SD Spoiler | Şova Puanınız?

Şova Puanınız?

• 1/5

Oy: 1 25.0%
  • 2/5

Oy: 1 25.0%
  • 3/5

Oy: 2 50.0%
  • 4/5

Oy: 0 0.0%
  • 5/5

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
20 Tem 2016
9,100
2,465
25
Bursa
Seth Rollins
-
1 puan ama son zamanlarda verdiğim 1 puanlara göre daha ılımlı. WrestleMania'nın hemen sonrasında ne oluyorsa Backlash'ten sonra da o oluyor. Roman Reigns'in kemerleriyle ilgili kimse ağzını bile açmıyor. Çıkıp da ben ana kemer istiyorum diyen biri yok. Sadece takım kemerlerinin birleştirilmesi üzerinden segmentler ayarlanıyor. O da lastik gibi uzadı maalesef. WWE'nin tam 1 buçuk aydır ana kemer hikayesi yok. Bu rezaletin farkında olan çok az kişi var. Seyircinin zekasıyla dalga geçiliyor çünkü. Seyirci de afiyetle yiyor bunu. Diğer segmentleri fena bulmadım. Ronda'nın tıpkı John Cena gibi her hafta open challenge yapması müthiş olur. Her hafta yapar mı bilmiyorum ama güzel fikir. Kemer maçını ve sonrasında arka alanda Shotzi ve Aliyah'ın kemer maçı istemesini beğendim. Corbin'in Moss'a yaptıkları bir hayli eğlendirdi. Kadınlar tag team kemerleri yine sarmadı. Fight Night ve New Day arasında olanlar kendini tekrar ediyor. Uzun süren çekişmeleri severim ama her hafta üzerine koyarak ilerleyen bir feud değil bu. Keşke Big E olsaydı. Bunların dışında yine kullanılmayan isimler var ne yazık ki. Drew McIntyre'ı uzak tuttular çünkü ana kemer planları hala yok. Ricochet ile ilgili bir fikirleri de yok. Bu zihniyet bu şartlar altında benden minimum puanın yukarısını asla alamaz.