Untitled Document

SD Spoiler | Main Event

Orton Strike

AWESOME

Orton Strike

AWESOME
9 Mar 2012
11,889
150
-
Reigns-Rollins eşleşmesi güzel, çok laf etmeyeceğim ama WM'de title vs title izlemek istemiyorum ben. Sonuçta daha önce 5-6 kez izlediğimiz bir maçtan söz ediyoruz. Koyun abi Roman-Drew ve Lesnar-RR galibi maçını izleyelim. Hem iyi maçlar da ikiye çıkmış olur.
 

Controlled Frenzy

corner specialist

Controlled Frenzy

corner specialist
22 Ağu 2011
11,112
262
23
Acıbadem
Raquel Gonzalez
-
@AKV 'nin dediklerine katılıyorum bir kere, plansızlığın sonucu her zaman tat kaçırır yani. Drew'in beklenmeyen sakatlığı, Roman'ın covid'i falan adamlar şu an belli ki spontane ve anı değerlendiren senaryolar üzerinden gidiyorlar.

Ama Rollins'i bu şekilde Roman'ın karşısına çıkarmaları gayet iyi yani son dakika planı olarak bence, kalmadı yani SD'de bu adamın karşısına çıkacak kimse. Kofi Kingston mu olacaktı bu adam yani ?
 
  • Beğen
Tepkiler: AKV
10 Haz 2020
3,147
59
17
Seth Rollins
PAC
Yıkılasın WWE, enkazını göreyim. Sana şirket diyenin, PW bilgisini söğüşleyeyim. ADAM KALMADI, BAKIN BÜYÜK HARFLERLE, ADAM KALMADI, KARŞI BRANDDEN CHALLENGER DEVŞİRİYORLAR. HEM DE TOP HEEL, KARİYERİNİN EN MÜTHİŞ ANLARINI YAŞAYAN ROMAN REIGNS'İN KARŞISINA ESKİ DOSTUNU ÇIKARIYORLAR. BUNUN İÇİN, REİGNS'İN BU MUHTEŞEM DÖNÜŞÜMÜNÜN BAŞINDAN BERİ BEKLEYEN VAR. BÖYLE Mİ OLACAKTI KARDEŞİM DELİRİRSİN ÇILDIRIRSIN YA.
Aslında adam var ama koymuyorlar ver Rico ya push mis gibi contender.
 
Üst