RPG | In Your House: To Be The Man

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Styles Clash

Regional Manager
Konular
3,077
Bryan Danielson
Cody Rhodes
Sabırım yenilgi ağır gelmiş.

Styles Clash

Regional Manager
Konular
3,077
Bryan Danielson
Cody Rhodes
Ekibin emeklerine sağlık halen daha çalıştığım için tam takip edemedim mesai sonrası genel yorumu atıp promo keserim.

Konular
509
Elinize sağlık. Fiend vs. Taker görmek apayrı bir heyecanlandırdı, baştan sona inanılmaz bir mücadele olmuş. Cage'in galibiyeti şaşırtmadı. Finalde okurken Cody'nin alacağını az buz hissettim ve sonuçta öyle olmuş, kazanan arkadaşları tebrik ediyorum, tekrardan elinize sağlık. Bir hikaye girişim olursa promo kesmeye başlayacağım, takipteyiz.

Kevin Steen

Gypsy
Konular
1,366
Roman Reigns
Bray Wyatt
Yeni şampiyonlara tebrikler. Ekibin eline sağlık. Devamı gelecek.

The Death Rider

Mella is Money!
Konular
2,448
Carmella
Carmella
Kazananları tebrik ediyorum. Cody, Fiend, SP, Gage ve Zengin abimizi.

Ekibin eline sağlik, uzun soluklu bir şov oldu.

Kadın karakter azlığı beni menajerliğe sürükler mi ya da ne yapılacak merak ediyorum.

Hell's Gate

Argentina!
Konular
1,753
Undertaker
Undertaker
Elinize sağlık ekip, şimdi vakit buldum yorum atmaya. Turnuva sonucu çok az şaşırttı bence zaten Cody vs Sabre maçının kazananı kemerin sahibi olacaktı, öyle de oldu. Tebriklerrrrr Cody Rhodes. Carmella daha aktifti genel olarak o yüzden sonuç mimik bile kıpırdatmadı, doğal olarak. Tebrikler Carmella. Jay White'ın hikayesi beni daha çok meraklandırıyor, Maçları da sıkıcı geçiyor değil, okurken keyif alıyorum kısacası. Tebrikler White. Orange Cassidy vs. Mason feudu da en underrated feud bence. Bu ikili denk oldukları için, maçlarında da sıklıkla üstünlük değişiyor, bence bu sonuçlara yansıyacak böyle devam ederse. Şimdilik Mason kazandı tahmin ettiğim gibi, Tebrikler kendisine. SP Tebrikler, bak bu sonuç en çok şaşırtan oldu. Elias ve Andrews kazanır diye düşünüyordum olsun yine de harbiden bir takım kemerin ilk sahibi oldu. Gelelim bizim maça çok güzel bir maçtı harbiden okurken keyif alıyordum, ama bence sonlara doğru tempo düştü ve maç kısa oldu. Bu feuda daha uzun bir maç yakışırdı şahsi fikrim bu. Sonuç fazla üzmedi haketti çünkü dibine kadar. Ama nasıl bittiği üzmedi değil, sen gel Sister Abigail'i falan kick-out'la sonra 20 kere falan kafasını vurduğu için yenil, daha iyi bir bitiriş olabilirdi bence ard arda yaptığı finisher misal. Tabi belki benimle aynı fikirde olmayan vardır ama Fiend'in sahibi de tatmin olmadığını söyledi, yani hızlı başlayıp kötü bitti bence. Bu noktadan sonra karakteri toparlamak zor olacak umarım anlaşılabilir konuşuyorum, çünkü çok temiz ve rahat yendi. Ve son olarak umarım Fiend ile işim bitmemiştir. Tebrikler Fiend. Ekibin ve herkesin eline sağlık.

Şova genel olarak gelecek olursak bence segment'ler yer almalıydı şovda o taraftan sönük kaldı. Genel olarak ise çok iyi bir şovdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...