RPG: Kurtarıcı Yalnız

Katılım
6 Eyl 2014
Konular
6,577
Mesajlar
37,342
Tepkime puanı
567
Puanları
1,390
Konum
Hatay
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=1vaHH1vgTK0[/ame]
Haleleujah duyulur ve Sandow ringe gelir. Ve 04 Ağustos 2016 tarihli Day of Rising Şovundan görüntüler izliyoruz.
Damien Sandow: Küçüklüğümden beri Güreş fanıyım. Bu sektörde inişleri ve cikışlara şahidim. Dusty Rhodes vs Ric Flair, Andre Giant vs Hulk Hogan gibi harika hikayelere şahidim. 2--3. nesil güreşçilerin yükselişine ve çöküşüne şahidim. Çok kazık gördüm şok oldum. Geçen Cuma yaşadığım kazık... Çoğunuz şahidsiniz Naito bana iş teklifinde bulundu ama ben ona cevap vermedim. Benim büyük presplerim var ve ben Entellektüel Kurtarıcydım insanlara örnek olmalıyım. Ama Goldust senin için planlarım var. Bir dersi hakkettin. Bunca yaşına rağmen insanların önünü tıkayan biri olarak derse hakkettin. Boktan bir karakter bencil ve güvenilmez bir insan olarak bunu hakkettin. Şimdi seni yüzleşmeye davet ediyorum! Seni 1 vs. 1 maça davet ediyorum!
Derken....​
Out: Goldust

.
 

The Jerichoholic

Stupid Idiot
Katılım
19 Tem 2014
Konular
17
Mesajlar
1,024
Tepkime puanı
12
Puanları
0
Konum
Rize
Chris Jericho
Shattered Dreams
PRODUCTIONS

.24 Karat
Pictures
presents


Goldust'ın müziği duyulur ve ardından kendisi girişte gözükür.


goldust-entrance-o.gif


Ağır adımlarla ringe gelir. Bir mikrofon alıp konuşmaya başlar.

"Sandow, ben bir dersi hak ettim mi etmedim mi onu da konuşuruz fakat kesin olan bir şey varsa o da sana geçen hafta yaptığım şeyi sonuna kadar hak ettiğindir. Ben buraya yıllar sonra geri dönmüşüm. Büyük hedefler koymuşum kendime. Yapmak istediğim her şey bireysel başarı üzerineydi. Buna rağmen sen karşıma çıktın ve takım olma teklifi getirdin. Bu teklif her ne kadar amaçlarıma ters olsa da yine de kabul ettim. Çünkü sana güvendim. Beraber bir şeyler yapabileceğimize inandım. Peki, ne oldu? Her hafta ama her hafta senin hataların yüzünden maç kaybedip rezil olduk. Bir adım öteye gidemedik. Bunların üstüne sana hak ettiğin muameleyi göstermişim çok mu?"​
 
Katılım
6 Eyl 2014
Konular
6,577
Mesajlar
37,342
Tepkime puanı
567
Puanları
1,390
Konum
Hatay
Sandow: Hiç şunu düşündün mü Goldust? Main Event potansiyelindeki bir adam neden bu mesleğe göre yaşlanmış bir adamla işbirliği yapar? Neden biliyor musun? Defalarca Patronla konuştum ana kemer şansı istedim ama bende o potansiyeli göremedi. Diğer kemerler için şans istedim beni 2 ay boyunca oyaladı. Sence ben neden seni seçmiş olmalıyım? Çünkü benim gibi hak ettiği değeri görmeyenler çeşitli ittifaklar kurarak ilgi çekebilir ve hak ettiği şansı bulabilir. Ama sana kötü bir haberim var. Asla ilk tercihim olmadın. Defalarca Sami'nin kapısını çaldım anlaştık bu fikri Patrona götürdüm ve bana planı olduğunu Sami'nin başka zaman bir ittifaka hazır olacağını söyledi. Naito'nun kapısını çaldım ve beni bir sürtük gibi reddetti. Gerçi kabul etseydi yine veto yerdim ama... Ve son bir şansım vardı.... Senin aşağılık kapını çalmak zorundaydım ve Para kazanmak zorundaydım. Sonunda ben de çaldım. Sende kabul ettin. Büyük Hype kastık bundan eminim. Belki rakiplerimizi ciddiye almadık. Üst üste maçlara çıktık ve üst üste yenilgiler aldık. Bunların suçu belki benimdi belki senin. Ama sen ne yaptın? Faturayı bana kestin. Payback yakındır Goldust. Oyunda sıra bende ve benim dediğim olacak. Ve ben bu sefer kazanan olacağım.
Mikrofonu bırakır ve ringi terk eder.
 
Üst