Rüyalar Seyahatler Durugörüler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BeastIncarnate

Alpha Male of Our Species

BeastIncarnate

Alpha Male of Our Species
3 Mar 2015
4,356
3,066
SUPLEX CITY
Brock Lesnar
-
Hocam günaydın. Son rüyamda Alman milli takımı ile Türk milli takımı maç yapıyordu. Mesut Özil Alman milli takımına çağrılmıştı tekrardan. 0-0 giden maçta son dakikada Mesut Özil golü atıp Türk taraftarlara doğru koşup, Baroni misali ağlama hareketi yapıyordu taraftarlara. Sonra İsmet İnönü gelip idam ediyordu Özil'i.

The Unleashed

BAY BAY!

The Unleashed

BAY BAY!
3 Nis 2014
4,129
2,244
23
Aydın
Adam Cole
-
Rüyalar ile ilgili anlam bulmak istiyorsanız ilk önce yatmadan önce ne düşünüyordunuz onu bulmanız gerekiyor. İlk etapta zor olsa da daha sonraları alışacaksınızdır. Daha sonra rüyayı net hatırlamaya çalışın. Demin dediğim gibi uyanır uyanmaz hemen yazarsanız iyi olur. Sonra rüyalarda gördüğünüz imgeler ile yatmadan önce düşündüğünüz şeyler hakkında bağlantı kurmaya çalışın. Eğer havada kalan olaylar varsa da bana sorabilirsiniz.
Yatmadan önce güzel odaklanırsak ve bir konu hakkında düşünüp öyle uyursak gördüğümüz şeyler o konuyla ilgili mi oluyor yani?

Armageddon

Monster

Armageddon

Monster
2 Eki 2021
2,468
5,704
28
Avocadoland
Ronda Rousey
Ronda Rousey
Hocam çevrimiçi görünce sorumu yöneltmekten memnuniyet duyuyorum. Geçen gece rüyamda bir topluluğa karşı slayt gösterisi eşliğinde konuşma yaparken projeksiyonda birden dövmeli bir adam belirdi ve görüntülerde benim evimi yakıyordu. Bunun meal-i tezahürü nedir?

4 Kas 2021
119
140
-
-
Hocam çevrimiçi görünce sorumu yöneltmekten memnuniyet duyuyorum. Geçen gece rüyamda bir topluluğa karşı slayt gösterisi eşliğinde konuşma yaparken projeksiyonda birden dövmeli bir adam belirdi ve görüntülerde benim evimi yakıyordu. Bunun meal-i tezahürü nedir?
İzlediğin bir filmin etkisidir.

The Death Rider

Mella is Money!

The Death Rider

Mella is Money!
23 Tem 2017
34,882
1,986
21
Bursa
Carmella
Carmella
Gelsin bomba soru. Birinin rüyasına nasıl girebiliriz? Girersek bundan haberdar olabilir miyiz? Bütün platonikler adına konuşuyorum jdjsjsj.

4 Kas 2021
119
140
-
-
Durugörü için göz kapaklarımın altında geziniyordum. Odanın içi bir anda doldu. Bu sefer cisimsiz yaratıklarla doldu. Sonra bir tanesi tam böğrüme bastı. Ruhumun bedenimden ayrıldığını hissettim. Maraş Elbistan'da buldum kendimi, aylar önce ziyaret etmiştim yine astral seyahat ile birisini aramak için. Dört kişinin konuştuğunu gördüm. Onları dinlemeye başladım, birisini gömmekten bahsediyorlardı. Sonra direkt olarak benimle göz göze geldiler, ağızları olmadığını fark ettim. Üstlerine doğru gidecek oldum ama dönüştükleri şekiller beni bile ürküttü.

The Unleashed

BAY BAY!

The Unleashed

BAY BAY!
3 Nis 2014
4,129
2,244
23
Aydın
Adam Cole
-
Merhabalar, foruma sırf bu rüyam için geldim. Şaka değil gerçekten dün sabah gördüm bu rüyayı.
Uyumadan önce rahatlamak için tarot videoları izliyordum, dinliyordum.
Rüyamda DC filmleri gibi dünyanın sonu geliyordu. Buna sebep olan bir büyük kötü beni kovalıyordu. Yüzünü göremiyordum kesinlikle. Bende koştum ve ara sokakların birinde bir kutunun yanına pusup, siyah hoodiem ile beraber saklandım. Sonra ben saklanma pozisyonumdayken birisi hoodiemin kapüşonunu açtı. Dedim ki kötü beni buldu ve ölüyoruz. Böyle olmadı. Kris Statlender açmış kapüşonumu. Kris Statlender konuşurken kendi sesi değil, uzun süredir hayatımda olan bir kızın (Beni sevdiğini bu yaz itiraf etmişti ve ilişkiye başladık ancak tekrar üniversite değiştirme kararı aldığım için sınav geçesiye kadar bana engel olmamak için, hayatımı uzaktan izleme kararı aldı ve şu anda ikimizde birbirimize yaza kadar uzağız) sesi geliyordu. Kris bana onun sesiyle ''11. sınıftan beri seni seviyorum.'' dedi. Sonra MJF geldi şaka gibi ama MJF geldi ve bana vurmaya kalkıştı. Kriss önleyip abi ben onu seviyorum dedi. O an fark ettim ki MJF, Krissin abisiymiş. MJFte o zaman kötüleri dövesiye kadar seni koruyacak dedi. Tamam dedim ve ben, Kris Statlender, MJF ve siyah giyinimli takım elbiseli adamlarla sürekli kötüleri dövdük ve dünya kurtuldu. Dünya kurtulurken bir yandan Kris Statlenderla yiyişiyorduk ve dünyayı kurtarmak adına kötü dövüyorduk sonra rüya bitti. Bu rüya hakkında bir yorum alabilir miyim?

23 Ağu 2011
20,827
3,224
23
Inferno
Roman Reigns
Roman Reigns
İlk defa adama yazmak için girdim onda da banlamışsınız yazık. Gayet ciddi yazacağım Kamos hocam. İki gün önce gördüğüm bir rüyadan çok mutlu şekilde kalktım. Yaşım 35-40'a gelmiş rüyamda. Yaşlı halimi gördüm. Bir tane oğlum olmuş hatta bunun veli toplantısına gidiyorum. Okuduğu okulda benim okul bu arada. Çocuğun tipide benim küçüklüğe benziyor yemin ederim. Yeşil bir ceket giymiş, bembeyaz yüzü ve hafif uzun saçları var. Bu detaylar işe yarar mı yaramaz ama olsun. Sonra bu kavga edip ağladığı için "ağlama lan" diyerek azar çekiyorum bir yerde. Aynı rüyada bazı arkadaşlarımın da yaşlılıklarını gördüm. Onlarda gelmiş toplantıya. Hocam bu rüya neye işaret ediyor? Evlenme çağımızın geldiğine mi? Neden mutluluk hissettik?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...