RPG | In Your House: To Be The Man

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Patron

Müdüriyet No More
Katılım
5 May 2012
Konular
2,188
Mesajlar
9,701
Tepkime puanı
1,219
Puanları
1,555
-
op4H8Mz.png


Şovun İsmi | GTW In Your House: To Be The Man
Şovun Tarihi | 17 Eylül 2022 - Cumartesi
Gerçekleşeceği Arena | Spectrum Center
Gerçekleşeceği Şehir, Eyalet | Charlotte, North Carolania
Main Show Başlangıç Saati | 21.05Wrestling Has More Than One Family! Kingdom'ın duyulması ile birlikte, "The American Dream" Cody Rhodes sahnede gözüküyor ve şovu açan isim oluyor. Tesisatçının torunu ringe gelirken Charlotte seyircisi tarafından sevinçle karşılanıyor.

7b451e8122e25e32c5fd3041ce28d907_crop_north.jpeg
5yb14w2.jpg


O Fortuna! Carl Orff'un kompozisyonu Spectrum Center'da duyulduğu andan itibaren tribünlerden yuhalamalar yükseliyor. Zack Sabre Jr ve öğretmeni William Regal sahnede gözüküyor. Regal, Sabre'ın kulağına bir şeyler fısıldadıktan sonra anons masasına geçiyor. Zack Sabre ringe geldikten sonra hakem kontrollerini tamamlıyor ve maçı başlatıyor.

Kevin Kelly: Değerli izleyenler, açılış maçımızda Sir William Regal bizlerle olacak. Hoş geldiniz Bay Regal.

William Regal: Hoş buldum Kevin. Maç için heyecanlıyım.

To Be The Man Tournament Semi Finals Match:
Cody Rhodes vs Zack Sabre Jr


Cody ve Sabre ringi dairesel hareketlerle arşınlıyorlar ve birbirlerine yaklaşıyorlar. Cody her an kontağa hazır şekilde rakibini karşısına alırken Sabre bunu umursamıyor. Sabre, Cody'e sataşmaya kalkınca Cody rakibini yakalamak için üzerine atılıyor ama Sabre çevik şekilde atılıyor ve Arm Wringer! Cody, kolunu büküldüğü gibi öne yuvarlanıyor ama Sabre, Cody ayağa kalkarken Cody'nin bileğini kavrıyor ve Cody'nin karnına tekmesini geçiriyor. Cody karnını tutarken, geçen sefer çevirdiği yönün tersine Arm Wringer! Cody, acının etkisi ile geriye doğru esneyince Sabre, Cody'i ringin ortasına çekiyor. Sabre, Cody'nin dizine önünden vuruyor. Cody' öne düşecek gibi oluyor ve kolu daha fazla bükülüyor. Sabre, öne doğru düşürmek için kolunu çekiştirerek dengesini bozmayı deniyor. Cody destek ayağı yardımıyla kendini arkaya atıyor ve arkaya yuvarlanıp ayağa kal- Sabre'dan Roundhouse Kick! Cody dizinin üzerindeyken tekmeyi kafasına yiyor ve yere yığılıyor. Sabre kolundan tutarak ringin ortasına çekmek istiyor ama Cody ayağını iplere doluyor. Hakem Sabre'ı Cody'den uzaklaştırıyor. Cody ayağa kalkarken başını kontrol ediyor.

William Regal: 1 ay önce kimse bu çocuğu ciddiye almıyordu ama bugün olduğu yere bakın. Genç Zack, daha gecenin başında neden şampiyon olması gerektiğini kanıtladı.

Jerry Lawler: Yanlış anlama Willy ama bu çocuktan olmaz. Yumruk atmayı bile bilmiyordur bu. Ne öyle el kol bükerek güreşmek?

William Regal: Oksimoron olduğunun farkında mısın Jerry?

Cody temkinli bir şekilde rakibine yaklaşıyor. Sabre yine rakibinin ciddiye almıyor. Cody'den Lariat- Sabre aşağı eğiliyor ama Cody, Lariat'a gitmeden kendini yere atıyor ve Dropdown Uppercut! Sabre çenesini tutarak dikilirken Cody rakibinin bacağını çekip yere düşürüyor. Sabre yerden kalkamadan Cody, üzerine atlıyor ve Lying Headlock!

Jerry Lawler: Oksimoron muyum bilmem ama öğrencin hakkında haklıyım. Cody, seninkini kendi oyununda yeniyor haha!

William Regal: ...

Sabre kilidin etkisi ile kısa süre çırpınsa da Cody'i Head Scissors'a almayı başarıyor- Cody Kip Up yapar gibi zıplayıp Sabre'ın bacaklarının arasından kurtuluyor. Sabre tekrardan yakalanmamak için kendini kenara çekiyor ama Cody yine de üzerine çekiyor ve Front Facelock! Sabre ayağa kalkmaya çalışsa da Cody vücut ağırlığını koyup buna engel olmayı deniyor. Sabre iki dizlerinin üzerindeyken biri ile ayağının üzerine geliyor ve aniden ayağa kalkmak için zorluyor. Cody rakibinin ayağa kalkmasına engel olmak için bütün yükünü bindiriyor. Sabre diğer ayağını Cody'nin altına atıyor ve Northern Lights Suplex! Tuş denemesi: 1.. 2. Cody, Sabre'a Waist Lock bağlıyor ve bacaklarından aldığı destekle ayağa kalkıyor. Sabre, Cody'i aşağı ittirmeye çalışsa da nafile! Cody kendini ters çevirip üste çıkıyor ve Sabre'ı bacaklarının arasına alıyor. Piledriver! Cody, Sabre'ı kenara fırlatıyor ve tuşa gidiyor: 1... 2- Sabre ayağını iplere uzatıyor! Hakem Cody'nin tuşunu saymıyor. Cody şaşkınken Sabre kendini ring dışına bırakıyor.

Jim Ross: Eskiden bunu Jerry çok yapardı. Sıklıkla da diskalifiye olurdu.

Jerry Lawler: Zaman değişti Jim, zaman değişti...

Cody, vakit kaybetmeden ringden çıkıyor ve Sabre'ı içeri atıyor. Cody ringe girdiğinde iplere koşuyor ve Knee Drop! Cody tuşa gidiyor: 1.. Sabre kurtuluyor. Cody rakibini ayağa kaldırıyor ve köşeye Irish Whip yapıp arkasından koşuyor. Sabre köşeye doğru koşuyor ve ikinci iplere zıplıyor ve arkasından koşan rakibinin üzerine atlıyor. Guillotine Lock! Sabre bacaklarını da Cody'nin beline sarıp kendini olabildiğince aşağı çekiyor. Cody ayakta kalsa da Sabre'ın kendini aşağı çekmesi nedeniyle eğiliyor. Seyirciler Cody'i motive etmek için alkışla tempo tutmaya başlıyor. Cody'nin kafası pancara dönse de tek kolunu Sabre'ın bacağı ile beli arasına sokuyor, diğer kolunu ise Sabre'ın ensesine sarıyor. Cody aniden Sabre'ı kendinden itiyor ve Suplex pozisyonunda havaya kaldırıyor. Seyirciler sevinirken Sabre kendini yere çekiyor ve Small Package: 1.. 2... Cody tuşu atıyor ve ikisi de ayağa kalkıyor. Sabre'dan Roundhouse Kick- Cody eğiliyor ve Sabre arkasını dönünce ittiriyor. Sabre ipler gidiyor ve dönüşünde Scoop Powerslam! Cody tuşa gidiyor: 1... Omoplata! Sabre tuştan Cody'i kilide alarak kurtuluyor! Cody iplere sürünmeyi deniyor. Sabre, rakibinin üzerine ağırlığını koyup sürünmesine engel olmaya çalışıyor. Cody güçlükle de olsa iplere yaklaşıyor. Cody daha fazla sürünemeyeceğini anlayınca elini iplere uzatmak için havaya kaldırıyor- Sabre Omoplata'yı esnetiyor ve aynı anda Modified Fujiwara Arm Bar bağlıyor! İki kilidin etkisinde kalan Cody acı içinde bağırıyor. Cody pes edecek mi?

Cody ayakları ile ipler uzanmak için vücudunu biraz büküyor. Sabre bu riski almak istediğinden kenara yuvarlanıyor ve Crucifix Pin: 1... 2... Cody tuştan kurtuluyor! İki güreşçi de ayağa kalkıyor ve Sabre'dan Knee Trembler! Cody yere yığılıyor.

Jim Ross: Geçtiğimiz hafta Zack Sabre Jr bu hareketle üst tura çıkmıştı. Tuşa giderse maç bitebilir.

William Regal: Tuşa gitmeyecek.

Sabre tuşa gitmiyor ve seyircileri kafaya alıyor. Spectrum Center'da yuhalamalar yükselirken Sabre adeta kendinden geçiyor. Seyircinin nefreti ile beslenen Sabre tekrardan rakibine dönüyor. Cody güçlükle ayağa kalkmaya çalışırken hakem onu kontrol ediyor.

cody-rhodes-hell-cell-2022.jpg


Hakem: Cody, beni duyuyor musun? Maça devam edebilir misin.

Zack Sabre Jr: Çekil kenara öküz herif, devam edebilir!

Sabre hakemi kenara itiyor ve Cody'i ayağa kaldırıp Snap Brainbuster! Cody kafasının üzerine çok sert şekilde düşüyor. Sabre ayağa kalkıyor ve Cody'e bakarak "Ödeştik pislik herif!" diyor. Sabre bir hamle daha yapamadan hakem yanına geliyor ve Sabre ile tartışmaya başlıyor. Sabre, Cody'nin kendinde olduğunu ve hakemin yersiz kontrol ettiğini söylüyor. Sabre ve Hakem tartışırken Cody sürünerek Sabre'ın arkasına geliyor ve School Boy Roll Up: 1... 2... Sabre kurtuluyor. Sabre ve Cody ayağa kalkıyorlar. Cody, Irish Whip ile Sabre'ı iplere fırlatmayı deniyor ama Sabre karşılıyor ve köşeye giden Cody oluyor. Cody köşeye çarpınca Sabre'dan Running European Uppercut! Cody darbenin etkisi ile öne 2 adım atıyor ve dizleri üzerine düşüyor. Sabre "Bu işi bitirelim artık." diyor ve Calf Slicer bağlıyor! Cody baskı nedeni ile öne yuvarlanıyor. Cody acı içinde kıvranıyor. Cody iplere sürünerek kendini çekmeyi deniyor ama Sabre da ters yönde kendini çekerek ringin ortasında kalmasını sağlıyor. Cody bu sefer tekme atarak Sabre'dan kurtulmayı deniyor. Sabre kafasına yediği ilk tekmeyle kilitteki baskıyı kontrol edemiyor. Cody kurtulması kesin olsun diye bir kez daha tekme atıyor- Sabre Cody'nin ayağını yakalıyor ve ensesinin arkasına atıyor. Sabre, Cody'nin diğer ayağını da Calf Slicer'ı bozmadan olabildiğince uzağa itiyor. ORIENTIERING WITH NAPALM DEATH!

William Regal: Maç şimdi bitti!

Cody acı içinde kıvranıyor, çırpınıyor ancak Sabre'ın kilidi olabilecek en kusursuz şekilde bağlıyor. Kilidi çözmesine imkan yok. Bacaklarının yardımı olmadan iplere sürünmekten başka çıkar yolu yok. Cody omuzları yardımıyla minik mesafeler de olsa sürünmeyi başarıyor. Seyircilerin "Cody" tezahüratları eşliğinde sürünen Cody iki elini aynı anda iplere atıyor. Hakem hemen kilidi çözmek için oraya gidiyor ve iki güreşçiye ayrılmalarında yardım ediyor. Sabre kenara çekiliyor ve Cody iplerden tutarak ayağa kalkıyor. Sabre Cody'e yaklaşıyor- Cody tek eli ile Sabre'ı kendinden itiyor ve köşeye doğru yürüyor. Sabre buna sinirleniyor ve köşeye doğru köşuyor- Cody yoldan çekildi! Sabre European Uppercut için koştuğundan omuzunu değişik bir şekilde köşeye çarpıyor. Sabre omuzunu tutarak ringin ortasına doğru yürüyor. Cody, Sabre'ın arkasına geçiyor ve CROSS RHODES! Cody tuşa gidiyor: 1... 2... Sabre'ın omuzu ufak bir farkla havada- 3!

Kazanan: Cody Rhodes

Cody Rhodes maçı kazanan kişi oluyor! Cody galibiyetini kutlarken Sabre ve hakem tartışıyor.

Cody-Rhodes-1-4.png


Kevin Kelly: Sabre'ın omuzu havada mıydı?

William Regal: Üzgünüm beyler ama bu rezilliği daha fazla izlemeyeceğim!

Regal kulaklığı çıkartıyor ve masadan kalkıp ringe geliyor.

regal3.jpg.png


Cody galibiyetini kutlarken Sabre hakeme "------- oradan!" diyor. Cody bunu duyunca hakemin yanına gidiyor ve Sabre ile tartışmaya başlıyor. Sabre ve Cody kavga etmek üzereyken Regal araya giriyor ve Sabre'ı ringden çıkarıyor. Cody tekrardan sevinirken görüntüler sona eriyor.

0x0.jpg


ntMrizv.png
t6uzoy1.png


She's Bad! Carmella girişte gözüküyor. Havalı şekilde yürüyüp Mella is Money diye bağırıyor. Ringe girip tauntlarını attıktan sonra rakibini beklemeye başlıyor.dto6nn8.png


Sassy Southern Belle! Lacey Evans tüm ihtişamıyla girişte. Kendinden emin adımlarla ringe doğru yürüyor Lacey Evans. Carmella'yla ufak bir göz teması kurduktan sonra tauntlarını atıyor. İki isim de yerlerine geçince maç başlıyor.

