RPG GWA - Wrestle Kingdom III

Patron

Müdüriyet No More
Konular
2,188
-
Tanıtım

rDNsD.jpg

Şov Bilgileri

GWA Wrestle Kingdom III
11.08.2021 - Çarşamba
Doha, Qatar
Khalifa International Stadium

Kick Off: 19:00
Ana Şov: 20:00

PPV Tanıtımı
Kick Off

r04Ib.png

W R E S T L E K I N G D O M I I I ! ! !

EVET, HOŞ GELDİN GWA EVRENİ! KICK-OFF VAKTİ!

qke4voi.png

Drone kamerasıyla geziyoruz Qatar'da! Doha'da! Tam da entel kesime, zenginlere hitap eden bir açılış ile karşı karşıyayız! Drone uçarken teker teker şampiyonların simülasyonu görünüyor! Denizin üstünde kemerler parlarken adeta ateş ediyor hologramlar! Böyle bir sonun başlangıcı olabilir miydi ki? Sezonu kapatacak şova böyle bir giriş! Kick-off'un girişinde bile özel bir muamele. Vincent Kennedy McMahon, kimlere nasıl oynayacağını çok iyi biliyor, öyle değil mi?

r0nf1.png

Spiker masasına dönüyor kameralar ve spikerler hazır. Tazz ve Buğra Gür yan yana.

Tazz: Hoş geldiniz sayın seyirciler. GWA Universe. 3. sezonun finaline hoş geldiniz. Nasılsın Gür? Ne düşünüyorsun bugün için?

Buğra Gür: Uzun zaman oldu Tazz. Ne zamandır senle yan yanayız. Artık bunun da bir sonu olduğu için hem üzgünüm hem de mutluyum. Bugünün programına bakıyorum da önceki Wrestle Kingdom'lardan daha iyi bir maç programı olduğunu görüyorum. Sen ve be-

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0H_ixae3gBw[/ame]

C O N O R !

r5WDC.png

Evet, UFC'nin dominasyon mani Conor McGregor kameralardan gözüküyor! Conor yürürken kafa sallıyor. Seyircilerden çok çok çok abartılı bir reaksiyon görüyoruz! Görünen o ki Qatar'a Conor'ın fanları sarıyor! Hem de her yerde. Sırtında İrlanda bayrağı ile yürüyor Conor ama hala reaksiyon devam ediyor. İnsanlar bu kadar desteği The Rock'a yapmıyor! Buğra Gür çok sinirli çünkü o tam önemli bir yerde konuşurken Conor onu kesmişti. Conor artık girişte gözüküyor ve hala büyük bir destek varken seyircileri selamlayarak geldikten sonra spiker masasındaki yerine oturuyor. Buğra Gür ile bayağı bakışıyorlar.

Buğra Gür: Biraz daha bekleseydin seni anons ede-

Seyirciler onun sözünü kesecek kadar büyük bir reaksiyon gösteriyorlar. Conor'un yüzünde p*ç gülümsemesi ile Gür'e bakarken Gür de seyircilere dönüp baktıktan ve tartıştıktan sonra Conor McGregor'a doğru dönüyor ve ardından da elindeki kağıtlara bakıyor. Gregor masayı incelerken Tazz'a bakıyor. Seyircilerin reaksiyonlarına bakıp elini kaldırıyor. Burğa Gür bir süre baktıktan sonra konuşmaya başlıyor.

Buğra Gür: Pekala Tazz. Şimdi Conor'a tek tek maçları sormalıyız öyle değil mi?

Conor McGragor: Ronda da burada olmayacak mıydı ya?

Tazz: Adam duyuruları bile takip ediyor Gür. Adama saygı göstermelisin biraz. Ama evet, Conor maçları yorumlayacak ama sadece o değil hepimiz yorumlayacağız. Kesin bu işin sonu iyiye gitmeyecek ama her zamanki gibi başlayacağız. Hoş geldin kardeşim.

Conor McGragor: Hoş buldum Tazz. Özellikle senin büyük hayranınım.

Buğra Gür: Biz eşek başıyız yani?

Tazz: Sakin beyler. Dağıtmayın konuyu. Hazırsanız başlıyoruz. İlk maçımız geliyor. 10 isimlik Battle Royal Maçı. Kazanan istediği kemer için maç hakkı kazanacak.

sqq4h0l.png

Tazz: Söyleyin bakalım beyler. İlk önce sen Conor.

Conor McGragor: Pekala. Dur bakalım düşüneyim. Çok fena ödülü varmış ha. Bu ödülü bana versinler ben de güreşeyim. Hem UFC'den hem de GWA'dan kemere hayır demem. Neyse şimdi konuyu dağıtmayayım ama sanırım kararımı verdim ya. Darby Allin diyeceğim. O çocuk harcanıyor. Onu izledim. Tam UFC tarzıyla dövüşüyor. Kendimi hatırlattı dersem yalan da olmaz.

Tazz: Peki ya sen Gür?

Buğra Gür: Bu maçı kazanacak adam belli ya. Strong alır.

Conor McGragor: Strong mu? Hadi ama Gür, daha iyi bir cevabın olmalı. O kadar burada oturuyorsunuz her hafta. Strong'un alması imkansız. Nakamura desen anlayacağım ama Strong mu? Ben o adamı hiç sevemedim.

Buğra Gür: Adamı sevip sevmemen ile kazanması arasında ne ilişki var?

Tazz: Sakin beyler. Ben de Darby Allin diyorum. O çocukta gelecek var. Neyse. Sıradaki maça geçiyoruz, hazır mısınız? I Quit Match. Biri şirketten ayrılacak. Evet.

bwbwhs4.png

Tazz: Bu sefer sen Gür.

Buğra Gür: Zayn kazanır.

Conor McGragor: Senin harbiden zevkin yok be Gür. Zayn korkağın teki. Omos'tan nasıl korktuğunu gördüm evde takip ederken. Gerçi bir şovu da benim maça denk geldiği için kaçırdım ama neyse. Zayn geçmişin izleri yüzünden Omos'tan korkuyor çünkü biliyor nasıl bir adam olduğunu ama dön de bir de Omos'a baksana. O kazanan olacak. Kaybedecek neyi kaldı ki? Hiçbir şeyi kalmadığı gibi son bir amacı var bence. Son amacı da Zayn değil de ne? Sen söylesene bir bana bunu.

Buğra Gür: Anlaşıldı, hiçbir noktada anlaşamayacağız galiba.

Tazz: Büyütmeyin. Ben de Omos diyorum.

Buğra Gür: Sen demi Tazz? Hadi ama.

Tazz: Neyse. Sıradaki maça geçiyoruz. GWA Hardcore Şampiyonluğu için adı üstünde olan bir Hardcore Maç. Hakem Scott ve Baron Corbin, Ryback'e karşı.

mlky0rw.png

Tazz: Gür, Ryback'in hayranı. Değil mi Gür?

Buğra Gür: Aynen öyle. Ben Conor'un bu konuda benimle hem fikir olacağını düşünüyorum işte.

Conor McGragor: Bak bu konuda aynı fikirdeyiz. Ryback kazanacak bence bu maçı. Benim gönlüm babadan yana. Diğer herifin konuştuğu dili falan beğenmedim hiç. Ryback'in kendine göre bir havası var ama sadece bu da değil. Onca olayın ardından her şeye rağmen sağ çıkıp her şeye de kafa tutabilecek bir adamdan bahsediyoruz. Adam ayıyla kapıştı an*sını s*tayım. Var mı daha ötesi? UFC'de çok iyi işler çıkarabilir. Rakibim olsun isterdim.

Tazz: Gür, sen bir şey ekleyecek misin üstüne?

Buğra Gür: Conor her şeyi söyledi zaten. Birkaç bir şey daha söylerdim de adamla durduk yere kavga etmek istemiyorum.

Tazz: Pekala o zaman. Sırada takım maçı var. Takım maçında sadece iki takım sembolik olarak karşı karşıya değiller. Aynı zamanda şirketin eski sahipleri vs. yeni sahipleri gibi bir durum var. Roman Reigns, Triple H'ten intikamını aldığı için o konu kapandı tabiiki.

cutqc64.png

Tazz: Madem öyle. Sana dönelim Conor. Söyle bakalım, kim kazanır?

Conor McGragor: Bu maçı The Shield kaybeder demek komedi olur. Batista da Triple H de iyi güreşçiler, evet ama The Shield daha pratik. Gür de bu konuda benimle hem fikir olabilir belki. Ben Batista'nın güreşin üst seviyesi için yeterli olduğunu hiç mi hiç düşünmüyorum. Hatta şöyle bir şey diyeyim, Gür bile Batista'dan daha iyi güreşir. Ama bu dediğime alınmazsan sevinirim Buğra Gür. Gerçekleri söylemeden edemiyorum, huyum kardeşim.

Buğra Gür: Gerçekten her güreşçiye UFC'de güreşir, güreşemez demen takıntın beni deli ediyor Conor.

Conor McGragor: Niye? Sen güreşemez misin?

Buğra Gür: Ne alaka?

Conor McGragor: Ronda güreşiyor. Hem de kimlerleeee..

Tazz: Şşş.. Tamam beyler. Yeter ama. Sırada GWA'nın Amerikan Şampiyonluğu kemeri için mücadele var. Geçmişiz izleri mi desek?

iy6srwl.png

Tazz: Gerçekten geçmişin izleri var ki Kane'in kendisi sırf Jericho'yu yenebildiğini ispatlamak için rakip olarak belirledi Wrestle Kingdom III'te. Bu maçı kim kazanır beyler? Bu sefer sözü ilk kim konuşursa ona bırakacağım.

Buğra Gür: Ben-

Conor McGragor: Dur, bir dakika. Gür, sence Jeri güreşebilir mi UFC'de?

Buğra Gür: Aman Tanrım, sabır ver bana. Ya senin takıntın bitmeyecek mi Conor? Maçı kazanan Jericho olacak bence. Kane durduk yere kendi kaşındı.

Conor McGragor: Bak o konuda haklısın, Buğra Gür. Jeri maçı bence de alacak ama bu maçların uzmanı Kane olduğu için belli de olmaz. Ortada Sammy faktörü de var. CM Punk olaylarından sonra çocuk sağlam bir şekilde dönmüş ve Jeri'nin yanında yer almıştı. Ben de iyice alıştım bu yorumlama işine ya. Gür, seni UFC'ye bir maçımı izlemen için davet edeceğim. Kızmazsan hatta sana en ön sıradan VIP bilet bile ayarlayacağım, ama sadece sana tek bir sorum olacak. Bu soruya yanıtımı istiyorum kardeşim. Yoksa kafayı yiyeceğim. Gür, sence Jeri güreşebilir mi UFC'de?

Gür tip tip bakıyor Gregor'a. Bu sırada Tazz araya giriyor.

Tazz: Evet, bence bu maçın asıl favorisi Kane. Uzmanlık alanında dans edecek Chris Jericho. Neyse sırada Gift of the Gods kemeri için maçımız var. Bu maç çok kalabalık. Harbiden de bayağı isim var.

bo2soqp.png

Tazz: Söyleyin bakalım, bu maçı kim alır? Öncelikle sen Conor.

Conor McGragor: Keith Lee favorim. O adamı sosyal medyada takip ediyorum. Hatta ben hazırladım onu maça. UFC'ye de davet edeceğim kardeşimi. Hak ediyor orada güreşmeyi. Gür yine delirecek ama tam potansiyelli UFC güreşçisi olur o. Aynı şekilde Cena da öyle. Diğerleri zaten maç içerisinde birbirlerini yiyecekler. Aradan sıyrılan isimler belli. Cena, TT ve Keith Lee aradan sıyrılıp kemere oynayacaklar. Bu dediğim tutmazsa... Neyse şimdi bir şey derdim ama gür ağlayacak. Kim uğraşacak onunla şimdi. Konuk olarak geldim adabımı bileceğim.

Buğra Gür: UFC'ye de şimdi sana da. Yeter be. 2 dk adam gibi maç yorumlayalım dedik GWA oldu UFC Performance Center ya. Tanrı aşkına Tazz. Maçı şampiyon kazanacak ve kemerini koruyacak. O adam hiç kaybetmez birader. Conor aşırı boş yapıyor. Kaybetmeyecek o adam.

Conor McGragor: Yooo. Kaybedecek. Görürsün.

Gür yine tip tip bakıyor Conor'a ve Tazz yine araya giriyor.

Tazz: Bence Cena favori. Şampiyon bu sefer kaybedecek. Her neyse. Sıradaki maç Drew McIntyre ve Rey Mysterio arasında.

4gfrvso.png

Tazz: Bu maç sadece sıradan bir maç değil, Drew'un da amacını hedeflediği bir maç. Conor ne diyorsun?

Conor McGragor: Ben bu iki ismin feudunu takip etmedim Tazz. Ama yorumumu yapayım yine de. Bence abi. Rey Mysterio çok zayıf. Tamam atletik ama yani bu maçı kazanabilecek birisi değil ama Drew'e baksana bir. Drew McIntyre anasını av... Neyse şimdi. Demem o ki bu maç kesinlikle Rey Mysterio'ya yazmaz. Drew bu maçı kazanacak kişidir ve sadece bu da değil UFC'de ağır siklet mücadelelerine oynayabilir. Geçen twitterdan bana yazdı. Ben ona birkaç öneride bulundum. Durum bu.

Buğra Gür: UFC kadar başına taş düşsün Conor.

Tazz: Sen ne diyorsun Gür peki sonuca?

Buğra Gür: Neyse. Ben de Mysterio alır diyorum ya.

Conor McGragor: Bana karşı çıkmak için diyorsun, değil mi? İmkanı yok alamaz o adam o maçı abi. Gür ne takıntılı adammışsın sen ya.

Tazz: Neyse beyler. Gecenin ana olayı var şimdi de sırada. Ne desek ki. En büyük mübadele bu. Daha büyüğü yok. Bu şovu bu şov yapan maç bu.

datkdh0.png

Tazz: Söyle bakalım Conor. Ne diyorsun bu maça?

Conor McGragor: Bakın beyler. Şimdi aşırı dürüst konuşacağım ama ondan önce şunu çok rahat bir şekilde söylüyorum size. CM Punk hayranıyım. Bütün Chicago'lu dostlarım bugün benimle beraber. Ama şunu da söylemek lazım ki The Rock da onun kuzeni Roman Reigns de hafife alacağın adamlar değil abi. Kesinlikle Gür'ün beğenmediği ama benim her fırsatta söyleyeceğim UFC tipi adamlar bunlar. Özellikle Punk öyle. UFC'ye adam lazım. Ama UFC'den adamlar hep bu şirkete geliyor. UFC'nin gatekeeperlığını yapmıyor. Sakın öyle anlaşılmasın. Bence bu maçı Punk taşıyacak. Üstüne hatta Roman Reigns ile büyük kapışmaya girecekler ama The Rock da var ortada. Çok karışık ya ama işin içinden bence net Punk çıkar. Ama Roman Reigns'in yaşadığı son zamanlarındaki büyük değişim gözümden kaçmadı. UFC'ye gelebilir. Çok iyi güreşçi.

Buğra Gür: Yetti artık şu UFC muhabbeti. Umrumda değil bu maçı kim kazanır veya kaybeder. Sen, benimle! Hem de şimdi Gregor!

Seyirciler coştu bunu Buğra gür söyleyince ve ardından da Conor McGregor ayağa kalkıp Gür'ün karşısında dikiliyor. Seyircilerden çok büyük reaksiyon. İkili sözlü kavga ediyorlar ve bir süre sonra Conor yine p*ç gülümsemesini atıyor ve ringe çıkıp iki elini açıyor. Buğra Gür'ü işaret ederek konuşmasına başlıyor.

Conor McGragor: Beni yenersen UFC'ye güreşçi olarak seni aldıracağım Gür. Hatta benimle kemer mücadelesine bile davet edeceğim seni. Gel g*tün yiyorsa!

Dedi ve Gür de sinirlendi ve çıkardı üstündekileri. Ring kıyafeti ile Conor'ın karşısında dikildi.

Singles Match
Conor McGregor vs. Buğra Gür

Maç için hakem koşarak geliyor ve zili çaldırıyor. Sürpriz bir şekilde bir maçımız başlıyor. Buğra Gür, Conor McGregor'un etrafında dönüyor. Conor da Buğra Gür'ün etrafında dönüyor. İlk hamleyi Buğra Gür yapıyor ama Conor geri çekiliyor. Yumruk tutmuyor. Conor ile kilit girişiminde bulunamayacağını çok iyi biliyor Gür. Conor'dan da bir yumruk denemesi ama tutmuyor. Buğra Gür kazanabileceğine inanıyor ve ani bir yumruk kombosu deniyor ama Conor, midesine çok sert bir yumruk geçiriyor. Bu maç GWA maçından daha çok UFC maçını andırıyor. Conor yumruk ile üstünlüğü ele geçirdiğinde devam da ediyor ve Buğra Gür, Conor McGregor'un kombosuna hiçbir şekilde karşılık veremiyor ve hakem sayıyor. 1..2..3..4.. ama 5 olmadan Conor bırakıyor. UFC'de böyle bir durumda Knockout verilirdi ama burada pes ettirmek veya tuş etmek şart, ikili de bunu biliyor. Conor, Buğra Gür'ün kafasından tutup iplere fırlatıyor döndüğünde de onu tutuyor, havaya kaldırıyor ve muhteşem bir aparkat geliyor! Buğra Gür yerde yatıyor! McGregor işi bitirmek için yumruk kombosunu da yapıyor ve tuşa gidiyor, 1..2..3!

Kazanan: Conor McGregor

Conor kazandıktan sonra Buğra Gür'ü kaldırıyor ve Gür de onun elini kaldırırken kick-offun sonuna geliyoruz. Conor terk etmiyor, tamamen bu şovun içerisinde spikerlik yapacak veya konuşursa yorum yapacak. Bunu zaman gösterecek. Artık ana şova gitmenin zamanı geliyor. Hazırlıklar tamamlanıyor.

20:00'de görüşmek üzere!

deovy0o.jpg

Resmen başlıyor! Wrestle Kingdom 3 başlıyor! Kameralar, Katar'ın başkenti Doha'dan helikopterle çekim yaparak arenaya yaklaşıyor. Khalifa International Stadium'ın dışarısında müthiş bir atmosfer var. Arenanın içerisinden çekim başlıyor. Girişte Gloria Gaynor'ı görüyoruz. Gloria tüm kalabalığı susturarak mikrofonu kaldırıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ARt9HV9T0w8[/ame]

irrjx3h.jpg

At first I was afraid, I was petrified
Kept thinkin' I could never live without you by my side
But then I spent so many nights thinking how you did me wrong
And I grew strong
And I learned how to get along

And so you're back from outer space
I just walked in to find you here with that sad look upon your face
I should have changed that stupid lock
I should have made you leave your key
If I'd known for just one second you'd be back to bother me

Go on now, go walk out the door
Just turn around now
'Cause you're not welcome anymore
Weren't you the one who tried to hurt me with goodbye?
Did you think I'd crumble?
Did you think I'd lay down and die?

Oh no not I, I will survive
Oh, as long as I know how to love, I know I'll stay alive
I've got all my life to live
And I've got all my love to give
And I'll survive
I will survive
Hey, hey

rqojg7e.jpg

Oh, leave the Lord to give me strength not to fall apart
Though I tried hard to mend the pieces of my broken heart
And I spent oh so many nights just feeling sorry for myself
I used to cry, but now I hold my head up high

And you see me, somebody new
I'm not that chained up little person still in love with you
And so you felt like dropping in and just expect me to be free
Well now I'm savin' all my lovin' for someone who's lovin' me

Just turn around now
Cause you're not welcome anymore
Weren't you the one who tried to crush me with goodbye?

Oh no not I, I will survive
And as long as I know how to love, I know I'll stay alive
And I'll survive
I will survive
Oh

Just turn around now
'Cause you're not welcome anymore
Weren't you the one who tried to crush me with goodbye?

No, no not I, I will survive
And as long as I know how to love, I know I'll stay alive
And I'll survive
I will survive
I will survive

g5for41.jpg
t85o9ao.png

Şarkının bitimiyle havai fişekler patlamaya başlıyor. Seyirciler coşkuyla alkış tutmaya başlıyor. Patlayan havai fişekleri neredeyse tüm şehri aydınlatıyor. 18 Aralık Katar Milli Gününde bile bu kadar havai fişek atılmamıştır. Kameralar spiker masasına doğru dönüyor.

sueupez.png

Tazz: Anlaşılan Katarlılar hiçbir masraftan kaçınmamış.

Buğra Gür: Masraf mı? Güldürme beni, bu şovdan 50 tane düzenleyebilirler.

Conor McGregor: Bir keresinde burada dövüştüğümü hatırlıyorum. Oh hayır burası değildi. Birleşik Arap Emirlikleriydi doğru. Pek hatırlamak istemediğim bir gün değil o yüzden bu konuyu uzatmak istemiyorum. Maçlar için sabırsızım. Derhal başlatın şu şovu.

Tazz: Az önceki maçta tüm enerjini atamamışsın gibi görünüyor McGregor. Sizi heyecanlandırmak istemem ama 10 kişilik açılış maçımız şimdi başlayacak. Daha güzel bir açılış düşünemiyorum. Biraz kargaşa görelim.

5.png

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ubj62PbssgQ[/ame]

qnhf3rv.png

İlk sıradan gelen isim PAC! Tüm seyirciler onu yuhalıyor. PAC her yerde olduğu gibi burada da bir nefret objesi oluyor. PAC kendisine gelen yuhalamaları aldırmadan ringe ilerliyor. Ringe girdiği gibi ısınma hareketleri yapıyor ve seyircileri umursamamaya devam ediyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=zdGU3Q9FlcA[/ame]

pgyn8dg.jpg

Sheamus girişte gözüküyor! Sheamus geldiği günden beri çıktığı tüm maçları kaybetti. Bu mücadelenin kendisi için bir çıkış noktası olduğuna inanarak geliyor. Seyirciler ona hiçbir reaksiyon vermiyor. Sheamus sebebi bilinmeyen bir şekilde gaza gelmiş şekilde hareketler yaparak ringe dalıyor ve PAC ile bakışıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=3QzMB4uFNM8[/ame]

35t0uki.jpg

John Morrison girişte! Seyircilerden ilk kez olumlu reaksiyon alan isim oluyor. Girişte klasik tauntunu atarak kameralara bakıyor ve seyircilerle tokalaşarak ringe doğru ilerliyor. Sheamus ve PAC ona sert şekilde bakıyor ancak John Morrison onları umursamıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=1DojCPhRmWc[/ame]

il6rw2d.jpg

Dördüncü sıradan gelen isim Roderick Strong! Strong'u oldukça hevesli görüyoruz. Kendinden oldukça emin ve neşeli. Seyircileri selamlıyor ancak istediği karşılığı alamıyor. Strong hızlıca ringe dalarak köşeye çıkıp taunt atmaya başlıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=PJjZM5zFGuA[/ame]

rcziaci.jpg

Shinsuke Nakamura geliyor. Şimdiye kadar en fazla reaksiyonu alan isim oluyor. Nakamura girişten ringdeki tüm rakiplerini işaret ederek gözdağı veriyor ve ilerlemeye başlıyor. Ringe girdiğinde PAC ona doğru hamle yapmak istiyor ancak hakem onu tutarak geri çekiyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=3DpYYUEhoUM[/ame]

6h9xz5b.jpg

No Way Jose burada! Uzun süre sonra ringe çıkacak. Heyecanını yüzünde görebiliyoruz. No Way dans ederek ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Seyirciler ondan gayet memnun. No Way ringe giriyor ve rakiplerini umursamadan dans figürlerine devam ediyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=oale6rfGH4o[/ame]

5kbmvcl.jpg

Gelen isim, Alexander Wolfe. Wolfe her zamanki ruhsuz ve ölü bakışlarıyla kameralara bakarak girişten çıkıyor. Seyirciler ona hiçbir tepki vermiyor. Wolfe duraksayarak etrafına bakıyor ve neden burada olduğunu sorguluyor. Arkasına bakarak gitmeyi düşünüyor ancak vazgeçerek ringe giriyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=KRffUpAqz24[/ame]

1a82tzu.jpg

William Regal bornozuyla girişte beliriyor. Yuhalamalara karşı seyircilere onları duymadığını ima eden işaretler yaparak gülerek ringe ilerliyor. Aprona çıkarak Wolfe ile bakışıyor. İki eski ortak bir süre birbirlerini süzüyor. William Regal ringe girerek ısınmaya başlıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Q29HdeRBDL4[/ame]

pih87eo.png

Joker öncesi son isim Darby Allin'in müziği duyuluyor. Allin oldukça havalı bir şekilde girişte beliriyor. Ringdeki herkes dikkatini ona veriyor. Allin kendinden emin bir şekilde ringe doğru ilerleyip içeri dalarken, sürpriz ismi beklemeye geçiyoruz.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=iBCLkwroGnw[/ame]

jbhp5od.jpg

Bu isim Great Khali! Great Khali son katılımcı oluyor. Seyirciler ayağa kalkarak onun adına tezahürata başlıyor. Khali eliyle onları selamlıyor ve ilerlemeye başlıyor. Ringdeki tüm isimler korkuyla önce ona sonra birbirlerine bakıyorlar. Great Khali en geç girişi yapan isim oluyor. Ringe girdiği gibi ortaya geçerek bağırarak taunt atıyor.

Gür: Ringdeki herkes için muhteşem bir selam.

Conor McGregor: Bu adam cüssesini yanlış yerde kullanıyor.

Hakem tüm isimlerin arasına mesafe koyarak ayırıyor ve zili çaldırmak için hazırlanıyor. Tüm isimler sırayla birbirlerine baksa da hepsinin odak noktası Khali oluyor. Khali oldukça sinirli bir şekilde zilin çalmasını bekliyor. Beklenen zil çalıyor!

Kazanan Güreşçi İstediği Unvan İçin Kontrat Hakkı Kazanır
10 Man Battle Royal Match
Pac vs Sheamus vs John Morrison vs Roderick Strong vs Shinsuke Nakamura vs No Way Jose vs Alexander Wolfe vs William Regal vs Darby Allin vs The Great Khali

Maçın başlamasının ardından herhangi bir güreşçiden bir diğerine anlık gelişen saldırı göremiyoruz. Maçın içindeki herkes sakinliğini koruyor. Ancak aniden William Regal, Darby Allin'e saldırıyor ve bütün kavganın fitilini bir noktada ateşlemiş oluyor. Maçın içerisinde ikili eşleşmeler görüyoruz ve bu eşleşmelerin her biri aniden bir elemeyle sonuçlanabilecek derecede iplere yakın bir şekilde ilerliyor. Kamera Great Khali ve Alexander Wolfe eşleşmesine takılıyor. Cüsse olarak Great Khali'yi belki de en çok yakalayabilecek isimlerden biri olan Wolfe rakibine seri yumruk darbeleriyle üstünlük kurmayı hedeflese de Great Khali'den gelen sert bir Chop sonrasında aniden yere yığılıyor. Khali rakibini kaldırdıktan sonra direkt iplerin üzerinden onu dışarı atmak istese de Alexander Wolfe, Apron tarafında ayakta durmayı başarıyor. O tam ayaklanacakken PAC İPLERİN ÜZERİNDEN SIÇRIYOR VE ONA SPRINGBOARD DROPKICK DENİYOR ANCAK WOLFE EĞİLİYOR VE SIYRILIYOR! Soluklanacakken de GREAT KHALI BİR KEZ DAHA CHOP DENİYOR FAKAT ALEXANDER WOLFE BUNDAN DA SIYRILIYOR! Wolfe daha fazla orada durmanın ölümü getireceğini anlayıp kendimi hemen ringin içerisine atıyor.

Gözümüz bir başka eşleşmeye, John Morrison ve Roderick Strong arasındaki mücadeleye takılıyor bu esnada. John Morrison rakibini köşeye sıkıştırmış ve orada Forearm darbeleriyle onu zayıflatırken Roderick Strong onun kolunu havada tutuyor ve şimdi pozisyonları değiştiriyorlar ve bu sefer Roderick Strong saldıran tarafa geçiyor. Orada rakibinin karnına tekmeler attıktan sonra onu biraz zedelemeyi başarıyor ve Johnny Mundo köşede oturur pozisyona geçiyor. Roderick Strong bunun üzerine onu ayağa kaldırdıktan sonra en üst iplere çıkartıyor. Çıkartmasının ardından en başta onu iterek dışarıya düşürmeye çalışıyor ancak John Morrison doğru yerlerden tutunarak maçın içerisinde kalmayı başarıyor. Roderick Strong bunun üzerine kendisi de çıkıyor en tepeye. Orada John Morrison'ı Superplex pozisyonuna almak istiyor ancak Morrison ona karşılık verince ikili bir anda en tepede ayakta duruyorlar. Bir yandan dengelerini korumak isterlerken bu görüntü No Way Jose'nin gözüne takılıyor. Aniden bir savaş çığlığı atıp ikilinin üzerine koşuyor ancak Strong ve Morrison aynı anda havaya sıçrayıp onun üzerinden yere iniyorlar. No Way Jose şimdi iplere yaslanıyor fakat RODERICK STRONG VE JOHN MORRISON ONA DOĞRU KOŞTUKTAN SONRA DOUBLE SUPERKICK VE NO WAY JOSE YERE DÜŞÜYOR!

