Untitled Document

(Spoiler) NXT UK Sonuçları | 4.8.2022

The Greatest Man

Great Mod

The Greatest Man

Great Mod
31 Tem 2013
10,012
2,455
25
İstanbul
Tyler Bate
-
20220803_NXTUK_MatchPreview_Ilja_FC_today-d955001896ea36d17186b175b9ad8038.jpg

Şov NXT UK şampiyonu Ilja Dragunov'un konuşması ile başlıyor.

"Geçen hafta Wolfgang'a karşı bir sakatlık geçirdim, maçın başlarında ciddi bir ayak bileği sakatlığı yaşadım. Ama sonuna kadar savaştım. Sonuna kadar savaştım çünkü bu NXT Birleşik Krallık Şampiyonası bir ayrıcalık değil. NXT İngiltere Şampiyonu olmak, o markanın en iyisi olmak için savaşmak demektir ve bu markanın sadece savaşan şampiyonları olmuştur. Bunu yapmaya devam etmeyi ne kadar istesem de yapamam. Bu yaralanma, doktorun beni temize çıkarmayacağı anlamına geliyor. Ve kimse ne kadar iyileşmem gerektiğini bilmiyor; Sağlık ekibi, bugün şampiyonluktan vazgeçmenin sadece benim yararıma olduğunu düşünüyor. Şu anda ne söylemeliyim? Bunun için ne kadar çok çalıştığımdan bahsetmeli miyim? Kulisteki her süperstar son derece sıkı çalışıyor. Yoksa Rusya'dan Almanya'ya gitmek gibi zor geçmişimden bahsetmeli miyim? Fakir olmak gibi, hafife alınmak gibi mi? Hayır, bunu yapacağım. Hepimiz kendi savaşlarımızı vermek zorundayız ve bu durumda kesinlikle özel biri değilim.

Yoksa farklı bir şeyden mi bahsetmeliyim? Acaba savaşırken sağlığıma daha dikkat etseydim bu sakatlığın olmayacağı gerçeğinden bahsetmeli miyim? Hayır, çünkü hiçbir şeyden pişman değilim. Bunun için tüm varlığımı feda ettim. Bu ringin içinden bakarsam, tuvalin her yerinde yatan ruhumun parçalarını görüyorum. Tek istediğim gerçek ruhumu, dürüst yüzümü göstermekti, İnsanları cesaretlendirmek, her acıya bir nedeni olduğu sürece dayanabileceğini ve kazanabileceğini göstermek istedim. Senin NXT Birleşik Krallık Şampiyonun olarak ruhumla savaştım. NXT İngiltere Şampiyonası'ndan vazgeçmek çok üzücü. Başka birinin bu kemeri alacağını bilmek ne kadar üzücü olursa olsun, bir şey biliyorum, kendimden başka kimse beni yenemez. Geri geleceğim. Bugün gördüğünüzden daha iyi bir adam olarak geri döneceğim ve bu şampiyonluğu sürdürürken güçlü olduğumu düşünüyorsanız, onu geri almak için ne kadar güçlü olacağıma şaşıracaksınız."

Oliver Carter def. Rohan Raja w/Die Familie
Carter spinning heel kick ile maçı kazanıyor.

Sha Samuels vs. Bodhi Hayward w/Andre Chase & Thea Hail
Samuels spinebuster yaparak maçı alıyor.

Boşa çıkan UK kemeri için 8 kişilik bir turnuva duyuruluyor.

Turnuvaya katılacak isimler ve eşleşmeler;

Trent Seven vs. Wolfgang
Charlie Dempsey vs. Oliver Carter
Mark Andrews vs. Joe Coffey
Kenny Williams vs. Tyler Bate

Isla Dawn def. Blair Davenport
Maçı diskalifiye ile Isla Dawn kazandı.

Kaynak