Untitled Document

SD Spoiler | Sami Zayn Ve Brock Lesnar

25 Eki 2021
500
145
-
AJ Styles
AJ Styles
Şova geçen hafta SmackDown'da olanları hatırlayarak başlıyoruz ve SmackDown bu hafta At&T Center San Antonio`da!

Ve Brock Lesnar, SmackDown'a geri dönüyor. Brock Lesnar, cezasının kaldırılmasının güzel olduğunu söylüyor ve buraya gelmesinin tek bir sebebi varmış, o da Universal şampiyonluğu der ve yetim hakkı yenilen Sami Zayn geliyor. Sami Zayn, Brock Lesnar ile yollarının keşiştiğini söylüyor, Alpha Male ve kariyerlerinin benzer olduklarını söylüyor ama UFC, Heavyweight şampiyonluk dışında. Sami Zayn, Brock Lesnar'a iltifatta bulunuyor ve Lesnar kapa çeneni diyor ve Sami Zayn'i tanımıyor hatta ona sen taraftarmısın diyor.

Brock Lesnar, kendisinden bahsedip sen ne hatle bana karşı geliyorsun diyor ve Sami Zayn soyunma odasının lideri, SmackckDown'ın abisi ve Universal kemerinin Contender'ı olduğunu söylüyor. Brock Lesnar, Sami Zayn'i bu hafta Roman Reigns'le maça çıkması için gaz veriyor, (tehdit) Sami Zayn ne kadar reddetsede Brock Lesnar zorla kabul ettiriyor.

Hemen arka alanda Sonya Deville ile Sami Zayn konuşuyor, Sami Zayn kendisinin hata yaptığını ve Roman'la maç yapmaya hazır olmadığını söylüyor ve Brock geliyor. Brock geldiği için sesini yükseltemiyor ve main eventde maçları olacak.​
 

AKV

AKV

20 Tem 2016
7,198
385
25
İstanbul
Seth Rollins
-
Sami Zayn'in Roman Reigns ile bir hikayeye girmeyeceği zaten belliydi. Reigns vs Lesnar feuduna genişlik katmak istediler ve Lesnar'ın 1 haftalık şovunu önündeki contenderı temizlemek amacıyla geçirdiler zira Day 1'a kadar daha 4 şov var.
 
Üst