Elenen: No Way Jose
Eleyen: Roderick Strong & John Morrison

Bu elemenin ardından ringde tekrardan bir sakinlik beliriyor. Kavgaya devam eden Alexander Wolfe ve Great Khali ikilisinden Wolfe birkaç saldırı yaptıktan sonra Great Khali biraz zayıf düşüyor ve Alexander Wolfe aklındaki planı gerçekleştirmek için ringin ortasına geçiyor. ''HEY'' diye bağırıyor Alexander Wolfe, Khali hariç diğer isimler ona baktıklarında Alexander Wolfe hiçbir şey demeden önce ringdeki herkesi gösterip ardından kolunu ok gibi yapıp Great Khali'yi gösteriyor. Ringin içindeki güreşçilerin bu fikir aklına yatıyor olsa ki hep birlikte bir anda Great Khali'nin üzerine yürümeye başlıyor. Great Khali bu anda tamamen ayaklanıyor ve üzerine gelmekte olan kişileri görüyor. Fakat bir adımını geriye atmıyor ve gayet de olduğu yerde bekliyorlar. İlk darbeyi Shinsuke Nakamura yapmak istiyor ama Khali onu bir Chop darbesiyle yere indiriyor. Ardından Sheamus koşuyor ama Khali ona da gelişine bir Chop darbesi vuruyor. Bu andan sonra hiçbir güreşçi bireysel olarak saldırıya geçmiyor, ama HEPSİ BİRDEN KHALI'NİN ÜZERİNE KOŞUYOR! Great Khali başta dayanmaya çalışsa da bir yerden sonra gardı zayıf düşüyor ve güreşçiler hep birlikte ona vururken kendini fazla koruyamıyor. Bir noktada Alexander Wolfe hepsini durduruyor ve onu ipten atmak için bir jest gösteriyor. Diğer güreşçiler şimdi hep birlikte Great Khali'yi kaldırıyorlar ve onu ipe yaslayıp dışarı atmaya çalışıyorlar...

ANCAK GREAT KHALI KARŞI KOYMAYI BAŞARIYOR! Şimdi etrafındaki güreşçilere teker teker vurarak hepsini uzaklaştırmayı başarıyor bir noktadan sonra. Güreşçiler bu esnada kendi içine dönerken Alexander Wolfe pes etmiyor ve Great Khali'ye doğru sert bir darbe vurmak için koşuyor ancak GREAT KHALI ONU KALDIRIP SPINEBUSTER VARİ BİR HAREKET UYGULADIKTAN SONRA DIŞARI FIRLATIYOR! Alexander Wolfe son anda elleriyle iplere tutunuyor ve bacaklarının yere değmemesini sağlıyor ancak Great Khali gerilerek onun kafasına bir tekme atıyor ve Alexander Wolfe bir refleks ile ellerini kafasına götürmesinin ardından iplere tutunabilecek bir şeyi kalmıyor ve yere düşüyor istemeden!

Elenen: Alexander Wolfe
Eleyen: Great Khali

Great Khali ona düzenlenen operasyonun ele başını maçtan uzaklaştırmış oluyor. Wolfe'un elenmesinin ardından ringe dönüp bir kargaşaya dahil olmadan sadece izlemek istiyor ancak bela peşini bırakmıyor pek ve Roderick Strong ile John Morrison bu sefer bir iş birliği içerisine girip Great Khali'ye beraber saldırıyorlar. Onu ani gelen bir saldırıyla köşeye yaslamayı başarıyorlar ve orada John Morrison onun bacaklarına kapanıp hareket etmemesini sağlarken Roderick Strong suratına doğru vurduğu Forearm, Elbow, yumruk ve karışık hamlelerle Great Khali'yi maçta zayıflatma girişiminde bulunuyorlar. Great Khali başta karşılık veremiyor ve hamlelere karşı zayıf düşüyor ancak bir noktadan sonra boyunun getirmiş olduğu avantajla Headbutt vuruyor ve Roderick Strong'u geri teptirmeyi başarıyor. Ardından elleri özgür kalınca da John Morrison'u boğazından kavrayıp havaya kaldırıyor ve onu dışarıya atacakken Roderick Strong ona tekrar saldırıyor. Ancak Great Khali bir eliyle John Morrison'u kavrarken diğer eliyle RODERICK STRONG'U TUTUYOR VE ŞİMDİ İKİSİNİ BİRDEN KARŞIDAKİ İPLERE DOĞRU SÜRÜKLEYİP DIŞARIYA FIRLATIYOR! İKİ İSİMDE ELENİYOR!

Elenen: Roderick Strong & John Morrison

j4jofku.jpg

Ringde altı isim kalıyor bu elemelerin ardından. Pac, Sheamus, Darby Allin, Great Khali, William Regal ve Shinsuke Nakamura. Bu esnada gözümüz bir diğer eşleşmeye, Sheamus ve Darby Allin arasındaki mücadeleye takılıyor. Darby Allin seri hamlelerle Sheamus'u bir köşede sıkıştırıp onu zayıflatmaya çalışıyor, ancak Sheamus bir noktadan sonra karşılığını veriyor ve Darby Allin ona doğru koşarken bir Flapjack uygulayıp onun yüzünün iplere çarpmasını sağlıyor. Darby Allin yüzünü tutarken de onu sırtından kavrayıp DIŞARIYA FIRLATIYOR! ANCAK DARBY ALLIN SON ANDA APRON'DA KALMAYI BAŞARIYOR! Bu esnada diğer bir taraftaysa William Regal ve Great Khali karşılaşıyorlar. William Regal başta ondan çekinirmiş gibi seçtiği bir köşeye doğru geri adım atıyor fakat elini aniden köşeye götürüyor ve fark ettirmeden orada eski zamanlardaki gibi bir muşta çıkarıyor. Great Khali onu korkuttuğunu düşünüp daha üzerine yürüyor ancak WILLIAM REGAL ANİDEN MUŞTAYLA VURUYOR KHALI'YE! HAYIR VURAMUYOR KHALI ONUN ELİNİ TUTUYOR SON ANDA! Great Khali şimdi rakibinin bir elini kaldırmışken diğer eliyle de elindeki muştayı alıp dışarı fırlatıyor. ARDINDAN WILLIAM REGAL'İ GORILLA PRESS POZİSYONUNA ALIYOR! Direkt iplerden dışarı atmak yerine ringin içinde gezdiriyor ve en son SHEAMUS İLE DARBY ALLIN'İN ÜZERİNE FIRLATIYOR! SHEAMUS EĞİLİYOR VE WILLIAM REGAL, APRON'DAKİ DARBY ALLIN'İN ÜZERİNE DÜŞÜYOR! Darby Allin, William Regal'i havada tutmak istese de ivmeyle gelen Regal'e karşılık veremiyor ve ONUNLA BERAEBER YERE DÜŞÜYOR!

Elenen: William Regal & Darby Allin

Sheamus bu olanları ağzı açık izlerken aniden PAC ONA DOĞRU SIÇRIYOR VE BACAKLARIYLA KAFASINI KAVRAMASININ ARDINDAN İPLERE TUTUNUYOR VE BİR HEADSCISSORS TAKEDOWN İLE SHEAMUS'U DIŞARIYA ATIYOR! ANCAK SHEAMUS APRON'DA KALIYOR. Pac tam ona bir hamle yapacakken aniden Great Khali onu saçından tutuyor ve geriye çekiyor. Sheamus hala Apron'da dururken GREAT KHALI ONA DOĞRU KOŞUYOR VE BIG BOOT! ANCAK SHEAMUS SAĞA DOĞRU İKİ ADIM ATARAK BU HAMLEDEN KURTULUYOR! LAKİN BU ESNADA ONA DOĞRU KOŞAN PAC'I FARK EDEMİYOR VE PAC'TEN SUPERKICK! SHEAMUS BUNA KARŞILIK VEREMEDEN YERE DÜŞÜYOR!

Elenen: Sheamus
Eleyen: Pac

m8l6yo6.jpg

PAC TAM ELEMENİN VERDİĞİ GAZLA ARKASINI DÖNECEKKEN O DAHA DÖNEMEDEN GREAT KHALI ONU SIRTINDAN YAKALIYOR VE RİNGİN DIŞINA DİREKTMEN FIRLATIYOR! PAC'TE YERE DÜŞÜYOR!

Elenen: Pac

GERİYE SADECE İKİ İSİM KALIYOR! Great Khali, ve Shinsuke Nakamura. Great Khali şimdi sakince arkasını dönüyor ve bir köşeden onu izlemekte olan Shinsuke Nakamura'ya bakmaya başlıyor. Nakamura sakin bir şekilde birkaç adım ileri geliyor ve Great Khali ile yüzleşiyor. İki isimde hiçbir tepkime vermiyor bir süre, fakat aniden Nakamura rakibine bir tokat atıyor ve iplere doğru koşuyor. Dönüşte Great Khali sinirin etkisiyle ona doğru bir Clothesleine vurmak istiyor ancak Nakamura rakibinin kolunu kavrayıp bacaklarının arasından kayarak geçiyor ve Great Khali'nin eğilmesini sağlamasının ardından onun üzerine sıçrayıp bir Sunset Flip Powerbomb ile yere indiriyor. Ardından tekmelemeye başlıyor ancak Great Khali bunlardan hiç etkilenmeden ayağa kalkıyor ve şimdi Shinsuke Nakamura'yı kaldırıp BİR SANİYE BİLE DÜŞÜNMEDEN PUNJABI PLUNGE! GREAT KHALI BİTİRİCİ HAREKETİNİ ÇOK ANİ BİR ŞEKİLDE UYGULUYOR! Shinsuke Nakamura'nın gözleri açık duruyor ancak yerde yatarken hiçbir şekilde kıpırdamıyor Great Khali onun bir çeşit etkide kaldığını düşünüp sakince ayağa kaldırdıktan sonra direkt elemeyi denemek yerine iplere yolluyor ancak Shinsuke Nakamura iplere tutunuyor bu sefer. Great Khali bunu görünce fırsatın eline geçtiğini düşünüp SHINSUKE NAKAMURA'YI ELEMEK İÇİN İPLERE DOĞRU KOŞMAYA BAŞLIYOR! YAKLAŞIYOR... YAKLAŞIYOR... BİR BIG BOOT VURUYOR SHINSUKE NAKAMURA'YA!

HAYIR SHINSUKE NAKAMURA EĞİLİYOR VE İPLERİDE BERABERİNDE ÇEKİYOR! GREAT KHALI DENGESİNİ KORUYAMIYOR VE İPLERİN ÜZERİNDEN UÇUP DIŞARIYA DÜŞÜYOR!

Elenen: Great Khali
Eleyen ve Maçı Kazanan: Shinsuke Nakamura

8ttoww0.jpg

Shinsuke Nakamura başarıyor! Tek kişiyi eleyerek maçı kazanmayı başarıyor! Seyircilerin bir kısmı bunun adaletsiz olduğunu düşünerek onu yuhalasa bile Nakamura umursamadan çılgınca taunt atıyor. Great Khali sinirleniyor ancak bir süre sonra bozuntuya vermiyor başını sallayarak girişe yöneliyor. Girişe geldiğinde seyircileri bir kez daha selamlıyor. Great Khali gözden kaybolurken Nakamura taunt atmaya devam ediyor. Nakamura istediği zaman kullanabileceği bir kontrat kazanıyor. Üstelik bu kontrat tüm kemerler için geçerli olacak. Nakamura köşeye çıkarken görüntüler kapanıyor.

5.png

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=J2UnOuFMU4U[/ame]

dwsnku4.png
pjp063s.png

Sami'nin müziği eşliğinde güzel kızlar dans ediyor, Qatar'lılar kendilerinden geçerken gösteriyi seyrediyorlar. Dans figürleri seyircileri coşturmayı başarıyor. Bazıları gidip VIP seyircilerle dans ediyorlar. Kesinlikle VIP aldıklarına değecek bir muamele ile karşılaşan fanlar mutlu oluyorlar. Müzik eşliğinde mutluluk hakimken artık bir adamın gelme zamanı geldi de geçiyor! Evet, şirkette kalma mücadelesinin ilk neferi geliyor!

11lshrr.png

SAMİ ZAYN! Dans eden kızların arkasından geliyor. O da başlıyor dans etmeye. Müziği tam dans ettirecek bir müzik. Kızlar Sami Zayn'in tam ortasına geçiyorlar. 2 tanesi de arkasına geçiyor. Sami Zayn aşırı mutlu. Böyle bir girişi istese yapabilir mi bilinmezdi ama dans ettikten sonra ringe doğru yöneliyor. Çıkıyor ve köşelerde tauntunu da yaptıktan sonra Omos'u beklemeye başlıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=lZjl6a190_w[/ame]

g3nqd3l.png

Omos artık girişte gözüküyor. Omos pek mutlu gibi değil gibi görünüyor. Ağır adamlarla ringe doğru gelirken seyircilerle tokalaşıyor. Yine de ona karşı nefret olmadığı gibi ufak ufak yerlerde destek de görüyoruz. Omos ufak derece bir mutlulukla ringe doğru geliyor, o da taunt yapmak yerine Sami Zayn'e bakıp duruyor. Onu yiyecekmiş gibi bakışları olduğunu görüyoruz. Nefret ediyor ondan doğal olarak.

I Quit Match
Sami Zayn vs Omos

Maç için bir kontrol hakemi geliyor. Zili çalıyor ve maç için hareketlenmeler olduğunu görüyoruz. Maç başlıyor. Omos da Sami Zayn de birbirlerine bakıyorken sessizliği bozan Zayn oluyor. Omos'a bağırıyor. Omos yanına gelip dikildiğinde ise Sami Zayn korkudan geriye köşeye kadar geri çekiliyor. Omos, Zayn'in boynundan tutuyor ve onu tuttuğu gibi Chokeslam ile ringin aşağısına atıyor. Omos, ağır ağır aşağıya iniyor ve Sami Zayn'in kafasından tutuyor. Ardından da onu tutup bariyerlere doğru fırlatıyor ve bariyerler Sami Zayn ile birlikte kırılıyor resmen! Sami Zayn kıvranırken Omos yanına gidiyor.

Omos: Pes et, Sammy. Bana yaptıklarını ''I Quit'' dersen affedebilirim. Gerçi affetmem ama kovulmanı izlemek için seni öldürecek derece getirmeye razıyım.

Sami Zayn daha maçın başında pes etmesini kimse beklemiyordu ve etmiyor da. Omos sinirleniyor kafasından tekrar tutup fırlatmaya çalışıyor ve fırlatıyor ama hayır! Sami Zayn Omos'u tutup fırlatıyor Reverse ederek! Ama Sami'den farklı olarak bariyerlere çarpmıyor! Ringin merdivenlerine çarpıyor ve merdivenler fırlıyor resmen. Kafası kanamaya başlıyor ufak ufak. Sami nefeslenirken onun yanına doğru gidiyor. Onu ringin içine yolluyor. Ve aşağıdan, ringin aşağısından bir tane sopa çıkarıyor. Sopayı ringin içine yolluyor. Bir de sandalye çıkarıyor. Merdiven de çıkarıyor. Hepsini ringin içerisine yolluyor. Sonrasında da içeriye giriyor. Ama bir sürpriz ile karşılaşıyor. Sopayı aniden kafasına yiyor! İki isim de yerde. Kimse kimseye üstünlük sağlayacak bir halde değil.

Sami Zayn, merdiveni köşeye sıkıştırıyor. Ardından da sağlamlaştırıyor. Sopayı ve sandalyeyi kenara koyuyor. Ardından Omos'a dönüyor ve bir yumruk atıyor. Ardından onu kaldırıyor ve bir Suplex yapıyor. Sopayı alıp bir de ona vuruyor ve ardından da onu kaldırmak istiyor. Omos karnına tekme atıyor Sami'nin ama Sami Zayn, kafasına çok sert bir hamle geçiriyor Omos'un. Onu tutuyor ama başta kaldıramıyor. Şimdi kaldırmayı başarıyor ve Buckle Exploder Suplex! Merdivenin tam üstüne düşüyor Omos! Sırtını tutarak kıvranıyor ve Sami Zayn ona şöyle bir bakıyor. Eline sopa alıp bir daha geçiriyor ama Omos'un acısına pek etkisi olmuyor daha fazla. Çünkü merdivenden sonra toparlanmaya başlamış gibi görünüyordu aksine. Kıvranışı uzun sürmüyordu. Sami yine de konuşuyor.

Sami Zayn: Ben pes etmeyeceğim Omos. Ama sen ''I Quit'' diyeceksin! De!

Omos: Asla!

Omos, pes etmediğini söylüyordu ve bu durum da Sami Zayn'i deli ediyordu. Omos, kendini toparlasa da kıvranıyordu hala. Sami Zayn ise düşünüyor. Kafasını sallayıp seyircilere bakıyor. Ardından da Omos'u tutup ringden aşağı attı. Ardından da aprona geçiyor ve Omos'a şöyle bir bakıyor. Omos ufak ufak ayağa kalkıyordu ve Sami Zayn'den Moonsault! Ama Omos'u devirecek kadar yeterli olmadığı gibi onun kucağına düşmüş gibi oldu. Omos onu tuttuğu gibi bariyerlere fırlatıyor ve sırtını tutuyordu Sami Zayn. Omos, Zayn'in yanına gidiyor ve onu tuttuğu gibi bir de ringin dağılan merdivenlerine onu fırlattığı gibi fırlatıyor! Bu Omos'a yeterli gelmiyor ve Sami Zayn'i kaldırıyor, aprona vuruyor! Spiker masasına geliyor ve boşaltıyor. Ardından Sami Zayn'i tutuyor ve kaldırıyor. Onu uzaktan koşarak Running Powerbomb ile spiker masasına gömüyor! Sami Zayn nefes almayacak durumda gibi görünüyor! Pes edecek mi yoksa? Omos mikrofon alıyor ve Sami'nin ağzına sokuyor resmen mikrofonu ve konuşuyor.

Omos: Söyle! BIRAKIYORUM DE! Sen de kurtul, ben de!

Sami Zayn: B-b..

nvbefvr.png

Omos: Ne B-b? Söyle adam gibi!

Sami Zayn: Bırakmıyorum a**na koyayım!

Omos, bunu duyunca kafayı yiyor. Onu tuttuğu gibi ringin köşesindeki direğe çarptırıyor ve. Seyircilere sonra da ona bakıp hayvan gibi bağırıyor. Onu ringin içine sokuyor. Ringin aşağısında bir şeyler arıyor. Bulamayınca o koskocaman vücuduna rağmen aşağıya giriyor ve aşağıdan CAM ÇIKARIYOR! Koskocaman bir cam! Onu ringe sokuyor ardından. Kendisi de içeriye giriyor. Merdiveni aşağı atıyor. Ardından da kafasını döndüğünde karşısında Sami Zayn var ve onu tuttuğu gibi Koji Clutch yapıyor! Omos şimdi çok çok çok zor bir halde kalıyor! Pes ettirme hareketi ile Omos'u sıkıştırıyor! Kafasını fena halde sıkıyor Sami Zayn! Haliyle de Omos çırpınıyor! Çok kötü görünüyor, çırpınıyor ve kenardaki sopaya ulaşmayı deniyor. Omos o kadar çok çaba harcıyor ki. Sopaya ulaşmak için çaba gösteriyor. Sopa ne çok uzak ne de çok yakın! Sami Zayn onu sert bir şekilde kavramış halde iken bağırıyor ona.

Sami Zayn: Bırak! Söyle bıraktığını!

tdegbwb.png

Conor McGregor: Bence bırakmayacak. Adam çok hevesli. Yaptıklarını unutamamış. Sami'ye korkak demiştim ama bu kadarını beklemiyordum.

Omos, pes etmiyor! Sopaya ulaşmayı başarıyor ve Sami'nin kafasına vurmayı başarıyor ama ikinci kez vuracağı zaman Sami orada değil! Kaçıyor! Ringin aşağısına iniyor ve ringin altına giriyor. Omos şimdi kafayı yiyor. Ringin altını kontrol ediyor. Sami yok. Diğer taraftan da kontrol ediyor ama yine yok. Sami Resmen kayboldu. Omos şimdi diğer tarafa da yönlenecek iken ne oluyor öyle?! SAMI ZAYN UÇARAK RINGIN 2. İPİNDEN KÖŞENİN YANINDAN OMOS'A ATLAYIP SUICIDE DIVE TORNADO DDT YAPIYOR! İki isim de yerde şimdi. Nefesleniyorlar. Sami için büyük bir nefes alma fırsatı bu. Şimdi ayağa kalkıyor ve sandalye buluyor 2 tane. Sandalyeleri kuruyor ve Omos'a bakıyor. Onu kaldırmaya çalışıyor. Omos da vurmaya çalışıyor ama Sami ona sert yumruklar geçirerek bunu engelliyor. Şimdi onu kaldırıyor ve Blue Thunder Bomb! SANDALYELER KIRILIYOR! Omos neredeyse bayılacak bir haldeymiş gibi görünüyor!

Sami Zayn: Hadi! Söyle! Söyleeeeee!!

Omos nefeslenip konuşmak için kafasını kaldırıyor.

Omos: Hayır.

Sami Zayn artık buna şaşırmıyor ama sinirleniyor. Onu tutup ringin içine yolluyor. Kendi de giriyor. Omos'un çıkardığı cam içeride duruyor tabi. Sami Zayn o camı görüyor. Camı köşeye sıkıştırıyor. Ardından kalkıp Omos'a yöneliyor. Onu tutuyor ve yine Buckle Exploder Suplex deniyor ama olmuyor! Omos şimdi onu ters çevirerek German Suplex ile cama gömüyor Sami Zayn'i! CAMLAR PARAM PARÇA! PARÇA PARÇA! RİNGİN HER YERİ NEREDEYSE CAM OLUYOR, CAM!! İkili yine kalkamayacak kadar berbat durumdalar. Sırtlarında camla ama bu sefer! İkili 2-3 dk boyunca kalkamıyorlar ve ikisini de hakem kontrol ediyor. Pes etmeyeceklerini söylerlerken bir süre sonra ayağa kalkıp köşeye gidiyor Omos ve orada nefesleniyor. Bu iyi bir fikir miydi ki? Omos döndüğünde kafasına bir şey geliyor! BU SAMI'NİN AYAĞI OLUYOR! HELLUVA KICK! HELLUVA KICK!!!! Omos artık yolun sonunda mı? Sami Zayn tekrardan mikrofonu alıyor ve konuşuyor!

jhxpo4s.png

Sami Zayn: Söyle artık be adam! Söyle! Pes et! Bırakıyorum desene!

Omos, tek kelime bile etmiyordu. Sami duymak istiyordu. Ama Omos inatla konuşmuyor artık. Sami onu ringin köşesine fırlatıyor ve sopa ile fırtına vuruyor! Bir daha vuruyor! Ve bir de şimdi sandalye ile geçiriyor! Sami ringin diğer köşesine gidiyor ve koşarak bir kez daha HELLUVA KICK! Bu yetmiyor! Hayır! Ona yeterli gelmiyor ve diğer ringin köşesine de atıyor. Biraz bekliyor. Seyircilere bakıyor ve ardından tekrardan HELLUVA KICK! Son mu? Sami Zayn'e hala yeterli gelmiyor. Bu işi kökünden çözmek istiyor. Herkes bundan sıkılıyor çünkü. Aynı onun da bıktığı gibi. Köşeye fırlatıyor ve HELLUVA KICK! YİNE VE YİNE! DEFALARCA HELLUVA KICK! SABAHLARA KADAR HELLUVA KICK! Bitti mi peki Omos? Omos zihnen yok ki ortada? Pes ettğini söyleyemeyecek duruma getirdi Sami Zayn. Hakemler ona bakarken Sami ağlıyor. Çok üzgün bir duruma geliyor Sami Zayn. Hakemler maçı bitiriyor. Pes etmiş sayılıyor çünkü artık devam edemeyecek derecede. I QUIT demese de dedi sayılıyor. Sami Zayn mutlu değil. Hakemler Omos'u kontrol ediyorlar. Sedye getiriyorlar. Çok kötü bir halde Omos. İkisinin de sırtında camlar var hala. Omos o halde sedye ile götürülüyorken Sami Zayn hiç mutlu değil. O böyle bir sonla kazanmak istemiyordu ama kazanıyordu. Kazanan ilan edilirken Sami'nin yüzünde hiç kazanmış edası yoktu. Ayrıca sadece bundan mütevelllit değil, aynı zaman da da geçmişi hatırlayınca onu bu durum çok üzüyordu. Burada bayağı geçmiş vardı. Ve Sami bu geçmişi gömüyor.

Kazanan: Sami Zayn

j4n8i-.gif

Sami Zayn sevinmiyor. Omos'a biraz baktıktan sonra sessiz adımlarla arka alanın yolunu tutuyor. Seyircilerin ona destekleri olup olmaması pek umrunda değil çünkü bunu düşünemeyecek kadar üzgün bir halde. Gerçekten de üzülüyor. Dramanın dibi bir halde arka alanın yolunu tutuyor. Çok üzgün. İlk başta gelip kadınlarla dans eden adamın mutluluğundan eser yok şimdi. Onun bu hali ile veda edilirken reklamlara gidiyoruz.

5.png

dvgqwb4.png

Kameralar arka alana dönüyor. Shane McMahon ve Roman Reigns'i görüyoruz. Roman Reigns gölgelerin oluşturduğu karanlıkta oturmuş vaziyette gözüküyor. Yüzünü bir türlü göremiyoruz. Shane McMahon onun önünde durarak konuşmaya çalışıyor.

Shane McMahon: Hazır mısın?

Roman Reigns: Kapa çeneni.

Shane McMahon: Bana sert yapmakta ki amacın ne? O kalın kafanın içerisini aydınlatmak istiyorum Roman. Sana bilmen gereken tek şeyi söyleyeceğim. Senin de bunu bildiğini düşünüyorum ama hatırlatmak istiyorum. Biz aynı taraftayız! Sen ve ben aynı taraftayız. Seth, Dean onlarda bizimle. Anlıyor musun?

Roman Reigns: Beni rahat bırakın.

Roman Reigns ellerini başına götürerek kendi kendine mırıldanmaya başlıyor. Shane McMahon biraz şaşırarak onu izliyor ve anlam veremiyor. Roman'ın omzuna dokunmak istiyor ancak vazgeçiyor. Shane bir süre onu izledikten sonra tekrar konuşmaya başlıyor.

gid3l5v.jpg

Shane McMahon: Başın mı ağrıyor dostum? Seni anlıyorum, kesinlikle anlıyorum. Büyük savaştan önce gergin ve streslisin öyle değil mi? Seni anlıyorum dostum. Ama bunu başaracağını da biliyorum. Oraya çıktığında kimsenin şansı olmayacak. Sana inancım tam.

Roman Reigns: Shane! Neden geri geri giderek buradan uzaklaşmıyorsun? Dean ve Seth'i bul. Onların yanında dur ve o maçı kazanın. Beni sadece rahat bırakın, kimseyi istemiyorum. Gayet anlaşılabilir bir istek öyle değil mi? Anlayışlı bir adamsın Shane, beni anladığını biliyorum şimdi dediğimi yap.

Shane McMahon: Şimdi anladım, evet. Geçen gün yaptığın o konuşmadan çıkıyor bunlar. O neyin nesiydi öyle? "Kimseye ihtiyacım yok", "değişim", "cehennemi aşağıya indirmek". Bu saçmalıklar ne Roman? Bizden habersiz bir şeyler mi planlıyorsun? Bilmem gereken ne var?

Roman Reigns: Bu bir savaş değil Shane. Babanla arandaki saçmalık her neyse umurumda değil. Bilmen gereken ne mi var? Bilmen gereken tek bir şey var Shane. Benden uzak dur! Sana tüm verebileceğim tavsiye bu.

