayıp bağladığı kilidi bırakıp ayağa kalkıyor. Balor’da yanına geliyor ve ikili Danielson’u kaldırıyorlar! Biraz yürüyüp kenara doğru yaklaşıyorlar. AMA O ESNADA AJ STYLES DANIELSON’U BIRAKIYOR VE BALOR’A BİR LOW BLOW VURUYOR! LOW BLOW KAFESİN TEPESİNDE! VE AJ STYLES BEKLEMEDEN FINN BALOR’U KAFESTEN AŞAĞI İTİYOR!

FINN YORUMCU MASASINA SIRTININ ÜSTÜNDE YAPIŞIYOR! MASA TUZLA BUZ! FINN BALOR YERDE HAREKETSİZ! AJ STYLES AŞAĞI BAKIP “BUNU DA BECER AM*NA KOYDUMUN OĞLU!” DİYE BAĞIRIYOR!

Buğra Gür: Balor öldü galiba?

Tazz: Doktor çağırın ya gitti adam gitti gitti!!

Styles hiç beklemeden kafesin ortasına geliyor. Az önce Danielson ve Balor’un zorladığı yere iyice baskı uyguluyor ve kafesin o kısmını açmayı başarıyor! Kafes resmen bir yapboz gibi bir aşağıdan bir yukarıdan patlamış durumda! Danielson son gücüyle ayaklanıyor! DANIELSON RUNNING KNEE VURUYOR! HAYIR AJ STYLES HAVADA YAKALIYOR RAKİBİNİ VE STYLES CLASH POZİSYONUNA SOKUYOR! AJ AÇTIĞI DELİĞE DOĞRU YÜRÜYOR VE AŞAĞI DOĞRU UÇUYOR!!! AJ STYLES KAFESİN TEPESİNDEN DANIELSON’A STYLES CLASH VURUYOR! AJ STYLES BRYAN DANIELSON’U ÇEVİRİP TUŞA GİDİYOR!

1!

2!

3!

Kazanan ve Yeni Intercontinental Şampiyonu: AJ Styles

AJ Styles bu inanılmaz mücadeleden sağ çıkan isim olmayı başarıyor! Hakem kemeri kendisine veriyor ama Styles kemeri alıp hakemi direk ittiriyor. Daha sonrasında ayağını Danielson’un kafasına koyarak kemeri kaldırıp poz vermeye başlıyor! Bu esnada Hell In A Cell kafesi tekrar yukarı kalkıyor ve arka alandan doktor ekibi koşarak ringe geliyor ve hem Danielson’un hem de Balor’un durumuna bakıyor. Biz de bu esnada reklamlara gidiyoruz.

zGGRW9.png


Arka alandayız şimdi. Mr. Dinler ve ekibini görüyoruz. Girişe yakınlar, maç için son konuşmalar ve hazırlıklar yapılıyor. Bu sırada Mr. Dinler son kez konuşuyor.

Mr. Dinler: Beyler, unutmayın. Bu hayatımızın savaşı... kazanmak zorundayız.

Herkes sükunet ile dinliyor Mr. Dinler'i. Bu sırada The Miz yumruğunu ortaya koyuyor ve konuşuyor.

The Miz: Whatever It takes...

Miz bu hareketi yaptıktan sonra Mr. Dinler dönüp ona bakıyor. İkili göz göze geliyor. Mr. Dinler'in gözleri doluyor, fakat hemen toparlıyor kendini. O da elini yumruk yaparak ortaya koyuyor. Daha sonra sırayla Cody, Adam Cole, John Cena, Dustin Rhodes dörtlüsü koyuyor ve hatta eni sonu GM Pro 1.0 bile robotik elini koyuyor. Ardından hep birlikte söylüyorlar.

mXRa18.jpg


"WHATEVER IT TAKES!"

Kameralarımız arenaya çevriliyor.

zGGRW9.png


[ame="https://www.youtube.com/watch?v=Gbc9NSCYieM"]https://www.youtube.com/watch?v=Gbc9NSCYieM[/ame]

bv27XG.png


Haters gonna hate! AAAWWWEEESOOOMEEEEE. Seyircilerden çok güzel bir destek var kendisine. The Miz girişte gözüküyor ve 32 dişini göstererek kameraya gülümsüyor. Ardından saçlarını düzeltiyor ve ağır adımlarla ringe geliyor. Çelik merdivenlerden çıkıp ringe giriyor ve köşeye geçip takım arkadaşlarını beklemeye başlıyor.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=O6wF999NaOg"]https://www.youtube.com/watch?v=O6wF999NaOg[/ame]

WE
ARE
ONE


adam-cole-talks-undisputed-era-rumors-evolve-and-why-he-deserves-an-nxt-title-rematch.jpg

2ZmNQv.png


We Are One! "The Chosen Ones" nam-ı diğer Nexus'un üyeleri John Cena ve Adam Cole girişte gözüküyorlar. Nexus tişörtlerini çıkartıp tauntlarını atıyorlar ve ağır adımlarla ringe doğru ilerliyorlar. İkisi de farklı taraflardan ringe giriyorlar ve The Miz ile selamlaştıktan sonra onun yanında yerlerini alıyorlar.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=KW92TbbO5vk"]https://www.youtube.com/watch?v=KW92TbbO5vk[/ame]

Cojmr3.jpg


Whatever! The American Nightmare, Cody Rhodes seyircilerin muhteşem desteğiyle girişte gözüküyor. Girişte tauntunu attıktan sonra ceketini fırlatıyor ve son hazırlıklarını yapar gibi hareketlerle ringe doğru ilerliyor. Çelik merdivenlerden çıkıp ringe giriyor ve takım arkadaşlarıyla selamlaşıyor.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=kxyifJ2ELD8"]https://www.youtube.com/watch?v=kxyifJ2ELD8[/ame]

xMb28z.png


İzmir Marşı duyuluyor ve seyircilerden inanılmaz bir destek geliyor. Mr. Dinler, GM Pro 1.0 ve Dustin Rhodes girişte gözükürken seyirciler onları alkışlıyorlar. Üçlü seyircilere selam vererek ringe doğru ilerliyor ancak girmeden takım üyerlerinin olduğu köşenin önüne geliyorlar. Mr. Dinler takım üyerlerini motive ederek son gazı veriyor bu sırada Dustin ile de Cody konuşuyor.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=gVj5BXF5ZUo"]https://www.youtube.com/watch?v=gVj5BXF5ZUo[/ame]

3Oa3lM.png


SWITCHBLADE! Seyircilerin tüm olumlu reaksiyonu bir anda tersine dönerken Jay White girişte gözüküyor. Seyircilere sırıtarak ringe doğru ilerliyor. Ringin önüne kadar gelip ringdeki dört ismi gösteriyor teker teker ve "siz bittiniz" işareti yapıyor. Çelik merdiveni çıkıp takım arkadaşını bekliyor.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=f3WAIYjB3PY"]https://www.youtube.com/watch?v=f3WAIYjB3PY[/ame]

8d3ff9d25bc.jpeg

04e13396a8.png


Sick and Beautiful! Domination'dan korkun! Samoa Joe ve Drew McIntyre ikilisi girişte gözüküyorlar. Drew saçlarını düzeltiyor girişte, Samoa Joe ise yerinde duramıyor. İkisi de burunlarından soluyarak ringin önüne kadar geliyorlar. Ringin önünde durup son takım arkadaşlarını bekliyorlar.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=iGz1l7a31Pg"]https://www.youtube.com/watch?v=iGz1l7a31Pg[/ame]

e9HM7C.jpg


Just Close Your Eyes! Seyircilerden olağanüstü bir yuhalama geliyor. Uğultudan dolayı kulaklarını tutuyor bazı insanlar. Christian bu sırada girişte gözüküyor ve seyircilere göz atıyor. Ardından sesinizi alamıyorum işareti yaparak onlarla dalga geçiyor ve ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor. O da diğer çelik merdivene çıkıyor ve Patrick Allen'ın takımı güzel bir koordinasyon ile aynı anda ringe giriyorlar. Gözdağı verir şekilde hareketler yapmaya devam ediyorlar ringde de.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=68BZ0B1Icu8"]https://www.youtube.com/watch?v=68BZ0B1Icu8[/ame]

vZo25R.png


Look in my eyes, what do you see? THE CULT OF PERSONALITY. CM Punk girişte gözüküyor ve klasikleşmiş şovunu yapıyor. Bu sırada havai fişekler patlıyor Wembley Stadyumu'nun üstünde. CM Punk ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor ve takımının arkasında çelik merdivenlerin yanında yerini alıyor.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=ibaZsVlkuQg"]https://www.youtube.com/watch?v=ibaZsVlkuQg[/ame]

p5b96r.jpg


Hellraiser! Patrick Allen ve GM Pro 2.0 girişte gözükürken arenada uğultu iyice artıyor. Patrick Allen tam olarak Mr. Dinler'in gözlerinin içine bakarak gülümseyerek ringe doğru geliyor. CM Punk'ın yanında onlar da yerini alıyor ve büyük maç için kadrolar tamam!

Eight Men Elimination Tag Team Match
Team Dinler vs Team Allen


İki takım da son taktiklerini yaptıktan sonra iki takımdan da üçer isim iplerden geçiyorlar ve ringde Jay White ile The Miz karşı karşıya kalıyorlar! Hakem ikiliye son uyarılarını yapıyor, ardından zil çalıyor ve GWA tarihine geçecek maç başlıyor! The Miz kontrollü başlayarak köşesini pek terk etme taraftarı değil, Jay White ise saçlarını geriye atıp dilini dışarıya çıkarıyor ve gel işareti yapıyor. İkili en sonunda ringin ortasında buluşuyorlar ve lock-up alıyorlar, Jay White hızlıca üstünlüğü ele alıyor ve rakibinin arkasına geçiyor, German Suplex için zorluyor ancak The Miz hızlı dirsek darbeleriyle kurtuluyor. White'ın kafasından tutuyor ve Hangman's Neckbreaker! The Miz tuşa gidiyor, 1-, Jay White kolayca atıyor. İki isimde hızlıca ayağa kalkıyor, The Miz bir yumruk sallıyor ancak Jay White kurtuluyor ve göğsüne bir chop vuruyor. Knife Edge Chops! En son chopu o kadar sert vuruyor ki The Miz'in bağırması stadyumda yankılanıyor. Jay White rakibinin kafasından tutup kendisine çekiyor rakibini ve Saito Suplex! Miz boynunu tutarken White ayağa kalkıyor ve iplerden sekiyor, Penalty Kick! Jay White tuşa gidiyor, 1-2, Miz atmayı başarıyor. Jay White rakibinin donundan tutarak kaldırıyor ve bir Saito Suplex daha yapmak istiyor ancak Miz sert dirsek darbeleri vuruyor ve ardından Russian Leg Sweep! Köşesine zıplıyor ve Cole'a tag veriyor. Cole hızlıca ringe giriyor ve White'ı kafasından tutarak ayağa kaldırıyor. Glasgow Kiss! Jay White yıkılmıyor ancak Cole iplerden sekiyor hızlıca ve CLAYMORE! CLAYMORE KICK! ÇOK ANİ BİR CLAYMORE GELİYOR Cole'dan VE GÜLEREK TUŞA GİDİYOR, 1-2...

JAY WHITE SON ANDA AYAĞINI İPLERE ATIYOR! Cole sinirli bir şekilde ayağını iplerden indiriyor White'ın ve bir kere daha tuşa gidiyor, 1-2, White atıyor. Cole, White'ın kafasından tutup kendi köşesine fırlatıyor ve Cena'ya tag veriyor. Cena ringe giriyor ve köşeye yaslanmış White'a çok sert bir European Uppercut! White ringin ortasına doğru düşerken yakalıyor ve Alabama Drop! Cena tuşa gidiyor, 1-2, Jay White bir kere daha atıyor. Cena ayağa kalkıp ayağa kalkıyor ve White'ı da kaldırıp iplere yolluyor ancak White ipe tutunuyor ve kendi köşesinde ona en yakın olan Joe'ya tag veriyor. Joe hızlı ringe giriyor ancak Cena'da Cole'ya tag veriyor hemen, hemen Joe'nun üstüne koşuyor ancak Shoulder Block ile karşılanıyor. Cole hemen kendini toparlanıp Joe'nun üstüne koşuyor ve art arda tekmeler atıyor rakibinin baldırına. Hemen ardından iplerden sekiyor ve CORONA KICK! Joe yere yıkılıyor ve Cole tuşa gidiyor, 1-, derken Joe kolayca atıp Cole'un boğazına yapışıyor. Cole tek dizi üstünde çırpınırken Joe ayağa kalkıyor. Cole rakibinin koluna vurarak boğazını kurtarıyor ve nefes nefese ona bakıyor. Joe iplerden sekip hızla onun üstüne geliyor ancak Cole geri çekiliyor ve Joe karşı iplere gidiyor. Joe onda dönüyor, Cole yakalıyor hemen ancak Joe'dan art arda back elbowlar. Ardından rakibini yakalıyor ve kaldırıyor derken Cole'dan Falling DDT! Cole ayağa kalkıyor ve köşeye çıkıp taunt atıyor, Joe yerde hareketsiz yatarken Cole seyirciyi iyice alevliyor. Yavaş yavaş Joe ayağa kalkmaya çalışırken Cole köşeden iniyor ve oturarak ona doğru bakan Joe'nun üstüne koşuyor. Shining Wizard! Cole bizlere muhteşem bir şölen izletirken Mr. Dinler'in yüzü gülüyor. Joe bir kere daha yere serilirken seyirciler alkış tutuyor ve Cole hızlıca tuşa gidiyor. Wembley'in tamamı hakemle beraber sayıyor, 1-2...

Adam-Cole...jpg


Joe bir kere daha atmayı başarıyor. Cole ayağa kalkıp köşesine gidiyor Nexus'tan arkadaşı John Cena'ya tag veriyor. Joe sürüne sürüne köşesine gitmeye çalışıyor, Cena ayağından çekiyor ringin ortasında doğru ancak son anda Drew arkadaşının koluna dokunmayı başarıyor. Samoa Joe yuvarlanarak ringden çıkarken Drew korkusuzca ringe giriyor ve Cena ile stadyumu iyice getiren face-to-face yapıyorlar. Drew bunu bir headbutt ile bozuyor, Cena karşılık veriyor. Drew bir kere daha üstüne geliyor rakibinin ancak Cena iplerden sekiyor ve Lariat vuruyor bir anda! Ancak Drew yıkılmıyor, ringin ortasında dimdik duruyor! Cena bir kere daha iplerden sekiyor hiç iplemeden ancak bu sefer gelişine Drew'dan Bicycle Kick! John Cena yuvarlanarak köşeye kadar gidiyor, Drew kafasından tutup kaldırıyor. Cena kendisine gelip rakibinin karnına üst üste yumruklar atıyor ve iplere göndermek istiyor ancak Drew onu gönderiyor, dönerken de Drew güzel bir Under Kick vuruyor. Cena karnını tutarak ikinci ipleri tutarken Drew onu çekerek ringin ortasına kadar getiriyor ve FUTURE SHOCK! DREW TÜM İZLEYENLERİ ŞAŞKINA ÇEVİRİYOR. DREW'DAN OLAĞANÜSTÜ BİR PERFORMANS GELİYOR. SEYİRCİLER "NO!" DİYE BAĞIRIRKEN DREW TUŞA GİDİYOR, 1-2...

CENA SON ANDA OMZUNU KALDIRMAYI BAŞARIYOR! Drew, Joe'ya bakarak kafasını olumsuz bir şekilde sallıyor. Ardından tekrar Cena'ya dönüyor ve ayağa kalkıyor, iplere yaslanarak Claymore için pozisyonunu alıyor. Cena ayağa kalkar kalkmaz Claymore Kick için koşuyor ancak Cena son anda çekilerek sıyrılıyor hareketten. Drew ayağını ipleden kurtarıp ona dönüyor ve Powerbomb pozisyonuna alıyor, kaldırıyor! Derken Cena çeviriyor hareketi ve Sunset Flip Powerbomb! Hakem sayıyor, 1-2, Drew son anda atıyor. Drew ve Cena ağır ağır ayağa kalkıyor, Cena birkaç saniye daha erken kalkıyor ve suratına tekmeyi indiriyor rakibinin. Drew acıyla çenesini tutarken Cena kolundan tutup iplere fırlatıyor rakibini derken Drew onun üstüne atlıyor Running Crossbody iple ancak Cena kucağına alıyor rakibini. 1.96'lık Drew kucağında şu an Cena'nın ve Swinging Cutter! Drew ringde hareketsiz yatarken Cena ayağa kalkıyor ve seyircilere bakıyor. Seyircilerden gazı aldıktan sonra Drew'e doğru eğiliyor ve "you can't see me" tauntunu atıyor, Five Knuckle Shuffle! Drew'i kaldırıyor şimdi ve hızlı bir şekilde Attitude Adjustment pozisyonunda sırtına alıyor. Drew çırpına çırpına, rakibinin boynuna dirsek vura vura kurtuluyor ve iplerden sekiyor. RUNNING BICYCLE KICK DERKEN HAYIR! CENA SON ANDA EĞİLİYOR RAKİBİNİ OMZUNA ALARAK KALKIYOR. ATTITUDE ADJUSTMENT! BU SEFER BAŞARIYOR JOHN CENA VE TUŞA GİDİYOR, 1-2... CHRISTIAN HIZLA RİNGE DALIYOR!

3! YETİŞEMİYOR! SANİYEYLE KAÇIRIYOR TUŞU BOZMAYI. Drew yıkılırken Cena gülümseyerek ayağa kalkıyor, Drew yuvarlanarak ringden çıkıyor ve arka alanın yolunu tutuyor. Patrick Allen geçerken onu teselli ediyor.