Women's Division Showcase Match
Carmella vs Lacey Evans


Zil çalar çalmaz Carmella üstüne doğru koşuyor Lacey Evans'ın ve üst üste yumruklar atmaya başlıyor. Savunmasız yakalanan Lacey Evans geri adımlarla köşeye doğru geliyor. Carmella hala bırakmıyor onu ve iki ayağıyla Turnbuckle'a çıkıp bir de orada yumruk atıyor. Lacey Evans'ı iyice güçten düşüren Carmella ipleri tutup ardı ardına tekmeler savurmaya başlıyor şimdi. Lacey Evans daha fazla dayanamayıp yere düşüyor. O sırada Carmella da ringin ortasına gelip ne kadar muhteşem olduğuna dair bir şeyler söylemeye başlıyor. Carmella mutlulukla kendisini överken Lacey Evans kendisini ringin dışına bırakıyor. Carmella onu fark edip yavaş adımlarla iplerin arasından geçip aprona çıkıyor. Lacey Evans arkasını dönünce Crossbody ile atlıyor üstüne ama Lacey havada tutuyor onu ve koşarak ringin demirine vuruyor onu. Biraz gerildikten sonra bir kez daha ringin demirine vuruyor ve ardından Fallaway Slam ile fırlatıyor Carmella'yı. Carmella acı içinde sırtını tutarken bu sefer gövde gösterisi yapma sırası Lacey Evans'a geçiyor. Evans kaslarını gösteriyor seyircilere ve kendisinin 'Lady' olduğunu söylüyor. Hakem bu esnada 7'yi saymışken Lacey Evans yerde ayaklanmaya çalışan Carmella'yı ringe atıp kendisi de giriyor. Lacey Evans iplerin altından ringe doğru kayarken Carmella birden koşup Lacey'nin kafasını tutuyor ve çok ani bir Snap DDT! Lacey Evans hareketin etkisiyle kafasını tutmaya çalışırken Carmella ipleri tutup Lacey Evans'ın üstüne çıkıyor ve bu sefer de kafasını Stomplamaya başlıyor. Carmella hareketine devam ederken hakem o sırada saymaya başlıyor. 1...2...3...4 Carmella 4 olunca bırakıyor ipleri ve geri çekiliyor. Kollarını iki yana açıp gülümserken dizlerinin üstünde duran Lacey Evans öfke dolu bakışlar atıyor ona. Carmella bu bakışları aldırmıyor ve kafasından tutuyor Lacey'nin. Ardından kaldırıyor ve bir Vertical Suplex yapıyor. Bir de iplerden sekip Double Knee yapıyor karnına. Daha fazla vakit kaybetmeden tuşa gidiyor. 1...2...

pkqk6an.png


Lacey Evans atıyor. Tuşu atar atmaz Carmella tiksinir gibi bakmaya başlıyor ona. Yerde yatan Lacey Evans'ın saçından tutuyor ve kulağına 'en iyisi benim' diye bağırmaya başlıyor. Carmella trash-talk'una devam ettikçe Lacey Evans daha da sinirleniyor. Hemen ayaklanan Evans ani Forearm darbeleri geçirmeye başlıyor. Carmella sersemlemişken durmuyor Lacey Evans ve bir de Step Up Enzuigiri! Carmella kendisini kaybedip aprona doğru yuvarlanıyor. Burnunu tutarak ayaklanırken Lacey Evans birden tutuyor onu kollarından ve iplerin arasına sıkıştırıyor. Carmella hayır diye bağırırken Lacey Evans üst üste yumruklar indirmeye başlıyor Carmella'nın göğsüne. Seyirciler de onunla birlikte sayıyorlar. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, seyirciler 10'ncu için heyecanla beklerken hakem Lacey Evans'ı iplerin oradan uzaklaştırıyor. Seyirciler bu olayı yuhalarken Lacey Evans hakeme ellerini kaldırıp sakinleştiğini söylüyor ama hemen henüz kollarını çözememiş olan Carmella'ya koşuyor ve son bir tane daha vuruyor. Vurmasıyla beraber seyirciler 10! diye haykırıyor hep bir ağızdan. Carmella kollarını sonunda ipten çıkarıyor ve aprona düşüyor. Yavaş yavaş ayağa kalkarken ringe girmeye çalışıyor ama bu hamlesi başarısız oluyor. Çünkü Lacey Evans karnına bir tekme atıyor. Öne doğru eğilen Carmella'yı tutuyor Evans ve havaya kaldırıyor. Havaya kaldırdıktan sonra onu tutmaya devam ediyor öylece! Lacey Evans güç gösterisi yapıyor adeta. Seyirciler heyecanla alkışlıyorlar onu. Lacey Evans en sonunda ringin ortasına doğru geliyor ve Brainbuster yapıyor Carmella'ya. Lacey Evans'ın bu eforu seyircilerden takdir alıyor. Fakat Lacey'nin işi bitmemiş gibi. Carmella'yı köşeye doğru sürüklüyor ve hemen ardından kendisi de köşeye sürüklüyor. Dengesini sağladıktan sonra Moonsault ile atlıyor Carmella'nın üstüne! Lacey Evans hareketi yapıyor! Lacey Evans karnını tutarak tuşa gidiyor. 1...2...

Bu sefer de Carmella atıyor. Lacey Evans öfkeli bir şekilde ona bakıyor. Carmella ise yavaş yavaş dizlerinin üstünde köşeye doğru sürünmeye başlıyor. Carmella kendine gelmeye çalışırken Lacey Evans buna izin vermiyor ve Corner Splash ile zıplıyor üstüne. Evans üstünlüğü iyice eline almak için tutuyor Carmella'yı ve Exploder Suplex yapmaya çalışıyor. Tam kaldıracakken Carmella' ayağını köşedeki iplere doluyor ve Evans'ın onu kaldırmasına izin vermiyor. Lacey Evans bir kez daha deniyor ama yine başarılı olamıyor. İkinci denemesi başarılı olamayınca Carmella'nın kafasını tutup çok sert bir Headbutt vuruyor Evans. Hemen ardından üçüncü kez kaldırıyor Carmella'yı. Fakat o da ne? Carmella, Lacey Evans onu kaldırınca hemen üç ipin de üstüne basarak Lacey'nin üstüne çıkıyor ve hareketi Tornado DDT'ye çeviriyor! Seyircilerden alkış alıyor bu hareket. Lacey Evans neye uğradığını şaşırmışçasına ayağa kalkmaya çalışıyor iplere tutunarak. Ayaklanır ayaklanmaz da Clothesline ile ringin dışına gönderiliyor Carmella tarafından. Carmella üst ipi tutarak kendisini hazırlıyor adeta. Lacey Evans hafiften ayaklanınca karşı iplere doğru koşup sekiyor ve dönüşünde Suicide Dive ile üstüne atlıyor! Carmella hiç vakit kaybetmeden ringe giriyor hemen. Tuşa gidiyor ama Lacey Evans 2'de atıyor bunu. Carmella'nın öfkesi artmışken sinirle ayağa kalkıp Lacey Evans'ı işaret ediyor ve kalkmasını bekliyor. Kalkar kalkmaz Superkick deniyor ama Lacey Evans ayağını havada tutuyor ve Powerbomb pozisyonuna alıyor Carmella'yı! Carmella hayır manasında kafasını iki yana sallarken Lacey Evans onu dinlemiyor ve hızla köşeye doğru koşuyor. Carmella'yı fırlatıp Buckle Bomb yapıyor! Carmella aldığı hasarın etkisiyle sersemliyor. Lacey Evans'ın üstüne doğru gidince, Lacey Evans Women's Right denemek istiyor ama hayır! Carmella tüm çevikliğini kullanıp Tilt a Whirl Headscissors Takedown yapıyor ringin köşesine! Lacey Evans kendinden geçmişken Carmella son hızla karşıdan koşuyor ve bir de Double Knee! Carmella iyice maçtan kopmuş Lacey Evans'ı kaldırıyor ve Superkick! Tuşa gidiyor Carmella. 1...2...

3!

Kazanan: Carmella

c5rwnub.png


Carmella kazanıyor! Şirketin ilk kadınlar maçından galip ayrılıyor. Sevinci yüzünden okunan Carmella sevincini doyasıya yaşıyor. Carmella sevincine devam ederken biz de reklamlara gidiyoruz.

ntMrizv.png
z1BlX1R.jpg


Nick Gage girişte gözüküyor. Seyircilerden karışık tepkiler alıyor. Tepkileri çok da umursamadan ringe geliyor ve beklemeye başlıyor.9tanqi8.png


Kurt Angle boynunda madalyasıyla rampadan aşağı iniyor. Ringin önüne geldiğinde madalyasını öpüyor ve ellerini beline götürerek kemer işareti yapıyor. Gage ile göz göze geliyorlar. Gage orta parmağını kaldırıyor. Angle ise köşesine geçip ellerini kütleterek sabırla maçın başlamasını bekliyor. Hakem kontrolleri yaptıktan sonra maçı başlatıyor.

To Be The Man Tournament Semi Final Match
Nick Gage vs Kurt Angle


Zil çaldığı gibi ringin ortasına geliyorlar ve face to face yapıyorlar. Gage söyleyiş biçiminden çok hoş şeyler olmadıklarını anladığımız lafları birbiri ardına sıralıyor. Angle başta mimik oynatmıyor ama Gage konuştukça yavaştan kaşları çatılmaya başlıyor. Gage içinden sadece " dildo" kelimesinin seçilebildiği bir cümleyi söyledikten sonra Angle daha fazla dayanamayarak bir yumruk vuruyor. Gage'in yumruğundan eğilerek sıyrılıyor ve Belly to Back Suplex! Hareketi uyguladığı gibi de zeminde Headlock bağlıyor. Gage kurtulmaya çalışıp başarısız olunca hırsından bağırıyor. Angle gülümseyerek kilidi daha da sıkıyor. Gage kalkmaya başlayınca hemen tekrar aşağı indiriyor ve Waistlock'a geçiyor... hayır, Waistlock'ı salisesinde bırakıp kola davranıyor... orda da çok kalmıyor. Angle kilitten kilide geçerek Gage'in kafasını karıştırmaya çalışıyor. Başarılı oluyor da, Gage hangi uzvunu kaçıracağını bilemiyor Angle'a karşı. Angle en son Waistlock'ta kalıyor. Deadlift... Waistlock Takedown ile tekrar yere vuruyor Gage'i. Yüzüstü pozisyondaki rakibinin kafasına iki eliyle aşırı şiddetli yumruk darbeleri indirmeye başlıyor!! Gage elleriyle ensesini koruyor. Angle Gage'in iyice sersemlediğinden emin olduktan sonra yavaşça ayağa kaldırmaya başlıyor...GAGE'DEN ANİ BİR SMALL PACKAGE!! ANGLE KURTULMAK İÇİN ÇIRPINIYOR 1...2.....

ANGLE SON ANDA ATIYOR!! Angle sırtı Gage'e dönük ayağa kalkıyor, arkasını dönemeden Gage'den Lariat!!! Gage yerdeki Angle'ı stompluyor, yumrukların acısını çıkarıyor adeta. Angle'ın kolunu tutuyor ve tam kolla omuz arasındaki bağlantı noktasını stomplamaya başlıyor. Kolu bırakmadan Angle'ı kaldırıyor ve Short Arm-Clothesline yapıyor. Ardından da Elbow Drop ile tepesine biniyor. 1...2. Kickout. Angle'ı kafasından tutarak köşeye doğru gidiyor, Angle'ın kafasını köşeye geçi- Angle iplere tutunarak Gage'i engelliyor ve drop toe hold ile Gage'in kafasını orta iplerdeki corner pad'e çarptırıyor. Dizleri üzerinde Gage'in kafasını tekrar ortadaki pad'e vuruyor. Gage'i tutarak köşeden uzaklaşıyor ve Gage'in omzunu köşe direğine geçirmeye çalışıyor ama Gage hareketi tersine çeviriyor, omzu köşe direğine geçirilen Angle oluyor. Angle iplerin arasında hareketsiz yatarken Gage de kısa bir süre dinleniyor. Angle'a bir bakış attıktan sonra aprona geçiyor. Angle iplerin arasından çıkmadan hafifçe kalkıyor... GAGE'DEN BIG BOOT!!! ANGLE'IN KAFASI GAGE'IN AYAK TABANIYLA RİNG DİREĞİ ARASINDA EZİLDİ RESMEN!!! Angle darbenin etkisiyle hafifçe geriliyor ve ringin ortasında sırt üstü yere yığılıyor. Gage köşeye çıkıyor, Angle ile arasındaki mesafeyi kontrol ediyor ve ELBOW DROP!!! Tuşa gidiyor Gage 1...2...

Angle'dan şiddetli bir kickout. Gage hakeme itiraz ediyor. İtirazlardan sonuç alamayınca Angle'a dönüyor ve Angle'ın zar zor ayakta duruyor olsa da kalkmış olduğunu görüyor. Yanına gidip forearmlar ile yükleniyor. Angle blokluyor ve Angle'dan forearm. Gage bir adım geriye atıyor ve daha sert bir forearm ile yanıt veriyor. Angle'ın sırtı köşeye yaslanıyor. Angle kısıtlı hareket alanına rağmen forearm çıkartmayı başarıyor. Gage'in karşılığı da gecikmiyor. Birkaç kez daha karşılıklı darbeler değiş tokuş ettikten sonra Angle bir anda tokadı geçiriyor!! Gage burnundan solumaya başlıyor! Angle'a doğru atılıyor, Angle'dan bir tokat daha! Bir tane daha! Bir tane daha! Kurt Angle sağlı sollu tokatlarla Nick Cage'e büyüklere saygı dersi veriyor. Gut Kick vuruyor ve Powerbomb pozisyonuna alıyor, karşı köşeye koşarak Buckle Bomb!! Köşeden seken Gage'i tutuyor... EXPLODER SUPLEX!! Angle say diyor hakeme 1...2...

prpDmxT.jpg


Gage kurtuluyor. Gage kalktığında Angle'dan Cactus Clothesline. Gage apronda kalıyor ama Angle Dropkick'i vurunca zemini boyluyor. Angle sıçrayarak aprona geçiyor. Taunt atarak Gage'in kalkmasını bekliyor. Gage kalktığında da aprondan Moonsa- Gage çekiliyor. Angle iki ayağı üzerine düşüyor. Gage Clothesline için koşuyor ama Angle'dan APRON'A FLAPJACK!! Gage kafasını tuturak çırpınıyor yerde, kafasındaki açılmadan kanlar çıkmaya başlıyor. Angle çelik basamakları yerinden söküyor ve ringten biraz uzaklaştırıyor. Gage'in yanına gideceği sırada hakemin 10'a yaklaştığını fark ediyor, ringe girip çıkarak sıfırlıyor sayımı. Gage'i basamağın üstüne yatırıp kıpırdamaması için iki yumrukladıktan sonra aprona çıkıyor... APRONDAN DA KÖŞEYE!! Gage hala basamakların üzerinde yatıyor. Seyircinin sesi iyice yükseliyor. Angle derin bir nefes alıyor... BASAMAKLARIN ÜSTÜNDEKİ GAGE'E FROG SPLASH!!! HAYIR, GAGE ÇEKİLDİ!!! GAGE ÇEKİLDİ!!!! ANGLE KARIN ÜSTÜ ÇELİK BASAMAKLARA ÇAKILIYOR!!!! Çarpmanın etkisiyle ters takla atıyor Angle, sırtını zemine vuruyor bir de. Gage hemen Angle'ı ringe sokuyor, tutuyor ve BRAINBUSTER!!!! Gage finale çıkıyor!!! 1...2...

PPJ4tqU.jpg


ATTI!! ATTI!! Angle maçı bırakmıyor!! İki isim de ringin içinde yerde. Gage'in karnı aldığı derin nefeslerle inip kalkıyor, Angle'ın ise bir karnı kaldı mı emin değiliz. Gage ayaklanıyor ve sarsak sarsak Angle'a doğru ilerliyor. Angle'ı tutuyor ve Chokebrea- ANGLE REVERSE'LİYOR VE ANGLE SLAM!!! ANGLE SLAM OUTTA NOWHERE!!! ANGLE YİNE YILLARIN REFLEKSİYLE RAKİBİNİ AVLIYOR!! TUŞ 1...2...

