SmackDown Spoiler | Patron Son Yaşananlar Hakkında Konuşuyor

Straight Edge Societh

"It's Clobberin' Time!"
Konular
6,053
CM Punk
Canlı yayındayız! Wade Barrett ve Corey Graves, dün WrestleMania 40 Kickoff Show sırasında olanların bir videosuna gitmeden önce izleyicileri evde selamlıyor.

Triple H daha sonra ringe geldi. Nick Aldis ve Adam Pearce zaten içeride bekliyorlar.

Triple H, hayranlarını "SmackDown"a davet ediyor ve WrestleMania 40 Kickoff Show'un, işlerin yolunda gitmesine rağmen WrestleMania sezonunu başlatmanın harika bir yolu olduğunu söylüyor. Birkaç şeyi açıklığa kavuşturmak için dışarı çıktığını söylüyor. Las Vegas'tan uçarken havada bir karışıklık olduğunu hissettiğini ve bazı insanların rollerini bilmediğini söylüyor. İnsanların dışarı çıktıklarını ve otoriteleri yokken otoritelerini yerleştirmeye çalıştıklarını söylüyor ve cevaplar ondan geldiği için birinin nerede oturduğunu umursamadığını söylüyor. Daha sonra Roman Reigns'in gerçekten de Undisputed WWE Universal Championship'i Cody Rhodes'a karşı savunacağını açıkladı. Triple H, arkadaki bazı insanların bu karardan hayal kırıklığına uğrayacağını, ancak bu kararı beğenmemelerinin önemli olmadığını söylüyor. Daha sonra hayranlarını Road to WrestleMania'ya davet ediyor.

Aldis öne çıkıyor ve WrestleMania 40'ta Seth "Freakin" Rollins'in Dünya Ağırsıklet Şampiyonası rakibine hitap ediyor. Pearce, Randy Orton, Bronson Reed, Kevin Owens, Logan Paul, AJ Styles, The Miz, Bobby Lashley, Ivar, Drew McIntyre, Sami Zayn, Dominik Mysterio ve LA Knight'ın çemberde kimin yer alacağını belirlemek için altı eleme maçı serisinde karşı karşıya geleceğini ve çember maçının galibinin kendisiyle karşılaşacağını duyurdu. Daha sonra McIntyre'ın bir sonraki maçta Styles ile karşılaşacağını duyurdu.

002_SD_02092024GD_45806--30c5a55714a2b1d5a4d5238e03e692fb.jpg

Lord Vader

BEST IN THE WORLD
Konular
20
Undertaker
Hunter'ı tam anlamadım Rock senden de üstte değil mi artık

artyomdh

Kayıtlı Üye
Konular
5
Otorite savaşı olacak bir yandan bence belli oldu.

Rock kabile şefi ve otorite figürü gibi takılacak kesinlikle. Triple H hikayeye böyle dahil olacaksa işler çok daha karışacak. Vaziyet alalım.

Konular
3,748
Seth Rollins
-
Şirketin gerçekliğinde konum olarak evet ama bunu senaryoya döküp bir şeyler işleyecekler sanırım. Workümsü giden bu segmenti beğendim valla. Hunter resmen araya girip hak gasp eden adamlar değil haklının yanındayız imajını verdi ve otorite konusunda da sağlam mesaj verdi. Haftaya mutlaka kendisi olacaktır yine. Çünkü Roman ve Rock olarak tüm bloodline şovda bulunacak.

World Heavyweight kemerleri için de contender belirlemek için yapılan çember maçları da makul geldi bana. Zaten bu şekil olacağı belliydi iyi ki ekstra bir kemer için filan yapmadılar maçı.

Gentleman Villain

big daddy cool
Konular
3,034
William Regal
-
Hunter WWE için büyük şans.