Elenen: Drew McIntyre Eleyen: John Cena

Christian ayağa kalkıyor ve ringde kalacağını hakeme söylüyor. John Cena da kendi köşesinden ona gülerek bakıyor, ardından Cody'e tag veriyor. Cody ringe giriyor ve Christian ile karşı karşıya geliyorlar. Christian küfürler sallayarak rakibine sataşırken Cody'nin pek umurunda değil gibi. Christian en sonunda rakibine girişiyor, arka arkaya yurmuklar alıyor. Cody gardını her ne kadar sağlam alsa bile Christian rakibini köşeye kadar götürmeyi başarıyor. Köşede tekmelerine devam ediyor, Cody iyice kendini kaybederken kolundan tutup kendine doğru çekiyor ve Lifting DDT! Tuşa gidiyor Christian, 1-2, Cody atıyor ve yuvarlanarak iplere gidiyor. Cody iplere tutunarak ayağa kalkmaya çalışırken Christian üstüne gidiyor ve saçından çekerek ringin ortasına getiriyor. Göğsüne sert bir chop vuruyor, seyircilerle dalga geçer gibi Cody'i onlara sunarak her çevirdiği taraf için bir chop vuruyor ancak son tarafta Cody rakibinin dizine attığı sert tekmeyle kurtuluyor ve iplerden destek alarak zıplıyor, DISASTER KICK! Christian yere serilirken Cody sürünerek tuşa gidiyor, 1-2, CHRISTIAN ATMAYI BAŞARIYOR. Cody şaşkın bir şekilde kendi köşesine bakarken Christian sürüne sürüne kendi köşesine doğru gidiyor. Tam tagi verecekken Cody donundan yakalıyor ve kendine doğru çekiyor rakibini. Ardından kaldırıyor ve iplere fırlatıyor ancak Christian iplere tutunuyor. Üstüne doğru koşan Cody'e güzel bir back elbow yapıyor ve ardından kendisi Cody'i kolundan tutup iplere yolluyor. SPINEBUSTER! Cody acıyla yerde göğsünü tutarken Christian ayağa kalkıyor ve rakibinin de kollarından tutup kaldırıyor. Hızlıca Cody'i Killswitch pozisyonuna sokuyor. The Miz'e bakarak göz kırpıyor ve KILLSWITCH! YAPIYOR CC. Christian vurmayı başarıyor Killswitch'i ve dilini çıkararak tuşa gidiyor, 1-2...

The Miz ringe giriyor ve son anda tuşu bozmayı başarıyor! The Miz, Christian'a bakarak ve ellerini kaldırarak ringden iniyor. Christian ise onu hiç umursamadan Cody'i zorlana zorlana bir kere daha ayağa kaldırıyor. Kollarından yakalıyor ancak Cody omzuna alıyor Christian'ı derken Christian arkasına atlamayı başarıyor. İplerden sekiyor ve SPEAR! Ama hayır, Cody son anda sıyrılıyor ve takımının köşesine atıyor kendisini. Adam Cole, Cody'nin omzuna vurup tag alarak ringe giriyor hızlıca. Ayağa kalkan Christian'ın suratına sert bir tekme atıp yaka paaça kendi köşesine fırlatıyor Christian'ı beklenmedik bir şekilde ve Joe'ya "seni istiyorum" işareti yapıyor. Joe takım arkadaşının da elenmesinin siniriyle Christian'a dokunup tag alıyor ve ringe giriyor. İkili ringin ortasında face-to-face yapıyorlar. Adam Cole birkaç adım geri çekiliyor. Joe ise ona bakarak "Joe's gonna kill you" tauntunu atıyor. Adam Cole birden "Suck It" yapıyor. Joe bir anda sinirleniyor ve rakibinin üstüne koşuyor ancak Cole'dan gelişine bir Superkick! Joe önüne yığılıyor rakibinin ve Cole tuşa gidiyor, 1-2, Joe son anda atıyor! Joe iki elini de iplere atarak doğrulmaya çalışırken Adam Cole ayakta onu ikinci Superkick için bekliyor. Joe kalkıyor ve Cole'a doğru dönüyor, bir Superkick daha! Derken Joe sıyrılıyor, Cole hızını alamayıp iplerden sekip Joe'ya dönüyor ancak Joe onu yakalıyor ve Snap Scoop Powerslam! Çok estetik yapıyor Joe hareketi ve tuşa gidiyor, 1-2, Cole atıyor. Joe ayağa kalkıp Cole'u saçından çekerek kaldırıyor. Cole'u köşeye fırlatıyor, ardından üstüne koşuyor ancak Cole onu big boot ile karşılıyor. Ardından hızla köşeye çıkıyor ancak Joe üstüne koşuyor ve köşeye vurarak Cole'u oturtuyor köşeye. Art arda sert yumrukların ardından Cole'u istediği baygınlık kıvamına getiriyor ve omzuna alıyor Joe. BEKLENEN AN, JOE RAKİBİNİ MUSCLE BUSTER POZİSYONUNA ALIYOR! JOE RİNGİN ORTASINA KADAR GETİRİYOR RAKİBİNİ OMZUNDA VE MUSCLE BUSTER! MUSCLE BUSTER GELİYOR! MR. DINLER KAFASINI YERE EĞERKEN CM PUNK ARKADAŞINI ALKIŞLIYOR. JOE RAKİBİNİN ÜSTÜNE TERS BİR ŞEKİLDE YATARAK TUŞA GİDİYOR, 1-2...

3! Kimse tuşu bozmak için hareketlenemiyor bile. Joe yerde baygın Cole'un suratına bakarak tekrar "Joe's gonna kill you" tauntunu atıyor ve tekmeyle Cole'u ringin dışına atıyor. Mr. Dinler ve Dustin hemen onun yanına koşarken Joe sallana sallana birinin ringe girmesini bekliyor.

Elenen: Adam Cole Eleyen: Samoa Joe

aaa.png


Tam The Miz ringe girerken John Cena hışımla ringe dalıyor, The Miz kafasını olumsuz bir şekilde sallayıp geri geçiyor yerine ve Mr. Dinler'e böyle olmayacağını işaret ediyor. Cena ringe dalar dalmaz ona sırıtarak bakan Joe'ya koşuyor ve art arda yumruklar atıyor. Joe tek dizi üstüne düşüyor, Cena onu kaldırıp birkaç tane de aparkat vuruyor. Joe silkinip bir yumruk sallıyor ancak Cena sıyrılıyor ve PROTOBOMB! Cena rakibini yerde tekmeliyor ancak Joe kendini iplere atıyor. İkinci iplere tutunarak duruyor, Cena onu kendine doğru çekiyor ve german suplex yapmak istiyor ancak Joe ani bir hareketle kurtuluyor ve rakibinin boynunu iplere vuruyor. Hakem hemen müdahale ediyor, Joe'yu oradan uzaklaştırıyor. Joe da fırsattan istifade Jay White'a tag veriyor. White ringe dalıyor ve boynunu tutarak bağıran Cena'yı kafasından tutup kendine doğru çekiyor ve Twisteeerrrr! Cena hareketsiz yerde yatarken Jay White hızlıca kafasından yakalıyor ve Crossface'e alıyor! Cena çırpınıyor, Jay White iyice sıkıyor kilidi. Ancak Cena yavaş yavaş hareketlenmeyi başarıyor, yerden destek alıyor ağır bir şekilde ayağa kalkıyor ve üstünde Jay White'ı da kaldırıyor böylece. Jay White hala bırakmıyor Cena'nın suratını. Cena, White'ın uzun süredir kendi suratını sıktığı kollarını tutuyor ve ayırmayı başarıyor. Ardından kucağına alıyor rakibini ve Dropdown Cutter! Cena tuşa gidiyor, 1-2, White atıyor. Cena kendine gelmeye çalışıyor, ardından kendi köşesine doğru gidiyor ancak Jay White ayağından yakalayıp çekiyor. Yerde yatarken suratına tekmeyi de atıyor. Ardından ayağa kaldırıyor ve European Uppercut derken Cena sıyrılıyor. Hızlıca White'ı iplere fırlatıyor ancak White'dan Shotgun Kick! Cena yere yığılıyor, Jay White gülümseyerek Cena'yı bir kez daha kaldırıyor. BLADE RUNNER POZİSYONUNA ALIYOR! PATRICK ALLEN HEYECANDAN YERİNDE DURAMIYOR, JAY WHITE SEYİRCİLERE SERT BİR BAKIŞ ATIYOR VE BLADE RUNNER!

HAYIR! CENA SON ANDA İTİYOR WHITE'I VE KENDİNİ KÖŞESİNE ATIYOR, CODY'E TAG VERİYOR. Cody ringe dalıyor ve ne olduğunu anlayaman White'a bir One Leg Dropkick! White yuvarlanıyor ama hızlıca ayağa kalkıp Cody'nin üstüne koşuyor. Cody onu da aparkatla karşılıyor, ardından yakalıyor ve Gourdbuster! Jay White hiçbir şey olmamışcasına ayağa kalkıyor ve Patrick Allen'a bakıyor. Patrick Allen kafasıyla onaylıyor ve eliyle bir işareti yapıyor. Jay White, Cody'e dönüyor ve bir kere daha üstüne koşuyor. Cody tekrar karşılıyor elbowla, üst üste choplar vuruyor ve Alabama Slam pozisyonuna alıyor aniden. Ve yapıyor! Alabama Slam geliyor Cody'den, ardından hızlıca tuşa gidiyor, 1-2, White atıyor. Cody vakit kaybetmeden hızlıca rakibini kaldırıyor ancak göğsünden itiyor White rakibini, kendi köşesine doğru geri adımlar atıyor. Cody hemen üstüne düşüyor ancak Jay White'da bir anda üstüne koşuyor ve Shoulder Block ile yere seriyor rakibini. Tekrar köşesine dönüyor, Cody hemen kalkıp üstüne koşuyor bir kez daha ancak Allen'ın White'ın eline verdiği bir şey var! JAY WHITE ÜSTÜNE KOŞAN CODY'E BIÇAĞINI GÖSTERİYOR. CODY HEMEN GERİ BİRKAÇ ADIM ATARKEN JAY WHITE BIÇAĞINI YALIYOR. Hakem engel olmak için elinden geleni yapıyor, çare bulamayınca spiker masasına doğru dönüyor derken CM PUNK BACAĞINDAN ÇEKİYOR VE CHRISTIAN'DA SURATINA SERT BİR TEKME ATIYOR. CM Punk ellerini havaya kaldırıp gülerek eski yerine geçiyor. Hakem yerde yatarken Jay White, Cody'nin üstüne doğru ilerlemeye başlıyor bıçağını çevirerek.

DUSTIN RHODES RİNGE DALIYOR! JAY WHITE'IN ÜSTÜNE ZIPLIYOR BİR ANDA. Jay White yere yığılırken Dustin Rhodes üstünde yumrukluyor onu. Jay White'ın elinde hala bıçak ve Dustin bunun farkında değil. Ancak Cody Rhodes yetişiyor ona da! Dustin'in karnına doğru giden White'ın eline basıyor. White acıyla inlerken CM Punk hemen ringe giriyor, Cody de White'ın eline vurarak bıçağı ringin dışına düşürüyor. Mr. Dinler gidip hemen bıçağı alıyor ve stadyum görevlilerinden birine verip yollatıyor. CM Punk bu sırada Cody Rhodes'un üstüne koşuyor ve sert bir yumruk patlatıyor. Cody burnunu tutuyor, CM Punk hızlıca sırtına alıyor ve GO TO SLEEP! Ancak hayır, Cody arkasına atlıyor rakibinin ve CROSS RHODES! CM Punk ringe girdiğine pişman oluyor ve Cody tarafından tekmelenerek ringden atılıyor. Dustin de yuvarlanarak ringden çıkıyor. Cody, White'ın yumruk yemekten kanayan suratına bakıyor. Tamamen baygınlaşmış White'ı ayağa kaldırıyor, yere kanlar damlıyor. Mr. Dinler bu sırada hakemi dürterek kendisine getirmeyi başarıyor, hakem yavaş yavaş salınarak ayağa kalkarken Cody, White'ı tutuyor ve Vertebreaker pozisyonuna alıyor! Seyircilerden "This is awesome" tezahüratları gelirken CODY'DEN DE DIN'S FIRE GELİYOR! DIN'S FIRE BAŞARILI VE CODY TUŞA GİDİYOR, 1-2...

3! TUŞ DA BAŞARILI. Jay White elenirken Patrick Allen tarafından sedye getiriliyor. Jay White ringden alınıyor ve sedyeye yatırılıp arka alana götürülüyor. Kameralar kandan gözükmeyen suratına zoom yapıyor iyice White'ın.

Buğra Gür: 1. sezon 13. bölüm Frank Castle'dan dayak yemiş Billy Russo'ya döndü adam.

Tazz: Frank Castle getir götürünü yapamaz Dustin amcanın.

Elenen: Jay White Eleyen: Cody Rhodes

LET'S GO CODY
YOU CAN DO THIS
LET'S GO CODY
YOU CAN DO THIS


Christian hızlı bir şekilde ringe giriyor, Allen bu sırada Punk'ı kendisine getirmeye çalışıyor. Cody Rhodes ringde boksör tavırları sergileyip "gel, gel" işareti yapıyor. Christian gülümseyerek, rahat bir şekilde iplere yaslanarak ona karşılık veriyor. İki isminde uzun bekleyişinden sıkılan Joe, Christian'ın omzuna vurup tag alıyor ve ringe giriyor. Christian gülerek ringin dışına çıkarken Cody hemen tag vermeye gidiyor derken Joe onu yakalıyor ve Back Body Drop! Cody hemen kalkmak istiyor ancak Joe bacağından tutup ring zeminine vuruyor birkaç kez onu. Ardından üstüne çullanıp art arda yumruklar atıyor, hakem ayırmak zorunda kalıyor. Joe rakibinin üstünden kalkıyor ancak kalkmasıyla tekrar üstüne inmesi bir oluyor. Running Senton! Tuşa gidiyor Joe, 1-2, Cody atıyor ve hemen köşesine sürünüyor ancak Joe tekrar engel oluyor. Cody bir türlü tag veremiyor, üst üste dirsekler vurup kurtuluyor Cody ve köşesine gidiyor derken bir anda dönüyor v Step-up Enzuigiri'yi çakıyor. Joe yere yığılırken Cody köşeye çıkıyor ancak Joe, Muscle Buster kokusunu hissetmiş olacak ki hemen ayaklanıyor ve turnbuckle'a koşuyor. Birinci iplere çıkıp Cody'nin kafasından tutuyor, hızlıca Muscle Buster pozisyonuna almak istiyor ancak Cody kafasına dirsekler vuruyor. Joe bırakmak zorunda kalıyor. Joe ikinci iplere çıkıyor ancak Cody'nin pozisyon avantajı var hala, Cody kafasında yumrukları indiriyor. Joe buna rağmen üçünü iplere de çıkıyor, şimdi durumlar eşit! Karşılıklı yumruklaşmalar artıyor, Mr. Dinler de Allen da o köşeye geliyorlar. Dinler oraya bakarken Allen bir anda Dinler'e dalıyor! Dustin hemen olaya müdahele etmek istiyor ancak CM Punk t*şaklarına bir tekme atıyor ve omzuna alıyor, GO TO SLEEP! Dustin uykuya dalarken Allen yerde Dinler'i yumrukluyor. Bu sırada Joe iplere basıyor! İNANILMAZ BİR AN! 130 KİLOLUK SAMOA JOE İPLERE BASARAK ZAR ZOR DURUYOR, TAM CODY'İ TUTACAKKEN CODY KAFASINI EĞEREK SIYRILIYOR VE AVALANCHE SIDE EFFECT! Hakem ringe yerinde zıplıyor resmen! Cody tuşa gidiyor, hakem de dengesini sağlayınca saymaya başlıyor, 1-2...

JOE OMZUNU KALDIRIYOR! Cody şaşkın bir şekilde seyircilerle bakışıyor. Joe'nun ise kıpırdayacak hali yok. Cody kafasını olumsuz şekilde sallayıp köşesine gidiyor, bu sırada hakem Joe ile ilgileniyor. Ancak CM PUNK! Cody'nin ayağından çekip ringin dışına alıyor ve spiker masasına fırlatıyor. Patrick Allen hakeme Cody'nin dışarıda olduğunu gösteriyor. Hakem Joe'yu bırakıp saymaya başlıyor, 1...2...., bu sırada Christian hemen takım arkadaşını köşeye kadar çekip tag alıyor. Joe yuvarlanarak ringin dışına giderken Cody kendisine gelmeyi başarıyor, 6....7..., Cody kendini ringe atar atmaz The Miz sırtına vuruyor ve tag alıyor. Miz ile Christian birbirlerine dalıyorlar. The Miz üstün çıkıp art arda yumruklarla rakibini yere seriyor. Gülerek Christian'a bakıyor ve kalkmasını işaret ediyor, CM Punk ringe giriyormuş gibi yapıyor bu sırada. Hakem ona dönüyor, Christian'dan LOW BLOW! The Miz yere yığılıyor hayalarını tutarak CM Punk'da iniyor yuvarlanarak. Hakem geriye dönüyor ve Christian, Miz'in üzerinde! Hemen sayıyor, 1-2, MIZ ATIYOR! Christian vakit kaybetmeden Miz'i kaldırıyor ayağa ve Killswitch pozisyonuna almak istiyor ancak Miz baldırına tekme atıyor rakibinin, ardından da sert bir uppercut vuruyor. Kendisi aniden Skull Crushing Finale pozisyonuna alıyor! Patrick Allen bir anda ringe giriyor, hakem onu çıkarmaya çalışırken Miz, Christian'ı itip Superkick vuruyor! Punk da ringe dalacakken hakem ona dönüyor. Allen tam kaçacakken onu yakalıyor, Allen'ı tutuyor ve SKULL CRUSHING FINALE! Allen'ı yuvarlayarak ringden atıyor hemen Miz ve Christian'ı tutuyor. Hakem maça kendini vermeye çalışıyor, ringe dönüyor. Bu sırada Joe, Dustin'ı tutup bariyerden bariyere fırlatıyor. Boğazından tutuyor ve çelik merdivene Chokeslam ile gömüyor. Joe hala Dustin ile ilgilenirken Christian ringde durumları tersine çevirmiş durumda. IMPLANT DDT! Tuşa gitmiyor ve hızlıca köşeye geçiyor. Köşede seyircilere selamını çakıyor ve ağır yuhalamalarla karşılaşıyor. FROG SPLASH! FROG SPLASH BAŞARILI OLUYOR! KALDIRIYOR ÜSTÜNE VE CHRISTIAN KULAĞINA "F*CK MARYSE" DİYE FISILDAYIP KILLSWITCH'İ VURUYOR. VE CHRISTIAN TUŞTA, 1-2...

