Sean Waltman'ın Ringe Dönüşü Ancak Büyük Bir Olay İçin Olurmuş

The Insane Icon

Insane Icon IV
Katılım
20 Eyl 2020
Konular
6,527
Mesajlar
34,250
Tepkime puanı
3,985
Puanları
850
Yaş
25
Sting
John Cena
sean-waltman-aka-x-pac-cured-for-hepatitis-c-0001.jpgWWE Hall of Famer Sean Waltman, geçen Aralık ayında diz ameliyatından sonra ring içi aksiyona geri dönmek için tıbbi olarak temizlendiğini açıkladı.

Waltman, Ocak 2021'de Kaliforniya, Santa Monica'daki UCLA Tıp Merkezinde diz ameliyatı oldu. Şubat ayında Joey Janela ile Matt Cardona ve Brian Myers'a karşı mücadele ettiği GCW Welcome To Heartbreak'de tekrar harekete geçti. Ancak, bicepsi yırtıldı ve Mart ayındaki Spring Break 6'da Janela'ya karşı oynadığı maçın ardından ameliyat olmak zorunda kaldı.

K&S Virtual Signing sırasında Waltman'a tekrar güreşirse kiminle güreşmek istediği soruldu. Waltman, yaşı nedeniyle özel bir şey olmadıkça tekrar güreşmek istemediğini belirtti.

"Böyle bir soruya cevap vermek benim için zor. Fiziksel olarak bulunduğum yerde kafamı meşgul edecek bir zihniyet içinde değilim. Hele ki son birkaç maçımdan sonra. Yaşlanıyoruz, adamım. Ertesi gün böyle şeyler yaptıktan sonra yürüyemiyorum. Tekrar ringe dönersem çok büyük bir olay için olacak. Royal Rumble gibi."


 

Gentleman Villain

big daddy cool
Katılım
12 Ağu 2014
Konular
1,789
Mesajlar
14,701
Tepkime puanı
808
Puanları
1,125
William Regal
-
Ufak bir Royal Rumble cameo'su güzel olur tabii ki.
 
Üst