Untitled Document

SD Spoiler l Happy Talk Ve Takım Maçı

25 Eki 2021
500
145
-
AJ Styles
AJ Styles
Yine Madcapp Moss bizi şakalarıyla öldürecek, hadi başlayalım.
Happy Corbin ve Madcapp Mos ringe doğru gelirken reklamlara gidiyoruz ve reklamlarda döndüğümüzde ikisinin de koltukta oturduğunu görüyouz. Happy Corbin, Madcapp'i ağırlıyor ve mutluysan ellerini çırp diyor ve ellerini çırpıyor... Happy Corbin, Jeff Hardy ve Drew McIntyre'a laf söylüyorlar. Madcapp Moss, ikisi hakkında da şaka yapıyor ve Drew McIntyre şakası olduktan sonra İskoç Savaşçı'nın müziği duyuluyor. Madcapp Moss konuşmaya giderken Jeff Hardy, Twist Of Fate çekiyor Happy'e. Drew ve Jeff ikisinide ringden temizledikten sonra şapkaları takıyorlar. Xia Li animasyonu çıkıyor ve gelecek hafta SmackDown'da olacağı duyuruluyor.

The Viking Raiders (Erik & Ivar) vs. Los Lotharios (Angel & Humberto)
Maç olurken Rick Boogs, anlatım masasının üzerinde gitar çalıyor, Angel'ın dikkatini dağıtıyor. Erik, Angel'ı ringin dışına clothesline ile atıyor ama legal isim Humberto Roll-Up ile maçı alıyor.

Los Lotharios (Angel & Humberto), The Viking Raiders (Erik & Ivar)'ı 1 dakika 35 saniyede yeniyor.
Maçtan sonra Viking Raiders, Nakamura ve Boogs'a bakıyorlar ve Boogs'da onların sevdiği tondan çalıyorlar. Şu meşhur Viking şeyini yapıyor Viking Raiders, Nakamura, Boogs ve yorumcu koltuğunun üzerinde Pat McAffe.​
 

AKV

AKV

20 Tem 2016
7,198
385
25
İstanbul
Seth Rollins
-
Hiçbir anlamı olmayan bir segmentti. Drew McIntyre SmackDown'a geleli düzgün bir hikayeye giremedi. Geçen hafta Battle Royal'e girememesi dışında sürekli boş işlerle oyalıyorlar adamı. Hiç sevmediğim işler bunlar. Shinsuke Nakamura karakteri ise artık gerçekten sinir bozucu bir hale gelmeye başladı. Ben WWE'de herhangi bir kemeri taşıyıp da hiçbir şey yapmayanı görmemiştim daha önce. Mid card kemeri diye fazla önemsenmiyor ama gerçekten çok büyük bir rezillik bu.
 

Controlled Frenzy

corner specialist

Controlled Frenzy

corner specialist
22 Ağu 2011
11,121
269
23
Acıbadem
Raquel Gonzalez
-
Madcap Moss'un Swanton Mom şakasına altlı üstlü gittik, ama onun dışında iki segment de berbat ötesiydi. AKV'e katılmamak elde değil, Nakamura rezil etti IC kemerini.
 
Üst