RPG : I TOLD YOU!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GoddessBliss

success of failure
Konular
77
Alexa Bliss
Joey Janela
I'M A BAD BAD BOY!

Bad boy duyuluyor ve Joey girişte görünüyor omzunda kemeri ile.

Girişten ringe doğru gelirken cool davranmaya çalışsa da yüzünde oluşan gülümsemeyi engellemiyor. Ringe gelip her köşede kemerini kaldırıp seyirciye gösterdikten sonra bir mikrofon ve bir sandalye istiyor. Sandalyeyi kurup oturduktan sonra konuşmaya başlıyor.

Joey Janela: "
Sİ-ZE SÖY-LE-MİŞ-TİM!"

(Seyirciler yuhalamaya başlıyor)

Joey Janela:
"Evet, evet. Size söylemiştim. Bu lanet olası şirketteki en iyi güreşçi olduğumu ve bunu her birinize kanıtlayacağımı söylemiştim. Çıktığım her maçta, şovun en iyi maçını çıkaracağımı size söylemiştim.
(Bir süre seyircileri süzer.)
Joey Janela :Kahretsin, çok harikayım. Bunu göremeyen (Eliyle çift tırnak hareketi yaparak) yönetici bana mada- pardon, adam olma turnuvasında yer vermedi. Hakkım olan yeri istediğim zaman ise beni bir üçlü maça koydu. Tamam, üçlüyü severim. Ama yatakta, ringde değil. O maçı ve turnuvada hakkım olan yeri kazanmama ramak kalmıştı ki başaramadım. Neyse, günün sonunda bu şirketin şampiyonlarından biriyim. Sayın yönetici istese de istemese de."

Joey Janela : "Biraz da bu kemeri nasıl Santino'nun ellerinden nasıl kurtardığımdan bahsedelim. Gördünüz değil mi? Az kalsın o şaklaban şampiyon oluyordu. Onu merdivenin en tepesinde gördüğümde kendi kendime "Böyle bir aptalın şampiyon olmasına izin veremem" dedim. Onu çocuklarından ayırıp merdivenden aşağı attım, ESSSPRESSO, White Chocolate Mocha tarafından hüsrana uğratıldı. Harika bir andı değil mi? Sizin için tabi ki, benim için sıradan bir şeydi. Bunlar daha başlangıç er yada geç şirketin en, EN TEPESİNDEKİ ADAM OLACAĞIM. BUNU HEPİNİZ GÖRECEKSİNİZ!

(Mikrofonu yere atar ve arka alanın yolunu tutar.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...