Untitled Document

Sadakat mi Kariyer mi?

Hacken

Rock Hard

Hacken

Rock Hard
7 Kas 2013
5,350
3,367
26
İstanbul/ Aydın
Juice Robinson
Kazuchika Okada
images

Babadan oğula sadakat. Sadakatin tanımı futbolculardan bence Maldini'dir.

NoOne

Young Lion

NoOne

Young Lion
18 Eyl 2016
1,538
370
25
İstanbul
Sting
-
Evet aşk böyle bir şey Totti'yi çok iyi anlıyorum. Sevgi bağı ne kadar güçlüyse hayat o tarafa çekiyor.

Hardcore Icon

HELL YEAH!

Hardcore Icon

HELL YEAH!
24 Kas 2011
7,940
2,268
23
Ankara
Stone Cold Steve Austin
Karrion Kross
Yaşamak için mi çalışır insan yoksa çalışmak için mi yaşar? Bir futbolcu futbola yetenekli olduğu için de başlayabilir bir takıma aşık olduğu için de. Kimisi de babasını/annesini onurlandırmak için başlamıştır. Bazı futbolcuların hikayeleri vardır böyle. Bazısı da sadece en iyisi olmaya odaklanır. Ben bir Ankaragüçlü olarak takımımı aynı zamanda bir hayat okulu olarak gördüğüm için o formayı giyer bir daha da çıkarmazdım ama takımım beni kapı önüne koyarsa da kendimi bitirecek değilim, bir gün geri dönmek üzere atardım imzamı başka takıma.

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

12 Mar 2020
12,562
7,530
-
Gigi Dolin
Net kariyer. Para kazandıran bir eylemde duyguya yer verilmemeli. Başarılı bir isimsin ve duygularına yenik düşüyorsan yeteneğin ile sadece kulüp taraftarlarının sevgilisi olursun milyonların yerine.

Son düzenleme:

Hacken

Rock Hard

Hacken

Rock Hard
7 Kas 2013
5,350
3,367
26
İstanbul/ Aydın
Juice Robinson
Kazuchika Okada
Net başarı. Para kazandıran bir eylemde duyguya yer verilmemeli. Başarılı bir isimsin ve duygularına yenik düşüyorsan yeteneğin ile sadece kulüp taraftarlarının sevgilisi olursun milyonların yerine.
Üst seviyedeki sadakat, milyonlu bir sadakat. Totti, 36 yaşında da takımın en çok maaş alan oyuncusuydu. Sadık olacaksan öyle olacaksın. ✍️

Imperium

Imperium

12 Mar 2020
12,562
7,530
-
Gigi Dolin
Üst seviyedeki sadakat, milyonlu bir sadakat. Totti, 36 yaşında da takımın en çok maaş alan oyuncusuydu. Sadık olacaksan öyle olacaksın. ✍️
Totti'yi Totti yapan evre Roma'dır. Sadakatı ile kimse şöyle topçu falan demez. Roma demek, Totti demektir der. Bu yüzden işte sadakata yer yok. Çünkü yeteneğinin önüne geçiyor,duygular.

Hacken

Rock Hard

Hacken

Rock Hard
7 Kas 2013
5,350
3,367
26
İstanbul/ Aydın
Juice Robinson
Kazuchika Okada
Totti'yi Totti yapan evre Roma'dır. Sadakatı ile kimse şöyle topçu falan demez. Roma demek, Totti demektir der. Bu yüzden işte sadakata yer yok. Çünkü yeteneğinin önüne geçiyor,duygular.
Roma demek çok adam demektir de bizim çağımızda sembol Totti. Yoksa Roma bayrak adamların, underrated topcularin mekanıdır. Mesajda demek istediğim o seviyedeki sadakat, zengin sadakati oluyordu ama yine monologa akmissin imp...