RPG | Kotabucks Cafe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JustSayYes

gravitist of people
Konular
1,055
Matt Ruger Ibushi'ye "Nazilerin ***" diyor ve "Yoksa sen führeri mi destekliyorsun" diye ekleyip birden ciddileşiyor ve Kota ile yüz yüze geliyor.

Kota Ibushi : Ooo Führer'ide biliyor maşallah. Babanın yanında izlediğin saçma sapan haberlerle bana ahkam mı kesiyorsun? Hadi diyoruz bazı konuşmaları görmezden gelelim kimseyi mekandan atmayalım, ama yok siz anlamıyorsunuz, dinlemiyorsunuz. Ulan veled, Kavgam direk Führer'in kitabıdır Kavgam führer karşıtı değildir söz hakkı yok sana, atıldın !

Jack Reacher

Borsa İstanbul Yatırımcısı
Konular
232
Randy Orton
-
Bilin bakalım mekana kim geliyor? Bobby Lashley! "Düşmanımızı bir de mekanında ziyaret edelim" deyip oturuyor "eeeeee bi acı kahveni içelim Kotaaaaa" diyor.

DoctorMK

Banned
Konular
3,740
Dalton Castle
Kota Ibushi : Ooo Führer'ide biliyor maşallah. Babanın yanında izlediğin saçma sapan haberlerle bana ahkam mı kesiyorsun? Hadi diyoruz bazı konuşmaları görmezden gelelim kimseyi mekandan atmayalım, ama yok siz anlamıyorsunuz, dinlemiyorsunuz. Ulan veled, Kavgam direk Führer'in kitabıdır Kavgam führer karşıtı değildir söz hakkı yok sana, atıldın !
Matt Ruger Ibushi'nin bu sözlerine inanılmaz derecede sinirleniyor ve "ulan sen doğduğunda ben terörist avlıyordum!" diye bağırıp Ibushi'ye Exploder Suplex yapıyor!! Ibushi kitaplığa uçtu! Ruger'ın gözü yere saçılan kitaplara bakıyor ve gözüne 'Kavgam' takılıyor. "Demek sen de Führerciydin diye söylenip kitabı alıyor ve üzerine raflardaki kolonyayı döküp kibritle tutuşturuyor ve orayı terk ediyor.

AJKOY2J

Acknowledge Him
Konular
201
AJ Styles
-
Viktor mekana giriyor ve duvara şunu yazıyor:

CONSOCIATE"
"UTILIZE"
"REFLESHING"
"SUFFOCATE"
"EXCEPTIONAL"

C.U.R.S.E.

Eleştirmen edasıyla yazdığını inceliyor ve altına şunu da ekliyor ve ayrılıyor:

HAYIRLI OLMASIN UMARIM BAŞINIZA YIKILIR

JustSayYes

gravitist of people
Konular
1,055
Matt Ruger Ibushi'nin bu sözlerine inanılmaz derecede sinirleniyor ve "ulan sen doğduğunda ben terörist avlıyordum!" diye bağırıp Ibushi'ye Exploder Suplex yapıyor!! Ibushi kitaplığa uçtu! Ruger'ın gözü yere saçılan kitaplara bakıyor ve gözüne 'Kavgam' takılıyor. "Demek sen de Führerciydin diye söylenip kitabı alıyor ve üzerine raflardaki kolonyayı döküp kibritle tutuşturuyor ve orayı terk ediyor.

Kota Ibushi suplexin etkisiyle dalgın dalgın kalkıp arkasından '' Bu hareketin hesabını mutlaka bir şovda vereceksin komünist !?!?! '' diye bağırıyor.

StephenTrueway

GEORGEOUS
Konular
1,249
Finn Bálor içeriye giriyor ve Ibushi'ye kalkması için yardım ediyor. Akabinde ise sıcak çikolata siparişi veriyor.

JustSayYes

gravitist of people
Konular
1,055
Finn Bálor içeriye giriyor ve Ibushi'ye kalkması için yardım ediyor. Akabinde ise sıcak çikolata siparişi veriyor.

Kota Ibushi teşekkür edip , '' Tanrı şu çocuklara şöyle şeyleri olgunlaşmadan öğreten kültürün belasını versin '' diyor.

JustSayYes

gravitist of people
Konular
1,055
Viktor mekana giriyor ve duvara şunu yazıyor:

CONSOCIATE"
"UTILIZE"
"REFLESHING"
"SUFFOCATE"
"EXCEPTIONAL"

C.U.R.S.E.

Eleştirmen edasıyla yazdığını inceliyor ve altına şunu da ekliyor ve ayrılıyor:

HAYIRLI OLMASIN UMARIM BAŞINIZA YIKILIR

Kota Ibushi : Atalarımızdan gelsin itin duası kabul olsa gökten kemik yağardı, Lucescu'dan gelsin köpekler istedi diye atlar ölmez, Kotakok'tan gelsin lanet Kotakok'a çıktığında insanların yüzüne nasıl bakacaksınız ?

JustSayYes

gravitist of people
Konular
1,055
Kota'nın Günün Konsept Müziği

[ame]https://youtu.be/w8KQmps-Sog[/ame]

Bol kahveli günler dileriz.

Jack Reacher

Borsa İstanbul Yatırımcısı
Konular
232
Randy Orton
-
Bobby Lashley geliyor ve çek şurdan bir White Chocolate Mocha diyor ve oturuyor bir köşeye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...