Untitled Document

Sadakat mi Kariyer mi?

Bay Piyanist

Babuş

Bay Piyanist

Babuş
20 May 2019
11,700
1,340
20
İzmir
Braun Strowman
Issiah "Swerwe" Scott
Arkadaşlar tartışmayın tottinin roma ile aşkı varmış bizede evlendirmek düşer yaw.
Roma demek çok adam demektir de bizim çağımızda sembol Totti. Yoksa Roma bayrak adamların, underrated topcularin mekanıdır. Mesajda demek istediğim o seviyedeki sadakat, zengin sadakati oluyordu ama yine monologa akmissin imp...

Viva ElPatron

over as f*ck

Viva ElPatron

over as f*ck
28 Ara 2014
3,122
243
İzmir
Sadakat boş iş. Gerrard, John Terry sadıktı da ne oldu? Yaş geçti diye yaka paça gönderdiler. Üst seviye kulüplerde 30'undan sonra bir anda kapıda buluyorsun kendini. Totti eğer Roma değil de Inter'de başlasaydı o da tek kulüpte bitiremeyecekti.

6 Nis 2022
1,743
737
Edge
-
İsteyen istediğini yapar.Ben para ve başarıyı dengede tutabileceğim bir kariyer isterdim.

Son düzenleme:

Paragon of Virtue

this city is blue

Paragon of Virtue

this city is blue
31 Ocak 2012
15,879
440
Thanagar
Ric Flair
Başarı,net başarı. Denizlispor formasıyla Atatürk Stadına çıkmak nasıl bir hayalse kariyerimde gidebileceğim en büyük yere gitmek de başka bir hayal. Takımıma para kazandırarak gittikten sonra benim için bir sorun olmaz.

Hatta altyapımızdan çıkan her oyuncunun özellikle şu an 20 yaşını görür görmez kaçabiliyorsa kaçması gerektiğine inanıyorum ben.

20 Tem 2016
11,498
4,982
25
Bursa
Seth Rollins
-
Kapitalizmin hakim olduğu bir sistemde ayak uydurmaya çalışmak lazım. Hele Türkiye'de yaşayan bir futbolcuysam geleceğimi de öngörmeye çalışıp tamamen paraya bakarım. Olabilecek en fazla şey taraftar iki ha hu yapar, Alkolik tweetler gırgır yapar konu kapanır.