KICKOUT!!! SEYİRCİLER ÇILDIRIYOR!!! İKİ İSİMİN DE TURNUVAYI BIRAKMAYA NİYETİ YOK!! İKİ İSİM DE FİNALE ÇIKMAK İSTİYOR!!! Karşı köşelerde ayağa kalkıyorlar ve öfkeyle birbirlerine bakıyorlar!!! Gage alnındaki kanı eliyle bütün yüzüne bulaştırıyor ve Angle'a dil çıkartıyor. İki isim de aynı anda harekete geçiyor... Gage'den STO!! AMA ANGLE YERE YAPIŞTIĞI GİBİ CAN HAVLİYLE GAGE'İN BİLEĞİNE YAPIŞIYOR!!! Angle Lock bağlamaya çalışıyor ama Gage bacağını çekerek Angle'ın işini zorlaştırmaya çalışıyor. Gage tek ayağı üzerinde sırtı Angle'a dönük seke seke ayağa kalkıyor... Angle'ın tuttuğu ayağını hızla çekiyor. Angle da Gage'in ayağının peşinden gelince GAGE'DEN STUNNER!!! ANGLE HAVADA TAKLA ATIYOR!!! GAGE ANGLE'I KAVRIYOR, CHOKEBREAKERR!! GAGE ADINI FİNALE YAZDIRAN İKİNCİ İSİM OLMAK ÜZERE!!! 1...2...

3!

Kazanan: Nick Gage

Nick Gage finalde!! Nick Gage başarıyor!! Bu zorlu maçın sonunda Angle'ı alt etmeyi biliyor. Yüzünde vahşi bir ifade var. Yerde yarı baygın yatan Angle'ın yanına gidiyor ve üzerine tükürüyor. Gage sendeleyerek arka alanın yönünü bulmaya çalışırken reklamlara gidiyoruz.

ntMrizv.png
azujuk5.png


Jay White'ın müziği duyuluyor ve soluk bir ifadeyle girişte gözüküyor. White hiçbir şeye aldırış etmeden ringe doğru yürüyor ve yerini alıyor. Gözlerini ringin zeminine dikip beklemeye başlıyor.c4dm4md.png


Jay White'ın rakibi Karrion Kross oluyor! Kross her zamanki hışımla ringe doğru geliyor. Jay White ise geldiğinden beri gözünü zeminden ayırmış değil. Hakem iki ismi de kontrol ediyor ve maç başlıyor.

Jay White Open Challange Match
Jay White vs Karrion Kross


Zil çalıyor ama Jay White hala hareketsiz bir şekilde köşede ringin zeminine bakıyor. Karrion Kross buna aldırış etmiyor olacak ki seri bir şekilde köşedeki Jay White'a Forearmlar indirmeye başlıyor. 10 saniyelik darbelerden sonra Jay White kendini yere bırakıyor. Karrion Kross ise ringin ortasına gelip hızla koşuyor yerdeki Jay White'ın üzerine. Tam ona yaklaşınca çok sert bir diz darbesi indiriyor ama Jay White hızlı bir takla atarak kurtuluyor oradan. Karrion Kross ise dizini çok sert bir şekilde köşeye vuruyor. Aldığı hasarın ardından dizini tutarken Jay White onu boynundan tutup Neckbreaker yapıyor. Hareketi yiyen Karrion Kross şimdi de boynunu tutmaya başlıyor. Jay White ise yerde yatan Kross'a gözlerini açıp sadece bakıyor. Bir süre ona baktıktan sonra ayaklandığını görünce hemen Turnbuckle'a çıkıp ikinci iplere atıyor kendisini. Karrion Kross tam ayaklanınca da Blockbuster yapıyor. Karrion Kross bir kez daha boynuna hasar alırken Jay White tepkisiz bir şekilde üstüne çıkıp ona bakıyor yine. Daha sonra sırtına bir Stomp darbesi indirip Camel Clutch'a alıyor onu. Karrion Kross acı içinde bağırırken kendisini kurtarmaya çalışıyor. Çırpınıyor ama kurtulma çalışmaları sonuçsuz kalıyor. Karrion Kross nefessiz kalmış gibi gözükürken hakem tutup elini havaya kaldırıyor! Karrion Kross cevap verecek mi- Evet! Veriyor! Karrion Kross elini havada tutuyor ardından havada tuttuğu elini aradan çıkarmayı başarıyor. Jay White'a bir yumruk attıktan sonra hemen ayağa kalkıyor. Arkasını döner dönmez hemen Jay White'ın üzerine Running Crossbody ile koşuyor ve yapıyor hareketi. Fakat Jay White! Harika bir şekilde vücudunu geriye doğru atıyor ve roll through yapıyor. Hemen kucağındaki Karrion Kross'u havaya atıyor ve Gutbuster yapıyor. Karrion Kross önce Jay White'ın dizlerine sonra da ringe yapışıyor. O sırada Jay White tuşa gidiyor daha fazla beklemeden. 1...2...

Karrion Kross atıyor. Jay White bunu beklermişçesine tepkisiz kalıyor olaya. Ardından hemen toparlanıp yine maçın başındaki köşesine geçiyor. İkinci iplere oturup öylece toparlanmaya çalışan Karrion Kross'a bakıyor. Saçlarını arkaya atıp gözlerini kısarak bakıyor bu sefer de. Karrion Kross karşı köşede ayaklanınca hemen üstüne doğru koşmaya başlıyor. Karrion Kross, Jay White'ın üstüne geldiğini hemen fark ediyor ve kollarından destek alarak Double Foot Stomp yapıyor. Jay White hareketin etkisiyle geri geri adımlar atıyor ama enerjisini toplayıp bir hışımla bir kez daha Karrion Kross'un üzerine koşuyor. Karrion Kross bu sefer de köşeden çevik bir hareketle ayrılıyor ve Jay White kafasını köşeyey vuruyor. Burnunu tutup arkasına dönerken Karrion Kross arkasını döner dönmez Discus Forearm vuruyor. Jay White sersemlemişken yumruk ve tekmelerle Karrion Kross onu iyice yoruyor. Jay White en sonunda tepki vermeden köşeye yaslanınca Karrion Kross onu ayaklarından tutup omuzluyor. Jay White'ın kafası önüne doğru gelecek şekilde tuttuktan sonra karşı iplere doğru hızla koşmaya başlıyor ve Jay White'ı adeta bir mızrak gibi Turnbuckle'a fırlatıyor. Jay White hareketin etkisiyle yerde hareketsiz yatıyor. Karrion Kross ise soluklanmaya çalışıyor bir yandan. Bir süre kendine gelmeye çalıştıktan sonra tekrar yerdeki Jay White'a yöneliyor. Yerde yüz üstü yatan Jay White'ı adeta tüy gibi kaldırıyor ve German Suplex yapıyor ringin öteki tarafına. Jay White sırtını çok kötü vurduktan sonra hiç tepki vermeden yerde yatıyor. Karrion Kross hemen ayaklanıp işini bitirmek istermişçesine yürüyor ve Jay White kaldırıyor. Fireman's Carry pozisyonuna aldıktan sonra onu havaya fırlatıp bir de Fireman's Carry Facebuster yapıyor. Karrion Kross maçın üstünlüğünü ele aldıktan sonra tuşa gidiyor şimdi. 1...2...

Jay White atıyor. Karrion Kross öfkeleniyor bu duruma. Ayaklanıp ölü gibi yatan Jay White'ın pantolonundan tutup ringin dışına atıyor. Hakem Karrion Kross'u ringin dışına çıkmaması üzerine uyarsa da Karrion Kross tabii ki de bu uyarıyı dinlemiyor ve kendisi de aşağıya iniyor. Jay White tuşu attığından beridir hala daha hareketsiz yatmaya devam ediyor. Karrion Kross bile koluna hafiften tekme atıp yaşayıp yaşamadığına bakıyor. Daha sonra her neyse der gibisinden bir hareket yapıp kaldırıyor Jay White'ı ve ring merdivenlerine çarpıyor onu. O sırada hakem 5. count'u sayıyıor. Karrion Kross daha sonra halen daha hareketsizliğini koruyan Jay White'ı tutuyor ve ringe atıyor. Kendisi de ringe girerken Jay White birden canlanıp ona doğru koşuyor ve Curb Stomp yapıyor! Jay White hareketi yaptıktan sonra yeniden maçın başındaki köşesine gidiyor. Seyirciler neden tuşa gitmediğini anlamaya çalışsa Jay White hiçbir şey yapmadan Karrion Kross'u süzmeye başlıyor her zamanki köşesinde. Karrion Kross az önce yediği hareketin etkisinde kalkmaya başlıyor yavaş yavaş. Öne doğru eğilmiş şekilde iki ayağının üzerine doğrulunca Jay White arkadan tutuyor onu ve Reverse DDT yapıyor. Karrion Kross'un boynu daha çok hasar almışken Jay White bırakmıyor onun boynunu ve etrafında çevirip ayağa kaldırıyor. Bir süre tepkisiz bir şekilde seyircilere baktıktan sonra bir DDT daha yapıyor- hayır! Karrion Kross, Jay White hareketlendiği sırada hemen arkadan kavrıyor onu ve Inverted Atomic Drop yapıyor. Jay White kasıklarını tutarken Karrion Kross durmuyor ve bir de Superkick yapıştırıyor Jay White'ın ensesinin arkasına! Karrion Kross bağırıyor ve vakit kaybetmeden Jay White'ı bu sefer de arkadan tutuyor ve Doomsday Saito!

Hayır! Jay White harika bir şekilde takla atarak kurtuluyor bu hareketten ve henüz ayaklanmamış Karrion Kross'u tutuyor ve kendi Saito Suplex'ini yapıyor! Jay White hızlıca kavrıyor Karrion Kross'un kafasını ve pozisyonunu alıyor. Yine duygu içermeyen bir bakış attıktan sonra Blade Runner! Jay White yapıyor hareketi! Tuşa gidiyor! 1...2...

3!

Kazanan: Jay White

hupx3c0.png


Jay White kazanıyor! Kazanır kazanmaz yine köşesine gidiyor ve boş bakışlarla etrafı süzmeye başlıyor. Bir süre bu şekilde etrafı süzdükten sonra aniden kendini ringin dışına atıyor ve bariyerlerin üstünden atlayıp, seyircilerin arasından terk ediyor arenayı. Jay White tepkisiz bir şekilde merdivenleri çıkarken kameralar yavaş yavaş kararıyor.

ntMrizv.png


Tekrardan ringe döndüğümüzde 8 Man Ladder Match'in katılımcılarını ringde görüyoruz. Zil çalıyor ve maç başlıyor.

8 Man Ladder Match for GTW Television Championship

Maç başladığı gibi büyük bir curcuna oluyor! Tüm katılımcılar birbirlerini yumruklamaya başlıyor ve bu curcuna arasında Dolph Zigler, kendisini alt iplerden atarak kurtarıyor. Lakin John Cena, onun peşini bırakmıyor. Cena rakibini yakalıyor ve kafasını rakibinin basamaklara vuruyor. Cena, rakibini kaldırarak Back Body Drop ile arkasına atıyor ve seyircilere bakarak You Can't See Me tauntunu yapıyor ve ardından bakışlarını Zigler'a çeviriyor. Cena, yerden rakibini tekrardan kaldırıyor ve onu barikatlara fırlatıyor. Zigler, sırtını çarptıktan sonra yere düşüyor. Cena ise kafasını çeviriyor ve Joey Janella rakibinin üstüne Sucide Dive ile uçuyor! John Cena'da sırtını barikatlara çarpıyor. Janela yerden John Cena'yı kaldırıyor ve rakibini yumruklamaya başlıyor. O sırada Adam Page Santino'yu ringin dışarısına fırlatmaya çalışıyor. Lakin Santino, sanki bir sorun varmış gibi elenmemek için direniyor. Adam Page onu ringin dışarısına atmaya çalışırken Santino rakibinin karın boşluğuna bir Headbutt geçiriyor ve onu kendisinden uzaklaştırarak hemen ringin içerisine giriyor. Santino ringe girdiği gibi Page'i saçlarından tutuyor ve üst iplerden ringin dışına yolluyor. Santino, rakibini yolladıktan sonra köşede birbiri ile uğraşan Jon Moxley ile Solo Sikoa'ya koşuyor. Santino hiç düşünmeden Jon Moxley'e Low Blow yapıyor! Solo Sikoa, şaşırmış bir şekilde tebessüm ederken rakibini kaldırıyor ve Solo Sikoa rakibini ringin dışarısına yolluyor. Santino bunun üstüne tauntunu yapıyor. Solo Sikoa Moxley'i attıktan sonra öylece ringin dışına bakarken Santino kuklasını takıyor ve Cobra! Hareketin etkisi ile Solo Sikoa ringin dışına düşüyor ve garip bir şekilde Santino kutlama yapmaya başlıyor. Herkes dışarıdayken Santino harekete geçmek yerine sanki maçı kazanmış gibi tepkiler vermeye başlıyor. Askılarını bile çıkartıyor ve göz yaşlarına hakim olamayarak ağlamaya başlıyor. O sırada bütün herkes birbirini bırakıyor ve ring içerisinde dönen bu olaya bakmaya başlıyor. Moxley yerden kalkarken Solo Sikoa'yı da yanında kaldırıyor ve kafasını onaylar şekilde sallıyor bir şeyler söyledikten sonra. Moxley eli ile boğazını tutarak garip bir hareket yapıyor ve ardından herkes ringe ilerliyor. Santino ringin içerisinde duruyorken aniden duraksıyor ve şaşkın şaşkın etrafına bakıyor.

6nfp534.png


Güreşçiler ringe yavaş yavaş giriyor ve hepsi birbirine bakarken Santino merhamet dilemeye başlıyor. Lütfen yapmayın falan derken Moxley içlerinden çıkarak ona doğru yaklaşıyor ve Paradigm Shift! Santino, yerden hafif sekiyor ve Moxley rakibinin kafasını tutuyor. Zigler gücü topluyor ve Janela ile birlikte Double Superkick! Santino, yere yığıldıktan sonra Cena iplere gidiyor ve Five Knuckle Shuffle! Santino kafasına gelen bir diğer darbeden sonra kafasını tutarak oturur vaziyete geliyor. Tyler rakibini yakalıyor ve Tiher Driver 97! Solo Sikoa üst ipe çıkıyor ve Samoan Splash! Santino ölmüş olmalı! Evet... O sırada Santino, sadece hareketsiz bir şekilde yatıyor. Santino yuvarlanarak ringin dışına çıkarken kavga tekrar başlıyor. Jon Moxley, direkt olarak Solo Sikoa'ya arkasından saldırıyor ve Cena'da ona arkasından saldıracakken Dolph Zigler rakibini yakalayarak köşeye kadar ittiriyor. Kaos tekrardan başladığı sırada herkes birbirini yumruklamaya devam ediyor. Herkes kemeri kazanmak için canla başla mücadele ediyor. Tyler Bate, Adam Page'in kafasından tutarak rakibine sert bir Headbutt vuruyor. Adam Page sersemledikten sonra onu yakalıyor ve Fisherman Suplex! O sırada Moxley, Solo Sikoa'ya üstünlük sağlamış bir şekilde rakibini köşeye sıkıştırmış ve ayağı ile art arda stomplar vurduktan sonra ringin dışına çıkıyor. Moxley merdivenlerden bir tanesini alıyor ve ringin içine dahil ediyor. O sırada Janela Mox ringe girmeden rakibinin karnına Side Kick atıyor ve onu durduruyor. Janela, rakibinin sarsılmasının ardından onun üstüne doğru koşuyor ve Clothesline! Hayır. Moxley rakibinin kolunun altından eğilerek arkasına geçiyor ve Back Suplex! Janela yerde. Janela, yere düştükten sonra Moxley tekrardan ringe giriyor.

