Untitled Document

RPG: İtiraflar/İtiraflarımız

RPG Müdüriyet

Chairman of the Board

RPG Müdüriyet

Chairman of the Board
5 May 2012
8,849
262
-
Eski RPG’de olan itiraf konusunu diriltmeye karar vermiş bulunuyoruz. O zaman ilk itiraf direkt Patron’dan gelsin:

“Jericho’nun ana kemer saltanatını book’layan yazarımızı bir kafesin içinde zor tutuyoruz. Aktif bir oyuncu Jericho aldığında kafesin kapağını açıp önüne klavye bırakacağız.”

The Death Rider

Mella is Money!

The Death Rider

Mella is Money!
23 Tem 2017
33,080
630
20
Bursa
Carmella
Carmella
İtirafım şu olsun. Bir önceki ekibin yazar kadrosundaki herkesi biliyordum. Kendi karakterini ilahlaştıran yazarlara felaket gıcık oluyordum. Şimdi ekipteki kimseden haberdar değilim, öğrenme şansım varsa da bu şansı kullanmayacağım. Adaletli, keyifli bir oyun olmasını diliyorum.

Bay Piyanist

The Şeytan Efe

Bay Piyanist

The Şeytan Efe
20 May 2019
10,087
325
20
İzmir
Braun Strowman
Issiah "Swerwe" Scott
Scott gibi bir karakterim var. Müdüriyet tam bana göre vermiş karakteri vallahi küçük itiraf ama olsun. Ve japon erkek/kızlarına anime erkeği ve anime kızı diyebiliyor Scott. :D ufak itiraf ama olsun.

Hadi 2. İtiraf, Ryback karakterinden nefret etmiştim, ve hain planlar kuruyordum.

Big Mysterio

Yokozuna

Big Mysterio

Yokozuna
26 Ara 2016
6,228
160
Yokozuna
Yokozuna
Yokozuna
Her şeyin fazla mistik veya fazla olmasını sevmiyorum. Mesela geçen bir ppv’nin tekinde Cena vs Graves miydi o maçta adamların ambulansla birbirlerine çarpması gibi (bu olmamış olabilir de benzer şeyler vardı.) şeylerin aşırı can sıkıncı olduğunu düşünüyorum.

Khrimur

ACKNOWLEDGE ME

Khrimur

ACKNOWLEDGE ME
2 Haz 2020
5,725
198
-
Ryback
Ryback
Ryback karakterini geri alırken baba olarak devam edeceğimi sanıyordum sonuçta Scott'un kardeşimle mevzuları olmuştu biraz daha sürmesi gerekiyordu kaju için erken davranıldığını düşünüyorum neyse bakıp göreceğiz umarım ekip iyi işler.

3 Nis 2014
1,066
132
22
Aydın
Adam Cole
-
Bu forumda değil ama 2013-2014 yıllarında facebookta uzun süre RPG oynamıştım. Itirafim: Batistanın ah oh sesleriyle geldiği efsane promoyu kesen kişi arkadaşımdı.