3!

The Miz de eleniyor! Durum ikiye iki kalmış durumda. Bir tarafta John Cena ve Cody Rhodes, diğer tarafta ise Christian ve Samoa Joe var. Patrick Allen da Mr. Dinler de yerde yatarken Joe kenara geçmiş vaziyette. Dustin hareketsiz bir şekilde çelik merdivenin üstünde yatıyor, kanları akmış vaziyette çelik merdivene. The Miz görevliler tarafından koluna girilerek ringden çıkartılıyor ve arka alana götürülüyor. Christian'da kahkahalar atarak arkasından bakıyor.

Elenen: The Miz Eleyen: Christian

23213131.png


UNUTULAN BİR DETAY VAR! JOHN CENA ENSESİNE TEKMEYİ GEÇİRİYOR CHRISTIAN'IN VE HIZLI BİR ŞEKİLDE FIVE KNUCKLE SHUFFLE! John Cena ayağa kalkıyor, seyirciler az önce Miz'in başına gelenleri bir kenara koymuş ve iyice gaza gelmiş durumda. Christian'ı kaldırıyor ve Attitude Adjustment için sırtına alıyor ancak Christian iki eliyle sıpsıkı iplere tutunmayı başarıyor. Christian çırpına çırpına vücudunu da kurtarıyor. İplerden de destek alarak zıplıyor ve çok güzel bir Springboard European Uppercut vuruyor! Cena sendeyelerek yere düşüyor. Christian hemen tag vermek istiyor ancak Mr. Dinler pek öyle düşünmüyor! Joe'yu bacaklarından tutup ringin dışına çekiyor. Christian için "wtf moment" yaşanırken Joe dengesini sağlayıp Mr. Dinler'e dönüyor. Mr. Dinler can havliyle kaçmaya çalışırken Joe onu yakalıyor ve kafasını turnbuckle demirine vuruyor. Christian olanları bir süre gülerek izledikten sonra ringe dönüyor ancak karşılaştığı şey John Cena'nın Big Boot'u oluyor. Christian hareketin sertliğiyle iplerden sekiyor ve John Cena'dan gelişine Lariat! Christian takla atarak yeri boylarken Cena tuşa gidiyor, 1-2, Christian atmayı başarıyor. Bu sırada ringin dışında olay var. Mr. Dinler'in burnu kanıyor, Samoa Joe eski patronuna çok sert dayak atıyor. Spiker masasını hazırlıyor, Mr. Dinler'i kaldırıyor ve POWERBOMB TO THE ANNOUNCE TABLE! Mr. Dinler hareketsiz bir şekilde yatarken Joe köşesine geçiyor, Dustin ve GM Pro 1.0 hemen Mr. Dinler'in yanına koşuyorlar. John Cena, Christian'ı ayağa kaldırıyor ve iplere fırlatıyor. Samoa Joe'ya seni istiyorum hareketi yapıyor, Joe'da tag alıyor ve ringe giriyor. Domination'ın ve Nexus'un kalan üyeleri karşı karşıya, ellerinden geleni yapacaklar. Son savaşlarını vermek için ikisi de hazır!

aasas.png


THIS IS AWESOME.
THIS IS AWESOME.
THIS IS AWESOME.
THIS IS AWESOME.


İkisi birbirine giriyorlar! Art arda karşılıklı yumruklar! İki isimde birbirine üstünlük kuramıyorlar. İkisinin de yorgunluktan yumruk kaldıracak hali kalmayana kadar sürüyor bu, Joe iyice çökerken Cena sert bir yumruk daha patlatıyor. Joe sendeliyor, bir de göğsüne tekme atıyor. Tek dizi üstüne düşüyor Joe ve Cena'dan bir tekme de suratına. Joe yere yığılıyor, Cena elinden geldiğince hızlı bir şekilde köşeye çıkıyor. Joe'nun haline bakıyor ve DIVING ELBOW DROP! Joe yerinde zıplıyor ve Cena tuşa gidiyor, 1-2... Hakem Joe'nun ayağını gösteriyor Cena'ya! Joe ayağını ipe atıyor, Cena sinirle yerdeki rakibinin vücuduna tekmeler indiriyor. Ardından kafasından tutup ayağa kaldırıyor ve iplere fırlatıyor, kaldırmak istiyor ancak Joe izin vermiyor. Rakibinin boğazını tutup iyice sıkıyor, hakem ayırmak zorunda kalıyor. Cena'nın suratı kıpkırmızı oluyor, Joe iplerden sekip üstüne koşuyor ancak PROTOBOMB! PROTOBOMB'U VURUYOR JOHN CENA! Bu cüssedeki bir adama yapması oldukça zor, Cena güç gösterisini eksik etmiyor Wrestle Kingdom'da da! Tuşa gidiyor hızlı bir şekilde, 1-2.... KICK-OUT! NE SEYİRCİLER NE BİR YANDAN MR. DINLER İLE İLGİLENEN DUSTIN NE DE JOHN CENA İNANABİLİYOR DURUMA. Joe bir nevi imkansızı başarıyor. Cena, Joe'yu zar zor ayağa kaldırıyor. Ardından da çok zorlanarak sırtına almayı başarıyor ancak ayakları direnemiyor. Düşürüyor rakibini. Joe sürünerek iplere tutunarak ayağa kalkıyor, Cena'da yorgunluktan dizlerini tutuyor bir süre ve o da ayağa kalkıyor. İkisi de bir anda dizlerini tutarak nefes alırken tekrar karşı karşıya geliyorlar, bu sefer son kez olduğu kesin. Cena iplerden sekip Joe'nun üstüne koşuyor ancak Joe'dan CCS ENZUIGIRI GELİYOR! Cena sersemliyor ancak düşmeden Joe yakalıyor. Kaldırıyor ve tek omzuna alıyor. BİR DE ISLAND DRIVER! ISLAND DRIVER'I VURUYOR JOE VE BU SAVAŞA BİR SON VERİYOR, 1-2...

JOHN CENA'DAN KICK-OUT! SEYİRCİLERDEN İNANILMAZ BİR REAKSİYON GELİYOR. Samoa Joe ayağa kalkıyor ve John Cena'yı alkışlamaya başlıyor. Patrick Allen, Joe'ya bağırırken Christian da şaşkınlıkla onu izliyor. Cena yavaş yavaş ayağa kalkıyor, Joe ona elini uzatıyor. Cena'da veriyor elini, seyircilerden muhteşem bir destek var. İkili el sıkışıyorlar derken! Joe bir anda geriye çeviriyor Cena'yı ve COQUINA CLUTCH! Samoa Joe bağlıyor Coquina Clutch'ı! Cena çok zor durumda, Patrick Allen ise sırıtarak alkışlıyor adamını. Cena iplere gitmek istiyor ancak Joe izin vermiyor, iyice sıkıyor. Cena kıpkırmızı oluyor.

211412.png


VE BAYILIYOR! JOHN CENA BAYILIYOR.

Elenen: John Cena Eleyen: Samoa Joe

F*CK YOU JOE
F*CK YOU JOE
F*CK YOU JOE
F*CK YOU JOE


Cena'yı görevliler sedyeye bindirip arka alana götürüyor. Bu ringden sedyesiz çıkamıyor kimse. Cody kafasını olumsuz bir şekilde sallayıp ayaklanan Mr. Dinler ve Dustin'e çeviriyor. Dustin'in gözlerini korku sarmış durumda. GM Pro 2.0 ise ekranında bir yazı gösteriyor Cody'e. Ekranda "F*ck them, leave them" yazıyor. Cody orta parmak gösterip ringe giriyor ve muhteşem bir reaksiyon alıyor. Samoa Joe hemen Christian'a tag verip ringden çıkıyor. Christian ile Cody bir kez daha karşı karşıya geliyorlar. Cody rakibinin üstüne koşuyor ancak Christian yana kayıyor, Cody iplere giriyor. Christian rakibinin bacaklarından çekip boynunu iplere sıkıştırıyor. Hakem Christian'ı uyarırken CM Punk da fırsattan istifade suratına tekmeyi çakıyor Cody'nin fark ettirmeden. Cody boğazını tutarak arkasını dönüyor, Christian'ın üstüne doğru yürüyor ancak SPEAR! Christian şovunu yapıyor ve tuşa gidiyor, 1-2.... KICK-OUT GELİYOR. Cody Rhodes son anda atıyor üstünden Christian'ı. Christian yavaş yavaş karşı köşeye çıkıyor, gülerek seyircilere de köşeyi gösteriyor. Mr. Dinler'in artık son kalan adamı Cody Rhodes, kimsecikler yok. Christian atlıyor ve DIVING HEADBUTT! Ancak hayır, Cody yuvarlanarak kaçıyor ve Christian suratını ring zeminine vuruyor. Kaşı patlıyor Christian'ın hakem hemen onunla ilgilenmeye gidiyor. Mr. Dinler ve Dustin Rhodes, Cody'i motive ediyorlar ve ayağa kaldırıyorlar. Cody aldığı gazla Christian'ın üstüne gidiyor ve ayağa kaldırıyor hakemi de atıp. Kafasına bir de o headbutt vuruyor. Christian suratını tutarak acıyla yere bakarken Cody iplere yolluyor onu derken CM Punk kollarından tutuyor Christian'ın ve iplere yaslıyor. Joe da fırsattan istifade tag alıyor ve ringe giriyor. CM Punk hemen ringden çıkarıyor Christian'ı ve görevlileri gönderiyor kaşıyla ilgilenmesi için. Samoa Joe hızla Cody'nin üstüne geliyor ve çok sert bir Clothesline vuruyor. Cody iki takla atıp ayağa kalkıyor ve üstüne koşuyor Joe'nun ancak Joe'dan SWINGING URANAGE! JOE ÜÇÜNCÜ ELEMESİNE GİDİYOR! JOE MAÇI BİTİRMEYE GİDİYOR, ALLEN VE HAKEM BİRLİKTE SAYIYORLAR, 1-2.....

CODY RHODES ATIYOR! Samoa Joe terini siliyor ve Cody'i ayağa kaldırıp turnbuckle'a fırlatıyor. Ardından turnbuckle'a kaldırmaya çalışıyor ve bunu da başarıyor. Şimdi en önemli kısmında Muscle Buster için omzuna almak durumunda ancak Cody göğsüne sert bir tekme atıyor. Joe tekrar üstüne koşuyor ancak bu sefer tam suratına patlıyor. Ardından da atlıyor hemen üstüne ve Diving Crossbody! Samoa Joe yerde ve Cody Rhodes tuşta, 1-2, Joe atıyor. Cody önce tek dizinin üstüne daha sonra ayağa kalkıyor, peşinden de Samoa Joe'nun kolundan tutup ayağa kaldırıyor. Göğüsne sert Knife Edge Choplar vuruyor. Suratından yakalamak istiyor sleeper bağlamak için ancak Joe kolundan tutup rakibinin büküyor, ardından da sert bir aparkat vuruyor çenesine. Cody çenesini tutarak Joe'ya bakıyor, Joe üstüne geliyor Lariat için ancak Cody son anda sıyrılıyor ve iplerden sekiyor. BEAUTIFUL DISASTER! JOE YERE YIĞILIRKEN CODY BİR DAHA İPLERDEN SEKİYOR VE CHRISTIAN'A BEAUTIFUL DISASTER! Christian, CM Punk'ın üstüne düşüyor! Patrick Allen tam ringe dalacakken Dustin Rhodes ona saldırıyor. GM Pro 2.0'da Dustin'e derken GM Pro 1.0'da ona saldırıyor. Makineler arası savaş çıkıyor. Mr. Dinler ise Cody'e "bitir işini" diye bağırıyor. Cody Rhodes, Samoa Joe'yu ayağa kaldırıyor ve Cross Rhodes pozisyonuna alıyor. CROSS RHODES! SAMOA JOE YIKILIYOR ANCAK TEK ELİNİ ÜZERİNDE DURUYOR, HER ŞEYE RAĞMEN HALA İŞİ BİTMİŞ DEĞİL. PES ETMİŞ DEĞİL. İnanılmaz bir çaba Joe'dan! Cody kolundan çekerek bir kere daha kaldırıyor ve bu sefer köşeye fırlatıyor. Ardından hızlıca turnbuckle'a çıkarıyor ve sersemlemiş Joe'yu Muscle Buster pozisyonuna alıyor. SAMOA JOE, CODY RHODES'UN SIRTINDA! CODY ZAR ZOR RİNGİN ORTASINA KADAR GELİYOR VE MUSCLE BUSTER! CODY RHODES MUSCLE BUSTER'I YAPIYOR SAMOA JOE'YA. SEYİRCİLERDEN İNANILMAZ BİR DESTEK VAR, İSMİNİ HAYKIRIYOR HERKES. CODY TUŞA GİDİYOR, 1-2...

3! SAMOA JOE ELENİYOR. OLAĞANÜSTÜ ÇABASINA, İKİ KİŞİ ELEMESİNE RAĞMEN RİNGE VEDA EDİYOR JOE! HEM DE KENDİ HAREKETİYLE, CODY'E 2 KERE YAPMAYA ÇALIŞTIĞI HAREKETLE YOLLANIYOR!

Elenen: Samoa Joe Eleyen: Cody Rhodes

Samoa Joe ayaklanıyor, kendi iradesiyle ringden çıkıyor ancak alanı terk etmiyor! Samoa Joe koşarak Dustin Rhodes'a dalıyor ve Shoulder Block ile onu yıkıyor. Bu sırada CM Punk, Christian'ı kaldırıp ringe yolluyor ve Joe'ya yardıma gidiyor. CM Punk, Mr. Dinler'e dalarken Samoa Joe'da Dustin Rhodes'u bir oraya bir buraya vuruyor. Ringin altını karıştırıyor ve BİR PENSE ÇIKARTIYOR! Dustin, Joe'ya yalvararak kaçmaya çalışıyor ancak CM Punk karşısına çıkıyor ve kollarından yakalayıp Joe'ya çeviriyor. Joe ağzını açmaya çalışıyor ancak Dustin parmaklarını ısırıyor. Joe suratına yumruğu çakıyor Dustin'in, art arda yumruklar ile iyice sersemletiyor. Ardından ağzını açıyor ve penseyle dişini çekiyor! JOE KAHKAHA ATARAK DUSTIN'IN DİŞİNİ ÇEKİYOR VE SEYİRCİLERE GÖSTERİYOR. Ardından suratına bir de Roundhouse Kick vuruyor ve CM Punk omzuna alıyor, GO TO SLEEP! CM Punk yerde yatan Mr. Dinler'i kaldırıyor şimdi ve Joe'nun üstüne yolluyor, STJOE! Samoa Joe son şovunu yapıyor ve CM Punk ile tokalaşıp arka alana dönüyor. Patrick Allen ise gülerek olanları izliyor.

Buğra Gür: Or*spu çocukları. Masamızı da kırmıştı ayı oğlu ayı.

Tazz: Dağları taşları izbe yamaçları
En sert kışları aştık geldik
Yerlere göklere puslu denizlere
Sığmadık engine taştık geldik

cdd.png


Christian ve Cody Rhodes karşı karşıya ringde. Christian yerdeki Cody Rhodes'u tekmeliyor kameralarımız ringe döndüğünde, ardından tutuyor ve kafasını köşe yastığına vuruyor. Kendisine çeviriyor ve iplerden destek alarak Running Bulldog! Christian hiç zorlanmadan yerde tekmeleye devam ediyor Cody Rhodes'u. Cody hiç tepkime bile vermiyor. Christian kafasından tutup ağzı kanayan Dustin'i gösteriyor Cody'e. Cody ise ona dönüyor ve "f*ck them but f*ck you too" diyerek cevap veriyor ve suratına yumruğu geçiriyor. Christian burnunu tutarak sendeliyor, Cody iplerden sekiyor ve Springboard One Leg Dropkick! Christian takla atıyor ancak hemen ayaklanıyor, Cody bir daha iplerden sekiyor ve BEAUTIFUL DISASTER KICK! Christian yere yığılıyor. Cody Rhodes yavaş yavaş bariyerlere tutunarak ayaklanan Mr. Dinler ve Dustin Rhodes'a bakıyor. Bir anda iplerden sekiyor ve CM PUNK İLE PATRICK ALLEN'IN ÜSTÜNE ATLIYOR SUICIDE DIVE İLE! Yerde Patrick Allen'ı biraz tekmeledikten sonra CM Punk'ı tutuyor ve kafasını Dustin'i dövdüğü çelik merdivenlere vurduruyor. Hemen ardından CROSS RHODES'u gömüyor kafası oraya gelecek şekilde! Seyirciler adına chant atmaya devam ederken Christian ringde yavaş yavaş ayaklanıyor. Cody ringe giriyor ve direkt turnbuckle'a çıkıyor. MOONSAULT! CODY RHODES'DAN BEKLENMEDİK BİR MOONSAULT GELİYOR. CHRISTIAN'IN ÜSTÜNDE CODY, 1-2...