Mox, ringe girdiği gibi Zigler ile işini bitiren Cena rakibini karşılıyor ve onun kafasına yumruk attıktan sonra Body Slam ile yere vuruyor. Mox, sırtını yere çarpmasının etkisi ile birlikte öylece uzanmaya başlıyor ve John Cena yerden rakibini kaldırmadan merdiveni alıyor. Solo Sikoa, son sürat Cena'nın üstüne koşuyor ama Cena, merdiveni kullanarak onu yere düşürüyor. Ardından Tyler Bate geliyor ve Cena onunda kafasına vuruyor. Adam Page rakibine yaklaşmadan duruyor ve John Cena ile bakışmaya başlıyorlar. İkili ringin içerisindeyken diğer güreşçiler yerde ve dışarıdalar. Cena merdiveni bırakıyor ve ona bakmaya başlıyor. Adam Page ona bakarken gülümsüyor ve ikili birbirini yumruklamaya başlıyor. İkilinin yumruklaşmaya başlaması ile ringin içerisine Janela ile Mox giriyor ve ikiliyi yumruklamaya başlıyorlar! Janela Cena'yı, Mox ise Adam Page'i yumruklayarak ringin iki köşesine kadar götürüyor. O sırada ringe eline aldığı sandalye ile Solo Sikoa geliyor ve Moxley'nin sırtına çok sert bir şekilde vuruyor. Moxley, sırtına gelen darbe ile yere yığılırken Janela iplerden destek alarak Solo Sikoa'ya doğru gidiyor ve Solo Sikoa rakibinin karnına sandalye ile vurduktan sonra onu sersemletiyor. Tam vuracakken Cena yapmamasını söylüyor ve Janela'yı omuzlarına alıyor! İNSANLAR AYAKLANIYOR! SİKOA BUNA MÜSADE EDİYOR VE CENA RAKİBİNİ AZ ÖNCE BIRAKTIĞI MERDİVENE KADAR GÖTÜRÜYOR VE ATTIDUTE ADJUSMENT!

a4ulqpz.png


Başarılı! Cena, çok güzel bir şekilde Janela'yı yere gömüyor. Cena bu hareketi yaptıktan sonra arkasına dönüyor ve Sikoa'dan sandalye darbesi gecikmiyor. Cena tekrardan yerde. Sikoa, Janela'yı merdivenden itiyor ve merdiveni kuruyor. Merdivene doğru tırmanmaya başlıyor. Sikoa, merdivenden tırmanmaya çalışırken kimse oralı değil gibi. Sikoa elini kemere uzatıyor ve... Ziggler son anda yetişiyor! Ziggler rakibinin ayağından tutarak merdivene vuruyor ve onu durduruyor. Ziggler rakibini sersemlettikten sonra merdivenin diğer ucuna geçiyor ve tırmanmaya başlıyor. Ziggler rakibinin kafasına bir yumruk daha atıyor ve onu yakalıyor! İNANILIR GİBİ DEĞİL! ZİGGLER NE YAPACAK? Ziggler bir şeyler yapmak için hazırlanıyor olsa da yan taraftan Tyler Bate geliyor ve merdiveni itiyor! İkili iplerin üstüne düşüyor ve iplerden sekerek ringin içine düştükten sonra Tyler Bate hızlıca merdiveni düzeltiyor! Durduracak kimse yok gibi! Tyler Bate yorgun argın bir şekilde tırmanmaya başlıyor. Tyler Bate elini uzatıyor ama henüz merdivenin tepesine çıkmış değil. Onun için kazanmaya çok yakın bir an. Onca zorbalık ve zor yaşantının ardından Bate kazanmaya çok yakın! Bate bir basamak daha tırmanıyor ve ardından bir tane daha. Kemere çok yakın! Bate elini uzatıyor!

HAYIR! Aniden sırtına gelen bir sandalye darbesi ile Bate durduruluyor. Sandalye ile vuran kişi Jon Moxley'den başkası değil. Moxley rakibini merdivenden indiriyor ve merdivenin üstüne Paradigm Shift! Tyler Bate saf dışı kalıyor. Jon Moxley merdivenin tepesine tırmanmaya çalışıyor lakin Adam Page geliyor. Adam Page aniden rakibini tutarak merdivene doğru vuruyor ve merdiven ringin içinde düşüyor. Moxley sersemlemiş bir şekilde Adam Page'e dönüyor ve Adam Page'den Suplex geliyor. Page yaptığı hareketten sonra rakibini direkt olarak köşeye fırlatıyor ve onu kaldırıyor. Adam Page rakibini kaldırdıktan sonra kendisi de orta iplere çıkıyor ve Superplex! İkisi de şimdi yerde yatmaya başlıyor. Solo Sikoa, yerden kalkmış bir şekilde geliyor ve Adam Page'in kalkmasın beklerken onu ringin dışına atıyor. Kendisi maçı kazanmayı umursamıyormuş gibi ringin dışına çıkıyor ve merdivenlerden bir tanesini ringin dşına kuruyor. Bunun ardından Solo Sikoa spiker masasını temizlemeye başlıyor. Adam Page rakibini durdurmaya çalışıyor lakin nafile. Solo Sikoa rakibine Headbutt vurarak onu durduruyor ve spiker masasını boşaltıyor. Solo Sikoa rakibine birkaç yumruk daha atıyor ve Adam Page'i masaya yatırıyor. Adam Page masadayken Solo Sikoa birkaç yumruk daha atıyor ve merdiveni hizalıyor. Hayır... Hayır. Solo Sikoa bunu yapmamalı. Sikoa, merdivene tırmanmaya başlıyor. Yavaş yavaş tırmanıyor. O sırada Dolph Zigler aynı merdivene tırmanmaya başlıyor. İkili birbirini yumruklamaya başlıyor. Adam Page ise hala spiker masasının üstünde.

İkili birbirini yumruklarken John Cena aniden geliyor ve merdiveni itmeye başlıyor. Dolph Ziggler kendisini kurtarmaya çalışıyor ama Cena merdiveni itmeyi başarıyor ve ikili doğrudan masaya doğru düşüyor! Page çekildi! PAGE KENDİSİNİ KURTARIYOR AMA AYNI SÖZLER ZIGGLER İLE SOLO SIKOA İÇİN SÖYLENEMEZ! İkili iki spiker masasına da düşüyor. İspanyol spiker masası ve Amerikan spiker masası kırılmış durumda. İkili yerde yatarken Cena masanın üstünde yatan rakiplerine teker teker You Can't See Me tauntunu yapıyor ve ardından yerden kalkmaya başlayan Adam Page'e dönüyor. John Cena rakibini yakalıyor ve German Suplex! Ringin dışında German Suplex ile yere yığıyor Adam Page'i! Cena tekrardan ayağa kalkıyor ve ringe giriyor. O sırada Cena herkes yerdeyken masayı kurmaya çalışıyor ama Jon Moxley ile Janela ikilisi gelip Cena'ya saldırıyorlar. Cena kendisini korumaya çalışıyor lakin nafile. İkili Cena'yı dizleri üstüne getiriyor ve ardından merdivenin üstüne Double Suplex yapıyorlar! Cena sırtını tutarak merdivenin üstünden yuvarlanıyor ve şimdi Moxley janela'ya saldırıyor. Moxley rakibini yakalıyor ve Money Clip! Janela saf dışı! Şimdi şans sadece Moxley'i gösteriyor! Moxley bundan istifade tırmanmaya başlıyor. Moxley mi kazanacak! Her şey bitti mi? KAZANAN İSİM BELLİ Mİ? Moxley yavaş yavaş tırmanıyor. Elini uzatıyor ve...

Hayır! Tyler Bate intikam alırcasına çok sert bir şekilde Moxley'nin ayağına eline aldığı merdiven ile vuruyor! Moxley yere düşmüyor. Tyler Bate tekrardan vuruyor ama Moxley düşmüyor. Tyler Bate direkt olarak iplerin arasına merdiveni yerleştiriyor ve merdivenin kafasını da merdivenin basamakları arasına sıkıştırıyor. Kurduğu merdivenin üstüne çıkıyor. Bate, rakibini merdivenin üstünden alıyor ve az yatay duran merdivenin üstüne getiriyor. Bate rakibini zar zor dengede durarak yakalıyor ve BURNING HAMMER! ÜSTÜNDE DURDUKLARI MERDİVEN ORTASINDAN KIRILIYOR VE MOXLEY İLE TYLER BATE HAREKETSİZ BİR ŞEKİLDE YATMAYA BAŞLIYORLAR! İNANILIR GİBİ DEĞİL! BU HAREKETİN TEKRARI GELİRKEN EKRANLARA KİMSE AYAKTA DEĞİL VE HİÇBİR HAYAT BELİRTİSİ YOK GİBİ. Herkes yerde yatarak dinlenmeye başlıyor ve hakemler tüm güreşçileri kontrol etmeye başlıyorlar. Lakin aralarında hakemler tarafından kontrol edilmeyen birkaç kişi var. Bunlar: Adam Page, John Cena ve Janela.

k3c5gxs.png


Adam Page olduğu yerden kalkıyor ve ringe giriyor. Ringe girdikten sonra Janela ile bakışmaya başlıyorlar. Janela kemeri kendisinin kazanacağını söylüyor. O sırada Cena'da ayaklanıyor ve üçlü birbirine giriyor. Cena, Janela'ya attığı yumruğun ardından Hangman'a bir yumruk atmayı deniyor lakin Hangman rakibinin kolunun altından geçiyor ve o bir yumruk patlatıyor. Cena yumruğun etkisi ile dağıldıktan sonra arkaya doğru birkaç adım atıyor ve iplerde dinlenmeye başlıyor. Cena dizinin üstüne çöküyor. Cena dinlenmeye devam ederken Hangman Adam Page, Janela'ya bir kafa atıyor. Ardından rakibini kendisine çekiyor. Adam Page rakibini aniden yakalıyor ve Tombstone PILEDRIVER! Adam Page! Tek yapması gereken merdiveni kurmak ve tepeye tırmanarak ödülünü almak! Lakin, o sırada John Cena geliyor ve rakibini Attidute Adjusment ile yere gömüyor! Cena mı kazanacak! Seyircilerden "Lets go CENA!" tezahüratları gelmeye başlıyor. Cena merdiveni kuruyor. Cena tırmanacak. Ama o da ne! Santino Marella! Ringe giriyor ve COBRAAAAAAAAAAAA! CENA YERE YIĞILDI! AYAKTAKİ TEK ADAM SANTİNO! SANTİNO TIRMANMAYA BAŞLIYOR! ELİNİ UZATIYOR! SANTINO KEMERE ÇOK YAKIN!

Hayır! Janela rakibine Low Blow yapıyor bir iki basamak tırmandıktan sonra ve onu omzundan çekerek yere indiriyor. Janela tırmanıyor. Janela merdivenin en tepesinde! Janela elini uzatıyor ve kemeri söküp alıyor!

5c48ioh.png


Kazanan ve Yeni GTW Television Champion: Joey Janela!

Joey Janela başarıyor. Merdiven maçını kazanıp kemere ulaşıyor! Ringden hemen inip büyük bir sevinçle kemerine bakıyor Janela. Büyük bir sevinç yaşarken hakem gelip elini kaldırıyor Janela'nın. Kameralar da onun sevinciyle kapanıyor.

gzopc8t.png


ntMrizv.png


r9ul74p.jpg


Renee Young: Bayanlar baylar, sıradaki maç bir 2 Out Of 3 Falls maçı. İki fall kazanan isim mücadeleden galibiyetle ayrılır.qgf1tuz.png


Freshly Squeezed!! Orange Cassidy bir defteri kapamak için geliyor. Her zamanki gibi soğukkanlığını koruyor. Elleri cebinde Squared Circle'a girip rakibini, pardon düşmanını bekliyor.WLi0uJ9.jpeg


Mason girişte gözüküyor. Sabırsız bir hali var. Cassidy'yi görünce daha da kuduruyor ve koşarak ringe giriyor. Hakem Mason'ın Cassidy'ye saldırmasını engellemeye çalışırken Cassidy Mason'ı sakin sakin izliyor. Hakem en sonunda Mason'ı köşesine çekilmeye ikna ediyor ve maçı başlatıyor.

2 Out Of 3 Falls Match
Orange Cassidy vs Charles Mason


Usulca olduğu yerde dikilen Cassidy kaşla göz arasında mermi gibi ileri fırlıyor ve Corner Dropkick ile Mason'ı avlıyor!! Mason yerinden kıpırdayamadı bile!! İplere gidiyor ve Jumping Clothesline ile Mason'ı yere yıkıyor. Adrenalin boşalmasını yaşadıktan sonra Cassidy ellerini havaya kaldırıyor ve seyircilerin tezahüratları eşliğinde cebine sokuyor. Elleri cebinde Headbutt Drop yapıyor. Mason köşeye gidiyor. Cassidy de peşinden gidiyor ve Corner Enziguiri... Hem de elleri cebindeyken!! Mason hareketin etkisiyle ringin ortasına doğru sendeliyor... Birden canlanıyor ve Cassidy'e Discus Forearm'ı geçiriyor!! Forearmlar ile köşeye kadar geriletiyor Cassidy'i. Köşede tekmelemeye başlıyor. Cassidy'i tekmelerle çöktürüyor köşenin dibine. Geriliyor ve Running Facewash vuruyor. Bu hareketin sonucunda Cassidy'nin gözlükleri ringin dışına uçuyor. Mason Cassidy'yi saçından tutup kaldırıyor. Ağzını Cassidy'nin kulağına dayayıp bağırmaya başlıyor: " Bu maç diğerlerine benzemeyecek Cassidy, bu gece kariyerini bitireceğim!!". Cassidy'yi tutuyor ve Half Nelson Backbreaker!! Tuşa gidiyor Mason 1...2.

