Untitled Document

Sigara Bırakma Konusu

Mr. Bean

taş fırın erkeği

Mr. Bean

taş fırın erkeği
2 Ağu 2014
10,389
397
20
Parts Unknown
Undertaker
Bollywood Great Khali
images

Hepinizi bu leş kokudan, ciğerlerimizi mahveden, cebimizi delen, nefesimizi kesen illeti bırakmaya davet ediyorum. Ben azalta azalta bitirmeyi ümit ediyorum. Konu altından güncelleme paylaşacağım.

Caligula

lanetimi kokla bebek

Caligula

lanetimi kokla bebek
1 Tem 2017
5,933
429
Madıköy
Undertaker
Günde 2-7 tane içiyorum kabaca çok sayılmaz ama bırakmak istiyorum ben de. Sanırsam azaltarak bırakmaktan ziyade bir anda kesmek daha iyi bir yöntem. Çünkü azaltınca beyin o az içilen sigarayı ödül olarak algılayabilir.

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
8,197
1,432
-
Hayatım boyunca sadece alkol tükettiğimde yanında 1-2 dal içmekten ileri gitmedim çok şükür.. 5 Yıldır spor yapmamın da, payı olsa da genelde sigarayı gram haz etmem. Ama @Paranoyak ile güllü kavunlu nargile ya da çift elma gel yeğenim içelim dese asla hayır diyemem.

Hastage#YEŞİLAYCIÇEVRECİMR.BEA SİGARA BIRAKMA HATTI DİYE TAG BIRAKMAK İSTİYORUM.

Paranoyak

UFC

Paranoyak

UFC
29 Eki 2012
19,429
682
27
AJ Styles
Hayatım boyunca sadece alkol tükettiğimde yanında 1-2 dal içmekten ileri gitmedim çok şükür.. 5 Yıldır spor yapmamın da, payı olsa da genelde sigarayı gram haz etmem. Ama @Paranoyak ile güllü kavunlu nargile ya da çift elma gel yeğenim içelim dese asla hayır diyemem.

Hastage#YEŞİLAYCIÇEVRECİMR.BEA SİGARA BIRAKMA HATTI DİYE TAG BIRAKMAK İSTİYORUM.
Ben hayatımda sadece bir kere nargile içtim bu arada. İkinciyi de senle içeriz ayıpsın.

23 Ağu 2011
18,950
683
23
Florida
Roman Reigns
Roman Reigns
Sigarayı bırakmak için çalışmalara başladım. Yaklaşık 3 gündür tütün içiyorum ve bu gidişle nefret edeceğim içmekten.

20 Eyl 2020
26,701
654
24
Bursa
Tay Conti
Sting
Sigarayı bırakmak için çalışmalara başladım. Yaklaşık 3 gündür tütün içiyorum ve bu gidişle nefret edeceğim içmekten.
O öyle olmuyor. Üniversitedeyken çok denedim bunu. Paraya kıyıp daha güzel zehirlenirim kafasına giriyorsun. Sigarayı bırakman için hayatındaki çoğu sorunu özellikle psikolojik olanları halletmen lazım. İşe girmen, nişanlanma arefesinde falan olman bla bla bla. Son kafamıza esenler postlarına bakıyorum da, azcık zor. Tecrübeyle sabit. :DD