CHRISTIAN'I HAREKETİ ÇEVİRİYOR VE ROLL-UP'A ALIYOR, 1-2... CODY RHODES SON ANDA ÇIRPINARAK ATIYOR KENDİNİ. İki isimde ayağa kalkıyorlar ve aynı anda birbirlerine SUPERKICK VURUYORLAR! İki isimde yerde hareketsiz bir şekilde yatıyor. Hakem sayıyor, 1....2....3......4.....5....6....7....8... Patrick Allen, Christian'ı ayağa kaldırırken Cody Rhodes'u da Dustin kaldırıyor. Cody üstüne koşuyor Christian'ın ancak Christian baldırına bir tekme atıyor ve aniden KILLSWITCH! KILLSWITCH'İ VURUYOR CHRISTIAN! CODY YERE YIĞILIRKEN ARENAYI SESSİZLİK KAPLIYOR. CHRISTIAN TUŞA GİDİYOR, 1-2...

CODY'DEN KICK-OUT! CODY RHODES OMZUNU KALDIRIYOR. Christian sinirle vakit kaybetmeden köşeye çıkıyor ve Diving Knee Drop! Hayır, Cody Rhodes'u çekiyor Dustin ve Christian dizini vuruyor ring zeminine. Dustin gaz veriyor Cody'e ve ayağa kaldırıyor ipleri tutturarak. CM Punk hızla üstüne koşuyor ve Dustin'i çelik merdivenlere vuruyor. Yıkılıyor merdivenlerde. İkili tekrar yumruk düellosuna girerken Cody Rhodes, Christian'ı tutuyor ve Alabama Slam! Ardından hızla köşeye çıkıyor, Mr. Dinler'e ve Patrick Allen'ın heyecandan dolan gözlerine bakıyor. DIVING DISASTER KICK İÇİN ATLIYOR.

CLKyLc.jpg


ANCAK CHRISTIAN BACAĞINDAN YAKALIYOR VE SPINNING SITOUT POWERBOMB! HİÇ VAKİT KAYBETMEDEN AYAĞA KALDIRIYOR VE KILLSWITCH'İ DE VURUYOR! CHRISTIAN, CODY RHODES'U BİR KERE DAHA KALDIRIYOR VE BIR KILLSWITCH DAHA VURUYOR! CODY HAREKETSİZ BİR ŞEKİLDE YATIYOR. CM Punk ve Dustin kapışmayı bırakıp ringe bakıyorlar. Mr. Dinler ise kafasını iki eline almış vaziyette gözleri dopdolu olanları izliyor. CHRISTIAN, MR.DINLER'E BAKARAK TUŞA GİDİYOR! 1...2....

3!

Elenen: Cody Rhodes Eleyen: Christian

Kazanan - Sole Survivor: Team Allen - Christian

bGd2c1.jpg


CHRISTIAN TUŞU BULMAYI BAŞARIYOR! HEMEN TURNBUCKLE'A ÇIKIYOR VE SEVİNCİNİ GÖSTERİYOR. TEAM ALLEN KAZANIYOR. PATRICK ALLEN ARTIK GWA'İN TEK SAHİBİ. KALAN YÜZDE ELLİ HİSSEYİ DE ALMAYI BAŞARIYOR. MR. DINLER YIKILIYOR VE SEYİRCİ BARİYERLERİNE DAYANARAK DURUYOR. DUSTIN HEMEN CODY'NİN YANINA KOŞUYOR. Christian, CM Punk, Patrick Allen ve GM Pro 2.0 sırıtarak arka alana dönüyorlar. Rampada sevinç gösterilerine devam ediyorlar. Yuhalamaların artmasının ardından üçü de orta parmaklarını gösteriyor ve arka alana dönüyorlar. Cody'i ayağa kaldırıyor bu sırada Dustin.

Mr. Dinler de ringe giriyor. İkisi birlikte Cody'i kaldırıyorlar. Cody'nin sinirden gözleri dolmuş durumda. Mr. Dinler ve Dustin'i itiyor ve DOUBLE LARIAT! İkisini birden yıkıyor! Dustin şoka girmiş bir şekilde gökyüzüne bakarken Mr. Dinler ayağa kalkmaya çalışıyor. Cody Rhodes iplerden zıplıyor ve BEAUTIFUL DISASTER KICK! Dinler kalkar kalkmaz yeri boyluyor. Seyircilerin yuhalaması var Cody'e artık, maç boyu adına chant atılan isim yuhalanıyor. Cody seyircilere bakıyor ve bir mikrofon istiyor. Mikrofonu kullanmadan önce Dinler'in kafasına geçiriyor, ardından Dustin'i kaldırıyor ve ona da vuruyor. Tutuyor ve CROSS RHODES! Mikrofonu yerden geri alıyor.

Cody Rhodes: İşte siz böylesiniz a*ına koyduklarım. Bundan bir gram fazlası değilsiniz. Anı yaşamaya çalışan beyinsiz or*spu çocuklarından fazlası olamazsınız. Ben elimden geleni yaptım, s*ktiğimin takımı için tek başıma her şeyi yaptım. ELİMDEN GELENİN FAZLASINI YAPTIM, BU S*KİK TAKIMDAN BİR HALT OLMAYACAKTI ANCAK BEN YİNE DE ÇALIŞTIM. ŞİMDİ HAKKIMI BÖYLE Mİ ÖDÜYORSUNUZ? ARTIK KARŞINIZDA SÜREKLİ KAYBEDEN, LOSER DİYE DALGA GEÇEBİLECEĞİNİZ BİR CODY RHODES OLMAYACAK. Cody Rhodes artık zirvede olacak! Cody Rhodes hak ettiği yerde olacak ve asla oradan inmeyecek. BU or*spu çocuklarından da kurtulduğuma göre kendi yolumu kendim çizebilirim. AMERICAN NIGHTMARE'A MERHABA DİYİN OR*SPU EVLATLARI.

Cody Rhodes ringin altından aldığı muşta ile tekrar ringe giriyor ve Dustin'in yüzünü parçalıyor! Dustin'in suratı kanla kaplı artık! Cody Rhodes sinirden kızarmış bir şekilde ayağa kalkıyor ve Mr. Dinler'e de bir tekme atıyor. Ardından ringden ayrılıyor ve arka alana gidiyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

zGGRW9.png


Yer: Wembley Stadyumu Önü

7B1VVY.jpg


SLAMTOWN HALKI BURADA! OMUZLARINDA JOHNNY MUNDO'YU TAŞIYORLAR! HALK MUNDO'YU STADYUMUN GİRİŞ KAPISINA DOĞRU GÖTÜRÜRKEN TEZAHÜRATLAR YANKILANIYOR!

"EN BÜYÜK ŞAMPİYON, BİZİM ŞAMPİYON! EN BÜYÜK ŞAMPİYON, BİZİM ŞAMPİYON! EN BÜYÜK ŞAMPİYON, BİZİM ŞAMPİYON!"

Sesler kulaklarda yankılanırken Johnny Mundo konuşuyor.

Johnny Mundo: BEYLER BAYANLAR, BENİ DİNLEYİN!

Mundo bunu diyince herkes bir anda susuyor.

Johnny Mundo: Bir yıl boyunca bunun için çabaladık! Her ülkeyi durmaksızın bunun için gezdik! Verdiğimiz emeklerle buraya kadar geldik! Şimdiyse emeklerimizin karşılığını alma vakti! KAZANMA VAKTİ!

Bunları dedikten sonra tüm Slamtown halkından bir coşku çığlığı ve uğultusu kopuyor. Johnny Mundo bunun üstüne gülümserken tezahüratlar atılmaya başlanıyor.

"EN BÜYÜK ŞAMPİYON, BİZİM ŞAMPİYON! EN BÜYÜK ŞAMPİYON, BİZİM ŞAMPİYON! EN BÜYÜK ŞAMPİYON, BİZİM ŞAMPİYON!"

Mundo omuzlar üstünde stadyum kapılarına doğru taşınırken kameralarımız kapanıyor.

zGGRW9.png


[ame="https://www.youtube.com/watch?v=4cnbqbfo8Gs"]https://www.youtube.com/watch?v=4cnbqbfo8Gs[/ame]

Baslksz-1.png


Maldicion! Négro girişte gözüküyor! Seyriciler onu yuhalasa da kendisi umursamaz bir tavırla ringe giriyor ve rakibini bekliyor.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=byW7RlhOKlg"]https://www.youtube.com/watch?v=byW7RlhOKlg[/ame]

DJ7dv1.png


End of the World! Şampiyon Johnny Mundo geliyor. Şampiyon da burada! Yuhalama sesleri olumlu tezahüratlara dönüşürken Mundo rapmada koşarak seyircilerle hızlıca tokalaşıp atletik bir biçimde ringe giriyor ve yerini alıp hakeme kemerini teslim ediyor.

Johnny Mundo (c) vs. Sin Cara Négro
GWA Championship Match


İki isim de birbirlerine öylece bakıyorlar karşılıklı kenarlarda. Mundo bu sırada ceketini çıkarıyor ve çevirip ringin ortasına savurarak atıyor. Ceket yerde sürünerek Négro’nun ayağına kadar geliyor ve Négro ceketi ayağının altına alıp yere sürterek ring dışına ittiriyor. Ardından kafasını Mundo’ya çeviriyor ve Mundo’yu bir anda karşısında buluyor. Bu sırada seyirciler tezahüratlarda bulunuyor:

LET'S GO MUNDO! NÉGRO SUCKS!
LET'S GO MUNDO! NÉGRO SUCKS!
LET'S GO MUNDO! NÉGRO SUCKS!


Négro, Mundo’yu ittiriyor geriye doğru ve kollarını iki yana açıyor. İkili ringin etrafında şimdi çember biçiminde dönüyorlar ve birbirlerini tartıp kafa kafaya veriyorlar ringin ortasında dönerek. İkili lock-up'a giriyor en sonunda ve Négro, Mundo’ya Side Headlock bağlıyor iplere yaslayarak onu. Mundo kafasını çekiyor aşağıdan ve Wheelbarrow pozisyonuna alıyor Négro’yu öne atarak. Négro bunun üzerine bir Wheelbarrow Victory Roll hamlesi ile tuş deniyor. 1...2... Mundo kurtuluyor ve Négro’yu iplere ittiriyor. Négro göğsü iplere değecek şekilde geri geri iplerden sekerek Mundo’ya fırlıyor ve Mundo onu kavrayıp Wheelbarrow Single Knee Backbreaker vurup Négro’yu kendine çevirerek C-4 uyguluyor! Hızla yerde Koji Clutch bağlıyor pozisyonunu bozmadan Mundo. Négro kolunu içeriden çekip kafasını içerde bırakıp kendini Handstand pozisyonuna getirerek elleri üstünde doğruluyor, kafasını sıyırarak kendini ayakları üzerine gerilemesine atıp yerde hızla ayaklanmaya çalışan Mundo’ya Enzugiri’yi gömüyor. Mundo tek dizi üstünde durmaya çalışırken bir tane de Dropkick vuruyor tekrar ona dönerek ve Mundo kendini iplere bırakıyor gerilemesine ayaklanarak. Sırtüstü iplerden sekiyor ve geri döndüğünde Négro Springboard Moonsault Press pozisyonunda Mundo’nun arkasına inerek, kendi arkasında kalan iplerden sıçrıyor. Mundo ona döndüğünde Négro mükemmel bir zamanlama ile Mundo’ya Springboard Arm Drag yapıyor. Hemen Oklahoma Roll pozisyonuna getiriyor kendisini Mundo’nun üzerinde ve tuş deniyor. 1...2...

Mundo tuşu atıyor ve hemen bir kip-up yaparak kalçasının üstünde doğrulmaya çalışan Négro’ya arkadan Basement Dropkick’i gömüyor. Négro’nun kafası öne düşüyor ve Mundo öndeki iplerden de sekip dönerek Sliding Clothesline gömüyor. Hızla köşeye çıkıyor ve bir Missile Dropkick vuruyor, Négro sersemlemişçesine etrafında yarım tur dönerken onu arkadan kavrayıp Russian Leg Sweep’i de gömüyor. Bir ters takla atarak doğrultuyor rakibini tekrar Russian Leg Sweep pozisyonuna. Négro yarım tur dönerek sırt sırta geliyor Mundo ile ve Mundo bunu fırsat bilerek Backslide Pin’e çekiyor Négro’dan önce davranıp. 1...2... Négro ters takla pozisyonunda koyuyor ayağını iplere ve Mundo onu kendine çekip Rude Awakening vuruyor hemen. Bir Sliding Knee Strike için iplere giderken Négro, Mundo’yu iplere ittire ittire yapıştırıp geri çekerek roll-up deniyor. 1...2... Mundo ters takla atarak kurtuluyor ve Négro ona koşup hızla bir Float-Over DDT vuruyor. Kaldırıyor Mundo’yu ve Cartwheel Death Valley Driver vurup Mundo’nun yanında yerini alıyor, Standing Moonsault vuracakken Mundo çekiliyor. Négro yerde yarım tur dönüp yüzüstünden, sırtüstü pozisyonuna geçiyor ve Mundo bir Standing Shooting Star Press için koşup atlıyor. Négro bacaklarını koyarak engelliyor rakibinin hareketini ve Small Package’a çekip tuş deniyor. 1...2... Mundo çeviriyor Small Package’ı. 1...2... Négro da atıyor ve ikili aynı anda ayaklanıyor, birbirlerine koşuyorlar ve Mundo bir Hurricanrana yapıyor. Négro sırtının üstünde kayarak doğrulup ayakları üzerine sıçrayıp Tilt-A-Whirl Headscissors yapıyor Mundo’ya. Hemen bir tane de Monkey Flip yapacakken Mundo ayakları üzerine düşüp Handspring pozisyonunda Négro’ya sıçrasa da Négro hemen Mundo’ya Double Knee Reverse Armbreaker vurup Overhead Belly To Belly Suplex pozisyonuna alıyor Mundo’yu. İyice kavrıyor ve Overhead Belly To Belly Suplex to the Corner! Mundo köşede ters dönüp nefes nefese kendine gelmeye çalışırken Négro karşı köşeye geçip bir Cannonball Senton vurup tuşa gidiyor. 1...2...

Mundo tuşu atıyor ve ring dışına yuvarlanıyor. Négro bariyerlere yaslanarak doğrulmaya çalışan Mundo’ya bir Slingshot Plancha armağan edip onu tekrar ringe sokuyor ve Fujiwara Armbar bağlıyor. Mundo acı çekse de ani ve akıllıca bir hamleyle Crucifix Pin’e çekiyor Négro’yu. 1...2... Négro tuşu atıyor ve hızla köşeye gidip bir Triangle Crossbody yaparak atlıyor Mundo’ya. Hemen iplerden sekiyor Mundo ayaklanırken ve Mundo Sit-out Wheelbarrow Gourdbuster vuruyor Négro’yu arkadan hemen avlayarak. Rakibini yerde durduğu pozisyonda ters çevirip tuşa gidiyor. 1...2... Négro tuşu atıyor ve Mundo Haas of Pain bağlıyor rakibine. Négro iplere ulaşamayacağı bir pozisyonda olduğunu anlayıp kendini bir kez daha Handstand pozisyonuna getirmeye çalışıyor. Mundo, Négro’yu yerde tutmayı onu kilidi bağladığı bacaktan bastırma taktiği uygulayarak denese de Négro zeminden iyice destek alıyor elleriyle ve kafasını öne atıp Mundo’yu çeyrek tur çevirip yüzüstü yatırarak Camel Clutch bağlıyor. Mundo, Négro’yu öne ittirmeyi deneyince Négro şansını deneyip bir Rolling Neck Snap vuruyor ve Mundo kafasını ring zeminine çok sert bir halde çakıyor. Hemen kaldırıyor Mundo’yu ve Deadlift Vertical Suplex deniyor, Mundo arkaya inip Dropsault vuruyor Négro ona döndüğü gibi. Négro yere devrilirken bir tane de Standing Moonsault yapıyor. Hemen ayaklanıp bir tane de Standing Shooting Star Press vuruyor ve dizlerini üstünde soluklanıyor. Tuşa gidecekken Négro kendini ring dışına yuvarlıyor yuhalamalar eşliğinde. Mundo iplerden sekip, aprona yaslanan Négro’ya Baseball Slide Dropkick vuruyor ve Négro yerle buluşuyor. Bariyere yaslanıp ellerini ardına atarak doğrulmaya çalışıyor ve Mundo ona yaklaştığında bariyerlere asılarak Hanging Soccer Kick vuruyor. Bir tane daha tekme savuracakken Mundo eğilip Spin Back kick yapıştırıyor Négro’nun ensesine ve onu çevirip çelik basamaklardan çıkararak kafasını ring posta vurdurduktan sonra ringe sokuyor. Négro kafasını tutarak öne eğilmiş bir biçimde ayaklanırken Mundo köşede pozisyon alıyor ve MUSHROOM STOMP! BURAYA KADARMIŞ! TUŞA GİDİYOR MUNDO! 1...2...

YES!
YES!
YES!