Shane McMahon: Bur bir savaş lanet olası! Ne için mücadele ediyoruz burada? Seni ve o arkadaşlarını buraya kim getirdi sanıyorsun? Seni hastane odalarından kim topladı? Tüm bu saçmalıkları hastanede mi düşündün yoksa? Git yüzünü yıka sonrada maçını bekle.

Roman Reigns: Senide s*keyim, babanı da, şirketinizi de! Çizgiyi aşıyorsun Shane, bu çok yanlış bir hareket. Yanımda mı durmak istiyorsun, dur o halde. Ama bil ki umurumda değilsin. Neyin yaklaştığını bilmek mi istiyorsun? Kaos! Kaosu herkes için getiriyorum Shane. Umarım içine düşmezsin.

Roman Reigns ağır bir şekilde yerinden kalkarak oradan ayrılıyor. Shane McMahon onun arkasından şaşkın şaşkın bakarken görüntüler kapanıyor.

5.png

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=-YPUmxMqmb8[/ame]

pl0xt4t.png
f6npqd8.png

Kurt simgesi görüyoruz! Yalnız bir şekilde şampiyon geliyor. Seyirciler onu çekiyorlar ama neredeyse hiç kimse onu desteklemiyor. Tek başına kalmış bir şekilde görünüyor ama yine de üzgün değil. Mutlu da olduğu söylenemez ama onun mutluluğu çektiği acıdan.

dvuihs1.png

Bakın, nasıl da belli oluyor. Çok mutlu ama aslında içerisinde olan yangından haberi yok. Geçmişiz izleri artık onu takip etmiyor ve kimse onunla beraber değil, farkında bile değil.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=kSJTUDJL31Q[/ame]

8dpmas3.png
9gbanw2.png

BABA İÇİN BÜYÜK BİR ATMOSFER! Seyirciler müziğini duyar duymaz heyecanlanıyorlar. Onu görmek için bekliyorlar. Kamera en üstteki seyircilerden en alta drone ile iniyor ve ringin olduğu yerden geçip taaa girişe kadar geliyor! Muazzam bir gösteri seyrediyoruz kamera geçerken B A B A pankartları da dikkat çekiyor.

o8qjohh.png

Ve gözüküyor! Girişte gözüküyor Ryback. Dikenli tarla gibi olan özenle hazırlanmış yerden geçerken mutlu oluyor ve hayranlarıyla da selamlaşıyor. Bir baba edasında geliyor. Ringe doğru yavaş yavaş yürüyor ve içeriye giriyor. Gözünü Corbin'e çeviriyor. Corbin ile karşı karşıya geliyorlar. Hatta kafa kafaya geliyorlar.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=RVG69bwDR9A[/ame]

1k1bnj2.jpg

Swerve Scott aylar sonra girişte yepyeni müziğiyle seyircinin karşısına çıkıyor! Seyirciler onu sevgiyle karşılıyor. Swerve Scott oldukça değişmiş durumda. Müziğe eşlik ederek ringe ilerliyor. Ryback ve Baron Corbin ona ters ters bakıyor. Scott ringe dalıyor ve ikiliye korkusuzca bakarak karşılık veriyor.

GWA Hardcore Championship
Hardcore Match
Special Guest Referee: Isaiah "Swerve" Scott
Baron Corbin (c) vs Ryback

Hakem, Scott kenara bakıp zili çaldırdıktan sonra maçı başlatıyor. Maç başladıktan sonra Corbin bir şey fırlatıyor Ryback'e! Ryback'in kafasını sıyırıyor ve yüzünde çizik oluşuyor! Ryback sinirleniyor ve kafa atıyor Corbin'e! Corbin de geri kafa atıyor. Ardından Ryback'e bir şey olmayınca Corbin şaşırıyor ve Ryback onu alıp aşağıya fırlatıyor! Ringin aşağısına düşen Corbin kıvranıyor. Ryback de aşağı iniyor. Hakem Scott da aşağı iniyor. Ryback, Corbini ringin merdivenlerine doğru fırlatacakken birden kendini merdivenlere çarpmış halde buluyor! Corbin zar zor nefes alıyorken ringin aşağısından sopa çıkarıyor. Ryback'e doğru geliyor, sopaya şöyle bir baktıktan sonra Ryback'e doğru sallıyor! Ryback, sopayı tutuyor ve Corbin'in suratına kafası geliyor! Corbin ardından geri sekerken kafa atmayı deniyor. Başarıyor da ve ikili de yerde şimdi. Ama tek bir bir farkla. Ryback kafasını merdivenlere çarpıyor.

Scott ikisine de bakıyor. Devam edebilecek gibiler. Corbin ayağa kalkıyor bir süre sonra ve Ryback'i ringin içerisine yolluyor. Aşağıdan ince sopa çıkarıyor ve tel çıkarıyor! Onu da ringin içerisine soktuktan sonra seyirciye bakıyor ve bir süre bir seyirciyle tartıştıktan sonra içeriye giriyor. Girer girmez kafasında Ryback'in ayağının tabanını görüyor! Yere düşüyor ve ardından da Ryback sopayı görünce gidiyor oraya doğru. Sopayı alıyor. Corbin'e bakıyor. Corbin'e sopayı çok sert bir şekilde fırlatıyor ve Corbin kıvranırken aşağıdan bir tane sandalye alıyor ve ringe fırlatıyor. O da Corbin'in kafasına geliyor. Bununla kalmıyor Ryback! Bir de dikenli tel çıkarıyor. Onu da ringe atıyor.

Ringe giriyor ve Sandalyeyi açıyor. Teli üzerine ayarlıyor. Ardından da Corbin'i kaldırıyor. Kafasını sandalyeye çarpıyor! Şimdi tuşa gidiyor, 1...2... ama Corbin atıyor! Ryback buna pek sinirlenmiyor. Onu kaldırıyor yerden. Sandalyenin kenarına geçiyor ve koşarak Shell Shocked ile vuruyor Corbin'i sandalyeye! Corbin'in kafası kanamaya başlıyor. Ryback tekrardan tuşa gidiyor, 1..2...ama yine atıyor Corbin! Ryback bu sefer çok sinirleniyor. Baron Corbin'i kafasından tutarak aşağıya fırlatıyor. Ardından Ryback de aşağı iniyor. Scott da beraberinde iniyor. Ryback spiker masasını boşaltmaya başlıyor. Boşalttıktan sonra Baron Corbin'in kafasını masaya vuruyor ve masaya çıkıp onu da üstüne geçiriyor. Ve yine Shell Shocked! Ryback yine tuşa gidiyor, 1....2....

bk1pgn8.png

YİNE TUŞ OLMUYOR! RYBACK KÖPÜRÜYOR! O kadar sinirleniyor ki direkt tekme atıyor ve ringin aşağısına yöneliyor tekrardan. Bir kadın kilodu çıkıyor ringin aşağısından. Ardından da bir d*ldo çıkıyor seyirciler kahkahalara boğuluyorken Ryback sinirleniyor. Yanarlı dönerli bir döner bıçağı çıkıyor ama Ryback onu da beğenmeyip fırlatıyor. Negan'ın sopasını buluyor Ryback! Seyircilerden çok büyük bir reaksiyon alıyor! Ryback kafa sallayarak sopayla birlikte Corbin'in olduğu yere yöneliyor ama Corbin yok?! Nerede bu adam? Nasıl Corbi kaybolur? Birden Ryback'in sırtında patlayan bir şey duyuyoruz! Bu tüp bir boru! Ryback yere düşüyor! Negan'ın sopasını Corbin kapıyor. Vurmak istiyor ama Scott engel oluyor! Kavga ediyorlar. Corbin karışamazsın vs. dedikten sonra sopayı atıyor sinirden. Sopa bir yere çarptıktan sonra Scott'ın ayağına denk geliyor.

Conor McGregor: Benim tanıdığım Scott bunun raconunu keser, Gür!

Buğra Gür: Öyle mi dersin? UFC'de böyle şeyler oluyor mu?

Conor McGregor: Genel de bu kadar olmaz.

Scott, ayağına takılan telleri çıkarırken Baron Corbin kimse görmeden başka bir şeyle bir şeyler yapıyor! Bıçak! Ryback'in ayağına saplayıp bir de ters çeviriyor herif! Hapislik olay resmen! Ne kadar inanılmaz bir şey bu! Scott bunu fark etmiyor tabi. Hemen tuşa gidiyor Baron Corbin ve ardından da Scott sayıyor, 1......2......... AMA HAYIR!! 3'Ü VURMUYOR SCOTT! Görüyor yaptığı şeyi Baron Corbin'in. İkili arasında sözlü kavga çıkarken Scott kenardaki görevlilere bir hakem çağırmalarını işaret ediyor! Scott da maça dahil oluyor!! Ryback için acil sedye de getiriyorlar. Ryback bayılıyor. Scott ile Baron Corbin baş başa. Scott bu anı bekliyormuş gibi görünüyor uzun zamandır. Tüpün kırık parçası ile Corbin'e geçiriyor Scott! Corbin'in yara olan kafası iyice açıkıyor. Bir daha geçiriyor. Hemen tuşa gidiyor, 1....2....

GWA Hardcore Championship
Hardcore Match
Baron Corbin (c) vs Ryback vs Isaiah "Swerve" Scott

31enu1f.png

HAYIR! BARON CORBIN MAÇI BIRAKMIYOR! Scott hakemle tartışıyor. Ardından kabulleniyor. Ringin aşağısından merdiven çıkarıyor bir tane ve sağlam olan spiker masasını temizliyor. Merdiveni kurmaya çalışıyor. Seyirciler Scott'a büyük destek veriyorlar ve o da buna çok şaşırıyor. Kimse Baron Corbin'in kazanmasın ıve kemerini korumasını bir daha görmek bile istemiyor. Ryback'in hakkını yediğini düşüyorlar. Scott işine devam ederken. Merdiveni ve Baron Corbin'i kontrol ediyor. Baron Corbin'in biraz ayık olduğunu görünce seyircilere taunt yapıyor ve ardından koşarak Baron Corbin'in kafasının arkasına yerden aldığı cam parçasıyla THE HOUSE CALL VURUYOR! Baron Corbin yerde ama bu hala yeterli mi değil mi belli değil. Bu yüzden de Scott işi riske atmıyor. Merdivene sürüklüyor onu. Yumruk darbeleri ile daha da çok sersemletiyor onu. Onu çıkardıktan sonra kendi de aprona doğru hareketlenip çıkıyor ama hala yeterli gelmiyor bu ona. Negan'ın sopası Lucille'ı görünce ona doğru bakıyor ve seyircilerden büyük bir yaygara! İstiyorlar! Scott da onları kırmıyor. Lucille ile karınına vuruyor Baron Corbin'in! Ardından tekrardan aprona doğru yöneliyor ve çıkıyor. BARON CORBIN'I HAVAYA KALDIRIP DİZLERİNİN ÜSTÜNDEN SIKIŞTIRIRKEN SEYİRCİLERDEN BÜYÜK BİR REAKSİYON ALIYOR SCOTT, ŞİMDİ ONU MERDİVENLERE DOĞRU JML DRIVER ILE VURUYORRRRR!!! BARON CORBIN ÖLÜ GİBİ BİR ŞEY ARTIK! HEMEN TUŞA GİDİYOR, 1......2........

3!

Kazanan ve Yeni GWA Hardcore Şampiyonu: Isaiah "Swerve" Scott

secy5xp.png

Konfetiler uçuşuyor! Kadınlar Scott'ın yanıan geliyorlar. Seyirciye de Scott'a da özel bir gösteri var! Şampiyon, kemeriyle tur atıyor, kutluyor! Kameralara gösteriyor! Seyircilerin arasına karışıp kadınlarla şov yapıyor. Şampiyon aşırı derecede mutlu. Görüntüler kapanıyor.

5.png

6zezef8.jpg

Görüntülerdeki isim Vince McMahon! Perdeyi aralayarak bir odanın içine giriyor. Odada Triple H ve Batista'yı konuşurken görüyoruz. İkili patronu görünce konuşmayı bırakarak ona yöneliyor. Vince McMahon ikilinin yanına giderek onları süzmeye başlıyor.

Vince McMahon: Herhangi bir problem var mı?

Triple H: Hiçbir problem yok. Bu gece bitiriyoruz.

Vince McMahon: Son şovda pek öyle olmadı ama neyse diyelim. Şu boyunuza posunuza bakın. İki tane serseriyi pataklamanız zor olmasa gerek. Siz açılışı yapacaksınız sonrada biz çıkıp kapanışı yapacağız. Diğer kimse bizi ilgilendirmiyor bunu unutmayın.

Triple H: Biz derken? Sen ve The Rock, evet. Bizde ondan bahsediyorduk ne tesadüf. The Rock tam olarak nerede? Bu gece onu ortalıkta görmedik. Maçtan kaçtı mı diye şüphelenmeye başlıyoruz.

Vince McMahon: Tamamen benim kontrolüm altında. Büyük maç öncesi rahatlaması için ona bir şeyler ayarladım. Onun için endişelenmenize gerek yok. Dediğim gibi geçen hafta olanlardan sonra ben sizin için endişeleniyorum. Bana utanç yaşatmayacaksınız değil mi?

Batista: Böyle bir ihtimal yok.

Triple H: Konuştuğumuz şey hala geçerli mi?

Vince McMahon: Onun yanındayken mi konuşuyorsun artık bunu? Bu kadar mı rahatladın Hunter? Roman tarafından sopalandıktan sonra sanırım senide bir tur hastaneye yatırmamız lazımdı. Stephanie'i aramamı ister misin? İstemezsin çünkü o işi de batırdın öyle değil mi?

Triple H: Batista yabancı değil.

Vince McMahon: Peki o halde, evet geçerli. Rock başaramazsa onu oyundan çekiyoruz ve bir kenara atıyoruz. Tam istediğin gibi, istediğin hep bu değil mi? Ondan hiçbir zaman hoşlanmadın zaten. Ama üzgünüm Hunter, Rock bu gece üzerine düşeni yapacak ve yeni bir çağı başlatacağız. Üzerine düşeni yapamazsa icabına bakarız.

Vince McMahon ciddi bir yüz ifadesiyle ikiliye bakarak oradan ayrılıyor. Triple H ve Batista onun arkasından güldükten sonra birbirlerine bakıyorlar ve el sıkışıyorlar. Görüntüler kapanıyor.

jde07e3.jpg

5.png

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=dfP20WPCW84[/ame]

7y559cs.jpg
tsw7c6q.jpg
[

Müziğin duyulmasıyla Batista ve Triple H girişte gözüküyor! İki isim kendinden emin şekilde girişte durarak seyircileri izliyor ve küçümseyici bakışlar atıyorlar. Seyirciler onlara pek olumlu reaksiyon vermiyor. Batista ringe doğru ilerlerken Triple H arkasından onu takip ediyor. Batista hızlıca ringe dalarak köşeye çıkıp taunt atıyor ve bağırıyor. Triple H tişörtünü çıkartıp seyircilere attıktan sonra ringe giriyor ve ısınmaya başlıyor. İkili ringi turlamaya başlıyor. Ringe dalarak ayrı köşelere çıkıp taunt atıyorlar. Bir müzik duyuluyor. Tüm ışıklar yukarıya çevriliyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=whvIpQ8UPW8[/ame]
Sierra
Hotel
India
Echo
Lima
Delta

1e7fkx2.jpg

S-H-I-E-L-D! Takım Şampiyonları Dean Ambrose ve Seth Rollins kemerleriyle beraber seyircilerin arasında gözüküyor. Seyircilerden müthiş bir destek var ikiliye. İkili tepeden aşağıya inmeye başlıyor ve duraksayarak kemerleriyle birlikte kameralara poz veriyorlar. İkili şimdi ringe sert bakışlar atarak aşağıya ilerlemeye devam ediyor. Kemerleri ileri fırlatarak aynı anda bariyerlerin üzerinden atlıyorlar ve kemerleri yerden alıyorlar.

Shield kemerlerini teslim ederek ringin ortasına geçiyor. Batista ve Triple H onların önüne gelerek kafa kafaya geliyor. Hakem onları ayırıyor. Batista ve Triple H maça kimin başlayacağı konusunda tartışma yapıyorlar. Bu sırada Seth Rollins aprona çıkıyor. Batista eliyle Dean'i işaret edince, Triple H onu onaylayarak kenara çekiliyor. Hakem son kontrolleri yapıyor ve zil çalıyor.

GWA Tag Team Championship
Tag Team Match
The Shield (c) vs Batista & Triple H

Maça Dean ve Triple H başlıyor. İkili başta temkinli yaklaşıyor birbirlerine. Dean elini uzatıyor Triple H'e doğru. Triple H temkinli bir şekilde yaklaşıyor. Birbirlerinin ellerini tutarak güçlerini kıyaslıyorlar. Ancak Dean aniden Triple H'in ayağına basıyor. Triple H şaşkınlık ve acıyla ayağını tutarken Dean hızla Headlock bağlıyor. Ancak Triple H hızla Dean'ı iplere doğru ittiriyor. Hakem araya giriyor ve Dean kilidi bırakıyor. Ama Triple H bırakmaya pek de razı değil. Dean'ı yakalayıp iplere yolluyor. Dean dönüşünde Triple H'in Shoulder Block darbesi ile yere yapışıyor ancak bu onu çok tutmuyor. Triple H gülerek karşılıyor bunu. Dean'a ipleri işaret ediyor. Dean ise istediğini yaparak iplerden sekiyor ancak ikinci bir Shoulder Block geliyor ve Dean yine yere düşüyor. Yine de hızla kalkıp yine iplerden sekiyor. Triple H özgüvenli bir şekilde bunu yine karşılamak istiyor ama Dean sekip Triple H'e çarpmak yerine arkasına geçiyor. Yine sekiyor ve bu sefer Jumping Lariat. Triple H yere düşüyor. Dean hızla onu yakalıyor. Snapmare ile oturur pozisyona sokuyor Triple H'i. Dean iplerden sekiyor, bu sefer Triple H'in sırtına Penalty Kick. Triple H sırtını acı ile tutarken Dean onu yakalıyor ve Suplex! Dean tuşa gidiyor. 1...

Kickout! Dean yerdeki Triple H'i tekmeliyor. Ardından onu yakalayıp köşesine götürüyor. Seth tag aldı. Dean ve Seth aynı anda ringde şimdi. Triple H'i yakalayıp iplere yolluyorlar. Triple H dönüşünde back body drop yiyor Shield'dan. Seth hemen tuşa gidiyor. 1... 2... Kickout! Seth yerdeki Triple H'i stompluyor art arda. Ardından yine köşesine sürüklüyor. Dean yine tag alıyor. İkisi Triple H'i yakalıyor, ardından Double Suplex! Dean tuşa gidiyor. 1... 2... Kickout! Buradan da Shield'ın stratejisinin Triple H'e karşı ikiye bir savaşarak maçı bitirmek istediklerini anlıyoruz. Dean hemen Side Headlock bağlıyor Triple H'e. Bu sırada köşede tag bekleyen Batista'ya bakıp gülümsüyor. Batista bu duruma sinirleniyor ve ringe girmek istiyor ancak hakem ona engel oluyor. Hakemin dikkati dağılırken Triple H bunu fırsat bilerek gözlerine saldırıyor Dean'ın. Ambrose acı içinde kiliti bırakıp gözlerini tutarken Triple H ayaklanıyor. Seth köşede Dean'ı uyarmaya çalışıyor ama Dean anlayamadan Lariat ile yere yapışıyor. Triple H hareketi yaparken sendeleyip düşüyor. İkisi de yerde. Triple H sürünerek köşesine gidiyor. Seth, Dean'e acele etmesi için bağırıyor. Ambrose tagi engellemeye çalışırken Triple neredeyse ulaşmak üzere köşesine...

Dean üzerine atlamaya çalışıyor ama Triple H tag veriyor. Batista ringde. Hızla Dean'a bir Shoulder Block vuruyor ve onu yere seriyor. Ardından hızla koşup Rollins'e bir Lariat vuruyor ve böylece onu köşeden düşürüyor. Hemen gözlerini yerde toparlanmaya çalışan Ambrose'a dikiyor. Ambrose kalkmaya çalışırken onu yakalayıp Gutwrench Suplex yapıyor. Bırakmıyor hareketi ve bir tane daha yapıyor. Yine bırakmıyor ve hareketi tekrarlayarak üçe tamamlıyor Suplexlerini. Tuşa gidiyor. 1... 2... Kickout! Hemen Ambrose'u yakalıyor, bu sefer Batista'dan Side Headlock geliyor. Ambrose'un birkaç dakika önceki küstahlığını geri ödetiyor Batista. Ambrose bir süre zorlansa da en sonunda ayaklanmaya başlıyor. Ayakta hızla dirsek darbeleri vuruyor Batista'nın karnına. Batista bırakmak zorunda kalıyor. Ambrose iplerden sekmek istiyor ancak Batista onu yeleğinden tutarak yakalıyor, Back Drop! Ama Dean iki ayağının üzerinde kalıyor. Batista'nın arkasından hızla Chop Block yaparak Batista'yı bir dizinin üstünde bırakıyor. İplerden sekip knee strike! Ama Batista yakalıyor dizi havada ve Ambrose'u tutarak Back Drop! Bu sefer başarılı. Tuşa gidiyor Batista! 1... 2...

3!

Ama ses seyircilerden geliyor! Rollins son anda hakemi dışarı çekiyor! Ringe girdiği gibi durumu anlamaya çalışan Batista'ya Superkick. Ardından köşesinden ringe girmeye çalışan Triple H'i fark ediyor. Triple H iplerin arasındayken ona da Superkick. Şimdi Rollins köşeye çıkıyor. Frog Splash! Batista yerde hareketsiz. Ambrose'u, Batista'nın üzerine koyuyor Seth. Ardından dışarıdaki hakemi ringe sokuyor. Hakem güç bela ringe girip tuşu saymaya başlıyor. 1....... 2....... Kickout! Hakem az önceki darbenin etkisi ile yavaş sayıyor tuşu istemsiz bir şekilde ve bu Shield'ın zaferine patlıyor. Rollins köşesinde saçlarını çekiştiriyor. Ambrose'a tag vermesi için bağırıyor. Ambrose güç bela tag vermeyi başarıyor. Rollins ringe girerken Batista da iplere tutunarak ayaklanmaya çalışıyor. Rollins hemen Schoolboy Roll-Up yapıyor. 1... Rollins kendi bozuyor tuşu, dizlerinin üzerinde kalan Batista'ya Superkick! İkonik bit hareketi ile tuşa gidiyor hemen. 1... 2... Kickout! Rollins buna sinirleniyor. Ringde düşünürken Batista ellerinin üzerinde kalkmaya çalışıyor. Rollins bunu fark ederek yine o ikonik kahkahalarından birisini atıyor. Köşeye geçip koşmaya başlıyor. CURB STOMP! AMA BATISTA HAREKET OLMADAN KALKIYOR VE SPEAR! SPEAR! SPEAR! Batista tuşa gidiyor. 1...2...

Kickout! İnanılmaz bir an. Herkes üç olmasını beklerken Rollins atmayı başarıyor. Bunun nedeni de maçta en az hasar alan kişi olması biraz da. Ama yine de atmayı başarıyor. Seyirciler coşkulu bir şekilde bağırıyor. Bu sırada ikili yavaş yavaş ayaklanıp dizlerinin üzerinde karşı karşıya geliyorlar. Batista'dan Elbow. Rollins karşılık olarak bir Elbow vuruyor. Ardından Batista yine Elbow vuruyor. Rollins de karşılık olarak Elbow vuruyor. Batista vuruyor. Rollins vuruyor. Batista vuruyor. Rollins vuruyor. Batista. Rollins. Batista. Rollins. İkisi hızlanmaya başlıyor. Seyirciler de onlarla tempo uyduruyor. Ayağa kalkıyorlar. Birbirlerine o kadar hızlı vuruyorlar ki tempoyu uydurmak zorlaşıyor. Bu sırada Rollins bağırarak sert bir Elbow geçiriyor Batista'nın suratına. Batista bir iki adım geri düşer gibi oluyor ama toparlanıp Rollins'e kükrüyor resmen. Rollins yine sert bir tane vuruyor. Batista yine birkaç adım sendeliyor. Ancak toparlanıp bir kere daha kükrüyor. Rollins yüzünde tereddütlü bir ifade ile sert bir Elbow daha vuruyor. Batista yine sendeliyor ama kendine gelip Lariatı gömüyor Rollins'e. Rollins havada takla atıyor ama iki ayağının üzerine düşüyor. Batista'nın kolunu yakalıyor arkadan. Kendisine çekiyor ve Raintrigger ya da bizim bildiğimiz ismiyle KINGSLAYER!!! Ama Batista hareketi havada engelleyip Rollins'i kucaklayıp kendi köşesine ittiriyor. Rollins sırtını ringin köşesine vurmuşken Triple H tag alıyor. Rollins'i yakalayıp iplere fırlatıyor. Rollins dönerken SPINEBUSTER!!! RİNG SALLANIYOR RESMEN. TRIPLE H İŞİ BİTİRMEYE GİDİYOR. 1... 2...

Kickout! Rollins yine başarıyor. Seyirciler kafayı yiyor resmen. Triple H seyircilerin tepkisini şöyle bir ölçüyor, ardından yerdeki Rollins'e doğru yöneliyor. Rollins'in ise kımıldayacak gücü yok. Triple H onu kaldırıp Pedigree pozisyonuna sokuyor. PEDIG- Ama Rollins o kadar güçsüz ki bir beton gibi yere yapışıyor. Triple H zar zor Rollins'i yeniden ayağı dikmeye çalışıyor. Saçlarından tutup çekiyor. Hakem bunun üstüne araya giriyor. Triple H bırakmak zorunda kalınca Rollins yine yere düşüyor. Triple H yine ona yöneliyor derken Rollins'ten Roll-Up! 1... 2... Kickout! Rollins hemen kalkıyor, Superkick! Triple H ayakta donakalıyor resmen. Rollins yakalıyor Triple H'i ve Pedigree pozisyonuna sokuyor. Triple H kendi ilacını tatmak üzere. ROLLINS'TEN PEDIGREE!!! Ama Triple H hareketi Back Body Dropa çevirdi. Yine de Rollins iki ayağı üzerinde kalıp koşarak iplere gidip zıplayarak aprona geçiyor. Triple H ise Rollins'in düştüğünü sanarak rahatlamış bir şekilde arkasını döndüğü anda Rollins üzerine Springboard Knee Strike ile atlıyor. Triple H yerde. Rollins hemen Tag veriyor Ambrose'a. Ambrose ringe girdiği gibi Dirty Deeds pozisyonuna soksa da Triple H'i, Triple H kurtulup Short-Arm Lariat yapıyor. Ambrose yüzünü tutarken Triple H onu yakalayıp Powerbomb pozisyonuna alıyor. Kaldırıyor ve köşeye doğru götürüp Buckle Bomb deniyor. Ancak Ambrose pes etmeyi hiç düşünmüyor olsa gerek ki, Triple H'i yumruklamaya başlıyor. Triple H hareketi bırakmak zorunda kalıyor. Ambrose iki ayağının üzerinde kalıyor. Triple H eğilerek suratını tutarken Ambrose kafasını yakalayıp Headlock bağlıyor. AMBROSE'DAN HEADLOCK DRIVER!!! BU AYNI ZAMANDA İLK DIRTY DEEDS!!! BAŞARIYOR AMBROSE! KEMERLERİNİ KORUMAK İÇİN TUŞA GİDİYOR! 1... 2...

BATISTA TUŞU BOZUYOR. Ardından iplere yönelip ipleri sallayarak tauntunu yapıyor Batista. Ama arkasını döndüğünde Rollins üzerine Flying Forearm ile uçuyor! BATISTA BUNU HAVADA YAKALIYOR, SPINEBUSTER! Batista yerdeki Ambrose'a yöneliyor şimdi. Onu Batista Bomb pozisyonuna alıyor. Kaldırıyor ve DIRTY DEEDS! AMBROSE, BATISTA BOMB'U HAVADA DIRTY DEEDS'E ÇEVİRMEYİ BAŞARIYOR! Ambrose yerdeki Batista'yı ringden tekmeleyerek atıyor. Bu sırada ise Triple H kendine gelmek için fırsat buluyor. Ambrose'u arkadan yakalayıp Back Suplex pozisyonuna alıyor ancak bir fake atıp Atomic Drop'a çeviriyor. Ambrose kasıklarını tutarken bu sefer de önüne çevirip kaldırarak Inverted Atom ama Ambrose elleri ile Triple H'in kulaklarına aynı anda tokat atıyor. Triple H acı içinde yere düşerken Ambrose üstüne çıkıp deli gibi yumruklamaya başlıyor Triple H'i. Ardından dirsekleri ile kafasına kafasına vurmaya çalışıyor. Hakem araya girmek istiyor ama Ambrose onu ittiriyor. Hakem yere düşünce Ambrose hatasını fark edip hakemi kontrol ediyor. Bu sırada Triple H arkadan yaklaşıyor. LOW BLOW! AMBROSE DİZLERİNİN ÜSTÜNDE KALIYOR ACIYLA. TRIPLE H HEMEN YAKALIYOR AMBROSE'U. PEDIGREE! TRIPLE H KEMERLERİ KAZANMAK İÇİN TUŞA GİDİYOR. 1... 2...