Hakem 2'yi vurduğu gibi atıyor Cassidy. Mason'dan Double Foot Stomp. İplere gidiyor ve Rolling Neck Sna- Cassidy çekilince taklayı boşa atıyor ve sırtüstü yere kapaklanıyor. Cassidy Mason'a arkasından yaklaşıyor ve elleri cebinde Front Kick. Mason iplerin arasından ringin dışına düşüyor. Cassidy seyircilere bakıyor, iplere gidiyor, eller cepte Suicide Di- Mason Forearm ile karşılıyor!! Cassidy elleri cebinde olduğu için düşüşü yavaşlatamıyor ve yüzüstü yere yapışıyor. Mason sırtını kütletiyor ve Cassidy'yi tutup bariyerlere fırlatıyor. Yetmedi Mason'a, kaldırıp öteki taraftaki bariyerlere de fırlatıyor. Ardından kafasını aprona vurup ringe sokuyor. O da giriyor ringe. Cassidy'yi ayak bileğinden tutup köşeye doğru sürüklüyor, yolun ortasında dönüp Cassidy'ye baktığında fark ediyor ki Cassidy sürüklenirken ellerini ensesinde birleştirmiş, gayet rahat görünüyor. Mason'ın bir anlık tereddütünden yararlanıyor ve Headscissors. Mason kalktığı gibi Cassidy'nin üzerine koşuyor ama Cassidy bacağını Mason'ın bacağına takıyor ve MOUSE TRAP PIN'İ BAĞLIYOR!!! MASON KURTULMAYA ÇALIŞIRKEN HAKEM SAYIYOR 1...2...

3!

First Fall: Orange Cassidy

Cassidy beklenmedik bir şekilde erkenden öne geçmeyi başarıyor! Mason ayağa kalktığı gibi ringin içinde çılgınca Cassidy'yi arıyor. Dışarıya baktığındaysa aradığını buluyor. Cassidy hakem 3'ü vurur vurmaz dışarı çıkıp soluğu seyircilerin yanında almış. Destekçileri Cassidy'nin başarılı tuş girişimini kutlarken Cassidy manalı manalı ringin içine bakıyor. Hayranlardan biri yeni bir güneş gözlüğü çıkararak Cassidy'nin gözüne takıyor. Cassidy siyah camların arkasından Mason'a bakmayı sürdürüyor. Mason çıldırmış durumda!! Öfkesinden bütün yüzü kıpkırmızı oluyor. Ringin dışına çıkıyor ve Cassidy'ye doğru yardırıyor. Cassidy eller cepte kaçmaya başlıyor. Cassidy önde Mason arkada ringin çevresinde dönüyorlar. Cassidy çelik basamaklardan sekerek mesafeyi koruyor. İfadesiz yüzüne rağmen bu kovalamacadan çok büyük keyif alırmış gibi bir hali var. En sonunda ringe giriyor. Mason da peşinden girdiği gibi Superkick'i geçiriyor Cassidy. Tuş 1...

1'de atıyor Mason!! Cassidy bir Superkick daha deniyor ama Mason eğilip Knife Edge Chop vuruyor. İyice geriniyor ve bir tane daha vuruyor! Bu seferkinin sesi bütün arenada yankılandı!! Cassidy acıyla göğsünü tutuyor ama Mason Cassidy'nin kollarını kenara itip bir Chop daha vuruyor. Forearm bir tane de. Cassidy'yi köşeye fırlatıyor ve Corner Forearm Smash. Köşede kıstırdığı düşmanına Knife Edge Chop vuruyor. Bir tane daha vuruyor. Bir tane daha vuruyor. Bir tane daha Chop. Chop. Chop. Chop. Chop. Chop. Cassidy'nin göğsü kıpkırmızı oluyor!! Cassidy göğsüne aldığı seri darbelerden sonra nefes alışverişini toparlamaya çalışıyor ama Mason'ın ona bunu yapacak süreyi vermeye hiç niyeti yok. Sırtlıyor ve FIREMAN'S CARRY GUTBUSTER!!! CASSIDY ARENADAKİ HERKESİN NET DUYABİLECEĞİ BİR ŞİDDETTE İNLİYOR!! Mason skoru eşitliyor mu 1...2...

Kickout geldi. Mason Cassidy'yi çenesinden tutup kaldırıyor. Bir süre tiksintiyle Cassidy'nin yüzüne baktıktan sonra Cassidy'yi yere düşürmek için itiyor ama Cassidy düşmüyor, dengesini sağlamayı başarıyor! Üzerine gelen Mason'ın yolundan çekiliyor ve Mason iplerden dönünce Arm Drag! Mason kalktığı gibi Cassidy'ye hücum ediyor ama Cassidy'den bir Arm Drag daha. Mason bir yumruk sallıyor, Cassidy yumruğu bilekten yakalayıp durduruyor, Mason'ı bırakmadan köşeye doğru koşup üst iplerin üzerine çıkıyor, iplerin üstünde iki adım atıyor ve Tornado DDT!! Mason hareketin sağladığı tork ile dizleri üstünde durduğu bir pozisyona geçiyor. Cassidy'den dizleri üstündeki Mason'a Superkick!! Mason yere yığılıyor. Cassidy köşeye çıkıyor şimdi. Ellerini 450 anlamına gelecek şekilde döndürüyor ama elleriyle gösterdiğinin aksine dümdüz bir Splash yapıyor, 450 Sleep Splash!!! Tuş 1... MASON YİNE 1'DE ATTI!!!

Cassidy Mason'ı kaldırıyor, Mason'dan beklenmedik bir Knife Edge Chop geliyor. Göğsü önceden çok darbe aldığı için tek bir darbe Cassidy'yi yamultmaya yetiyor. Göğsünü tutarak dizleri üstüne çöküyor. Mason tutuyor ve Spike DDT!! Tuşa gidiyor Mason 1...2.. Kickout Cassidy'den. Mason Cassidy'nin kıpkırmızı göğsüne Double Knee Drop ile iniyor. Cassidy'yi dizleri üstünde tutuyor ve Cassidy'nin göğsüne Shot Kickler vurmaya başlıyor. Her darbede seyirci yuhalıyor. Mason booları duyunca sinirleniyor ve o ana kadarki en sert tekmesini savuruyor...Cassidy tekmeyi göğsünde yumuşatarak Mason'ın bacağını tutuyor!! Cassidy'nin göğsünün acısından dolayı dişlerini sıktığını görebiliyoruz. Mason'ın bacağını bırakmadan ayağa kalkıyor, bacağı ittirek Mason'ı kendi ekseni etrafında döndürtüyor ve BACKSLIDE PIN!!! 2. Fall için sayıyor hakem 1...2...

Kickout. Mason bu sefer Cassidy'nin pin numaralarına kurban gitmiyor. Cassidy iplerin orda duruyor ve Mason üzerine koşunca düşmanını aprona yolluyor, elleri cebindeyken yapmayı başarıyor hem de bunu! Mason forearm vurmayı deniyor ama Cassidy ellerini cebinden çıkarmadan gayet casual bir şekilde eğiliyor ve kurtuluyor darbeden. Mason'a çelme takıyor ve Mason aprona yüzüstü düşüyor!! İpleri tutuyor ve Double Foot Stomp ile apronda yatan Mason'ın üzerine biniyor!! Mason ringin içine yuvarlanıyor. Cassidy ise apronda Mason'ın kalkmasını bekliyor. Mason ayaklandığında Springboard Crossbody!!! Mason üzerindeki Cassidy ile birlikte yuvarlanıyor ve Cassidy'yi göğsünde tutarak ayağa kalkıyor... Backbreaker!!! Vakit kaybetmeden kavrıyor Cassidy'yi ve AIR RAID CRASH!!! 1...2...

3!

2. Fall: Charles Mason

Mason skoru eşitliyor! Cassidy bitmiş vaziyette yerde yatarken Mason köşeye çekilip dinleniyor. Cassidy'nin yedek gözlüğü ikiye ayrılmış vaziyette Cassidy'nin dibinde yerde duruyor. Mason parçaları alıp seyircilere doğru fırlatıyor. Ringden aşağı iniyor ve Cassidy'ye gözlüğü takan adamın yanına gidiyor. Adama eliyle çekilmesini işaret ediyor. Adam başta oralı olmuyor ama Mason fiskesini kaldırıp adamın yüzüne tutunca mecburen yoldan çekiliyor. Mason bariyerin üzerinden seyircilerin tarafına geçiyor. Eğiliyor ve bir süre kameraların görüş alanından çıkıyor. Tekrar ayağa kalktığında elinde bir kutu var!! Tekrar bariyerin üzerinde ringin olduğu tarafa geçiyor ve kutuyu ters çeviriyor.

Kutunun içinden onlarca güneş gözlüğü yere dökülüyor. Mason gözlükçü adama bakıp sırıtıyor ve gözlükleri ayağıyla ezmeye başlıyor. Adam yapmaması için yalvarırken Mason bütün gözlükleri tuzla buz ediyor. Yaptığından memnun bir şekilde ringe giriyor. Cassidy hala tam anlamıyla toparlanabilmiş değil. Cassidy'nin arkasında kalkmasını bekliyor ve kalktığı gibi Sleeper's Hold'u bağlıyor!!!

Hayır, Cassidy Snapmare ile püskürtüyor Mason'ın teşebbüsünü. İplere gidiyor ve Football Kick!!! Köşeye dayanıp Mason'ı bekliyor Cassidy. Mason dizleri üzerindeyken ileri fırlıyor ve Shining Wizard!!! Tuşa gidiyor 1...2... Kickout!! Cassidy ayağa kalkacakken Mason CASSIDY'YI OMUZLARINDAN TUTUYOR VE GÖĞSÜNÜ ISIRIYOR!! CASSIDY'NİN TAHRİŞ OLMUŞ GÖĞSÜNDE KAN DAMLALARI BELİRİYOR!!! KAMERA MASON'I ÇEKİYOR... CASSIDY'NIN KANI AĞZINA BULAŞMIŞ!! Mason sadistçe gülümsüyor ve göğsünü tutan Cassidy'nin kaçmasına izin vermiyor. Butterfly Suplex için kaldırıyor... STUNDOG MILLIONAIRE!! CASSIDY MÜKEMMEL COUNTERLIYOR!!! HALA AYAKTA OLAN MASON'I TUTUYOR VE BLUE THUNDER BOMMBBB!!!! 1...2...

MASON'DAN KICKOUT!!! CASSIDY GÖZLERİNE İNANAMIYOR!!! Az önce hakemle birlikte tuşu sayan seyircilerin sesiyle yankılanan arenayı şu anda ölüm sessizliği kaplamış durumda. Cassidy önce seyircilere, sonra kanlı göğsüne, sonra da yerde yatan Mason'a bakıyor ve omuz silkiyor. Bu basit jest seyirciyi tekrar canlandırmaya yetiyor. Hep bir ağızdan "FRESHLY SQUEEZED" chantleri atıyorlar. Orange Cassidy rakibinin kalkmasını bekliyor... Olduğu yerde geriniyor... Mason kalkıyor... Cassidy Mason'ın kafasını bacak arasına sokuyor.., CANADIAN DESTRO- MASON HAREKETİ YARIDA KESİYOR VE AIR RAID CRASH'E ÇEVİRİYOR!!!! 1....2....

BU SEFER DE CASSIDY'DEN KICKOUT!!!! MASON YERLERİ DÖVÜYOR!!! Sinirini boşalttıktan sonra çabuk toparlanıyor ve yerdeki Cassidy'ye Sleeper's Hold bağlıyor!!!! Cassidy çaresizce kurtulmak için debeleniyor. Yavaş yavaş bilincini kaybetmeye başladığını görüyoruz. Hakem Cassidy'nin kolunu kaldırıp bırakıyor... kol boşa düşüyor. Bir daha kaldırıp bırakıyor ve yine boşa düşüyor. Son kez kaldırıp bırakıyor...

VE YİNE BOŞA DÜŞÜYOR!!!

3. Fall: Charles Mason

Kazanan: Charles Mason

Savaşın galibi Charles Mason oluyor. Sonunda Cassidy'ye karşı istediği tarz bir galibiyet almayı başarıyor. Seyirciden hiç yuhalama duyulmuyor. Seyirciler öfkeli görünmüyorlar... Üzgün görünüyorlar.

Bu durum Mason'ı sinirlendiriyor. Cassidy'yi bir çuval gibi ringin dışına sürükleyip seyircilerin arasına atıyor. "Alın. Siz fakirler birbirinize layıksınız." diyor ve hışımla ringi terk ediyor. Gözlükçü adam cebine sakladığı güneş gözlüğünü çıkarıp baygın Cassidy'ye takıyor. Seyirciler Cassidy'i kaldırıyor ve elden ele çıkışa doğru götürmeye başlıyorlar. Aradan " Carefully, he's a hero." lafı duyulur gibi oluyor. Cassidy'nin eli zorlukla havaya kalkıyor ve kuş bakışı çekim yapan kameraya "OK" yapıyor. Reklamlara gidiyoruz.

ntMrizv.png
io12qh4.png


Street Profits'in müziği duyuluyor ve ikili seyircilerin arasında gözüküyor. 2. kattaki merdivenlerde beliriyorlar. Seyircilerle beraber kaynaşarak merdivenleri iniyorlar ve koşarak aprona çıkıyorlar. İki isim de tauntlarını attıktan sonra rakiplerini beklemeye başlıyor.h8earp3.png
4cpabup.png


Elias ve Mark Andrews girişte. İkisi de bir hayli ciddi bir şekilde birbirlerine bir şeyler anlatarak ringe doğru yürüyorlar. Hakem iki tarafı da kontrol ettikten sonra ringde sadece Elias ve Montez Ford kalıyor. Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor.

GTW Tag Team Championship Match
Street Profits vs Elias & Mark Andrews


Maç başlayınca iki takımın üyeleri de birbirlerini derince süzmeye başlıyor. Elias ve Montez Ford hareket etmeden köşelerinde duruyorlar. Aynı şekilde iplerin arkasındaki Mark Andrews ve Angelo Dawkins de takım arkadaşlarına doğru eğilmiş bir şekilde karşı tarafa bakıyorlar. Uzun süren bakışmanın ardından Mark Andrews elini Elias'a uzatıyor. Elias kısa bir süre Andrews'a baktıktan sonra tag veriyor ona ve içeri giriyor. Mark Andrews içeri girer girmez aynı şeyi Street Profits ekibi de yapıyor. Montez Ford, Angelo Dawkins'e tag veriyor ve Dawkins içeri giriyor. Mark Andrews sinsi bir gülüşle Elias'ın sırtına vuruyor ve yeniden Elias giriyor ringe. Elias gülümseyen bir şekilde Street Profits ekibine bakarken, onlar da birbirlerine bakıp bir kez daha tag veriyorlar birbirlerine. Angelo Dawkins aprona çıkıyor tekrardan ve Montez Ford ringe gir- hayır! Elias kafasını henüz daha iplerin arasına geçiren Montez Ford'a sert bir Rope Hung DDT yapıyor! Angelo Dawkins hemen bunun farkına varıp müdahale etmek istiyor ama Elias çok hızlı bir şekilde Montez Ford'u kendi köşesine çekip yerde tekmelemeye başlıyor. Hemen ardından onu ayaklarının üstüne getirip çok sert choplar vurmaya başlıyor köşede. Montez Ford sersemleyip ringin ortasına doğru gidince Elias karnına bir tekme basıyor onun ve bekletmeden bir de Double Underhook Suplex yapıyor. Elias bir kez daha köşesine sürüklüyor Montez Ford'u ve Mark Andrews'a tag veriyor. İçeriye giren Andrews önce Angelo Dawkins'in önüne gidip yüzüne doğru sırıtıyor. Öfkelenen Angelo Dawkins onu tutmaya çalışıyor ama başaramıyor. Mark Andrews hemen arkasını dönüyor ve kendi köşesinde yatan Montez Ford'a Running Knee Strike! Rakibini iyice yoran Mark Andrews kaldırıyor onu ve boynunu tutuyor. Hemen kendi ekseninde çevirip Inverted Backbreaker yapıyor. Tuşa gidiyor Mark Andrews. 1...2...

