Santos Escobar Soluğu Twitter'da Aldı

The Insane Icon

Insane Icon IV
Konular
6,509
Sting
John Cena
Dün geceki şov sırasında Escobar, Tony D ve Stacks'in The Creed Brothers'a karşı bir Takım Şampiyonluğu maçına karışarak return yaptı.

Hakemin dikkati dağılırken Electra Lopez, D'Angelo'ya bir levye uzattı. Onu almaya gitti ama Santos Escobar geri döndü ve onu almasına engel oldu. Legado Del Fantasma'nın geri kalanı Stacks'ın yardım etmesini engellerken, Brutus galibiyet için finisherını vurmadan önce ona ön koluyla vurdu.

Escobar dönüşü hakkında tweet attı. Escobar, tweetinde “La Familia sonsuza kadar en güçlü olacak” dedi.

'Artık geri döndüğüme göre, LA FAMILIA var ve sonsuza dek EN GÜÇLÜ olacak ve kimsenin bu konuda yapabileceği bir şey yok... #TheBestIsYetToCome'

Santos Escobar, Nathan Frazier tarafından yenildiği Haziran ayından bu yana “NXT 2.0”da güreşmedi.

The Greatest Man

Balıkları Sever Misin?
Konular
1,460
Tyler Bate
-
Şu adama düzgün bir push verseler keşke.

Konular
5
Jon Moxley
North American + NXT TTC yapmalarını veya main rostera gelmelerini isterim. Ama main rostera gelirlerse Escobar 24/7 alır Toro ve Wilde ise yanında şamar oğlanı olur gibime geliyor. Gerçi Hunter dönemi başladı kral yapar birşeyler.

Konular
21
Kairi Sane
-
North American + NXT TTC yapmalarını veya main rostera gelmelerini isterim. Ama main rostera gelirlerse Escobar 24/7 alır Toro ve Wilde ise yanında şamar oğlanı olur gibime geliyor. Gerçi Hunter dönemi başladı kral yapar birşeyler.
Escobar IC veya USC potasına uygun. Toro ve Wilde'nin de takım azınlığı nedeniyle değer göreceğini düşünüyorum.

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Konular
2,626
Mark Henry
Bobby Lashley
Bildiğim kadarıyla Escobar genç biri değil. Ana kadro için zamanının geldiğini ve kadroya çok yakışacağını düşünüyorum.