Selamun Aleykum

Venom

Sebebim RAP !!

Venom

Sebebim RAP !!
12 Eyl 2012
155
0
Angara
Cümleten Selamun Aleykum. :eyv Ben Burak, foruma yeni geldim. Annemle babam Kırşehirli ama ben Angara'lıyım. Behzat Ç. ve İşler Güçler manyağıyım. Seksenler ve Leyla ile Mecnun izlerim. İlgi alanlarım Rap, Battle Rap, Gangsta Rap, Undergraund Rap, Freestyle, güreş, vurdulu kırdılı şeyler. Favori güreşcilerim genelde face olanlar (Rey Mysterio hariç), ama heel'lerdende bi kaçtane sevdiğim var Jericho falan. En sevdiğim MC'ler Jokeri, Şehinşah, Ceza, Dr. Fuchs, Massaka, Sirmc, Red, Hidra, Allame, Mode XL, Hayki, Sansar Salvo, Olympos Records, Batarya Records, Ais Ezhel, Keişan, Kamufle vs. bir çoğunu severim ama Yeşil Oda'dan ve Flowart'tan nefret ederim (Keişan hariç). Bana Rap delisi diyebilirsiniz :dogri: . Ayrıca Freestyle'da atarım.Lise bitince kuzenimle stüdyo kuracam inşallah. Bunlar önemli olanlardı önemsiz olanlar; 15 yaşımdayım lise 2'ye geçtim, RPG oynamak için geldim diyebilirim ama forumada katılacağım. Eskiden grafikle uğraşıyordum, ama şimdi o kadar fazla değil. Bilgimi sadece kendime avatar yapmak için kullanıyorum. Kalıcı olurum inşallah.

Ama üsttekilerden dahada önemli olan birşey var hayatımda.

nMdTD.jpg

Not: Kalın yazdım bi sorun yoktur inşallah.
Not 2: Bi hatam varsa affola. Hatalarımı lütfen söyleyin.
Soru: Forumda avatar kurallarını söyleyecek birisi varmı ? Yani istediğimiz avatarı koyabilirmiyiz yoksa güreşle alaklı olmalımı ?

OnurDies

( ͡° ͜ʖ ͡°)

OnurDies

( ͡° ͜ʖ ͡°)
9 Eyl 2012
12,390
109
BURSA
Eddie Guerrero
Truth Martini
Ve Aleyküm Selam kardeşim hoşgeldin. Ben Onur, bana benzersin sende. Ama ben yabancı dilde takılırım öyle rap falan. Benimde çok tutkunluğum var. Foruma hoşgeldin.

Venom

Sebebim RAP !!

Venom

Sebebim RAP !!
12 Eyl 2012
155
0
Angara
Hoşgeldin bende yeniyim.Rap ve rap sevgin dışında aynen benim gibisin.İyi forumlar.

Hoşbulduk kardeşim. Avatar güzelmiş :D

Hoşgeldin,ben Taha.İyi forumlar.

Hoşbulduk Taha.

Ve Aleyküm Selam kardeşim hoşgeldin. Bana benzersin sende. Ama ben yabancı dilde takılırım öyle rap falan. Benimde çok tutkunluğum var. Foruma hoşgeldin.

Hoşbulduk kardeşim. Eminem , Snoop Dogg, Dr. Dre ? (dinlermisin)

Hoşbulduk

Bide bi soru sorcaktım bilen varmı RPG'de alumnide olmayan bi karakteri seçsek ayıp olurmu ? (Jack Evans mesela)

Hardcore Icon

HELL YEAH!

Hardcore Icon

HELL YEAH!
24 Kas 2011
6,185
642
Ankara
Stone Cold Steve Austin
Vandal Ortagun
Hoşgeldin,ben Ankara'lıyım.Burası sadece RPG forumu değil ama tercihlerine saygı duyarım tabi.Rap sevmem ben pek.Özellikle arabeks rap dedikleri zırbırtıdan nefret ederim.

Venom

Sebebim RAP !!

Venom

Sebebim RAP !!
12 Eyl 2012
155
0
Angara
Hoşgeldin,ben Ankara'lıyım.Burası sadece RPG forumu değil ama tercihlerine saygı duyarım tabi.Rap sevmem ben pek.Özellikle arabeks rap dedikleri zırbırtıdan nefret ederim.

Hoşbulduk hemşo. Yok kardeşim forumada katılacağım tabiki, öyle sırlarla dolu bi insan olmıyacam tabiki :D Bu arada arabesk-rap Sucks !

Hoşgeldin,ben Batuhan.Kalıcı olmanı dilerim.

Hoşbulduk Batuhan. İnşallah kalıcı olurum