Rüyalar Seyahatler Durugörüler

4 Kas 2021
106
107
-
-
Dün gece durugörü bekliyordum, göz kapaklarımın altında geziniyordum. O sırada oda bir anda doldu. Kafaları sarıklı, beyaz sakallı, altları yemyeşil olan garip imgeler çıktı karşıma. Bir hengame başladı. Bu olay kesinlikle rüya değildi. Daha sonra kendimi Ankara Çubuk'ta gezerken buldum. Üç tane adamın konuştuğunu görüyordum. Bir gariplik vardı ama dış görünüş olarak insan gibiydiler. Ne konuştuklarını duyamasam da felaket bir korku içerisine düştüm. Daha sonra içlerinden birisi sanki orda olduğumu biliyormuşçasına gözünü bana çevirip gülümsedi. Onun korkusuyla gözümü açtım. Kesinlikle uyku halinde değildim daha önce birkaç sever daha durugörü yapsam da ilk kez bu kadar uzağa gittim. Aslında ne tam durugörü ne de tam olarak astral seyahat sayılır.

Konuyu gördüğünüz rüyaları paylaşmanız için açtım. Ben çocukluğumdan beri gördüğüm her rüyayı hatırlıyorum. Yani şöyle bir otursam 5 yaşına kadar geriye gidebilirim. Gördüğüm her rüyayı defterlerime yazıyorum. Siz bu işin bilimiyle uğraşmıyorsanız bunu çok da yapmanızı tavsiye etmem.

Rüyalar ile ilgili anlam bulmak istiyorsanız ilk önce yatmadan önce ne düşünüyordunuz onu bulmanız gerekiyor. İlk etapta zor olsa da daha sonraları alışacaksınızdır. Daha sonra rüyayı net hatırlamaya çalışın. Demin dediğim gibi uyanır uyanmaz hemen yazarsanız iyi olur. Sonra rüyalarda gördüğünüz imgeler ile yatmadan önce düşündüğünüz şeyler hakkında bağlantı kurmaya çalışın. Eğer havada kalan olaylar varsa da bana sorabilirsiniz.

Ve esenlikler...

Fethi Karabay
22 Ağustos 2021
@fethikarabay ( Instagram otağı)

4 Kas 2021
106
107
-
-
Sabah yemeği yemedim, öğlen yemeği yemedim, akşam yemeği yesem mi yemesem mi diye düşünüyorum ve yemeyeyim deyip devam ediyorum. Zihnim temiz olmalı ki daha düzgün görebileyim. Neyse tekrar makaraları başa saralım. Ortamı anlatabildim mi? Anlattım. Sessiz bir ortam. Koku doku veya dikkatini çekmeyecek bir ortam. Beyaz bir duvar üstünde küçük siyah bir nokta. Ve rahat bir kıyafetle o noktaya bakacaksınız. Önünüze bir imge getirip onu hayal edeceksiniz. Ve sanki karşınızdaymış gibi ona talimatlar vereceksiniz.

1/?

21 Eylül Salı

4 Kas 2021
106
107
-
-
Bugün yine karabasan ziyaretime geldi, küçük bir bebek parmağımı ısırdı ve bir anda hareketsiz kaldım. Bu halden kurtulmak için çabalamak yerine kendimi o boyuta girmesi için serbest bıraktım. Geri döndüğümde bir servisle seyahat etmekteydim. Şoför ilkokul yıllarımdan tanıdığım servis şoförüydü. Arabanın içi bir anda dolmaya ve bir gürültü kopmaya başladı. Daha sonra şoför zamanında yaşadığım mahalleden geçti ama mahalle 15 sene öncesi ile aynıydı. Burada durmak yerine yoluna devam etti ve kendimizi İstanbul E5 Karayolunda bulduk. Şoför bir anda durunca yanımızdaki arabaya dikkat kesildim içinde iki tanıdık sima duruyordu: Özgür Ozan ve Barış Falay. Arabayı süren Özgür Ozan, yanında oturan kel zayıf ve yüzü nedense perdelenmiş bir kimse ve arkada oturan Barış Falay... En son 10 sene önce televizyon izlemiş ve yakın zaman içerisinde bu bahsettiğim kişilerden herhangi birini görmemiş birisi olarak bu duruma anlam veremedim. Servise tekrar bindiğimi hatırlamıyorum ama en nihayetinde yine serviste buldum kendimi. Daha sonra yine aynı mahalleden geçtik, derken servis bir gemi haline geldi. Ve ne oldu demeye kalmadan bir anda geminin ana direği kırıldı. Kendimi şoförün evinde buldum, buraya daha önce gelmemiştim, acaba gerçekten de burada mı yaşıyordur? Servis şoförü direğin benim yüzümden kırıldığını söyledi. Sırtı bana dönük bir şekilde yatağında uzanıyordu, yüzünü göremedim. Elimde bir Sarsılmaz olduğunu fark ettim şoföre doğrulttuğum an boğazımda soğuk bir şey hissettim. Sonrası bulanık...