Montez Ford atıyor. O sırada bir ayağı ringin içinde olan Angelo Dawkins derin bir nefes alıyor. Mark Andrews onu görüyor ve öfkeli bir bakış atıyor Angelo Dawkins'e. Aynı ifade Dawkins'in yüzünden de okunuyor. Mark Andrews bu bakışmanın hemen ardından çevik bir şekilde Headlock bağlıyor Montez Ford'a. Montez Ford önce bir süre etkisinden çıkamıyor kildin. Ardından yavaş yavaş kilidi açmaya başlıyor. Bunu gören Mark Andrews Headlock'ı bırakıp Armbar bağlıyor. Montez Ford bir süre direndikten sonra iki elini birleştirip Armbar'ı da kırmaya başlıyor. Hafiften öfkelenmeye başlayan Mark Andrews kaldırıyor Montez Ford'u ve bu sefer de Abdominal Stretch bağlıyor. Montez Ford Abdominal Stretch'ten kurtulmaya çalışırken Mark Andrews dirsekler vuruyor Montez Ford'un karnına. Ford acı çekerken köşede Angelo Dawkins köşede ellerini çırparak ritim tutuyor. Kendisini yavaş yavaş ritme kaptıran Montez Ford kilidi açıyor ve Step Up Enzuigiri yapıyor Mark Andrews'a. Andrews sersemlemiş bir şekilde iplerin oraya doğru geri adımlarla gidiyor. O sırada Elias tag alıyor ondan. Bundan haberi olmayan Montez Ford iplerden dönen Mark Andrews'a bir de Dropkick yapıyor. Mark Andrews aldığı darbeden hemen sonra kendisini ringin dışına bırakıyor. Yorgun adımlarla köşeye gidip tag almak isterken istediği olmuyor! Çünkü az önce tag alan Elias hızla Montez Ford'un arkasına geliyor ve Torture Rack pozisyonuna alıyor onu. Omzuna aldığı Montez Ford'u iyice silkeliyor önce. Hemen ardından döndürüyor havada onu ve Spinning Torture Rack Slam yapıyor. Elias işi bitmemiş gibi kafasını sallıyor ve iplerden sekip bir de Leg Drop indiriyor Montez Ford'a. Angelo Dawkins'in gözlerinin içine bakarak tuşa gidiyor Elias. 1...2...

Montez Ford yine atıyor. Angelo Dawkins yine büyük bir rahatlama yaşıyor. Fakat bu rahatlığı çok fazla sürmüyor çünkü Elias, Montez Ford'un boynuna seri dirsek darbeleri vurmaya başlıyor. Montez Ford acı içinde kurtuluş yolu ararken aynı anda Mark Andrews tekrardan aprondaki yerini alıyor. Elias onu görünce Montez Ford'u köşeye doğru götürüp tag veriyor Mark Andrews'a. Montez Ford kendi köşesine gitmeye çalışırken Elias kolundan çekiyor onun ve Ford'un kolu iyice geriliyor bu şekilde. Bunu fark eden Mark Andrews hızlı bir şekilde köşeye çıkıp Double Axe Handle ile atlıyor Montez Ford'un koluna. Montez Ford acı içinde kolunu tutarken bir umut köşesine gitmek istiyor ve düşe kalka köşesine doğru yürüyor. Fakat Mark Andrews gözü dönmüş şekilde koşuyor ve arkası dönük Montez Ford'a Backstabber yapıyor. Montez Ford hareketin etkisiyle adeta yay gibi sıçrıyor ve köşede elini uzatmış olan Angelo Dawkins'e tag veriyor! Angelo Dawkins seri bir şekilde ringe girerken Mark Andrews hala az önceki olayın şokunu atlatamamış durumda. Mark Andrews bir anlık kendine gelip Angelo Dawkins'in üstüne koşuyor ancak Dawkins'ten bir Shoulder Tackle. Mark Andrews hızlıca kalkıyor ve Angelo Dawkins'ten bir Shoulder Tackle daha! Mark Andrews güç bela kendisini köşeye atıyor. Biraz soluklanmak istiyor ama bu uzun sürmüyor. Angelo Dawkins Spinnig Corner Splash ile atlıyor Mark Andrews'a. Hemen onu belinden iyice kaldırıyor ve bir de Belly to Belly Suplex! Mark Andrews ringin diğer köşesine kadar yuvarlanıyor. Bunu gören Elias hemen ringe dalıp Lariat ile üstüne gidiyor Dawkins'in ama Dawkins eğiliyor ve iplerden dönen Elias'a da Belly to Belly Suplex yapııyor. Elias da yediği hareketin etkisiyle köşede oturur pozisyona geçiyor. O sırada Angelo Dawkins formasının askılarını indirip haykırıyor Spectrum Center'da!

b16qn19.png


Angelo Dawkins seyircilerden alkış alıyor eforuyla. Hemen dikkatini rakiplerine çeviriyor ve iki ismin de ayrı köşelerde oturur pozisyonda olduğunu görüyor. Angelo Dawkins önce Elias'ın üstüne doğru koşuyor ve Hip Attack yapıyor. Hemen karşı iplere gidip Mark Andrews'un üstüne koşuyor ve bir Hip Attack de ona. Dawkins maçın üstünlüğünü ele alıp kaldırıyor Mark Andrews'u ve Uranage! Tuşa gidiyor Dawkins! 1...2... Mark Andrews atıyor bunu. O tuşu atarken Elias köşede toparlanmış bir şekilde elini uzatıyor Mark Andrews'a ama Angelo Dawkins hızla koşup Discus Forearm ile ringden atıyor Elias'ı. Elias hareketin etkisiyle ringin dışına yığılırken Angelo Dawkins öfkeyle onun arkasından bakıyor. Fakat kendisini fazla kaptırmış olacak ki Mark Andrews'u fark etmiyor ve hızlı bir Roll Up yapıyor Andrews! 1...2... 2'de atıyor bunu Angelo Dawkins fakat dikkati dağılıyor. Andrews hızlıca üstüne koşuyor onun ama Angelo Dawkins'ten Back Body Drop! Mark Andrews sırtını tutarak Street Profits'in köşesine yaslanıyor. Angelo Dawkins yavaş adımlarla oraya doğru gidip Turnbuckle'a oturtuyor Mark Andrews'u. Dawkins yumruklar atıyor Andrews'a ve kendisi de köşeye çıkıyor. Üçüncü iplere çıktıktan sonra Mark Andrews'u Superplex pozisyonuna almak istiyor. Hafiften kaldırmayı başarıyor ancak Andrews onun karnına yumruklar atarak bunu engelliyor. Angelo Dawkins yumrukların etkisiyle ikinci ipe kadar iniyor. O da karşılık vermek istiyor ama Andrews onun dizine tekmeler atarak onu iplerden indiriyor. O iplerden inince bu sefer de Mark Andrews üçüncü ipe çıkıyor. Tam atlayacakken birden Montez Ford aprona zıplıyor Chop Block'la tekrardan oturur pozisyona getiriyor Mark Andrews'u. Andrews acı içinde kalçasını tutarken Angelo Dawkins onu tutup Electric Chair pozisyonuna alıyor. Bu esnada da Montez Ford ondan tag alıp köşeye çıkıyor. Önce Angelo Dawkins'ten Electric Chair Bomb geliyor, hemen ardından Montez Ford'da Frog Splash ile atlıyor! Montez Ford büyük bir coşkuyla tuşa gidiyor! 1...2...

rnngs1m.png


3 olmuyor çünkü Elias tuşu bozuyor! Montez Ford büyük bir sinirle bağırıyor. Kafasını iki elinin arasına alıp bir süre Elias'a bakıyor ardından yerdeki Elias'ı tutuyor ve kendi köşesine doğru yolluyor. Elias bu hareketin sonucunda çok kötü bir şekilde omzunu köşeye vuruyor. Elias hemen kendini aprona bırakırken Montez Ford odağını yeniden Mark Andrews'a çeviriyor. Maçın öncesinde yaşananların öcünü alırmışçasına choplar vuruyor Andrews'un göğsüne. O her Chop vurdukça Andrews'un göğsü daha çok kızarıyor ve Andrews her geçen saniye daha çok sinirleniyor. Montez Ford 5. chop'u da vurduktan sonra Mark Andrews aklını yitiriyor adeta ve zıplayıp havada Flatliner yapıyor Montez Ford'a. Montez Ford yüzünü çok kötü yere vururken Mark Andrews öfkesi dinmemiş bir şekilde köşeye koşuyor ve yorgun Angelo Dawkins'e Big Boot vuruyor. Angelo Dawkins ringten düşüp kafasını aprona vuruyor ama iki ayağının üstünde durmayı başarıyor. Bu sırada Mark Andrews yerdeki Montez Ford'a Corkscrew Senton yapıyor. Hemen köşeye sürüklüyor rakibini ve Elias'a tag veriyor. Mark Andrews, Montez Ford'un kafasını sabit tutarken Elias köşeye çıkıp Diving Knee ile atlıyor Montez Ford'a. Fakat Elias'ın işi bitmemiş gibi. Elias. Montez Ford'u kaldırıyor ve Fireman's Carry Pozisyonuna alıyor. Hemen ardından bir de Fireaman's Carry Facebuster yapıyor. Elias buna da ikna olmamış olacak ki kaldırıyor Montez Ford'u ve Drift Away! Elias yapıyor hareketi! Montez Ford hareketsiz! 1...2...

i1bphz1.png


Angelo Dawkins tuşu bozuyor! Elias ve Mark Andrews ellerini başlarının arasına alıyorlar. Seyirciler iki takımı da ayakta alkışlıyorlar. Mark Andrews ringe girip tuşu bozan Angelo Dawkins'i ayağa kaldırıyor. Aynı anda Elias da Montez Ford'u kaldırıyor. Şimdi Elias ve Mark Andrews aynı anda Street Profits ekibini yumruklamaya başlıyorlar. 1. 2. 3. 4. yumruk derken beşincide bu sefer Street Profits aynı anda ikilinin elini havada yakalıyorlar ve bu sefer onlar yumruk vuruyorlar. Bunu gören Elias ve Mark Andrews bundan geri kalmıyor ve karşılık veriyorlar. Onlar vurunca Street Profits de onlara karşılık veriyor. İki takım da birbirlerine arka arkaya yumruklar vurunca birden iki takım üyeleri de hızlanıyorlar ve ortalık yumruk savaşına dönüyor adeta. Seyirciler ayaklanmışken birden iki takım da yorulup duruyorlar ve Street Profits ekibinden ani bir Superkick geliyor! Elias ve Mark Andrews ikilisi hareketin ardından geriye doğru sendeliyorlar. Fakat bu onlara hızlarını almaları için bir fırsat oluyor ve onlar da aynı anda Running High Knee Strike yapıyorlar Street Profits'e. Profits ekibi sersemlemişken yine aynı anda Superkick'e gidiyorlar. Mark Andrews hareketi yiyor ancak Elias, Montez Ford'un ayağını havada tutarak kaldırıyor onu ve Rolling Senton yapıyor! O sırada Angelo Dawkins hareketi yaptıktan sonra geri dönen Elias'a Superkick yapmaya kalksa da onun da ayağı havada kalıyor! Çünkü Mark Andrews ayağını havada yakalayıp tutuyor ve Death Valley Driver yapıyor. Elias onu köşeye sürüklerken Mark Andrews ise köşeye çıkıyor! Elias, Mark Andrews'un hareketi yapmasını beklerken Andrews Shooting Star Press ile atlıyor Angelo Dawkins'in üstüne! AMA HAYIR! MONTEZ FORD HAVADA SÜZÜLEN MARK ANDREWS'A SUPERKICK VURUYOR! MARK ANDREWS YERLE BİR OLURKEN ELIAS OLAYIN ŞOKUYLA MONTEZ FORD'A SALDIRMAYA ÇALIŞIYOR AMA ARKASINDAN GELEN ANGELO DAWKINS KALDIRIYOR ONU VE BURNING HAMMER! ANGELO DAWKINS HAREKETİ YAPTIKTAN SONRA RİNGDEN İNİYOR. O SIRADA EN ÜST İPLERE ÇIKMIŞ MONTEZ FORD'TAN FROG SPLASH FROM THE HEAVENS! TUŞA GİDİYOR MONTEZ FORD! 1...2...

3!

Kazanan ve Yeni Takım Şampiyonları: Street Profits

7zzvygu.png


Street Profits başarıyor! Bu zorlu maçın üstesinden gelerek GTW'nun ilk takım şampiyonları oluyorlar. Hakem kemerlerini teslim edip ellerini kaldırıyor. Onlar büyük bir yorgunlukla sevinçlerini yaşarken kameralar yavaş yavaş kapanıyor.

ntMrizv.png
"Let Me In" duyuluyor ve The Fiend ringe geliyor.

rultpz7.jpg
The Heart of Darkness! The Undertaker girişini gerçekleştiriyor.

Undertaker-entrance-7.png


İki isimde ringde yerlerini aldıkları gibi hakem zili çaldırıyor ve kenara çekiliyor.

Last Man Standing Match: The Fiend vs The Undertaker

Taker ve Fiend birbirlerine koşuyorlar ve birbirlerlini yumruklamaya başlıyorlar. Seri yumruklar ile birbirlerine girdikleri gibi seyirciler ayağa fırlıyor. Fiend ve Taker yumruklaşmasına son noktayı Taker, Knee Lift yaparak koyuyor. Fiend karnını tutarak geriye sıçrayınca Taker, Fiend'ın ensesini kavrıyor ve köşeye doğru sürüyor. Fiend kafasını köşeye vuruyor ama hala kendinde! Taker kontrolü kaybetmeden rakibini yandaki köşeye doğru sürüyor ve kafasını oraya vuruyor. Fiend yine kendinde! Taker 3. köşeye sürüyor ve Fiend'ın kafasını oraya da vuruyor. Fiend hala kendinde! Taker son köşeye de sürüyor ve Fiend'ın kafasını bu sefer köşeye vurmak yerine, köşeye fırlatıyor ve gövdesine yumruklar atıyor. Fiend darbelerin etkisi ile gövdesini gardlamaya çalıştığı anda ise Taker Throat Thrust'ı vuruyor! Fiend Throat Thrust'ın etkisi ile havalanıyor. Taker Fiend'ı tutuyor ve karşı köşeye Irish Whip ile fırlatıyor! Fiend doğrudan başını vuruyor köşeye! Fiend geriye sendeliyor- Fiend kendini silkeliyor ve yere düşmeden kendine geliyor. Taker gözlerine inanamıyor!

