SD Spoiler | Main Event

Bero

Şaplakcı
3 May 2020
11,411
448
Riyad
Bray Wyatt
Keith Lee
Kayla Braxton Toni Storm ile sahne arkasında, onu Team SmackDown'a katıldığı için tebrik ediyor. Storm, birkaç yıl önce Survivor Series'de Team NXT'yi temsil ettikten sonra mavi markayı temsil edeceği için çok heyecanlıymış. Storm'un geçen hafta SmackDown Kadınlar Şampiyonu Charlotte Flair ile karşı karşıya geldiğini görüyoruz. Storm, Flair'in Pazar günü kaybettiğinde savunmasız kalacağını ve egosunun bunu kaldıramayacağını söylüyor. Storm, Flair'den korkmuyormuş. Storm'un tek istediği bir şampiyonluk maçıymış. Flair gelir ve Pazar günü Becky'ye yapacağını Storm'a da yapacağını söylüyor. Flair uzaklaşır ve Storm bunun tam da düşündüğü gibi gittiğini söyler.

Aradan döndükten sonra Woods mikrofonla ringde. Woods, WWE Evrensel Şampiyonu Roman Reigns'i çağırıyor. Woods, Reigns'in erkek olup olmadığını öğrenmek için burada olduğunu söylüyor. Woods, geçen hafta Reigns'i nasıl yere serdiğini hatırlatıyor. ancak ardından SmackDown Takım Şampiyonları The Usos ortaya çıktı ve maç No Contest'te sona erdi. Woods, bunun Kabile Şefinin Woods'u tek başına yenemeyeceği anlamına geldiğini söylüyor. Woods, Reigns'e, kıçını ringe getir ve yanıldığımı kanıtla diyor. Paul Heyman ile Reigns geliyor. Woods ringden bakarken Reigns giriş yolunda duruyor ve Heyman ile poz veriyor. Aniden The Usos'tan birinin sahne arkasından sahneye atıldığını görüyoruz. Diğer Uso sonra dışarı atılıyor ama onları kimin çıkardığını göremiyoruz. Woods ringde sırıtıyor ve kollarını kavuşturmuş duruyor. WWE Şampiyonu Big E'nin müziği duyuluyor.

Big E Roman'ı çelik basamaklara gönderiyor. Ardından tutup bariylerlere gönderiyor. Ringe Sokuyor Roman'ı Big E. Xavier Woods ile tekmeliyorlar Roman'ı. Usos ringe geliyor. Big E Uso'ya Big Ending yapıyor. Diğer Uso'yu Xavier Woods Big E'ye gönderiyor. Big E Onada Big Ending yapıyor. Usoslar ringin dışında toparlanmaya çalışıyorlar. Xavier Woods üstlerine atlıyor. Big E onları izlerken arkasını dönüyor. Roman Superman Punch yapıştırıyor. Ardından Spear yapacakken Big E Big Ending'e çeviriyor ama roman ringin dışına kaçıyor.

şov bu görüntülerle sona eriyor.

Mike The Miz

Awesome!
17 Ara 2017
11,587
117
18
Bursa
The Miz
Big E'yi ilk kez beğendim. Çok güzel bir main-eventti ama geçen hafta Woods dayak yerken gelmesini de beklerdim.

The Admirable Nutty

PCTechnician
29 Ağu 2020
926
17
20
Giresun
Undertaker
Rey Mysterio
Güzel main eventti. SS uğruna hiçbir brand basma vb. olaylar yapmadıkları için Big E'nin gelmesi sürpriz oldu. Ben de ilk defa beğendim ne yalan söyleyeyim.

Paranoyak

damy i gospoda
29 Eki 2012
19,021
428
27
AJ Styles
Woods'la sürtüşmesi Big E maçına hype yaratmak içindi. Uzun vadede Woods'tan main eventer çıkmaz ama bu şekilde MC isimlerin ana olaylarda bulunması hoşuma gidiyor. Roman'ın kaybetmeyeceği aşikar ve bu maça karışan bol olur.