Seth Rollins Saldırıdan Sonra İlk Defa Konuştu

The Insane Icon

Capitán
Top Poster Of Month
20 Eyl 2020
25,730
359
24
Tay Conti
-
Seth Rollins, WWE RAW'da bir hayran tarafından saldırıya uğradıktan bir gün sonra havaalanında TMZ ile konuşmuş.

Çılgın bir fanın kendisine saldırdığını görünce 'korkup korkmadığı' sorulduğunda Rollins, "Elbette korktum. Korkunçtu kardeşim." diyerek karşılık vermiş.

Yere indirildikten sonra, Rollins, güvenlik personeli ve WWE yetkilileri çatışmayı ayırana kadar fanı kontrol altında tutmaya çalışmıştı. Rollins, olay meydana geldiğinde zihniyetine dair bir fikir vermiş:

'Çok hızlı oldu, bu yüzden çoğunlukla sadece tepki gösteriyordum ve güvenlik ekibimizin gelip işini yapmasını umuyordum, ki çok hızlı yaptılar ve sonra ben de ayrılıp ilerlemeye çalışıyordum. Umarım herkes iyidir."

Rollins, hayran saldırısının senaryonun bir parçası değil, 'bir çalışma' olduğu fikrine gülmüş (Bu saldıran adamın iddiası) ve "Bir kere oldu mu neler olduğunu anladım. Adam köşeden hızla geldi." diyerek bu iddiayı reddetmiş.

Rollins, büyük bir kişi tarafından yere indirildikten sonra vücudunda herhangi bir çürük veya ezik olup olmadığı sorusuna ise, "Hayır, ciddi bir yaralanma yok. Bunun gibi değil. Güvendeydim, güvendeydik. Her şey yolundaydı." şeklinde cevap vermiş.