ROLLINS'TEN FROG SPLASH! Rollins tuşu bozuyor. Rollins ardından Ambrose'u köşelerine çekiyor. Ambrose tam tag vermek üzere. Ancak Batista gelip Rollins'i arkadan çekiyor. Rollins suratını aprona vuruyor. Ardından Batista onu çelik basamaklara yolluyor. Ardından yine kükrerken Batista üzerine suicide dive ile Ambrose uçuyor. Ambrose hiç vakit kaybetmeden köşeye çıkıyor. Ayaklanmaya çalışan Triple H'e Lunatic Elbow! Triple H çekiliyor tam zamanında. Ambrose boşa düşse de takla atarak kurtuluyor zor durumdan. Ama Triple H buna hazırlıklı olsa gerek ki karnına direkt koyuyor diz darbesini. Ardından yine Pedigree pozisyonuna alsa da Ambrose Back Body Drop yapıyor. Triple H yerde kalırken Ambrose onun kafasını tutup ısırıyor. Ambrose bildiğin dişlerini geçiriyor Triple H'in kafasına. Ardından dirsekleri ile tekrar vurarak kanatmayı başarıyor sonunda. Triple H'i kaldırıp iplere yöneliyor. Batista ayağını çekiyor Ambrose'un. Ambrose yere düşüyor. Batista ringe girerek Triple H'i kontrol ediyor. Kafasındaki kanamaya bakıyor, ardından yerde ona gülerek bakan Ambrose'un ağzındaki kanı görüp sinirleniyor. Triple H'i köşesine çekiyor ve Triple H tag veriyor Batista'ya. O sırada görevliler kontrol ediyor Triple H'i. Batista ise Ambrose'a yöneliyor. AMBROSE KALKTIĞI GİBİ SPEAR! ROLLINS RİNGE GİRİYOR AMA SPEAR! AMBROSE'A ŞİMDİ SPINEBUSTER. ROLLINS'İ TUTUP BATISTA BOMB POZİSYONUNA SOKUYOR! BATISTA BOMB!!!

ROLLINS, BATISTA'NIN OMUZLARINDA ZIPLAMAYI BAŞARIP ARKASINA DÜŞÜYOR. KOLUNU YAKALIYOR VE KINGSLAYER!!! BATISTA DÜŞMEDEN AMBROSE ONU YAKALAYARAK DIRTY DEEDS YAPIYOR!!! BAŞARILI! AMBROSE TUŞA GİDİYOR!!! 1... 2...

3!

Kazananlar ve Hala GWA Takım Şampiyonları: Shield

3w7y6vd.jpg

Dean Ambrose ve Seth Rollins başarıyor! Takım kemerlerini bir kez daha koruyorlar. 73. günün sonunda şampiyonlar değişmiyor. İkili kemerlerini kaldırarak kaldırarak ve ayrı ayrı köşelere çıkarak taunt atıyorlar. Triple H ve Batista ring dışında sinirli ve çaresiz şekilde birbirlerine bakıyorlar. Batista bir şeyler söylemek istiyor ancak Triple H onu dinlemeden girişe doğru yöneliyor. Batista bozularak onu takip etmeye başlıyor. Dean Ambrose ve Seth Rollins birbirine sarılırken görüntüler kapanıyor.

5.png

Tarih: ??/??/????
Saat: ??.?? (Sabah saatleri.)
Yer: Vietnam

gunesli_bir_vietnam_sabah.jpg

Kameralarımız normalde görmeye pek alışık olmadığımız bir yerde, Vietnam'da açılıyor. Güneşi bir Vietnam sabahı karşılıyor bizi, etrafta renkli görüntüler ve cıvıl cıvıl insanları seçmek mümkün. Kameramız onların arasından ilerliyor ve normal kerpiç evlerden ziyade daha büyük binaların yanına doğru gidiyor. Bir süre daha ilerledikten sonra devasa bir binanın önünde duruyor. Kamera binanın üzerindeki yazıya odaklanıyor:

Hanoi Tımarhanesi

Bir tımarhanenin önünde duruyor kameraman, ardından biraz etrafa bakıyor ve içeri giriyor. Girdikten sonra deli taklidi yapan insanlar -taklit olmayabilir- ve onları zapt etmeye çalışan doktorlara şahitlik ediyoruz. Kamera onların arasından ilerliyor ve bir asansörün önünde duruyor. Asansörü çağırıyor ve geldikten sonra en üst kata çıkıyor. Asansör en üst katta indikten sonra fark ediyoruz ki burası çok daha sakin bir yere benziyor. Etrafta seçebildiğimiz sadece dört tane doktor var, bir tane odanın içerisinde oturan bir tane de hasta. Kamera şimdi odanın içine girmeden kenarına kadar geliyor ve içerideki hastayı görüntülüyor:

bicare_xd.jpg

İçerideki isim Johnny Gargano! Kimse onun ne ara buraya düştüğü hakkında bir tahmin yapamazken kameraman yandaki doktorların konuşmalarına odaklanıyor ve bu sefer onları dinlemeye başlıyoruz:

Ms. Shiney: Bu içerideki hastanın sıkıntısı tam olarak nedir bay Bricks?

Mr. Bricks: Kendisinde bir çeşit paronaya gelişmiş bizim anladığımız kadarıyla.

Ms. Shiney: Nasıl yani?

Mr. Bricks: Haftalardır o odanın içinde kapalı olmasına rağmen sürekli bir şeyleri tekrarlayıp duruyor. Etrafında tonla köle varmışta onları yönlendiriyormuş gibi komutlar veriyor sürekli. Bir hükümdar gibi, padişah gibi, hatta belirgin bir örnek vereyim Fatih Sultan Mehmet gibi davranıyor.

Bu esnada üçüncü bir doktor diğer iki doktorun yanına yaklaşıyor.

Mr. Moondar: Of yine mi bu adamın konusu, düpedüz sorunlu bu adam. Kendisini bir bok zannediyor ve bir odanın içinden çıkmıyor olmasına rağmen tüm Dünya elinin altındaymış gibi anlamsız söylemlerde bulunuyor.

Mr. Bricks: Hastalığı hakkında araştırma yapacağını söylemiştin, yaptın mı?

Mr. Moondar: Bak sana ne bulduğumu anlatayım. Bunun gibileri hep aynı şekilde davranıyor, gündelik hayatında yapmak istediği hiçbir şeyi yapamayıp olmak istedikleri kişi olamadıkları için, kısacası vasıfsızlıktan öteye gidemedikleri için bilinç altlarında kendilerine ütopik bir evren yaratıyorlar. Bu içerideki, şu an kendini o evrende zannediyor.

Mr. Bricks: Oldukça acınası bir halde, bay Lewis onunla görüşme yapacaktı bugün yaptı mı?

Mr. Moondar: Giriyor şimdi içeri.

Bu esnada dördüncü doktor, diğer üç ismin yanından geçiyor. Onlara kafasıyla selam vermesinin ardından Johnny Gargano'nun bulunduğu odaya giriyor ve onun karşısındaki koltuğa oturuyor. Fazla beklemeden de söze giriyor:

Mr. Lewis: Bugün nasıl hissediyorsun Johnny?

Johnny Gargano: Kendimi harika hissediyorum, her şey istediğim gibi ilerliyor.

Mr. Lewis: Mutluluğunun kaynağı nereden geliyor Johnny bahsetsene biraz.

Johnny Gargano: Buradan bugün çıkıyorum bay Lewis biliyorsunuz, çıktıktan sonra Katar'a gideceğim ve Wrestle Kingdom III'te bir maça çıkacağım Gift of the Gods kemeri için. Her şeyi olduğu gibi, bunu da ben kazanacağım. Aynı zamanda yeni bir arkadaşım oldu.

Mr. Lewis: Yeni bir arkadaş mı? Burada mı?

Johnny Gargano: Evet bakın:

Johnny Gargano arkasına götürüyor elini ve oradan bir ipe bağlanmış taş çıkarıyor.

Johnny Gargano: Ona Kutasyum diyorum, benim yarattığım bir element olur kendileri. Ne yaparsam yapayım benimle geliyor, benim ne kadar önemli biri olduğumu da en iyi anlayan kişi o ve bu yüzden asla yanımdan ayrılmıyor.

Mr. Lewis: Pekala Johnny, o zaman sana yeni arkadaşınla mutluluklar dilerim. Ben tahliye işlemlerin için ayrılacağım şimdi, birazdan seni buradan çıkaracağız.

Odanın içinde bulunan doktor, Johnny Gargano'nun yanından ayrılıyor ve diğer üç doktorun yanına varıyor.

Mr. Bricks: Bir gram gelişme gösteremedi değil mi?

Mr. Lewis: Bir şey söyleyeyim mi bu herif sonsuza kadar bu şekilde kalacak. Geçen dışarıdan yaklaştım fark ettirmeden ve odayı dinlemeye başladım, kendine hayali iki tane rakip yaratmış onları yaktığını falan sanıyordu. Neye bu kadar kinlendiği hakkında en ufak bir fikrim yok.

Mr. Moondar: Bana bunun şirketinden bir mesaj geldi, planları değiştirmişler ve maçı farklı birinin kazanmasında karar kılmışlar.

Ms. Shiney: Ona kaybedeceğini nasıl söyleyeceğiz?

Bu esnada dört isimde odanın içine doğru dönüyor ve aniden Johnny Gargano'nun yüzünü cama yapıştırmış onları dinlediğini fark ediyorlar. Johnny Gargano içeriden onlara doğru bağırıyor:

Johnny Gargano: Kayıp mı edeceğim? HAYIR! HAYIR!

HAYIR!

Tarih: 11/08/2021
Saat: ??.?? (Sabaha karşı.)
Yer: Amerika

begendin_mi.jpg

Kameralarımız Johnny Gargano'nun odasında açılıyor. Ancak Johnny Gargano uyumuyor, aksine kan ve ter içinde bulunduğu yatakta oturuyor. Az önce gördüklerinin rüya olduğuna kendini inandıramıyormuşçasına yatağında aşırı hızlı bir şekilde nefes alıp veriyor. Bu esnada odasının kapısı açılıyor. İçeri giren isim Candice LeRae. Elinde bir bardak suyla birlikte Gargano'nun yanına oturuyor.

Candice LeRae: Sakin ol, hepsi sadece kabustu.

Johnny Gargano: Bugüne kadar gördüğüm en kötü kabus olabilir bu, neyse ki asla gerçek olmayacak.

Candice LeRae: Uyumamız gerekiyor tekrardan, yarın önemli gün. Galibiyetin bize gelmesi gerekiyor biliyorsun.

Johnny Gargano: Gelecek Candice, o maçın ardından ayakta iki kişi duruyor olacak. Onlarda biz olacağız, sadece saatler kaldı.

İkili bu şekilde konuşmaya devam ederken kamera yavaşça siyahlaşıyor ve en sonunda görüntüler kapanıyor...

5.png

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=6xBNRQ1Hh8Q[/ame]

aght3yp.png
a648tdp.png

Sarı bir ortam hakim. Roma askerleri gibi askerler sıralanıyorlar ve girişte bekliyorlar. Şampiyona özel muameleli bir giriş var. Hak ediyor da! Askerler mızrakları kalkanlara vurarak bekliyorlar. Müziğin havasının eşliğinde fanlar bu gösteriyi telefonlarına kaydediyorlar.

7xf67cb.png
fupysz1.png

Şampiyon Ciampa ve Anna Jay gözüküyor! Ciampa'nın yüzünde maske var! Askerlerin yanına geldiğinde Anna Jay maskeyi onun yüzünden çıkarıyor ve gülümsüyor. Seyirciler bu şovu izlerken hala bazıları telefonla kaydediyor. Çok güzel bir ortam var. Şampiyon da Anna Jay de yavaş yavaş ilerliyorlar. Anna Jay kenarda yerini alıyor. Ciampa ise içeriye giriyor. Ciampa şovunu yapıyor, kemerini kaldırıyor. Hazır ve artık kemerini teslim ediyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=FI4W9tGd_ho[/ame]

37ufisc.png

Timothy Thatcher'ı arka alandan gelirken seyrediyoruz. Merdivenlere kadar teker teker insanlara selam veriyor ve merdiveni tırmanırken seyircilere şöyle bir göz gezdiriyor. Düşünüyor ve ardından da devam ediyor. Çıkıyor merdivenleri. Çıkarken arada duraksıyor ama devam ediyor.

92vql39.png
eyodvgd.png

Merdivenlerden sonra seyircileri selamladıktan sonra girişte şöyle bir duruyor. Arkasındaki dev ekrandaki ismini görüyor ve kafa sallıyor. Ringe doğru adımlarını yavaş yavaş atmaya başlıyor. Ağır ağır geliyor. Baya etkili görünüyor. İki eli arkada bağlanmış bir şekilde köşedeki merdivenlerden çıkıyor ve ringin içine giriyor. Ardından her köşeye çıkıp taunt yaptıktan sonra beklemeye başlıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=-cZ7ndjhhps&feature=emb_title[/ame]

m6sqh15.png
ap2fayr.png

John Cena ordusu sıralanıyor. Cena'nın müziği eşliğinde hazırlanıp seyircileri umursamadan şovlarını yapıyorlar ve geriye John Cena'yı beklemek kalıyor ve John Cena gözüküyor! 'YOU CAN'T SEE ME!' eşliğinde John Cena etrafı seyrediyor. Kafa sallayıp aynen öyle bağırıyor.

jobg0kn.png

Ardından koşarak aralarından geçerek ringin içine giriyor ve taunt yapıyor. Seyirciden destek John Cena'ya. Bir köşeden diğerine gidiyor ve taunt yapmaya devam ediyor. Bir süre sonra şapkasını çıkarıyor ve bir köşeden diğerine teker teker atayım mı diyor ve en sonunda dönerek bir yere sallıyor random bir şekilde. Aynı şekilde sonra t-shirtü için de aynı şeyi yapıyor, seyirciler çok seviniyor ve ardından da rakiplerini beklemeye koyuluyor John Cena.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Iat5iHagWvI[/ame]

12q23dd.png

Mor bir ortam hakim. Müritler, her tarafı sarıyorlar. Daha değişik versiyonları da gelirken ortamdaki sis miktarı gittikçe artıyor. Bu durum çok ilginç Mr.and Mrs. Wrestling için hazırlıklar tamam. Sadece onları beklemek kalıyor geriye. Geliyorlar!

2a64bhm.png
o6ryn0x.png

Candice'ın üzerinde özel kıyafet ve muhteşem bir makyaj var. Gargano'nun üzerinde de özel bir kıyafet var. Eşli bir şekilde birbirlerine uyuyorlar. Müritlere ve yeni gelenlere bakıp aralarından geçerek ringe geliyorlar. Candice kenarda beklerken Gargano içeriye giriyor.

Timothy Thatcher: Hey, Cena! Herkesin yanında bir destekçisi var. Biz neden bu haldeyiz?

John Cena: Bizim kimseye ihtiyacımız yok dostum. Keith Lee'de bizim gibi hem. Boş ver destekçiyi falan. İyi olan kazansın.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Q_p0w2YMyK0[/ame]

lazxd8u.png
4unf9bq.png

Keith Lee girişte gözüküyor. Kenarında müritler hala var ve onu işaret ediyorlar. Keith Lee kafasındaki kapüşonu çıkardıktan sonra seyircileri şöyle bir süzüyor ama ringe doğru gelmiyor. Eli ile arkasını işaret ediyor ve spot ışıkları ilk önce onda sonra da da yavaş yavaş karartıyla arkada oluyor!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Ptz2quM8bmc[/ame]

p8vtbi6.png

RONDA! Ronda Rousey burada! McGregor onu görme şansını kaybediyor! Keith Lee'nin destekçisi olarak geliyor Ronda. Onu selamlıyor ve ardından müritleri görünce kafa sallıyor. Seyirciden ikiliye büyük destek var. Keith Lee çok mutlu. Aynı şekilde Ronda Rousey de öyle. Ringe doğru ağır adımlarla gelirlerken tokalaşmak isteyen fanları da kırmıyorlar. Muhteşem girişle beraber Keith Lee ring içerisine girip rakiplerini bekliyor. Ronda ise kenarda Keith Lee'ye bakıyor. Herkes teker teker birbirine bakıyor. Ciampa kahkaha atıyor ve iki elini açarak hepsine bakıyor. Artık maçın zamanı geldi de geçiyor bile. Herkes tam tıkır hazır.

Buğra Gür: Ronda'nın, Lee'nin arkadaşı olduğuna inanabiliyor musunuz? Ben inanmıyorum. Keşke benim arkadaşım olsa.

Conor McGregor: Senin gibi bir pısırıkla arkadaş olacağını zannetmiyorum Gür.

Gift of the Gods Championship
Fatal 5-Way Match
Tomasso Ciampa (c) (w/Anna Jay) vs Johnny Gargano (w/Candice LeRae) vs Keith Lee (w/Ronda Rousey) vs John Cena vs Timothy Thatcher

Hakem gelmiş ve kemeri kaldırıp zili de çaldırmıştı. Herkes girdikten sonra beş kişi de birbirini süzerken aşağıda kızlar da birbirlerini süzüyorlardı. Candice ile Anna sözlü kavgaya tutuştular ve ringtekilerin dikkatini çektiler. Bu sırada şampiyon Tomasso Ciampa, Gargano'ya saldırıyor! John Cena ile Keith Lee de birlik olup Timoty Thatcher'a saldırıyorlar! Bir tarafta ikili birlik varken diğer tarafta da geçmişin izleri için kavga eden ikiliyi görerek başlıyoruz. Ronda ise zevkten dört köşe çünkü hiçbir şey yapmasına gerek kalmıyor. Kız kavgasını seyrediyor sadece. Ringin içerisinde Ciampa, Gargano'ya üstün geliyorken diğer tarafta ise Timoty ikiliden dayak yiyor. Keith Lee onu tuttuğu gibi iplerden yukarı spiker masasını olduğu yere fırlatıyor ve kafasını spiker masasına çarpıyor. Ciampa ile Gargano'da kavga ederken iplerin arasından aşağı düşüyorlar ve Keith Lee de John Cena da tek başına kalıyor ve birbirlerine dikleniyorlar.

John Cena seyircilere oynayıp Keith Lee'yi sinirlendirmeye çalışıyor. Cena'ya büyük destek ama Keith Lee'nin umrunda değil! Cena dönüp ona doğru saldırıyor ama beklemediği bir karşılığı Lariat'ı kafasına yeyince görüyor! Seyirciler Keith Lee'ye de hayvan gibi reaksiyon gösteriyorlar! Keith Lee kafa sallıyor ve ardından John Cena'nın kafasını tutuyor. Aşığıda toplu hareketlenme görüyor Keith Lee. Seyirciler bağrııyorlar çünkü biliyorlar ne geleceğini! John Cena ile beraber aşağıya doğru TOPE CON HILO! TÜM HERKES YERDE! Ronda hariç herkes yani. Ronda bariyerlere çıkıyor ve Keith Lee'yi desteklemeleri için daha çok seyirci topluyor resmen! Keith Lee çok iyi reaksiyon alıyor. Keith Lee yerden kalkıyor. Kendisine gelen Gargano'yu görüyor ve onu tutarak kaldırıyor! SPINEBUSTER VURUYOR! HEM DE BARİYERLERE! Maç muhteşem bir heyecanla devam ediyor! Kendisine bakan Candice'ı görünce sert sert bakıyor. Ve Candice da geri geri gidiyor.

Conor McGregor: Naber Ronda?

Ronda Rousey, ona bakıp el sallayıp gülümsüyor.

Keith Lee, Candice'a bakarken arkasından birisi gelip vurmayı deniyor! Ama Keith Lee hiç etkilenmemiş gibi ona dönüyor. Vay bu adamın haline! Peki kim bu adam? Timoty Thatcher! Keith Lee şimdi onu tuttuğu gibi Gargano'nun üzerine Chokeslam ile fırlatıyor ve tekrardan Candice'a dönüp bakıyor. Ardından ringe giriyor. Ringin ortasında durup bağırıyor. Resmen 'Hepinizden üstünüm, gelecek var mı?' der gibi! John Cena tekrardan içeriye giriyor. Bu sefer Ciampa da geliyor! Seyirciler yine coşuyor! Keith Lee peki diyerek üstüne gelen ikiliyi karşılıyor ikisini de kaldırıp tekrardan Chokeslam mi yapacak ama hayır! Cena ile Ciampa yardımlaşıyorlar! Keith Lee o kadar da dayanamıyor. John Cena onu Attitude Adjustment'a alıyor ve vuruyor da! Bu sefer de Ciampa ile John Cena dikleşiyorlar! Cena çok istekli. Ona da AA deniyor ama hayır! Cena'nın üstünden dirseklerle kurtuluyor. Üstünden düşer düşmez Enzugiri! Cena sersemliyor! Şimdi onu kaldırıyor Ciampa ve Argentine Facebuster!!! Hemen tuşa gidiyor, 1..2..

Hayır! Candice bozuyor! Ciampa çok sinirleniyor. Aşağıya iniyor ve ona doğru yürüyor ama karşısına Ronda geçiyor! Seyircilerden çok iyi reaksiyon alıyor yine. Ciampa küfürler ederek oradan ayrılırken kafasına hayvan gibi bir tekme yiyor! Gargano sahnede! Gargano'nun arkasından da Anna Jay! O da ona saldırıyor ve büyük kavga çıkıyor! Candice da dahil oluyor ve Timoty Thatcher içeriye giriyor. Aşağıdaki kavgaya bakıyor ve ardından da Cena'ya bakıyor. John Cena'ya başlıyor yumruklarla kombolar yapmaya. Ardından da yeterli görünce onu tutuyor ve ringin köşesine doğru fırlatıyor. Onun üstüne doğru diziyle uçarak geliyor ve Cena bunu yeyince yeri boyluyor. Top Rope'a çıkan Timoty Thatcher bir de Frog Splash yapıyor! Yeterli bulmuyor bir de finisherını yapmak için John Cena'yı kaldırıyor Backdrop Driver!! Şimdi tuşa gidecek gibi ama etrafa bakıyor. Büyük bir maçın içerisinde ve 5 tane rakibi var biliyor. Acil bir şekilde tuşa gidiyor, 1...2...

3!

t0v3ofs.png

AMA HAYIR! KEITH LEE!! Geri dönüyor! Ronda ona yol gösteriyor! Keith Lee sadece dönmekle kalmıyor, hayır! Timoty ayağı ile vurmaya çalışıyor ama vuramıyor! Keith onu blokluyor. Yumruk, dirsek ve kafa! Keith Lee'den inanılmaz bir kombinasyon geliyor! Timoty yerde! Keith Lee onu kaldırıyor. İplerden sekerken Timoty ayakta duruyor ve Keith Lee'den bir de Somersault Senton! Keith Lee ardından tuşa gidiyor, 1...2.. Timoty 3 olmadan atmayı başarıyor. Ronda tekrardan seyirciyi gazlıyor. Keith Lee ayağa kalkarken içeriye Gargano giriyor. Arkasına geçiyor ve Ronda bağırıyor Keith Lee'ye, Keith Lee onu görüyor. Gargano'dan bir Spear denemesi ama Keith Lee kenara çekilince köşeye uçuyor Spear ile Gargano! Gargano Fena halde kıvranıyor ve yere düşüyor. Keith Lee şimdi ona yöneliyor ve seyircilere bakıyor. Gargano'nun saçından tutarken ona bağırıyor da. Gargano'yu yumrukluyor, ona da dirsek, kafa ve yumruk! Fena kombinasyon. Evet, Keith Lee de seyirci de neyin geldiğini çok iyi tahmin ediyor! Şimdi Gargano'yu havaya kaldırıyor ve Spirit Bomb!! SPIRIT BOMB GELİYORRR!!! Şimdi Tuşa gidiyor, 1....2....

HAYIR! Bu sefer bozan Ciampa! Keith Lee artık kafayı yiyor ve Ciampa'ya bakıyor. Şampiyon onun bakışlarından korkmuyor ve çağırıyor. Keith Lee ayağa kalkıyor ve karşısında dikiliyor! Anna Jay ile de Ronda birbirlerini süzüyorlar. Anna Jay, Ronda'yı rahatsız edince Ronda onun üstüne yürüyor. Onlar da dikiliyorlar! Keith Lee'ye vurmayı deniyor Ciampa ama adam ayı gibi. İşlemiyor ki! Keith Lee onu kaldırıyor ve aşağıya doğru dönüyor. Anna Jay'i görüyor! CIAMPA'YI ONUN ÜSTÜNE DOĞRU SPIRIT BOMB İLE FIRLATIYOR!! Seyirciden yine büyük Reaksiyon! Keith Lee aşağı indikten sonra Ciampa'yı tuttuğu gibi ringin diğer ucundaki bariyerlere fırlatıyor ve Ciampa dönerek resmen uçuyor ve kafasını vuruyor! Keith Lee'den seyirciye büyük destek! Şimdi Ciampa'nın olduğu yere doğru gidiyor, müdahale için doktorlar geliyor ama Keith Lee'nin umrunda değil! Ciampa'yı haşlıyor! Kombolarla, yumruklarla, tekmelerle, kafa darbeleriyle daha da kötü hale getiriyor! Ardından da bağırıyor!! Seyircilerden Keith Lee'ye büyük destek olduğunu görüyoruz!

1ekl9m1.png

Keith Lee ringin diğer tarafından, spikerlerin olduğu masaya doğru yürüyor ama şarkısında John Cena'yı buluyor ama Cena ona niyeyse dalmıyor! Keith Lee şaşırıyor ve John Cena hatta onu kenara çekiyor ve Gargano'nun bir kez daha Spear denemesi bu sefer Candice'a çarparak son buluyor!! Keith Lee teşekkür ediyor ve ringin içine dönüyor. Ringin içerisinde geriye tek kalan isim Timoty! Keith Lee onunla dövüşüyor iken aşağıda hareketlilik var sanki? John Cena kafasında bir şeyler kuruyor, evet! Kafa sallıyor. John Cena, Ronda'ya bakıp onu seziyor. Hiçbir şey yapmayacağım diyor ve yerde yatan Ciampa ile Gargano'yu gösterip ne yapacaksan yap dermiş gibi bir hareketle hatta gaza getiriyor John Cena'yı! Seyirci onun ne yapacağını anlıyor!! EVET, GELİYOR! Cena rakiplerini tek tek diziyor. Ciampa'yı da Gargano'yu da. Spiker masasını boşatıyor! GELİYOR! Attitude Adjustment! 2'LİYE AA!! SPIKER MASASI YERLE BİR!

John Cena: YOU ALL CAN'T SEE ME!

gu70lkj.png

Seyirciler çıldırmış bir halde John Cena'ya destek veriyor ve ring içerisinde Keith Lee'nin ağır üstünlüğü dikkat çekiyor. Timoty kendini aşağı atıyor artık. John Cena aprona çıkıp Keith Lee'ye bakıyor. Seyirciler artık yeni şampiyon istiyorlar. Sıkıldıkları o kadar belli ki. John Cena içeriye giriyor. Koşarak omzu ile Keith'i indirmeyi deniyor ama çarpıp yere düşüyor ve köşedeki ipleri tutup Keith Lee'ye bakıyor. Keith Lee ona doğru yavaş yavaş giderken John Cena düşünüyor ne yapabilirim diye. Tekme atmayı deniyor. Başarıyor ama Keith Lee tepki bile vermiyor. İkinciyi atınca Keith Lee geri çekiliyor. John Cena aniden ayağa kalkıp Crossbody vuruyor. Yere düşürüyor Keith Lee'yi ve ardından iplerden sekiyor. Ve Keith Lee'nin kalkmak üzere gördüğünü görünce Atomic Drop vuruyor. Keith Lee yere düşüyor. Ardından John Cena tekrardan sekiyor ve 'YOU CAN'T SEE ME!' Five Knuckle Shuffle geliyor! John Cena şimdi onu AA için kaldırıyor ve AA GELİYOR! Cena hemen tuşa gidiyor, 1...2...