Taker rakibine doğru koşuyor ve Big Boot! Fiend yere düşüyor ama hemen ayağa kalkıyor. Taker'ın arkası dönükken Half Nelson Suplex! Taker arkasına yuvarlanarak ayağa kalkıyor ve iplere doğru çekiliyor. Fiend, Taker'a doğru koşuyor- Taker'dan Back Body Drop! Fiend ringin dışına düşüyor! Fiend ringin dışında kıvranırken Taker umursamadan ringin dışına çıkıyor ve Fiend'ı yerde tekmelemeye başlıyor. Seyirciler durmayan aksiyondan dolayı kendinden geçiyor! Taker Fiend'ı ayağa kaldırıyor ve barikatlara fırlatıyor. Fiend barikatlara çarpıyor ve takla atarak seyircilerin içerisine dalıyor. Fiend sürünerek tribünlerin içine giderken Taker Fiend'ı takip edip seyircilerin arasına giriyor! Taker, Fiend'ı buluyor ve ayağa kaldırıyor- Fiend'dan Taker'ın karnına sert bir yumruk geliyor. Fiend Taker'ın başını yakalıyor ve yakaladığı gibi Spectrum Center'ın duvarlarından birine doğru sürüyor! Taker, yüzünü doğruca duvara çarpıyor! Taker yüzünü tutarak geriye doğru çekilirken Fiend rakibine yaklaşıyor ve Overhead Punch- Taker Fiend'ın elini yakalıyor ve diğer eliyle Fiend'ı boğazlıyor! Taker, boğazladığı rakibini, kafasını çarptığı duvara doğru itiyor! Fiend kafasını çarptığı gibi Taker, iki eli ile Fiend'ın başını yakalıyor ve 2 kere daha duvara vurup kenara fırlatıyor! Fiend hala kendinde ve yan taraftaki koridora sürünerek seyircilerin arasındaki gezisine devam ediyor! Taker arkasından takibe devam ediyor.

Taker, Fiend'ı pantolonundan ve diğer eli ile maskesinden yakalayıp havaya kaldırıyor ve ileriye doğru fırlatıyor. Fiend takla atarak öne fırlıyor ve aniden ayağa kalkıyor. Taker rakibine doğru koşuyor ve Flippin' Clothesline! Taker takla ile düşerken bazı taraftarları yere deviriyor. Taker onları umursamadan ayağa kalkıyor ve Fiend'ı ensesinden yakalayıp ring kenarına doğru sürüklemeye başlıyor. Taker, Fiend' barikatların üzerinden ring kenarına atıyor ve barikatları aşıyor- Fiend aniden ayağa kalkıyor ve Reverse STO! Taker'ın bacağının teki barikatların arasında olduğu için kendini savunamıyor. Fiend vakit kaybetmeden Taker'ı ayağa kaldırıyor ve anons masasına getiriyor. Fiend'dan Ura Nage! FIEND TAKERIN ÜZERİNDE ANONS MASASINI KIRIYOR! Fiend hareketin ardından ringin altına giriyor. Bu esnada hakem de Taker için saymaya başlıyor: 1... 2... 3... 4... Taker yavaşça yerinden doğruluyor. 5.... 6... Taker dizleri üzerine geliyor. 7... Taker ayağa kalkıyor ve Fiend'a bakınıyor. Fiend'ı aramak için ringin etrafında dolaşıyor.

Fiend, Taker arkası dönükken ringin altından çıkıyor ve elinde bir beyzbol sopası var! Fiend sopa ile Taker'ın sırtına vuruyor! SOPA TAKER'IN SIRTINDA KIRILIYOR! TAKER UMURSAMADAN ARKASINA DÖNÜYOR VE FIEND'I BOĞAZLIYOR! CHOKESLAM! Taker kenara çekiliyor ve beyaz gözünü yapıyor.

Undertaker-beyaz-g-z-8.png


Bu esnada hakem Fiend için saymaya başlıyor: 1... 2... 3... Fiend ayağa kalkıyor ve Taker'ı barikatlara itiyor! Taker barikatları yıkıyor! Fiend Taker'ın üzerine çıkmayı deniyor ama Taker aniden kalkıyor ve Throat Thrust vuruyor! Fiend kenara giderken Taker ayağa kalkıyor ve Fiend'ın kolunu çeviriyor. Taker Fiend'ı kendine çekiyor ve çelik basamakları çıkıyor. Taker aprondan yürürken Fiend kolu havada takip etmekle kalıyor. Taker aprondan aşağa atlıyor ve tokadı basıyor! Old School başarılı! Fiend tokadın etkisi ile arkaya fırlıyor ve başını çelik basamaklara vuruyor. Taker Fiend'ı alıyor ve ringe atıyor.

Taker rakibinin ardından ringe geliyor ve Running Leg Drop! Taker durduğu yerden 3. iplerin yüksekliğine çıkıp rakinin başının üzerine düşüyor. Taker Fiend'ı kaldırıyor ve Oklahoma Stampede pozisyonunda omuzuna alıyor. Fiend'ı köşeye sürüyor! Fiend sırtını köşeye çarptıktan sonra Taker'dan diğer köşeye de Oklahoma Stampede! Taker, omuzundaki rakibiyle geldiği köşeye tekrardan gidiyor ve Sneak Eyes! Fiend hala ayakta! Taker, Fiend'ı boğazından yakalıyor ve iplerin yakınına getiriyor ve RİNGİN DIŞINA CHOKESLAM!- FIEND HAVADA ELİNİ TAKER'IN AĞZINA SOKUYOR VE MANDIBLE CLAW! TAKER FIEND'I AŞAĞI BIRAKTIĞI GİBİ TAKER HEM MANDIBLE CLAW'A YAKALANIYOR HEM DE İPLERE ASILI KALIYOR! Fiend bu şekilde Taker'ı 6 saniye yakaladıktan sonra bırakıyor. Taker çenesini ve boğazını tutarak kenara çekiliyor. Fiend ringe giriyor ve SISTER ABIGAIL! TAKER YERDE! Fiend köşeye çekiliyor ve hakem Taker için saymaya başlıyor:

7qso6aa.jpg


1... 2... 3... 4... 5... 6... 7.... 8... 9- TAKER'DAN DEAD MAN OTURUŞU! HAKEM TAKER'IN KALKIŞI İLE İRKİLİYOR! Taker ayağa kalktığı gibi Fiend rakibine doğru koşuyor ve Running Crossbody! Fiend ayağa kalkıyor ama Taker'da onunla beraber kalkıyor! Fiend, Taker'ı kolundan yakalıyor ve Short Arm Clothesline! Taker'ı ayağa kaldırıyor ve Cradle ile kaldırıyor. Swinging Gutbuster! Taker yere düşünce iplere koşuyor ve Running Senton Bomb! Taker darbenin etkisi ile yerinden doğruluyor. Fiend rakibinin kafasını yakalıyor ve Neck Snap! Taker başını tutarak kenara yuvarlanıyor. Fiend ayağa kaldırıyor Taker'ı ve Back Drop Suplex! Fiend kenara çekiliyor. Hakem saymaya başlıyor: 1... 2... TAKER YERİNDEN TEKRARDAN KALKIYOR! Fiend üzerine koşuyor- TAKER RAKİBİNİN BOĞAZINI SIKIYOR VE CHOKESLAM! TAKER FIEND'I BIRAKMIYOR VE AYAĞA KALDIIRYOR. TOMBSTONE PILEDRIVER! TAKER FIEND'IN ELLERİNİ ÜSTÜNDE BİRLEŞTİRİYOR VE KENARA ÇEKİLİYOR. HAKEM SAYIYOR: 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9...FIEND DA AYAĞA KALKIYOR! İKİ İSİMDE BİRBİRLERİNİN BİTİRİCİ HAREKETLERİNDEN KURTULMAYI BAŞARIYOR! İKİ GÜREŞÇİ DE BİRBİRLERİNE BAKINMAKLA YETİNİYOR BİR SÜRE!

Undertaker-bakis-3.png
f2g567b.jpg


SEYİRCİLER "FIGHT FOREVER" DİYE BAĞIRIYOR! TAKER VE FIEND BİRBİRLERİNE KOŞUYORLAR VE MAÇIN BAŞINDAKİ GİBİ BİRBİRLERİNİN ENSESİNDEN KAVRAYIP YUMRUKLAMAYA BAŞLIYOR! YİNE YUMRUKLAŞMA TAKER'IN KNEE LIFT'İ İLE BİTİYOR VE TAKER FIEND'I KÖŞEYE FIRLATIYOR- FIEND KÖŞEYE ÇARPTIĞI GİBİ KOŞARAK TAKER'IN ÜZERİNE KOŞUYOR VE BODY AVALANCHE- TAKER YERE YIKILMIYOR! TAKER THROAT THRUST VURUYOR! FIEND UMURSAMIYOR! FIEND, TAKER'IN ÜZERİNE ATLIYOR VE BURNUNU ISIRIYOR! TAKER BURNUNU FIEND'IN AĞZIDAN ÇIKARMAYA ÇALIŞIYOR! FIEND'IN AĞZINDAN BURNUNU ALINCA FIEND KENDİ ELİNİ TAKER'IN AĞZINA SOKUYOR VE MANDIBLE CLAW! TAKER MANDIBLE CLAW'IN ETKİSİ İLE DİZİNİN ÜZERİNE GELİYOR! FIEND SANKİ HAYATINDA DAHA ÖNCE HİÇBİR ŞEYİ BÖYLE İSTEMEMİŞ GİBİ SIKIYOR TAKER'IN ÇENESİNİ!

FIEND TAKER'I YERE İTİYOR VE TAKER YERE UZANIYOR! FIEND BÜTÜN BASKISINI TAKER'IN BAŞININ ÜZERİNE VERİYOR AMA TAKER SAVAŞMAYA DEVAM EDİYOR! FIEND, TAKER'IN KAFASINI KİLİT İÇİNDEYKEN RİNG MATINA VUMAYA BAŞLIYOR 1- 2- 3- 4- 5- 6- 7- 8- 9- 10- 11- 12- 13- 14- 15- 16- 17- 18- 19- 20- 21- BİR NOKTADAN SONRA SAYMAYI SEYİRCİ KAYBEDİYOR VE FIEND ABARTILI BİR HIZLA TAKER'IN KAFASINI RİNG MATINA VURUYOR! FIEND EN SON KİLİDİ BIRAKIYOR VE KENARA ÇEKİLİYOR: 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9- TAKER YERİNDEN DOĞRULUYOR!- HAYIR DOĞRULAMIYOR, DOĞRULMAK İÇİN KENDİNİ YUKARI ÇEKİYOR AMA GERİ YERE DÜŞÜYOR! 10!

Kazanan: The Fiend

The Fiend imkansız denileni başarıyor ve The Undertaker'ın karşısında ayakta kalan adam olmayı başarıyor! Fiend sürünerek Taker'ın yanına geliyor ve ona duyulamayacak şekilde bir şeyler söylerken görüntüler sona eriyor.

tft7yxg.jpg


ntMrizv.png
z1BlX1R.jpg


GTW'nun en tepesinde olmak için Nick Gage'in önünde sadece tek bir engel kaldı. Cidd' görünmeye çalışsa da ne kadar heyecanlı olduğunu gizleyemiyor. Bandanasını öpüyor ve ringin kenarına atıyor.American Dream!! Onun da hayalleri var. O da en zirveyi hedefliyor. Seyircinin kuvvetli desteğiyle birlikte ringe geliyor. İki isim de köşelerinde yarı final maçlarının hala üzerlerinden atamadıkları yorgunluğunu atlatmaya çalışırken hakem prosedürleri yerine getiriyor. Bu maç, World Heavyweight Championship için!

To Be The Man Tournament Final Match
Nick Gage vs Cody Rhodes


Maç başladığı gibi ikili yorgun argın bir şekilde köşelerinden bile ayrılmıyorlar. İkilinin bu yorgunluğu belliyken Cody, derin bir nefes alıyor ve köşesinden ayrılarak birkaç adım atarak rakibine doğru ilerliyor. Nick Gage, rakibini kafasından tutarak yakalamaya çalışıyor lakin Cody kafasını bir şekilde kurtarıyor. Cody, kafasını kurtardıktan sonra rakibinin arkasına geçiyor. Nick Gage, hemen rakibine doğru dönüyor. Dönmesi ile onu yakalamaya çalışıyor ve başarılı. Nick Gage, rakibini yakaladıktan sonra havaya kaldırıyor ve Gutwrench Suplex ile onu yere vuruyor. Vurduktan sonra bir süre dinleniyor ve dinlendikten sonra rakibini kaldırmak için yanına gidiyor. Nick Gage, rakibini kolundan tutarak kaldırıyor ve köşeye atıyor. Cody, köşeye çarptıktan sonra sırtını köşeye yaslıyor ve öylece bekliyor. Nick Gage, rakibinin üstüne büyük bir hızla koşuyor ve Corner Clothesline! Hayır! Cody, hemen rakibinin kolunun altından geçiyor ve Nick Gage kafasını köşeye vurarak yere düşüyor. Gage'in yıkılması ile Cody gülümsüyor. Yüzündeki ukala gülümseme ile birlikte yerden kalkıyor ve rakibinin de kalkmaya başladığını fark ediyor. Cody, rakibini kafasından tutarak dizlerinin üstüne getiriyor ve göğsüne Knife Edge Chop vurduktan sonra onun yere düşmesini engelleyerek ayakları üstüne getiriyor rakibini. Cody, rakibini yakalıyor ve ringin ortasına Suplexliyor. Suplex ile yere düşürdüğü rakibinin üstüne geçiyor ve tuşa gidiyor Cody. 1...2... Nick Gage, tuşu atmayı başarıyor. Cody, rakibinin tuşu atması ile birlikte yerden destek alarak kalkıyor ve nefesleniyor. Nick Gage ise sol tarafa doğru yuvarlanarak kendisini rakibinden uzaklaştırıyor. Cody, ayaklanıyor ve kendisinden kaç rakibine doğru yaklaşmaya başlıyor. Nick Gage, iplerden destek alarak kalkarken Cody rakibinin kafasını tutuyor ve boynunu iplere yasladıktan sonra rakibinin boğazını iplere bastırmaya başlıyor. Hakem hemen saymaya başlıyor. w1--2---3-- Cody rakibini bırakıyor ve sanki bir şey yapmamış gibi davranıyor. Nick Gage, nefessizlikten nefesini toplamaya çalışırken Cody rakibinin kafasını yere bastırarak tuşa gidiyor. Hakem saymaya başlıyor. 1---2--- Cody ayağını iplere koyuyor!

