SD Spoiler | CatC İçin Contender Maçıyla Açılış

Hell's Gate

Argentina!
Katılım
23 Haz 2020
Konular
1,758
Mesajlar
21,931
Tepkime puanı
2,133
Puanları
735
Konum
Azerbaycan
Undertaker
Undertaker


WWE SmackDown, Michael Cole'un bizi karşılamasıyla açılıyor. Bu sırada McIntyre'ın müziği duyuluyor ve McIntyre girişte Angela kılıcı olmadan gözüküyor, rampada yürümeye başladığında Sheamus arkadan ona saldırıyor. Rink kenarında tahtadan bir kaç bar bidonları ve çeşitli silahlar görüyoruz. Donnybrook Maçı bu. Bu maçı kazanan Clash at the Castle'da 3 eylül günü Brock Lesnar veya Roman Reigns ile kemer maçında karşılaşacak. Sheamus onu ring direğine vuruyor ve ringe sokuyor. Zil çalıyor ve maç başladı.

Donny Brook Match (#1 Contender Match)
Sheamus vs. Drew McIntyre


Maç çok iyi sürüyor üstünlük sürekli değişiyor. Ring dışına çıktıklarında bütün hardcore orada başlıyor. Sheamus bir ara elinde bastonla vuruyordu rakibine. Maçı ileri sarıyorum. McIntyre rakibini bir büyük baba fotoğrafına fırlatıyor bu sırada üst üste konulmuş varillerden Butch zıplıyor Drew'un üzerine ve bu andan sonra maç handicap oluyor. Maç sonunu söylüyorum. Sheamus Brogue Kick yapmak için taunt atıyor McIntyre ayağa kalktığında üzerine koşan Sheamus'u havada yakalayıp, Powerbomb ile ringe kurulan masaya vuruyor. McIntyre dinlendikten sonra bir Claymore çakıyor ve galibiyeti alıyor.Kazanan: Drew McIntyre

Reklamlardan döndüğümüzde ringde Kayla Braxton, McIntyre ile röpörtaj yapıyor. McIntyre öncelikle Atlanta'ya teşekkür ediyor. Sheamus için böyle olmaması gerektiğini ama birinin şampiyonluk ünvanını "part-time bir şampiyondan" alması gerektiğini söylüyor. Bu sırada Mr. MITB arkadan saldırıyor ona. Çantayla yere devirdiği McIntyre'ı yerde de çantayla dövüyor. Kendisinin şampiyon olacağını söyledikten sonra segment kapanıyor.

 
Katılım
10 Şub 2015
Konular
2,426
Mesajlar
25,561
Tepkime puanı
879
Puanları
1,080
Konum
Kocaeli
Seth Rollins
Enerjisi yüksek maçtı. Maç içinde Drew’un karşılacağı sorunlar tahmin edilebilir düzeydeydi. Her türlü engele rağmen contender olması sevindirici oldu açıkçası. Sheamus’un performansını da beğendim ben bu arada. Drew’un artık dur, pes et gibi söylemleri böyle sanki üzüntü ile Sheamus’a bitirici hareketi yapması etkiledi ayrıca. Drew güzel momentum yakaladı Clash of Castle şovunda kemer alabilme potansiyeli fazla. Ama bir yandan Theory gelip potansiyel kemer adaylarına çanta tehdidini hatırlatması güzel bir şey. Öyle çok da havaya girmeyin der gibiydi.
 

LoneWolf

Phenomenal One
Katılım
18 Tem 2017
Konular
355
Mesajlar
5,067
Tepkime puanı
716
Puanları
605
Konum
Gaziantep
AJ Styles
Özet olarak izlediğim için mi bilmiyorum ama bence çok hareketli ve güzel maçtı çok beğendim maçı akşam tam olarak izleyeceğim. Güzel de sonuç benim açımdan çünkü Drew iki kemerden birisini alıp net bir brand ayrımı yapacak adam olmalı.
 

Ghostface Killah

Şükran'ın Oğlu
Katılım
20 Ağu 2016
Konular
635
Mesajlar
13,555
Tepkime puanı
907
Puanları
830
Yaş
26
Konum
Çanakkale
Web sitesi
twitter.com
Trish Stratus
-
Bu maçı Summerslam'e uzatırlar sanmıştım ama burada bitti. Drew'ı Britanya PPV'in de mutsuz göndermezler. Theory ise aynı anda kaç kişiyle feuda girebilirim konusunda rekor kırmak istiyor. Herhalde 10 olmuştur. Yakında Bianca'ya da bulaşır.
 

Iron Cannonball

Vengeful One
Top Poster Of Month
Katılım
26 Kas 2013
Konular
1,637
Mesajlar
31,502
Tepkime puanı
2,662
Puanları
1,400
Yaş
23
Konum
Цариград-Турция
Tommaso Ciampa
-
Sheamus 2 brouge kicke rağmen zafere ulaşamadığı an anladım İskoç psikopatın zafere ulaşacağını.
 

Aalp

Spurs
Katılım
6 Tem 2013
Konular
26
Mesajlar
766
Tepkime puanı
132
Puanları
795
Yaş
27
Konum
İstanbul
GUNTHER
-
Geceyi taşıyan maç olmuş. Uzun zamandır haftalık şovlarda "This is awesome!" chanti duymuyorduk.
 

StoneColdTR

The Rattlesnake
Katılım
19 Ağu 2021
Konular
57
Mesajlar
2,791
Tepkime puanı
1,788
Puanları
320
Konum
-
Stone Cold Steve Austin
Jon Moxley
En az 4 yıldızlık maç.
 
Üst