3 olmuyor! Keith Lee atıyor ve John Cena'nın yüzündeki ifade her şeyi belli ediyor! Cena daha fazlası olacağını umuyordu halbuki. Ardından John Cena kalkarak tekrardan AA'ya alıyor ama ne oluyor? Timoty!! Speaaarr!! Ne çok Spear gördük bu maçta! Resmen Roman Reigns'i anıyoruz! 3 isim de yerde! Timoty Cena'ya koşarak tuşa gidiyor, 1....2.... HAYIR! Ciampa kanayan kafasına rağmen maçı bırakmıyor! İçeriye giriyor ve yumruk darbeleri ile kombo yapıyor. Timoty'yi kaldırıyor ve Project Ciampa! Timoty belini tutarak tekrardan aşağının yolunu tutuyor! Ciampa ringte herkese teker teker bakıyor ve seyircilere de aynı şekilde bakıyor ama boo alıyor. Destek almıyor. Umursamadan John Cena'ya da Project Ciampa yapıyor ve ardından Keith Lee'ye de yöneliyor. Yöneldiğinde Keith Lee'nin kucağında buluyor kendini! Keith Lee tüp gücüyle onu öyle bir kaldırıyor ki ayı görecek neredeyse Ciampa. Tahmin edin ne geliyor? SPIRIT BOMB GELİYORRR!!! Şimdi Tuşa gidiyor, 1.....2.....

3!

HAYIR!

duw31dk.png

Keith Lee bağırıyor! 'Nasıl olmuyor, Nasıl?' diye bağırıyor. T-Shirtünü bağırırken yırtıyor ve seyirciden 'LET'S GO KEITH LEE!' şeklinde destek alıyor.Keith Lee, Ciampa'yı kaldırıyor ve köşeye fırlatıyor. Ardından üstüne sert bir şekilde atlıyor. Sonrasında kafasından tutarak yere çarpıyor. Ve onu kaldırıyor. Tekrardan Spirit Bomb! Yine Keith Lee tuşa gidiyor, 1....2.... ama 3 olmadan Anna Jay girişiyor! Ronda bunu görünce koşarak ona atlıyor. Ronda deliler gibi çıldırmış bir halde Ana'yı tuttuğu gibi bariyerlere çarpıyor ve ardından da Juji-Gatame Armbar! Anna Jay çıldırıyor acıdan. Bunu gören Ciampa ringin dışına bakıyor ama tam arkasında Keith Lee var. Evet! Gargano ile Timoty de kavga ediyorlar bu sırada. Timoty onu parçalanmış spiker masasına götürüyor. John Cena ise hala yerde. Ciampa'nın eli olacak kimse yok. John Cena da Gargano da Timoty de herkes teker teker yerdeler ama bir kişi kayıp, öyle değil mi? Derken bu sırada Candice de Ronda'ya yürüyor! Ona tekme atmayı deniyor ama Ronda, Anna Jay'i bırakıp bu sefer de Candice'a Armbar bağlıyor! Gargano ile Timoty yerdeler! Keith Lee ile Ciampa bakışıyorlar. Şampiyon ilk defa korkuyor! Çok korkmuş bir halde şampiyon! Keith Lee şampiyonu yakasından tutuyor.

Keith Lee: Seni kurtaracak tek bir insan evladı bile kalmadı!

Dedikten sonra onu kaldırıyor! Kaldırıyor ve YİNE SPIRIT BOMB GELİYORRR!!! Keith Lee bire daha aynı hareketi yapıyor. Bir kere daha aynı hareketi yapıyor! Defalarca yapıyor! Seyirci çok gaz bir halde! Keith Lee seyircinin desteğini de peşine taktıktan sonra tuşa gidiyor, 1.....2......3!

Kazanan ve Yeni the Gift Of The Gods Şampiyonu: Keith Lee

4ep1vt8.png

Keith Lee hayatta kalıyor! Keith Lee kariyerinin ilk kemerini kazanıyor! Konfetiler yağarken pyrolar patlıyor. Keith Lee bağırarak kemerini kaldırıyor. Ronda Rousey içeri dalarak onu tebrik ediyor. Tüm seyirciler Lee'yi alkışlıyor. Ketih Lee bir süre sonra kemerini indiriyor ve gözyaşlarına hakim olamıyor. Lee için oldukça duygusal bir an.

Keith Lee seyircilerin desteğini görünce gözyaşlarını siliyor ve kafasını sallayarak köşeye çıkarak kemerini kaldırıyor ve tekrar bağırıyor. Lee'nin hayalleri gerçek oluyor. Lee köşeden inip hızını alamayarak Ronda'yı havaya kaldırarak bağırıyor bu sefer! Ronda kahkahalarını tutamıyor. Kutlamalar devam ederken görüntüler kaapnıyor.

5.png

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=oSouAbKOXMg[/ame]

6rnso0b.jpg

Come On
You know I got ya
Yea

Break the wall down
Break down the walls

Tazz: Aman Tanrım.

Conor McGregor: Saçlarını mı kesmiş?

Buğra Gür: Eski loser haline geri dönmüş.

Pyrolar patlıyor. Chris Jericho yüzünü kameralara dönüyor! Arenanın tamamen aydınlanmasıyla Jericho seyircilere bakıyor. Oldukça büyük bir destek alıyor. Jericho kafasını çevirerek yan taraftaki mezara bakıyor ve ciddi bir ifadeyle başını sallayarak ringe doğru ilerlemeye başlıyor.

aa29yvo.jpg

Chris Jericho ringin önüne geldiğinde duraksıyor ve kafasını iki yana çevirerek kalabalığı izliyor tekrar. Yavaşça arkasını dönerek girişe bakıyor ve gözlerini kısarak bekleyişe geçiyor. Bir müzik daha duyuluyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=a9nuECbekx4[/ame]

excklup.jpg

Sammy Guevara burada! Seyirciler, Jericho'ya verdiği desteği ona da veriyor. Sammy girişten zıplayarak çıkıyor ve seyircileri selamlıyor. Jericho ona eliyle gel gel şeklinde işaret çakıyor. Sammy hızlı adımlarla Jericho'nun yanına doğru gidiyor. İkili aynı anda ringe giriyor ve taunt atıyor. Tam bu sırada bir müzik onları kesiyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=dtu8HU0kXio[/ame]

22djtqn.jpg

Birleşik Devletler Şampiyonu girişte görünüyor. Hızlı adımlarla girişten çıkıyor. Arenada sessizlik hakim. Kane elindeki kemeri tutarak mezarın olduğu tarafa fırlatıyor. Kemerini adeta umursamıyor ve ringdeki ikiliye mezarı işaret ediyor. Kane şimdi ringe doğru ilerlemeye başlıyor.

Kane ringe daldığı gibi Jericho ve Sammy dışarı çıkıyor. Kane bunu umursamadan ortaya geçerek taunt atmaya hazırlanıyor. Kane alevleri patlatıyor! Chris Jericho, Sammy'e bakıyor ve başını sallayarak hızlıca ringe dalıyor. Kane onu hemen fark ederek arkasını dönüyor. İkili yüz yüze geliyor. Maç başlamak üzere.

73pmyf2.gif

United States Championship
Burried Alive Match
Kane (c) vs Chris Jerio (w/Sammy Guevara)

Let's Go Jericho! Let's Go Kane! Let's Go Jericho! Let's Go Kane!

Zil çalıyor ve maçımız başlıyor. Kane ve Chris Jericho ringin bir kenarında kıpırdamadan birbilerini süzüyorlar. Chris Jericho alaycı bir gülücüğün ardından Kane'e doğru koşup yumruklamaya başlıyor. Kane'i köşeye yaslayıp yumruklarına devam ediyor, aralarında dirsek ve tekme darbeleri de var. Kane bir türlü karşılık veremiyor. Chris Jericho, Kane'i karşı köşeye göndermeye çalışıyor ancak Kane kendi etrafında dönüp onu karşı köşeye gönderiyor. Hemen Chris Jericho'ya doğru koşuyor ama Chris Jericho Big Boot çakıyor. Kane yüzünü tutarak geriye doğru bilinçsizce gidiyor. Chris Jericho hemen arkasındaki köşenin ortasindaki turnbuckle'ına zıplıyor ve oradan da Kane'e doğru Double Axe Handle deniyor. Ama Kane ona uppercut geçiriyor. Kane şimdi Chokeslam için pozisyon alıyor.

mcybs3r.png

Ama hayır! Kaldıramıyor bile! Chris Jericho, Kane'in karnına tekme yapıştırıp ardından Snapmare yapıyor. Ve headlock ile hareketi devam ettiriyor. Kane zorlansa da kısa bir süre içerisinde kilitten kurtulmayı başarıyor ve iplerden sekip Jumping Clothesline yapıyor. Chris Jericho yere yapışıyor. Kane ring dışına çıkıyor. Ve ringin altından malzeme arıyor. Bu sırada Sammy Guevara, Chris Jericho'yla ilgileniyor. Kameralar tekrar Kane'e döndüğünde elinde bir kendo stick olduğunu görüyoruz. Ama dizine vurup iki parçaya ayırıyor, bir parçasını aprona koyup diğer parça ile ringe giriyor. Kameralar diğer tarafa döndüğünde Sammy Guevara'nın Chris Jericho'ya sandalye verdiğini görüyoruz. Chris Jericho kaptığı sandalye ile bir anda Kane'e vuruyor. Kane belini tutarken bir yandan da kendo stick'i bırakmıyor. Chris Jericho yine sandalye ile vuruyor onun beline. Seyirciler yine muhteşem reaksiyon veriyorlar.

Kane bu sefer ayakta duramıyor ve diz çöküyor. Chris Jericho sırıtıyor ve gerilip Kane'in kafasına sandalye ile vuruyor. Kane'in kafası kanıyor ve canlı gömülme maçının ilk kanı akmış oluyor. Chris Jericho durmadan onun sırtına sandalye ile vuruyor. Hakem müdahale etmek istiyor ama bu maç diskalifiyesiz bir maç. Chris Jericho en sonunda sandalyeyi bırakıyor ve ringin etrafında turlamaya başlıyor. Kane'in elinden düşürdüğü kendo stick parçasını görüp alıyor. Kane hala yerde yatarken Chris Jericho onun yanında durarak pozisyonunu alıyor ve kendo stick parçasıyla CrossFace tarzı kilit bağlıyor. Kane acı içinde yerde kıvranıyor. Chris Jericho var gücü ile kiliti sıkıyor. Kane en sonunda kendini yuvarlıyor ve iplere yöneliyor. Yine de iplere tutunsa bile rope break sayılmayacak.

Kane aprona koyduğu kendo stick parçasını alıyor ve dönüp Chris Jericho'nun suratına vuruyor. Chris Jericho darbenin etkisiyle kiliti bırakıp geriye uçuyor. Suratını tutarak yerde yuvarlanırken Büyük Kırmızı Canavar ayaklanıyor. Kane hemen kendo stick parçasıyla Chris Jericho'nun üzerine geliyor ve GÖZÜNE KENDO STICK PARÇASI İLE SALDIRIYOR! Sammy Guevara elleri başında olanları izlerken Chris Jericho hayatının acısını yaşıyor diyebiliriz. Chris Jericho diğer gözünü açmadan Kane'e yumruklar savuşturuyor ama etki ettiğini söylemek zor. En sonunda sert bir tekmenin ardından canavarı üzerinden salıyor Chris Jericho. Chris Jericho yüzünü tutarken, aprona Sammy Guevara çıkıyor. Kane bunun tuzak olduğunu anlıyor ve Sammy Guevara'ya Big Boot geçiriyor. Sammy Guevara seyircilerin arasına düşüyor. Kane yerde yatan Chris Jericho'yu kolundan tutup çekiştirmeye başlıyor. Ve aprona kadar getiriyor. Ardından ringden inip onu omzuna alıyor.

Kane omzundaki Chris Jericho ile rampada yürümeye başlıyor. Mezar çukuruna yaklaştık. Chris Jericho bir anda kendini Kane'in omzundan atıyor ve arkasına düşüyor. Ve Chop Block yapıyor. Kane yere devriliyor ve ayağını tutuyor. Chris Jericho onu yerde tekmeliyor. Ve hemen mezara doğru koşuyor ve eline aldığı ilk malzeme ile Kane'e doğru koşuyor. Bu levye! Chris Jericho, Kane'in kalkmasını bekliyor. Kane kalktığı anda Chris Jericho onun üzerine koşuyor ancak Kane eğiliyor ve döndüğü gibi Chris Jericho'yu boğazlıyor! Ama bir anda Chris Jericho levyeyi Kane'in kafasına geçiriyor. Kane'in kafası kan gölüne dönüyor. Kane yıkılmıyor ve geri geri giderek rampadan ringe doğru yuvarlanıyor. Chris Jericho onu ringe sokuyor. Kane yerde kafasını tutarken, bir anda havada BİR ŞEY GÖZÜKÜYOR!

BU SAMMY GUEVARA! VEE SHOOTING STAR PRESS! Sammy Guevara seyircilerin arasından çıkmış ve ringde hazır bir pozisyonda bekliyormuş! Chris Jericho gülüyor ve Sammy Guevara ile birlikte Kane'i yerde tekmelemeye başlıyorlar. Chris Jericho Kane'i kaldırıyor ve köşeye gönderiyor. Ardından Sammy Guevara, Chris Jericho'yu kolundan tutup köşeye gönderiyor. Chris Jericho Corner Splash yapıyor! Kane darbenin etkisiyle ringin ortasına doğru bilinçsizce yürüyor. Sammy Guevara ona tekme geçiriyor ve Suplex pozisyonuna alıyor. Ancak kaldıramıyor ve Chris Jericho yardıma geliyor. İkisi birlikte Kane'i kaldırmaya çalışıyorlar. AMA KALDIRAMIYORLAR VE KANE ONLARI KALDIRIP DOUBLE SUPLEX İLE YERE GÖMÜYOR. Sammy Guevara kendini direkt ring dışına yuvarlıyor. Kane ve Chris Jericho ikilisi yerde ölü gibi yatıyor.

OH MY GOD! OH MY GOD! OH MY GOD!

Hakem iki ismi de kontrol ediyor. Kane bir anda sit-up, Chris Jericho ise kip-up yapıyor. İkili ayağa kalkıp face to face yapıyor. Chris Jericho bu bakışmayı bozuyor çünkü ona yumruk geçiriyor. Ama Kane de karşılık veriyor. Karşılıklarla geçen yumruklardan Chris Jericho üstün çıkıyor ve choplar vurmaya başlıyor. Kane'i köşeye kadar getiriyor darbeler ile. Şimdi köşede Kane'in üzerine çıkıp onu yumruklamaya başlıyor. Her yumruğu seyirciler saymaya başlıyor. 9'a kadar geldikten sonra Chris Jericho köşeden inip Kane'in karşısına geçiyor. Chris Jericho "S*ck it" tauntu atıyor ve kendi etrafında dönüp Spinning Punch! Ardından yine aynı koluyla bu sefer ters dönüp Chop! Kane darbelerin etkisiyle yere yüz üstü düşüyor. Sammy Guevara ringin altın karşıtırıyor ve eline katlanmış bir şey alıyor. Chris Jericho ring dışına düşüyor ve Kane'i aprona doğru çekiyor. Sammy Guevara katlanmış şeyi açıyor ve bu bir TEKERLEKLİ SANDALYE! Chris Jericho yine gülüyor ve seyirciler yüksek reaksiyon veriyor.

Kane'i tekerlekli sandalyeye oturtuyorlar ve ikili birlikte sandalyeyi sürüyor. Rampada sürüp mezara doğru ilerliyorlar. Mezarın önüne yetişip duruyorlar. Chris Jericho mezarın arkasına gidiyor ve sanki bir şey arıyor. Sammy Guevara ise Kane'i yumrukluyor. Sammy Guevara yumruklamayı durdurup taunt atmaya başlıyor. Kane'e doğru eğilip bir şeylere fısıldıyor. KANE BİR ANDA SAMMY GUEVARA'YI BOĞAZLIYOR! VE OTURTUDUĞU SANDALYEDEN DOĞRULUP SAMMY GUEVARA'YI GİRİŞ KISMINDAKİ DİZİLİ OLAN BORULARA FIRLATIYOR. Ardından Kane onu kaldırıp bu sefer barikatlara doğru fırlatıyor. Sammy Guevara sırtını barikatlara çarpıyor. Kane yine ona doğru yöneliyor ama bu sefer onun saçlarından tutup ringe doğru sürüklüyor. Rampanın sonuna gelip yani ringin önüne gelip duruyor ve zeminde bir şeyleri sökmeyi çalışıyor. Sammy Guevara tepki vermeden öyle yerde yatıyor. Kane ZEMİNDEKİ MİNDERİ SÖKÜYOR! RİNG ÖNÜNÜN BİR KISMI ÇIPLAK ZEMİN! Kane, Sammy Guevara'yı ayağa kaldırıp yine boğazlıyor ve ÇIPLAK ZEMİNE DOĞRU CHOKESLAM İÇİN HAVAYA KALDIRIYOR.....

AMA CHRIS JERICHO ELİNDEKİ DEMİR BEYZBOL SOPASIYLA KANE'İN SIRTINA VURUYOR! KANE DİZ ÜSTÜ ÇÖKÜP SAMMY GUEVARA'YI BIRAKIYOR! Chris Jericho geriliyor ve ZIPLAK ZEMİNE RUNNİNG BULLDOG YAPIYOR! KANE YERDE KIVRANIYOR. Chris Jericho bununla da yetinmiyor ve demiz beyzbol sopası ile Kane'in sırtına defalarca vuruyor. Ardından sopayı kenara fırlatıyor. Şimdi ise ringin altını karıştırmaya başlıyor. Sammy Guevara hala yerden kalkamaz vaziyette. Chris Jericho bir süre sonra masa çıkartıyor ringin altından! Ardından zıplak zeminin üzerine masayı kuruyor. Kane'i kaldırmaya çalışıyor ve yumrukların ardından masaya yatırıyor. Chris Jericho aprona çıkıyor köşeye çıkmak için ama bir anda vazgeçip tekrardan ringin altını karıştırıyor. Chris Jericho sandalye kapıp Kane'in üzerine koyuyor. Şimdi ise köşeye çıkıyor ve derin bir nefes alıyor. Bu sırada seyircilerin bir kısmı Jericho için cheer atıyor. CHRIS JERICHO HAZIRLANIYOR VEE KANE'İN ÜZERİNE DOĞRU FROG SPLASH!

DIE MONSTER DIE! DIE MONSTER DIE! DIE MONSTER DIE!

HAYIR! KANE SON ANDA ÇEKİLİYOR! CHRIS JERİCHO BOŞ MASAYA FROH SPLASH YAPIYOR, HEM DE MASANIN ALTI ÇIPLAK ZEMİN! KAMERALAR CHRIS JERICHO'YU GÖRÜNTÜLEDİĞİNDE JERICHO'NUN YERDE KIVRANDIĞINI GÖRÜYORUZ. Sammy Guevara yavaştan kalkmaya başladığında arkadaşını görüyor onu kontrol etmeye gidiyor. Kane ise ortalıkta yok. Chris Jericho bir noktadan sonra gözünü açmakta zorlanıyor. Bir sürü sonra Kane ring kenarının başka bir tarafında görünüyor. Sammy Guevara hemen ringin altına giriyor ve gözden kayboluyor. Kane Chris Jericho'nun önüne geliyor ve çelik basamakların yanında bir şey çekişitiriyor. Chris Jericho gözünü açmaya başlıyor ancak hala karnını tutuyor. Ayağa kalkamaya başladığında Kane'in elinde tuttuğu şeyi görüyor ve ŞOK OLUYOR!

iano36n.jpg

SHOCK CHRIS JERICHO! SHOCK CHRIS JERICHO! SHOCK CHRIS JERICHO!

BU AKÜ! BİR BİR AKÜ! Seyirciler Kane'e Chris Jericho'yu şoklaması için cheer atıyor resmen. Chris Jericho'nun korkusu gözünden belli oluyor. Hemen kaçmaya başlıyor. Kane de arkasından geliyor. Ringin etrafında ikili adeta daire çiziyor. Ve Chris Jericho ringe giriyor. Kane de ringe girmeye çalışıyor ama Chris Jericho onu ayağa kalkamadan tekmelemeye başlıyor. Kane yine de kalkmaya başlayınca Jericho tekmelemeyi durduruyor ve karşı iplerden sekip ayağa kalkmakta olan Kane'e DDT Çakıy- Hayır! Kane, Chris Jericho'yu omuzluyor ve ayağa tamamen kalkıp Fireman's Carry Gutbuster ile yere seriyor. Chris Jericho yine karnını tutuyor, Kane bu sefer iplerden sekip Leg Drop yapıyor! Sonra yine ringden çıkıp onu dışarıya çekişitiriyor. Ancak bu sefer onu omuzlamıyor ve yine ringin altını karıştırıyor. Eline aldığı şey BİR KELEPÇE! Kane kelepçeye bakıp gülümsüyor ve Jericho'yu ring dışına düşürüyor. Jericho karşılık vermeye çalışıyor ancak Kane onu defalarca kez yumrukluyor. Ring direğine kelepçenin bir kısmını geçiriyor. Diğer kısmı ise Chris Jericho'yu geçirmek istiyor ancak Chris Jericho direniyor ve diğer eliyle ring altını karıştırmaya başlıyor.

Ancak eline bir şey gelmiyor ve Kane onu ring direğine başarıyla kelepçeliyor. Chris Jericho kelepçeyi zorlarken diğer tarakta Kane aküyü getiriyor. Kane akünü Jericho'nun karşısına koyuyor. Ve akünün elektrik kablolarını aküye bağlıyor. Jericho ayağı ile akü ittirmeye çalışsada başaramıyor. Kane onu yumruklamaya başlıyor. Jericho çaresiz bir şekilde kelepçeden kurtulmaya çalışıyor hala. Kane yumruklamayı durduruyor ve yine ringin altına bakıyor. Ringin altından kırmızı bir şey kapıp hemen çelik basamakların yanına koyuyor ancak kameralar onun ne olduğunu görüntüleyemiyor. Seyirciler yoğun destek veriyor o kırmızı şeyi görünce. Kane aküye tekrar yöneliyor ve kabloları bağlıyor aküye. Kablonun diğer ucunu alıp Chris Jericho'ya doğru geliyor Kane! Chris Jericho kelepçeden kurtulmak için her şey yapıyor. Kameralar Jericho'nun elini görüntülüdeğinde elinin kıpkırmızı olduğunu görüyoruz. Kane kabloyu Chris Jericho'ya BAĞLIYOR!

HOLY SH*T! HOLY SH*T! HOLY SH*T!

HAYIR BAĞLAYAMIYOR! SAMMY GUEVARA KANE'E SESLENİYOR! KANE ARKASINI DÖNDÜĞÜNDE SAMMY'NİN ELİNDEKİ ALEV MAKİNESİNİ GÖRÜYOR! Demek ki Sammy Guevara ringin altından alev makinesi bulup doğru zamanı bekliyormuş! Sammy Guevara, Kane'e, Jericho'yu bırakmasını söylüyor. Kane kafasını sağa sola sallayarak hayır demek istiyor. Sammy Guevara alev makinesini çalıştırmaya hazırken Jericho "MANYAK MISIN?! AKÜYÜ GÖRMÜYOR MUSUN?! BİZİ PATLATMAK MI İSTİYORSUN?!" diye bağırıyor. Sammy Guevara son anda duraksıyor ve Kane'i süzüyor. Kane kafasıyla ona makineyi yere koymasını işaret ediyor. Chris Jericho kafasını aşağı yukarı sallayarak onaylıyor. Sammy Guevara makineyi yere koyuyor. Ve ellerini havaya kaldırıp Kane'in Chris Jericho'yu bırakmasını söylüyor. Kane bir anda basamaklara yöneliyor ve eline kırmızı şeyi alıyor!

BU YANGIN SÖNDÜRÜCÜ! KANE YANGIN SÖNDÜRÜCÜNÜ ALIP SAMMY GUEVARA'YA PÜSKÜRTÜYOR! SAMMY GUEVARA NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRIYOR! Chris Jericho bir yandan olanları izlerken diğer yandan ring altını karıştırıyor. Chris Jericho bir anda duraksıyor ve eline geçtiği alet kutusunu çekiştiriyor. Alet kutusunu açıp eline ne gelirse kelepçeyi zorluyor. Kane bir yandan Sammy Guevara'yı barikatlara vuruyor. Chris Jericho kelepçeyi kırıyor ancak olduğu yerde oturup Kane'in gelmesini bekliyor. Kane, Sammy'yi bırakıp Jericho'ya yöneliyor. Chris Jericho bir anda ingiliz anahtarını Kane'in kafasına gömüyor. Kane yıkılmıyor sadece başını tutuyor. Bunu gören Jericho aküye yöneliyor ve kabloyu Kane'in ayağına bağlıyor. KANE OLDUĞU YERDE TİR TİR TİTRİYOR. İNANILMAZ BİR GÖRÜNTÜ! KANE DİĞER AYAĞIYLA KABLOYU SÖKMEYE ÇALIŞIYOR! JERICHO KORKU DOLU GÖZLERLE KANE'İN ACI ÇEKMESİNİ İZLİYOR! KANE BİR ANDA KABLOYU AYAĞINDAN SÖKÜYOR VE JERICHO'NUN ÜZERİNE ADETA KÜKRÜYOR! Jericho gülerek Kane'e arkasına bakmasını söylüyor. Kane arkasını yavaşca dönüyor ve SAMMY GUEVARA ALEV MAKİNASINI KANE'İN KAFASINA GEÇİRİYOR! KANE YIKILAN BİR BİNA GİBİ YERE DÜŞÜYOR!

WHAT THE F*CK! WHAT THE F*CK! WHAT THE F*CK!

Seyircilerden çığlık sesleri yükseliyor. Herkes şok içinde olanları izledi. Jericho yere oturup elleri başında düşünüyor. Sammy de onun yanına geliyor. Kane yerde kıpırdamıyor, ölmüş bile olabilir. Sağlık görevlileri oraya gelip Kane'i kontrol ediyor. Jericho bir anda sağlık görevlilerini ittirip Kane'in elinden tutuyor ve çekiştirmeye başlıyor. Sammy öylece olanları izleyince Jericho ona sertçe bakıyor. Guevara bu bakışın ardından Kane'in diğer elini tutuyor. İkili onu rampadan mezara doğru sürüklüyorlar. Mezarın önüne geldikten sonra Kane'i mezara kaldırıyorlar. İkili zar zor Kane'i çukurun yanına getiriyor. Ve Chris Jericho Kane'i çukura yuvarlıyor! Kane çukurun içinde, Jericho ve Guevara kürek alıp çukura toprak dökmeye başlıyorlar. Jericho kısa bir süre sonra kürekle birlikte mezarın arkasına gidiyor ve torba ile birlikte geri geliyor. Jericho torbayı çukurun etrafına dökmeye başlıyor bunlar RAPTİYELER!

4mlfgdu.jpg

CHRIS JERICHO RAPTİYELERİ ÇUKURUN ETRAFINA DÖKMEYE BAŞLIYOR! Jericho mezarın bir kısmını raptiyelerle dolduruyor ve diğer kısma yöneliyor. Guevara, Jericho'ya bunu neden yaptığını sorduğunda Jericho "Bu pisliğin kaçmasını" istemiyorum cevabını alıyor. Guevara toprak dökmekten yorulunca arkasındaki iş makinesine yöneliyor.

4y608q4.jpg

Çukurun içinde bir anda hareketlilik oluşuyor! Jericho sırtı mezara dönük olduğu için bunu fark etmiyor. BİR ANDA KANE ÇUKURDAN ÇIKIYOR! VE ÇUKURUN YANINDA AYAKTA DURUYOR! JERICHO ARKASI DÖNÜK BİR ŞEKİLDE RAPTİYLERİ DÖKERKEN YERDE KAN DAMLALARI GÖRÜYOR VE ARKASINI DÖNDÜĞÜNDE KANE ONU BOĞAZLIYOR! SAMMY GUEVARA BUNU FARK EDİP İŞ MAKİNESİNDEN İNİYOR VE ELİNE KÜREK ALIP KANE'E DOĞRU KOŞUYOR! ANCAK KANE EĞİLİP ONU DA BOĞAZLIYOR! VE ÇUKURUN ÖNÜNE GEÇİYOR! KANE CHOKESLAM İÇİN ONLARI KALDIRIYOR VE DOUBLE CHOKESLAM! BAŞARILI! BAŞARILI! ANCAK KANE ONLARI ÇUKURA DEĞİL DE ÇUKURUN FARKLI KISIMLARINA CHOKESLAM'LİYOR! SAMMY GUEVARA NORMAL TOPRAK ÜSTÜNE, CHRIS JERICHO İSE RAPTİYELERİN ÜZERİNE DÜŞÜYOR!

THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME!

Kane yerdeki ikiliye bakıyor ve tekrar harekete geçiyor. Sammy'i yattığı yerden boğazlayarak kaldırıyor! KANE ŞİMDİ SAMMY'İ ÇUKURA YAKLAŞTIRIYOR VE CHOKESLAM İÇİN KALDIRIYOR! SAMMY HAVADA HAREKETSİZ ŞEKİLDE DURUYOR! KANE ONU CHOKESLAM İLE ÇUKURA ATIYOR! KANE ÖFKEYLE ARKASINI DÖNEREK YERDE ACI İÇİNDE YATAN JERICHO'YA BAKIYOR BU SEFER. ONUDA BOĞAZLAYARAK KALDIRIYOR VE ÇUKURA YAKLAŞTIRIYOR!

MISSILE DROPKICK!

beki0xo.jpg

1 Temmuz 2021
Haleyville, Alabama, Amerika Birleşik Devletleri
Lakeland Devlet Hastanesi​

7roxx3r.png

Teddy Long'u hastane yatağında yatarken görüyoruz. Oldukça gergin bir şekilde yataktan fırlayarak ayağa kalkıyor ve kapıya yöneliyor. Kafasını kapıdan çıkararak koridora bakıyor ancak kimseyi görmüyor. Telaşlı bir şekilde kapıyı kapatarak koridorda gezip etrafı incelemeye başlıyor. Bu sırada aniden önüne biri çıkıyor. Teddy Long onu görünce derin bir nefes alarak rahatlıyor ve duvara yaslanıyor.

Booker T: Ne yapıyorsun Tanrı aşkına? Hemen odana dön, bak ben geldim.

Teddy Long: Robert Booker Tio Huffman. Zaman daralıyor ve zamanı kontrol edemezsin. Beni anlıyorsun değil mi? O yaklaşıyor!

Booker T: Mesajını aldım Teddy. Problemin her neyse çözeceğiz endişelenme.

Teddy Long: Problemi çözemezsin T. Adam yürüyen cehennem, ona değen her şey yanıyor. Bende yanacağım T, bunu hissediyorum. Belki de yarın yanacağım.

Booker T: Bu kadar mı korkuyorsun Teddy? İnan bana Mark bunu çözer hatta bana ihtiyacın bile olamaz.

Teddy Long: Mark hiçbir şeyi çözemez T. Hepsi benim hatam bunu kabul ediyorum. Yanlış kişiye yanlış zamanda dokunduk, şimdi bunun bedelini ödeyeceğiz. Ama gözümün arkada kalmayacağına emin olacağım. Burada devreye sen gireceksin T. Beni tamamen unut çünkü ben artık bittim.

Booker T: Seni dinliyorum.

47guw6d.jpg

Teddy Long: Sana içeriye giriş bileti ayarladım. 4 Temmuz gecesi Royal Rumble'da olacaksın. O maça gireceksin ve herkese geri döndüğünü göstereceksin. İnsanlar sadece bunu düşünecek. Efsane T geri döndü diyecekler ve adını haykıracaklar.

Booker T: Ringlere dönmek mi? Bundan nefret ediyorum.

Teddy Long: İnsanları buna inandıracaksın. Güreşi ne kadar özlediğini ve neler yapacağını anlatacaksın. Ama tek bir amacın olacak T. Amacını biliyorsun değil mi?

Booker T: Koca keli mağlup etmek.

Teddy Long: Hayır! Onu yenmeni istemiyorum T, onu yok etmeni istiyorum! Ama o bunu fark etmeyecek bile. Onla biraz uğraş ve dikkatini çek ama asla kendini asıl hedef haline getirme. Seni bir geçiş rakibi olarak düşünmesini sağla. Bir suikastçı gibi uygun anı kollayacaksın. O uygun an geldiğinde ne olduğunu anlamayacak. Onu bir daha ringlere çıkamayacak hale getir, gerekirse yak! Ama onu yok et!

Booker T: Hepsi bu kadar mı?

Teddy Long: Hepsi bu kadar. Senle büyük bir geçmişimiz var T. Sen benim oğlum gibisin, tıpkı Mark gibi. Belki de şu an son kez beni görüyorsun çünkü ciddi anlamda burnuma yanık kokuları gelmeye başladı. Ben yandım T. Teddy Long'un yanarken bile kazanabileceğini herkese göster!

Teddy Long ruhsuz bir ifadeyle arkasını dönüyor ve ağır adımlarla odasına doğru yürümeye başlıyor. Teddy Long karanlık koridorda gözden kaybolmaya başlıyor. Booker T camdan dışarıya bakarken aniden dönüp Teddy'e seslenmek istiyor ama Teddy çoktan gitmiş oluyor. Booker T kravatını düzelterek derin bir nefes alıyor ve hastaneden ayrılmak için asansöre biniyor.

NEREDEN GELDİ NASIL GELDİ KİMSE BİLMİYOR. BOOKER T ARACIN ÜZERİNDEN DROPKICK İLE KANE'İ ÇUKURA UÇURUYOR! JERICHO KENDİNİ GERİYE ATARAK YERE DÜŞÜYOR. KANE VE SAMMY ÇUKURDA HAREKETSİZ ŞEKİLDE BERABER YATIYOR. BOOKER T ŞİMDİ ARACA DOĞRU YÖNELİYOR!

JERICHO ÇUKRUDAKİ SAMMY'I ÇIKARMAK İÇİN HAMLE YAPMAK İSTİYOR ANCAK BOOKER T ONU SUPERKICK İLE YERE SERİYOR! JERICHO SERSEMLEMİŞ ŞEKİLDE TEKRAR DÜŞÜYOR VE ÇARESİZCE OLANLARI İZLİYOR. BOOKER T ARACA GİRİYOR VE ELİNİ KALDIRIYOR. BOOKER T ŞİMDİ KUMU BOŞALTIYOR!

mvulr8q.png

Kazanan ve Yeni Birleşik Devletler Şampiyonu: Chris Jericho

Kane ve Sammy beraber gömülüyor! Chris Jericho ağzı açık şekilde manzarayı izliyor. Booker T araçtan inerek umursamaz bir şekilde girişe yöneliyor ve duraksıyor. Yavaşça arkasını dönüyor ve seyircilere taunt atıyor. Seyirciler onun adını haykırmaya başlıyor. Booker T gözden kayboluyor. Kameralar tekrar Chris Jericho'ya dönüyor.

Hakem hızlıca kemeri kaparak Jericho'ya veriyor. Chris Jericho hala kendine gelebilmiş değil. Yere yaslanmış şekilde bir eliyle kemeri tutuyor ancak dalıp gitmiş durumda. Şimdi müziği çalmaya başlıyor! Chris Jericho yavaşça yerden kalkarak kemeriyle beraber mezara yaklaşıyor ancak hiçbir şey yapamıyor. Jericho üzgün ve şok olmuş şekilde elindeki kemere bakıp küfür ediyor ve kemeri tek eliyle tutarak bariyerlere vuruyor öfkeyle. Jericho ellerini başına götürürken görüntüler kapanıyor.

5.png

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=9lZDgGr1PO0[/ame]

fb1ctcr.png

Real American çalıyor. Hulk Hogan haftalar sonra GWA evrenine dönüş yapıyor. Seyirciler ona hiçbir takip vermese de Hulk Hogan girişte klasik tauntlarını atmaya başlıyor. Oldukça neşeli bir şekilde ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Seyircilerden yavaş yavaş yuhalamalar gelmeye başlasa da Hulk Hogan umursamıyor. Hulk Hogan ringe girerek bir mikrofon istiyor.

Hulk Hogan: Buraya tekrar dönmek muhteşem. Wrestle Kingdom'da dönmek ise bambaşka muhteşem. Sizi sıkmadan durumu özetlemem gerekirse geçtiğimiz haftalarda alçakça bir saldırıya uğradım, Shane McMahon ve yardakçıları tarafından. Shane denilen serserinin beni gafil avlayarak masaya yapıştırdığı talihsiz anları izlemek zorunda kaldığınız için sizlerden özür diliyorum. Size garanti veriyorum ki bir daha böyle bir rezalet yaşanmayacak.

Seyirciler onu umursamamaya devam ediyor. Hulk Hogan şaşırarak onları izliyor ve tekrar konuşmaya başlıyor.

Hulk Hogan: Sanırım beni yeterince özlemediniz. O halde size büyük sürprizi duyurmama izin verin. Boşalan bir koltuk için teklif aldığımı biliyor muydunuz? Vince McMahon özel bir görev için beni uygun gördü. Hepinizin yakından tanıdığı Jeff Jarrett görevinden ayrılmak zorunda kaldı. Bugünden itibaren bu şirketin genel menajeri benim.

Girişte hafiften kendini belli eden yuhalamalar şimdi şiddetli bir hal alıyor. Tüm seyirciler topluca Hulk Hogan'ı yuhalamaya başlıyor. Kameralar, Hulk Hogan'ın düşen suratına zoom yapıyor. Hulk Hogan kalabalığı susturarak konuşmak istiyor ancak başaramıyor. Sinirlenerek yuhalamalara aldırmadan konuşmaya giriyor.

Hulk Hogan: Doğru duydunuz, evet. Ben bu şirketin genel-

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=17JRkXlFo90[/ame]

4TNeQp.gif

Tazz: İşte geldi. O burada!

Buğra Gür: Bu hiç eskimeyecek.

Tüm yuhalamalar çığlığa dönüşüyor! Steve Austin girişte gözüküyor. Kalabalığa gülerek hızlı adımlarla ringe doğru ilerliyor. Hulk Hogan telaşlı bir şekilde dikkatini ona veriyor. Steve Austin hızlıca ringe dalarak köşeye çıkıyor ve taunt atıyor. Seyirciler oldukça coşkulu. Steve Austin köşeden inerek acele bir şekilde mikrofon istiyor ve kapıyor.

Steve Austin: Hulk Hogan! Ne yapıyorsun sen burada?

Hulk Hogan: Ben-

Steve Austin: Bu kadarı yeterli, kes sesini! Ben 56 yaşındayım Hulk Hogan, lanet olası 56'yım. Hayatımın her döneminde seni bu ringde görüyorum. Lisede basket atarken eve gelip televizyonu açıyordum ve karşıma sen çıkıyordun. Bir gün o ringe çıkacağım diyordum ve çıktım. O ringde çıktığımda bile karşımda sen vardın. Bak dostum ben güreşi bıraktım. Buna çok şaşıracaksın ama benim torunum var. Torunumla televizyonun karşısına geçtiğimde bile yine lanet olası sen varsın. Bu nasıl bir iş a*ına koyayım? Kaç tane var senden?

Hulk Hogan: Evlat! Derdin ne bilmiyorum ama bu insanlar Hulk Hogan'ı istiyor. Bu insanlar Hulk Hogan'ı seviyor ve bende onların sevgisine karşılık veriyorum. Benim işim bu. Ringe çıkarım ve insanları eğlendiririm. Kaç yaşında olursam olayım bu işi yapacağım.

Steve Austin: Evlat mı? Sen ne kadar yaşlandın Hulk? Bunu dalga geçmek için sormuyorum inan bana. Dalga geçmek için Amerika'dan kalkıp Katar'a gelmeye zahmet etmezdim. Burada alkol satılmıyor yahu. Konuyu dağıtmayalım, bu son derece ciddi bir soru. Tam olarak ne kadar yaşlandın Hulk?

Hulk Hogan: Bu ringe hala çıkacak kadar aklım yerinde evlat.

Steve Austin: O halde neden yalan söylüyorsun? Sen genel menajer değilsin.

Hulk Hogan: Şaka yapmaya gelmediğini söylemiştin. Şu an yaptığın nedir evlat? Senin karşında bir genel menajer duruyor. Jeff Jarrett artık yok. Bu göreve Vince McMahon tarafından özel olarak-

Steve Austin: What?

Hulk Hogan: Vince-

Hulk Hogan: Evet Vince burada ve beni bu göreve getirdi. Çünkü ben bir efsane-

Hulk Hogan: Lafımı kesme p*ç kuru-

q0y5yp8.png

Steve Austin gülerek seyircilere bakıyor. Seyirciler ona eşlik ederken, Hulk Hogan sinirden köpürmeye başlıyor ve bandanasını çıkararak elinde sıkıyor. Steve Austin ona eliyle sakin olmasını işaret ederken bir yandan seyircileri susturuyor ve tekrar söze girmeye hazırlanıyor.

Steve Austin: Söylediklerinin hiçbirini anlamadım kusura bakma. Sana bir gerçekten bahsetmek zorundayım Hulk. Bunu nasıl söylerim bilmiyorum sanırım kolay olmayacak. Hulk.. Bu şirketin halihazırda bir genel menajeri var ve o kişi.. Benim.

Hulk Hogan: Ne saçmalıyorsun sen? Vince McMahon asla senin gibi bir serseriyi bu göreve getirmez.

Steve Austin: Vince mi? O da geri dönmüştü, doğru. Sanırım şimdi söyleyeceklerim seni iyice şaşırtacak. Bu göreve Vince McMahon tarafından getirilmedim Hulk. Sence lanet olası McMahon ailesi adına çalışır mıyım ben? Bunu yapmam için senin kadar yaşlanmam gerekiyor.

Hulk Hogan: Shane-

Steve Austin: Beni dinlemiyor musun sen? İşitme sorunu da bu yaşlılığın belirtisi mi? McMahon'lar yok Hulk. Sadece onlar değil sende yoksun. Kafandan şu an bin bir şey geçiyor olmalı ama gerçek bu. Bunu kabullen ve saygılı bir şekilde evine dön Hulk. Artık dinlenme vakti.

Hulk Hogan ellerini açarak ona bakıyor ve duruma anlam veremiyor. Steve Austin öfkelenerek onu kendine çekip kulağına fısıldamaya başlıyor. Hulk Hogan'ın yüz ifadesi şaşkın bir hal alıyor. Steve Austin fısıldamayı bitirip onun omzuna dokunuyor ve gülümsüyor. Hulk Hogan boş gözlerle yere bakarken Austin onun kolunu kaldırarak seyircilere alkışlatmaya çalışıyor.

Steve Austin onu aniden kendisine çevirerek Stunner vuruyor! Seyirciler ayağa kalkıyor! Steve Austin'in müziği çalmaya başlıyor. Steve Austin kendi kendine söylenerek ringi turlamaya başlıyor. Bu sırada Hulk Hogan'dan ani bir Hulk-Up geliyor! Steve Austin duraksayarak ona bakıyor. Hulk Hogan çıldırarak ayağa kalkıyor ve parmağıyla onu işaret ediyor. Steve Austin özür dilercesine ellerini açıyor ve durmasını söylüyor. Hulk Hogan sakinleşerek ağır adımlarla ona yaklaşıyor. Steve Austin ellerini Hogan'ın omzuna koyarak özür diliyor ve tekrar Stunner vuruyor! Hulk Hogan bir kez daha uçuyor!

Hulk Hogan bu sefer kalkamıyor ve baygın şekilde yerde kalıyor! Steve Austin kahkaha atarak köşeye çıkıyor ve bira istiyor. Seyirciler buna karşılık veriyor. Austin havadan gelen iki birayı kapıp tam patlatacağı sırada duraksıyor ve biraların alkolsüz olduğunu fark ediyor. Seyircilere bir bakış atıyor ve olsun dercesine başını sallayarak biraları patlatıyor! Steve Austin'in müziği arenada yankılanırken görüntüler kapanıyor.

4TNTdz.gif

5.png

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=03aaGXSDOiQ[/ame]

3w5659j.jpg

Drew McIntyre girişte gözüküyor! Patlayan alevlerin arasından bir savaşçı gibi çıkıyor. Seyircilerden şaşırtıcı derecede olumlu reaksiyon var. Drew McIntyre gururlanarak onlara bakıyor ve elini kaldırarak taunt atıyor. Kendinden emin şekilde ringe doğru ilerlemeye başlıyor, seyircilerin desteğinden oldukça memnun.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=j6mOtvxBPZU[/ame]

mubk2r2.jpg

Booyaka, booyaka! Rey Mysterio oldukça sakin bir şekilde girişten çıkıyor ve kollarını iki yana açarak seyircilere bakıyor. Seyirciler tıpkı Drew gibi ona da olumlu reaksiyon veriyor. Rey Mysterio'nun kafasındaki şeyin boyundan büyük olduğuna yemin edebiliriz. Rey Mysterio birden hızlanarak ringe doğru koşuyor ve içeri dalıyor.

Tazz: Yüce İsa! Kafasında ki şey ne öyle?

Buğra Gür: Bunlar hep havalı giriş yapma merakı yüzünden.

Singles Match
Drew McIntyre vs Rey Mysterio

Maç Lock-Up ile başlayacakmış gibi gelişiyor her şey en başta ama Rey Mysterio aniden rakibine koşuyor fakat Drew McIntyre bir Big Boot ile rakibini yere seriyor. Rey Mysterio hamleyi yemiş olmasına rağmen bir şekilde uzaklaşmanın yolunu buluyor. Ayağa kalkıp ikinci bir yüzleşme yaşamanın yerine yuvarlanarak direkt ringin dışına çıkıyor. Drew McIntyre onu direkt takip etmek istiyor ve çıktığı yere doğru yürüdükten sonra Apron üzerinden dışarı çıkmak isterken Rey Mysterio bir Low Kick vuruyor ve Drew McIntyre dışarı düşüyor. Rey Mysterio şimdi onu tekmelemeye başlıyor fakat Drew McIntyre bundan pek etkilenmiyor ve hamlelere rağmen ayağa kalkmayı başarıyor. Başardıktan sonra Rey Mysterio ona bu sefer Forearm darbeleri vurmaya başlıyor ama McIntyre bunlardan etkilenmiyor. Rey Mysterio'yu kafasından kaldırıp ringin içine fırlatıyor, ardından kendisi de giriyor. Rey Mysterio önceden ayağa kalktığı için McIntyre'ı karşılama şansı buluyor ve ona doğru koşuyor ancak Drew McIntyre'dan bir manevra ve Fireman's Carry Gutbuster! Drew McIntyre şimdi tuşa gidiyor, 1,,2,,

Kickout! Rey Mysterio maçı erkenden kaybetmiyor ve ayağa kalkmaya çalışıyor bu atağın ardından ancak Drew McIntyre ona erken karşı koyuyor bu konuda ve Mysterio'ya bir Headbutt darbesi vurduktan sonra onu kendi isteğiyle ayağa kaldırıyor. Onu fazla elinde tutmuyor ve direkt iplere göndermek istiyor, bunu da başarıyor ancak Rey Mysterio iplere tutunuyor bunun üzerine. Şimdi McIntyre ona doğru koşuyor ve bir Glasgow Kiss denemek istiyor ancak Rey Mysterio'dan Spinning Heel Kick! Drew McIntyre şimdi birkaç adım geriye çıkmışken Rey Mysteiro önce iplere yaslanıyor ve oradan ivmeyle destek almanın ardından Drew McIntyre'a doğru koşup Tilt-A-Whirl Hurricanrana denemek istese de bacaklarıyla McIntyre'ı hareket ettiremiyor ve Drew McIntyre onu havada tutmayı başarıyor ve Wheelbarrow Facebuster! Drew McIntyre şimdi köşeye doğru hareketleniyor ve orada beklemeye başlıyor. Rey Mysterio yavaşça ayaklanırken ona hareketleniyor bu sefer ve kavradıktan sonra Future Shock DDT! Drew McIntyre bir kez daha tuşa gidiyor, 1,,2,,

Bir kez daha Kickout! Rey Mysterio maçın elinden kayıp gitmemesi için çok uğraşıyor ancak bunu sadece hareketlere karşı olan dayanıklılığı konusunda gösteriyor gibi bir hali var. Drew McIntyre doğru saldırı stratejileri ile rakibinin gardını düşürmeyi başarıyor maçın bu anına kadar. Bir başarısız tuş denemesinin ardından Drew McIntyre bu sefer rakibini kaldırmak yerine köşeye doğru gidiyor ve tekrardan beklemeye başlıyor. Rey Mysterio ayaklanırken bu sefer ona doğru koşuyor ve CLAYMORE! HAYIR! Rey Mysterio onun ayağının altından geçmeyi başarıyor. Başardıktan sonra bu sefer bacağına doğru tekmeler atmaya başlıyor ve maçta ilk defa belirgin bir şekilde üstün olan taraf konumuna geliyor. Bir süre bu tekmelere devam ediyor ve sonrasında iplere koşuyor, dönüşteyse Sunset Flip Powerbomb! Rey Mysterio bu üstünlüğün ardından biraz hareketleniyor. ve şimdi köşeye doğru geçiyor. Bu esnada Drew McIntyre yavaş yavaş ayaklanırken Mysterio ona doğru koşuyor ve McIntyre'ın üzerine Seated Senton pozisyonunda atlayacak kadar yüksekten sıçrıyor ancak Drew McIntyre onu havada yakalamayı başarıyor ve yere Sit-Out Powerbomb konumunda bırakıyor! Ancak Drew McIntyre bununla yetinmiyor ve rakibini bir kez daha kaldırmanın onu iplere gönderiyor ve dönüşte CELTIC CROSS! Şimdi üçüncü kez tuşa gidiyor McIntyre, 1,,2,,

m40wck5.jpg

KICKOUT! Rey Mysterio son ana kadar savaşmaya kararlıymış gibi duruyor. Drew McIntyre bu noktada artık sinirlenen bir hale bürünüyor ve Rey Mysterio'yu kaldırmanın ardından onu bu sefer köşeye fırlatıyor. Fırlatmanın ardından ona doğru koşuyor ve Corner Big Boot! Rey Mysterio'yu bu hamlenin ardından köşede kıstırmaya devam eden McIntyre onu bu sefer yumruklamaya başlıyor orada. Mysterio gardını kapatıyor ve korunmaya çalışıyor ancak Drew McIntyre bir sağlı bir sollu hamleleriyle onu zayıflatmaya devam ediyor. Bunun işe yaramayacağını anlayan Rey Mysterio bu noktada çevik bir hareketle onun bacağının arasından geçiyor ve Drew arkasını dönene kadar onun dizine doğru bir Dropkick uyguluyor. Drew McIntyre şimdi hafif sendeliyor ama fazla etkilenmiyor. Rey Mysterio bunun üzerine iplere koşuyor ve dönüşte bacaklarıyla Drew McIntyre'ın kafasını kavradıktan sonra onu Headscissors Takedown pozisyonunda fırlatmayı başarıyor ancak Drew McIntyre'ın boynu ikinci iplerin üzerine geliyor. Rey Mysterio bu fırsatı kaçırmak istemezmişçesine bir Taunt bile atmadan iplere doğru koşuyor ve dönüşte 619! HAMLE BAŞARILI! Ancak Drew McIntyre ayakta kalıyor, Rey Mysterio şimdi Apron tarafındayken birinci kez sıçrıyor ve iplerin üzerine çıkıyor, çıkmanın hemen ardından ikinci sıçramasını gerçekleştiriyor ve Drew McIntyre'ın üzerine atlayıp WEST COAST POP!

CLAYMORE KICK! DREW MCINTYRE ÜZERİNE GELEN RAKİBİNE HAVADA CLAYMORE KICK VURUYOR VE ONU ADETA YERE GÖMÜYOR! HEMEN TUŞA GİDİYOR DREW MCINTYRE! 1,,2,,

3!

Kazanan: Drew McIntyre

7uj6zfs.jpg

Drew McIntyre kazanmayı başarıyor. Efsanevi Claymore Kick'i tekrar tekrar izliyoruz. Seyirciler onu alkışlamaya başlıyor. Drew McIntyre pis bir gülümsemeyle ayağa kalkıyor ve seyircilere bakıyor. Drew yerde yatan Rey Mysterio'ya ağır adımlarla yöneliyor ve incelemeye başlıyor. Rey Mysterio hareketsiz şekilde yerde yatıyor. Drew McIntyre yere eğiliyor ve onun yüzüne dokunarak seyircilere bakıyor. Drew McIntyre şimdi Rey Mysterio'nun maskesini çözmeye başlıyor. Seyircilerin bir kısmı bu anda yuhalamaya başlıyor ancak Drew onları aldırmıyor. Baygın haldeki Rey Mysterio hiçbir karşılık veremiyor. Drew McIntyre onun maskesini çıkarıyor! Kameralar Rey'in yüzüne odaklanıyor ancak Rey birden elleriyle yüzünü kapatıyor.

Drew McIntyre çıkarttığı maskeyi kaldırarak sert bir ifadeyle seyircilere gösteriyor. Bir eliyle maskeyi tutarak ringden iniyor ve arkasını bile bakmadan ağır adımlarla girişe yöneliyor. Rey Mysterio bu sırada hala yüzünü tutarak ringin ortasında yatıyor. McIntyre arka alana yöneleceği sırada maskeyi bir kez daha kaldırıyor ve yere bırakıyor. McIntyre maskeye basarak arka alana ilerlerken görüntüler kapanıyor.

5.png

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=n0QT_teLcNk[/ame]

fdwg4hi.jpg

Tüm gözler girişe çevriliyor. Roman Reigns'in yeni müziği arenada yankılanmaya başlıyor. Gözler şimdi tavana doğru çevriliyor. Roman Reigns'in hologramı tavandan ağır şekilde aşağıya doğru iniyor. Seyirciler pür dikkat hologramı izlerken spiker masasına dönüyoruz.

Tazz: O çok farklı.

Conor McGregor: Ahım şahım bir prodüksiyon değil. Bundan daha iyileriyle giriş yapmıştım ben.

7tw9re8.jpg

Çok geçmeden Roman Reigns girişte gözüküyor. Seyirciler ayaklanarak onun adına tempo tutmaya başlıyor. Roman Reigns başını sallayarak seyircilere bakıp uzun uzun süzüyor. Şimdi yürüyerek hologramının önüne geliyor ve başını kaldırarak önünde aynı şekilde pozisyon alıyor. Pyrolar patlıyor! Roman, tekrar seyircilere dönerek ringe doğru ilerlemeye başlıyor.

froh6l2.jpg

Roman Reigns kenarda duran bazı seyircilerle tokalaşarak ringin dışında tur atarak yürümeye başlıyor. Boş ringi süzdükten sonra içeriye dalıyor ve seyircilere dönüyor. Seyirciler ayağa kalkarak onun adına chant atmaya başlıyor. Bu sırada bir müzik daha duyuluyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=HMuYfScGpbE[/ame]

bpvyccg.jpg

Bu isim Shane McMahon! Shane McMahon hareketli ve enerjik şekilde girişte gözüküyor. Shane McMahon içi kıpır kıpır olmuş şekilde ringe doğru yürüyor. Ringin önüne gelerek seyircilere Roman Reigns'i işaret ediyor. Roman Reigns bu harekete karşılık olarak Shane McMahon'a arkasını dönüyor ve umursamıyor. Shane McMahon spiker masasına doğru yöneliyor.

Girişte bir grup dansçı belirerek pozisyon alıyor. Tüm dikkatler bir kez daha girişe veriliyor. Bu sırada bir müzik duyuluyor ancak bu The Rock'un müziği değil. Flo Rida ağır şekilde girişten çıkıyor. Hemen arkasından Sia ona eşlik ediyor. Seyirciler coşkulu şekilde ikiliyi izliyor.