Négro bu inanılmaz hareket sonrası gelen tuştan kurtuluyor! Mundo ağır ağır doğrulmaya çalışırken Négro da onu ellerinden tutup ayaklanıyor. Mundo, Négro’ya bakarak bir Handstand Pele Kick vuruyor ve etrafında koca bir turu havada sıçrayarak dönüp Gamengiri’yi yapıştırıyor. Tutuyor Négro’yu ve Killswitch pozisyonunda çevirip Mule Kick vuruyor. Ayaklarının üzerine indiğinde Négro’ya geri dönüp onu tutuyor ve Gutwrench Powerbomb için kaldırıyor, ROLLING YOSHI TONIC GELİYOR! NÉGRO’DAN İNANILMAZ BİR REVERSE! Tuşa gidiyor Négro olduğu pozisyonda. 1...2... Mundo kurtuluyor tuştan. Négro hemen doğrulup Mundo’ya bir Backdrop Suplex yapıyor ve Mundo’yu aynı pozisyondan kendine çevirip Michinoku Driver vuruyor! Tuşa gidiyor Négro, Mundo’nun önde duran bacaklarından tekini kaldırıp kendine iyice çekerek. 1...2... Mundo atıyor tuşu, yetmiyor bir tane de Backflip atıyor yerden sıçrayarak! KALÇASI ÜSTÜNDE KENDİSİNE ŞAŞKINCA BAKAN NÉGRO’YA SUPERKICK! Mundo bir kez daha tuşa gidiyor. 1...2... Négro bundan da kurtuluyor. Mundo hemen Négro’yu kaldırmaya çalışırken Négro onu Irish Whip ile bir anda iplerden sektiriyor ve Tilt-A-Whirl Single Arm DDT vurup Cross Armbreaker bağlıyor! Mundo’nun maçın başlarında hasar alan koluna geliyor bu hareket ve Mundo pes etmekle etmemek arasında kalırken yere yaslıyor Négro’yu iki omuzu da yere değecek şekilde ayakları üstünde hafifçe doğrularak. 1...2... Négro tuşu atıyor ve Mundo’yu Triangle Choke’a çekecekken Mundo kafasını aradan çekiyor ama kolu kaptırıyor ve Négro Frankensteiner Driver pozisyonunda Mundo’Nun kolunu yere gömecekken Mundo kolunu aşağıya kaydırıp en açık aralıktan çekiştirerek Négro’yu yerde kavrayıp Accordion Rack pozisyonuna alıyor. Négro yan dönüyor Mundo’nun omuzlarında ve kendini sarkıtıp çevirerek Diving Tornado DDT vuruyor. Négro hemen köşeye çıkıyor ve derin bir nefes alıp Diving Twisting Body Splash ile Mundo’ya atlayıp tuşa gidiyor! 1...2...

Mundo tuştan son anda kurtulmayı başarıyor! Négro hemen onu tutup Flipover Keylock Suplex vuruyor ve Hammerlock Belly To Back Suplex ile de yere seriyor bir kez daha kavrayıp. Négro, Mundo’yu ikinci ipler ile üçüncü ipler arasına yatırıp yakınındaki köşeye çıkıyor ve derin bir nefes alıp taunt’unu attıktan sonra OVERHEAD DIVING LEG DROP! Mundo neye uğradığını şaşırırken Négro yuhalamalar eşliğinde tuşa gidiyor! 1...2... Mundo kurtuluyor, inanılmaz! Négro öfkeyle Mundo’yu köşeye çıkarıyor ve kendisi de beraberinde çıkıyor. Mundo bir anda Forearm Smash geçiriyor Négro’nun suratına. Bir tane daha Forearm Smash geliyor ardından. İyice tutuyor Négro’nun ensesini öbür eliyle ve Forearm Smash’i geçirip onu bıraktıktan sonra Négro ayaklarının üzerine düşüyor sendeleyerek. Kollarını geriye doğru daire şeklinde sallayıp dengesini yakalamaya çalışırken Mundo ona sıçrıyor fakat salladığı kolları bir anda Mundo’yu kavrama pozisyonuna getirip Snap Sit-Out Powerbomb’u koyuyor. Aynı pozisyonda da tuşa gidiyor Mundo üstünden. 1...2... Mundo tuşu atıyor ve Négro onu hızla elinden tutup köşeye koşarak Diving Arm Drag yapacakken Negro bir parande atıyor, Négro yerde ona bakarken iplere koşuyor ve SPRINGBOARD MOONSAULT YAPIYOR! Tuşa gidiyor Mundo son hızla! 1...2... Négro tuşu atıyor ve hemen doğrulmak için kendini önündeki iplere atıyor! İplere asılarak ayaklanıp kendini geriye ittiriyor ve Mundo ona koşup Tilt-A-Whirl Russian Leg Sweep vuruyor. Hemen Négro’yu birinci iplerin altından geçirip kollarını birinci ve ikinci iplerin arasından dolayıp aprona geçerek Slingshot Dropkick vuruyor! Mundo hemen Négro’yu elinden çekip Irish Whip ile iplere yolluyor ve Négro iplerden dönünce bir Frankensteiner için sıçrıyor, Mundo onu Deadlift Powerbomb pozisyonunda doğrultup ayaklarının üstüne bırakarak iplere ittiriyor sırtüstü gelecek şekilde. Négro iplerden gerilemesine sekiyor ve MUNDO ONU ANINDA YAKALAYIP CANADIAN MAPLE LEAF BAĞLIYOR! NÉGRO ÇOK ZOR DURUMDA! ELİNİ YERE SÜRTEREK İLERLEMEYE ÇALIŞIYOR VE İPLERE ASILIYOR AMA MUNDO ONU TEKRARDAN ORTAYA ÇEKİYOR! NÉGRO DAHA FAZLA DAYANAMIYOR VE...

TAP!
TAP!
TAP!


Bir anda öne doğru bir takla atıyor, Mundo öne sırtüstü düşerken NÉGRO’DAN HEEL HOOK! HEEL HOOK GELİYOR NÉGRO’DAN! MUNDO ÖBÜR AYAĞIYLA STOMP DARBELERİ SAVURSA DA NÉGRO İKİNCİ BACAĞI DA KAVRAYIP DOUBLE LEG BOSTON CRAB BAĞLIYOR RİNG ORTASINDA! MUNDO PES ETMEK ÜZEREYKEN BİR ANDA YERDE ELLERİNDEN DESTEK ALARAK SÜRÜNÜP İPLERE ELİNİ ATIYOR VE İPLERE ASILMAYI BAŞARIYOR! Négro öfkeyle kilidi bırakıyor ve etrafında dönüp kalçası üstünde doğrulmaya çalışan Mundo’ya Roll Roundhouse Kick savuruyor. Mundo eğiliyor ve Négro iplere koşuyor Mundo ayaklanırken, Springboard Back Elbow vuruyor ve kalçasının üstüne düşüyor Mundo tekrardan. Roll Roundhouse Kick’i bu sefer vurmayı başarıyor ve rakibini kavrayıp Tilt-A-Whirl Backbreaker vuruyor. İplere ittiriyor yüzüstü gelecek şekilde Mundo’yu ve Springboard Headbutt vuruyor dönüşte. Mundo ring dışına doğru yuvarlanırken Négro iplerden sekiyor ve spiker masasından aldığı destek sonrası ayaklanmayı başaran Mundo’ya Tope Con Hilo! Négro tekrar ringe giriyor ve iplerden bir kez daha sekiyor, Mundo ayaklanıyor tekrar ve ikinci Tope Con Hilo! Mundo tekrar doğruluyor spiker masasına yapışarak ve aprona kendini atarken KÖŞEDE BELİREN NÉGRO DIVING TOPE CON HILO YAPIYOR! Hızla ringe sokuyor Mundo’yu ve soluklanıp ardından kendisi de girerken Mundo Jumping Side Kick’i koyup tuşa gidiyor olumlu tezahüratlar eşliğinde. 1...2... Négro tuşu atıyor ve ağır ağır ayaklanmaya çalışıyor, Mundo bu sırada birtakım hesaplamalar yapıyor elini çenesine koyup düşünür gibi, Calf Kick’i oturtuyor rakibine. Négro’yu köşeye çıkarıyor şimdi beraberinde ve Avalanche C-4 için tutuyor. Négro bir anda Springboard Triangle pozisyonunda iplerden sekip ikinci turnbuckle’a sıçrıyor ve Mundo’yu kavrayacak derken Mundo da onu şaşırtıp OLDUĞU YERDE SIÇRAYARAK HAVADA YARIM TUR DÖNÜP OLDUĞU YERE GERİ İNİYOR! NÉGRO ŞOK İÇERİSİNDE ONA BAKMAKLA YETİNİYOR!

F*CK HIM MUNDO, F*CK HIM! *CLAP CLAP
F*CK HIM MUNDO, F*CK HIM! *CLAP CLAP
F*CK HIM MUNDO, F*CK HIM! *CLAP CLAP


SUNSET FLIP POWERBOMB VURUYOR MUNDO KENDİNİ ÖNE DOĞRU ATIP NÉGRO’YU KAVRAYARAK! SUNSET FLIP POWERBOMB GELDİ! TUŞA GİDİYOR AYNI POZİSYONDA! 1...2...

Négro tuşu atıyor, herkes şaşkın! Mundo hemen kaldırıyor Négro’yu ve bir adet Cradle Backbreaker hediye edip Stun Gun yapıyor. Négro kafasını tutarak iplerden geri içeriye düşerken Mundo’dan INVERTED FRANKENSTEINER! Mundo aynı pozisyonda bir kez daha tuşa gidiyor! 1...2... Négro tuştan kurtuluyor! Mundo şok geçirmiş bir ifadeyle ter akan saçlarını geriye atıyor ve yüzünü eliyle buruşturup kafasını kaldırıp üzgün bir biçimde ellerini yüzüne koyuyor. Mundo öfkeli bir biçimde onu hemen kaldırıp Twisting Neckbreaker vuruyor. Mundo, Négro’yu kaldırıp bacaklarını iplere yaslayarak iyice ayakkabıları iplere takılacak şekilde onu çekiyor ve Whiplash vururken Negro bir anda kendini aprona bırakıp Springboard Dropkick vuruyor Mundo’ya. Négro, Mundo’yu kaldırıyor ve Overhead German Suplex yapıyor! Mundo yerde karnını tutarken Négro Handspring Back Elbow vuruyor Mundo’ya. Mundo yere öylece serilirken Négro hemen köşeye çıkıyor ve arkasına bile bakmadan tauntunu atıp, derince nefes alıp, şöyle izleyicileri süzüp DIVING CORKSCREW MOONSAULT YAPIYOR! Tuşa gidiyor Négro! 1...2... Mundo kurtuluyor! Négro bunun üzerine öfkelenip Mundo’yu kavrıyor ve köşeye taşıyıp, bacaklarını iplerin arasında dolayıp kendisi de ters biçimde çıkıyor! Ters biçimde Tree of Woe Double Foot Stomp pozisyonu alıyor Négro, bu vahşete girer! NÉGRO KAFASINI ÖNE EĞİP SARKAN MUNDO’YU SON KEZ KONTROL EDERKEN MUNDO ORTA PARMAĞI GÖSTERİP BACAKLARIYLA İPLERDEN İYİCE DESTEK ALARAK DOĞRULUYOR VE SPIDER GERMAN SUPLEXXXXXXXXXXXX! MUNDO SON HIZLA TUŞA GİDİYOR! 1...2...

LET'S GO MUNDO! / NÉGRO SUCKS!
LET'S GO MUNDO! / NÉGRO SUCKS!
LET'S GO MUNDO! / NÉGRO SUCKS!


NÉGRO ATIYOR TUŞU! KURTULDU NÉGRO! MUNDO ŞAŞKIN! Hızla Négro’yu kaldırıyor ve iplere yaslayıp ayakkabıları iplerin ucuna takılacak şekilde Whiplash’i gömüyor! Kaldırıp bir tane de Pumphandle Gutbuster vuruyor ve yere ittiriyor Négro’yu sırtüstü. Yakınında pozisyon alıp Running Corkscrew Senton vuruyor! Kaldırıyor Mundo bir kez daha Négro’yu ve Drop Suplex pozisyonunda havaya fırlatırken DRAGONRANA! RANA PIN POZİSYONUNDA TUŞA GİDİYOR NÉGRO! 1...2... MUNDO ATIYOR TUŞU! Négro hemen Mundo’yu kaldırıp bir Gory Neckbreaker vuruyor ve Mundo ring dışına yuvarlanırken o da iplerden sekip arkasından atlayarak Vaulting Plancha yapıyor! Aprona çıkıyor ve ASAI INVERTED DDT VURUYOR RİNG DIŞINDA! NÉGRO YOK ETTİ RESMEN! Hızla ringe sokuyor Mundo’yu ensesinden tutup ringe ittirerek sokarak ve tuşa gidiyor! 1...2... Mundo atıyor, Négro onu kaldırıp bir tane de Bridging Northern Lights Suplex vurup aynı pozisyonda tuşa gidiyor tekrar! 1...2... Mundo bundan da kurtuluyor, Négro bir ters takla atarak rakibini kavrayıp doğrultarak kaldırıyor ve de Vertical Suplex! Négro hızla gelen 3 başarısız tuş denemesi sonrası bir kez daha şansını denemek için tuşa gidiyor! 1...2... Mundo kurtuluyor! Négro yerleri yumrukluyor sinirden. Köşeye çıkıyor hızla sıçrayıp ve Diving Somersault Body Press yapıyor Mundo’ya, Mundo bir anda Yoshi Tonic’e çekiyor durduğu yerde Négro’yu. 1...2... Négro tuştan kurtuluyor ve ters takla atıp doğrularak önce Mundo’ya Roll Roundhouse Kick savuruyor ama Mundo kafasını yere yatırıyor, hızla yanında pozisyon alıp Standing Moonsault denese de Mundo yana yuvarlanıyor ve Négro ayakları üzerine iniyor. Bunun üzerine Négro bir tane de Standing Shooting Star Press denese de Mundo bu sefer de ters tarafa yuvarlanıyor ve numaralardan hiçbiri tutmazken Négro bir anda Mundo’yu kaldırıp Butterfly Backbreaker vuruyor, yere yatırıp Mundo’yu tuşa gidiyor. 1...2...

Mundo atıyor tuşu! Négro artık reaksiyon bile vermeyip Mundo’yu ring dışına atıyor ve Mundo ayaklarının üstne düşüyor, PEŞİNDEN SUICIDE DIVE! Hızla ringe sokuyor Négro, Mundo’yu ve yerde kavrayıp Deadlift One-Arm Powerbomb vuruyor! Kaldırıyor bir kez daha Mundo’yu derken Mundo arkaya iniyor ve RAKİBİNİ KAVRAYIP END OF HEARTACHE! Négro kendini yerde bulurken Mundo köşede yerini alıp tempo tutuyor ve Négro kafasını kaldırır gibi olduğunda Curb Stomp! Mundo hızla aprona geçiyor ve SPRINGBOARD SPEAR! KAVRIYOR NÉGRO’YU KÖŞEYE GÖTÜRÜP AYAKLARINI İKİNCİ TURNBUCKLE’A BASTIRARAK VE DE SPIRAL PILEDRIVER! Tuşa gidiyor! 1...2... Négro tuştan kurtuluyor! Mundo ağlamaklı! Mundo hızla Corkscrew Kick vuruyor yerde kafasını kaldırmaya çalışan Négro’ya ve köşeye çıkıp SHOOTING STAR PRESS VURUYOR! TUŞA GİDİYOR MUNDO! 1...2... NÉGRO KURTULDU! Mundo hızla aprona geçip pozisyon alıyor Négro’yu bekleyerek. Négro dizleri üstünde ayaklanmak istiyorken tek dizinin üstünde durup tek ayağını üstüne basıyor ve Slingshot Spear vuruyor Mundo! Négro yere devrilmiş bir halda doğrulmaya çalışırken Mundo pozisyon alıp dizleri üstünde doğrulmaya çalışan Négro’ya Spinning Knee Strike vuruyor! Bir kez daha Négro’ya koşuyor Mundo derken NEGRO onu kavrıyor ve SPINNING SAMOAN DROP! KÖŞEYE ÇIKIYOR VE TAUNT ATIYOR! TÜM ARENANIN YUHALAMALARI EŞLİĞİNDE NÉGRO TAUNT ATIYOR AYAKLARI ÜSTÜNDE DİKİLİP VE DE FALLING STAR! TUŞA GİDİYOR NÉGRO! ACI İÇERİSİNDE SÜRÜKLENEREK TUŞA GİDİYOR! 1...2...

BULLSHIT!
BULLSHIT!
BULLSHIT!


MUNDO ATTI 2.99! 2.99’DA ATTI! SALİSELERİ DEVİRİYOR MUNDO! Négro aşırı öfkeli bir ayaklanıyor ve Mundo’yu ring dışına itekliyor ayağıyla! Hızla spiker masalarının yanına gidiyor Négro ve spiker masasının üstünde ne varsa dağıtıyor. Tek tek fırlatıp yere vuruyor hepsini sinirli bir halde ve masaya yatırıyor onu. Ağır ağır köşeye çıkıyor ve pozisyon alıp derin bir nefes aldıktan sonra taunt atıp FALLING STAR İLE ATLIYOR! AMA MUNDO ÇEKİLDİ! MASA KIRILDI! İKİ İSİM DE YERDE YATIYOR SOLUKLANARAK! Mundo ağır ağır aprona ellerini atıp zemine ellerini iyice bastırarak doğrulurken Négro ayaklanmaya çalışıyor ve Mundo pozisyon alıp, derin bir nefes alıp arkasını kontrol ettikten sonra AYAKLARI ÜSTÜNDE ZAR ZOR DURAN NÉGRO’YA ASAI MOONSAULT! Hızla ringe sokuyor rakibini ve köşede taunt atıp iyice bir pozisyon aldıktan sonra NITRO BLAST VURUYOR NÉGRO’YA! KÖŞEYE ÇIKIYOR HIZLA VE CORKSCREW ELBOW DROP! TUŞA GİDİYOR MUNDO! 1...2... NÉGRO ATTI TUŞU! MUNDO KAFAYI YİYOR RESMEN! Négro’yu kaldırıyor ve kafasını üçüncü turnbuckle’a defalarca çarpıyor. Négro’da bir anda onu tutup ring post’a geçiriyor ikinci ve üçüncü turnbuckle’ların arasından! Köşeye çıkıyor Négro ve Mundo bir anda arkasına sıçrayıp Avalanche Inverted Frankensteiner için sıçrarken Négro iplere asılıp kafasını geri ittirerek Mundo’yu yerle buluşturuyor! Hızla aşağıdaki iplere inip TRIANGLE MOONSAULT! KOŞUYOR MUNDO’YA DOĞRU VE SATELLITE DDT! VURUYOR BİR TANE DE! HIZLA KÖŞEYE KOŞUYOR SPLIT-LEGGED MOONSAULT İÇİN FAKAT MUNDO DOĞRULDU VE NÉGRO HAVADA MOONSAULT İÇİN SIÇRARKEN NITRO BLASTTT! NÉGRO TEPE TAKLAK YERE DEVRİLİYOR VE MUNDO’DAN END OF THE WORLD GELİYOR! MUNDO TUŞA GİDİYOR! 1...2...