Hakem elini kaldırıyor ve tam vuracakken Cody'nin ayaklarını görüyor ve tuşu iptal ediyor. Cody ayaklarını hemen indirmiş olsa bile hakem ile konuşmaya başlıyor. Hakem tuşu neden iptal ettiğini anlatırken Cody ise öyle olmadığını falan anlatıyor. O sırada Cody yalandan bir özür dileyerek arkasına dönüyor ve Nick Gage'den çok sert bir Forearm yiyor çenesine! Cody, yediği Forearm darbesi ile yere yığılıyor. Nick Gage ise sırtını iplere yaslayarak dinlenmeye başlıyor. İnsanların olumlu tepkisini almaya başlayan Nick Gage, adeta bir kaplan gibi kükremeye başlıyor. Rakibi Cody yerden kalkmaya başlarken Nick Gage rakibinin kafasından tutarak onu iplere yaslıyor ve kafasına yumruklar atmaya başlıyor. Birkaç yumruk attıktan sonra rakibini kaldırıyor ve onu daha sert fırlatmak için arkasındaki iplere bastırıyor ve ardından karşı iplere gönderiyor. Cody, iplerden sektikten sonra rakibine doğru gidiyor ve Nick Gage'den Clothesline. Cody, tekrardan kendisini yerde buluyor. Cody, yerde yatarken Nick Gage, iplere gidiyor. İplerden geliyor ve Elbow Drop ile rakibinin üstüne iniyor. Cody, göğsünü tutarak hafifçe oturur vaziyete geliyor ve ardından sırtını tekrardan ring zeminine bırakıyor. Nick Gage, ayaklanıyor ve rakibini kafasından tutarak kaldırıyor. Nick Gage, rakibini yakalıyor ve tekrardan yere gömmek için Body Slam yapıyor. Body Slam'in etkisi ile Cody, sırtını tutarak yerden kalkmaya çalışıyor lakin Nick Gage buna izin vermiyor ve bir Elbow Drop daha yapıyor. Cody, tekrardan yerdeyken tuşa gidiyor Gage. 1...2...

Cody tuşu atıyor. Atması ile birlikte Nick Gage, yerde yatan rakibini umursamadan köşeye doğru tırmanıyor. Köşeye çıkıyor ve Diving Headbutt! Tekrardan tuşa gidiyor Nick Gage, 1...2... Cody tuşu tekrardan atıyor. Tuşu atması ile birlikte yerden kaldırıyor rakibini Gage. Rakibini kaldırdıktan sonra onu iplere atıyor ve Back Body Drop yapmak için öne eğiliyor. Cody, iplerden gelirken kendisine geliyor ve rakibinin kafasına bir tekme atıyor. Nick Gage, yüzünü tutarak dikeliyor ve Cody hemen rakibini kafasından tutarak köşeye götürmeye başlıyor. Cody, rakibinin kafasını köşeye vuruyor ve ardından rakibini bırakıyor. Nick Gage, yüzüne ve kafasına gelen bu darbe ile kafasını tutarak yere düşüyor. Cody köşeye tırmanmaya başlıyor. Cody, köşeye çıktıktan sonra nefes alıyor ve arkasını dönüyor. Cody arkasını döndükten sonra atlıyor ve Moonsault! Cody yaptığı hareketten sonra kendi karnını tutarak rakibinin üstünden kalkıyor. Nick Gage ise göğüsünü tutarak yuvarlanıyor ve ringin dışına çıkıyor. Cody, bu yüzden tuşa gidemiyor. Cody rakibinin ringin dışına çıkması ile sürünerek iplere gidiyor. Orta ipten destek alarak kalkıyor ve rakibini süzmeye başlıyor. Gage, yerde sürünürken hakem saymaya başlıyor. 1--2--3--4-- Cody orta ipten geçerek ringin dışına çıkıyor ve rakibinin göğsüne bir Stomp vuruyor. Gage, göğüs kafesini tutarak oturur vaziyete gelirken Cody rakibini kaldırıyor ve arkasına geçiyor. Cody, barikatları kullanarak rakibine Atomic Drop yapıyor! Gage hayalarına aldığı darbe ile öylece barikatlarda otururken hakem tekrardan saymaya başlıyor. 1---2---3--- Cody rakibini sersemlettikten sonra kafasını arkaya atıyor ve arkasında bulunan demir basamakları ringden ayırarak getirmeye başlıyor. Gage'in biraz önüne olacak şekilde basamakları koyduktan sonra Cody geriliyor.

Gage hala orada otururken Cody basamaklara doğru koşuyor. Cody, teker teker basamakları çıkıyor ve basamakların üstünden atlayarak barikatların üstünde oturran rakibine Flying Clothesline yapıyor! Bu hareket ile birlikte Gage, seyircilerin içine düşerken Cody düşüşünü tam ayarlayamıyor ve yerde bir süre yatmaya başlıyor. Hakem saymaya devam ediyor. 4---5---6-- Cody yerden kalkmaya başlıyor ve ringin içerisine giriyor. Hakem, Gage için sayarken Cody yuvarlanarak tekrardan ringin dışına çıkıyor ve hakem tekrardan saymaya başlıyor. 1--2-- Hakem sayarken Cody derin bir iç çekiyor. Nick Gage ise barikatlardan destek alarak kalkmış durumda. Cody, rakibinin ensesinden tutuyor ve bir yumruk geçiriyor. Gage yediği yumruğu karşılıksız bırakmıyor ve o da rakibine bir tane yumruk geçiriyor. Bu yumruğun ardından Cody, afallıyor. Gage durmuyor ve bir tane daha yumruk geçirerek seyircilerin içinden çıkması için gerekli zamanı yaratıyor. Gage barikatların üstünden geçerek ringin olduğu bölgeye ayak basıyor ve Cody'e bir yumruk daha attıktan sonra onu demir basamaklara fırlatıyor! Gage, rakibini öyle sert fırlatıyor ki demir basamaklar birbirinden ayrılıyor ve Cody basamağın yükseltilmesi için konulan basamağa öylece yüz üstü oturup kalıyor. Gage ringe çıkıyor. Aman tanrım! Gage ne yapacak? Hakem onu yapmaması için uyarıyor! Lakin Gage elinin tersi ile hakemi itiyor. Hakem itildikten sonra buranın hakemi benim. Ben ne dersem o olur diyor ama o da ne! Gage aniden hakeme bir yumruk geçiriyor ve hakem yerde. İnsanlar delirmiş durumda. Cody elini o sırada ringin altına sokuyor ama Gage fark etmedi. Gage en üste doğru tırmanıyor. Gage seyircilere bakmaya başlıyor. Seyirciler aniden ayaklanıyor ve olacakları beklemeye başlıyor. Gage atlayacak!

Cody ringin altından çıkarttığı sandalye ile birlikte aniden ayaklanıyor ve rakibinin kafasına fırlatıyor sandalyeyi! Gage, kafasına gelen sandalye ile birlikte sırt üstü ringin içerisine düşüyor ve sandalye ise rampaya doğru uçuyor. İnsanlar, Cody'i yuhalarken Cody eli ile kafasını gösteriyor ve beynini kullandığını söylüyor. Ardından rampaya doğru fırlayan sandalyeye doğru hareketleniyor. Gage ise kafasını tutarak ringin içerisinde yüz üstü yatmaya başlıyor. Cody sandalyeyi alarak ringin altına geri koyuyor ve ardından ringin içine girerek tuşa gidiyor. Lakin hakem yerde olduğu için tuşu sayacak kimse yok. Cody derin bir iç çekerek kalkıyor. O da ne? Gage'in kafası açılmış! Gage'in kafasından kanlar akarken Cody rakibinin kafasını yerden tutarak kaldırıyor ve üstüne geçerek kanayan yere yumruk atmaya başlıyor. Birkaç yumruktan sonra rakibini bırakıyor ve Gage yerde hareket göstermeden yatmaya başlıyor. O sırada rampadan koşarak bir hakem geliyor. Diğer hakem yuvarlanarak ringden çıkarken Cody yerden rakibini tekrardan kaldırıyor ve Alabama Slam! Başarılı! Cody rakibini ringin ortasına çekiyor ve tuşa gidiyor! 1...2

Nick Gage tuşu atıyor! Gage tuşu attıktan sonra Cody şaşkın bir şekilde ayağa kalkıyor! Cody'nin gözünden korkusu belli olurken Gage hala yerde yatıyor lakin Cody hemen toparlanarak rakibinin üstüne gidiyor. Onu yerden kaldırıyor ve köşeye geçiriyor. Orta iplerden destek alarak rakibinin üstüne geçiyor ve onu köşeye sıkıştırdıktan sonra rakibinin kafasına yumruklar atmaya başlıyor. Birkaç yumruktan sonra Cody kollarını açarak kendisini yuhalayan azınlığa bakarak gülüyor. Cody, tekrardan rakibine dönerken Nick Gage kendisine geliyor ve rakibini boğazından yakalayarak üstünden indiriyor! GAGE RAKİBİNİ RİNGİN ORTASINA DOĞRU GÖTÜRÜYOR VE CHOKEBREAKER! GAGE BAŞARILI BİR ŞEKİLDE HAREKETİ YAPIYOR VE TUŞA GİDİYOR! 1...2... CODY TUŞU ATIYOR! Cody tuşu atmayı başarıyor ve Gage yorgun argın bir şekilde beklemektense sanki reşarj olmuş gibi dizlerinin üstüne geçip öfke ile rakibine bakmaya başlıyor. Gage rakibini tekrardan yerden kaldırıyor ve Powerbomb pozisyonuna alıyor. Gage rakibini kaldırıyor ve Powerbomb! Gage tekrardan tuşa gidiyor. 1...2... Cody tekrardan tuşu atıyor ve Gage tekrardan enerjisiz bir şekilde sırt üstü yatmaya başlıyor. Cody yerde hareketsiz yatarken Gage kendisini köşeye kadar sürünerek taşımayı başarıyor. Gage köşeden destek alarak kalkıyor ve rakibini de yerden kaldırıyor. Gage rakibini kaldırdığı gibi Discuss Forearm vuruyor! Cody dizlerinin üstüne çökecekken Gage rakibini bacaklarının arasına sokarak onu ayakta tutuyor ve PILEDRIVER!

HAYIR! Cody rakibini Back Body Drop ile üstünden atmayı başarıyor ve şimdi dinlenmeye başlıyor. Cody yüz üstü yatarken derin derin nefesler alarak dinleniyor ve Gage ise sırtını tutarak yerde kıvranıyor. Ringin beyazına karışan kan ile birlikte Gage kafasını kaldırarak kendi kafasından akan kana bakıyor. Az önce kendisine yapılan bu hareketi unutmayacak gibi duruyor. Cody, yerden yorgun argın bir şekilde kalkıyor ve Gage'de kalkmaya başlıyor. Gage yerden kalktıktan sonra Cody'e doğru ilerliyor. Cody rakibinin karnına bir tekme atıyor ve bekliyor. Gage, karnını tutarak öne doğru eğildikten sonra Cody iplere gidiyor. Cody iplerden sekiyor ve Gage'den ANİ BİR CLOTHESLINE! Cody yere yığılıyor tekrar. Gage dinlenirken rakibinin yüzüne bir kez daha bakıyor ve onu kaldırmaya başlıyor. Gage rakibini Hardcore Drop yapmak için kaldırıyor! Seyirciler tekrardan ayaklanıyor. Lakin hayır! Cody kendisini Gage'in arkasına atmayı başarıyor ve CROSS RHODES!

BAŞARILI! CODY HAREKETİ YAPTIĞI GİBİ TUŞA GİDİYOR. 1...2...

3!

Kazanan ve Kemerin Sahibi: Cody Rhodes!

Cody kazanıyor!! Cody GTW'in ilk Dünya Ağırsiklet Şampiyonu! İzleyiciler sevinç çığlıkları eşliğinde konfetiler patlıyor ve ringin içini kaplıyor. Cody kemeri hakemin elinden çekip alıyor ve gözyaşları dökerek kemere sarılıyor. Gage tükenmiş bir halde ringin dışında oturuyor. Cody yenilen tarafa bir bakış attıktan sonra bir mikrofon istiyor, gözyaşlarını elinin tersiyle siliyor ve konuşmaya başlıyor.

Cody Rhodes: Millet, desteğiniz için teşekkürler. Sizler olmasaydınız şu an bu kemeri tutuyor olmazdım. Hakkınızı ödeyemem. Size en azından bir zafer konuşmasını borçluyum. Ama şimdi değil. Şu anda yapmak istediğim, terimin son damlamasına kadar mücadele etmiş rakibimi onurlandırmak. Nick Gage, lütfen ringe gelebilir misin?

Gage ismini duyunca derin düşüncelerinden uyanıyor ve başını ringe çeviriyor.

Cody Rhodes: Lütfen yanıma gelir misin, dostum?

Gage'in yüzü bariz bir şekilde ekşiyor. Yine de giriyor ringe.

Cody Rhodes: Dostum, çok iyi güreştin. İkimiz de çok iyi güreştik. Kemeri omzunda taşıyan kişi ben olabilirim, ama tek kazanan ben değilim. Bugün sen kazandın, ben kazandım, en önemlisi de...bugünün en büyük galibi olarak GTW Evreni kazandı. Onlara harika bir şov izlettik. Profesyonel güreşin geleceği parlak gözüküyor, arkadaşım. Senin ve benim önderliğimde bir gelecek! O yüzden haydi el sıkışalım. Daha iyi bir GTW için!

Cody elini uzatıyor ve Gage'in de uzatmasını bekliyor. Gage uzatılan ele uzaylı görmüş gibi bakıyor. Seyirciler Gage'i teşvik eden tezahüratlarda bulunuyor. Gage de elini uzatıyor...

Ama Cody'nin diğer eline. Mikrofonu Cody'den çekip alıyor.

Nick Gage: İçinde senin gibi plastik insanların olduğu bir geleceğin parlak olmasının imkanı yok.

Mikrofonu yere bırakıyor ve sırtını Cody'ye dönüp girişe doğru aksaya aksaya yürümeye başlıyor. Cody "Eh, naparsın" dermişçesine başını iki yana sallarken In Your House'un sonuna geliyoruz.​
 
Son düzenleme:

AJKOY2J

Acknowledge Him
Katılım
17 Haz 2016
Konular
201
Mesajlar
10,461
Tepkime puanı
701
Puanları
800
Konum
Edmonton
AJ Styles
-
Hadi bakalim. Umarim isim cikmaz da takip edebilirim.
 

Mr.Antonio Cesaro

4 Roots 1 Tree
Katılım
12 Ağu 2012
Konular
978
Mesajlar
26,588
Tepkime puanı
1,098
Puanları
1,445
Priscilla Kelly
Joe Gacy
Kaçırabilirim şovu maalesef. Maçla da çakışıyor sonra yorumlarız.
 

LasVegasValisi

Day One Ish
Katılım
31 Ağu 2020
Konular
1,181
Mesajlar
11,056
Tepkime puanı
5,146
Puanları
735
L.A Knight
Dutch
Beklemedeyiz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst