Untitled Document

S. Rollins'e Saldıran Dangalağın Gerekçesi

20 Eyl 2020
26,639
638
24
Bursa
Tay Conti
Sting
24 yaşındaki Elisah Spencer, Pazartesi günkü RAW bölümünde Seth Rollins'e saldırmaktan tutuklandı. Kendisine yöneltilen suçlamalar arasında saldırıya teşebbüs ve sanat ve kültür işlerini ihlale teşebbüs (canlı spor müsabakasını bozmak) yer alıyor.

Spencer o zamandan beri eylemlerini açıklamak için sosyal medyada bulunmaya devam etti ve kendisiyle gurur duyuyor gibi göründü. Aşağıda görebileceğiniz videosunda Spencer, “Colby Lopez ile (Seth Rollins'in gerçek adı) kişisel bir sorunu olduğunu” söyledi.

"Günaydın arkadaşlar. WWE'deki bendim. Goldberg ve Vince McMahon'dan bookingim vardı ve Vince McMahon'a Colby Lopez ile kişisel ilişkim olduğunu söylediğim için barikatın üzerinden atladım.

Bu adam Colby'ye orada olacağımı söylemedi. Ve kişisel mesele Colby ile benim aramda ve o ne yaptığını biliyor. Kabile şefi ve kabile şefinin kuzeni Royal 4 ve Fatu Instagramı (Sanırım dolandırıldığı anki kullandığı hesaplar) ile ilgili olarak, yapmam gerekeni yaptım."


Spencer, ailesini gururlandırdığını söyledi ve ardından WWE yetkililerine 'Kendisini Colby Lopez'den kurtardıkları için' teşekkür etti. Videosu sırasında bir noktada, "Bunu Rikishi için yaptım! Bunu The Rock için yaptım! Bunu tüm kabile ailem için yaptım!" dedi.

Spencer'ın Rollins olduğunu iddia eden biri tarafından parayla bir yayına alınma kurbanı olduğu bildiriliyor. Yani dolandırılmış kendisi. Tabii ki, aslında bu kişi Seth değildi ve bu yüzden Spencer ona RAW'da saldırmaya karar verdi.

Twitter kullanıcısı @notKHRIS bugün Twitter'a girdi ve Spencer'ı kandıran yayın planının bazı ekran görüntülerini paylaştı. Spencer sahte bir Seth Rollins hesabıyla mesajlaşıyordu ve iki adam arasındaki anlaşma suya düştü.

 

Bay Piyanist

The Şeytan Efe

Bay Piyanist

The Şeytan Efe
20 May 2019
10,053
304
20
İzmir
Braun Strowman
Issiah "Swerwe" Scott
İlk paragraf inandırıcıydı bi tık, Çünkü bunu yapabilirlerdi. ama malesef diğer paragraflar bomboş. Ekran kayıtlarına göre uygulanmış bir saldırı galiba ne diyeyim, Tanrı versin cezasını bir de özür dilemek yerine cevap veriyor.
 
10 Haz 2020
3,147
59
17
Seth Rollins
PAC
Adam mantıklı düşünemiyor. Bu tip insanların herhangi bir şova gelmesi yasaklanmalı. Tiyatrocu , Güreşçi, Futbolcu o an kim orda emek veriyorsa onlar için riskli ve tehlikeli.
 
Üst