NÉGRO KURTULDU TUŞTAN! NÉGRO SON SALİSEDE KURTULUYOR MUNDO GİBİ! Mundo kendini köşeye ittiriyor delirmek üzere olan bir surat ifadesiyle! Ağır ağır Négro’yu kaldırıyor Mundo ve de köşeye çıkarıp onu 3. turnbuckle’a kadar dikiltiyor. Kendisi de çaprazdaki iplere onla birlikte çıkarken Négro bir anda Headbutt’ı gömüyor! Mundo gülüyor ve AVALANCHE MOONLIGHT TWIST! YİNE DE VURUYOR HAREKETİ! HIZLA İPLERE GİDİYOR VE FLYING CHUCK KICK! NÉGRO SERSEMLEMİŞÇE ETRAFINDA BİR TUR ATARKEN İKİNCİ FLYING CHUCK KICK’E GİDİYOR MUNDO FAKAT NÉGRO ORAYA KOŞUYOR VE SUNSET BOMBBBBBBB! TUŞA GİDİYOR AYNI POZİSYONDAN AYRILMAYARAK! 1...2... MUNDO ATTI TUŞU! NÉGRO TEPKİSİZ, TİR TİR TİTRİYOR OLDUĞU YERDE İKİ İSİM DE! İkisi de çılgınlarcasına kapışıyor! Négro, Mundo’yu kaldırıp kafasını defalarca köşeye çarparken bu sefer de Mundo kavrıyor Négro’yu belinden ve ring post’a geçiriyor! Bacaklarından iyice çekiştirip yere yaslayarak Schoolboy Pin! 1...2... Mundo tekrar attı! Négro hızla Mundo’yu aprona götürüyor ve kendisi de ringin içinden çekiyor Mundo’yu, Vertical Suplex’e kaldırırken Mundo bir anda kendisini ring dışına bırakıyor ve Négro köşeye çıkıyor, MOONSAULT PLANCHA İÇİN ATLIYOR FAKAT MUNDO ÇEKİLDİ! YERLE BULUŞUYOR NÉGRO O YÜKSEKLİKTEN! MUNDO HIZLA RİNGE GİRİYOR VE EN UÇTAKİ KÖŞEYE GEÇİP EN UZAK KÖŞEYE KOŞUP NÉGRO’YA OVER THE CORNER CORKSCREW PLANCHAAAAAA! HIZLA RİNGE SOKUYOR NÉGRO’YU VE KÖŞEYE ÇIKIP 450 SPLASH İLE ATLIYOR! DURAKSAMIYOR VE DE HEMEN KÖŞEYE KOŞUP AŞIRI SERİ BİR END OF THE WORLDDDDDDDDD! TUŞ DENİYOR MUNDO MAÇI BİTİRMEK ÜZERE! 1...2...

NÉGRO F*CKED-UP!
NÉGRO F*CKED-UP!
NÉGRO F*CKED-UP!


NÉGRO AYAĞINI BİLE İPLERE SON SALİSEDE KOYUYOR! AMA HER ŞEYE RAĞMEN AYAK İPLERDE! MUNDO KENDİNİ KUTLAMA MODUNA HAZIRLAMIŞKEN BEKLENMEDİK BİR SÜRPRİZLE KARŞILAŞIP ŞOK GEÇİRİYOR! Mundo daha fazla ne yapabileceği hakkında bile bir fikri olmadan Négro’ya bakıyor ve aklına bir anda bir şey geliyor. Négro’yu hızla kaldırıyor ve köşeye çıkıp onu da beraberinde taşıyor. Avalanche Inverted Suplex pozisyonunda tutarken Négro bir anda öne eğiliyor ve Mundo öne düşüyor ayaklarının üstüne gelecek biçimde, Négro ise kollarını sıyırıp çekerek Triangle Inverted DDT için koşsa da Mundo onu üstünden itiyor, Négro pozisyonunu bozmuyor ve ona rağmen kendi başına Triangle pozisyonunda atlıyor- CORKSCREW ROUNDHOUSE KICK! NÉGRO’NUN MASKESİNİN ARASINDAN KANLAR SÜZÜLÜRKEN MUNDO ONU RİNG DIŞINA YOLLUYOR VE SUICIDE DIVE TORNADO DDT! HIZLA RİNGE GİRİYOR MUNDO VE İPLERE GİDİYOR, BİR TANE DE SASUKE SPECIAL! MUNDO APRON TARAFINA GEÇİYOR VE ASAI CORKSCREW SENTON! YETMİYOR, RİNGE GİRİYOR MUNDO TÜM NEFRETİNİ KUSARAK VE SPACEMAN MOONSAULT PLANCHA! MUNDO KÖŞEYE ÇIKIYOR HIZLA, YERDE YATAN NÉGRO’YA BAKIYOR VE DIVING CORKSCREW SHOOTING STAR PRESS ANCAK NÉGRO AYAKLARINI HAVAYA DİKİYOR GERİYE KALAN SON ENERJİSİYLE VE MUNDO’YERE YIĞILIYOR! KAFASINDAN KANLAR AKIYOR! İKİ İSİM DE YERDE YATARKEN HAKEM SAYIYOR! 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... MUNDO DOĞRULUYOR SURATINDAN ŞAKIR ŞAKIR KANLAR YERE BULAŞIRKEN! 9... MUNDO APRONA YASLANMIŞ BİR BİÇİMDE NÉGRO’YU TUTUYOR VE RİNGE SOKUYOR! HIZLA KÖŞEYE GİTTİ VE END OF THE WORLD! FAKAT MUNDO’NUN İŞİ BİTMİŞ GİBİ GÖRÜNMÜYOR! KÖŞEYE GİTTİ VE BİR END OF THE WORLD DAHA! YİNE KÖŞEYE GİDİYOR VE BİR TANE DAHA END OF THE WORLD- NÉGRO, MUNDO’NUN HIZINA YETİŞİP İPLERİ DÜRTERKEN MUNDO HAKEME DOĞRU ATILIYOR! BİR SANTİMLE SIYIRIP HAKEME ÇARPMAKTAN KURTULURKEN NÉGRO’YA YÜRÜYOR FAKAT NÉGRO ONU İTTİRİYOR VE HAKEME ÇARPIYOR MUNDO! MUNDO HAKEME BAKARKEN ŞAŞKINLIKLA BİR ANDA NÉGRO’YA DÖNÜYOR VE TAŞŞAKLARINA TEKMEYİ YİYOR! LOW-BLOW GELİYOR NÉGRO’DAN! MUNDO DİZLERİ ÜSTÜNE DEVRİLİRKEN NÉGRO ONU ÇENESİNDEN TUTUYOR VE HAFİFÇE YERE İTTİRİYOR!

F*CK YOU NÉGRO! *CLAP CLAP CLAP CLAP
F*CK YOU NÉGRO! *CLAP CLAP CLAP CLAP
F*CK YOU NÉGRO! *CLAP CLAP CLAP CLAP


KÖŞEYE ÇIKIYOR AĞIR AĞIR BİR BİÇİMDE VE FALLING STAR! HAKEM KENDİNE GELİRKEN NÉGRO TÜM ARENANIN YUHALAMALARI EŞLİĞİNDE TUŞA GİDİYOR! 1...2...

3!

Kazanan ve Yeni GWA Şampiyonu: Sin Cara Négro

SIN CARA NÉGRO KAZANIYOR! SIN CARA NÉGRO YENİ GWA ŞAMPİYONU! İnanılmaz bir yuhalama var arenada! Hakem elini kaldırıyor onun, bu sırada yuhalamalar iyice artıyor ve unvanını getiriyor. Négro unvanını omzuna atıyor, yuhalamalar olağanüstü seviyeye çıkmış durumda. Négro hiç umursamıyor ve köşeye çıkıp taunt at-

?: Tebrik ederim.

WXolYE.png


Sin Cara Négro ve arenadaki herkesin gözü titantrona çevriliyor. Sesi bir programla değiştirildiği anlaşılan birinin konuştuğunu görüyoruz. Négro köşeden inip kaskatı titantrona dikkatini veriyor.

?: Galibiyetin gerçekten iyiydi. Ama seni benim haricimde tebrik eden bir kişi daha var.

Kadraja sandalyeye bağlı şekilde duran yüzü bağlı bir kadın görüyoruz. Kadının elleri kelepçelenmiş durumda, vücuda kalın bir halat ipiyle sarılı. Adam kadının yüzünü açıyor, bu Estéla! Négro olanları öylece izlerken gizemli adamın o amatör kamerasıyla mutfaktaki kızgın yağı çektiğini görüyoruz.

?: Sana en başından söyleyeyim. Beni Janela gibileriyle karıştırıp şu an ciddiye almıyor olabilirsin ama bu çok kötü olur. Şimdi, her şeyin düzelmesi sana bağlı. Senden istediğim birkaç basit şey var. Maskeni çıkar.

Négro omzunda kemerini düzelterek kafasını iki yana hayır manasında sallıyor ve adam bunu görünce kızgın yağı Estela'nın suratına iyice yaklaştırıyor. Estéla sıcaklığı hissettiği için bağırmaya başlıyor.

?: O s*ktiğimin maskesini çıkarıyor musun yoksa o bakmaya doyamadığın suratı burada hiç edeyim mi? MASKENİ ÇIKAR OR*SPU ÇOCUĞU JORGE!

Négro bir çırpıda, hemen maskesini çıkarıp yere fırlatıyor! Maskesini fırlatıyor, kemerini de bırakıyor ve yalvar yakar titantrona bakıyor. Gözlerinin yaşlı olduğunu görüyoruz.

Buğra Gür: Vay a*ına koduğumun Hunicosu.

EO27JD.png


Adam şimdi kızgın yağı Estela'nın suratının yakınlarından çekip yere koyuyor ve Hunico'ya direktiflerini yöneltmeye devam ediyor.

?: Yapman gereken tek bir şey kaldı. Seninle o unvan için bir maç istiyorum. Eğer bunu bana verebilirsen, Estéla'nın elini kolunu çözüp onu aldığım gibi evine bırakırım.

Hunico koşarak ringden fırlıyor ve arka alana gidip Patrick Allen'ı arıyor! En sonunda onu sedye ile götürdüklerini görüyor ve sedyenin önüne atlayıp konuşuyor.

Hunico: Bana bak şimdi s*ki t*şağı yayıp yatmanın sırası değil. Olanları görüyorsun değil mi? O or*spu evladının istediği maçı ver hemen.

Patrick Allen: Bak Hunico şu an bunu konuşacak halde-

Hunico: LAN ANANIN A*INDA ÇIPLAK AYAKLA DOLAŞIRIM ŞİMDİ. KONUŞACAK HALDE DEĞİLSEN NASIL KONUŞUYORSUN? HEMEN O MAÇI AYARLIYORSUN.

Patrick Allen: Tamam, öyle olsun. Oldu bil.

Hunico sedyenin önünden çekiliyor ve koşarak titantronun önüne gidiyor tekrar. Bu sırada amatör kameralı adamın ön kamerayı açtığını görüyoruz.

r0yq9z.png


BU PUNISHMENT MARTINEZ! PUNISHMENT MARTINEZ'İN MAÇI YARIDA BIRAKIP GİTMESİNİN SEBEBİ BUYMUŞ!

Punishment Martinez: Teşekkürler or*spu evladı.

PUNISHMENT MARTINEZ! KIZGIN YAĞI ESTÉLA'NIN SURATINA FIRLATIYOR! ESTÉLA'NIN KORKUNÇ ÇIĞLIKLARIYLA BERABER ARENA TUZ BUZ! ÇIT ÇIKMIYOR, KİMSENİN AĞZINI BIÇAK AÇMIYOR. HUNICO ALGILARI KAPANMIŞ ŞEKİLDE ÖYLECE EKRANI SEYREDİYOR!

Punishment Martinez: Hiç kimse boş yere kötü olmaz, bir sebebi vardır demişti ünlü bir düşünür. Hayatta karşına çıkan kötü şeylerin her zaman bir sebebi vardır. 'Gidenler bizden hep bir parça götürürler, o parçanın yerinde de derin izler kalır. Herkesin sakladığı bir yara izi vardır, insanlardan gizlemeye çalıştığı saklamak için çok uğraştığı bir yara izi.' Sen Jorge, geçmişte canını yaktığın insanların geride bıraktığı acı hayatları hiçbir zaman önemsemedin. Sen benden çok değerli bir şey aldın Jorge. Ve o benim herkesten sakındığım en büyük yara izim. Estéla'nı arabanın içine bıraktığım kağıttaki adresten alırsın.

Hunico apronda deliye dönmüş şekilde küfürler saydırıyor. Etrafı yumrukluyor! Her gördüğü şeye tekme savuruyor. Kemerini bile yanına almadan gözleri dolmuş bir şekilde arka alana otoparka koşmaya başlıyor. Bizler de reklama gidiyoruz.

zGGRW9.png


NL2YMO.jpg


Lilian Garcia: Bayanlar ve baylar, sıradaki maç gecenin ana gösterisi ve Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu için!

God Save Our Queen.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=aqLppdKB0VE[/ame]

I DID MY TIME! Wade Barrett girişte ve arena adeta yıkılıyor.

LvEQaZ.jpg


Barrett'ın kolunda Nexus yerine Büyük Britanya bayrağının işlenmiş olduğu bir kol bandı var. Seyircilerden "Let's go Barrett" sesleri yükselirken Barrett ısına ısına ringe geliyor. Uzun rampayı yürürken İngiltere bayrağının dört bir yanda sallandığını görüyoruz. Barrett basamakları tırmanıyor şimdi ve çok atik bir şekilde içeri girip iplere gidiyor ve dirseği vuruyor. Binlerce İngilizle tek yürek olmuş Barrett ringde ısınarak rakibini beklerken seyirciler yuhalamaya hazır bir şekilde bekliyor.

r0REQ3.jpg


Şimdi ışıklar gidiyor. Loş bordo bir ışık giriş sahnesine dönüyor. Girişte kalçalarında ''Hoopla'' yazılı dört kadın beliriyor. Ve onların arkasında koyun maskesi takmış bir adam var! ADAM MASKEYİ ÇIKARIYOR VE...

4pk5W7.jpg


BU TRUTH MARTINI! Kırmızı takımı ve siyah güneş gözlüğüyle sırıtıyor. Bir elinde yanından hiç eksik etmediği Book of Truth varken diğer elinde koyun maskesi var. Şimdi elindeki koyun maskesini malum yerine doğru tuttuktan sonra birden kızlar ona yapışıyor. O ise her zaman yaptığı şeyi yapıyor;

NIHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=tjlIB_vhm7U[/ame]

9YbaWo.jpg


Lunar Wave duyuluyor ve girişte Joey Janela görünüyor! Coşkulu bir şekilde girişte. Dilini çıkararak şovunu yapıyor. Seyircilerin çoğunluğundan yuhalama geliyor. Martini şimdi kadınlara Janela'yı işaret ediyor. Kadınlar yavaşça Janela'nın yanına gidip ağzına sigarayı yerleştiriyor ve yavaşça yakıyorlar. Janela bir fırt aldıktan sonra sigarayı onun ağzından alıp arka alana giderlerken, Janela yavaşça Martini ile beraber ringe ilerliyor. Janela ringe girmeden önce Martini onun kulağına birkaç şey fısıldıyor ve sırtını sıvazlıyor. Ardından Truth Martini bir bayrak açıyor, bayrağın üstünde...

( ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Martini bayrağı dalgalandırırken-

WYATT!

2OoQm2.jpg


Işıklar kesiliyor. Ekranda gaz lambasıyla Bray Wyatt var.

nbNGPM.png


Bray Wyatt: Wembley, I'm here.

Wyatt lambaya üflüyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=oFffZGNnil4[/ame]

Girişte gaz lambasıyla Bray Wyatt görünüyor.

gPYLLN.png


Wyatt ringe ağır ağır ilerliyor ve lambanın ışığı belindeki unvanı aydınlatıyor. Barrett ve Janela onun gelişini izlerken Wyatt odaklanmış bir şekilde rampada duruyor. Lambaya üflüyor.

5NnRod.png


Wyatt kahverengi paltosunu çıkarıp unvanını omzuna atıyor ve ringe tırmanıyor. İçeri giriyor Wyatt ve unvanı isteyen hakemin göğsüne atarcasına koyuyor unvanı. Ardından köşesine geçiyor.

Lilian Garcia: Katılımcılardan ilki, Asbury Park, New Jersey'den, 200 pound ağırlığında, "The Bad Boy", JOEY.... JANELAAAA!

Seyircilerden karışık tepkiler var. Kimileri yuhalarken kimi çok tanıdık bir marşı söylemeye başlıyor.

Lilian Garcia: Katılımcılardan ikincisi, Preston, England'dan, 246 pound ağırlığında, WADE... BARRRRETT!

Büyük destek var seyirciden. Barrett alkış ve tezahüratları dinlerken hareketsiz.

Lilian Garcia: Lafayette, Louisiana'dan, 285 pound ağırlığında, güncel Dünya Ağırsiklet Şampiyonu... BRAY... WYATT!

Wyatt köşede baş aşağı dönerek rakiplerine bakarken yuhalanıyor.

qAN23q.jpg


Hakem unvanı son kez gösteriyor ve maç başlıyor.

World Heavyweight Championship Match
Bray Wyatt (c) vs. Wade Barrett vs. Joey Janela


LET'S GO BARRETT!