23 Ağustos 2021

4 Kas 2021
106
107
-
-
Sözcüklerin dili yeterli değildir. Ruh, görüntülerle konuşur. Yani, resim çizme yeteneğim olsun isterdim. O kadar tuhaf ve tahmin edilemeyecek senaryoya sahip rüyalar, muntazam kareler ve mesajlar görüyorum ki; bunları sadece not almak ve dile hapsetmek beni çıldırtıyor.
IMG_20210903_005849.jpg

BeastIncarnate

Alpha Male of Our Species
3 Mar 2015
3,178
603
24
Suplex City
Brock Lesnar
Usta rüyamda Maryse ve The Miz beni aralarına tek erkek olarak alıyorlardı. Bu rüyanın anlamı nedir? Kafamı kurcalıyor uyandığımdan beri.

4 Kas 2021
106
107
-
-
Usta rüyamda Maryse ve The Miz beni aralarına tek erkek olarak alıyorlardı. Bu rüyanın anlamı nedir? Kafamı kurcalıyor uyandığımdan beri.
Cinsel kimliğin ile ilgili çeşitli karmaşalar var zihninde. Bir zamanlar çapkınmışsın, çok kız arkadaşın olmuş ama hatrı sayılır bir süredir de yalnızsın. Muhtemelen biseksüelsin ama bunu sen de henüz fark etmemiş olabilirsin. Yorumlamam bu şekilde.

BeastIncarnate

Alpha Male of Our Species
3 Mar 2015
3,178
603
24
Suplex City
Brock Lesnar
Cinsel kimliğin ile ilgili çeşitli karmaşalar var zihninde. Bir zamanlar çapkınmışsın, çok kız arkadaşın olmuş ama hatrı sayılır bir süredir de yalnızsın. Muhtemelen biseksüelsin ama bunu sen de henüz fark etmemiş olabilirsin. Yorumlamam bu şekilde.
Değerli yorumun için teşekkür ederim kardeşim. Dün de rüyamda mahalleler arası curling şampiyonu oluyordum. Daha sonrasında Kanadalı bir scout beni takip ettiğini söylüyor ve Kanada milli takımında yer almamı istiyordu. Ama ben burada kurulu düzenim var deyip reddediyordum bu teklifi ve mahallenin milfleri ile oynaşıp şöhretimin tadını çıkarıyordum.
Bir de ciddili bir sorum var sayın hocam; ben rüyalarımda deprem olduğunu gördükten birkaç gün sonrasında gerçekten depremler oluyor. Sence ben mesih miyim?

Son düzenleme:
4 Kas 2021
106
107
-
-
Değerli yorumun için teşekkür ederim kardeşim. Dün de rüyamda mahalleler arası curling şampiyonu oluyordum. Daha sonrasında Kanadalı bir scout beni takip ettiğini söylüyor ve Kanada milli takımında yer almamı istiyordu. Ama ben burada kurulu düzenim var deyip reddediyordum bu teklifi ve mahallenin milfleri ile oynaşıp şöhretimin tadını çıkarıyordum.
Bir de ciddili bir sorum var sayın hocam; ben rüyalarımda deprem olduğunu gördükten birkaç gün sonrasında gerçekten depremler oluyor. Sence ben mesih miyim?
Deprem yer altındaki sarsıntılarla alakalı olduğu için yerin altında yaşayan kutsal ruhlar bir şekilde iletişim kurabilir. "İçime doğdu adeta" denilen ya dejavu olarak adlandırılan durumlar da boyutlarla ilgilidir