SD Spoiler | CatC İçin Contender Maçıyla Açılış

Hell's Gate

Argentina!
Konular
1,758
Undertaker
Undertaker

WWE SmackDown, Michael Cole'un bizi karşılamasıyla açılıyor. Bu sırada McIntyre'ın müziği duyuluyor ve McIntyre girişte Angela kılıcı olmadan gözüküyor, rampada yürümeye başladığında Sheamus arkadan ona saldırıyor. Rink kenarında tahtadan bir kaç bar bidonları ve çeşitli silahlar görüyoruz. Donnybrook Maçı bu. Bu maçı kazanan Clash at the Castle'da 3 eylül günü Brock Lesnar veya Roman Reigns ile kemer maçında karşılaşacak. Sheamus onu ring direğine vuruyor ve ringe sokuyor. Zil çalıyor ve maç başladı.

Donny Brook Match (#1 Contender Match)
Sheamus vs. Drew McIntyre

Maç çok iyi sürüyor üstünlük sürekli değişiyor. Ring dışına çıktıklarında bütün hardcore orada başlıyor. Sheamus bir ara elinde bastonla vuruyordu rakibine. Maçı ileri sarıyorum. McIntyre rakibini bir büyük baba fotoğrafına fırlatıyor bu sırada üst üste konulmuş varillerden Butch zıplıyor Drew'un üzerine ve bu andan sonra maç handicap oluyor. Maç sonunu söylüyorum. Sheamus Brogue Kick yapmak için taunt atıyor McIntyre ayağa kalktığında üzerine koşan Sheamus'u havada yakalayıp, Powerbomb ile ringe kurulan masaya vuruyor. McIntyre dinlendikten sonra bir Claymore çakıyor ve galibiyeti alıyor.

Kazanan: Drew McIntyre

Reklamlardan döndüğümüzde ringde Kayla Braxton, McIntyre ile röpörtaj yapıyor. McIntyre öncelikle Atlanta'ya teşekkür ediyor. Sheamus için böyle olmaması gerektiğini ama birinin şampiyonluk ünvanını "part-time bir şampiyondan" alması gerektiğini söylüyor. Bu sırada Mr. MITB arkadan saldırıyor ona. Çantayla yere devirdiği McIntyre'ı yerde de çantayla dövüyor. Kendisinin şampiyon olacağını söyledikten sonra segment kapanıyor.

Konular
2,426
Seth Rollins
Enerjisi yüksek maçtı. Maç içinde Drew’un karşılacağı sorunlar tahmin edilebilir düzeydeydi. Her türlü engele rağmen contender olması sevindirici oldu açıkçası. Sheamus’un performansını da beğendim ben bu arada. Drew’un artık dur, pes et gibi söylemleri böyle sanki üzüntü ile Sheamus’a bitirici hareketi yapması etkiledi ayrıca. Drew güzel momentum yakaladı Clash of Castle şovunda kemer alabilme potansiyeli fazla. Ama bir yandan Theory gelip potansiyel kemer adaylarına çanta tehdidini hatırlatması güzel bir şey. Öyle çok da havaya girmeyin der gibiydi.

LoneWolf

Phenomenal One
Konular
355
AJ Styles
Özet olarak izlediğim için mi bilmiyorum ama bence çok hareketli ve güzel maçtı çok beğendim maçı akşam tam olarak izleyeceğim. Güzel de sonuç benim açımdan çünkü Drew iki kemerden birisini alıp net bir brand ayrımı yapacak adam olmalı.

Ghostface Killah

Şükran'ın Oğlu
Konular
635
Web sitesi
twitter.com
Trish Stratus
-
Bu maçı Summerslam'e uzatırlar sanmıştım ama burada bitti. Drew'ı Britanya PPV'in de mutsuz göndermezler. Theory ise aynı anda kaç kişiyle feuda girebilirim konusunda rekor kırmak istiyor. Herhalde 10 olmuştur. Yakında Bianca'ya da bulaşır.

Iron Cannonball

Vengeful One
Top Poster Of Month
Konular
1,637
Tommaso Ciampa
-
Sheamus 2 brouge kicke rağmen zafere ulaşamadığı an anladım İskoç psikopatın zafere ulaşacağını.

Aalp

Spurs
Konular
26
GUNTHER
-
Geceyi taşıyan maç olmuş. Uzun zamandır haftalık şovlarda "This is awesome!" chanti duymuyorduk.

StoneColdTR

The Rattlesnake
Konular
57
Stone Cold Steve Austin
Jon Moxley
En az 4 yıldızlık maç.