Tezahüratlar arasında üçlü birbirini tartıyor. Truth Martini ring kenarından bağırarak talimatlar veriyor. "Çok dayak yersen diye getirdim" diyerek beyaz bir mendil sallıyor ama ona dönen Janela'nın yüz ifadesindeki ciddiyeti görünce susuyor. Üçlü şimdi köşelerinden ayrılıyor ve birbirlerinin etrafında dönmeye başlıyorlar. Barrett ağır ağır gardını alıyor ve ikiliye doğru yaklaşıyor. Ancak Bray Wyatt! Bir anda kayarak ringden iniyor ve Truth Martini'nin üstüne koşarak RUNNING CROSSBODY! Martini tır geçmiş gibi bir yüz ifadesiyle yerde kalırken Janela bu esi affetmiyor ve koşarak iplerden Tope Con Hilo! Wyatt'ı indiriyor Janela. Barrett da ringden inip aksiyona katılıyor ve arkadan iterek Janela'yı bariyerlere çarptırıyor. Janela sırtını tutarken Barrett üzerine koşuyor ve BIG BOOT! Janela seyircilerin arasına düşüyor. Barrett şimdi kıvranan Martini'ye yüz vermeden Wyatt'ı saçından tutup içeri götürmek istiyor ama Wyatt'ı sürükleyemeden Wyatt çeviriyor hareketi ve iterek Barrett'ın sırtını aprona vurduruyor. Barrett acı içindeyken Wyatt'tan bir de Uppercut! Şimdi Barrett'ı kaldırıp içeri atıyor Wyatt ve arkasından dalıp ona doğru koşuyor- BARRETT'TAN YARI YOLDA WINDS OF CHANGE! Wyatt yerdeyken Barrett gardını hala yukarıda tutuyor ve dizlerinin üzerinde duran Wyatt'a bir sol direk! Ardından bir sağ kroşe! Wyatt sersemlemiş şekilde köşeye doğru sürünüyor. Joey Janela seyircilerin arasından ağzını tutarak çıkıyor ve ringe dalıp kavgaya katılıyor. Barrett'a arkadan sert bir Running Dropkick geçiriyor, Barrett tekmenin etkisiyle Wyatt'ın üstünde, köşede buluyor kendini. Janela karşı köşeden sekiyor şimdi ve bir Running Dropkick daha! Hem Wyatt, hem Barrett yerde. Janela köşeye tırmanıyor şimdi, aşağıdakilere bakıyor ve Diving Elbow Drop yapmak için bekliyor.. atladı- WYATT AYAKLANIP HAVADA YAKALIYOR VE URANAGE! Janela sırtını tutarak yerde kalırken Wyatt ringden iniyor yine ve bacağından tutup dışarı çektiği Janela'yı Snake Eyes pozisyonuna alıyor, spiker masasına Snake Eyes! Bununla da yetinmeyip güreş şortundan tutuyor Janela'yı ve dosdoğru Tazz'in üstüne fırlatıyor! Tazz ve Janela yumak olmuş biçimde yere yığılırken Wyatt ringdeki Barrett'ı boş vermiş durumda ring altını arıyor. Ama yolunu Truth Martini kesiyor! Martini ve Wyatt yüz yüzeyken Barrett da ringde toparlanıyor. Wyatt yüzünde çirkin bir gülümsemeyle Martini'nin boğazına hamle ediyor- MARTINI'DEN WYATT'IN SAĞ KOLUNA JİLET DARBESİ! DİL ALTINDAN ÇIKARDIĞI JİLETLE WYATT'IN SAĞ KOLUNU SERTÇE ÇİZİYOR MARTINI!

Buğra Gür: O pis şeyi haftalardır dilinin altında mı saklamış?

Paul Ellering: İyi bir menajer kuralları nasıl deleceğini iyi bilmelidir.

Martini, Tazz'le beraber yerde yatan Janela'nın başına gidiyor şimdi.

kMWVY9.jpg


Martini, Janela'yı dürtüklüyor ama hareket gelmeyince Janela'nın başında cırtlak bir sesle şarkıya giriyor." IT'S THE EYE OF THE TIGER IT'S THE THRILL OF THE FIGHT! RISIN UP TO THE CHALLENGE OF OUR RIVAL-" Janela "gözünü seveyim sus ****** koyayım" diyerek Martini'yi itiyor ve ayağa kalkıyor. Wyatt'ın sağ kolundaki jilet darbesinden akan kan durdurulurken Janela ayağa kalkıyor ama ringden inen Wade Barrett'ın gelişine vurduğu Shoulder Tackle'ıyla tekrar kendini yerde buluyor. Martini bu kez köşede bekleyip bir şey yapmıyor. Barrett saçından tutup kaldırdığı Janela'yı Snake Eyes pozisyonuna alıyor ve DEMİR BASAMAKLARA SNAKE EYES! Janela yüzünü tutarak yerde kalırken Barrett demir basamakları çıkarıyor yerinden ve Janela'nın boğazına indirmek için hamle ediyor- ama Bray Wyatt tekrar giriyor olaya! Wyatt, Barrett'ın karnına tekme atıp basamakları düşürtüyor ve içeri atıyor Barrett'ı. Yuhalamalar eşliğinde içeri giriyor Wyatt ve köşeye itiyor rakibini, karşı köşeden sekiyor ve Avalanche! Wyatt şimdi kollarından tutuyor Barrett'ı ve ringin ortasına getirip dans ettiriyor! Halsiz Barrett'ı kollarından tutup dans ettirirken Londra seyircisi Wyatt'ı çok gürültülü bir şekilde yuhalıyor. Sonunda bırakıyor Wyatt dalga geçmeyi ve Barrett'ı kendine çekip dizine yatırıyor, Sister Abig- Barrett'tan Headbutt! Wyatt hareketi bırakıyor ve arkasını dönüyor- BARRETT'TAN TAM KARNINA SUPERKICK! Wyatt çöküyor, Barrett onu boynundan tutup çeviriyor şimdi ve Neckbreaker! Barrett şimdi köşeye gidiyor, "Let's go Barrett" sesleri arasında köşeye tırmanıyor Barrett ve Diving Elbow Drop için köşede doğruluyor. JOEY JANELA! Ringe dalıyor ve köşeye koşup sıçayarak HURRICANRANA! Barrett takla açarak Wyatt'ın üstüne düşüyor! Janela sürünüyor şimdi ve Wyatt'ı tuşluyor, 1.....2.......

Kick-out! Janela bozuntuya vermeden köşeye gidiyor ve ağır ağır tırmanıyor. Swanton Bomb için tüm hazırlıklar tamam. Janela şimdi atlıyor- WYATT DİZİNİ KOYDU! Janela sırtını tutarak acı içinde sürünüyor ve iplere tutunarak ağır ağır ayağa kalkıyor. Wyatt da karşı köşede ayaklanmış vaziyette, Janela koşuyor ve Forearm Smash! Kafasından kavradığı Wyatt'a bir de Bulldog eklemek istiyor, koşuyor- Wyatt itiyor onu! Janela dönüyor ve Jumping Superkick! Wyatt iplere geriliyor bu tekmeyle. Janela üzerine koşuyor, Wyatt'tan Uppercut! Janela çenesini tutarak dizlerinin üzerine çöktüğünde Wyatt koşuyor ve tam kafasına Knee Lift- Janela çekiliyor yoldan hemen ve üzerine doğru koşan Wyatt'a Scoop Slam! Janela iplerden sekiyor hemen ve Somersault Senton eklemek istiyor- Wyatt yine dizini koydu! Janela yine sırtını tutarak iki büklüm olurken Wyatt onu arkadan tutuyor, çeviriyor ve Short-Arm Clothesl- Janela kolunun altından dönüyor ve çevirerek Tornado DDT- Wyatt düşmüyor! Janela'yı da tutarak köşeye koşuyor ve Janela'nın sırtını köşeye çarptırıyor! Hiç durmadan karşı köşeden sekiyor ve Avalanch- Janela'dan tekme! Wyatt sersemliyor, Janela hemen ikinci turnbuckle'da doğruluyor ve Double Axe Hand- Wyatt yakalıyor, kolunun altına giriyor ve Uranag- Janela havada çeviriyor bunu da ve Tornado DDT! Tornado DDT! Bu kez düştü Wyatt ve Janela hemen iplerden sekiyor Somersault Senton için- Wyatt yoldan çekiliyor bu kez ve boşa atlıyor Janela! Janela sırtını tutarak ayaklanırken Wyatt onu arkadan tutuyor ve Back Suplex pozisyonunda kaldırıp Gutbuster vurmak istiyor- Janela sıyrılıyor bu kez de ve Wyatt ona dönünce 2. kez Jumping Superkick! Bir kez daha hamle ediyor- Wyatt Uppercut'la cevap veriyor. İplere geriliyor Janela ve hiç durmadan iplerde sallanıyor ve Rebound Clothesl- WYATT'TAN LARIAT'LA CEVAP! İKİSİ DE YERDE! Bu bir düello.

7B189W.jpg


İki isim savaşırken sakin sakin izleyen Barrett son sekansla beraber ayaklanıyor ve Wyatt'ı saçından tutup kaldırıyor ve ringin dışına fırlatıyor. Şimdi dirsekliğini sıyırıyor Barrett, BULLHAMMER IS ON THE WAY! Londra seyircisi çıldırıyor ve "Barrett" tezahüratları başlıyor. Truth Martini bu esnada bağırarak bir şeyler söylemeye çalışıyor Janela'ya. Janela seyircinin reaksiyonundan ne olduğunu anlamış gibi! Ayağa kalkmak yerine yana yuvarlanıyor ve kendini ring dışına atıyor. Barrett hiç durmadan ringden kayarak iniyor ve Janela'ya arkadan sert bir tekme atarak karnını bariyerlere çarpmasını sağlıyor. Şimdi Single Underhook'a alıyor bariyerlere yaslayıp ve karnına arka arkaya yumruklar, bir! İki! Üç! Dört! BEŞ GELMİYOR ZİRA TRUTH MARTINI! SANDALYEYİ BARRETT'IN SIRTINA GÖMDÜ TRUTH! Hakem bağırıp çağırıyor ama bu Triple Threat! Barrett sırtını tutarak hareketsiz kalırken Truth Martini'ye İngilizler, küfürler eşliğinde "You Suck" tezahüratları yapıyor. Martini onlara aldırmadan Janela'ya destek oluyor ve ayağa kalkmasına yardım ediyor. Janela kalkıyor- BRAY WYATT'TAN İKİSİNE BİRDEN RUNNING CROSSBODY, KÜTÜK GİBİ İKİYE AYIRIYOR MARTINI VE JANELA'YI! Janela ve Martini yan yana yerde yatarken Wyatt sürünüyor ve sandalyeyi eline alıyor. Bir Martini! Bir Janela! Bir Martini! Bir Janela! En sonunda Janela'nın biraz doğrulmasına izin veriyor, TAM KAFAYA CHAIRSHOT! Janela yere yığılıyor. Wyatt onu kucaklayıp aprona koyuyor ve iterek ringe atıyor. Bu esnada Barrett da yorgun argın ters köşedeki aprona çıkıyor ve manzarayı izliyor. Wyatt demir basamakları tırmanıyor ağır ağır ve köşeye gidip baş aşağı dönüyor, Wyatt baş aşağı pozisyonda dururken Janela'ya alaycı bir şeyler söylüyor- BULLHAMMER! APRONDAKİ BARRETT İPLERİN ARASINDAN BAŞ AŞAĞI JANELA'YI BAKIP SIRITAN WYATT'I BULLHAMMER'LIYOR! BARRETT TUŞA GİTTİ, 1........2..................

JOEY JANELA! Kendini tuş pozisyonun üzerine atarak maçı kurtarıyor! Barrett bunu affetmiyor ve Janela'yı kavrayıp direk Backbreaker'ı gömüyor. Janela daha nefes alamadan hemen Pumphandle Falling Powerslam! Janela yerdeyken Barrett tekrar köşeye gidiyor ve Bullhammer için işareti veriyor! Ama seyircilere susun işareti de yapıyor bir yandan. Wembley'de çıt çıkmıyor! Uyaracak bir Martini de yok Janela'yı. Janela kalkıyor, ayaklanıp arkasını dönüyor, BARRETT DİRSEĞİ KALDIRIYOR- JANELA SIÇRAYIP KAFASINI BARRETT'IN DİRSEĞİ YERİNE KOLUNA GÖMÜYOR! Janela yine baygın ama istediği etkiyi yaratıyor, Barrett kolunu tutup bağırarak yerde kalıyor. Seyirciler yuhalamaya başlarken doktor girip Barrett'ın koluna bakıyor. Ring dışında Martini de yerden kalkıyor bu arada ve içeri dalıp Janela'nın durumuna bakıyor. 2 sağlık görevlisi Barrett'ın çevresini sarmışken Janela menajerinin yardımıyla bir kez daha ayaklanıyor. Wyatt'ın sandalye darbesinden dolayı yüzü kana bulanmış durumda ama buna aldırmıyor Janela ve sürünerek sağlıkçıların yanına gidiyor. Hakem ve görevliler Janela'ya "olmaz" babında bir şeyler söylese de o, onları itekliyor ve Barrett'ı kendine çekiyor, kafasını bacaklarının arasına alıyor. Package pozisyonuna tutuyor ve kaldırıyor Janela, PACKAGE PILEDRIVER! JANELA VURDU HAREKETİ! JANELA GİTTİ TUŞA, WYATT BU ESNADA RİNG DIŞINDAN ORAYA YAKLAŞIYOR, TUŞ SAYILIYOR, 1....2......

3!

Kazanan ve yeni Dünya Ağırsiklet Şampiyonu: Joey Janela

VQLq3B.jpg


JANELA KAZANIYOR! JOEY JANELA YENİ DÜNYA AĞIRSİKLET ŞAMPİYONU! TRUTH MARTINI KOŞARAK UNVANI ALMAYA GİDİYOR!

AMA HAKEM BAŞINI İKİ YANA SALLIYOR! Ekranı işaret ediyor hakem ve tekrara bakıyoruz. 3 sayılmadan hemen önce Wyatt, ring dışından uzanıp Barrett'ın elini tutarak iplere koyuyor! Martini öfkeyle apronu döverken hakem Lilian'ın yanına gidip bir şeyler söylüyor.

Lilian Garcia: Baylar ve bayanlar, katılımcının eli 3'ten önce iplere değdiği için bu maç tekrar başlatılmıştır.

JANELA ÇILDIRIYOR! JANELA KAYARAK RİNGDEN İNİYOR VE BRAY WYATT'IN ÜSTÜNE ATLIYOR! Wyatt'la Janela birbirlerinin bulabildikleri her noktasını yumruklayıp yuvarlanarak spiker masasına kadar geliyorlar. Janela üst üste yumruklarla baskın çıktıktan sonra Wyatt'ın tam boğazına Knife Edge Chop çıkararak nefesini kesiyor. Şimdi geriliyor Janela ve koşarak Single Leg Dropkick! Wyatt spikerlerin arasına düşen isim bu kez. Janela doymuyor ve spiker masasının üstüne çıkıp öteki tarafa geçiyor ve Wyatt'ın üzerine çıkıp arka arkaya yumruklar atıyor. Tazz, Ellering ve Gür köşeye çekilirken Janela spiker sandalyelerini alıp Wyatt'ın karnına vurmaya başlıyor. En sonunda masanın üstündeki banketleri söküyor Janela ve Wyatt'ı saçından tutup çıkarıyor spiker masasının üstüne. Janela, Package'e alıyor, SPİKER MASASINA PACKAGE PILEDRIVER İÇİN KALDIRIYOR, Wyatt indi, Wyatt'tan Uppercut! Janela'dan LOW BLOW! WYATT DİZLERİNİN ÜZERİNE ÇÖKÜYOR! Janela şimdi Package'i boş vermiş vaziyette olabildiğince geri adım atıyor ve Wyatt'a bakıyor, koşuyor ve SPEAR- WYATT'TAN BACK BODY DROP! JANELA JAPON SPİKER MASASININ ÜSTÜNE DÜŞÜYOR! Masa kırılmasa da Janela acı içinde sırtını tutarak yerde kalırken Wyatt dizlerinin üzerinde ilerleyerek iniyor masadan ve Janela'ya yöneliyor. Saçından tutup kaldırdığı Janela'yı tutuyor ve son süratle spiker masasına fırlatıyor! Köşeye başını çarpıp yerde kalıyor Janela. Bu esnada ringden inen Barrett, Wyatt'ı tutup kendine çeviriyor ve sert bir sol direk! Üzerine bir kroşe ve karnına tekme attığı Wyatt'ı ittirerek sırtını demir basamaklara çarptırıyor Barrett. Ringe atıyor Wyatt'ı ve köşeye çıkıyor, tırmanıyor, Diving Elbow Drop! Wyatt karnını tutarak kıvranırken Barrett onu kaldırıyor ve sırtlıyor, işareti veriyor ve WASTELAND! WASTELAND! BARRETT GİTTİ TUŞA, 1..........2..............

