Untitled Document

Sasha Banks Sakatlanmasa WM'de Rakibi Belliymiş

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Top Poster Of Month

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Top Poster Of Month
31 Ocak 2021
8,438
921
Silsbee, Texas
Mark Henry
-
Wrestling Observer Newsletter'a göre, WWE'nin sakatlanmadan önce Sasha Banks için WrestleMania 38 için büyük planları vardı. Charlotte Flair vs. Sasha Banks'in bu yıl WrestleMania için ayarlandığı bildirildi. Ancak Sasha Banks sakatlandığından dolayı bu plana uyulacak mı belli değil. WWE'nin bu plana sadık kalıp kalmayacağını görmek ilginç olacak. WrestleMania 38'den hemen önce geri dönmesiyle, döndüğünde şirketin onun için ne planladığını göreceğiz.

20211022_SD_sashacharlotte--a7a78e0992fef86e616270039979835a.jpg

Kaynak

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
8,197
1,432
-
Ciddi ciddi bu Sasha'nın Vince ya oğlunun en olmadı damat bey ile yasak ilişki yaşadığını düşünmeye başladım. Kadın sakatlanır, döndüğünde tak zirvede kemer kaybediyor. Ağlıyor tak gene zirvede bu kadar şey tesadüf olamaz.... Ha şu da var ki?Charlotte vs Sasha WrestleMania ruhuna yakışacak bir ring içi performansı net gösterir.

AKV

AKV

20 Tem 2016
7,139
346
25
İstanbul
Seth Rollins
-
Bu yıl olmasa bile WrestleMania’da mutlaka ama mutlaka teke tek birer Charlotte vs Sasha, Charlotte vs Becky ve Sasha vs Bayley maçlarını görmeliyiz.

Ghostface Killah

Şükran'ın Oğlu

Ghostface Killah

Şükran'ın Oğlu
20 Ağu 2016
11,775
190
25
Çanakkale
Eddie Guerrero
Ciddi ciddi bu Sasha'nın Vince ya oğlunun en olmadı damat bey ile yasak ilişki yaşadığını düşünmeye başladım. Kadın sakatlanır, döndüğünde tak zirvede kemer kaybediyor. Ağlıyor tak gene zirvede bu kadar şey tesadüf olamaz.... Ha şu da var ki?Charlotte vs Sasha WrestleMania ruhuna yakışacak bir ring içi performansı net gösterir.

Sasha'nın şöhreti fazla. Mandalorian'da filan oynadı bu kız. Daha geçenlerde alakasız bir biçimde Futbol Ligi'nin tanıtım reklamında oynadı. Hani torpille alakası olduğunu sanmıyorum kızın harbiden bir WWE dışı bir şöhreti var.