Hey I heard you are a wild one
Oooh
If I took you home it'd be a home run
Show me how you do
I wanna shut down the club
With you
Hey I heard you like the wild ones
Oooh

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=gawwVMR0Yq4[/ame]

oohowo9.jpg

I am a wild one
Break me in
Saddle me up and lets begin
I am a wild one
Tame me now
Running with wolves
And I'm on the prowl

gu5v5gn.jpg
qx6aun1.jpg

Show you another side of me
A side you would never thought you would see
Tear up that body
Dominate you 'til you've had enough
I can't lie
The wilds don't lie

Şarkı devam ederken arka planda The Rock'un görüntülerini görüyoruz. Flo Rida ve Sia şarkı kesilir kesilmez ellerini açarak seyircileri selamlıyorlar. Seyirciler onları alkışlarken giriş boşaltılıyor. Beklenen müzik duyuluyor ve herkes bir kez daha ayağa kalkıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=1C-mdFXKyBU[/ame]
If you smell
...
What The Rock
...
Is Cookin'

4spbwrs.jpg
grizdin.jpg

The Rock girişte beliriyor. Seyircilere bakıp girişteki köşeye gidiyor ve tek elini kaldırarak taunt atıyor. Ardından başını çeviriyor ve diğer taraftaki seyircilerin ayaklandığını görüyor. Bu sefer o köşeye giderek taunt atıyor ve ringe bakıyor. Roman Reings'e gülerek yürümeye başlıyor. Ringin önüne gelerek duraksayıp ısınma hareketleri yapıyor ve parmağını kaldırarak döndürüp Roman Reigns'e kendisini işaret ediyor. The Rock köşeye çıkarak taunt attığı sırada bir müzik duyuluyor.

qh30ijp.jpg

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=grMjUu-OhbQ[/ame]

5iw6p0z.png

Vincent Kennedy McMahon! Seyircilerden ilk defa yuhalamalar yükseliyor. Vince McMahon sırıtarak çıktığı girişten yüzü düşmüş bir şekilde kalıyor. Sinirlenerek yakasını ilikliyor ve kendinden emin adımlarla ringe ilerliyor. The Rock ona baktıktan sonra ringe giriyor ve Roman Reigns ile yüz yüze geliyor. Bu sırada Shane McMahon'da spiker masasından kalkarak yanına gelen Vince McMahon ile bakışıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=IJuirwb8VGY[/ame]

Look in my eyes, what do you see?!

j29y0f5.png
lcx32md.png

The cult of personality
I know your anger, I know your dreams
I've been everything you want to be
I'm the cult of personality
Like Mussolini and Kennedy
I'm the cult of personality
The cult of personality
The cult of personality

h5o0ugq.png
h7ivp46.png

Evet, değişik mafyatik bir beat eşliğinde Living Colour grubu Cult of Personality şarkısını çalmaya başlarken CM Punk bir arabayla mekana giriş yapıyor! O da ne? 1950'lerdeki mafyaların kullandığı arabalara benziyor! Punk, Mafia II hayranı olduğunu söylüyordu ama bu kadarı da pes! Muazzam bir görüntü var şimdi! Araba çok güzel görünüyor!

owtko9t.png

CM Punk, harika reaksiyonlar alıyor! Seyircilerden biri elindeki silahı istiyor ama CM Punk ona gülümseyip ''Hayır, olmaz! Kötü adam değiliz biz. Şov için bu evlat. Bekle, al bakalım'' diyor ve şapkasını oğlanın kafasına koyuyor. Bu arada adamlar da ringin kenarında seyirciye şov yaparken CM Punk da normal kıyafetine geçerken süsleri seyircilere ve görevlilere veriyor. Kemeriyle birlikte gözüküyor Punk!

c0ctai2.png

CM Punk kafasını sallıyor ve köşeye geçip şov yaparken seyircinin de desteğini az biraz alıyor. Ardından daha fazlasını istiyor ve seyirci de ona eşlik ediyor ama CM Punk hala bunu yeterli bulmuyor ''Hadi! Neyiniz var böyle yoksa? Vince sizi satın mı aldı yoksa?!'' diyor bağırarak. Sonrasında diğer köşeye gidiyor ve aynı durum orada da geçerli oluyor. Her köşeye gidip bunu yapıyor ve sadece tek bir köşeden istediği reaksiyonu alınca az da olsa seviniyor CM Punk ve rakiplerine karşı bakıp dikleniyor. Roman'a bakıyor ve ardından da The Rock'a çeviriyor kafasını. Kafasını sallıyor ve elini ona doğru uzatıyor. Bir elini de Roman'a karşı uzatıyor. Kahkaha atarken iplerden sekiyor ve tam ortalarında duruyor. Çok yakınlar ve teker teker bakışıyorlar.

GWA Undisputed Championship Match
Triple Threat Match
CM Punk (c) vs Roman Reigns (w/Shane McMahon) vs The Rock (w/Vince McMahon)

Zil çalıyor! Üç isim ayrı köşelerde birbirini süzmeye başlıyor. Vince McMahon ve Shane McMahon gergin şekilde üçlüyü izliyor. Seyirciler birden bariyerlere vurarak maçın başlaması için tempo tutuyor. Roman Reigns öne çıkarak ortaya geliyor. CM Punk ve The Rock ona doğru yaklaşıyor. Roman Reigns ikiliye sırayla bakıp birden atağa kalkıyor. İki isme birden arka arkaya uppercut vuruyor. The Rock'u kafasından kaptığı gibi dışarı gönderiyor. Kendisine yönelen CM Punk'ın karnına tekme geçiriyor ve onu da iplerden dışarı fırlatıyor. Seyirciler coşuyor. Roman Reigns tekrar ortaya gelerek kükremek için hazırlanıyor ancak daha pozisyon almadan The Rock tekrar ringe dalıyor ve onu kendisine çevirerek yumruk geçirip saçından tutarak dışarı atıyor. The Rock dışarıdaki Roman Reigns'e eliyle kendini göstererek bağırıyor. Bu sırada CM Punk ringe dalarak sırtına Dropkick geçirerek dışarı gönderiyor onu. The Rock ve Roman Reigns dışarıda yan yana durup birbirine bakıyor. Bu sırada CM Punk iplerden sekip Suicide Dive ile onların üzerine uçuyor! Hayır! İki isim onu el birliğiyle havada tutarak ringe geri gönderip peşinden giriyorlar. İkili yerdeki Punk'ı tekmelemeye başlıyor. Bir süre sonra birbirlerine bakıyorlar ve yumruklaşmaya başlıyor.. CM Punk sürünerek ortadan çıkarak köşeye gidiyor ve ikiliyi izlemeye başlıyor.

Roman Reigns yumruklaşmadan üstün çıkarak The Rock'u köşeye götürüyor ve baskı altına alıyor. Arkasını döndüğünde CM Punk'ı fark ederek ona doğru Clothesline denemesi yapıyor. CM Punk altından geçerek köşedeki The Rock'a Dropkick vurarak tekrar köşeye yapıştırıyor. CM Punk hızlıca yerden kalkıp üzerine koşan Roman'ı, Short-Arm Neckbreaker ile indiriyor. The Rock köşeden kalkarak ona yöneliyor. CM Punk hızlı davranıp karnına bir tekme geçirip Welcome to Chicago vuruyor. The Rock sırtını tutarak aprona doğru sürüklüyor kendini. Bu sırada ayakta duran Roman Reigns kadraja giriyor. CM Punk'ı arkasını döndüğü gibi Clothesline ile deviriyor. Ardından kaldırıp uppercut vuruyor ve Headbutt geçiriyor. CM Punk başını tutarak köşeye yapışıyor. Roman Reigns sağına dönerek iplerde tutarak apronda duran The Rock'a bakıyor ve Superman Punch vuruyor! The Rock dışarı düşüyor! Vince McMahon donmuş bir ifadeyle bakıyor. Roman Reigns onu umursamadan CM Punk'a bakıp üstüne çağrıyor.

CM Punk gergin bir şekilde Roman Reigns'e doğru hamle yapıyor. Roman direkt onun karnına tekme geçirip sırtına vurarak düşürüyor. Dizlerinin üzerine çökerek onu kafasından tuttuğu gibi yumruklamaya başlıyor. Şimdi tekrar kaldırıyor ve köşeye çarptırıp Snapmare ile atıyor. CM Punk hızlıca kalksa da Roman onu tekrar yakalayarak Back Suplex vuruyor. Tuşa gidiyor, maçın ilk tuş denemesi. 1.. CM Punk atıyor. Roman Reigns hız kaybetmeden onu tekrar kaldırıp Bodyslam yere çakıyor ve seyircilere bağırmaya başlıyor. Bu sırada The Rock'u ring dışında yerde yatıp suratını tutarken görüyoruz. Vince McMahon onun yanına giderek kalkması için bağırıyor. Shane McMahon ellerini birleştirip gülerek izliyor onları. Ringe döndüğümüzde Roman Reigns ataklarına devam ediyor. CM Punk'ı yerde Chinlock ile kitlemiş durumda. CM Punk yerden kalkarak onu iplere gönderiyor ancak Roman'dan dönüşte Shoulder Block geliyor. CM Punk'ı kafasından tutarak kaldırıp dizlerinin arasına alıp sert bir Powerbomb geçiriyor! Roman Reigns tekrar tuşa gidiyor. 1..2.. CM Punk kurtulmayı başarıyor. Roman Reigns köşeye geçerek Superman Punch için hazırlık yapmaya başlıyor.

The Rock aniden Roman Reigns'i ayağından tutarak aşağıya çekiyor. Roman Reigns gafil avlanıyor. The Rock onu kafasından yakaladığı gibi köşe demirine vuruyor. Bir kez değil defalarca! Şimdi onu bariyerlere doğru ittirip üzerine atlayarak yumruklamaya başlıyor. Roman Reigns karşılık veremiyor. Vince McMahon başını sallayarak memnun şekilde izliyor onu. The Rock şimdi Roman'ı kolundan tutarak çelik merdivenlere doğru fırlatıyor. Çelik merdivenler uçarken, Roman omzunu tutarak sinirle hızlıca ayağa kalkıyor. The Rock koşarak kafasına bir diz geçiriyor. Roman Reigns'i çenesinden tutarak bağırmaya başlıyor ve arkasına bakarak yürütüyor. The Rock şimdi onu tutarak tüm gücüyle bariyerlere doğru fırlatıyor! Roman Reigns bariyerleri devirerek yere yapışıyor!

e7r1dus.jpg

The Rock aniden ringe doğru bir bakış atıyor. Yerden kalkmaya çalışan CM Punk'ı fark edince koşarak ringe dalıyor ve kalkmadan DDT ile yere indiriyor onu. The Rock kalkarak ringi turluyor ve taunt atarak seyircileri coşturmaya çalışıyor. CM Punk'ı tekrar kafasından tutarak kaldırıyor ve iplere gönderip yakalayarak Belly to Belly Suplex ile yere çakıyor. The Rock hemen onun üzerine yatarak tuşa gidiyor. 1..2.. CM Punk atıyor. The Rock ona dinlenme şansı vermeden tekrar kaldırıp iplere gönderiyor ve Samoan Drop deniyor. CM Punk dirsek darbeleri vurarak onun sırtından düşmeyi başarıp bacaklarına tekme atmaya başlıyor. The Rock onun tekmesini yakalayarak Leg-Drap yapıyor ve yerde tekmeler savurarak tekrar üstünlüğü alıyor. The Rock gülmeye başlıyor ancak CM Punk'a değil dışarıda sırtını tutarak yatan Roman Reigns'e. The Rock şimdi CM Punk'ı yerden kaldırıp bir kez daha iplere gönderiyor ve Spinebuster deniyor. CM Punk havada asılı kalarak DDT vuruyor ona! Seyirciler hareketleniyor. CM Punk sürünerek iplere tutunup kalkıyor ve köşeye yöneliyor. CM Punk hızlıca köşeye çıkıyor ve taunt atıyor. CM Punk'dan Diving Elbow Drop geliyor! Hızlıca tuşa gidiyor. 1..2.. The Rock atıyor. CM Punk tuş bozulduğu gibi onu kafasından yakalayarak Anaconda Vise bağlıyor! CM Punk coşmuş durumda.

Roman Reigns kimsenin kendisine bakmadığı bir anda ringe dalarak CM Punk'ı ayaklarından tutarak kaldırıyor ve Powerbomb ile Rock'un üzerine vuruyor! Roman Reigns maça yeni başlamış gibi omuzlarını silkiyor ve The Rock'un üzerine çıkarak yumruk atmaya başlıyor. The Rock adeta yumruk manyağı oluyor. Roman şimdi onu bırakıp CM Punk'a yöneliyor ve bir Headbutt geçirerek iplere yaslandırıyor. Şimdi koşarak Clothesline vurup dışarı gönderiyor onu. Roman Reigns gaza gelerek ringi turluyor ve köşeye geçerek Superman Punch için pozisyon alıyor. The Rock sersemlemiş şekilde zar zor ayağa kalkıyor ve arkasını dönüyor. Roman Reigns'den Superman Punch denemesi! Ama olmuyor! The Rock onu havada yakalayarak Rock Bottom ile yere seriyor! Herkes şok içinde. The Rock tuşa gidiyor. 1..2..

Kick-Out! Roman Reigns omzunu kaldırıyor ve dışarıdaki Shane McMahon'a derin bir nefes aldırıyor. The Rock yerde oturarak dışarıdaki Shane'e bakıp Roman'ı işaret edip dalga geçiyor. The Rock ayağa kalkarak bu seferde seyircilere taunt atarak maçın başından beri üstün taraf olduğunu kanıtlıyor. Bu sırada Spear! Spear! The Rock bunu göremiyor bile. Roman Reigns tuşa gidiyor. 1..2..

Bu seferde The Rock omzunu kaldırıyor. Derin bir nefes alma sırası Vince McMahon'a geçiyor. The Rock ve Roman Reigns yerde birbirlerine tutunarak aniden yumruklaşmaya başlıyor. Hızlarını alamayıp birbirlerine aynı anda kafa atıyorlar ama ikisi de etkilenmiyor. İkili yumruklaşmaya devam ederken CM Punk bir ninja gibi aprona zıplayıp ikilinin üstüne Springboard Clothesline ile uçup deviriyor. CM Punk ikiliye şampiyonun kim olduğunu gösteriyor. Saçlarını toplayarak ayağa kalkıyor ve ikiliye bakıyor. The Rock kalkarak ona hamle yapmak istiyor ancak CM Punk onu Roundhouse Kick ile düşürüyor. Ardından Roman Reigns'de bundan nasibini alıyor. CM Punk iki ismi sırayla kaldırarak farklı köşelere gönderiyor ve ringin ortasına gelerek ellerini kaldırıyor. Şimdi Roman Reigns'e koşarak Shining Wizard vuruyor! Ardından aynı hareket için The Rock'un üzerine koşuyor. The Rock onu havada yakalıyor ve yere düşürüyor! Şimdi çevirerek dizlerinden tutarak arkaya doğru atıyor. Roman Reigns'den havadaki CM Punk'a Spear! Seyirciler çıldırıyor! The Rock hızlı davranarak Roman Reigns'i kafasından yakaladığı gibi iplerden dışarı gönderiyor ve yerdeki CM Punk'a bakıyor. The Rock beklenmedik bir şekilde onu ayaklarından tutuyor ve Sharpshooter bağlıyor! Kimsenin anlam veremediği bu sırada Vince McMahon yanındaki görevliye zili çaldırması için talimat veriyor!

Görevli zili çaldırmak için koştuğu sırada Spear geliyor! Roman Reigns bir kez daha sürpriz yapıyor! Vince McMahon'ın yüzü düşüyor. Roman Reigns ona ters ters bakarak kalkıyor ve arkasın dönmesini söylüyor. Vince McMahon arkasını dönüdüğü gibi Shane McMahon'ın yumruğuyla tanışıyor. Roman Reigns'de boş durmayarak ringe dalıyor ve Sharpshooter bağlamış şekilde duran The Rock'a Superman Punch geçiriyor! The Rock kilidi bırakarak yerde yuvarlanıyor. Roman Reigns onun kafasına arka arkaya tekmeler atıyor. Bu sırada CM Punk'da sürünerek iplere tutunuyor. Arkasını dönerek Roman Reigns'e doğru koşuyor. Roman onu yakalayarak Samoan Drop vuruyor. Bu sırada Shane McMahon dışarıda yere serdiği Vince McMahon'ı yakasından tutarak küfür ediyor. Vince onun gözüne parmak sokarak düşürüyor ve yerde sürünerek ondan uzaklaşıyor. Roman Reigns'i köşeye geçmiş iki isim içinde hazırlanırken görüyoruz.

UUUUUUAAAAAAAAĞĞĞĞĞĞHHHHHH

Roman Reigns ikilinin üzerine doğru koşuyor! The Rock ve CM Punk aynı anda çekilerek onu kafasından tuttuğu gibi köşeye çarptırarak dışarı düşürüyor. İki isimde derin bir nefes alarak birbirine bakıyor ancak hamle yapmıyorlar. The Rock ona dışarıdaki Roman Reigns'i işaret ediyor. CM Punk kafasıyla onu onaylıyor ve gülüyor. İkili ring dışına inerek Roman'ı kaldırıyor ve ringe sokuyor. Şimdi beraber ringe girip bir takım arkadaşıymış gibi onu yerde tekmelemeye başlıyorlar. Rock kontrolü Punk'a bırakıp devam etmesini söylüyor. Punk tam Roman'ı kaldıracağı sırada Rock onu kendisine çevirip DDT geçiriyor! Rock şimdi yerde gülmeye başlıyor ve birden ciddi bir ifadeye bürünerek ayağa kalkarak Vince McMahon'dan mikrofon istiyor. Vince şaşırıyor ve dediğini yaparak ona bir mikrofon fırlatıyor. The Rock mikrofonu alarak ringi turluyor ve seyircileri hareketlendiriyor. Şimdi mikrofonu kaldırıyor..

immy5us.jpg

The Rock: Dohaaaaaaa! Başlayalım mı?

Seyirciler buna olumlu reaksiyon veriyor. The Rock mikrofonu fırlatarak yerde yatan ikiliye bakıyor ve ellerini beline koyuyor. Şimdi iki ismi de yerde tekmelemeye başlıyor. Roman Reigns'i kaldırarak köşeye götürüyor ve yumruk kombosunu uygulayarak zıplatıyor. Arkasını döndüğünde ayaklanan CM Punk'ı fark edip koşarak onu kaldırıyor ve diğer köşeye götürerek yumruk kombosunu uyguluyor. The Rock'a gelen destekler yükselmeye başlıyor. The Rock terini silerek Roman'ı tutuyor ve diğer köşedeki CM Punk'ın üzerine atıyor. İki isim birden yerde kalıyor. The Rock vakit kaybetmeden ataklarına devam ediyor ve CM Punk'ı kaldırarak Suplex vuruyor. Ardından Roman'ı kaldırıyor ve ona da Suplex vuruyor. Vince McMahon olanları keyifle izliyor.

CM Punk aniden ayaklanarak Rock'un üzerine koşuyor. Rock onu Back Body Drop ile karşılıyor. Roman Reigns'de toparlanıp ona doğru hamle yapmak istiyor ancak Rock direkt karnına tekme vurup onu düşürüyor. Şimdi German Suplex geliyor. Roman hızlıca kalkıyor. Rock onu bir kez daha yakalayarak German Suplex vuruyor. Köşedeki Punk'ı fark edip koşarak bir Clothesline vurarak tekrar düşürüyor. Rock maçın kontrolünü tamamen eline almış durumda. Rock şimdi duraksayarak ikiliye bakıyor ve bir süre düşünüyor. Aniden Punk'ı kapıp Rock Bottom pozisyonuna getiriyor! Punk kendine gelerek var gücüyle dirsek darbeleri vurup onu uzaklaştırıyor. The Rock koşarak Clothesline vurup yıkıyor onu. Bu sırada Roman onun üzerine koşuyor. Rock bu seferde onu Rock Bottom pozisyonuna getiriyor ancak Roman izin vermeyip ona Headbutt geçiriyor. Roman Reigns, Spear için Rock'a koşuyor! Rock harika bir refleksle çekilerek onu iplerden dışarı gönderiyor. Arkasını döndüğü gibi CM Punk tarafından sırtlanıyor! CM Punk onu hazırlıksız yakalıyor. Seyirciler ayaklanıyor. CM Punk'dan Go to Sleep! Hareket başarılı

Ancak The Rock geri geri giderek Roman gibi iplerden dışarı düşüyor. CM Punk deliye dönüyor ve dışarıda ayaklanan Roman'ı fark ediyor. Şimdi iplerden sekip Suicide Dive ile onun üzerine uçuyor! CM Punk şimdi Roman Reigns'i kaldırıp kafasını aprona vurarak yürütmeye başlıyor. Roman'ı spiker masasına götürerek kafasını bu sefer spiker masasına vuruyor defalarca. Roman Reigns aldığı darbelerin etkisiyle yere yığılıyor. CM Punk sinirle masayı sökmeye başlayınca spikerler oradan uzaklaşıyor ancak McGregor rahatını bozmadan onu izliyor. CM Punk, Roman'ı yerden kaldırarak masaya yatırıyor ve aprona çıkıp köşeye yöneliyor. CM Punk köşeye çıkarak taunt atıyor ve masada yatan Roman Reigns'e tükürükler saçarak bağırıyor. CM Punk'dan spiker masasındaki Roman'a Diving Elbow Drop geliyor!

o7m6ucq.jpeg

CM Punk, Roman Reigns'i spiker masasına gömüyor! Seyircilerden alkış kopuyor. Roman Reigns baygın vaziyette. CM Punk enerjisini toplayarak ona tutunarak ayağa kalkmaya çalışıyor hızlıca. McGregor oturduğu yerden alkışlıyor bu hareketi. The Rock bu sefer toparlanmış vaziyette spiker masasına doğru yöneliyor. CM Punk onu fark edip köşeden kaptığı sandalyeyi ani bir hareketle dönerek onun karnına geçiriyor! The Rock acı içinde karnını tutuyor. CM Punk şimdi sandalyeyi onun sırtına geçirerek aprona gönderiyor. The Rock ringin içine kaçıyor. CM Punk sandalyesiyle beraber onun peşinden ringe giriyor. Shane McMahon, babasını kovalamayıp bırakıp koşarak baygın şekilde yatan Roman Reigns'in durumunu kontrol ediyor. Vince McMahon'da korku dolu gözlerle ringe bakıyor. The Rock, CM Punk'ın elinden sandalyeyi kapmak için hamle yapıyor ancak başaramıyor. CM Punk sandalyeyi bir kez daha onun karnına geçiriyor. Ardından sandalyeyi ayakların savurarak yere düşürüyor The Rock'ı. CM Punk sandalyeyi fırlatıyor ve taunt atıyor. The Rock yerde sürünerek iplere tutunuyor ve zar zor ayakta duruyor. CM Punk daha fazla beklemeden onu kendine çevirip sırtlıyor! The Rock mücadele etmeye çalışsa da onun sırtından inemiyor. CM Punk onu ringin ortasına getiriyor ve Vince McMahon'a bakıyor. CM Punk'dan Go to Sleep! Tuşa gidiyor. Vince McMahon ellerini başına koyuyor. 1..2..

Kick-Out! The Rock son anda bir elini havaya kaldırıyor. Kameralar soğuk terler döken Vince McMahon'un yüzüne zoom yapıyor. Shane McMahon'da telaşlı şekilde ringde olanları izlerken bir yandan Roman Reigns'i kendine getirmeye çalışıyor. CM Punk tuşun bozulmasına aldırış etmeden ayağa kalkıyor ve Vince McMahon'a parmağını sallayarak hayır diyor. CM Punk birden The Rock'u kaldırarak tekrar sırtlıyor! Tüm seyirciler ayağa kalkıyor bu anda. Vince McMahon bu sefer tepki bile vermiyor. CM Punk bir kez daha Go to Sleep vuruyor! HAYIR! The Rock onu ayağından yakalayarak yere düşüyor ve Leg-Drag ile fırlatıyor. İki isimde hızlıca ayağa kalkıyor. CM Punk onun üzerine koşuyor. The Rock onu yakalayarak Powerslam ile yere yapıştırıyor ve geri geri giderek iplere tutunuyor. The Rock'ın yüzündeki öfke kameralara yansıyor. Ayağa kalkan CM Punk'ı yumruklarıyla köşeye götürüyor ve meşhur yumruk kombosunu uygulayarak köşede zıplatıyor. CM Punk düştüğü gibi kalkarak ona koşuyor ancak The Rock bu seferde Samoan Drop ile onu indiriyor. Şimdi ayağa kalkarak Rock Bottom için pozisyon alıyor. Shane McMahon, çaresiz şekilde olanları izliyor. Roman Reigns bu sırada kendine geliyor ancak henüz ayağa kalkabilecek enerjiyi bulabilmiş şimdi. Kameralar tekrar ringe dönüyor. The Rock, CM Punk'ı yakalayarak Rock Bottom'u vuruyor! Hızlıca tuşa gidiyor. 1..2..

1qnr89z.jpg

BAŞARISIZ! CM PUNK MAÇI BIRAKMIYOR. THE ROCK HİÇ TEPKİ VERMEDEN AYAĞA KALKIYOR VE YERDE DURAN SANDALYEYE BAKIYOR. THE ROCK SANDALYEYİ ÇEKEREK RİNGİN ORTASINA GETİRİYOR VE CM PUNK'I TEKRAR KALDIRIYOR. SEYİRCİLER BİR KEZ DAHA AYAĞA KALKIYOR. THE ROCK ONU YAKALAYARAK POZİSYONA ALIYOR VE SEYİRCİLERE BAKIYOR. SANDALYE ÜZERİNE ROCK BOTTOM! THE ROCK TUŞA GİDİYOR 1..2..

3!

KICK OUT!

rzemg99.png

Best in the World! Best in the World! Best in the World! Best in the World! Best in the World!

The Rock şok vaziyette! Vince McMahon ağzı açık şekilde ona bakıyor. The Rock kendini köşeye atarak nefes almaya başlıyor. Vince McMahon bağırarak onun işini bitirmesini söylüyor. The Rock birden kendine geliyor ve CM Punk'ı ayağıyla itekleyerek ringin ortasına getiriyor. Seyircilere bakıyor! Tauntunu atarak iplerden sekiyor- Roman Reigns onu ayağından çekerek dışarı çekiyor ve bir tokat patlatıyor. The Rock zar zor aprona tutunarak ayakta kalıyor. Roman Reigns şimdi geri çekiliyor ve Drive-By vuruyor! The Rock yere yığılıyor. Roman Reigns enerjisini toplamış durumda. Hızlıca ringe dalıyor ve CM Punk'a bakıyor. Bu sefer gaza gelen taraf Shane McMahon oluyor. Roman Reigns köşeye geçerek Spear için pozisyon alıyor. CM Punk bir türlü kalkamıyor. Belini tutarak yerde kıvranıyor. Roman Reigns ona bağırarak kalkmasını söylüyor. CM Punk duyduğu sesle beraber ayağa kalkıyor ancak dizlerinin üzerine düşüyor. Roman Reigns çıldırmış gibi o kalkmadan koşmaya başlıyor! CM Punk yerde duran sandalyeyi alıp dönerek üzerine koşan Roman'ın kafasına geçiriyor! Roman'ın kafası yarılıyor! CM Punk kendini yere bırakıyor. Shane McMahon hayal kırıklığı ile aprona tutunuyor. Kameralar, Roman'ın kanayan kafasına zoom yapıyor. Saniyeler içerisinde Roman'ın tüm yüzü kana bulanıyor! CM Punk sürünerek elini onun üzerine koyarak tuşa gidiyor. 1..2..

Roman Reigns bırakmıyor! CM Punk'ı üzerinden atarak kafasındaki kanı silmeye çalışıyor. CM Punk iplere tutunarak ayağa kalkıyor ve ona tekme savurarak yerde tutuyor. Köşeye giderek soluklanıyor ve seyircilere bakıyor. CM Punk oldukça ağır adımlarla tekrar Roman Reigns'e yönelerek onu yavaşça kaldırıyor. CM Punk şimdi Roman'ı sırtlıyor! Yapabilecek mi? CM PUNK'DAN GO TO SLEEP! HAREKET BAŞARILI! ANCAK ROMAN REIGNS DÜŞMÜYOR! GERİ GERİ GİDEREK İPLERDEN SEKİYOR VE SPEAR VURUYOR!

c17db17.jpg

This Is Awesome! This Is Awesome! This Is Awesome! This Is Awesome! This Is Awesome!

Roman Reigns kendini yuvarlayarak kenara atıyor ve elini yüzüne götürerek kanını siliyor. Vince McMahon oldukça telaşlı şekilde dışarıdaki The Rock'a bakıyor. Bu sırada Shane McMahon beklenmedik bir hamle yaparak The Rock'u yerden kaldırarak bariyerlere atıyor! Seyirciler karışık bir reaksiyon veriyor bu duruma. Shane hızını alamayıp onu yerde tekmelemeye başlıyor! Vince McMahon öfkeyle ona bağırsa da Shane bunu umursamıyor. Bu sırada Roman bir elini CM Punk'ın üzerine koyarak tuşa gidiyor. Vince McMahon bunu fark edince aprona çıkarak hakeme bağırıyor. Hakem dikkatini ona vererek aşağıya inmesini söylüyor. Vince onun yakasına yapışarak bağırmaya başlıyor. Roman Reigns, tuşun sayılmadığını görünce öfkeyle kalkarak Vince'e bakıyor ve ayağa fırlayarak Superman Punch vuruyor!