KICK-OUT! WYATT ATIYOR WASTELAND'İ! Barrett "kendin kaşındın" der gibi bir surat ifadesiyle köşeye geriliyor ve Bullhammer için vaziyet alıyor. Janela hala yerde yatarken Martini onu kaldırmaya çalışıyor ama nafile. Barrett maçı bitirmeye ilerliyor, Wyatt kalkıyor, Barrett ileri çıkıyor ve BULLHAMMER! AMA RİNGE DALIP ARAYA KENDİNİ ATAN TRUTH MARTINI'YE! Barrett şaşkınlıkla ona bakıyor ama bu yeterli oluyor, Bray Wyatt'tan çok seri bir Running Crossbody! Wyatt şimdi kendini ringin dışına bırakıyor ve yerden kalkmaya çalışırken ring altını arıyor bir yandan da. Bir masa çekiyor Wyatt ve onu güç bela içeri ittirdikten sonra ringe dönüyor. Barrett iplere tutunarak ayağa kalktığında masayı kuran Wyatt'ı görüp koşuyor ama Bray ona çoktan hazır, kolunun altına giriyor onun hemen ve zıplatıp Uranage! Barrett yerdeyken Wyattt masayı kuruyor ve köşeye yaklaştırıyor. Masa hazır, Barrett'ı ayağından tutup köşeye yaklaştırıyor ve çıkarıyor Wyatt. Barrett'ı üçüncü turnbuckle'a oturtup kendi de çıkıyor şimdi ve boynundan kavrıyor Barrett'ı. Wyatt dizini Barrett'ın karnına dayıyor ve alnına bir öpücük konduruyor, KÖŞEDEN MASAYA DIVING SISTER ABIGAIL! UÇARAK ABIGAIL'LEDİ BARRETT'I! WYATT TUŞA GİDİYOR, 1...........2...........

MARTINI BOZDU! BU KEZ MARTINI MÜVEKKİLİ ADINA KENDİNİ TUŞUN ÜSTÜNE ATAN ADAM OLUYOR! Bray Wyatt kendi sırtındaki masa döküntülerini temizlerken Martini'ye bakıyor. Truth Martini dizlerinin üzerinde Wyatt'ın gelişini izliyor. Wyatt bir anda boğazını sıkmaya başlıyor onun ve elini ağzına sokup dilini çekmeye başlıyor! Wyatt, Martini boğulacakmış gibi tekmeler savururken boğazını sıkarak kaldırdığı Martini'nin dilini çekmeye devam ediyor, bu sırada Joey Janela! Arkadan giriyor ve Jumping Neckbreaker! Martini hala nefes nefese kendini ringden dışarı bırakırken Janela dizlerinin üzerinde kalkıyor, Wyatt da aynı şekilde. İkili birbirine sürünüyor. Wyatt'tan Uppercut! Janela'dan Headbutt! Wyatt karnına bir tekme atıyor rakibinin şimdi ve DDT'lemek istiyor ama Janela dönerek kurtuluyor ondan ve atik bir hamleyle Wyatt'ın suratına Trouble in Paradise'ı kapatıyor! Ama Wyatt düşmedi! Wyatt dizlerinin üzerinde kalırken Janela iplerden sekiyor ve Curb Stomp- Wyatt çekildi yoldan, Janela tekrar iplerden sektiğinde bir Lariat salladı- bu sefer Janela kayarak altından geçti. Janela iplere gerileyince Wyatt üstüne koştu, Janela ipleri tutarak eğilince Wyatt ringden düşüyor ama ayakta! Ring dışından ayaklarını tutarak yere düşürüyor Janela'yı ve dışarı çekiyor. Saçından tutup demir basamaklara son hızla fırlatıyor- Janela sıçrayarak pas geçiyor basamakları ve ayakta kalıp tekrar ringe dalıyor. Wyatt aprona sıçrayıp içeri girmek istediğinde Janela hemen orada bitiyor ve sert bir Enzuigiri! Wyatt düşmese de epey gevşek biçimde tutunuyor iplere. Janela onu aprondan ringe Suplex'lemek için kolunun altına girip kaldırıyor- Wyatt arkasına düştü. Janela dönüyor hemen, Wyatt'tan Uppercut! Janela gerilip yine Rebound Clothesl- Wyatt kolunun altına giriyor ve zıplatıp Uranage- Janela arkasına geçiyor hemen ve GERMAN SUPLEX YAPIYOR AMA BRAY WYATT!

POmVXQ.png


Düşmeden Spider Walk'a duruyor Wyatt inanılmaz bir şekilde! Janela hemen Double Foot Stomp'a koşuyor ama Wyatt tahmin etmiş gibi düzeltiyor pozisyonunu ve iplerden ona son hız gelen Janela'ya Lariat sallıyor- Janela kayarak kolunun altından geçiyor ve arkasını döner dönmez Wyatt'a bir Jumping Knee! Wyatt şimdi köşeye gerilediğinde Janela üzerine koşuyor ve dizini geçiriyor tam karnına. Şimdi Janela kendini geriye bırakıyor ve Monkey Flip- Wyatt dönmüyor! Monkey Flip için dizlerini Wyatt'a kenetlemiş olan Janela'yı ayaklarının üzerine indiriyor ve Uppercut! Janela sersemlemişken iplere itiyor onu Wyatt, bekliyor, Janela'dan Sunset Flip Roll-Up! 1....2....Wyatt kalkıyor ve kalkar kalkmaz göğsünden ittirdiği Janela'ya bir tekme savuruyor, Janela yine kayarak geçiyor onun altından ve Shotgun Dropkick! Ama Wyatt yıkılmıyor ve iplere tutunarak ayakta kalıyor. Janela şimdi koşuyor- Wyatt yer değiştirdi, kolunun altına girdi Janela'nın ve İPLERE URANAGE! İPLERE KAFASINI DENGESİZ BİR ŞEKİLDE VURUYOR JANELA! SAĞLIKÇI İÇERİ GİRMEK İSTİYOR AMA WYATT ÇOK SERT BİR YUMRUKLA İNDİRİYOR ONU. Janela yerde hareketsiz. Wyatt "bunun uğruna can vermeye değer miydi" diyerek kahkaha atıyor. Halsiz Janela'yı dizine yatırıyor, alnını öpüyor, Barrett dışarıda hareketsiz, akbabalar adeta Wembley'in çatısını dolduruyor, SISTER ABIGAIL! Wyatt çok sakin bir şekilde maçı bitirmek tuşa gidiyor, 1......2...............

YİNE OLMADI! TRUTH MARTINI! WYATT'IN KAFASINDA PATLATIYOR SANDALYEYİ! Wyatt yerde kalırken Martini onu güç bela düz posiyona getiriyor ve Janela'yı kolundan tutup Wyatt'ın üstüne çekiyor. Hakem bir süre Martini'ye baksa da sonunda saymak zorunda kalıyor, 1.....2.....Wade Barrett! Güç bela ringe dalıp tekmeyle bozuyor tuşu. Martini elinde sandalyeyle ona dönüyor- Barrett, Big Boot'u tam sandalyenin üstüne oturtuyor! Sandalye bir yana, Martini bir yana düşüyor. Ama Barrett'ın işi bitmiyor. Barrett ringden iniyor şimdi ve Martini'yi sondaki spiker masasına götürüyor, sırtına alıyor Truth'u ve arenaya şöyle bir bakıyor. Büyük bir destek var Barrett'a. Barrett derin bir nefes alıyor, WASTELAND! TRUTH MARTINI'YI GEÇİRİYOR MASAYA WASTELAND'LE! MARTINI YIKINTILARIN ARASINDA YATARKEN BARRETT AYAĞINI ONUN ÜZERİNE KOYUYOR! "Let's go Barrett" tezahüratları arasında ringe giriyor Barrett ve yerde yatan iki isme bakıyor. İpler tamamıyla onun elinde şimdi. Barrett, ikiliye bakarken sol dirsekliğini de çıkarıyor! Barrett, Double Bullhammer'a gidecek! Janela'yla Wyatt ağır ağır ayağa kalkarken Barrett onlara bakıyor, koşuyor ve DOUBLE BULLHAMM- WYATT YAKALADI, JANELA'YA İTTİ, JANELA'DAN SUPERKICK! WYATT TUTTU ŞİMDİ VE GELİŞİNE SISTER ABIGAIL! Barrett ringin dışına bırakıyor kendini. Wyatt'la Janela karşı köşelerde sürünüyorlar şimdi ve kalkıyorlar ayağa.

NO1WDO.png


"Allah Allah Allah saldır Janela
Bizim için kemerleri kaldır Janela."


Kalabalık Janela'nın arkasında! Janela da şaşırmış gibi görünüyor, Wyatt sadece donuk gözlerle Janela'yı izliyor. İkili halsiz bir şekilde birbirine ilerlediğinde Wyatt direk karnına bir Knee Lift geçirip dizlerinin üzerine çöktürdüğü Janela'nın boğazına yapışıyor. Maçı bırakıp Janela'yı boğmayı deniyor Wyatt. Hakem bu kıskacı ayırmaya çalışırken Janela bir anlık boşlukta yüzüne tükürüyor Wyatt'ın. Wyatt gözlerini tutarak gerilerken Janela'dan tam karnına bir yumruk. Şimdi dizlerinin üzerinde Wyatt da. Janela bir de Headbutt ekliyor. Wyatt sürünerek uzaklaşırken Janela ayağa kalkıyor, Wyatt'ın doğrulmasını bekliyor ve kalkınca ona koşuyor- Wyatt'tan tekme! Janela sersemlemişken Wyatt koşup Lariat yapıştırmak istiyor- Janela sıyrılıyor ve döner dönmez 3. kez Jumping Superk- Wyatt ayağı yakaladı, kendine çekip dizine yatırdı, SISTER ABIG- Janela sıyrılıyor ve arkasını dönen Wyatt'a bu kez Jumping Superkick'i koyuyor! Wyatt sersemleyerek köşeye çekildiğinde Janela üzerine koşuyor, kenetliyor ve Monkey Flip'le fırlatıyor,- ama Wyatt ayakta! Janela arkasını döndüğünde Wyatt tüm hızıyla üzerine çullanıyor ve Avalanche'lıyor Janela'yı. Şimdi köşeye çıkarıyor Janela'yı. Demin Barrett'a yaptığının aynısını denemek istiyor Wyatt, Diving Sister Abiga- Headbutt! Janela sersemletiyor Wyatt'ı ve tam suratına bir de tekme vuruyor. Wyatt geriliyor, Janela köşede doğruluyor, Diving Crossbody! Ama Wyatt onu tutuyor ve ayaklarının üzerine indirip bir kez daha pozisyona alıyor, Sister Abiga- Janela yine düşmüyor ve arkasını dönen Wyatt'a SUPERKICK! Wyatt yerde. Janela kafasını bacaklarının arasına alıyor Wyatt'ın ve kaldırıyor, tutuyor, PACKAGE PILEDRIVER! PACKAGE PILEDRIVER! BU İŞ BİTER! JANELA HAREKETİ VURDU, TUŞA GİTTİ, 1......2.....

WYATT KALKIYOR! Janela kendini çaresizce yere bırakıyor. Wyatt'la Janela yan yana yatarken Janela başını çeviriyor ve Wyatt'a "geber artık şişman ***** çocuğu" diye bağırıyor. Janela yerinden kalkmaya devam etmeden sayıp sövmeye devam ediyor. Bu esnada Bray Wyatt'ın başı aniden doğruluyor zira Spider Walk'a kalkıyor Wyatt! Janela şoktan sıyrılıp kalkmaya çalışsa da çok geç! Yakaladı, dize yatırdı ve SISTER.. ABIGAIL! Wyatt tuşa gidiyor, 1...........2..........

BU KEZ JANELA! Wyatt yüzünde büyük bir şaşkınlık ifadesiyle Janela'ya bakıyor. Wyatt şimdi eldivenlerini çıkarıyor ve hışımla ringin dışına fırlatıyor. Janela'yı saçından tutuyor ve çıplak elle sert tokatlar atmaya başlıyor. Dördüncü tokattan sonra kukla gibi başı geriye düşüyor Janela'nın. Wyatt "peygamberlerle oyun olmaz evlat" diye bağırıyor sırıtarak. Ardından dizine yatırıyor onu ve son yolculuğa hazırlanıyor. Alnını öpmek istiyor ama... Janela'dan Headbutt bu kez de! Wyatt sersemlemişken Janela "peygamberinin sen olduğu dünyanın Tanrısını s***im" diye bağırıyor. Janela'dan bir Headbutt daha! Wyatt dizlerinin üzerinde, Janela'dan FRONT SUPERKICK! Kafasını bacaklarının arasına aldı, kaldırdı ve güç bela PACKAGE PILEDRIVER! PACKAGE PILEDRIVER! İKİNCİ KEZ! JANELA TUŞA GİTTİ, 1.....2.........

3!

Kazanan ve yeni Dünya Ağırsiklet Şampiyonu: Joey Janela

6DkAJl.jpg


JANELA KAZANIYOR! JANELA, YENİ DÜNYA AĞIRSİKLET ŞAMPİYONU!

4pVZ3G.jpg


Pyrolar patlarken Lunar Wave arenada yankılanıyor ama Janela da, Wyatt da, Barrett da, Martini de yerde. Karmaşada ringe sürüklenmiş bir bez parçasını tutuyor eliyle Janela ve ayağa kalkmaya çalışıyor. Başaramayınca sağlık görevlileri ve hakem destek oluyor ona ve dikiyorlar ayağa. Janela yırtılmış bez parçasını yavaşça açıyor.


Seyirciden büyük destek geliyor Joey'e. Janela köşeye sürünüp bezle kemeri havaya kaldırırken arenada tekrar bir pyro şovu başlıyor. Janela'nın zaferi uğruna konfetiler atılırken Martini sürünerek kendini ringe atıyor ve Janela'ya gidiyor. Janela'yla Martini sarılıyor. Martini yerde yatan Wyatt'a "Koyduk mu lan" diye bağırıyor ama Wyatt onu duyabilecek vaziyette değil. Janela şimdi ringden iniyor ve seyircilerin arasına yöneliyor. Lösemili çocuklara ayrılmış bölüme gidiyor ve House of Truth tişörtlü bir miniğin yanına gidiyor.

Ama miniğin suratına bile bakmadan onun yanında oturan ve besbelli hayranı olan bir bayanı öpmeye başlıyor! Martini suratındaki kana aldırmadan bir şampanya patlatıyor ve Janela, kadınla kutlamasına devam ederken ikili girişteki Wrestle Kingdom logosuna doğru kadehlerini havaya kaldırıyorlar ve kameralar bu görüntülerle kapanıyor.

zGGRW9.png


2002, New York

New York'un ücra bir köşesindeyiz. Genç bir çocuğun Hunico ve Camacho'nun karşısında çok kötü bir durumda bir şeylere ısrar ettiğini görüyoruz.

Camacho: Bak anlıyoruz kardeşim seni, gerçekten. Harman kaldığın her halinden belli oluyor ama biz malı kendimiz yapmıyoruz sadece tedarikçiyiz. Biz şimdi sana bunu borç olarak versek yarın patron başımıza çok kötü bela açabilir.

Hunico: Orale ese. Ben halledeceğim. Bu seferlik böyle olabilir, ama bir dahaki geldiğinde böyle bir teklif asla istemiyorum anlıyor musun? Zaten Pachuca'dan buraya yeni göç ettik ve parasal olarak durumumuz çok iyi değil. Sana verdiğim mal bittiğinde bizi tekrar burada bulman mümkün değil, bu yüzden şu kağıtta yazılı olan telefon numarasından ulaşmalısın bana.

Hunico cebinden naylon bir poşet çıkartıp onu çocuğa veriyor. Çocuk teşekkür ederek kimseye görünmeden evinin yolunu tutuyor. Evden içeri girip hemen odasına çekiliyor ve kapısını kitleyip Hunico & Camacho'dan aldığı naylon poşetin içindeki şeyi masaya dökmeye başlıyor. Sandalyeye oturup iyice eğiliyor ve yaklaşık iki saat geçtikten sonra kapıyı birinin tıklattığını görüyoruz. Bu amatör kamerasıyla onu maçından önce hatıra amaçlı görüntülemek isteyen ağabeyi.

Martinez: Pedro, antrenman için çok geç kalıyoruz. Yarın maçın var üstelik. Kapıda bekliyorum.

Martinez içeriden bir ses gelmeyince tekrar kapıyı tıklatıp sesleniyor. Bu sırada ön kameraya kahkahalar atarak konuşmaya başlıyor.

Martinez: Pedro! Seni pç kurusu. Yarın maçın var ve cidden şu an kapıyı kitletip mastürbasyon mu yapıyorsun? Sana ne diyeceğim. Elimde bir anahtar var ve bu sktiğimin evindeki her odayı açabiliyor. Hemen toparlanıp maç öncesi röportaja katılmak akıllıca olur.

Martinez cebinden bir anahtar çıkarıyor ve kapıyı açıyor. Kapıyı açtığında ise erkek kardeşi Pedro'yu yere yığılmış şekilde görüyor. O yere yığıldığı sırada halıya düşen amatör kamera kaydı sona eriyor.

WRESTLING KINGDOM I Global Wrestling Alliance TM & © 2019 All Rights Reserved
 

Aschentef

Banned
Katılım
2 Haz 2015
Konular
2,726
Mesajlar
33,125
Tepkime puanı
880
Puanları
0
Konum
İstanbul
Cody Rhodes
Johnny Gargano
Senenin en büyük şovu. Heyecan verici. Alanda olacağız.
 

Ensiferum

Днепропетровск
Katılım
4 Tem 2013
Konular
631
Mesajlar
12,906
Tepkime puanı
1,083
Puanları
1,370
Bray Wyatt
Bray Wyatt
Dananın kuyruğu kopuyor. Takipteyim.
 
Katılım
14 Kas 2016
Konular
221
Mesajlar
13,387
Tepkime puanı
1,287
Puanları
855
Bret Hart
Kevin Steen
[ame]https://youtu.be/NIPM-RvD3Ps[/ame]
 

Reckless Behaviour

Be Happy, Be Bright, Be You
Katılım
3 May 2012
Konular
2,609
Mesajlar
54,572
Tepkime puanı
1,385
Puanları
1,760
Konum
İzmir
AJ Lee
-
Güzel bir şov olacak takip edeceğim hem saati de uygun.
 

Mr.Antonio Cesaro

4 Roots 1 Tree
Katılım
12 Ağu 2012
Konular
976
Mesajlar
26,588
Tepkime puanı
1,099
Puanları
1,445
Priscilla Kelly
Joe Gacy
Olabildiğince takip etmeye çalışırım.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst