RPG: Rene Dupree & Grado

Punk City

The Aerialist
Konular
2,290
CM Punk
-
Karşınıza Infinitum çıktığı zaman tam olarak şöyle olacaksınız.

unknown.png

Madonna'nın tek incil ayetine bakan ekip mi bu Infinitum?

Kjetill

Hayter's Gonna Hate
Konular
3,856
Maxwell Jacob Friedman
Hook
Son derece beğendiğim bir takım.

Bay Piyanist

Babuş
Konular
138
Braun Strowman
Issiah "Swerwe" Scott
Umarım bir gün GWA Tag Team Kemeri ile 2 sinin de heykeli dikilir. ama dikilsede bir olay olucak, neyse spoiler vermeyelim gerçi heykel dikilmez de olsun en fazla kendi ülkelerinden destek alırlar. Yani bu ikiliyi seviyorum ben ya yani keyif alıyorum Renee'yi severiz ama Grado başkadır. Kesinllikle konuya alakasız ama benim görüşüme göre en keyif veren takım senaryolarını beğeniyorum bu ikilerin umarım güzel bir reign izletirsiniz Renee Dupree & Grado RPG oynamasam da izliyorum yani kendi görüşüm en keyif aldığım takım, kemeri aldıkdan sonra çok sevinmiştim. umarım uzun bir kemer koruma serüveni yaratır. ama Gargano & Cena ile feuda gireceklerine eminim ve sonucu umarım Grado ve Rene Dupree alır fakat Gargano ve Cena yakın zamanda kemeri alıcak gibi geliyor ama dur bakalım iyi reignler Rene Dupree & Grado.

Punk City

The Aerialist
Konular
2,290
CM Punk
-
Umarım bir gün GWA Tag Team Kemeri ile 2 sinin de heykeli dikilir. ama dikilsede bir olay olucak, neyse spoiler vermeyelim gerçi heykel dikilmez de olsun en fazla kendi ülkelerinden destek alırlar. Yani bu ikiliyi seviyorum ben ya yani keyif alıyorum Renee'yi severiz ama Grado başkadır. Kesinllikle konuya alakasız ama benim görüşüme göre en keyif veren takım senaryolarını beğeniyorum bu ikilerin umarım güzel bir reign izletirsiniz Renee Dupree & Grado RPG oynamasam da izliyorum yani kendi görüşüm en keyif aldığım takım, kemeri aldıkdan sonra çok sevinmiştim. umarım uzun bir kemer koruma serüveni yaratır. ama Gargano & Cena ile feuda gireceklerine eminim ve sonucu umarım Grado ve Rene Dupree alır fakat Gargano ve Cena yakın zamanda kemeri alıcak gibi geliyor ama dur bakalım iyi reignler Rene Dupree & Grado.

Rene Dupree & Grado'nun 1 numaralı destekçisi kasa... :eyv

Punk City

The Aerialist
Konular
2,290
CM Punk
-
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=79fzeNUqQbQ&[/ame]

Günün anlam ve önemi. Madonna ablam arada bir gözükür ama gözüktüğü zaman tam gözükür. Sevenleri ayırmasınlar ablam. Yap şovunu. Çık ortaya tekrar ablam. Seni istiyor herkes...

Stayin Alive

Banned
Konular
1,963
Sami Zayn
Sami Zayn