2u1fwzn.jpg

Vince McMahon aprondan aşağıya yuvarlanıyor! Bu sırada The Rock toparlanarak Shane McMahon'u yakaladığı gibi bariyerlere fırlatıyor. Shane McMahon ona karşılık vermeye çalışınca The Rock iyice sinirlenip onu yumruklayarak kaldırıyor ve tekrar bariyerlere çarptırıyor. The Rock şimdi ringe dalıyor. CM Punk sürüklenerek kendini ring dışına atıyor. Roman Reigns dışarıdaki Vince'i izlerken arkasında duran The Rock'u fark ediyor ve yavaşça dönüyor. Roman Reigns ve The Rock yüz yüze geliyor. İkili birbirini süzmeye başlıyor ve aniden yumruklaşıyor. The Rock üstün çıkarak onu iplere gönderip Clothesline deniyor, Roman Reigns eğilerek kurtuluyor ve refleksle arkasını dönerek bir Superman Punch çıkarıyor- Hayır. The Rock onu havada yakalayarak Spinebuster ile yere çakıyor! The Rock bir kez daha seyircileri ayaklandırıyor ve tauntunu yapıyor. İplerden sekip, People's Elbow'u patlatıyor! Hızlıca tuşa gidiyor. 1..2..

Kick-Out! Bir tuş denemesi daha başarısızlıkla sonuçlanıyor. The Rock bıkmış vaziyette ellerini başına götürüyor. Bu sırada Vince McMahon aprona tutunarak ayağa kalkıyor ve sarhoş gibi yürüyerek spiker masasına yöneliyor. Vince McMahon bir sandalye kaparak The Rock'a bağırıyor. Vince şimdi sandalyeyi ona doğru atarak yakalamasını söylüyor. The Rock sandalyeyi kapacağı sırada CM Punk aniden ringe dalıp önüne geçerek sandalyeyi alıyor ve dönerek The Rock'un kafasına patlatıyor! Vince McMahon tepki veremeden izliyor. CM Punk ona bakarak gülüyor ve öpücük gönderiyor. CM Punk önce elindeki sandalyeye sonra yerde yatan ikiliye bakıyor. En son seyircilere bakıyor ve sandalyeyi kaldırarak vurmaya başlıyor! Hem The Rock hem Roman Reigns'i sırayla sandalyeden geçiriyor! İkilinin sırtına defalarca sandalyeyle vuruyor. Vince McMahon ve yerde yatan Shane McMahon çaresizce izliyor onu. Sandalye en sonunda CM Punk'ın elinde yamuluyor. CM Punk sandalyeyi dışarı fırlatıyor ve ikiliye dönüyor. The Rock'u kolundan çekerek Roman Reigns'in üzerine koyuyor ve ikilinin üzerine yatarak tuşa gidiyor! 1..2..

Double Kick-Out? CM Punk havaya fırlıyor! Roman Reigns ve The Rock aynı anda onu üstlerinden atarak köşeye uçuruyor. CM Punk şaşkına uğramış şekilde köşeye kapaklanıyor. Vince McMahon ve Shane McMahon bu durumda yan yana gelerek maçı takip etmeye devam ediyor. CM Punk ikilinin üzerine giderken duraksıyor. The Rock ve Roman Reigns aynı anda ayağa kalkıyor. Üç isim yine karşı karşıya! Roman Reigns ve The Rock az önceki sandalye vahşetinin intikamını almaya yemin etmişçesine CM Punk' karşı saldırıya geçiyor. Köşeye götürerek onu yumruklamaya ve tekmelemeye başlıyorlar. Ancak iş birlik kısa sürüyor. CM Punk'ı bırakıp birbirlerine vurmaya başlıyorlar. Roman Reigns üstün çıkarak olduğu yerden Big Boot çıkarak onu düşürüyor. Bu sırada CM Punk köşeden kalkıp onun sırtına atlıyor ancak Roman Reigns onu yere atıyor. Bu sefer The Rock ve CM Punk iş birliği yaparak Roman'a karşı saldırıya geçiyor. Roman birleşen güçler karşısında direnç gösteremeyerek iplerde hırpalanmaya başlıyor. The Rock ve CM Punk onu tutarak Suplex pozisyonuna alıyor. Roman Reigns bunu tersine çevirerek Double Suplex vuruyor! Üç isim birden yerde kalıyor.

Garip bir an oluyor. Üç isimde yerden kalkmak için birbirlerinden destek alıyor. Birbirlerinin omuzlarına tutunarak kalkıp tekrar yumruklaşmaya başlıyorlar. Üç isminde gücü iyice tükenmiş vaziyette. Sırayla birbirlerine vurup savruluyorlar. Seyirciler bu durağanlığı hareketlendirmek için tempo tutmaya başlıyor. Roman Reigns iplerden sekerek CM Punk'a Superman Punch deniyor ancak CM Punk çekilerek ona Roundhouse Kick vuruyor. Roman Reigns yediği tekmenin etkisiyle köşeye düşüyor. CM Punk bu seferde kendisine yönelen The Rock'a Roundhouse Kick deniyor. The Rock onun ayağını havada yakalayarak döndürüyor ve Rock Bottom pozisyonuna getiriyor! CM Punk arka arkaya dirsekler vurarak onu kolundan çeviriyor ve Rock Bottom vuruyor! CM Punk tuşa gidiyor. 1..2..

Roman Reigns koşarak ona vurarak tuşu bozuyor. Roman şimdi hızlıca Punk'u kaldırarak kafasından tutarak köşeye çarptırarak düşürüyor. Roman köşeye geçerek kükremeye başlıyor. The Rock ayağa kalkmaya başlıyor. The Rock ayağa kalkıyor ancak zar zor duruyor ve dengesini kaybederek dizlerinin üzerine düşüyor tekrar. Seyircilerden gelen bir anlık yuhalamaları görünce öfkeyle ayağa kalkıyor ve arkasını dönüyor. Roman Reigns'den Spear!- Hayır. The Rock üzerinden atlayarak onun direğe yapışmasını sağlıyor. Roman Reigns sadece dışarı düşmekle kalmayıp tekrar kanamaya başlıyor. Bu sırada CM Punk aprona çıkarak Springboard Clothesline ile Rock'un üzerine uçuyor. Rock arkasını döndüğü gibi onu da havada yakalayarak Spinebuster ile indiriyor! The Rock az önce kendisini yuhalayan seyircilere bağırmaya başlıyor ve People's Elbow için pozisyon alıyor. Roman Reigns'in kükremesini taklit ederek iplerden sekiyor ve People's Elbow'u vuruyor! The Rock tuşa gidiyor. 1..2..

7z7n3nz.jpg

Buğra Gür: Uuuuuaaaaaağğğğğ!

Tazz: Bu maç burada biter.

Shane McMahon hakem elini vuramadan onu dışarıya çekiyor! Hakem sinirlenerek onu ittiriyor. Vince McMahon öfkeden deliye dönüyor ve bir kez daha Shane'in üzerine yürüyor. Hakem iki isimden daha öfkeli bir şekilde bağırarak onları maçtan men etmekle ve maçı CM Punk'a vermekle tehdit ediyor. Baba oğul korkarak hakemden uzaklaşıyor. Bu sırada Roman Reigns ringe dalarak The Rock'a tekme vurarak tuştan kaldırıyor. The Rock'u kaldırıp Headbutt vurarak tekrar yıkıyor. Şimdi Punk'ı kaldırıp ona da bir Headbutt çakıyor. Roman köşeye geçerek soluklanmaya başlıyor. The Rock ve CM Punk yana yana tükenmiş vaziyette yatıyor. Roman yerinden doğrularak CM Punk'ı seçiyor ve onu kaldırarak Powerslam pozisyonuna getiriyor. Roman'dan Powerslam! CM Punk sırtını tutarak yerde kıvranmaya başlıyor. Roman bu sefer Rock'u kaldırıyor ve onu da Powerslam pozisyonuna alıp hareketi vuruyor! Shane bu sırada Roman'a bağırıyor ancak Roman onu umursamıyor. Roman acele şekilde Punk'u kaldırıp Suplex ile köşeye çarptırıyor! Hemen ardından diğer köşeye koşarak pozisyon alıyor. Yaklaşan sesi herkes biliyor!

UUUUUUUUUUAAAAAAAAAĞĞĞĞĞĞĞHHHHHHHH

ROMAN BELİNİ TUTARAK YERDEN KALKAN ROCK'U HEDEF ALIYOR! ROMAN REIGNS SPEAR'I VURUYOR! THE ROCK BAYILMIŞ DURUMDA! ROMAN REIGNS AĞIR BİR ŞEKİLDE ROCK'UN TEK AYAĞINDAN KALDIRARAK TUŞA GİDİYOR. CM PUNK HALA KÖŞEDE YATIYOR. HAKEM SAYIYOR. 1..2..

The Rock son anda omzunu kaldırıyor! Roman Reigns tepki bile veremiyor. The Rock öksürmeye başlayarak karnını tutuyor. CM Punk hala yerde. Roman şimdi Rock'un üzerinden kalkarak köşeye gidiyor ve ellerini başına koyarak gözlerini kapatıyor. Seyirciler bu tablo karşısında ayağa kalkarak alkışlamaya başlıyor. Tüm Doha halkı ortaya konulan mücadeleyi ayakta alkışlıyor. CM Punk yavaş yavaş kendine gelerek iplere tutunarak ayağa kalkıyor. Roman Reigns hala köşede oturmuş vaziyette duruyor. The Rock karnını tutarak kalkma mücadelesi içinde ancak pek başarılı olmuyor. CM Punk ayağa kalkarak köşede oturmuş vaziyetteki Roman'ın üzerine yürüyor. Roman onu aldırmadan boşluğa bakıyor. CM Punk onu bırakarak Rock'a yöneliyor ve onu arkasından yakalayarak Neckbreaker vuruyor. Rock bir kez daha yerde kalıyor. CM Punk köşede duran Roman'a sinirlenerek bağırıyor ve kalkmasını söylüyor. Roman aniden yerinden kalkarak ona koşuyor! İkili birbirlerini yarınlar yokmuşçasına yumruklamaya başlıyor. Çıldırmış gibiler! Bu yumruklar sabaha kadar devam edebilir! Bir güreş maçının ötesine çıkıyorlar!

CM Punk kendini geriye çekiyor. Roman ona hamle yapacakken onu kafasından yakalayarak köşeye çok sert şekilde çarptırıyor. Roman'ın kafasındaki yara tekrar kanamaya başlıyor. Hem de durdurulmaz şekilde. Roman öfkeyle arkasını dönüyor ve ona koşarak Big Boot geçiriyor! CM Punk karşılık bile veremiyor bu tekme karşısında. Bu sırada Rock'u iplere tutunmuş kalkmaya çalışırken görüyoruz. Roman ona yönelip sırtına vurarak tekrar dizlerinin üzerine çöktürüyor. Roman sürünerek köşeye gitmeye çalışan Punk'ı görüp peşinden gidiyor. Roman şimdi Punk'ı kaldırmaya çalışırken bir yandan kanayan kafasını silmeye devam ediyor. CM PUNK ONUN DALGINLIĞINDAN FAYDALANARAK ANİDEN SIRTLIYOR! GO TO SLEEP! GO TO SLEEP! HAREKET BAŞARILI! THE ROCK'DA KALKIYOR VE YERE DÜŞMEKTE OLAN ROMAN'I KENDİSİNE ÇEVİREREK ROCK BOTTOM VURUYOR! CM PUNK, ROCK KALKAMADAN ONU YAKALAYARAK İPLERDEN DIŞARI ATIYOR VE ROMAN'IN ÜZERİNE YATARAK TUŞA GİDİYOR! 1..2..

3!

HAYIR!

3d57r44.jpg

Tazz: Yok artık!

Conor McGregor: Vay a*ına koyayım.

Herkes donmuş vaziyette. Shane McMahon gaza gelerek Roman'a bağırmaya başlıyor ancak Roman ona bakmıyor bile. CM Punk uzaklaşarak köşeye atıyor kendini. Arenada kalabalık bir grup anlaşılmayan bir şekilde chant atmaya başlıyor. Eşlik edenlerin sayısı giderek yükseliyor. En sonunda tüm arena gaza gelerek chante eşlik etmeye başlıyor. En öndeki seyirciler bariyerlere vurarak sesi yükseltiyor!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=qBZ9i5BNjvE[/ame]
Deshi! Deshi! Basara! Deshi! Deshi! Basara! Deshi! Deshi! Basara!

Conor McGregor: Ne anlama geliyor bu?

Tazz: He Rises! (O yükselir)

Roman Reigns kalkarak elini yüzüne götürüyor ve akan kana bakıyor. Seyircilere dönerek artan tezahüratları görüyor. Roman şimdi iki elini açarak tuhaf şekilde incelemeye başlıyor. Roman Reigns yavaş yavaş yeleğini sökmeye başlıyor. CM Punk şaşkın şaşkın onu izliyor. Shane McMahon bile olanlara anlam verememeye başlıyor. Roman Reigns'in yeleğini çıkarmasıyla sesler iyice yükseliyor. Roman yeleğini alarak yüzüne bastırıyor ve kanı silerek yok ediyor. Yeleği kaldırarak inceliyor ve seyircilere fırlatıyor! Shane McMahon ringe dalarak onun durumunu kontrol ediyor. Roman'a bağırıyor ancak Roman onu duymuyor. Roman şimdi yavaşça kafasını ona çeviriyor ve boğazından yakalıyor! Shane McMahon çırpınarak ona durmasını söylerken Roman bırakmıyor ve onu boğazından tutup koşturarak iplerden dışarı atıyor! Seyirciler coşarken Roman chante eşlik ederek kafasını sallayıp ringi turluyor.

Deshi! Deshi! Basara! Deshi! Deshi! Basara! Deshi! Deshi! Basara!

6qppt3z.jpg

Roman Reigns: Burası benim krallığım! Kralınızın önünde diz çökeceksiniz! Her biriniz! Bu krallık benimle beraber yükselecek!

CM Punk ayağa kalkarak Roman'ın karşısına dikiliyor ve sırıtarak bir dirsek patlatıyor! Roman bundan etkilenmeyerek ona Headbutt geçiriyor! CM Punk yüzünü tutarak geri geri gidiyor. The Rock ringe dalıyor ancak Roman onu fark ederek Big Boot ile köşeye savuşturuyor. Şimdi CM Punk'ı yakalayarak The Rock'un üzerine atıyor ve iki ismi birden Clothesline ile yıkıyor. Roman ring dışına inerek çelik merdiveni sökmeye başlıyor! Seyirciler hiç susmadan chant atmaya devam ediyor. Roman merdiveni kaldırarak ringe fırlatp peşinden giriyor. Roman, çelik merdiveni kaldırarak ayağa kalkan The Rock'un kafasına geçiriyor. The Rock dışarıya uçuyor! CM Punk ona doğru hamle yapmak isteyince o da çelik merdivenden nasibini alıyor. Roman merdiveni kaldırarak defalarca yerde yatan Punk'a vuruyor. Hakem durmasını istiyor ancak Roman dinlemiyor. Punk'ın pestilini çıkarana kadar merdivenle vuruyor. The Rock dışarıda başını tutarak ayağa kalkıyor. Roman merdivenle vurmayı bırakıp ona dönüyor ve merdiveni kaldırarak üstüne atıyor! The Rock bariyerlere çarpıyor. Vince McMahon dehşetle izliyor olanları.

Roman Reigns seyircilere bakıyor ve ellerini kaldırarak desteklerini istiyor. Roman ağır adımlarla yerde haşat olmuş vaziyette yatan Punk'a yöneliyor ve kafasından tutarak yattığı yerden kaldırıp yüzüne bakıyor. CM Punk kimsenin beklemediği bir anda onun suratına tükürüyor! Roman Reigns tepki vermiyor ve ona aniden Guillotine bağlıyor! CM Punk saniyeler içerisinde yere düşüyor. Hakem telaş olmuş şekilde onun durumunu kontrol etmeye başlıyor. Roman var gücüyle kilidi sürdürüyor. CM Punk'ın gözleri kapanıyor. CM Punk resmen bayılıyor. Hakem zili çaldırmak için ayağa kalkarak harekete geçerken Vince McMahon aprona çıkarak öfkeyle ona bağırıyor. Hakem birden duraksıyor ve ilk defa korkmuş şekilde Vince'e bakıyor.

s94161d.jpg

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=R6Kkn0RuQns[/ame]

dqqfewe.jpg

O burada! Jeff Jarrett burada! Tüm gözler ona yöneliyor. Hakem bile maçı unutarak ona bakıyor. Roman Reigns ısrarla kilidi sürdürüyor. Vince McMahon aprondan inerek ona doğru yöneliyor. Bu sırada Shane McMahon'da ayaklanarak olanları anlamaya çalışıyor.

Jeff Jarrett: Aynen böyle, ayağıma gel seni aptal McMahon! Beni kovabileceğini mi düşündün? Sana neden aptal dedim biliyor musun? Açıklamamı ister misin? Hey Shane! Sende gel yaklaş hadi bekliyorum. Yaptığınız tüm rezillikler sona erecek.

Vince McMahon: Bu ne demek oluyor?

Jeff Jarrett: Siz McMahon'lar, güreş dünyasının kanserisiniz. Sizi kesip atsalar bile bir şekilde yeniden farklı şekilde ortaya çıkıyorsunuz. Değişmeyen tek şey ise aptallığınız oluyor. Tüm bunlar ne demek mi oluyor Vince? Şirketinizi elinizden alıyorum demek oluyor. İşin en komiği bunu yasal bir şekilde yapıyorum.

Shane McMahon: Saçmalıyorsun Jarrett, biz senle ortağız.

Jeff Jarrett: Ortak mı? Bir McMahon ile ortak olacağıma kendimi asarım daha iyi be. Senle ben ortak falan değiliz Shane. Birinci adamları daima ikinci adamlar yönetir. Hiç duymadın mı bunu? Beynin o kadar boka batmış ki hangi kağıtlara imza attığını, nelere onay verdiğini fark etmemişsin bile. %49 hissen mi vardı? O artık benim! Tıpkı babanın %51 hissesi gibi. Bu şirket %100 bir şekilde bana ait!

Vince McMahon: S*ktir git oradan! Hiçbir şey imzalamadım ben.

Jeff Jarrett: Senin imzana ihtiyacım yok ki. Shane'in hisseleri zaten benim elimde. Uzun süre ortalıktan kaybolursan ne bileyim bir tatile çıkarsan ne oluyor biliyor musun Vince? Belirlediğin kişi mal varlıklarından ve işlerinden sorumlu oluyor. Varis gibi düşün. Bil bakalım bunun için kimi seçmişsin? Hayır Shane değil, biricik kızın Stephanie! Bingo! Kendisine ulaştım ve bir kaç akşam yemeği yedik. Çok anlayışlı ve güzel bir kızın var Vince. Anlattığım şeylerden oldukça etkilendi. Bunun sonucunda bir dağılım yaptık. Ben bu şirketi alıyorum o ise sana ait her şeyi. Evlatlarından hiçbir zaman hayır göremeyeceksin değil mi?

boyd6l2.png

Vince McMahon: Öldürecek misiniz beni a*ına koyayım?

Jeff Jarrett: Saçmalama, katil miyiz biz? Ne sanıyorsun sen beni? Ben saygın bir iş adamı ve bu şirketin sahibiyim. Seni sadece tatile gönderiyorum Vince, kafa izni gibi düşün. Sıkılmaman için oğlunda sana eşlik edecek. Gideceğiniz yer konusunda henüz bir karar verilmemiş. Küba olabilir, Vietnam olabilir. Hoş karşılanacağız yerlere benzemiyor ama olsun diyelim. Belki de kimsenin bilmediği bir evin bodrum katında yaşamaya başlarsınız. Buna o karar verecek. Kesinlikle karışmıyorum. Ama ortalıkta gözükmeyeceğinize dair garanti aldım.

Vince McMahon: Kimden bahsediyorsun sen?

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=9psDkhyh28A[/ame]

r5xuzx1.jpg

Tazz: Aman Tanrım!

Buğra Gür: Bu gece bitsin artık, altıma sıçacağım!

Conor McGregor: Aşırı eğleniyorum şu an. Gelecek sezon her şova gelmek için elimden geleni yapacağım.

Bray Wyatt burada! Arena karanlığa gömülüyor! Bray Wyatt elinde tuttuğu gaz lambasıyla gülümseyerek ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Vince McMahon ve Shane McMahon birbirine bakıyor. Bray Wyatt ilerleyerek ringin önünde duran ikilinin yanına geliyor. Etraflarında tur atmaya başlıyor. Vince ve Shane hareket bile etmeden bekliyor. Bray Wyatt şimdi ikilinin önüne geçip tekrar gülümsüyor ve gaz lambasını söndürüyor. Arena tamamen karanlığa bürünüyor! Seyircilerin çığlıkları yükselmeye başlıyor.

j3gwdqk.jpg

Işıklar geldiğinde herkes birbirine bakmaya başlıyor. Bir eksiklik var! Vince McMahon ve Shane McMahon ortalıkta yok! The Rock yerden kafasını kaldırarak şaşkın şaşkın çevreye bakıyor. Roman Reigns ringin ortasında durarak kafasını yana yatırıp Jarrett'a bakıyor. Jeff Jarrett arkasını dönüp gideceği sırada duraksıyor ve tekrar dönerek mikrofonu kaldırıyor.

Jeff Jarrett: Az daha seni unutuyordum Roman. Bu değişimin gözlerimi yaşartıyor. Söylediğinde haklı çıkmak nasıl bir duygu? Hep değişimden bahsediyordun zaten değil mi? Şu an karşında gerçek değişimi görüyorsun! Sen kalan son engelsin. Seni yıkmak kolay olmayacak. Cehennemi aşağıya indirmekten bahsediyordun öyle değil mi? Sen cehennemin kendisisin Roman. Bunu yapmak zorundayız, umarım beni anlıyorsundur. Yani ne derler bilirsin, yılanın başını küçükken ezmek lazım!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ho8dTf4kl58[/ame]

Seth Rollins'in müziği duyuluyor! Evet bu onun müziği. Kesinlikle Shield değil! Seth Rollins girişten hızlı adımlarla çıkıyor ve Jeff Jarrett'in yanına geliyor. Ona baktıktan sonra gözlerini ringe çeviriyor ve ilerlemeye başlıyor. Seth hızlıca ringe dalarak Roman'ın karşısına dikiliyor.

89lcwfd.png

Jeff Jarrett: McMahonl'lar buradan ayrıldı. Ama sen Katar'dan çıkamayacaksın!

gluxmd1.png

Dean Ambrose seyircilerin arasından ringe dalarak görmediği bir anda Roman'ın sırtına sandalyeyi geçiriyor! Roman dizlerinin üzerine düşüyor! Seth dışarıdaki sandalyeyi kaparak ringe dönüyor. İkili aynı anda sandalye ile Roman'a vurmaya başlıyor! Acımasızca ve defalarca vuruyorlar! Roman toparlanmaya çalışıyor ancak sırtına inen sandalye darbelerinden bir türlü bunu başaramıyor. Şimdi ikili sandalyeleri yere atıyor. CM Punk kenarda baygın şekilde yatarken The Rock dışarıda yatarak ringi izliyor ve tepki vermiyor.

Seth Rollins köşeye giderek pozisyona geçiyor. Kararsız bir ifadeyle yerden doğrulan Roman'a bakıyor ve üzerine koşuyor. Seth'den Curb Stomp geliyor! Ancak Roman tekrar doğruluyor! Seyirciler coşarak chant atıyor. Roman düşmüyor! Seth şaşkın bir şekilde tekrar köşeye geçiyor ve koşarak bir Curb Stomp daha yapıyor! Roman bu sefer yerde kalıyor. Saniyeler sonra kafasını tekrar kaldırıyor ve öfkeyle bakıyor. Seth Rollins küfür ederek sandalyeyi onun önüne atıyor ve birde sandalye üzerine doğru Curb Stomp vuruyor! Chantlar kesilmeye başlıyor, Roman bayılıyor! Dean Ambrose devreye girerek Seth'i itiyor ve Roman'ı kaldırarak kendine çekiyor. Sandalyeye doğru Dirty Deeds! İkili yan yana durarak yerde yatan Roman'a bakıyor ve ringden iniyor. Az önce kendilerinden geçerek Roman'a chant atan seyirciler şok ve sessizlik içinde kalıyor. Jeff Jarrett arka alana yöneliyor. Seth ve Dean ayrı köşelerden seyircilerin arasına karışarak oradan ayrılıyor.

GWA daha önce böyle bir kaosa tanık olmuş mudur? The Rock aprona tutunarak ayağa kalkıyor ve etrafına bakıyor. Herkes sessizlik içerisinde onu izliyor. The Rock ringe dalıyor ancak ayağa kalkacak durumda değil. Sürünerek Roman'a doğru ilerlemeye başlıyor. The Rock oldukça ağır şekilde ilerliyor yerde. Tüm gücünü toplayarak tek elini Roman'ın üzerine koyuyor. Hakem sayıyor. 1..2..

3!

Kazanan ve Yeni GWA Undisputed Şampiyonu: The Rock

lak5hjh.png
8bnsanq.jpg

THE ROCK BAŞARIYOR! THE ROCK GWA'NIN EN BÜYÜK ŞAMPİYONU OLUYOR! KEMERİN 3.SAHİBİ OLARAK KAYITLARA GEÇİYOR. SEYİRCİLERİN BİR KISMI ONU ALKIŞLARKEN DİĞER KISMI HİÇBİR TEPKİ VERMİYOR. THE ROCK KÖŞEYE ÇIKARAK KEMERİNİ KALDIRIRKEN HAVAİ FİŞEKLERİ PATLAMAYA BAŞLIYOR!

2lgq69f.jpg

HAVAİ FİŞEKLERİ PATLARKEN KAMERALAR YERDE YATAN ROMAN REIGNS VE CM PUNK'I GÖSTERİYOR. İKİSİ DE BAYGIN VAZİYETTE. ROCK ONLARI UMURSAMADAN ÖNLERİNDEN GEÇİP DİĞER KÖŞEYE ÇIKARAK BİR KEZ DAHA KEMERİNİ KALDIRIYOR. WRESTLE KINGDOM III BU GÖRÜNTÜLERLE SONA ERİYOR!

WRESTLE KINGDOM III GWA Entertainment TM & © 2021 All Rights Reserved

1 SAAT SONRA

socten1.jpg

Arenanın ışıkları söndürülmüş vaziyette. Tüm seyirciler şovun bitimiyle evlerine gitmiş. Kameralar ringe doğru yaklaşıyor. CM Punk gözlerini açarak korkuyla ayağa kalkıyor ve etrafına bakıyor. Kimselerin olmadığını fark edince şaşkın şaşkın boşluğa bakıyor ve kafasını çeviriyor. Yerde yatmakta olan Roman Reigns'in yanına yaklaşıyor ve ayağıyla dürtüyor. Roman herhangi bir kıpırdanma göstermiyor. CM Punk etrafa bakınarak kemerini arıyor ancak bulamıyor. Bir anda duraksayarak kafasını sallıyor ve ring dışına inerek girişe doğru ilerlemeye başlıyor. Bu sırada ayağıyla bir şeye bastığını fark ediyor.

ciuxzlj.jpg

CM Punk ayağıyla bastığı pankartı kaldırıyor. Pankartın üzerinde, "Best in the World" yazıyor. CM Punk pankartı yere atıyor ve bu sırada başka şeylerde dikkatini çekiyor. Seyircilerin olduğu koltuklardaki yırtık pankartlara bakıyor. Bunlar onun adına açılmış pankartlar. CM Punk bunları umursamadan girişe doğru yöneliyor tekrar. Girişe gelince öfke dolu gözlerle aniden başını çeviriyor ve boş arenaya bakıyor. CM Punk yanlızlık ve terk edilmişliği hissediyor. Derin bir nefes alıp saçını düzelterek arka alana gidiyor.

q2y1bla.png

Kameralar tekrar ringe dönüyor. Roman Reigns hala baygın vaziyette yerde yatıyor, sadece nefes aldığını görebiliyoruz. Kameralar onun baygın yüzünü çekiyor. Şimdi kameralar yavaşça aşağıya inerek onun elini göstermeye başlıyor. Hiçbir hareketlilik yok. Roman, parmağını oynatırken görüntüler kapanıyor.​

Kevin Steen

Gypsy
Konular
1,377
Roman Reigns
Bray Wyatt

The Death Rider

Mella is Money!
Konular
2,611
Carmella
Carmella